Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tengerpart - Page 9 I_vote_lcapTengerpart - Page 9 I_voting_barTengerpart - Page 9 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tengerpart

Go down 
+29
Tori Swallow
Steven Blackfield
Elisabeth Ellen Torchwood
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Caleb Dawson
Nye Drystan
Kitiara Ferellion
Merilien Marsillea
Matthew Demerest
Isolda Mahla Tyrphosie
Kasey Jake Ellswood
Celia D'cruze
Radomir Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Pervinka Doroteja Senka
Alodia Hylle
Marco Mimieaux
Cameron Whitness - Archív
Blagoy Ivo Lazar
Lincoln Lawrence
Agatha Brooks
Mikhael Knyaz
Claire Fairchild
Toportyán Zakariás
Speranza di Bagliore
Marisela Modesta de Nuria
Tyler Wayne
Kalandmester
33 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nincskaszt

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:33 am

First topic message reminder :

*Diákjaink nellond környékén a tengerparton ejtőznek, mi ezért, ki azért van ott, ám a nyári jóidő hirtelen sötét viharba fordul át, nem ártana valami menedék után nézni. A közelben látnak néhány házat, vélhetően nellond egyik kisebb falujáról lehet szó. Illetve a sziklák környékén egy világítótorony áll, ami most is világít. Talán jelzi a hajósok számára, hogy hol érdemes horgonyt vetni, mielőtt zátornyra futnának. A vihar gyorsan jön, tehát el kell dönteniük, hogy mit tesznek, mielőtt még rájuk szakad az ég. Ám ebben a viharban van valami természetfelettien ördögi. Valami sötét...*

//Igyekszem 5-re hazaérni!//
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 06, 2012 1:40 pm

*Visszafogottan táncikálva vág át a kereskedőnegyeden. Saját kezűleg szaggatott farmerjából kikandikál térde és hosszú combjának egy-egy darabja. Lezser, szürke felsőjén néhány virágminta árválkodik. Vontatottan énekelget, a dal leginkább valamiféle ősi siratóra emlékeztet. Nyomott hangulatának okát nem szívesen ismeri be. Minden bizonnyal a bűntudat az, méghozzá csak azért, mert nemrégiben szórakozott egy kicsit. A maga módján. És talán, esetleg az is szerepet játszik benne, hogy olyan régen látta új barátját.* ~Ha egyáltalán annak nevezhetem még.~ *tűnődik el egy pillanatra, majd megrázva csinos buksiját száműz minden gondolatot. Így érkezik a tengerpartra, ahol ezúttal egyszerű halványszürkére bájolt cipőit maga mellé helyezve leül a partra. Olyan közel a vízhez, hogy egy-egy nagyobb hullám a maga előtt kinyújtott lábát csiklandozza.*
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 8:14 pm

*A jelek szerint alaposan félreértette a lány kérdését, de végül is ő nem látott benne semmi különlegeset, hisz nem láthatta rajta, hogy a lány szavaival élve "démonivadék". Az arcára viszont megint egy ironikus mosoly ül ki, és visszaül fekvő helyzetéből.* -Óh, pedig azt hittem, ennyire felkeltettem az érdeklődésedet. Egyesek szerint nem vagyok csúnya, sőt... Csak eddig még mindenkit visszautasítottam. *Kacsint a lányra, hogy tovább húzza. Végül úgy tűnik, elérte azt, amit már a legelején akart, csak nem varázslattal, hanem szavakkal. Minden esetre kíváncsi, hogy mit lép erre a lány. A démonos kérdésre minden esetre elgondolkodik egy picit.* -Nem tudom, szerintem még nem. Démonokból kevés van egyébként is, arról meg még nem hallottam, hogy egy démonnak gyermeke született volna... Szó se róla, tényleg démoni szépséggel rendelkezel. Viszont sajnos most nincs már idő udvarolni neked, bármennyire is tetszel. Kijárási tilalom van, és vissza kéne mennünk a kúriába. *Kacsint újra a lányra, és apró lábain elkezd rohanni az iskola felé. Minden bizonnyal a lány könnyen utoléri, de most ha akarna se tudna sok mindent tenni, mert sokáig nem maradhatnak már kint, és az iskola meg messze van...*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 8:00 pm

*Nem is próbálja megérteni, hogy lehet egy ilyen helyet szeretni. Ő maga csak egyetlen szerethető dolgot ismer a Nezán, de azt meg... Megrázza kicsit a fejét, próbálván elhesegetni az őszi leveleket idéző fürtöket, a beesett arcot, a tengerként hullámzó szavait. Nem! Neki egy orosz milliárdos rendeltetett, nem egy lecsúszott, csóró tanár. Még ha annyira halálosan vonzó is mint Wade. Épp ebben a félig mámoros pillanatban jut el az agyáig, amit Radomir mond. Hirtelen elsötétül az arca, s kiül rá az a fajta nyers düh, amit a srác a kezdetektől el akart érni nála. Szinte puszta kézzel fojtaná meg a kis beképzelt fattyút.*
-Hová gondolsz?
*Sziszegi olyan megvetően, hogy egy átlagos embernek a vér meghűlt volna az ereiben. Látszik rajta, hogy komolyan megfeszül azért, hogy kordában tartsa a haragot. Minden porcikájában remeg, s érzi, valami sötét megmozdul a testében. Aztán egy csapásra minden elmúlik. Arca kisimul, szemei kiüresednek.*
-Én a démonivadékokra gondoltam.
*Mondja lassan, csöndesen, visszaereszkedve saját helyére, saját komor mélabújába.*
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 7:47 pm

*Láthatóan Opheliát leköti a Radomir összefoglalása a koboldok és emberek közti különbségről. Magában picit csodálkozik azon, hogy ezekről nem tudott, de végül is szívesen elmondja, nincs ezzel semmi gond. Nem tudhatja, hogy milyen helyen nevelkedett eddig a lány, így elképzelhető, hogy tényleg nem ismeri még a koboldokat.* -Na igen, könnyen meglehet. A Neza színes iskola, én nagyon szeretem... *Mondja lelkesen, majd a lány váratlanul fölé hajol és egy furcsa kérdést tesz fel neki...* -Hozzád hasonlóval? Milyen értelemben? Szép lány vagy, de más szép lányok is vannak. Amit nem mondtam különbséget még, az az, hogy a koboldok általában koboldok közt próbálnak társat találni... Vagy most nem vágom, mire gondolsz. *Válaszol picit zavarban Rad. Lehet, hogy a lánynak picit kiábrándító, ha tényleg hiú kérdésként akarta feltenni, de Radomirt sajnos tényleg teljesen hidegen hagyják az ember lányok... Szerinte olyan sok lényeges dologban különböznek egymástól, hogy gyakorlatilag lehetetlen egy igazi kapcsolatot elképzelni velük, esetleg barátság szintjén, de még az is ritka.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 7:29 pm

*Bólogatva hallgatja, sőt egészen leköti, amiről a srác beszél. Az összes tanárára együttvéve nem figyelt még ennyit, mint erre a három perces magyarázatra. Megérteni igaz nem tudja, de azért felfogja, legalább a tudatosság szintjén. Ő maga, ha akarna sem tudna beszélni például a nekromanciáról, mivel korántsem vonzódik a hullákhoz, sőt, érzékeny orrát erősen bántják a hullagázok. Mindez, s a varázslat maga csak egy eszköz, amivel felülkerekedhet mások akaratán. Megtörni és megalázni az ellenséget! Ez az, amiért érdemes pálcát ragadni. Minden más csak gyerekes bohóckodás. Persze a remek koboldmunkákat ő is elismeri, egyszerűen csak nem hajlandó dolgozni érte. Ennyi az egész.*
- Már értem mire gondolsz. *Mondja kedves tömörséggel.* -Látom több a látnivaló ezen a helyen, mint ott, ahol én eddig tanultam. És mondd! *Hajol közelebb bizalmasan a sráchoz.* -Hozzám hasonlóval találkoztál már a falak között?
*Próbál nem túlságosan izgatottnak tűnni, amit segít a szemgödreiben izzó tompa, mélységbe rántó feketeség.*
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 7:15 pm

-Hát, akkor nem sokat járkálsz a suliban, jól sejtem? Mikor jöttél? Nem csak én meg Rose vagyunk az egyetlenek. Rajtunk kívül jó páran vagyunk, a Waylan-családon kívül is. Egyébként nem csak a külsőnkben különbözünk az emberektől. Egész más felfogásunk van például a tulajdon fogalmáról. Ha készítenék a te számodra egy varázstárgyat, szerinted ki tulajdona lenne? A gyermeked örökölhetné szerinted?*Kérdi egyszerű kérdésként, mert úgyis tudja mi lesz a válasz... De talán jobban megérti a lány, ha személyes példát hoz.* -A mi felfogásunk szerint ugyanúgy az enyém lenne, és nem örökölhetné senki, csak ha én jóvá hagyom. A varázstárgy azé, aki készíti, mégpedig azért, mert az ő varázsereje van benne, és ő ismeri a legjobban. Szándékosan nem mondtam azt, hogy neked készítem, hanem a te számodra... *Foglalja össze a legfontosabb különbséget. Gondolkozik még picit, hogy mit mondhatna magukról, majd pár másodperc múlva folytatja is.* -Ezen kívül szinte mindegyikőnk remekül ért a varázstárgy készítéshez, bizonyára hallottál a kobold munkákról például a fegyverek esetében. És egyébként igen, nyugodtan hívhatnak az emberek kapzsinak minket. Valójában arról van szó, hogy szeretjük, ha különleges tárgyakat birtokolhatunk. Nem csak a pénzről van szó, sokkal inkább a varázstárgyakról. Különleges kapcsolatunk van velük... Az is lényeges tudnivaló rólunk, hogy a koboldok nagy része elutasítja a pálcamágiát. Ebből mondjuk én vagyok egy kivétel, meg még néhányan. De általánosságban elmondható a koboldokról, hogy megalázónak tartják a pálca használatát. Vagy más fókuszokkal varázsolunk, vagy... csak úgy, mindenféle eszköz nélkül. Lényegében ezek a legfontosabb különbségek. *Foglalja össze a tudnivalókat, majd megint szünetet tart, hogy mi lehet még különbség azon kívül, amit lát is rajta. A levegőre vonatkozó kérdésre csak megvonja a vállát.* -Nem tudom... Szerintem az, hogy jobban szeretem a kézzel fogható dolgokat mindenféle értelemben. Mondhatjuk azt is, hogy a tapintás az elsődleges érzékszervem... Szeretem mindenről tudni, hogy milyen tapintású. Talán a tárgyakhoz való vonzódás miatt. Azokat is szeretem a kezemben tartani. A levegőt viszont egyszerűen lehetetlen megfogni. *Próbálja megfogalmazni a gondolatait, de láthatja rajta a lány, hogy nem egyszerű dolog. Egy elementalistának nehéz elmagyarázni, hogy miért vonzódik az elemekhez vagy egy adott elemhez, ahogy egy nekromantának is nehéz elmagyarázni, hogy miért szereti a zombikat vagy a halottakat...*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 6:42 pm

~A szüleim nem akarták... A szülem nem akarták... A szüleim.....~
*Ophy keze ökölbe szorul a homokon, mintha még egy maréknyira tartana hirtelen igényt. Épp, hogy nem csikorognak fogai. Ha Radomir történetesen mentálmágus lenne, most olyat látna, amit nem sokan a földkerekségen. Mekora szerencse, hogy nem az. Hálásan mosolyog, hiszen a srác tapintatos volt, és nem kérdezett bele mindennek a közepébe. A koboldokról szóló mondatokra jól figyel, de ez vajmi kevés információ.*
-Sosem láttam még koboldot. *Mondja kedves szerénységgel.* -Csak anyit hallottam rólatok, hogy alacsonyak vagytok. Mesélsz még a népedről?
*Alaposan megrágja a Waylan földről szóló szavait, s egyre jobban ráncolja a homlokát. Végül csak kiböki.*
-De hát... A levegő is mindenhol ott van. Hogy nem szereted azt is?
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 6:30 pm

-Igen, ilyen. Egész hasznos varázslatok benne, és a legjobb, hogy nem kell hozzá pálca. Nagyon szeretem használni. Látványos mozdulatokkal nagy erejű dolgokat lehet elérni vele... Persze a pálcamágiát is szeretem, hisz azért is jöttem elsősorban a suliba, pedig a szüleim nem akarták... A koboldok nem arról híresek, hogy gyakran rántanak pálcát. Nekem viszont semmi kifogásom ellene, sőt. *Magyaráz picit az elemi harcművészetről meg magáról, miközben Ophelia nevetgél a jósos ötleten. A mondani valójának vége viszont megüti a fülét. Majdnem rákérdez, hogy mit akart mondani, de aztán kapcsol, hogy talán nem kéne, bizonyára valami rossz emlék.*
-A levegő tőlem messzeáll... Az az ellentételemem. Azt alkalmazom a legkevesebbet, a legkisebb sikerrel... Mit szeretek a földben? Nem is tudom... Talán azt, hogy mindenütt megtalálható a természetben. Akárhova lépsz, mindig a talpad alatt és így kéznél van. Ha akarod, könnyen magaddal viheted. Szeretem a tapintását is. Persze nem azt, ami sáros, latyakos, hanem ami száraz. Kikapcsol, ha elterülhetek benne. Ezt az elemet ismerem a legjobban. *Próbálja megfogalmazni az érzését a földdel kapcsolatban, de nem sok sikerrel. Ennél még mindig több, amit igazából magának se tud megfogalmazni.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 6:08 pm

-Szóval ilyen az elemi harcművészet. Még nem igazán láttam élőben. *Most rajta van a nevetés sora. Méghogy ő jós?? Még csak az kéne! Érthetetlen, ostoba látomások, még nyugtalanabb éjszakák. Kell az a túrónak.* -Nem tudom, el lehetne e helyezni valahová, de hogy jós nem vagyok, az tuti. Ha az lennék elkerülhette...
*Nem csupán elharapja, egyenes elnyeli a mondata folytatását, egyenesen a pokol lángcsuhás gödrének északnyugati sarkának szegletébe. Majdnem kiszaladt a száján, ami annyira nyomja a szívét. Már nem nevet, inkább rosszul begyakorolt fapofát vág. Tekintetét is lesüti. Úgy tesz, mintha a föld őt is lekötné, holott a gyomra felfordul a férgeklakta mocsokban turkálástól. Persze bioszból soha nem volt túl jó... Felkap egy kis marék puha homokot, és az éledező szélbe hinti*
-Én a szelet szeretem a legjobban. Szabad és hűvös. Mit szeretsz a földben?
*Kérdezi csak úgy mellékesen. Kicsit mintha Radomir fölé emelkedne. Alakja megnyújtja az árnyékokat.*
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 5:54 pm

*Nevet egyet azon, hogy nincs nála a pálca.* -Ha hiszed, ha nem, én hozzá se nyúltam a pálcámhoz a gömb megidézéséhez... Elemi Harcművészettel csináltam. Ami azt illeti, simán visszaküldhetted volna rám, persze csak akkor, ha értesz az ilyesmihez. Na mindegy. Amúgy van egy sanda gyanúm, hogy te nem kifejezetten vagy elementalista... Én élből visszatámadok ilyenért vagy legalábbis teszek valamit ellene. Jós vagy mentalista lehetsz, azok szoktak magukba fordulni így. *Nagyot néz arra, mikor a lány azt mondja, hogy kevés diákot ismer, így Rosettát sem. Eddig nem sok hasonlóval találkozott, aki ne hallotta volna a Waylan nevet, gyakorlatilag ő az első ilyen... Picit rosszul is esik neki, mert büszke a népszerűségükre. Aztán a lány szóvá teszi, hogy szereti a földet. A kezére néz, és abban megint ott van egy kis marék homok. Elneveti magát, és visszanéz a lányra, tovább folytatva ténykedését.* -Igen, szeretem. Földmágus vagyok. A legjobban a föld elemű varázslataim szoktak sikerülni, de mint tapasztalhattad, egész jól ismerem a többi elemet is. Rossetta földmágus, és én is azon az ágon vagyok a rokona, ahonnan ő örökölte. A másik águnk tűzmágusokból áll, de akad a többiből is. A legtöbben viszont föld- és tűzmágusok vagyunk. Nem véletlenül barnásabb a bőröm is, mint a többié. Emiatt van... *Magyarázza, majd a végén vállat von. Magáról annyira nem szeret beszélni. Lefekszik a földre, és élvezi a nyugalmat. Valahogy a lány furcsán nyugtató hatással van rá, pedig általában pörögni szokott.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 5:33 pm

*Nagyot sóhajt. Ha a toppon lenne, egy másodpercre sem állna le magyarázni egy ilyen semmiséget, ám jelenleg az is erővel tölti el, ha hallhatja kettejük hangját. Ezért hát fülel, és beszél, még ha nem is sok kedvvel.*
-Nincs nálam a pálcám. *Hazudja rutinosan.* -Nem ismerek olyan varázslatot, ami elől csak úgy el lehet szaladni.
*Azt nem is említve, hogy semmi ereje rohangálni, ráadásul megalázó is lenne Miss Világkirálynőjének. Legszívesebben megvetően a földre köpne, de társaságban kiváló önuralmat tanusít. Nem Rodomirra dühös, nem őt gyűlöli, hiba lenne hát rajta levezetni a haragját. A Waylanra egyszerűen megrázza a fejét.*
-Kevés diákot ismerek. *Csöndesen nézi, ahogy a másik a földdel játszik, végül mégsem tudja megállni, hogy megszólaljon. Úgy érzi, ha most rájuk telepedik a csend, bekattan, és megöl valakit... Kettejük közül persze. Halkan megköszörüli a torkát.* -Látom... Szereted a földet...
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 5:22 pm

*Felvonja a szemöldökét, mikor a lány azt mondja, hogy nem nyugodt.* -Hát, csak épp meg se mozdultál. Más vagy menekül vagy szembejön és visszatámad... Nemigen láttam még ilyet, hogy csak úgy hagyják, hogy egy vízibomba terüljön szét rajtuk. *Mondja, és a föld felett is végighúzza a pálcáját, hogy ott is száradjon meg egy terület, hogy leülhessen oda. Leül, és úgy mutatkozik be.* -Radomir Waylan. Bizonyára hallottál már rólunk... Rosetta rokona vagyok. Elég népszerű a suliban, a kezdetek óta ide jár... *Mesél picit magukról, és a földdel kezd játszani. Ebből rájöhet a lány, hogy valószínűleg elsődlegesen földmágussal áll szemben. Vesz egy picit a homokból, és lassan szétmorzsolja a kezében. Ezt ismételgeti folyamatosan. Nála egyfajta automatikus reflex, ha tengerparton van, folyton ezt csinálja. Jó érzéssel tölti el a föld érintése.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 5:08 pm

*Még nem hallott a népes Waylan famíliáról, ezért alaposan meglepődik a koboldsrácon. Mintha még a fejét is feljebb emelné. Persze lehet, hogy csak a lenyugvó nap űz árnyjátékot a lány arcával. Int a srácnak, hogy akár le is huppanhat a vizes, mocskos homokba, vékony csuklóján hátborzongató hangon csilingelnek a színarany karperecek. A hirtelen jött meleg borzongásra kényszeríti, de egyben meg is oldja sótól tapadó, cserepes nyelvét.*
-Nem vagyok nyugodt.
*Mondja színtelen hangon, minden egyes szóra nagy hangsúlyt fektetve. Mint egy kitörni készülő, jeges gejzír. Ha a nyugodtság szobrát nem is, a gyűlöletét bizonyos, hogy róla mintázták. Fekete kút szemeit a másikra emeli. Ahogy alaposan belegondol, iszonyatos ideje nem szólt élőlényhez. Kicsit mintha hiányozna is neki...*
-A nevem Op... Gabriella.
*Igazából nem vár választ. Megszokta, hogy a holtak nem beszélnek.*
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 4:51 pm

*Ophy teljesen máshogy reagál, mint ahogy megszokta... Abszolut nyugodtan üldögél akkor is, amikor a tengerből kiemeli a vízgömböt, és akkor is, amikor az egész szétterül rajta... Mintha egyáltalán nem is érdekelné, hogy a ruhája és a haja egy az egyben tönkrement... Most Radomiron van a sor, hogy ledöbbenjen a szeme előtt lejátszódó jeleneten... Odamegy hozzá, és értetlenül bámul rá.* -Hát veled meg mi van? Rólad aztán meg lehet formázni a nyugodtság szobrát. Nem zavar, hogy mindened vizes lett? *Mondja csodálkozva, majd látja, hogy rettenetesen vacog.* -Még fázol is. Na de azt mindjárt megoldom. *Mondja, és megpróbálja helyrehozni a maga által idézett problémát, és végighúzza a lány felett a pálcáját. Abból egy levegőáramlat jön ki, és meg is szárad a lány ruhája is meg haja is, meg nagyjából minden, amije vizes lett. Látja, hogy talán szomorú lehet, mert a térdére hajtja a fejét... Nem kérdez rá, csak áll mellette, valamiféle magyarázatra várva.* ~Na tessék, lőttek a játéknak.~ *Gondolja magában picit bosszúsan, ő azt hitte, most remekül fognak szórakozni...*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 4:38 pm

*Gondolataiból lassan ocsúdik. Egy gömbbe formázott tengerbomba siklik felé a nagy csöndességben.*
-Talán ha...
*Mondja epikus lassúsággal, de tenni nem tesz semmit. Talán még a rejtőzködő számára is teljesen egyértelmű, hogy meg sem próbál kitérni a drága ruháját rongyos ronccsá változtató tengervíz elől. Egy darabig csak szemez vele, majd az utolsó pillanatban visszahajtja a fejét a térdére. A loccsanásban elvész utolsó mondata. Iszonyatos loccsanás. A tengervíz pillanatok alatt tölti el csukódó száját, sötét haját, teljes ruházatát. Némi iróniával gondol arra, mennyire jól illik ez az ocsmány íz a keserűségre, amit hetek óta nem tudodd lenyelni. Megrázza fejét, szerteszét fröcsköli a vizet, majd újra visszazuhan feje. Azzal sem törődik, hogy reszketni kezd a hűvös alkonyban. Nem túl szórakoztató célpont egy csínytevőnek.*
Vissza az elejére Go down
Radomir Waylan

Radomir Waylan


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 4:24 pm

*Radomir meglehetősen unatkozott a kastélyban, és úgy döntött, hogy kimozdul valahova, például Nellondba. Ellátogatott hát a faluba, és elindult felfedezni a helyet, úgyse sokat járt még itt, mióta az iskolában van. Egész sokat jár-kel a faluban, míg végül eljut a külső negyedbe, és ott is a tengerpartra. Igaz, nem a víz az elsődleges eleme, de akkor is jól érzi magát itt, mert a part pedig homokos, és tudja, hogy milyen jó érzés a homokban feküdni. A tengerparton egy gyanútlan lányt talál, egész szép ruhában. Elmosolyodik, végre megvan a napi csínytevési lehetőség. Észrevétlenül megáll a közelében, és a Vízmanipulációs varázslatot próbálja ki a lányon. Azt tapasztalhatja, hogy dagály lesz, ez még nem is lenne gyanús, de utána egy nagyobb darab gömb alakú víz válik ki, és egyenesen felé tart... Talán jó lesz, ha megpróbál menekülni, bár a víz természetesen követi... Egy alkalmas pillanatban aztán elereszti a vizet, és lelocsolja vele a lányt. Elégtétellel konstatálja magában, hogy a varázslata sikerült, és karba tett kézzel, ironikusan mosolyogva várakozik a lányra, hogy megtalálja őt.*

//EHA I., elsődleges, elementalista
Vízmanipuláció:
Elemi besorolása: Víz
Mozdulat: A mozdulatsorhoz ruganyosság kell, nem olyan mértékű, mint a levegő idomításhoz, de a víz hullámzását kell követnünk, miközben a csuklómozdulatokkal irányítjuk a vizet. Az alapbeállás zárt, aztán a bal lábra kell nehezedni, míg a jobb lábunkkal ruganyosan és fürgén leírunk egy félkört a földhöz közel, a holdat szimbolizálva, mely a vízmágusok egyik erőforrása, majd a varázs érvénybe lép.
Leírás: Ahogy a többi elemnél, úgy itt is a telekinézishez hasonló, az egész vízhajlítás alapja. íz összegyűjtése és mozgatása, alakformálása akár levegőben, vízcsóva képzése, vagy ha valaki ezzel támad, akkor bizonyos mértékig megállítása és átvevése. A varázslatnak azért nem Víz- és Jégmanipulálás a neve, mert a jég végső soron még is csak víz...//
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nekromanta
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek5112890104af72217535

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 11:41 am

*Rettentő morcosan ébredt. Patkány puha ágyától némán üvöltve menekült a kastély vidám berkeibe, ám sehol nem lelt békét. Úgy döntött, a lehető legmesszebbre húzódi az átkozott kúria falaitól, így jutott el végül a tengerpartra.*
-Itt jó. Itt békés...
*Dalolja maga elé hamiskás-szoprán hangon, szinte élvezvesaját rendhagyó énekét. Soha nem volt hamis. Szülei alaposan kiképezték a társalkodás minden formájára, akár egy gépet. Talán mostanra fáradt bele ebbe az egészbe. Haja visszabarnult, a tartós mágikus festésről egyszerűen lemondott. Szemei ocsmány-fekete gömbökké folytak össze, nyoma sincs már annak a hideg, vonzó-gonosz tekintetnek, ami oly sok férfiszívet ejtett rabul. Ophelia egyáltalán nem hasonlít pár hónappal ezelőtti önmagára. Még az arca is kicsit sápadtabb, beesettebb. Sokat fogyott kislányosan bájos kerekségéből. Ruházata egyszerű, mInden pompát mellőz. Farmernadrág, halványkék póló, fekete edzőcipő. Hajában sincs ott a színarany, drágaköves tiara, csupán csupasz karjain csillignelnek az arny karperecek, mint a rohadó szirének kórusa.*
Vissza az elejére Go down
Pervinka Doroteja Senka
Diák



Főkarakter : Kara Langlois
Hozzászólások száma : 5
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Elemista
Üzenőláda : Mindenki azt gondolja a tündék jók. De kitudja, lehetnek rosszak is!

Tengerpart - Page 9 Tek505590a05dc4f0318187

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 10:01 am

*Doroteja nagyjából két hete lakik Nellondba. Most is ezt a fényes délelőttöt a tengerparttal kezdi. Szépen süt a nap, tökéletes idő felhívni a barátnődet. Elő is kapja táskájából a telefonját és tárcsázza a számot. Már ki is csöng, és beleszól egy bágyadt hang.*
-Halló!*
Doroteja kicsit meglepődött a hangon.*-Szia Iva! Itt Teja! Mi van veled, korán hívtalak?* Kérdezte már kuncogva.*-Már fél tizenkettő van! Jézus isten!*Barátnője azonban csepett sem tűnt boldognak.*
-Jaj! Már annyi az idő! Bocsika, csak tegnap nagy buli volt a parton! Igazi tünde parti volt! És tudod kivel találkoztam?*
Teja elgondolkozott.~Ki az aki ennyire mély nyomott hagyott Ivaban?~Nem tudta megfejteni hiszen, az ilyen durva bulikban, amikbe ide költözése előtt jártak mindig sokat ittak. Általában nem szokott emlékezni ennyire az emberekre.*
-Nem tudom kivel?*
-Hát nem mással mint, Daniellel! Érdeklődött rólad.*Tejának leesett az álla. Daniel a veszekedésük óta hozzá se szólt.*
-Na ne! Ez hihetetlen!*
-Azt mondta fel fog hívni!*Teja újra eltátotta a száját.*
Oké! Ez váratlanul ért! Na akkor haza megyek és rögtön felhívom! Szia Ivus!*
-Szió Teja!*És letette barátnője. Eltette mobilját és felpattant.~Velem Daniel ezek után beszélni akar! Hihetetlen~. Azzal mérgesen sétált a város felé.*
Vissza az elejére Go down
Cameron Whitness - Archív

Cameron Whitness - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 70
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Druida
Üzenőláda :
Tengerpart - Page 9 Tek513db562b14818378993

Az én színem a peru.

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:52 pm

- Kissrác? Hol? *És tessék, még a hangjából sem lőhető be pontosan a neme. Mindenesetre körbepillant, majd vissza Blagoyra, ő maga is kicsit álmatagon.* - Mondd csak, nem fázol? Annyira hidegnek tűnsz. *Ekkor érkezik a kiáltás, mire megfordul, de nem annyira gyorsan, mint ahogy az reflexből elvárható lenne. Elég lassú a reakcióideje.* - Mi a baj? *Pislog a rohanó lányra. Nem nagyon van veszélyérzete, vagy csak túl lassú hozzá, hogy felfogja, hogy a másik éppen miatta vette elő a pálcáját.* - Angyalszárnyak? Igazán? *Kuncog egy kicsit, ahogy elképzeli a dolgot. Majd meghall egy ismerős hangot, amire szintén nem azonnal, de már felcsillanó szemekkel fordul oda.* - Dia! Szia. Megátkozni? Ki? És ne aggódj, nem fogunk eltévedni. *Arra nem nagyon gondol, hogy esetleg más bajuk lehetne, legalábbis egyelőre nem. Viszont ahogy hozzáér a férfihez, feltűnik neki, hogy az forróbb, mint ahogy lennie kellene.* - Nem szeretnél inkább hazamenni? Olyan furán nézel ki. *Segít Blagoynak felállni, pontosabban felhúzza a földről.* - Merre laksz? Mehetnénk oda. Alodia azt mondta, nem akar itt lenni. *Kedvesen kérdezget, majd ha megkapja a címet vagy a férfitól, vagy Trixtől, akkor elindulnak arrafelé. Egyébként is későre jár.*
Vissza az elejére Go down
Alodia Hylle

Alodia Hylle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 66
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Alkimista_boszorkany

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:49 pm

- Ejnye, Endy, egyszer teszed ki a lábadat az ágyadból, máris meg akarnak átkozni. *Csendül egy szelíd hang, természetesen olyan nyelven, amit meghallott, hogy a többiek is azon beszélnek. Neki is így megy - nem szólal meg, ha nem hall mást beszélni. Ő azért magasabb, karcsúbb, és feltűnő jelenség. Neki is hosszú, sötét, fekete haja van, és két, határozottan vöröses szeme. Térdig érő, fekete-fehér szoknyát visel, és eléggé mélyen dekoltált fölsője is ugyanilyen színű, és szintén a térdéig ér a hosszú, fekete csizmája. Ezeken kívül, a lányról határozottan állíthatjuk, hogy csillog-villog. A nyakában fekete ékköves nyakék, hajában is csillog valamilyen értékesnek tűnő hajtű, csuklóin sok-sok karperec, és gyűrűből is van egy pár az ujjain.* - Későre jár, és nem mondhatni, hogy túlzottan ismerem egyelőre a környéket, de biztosan jó ötlet ilyenkor errefele csatangolni? *Jegyzi még meg, válla mögé dobva a haját.*
Vissza az elejére Go down
Blagoy Ivo Lazar
Nellondi polgár
Blagoy Ivo Lazar


Főkarakter : Clína
Hozzászólások száma : 122
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek510ed0375bb152565263

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:37 pm

*A lépésekre talán felfigyelne, ha a gyönge neszt nem nyomná el iszonyatos vacogása. Szája is kékül már, amimkor a gyöngéd bökést megérzi. Álmatagon kapja a fejét Endy felé, és csak egy halovány mosollyal nyugtázza a jelenséget, amit az apróság áraszt magából.*
-Hello! Nincs késő egy ilyen jópofa kissrácnak kint császkálni?
*Ekkor ér a fülébe a hang, amire nagyon jól emlékszik pár nappal ezelőttről. Álmodozó, homályos tekintete végigsiklik a Baywatch-osan felé futó lány alakján, s csak egy gyöngéd pillantással nyugtázza a dolgot. Maga elé motyog, de Endy által nagyon jól hallhatóan.*
-De jó fej agyam van. Idehallucinálja a nőt, aki angyalszárnyain repked a gondolataim között.
*Látszólag teljesen belebódult a furcsa kis képzelet világába, s ahogy Endy ujja a bőréhez ér, érezheti, hogy a férfi teste lázban úszik. Valószínűleg teljesen átfagyhatott, s a teste ezzel kompenzál. Homlokán kiütnek az apró lázgyöngyök, tekintete egyre tompul.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Boszorkany

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:25 pm

*Trixi a városba császkált, Jeniliába megivott egy finom teát és vásárolt is magának néhány holmit. Viszont a helyzet az, hogy elég csúnyán eltévedt, így egyszer csak azt veszi észre, hogy immár a tengerparton sétálgat. Szereti ezt a helyet és ismeri is, nem erről van szó, csak éppen nem ide akart kilyukadni. Lassan 10 óra és vissza kellene érnie a suliba, így eszébe ötlik, hogy lehet rövidebb lenne használni a Jeniliás teleport rendszert, de olyan kellemes idő van. Egy egyszer farmert visel a lány, egy csizmát, egy barna topot, valamint egy kabátkát. Nincs melege, de szerencsére nem is fázik. Ahogy a tengerparton sétálgat, megpillant két emberkét, és valahogy furcsa érzése támad. Úgy érzi, hogy a lány bele akarja lökni a srácot a vízbe, így eldobja a táskáit és rohanni kezd.*
- Vigyázz! Mögötted! *kiáltja el magát Trixi és már kapja elő a pálcáját, hogy valami átokfélét küldjön a háttal guggoló lánynak...*

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Cameron Whitness - Archív

Cameron Whitness - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 70
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Druida
Üzenőláda :
Tengerpart - Page 9 Tek513db562b14818378993

Az én színem a peru.

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:18 pm

*Halkan dúdolgatva sétál a holdfényben a tengerparton. Egészen mesebeli ez a környezet, a víz, a fények... főleg az ő elméjében. Rendkívül tetszik neki. Mezítláb jár a víz szélében, a sekély vízben, hosszú haja egészen a fenekéig ér, egyébként pedig hosszú nadrág van rajta, felül pedig egy vastagabb, a saját méreténél enyhén nagyobb, fiús pulóvert visel. Egy virágot, méghozzá egy rózsát forgat az ujjai között, a kezéből több helyen szivárog a vér enyhén, alighanem a tüskék miatt. De nem vérzik nagyon, épp csak szivárog. Észreveszi a férfit, aki szintén a gondolataiba merül, és úgy dönt, megközelíti. Lehajol Blagoy mellé, és egy kicsit megböki, de elsőre nem szólítja meg. Várja, hogy a másik milyen nyelven szól hozzá.. csak a szokásos.*
Vissza az elejére Go down
Blagoy Ivo Lazar
Nellondi polgár
Blagoy Ivo Lazar


Főkarakter : Clína
Hozzászólások száma : 122
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : .
Tengerpart - Page 9 Tek510ed0375bb152565263

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 7:06 pm

*Hideg van, a fogyó hold fénye kísérteties auraként vonja kékes derengésbe Blagoy sápadt arcát. A holdba bámul, s közben elnyom egy öblös morgást, ami épp feltörni készült belőle. Elmúlt a telihold, s ezzel elmúlt a rettegés is. Egy hónapig nem öl, ezt ki kell bizony élvezni. Nem mer emberek közé menni, pedig nem is olyan régen még imádta a társaságukat. Az arcukat, a tekintetüket, a nevetésüket. Megrázza a fejét. Az egyetlen arc, amit lát egy gyönyörű nő arca. Erős keveréke Trixnek és Carmennek, egyfajta ötvözete a két vadóc szépségnek. A tenger hullámai kacagva csapódnak meztelen lábához, nem is csoda, hogy egész testében vacog. Fogai össze-összekoccannak, de igazán észre sem veszi. Élvezi a viszonylagos magányába álmodott képzeteit.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Tengerpart - Page 9 Nincskaszt
Üzenőláda : Tengerpart - Page 9 Tek5021727154f8a2198841

Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 8:22 pm

// Frost //

*Érzi a fiúban a merevséget, de más is ami kíváncsiságra sarkallja és arra, hogy minél kellemetlenebb helyzetekbe sodorja a másikat. Igaz erre önmagában is képes a amerikai, a legkisebb külső indítatás nélkül is hülyét csinál magából vagy alkalomadtán másokból. A helyzettől függően, adódóan. Szórakozottan tekintett a fiúra aki játszadozott a tűzzel épp ezért még némi gyermeteg izgatottság is lappangott a szívében amikor csókot próbált lopni Lincoln ajkairól. Ám csalódottan vissza kellett huppannia a homokba. A férfiú visszautasította az esti szórakozást, Aleo nagy megkönnyebbülésére. Szegény jószágot érzékenyen érinti a téma, révén hogy Agatha és ő valójában egyek. Ugyan azt érzik, egy a fájdalmuk és a többi, ezért ha a nőszemélyt megcsókolja valaki az majdnem olyam mintha őt is. Meg persze fordítva. Aleo, révén, hogy hím kissé nehézkesen kezeli az ilyen szituációkat, ennél már csak a csóknál merőben mááááááás elfoglaltságok borítják ki még jobban. Illetve ha a női bajok heteivel kell megküzdenie, kész rémálom lehet szegény teremtés élete. * -Hát jó. * Biggyeszti le kicsit az ajkait Aga miután a „randi leglényegesebb része kísérlet” kudarcba fulladt. Vállat vont és tovább iszogatja a sörét mintha mi sem történt volna. Talán az a baj, hogy él a lánykában egy idilli kép az igaz szerelemről, meg hogy ez első csók mennyire meghatározó, ilyesmi. Egyszer úgy is kinövi. * -A csók az első olyan fizikai kontaktus a partnereddel, ami sorsdöntő lehet. Ha abban a pillanatban nem érzel semmit amikor megtörténik akkor hiányzik valamiféle… varázs. Az amitől… * ~Nem érdekli! Ne locsogj!~* -… különleges lesz. * Fejezte be bensőjében a jószággal morgolódott. ~Mondtam már neked mennyire felfuvalkodott egy hólyag vagy? ~ A jószág szóra se méltatta a dolgot inkább a cilindert kezdte el húzni a lány háta mögött, hogy a fiatalok közé ékelje magát. * -Ezt most nem gondolod komolyan? * Tette fel az egyértelműen költőinek szánt kérdést Agatha. * -De, segítesz? * Válaszolta Aleo gazdájára pillantva akinek esze egyetlen ágában sem volt segédkezni a műveletben. A színjáték ellenére nyugodt arccal és figyelmesen hallgatja végig a dolgos pincér csajozási szokásait. A végére pedig nevetésben tör ki, kicsit meggörnyedve a tűz irányába kacarászik fejéről a nyakába hull hegesztőszemüvege. *-Hát ez jó… Tarzan. Egyébként világos, le akarod venni a csajt a lábáról azzal, hogy azt mutatod neki mennyire törődsz vele. Azonban ez ámítás. Miért nem azt mutatod amilyen vagy? Azt ne mond, hogy minden este vacsorázni viszed majd akkor is mikor a kölykök visítanak, vagy talpig mocskosan érsz haza. * Sóhajt. * -Flanc, de minek? Inkább főzd meg Te a kaját, a házadban vagy a szabad ég alatt. * Lehet nem a legjobb tanács, de pénzspórolásnak kiváló ötlet, ha mást nem is ezt el kell ismernie még a Nevadai Rensznek is. Agatha tényleg többet törődik a saját érdekeivel mint másokéval, de sokkal inkább azért mert lényegében egyszerű és emberi jellem. S mint olyan nehezen hiszi el, hogy a jégpáncél mögé bújt gyáva alakok nem magányosak, akár a Hold. Ezért is, mikor a fiú legyint felvonja az egyik szemöldökét és kérdőn tekint rá, az pedig, hogy van egy kutyája nem sokat mentett a helyzetén a lányka szemében. * -Ahhha. Meggyőző. Amúgy ott voltam, épp molesztáltál egy lányt. * Vigyorodik el és kiüríti sörösüvegének tartalmát. Még maradt három üveggel, így utánpótlás akad ezért folytathatja az italozást hátradőlve kissé a csillagos ég alatt. Oldalra billenti a fejét ahogy belekezd Lincoln a mondandójába és összeráncolja a szemöldökét kezdeti értetlenségében. Majd mint egy olajozott rongy a parázsban, oly fényesen lobban lángra benne felismerés gondolata. * -Igen, mindig, mindenkivel és mindenkor. Na jó az utolsó nem igaz, mert ha rossz passzban találsz akkor én nem a helység kalapácsát, hanem Brooksék villáskulcsát lengetem mindenki felé. * Beletúr a homokba és kutatni kezd valami nehéz és lapos után. Szintúgy megpróbálja, de nem megy vele sokkal többre mint Linc. * -Gyakoroljunk, az nem árt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: