Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tó és tópart - Page 13 I_vote_lcapTó és tópart - Page 13 I_voting_barTó és tópart - Page 13 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tó és tópart

Go down 
+45
Merilien Marsillea
Liam Ramsay
Sasha Lupinien
Carl Hartigan
Sly Monroe-Peck
Charlene Wiliams
Sidonia Gisa
Melanie Profundum
Kasey Jake Ellswood
Alise Ellwood
Nessie di Alsiera
El'azar Yeydhay
Loriel Eruthalion
Pete Demerest
Tyara Waylan
Boris Casimir Pavlov
Logan Knucker
Lianne Luoris
David Ayton
Vanessa Mantova
Silmera Elanor Spelle
Vaszilij Potrevszkij
Minakiri Hine
Celia D'cruze
Gabriella Ophelia Milena
Wade Jackson
Natanail Yosif
Dárdosi Péter
Isabella Newton
Ayla Madyzyn
Illa Do
Alex Kerphina
Anelie Mei Xi
Lynn Taylor
Samantha Radoslava
Claire Fairchild
Felix Fallen
Berker Mikolaj
Lizbeth Westlive
David Branson
Lumiére Etoiles
Natalia Tatiana Ridolf
Artemis Taylor
Hikaru Tudor Patrik
Cat R. Morgan
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:30 pm

First topic message reminder :

* Egy kicsit (nagyon) meglepődik azon hogy látszik rajta hogy nincs minden rendben. Az az érzése támadt, hogy jobb nem beszélni erről, aztán úgy dönt csak elmondja, ha már egyszer szóba került. A barátaiban tudja hogy megbízhat, másnak pedig nem nagyon mondja. Maximum a családtagjainak, de ők már úgy is tudják, hisz végig figyelemmel kísérték Catet élete során. * - Nos, csak egy kicsit szomorkás voltam, mert eszembe jutottak a múltbéli gyötredelmek. De már kihevertem, már nem vagyok szomorú, tehát minden megy a régi kerékvágásba. * Fejtette ki hosszas válaszát. Az ajánlatot hogy megszárítja a ruháját már meg sem hallotta mert addigra a vízben lubickolt. A következő kifejezésre hirtelen elmerült a vízben meglepetésében. * - Hogy MI? * Nevetve kérdezte. * - Ugyan már. Ezt honnan veszed? * Aztán eszébe jutott valami.Fogalma sincs hogy miért, de az jutott eszébe mikor múltkor a strandon voltak, és Patrik a múltjáról említett valamit. * - Ne haragudj hogy említem, de múltkor mondtad hogy nem folt fényes múltad. Megtudhatnám miért? * Reméli hogy választ kap, és hogy nem egy érzékeny pontra kérdezett, hisz sok olyan emberrel találkozott már, akiknek nem volt jó múltja. Sőt még olyannal is, aki irigykedett rá, mert neki jó múltja volt. *
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 3:51 pm

* Az utóbbi időben Cat viselkedése szinte kiszámíthatatlan. Persze nem más emberekkel szemben, hanem egyszerűen nem lehet tudni mikor tör rá a sírhatnék, vagy mikor kezd el bizonyos dolgokon hosszasan töprengeni. A mai nap ezek közül egyik sem. Most igen csak jó kedvében van, ezért egy tóparti séta is jót tesz neki. Ma (mint mindig) egész nap a könyvtárban kuksolt az ezernyi könyvet bújva. Már annyi könyvet tud fejből hogy meg sem lehet számolni. Nagyon könnyen megtud tanulni egy egész könyvet. De ezt a tulajdonságát nem nagyon hozza napvilágra, teljesen felesleges. A lényeg, hogy azért akart most kijönni ide, mert egy kis nyugalomra és békességre vágyik. Annyi mindenen gondolkozott, annyi mindentől szomorkodott és annyi öröm érte az utóbbi időben hogy teljesen megvan zavarodva a sok esemény miatt. Így hát egy szokásos, kihívó, zöld tunikában és egy szintén zöld csizmában jelenik meg. Bár már kezdi unni a zöldet, most már hajszínt is akar váltani, de egyelőre megvárja amíg ez lekopik. Addig is csak sétálgat a tóparton, csendben, magányosan és fejét próbálja kiszellőztetni. *
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:57 pm

*Örül hogy a lány megtöri a csendet mert nem nagyon szereti ha csönd van körülötte. -Holnapután lesz egy hónapja és te mióta vagy itt? *Kérdezte a lánytól* ~Kedves ez a lány.~ *De hát akivel találkozott mindenki kedves volt vele.* -Ahogy látom szeretsz rajzolni. Én festeni szeretek. Először festőnek készültem de most már auror akarok lenni. Te ha kijárod a sulit mihez kezdesz majd? *Kérdezte a mosolyogva a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 13 Tek4fbc95f9f17529232628

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:44 pm

-Értem. Én Naxeldires vagyok. De a barátaim közül senki nem Naxeldires.*Válaszol mosolyogva, majd elfogyasztja a szendvicset, és rajztömböt vesz elő, mert rajzolhatnék, támad. Így a srác is képbe kerül nem csak a táj.~Rendes ez a Patrik~Gondolja közben villámsebesen, mozog a keze a tömbön, ha kész lapoz egyet, és újabb rajzba kezd.*-mióta vagy itt?*Dobja fel a kérdést azért ne legyen már csönd, mert nem nagyon szereti, ő inkább amolyan beszédesebb típus. De tudja, hogy nem sokan nézik ezt jó szemmel.*
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:34 pm

-Én az Eramir házban vagyok. Te melyik be vagy? *Mosolygott rá a lányra*. -De hogy zavarsz örülök hogy egyre több embert ismerek az iskolába. Tudod én még új vagyok és csak néhány embert ismerek itt. Köszi nem kérek ettem mielőtt lejöttem. Engem személy szerint egy kicsit kifárasztott tegnap az óra. *Mondta a lánynak de amúgy nem kicsit fárasztotta ki hanem nagyon. Nagyon sok energiát használt el amikor fogságba ejtette a démont. Még nem harcolt démonnal nem hitte hogy ilyen erős*.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 13 Tek4fbc95f9f17529232628

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:26 pm

-Szia Artemis Taylor vagyok.*Mutatkozik be és kezet fog a fiúval.*- Sajnos nem tudtam menni valami közbe jött.*Válaszol egy kicsit el szontyolodva mert valóban öt is bosszantja,hogy nem tud rendesen részt venni az órákon.*- Melyik Házban vagy?*Kérdi közben úszik egy-két hosszt és várja mit válaszol a srác neki.*- Remélem nem zavarlak amúgy.*Mondja a srácnak majd kimegy a partra egy szendvicsért.*- Kérsz egyet?*kérdi és meg lengeti a kezében a szendvicset.*
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:19 pm

*Patrikot a gondolkozásból egy lány zökkentette ki. Azt a lányt még nem ismeri*. -Szia engem Hikaru Tudor Patriknak de nyugodtan szólíts csak Patriknak. *Mosolygott rá a lányra és a kezét nyújtotta*. -Hogy hogy itt vagy? *Kérdezte a lánytól közben megrázta a fejét hogy a fehér haja ne lógjon bele a szemébe*. -Te tegnap voltál órán? *Kérdezősködött Patrik*.
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror
Üzenőláda : Tó és tópart - Page 13 Tek4fbc95f9f17529232628

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 2:05 pm

*Tegnap órán sajnos nem tudott részt venni. Ez bántotta is elég rendesen, hogy mióta ide jár és egy vagy két órán volt csak. Fekete farmer és fehér blúz van rajta egy kényelmes szandál a lábán. Haját össze fogta egy masnival és így sétált ki a friss levegőre.~elég meleg van. Lehet el, megyek a patakhoz úszni egy kicsit~Gondolta közben meg nézte a táskájában benne van-e a fürdőruhája és a pléd, amire le tud, majd ül, ha ki jött a vízből. A parthoz érve egy ismeretlen iskolatársat vett észre, aki javában úszkált a vízben.~Vele még nem találkoztam~Gondolja és leteszi a cuccait egy fa alá majd a vízbe, gázol.*
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 1:59 pm

*Patrik ma nagyon későn kelt mert kifárasztotta a tegnapi óra. Kint nagyon meleg van úgy hogy a fiú úgy dönt hogy lemegy egy kicsit a tóparthoz úszkálni. Felkapott egy úszónadrágot felé egy farmert vett fel egy pólót s szaladt is a tóhoz. Nem tévesztette el az utat mert már nagyon sokszor járt már ott. Amikor odaért levette a nadrágját és a pólóját és szaladt is a vízbe. Amikor beért a vízbe akkor körülnézett hogy nem lát-e egy ismerőst de nagy bánatára nem látott senkit. Hátra fordult és úgy folytatta az úszást*.
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 1:23 pm

Igazad van de nem lehet na mindegy de szerintem menjünk mert nagyon hideg van már. Kivette a pálcáját megtisztitotta a ruháját és elindult. Meg sem várva Catet hogy utána jöjön
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 1:20 pm

* Elkerekedett a szeme azon amit Patrik mondott, de úgy érzi jobb ha nem mondja ki a véleményét. Csúnya dolognak tartja ha valaki csak vér alapján ítél meg másokat. És ezt már számos embernek megmondta, de most visszatartja a benne lakozó véleményt, mert nem akarja megsérteni senkinek a családtagjait. Azért felismeri mikor jó a szókimondás és mikor nem, de általában az. Aztán rájön hogy felesleges lenne, mert ez csak egy kósza dolog ami rengeteg emberben lakozik. * - Nos, ha velem ezt csinálnák az emberek szembe szállnék velük.De nehogy félre érts! Nem arra céloztam hogy most szállj szembe velük, csak elmondtam mit szoktam tenni. * Azért közben reméli nem úgy vette a srác hogy lázadásra biztatja, mert tényleg nem arra. Felnevet amikor mondja Patrik hogy nem zavarja a vére. * - Hát őszintén reméltem. * Mondja mosolyogva Patrik arcát fürkészve hogy még szomorú e, vagy sem.Persze azért közben próbálgatja felvidítani, hátha valami segít, csak nem jut eszébe semmi. De jó, hogy mindig eszébe jut minden, de amikor szükséges lenne, akkor bezzeg nem. Van, amikor kitol a sors az emberekkel, ez egy ilyen alkalom, nem kell vele nagyon foglalkozni, teljesen felesleges. Hisz egy élőlény nem versenghet a természetfeletti erőkkel, akármennyire is akarja. És ugye Cat nagy verseny mániás, de ez meg se fordult a fejében, és nem is fog. Jó neki az élet így ahogy van. *
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 1:06 pm

-Hát azért kell egy arany vérű család gyermekének "tökéletesnek" lenni mert azt mondják "Mi egy előkelő család vagyunk ezért elvárjuk hogy a család legidősebb gyermeke kiváló legyen és ő legyen a legjobb". Tudom hogy elkéne felejteni a dolgot de nem bírom még mindig látom magam előtt annak a mugli rablónak az arcát. De nem tudtam mit tenni akkor mivel csak két éves voltam. De ha még egyszer meglátom azt a muglit és megfogom ölni. *Jól esik neki hogy a barátja megpróbálja vigasztalni. ~De ezt nem lehet elfelejteni Cat~. Gondolja magában. Elgondolkozott amit mondott Cat az ő véréről*. -Engem nem zavar hogy olyan a véred.
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:57 pm

* Mikor Patrik komor arckifejezésre vált Cat szemében látni lehet az aggodalom jeleit. Nagyon fél hogy olyanra kérdezett rá, amivel esetleg megbánthatja a fiút, vagy nem akar róla beszélni. Aztán csak elmondja mi történt. Közben bele bele szólogatott bizonyos részekbe, például az aranyvérű kifejezésre. * Hogy mi? Egy aranyvérűnek miért kellene tökéletesnek lenni? Ezt nem értem. Mondjuk nem is vagyok aranyvérű de sebaj. Én igazából olyan semleges vérű vagyok. Csúfneven szníes vérű, ne ez nem lényeges. Az az egésznek a gyökere hogy a családtagjaimban van véla, mugli és varázsló is. Meg más faj is, de tőle nem örököltem vonásokat. * Ezen még viszonylag nem lepődött meg, de ami ez után jött arra már nagyon is. Két húga volt, és mindkettőt elvesztette. Szörnyű lehet. Catnek 11 testvére van, de egyiktől se tudna megválni, pedig folyton veszekednek. * - Nagyon sajnálom, biztos szörnyű lehet. * Mikor látta hogy Patrik arcán könnyek jelentek meg, szíve mint egy szivacs amikor kifacsarják úgy összeszorult a sajnálattól. Nem bírja nézni ahogy a barátai szomorúak, valamit tennie kell hogy felvidítsa. Egyenlőre csak rátette a vállára a kezét, és beszéddel próbálta vigasztalni. * - Ilyen gondom nekem is volt, csak nekem a sárkányommal. Vannak akik csak hitvány teremtményeknek nézik őket, de igenis érző lények, és én mindegyiket nagyon szeretem. De ezt ki kell heverni, nem lehetsz örökké emiatt szomorú. Az érhető hogy nagyon bánt, de sajnos nem tudsz mit tenni. Túl kell tenni magad ezen. Azt is tudom, hogy nagyon nehéz lesz, de meg kell próbálni. * Vigasztalja barátját, remélve hogy azért valamennyire sikerült jó messzire elűzni a bánatát. *
Vissza az elejére Go down
Hikaru Tudor Patrik

Hikaru Tudor Patrik


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Auror

Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:42 pm

*Végig hallgatta Cat mondandóját és amikor látta hogy a lány nevetett ő is boldog volt de a következő kérdéstől lefagyott az arcáról a mosoly*. -Igen elmondom eddig csak neked mondtam el. Hát az úgy volt hogy arany vérű családbam nőttem fel és nagyon nagy volt az elvárás hogy nekem kell mindenből a legjobbnak lennem. De nem ez volt a legrosszabb. Két húgom volt az egyiket elrabolták egy éves korában. A másik pedig meghalt mielőtt ide jöhetett volna. Pedig annyira boldog volt hogy ő is ide járhat mint én. Ő is az Eramir szakra akart járni mint én. Mindig velem akart lenni. *A beszámoló végén a fiúnak könnyek hullottak a szeméből*.
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Tó és tópart - Page 13 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:30 pm

* Egy kicsit (nagyon) meglepődik azon hogy látszik rajta hogy nincs minden rendben. Az az érzése támadt, hogy jobb nem beszélni erről, aztán úgy dönt csak elmondja, ha már egyszer szóba került. A barátaiban tudja hogy megbízhat, másnak pedig nem nagyon mondja. Maximum a családtagjainak, de ők már úgy is tudják, hisz végig figyelemmel kísérték Catet élete során. * - Nos, csak egy kicsit szomorkás voltam, mert eszembe jutottak a múltbéli gyötredelmek. De már kihevertem, már nem vagyok szomorú, tehát minden megy a régi kerékvágásba. * Fejtette ki hosszas válaszát. Az ajánlatot hogy megszárítja a ruháját már meg sem hallotta mert addigra a vízben lubickolt. A következő kifejezésre hirtelen elmerült a vízben meglepetésében. * - Hogy MI? * Nevetve kérdezte. * - Ugyan már. Ezt honnan veszed? * Aztán eszébe jutott valami.Fogalma sincs hogy miért, de az jutott eszébe mikor múltkor a strandon voltak, és Patrik a múltjáról említett valamit. * - Ne haragudj hogy említem, de múltkor mondtad hogy nem folt fényes múltad. Megtudhatnám miért? * Reméli hogy választ kap, és hogy nem egy érzékeny pontra kérdezett, hisz sok olyan emberrel találkozott már, akiknek nem volt jó múltja. Sőt még olyannal is, aki irigykedett rá, mert neki jó múltja volt. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tó és tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó és tópart   Tó és tópart - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tó és tópart
Vissza az elejére 
13 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: