Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tó és tópart - Page 2 I_vote_lcapTó és tópart - Page 2 I_voting_barTó és tópart - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tó és tópart

Go down 
+45
Merilien Marsillea
Liam Ramsay
Sasha Lupinien
Carl Hartigan
Sly Monroe-Peck
Charlene Wiliams
Sidonia Gisa
Melanie Profundum
Kasey Jake Ellswood
Alise Ellwood
Nessie di Alsiera
El'azar Yeydhay
Loriel Eruthalion
Pete Demerest
Tyara Waylan
Boris Casimir Pavlov
Logan Knucker
Lianne Luoris
David Ayton
Vanessa Mantova
Silmera Elanor Spelle
Vaszilij Potrevszkij
Minakiri Hine
Celia D'cruze
Gabriella Ophelia Milena
Wade Jackson
Natanail Yosif
Dárdosi Péter
Isabella Newton
Ayla Madyzyn
Illa Do
Alex Kerphina
Anelie Mei Xi
Lynn Taylor
Samantha Radoslava
Claire Fairchild
Felix Fallen
Berker Mikolaj
Lizbeth Westlive
David Branson
Lumiére Etoiles
Natalia Tatiana Ridolf
Artemis Taylor
Hikaru Tudor Patrik
Cat R. Morgan
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:30 pm

First topic message reminder :

* Egy kicsit (nagyon) meglepődik azon hogy látszik rajta hogy nincs minden rendben. Az az érzése támadt, hogy jobb nem beszélni erről, aztán úgy dönt csak elmondja, ha már egyszer szóba került. A barátaiban tudja hogy megbízhat, másnak pedig nem nagyon mondja. Maximum a családtagjainak, de ők már úgy is tudják, hisz végig figyelemmel kísérték Catet élete során. * - Nos, csak egy kicsit szomorkás voltam, mert eszembe jutottak a múltbéli gyötredelmek. De már kihevertem, már nem vagyok szomorú, tehát minden megy a régi kerékvágásba. * Fejtette ki hosszas válaszát. Az ajánlatot hogy megszárítja a ruháját már meg sem hallotta mert addigra a vízben lubickolt. A következő kifejezésre hirtelen elmerült a vízben meglepetésében. * - Hogy MI? * Nevetve kérdezte. * - Ugyan már. Ezt honnan veszed? * Aztán eszébe jutott valami.Fogalma sincs hogy miért, de az jutott eszébe mikor múltkor a strandon voltak, és Patrik a múltjáról említett valamit. * - Ne haragudj hogy említem, de múltkor mondtad hogy nem folt fényes múltad. Megtudhatnám miért? * Reméli hogy választ kap, és hogy nem egy érzékeny pontra kérdezett, hisz sok olyan emberrel találkozott már, akiknek nem volt jó múltja. Sőt még olyannal is, aki irigykedett rá, mert neki jó múltja volt. *
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 7:16 pm

*Ennyire nem vagyok balga, nemet mondani ennek a dögös lánynak, ilyen helyzetben? Szerintem ember nincs a talpán, aki képes lenne ilyesmire, és hogy a páromnak mondom-e majd? Ebben teljesen biztos vagyok, ezért utasítottam el legutóbb, ezért mondtam, hogy inkább akkor még nem, hogy nekem fontos az is, hogy megismerjem őt, nem csak az, hogy a magamévá tegyem, hogy tudja, nem csak egy egy éjszakás kalandról van szó.*
-Igen, a pletykák igaznak tűnnek. *Vigyorodom el már erőteljesen lihegve, hiszen ez már nem kérdés, a vörös lányok határozottan jók az ágyban, vagy esetünkben a vízben. Szívesen kényeztetném még a teste minden apró porcikáját, hiszen igazán csábos és határozottan jól néz ki, de most nincs idő erre bővebben, hiszen a helyzet amiben épp vagyunk leginkább csak arra alkalmas, hogy a lényeget lejátsszuk. Az engem teljesen hidegen hagy, hogy aki erre jár milyen hangokat hallhat, biztosan erőteljeseket, hiszen a nyögéseink, kéjes morranások messze szállnak, egyikünk sem fogja vissza magát. Kifejezetten tetszenek a hangok, amik a torkából felszakadnak, és egyre inkább érzem, hogy már igazán közel van, és végül az éles sikoly, a hátam karmolása. Pillanatokon belül már nyoma sem lesz, hiszen gyorsan regenerálódom, a nyakamon sem fog tudni nyomot hagyni... azt hiszem még lesz mit megmagyaráznom. Én ellenben szívom a nyakát, markolom a fenekét, ahogy mozog és én mozgom benne. Majd még néhány lökés, miután ő már túl van a csúcson én is egy erősebb nyögéssel keveredett morranással feszülök meg és adom ki magamból, ami már régóta gyűlt. Azt hiszem mázli, hogy vérfarkas vagyok, mert nem voltunk túl körültekintőek, ami a védekezést illeti. A testem lassan ernyedni kezd, bár azt hiszem odalent ez majd még eltart egy ideig, szuszogok erőteljesen, és még egyszer jól magamhoz szorítom.*
-Min nevetgélsz szivi? *Mosolyodom el, viszonozva a röpke csókot, majd végül lassan csak feljebb emelem, hogy kicsússzak belőle, és visszahúzzam a nadrágomat.* -Csúcs voltál, és ez a víz dolog is új még nekem, de határozottan élveztem. *Teszem még hozzá egy vigyorral. Nem épp hagyományos együttléttel kezdtük a kapcsolatunkat az egyszer tuti.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 7:01 pm

*Hogyha Liam most nemet mondana, és megállítana, akkor biztos, hogy megsértődnék és hagynám is a francba. Hiszen - habár nem vagyok OLYAN lány - én is baromira kívánom ezt a fiút és úgy érzem, hogy habár még nem nagyon ismerjük egymást, azért már találkoztunk egy párszor és tényleg nagyon vonzódunk egymáshoz. Felnőttek vagyunk, akkor pedig miért ne? Habár nem fogom megkérni, hogy jegyezzen el, de azt hiszem, hogy ezek után jogosan kérhetem, hogy legyen a párom. Persze ezt így nyíltan nem fogom kimondani, kíváncsi leszek, hogy ő hogy gondolkozik.*
- Hát... Igazak a pletykák! *suttogom halkan kuncogva, miközben ismét csókolni kezdem, és simogatom elég erőteljesen odalent. Érzem, hogyan keményedik meg, és hogyan kíván egyre jobban. Lassan felugrok rá, a derekát átkarolom a lábammal, és úgy mozgok rajta, kínzó lassúsággal. Meghúzza a bikini felsőm kötőjét, így az egyszerűen leesik rólam, és a vízben lengedezik. Liam kicsit kiemel a vízből és lágyan megszívja a mellbimbómat, amire hangosan, kéjesen felnyögök és hátravetem a fejemet. Legszívesebben belenyomnám a melleim közé a fejét és hagynám, hogy kényeztessen, de már szeretném érezni a fiút, így most annyira nem is fontos a mellem kényeztetése. Az ígéretére azonban felcsillan a szemem és halkan sóhajtok és biccentek egyet. Lassan rá ereszkedem és együtt kezdünk el mozogni a vízben, ami habár annyira nem élvezetes, mégis csodálatos élmény. Érzem, hogyan épül fel bennem a gyönyör, és a hangom is egyre hangosabb. Hogyha valaki erre felé járna, tuti, hogy megállna hallgatózni. Kéjes nyögések és halkabb sikolyok hagyják el az ajkamat, ahogy egyre jobban megtaláljuk egymás ritmusát, majd a fiú nyakába harapva és temetve az arcomat élvezek el, körmömet végighúzva a hátán, és hagyom, hogy ő is elmenjen, hogy döfjön még egyet-kettőt, amíg szükséges. Görcsösen szorítom a vállát, a lábaimmal is erőteljesen szorítom a derekát. Hangosan lihegve csókolom meg az ajkait, majd halkan kuncogva, lihegve hajtom a vállára a fejemet.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 6:53 pm

*Nem, az tuti, hogy most nem lennék képes már megállítani, annyira vehemensen nyomul és annyira nagyon kívánom, hogy ha most nemet mondanék a testemnek, akkor tuti, hogy bosszút állna valamilyen módon. Buta dolog lenne. Lágyan rám markol, amire felnyögök, és a nyakára vetem magam. Hevesen csókolom végig, finoman nyalom és szívom az érzékeny bőrt.*
-Igazi vadmacska vagy te kis dögös vörös! *Vigyorodom el szélesen, majd már nagyon is a ruhája után tapogatózóm, nem kell az már rá, szeretném érezni a bőrét rendesen a kezemben.*
-Hát akkor elég csak a nyakadnál, a többi maradhat... *Hümmögök kicsit és meg is rántom végre a masni végét, és lecsusszanjon róla a felső. Ellógicsál a mellei alatt, az már nem zavar feltétlenül. Kicsit ki is emelem a hölgyeményt a vízből, hiszen ide nem lát el senki, én pedig látni is akarom mennyire formásak a keblei. Nem kell csalódnom. Kicsit lehajolok, és finoman beszívom az egyik mellbimbóját.*
-Ezt majd még pótoljuk, ha normálisabb keretek között leszünk. *Engedem lejjebb végül, hiszen jelen helyzetünkben akárhogy is, de nem férhetek hozzá minden testrészénél és most a lenti fontosabb. Lassan mozogni kezd, miközben én tartom a vízben, én pedig egyre keményebben feszülök neki odalent. Már nagyon erősen vágyom rá, hogy végre magába fogadjon, ez így már szinte kínzásnak felel meg. A szavai hallatán elvigyorodom, és érzem, ahogy lejjebb húzza rólam a nadrágot, majd végre beléhatolhatok. Tartom a fenekénél fogva, és mozgatni kezdem a csípőmet. Ki-be, egyenletes, de egyre erősödő lökésekkel. Halk sóhajok és nyögések szakadnak fel belőlem, már mióta erre vártam! Sajnálom, hogy nem tudom most simogatni is közben, de az ajkaimmal elkalandozom, a nyakára, a fülére, és az ajkaira is visszatérek, hogy heves csókkal forrjunk össze.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:39 pm

*Vad csókban találkozik ismét az ajkunk és érzem, hogyan hullámzik át a testemen a vágy. Habár múltkor Liam megállította a dolgot, most biztos vagyok benne, hogy immár nem fog leállítani. És az igazat megvallva nem is akarom, hogy leállítson. Én is piszkosul kívánom őt és kész! Lágyan simogatni kezdem, majd végül hirtelen megáll a kezem és szégyenlősen kérdezem meg, hogy abbahagyjam-e. A válaszra gonoszkásan elmosolyodom és lágyan megmarkolom a fiút, úgy kényeztetem tovább a víz alatt. Ő sem rest, lágyan masszírozni kezdi a melleimet, amit nagyon élvezek és ezt ő is érezheti. *
- Elég hülyén nézne ki, hogyha a tóban úszkálna a bikini felsőm, nem? *súgom az ajkai közlé vigyorogva,de megvonom a vállamat, jelezve neki, hogy akár meg is húzhatja a masni egyik végét a hátamon. Lassan beljebb siklunk a sziklák takarásába, és határozottan ugrok fel a fiú karjaiba, és remélem, hogy érti, mit is szeretnék. Lágyan érünk egymáshoz, egyelőre még ruhán keresztül, én pedig lassan mozogni kezdek, egyre hangosabb sóhajokkal és nyögésekkel cifrázva a dolgot, de nem sokáig bírom.*
- Hmm... Állatira kívánlak Te Dögös Sráca Nyugalom Terméből! *kuncogok, és ismét vadul csókolom a fiút, miközben a víz alatt lassan lejjebb húzom a nadrágját és magamba vezetem. Halkan felsikkantok, ahogy lágyan ráereszkedem a fiúra és szorosan ölelem át, apró csókokat lehelve a nyakára és kicsit meg is szívogatom.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:31 pm

*Jól elvitázunk egymással, de persze erőteljes nevetések közepette, hiszen nem komoly ez, csupán egy egyszerű játék, még akár azt is mondhatnánk, hogy előjáték... Lekapom a szikláról, semmiféle ellenállással nem lenne képes már megállítani, és úgy látom, hogy fel is hagy végül az ellenkezéssel és lágyan hozzám simul. Szinte hallom, ahogy a szívverése egyre gyorsul, amikor vad csókban forrunk össze.*
-Hát jó... megbocsátok! *Mosolyodom el, és éhesen kapok a szája felé, kicsit rá is harapok, hiszen iszonyatosan kívánom, ő pedig ezek után lefelé kalandozik el a legérzékenyebb pontom felé. A kérdésére elszakítom az ajkaimat a nyakától és összehúzom kissé a szemem.*
-Abba ne merd hagyni szivi! *Morranok rá jólesően, hiszen amit csinál az határozottan olyasmi, amit még jó ideig élvezni akarok. Feljebb is csúszik a kezem a melle felé és lágyan végigsimítok rajta, majd finoman masszírozni kezdem. Formás és puha, nagyjából így képzeltem el, már csak az a fránya bikini felső zavar nagyon. Amikor felnyög, csak újabb vágyhullám cikáz végig a testemen, és csillogó szemmel pillantok rá, amikor megszólal és átkarolva a nyakamat az ölembe ugrik.*
-Biztos, hogy még mindig szükség van ezekre...? *Siklik a kezem újra a bikini masnijához, ami túlságosan takarja a melleit, és persze odalent is határozottan zavar a rajta lévő felesleges ruha. Mindenesetre a feneke alá nyúlok, hogy megtartsam a vízben és erősen magamhoz vonom, hogy egyelőre még csak a bugyi és az én úszónadrágom keresztül dörzsölődjünk egymáshoz. Halkan felnyögök az élménytől, de nagyon szeretnék már erőteljesebb kontaktust is.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:21 pm

-De én ezt is mondom! *kontrázok vissza vihogva a szikla tetejéről, ahonnan azért elég hamar lekerülök. Liam-et abszolút nem zavarja, hogy én teljes erőmből fröcskölöm és az igazat megvallva kezdek kétségbeesni, de persze piszkosul élvezem a helyzetet. Mikor erősen tartja a derekamat, szorosan hozzá simulok, és tény, hogy nem is akarok távolabb menni tőle. Köszönöm szépen, tökéletesen érzem magam itt, szorosan simulva meleg bőréhez. Jól eső izgalom fog el, és ismét kicsit lefröcskölöm, mire már halkan morrant egyet.*
- Igen, tudom...* sütöm le a szememet szégyenkezve.*
- Bocsánat! *súgom az ajkainkat, hogy aztán megpusziljam és végül ismét heves vágy száguldjon végig a testemen, ahogy a puszi átsiklik lágy, majd egyre vadabb csókba. A kezemet lassan végigsimítom a mellkasán, a hasán, majd odalent, a nem átlátszó vízben kezdem el simogatni a fiú érzékeny pontját és érzem, hogy mennyire kíván. Érzem, ahogy egy pillanatra megfeszül a teste, de nem hagyom abba.*
- Abbahagyjam? *nézek fel rá szégyenlősen és szinte félős tekintettel, de persze a szám sarában buja mosoly játszik. Eszem ágában sincs abbahagyni, főleg, mikor Liam a mellemet kezdi el kényeztetni.*
- Ahh! *markolok rá a fiúra, és egy nyögés hagyja el az ajkaimat.*
- Tudod... *lihegem, még mindig simogatva a víz alatt.*
- ... lehet, hogy beljebb kellene mennünk a sziklák közé... *vonom fel hívogatóan a tekintetemet és ebből sejtheti a fiú, hogy nem bújócskázni szeretnék odabent. Hogyha kicsit bentebb megyünk, akkor ismét hevesen megcsókolom, majd egy határozott ugrással ugrok az ölébe és ölelem át a nyakát, majd egy csábos mosollyal emelem fel az egyik szemöldökömet, és kíváncsi vagyok, hogy vajon érti-e, hogy mit is szeretnék.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:13 pm

-No persze, utólag már én is ezt mondanám! *Célzok itt a kis köves afférra. Azért tényleg nem volt szép tőle, hogy így galád módon megpróbált kiborítani, hiszen azért az elején tényleg megijedtem hogy túl erősen dobtam és netán beverte a fejét. Azért ilyesmire lenne esély, ha rosszul történnek a dolgok véletlenül. Azt pedig, hogy fröcsköli rám a vizet, tényleg teljesen figyelmen kívül hagyom, maximum időnként elfordítom kicsit a fejem, de olyan erővel nem tud rúgkapálni, hogy ne érjek el a szikláig.*
-Balga remény, hogy meg tudsz állítani... *Vigyorodom el és a következő pillanatban már le is kapom fentről és lassan engedem le magammal szemben, finoman érintve a melleit is. Ennyi azért mégis csak jár nekem egy ilyen gonosz tréfa után.*
-Mert megpróbáltál a teljes kétségbeesésbe taszítani. *Mondom kissé sértett hangnemmel, felhúzom az államat is hozzá, de persze a szememben most is játékos fény csillan. Újra lefröcsköl, amire már kicsit fel is morranok, és szórakozottan rázom meg a fejem.*
-Túl messzire mész szivi... *Nem engedem el a derekát, de úgy fest nem is kell, mert szorosan hozzám simul újra, amit felettébb élvezek és egy finom puszival indít, amit hevesebb csókba fordítunk át, amiben már én is aktívan közrejátszom. A nyelvem követelőzőn indul el a szája felé, aztán amikor a keze lefelé indul egy pillanatra rá is harapok az alsó ajkára. Felnyögök, amikor elér az érzékeny pontig a víz alatt, és megfeszül a testem egy pillanatra.*
-Tényleg bátor vagy... *Morranok fel újra, és persze, hogy pillanatokon belül teljesen felizgulok, és már a kőkemény valómat simogathatja tovább. Kezd szoros lenni az úszónadrág. A levegővételem kezd kissé zihálóbbá válni, és a kezem a hátáról előre csúszik, hogy végigsimítsak az egyik mellén, majd a tenyerembe fogjam így a bikini felsőn keresztül. Finoman masszírozni kezdem, miközben a nyakára hajolok, már amennyire még koncentrálni tudok bármi másra, mint hogy milyen brutálisan izgat odalent.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:04 pm

- Hát, majd legközelebb! *kacsintok pajkosan a srácra. A kis csínyem miatt hamar lebukok, hiszen a fiú meghallja a kuncogást és a gonosz kis megjegyzéséért egy kis fröccsenéssel jutalmazom.*
- Hé, tudok azért célozni és direkt nem téged céloztalak! *kiáltok vissza nevetve, majd lassan felmászok a sziklára és onnan rugdosom a vizet Liam-re. Határozottan indul el felé és nagyon úgy tűnik, hogy pont lesz@rja, hogy éppen teljes erőmmel rugdosom és fröcskölöm felé a vizet a lábammal.*
- Hé! Ááá! *kiáltok fel, ahogy lekap a szikláról és imádkozom, hogy közben ne csússzon fel a bikini felsőm, amit hál'isten megúszok, így kerülök a vízbe - ismét.*
- Hogy én téged? Miért is? *fröcskölöm le ismét nevetve a srácot. Látszik, hogy bőven bátrabb vagyok, mint kellene és lehet, hogy megbüntetnie kéne, és nem nekem kiengesztelni őt. Lassan ficánkolni kezdek, majd átölelem a fiú nyakát és szorosan hozzá simulok, egy puszit lehelve az ajkaira. Hogyha engedi, akkor egy újabb heves, vágyakozó csókba csusszan át a szűzies puszi, egyik kezemmel pedig végigsimítok a mellkasán, hogy aztán egyre lejjebb érkezzek és a víz alatt kalandozzon el a kezem a hasától egyre lentebb...*
- Még jó, hogy a víz nem átlátszó, hmm? * suttogom a fülébe pajkosan vigyorogva, és a nyakára is nyomok néhány puszit, miközben odalent lágyan simogatom...*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:56 pm

-Oh, milyen kár! *Biggyesztem le látványosan a számat. Igazság szerint legutóbb én voltam az, aki megálljt parancsoltam magunknak, de az is tény, hogy a végtelenségig nem fog menni ez a fajta önmegtartóztatás, főleg egy ilyen dögös vörös közelében.*
-Akkor ez megnyugtat. *Mosolyodom el, aztán jön a kis vizi csata, amiben persze én vagyok az erősebb. Határozottan megijedek, amikor a leányzó eltűnik a víz alatt és az elején meg is fordul a fejemben pár kellemetlen gondolat, de amikor nem találom a víz alá merülve sem, majd a kuncogást is meghallom, már nyilvánvaló, hogy csak játszik. Galád módon akkor én is felveszem a fonalat, hogy szórakozzam kicsit. A kő úgysem találna el, gyorsabb vagyok annál, és a levegőben a susogása is hamar eléri a fülem.*
-És ha eltalálsz? Ej... bébi, ennyire vagyok neked fontos? *Sóhajtok egyet látványosan, kissé rá is játszva a dologra, de elmosolyodom, amikor elneveti magát és kiül a sziklára.*
-Hogy én? Te bújtál el és akartad rám hozni a frászt! Ejnye... ezért minimum valami büntetés jár szivi... *Szélesen elvigyorodom és erőteljes lépsekkel indulok meg felé. Az arcomba csapódó víz cseppet sem érdekel, egyszerűen felnyúlok és lekapom a szikláról a derekánál fogva. Egy cseppet sem okoz gondot a súlya, mint csak egy könnyed pihét tartanék. Lejjebb eresztem, a kezemet pedig úgy csúsztatom fel a dereka mentén, hogy direkt hozzáérjek a melleihez a bikinifelsőn keresztül a nagyujjammal. Csak egy pillanatra, de ennyi jár.*
-Szóval milyen büntetést szánjak neked? Vagy van valami ötleted, hogyan engesztelhetsz ki? *Hümmögök nagy komolyan, de látszik, hogy a szemem sarkában csibészes mosoly játszik.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:46 pm

-Egyelőre a bugyim is rajtam marad! *jelentem ki ellent mondást nem tűrő hangon, ezzel lezárva a vitát, de persze azért a kis vigyor ott bujkál a szám sarkában. Szóba kerülnek a túlságosan őrült csajok is és rákérdezek, hogy vajon a vidéki lányok mennyire másak, mint a városiak? Liam hamar megmagyarázza, hogy velük már óvatos volt, mire elnevetem magam.*
- Hát, én nem akarok hozzád menni, úgyhogy emiatt nem kell félned! *jelentem ki nevetve. Na igen, nem hiszem, hogy egy földi szerelmet, férjet szeretnék magamnak. Még mindig bízom benne, hogy visszakerülünk az otthonunkba. Lehet, hogy naiv vagyok, minden esetre tényleg szeretnék már otthon lenni. Ennyi kirándulás bőven elég volt. A vízi csatát végül én veszítem el, hiszen Liam könnyű szerrel repít a vízbe, de én sem vagyok rest, gyorsan odébb úszom, és az egyik sziklába kapaszkodva bukom le a víz alá úgy, hogy csak a fejem teteje és az orrom látszik ki. Hallom, ahogy a fiú keresgél, majd elkiáltja a nevemet, és hallom a víz csobbanását is. Vélhetőleg lebukott a víz alá. Végül ismét feljön a víz felszíne fölé, én pedig halkan kuncogom. A számra tapasztom a kezemet, de sejtem, hogy meghallotta a kuncogásomat a farkas. A megjátszott szavakra már elnevetem magam, és egy követ dobok a fiú mellé, ügyelve rá, hogy ne találjam el, csak az arcába fröccsenjen a víz.*
- Mekkora egy gonosz, hazudozó vagy te, Liam! *nevetem el magam és felmászok a sziklára, majd leülve a szélére lógatom bele a lábamat a vízbe. Ha kicsit közelebb jön, akkor bizony a lábammal csapok még egy kis vizet az arcába.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:39 pm

-Vannak azért ügyes trükkjeim! *Nevetem el magam. Sosem jelentette problémát, hogy teszem azt nyitott szemmel legyek a víz alatt, ha nem is túl hosszú ideig, és úgy tökéletesen lehet látni bármit, amit más nem lát, aki odafent van.* -De tényleg megválhatsz helyette akár a bugyidtól is, nekem úgy is megfelel. *Vigyorodom el szélesen, aztán mesélek neki kicsit az őrült nőszemélyre, aki kissé rám izgult még odahaza, így aztán konkrétan menekülésre késztetett.*
-Náluk már óvatosabb voltam, sőt onnantól mindenkivel, szóval biztos ott is akadtak ilyen lányok, de én már elkerültem őket. Jobb az elején tisztázni, hogy ki mit akar, és akkor senki sem lepődik meg. *Magyarázom a dolgot, amikor megkezdődik a kis csata, ami azzal végződik, hogy felrepítem és így újra víz alá kerül a dögös vörös. Megfordulva, viszont egyáltalán nem látom, hogy hol van. Jó azért kissé tényleg megijedek, mert akárhogy is, még nem vagyok annyira tapasztalt vérfarkas, mint mondjuk Peter, és ki tudja, hogy nem dobtam el túl erősen, és verte be a fejét a víz alatt... vagy bármi.*
-Dögös vörös ne szórakozz! Ez nem... vicces... Merilien! *A végén már konkrétan elkiáltom magam és idegesen kapkodom a fejem. A jó életbe, hogy vízben vagyunk, mert így még a szagnyomokat is teljesen elmossa a víz. Lebukom inkább gyorsan a víz alá, és ott nézek körül nyitott szemmel, de a víz alatt sem látom sehol, így azért már sejtem, hogy szórakozik, ha nem nyelte le valami cet, vagy egy víz alatti futóhomokos terület... de ezekre igen kicsi az esély. Újra felbukkanok és mostmár kissé túljátszott aggodalommal kínlódok tovább látványosan.*
-Ne halj meg... kérlek... azt nem élném túl hiszen... hiszen szer... *Elharapom a mondatot, dehogy azt akarom mondani, hogy szeretem, mostmár inkább ugratom, mert kezdek biztos lenni benne, hogy valahol elbújt, simán kinézem belőle.* -Szeretnélek még jól megfektetni! *Vigyorodom el a végén.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:28 pm

*A csók habár váratlan, csodálatos és élménnyel teli. Persze már múltkor is tök jó volt, szóval nem is értem, hogy miért csodálkozom ennyire. Mikor elválnak ajkaink, Liam a melltartóm csomójával kezd el foglalatoskodni, mire kicsit hátrébb szökkenek. Na, nehogy már itt mindenki előtt kerüljön le rólam a bikini felsőm! Semmi kedvem most monokinizni.*
- Akkor Te sem látsz, szóval nem is értem, hogy akkor mi értelme lenne az egésznek. *öltöm ki játékosan a nyelvemet, majd elnevetem magam. Hiszen nyilván azért akarná levenni, hogy lássa a melleimet. De ha a vízben vagyok... Innentől kezdve totál értelmetlen az egész. Bár azért kicsit beleremegek a gondolatra,hogy Liam a melleimet lássa, és esetleg még fogja is... Rákérdezek az eljegyzéses sztorira, és Liam el is meséli, hogy volt már egy nője, aki azt akarta, hogy vegye el.*
- Jézusom, ez durva! *nevetek fel.*
- És vidéken nem voltak ilyen buta libák? Pedig azt hinné az ember, hogy a vidéki lányok jobban család központúak. *gondolkozom hangosan, majd végül le is fröcskölöm, és a hátára pattanok. Érzem, hogy milyen kellemese meleg a teste, így jobban, szorosabban bújok hozzá. Végigsimít a lábamon, amibe kicsit beleremegek, és már éppen egy újabb puszit nyomnék a nyakára, amikor hirtelen a lábam alá nyúl és egyszerűen felrepít a levegőbe, hogy aztán a vízbe zuhanjak.Még egy elhaló sikoly elhagyja a számat, majd végül csak a csobbanás hallatszik. Elég váratlanul ért a dolog, de szerencsére még van levegőm, úgyhogy a víz alatt gyorsan az egyik szikla mögé úszok, és ott jövök fel annyira, hogy csak az orrom és a fél fejem látszódjon ki, onnan lesem a srácot, hogy vajon megtalál-e és mennyire fog aggódni, hogy hol vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:20 pm

*Nem gondoltam, hogy várnom kellene a csókkal, hiszen legutóbb már kipróbáltuk és nagyon szépen megy együtt... nem csoda, ha nem akartam most még perceket várni, amíg egyszerűen csak incselkedünk egymással. Finoman szökik a leányzó, amikor a melltartó masnijával kezdek el játszadozni. Komoly fejjel elgondolkodva hümmögök kicsit.*
-Igazad lehet, bár ha nyakig a vízben vagy, akkor senki sem lát, de tőlem a bugyidat is ledobhatod, ha a melltartó zavaró lenne. *Széles vigyort eresztek meg. Nem vagyok én válogatós, teljesen mindegy, hogy melyik ruhadarabjától szabadul meg, bár a legjobb az lenne, ha mindkettőtől tenné, de úgy fest, hogy egyelőre még egyiktől sem akar... minő szomorúság! Helyette inkább lefröcsköl, amit naná, hogy viszonozok.*
-Az ember néha belefut őrült nőszemélyekbe, ez óhatatlan. Paulának hívták és még a Fal...u előtt történt. *Krákogok kicsit.* -Mármint mielőtt átköltöztem a városból falura. *Igyekszem értelmes módon magyarázni meg a dolgot.* -Pár randi, és egyszer fektettem csak le és máris házasságról zagyvált. Csoda, ha inkább leléptek vidékre? *Megrántom a vállam. Tényleg sok volt az a csaj, ténylegesen illett rá az őrült liba kifejezés. Azóta azért jobban figyelek és határozottan elővigyázatosabb is vagyok. Aztán hirtelen a hátamra veti magát, én pedig a térde alatt elkapom a lábát. Nem zavar hogy ott van, minden pillanat remek, amikor a testünk egymáshoz feszül, a súlya pedig egyébként sem okoz gondot, így a vízben pedig végképp.*
-Szörnyen ingeresz ugye tudod? *Még kissé libabőrös is leszek, amikor a nyakamra nyom egy puszit, aztán lejjebb csúszik a kezem, egész finoman simítom a lábát, majd hirtelen nyúlok a talpa alá, és konkrétan kinyomom szinte a vízből, ahogy eldobom hátrafelé.*
-Szóval Bátor? *Fordulok meg, hogy lássam, amikor előkecmereg a víz alól.*


A hozzászólást Liam Ramsay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 06, 2013 12:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:04 pm

*Hamarosan már mind a ketten a vízben vagyunk és nem is akárhogy. Liam magához húz és érzéki csókkal jutalmaz, amit persze én is viszonzok. Érzem, hogyan tör felszínre a már jól ismert érzés, a vágy Liam iránt, és hogyan kezd el száguldani a forró vér az ereimben, hogyan kezd hevesen verni a szívem. Egy halk nyögés hagyja el az ajkaimat, majd szorosan hozzásimulok a fiúhoz, végül csak elválnak ajkaink. Meglepett ez a dolog, az biztos, de kétség kívül örülök neki. Érzem, ahogy a hátamon játszadozik a masnival, ami a melltartómat tartja, így elvigyorodva lépek hátrébb.*
- Hé! Ugye nem akarod itt mindenki előtt kicsomózni? * vigyorodom el, majd az eljegyzéses megszólalására nevetve fröcskölöm le.*
- Furcsa helyzet? Jézusom, volt már olyan nőd, aki azt akarta, hogy eljegyezd? * nevetek fel meglepődve és igenis kíváncsi vagyok rá, szóval örülnék, hogyha elmesélné. Végül én is kapok egy nagy adag vizet az arcomba, de gyorsan fordulok el, úgyhogy szerencsére annyi nem kerül a szemembe, számba és egyéb testrészemre.*
- A Bátor a második nevem! *vigyorgok, majd hogyha elég gyors vagyok, egyszerűen ráugrok a fiú hátára, és úgy fröcskölöm le, miközben visítva nevetek, majd hogyha nem dob le idő előtt, akkor egy puszit is nyomok a nyakára.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:58 am

*Végül csak elfogadja a tény, hogy tuti engem figyelt, ami persze mindketten tudjuk, hogy nincs így, de nagyon értékelem, hogy végül beleegyezik. Az a helyzet, hogy hiú vagyok, mindig is az voltam, az elején állati nehezen fogadtam el, hogy egy maradandó sebhely került az arcomra, de végül beletörődtem a ténybe, hogy ez nem annyira halálos, sőt még az előnyömre is fordíthatom. Afféle harci heg, akadnak lányok, akik szerint még szexi is. Nem kell sokáig hívogatnia, hogy a vízben teremjek mellette, és pillantok múlva már magamhoz is húzom, hogy a kezem elkalandozva a hátán játszadozzon a bőrén, miközben csókolom. Tényleg fantasztikusan édes, és szörnyű, hogy már ettől is határozottan beindulok, pedig nem akartam elsietni semmit, igaz? Szórakozottan kezdek el játszani a bikinifelső csapjával, vagy masnijával, csomójával, szóval amivel rögzítve van, miután elszakadtunk egymástól. Szórakozottan megnyalom az alsó ajkam.*
-Ezt gyakrabban kéne csinálnunk szivi. *Vigyorodom el szélesen és még egy plusz puszit is kapok, majd jön a kis fröcskölés, amikor eljegyzést emlegetek. Fene tudja, vannak szédült csajok, akik túlzásba esnek.*
-Kerültem már furcsa helyzetekbe, szóval ki tudja? Jobb mindenre felszülni és már az elején tiszta lapokkal nyitni. *Rántom meg a vállam, aztán egy nagy adag vízzel jutalmazom a támadásáért.*
-Én vagyok a nagyobb és az erősebb, bátor vagy, ha csak így fröcskölgetsz! *Nevetem el magam, bár persze sosem ártanék neki, annyira már tudom kontrollálni az erőmet, jó ideje élek együtt az átokkal, hogy ne tudjon eluralkodni rajtam, legalábbis az esetek többségében.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:47 am

- Hát, ahogy szeretnéd, kis egoista! *vigyorodom el, majd egy szép fejessel landolok a vízben és fel is lököm magam a felszínre. Jót vigyorgok magamban, hogy Liam mennyire magabiztos a kinézetével kapcsolatban.*
~De hát te is az vagy!~*szólal meg egy kis hang a fejemben, mire megcsóválom a fejemet és elfojtok egy vigyort. Kicsit előrébb úszok, ahol még éppen leér a lábam és kb. a nyakam aljáig ér a víz. Liam megjegyzésére nem mondom semmit, csak titokzatosan, pajkosan elvigyorodom és úgy várom a fiút. Hamarosan bele is gázol a vízbe, és közel sétál hozzá, majd egy határozott mozdulattal teszi kezeit a csípőmre, húz közelebb magához és tapasztja ajkát az enyémre. Egy halk nyögés hagyja el a számat, és érzem, ahogy a vérem száguldani kezd az ereimben és ahogy hevesen dobogni kezd a szívem. Egy másodpercet sem gondolkozom ,visszacsókolok, így a nyelvünk lágy táncba kezd, hevesen, követelőzőn csókoljuk a másikat. Átkarolom a fiú nyakát és a testemet hozzá préselem a víz alatt, majd beletúrok nedves hajába és úgy csókolom. Hamarosan azonban a tüdőm oxigénért kiállt, így elengedem ajkammal az övét és csillogó szemmel nézek rá.*
- Hű! Te is hiányoztál. *mosolyodom el lágyan és egy puszit nyomok a fiú ajkára.*
- De eljegyzés? Ne már! *nevetek fel és kicsit lefröcskölöm a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:42 am

*El is várom, hogy feltüzelje a látvány, hiszen csak ne véletlenül ad az ember a külsejére. Ha már tesz érte, hogy jól nézzen ki, akkor igenis elvárás, hogy leessenek az álla, amerre jár. Legutóbb leléptem, de most ahogy itt feszít a bikiniben már nem biztos, hogy képes lennék rá, főleg, hogy a legutóbbi találkozásunk után is rémesen kellemetlenül kielégületlenül ébredtem fel, amit pedig szerintem senki sem visel túl jól. Hiába bennem van, hogy meg akarom ismerni jobban, mielőtt bármi is történne, de a jó franc tud a hormonjainak a végtelenségig ellenállni, szóval naná, hogy végigmérem a dögös vöröst, főleg miután felül, sőt még fel is áll, hogy egy fejessel ugorjon a vízbe. Röpke pillanatképet készítek róla a fejembe, amikor még a sziklán áll.*
-Persze-persze és majd hiszek is neked. Már percek óta nyálcsorgatva figyelsz! *Ugratom kicsit. Tudom, hogy nem így van, lévén ha nem a vízben lett volna, tuti hogy hamar kiszagolom, de ezt az apró tényt neki nem kell tudni. Aztán már ugrik is, lágy csobbanással merülve el a vízben.*
-Szóval a tűzzel játszol dögöt vörös? *Vigyorodom el, amikor a vízbe invitál. Hagyom hát a törölközőt és belegázolok a tóba. A sekély rész elhagyása után, már eltudom lökni magam az aljától, hogy a hölgyemény közelében állapodjak meg, ahol még épp leér a lábunk. Nem teketóriázok, egyszerűen közelebb húzom magamhoz és az ajkaira tapasztom a sajátomat. Oh, hogy mennyire édes!*
-Tudod, hogy hiányoztál? Nem... ezt nem szabad elárulni igaz, mert a nők túlságosan felbátorodnak és a következő alkalommal már minimum eljegyzésre várnak. *Hümmögök kicsit szórakozottan, de naná, hogy csak ugratom.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:29 am

*Kimászva a sziklára immár nem is próbálom tagadni, hogy én is ott vagyok, és kíváncsian vizslatom végig a fiú dögös testét. Úristen, azok a hasizmok, és azok a széles vállak! Komolyan hihetetlen ,hogy ez a látvány már ennyire feltüzel, de hát mit is várhat egy nő egy ilyen pasitól? Persze, azért valamennyire nyugtat a dolog, hogy ő is vonzódik hozzám és most is látom, ahogy végigmér, mire lassan felülök a sziklán és a lábamat lóbászva mosolygok rá.*
- Ne aggódj, csak most jöttem ki a ízből. Nem is hallottam, hogy jössz. *mosolyodom el.-
- Beleugrom én magamtól is, ne aggódj! *nevetek fel jó kedvűen, felállok a sziklára, majd a tó hátsó része felé ugrok egy szép fejest, hogy aztán látványosan lökjem fel magam a víz felszínére.*
- Gyere be! Tök jó a víz! *invitálom kiáltva a fiút és kicsit közelebb úszok hozzá, hogy lásson, hogy ne legyek rejtve a szikláktól.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:25 am

*Nagyon lekötheti a gondolataimat a dögös vörös, mert meg sem hallom, hogy a közelben is van valaki. Azaz minden bizonnyal hallom, csak épp nem jut el teljesen a tudatomig és ezért nem is foglalkozom igazán a ténnyel. Szóval egyszerűen becsobbanok a vízbe, pár tempóval beljebb úszom, ahol már mélyebb, és teljesen elmerülök, hogy a hajam is vizes legyen, az legalább hűsít a melegben. Már épp elterülni készülök a törölközőmön, amikor meghallom az ismerős hangot és mostmár, hogy kimászik a vízből az ismerős illat is megcsapja az orromat. A víz e téren nem kellemes dolog, mert olyan könnyen elmos minden szagot, hogy ihaj! Megállok hát és a leányzó felé pillantok. Halovány, bár az intenzív napsütéses időknek hála már lassan barnuló bőrömön csillognak a frissen rákerült vízcseppek. Egy csábos mosolyt villantok és látványosan végigmérem a sziklára kifeküdt leányzót.*
-Mióta figyelsz már dögös vörös nyálcsorgatva? *A mosolyom még szélesebbre vált, aztán kicsit karba fonom a kezem magam előtt és hümmögve kezdem el simogatni az államat, mintha csak a helyzetet igyekeznék pontosan felmérni.*
-Tudod ugye, hogy egy sziklán a víz közepén nagyon kiszolgáltatott vagy a dögös pasik számára. Ez mondhatni nyílt felhívás, hogy belevágjalak a vízbe! *Nevetem el aztán magam, de nem mozdulok meg. Megadom a röpke lehetőséget, hogy ha menteni akarja még a haját, akkor időben kimenekülhet, ám ha nem... akkor tuti, hogy gyorsan odaérek.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Elemista

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:14 am

*Valóban nagyon meleg van, így hát nem meglepő, hogy nem csak Liam-nek jut eszébe kijönni a tóhoz és fürdeni, hanem nekem is. Nem is értem, hogy ilyenkor miért nincs tömve a tó. Persze, rengeteg lehetőség van még a fürdésre, ott van az Allidonosok fénygömb tava, a csúszdapark, a vízesés... De nekem valahogy ez a tó vonzóbb mindegyiknél. Ez annyira természet közeli, nem csoda, hogy én is ide jöttem. Egy piros nyakba kötős bikini van rajtam, aminek a szélei feketék, szóval ismét megjelenik a két kedvenc színem a piros és a fekete. Általában ezeket hordom, habár néha vannak "színes" napjaim is. Minden esetre most ebben fürdőzök a tóban, az egyik hátsó részén, a sziklák mögött. Ha Liam kicsit figyelmesebb, akkor láthatja, hogy az egyik sziklán egy kék-fehér törölköző fekszik, oda feküdtem ki néhány perccel ezelőtt, azonban megunta a napozást és most a ízben ejtőzöm és pancsikolok. Hallom, ahogy valaki belecsobban a vízbe, majd néhány perc után ki is megy. Kiúszok a sziklák mögül és nagyot dobban a szívem, mikor meglátom Liam-et, ahogy vizes gatyában, meztelen felső testtel sétál ki a tóból.*
- Oh, anyám! *suttogom és érzem, hogyan forrósodik fel a testem a dögös pasi láttán. *
~Még jó, hogy nem áll szét a hajam sem.~*simítok végig a fejemen. Csinos kis zoknikontyba fogtam fel a hajamat a fejem tetején,így tényleg nem ázik a vízben és nem áll totál hülyén. Szerencsére... igyekszem észrevétlenül felmászni a sziklára, majd elfeküdve szólalok meg:*
- Helló Dögös Pasi a Nyugalom Terméből! * vigyorodom el és pislogok Liam-re.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:06 am

*Próbáltam, de az istennek sem sikerül kiverni a fejemből a dögös vöröskét. Úgy fest, hogy ezek a más síkról származó lányok egyre csak elcsavarják a fejem, aztán persze parlagon maradok, ami már igazán kezd fárasztóvá válni. Pasiból vagyok no, és a végtelenségig várni... bevetettem már pedig sok mindent, kedvesség, csábítás, bár az is igaz, hogy még nem nyíltam meg igazán, ahhoz nekem több kell. Az életem az enyém, és ahhoz hogy megosszam valakivel valami pluszra van szükség... bár valahogy én magam sem tudom, hogy mi az a plusz. Dög meleg napra virradt, a nap erősen süt és szerencsére mivel nem vámpír vagyok, csupán vérfarkas, ez egyáltalán nem zavar. Amíg nem a hold piszkálódik odafent, addig jól el vagyok. Egy szál fürdőnadrágban lépdelek végig az udvar puha füvén mezítláb. Azért jó, ha az ember varázsvilágban él, a fű nem száradt ki, bizonyára valamilyen mágikus ráhatással segítik, hogy legyen csapadék utánpótlás. A vállamon egy sötétkék törölköző van átvetve, és célzatosan a tó felé tartok. Ez az idő a legjobb arra, hogy az ember csobbanjon egyet, a szobában meg lehet főni és amúgy is halálosan unalmas. Próbálkoztam a Falkatársakat is lecsábítani, de mindenki baromi elfoglalt jó szokás szerint. Az ő bajuk... A törcsit ledobom az egyik part menti sziklára, aztán bele is gázolok szépen a vízbe. Első körben csak egyszerűen megmártózom, és ki is jövök, leteríteni a törölközőt, hogy elfekhessek rajta. Egy kis egészséges szín azért kell, szóval nincs ellenemre a napozás.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:17 pm

*Teljesen beleveszett a látványba, ahogyan a nap sugarai csillognak a víz zavartalan felszínén. Imádja a fényt, a színeket, tekintve, hogy ő maga is sokat trükközik ezekkel, de tiszteli is. Majd beugrik neki az üzenőfal. Ó az a fránya üzenőfal.*~Tényleg képes volt valaki azt hinni, hogy az eltűnt diákok rosszat akarnak? Bár az nem volt benne, hogy rosszat akarnak, hanem csak annyi, hogy le akarják...akarjuk majd rombolni a sulit. És mi tagadás.*Kicsit kuncog magában, majd meghallja Cat hangját. Hátra sem kell fordulni a hangjáról már rögtön felismeri. Egy kis bicegéssel a lány felé fordul, de majd kiég a szeme. Cat olyan...Cat-esen néz ki, nem is ő lenne, ha nem öltözött volna be buja szivárványnak. Szokásos széles mosolyával szól a lányhoz.*-Mindenhol? Az elmúlt napokban csak az ágyat nyomtam. Most jöttem ki először, mert már azt hittem bedilizek ott bent. Ki kellett mozdulnom, mert egyrészt melegem is van másrészt...meg tudod Te is, hogy mi van az iskolával. És Te, jól vagy? Jöttél pancsizni?
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:01 pm

Alise Ellwood



* Kifejezetten nyugodtan telt a délutánja... Nem rontott be senki sem hozzá toporzékolva, panaszkodva, nem érkezett egyetlen látogatója sem. Pedig már hiányoznak neki bizonyos emberek. Még az ellenségei is, nincs akinek húzza az agyát szabadidejében... Csak fusson már össze valaki ismerőssel, nem lehet igaz hogy minden ennyire csendes. Irritáló a csend és a nyugodtság, pláne egy olyan lánynak, aki világ életében pörgős életet élt, nem igazán állt meg. De szép lassan eljött az idő a nagy dobásra, ugyanis elhatározta: megbotránkoztatja a népet új fürdőruhájával. Lehet hogy egyeseknek kifolyik majd a szeme vagy hasonló, de nem tudja izgatni, kicsit sem. Felkapja magára a csinos darabot, kivasalja élénk piros haját, és a vállára engedi. Tűzdel bele élénk zöld tincseket, felvesz egy hatalmas napszemüveget, melynek vékony narancssárga kerete alig látszik, de maga a szemüveg a fél arcát eltakarja. Sminkel még egy kicsit, a vállára kap egy ciánkék törölközőt, és miniszivárványként vonul ki az ajtón, egészen le a tópartig. Ruhája kiemeli formás alakját, ezért jó sok ellenkező nemű megbámulja mikor elhalad mellettük. Hát hogy is ne bámulná ha egyszer majdnem mindenét a kirakatba teszi... Hamarosan meg is érkezik, és nagy meglepetésére megpillant egy ismerős arcot, nem is akárkiét. Egy olyan lányét, akivel már nagyon régóta szeretne beszélni. Ő Alise, akinél ott az a bizonyos napló.... Amit természetesen meg kell hogy szerezzen. Az indok maradjon titok, az ürügy pedig legyen az, hogy kíváncsi természettel áldotta meg a sors...
Lassú léptekkel sétál Alise felé,a vízbe esze ágában sincs belemenni, csak villogni akar a ruhájával, használni nem igazán, maximum napozásra. *
- Jé, hogy te mindenhol ott vagy. * Mondja enyhén nevetgélve, de azért mégis csak gúnyosan. *
- Egyébként szia. Mi járatban errefelé?

// Fürdőruha //
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 2:38 pm

*Lassú léptekkel biceg a part felé, kiszellőzteti a fejét, hisz már jó néhány napja az ágyat nyomta. Talán nem ártana lábának még egy kis pihentetés, de Alise azt már nem viselné túl jól. Eddig sem maradt szívesen a szobájába, de amióta hazajöttek, hát...azóta legszívesebben a kastélyt messziről elkerülné. Lassan el kellene kanyarodnia a madárposta toronyhoz elküldenie a könyvecskéjét, ami most is ott lapul bal zsebébe. Már el kellett volna küldenie, de még nem volt rá ideje, vagy ereje. Még Deyan-t sem látogatta meg, bár nem is kötelezi rá semmi, csak kicsit tart attól, hogy netán aggódna érte. Pedig semmi oka nem lenne rá, no de mindegy is. A parthoz érve, leveszi lábbelijét, hogy kicsit sétálgasson a vízbe, hogy lehűtse magát. Ma igazán érezhető, hogy nyár van, ilyen hőséggel már rég találkozott Alise.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Tó és tópart - Page 2 Auror
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 2 Tek4fbc95f9f17529232628

Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 11:13 am

*Mivel Cattel már régen nem beszélt és nem is tartja az utóbbi veszekedés óta a kapcsolatot így nem ismeri fel Őt.....*-Helló*Köszön vissza a leányzónak majd a fák árnyékába húzódva figyeli a tájat......*~Ez nem Cat Morgan volt?*-Kérdezi a macska a lánytól gondolatban.......*~Hát nem tudom...Kinézetre nem hasonlít rá de hangja egy kicsit igen...*Válaszol vissza a macskának majd elő veszi a már megszokott útikönyvét ami már egy picit igen megkopott és a lapjai közé temetkezik...Ez a könyv általában mindig felvidítja ha olyan a kedve...Valamikor még mikor ide került két legjobb barátja volt...Mára mind a kettő eltávolodott tőle és nem foglalkoznak vele...Sajnos neki ezt hozta a sors akkor ezt kell elviselnie....*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tó és tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tó és tópart
Vissza az elejére 
2 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: