Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tengerpart - Page 3 I_vote_lcapTengerpart - Page 3 I_voting_barTengerpart - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tengerpart

Go down 
+29
Tori Swallow
Steven Blackfield
Elisabeth Ellen Torchwood
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Caleb Dawson
Nye Drystan
Kitiara Ferellion
Merilien Marsillea
Matthew Demerest
Isolda Mahla Tyrphosie
Kasey Jake Ellswood
Celia D'cruze
Radomir Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Pervinka Doroteja Senka
Alodia Hylle
Marco Mimieaux
Cameron Whitness - Archív
Blagoy Ivo Lazar
Lincoln Lawrence
Agatha Brooks
Mikhael Knyaz
Claire Fairchild
Toportyán Zakariás
Speranza di Bagliore
Marisela Modesta de Nuria
Tyler Wayne
Kalandmester
33 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nincskaszt

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:33 am

First topic message reminder :

*Diákjaink nellond környékén a tengerparton ejtőznek, mi ezért, ki azért van ott, ám a nyári jóidő hirtelen sötét viharba fordul át, nem ártana valami menedék után nézni. A közelben látnak néhány házat, vélhetően nellond egyik kisebb falujáról lehet szó. Illetve a sziklák környékén egy világítótorony áll, ami most is világít. Talán jelzi a hajósok számára, hogy hol érdemes horgonyt vetni, mielőtt zátornyra futnának. A vihar gyorsan jön, tehát el kell dönteniük, hogy mit tesznek, mielőtt még rájuk szakad az ég. Ám ebben a viharban van valami természetfelettien ördögi. Valami sötét...*

//Igyekszem 5-re hazaérni!//
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Tengerpart - Page 3 6vx6

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 7:01 pm

-Igazad van. *bólintok, miközben izomból tartom meg magam. Nem hagyom, hogy egy könnyen ledöntsön.*
-Ühüm! Benne bizony! *kacagok fel halkan, ekkor ér az újabb csók. Végül beadom a derekam, hagyom, hogy ő nyerjen. Belefér egy kis szórakozás az időnkbe, még így is, hogy sötétség száll ránk és picit lehűl a levegő. Nos, jobb, mint az a rémes, elviselhetetlen meleg- Jóval kellemesebb érzés ilyen időben kint tartózkodni, mint a Nap sütésben -kánikula idején.*
-Csak menjünk haza! Ott is rosszak leszünk majd!~
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 6:37 pm

*Ha rosszalkodni kell úgy látó nem kell gzőzködni. Majd egy heves csókot kapok tőle. Majd körbe pillant aztán vissza rám. *-Igen de nem baj ha nincs itt senki. Annál nyugodtabb. *válaszolom majd megfogom kezeit és összefűzzük ujjainkat. Mivel kezeit lefogtam így nem tudott megkapaszkodni semmiben, megpróbálom ledönteni, ha csak nem akar izomból megtartani, de próbálkozni szabad. Másnem jön megint a csiklandozás. Meg a különböző női prakpikák. *-Gondolom a rosszaságban egyből benne vagy.*mondtam közbe megcsókolom és továbbra is megpróbálom eldönteni. Egy kis játék belefér.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Tengerpart - Page 3 6vx6

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 6:22 pm

-Benne vagyok! *csillannak fel szemeim. Ha rosszaságról van szó, mindig ez a helyzet. Lehunyom szemem, mikor ajka az ajkamhoz ér. Nagyon finom, ugyanakkor mégis más. Van benne valami.. különös. Mintha csak a feszültségét vezetné le vele, de nem biztos.*
-Azt, hogy tetszenek az ötleteid! *vigyorodom el, ezután egy hevesebb csókkal jutalmazom.*
-Jó mondjuk még itt is, ahol egy lélek sincs. Kicsit fura, mert van, ahol ilyenkor vannak páran, de most senki sincs. *nézek körben egy pillanatra, majd vissza rá, egyenesen a szemeibe.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 6:10 pm

*Egyet értően bólintok de nem nézek fel. Szorosan átölel és én viszonzom azt. Idegesít az egész helyzet. Féltem az életét. Majd kitér Nanny viselkedésére. Kicsit elmosolyodom. *-Akkor bosszantsuk egy kicsit. Egy idő után majd beletörődik. *mondom ahogy két kezem közé fogom az arcát és megcsókolom. Lágy és hosszú csókot adok neki, de valahogy még is benne van minden elfolytott feszültségem. *-Mit szólnál ha haza mentünk figyelmen kívül hagynánk mindenkit magunkra zárnánk az ajtót és csak egymással foglakoznánk?*suttogom a fülébe, majd a nyakára lehelek egy óvatos puszit.*-Na? Mit szólsz?*kérdezem ahogy rámosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Tengerpart - Page 3 6vx6

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 5:46 pm

*Simogatni kezdem a hátát.*
-Értem, mire gondolsz. Azokat én is hiányolom, mert így nem ugyanaz, de nem hagyhatjuk, hogy a házvezetőnő így uralkodjon felettünk. *jelentem ki. Na igen, ez megváltozott, amióta egy házban élünk. Árgus szemekkel fürkészik minden mozdulatunkat, ami nem tetszik. Ezt hangoztatom is, majd nagyot sóhajtok.*
-Nyugodj meg, biztos hamarosan vége lesz hamar, csak idő kérdése! Ami az ékszert illeti, már biztos hogy egy bűbáj ül rajta. Csupán a tettest kell megtalálnunk. *felelem magabiztosan. Érzem, hogy ideges, ezért magamhoz szorítom.*
-Nem lesz semmi baj!
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 5:32 pm

*Felnevetek mikor ugyan úgy ismételget ahogy én. Minden pillanat olyan kellemes amit vele tölthetek. Imádom Őt és bármit megtennék érte. *-Tudod nagyon hiányoznak az ok a nyugodt éjszakák amiket együtt töltöttünk. Mióta Nanny minden mozdulatunkat figyeli kicsit feszélyezve érzem magam. *mondom ahogy vállára hajtom a fejem. Kicsit feszült vagyok az álmok meg az miatt hogy folyton megfigyel minket a házvezetőnő. *-Néha nehezen bírom ezt az egészet. Vajon mikor lesz már vége és mikor élhetünk nyugodtan? *kérdezem de nem emelem fel a fejem. Nem bírom ezt a helyzetett elviselni és lassan újra betelik az a bizonyos pohár és nem akarok megint gyengének látszani előtte. Szégyenlem ha sírok mert az a gyengeség jele. És nem engedhetem meg magamnak a gyengeséget. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Tengerpart - Page 3 6vx6

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 5:15 pm

-Elég nagy baj, hogy ilyen hamar kiszúrtad! *nevetek, s persze csak viccelek. Igazából nem bánom, hogy így csikiz. Nagyon élvezem, ahogy minden vele eltöltött percet. Jó, hogy ilyen sokat tudunk foglalkozni egymással. Remélem, soha semmi nem választ el minket, mert nélküle nem bírnálak ki.*
-Én is téged, én is téged, én is téged... *ismételgetem minden csóknál, akár egy furcsa papagáj. Komolyan, ha ő nem lenne, ki kéne találni.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 5:02 pm

*Már kellett ez nekünk hogy csak egymással foglalkozzunk. És senki mással. Nevetni kezd ahogy megcsikizem az oldalát.*- Megtaláltam a gyenge pontod. Most már nem menekülhetsz.*mondom és megcsókolom de közben az oldalát simogatom. Most hogy tudom mennyire csikis nem menekül előlem. Így könnyen sakkban tudom tartani. *- Szeretlek... Szeretlek... Szeretlek... *mondom minden egyes csók után. Sokkal könnyebb a lelkem mióta Ő velem van. És ilyenkor minden bajról megfeletkezhetek. És csak rá figyelhetek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Tengerpart - Page 3 6vx6

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 4:49 pm

-Tudom, hogy nem vádolni akartál. És ne köszönd, mert szívesen teszem. *mosolyodom el, miközben tovább beszél.*
-Azért, mert ő még kiszámíthatatlanabb, mint a vöröske. Nem bízom meg benne. *mondom komolyan, a szemeibe nézve. Ezután elgondolkodom. Valóban jobb így, kettesben. Senki nem zavar minket. Senki nem tőr ránk. Csak ő, és én. Nyugodtan ücsöröghetünk itt, anélkül, hogy a házvezetőnő minket pásztázna szúrós, szürkés szemeivel. Csend van, lágy szellő lengedez és a nap is lemenőben van és most vele nézhetem végig. Csak ő és én, ez számít igazán.*
-Igen, nagyon jó! *vigyorodom el, aztán felnevetek, mert megint az oldalamat piszkálja.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 4:25 pm

*Felülök miután elmondja az indokát. Nagyot sóhajtok ahogy mellé csusszanok és átölelem. *-Nem vádolni akartalak. *mondom hallkan. Jól esik hogy ennyire vigyázni akar rám. *-Köszönöm, hogy vigyázol rám. *mondom és megfogom az arcát és mikor rámnéz megcsókolom. *-Szeretlek. Tudnod kell hogy én is nagyon félek. De akkor is miért pont Cat-et figyelteted? *kérdezem mosolyogva, ahogy lovagló ülésben az ölébe ülök. Legalább ilyenkor kettesben lehetünk Nanny árgus tekintete nélkül. *- Jó hogy ketten lehetünk most nem? *kérdezem ahogy homlokának támasztom homlokom. Közben arcát és nyakát simogatom. Nem bírok magammal de tartom magam. Igaz egy kis cukkolás belefér. És megint elkezdem oldalát simogatni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Tengerpart - Page 3 6vx6

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 4:05 pm

*Kisétálunk a tengerpartra, hogy nyugtunk legyen mára. Egy zöld fürdőnadrágot viselek, azon pedig egy sima, sárga háromnegyedeset. Leülök mellé a pokrócra.*
-Uhum. *bólintok. Először összeszedem magam. Átgondolom, pontosabban hogyan mondjam el, végül megszólalok, alig két percnyi habozás után.*
-Egyszerűen csak féltettelek. Itt nem lehet mindenkiben megbízni, különösképp egy démonban nem. Nem épp a jó szándékukról híresek, bár ritkán vannak olyanok, akikben van némi jó szándék, de az sem sok. *magyarázom őt nézve, majd a tengerre pillantok. Gyönyörű látvány még mindig, ahogy a hullámok a partot nyaldossák, s ahogy morajlik a víz.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 3:49 pm

*A a démon kisasszonnyal való affér utcn, Stev és én kijöttünk a tengerpartra. Készültem hátha ma is úszást tervez Stev. Piros bikinimre egy lila pólót meg egy farmer rövidnadrágot vettem fel. A táskából kivettem egy pokrócot és a földre terítettem. Majd letelepedtem. *-Akkor elmondod pontosan miért küldtél valakit Cat után? *kérdezem ahogy felnézek rá. Sejtem hogy azért mert félt de szólhatott volna nekem. Majd nagyot sóhajtva eldőlök a pokrócon.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 6:09 pm

-Valahol sejtettem! *vigyorodok el szélesebben, aztán felülök, a karjaimra támaszkodva.*
-Örülök, hogy jól érezted magad vele. Szerintem rendes srác, nagyon összeilletek. *mondom őszintén, aztán felállok és nyújtózok egyet.*
-Tuti, hogy bejössz neki! Nem ártana egy próbát tenned vele. De ha el is utasítana, nincs mitől tartanod, mert sok fiú van még a világon. *felelem biztatóan, aztán leporolom magam és rápillantok.*
-No de szerintem menjünk lassan vissza. Vagy, te még maradhatsz ha szeretnél, de én megyek, kezdek álmosodni. Szia, köszönök mindent és még látjuk egymást! *búcsúzom el, majd felkapom a zöld törülközőt, amiről már el is feledkeztem, majd elindulok vissza lassú, komótos léptekkel.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 5:38 pm

-Há! Tudtam én. *mondom vigyorogva és fejem alá helyezem karjaimat és kinyújtott lábbaimat keresztbe rakom. Jól sejtettem mert Haku csak úgy virul mikor beszélgetnek. Majd kicsit összerezzenek mikor megkérdezi hogy nekem van-e kiszemeltem. *-Ő... Nincs. *válaszolom majd nagyot sóhajtok. *-Na jó. Linc az akivel az erkélyen találkoztam. *mondom ki végül. Nem akarom hogy mindenki tudjon róla hogy tetszik de Hakunak elmerem mondani. *~Tényleg helyes és jól éreztem magam vele. Olyan jól mint még soha senkivel. Haku biztos megérti a helyzetem.~*gondolkodom és megint nagyot sóhajtok. *-Mikor Linc-el beszélgettem furcsa dolgot éreztem. *mondom ahogy felülök és felhúzott lábaimat átkarolom álamat pedig térdeimre támasztom. *-Furán jól éreztem magam mellette és nem tudom hova tenni a dolgot.*mondom megint nagyot sóhajtva.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 5:22 pm

*Jókedvűen hallgatom őt, miután sírással kiadom magamból a feszültséget. Máris úgy érzem, hogy újjá születtem, a sírás néha csodákra képes, főleg ha nem színtiszta keserűségből teszed.*
-Oh, ezt még nem tudtam! * húzom szélesebb mosolyra a szám, majd leheveredem mellé a homokba. * -Hogy ki? Nos, voltaképp máris eltaláltad. *mondom vidáman, elnyúlva. Jól esik ez a kis pihenés, hogy már nem kell tanulnunk, élvezhetjük a nyár hátralévő napjait.*
-Tényleg, neked ki a szerencsés jelölt? *nézek rá, bár van egy tuti tippem. Egy srác az erkélyről mondjuk, akivel együtt pöfögtetett.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 4:45 pm

*Mosolyogva hallgatom amit mond. *-Igen van mozi a a Csodák palotájában találtam rá. *mondom mosolyagva. Majd leülök és hanyatt dobom magam a homokban. *-Tényleg? Ki az? *kérdezem ahogy felpattanok. Bár van egy sejtésem. *-Csak nem az új srác az? Hogy is hívják? Ja igen Doncho!*jut eszembe a neve. *-Jó az izlésed. *mosolygok rá. Jól láttam akkor a társalgóban hogy egyból elcsavarta Haku fejét az a srác. Vigyorogva fekszem vissza a homokra. Kicsit elkalandozik a gondolatom. És nagyot sóhajtok. Mert már van nekem is valaki aki megtetszett, de gyáva vagyok. Félek a visszautasítástól. Ezért inkább csöndben hallgatok.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 4:26 pm

*A hír igen csap meglep, ugyanakkor jól is esik hallani, hogy minden jól alakul az Ő életében. Nem sokkal ezután megkér arra, hogy próbáljak mosolyogni, de nem tudok. Mintha csak elmozdulna a fejemben egy kar, elöntenek az érzelmek, mint a hirtelen jött árvíz. Sírva ölelem át és borulok nyakába. Pár percig maradok így, végül sikerül megnyugodnom, általa. Az a bizonyos gyeplő újra visszakerül a kezembe, aminek jeleként halványan el is mosolyodom.*
-Hmm, az jól hangzik! *válaszolom szipogva, majd előkapok egy zsebkendőt és elfordulok pár percre. Ki kell fújnom az orrom, mert már nem kapok levegőt. Hamar végzek. Újra csak ráfigyelek, ezúttal sokkal vidámabban. Azt hiszem sikerül teljesen rendbe jönnöm.*
-Már van is egy kiszemeltem! *nevetek fel halkan. Bizony-bizony, az újonc igen csak elcsavarta a fejemet. De vajon örülne -e egy fél-angyal barátnőnek? Érdekes kérdés, ami kicsit elgondolkodtat, azonban mégsem különösebben.*
-Mozi nem tudom, hogy van -e erre felé, talán maximum egy színház. Még nem ismertem ki magam eléggé a környéken. *mondom feszengve, persze azért vevő vagyok az ötleteire. Jó látni, hogy végre magához tér és mindent be akar pótolni, ami eddig kimaradt az életéből. Ő egy lány, lányos elfoglaltságok is kellenének neki. Lehet nem ártana egy újabb kör abban a szépségszalonban. Még tanakodni fogok azon, hova is menjünk, egyelőre csak élvezem a megkönnyebbülést, ami most fog el. Remekül esett, hogy kiadhattam magamból mindent.*
-Egyébként már jól vagyok, és.. köszönöm. * vigyorodok el. * -Egyszerűen csak előhozott pár dolgot belőlem a történet, de hidd el, nagyon boldog vagyok, hogy összekapod magad. Ezt is próbáltam elmondani egy ideje, de már látom, hogy eljutott a tudatodig minden egyes szó! *most már egy felszabadult nevetést hallatok. Elég hangos, kicsit zeng is tőle a levegő. Vicces, hogy percekkel ezelőtt kiakadtam, most pedig a vidámságomtól hangos a tengerpart.* ~Jóól vagyok teljesen! Hakuna Matatata visszatért és nem sétál el egy könnyen, de nem ám! ... Minden esetre szereznem kéne egy fiút. Ciki, hogy már egy ideje felnőtt vagyok - na jó, emberi évben számolva -, s még senkim sincs! Bakker, még az alsósokra is hamarabb találhat szerelem, mint ráám! Na mindegy, egyszer úgy is megszerzem azt a srácot. Mi is a neve? Ja igen, Donchooo!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:57 pm

*Elmondom örömöm okát, mire sírva a nyakamba borul. *-Haku? Mi a baj? *kérdezem de hagyom hogy kisírjaa magát. Nyugtatólag simogatom a hátát. Sok minden történt és én is sokat sírtam de én inkább éjszaka mikor senki sem lát. *-Vidámabb téma. Mit szólnál ha valamelyik nap elmennénk pasizni egy kicsit megünnepelve hogy megszabadultam a férjemtől? *kérdezem mosolyogva mikor megnyugszik. Szeretném ha mosolyogna mert nem szeretem ha szomorú. És ránk férne már egy nagy züllés. *-Megcsinálhatnák hogy néhányan elmegyünk moziba rengeteg fagyit eszünk bulizunk, meg csajos dolgokat csinálunk. Minden olyat be akarok pótolni amiből kimaradtam életem során.*vigyorgok rá mert tényleg ilyesmiket akarok csinálni. Bulizni akarok. Élni akarok. Amit eddig nem tehettem most be akarok pótolni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:39 pm

*Sikerül meggyőznie, ezért szárazföldre viszem őt, majd leszállok. Összehajtva szárnyaimat, lépek elé, s nézem őt kíváncsi, érdeklődő tekintettel. Várom a válaszát, hogy meg tudjam, miért is olyan boldog. Mielőtt bármit is mesélne, elered egy könnycseppem, amit igyekszek eltüntetni egy szempillantás alatt, de nem sikerül. Rögtön kiszúrja, majd megkérdezi, minden rendben van -e. Kiveszem a hangjából, hogy aggódik, de mikor az arcára nézek, csak a mosolyát látom. Előtte kissé lehajtva tartom fejem, azonban minden próbálkozás hiába. Egy réti sas a szemének nyomába sem érhetne. Némán bólintok csak.*
-Igen, emlékszem. *gondolok vissza rá. Nem kicsit döbbentem le, amikor elmondta, hogy férjnél van és egy gyereket is nevel. Egy három éveset, ha jól emlékszem.*
-Igazán? *tátom el a szám. Hirtelen levegőt sem kapok, amikor elmeséli a jó hírt. Most már értem. Van oka az örömre, hiszen rendeződik az élete. A fia jó kezekbe kerül, a férje pedig gondoskodni fog róla, ahogy Sophie szülei is. Azt mondja, mosolyogjak, de nem tudok. Egyszerűen képtelen vagyok rá. Érzem, hogy valami más átveszi tőlem a gyeplőt és szabad utat indít. Az érzelmeim gyorsan elözönlenek és felszínre törnek, amiknek a legtöbbje őszinte öröm. Arcom immár teljesen eltorzul. Hevesen zokogni kezdek, miközben közelebb lépek hozzá és kedvesen átölelem őt. Bízom benne, hogy nem ijesztem meg, hiszen nem az a célom, sajnos azonban, amíg nem tudom magam újra féken tartani, jó ideig így maradok, fejem  vállára hajtva, hogy kisírjak mindent. Rémületet, szomorúságot, mélyről jövő keserűséget, majd túlcsorduló szeretet, őszinte boldogságot és örömöt. Mert én boldog vagyok, ahogy ő is az.  Végre rend kerekedik felül a rendszertelenségen. Végre minden jó irányba halad. Bár ilyen jó irányba menne minden! Kicsit magányosnak érzem magam. Noha van két igazán kedves barátnőm és néhány kedves ismerősöm, kell még egy barát, aki lelket önt belém. Aki támogat, megvéd és azt mondja, szeret. Egy fiúra van szükségem, akiben megtalálhatom a másik felemet, máskülönben meg fogok őrülni. Látom előre. Minden eddigi próbálkozás hiába. Eddig nem sikerült megtalálnom, azért nem fogom feladni. Tovább keresgélek és egyszer rátalálok arra, ki viszonozni tudja az érzéseimet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:17 pm

*Könyörögve nézek rá, majd elindul velem a part felé. Mikor letesz a földre megnyugszom. *-Köszönöm.*mondom megnyugodva. *-Na ezt csak később akartam elmondani de szükség törvényt bont. *-Húzó kicsit még majd látom hogy könnyezik. *-Minden rendben? *kérdezem aggódva. Majd rámosolygok.*-Emlékszel meséltem hogy férjnél vagyok? *kérdezem.*-Hát... Hamarosan nem leszek az. A családom elindította a válást és Aang is a szüleimhez kerül így minden rendeződött.*mondom vigyorogva. Igen lassan minden a helyére kerül. Újra nyugodt lehetek. És nem kell többet harcolnom. És ez a legjobb. Tudom hogy nagyon félt mikor Kínában eltűntem de mind ketten egyben vagyunk. És minden rendeződött. Aminek nagyon örülök. *-Jaj, kérlek Haku mosolyogj elvégre újra szabad vagyok.*vigyorgok mint a vadalma. Életem legboldogabb pillanata lesz mikor megkapom a papírokat.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:00 pm

*Cserét ajánl fel, én pedig elgondolkodom rajta, majd felsorolom, mit kéne azért tennie, hogy ne dobjam a vízbe. Remélem, sikerül vele kompromisszumot kötni. Érzem erős szorítását, igyekszik kapaszkodni azért, nehogy magától is leessen. Nem gonoszságnak szánom, de ami azt illeti, még szórakoztató is lenne a dolog, de persze nem akarom, hogy bármi történjen vele.*
-Rendben, nem úsztatlak meg. Ígéretet tettél az előbb, és ha megszeged, előbb vagy utóbb, vagy rájövök, és akkor nem úszod meg. *komoly tekintettel nézek le rá, majd visszasietek a partra, miközben továbbra is apró, de erős kezeit markolászom. Leteszem őt, állva, szárazon érhet földet a meleg homokban.*
-Tényleg? *vonom fel egyik szemöldököm. Szememben a kíváncsiság fénye csillan meg. Érdekel, miért vidám. Sikerül meggyőznie, már csak ezért is engedem el őt, majd szállok le, elé állva. Minden figyelmem csak rá összpontosítom most.*
-Na, had halljam! Kíváncsivá tettél! *mosolygok rá barátságosan. Kicsit fura módja volt ez a dolgok lerendezésének, de nagyon hatásos. Ha valakit tutira meg akarsz győzni, valahogy tudatnod kell vele, hogy minden döntésének következményei vannak, de ha azzal tisztában van, mégsem érdekli, hát fel kell fogatni vele, hogy rossz az, amit tesz. Nos, én úgy vélem, hogy csak rámutattam arra, mit nem kéne csinálnia azért, hogy megőrizze a teljes egészségét és ne különcködjön végre. Különben meg a fekete öltözettől csak kifárad az ember. Tudom, mert tapasztaltam. Főleg ilyen melegben, mert nagy erővel szívja agába a Napot. Érdeklődve figyelem őt, miközben gondolataim kicsit Felicity felé terelődnek, de hamar vissza is tévednek, Felé. Nem hagyom, hogy elkalandozzak, mert nem szabad. De mégis.. Kicsit rosszul érzem magam, amiért nem meséltem neki az utunkról, mert izgalmas volt. Nem kis kalandot éltünk át, de örülök, hogy már vége, s mindannyian épen és egészségesen tértünk vissza. Összetört volna a lelkem, ha tudom, hogy Sophie halott. Nagyon a szívemhez nőtt, amióta csak találkoztunk ott az Allidon ligeténél, azon belül a Fénygömb-tónál. Megnyugtató volt ott beszélgetni vele. Megnyugtató volt ráébredni, hogy van egy új barátom, és megnyugtató a tudattal élni, hogy Ő is itt van nekem. Egy könnycsepp gördül végig arcomon, és indul meg az államig, de letörlöm, mielőtt egyet is pisloghatna.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 2:43 pm

*Hallgatom ajánlatát, és elgondolkozom. Majd rémülten sikkantok mikor elengedi a lábam és csak kezeimnél fogva tart. *-OKÉOKÉOKÉOKÉ! Bármit csak most ne keljen úsznom elég kínos lenne a dolog. *hadarom közben erősen kapaszkodok a kezébe. *-Amúgy csak azért vettem fel feketét mert ehez volt kedvem. Amúgy tök jó kedvem van. Eskü! *mondom neki. És tényleg igaz mert olyan ügyet intéztem odahaza amitől madarat lehetne fogatni velem csak még nem mondtam senkinek sem. Mert meglepinek szántam.*-Na? Akkor megegyeztünk? *kérdezem és rávigyorgok. *-Ha leteszel elmondom mitől van jókedvem. *piszkálom kicsit a dolgot hátha meggyőzöm. Látom rajta hogy kíváncsi. Remélem sikerült meggyőznöm Őt.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 2:28 pm

*Utolsó mondatom után benyúlok lábai alá, és felkapom. A víz felé repülök, lehetőleg egy kicsivel mélyebb része felé. Pár percig haladok így, végül megállok. Egy helyben lebegek, miközben figyelmesen hallgatom a reakciót. Sophie heves könyörgésbe kezd, ami őszintén bevallom, egy kicsit sem hat meg, báár amikor cserét ajánl, nem tudok nemet mondani rá. Hirtelen elég sok dolog jut eszembe, de csak néhányat mondok el közülük, abból is csak a lényegesebbeket.*
-Lássuk csak. * tanakodok el, majd lepillantok rá. * -Nem cigizel, visszaszoksz a színesebb öltözködésre és megpróbálod végre rendbe tenni az életed. *mondom, majd elengedem a lábait, s helyette a két kezét fogom, erősen. Nem árt gyorsan döntenie.*
-Ha nem tudunk megegyezni, akkor az lesz a következménye, hogy velem együtt, vagy épp nélkülem kell csobbannod. Minden döntésed következményekkel jár, ahogy például a bagózás is. Nem akarom, hogy amiatt halj meg, lehetőleg sok évig szeretnélek magunk közt tudni. Ami a ruhákat illeti, megint a feketére szoktál vissza. Észrevettem, s nem vagyok valami boldog miatta. A harmadikat pedig nem kommentálom. *mondom, őt figyelve. Kíváncsi vagyok, most mit lép.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 2:18 pm

-Ja hogy a bagóval van bajod. *játszom a megvilágosodotatt. *-Nekem nincs problémám a dologgal. *vonok vállat, majd gyanusan kezdem méregetni mikor azt mondja kezdek kiszáradni. *-Én nem is... *mondanám de megragad és a vízeelé repül velem. *-Kérlek! Kérlek! Kérlek! Nem vagyok teafilter, és most úszni sincs kedvem. *könyörgók neki. Tényeg nem gondoltam hogy ma úszni fogok mert épp rossz napom van. És inkább feladom elveimet és könyörgök az ''ellenfélnek''. *-Na légyszíííí! *mosolygok rá angyalian, hátha meghatom. Valahogy mióta visszajöttünk kínából képes vagyok úgy visekedni mint egy normális átlag lány, és se a tetoválások se az égés nem zavar, mert ezen a helyen nem feltűnő. *-Mit kérsz cserébe hogy ne dobj a vízbe? Tudod mit? Néhány nap múlva akár kétszer is bele dobhatsz a tengerbe.*hadarom neki vészesen. És vigyorgok mint a vadalma.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tengerpart - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tengerpart - Page 3 82h3


Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 2:03 pm

*Na ja, azért nekem is megakad a szeme Kirtel viselkedésén. Szerencse, hogy nem ássa ki teljesen a kupacot és lelép Felicityvel együtt, különben hamar kiderülne Sophie édes kis titka, bár ahogy a lány arcát elnéztem, és a mondatot, hogy ne csináljunk semmi illegálisat, háát... Túl sok jót nem veszek ki belőle. No mindegy is, ami volt, elmúlt. Most húgomként szeretett barátnőmet fürkészem szúrós tekintettel, miközben kezeimet csípőre teszem, majd össze is fonom azokat, mellkasom előtt.*
-Pedig de! * bólogatok ál-komolyan. * -Mi a baj? Egyrészt Fel' majdnem kiszúrt téged, másodrészt kezd az őrületbe kergetni a bagózásod, harmadrészt pedig az, hogy kezdesz kiszáradni... *vonom össze szemöldököm, majd nevetve felkapom őt és a víz felé veszem az irányt, szárnyaimat használva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: