Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Kalandmester
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nyalánkságok kis büféje I_vote_lcapNyalánkságok kis büféje I_voting_barNyalánkságok kis büféje I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nyalánkságok kis büféje

Go down 
+13
Neram Arthas
Tyara Waylan
Bjoren Bertill
Natasha Potrevszkij
Deyan Serenity
Dárdosi Péter
Cat R. Morgan
Natalia Tatiana Ridolf
James Ravenwood
Crystal Ravenwood
Aylan Raven
Anelie Mei Xi
Cirelin de Sovalon
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje P0fe
Színem: cornflowerblue

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:53 pm

* Édes illatok keringenek a büfé körül, ami valamelyest jó hatással van rám és Kirtelre is egyaránt. A civakodás és egymás marása most nem igazán zavar, meg amúgy se az én dolgom, szóval rendezzék le ők. Csak hát én sem maradhattam ki ebből az egészből. Rajtam keresztül piszkálják tovább egymást, amire már tényleg nem tudok mit mondani. A kiszemelt édességem most egy kicsit távolinak tűnik, ahogy próbálnak a másik ellen fordítani. Én személy szerint nem állok senki pártján, csak azt a fránya nyalókát szeretném. Daimonom csak a pulthoz szalad, mire én is követem őt. De még mielőtt könnyen odaérhetnénk, a furcsa öltözetű nőszemély azt állítja, hogy a srác meleg. Nos, ez már tényleg fura, és már-már kezdem azt hinni, hogy el is hiszem amit mondanak. Na jó, azért nem, mert szemmel láthatóan csak a másik szekálása a cél.*
~ Vedd meg azt a nyalókát és menjünk.~ * bökdösi meg orrával lábamat. Veszem az adást, nem szívesen maradnék tovább két tűz között. A fiú jelzésére szívesen elmenekülnék, csak hát kell az az édesség! *
~ Máris! ~ * üzenem daimonomnak és még mielőtt elslisszolhatnék, egy különös látvány fogad. A nő a székre lépve csapkodja az ülepét, ezzel vicces hangulatot keltve. Egyszerűen muszájnak érzem, hogy nevessek, ezért halkan kuncogva sasszézok végre a pulthoz. A nyalóka megvétele után már ki is csomagolom azt és elkezdem enni. Lassan távoznom kéne, vagy még olyat látok, amit nagyon, de nagyon megbánnék. Már indulnék is, ám úgy látszik az előbbi parádézás után a nő is távozni készül, és mire észbe kapnék már el is tűnik. Talán nekünk is jobb lenne indulni, vissza a Kúriába. Pár órára kiteszem a lábam és máris ilyenek történnek. De azért vicces volt.*
~ Akkor megyünk? ~ * pislog fel rám Kirtel, mert már tényleg nincs miért maradnunk. Mondjuk a nevüket abszolút nem tudtam meg, de ez most másodlagos. Indulni kéne.*
- Aha. * bólintok egyet Kirtel felé, majd a fiúhoz fordulok, hogy azért elköszönjek, ha már a kissé furcsán viselkedő fiatal nőtől nem tudtam.*
- Felicity vagyok. * biccentek egyet a bemutatkozásom közepette.* - Ő pedig Kirtel a daimonom. További szép napot!* köszönök el halványan mosolyogva, aztán amilyen gyorsan csak tudok, elslisszolok az ajtó felé, nyomomban Kirtellel.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:47 pm

* Az nem kifejezés, hogy közbotrány okozója lett, a büfében már annyian vizslatták őket, egyesek közelebb lépve, ezt már nem lehetett nem észrevenni. A parádézás valahogy mindig is Agatha velejárója volt, pedig anyja szentül állítja, rendes volt kiskorában. Mivel a szülői erőfeszítések nevelés terén kudarcba fulladtak ezért ez van, ezt kell szeretni. A fiú megmagyarázná miért is ért hozzá, de ezt valamiért abba hagyja és a kendőt sem veszi vissza. Agatha ezért valamelyik zsebébe süllyeszti a friss szerzeményét, a sértésekre egy összegben válaszolt és igazán lényegre törően.* -Pffff! * Ehhez a velős megjegyzéshez természetesen társul még némi repkedő nyál is, ami az óvatlanokat is eltalálhatja. Láthatóan nem tud semmi érdemlegeset kezdeni a helyzettel, ezért is dönt úgy a fiatal, hogy a lehető leggyorsabban lép a távozás mezejére. Brooks kisasszony roppant új keletű „integetését” pedig már nem is díjazza. A hely tulajdonosa már annál inkább, mivel leszállítja a lányt a székről és felvilágosítja Agathat a helyes viselkedésről, mire a nő csak annyit kérdez, házhoz szállítást vállalnak-e és most elvihetne-e néhány dolgot. A férfi kevésbé találta ötletesnek a dolgot, ezért kipenderíti a nőszemélyt, aki egész hazáig hallgathatja Aleo szentbeszédét az illemről. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek502a0ec3166100392434

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:30 pm

* Valóban ehhez egy normális ember idegszálai nem elegendőek, sőt már hamarabb leléptek volna, Lincoln azonban még csak most indult az ajtó felé.* - Hidd el, nem szívesen értem hozzád, csupán ... * Folytatná a mondatot, csak nem hiszi el amit lát. Agatha felveszi a fekete kendőt és először a száját, majd a hónalját is megtörölgeti. A fiú reméli, hogy nem lesznek rémálmai, bár erősen kételkedik benne. Körbenéz, hogy más is látta-e vagy csak ő volt e hihetetlen és lehetetlen történés szemtanúja. Sajnos a képek ahogy a hónaljához érinti saját kendőjét mélyen az elméjébe égtek, s akármennyire is kedves volt számára az az ütött kopott kendő, de az halálra ítéltetett. Hiába lengetik előtte először szomorúság, majd mérhetetlen bosszúvágy gyúl szürke szemeiben, s úgy érzi ez mindennek a teteje, távozik. Még Felicity-re pillant és megrázza a fejét. Mutatóujjával a halántékánál köröz, jelezvén, hogy flúgos a csaj, meneküljön.* . Jahm, ha az egyetlen nő lennél a földön lehet, hogy tényleg meleg lennék. * Vágott még vissza utoljára, s kapott almás frissítőt az arcába, mindenek tetejében még bokán is rúgta.* - Menj a pokolba. * Nem ér számára annyit az egész, hogy visszavágjon, semmit nem akar, csak egyszerűen távozni. Valóságos színdarabot láthatnak a vendégek aminek még koránt sincs vége, még mikor visszafordul az ajtóból látja, hogy a népek körbe állnak valamit. Csupán egyet kell visszalépnie, hogy meglássa Agatha buggyos bugyellárisát, ami fix rémálom egy örök életre. Lincoln kiköpött, aztán jó hangosan becsapta maga mögött az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje P0fe
Színem: cornflowerblue

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:19 pm

* Itt se jártunk még soha, de egyelőre szimpatikus kis büfének látszik. Csak a két veszekedő ember zavarja meg ezt az összképet, de mindegy is, engem nem igazán izgat. A lényeg, hogy Kirtellel sikeresen elérjük a pultot, hogy valami nyalánkságot választhassak végre, amivel el tudom terelni a gondolataimat, mert túl sok minden történt velem az elmúlt hónapokban, amit még emésztenem kell. Szerencsémre itt van daimonom, akivel el tudok beszélgetni ezekről a dolgokról. Jó, jó, ott vannak a barátaim, de nem akarom, hogy ők is viseljék ezeknek a terhét. Visszatérve a civakodásra, Kirtel sem hagyja szó nélkül.*
~ Micsoda egy idióta népség. ~ * ingatja meg pici fejét, aztán az édességek bámulásával köti le magát.*
~ Ne foglalkozz velük. ~ * próbálom én is másfelé vezetni tekintetem, csakhogy ez nem sikerül. A fiú bocsánatkérésére csak legyintek, mert tényleg semmi gond. A villáskulcsos integetéstől borsódzik a hátam. Bizarr... Igen, már eleve a nő narancssárga bőrét furcsállom, de egész biztos csak valamelyik sütemény tréfálta meg ilyen módon. Ahogy nekem sem, Kirtelnek se tetszik ez az egész, ahogy ők vitatkoznak. Bár fene tudja. Lehet, hogy így foglalják el magukat, én aztán nem tudom. Miután mondtam, hogy nem ismerem őt, a nő még tájékoztat arról, hogy a fiú meleg. Én csak értetlenül nézek le Kirtelre, aki úgy látszik kifigyelte a zsebből előkukucskáló daimont. Még egy darabon érdeklődve pislog rá, végül a közeledő fiúra néz, akit én is észreveszek. Mindenesetre az rögtön lerí róluk, hogy egymást akarják provokálni és még biztosabbra megyek, amikor a fiú suttogva megjegyzi, hogy ez a nő nem normális. Én csak elmosolyodok és kezemet a szám elé teszem, mert vicces, ahogy ezek ketten próbálják a másikat kikészíteni. Elkerekedik szemem, amikor a daimon gazda csakúgy leönti almalével a fiút, amikor még ő közel van hozzá. Ezután egy furcsa mozdulatsort hajt végre a széken. Hirtelen azt se tudom mi baja lehet, már alapból egy érdekes nőszemély és most csak úgy csapkodja a fenekét. Én inkább a pulthoz oldalazok és a megvett zöldes színű nyalókát kezdem eszegetni.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 4:11 pm

* Azt történetesen ő se tudja, miért kellett ide ülniük, de valahogy ahhoz van köze, hogy a barátnőcskéje nagyon ismerkedni akar. Talán tanul az esetből a kisfiú, lehet nem, ez aztán nem Agatha dolga eldönteni. Elereszti a füle mellett a sértéseket és továbbra is folytatja az olyan cselekedeteket, amik épp az eszébe szöknek. Ámbátor a jeles fiatal akivel megosztja asztalát nem hagyja, hogy megérintsék a kobakját, inkább ő fogja meg Agathat. * -Tényleg? Akkor meg mit taperolsz? Egyébként pedig továbbra sem érdekel az óhajod. * Jelenti ki dacosan miközben felveszi a fekete kendőt és megtörli a száját, majd a ruhája alá nyúl és megtörölgeti a kendővel a hónalját. * -Neked nincs meleged? * Kérdez vissza szórakozottan mikor eszébe jut, nem is ő a kendő tulajdonosa. Vissza akarja adni, de legalábbis a fiú felé lebbenti az anyagot, de az az érzése ezt bizony megtarthatja magának. A fiú vandálkofása kissé meglepi, de igazság szerint csak nyugtázza, hogy cseppet gyengék az idegei. Agathaval lehet beszélgetni, csak meg kell találni azt a bizonyos közös hangot. Szegény kis szőke, úgy tűnik nem is ismeri a srácot. * -Tényleg? Akkor vigyázz mert ő olyan meleg aki be akarja bizonyítani, hogy nem az. * Tájékoztatja a leányzót, akinek szintén daimonja van, Aleo ki is kukucskál az öv zsebéből, hogy megnézhesse magának a rókát. A fiú közben úgy gondolja, hogy nagylegény lesz és kioktatja a lányt. Agatha válasza az, hogy amíg még ott áll mellette az arcába önti az almalevét és belerúg a bokájába. Persze felkészül valamiféle revansra, ezért a fegyverét kezében tartja és figyeli minden mozdulatát a másiknak. Ezért mikor a sugdolózás után felé fordul vigyorogva, Agatha feláll a székre, hátat fordít, előrehajol, felemeli a szoknyája hátsó felét, olyannyira hogy Lincol biztosan állíthatja a lány bugyija is narancssárga majd a szabad kezével kettőt vág a fenekére jelezve, hogy hova is teheti a kacsintgatását. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek502a0ec3166100392434

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 3:37 pm

* Az asztalon dobol kezével és az ajtót bámulja a szabadságért. Minden vendég érkezésekor friss huzat járja át a borzalmat. A zabosság kedvéért, hogy fenntartsák kap még egy süteménydarabkát az arcába is, mire övéből kivesz egy fekete zsebkendőt és megtörli benne.* - Nem értem miért kell az asztalodhoz ülnünk, elvégre ahogy látom magadat is elszórakoztatod.Amúgy meg, menj a francba. * Dobja az asztal közepére a rongyot. Parancsolni neki senki nem tud, ha őt nem vitte volna rá a lélek, hogy leüljön, nincs az az isten aki igen. Nem tűrte tovább a megaláztatást, a koppintást még valahogy lenyelte volna, de újfent hozzá akart érni, megsimogatni az arcát, fejét, akármijét amit már nem engedett, és megfogta a lány csuklóját.* - Nem, nem,nem, ne érj hozzám. Emlékszel? Vagy 3 perccel ezelőtt kértem. * Mondta azzal elengedte a lányt a dolgára, bizonyára a pulthoz sietett, isten tudja, hová, remélte csak, hogy vissza sem jön. Az idegességtől lesöpört az asztalról egy tányért ami hangosan tört össze. Nem várta meg, hogy a takarító vagy akárki ügyeletes kérdőre vonja, hogy még is mi ez a vandálkodás, előbb kellett volna jönniük, jó felszolgáló már a hangokból is tudhatja, hogy mikor lesz törés zúzás, legalább is a fiú tapasztalatai szerint a csetepaté előtt mindig hangos vitázás veszi kezdetét. Feláll, hogy távozzon, de mozdulatába belemered, figyeli ahogy a vidám Agatha a villáskulccsal integet az előbbi szőke lánynak.* - Tedd már azt el! Szocializálódj már egy kicsit. Te jó isten. * Mondja megszeppenve, de tudja, minden hiábavaló, szegény szőkét még zavarba is hozza, akin látszik, hogy hamar levágta a szituációt, és a célja a fiú sértegetése volt, no meg valamely módon a kapcsolat teremtés. A fiú nem győz elnézést kérni. Ha figyelembe vesszük Agatha nem hétköznapi szerelését no meg villáskulcsát és narancssárga ábrázatát és összehasonlítjuk az öltönyös, frissen vasalt Lincoln öltözékét, akkor a fiú szentül hiszi, hogy megnyerőbben tudná az asztalához csábítani Felicityt. Oda is sétál hozzá és suttogva mondja, direkt, hogy Agathat cukkolja.* - Nem normális a nő, ráadásul sárga kórban szenved. Szerintem fertőző, azt javaslom, hogy egy távolabbi asztalt válassz. * Mondja majd vigyorogva hátra fordul Agatha-hoz kacsint egyet és a vállán átvetve mellényét indul a kijárat felé.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje P0fe
Színem: cornflowerblue

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 3:20 pm

* Azért nekem is kell néha friss levegő, nem csak a port akarom szívni egész nap. Ezért is mozdulok ki egy kicsit, mert már úgy érzem igazán megártott a bent töltött idő. Egy hét a szobában elegendő idő ahhoz, hogy egy ideig ne találkozzak másokkal, és be kell, hogy valljam, már eléggé hiányzik a társaság. Persze itt van nekem Kirtel, de egy daimon mégse olyan, mint egy másik ember. A Kúriát elhagyva bandukolunk egyenest a Csodák palotája felé, azon belül pedig a büféhez, hogy valami ínycsiklandozó finomsággal tömjem meg magam. Én se vagyok ám olyan nagy édességmániás, de néha napján megengedem magamnak. Ez a nap is olyan, hogy inkább valami édeset eszegetek egymagamban, de amint a büféhez érünk ez a tervem füstbe megy. Már távolabbról is hallottam ezt a lármát, ami itt volt és ahogy elnézem ez nem igazán változik, amikor pulthoz lépegetünk. Kirtel már tesz is egy megjegyzést az édességekre és talán jobban járok, ha valami lightosat választok. Tekintetem az imént veszekedő vendégekre vándorol és látom a fiú bocsánatkérő ábrázatát. Engem ugyan nem zavar, bár jogos, hogy eléggé figyelemfelkeltőek voltak. No de térjünk vissza a választáshoz. Szóval maradok egy zöld színű nyalóka kiválasztásánál, amiről csak remélni merem, hogy nem árt meg túlzottan.*
- Ugyan, semmi baj. * legyintek egyet, s már észre is veszem a nő integetését. Meg kell, hogy mondjam, az a villáskulcs a frászt hozza rám és valamiért úgy érzem nem igazán kellene kihúznom vele a gyufát. Na nem mintha én annyira provokáló tudnék lenni. A sötét hajú nő hirtelen kérdésére csak felvonom szemöldököm. Láthatóan Kirtelnek sem tetszik ez a helyzet, ráadásul honnan veszi ezt?*
- Öhm... Nem, nem is ismerem. * mosolygok zavartan, mert eléggé hirtelen jött ez a kérdés, de ahogy elnézem csak egymást akarják piszkálni, vagy legalábbis nekem ez tűnik fel. Rókám csak halkan morog valamit az orra alatt.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 3:12 pm

* A fiú megjegyzésén, miszerint neki soha nem kellene Agatha mint nő, szó szerint a képébe röhög és az is megeshet, hogy egy süteménydarabka a fiú arcán landol. * -Soha nem gondoltam volna, hogy meleg vagy, amennyi csajjal látlak. * Mondja miközben egy könnycseppet töröl ki a szeméből, a jóízű nevetés csillapodás után. * És ha hiszi, ha nem volt már néhány férfi, aki bizony ügyet fordított a hölgyemény karbantartására. Az ülésrenddel kapcsolatos dacoskodást a lány bizony azzal jutalmazta búcsúzóul, hogy mielőtt a pulthoz ment volna kissé fejbe koppintotta a villáskulccsal az ifjoncot.~Miért nem hiszik el az emberek, hogy ez veszélyesebb mint egy kard?~ Költői kérdésére Aleo adja meg a választ a fejében. ~Azért, mert nem ismernek téged~ Agatha csak elhúzza a száját a jószág megjegyzésére, benyúl az zsebbe ahol a menyét lapul és megvakargatja a hasát. Szerencsére a srácnak megjött a jobbik esze és oda ült ahova azt parancsolta, ezért ha van rá lehetősége megsimogatja a fejét ezzel a mondattal. * -Jó fiú. * A nő egyáltalán nem is törődik azzal mennyi szempár szegeződik rá, sokkal jobban szórakozik a fiatal bosszúságán. Igaz bizonyos megjegyzéseire már nem is reagál a nevadia becses pultosa, de érzi hogy lesz még mivel kivernie a biztosítékot. S lám itt a remek alkalom, a megjelenő szőke lánynak villáskulccsal a kezében integet, a már teljesen narancssárga bőrű Agatha. Megfordul, feltérdel a székre és onnan kurjongat a pár méterre lévő pulthoz. * -Hello! Te a másik barátnője vagy ennek a szoknyapecérnek?
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek502a0ec3166100392434

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:55 pm

* Valóban kissé zsörtölődős a hangulata, de nem próbálja meg játszani a nagy fiút, nem foglalkoztatja más véleménye. Illetve ez nem teljesen igaz, mert azért ad mások szavára, csak olyan személy jelen pillanatban nem tartózkodik eme puccos helyen. Nem csillapodik vérmérséklete keresztbe fonja maga előtt karját, hogy még zárkózottabb pozíciót vegyen fel és nem kissé borsódzik a háta az elhangzottaktól.* - Fújj.. Ne aggódj. Arra soha az életben nem fog sor kerülni. * Linc jobban belegondol az elhangzottakba, szerinte nem létezik férfi, aki szívesen "megszerelné" a lányt miután az kinyitja a száját. Hangosan keserű nevetést hallat. Pedig ő csak a kedves szót ejtette ki a száján. Valószínűleg a hallottak a többi vendég érdeklődését is felkeltette. Kínos. Mindenesetre a helyzet lehet ennél is kínosabb, ha Agatharól beszélünk. Már éppen rászánta volna magát, hogy leüljön, igen, leüljön oda ahová a kisasszony mondta amikor az bizony megpróbálja rendre inteni, s a fiú ezért dacból már csak azért is állva marad.* - Nyugodtan engedd el magad.. Még ennél is jobban, így is tőled hangos a büfé. * Mondta még mindig ácsorogva, s úgy is marad. Erkölcsökben talán hasonlóak ízlésekben és kultúrában azonban szöges ellentétei egymásnak, legalább is Lincoln szent elképzelése szerint. Nem ijed meg a villáskulcstól, meglehetősen szórakoztatónak találja.* - Mit csinálsz azzal? Csak nem le akarsz szúrni azzal? Ugyan kérlek. Ilyet nem szokás csinálni.. meg aztán egyébként is a.... * Folytatja mondandóját a mit illik és mit nem illik dolgokról amíg valaki félbe nem szakítja. Leül... igen leül, de csak is akkor amikor Agatha már a pultnál van és odasuttog valamit Pat-nek, aki idő közben mintha kivonta volna magát a forgalomból. Miután vissza ül nem is vár másmilyen bánásmódot, unott képpel hallgatja, hogy mennyi lenne az értéke, ha arról lenne szó. Szóra sem méltatja, pedig lenne rá egy fülsértő szitkozódása a visszavágás mellett, azonban ezt nem ejtheti meg, ugyanis már így is elég tekintetet vontak magukra. Egy a pult választékát nézegető szőke lányka bizonyára hallotta a civódásokat, Linc pont akkor pillant felé amikor ő is, ezért találkozik a tekintetük, mire a fiú bocsánatkérően pillant vissza a kellemetlen hangoskodás miatt.* - Elnézést az ide nem illő színpadi játékok miatt.. * Néz hunyorítva Agathara, szeme villámokat szór, majd vissza a lányra és mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje P0fe
Színem: cornflowerblue

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:42 pm

* Egy hét után úgy döntök egy kicsit kimozdulok a szabadba, hisz nekem sem minden vágyam a szobában punnyadni. Már napok óta ki akartam menni, de olyat tudtam meg, amit egyáltalán nem szabadott volna. Nekem meg főképp... De mindegy is, megpróbálok nem feltűnő lenni e téren, és igyekszek nem kikotyogni valamit, ami talán rosszul sülhet el. Jelen esetben rajtam csattanna az ostor, úgyhogy jobb ötletnek látom azt, ha lakatot teszek a számra. Daimonom sem díjazná, ha emiatt kapnék büntetést, mondjuk én nem tettem semmi rosszat... Legalábbis remélem. A kis rókának is elege lett az állandó bent létből, s most felszabadultan robban ki a suli ajtaján, megcélozva a már előre kiválasztott helyszínt. A Csodák palotája felé tartunk. Nem épp kellemes emlékek fűznek hozzá, hisz pont itt, a Tükörteremben volt egy kalandunk és ott egy kicsit megsebesültem. De már örülök, hogy vége, mert azok az undorító lények kicsit sem voltak szimpatikusak. Inkább el is űzöm ezt a kellemetlen emléket és egy másik irányba tartok. Kirtel körmei egy kicsit csattognak a talajon. Nem mondhatnám, hogy idegesít, sőt inkább megnyugtat, mert örülök, hogy nem egyedül kell csatangolnom a Kúria környékén.*
~ Nyalánkságok kis büféje... ~* mondom magamban, amint odaérünk daimonommal. Nem jártam még itt, de sokat hallottam róla, szóval próbálok olyan nyalókát kiválasztani, ami kevésbé változtat el. Mondjuk ez itt lehetetlen, mert a hallottak alapján mindig lesz olyan édesség, ami furcsábbnál furcsább dolgokat csinál fogyasztójával. Ahogy közelebb érünk Kirtel megy előre, gondolom ő jobban érzi ezeket az édes illatokat, amit én csak néha-néha fedezek fel. Már épp választanék valami finomságot, amikor észreveszem a többi vendéget. Egy nő és egy fiú -vélhetően egy diák- tartózkodik rajtunk kívül a kis büfénél. Először érdeklődve nézek rájuk, nem akarok semmit sem megzavarni, úgyhogy miután jól kibámészkodtam magam, választok valami finom nyalókát.*
~ Na erre kíváncsi leszek. ~ * szólal meg Kirtel fejemben, közben a lábam köré csavarja magát és kíváncsian néz fel a pultra, ami jóval magasabb nála.*
~ Igen, én is, de nem te fogsz külsőleg változni ~ * ejtek egy vigyort daimonom felé, majd visszapillantok a nyalókákra.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:28 pm

* Az nem kifejezés, hogy mennyire szórakoztatja a fiatal nőt a fiú viselkedése és igazság szerint most hasonlít a leginkább gyerekre. Folyamatosan bosszankodik, ahogy a nagyfiút próbálja játszani de az „anyukája” nem engedi érvényesülni. Hízeleg neki a tudat, hogy Lincoln emlékszik még szeretett fegyverére, hű társára aki a szülei és Aleo után a legfontosabb neki. * -Ja, ez? Jajj, milyen kedves vagy, de nem kell aggódnod értem ez csak a falánkság ára. * Érdekesnek tartotta ahogyan a fiú kiejtette a nevét, ilyen grimasszal és még kedvesnek is nevezte. * -Ennyire ne epekedj utánam mert a végén szétteszem a lábam. * Természetesen az ajánlat nem komoly, bár Agatha elég laza erkölcsökkel van megáldva, már ha arról van szó, hogy férfi kell neki akkor szerez egyet estére és kész. Itt most sokkal inkább a pultos fiú grimaszának szólt a megjegyzés. S igen, Agatha eldöntötte, hogy hol jó nekik ülni és oda is fognak ülni, más választási lehetőség nincs. Tehát vagy szépszerével vagy más eszközökkel, de még Lincoln is oda rakja az ülőgumóit ahova a nő mondja. * -Oda ülsz kisfiam vagy megint kénytelen leszek csúnyán beszélni veled! * Vált át a hangja hirtelen parancsolóvá és szigorúvá, nyomatékosítva szavait hatalmas villáskulcsa a kezében terem és Lincolnra fogja. A tárgy alig lehet pár centire az orrától ahogy a nőszemély felé tartja. * -Lincoln, Rensz, anyám tyúkja, bánom is én csak ülj már le! * Szól még rá haragosan, éllel a hangjában, azonban ha Lincoln méltoztatik oda telepedni ahova Agatha kérte ismételten visszatér a kedves, normális hangszínbe. * -Rendben, csak aztán nehogy Te akarj hozzám érni. * Szól még neki vissza mielőtt ellibegne sütiért és játékosan felhúzza kicsit a szoknyáját mintha még jobban mutogatni akarná a combját. Szemét forgatja és fújtat egyet mikor azzal vádolják meg, hogy meg akarja mérgezni. * -Ugyan kérlek, annyit kapnék érted mint egy rendes emberért, hol érné meg nekem? * Kérdez vissza incselkedve, azonban Agathat is kérdések érik. * -Nem tudom, talán a tegnapi whiskyből vagy az égből. * A sütemények pedig mind átlagosak és méreg nélküliek, de ha kell beleeszik abba amit Lincoln túrkál, hogy boldog legyen. * -Amúgy ti mióta jártok?
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek502a0ec3166100392434

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:03 pm

* Akármerre is fordítja a fejét, neki valóságos horror, ahogy a puffo.s székeket tologatják ide oda a vendégek és a rózsaszínes asztalterítők sem javítanak a helyzeten. Őskáosz számára, kibillent a lelki békéjéből és igyekszik visszarángatni magát a normális kerékvágásba. Magára erőlteti a nyugalmát és egy hideg mosollyal reagál Patrice visszarántására. Nem sűrűn fogná menekülőre a dolgot, de ha ide belépne, megtenné százszor is.* - Ezt örömmel hallom. * Válaszol, csak, hogy mondjon valamit és fohászkodva az égre pillant egy másodpercig.* - Amúgy csak azt néztem hogy.... szép narancssárga lettél kedves... * Olyan ábrázat ült az arcára mintha citromba harapott volna.* - Agatha.. * Már leült egyedül egy nem olyan távoli asztalhoz, azonban Agatha már eldöntötte, hogy máshová kell ülniük a "gyerekeknek" ezért hála jó reflexeinek ( Itt megint az égre néz) még éppen idejében félrehajol a felé suhanó szék elől. Gyorsan szokott cselekedni ilyenkor, mint azt a nedavia-ban már jól kitanulta. A Linci mincinél azonban ökölbe szorítja a kezét és az asztalra csap. Számára ez rendkívül bosszantó, kívülről viszont viccesnek tűnhet a fortyogó fiú. Idegesen a hajába túr.* - Lincoln... * Mondja, bár sejti, hogy a másik nem hallja, avagy csak nem fog törődni vele. Könnyedén odalibben és mivel erre már nem számított a fiú bele tudott csípni az arcába. Fehér arca piros lesz a csípéstől és ő tovább zsémbeskedik az arcát dörzsölgetve.* - Ne érj hozzám többet. * Mondja komoran és az elé tett ételhez hozzá sem ér, csupán egy pillantást vet rá. Az asztalon ólálkodó menyétre pillant, majd a lányra.* - Persze. Biztos mérget tettél bele... * Mondja még mindig zsörtölődve.* - Honnan ez a töménytelen energia? Soha nem merül le az elem? * Kérdi és kettévágja a tányéron lévő süteményt, hogy megvizsgálja miféle gonoszságot csempésztek bele.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 1:41 pm

* Ami azt illeti ez az első alkalom, hogy betette ide a lábát, azonban nem az utolsó, hiszen az édességet töménytelen mennyiségben képes elfogyasztani. Ez persze meglátszik a telt csípőjén, de őt soha sem zavarta nőies alakja, inkább a csavarjai zörögjenek sem mint a csontjai. * -Egyébként mi olyan érdekes rajtam fiatal barátom? A fegyverem pedig köszöni szépen jól van. * Kérdezi az őt mustráló Lincolntól, akit néha a nevadiában is látott a pult túloldalán, mikor az összetört székeket, asztalokat vagy polcokat ment megjavítani. Nem is csodálkozik rajta, hogy menekülőre fogná a dolgot hacsak az aktuális barátnője vissza nem tartaná. A kezén már észrevette a narancssárgává válás jeleit, de úgy tesz mintha semmi se történne. * -Nos kislány, vannak rendes ételek is, de azért jól nézd meg mit választasz, mert nem csak az íze egyedi. * Válaszolja könnyedén a fiataloknak és észleli Lincoln pánik szerű reakcióit is, ami nagyon jó hangulatot varázsol a lánynak. Kék és narancssárga melíros haját hátra veti, feláll és széket kerít a társaságának. * -Csüccs gyerekek. * Szól kedveskedve, de közben lényegében mindkét fiatalt szó szerint leülteti a székbe. * -Szerintem ez nem véletlen, de ne aggódj neked is rendelek Linci minci. * Becézgeti a fiút és belecsíp a pofijába mint egy öt éves kisfiúnak, hogy aztán ugrándozva a pulthoz lépjen és rendeljen a srácoknak. Igazán nem lehet okuk a panaszra mert Agatha bizony ki is szolgálja őket. * -Egyetek bátran, a vendégeim vagytok. * Mosolyog a lány, de Aleo az asztalra ugrik megszagolja az édességeket, majd csak ennyit mond. * -A helyetekben én nem ennék. * A nő természetesen szúrós pillantást mér rá, mire az állat az övtáska egy nagyobb zsebében eltűnik. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek502a0ec3166100392434

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 1:25 pm

* Már előre fél a találkozástól, elképzeli, hogy mi rossz dolog történhet vele még ezen a borzalmasan rózsaszín helyen, de még annál is rosszabb lett, miután Agatha hozzájuk szólt. Először csak magában beszél, s aztán zúdítja rá hülyeségáradatát, így nem volt tovább maradása Agatha Land-be, meg amúgy sincs ínyére a hely, könnyedén és hangtalan fordult sarkon tündéket szégyenítő módon és indult az ajtó felé. Út közben még végighúzza tenyerét az arcán aztán megigazítja az ingét.* - Chh. * Szisszent fel amikor Pat visszarántja, s ő bizony mogorván sétál vissza. Pat nagyon elszántan enni akar valamit, Linc pedig megfogadja, hogy ittléte alatt elvből nem fog hozzáérni semmihez.Felettébb feszélyezve érzi magát miután újból a büfé kövét koptatja, és néha a lányra pillantva meg mert volna esküdni, hogy egyre narancssárgább lesz az arca, mire oldalba bökte Pat-et, hogy ő is látja-e amit ő, vagy csak képzelődik, mint aki begombázott. Nincs megedződve ehhez a madness-hez, és ilyenkor kezd rájönni, hogy mennyire szereti az ő saját kis nyugalmas életét. Reggel felkel, elmegy dolgozni, este hazamegy, olvas egy kicsit, aztán elalszik. Ráadásul nem szereti a hangos zajokat, csöndre vágyik amint belépett saját ajtaján. Elképzelni sem lehet, mi lenne, ha lakótársak lennének, egy biztos, hogy Lincnek hamar idegösszeomlása lenne. A daimonnak kurtán biccent, de már azt sem tudja mit csinál, lélekben otthon teázik egy jó könyvvel a kezében. Aleo a cilinder alól érdeklődik, hogy mi járatban vannak itt.* - Puszta véletlenség folytán. IGAZ? Pat? * Próbálja a lány szájába adni itt létük okát, de minden kimegy a fejéből amikor látja a lány arcát erős narancssárgában pompázni, és ez volt mindennek a teteje, azt hitte, hogy megőrült, úgyhogy keresett egy széket, hogy aztán maga elé meredjen bambán pár perces néma csendben és lenyugodjon.*
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 1:19 pm

*Köszön a menyétnek is, amikor az ellép a cilinder alól, majd nyugtázza, hogy itt kb. mindenki ismer mindenkit. Furcsa arckifejezésre vált, amikor a lány elkezd besárgulni, és Lincoln is távozna, mire mindkét karjával belekapaszkodik, és minden erejét beleadva tartja, vagyis próbálja a helyén tartani.* -És egyébként van itt valami kisebb transzformációt illetve mutációt előidéző kaja is? Nem szeretnék sem elszíneződni, se szarvakat, vagy nem tudom. Mondjuk egy sima túrós batyu? *Érdeklődik Agatha-tól, mert ő már láthatóan volt itt egy párszor.
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:58 pm

* Mivel először a hétköznapi pitének állt neki, amiben csak az volt az érdekesség, hogy először volt csak áfonyás íze, utána eper, szeder, ribizli, szamóca és így tovább, ezért Agatha külsején semmi elváltozás nem látszik még. Legalábbis addig nem fog, amíg bele nem eszik a narancssárgító sütibe vagy a száját feldagasztóba. Aleo továbbra is a cilindere alatt lapult, tudva a közelgő katasztrófáktól, amiket a lány önszántából fog előidézni. ~Legalább azt a színesítő süteményt ne edd meg~ Szólal meg Agatha fejében a jól ismert férfi hang, ami Aleohoz tartozik, de egyértelműen rá se hederít. * -Reggelizek, hagyjál már. Esetleg te is kérnél? * Erre nem jött válasz, Aleotól legalábbis nem mivel egy diáklány lép mellé, akinek szőkés barnás göndör haja és zöld szemei vannak. * -Már ismerem ezt a kurafit, eddig akárhányszor összefutottam vele, mindig más lánynak tette a szépet. Ha csak szóba állsz vele teherbe ejt, szóval tartsd rajta a szemed. * Jelenti ki a nő miközben a lányka a fiút mutatja be. * -Szerbusztok Agatha Brooks vagyok, ha barkácsolni való van akkor nekem szóljatok, bár Rensznek ezt nem kell mondanom. * Jegyzi meg még vigyorogva miközben beleeszik abba a sütibe amitől majd narancssárga lesz. Ahogy beszél kihallani némi akcentust a szavaiból, de ez nem zavaró. A cilindere meginog a fején, Aleo kidugja a fejét az ismerős láttán. * -Üdvözlöm önöket. * Mondja a maga mély férfi hangján a menyét. * -A daimonom. * Teszi hozzá Agatha csak úgy mellékesen, miközben a jószág a vállára vándorol és onnan szimatol az ismerős ismeretlenek felé. * -Mi járatban gyerekek? Jöttetek soppingolni? * Érdeklődik, hogy ne lankadjon a hangulat, de sokkal inkább megszokásból mondja mintsem valódi kíváncsiságból. Közben a sütemény hatására a bőre kezd lassacskán narancssárga színre váltani, először csak halványan, majd egyre erősebb tónusban. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Mentalista
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek502a0ec3166100392434

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:49 pm

* Pattel tehát elköszöntek Sophietól és édes kettecskén elindultak a büfé felé. Belépve Lincoln alig lép kettőt mozdulatlanságba mered, ahogy körbenéz a helyen.* - Én.. másmilyenre emlékeztem. * Pislog párat, lehet, hogy eltévesztette a házszámot? Jobb kedveli a holt lelkek tanyáját ahol a múltkor voltak, vagy a nedavia-t. Nem szereti a flancos rózsaszínű cuki termeket sok nagy mignonnal meg muffinnal, feláll a hátán is a szőr, azonban nem visszakozik, Pat neki is dől úgyhogy beljebb kerülnek. Linc már ki is nézett egy helyet maguknak de nem érnek oda, mert észreveszi Agathat.* - Jaj anyám. * Mondja nagyon halkan magában. Egyszer már találkoztak, bár lehet, hogy a lány nem emlékszik rá. Nincs ideje gondolkodni, Pat máris megszólítja és odahívja hozzájuk.* - Hello Agatha. * Köszön neki, majd rácsodálkozik a nem éppen mindennapi viseletére. A daimon nevére nem emlékszik, ahhoz túl régen találkoztak, csak azt tudja, hogy szokása rendre inteni a lányt, akinek stílusa néha kissé nyers, bár lehet, hogy azóta csiszolt rajta, mindenesetre szemrevaló egy teremtés, de az ilyenekkel jó vigyázni.* - Látom még meg van a becses csavarkulcs. * Gondolkodik hangosan, pedig nem éppen témába vág a dolog, csak valahogy nem tudja a háttérbe illeszteni a lány karakterét ebbe a vattacukros közegbe. Körbenéz egy felirat után keresgélve, hogy tulajoonképp, hova is jöttek Pat-tel és elborzad a név láttán.* - Nyalánkságok..... kis... büféje? * Kérdi minden szót hangsúlyozva és már fordulna is az ajtó felé, úgyhogy Pat-nek vagy valakinek vissza kell rángatni, hogy ne tűnjön és keressen valami ijesztő és sötét helyet magának.*
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:34 pm

-Hát jó, felőlem lehetek kislány, de akkor te meg Bácsi leszel. *nevet fel az eget bámulva, majd a büfé szó hallatán hipnotikus üzemmódra vált az agya, és szuggeráló tekintetét a bácsira szegezi, majd feláll, ruhája zsebébe gyömöszöli kezeit, úgy kezdi követni a bácsit. Amikor az erdő szélén Sophie inkább az iskola felé veszi az irányt, elköszön tőle, majd csak megrázza a fejét* -Nem tudja miből marad ki. Na de merre is van az a büfé? Kérdi hatalmas boci szemekkel pislogva, s a srác vállának a dőlve. Amikor odaérnek a büféhez, ez nem igazán hétköznapi ruházatban tetszelgő lányon akad meg a szeme, cilinderrel a fején. Határozottan dögös a leányzó még női szemmel is. Odalépnek hozzá, és illedelmesen bemutatkozik* -Hello. Patrice vagyok, a bácsi pedig Lincoln, ha még nem ismeritek egymást. Csatlakozhatunk esetleg?
Vissza az elejére Go down
Agatha Brooks
Nellondi polgár
Agatha Brooks


Főkarakter : Evangeline Elovics
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Nincskaszt
Üzenőláda : Nyalánkságok kis büféje Tek5021727154f8a2198841

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:15 pm

* Ma igazán morcosan kelt fel Agatha, mivel előző este túlságosan is belemerült a három éve elveszett skót whisky megtalálásának örömébe. Kivételesen nem a garázsban, hanem a fürdőszoba padlóján ébredt a szerelő ruhájában, amit aztán Aleo nem mulasztott el "megemlíteni". Egyből a zuhany alá rakta a menyétet és ő maga is a hideg vízsugár alá állt, ugyan mit szégyenlősködjön az ember a daimonja előtt. A tisztálkodást követően reggeli után néz, de mivel semmi ehetőt nem talál a lakásban ezért neki indult a nagyvilágnak. Igazság szerint eddig még egyszer sem járt a Csodák palotájában, de mivel éhes volt ezért számára egy tál vadpörkölt igazi csoda lett volna. Hamar rá kell döbbennie, ezen a helyen az a csoda, hogy működik mert kajálda az nincs. Bezzeg hizlaló az van! Na sebaj, bőr cipője egészen a bokájáig ért, és kívülről arany színű fémet erősítettek az orrára, sarkára és szegecseket az oldalára. Szoknyája fekete és elől alig ért a combjáig, míg hátul egészen a térdét verdeste az anyag. Harisnyát is visel, harisnyatartóval ami sötétlila színű és virágmintás a széle, ez tökéletesen látható bárki számára az elől hiányos szoknyácska miatt. Felül fehér kicsit olyan mint egy ing, buggyos a vállánál és barna bőrből készült fűző helyezkedik el a melle alatt egészen a csípőjéig. Fején a hatalmas cilinder foglal helyet a hegesztőszemüveggel, alatta pedig Aleo lapul. Oldalán megszokott fegyvere, a villáskulcs a szerszámos övvel, benne csavarok, alátétek, szögek és egyéb tárgyak. Minden egyes lépésnél úgy zajong mintha pénzt csörgetnének valamiféle dobozban. A büfébe lépve kér egy szelet süteményt abból, amitől megdagad majd a szája és abból amitől narancssárga lesz egy órára a bőre, s egy áfonyás pitét, majd leül az egyik asztalhoz és érdeklődik a sör után, de azzal nincs szerencséje. Be kell érnie az almalével és az édességgel. *
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:54 pm

*Kezd sok lenni neki ennyi kérdés, az is bizonyos, és nem bírja ő ezt, ennyire nem szocális, emg kedves, emg előzékeny, és egyre furcsább, és egyre sarokbaszorítóbb lesz neki ez a kis találka. Pedig lehet, hogy a fiú tényleg egész jófej, csak.. más. Kellőképpen más.* -Igen, nagyjából ezek. De szerintem Jaden Parkerrel mekeül el fogtok beszélgetni. Lehet, hogy.. ő jobban tud magyarázni. *és komolyan gondolja. Ő nem nagy zseni ebben az érzelem dologban, úgyhogy nem tudja úgy elmondani a dolgokat, de talán Jaden, aki ezzel foglalkozik, ő jobban magyaráz, jobban szakember. Aztán megpróbálja megcsikizni a fiút, eléggé sikertelenül, mrie visszacsikiz, Neram megugrik, kellőképpen hátra, egyenesen a zenegép tetejére.* -Öm.. khm.. Azt hiszem, jobb, ha én lassan megyek. Kezdek fáradni. *mondja, miközben lemászik a zenegépről.* -Azt hiszem, nem vagy csikiz, csak egy kicsit. Majd még, próbálgadd ezeket. És.. vigyázz a sütivel. Jóéjt. *mondja, majd int a fiúnak, és egyszerűen elsurran, miután szépen elköszönt. Nem, eddig bírta, neki ez sok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:44 pm

- Levelet... rendben, azt tudok. Házimanók... rendben. *Végre valami, amit valóban tud, ért, és amit meg tud csinálni. Levelet írni, hogy szeretne vele találkozni, és érzelmekről beszélni, és utána odaadni a házimanóknak. Mintha valamiféle sikerélmény, vagy talán öröm kezdene formálódni benne. Valami olyasmi. Mikor Neram kijelenti, hogy kérdezzen bárki mást, nem is érti meg elsőre, hogy a fiú bizony elég rendesen le akarja már rázni.* - Zavarodottság... érzelem... zavarodott... értetlen? A zavarodottság értetlenség. Szóval ha értetlen vagyok, akkor így... *Torokköszörül.* - Meg így... *A nyakánál húzogatja az ingét.* - Csinálok? *Kérdezi, csak hogy biztos legyen benne, majd hallgatja a csikizés elméletét, és mikor Neram valóban csikizni kezdi, automatikusan összerándul, de nem, nevetés nem jön. Viszont érdekli, az emberek hogy reagálnak erre... így hát gond nélkül visszacsikiz, és figyeli Neram reakcióit, talán hogy majd el tudja őket raktározni későbbre.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:32 pm

*Felteszi mindkét kezét.* -Nem tudom, nem járok hozzá, de biztos megtalálod. Vagy.. írj neki egy levelet. Add oda az egyik házimanónak, velük biztos találkoztál. Vagy krédezd meg őket. Vagy bárki mást. *igazából lehet, hogy mások tudják, hogy a suli-dili-doki, de neki nem volt rá még szüksége, nem is az esete, úgyhogy nem foglalkozott azzal, emrre leledzik. Maradjon csak ot. Ha kell, úgyis megtalálja. A torokköszörülésre aztán csak még inkább zavarba jön, és egy újabbal reagál.* -Ez nos, a zavar egyik jele. Zavarodottság. Az is.. érzelem. Azt hiszem. *kezd elbizonytalanodni, mert ebben most kivételesen nem teljesen biztos, pedig ért az érzelmekhez, űzi őket. De így megnevezni mindet.. ezt csak.. érzi..* -Ez is a zavartság jele. Meg, annak, hogy itt kezd melegedni a helyzet, úgyhogy megmozgatom a pólóm, hogy járjon át a levegő. *vágja ki magát, aztán csak biccent, hogy igen, a fájdalom, aztán a csikizésre.* -Akkor csikis valaki, hogyha.. nos, erősen ingerli, hogyha valami ilyesmit csinálnak vele.. *sétál közel a fiúhoz, majd finoman megcsikizi, előbb az oldalán, majd a nyakánál, meg a hónalja felé, de nem a hónalját, hanem az oldalát, ott, feljebb.* -Ha erre izomösszehúzódással reagálsz és nevetéssel, akkor csikis vagy. Ha nem, akkor nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:16 pm

- A szobáját... itt lakik, az iskolában? Hol a szobája? *Persze, úgyis meg fogja keresni, hiszen minél többet akar tudni az érzelmekről. És ahogy erről beszélgetnek, mintha kicsit gyorsabban verne a szíve, mintha valami furcsa érzelem indulna meg benne... remény? Izgatottság? Próbálja a szavakat hozzákapcsolni ahhoz, amit érez, de ez olyan, mintha megpróbálnál elnevezni egy gyümölcsöt amit most eszel először. Tudod sok gyümölcsnek a nevét, de mégis honnan tudnád, ez éppen melyik pontosan? A torokköszörülést megpróbálja leutánozni, valami furcsa hangot hallatva.* - Ezt miért csináltad? *Kérdezi aztán. Majd Neram kijelenti, hogy ez nem randi, mire már megint nem ért igazán semmit se.* - De hát az előbb azt mondtad... *Próbálkozik, és megigazítja a pólója nyakát, ahogy Neram.* - Ezt miért csináltad? *Ismétli ugyanazt a kérdést, csak most ugye másra vonatkozóan.* - Fájdalom... *Töpreng, majd a kérdésre megakad.* - Mikics? *Kérdez vissza értetlenül.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Nyalánkságok kis büféje Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:10 pm

-Jaden Parker, keresd meg a szobáját, faggasd őt, többre mész vele. *zárja rövidre, emrt már kezd neki igazán sok lenni ennyi kérdés, majd a megszökött nem told sok információt hozzá az eddigiekhez, csak vesz egy jabb mély levegőt, miközben koncentrál, hogy ne billentsék ki a nyugalmából. Aztán érzi, hogy ennek bizony rossz vége lesz,k amikor kifejtette, hogy mi is tulajdonképpen az a randi. És valóban. Legszívesebben a falra mászna fel, vagy menekülne nagyon, de naaagyon messzire, már majdnem ki is köpi a nyalókát, aztán megköszörüli a torkát.* -Nos, nem. Legalább is remélem.. *toldja hozzá, kissé idegesen igazgatva pólója nyakát, majd a további szavakra csak a fejét csóválja meg.* -Ez így nem megy. A nevetéshez nálad nem lesz elég néhány furcsa vicc, mert túl hamar elemzed ki.. A sírás, az meg fájdalommal is elérhető. Elég nagy fájdalom miatt tudsz sírni akár. *na de biztos, hogy nem fog fájdalmat okozni a másiknak. A nevetésmeg.. nem lehet csak úgy megnevettetni valakit..* -Csikis vagy? *tesz fel egy kérdést, remélve, hogy nem ezer másikat kap vissza helyette.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:01 pm

- "Foglalkozik"? Mit csinál velük? És hol vannak ilyen pszichológusok? *Ez már határozottan birizgálja a fantáziáját, már amennyi van. Érzelmekkel foglalkozik, ő pedig sokat akar tudni az érzelmekről, szóval úgy hangzik, ez a pszichológus éppen az ő embere.* - Most mondtam, hogy árvaházból. Megszöktem. *Nem érti, hogy Neram mit nem ért, szóval szolgáltat egy picivel több információt, hátha Neramnak épp az hiányzik, hogy ő megszökött, és akkor majd összeáll az egész kép. A fejében viszont jegyzeteket készít, és kicsit esetlenül bólint, hogy érti. Szóval köszön, vált velük néhány mondatot, majd utána meg lehet őket csókolni. Érthető.* - Szóval ismerkednek. Értem. *Mondja, majd persze felötlik benne egy kérdés.* - Most ismerkedünk. Akkor ez most randi? *Nem, hiába mondja, hogy érti, láthatóan még mindig... nagyon nem. Aztán hallgatja a zenét, hallgatja, figyeli a szöveget, még a szeméhez is nyúl, hogy letörölje a könnyeket... már ha jönnének. De nem jönnek, hiába.* - Mi mástól lehet sírni? *Kérdezi végül, látván, hogy ez nem működik.* - Nevettess meg!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyalánkságok kis büféje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyalánkságok kis büféje   Nyalánkságok kis büféje Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyalánkságok kis büféje
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: