Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tengerpart - Page 8 I_vote_lcapTengerpart - Page 8 I_voting_barTengerpart - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tengerpart

Go down 
+29
Tori Swallow
Steven Blackfield
Elisabeth Ellen Torchwood
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Caleb Dawson
Nye Drystan
Kitiara Ferellion
Merilien Marsillea
Matthew Demerest
Isolda Mahla Tyrphosie
Kasey Jake Ellswood
Celia D'cruze
Radomir Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Pervinka Doroteja Senka
Alodia Hylle
Marco Mimieaux
Cameron Whitness - Archív
Blagoy Ivo Lazar
Lincoln Lawrence
Agatha Brooks
Mikhael Knyaz
Claire Fairchild
Toportyán Zakariás
Speranza di Bagliore
Marisela Modesta de Nuria
Tyler Wayne
Kalandmester
33 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Nincskaszt

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:33 am

First topic message reminder :

*Diákjaink nellond környékén a tengerparton ejtőznek, mi ezért, ki azért van ott, ám a nyári jóidő hirtelen sötét viharba fordul át, nem ártana valami menedék után nézni. A közelben látnak néhány házat, vélhetően nellond egyik kisebb falujáról lehet szó. Illetve a sziklák környékén egy világítótorony áll, ami most is világít. Talán jelzi a hajósok számára, hogy hol érdemes horgonyt vetni, mielőtt zátornyra futnának. A vihar gyorsan jön, tehát el kell dönteniük, hogy mit tesznek, mielőtt még rájuk szakad az ég. Ám ebben a viharban van valami természetfelettien ördögi. Valami sötét...*

//Igyekszem 5-re hazaérni!//
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Elemista

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 5:05 pm

*Furcsa, hogy elég hamar elfogadják a vörös leányzó ajánlatát, miszerint ő lesz az alfa. Elvigyorodik, de mikor Kitty közli, hogy majd Merilient fogja mindenki támadni, a lány csak nevetve legyint.*
- Ugyan! Elég durva trónbitorló kellenne ahhoz, hogy engem letaszítson a trónról! Bár a Waylanokkal vigyázni kell, úgy tudom, ott majdnem mindenki vörös és sokan is vannak, hiába aprók. *jut eszébe Meriliennek egy pletyka, amit hallott. Így legalább kicsit úgy tűnik, mintha beilleszkedett volna az iskolába, habár ez azért közel sincs így. Elég sok embert ismert már meg, de valahogy még nem érzi úgy, hogy ide tartozna, hogy közéjük tartozna.*
- Az udvari bolond is jó poszt. Olyan, mint a tanácsadó, csak bátrabb és őrültebb. Hogyha a talpnyalók nem mernek semmit mondani, akkor az udvari bolond majd megteszi. Remek. *nevet Merilien és megsimítja a leányzó karját,mélyen a szemébe nézve rákacsint.Mikor Matthew kijelenti, hogy ő Senki lesz, majd végül Titkár, a lány ismét felnevet.*
- Rendben, lehetsz Titkár. Te toborzol tagokat a klubba. De csak vörös hajúakat és szexis pasikat kérünk. No meg csinos csajokat. *teszi hozzá titokzatosan vigyorogva a leányzó. A kérdésre és bókra megcsóválja a fejét.*
- Megijednék? Ugyan! Próbáljuk ki. *néz kihívóan a fiúra Merilien és egy titokzatos, pajkos mosoly kúszik ajkaira, és titokzatosság csillan a szemében. Kitty kijelentésére a lány kérdőn felvonja a szemöldökét, a mosoly nem tűnik el az arcáról.*
- Kezdek én is kíváncsi lenni erre a Kyle-ra. Majd bemutatsz neki? *dugjaki vigyorogva a nyelvét a lány Kittyre, majd hozzáteszi:*
- Persze csak Matt után. *löki el magát a korláttól és vészesen közel kerül a fiúhoz. Felnéz rá, rákacsint majd Kitty felé fordul:*
- Nos, akkor megyünk sörözni? *ismétli meg a kérdést, de mikor Matt letérdel, félrelép.*
- Elnézést, nem akarok zavarni.*neveti el magát és hogya lenne nála fénykéepzőgép, biztosan megörökítené a pillanatot.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50e042cf6cc255830694

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 4:55 pm

*Kicsit úgy érzi magát, mintha hiába ő ismerné régebb óta Merillient még is Mer és Kitty között van valami, amit nem tud, van saját nyelvük, saját világuk, közös cinkosságuk, amiről ő nem tudhat. Furcsa érzés, és kicsit kellemetlen, mintha külső szemlélője lenne a két lánynak. Bár... hogyha szemléli a lányokat, az már sokkal kevésbé kellemetlen érzés. Minden esetre lassan visszazuhan a földre a nézelődésből és kicsit felhördül.* - Hééé. Nem szórakozni a nememmel, ízig vérig pasi vagyok, és nincs is vékony hangom! *Az lenne a vicces, hogyha itt elvékonyodna a hangja, de neeem, tényleg nincsen vékony hangja, hogy nőies legyen. Na azért nem is brummog, olyan normális.* - Tyű, hogyha ilyen csúnyán nézel inkább rád se nézek, Kitty. Ijesztő. *Játsza el az ijedt berzenkedést és elfordul a lány halálsugarat vető tekintetétől.* - Ez nem ér, Mer, tőled vártam a támogatást. Hát jó, akkor én leszek a szereptelen senki, vagy... leszek mondjuk Titkár! Az fontos. Vagy csak fontosnak hiszi magát? Nem mintha jóban lennék a titkár dolgokkal. Sőt, még a végén Valaki le titkárnőzne. *Itt visszafordul Kitty-hez, egy pillanatig mufurcul néz, aztán elvigyorodik. Az elvigyelek egy körre dologra igazából inkább Kitiara reagált, várakozóan pillant arra a vörösre, aki végül is az ajánlatot kapta, de lassan megiingatja a fejét.* - Áhh, biztosan megijedne, amikor elrepíteném a csúcsra... Tériszonyos, látom az arcán. *Olyan, mintha teljesen komolyan beszélne, de azért valljuk be tuti, hogy nem. A sörre egészen meglepődik, szokott sörözni, ritkán, na de a lányok? Mindig is azt hitte, hogy a lányok elegánsabb italokat isznak. Lehet kocsmatöltekékkel van dolguk, ezért egy alomból valók, mert ugyanabba a kocsmába jártak, tudja a fene. A nedvességre kissé köhint, zavartan.*
- Mindjárt olyan nedves leszel tőlem is, hogyha beváglak a vízbe, hogy hú, meg ha. Sérted az önbecsülésem, tudod? *Kérdezi, azért kis vigyorral, majd a térdelésre kissé elgondolkozik. Végül is rohadtul nem érezné megalázónak, hiszen ő ajánlotta fel és amúgy se vesz komolyan semmit.* - Remélem azért gyűrűt nem vársz... *Toldja hozzá, kicsit fel nevetve, majd féltérdre ereszkedik, a szárnyait kitárva, a földet súrolva.* - Kitty akárhogy is hívnak, hozzám jössz... Udvari bolondul?... *Nem jut jobb az eszébe, ezt is éppen nehéz komoly ábrázattal kimondani.*
Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Boszorkany

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 4:43 pm

*Még mindig csipőre tett kézzel, kétkedve néz fel a nála picit magasabb Mattra, és nem tudja felfogni, hogy mitől lehetne egy férfi éppen alfa. Az ő szemében a nemek vajmi keveset számítanak, és hát nőközpontú társadalmak is vannak.* Pasi vagy? *Kérdez vissza csalafinta mosollyal.* Túl vékony a hangod. Gyanus vagy te nekem. Mi van, ha csak egy álruhába bújt kislány akar itt alfáskodni? *Kérdezi kötekedő csipősséggel, folyamatosan ugratva a srácot. A tűzfújásra azért kicsit hátralép, nem akarja hogy vörös hajkoronája lecuppanjon hamunak, de csúnyán néz, nehogy Matt megpróbálja. A tűz és a szárnyak eléggé sárkányra utalást jelentenek, kezd érdekes lenni a srác, csak legyen már kissé határozottabb, mert így könnyen lenyomható.* Oké, legyen Merilien az alfa, majd őt fogja kihívni az összes trónkövetelő, és az ő haját fogják kitépni, ha már vörös hajúak klubbja. Én meg udvari bolond címre pályázok, mert akkor semmit nem kell komolyan vennem. *Az elvigyelek egy körre dolgon felnevet, ő másra gondolt.* Vidd csak, majd minden mocskos részletre kiváncsi vagyok. Ha igazi pasi, akkor nem fogsz csalódni. *Paskolja meg Merilien vállát, aztán a kérdésre bólint, és felcsusszan a szemöldöke.* Tényleg nem az övé, akkor már inkább az enyém, de igen, az a Kyle. Hogy mitől cukibb? Hát nézz csak rá... A tollai olyan érzékiek, és az a srác, ha csak rágondolok, máris nedves lesz a... *torokköszörülve módosítja a mondatot.* ...a szemem. *Így kulturáltabb a dolog, ellenben Matt ajánlkozik is.* Hogyha gondolom? *Bólint.* Gondolom! Lássuk! *Fonja karba a kezeit, és int. Közben Merilenre pillog, és készül egy kitörni szándékozó nevetés.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Elemista

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 4:35 pm

*A vörös leányzónak kicsit ott marad a szeme a másik francoskán, hiszen mégiscsak francoska ő is, ráadásul Szerető, úgyhogy igen csinos és vonzó is. A mondatot azért sikerül befejezni, így Merilien egy bíztató mosolyt küld a lány felé, habár az utolsó mondatra vigyorogva húzza fel szép ívű szemöldökét és kérdőn néz Kitty-e. Végül Matt-re néz, aki igyekszik összefoglalni a dolgokat úgy, hogy ő is értse. Merilien elneveti magát és bólogat:*
- Pontosan. De ne gondolkozz rajta túl sokat, felesleges. *kacsint a fiúra nevetve. Megbeszélik, hogy mennyi vörös hajú van a suliban és hamarosan meg is alapul a VHK,és immár azon megy a "vita", hogy ki legyen az alfa. Merilien egyelőre csak csendben, vigyorogva és baromi jól szórakozva hallgatja két diáktársa vitáját és hol az egyiken, hol a másikon akad meg a tekintete.*
- Szerintem mindketten jóalfák lennétek. És miért ne lehetne nő alfa? Én leszek az alfa! *jelenti ki vigyorogva, és büszkén kihúzza magát, majd elneveti magát és legyint a kezével, jelezve, hogy igazábólneki halál mindegy.*
- Én is tudok tüzet fújni. *teszi hozzá titokzatos mosolyt küldve Matt-nek, hiszen 2. szinű tűzmágussal van dolga a fiúnak. Persze, nem egy fél-sárkány, de azért ez is valami. Kitty egy srácot keres, akit Mer még nem ismer, így csak megvonja a vállát.*
- Miért nem sörözöl velünk? *invitálja a lányt pajkos mosollyal egy sörre, habár személy szerint még nemvolt hozzá szerencséje.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50e042cf6cc255830694

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 4:26 pm

*Nem ám, még egyáltalán nincsen semmilyen viszonyban Merilliennel, úgy tűnik, hogy visszafogottabb szerető, a többieknél, ki tudja. Figyeli a leányzók válaszát, kissé szemöldök húzogatva, értetlenkedve.* - Közös ős, rokonok. *Szólal meg, mert ha távoli is az ős és így felismerik egymást, akkor jobb, hogyha Matt leegyszerűsíti, nem egy végtelenül okos srác ez. Inkább a játék, az érzelmek, és a mázli gyermeke. Főleg a mázlié. Mikor hallja a klub nevét, akkor biccent, valahogy így gondolta, aztán az alfa jogok elvevésére elhúzza a száját.* - Awww... Nő lehet egyáltalán alfa? Mert minimum abban különbözünk, hogy én pasi vagyok. És tudok tüzetfújni, vigyázz! Azt meg honnan az istenből tudhatnám, hogy miben vagyok jó, hogyha annyit tudok rólad, hogy csinos vörös, aki helyes kis fehérneműt hord? *Kérdezi és egyben csusszan ki a száján, hát egy kicsit azért még is csak megragadt benne a látvány.* - Mer, mondd, hogy te legalább rám szavazol. Ígérem jó alfa leszek, megvédelek téged és megválogatom, hogy milyen vörösök csatlakozhatnak a klubbunkhoz. Egyébként múltkor végig sétáltam a folyosón, minden harmadik lány vörös volt. Elég fura, barnákhoz és feketékhez vagyok szokva. *Teljesen érdektelen a téma, csak mondja, ami az eszébe jut. Kicsit megigazgatja a szárnyait, ami annyit tesz, hogy kitárja, teljesen, majd újra visszahúzza.*
- Amúgy köszi a dicséretet, elvigyelek egy körre? *Kérdezi, kicsi vigyorral, későn kapcsolva a bókra, előbb Merilre pillant, majd Kitty-re.* - Fogalmam sincs ki az a Kyle... Na várj, Nicolas Kyle-ja? Mármint nem az övé, csak a haverja. Na, akkor tudom, hogy kicsoda. Ő miért cukibb, mint én? Hát ez nem ér... *Álszomorkodás, majd megrázza a fejét.* - Amúgy fogalmam sincs épp hol van, hol vannak, és most tényleg küzdjek azért, hogy a társaságom legyél? Hogyha gondolod, könyörgök térden állva, nem ügy. *Komolyan beszél, már amennyire vigyorogva komolyan lehet beszélni. Hát igen... valószínűleg Merilien fogja azt a figyelmet felkelteni.*
Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Boszorkany

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 4:11 pm

*Nem érti, hogy Matt és Meri miről beszélnek, de nem is gond, van már közös múltjuk, ami láthatóan minimum 5-6 áthempergett éjszakát tesz ki, ha Meri is szeretőfossza. A kérdésre jóízűen felnevet, és a lány mondatát neki kell befejezni* Oh nem szó szerint rokonok, inkább mondjuk úgy, hogy van egy nagyon távoli ősünk, aki ugyanaz. *Aztán Merire villant egy mosolyt és megvonja a vállát, játékosan játszva a fülbevalójával.* Ez mondjuk nem zár ki semmit.
*Aztán eldobja a kezében tartott kavicsot, de mivel ez nem tó, hanem tenger, a hullámok megtörik a kő ívét, és csak placcsan a vízben. Inkább Matt javaslatára szemforgat kissé, és megrázza a fejét.* Te alfa? Akkor már nem inkább én drágám? Miben vagy te jobb, hogy az alfám legyél? *Vágja csípőre a kezét, és érdeklődve méri végig a srácot, valahogy nem látja az átütő alfa erőt. A kiskutya szem után meg pláne nem. Merilien a határozott stílusával, és persze a származás miatt már erőteljesebb személyiség véleménye szerint, de hát végülis mindegy, ez nem verseny, amíg nem akarnak rámászni, nem fogja őket osztályozni. De utána már legalább tíz különböző szempont szerint.* Hogy én? Keresek valakit, azt hittem majd erre látom, mert a haverjával szokott sörözni a sétányon, Kyle-nak hívják. De sehol nem lelem a cukifiút. Úgyhogy mindegy is, visszamegyek a suliba, hacsak jobbal nem rukkoltok elő. *Vonja meg most már szelíden a vállát. Bármire kapható, ami felkelti az érdeklődését.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Elemista

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 4:02 pm

*Mikor Matt végül megfordul és szembe találja magát Meriliennel, a leányzó elneveti magát.*
-Oh, helló Matthew! Így már igen. Sejthettem volna, hogy csak neked vannak ilyen szép szárnyaid* kacsint a fiúra nevetve a vörös hajú leányzó. Amikor a srác felsorolja a konfettiket, a francoska ismét nevetni kezd.*
- Na igen, látom azok már eltűntek. Kár, pedig jól álltak. Tényleg.*vált komoly arckifejezésre a lány, de a szeme még mindig nevet. Azonban ahogy a nevetése alábbhagy, furcsa érzés tölti el és gyorsan forgatni kezdi a fejét, mintha keresne valamit. Avagy valakit, hiszen ő is érzi, hogy egy másik francoska van a közelben és hamarosan megis jelenik a csinos, vörös hajú Kitty. A leányzó odasétál hozzájuk és mélyen Merilien szemébe néz, majd a kérdésre a lány bólint.*
- Szia! Merilien vagyok.*köszönti titokzatos mosollyal a lányt, hiszen immár mindketten tudják a másikról, hogy francoskák, de úgy tűnik, hogy Matt még nem is sejti. Hál'isten, nem is kell mindenkinek tudnia, hogy mik is ők valójában. Eléggé emberinek néznek ki,úgyhogy nincs probléma.*
- Nem, nem vagyunk rokonok. Úgy értette az almot, hogy.... *húzza el a mondatot a lány és segélykérően pislog a lányra, hogy fejezze be valahogy. Reméli, hogy nem árulja el, hogy mik is ők, habár Mattről is tudják, hogy fél-sárkányról van szó. A vörös hajúak klubjára Merilien elneveti magát.*
- Jó, alapítsukmeg a VHK-t. *egy kis hatásszünet és hogyha a többiek értetlenül néznek rá, akkor hozzáteszi:* -Vörös Hajúak Klbuja. Értitek. *vigyorog, és hátradobja a haját. Úgy tűnik, hogy egész kellemes társaságot talált, nem fog unatkozni adélután hátralévő részében.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50e042cf6cc255830694

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 3:55 pm

*Sétálgat, sétálgat, teljes "nyugalommal", amikor egy vörös leányzó jelenik meg mellette, méghozzá Merillien. Megtorpan, felé fordul, kicsit lélegzetfojtva néz végig a lányon, de nem ám azért, mert hogy annyira már is fantáziálásba kezdett, csak meglepődik. Kezeit kihúzza a zsebéből, de nem kézfogásra, csak dörzsölgetésre.* - Na neee, nem ismersz meg? Azt ne mondd, hogy részeg voltál és részegen tanultál aznap. Hajóroncs, te, én, rózsaszín konfetti. *Fordul és szól felé, természetesen hogyha a lány nagyon a korláthoz kötődött, akkor felé veszi az irányt.* ~ Énistenem jóistenem, nem itt fognak felfalni a sötét-negyedben éjszaka, hanem elég csak követnem hazafelé. Huhh. ~ *Nyugszik meg, miközben az arcára kiül a megszokott jókedvű vigyor. Ahogy befut Kitty kissé már összezavarodik a szentem, akármennyire inffantilis a szerető fosszák lekötik a figyelmét, és hogyha két szerető fossza között áldogál konkrétan azt se tudja, hogy kire figyeljen.* - Hali, Matt Dem... Sta... Demerest. *Csak bemutatkozik, őszintén rmeéle, hogy a világban nem hal meg egy sárkányfióka. De ezt hagyjuk.* - Egy alomból? Rokonok vagytok? Mondjuk hasonlítotok is... A hajatok... Nem... A szemetek... Nem. Semmi se. Jó távoli lehet. Viszont úgy látom a vörös-hajúak klubját megalapíthatjuk, lehetek az alfa? Lécci-lécci! *Mondja, kiskutya szemet vágva, a menő, izmos, bőrdzsekis csávón eléggé illúzióromboló egy ilyen léccizés, de hát na. Mikor Kitty lehajol elkapja a tekintetével, kicsit köhintve pillant el, de kellően zavarba hozza a dolog.* ~ A sárkány vére vagyok, nem fogok elvörösödni, az istenért, láttam én már nőt... Ja, Bellonát. ~
- Mi járatban erre, lányok?

Vissza az elejére Go down
Kitiara Ferellion

Kitiara Ferellion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Boszorkany

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 3:47 pm

*Tél ide vagy oda, ő nem fog semmitmondó szürke színekbe öltözni, rikító, szinte szivárványszínű ruházatot visel. Mivel ismeri, és előszeretettel alkalmazza a hőburkot, olyan ruhában van, mintha csak nyár lenne. Szépen kivágott póló, nagy karikafülcsik, szoknya tekintetében azonban nem hagyatkozik a miniszoknyára, valamennyi titokzatosság sem árt. Ezért olyan térdig érő szolidan kurvás farmerszoknyában járőrőzik a tengerparton. A tanulmányait egész ügyesen kezdte meg, még a világítótorony horrorját is túlélte. Jobb dolga nincsen mostanság, mint társaságra éhesen nézelődik a parton, miután az iskolában most nem tudott megülni a fenekén. Az érzékei egy másik francoska jelenlétét mutatják számára, mintha csak hegylakó lenne, aki tudja, hogy van valaki még a közelben. Gyorsan kapkodja a lábait, ami magassarkúban nehézkes, lévén bokáig érő sáros latyakok között ugrál. De az örökös vidámsága megmarad, még akkor is, ha Scarletta nővére kissé idegbajos mostanság. Közeledik tehát a célzónához, ahol először a srácot pillantja meg. Hát ha gondolatolvasó lenne, nem osztaná a lány véleményét, Matt nem a szexis kategória, hanem a viccesen cuki, dehát izlések és pofonok. A szárny láttán nem tudja eldönteni, hogy valami mágikus játékról van szó, vagy az illető tényleg valami különleges lény, mivel elvonja figyelmét az, hogy vajon mi lehet Merilien miniszoknyája alatt, mert így hátulról finom falatnak tűnik. Szolíd mosollyal közeledik.* Hellóka. *Merilien felé intéz egy fura kérdést.* Csak nem... egy alomból származunk? *Kérdezi utalva rá, hogy ő is szerető fossza, de nem akarja kihagyni Mattet, úgyhogy kezet is nyújt.* Helló. Kitty! *Lehajol a földre egy nagyobb kavicsért, amivel kacsázni szándékozik, Matt ha nem 100%ban infantilis, pont beláthat.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Elemista

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 3:37 pm

*Hogy Matthew éppen gondolatban pánikol, azt a vörös hajú csinos leányzó nem érzi, de bizony felfigyel a sétálgató szexi srácra. A szeme megcsillan és ahogy elfordítva a tekintetét a tengerről és a hajókról, a világítótoronyról és arról a néhány sirályról, ami a part felett repülget, titokzatosan elmosolyodik. Csinos, pirosas ajka kellemes mosolyra húzódik, még szebbé téve amúgy is szép arcát, hiszen nem hiába Szerető francoska a lány. Lelöki magát a korlátról, ahol eddig ücsörgött és barna csizmáját a homokba mélyesztve kezd el sétálgatni a fiú felé. Vastag, fekete harisnya van rajta, világosbarna miniszoknya, melynek zsebében éppen a kezeit dugossa a hideg elől, felül pedig egy fehér szőrmés kapucnis kabátot visel, alatta pedig egy szürek hosszított garbót. Fején egy csinosfehér sapka, nyakában pedig szürke sál. Igazán jól néz ki a leányzó, le sem tagadhatná, hogy ért a divathoz és hogy szeret is jól kinézni.*
- Helló! Szép szárnyak. Te is diák vagy? *szólítja meg kissé messzebre a fiút és hogyha Matt felfigyel rá, akkor ismét nekidől a korlátnak, ami egy betonozott utat választ el a tengerparttól és onnan stíröli a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50e042cf6cc255830694

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2013 3:29 pm

*Egy infantilis Demerest-srác rója a köröket, valamelyik lakóparkból bukkant ki a tengerparton. Sötét dzseki van rajta, a haja rendezetlen, kócos, de kimondottan jól néz ki, a hátán viszonyt látszanak a szárnyai, remélhetőleg nem fogja ezért atrocitás érni a mágus-faluban. Nem, nem ő volt a zöld szárnyas lény, aki üldözi a sötét-negyed gonoszait, ő vörös-arany színű pikkelyekkel és sárkányhártyás szárnnyal rendelkezik. Amíg meg nem szólal, addig egészen jól fest, sétálgat a parton, a hideg és a szél jócskán kicsípi az arcát és elkapja a kezeit is, inkább zsebre dugja. Komoly tekintettel bámulja a messzeséget, a víz kicsit sem fagyott be, a tengernek több kell, mint egy kis havazás... Olyan mintha a világ bölcsességein gondolkozna, átható tekintettel nézve a hullámokat.* ~ Eltévedtem. Basszus, eltévedtem. Rohadtul nem tudom hol vagyok. Az istenért nem készítettem be valami kereső varázslatot. Ki a franc gondolta volna, hogy eltévedek egy ekkora városban? Mondjuk... Egészen nagy. Hogy leheeeteeek illyeeen nyomiiii? Segííítsééég, eltéééveeedteeem... ~ *Pánikol gondolatban, miközben lassú léptekkel és komoly, magabiztos ábrázattal sétálgat tovább.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 5:25 pm

*Az ismerkedés elég kellemesen sikerül és kiderül, hogy Claire mégsem annyira csodabogár, mint elsőre gondoltam. Igazából elég jó fej csajnak tűnik, habár nem beszél sokat és nem is poénkodik annyit, mint amennyit én szoktam, de ez mindegy is. Szeretem nevettetni és szórakoztatni az embereket, megszoktam már, hogy általában ők nevetnek az én poénjaimon és nem fordítva. *
- Ó, mert neked ismerni kell eléggé ahhoz az embert, hogy becenevet adj neki? Ez érdekes, még nem hallottam ilyet. De hát ízlések és pofonok! *kacsintok vigyorogva a lányra, de kicsit elgondolkozom azon, amit mond. Belegondolok, hogy igazából a haverjaim aggattak beceneveket rám, szóval lehet, hogy van valami abban, amit Claire mond. Mindegy is, remélem, hogy még találkozok a lánnyal, és akkor kaphatok becenevet.*
- Remélem majd azért egyszer eljutunk odáig. *jegyzem meg vigyorogva, ami kicsit félre érthető lehet, habár semmi hátsó szándékom nincs ezzel a kijelentéssel. Mikor megosztom az ötletemet Clairrel, a lány nagy tábortüzet javasol.*
- Végül is igaz, egy nagy tábortűz mellett meleg van. Király, majd lehet akkor körbekérdezek a suliban, hogy kit érdekelne. És kihozom a gitáromat és csapunk egy nagy bulit. *vigyorodom el szélesen és gondolatban már tervezgetem, hogy mit is fogunk inni, meg csinálni meg ilyesmi. A kellemetlenség az egészben csak annyi, hogy alig ismerek még valakit az iskolából, így elég nehéz lesz meghívni emberkéket. Gondolataimat a csobbanás és a sikítás szakítja félbe. Gyorsan felpattanok, pálcát gyújtok és Clairre pillantok. A lány közli, hogy ő közelebb megy, így hát én is határozottan indulok meg a víz felé. Na nehogy már pont én maradjak le egy nő mögött. Kíváncsian meresztem a szemem, amikor újabb üvöltést hallunk. Megdermedek és megborzongok, hiszen ki tudja, hogy ki visítozgat a vízben. Egy fehér leányzót pillantok meg, aki ismét visszaesik a vízbe.*
- Te is láttad? *suttogom Clairnek, hiszen nem vagyok biztos benne, hogy a lány tényleg ott volt-e. Hamarosan azonban Isolda kimászik a vízből, légmágiával megszárítja magát és nagy öleléssel karjaiba zár minket. Meglepődve, kimeredt szemmel pislogok rá, majd kérdőn nézek Clairre, gyanítva, hogy talán ő ismeri a lányt.*
- Hallottuk a visítást, és megnéztük, hogy mi történt. Minden rendben? Hogy kerültél a vízbe? *teszek fel néhány kérdést és válaszolok Isolda kérdésére, majd Claire-re pislogok, hogy vajon ő hogy reagál erre az egészre.*


//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 5:12 pm

* Teljesen kiment a fejéből az, hogy esetleg élő emberekkel is összefuthat, pedig ez az egyik olyan ok, ami miatt nem szívesen tartózkodik ezen a helyen, a sok ember, a nyüzsgő, zajos mindennapok. Már egyetlen napba is beleőrülne ez a békehívő kis leányzó. Azonban most sokkal fontosabb dolga is van mint a filozofálás, az életben maradás. Nem valami nehéz feladat jelen esetben, ugyanis a parton nincs egy méteres sem a víz, ám fekvő helyzetben simán ellepi, amilyen kis alacsony. Még egy darabig úszkál a vízben, gondosan ügyelve arra, hogy el ne fogyjon a levegője, s óvatos mozdulatokkal leszed egy hínárt. Sajnos kicsit mellé nyúl, s valami szúrós izé egyenesen beleáll az ujjába, mire fájdalmasan kiugrik a vízből. * Auuuuuuuuuuuuuuu! * S már megint a víz alatt van, épp hogy csak egy pillanatra tűnt fel. Sárga fény, s a hegyes izé fénysebességgel suhan el a parton állók között. Majd kiemelkedik, s a szeme elé tartja a kezét. * Wá, kapcsold le, nem látok semmit! * A béke kedvéért még hozzá tesz valamit. * Légyszíves. * Azzal kiugrik a partra, s egy gyors lég-elementál trükkel pillanatok alatt megszárad. Végigméri a szemben álló illetőket, és hirtelen elkezd örvendezni. * Azért jöttetek hogy megmentsetek? Ó, igazán nem kellett volna. * Pedig közel sem biztos. Mindenesetre választ sem várva karjai közé zárja mind a kettőjüket, majd dúdorászva a fekete madár felé fordul. * Jaj, de szép színed van! Bár nem szeretem a feketét, neked kifejezetten jól áll. * Nem is ő lenne, ha emberek helyett nem állatokkal beszélgetne... *
Vissza az elejére Go down
Claire Fairchild
Nellondi polgár
Claire Fairchild


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : "Carpe diem!"

Tengerpart - Page 8 Tek502161fb8fca66115158

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 4:59 pm

*Ganesh nem és nem látszik megenyhültnek, de Claire érzi, hogy ez már csak tettetés, illetve rosszkedv. Nem is foglalkozik hát vele, hanem inkább Jake-re figyel.* Még nem ismerlek annyira, hogy külön bejáratú beceneved legyen. De talán egyszer ez az idő is eljön. *jegyzi meg, minden különösebb hátsó szándék nélkül. A múltkori eset óta nem vágyik egy kapcsolatra, és ez még egy jó darabig így lesz.* Ó, szerintem ilyenkor is szép. Bár nyáron tényleg többet látni belőle. *Valószínűleg minden évszakban szépnek találná a tengerpartot, bár egy ilyen csillagtalan, kútmélyi sötét estén nem nagyon van, amit szépnek találhatna. A buli ötletére felvillanyozódik, és igyekszik elnyomni a gyomrába felkúszó szörnyű érzést, amit a feltoluló emlékek okoznak.* Végül is, ha elég nagy tüzet rakunk, megoldható. *Jegyzi meg, és félig még komolyan is gondolja a dolgot. Az iskola említésére is ökölbe szorul a gyomra, ezért azt ki is hagyja a válaszból.* Nem, Nellondban élek, bár csak a nyár végén érkeztem ide. *A "dolgozni" szó erős túlzás lenne, így télen meg főleg, úgyhogy marad a diplomatikus megoldásnál, és már éppen folytatná a csevelyt, amikor egy sikoltást hallanak.* Női sikoly volt, és valami csobban is. Én közelebb megyek, bár nagyon nem szeretnék fuldoklókat menteni. *Mondja, és el is indul. Ganesh kelletlenül követi, ahogy fel-alá járkál a parton, a hang forrását keresve, természetesen miután meggyújtotta a pálcája hegyén a lángot.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 4:43 pm

*Furcsa bogár a leányzó, de ez nem tántorít el attól, hogy beszélgetésbe elegyedjek vele, hiszen látványnak sem utolsó. A daimón sértődötten vonul el az egyik fára és onnan lesi a tengert, jelezve, hogy bizony eléggé megsértődött mindkettőnkre. Kuncogva nézem a madarat, majd Claire felé fordulok.*
- Értem. Hát... Azért remélem, majd megenyhül. Hiszen nem akartam megbántani. *emelem fel egy kicsit a hangom az utolsó mondatnál, vigyorogva és remélem, hogy a daimón is hallja ezt és esetleg reagál rá valamit. Ha más nem, még jobban hátat fordít nekünk, de akkor biztos, hogy elnevetem magam. Közben persze megtörténik a bemutatkozás is, és Claire a Jake nevet választja, amire csak mosolyogva bólintok.*
- Rendben, ahogy gondolod. Elég sok becenevem van, mivel mindenki máshogy hív, vagy esetleg kreál becenevet, úgyhogy tényleg mindenre hallgatok. *vigyorodom el szélesen. Egész jó fej ez a lány és nem is olyan csodabogár, mint ahogy az elején gondoltam. Talán tényleg csak arra a néhány percre volt olyan furcsa, annyira beleélte magát a könyvbe, a versbe. Én is kicsit elvarázsolódom, amikor új dalt komponálok, vagy ilyesmi. Belegondolok a kis tábortüzes buliba, és lágyan elmosolyodva nézek a tenger felé. Aztán kicsit rosszabb, szomorkásabb emlékek kúsznak a fejembe, de igyekszem őket elhessegetni.*
- Igen, a suliból. Nem rég érkeztem ide és mondták, hogy a tengerpart jó hely. Bár, gondolom inkább nyáron. Elgondolkoztam azon, hogy milyen lehet itt egy tábortüzes buli. Biztos nagyon klassz lenne, csak most már elég hideg van hozzá. *osztom meg az ötletet a lánnyal, és kíváncsian nézek rá, hogy ő vajon hogyan vélekedik erről.*
- Amúgy te is a suliba jársz? Vagy itt dolgozol Nellondban? *kérdezek rá ismét kíváncsiságtól csillogó szemekkel a dologra, hiszen még azt sem tudom, hogy hány éves a lány. A kérdezősködést és a beszélgetést egy sikoltás szakítja meg, mire felugrok és körbenézek.*
- Mi volt ez? *kérdezek halk hangon, előveszem a pálcámat és egy lángot idézek meg, a Lumos varázsigével és a vizet nézem, hiszen onnan hallottam a sikítást.*
- Mit gondolsz, közelebb menjünk? *nézek Claire-re kérdőn. Nem nagyon tudom, hogy most mit is csinálhatnék, egyszerűen csak várok és a sötét vizet nézem, hiszen időközben már jócskán besötétedett.*
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 4:31 pm

* A nap süt, az idő szép és kellemes, sehol egy felhő, az tisztán kék, s a szél is csak olykor-olykor borzolja meg a fák levelét. Ilyen lenne egy szép idő, ha nem Novemberről beszélnénk. Azonban akármennyire is nehéz elismerni, sajnálatos módon közeleg a tél, az idő csípősen hideg tud lenni az esti órákban. Ez most sincs másképp, de Isolda őrült elveit ez sem téríti el attól, hogyha a tóparton alszik előbb-utóbb megjelenik a tó hölgye. Igaz, már legalább két hónapja vár rá teljesen eredménytelenül - s ez valószínűleg így is fog maradni - de azért még talpon van, s egyhamar nem igen fogja feladni a reményt, hogy találkozzon a képzeletbeli csodalénnyel. Azonban ma egy olyan cselekedetre vetemedik, amire még eddig soha életében. Számára ez a legfélelmetesebb, legszörnyűbb, s legveszélyesebb helyzet. Kimegy a városba... Mily drasztikus lépés egy ilyen ártatlan kis angyalkától. Nagy szerencséjére már leszokott a piálásról - a mai napig is szép szavakkal, de átkozza az egyént aki rászoktatta - így hát megmaradt a jól megszokott víznél gyümölcsnél. Hihetetlenül unalmas, és egyáltalán nem annyira tápláló. De vigyáznia kell vékony, törékeny kis alkatára. Ezt azonban ma nem fogja betartani. Elrugaszkodik a földtől, lába alatt csúszik a vizes avar, s a következő pillanatban fehér szárnyai már csak úgy szelik a levegőt. Keresztül repül Nellond mindegy egyes negyedén, s meg sem állna, ha csak nem hal kellemesnek nem igazán mondható hullámokat. Nem akar leszállni, de annyira vonzza ez a hang, olyan otthonérzetet kelt benne. Így hát megpróbál leszállni, sikertelenül. Egy tengerparti villába ütközik a nagylábujja, s elveszti az egyensúlyát, azaz sikítva csobban egyet a sós vízben. *
Vissza az elejére Go down
Claire Fairchild
Nellondi polgár
Claire Fairchild


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : "Carpe diem!"

Tengerpart - Page 8 Tek502161fb8fca66115158

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 4:17 pm

*Ha úgy vesszük, Claire tényleg elég művészlélek, - különben ki sem bírt volna tizenhárom évet, csodabogarakkal összezárva - de ő nem gondol így magára //user sem//. A tengernek szavalás, az illúziók - amiket mostanában nem nagyon használ - és a hasonló dolgok már olyan régóta az életéhez tartoznak, hogy fel sem figyel rájuk. Ganesh megpofozása természetesen neki is fáj, így nem is tervezi olyan erősre az ütést, inkább csak meglegyinti a madár fekete fejét. Egy tábortüzes, iszogatós estét valószínűleg ő sem ellenezne, bár szinte biztosan a régi életére emlékeztetné. Ganesh sértődése szinte már mindennapos, így Claire fel sem veszi a dolgot, viszont Kasey szemlátomást igen.* Ne törődj Ganeshhel, nála már az is csodaszámba megy, ha normálisan viselkedik. A kedvesség meg aztán igazán távol áll tőle. *Nyugtatja meg mosolyogva a fiút, mire a madár csak dühösen horkant egyet, és a lehető legtávolabbra repül tőlük. Makacsul a tengert nézi, és minden porcikájából azt sugározza, mennyire haragszik mindkettejükre, bár ennek a nagy része valószínűleg csak tettetés. A fiú bemutatkozása után Claire látványosan, sokáig gondolkozik, majd végül így szól:* A Kasey olyan furcsa név, legyen inkább Jake. *Néz a fiúra félrehajtott fejjel, mintha csak azt vizsgálgatná, melyik név illik hozzá jobban, és őszintén szólva van ebben a fejtartásban valami madárszerű - nyilván nem véletlenül az Ganesh alakja, ami.* Nagyon örvendek. Az iskolából jöttél, ugye? *Néz a fiú mellkasán díszelgő kitűzőre, amit akár neki is lett volna esélye hordani, ha másképp nem határoz.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 4:04 pm

*Valóban elég fura bogárnak tűnik a lány, a daimónjával együtt, de hát ettől csak még izgalmasabb az ismerkedés, nemde? Habár először nem tudom eldönteni, hogy vajon egyszerűen csak flúgosa lány, vagy talán őrült is, és ez a gondolatsor csodálatosan ki is ül az arcomra. Valahogy soha nem tudom elrejteni az érzelmeimet, vagy legalábbis nem akkor, amikor kellene. Most azért jól esne a dolog, hiszen szinte látom, hogy Claire is rájön, hogy mit is gondolok róla. Mikor a madár egy aprócska pofont kap, kimeredt szemmel figyelem a reakciót, és kicsit elnevetem magam, hiszen elég viccesen fest, ahogy egy madárt megpofoznak. A lány válaszára ismét megforgatom kicsit a szemem. Micsoda diplomatikus, művészi válasz. Végül is nem is vártam mást, habár már szinte úgy tűnt, hogy a lány elég normális, de úgy tűnik, hogy mégsem. Mindegy, végül is így csak még izgalmasabb lesz a dolog, talán rám is ragad valami jó modor, vagy valami művészi akármi. Furcsa, hogy igazából én is afféle művész-lélek vagyok. Legalábbis zenélni nagyon imádok, el se tudnám képzelni az életemet a gitárom nélkül. Most is frusztrál kicsit, hogy nincs nálam, de hát úgy gondoltam, hogy sétálni már csak nem hozom magammal. Pedig milyen jó lehet ide kiülni és gitározgatni. Erre a gondolatra elmosolyodom és elhatározom, hogy tartok is majd itt egy kis tábortüzes, iszogatós estét. Biztosan mindenki élvezné! Visszatérek a lányhoz és daimónjához és rá is kérdezek, hogy ő vajon lélekdarab? A madár kicsit felkapja a vizet és habár bemutatkozik, nem valami kedvesen teszi ezt.*
- Öhm... *nyelek egyet meglepődve, hirtelen nem nagyon tudok mit szólni, végül lesütöm a szemem.*
- Bocs, csak nem vagyok hozzászokva a daimónos emberekhez. Otthon nem nagyon vannak. Vagy legalábbis a környezetemben nem nagyon voltak... *javítom ki magam és elnézek a tenger felé.*
~Igazából mások sem nagyon voltak a környezetemben.~*gondolom kissé szomorkásan, és sóhajtok egyet, majd megcsóválom a fejem. Elhessegetem a furcsa, szomorkás emlékképeimet, és a lányra nézek.*
- Szóval Ganesh és Claire. Örvendek, és Kasey Jake Elswood vagyok. Hívj, ahogy akarsz, mindhárom nevemre hallgatok! *mutatkozom be és fel is nevetek kicsit, hiszen kíváncsian várom, hogy Claire éppen melyik nevemet fogja választani. Mindig izgalommal tölt el, hogy kinek melyik tetszik jobban, hiszen van egy pár becenevem már...*
Vissza az elejére Go down
Claire Fairchild
Nellondi polgár
Claire Fairchild


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : "Carpe diem!"

Tengerpart - Page 8 Tek502161fb8fca66115158

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:51 pm

*Igazából Claire sem szereti olyan nagyon a vereseket, sőt egyáltalán a könyveket sem, ez alól csupán két kötet képez kivételt, amiket viszont mindenhova magával hord. Hogy ez a két könyv pont verseket tartalmaz, arról ő igazán nem tehet. Viszont ha olvas, teljesen megszűnik számára a külvilág, így talán érthető is a fiú megrökönyödése, ami Ganesh megszólalása után csak fokozódik. A madár kap egy szelíd pofont a kiabálásért, majd Claire azon kezd el ügyködni, hogy a "jézusom, egy őrült"-kifejezés eltűnjön a srác arcáról.* ~Fura, Mikh teljesen jól fogadta ezt az egészet.~ *Jut eszébe egy rég látott ismerőse.* ~Tényleg, mi lehet mostanában vele? El ne felejtsem még a héten meglátogatni.~ *Emlékezteti magát, majd ismét a habozó fiúra figyel.* Igen, néha szavalok is, de általában csak a tenger hallja. *Válaszolja, kicsit szándékosan is rájátszva a csodabogár szerepére - egy illuzionistának ez nem okoz túl sok gondot. A következő kérdés azonban Ganesht igencsak érzékenyen érinti, és ennek megfelelően válaszol is rá.* Nem, én az öleb vagyok. *Szólal meg rezignáltan, egy kicsit elege van már abból, hogy mindenki ilyen lekezelően bánik vele.* És egy meglehetősen nagy tudású öleb vagyok, akit tisztelni illik. Egyébként Ganesh vagyok, ő pedig Claire. *Fejezi be a mondókáját, majd mély és sértett hallgatásba süpped.* És te mi járatban vagy errefelé? *Kérdezi a lány, hogy elterelje a témát a daimón modortalan viselkedéséről.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:33 pm

*A lány mellett ácsorogva figyelem, hogy hogyan is reagál és habár tudom, hogy pofátlanság, mégis belekukkantok, hogy milyen könyvet is olvas. Amit egyből felfedezek, hogy a könyv angolul van, amire megörül, hiszen nekem is az az anyanyelvem, habár nem tudom, hogy Claire angliai, vagy amerikai. De azt hiszem, ez mindegy is. Másodszor pedig észreveszem, hogy verses könyvet olvas, ami már annyira nem tetszik. Nem szeretem a verseket, és a szépirodalmat, inkább afféle képregény-párti vagyok. Kellemetlen és lehet, hogy ciki is így lassan húsz évesen, de nem érdekel. Szeretem a meséket, ez talán nem bűn. Mikor Claire felnéz a könyvből és szavalni kezd, eléggé meglepődök és felvonom az egyik szemöldököm. A kellemes, titokzatos mosoly eltűnik a szám szegletéből és úgy meredek a lányra, mintha őrült lenne.*
- Tessék? *szólalok meg, hiszen nem nagyon tudok erre mit reagálni. Fogalmam sincs, hogy miért is kezdett el szavalni a lány, hiszen csak egy egyszerű kérdést tettem fel.*
~Lehet, hogy valami baromi művész lélek és csak ilyen fennkölt izékben beszél. Még jó, hogy sikerült egy ilyen flúgos csajt kifognom. Kár, pedig dögös. ~*gondolom magamban és kicsit meg is csóválom a fejem, úgy meredek a lányra. Ekkor történik még egy furcsaság, hiszen a kis madár, aki eddig csak a homokban sétálgatott és akire nem is nagyon figyeltem, egyszerűen felszáll Claire vállára és megszólal. Megszólal!! Lehet még ennél is furcsább ez az egész? Megborzongok, ahogy belegondolok a daimónságba, hiszen sejtem, hogy valószínű a lánylélekdarabjához van szerencsém. Claire végül visszatér a jelenbe, mosolyogva köszönt és leülésre invitál a homokba. Még mindig meglepődve úgy nézek rá, mint aki őrült, így kicsit habozok.
- Öhm... Kössz. Gyakran szoktál kiülni ide és szavalni? *kérdezek rá játékosan vigyorogva a dologra, és úgy döntök adok egy esélyt ennek a flúgos lánynak. Még az is lehet, hogy egész jó fej.*
- A daimonod? *bökök fejemmel a madár felé, ami lehet, hogy kicsit pofátlanság, de nem tudom, hogyan is viselkedjek ezekkel az állatokkal.*
Vissza az elejére Go down
Claire Fairchild
Nellondi polgár
Claire Fairchild


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : "Carpe diem!"

Tengerpart - Page 8 Tek502161fb8fca66115158

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:26 pm

*Időközben a hideg szél is feltámad, sőt sötétedni is elkezd, de Claire mintha mindezt észre sem venné. Amikor már bántóan hideggé válik a szél, szorosabban a nyaka köré tekeri a sálat és rendíthetetlenül olvas tovább. Érzi, hogy mint mindig, most is elszállnak a gondjai, és csak a több mint ötszáz éve halott francia költő szavai maradnak a fejében. Ezért hát mikor megszólítja valaki, csak felnéz a könyvből és a távolba révedő tekintettel, angolul szólal meg.*
"Szomjan halok a forrás vize mellett
Tűzben égek és mégis vacogok
Parazsas kályhánál vad láz diderget
Hazám földjén is száműzött vagyok"
*Mielőtt azonban folytathatná verset, Ganesh hirtelen a vállára száll, és a fülébe kiált.* Ébresztő, királylány! *A rekedtes hangú, nem túl kedves kiáltás végre eljut a lány agyáig, és megrázza a fejét, majd ismét az előtte álló fiúra néz.* Szia. *Köszön neki mosolyogva.* Bocsánat az előbbiért, kicsit elkalandoztam. De egyáltalán nem fázom. Nem ülsz le? *Kérdezi, miközben becsukja a könyvét. Nagyon zavarja, ha fölé tornyosulnak, de esze ágában sincs felállni, Ganesh csak bizalmatlanul pislog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Tengerpart - Page 8 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:13 pm

*Az idő eléggé hűvös, mondhatnánk azt is, hogy hideg van. Ami persze nem csoda, hiszen ma beléptünk a decemberbe, ami már a télhez tartozik, bár csak a téli napfordulókor számíthatjuk teljes télnek az időjárást. Mindegy is, nem gondolkozom ezen sokat, hiszen nekem semmi bajom a hideggel. Elég jól bírom, inkább legyen hűvös, mint hogy megsüljek. Ruhát feltudok húzni, de levetkőzni csak egy ideig lehet. Ezen a gondolaton kicsit elmosolyodom és kezemet a zsebembe dugom, habár van rajtam kesztyű. Egy egyszerű farmert húztam fel a dorcómmal, egy kapucnis meleg pulcsit, valamint egy szürke sálat és egy sapkát. Nem is tudom, hogy minek öltöztem be ennyire, egyszerűen ehhez volt kedvem. No meg egy frissítő sétához Nellondban. Mondták, hogy nagyon szép a tengerpart, így a kikötőn átvágva a parthoz sétálok és szemügyre veszem a kikötőben álló néhány hajót, valamint a világító tornyot és a kellemes, homokos partot. Megpillantok egy vörös hajú leányzót a homokban olvasni és felvonom a szemöldököm. Közelebb sétálok hozzá és titokzatos mosollyal a szám szegletében szólítom meg:*
- Nincs már egy kicsit hideg a parton olvasáshoz? *szólalok meg és a mosoly ott marad a szám szegletében, úgy nézek a lányra, még mindig zsebre tett kézzel, figyelve, hogy vajon hogyan is reagál arra, hogy megzavartam. A kis madárkát habár észreveszem, nem figyelek annyira rá, nem gondolom, hogy daimón lenne.*


Ruha
Vissza az elejére Go down
Claire Fairchild
Nellondi polgár
Claire Fairchild


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : "Carpe diem!"

Tengerpart - Page 8 Tek502161fb8fca66115158

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:07 pm

*Az elmúlt hetekben azt próbálta kigondolni, hogyan élheti túl a telet, és mivel nem szokott ilyenekkel foglalkozni, ez a tevékenység eléggé megviselte. Ma délutánra már elege lett abból, hogy folyamatosan jár az agya, így a tengerpart felé veszi az irányt. Egy hosszúnadrágot visel, kockás inggel, és mert azért nincs már nyár, egy sálat is a nyaka köré teker. Többet nem kíván tenni a hideg ellen, mivel nem az a fázós típus. Amikor néhány perc séta után odaér a partra, egyszerűen csak leül a homokba, nem messze a víztől, és a farzsebéből előhúzza a kedvenc könyvét. Óvatosan nyitja ki az igencsak megsárgult és a sok zsebben való hordástól félkör formájúra görbült verseskötetet, és nemsokára teljesen belemerül az olvasásba. Ganesh, a daimónja szívesebben maradt volna a meleg lakókocsiban, és nem is rejti véka alá a rosszallását. Általában Claire válla felett szokta olvasni a verseket, ám most csak mogorván járkál fel-alá a homokban, és időről időre szemrehányó pillantásokat vet az angol leányzóra.*
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tengerpart - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 06, 2012 2:45 pm

*A hullámokat bámulja egy darabig, közben lábujjait billegtetve énekel. nem képes mozdulatlanul ülni egy pillanatig sem. Észreveszi az érkező fiút, aki a közelében ül le és hosszú ideig figyeli. Ránéz, alaposan megvizsgálja, majd néhány végtelen másodperc után elfordul és tovább tanulmányozza a tenger mozgását. A fiú durva arca nem nyerte el a tetszését. Csak szeme sarkából látja, ahogy a srác nekikészül, feláll és felé indul. Megjelenik egy halvány mosoly a szája sarkában. Szeretné azt mondani, hogy nem örül, hogy a srác odamegy, de igazából igen. Ami most jön, azt mindig is nagyon élvezte. A füzetet csak akkor veszi észre, mikor Frappi megszólítja. Alaposan megnézi a lapokat, majd a srác kezét is. Azoknak akik rajzolnak szép, művészkezük szokott lenni.* - Szia. Eddig lerajzolhattál volna. Most, hogy idejöttél kedvem támadt mozogni. *mondja kissé gonoszul a fiú arcába nevetve, mint egy kislány.* - Celia. *mutatkozik be ő is röviden. A teljes nevét ritkán használja, eddig egy ember hallotta a teljes szappanoperás névlajstromot.* - Miért akarsz lerajzolni? *kérdezi ártatlanul tágra nyílt szürkéskék szemeivel. Nem mintha nem tudná. Teljesen biztos benne, hogy mindenki gyönyörűnek látja, csak épp ettől függetlenül is szereti hallani a kis hiú.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 06, 2012 2:32 pm

*A szabad délutánját kihasználva folytatja nellondi felfedező útját, és a kereskedő negyedben bóklászva egyszer csak kijut onnan, és egy tengerpartra lesz figyelmes. Gondolkodik egy kicsit, ujjaival hátrafésüli haját, majd megindul a part felé. Mivel egy kissé hűvös idő van, nem fog fürödni, inkább csak kényelmesen elhelyezkedik a parton, és a táskájából egy papírlapot és egy ceruzát vesz elő. Lerakja maga elé a földre, majd mivel a tengert túl unalmasnak találja, körbetekint valami jó téma után kutatva egy újabb rajzhoz. Rövid keresgélés után észre is vesz tőle nem messze egy szép barna leányzót, akinek a szakadt farmerja megmozgatja barátunk nem éppen tiszta fantáziáját. A lányt bámulva pörgeti fejében a képzelt eseményeket, majd mosolyra húzza a száját. ~Miért is ne? Veszteni valóm nincsen, hisz a nem már meg van, miért ne lehetne igen is belőle?~ Gondolkodik, majd feláll, leporolja koptatott fekete farmerját és a testre simuló meggyszínű ingén kigombolja a felső három gombot, majd az ujjait könyökig felhajtja. Haját ujjaival középen elválasztva két oldalra fésüli, majd lassú, ám magabiztos léptekkel, a füzettel a kezében megindul a leányzó felé. Bár kétli, hogy a lány eddig nem vette észre, hiszen hosszú percekig bámulta, de a biztonság kedvéért megköszörüli a torkát amikor odaér.*
-Szia, ne haragudj, lerajzolhatlak? *mondja, majd szája hatalmas vigyorra húzódik, kivillantva gyönyörű fehér fogsorát. ~ Ez igen, Frappi, büszke vagyok rád! ennél bénább szöveggel nem is indíthattál volna! nem így szoktad, mi van veled? Legalább mutatkozz be!~ Dorgálja le a a belső hangja, majd visszavéve mosolyából, kezet nyújt a lánynak.* - Bocsánat, még be sem mutatkoztam. Frappi vagyok. Frappi Scheil. *mutatkozik be a legelbűvölőbb arckifejezésével, majd kérdés nélkül huppan le a lány mellé*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: