Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_lcapFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_voting_barFolyosók, összekötő lépcsők - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Folyosók, összekötő lépcsők

Go down 
+2
Elijah West Price
Cirelin de Sovalon
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 10:04 am

First topic message reminder :

A Csodák palotája egy egy emeletes kis épület, ami nem messze helyezkedik el a kúriától. A földszinten található meg egyből a Misztikumok szobája, a Misztikummágia tanterem. Az ajtón belépve jobbra azonnal a Nyalánkságok kis büféjébe ütközhetünk, balra pedig egy kis folyosó indul el, erről nyílik a Mozi fanatikusok kuckója, és a Csicsás holmik árudája. A büfé mögött, ha jól körülnézel megláthatod a kis csalóka folyosót, ami mögé oson be, arra haladva találhatod meg az Álmok termét.
A középütt található Misztikumok szobája két oldalán találhatóak a lépcsők, jobbra felmehetünk az első emeletre, míg falra az alagsorba juthatunk le. Lent kisebb folyosó rendszer, mely lényegében az Alagsori fürdőket takarja.
A felső emeleten akadnak kisebb tetőtéri szobák is és rendes termek. Az épület közepén pedig egy kisebb tornyocska van, melynek a tetején szélkakas forog, valamiféle kristályos anyagból készült, így napsütéses időben csak úgy szórja a fényt magából. A tornyocskába fel lehet menni, nézelődni, de elég kis terület, maximum 2-3 fő fér el itt, és csupán 6 lépcsőt kell megmászni, hogy felérjünk.
Mindenesetre, ahogy felérsz az emeletre, jobbra indulva az egyik folyosó elágazik, ott juthatsz el a Tükörterembe. Furcsa, mert olyan, mintha a hely jóval nagyobb lenne, mint ami elfér itt, de hát tudjuk jól a mágia sok mindenre képes. Ha az elágazásnál a másik irányba indulsz, akkor a Masszázs és aroma szobába juthatsz el. A felérkezés után a bal oldalt választva a Hatalommágia tanterembe botlasz majd.

írta Cirelin de Sovalon
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 12:17 pm

- Erik, tudom, hogy utálod a rózsaszínt, de nem kellene ennyire fancsali képed vágnod, mert nem tudok tőled koncentrálni. Nézz rá Frura, ő bezzeg élvezi! Figyeld meg, mindjárt betöri az egyik ablakot mert mennyire szép színes, és belegyalogol a szilánkokba, érzem. Nathan, ne szaladj el légyszi, maradj a bátyád mellett. *Egy leány közeledik, látszólag teljesen egyedül, de ez nem akadályozza meg abban, hogy felpillantás nélkül szövegeljen minimum három személynek. A második emelet folyosóin halad, és egy könyv van a kezében, valamiféle kalandregény, annak a hátuljában lévő jegyzetfüzetbe írkál nagy szorgosan, a könyvet így tulajdonképpen keményítőnek használva, hogy megkönnyítse az írást. Aztán befordul a lépcsőn, és felsikít, ugyanis kis híján orrabukik Calasseinben, akit eddig észre sem vett. Riadtan pislog a lányra, és hátrább is lép, a könyvét, amit az imént elejtett, gyorsan felvéve.* - Ne haragudj, egyáltalán nem láttalak! *A lány kinézete, a szemei elsőre megijesztik, így automatikusan letapogatja démonkereső érzékeivel, de azok szerencsére negatív eredményt hoznak.* - Uhm, nem fogsz felfázni a lépcsőn, vagy valami?
Vissza az elejére Go down
Calassein el Sirentys

Calassein el Sirentys


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 75
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Nekromanta_druida
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek509cea48d697b2117668
Az én színem a lightsalmon.

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 12:13 pm

*Eddig még nem vitte az útja a palota felé, ez végülis érhető, hiszen nem feltétlenül vágyik a csillogásra, igaz, hogy tünde vére kedveli a szépet, de ótündeként nem jelent ez számára annyit, mint a mai tündék legtöbbjének. Könnyed léptekkel halad végig a folyosón, nem sikerült még eldöntenie, hogy melyik szobába térjen be. Hófehér ruhájában, sötéten kavargó szemeivel elsőre úgy fest, mint valami jelenés, afféle túlvilági lélek, de erről persze szó sincs. Meg-meg áll egy-egy ajtó előtt, de végül nem tér be sehova, csak rója a folyosókat, a lépcsőket, hogy végül a toronyban kössön ki rövid időre nézelődni. Figyeli a lent elhaladó embereket és egyéb fajokat, tekintetet szinte csak úgy szívja magába az információt, ami nem is csoda, hiszen még mindig nem ismeri behatóan a kinti életet. Lirian, hiszen sejthető, hogy az övé, szavai az üzenőfalon kellemesen érintették, de nem érzi úgy, hogy annyival több lenne, mint bárki más, csupán azért, mert a faja talán az egyik legrégebbi az iskolában élőket tekintve. Végül aztán egyszerűen csak leül az egyik lépcsőfokra valahol az első és a második között, éppen úgy, hogy szemben legyen az épület bejáratával és onnan figyel csendesen. A fal mellett helyezkedik el épp a fordulónál, így elsőre talán észre se nagyon lehet venni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 5:22 pm

*Ő maga is mosolyog azon, mennyire nagy próbának állítja be a masszázst Elijah, bár nem tudja, a másik mennyire nem szereti az érintéseket. Úgy azért jóval érthetőbb lenne. Aztán megvonja a vállát, mikor Elijah újra a kinézetről beszél.* - Az egyszerű muglik között is vannak vörös szeműek. Kontaktlencse. Hidd el, láttam már elég furcsa embert. Voltak olyanok, ahol a lencse miatt olyan volt a szemük, mintha egy virág lenne, vagy akár csillag... nem is tudom, hogy láttak az ilyenekben. Meg aztán ott vannak az ilyen extra színű hajak... Ha végigsétálnék neonzöld hajjal az utcán, furcsán néznének rám, de nem gyanakodnának mágiára, vagy hogy nem vagyok ember, épp csak... egy lázadó tinédzser, vagy ilyesmi. Különben meg... az a legjobb, ha egyszerűen túl tudsz lépni azon, mások mit gondolnak a kinézetedről. *Megvonja a vállát. Persze máshogy beszélne, ha tudna róla, hogy Elijahnak milyen gyerekkora volt, talán épp a szemei miatt... ki tudja, talán egyszer majd beavatják egymást a múltjukba. Már ígyis elég szokatlan a kapcsolatuk mindkét részről.* - Jó étvágyat. Lassan nekem is ideje vacsorázni indulnom. *Visszabiccent, és még egy ideig ücsörög, mielőtt felsóhajtana, és emelt fővel visszasétálna az iskolába. Nem fog bort inni és vizet prédikálni... ha már épp azt ecsetelte Elijahnak, hogy ne törődjön vele, mit gondolnak a kinézetéről, akkor meg se rezzen, ha valaki esetleg nevet a haján útközben.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 5:09 pm

*A masszázs kérdésre végülis bólint, még egy újabb félmosolyt is megereszt, ma talán már a 3-dikat, ami tőle egészen szokatlannak is mondható, még Lirian társaságában sem, főleg mert ő általában csak kiborítja.* -Na jó, majd szólok, ha felkészültem. *Válaszol még, mintha minimum valami baromi nagy harc előtt állna, de végülis így is van ez, hiszen saját magát kell legyőznie, hogy elviselje vadidegenek érintését a saját testén.* -De először lépésekben, masszázs és aromák majd másodszorra, az már sok lenne nekem. *Bólint végül csendesen, főleg mivel a kinézetére terelődik a szó.* -De csak gondolj bele, egyszerű mugli vagy és szembe jön veled egy vörös szemű illető... *Megrázza lemondóan a fejét. Hát igen, azért nem könnyű így beilleszkedni, elvegyülni.* -Itt más, az akadémián is más volt, de előtte évekig... *Nem megy jobban bele, nem fog itt nekiállni panaszkodni és elmesélni, hogy milyen pocsék élete volt, miután az anyja kirakta gyerekként az utcára. Hát igen úgy fest, mindkettejük múltja érdekes és zavaros és nem kifejezetten szándékoznak elmesélni a másiknak. Végül feláll a lépcsőről és kinyújtja kicsit magát. Robban néhány csigolya, hiszen kissé elgémberedett a kemény kövezeten.* -Talán mostmár valamelyest kiürült az étkező, valami bekapok azt hiszem. Óvatosan az édességgel! *Pillant vissza még Thaliára, majd egy biccentés után távozik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 4:52 pm

*Furcsa neki is, hogy valóban csak másodjára találkozik a fiúval, és máris mennyivel felszabadultabb mellette, mint átlagosan. Talán azért, mert... nos, valamennyire mégiscsak hasonlítanak, bár Elijah szemével még ő is túl giccses néha, ahogy azt tapasztalta. Most viszont újra elmosolyodik, sőt, majdhogynem fel is nevet.* - Tégy úgy. Ha bármi más színt látsz rajtam, akkor menekülj! Vagy legalábbis légy nagyon gyanakvó. *Erősíti meg a fiút, majd elkönyvel magának egy pontot, mikor ráveszi, hogy egyszer kipróbálja a masszázst.* - Persze vannak, akik nem élvezik, de szerintem tényleg remek mód a lazításra, főleg ha mondjuk stresszes is vagy... olyankor van, hogy begörcsölnek az izmaid. Ha pedig esetleg félsz a gonosz masszázsszalontól, akár mehetünk együtt is, az aromás részbe még én sem mertem bemerészkedni. *Majd félredönti a fejét, hallgatja a fiút... abból, ahogy beszél magáról, nem úgy hangzik, mintha nagyon ki lenne békülve magával.* - Szerintem semmi baj a kinézeteddel. *Határozott, őszinte mondat, érződik, hogy nem nagyon hajlandó eltérni ettől az állásponttól, Elijah nem tud olyat mondani, ami meggyőzné az ellenkezőjéről. Majd Elijah visszadobja a kérdést, ami elég váratlanul éri, és elsőre nem is válaszol. Mit mondjon? Hogy ide-oda utazgattak a vámpír párjával, mert nem maradhattak sokáig egy helyen, nehogy leleplezzék őket? Valahogy nem tudja magát elképzelni, ahogy elcsicsergi, hogy "képzeld, annak idején egy fényűző palotában éltem, és színes ruhákban jártam, ezt sem gondoltad volna rólam, ugye?". Emlékeiben újra megjelenik a hideg, üres, sivár barlang, ahol másfél évet töltött, a két élete közötti úgymond összekötő szakasz. Összeszorítja a száját, és hirtelen megrázza a fejét.* - Mindenféle. Utazgattunk... úgy értem, utazgattam.
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 4:42 pm

*No igen, tényleg nem látott zöldet még a lányon, habár eddig csak egyszer látta, tehát ez nem mérvadó információ mennyiség e téren.* -Ühm...értem, akkor amennyiben valami más színben látlak gyanakodni fogok titkos hasonmásra, alakváltóra, netán benézett édességre. *Teszi hozzá, de alig érezni a hangjában bármi felhangot, szóval nehéz tudni, hogy most viccel, vagy ironizál, vagy mit is akar pontosan. Az ágy kérdésre csak vállat ránt, majd végül egy leheletnyit elmosolyodik.* -Na jó, csak a te kedvedért egyszer kipróbálom! *Bólint határozottan, ha már ennyit emlegeti Thalia a masszírozást, akkor csak nem lehet rossz, bár ritkán tud sokáig egy helyen meglenni és ugye rendkívül irtózik az érintéstől...szóval ez kissé tártáltatja a dolgot. A kérdésre néhány pillanatig elgondolkozik? Mi érdekli? Igazából világ életében sodródott az árral, álcázta saját magát, a külsejét, a lelkét, az érdeklődési körét és mindezt olyan sokáig tette, hogy végül elérte azt, már igazából nem is tudja, hogy régen mi volt az övé és mi a felvett álca, vagy kötelező tudás.* -Az illúziók...azt hiszem ez érdekel a legjobban, bár lehet hogy ez is csak kényszerből. Tudod, ha valaki így néz ki mint én...akkor egy idő után az lesz a legfontosabb számára, hogy másnak mutassa magát... *Megrántja a vállát újra...és újra, igen, sok mindent így kezel, mintha egyáltalán nem érdekelné. Még jó, hogy szarva nincs, mint a rendes démonoknak, mert akkor aztán végképp nem tudja mi lett volna gyerekkorában, a vörös szem is elég problémát jelentett. Az órákkal kapcsolatos infot megjegyzi magának, azért biztos lesz olyan, amit majd kihagy, vagy megpróbál valami engedélyt kérni, hátha felmentést kaphat. A sulival kapcsolatos kérdés...nehezebb.* -Csupán öt évig, végülis az nem sok, ha az ember idős, akkor öt év szinte semmi. És te amúgy hol voltál a Nezabar előtt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 4:33 pm

*Észreveszi, hogy a fiú nem nagyon tud mit kezdeni a dícséretével, mire halványan elmosolyodik, és ezt mentálisan feljegyzi magának.* - Értem. Hát, a színskála nálam sem annyira széles igazából. Lila, kék, rózsaszín... erre kapok neonzöld hajat. Utoljára tizenkét éves koromban volt rajtam valami zöld szerintem. *A gyomorkorgást egyszerűen ignorálja. Egyébként sem túl illendő meghallani, na meg ő nem fogja felajánlani, hogy menjenek el vacsorázni, amikor... hát, tulajdonképpen nem eszik. Persze megtehetné, de mivel nem igazán van szüksége emberi ételre, csak úgy a látszat kedvéért nem gyakran ül be az étkezőbe.* - Az ágyad nem masszíroz. Vagy ha mégis, akkor szólj, mert beadok egy reklamációt az igazgatóságnak, hogy én nem olyat kaptam. *Hoppá, megpróbálja elviccelni a dolgot? Bizony, úgy látszik őszintén tréfálni próbál, anélkül, hogy szerepet játszana, és szándékosan adná az imádnivaló, ellenállhatatlan leányt.* - Mostmár azt hiszem, muszáj megkérdeznem... mi érdekel téged? *Szembefordul a fiúval, nekitámaszkodva a toronyka szélének, mikor Elijah kijelenti, hogy egyik tantárgy sem érdekli a kettő közül.* - Azt hiszem, néhányról ellóghatsz, de ha nagyon rendszert csinálsz belőle, úgyis fel fog nekik tűnni. *Habozik, mikor Elijah leül a lépcsőre, de végül csatlakozik hozzá, úgy hallgatja az iskoláról szóló információkat. Érzi az iróniát, amikor Elijah megkérdezi, hogy "jó, nem?" és szintén elhúzza a száját.* - Hát elég érdekes történet. És mennyi ideig voltál ott, mielőtt kiderült, hogy kamu az egész?
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 4:20 pm

*A dicsérő szóra egy pillanatra szinte le is dermed. Nem, nincs hozzászokva semmi ilyesmihez, szóval csak megrántja a vállát.* -Azt már láthattad, hogy nem vagyok kifejezetten az a valaki, aki széles színskálát alkalmaz, szóval ilyen ingből is van pár. *Az udvarra pillant, ahol nem nagyon vannak most diákok túl sokan, biztosan már elmentek vacsorázni és az étkezőben tobzódnak. Megkorran a gyomra, de elfojtja egyelőre a dolgot, a nagy tömeg nem az ő világa, szóval amúgy se akarna betérni amíg sokan vannak, majd ha már jobban kiürült az étkező. Hümmög egy sort a leányzó szavaira.* -Áh...akkor sem az én világom. Ha pihenni akarok, elfekszem az ágyamban, de majd...lehet hogy egyszer, ha nagyon úgy érzem. *Na igen, jön a tél, még lehet, hogy meg is kíván valami szaunát, vagy hasonlót a mínuszok után. Az ékszeres kérdésre megrázza a fejét, tényleg nem az ő világa, ez elég erősen sejthető. Se nem vásárol senkinek, saját magának meg főleg nem.* -Eleve nem vagyok híve az édességnek, cukormáz, meg mindenféle szirupok, a gyerekek szórakozása. *Toldja hozzá. Vajon mi az a szórakozás, ami érdekelheti Elijah-nkat? Talán ő sem tudja, vagy talán igazából semmi.* -Misztikum- és hatalommágia? Egyik se kifejezetten érdekel, hát majd meglátjuk. Vajon van lehetőség ellógni 1-1 óráról, amihez igazán nem füllik az ember foga? *Inkább csak saját magában filozofálgat, majd a kérdés hallatán újra a leányzóra pillant, aztán végül úgy dönt, hogy hátrébb lép és leül a lépcsőre.* -Mire vagy kíváncsi? A Fellah akadémia abból a célból épült, hogy vigyázzuk a Sivatag szemét. Ez egy drágakő. Bonyolult szerelmi viszálykodásban az igazgató, egy dzsinn rejtette el a követ, az ő nője volt Fellah, a kő meg kellett egy sejknek. Hát a sejk visszatért, mert csak a lelke volt rabként bezárva. Kutattuk a köveket, aztán kiderült, hogy az egész sztori kamu. Jó mi? *Elhúzza a száját, ez már szokásává vált, és nem is csoda, hiszen az iskolai létük hazugságra épült.* -Egyszer a történet, a kő meg kellett, hogy semmisüljön és vele az egész iskola is, Fellah bepipult, mármint a szellem, szóval az iskola diákjainak 80%-át lényegében sikerült a sejk szellemének kivégezni. Páran leléptünk, meg páran elmentek talán haza, nem tudom. *Megrántja a vállát, láthatóan nem rázta meg vészesen az ügy, na persze az már más kérdés, hogy amikor dönthetett volna, hogy elmegy, még az utolsó baj előtt, úgy döntött marad és Liriant küldte el az iskolából. A titkos hős, nem csoda, ha a fél-angyal folyton ezzel piszkálja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 4:04 pm

*Igazából a szarkazmus ez esetben nem is kifejezetten Elijah ellen irányul, épp csak meglehetősen morcos a lány jelenleg, de talán ez is múlni kezd lassan. Majd visszajön megint, amikor Elijah elmegy, nincs társasága, és a haja még mindig neonzöld. Ő maga szokva van a hűvöshöz, elvégre szinte egy barlangban éldegélt másfél évig, na meg vámpírként csak nem viseli meg annyira, de ettől függetlenül automatikusan összefonja maga előtt a karjait, mintha melegítené magát a kezével.* - Jól áll ez az ing, egyébként. A masszázsszoba pedig azért pihentető tud lenni... ebben az álmos dologban még nem voltam, fogalmam sincs, mit takarhat. Az ékszeresnél vannak igazán szép darabok, de gondolom, az nem a te világod... Az édességes viszont nekem sok, a tortákon túl sok a hab meg a cukormáz, a cukroknál, nyalókáknál és egyebeknél pedig... hát látod, mik rejtőznek arrafelé. *Újra kicsit bosszúsan túr bele a hajába, jelezve, hogy persze arról beszél.* - Gondoltam azért szétnézek, ha már itt van, bár bevallom, első ránézésre majdnem elriadtam tőle... De Misztikummágiára meg Hatalommágiára úgyis kénytelen leszek bejönni, jobb szokni. Úgy tudom, új, valami prefektuslány lelkendezett róla, hogy végre készen van, gondolom a tanévre muszáj volt az órák miatt. *Válaszol a fiú kérdéséire, majd úgy dönt, előveszi azokat, amik neki maradtak meg legutóbbról.* - Mesélhetnél nekem erről a te iskoládról, meg hogy mi történt.
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 3:54 pm

*Nem az a fajta, aki magára venné a szarkazmust, vagy bármi hasonló kommunikációt. Összehúzza magán kicsit a sötét vörös rövid ujjú inget, mivel a felső pár gomb ki van gombolva, viszont megy le a nap lassacskán és kezd hűvös lenni. Hát ez az, amit nehezen fog itt megszokni, igaz, hogy a sivatagban éjszaka hideg van, de éjszaka nem gyakran jár kint az ember, még a fél-démon sem, viszont itt kemény telek lesznek hónapokon át. Majd kiderül, hogy mennyire fogja ezt jól tűrni, még csak téli ruházata sincs, tehát jó eséllyel azt is be kell szerezni. El is mélázik ezen néhány pillanatig, majd a prüszkölő nevetés szakítja ki a merengésből. Elmosolyodik egy picit, de már jóval visszafogottabban. Hamar elmúlik számára az efféle varázs.* -Fel sem merült bennem. Épp azt néztem, hogy akad-e ebben a kacsalábon forgó palotában olyan hely, ahova érdemes betérni, és láthatod nem találtam. *Megrántja a vállát, és majd újra kipillant a korláton.* -Csodálom, hogy te bementél egy ilyen helyre, a múltkori fogadó után valahogy nem passzolt a környezet, bár a koktél révén belegondolva...fogjuk rá. Amúgy mi ez a hely? Valami új? Mintha nem lett volna itt még pár hete. *Kérdezi, hát Thalia sem egy ősNezás, de attól még lehet, hogy ismeri olyanokat, akik régóta itt vannak. Egyelőre még az sem vált számára ténnyé, hogy itt van két tanterem is, habár egyik sem áll hozzá kifejezetten közel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 3:48 pm

*Nem nagyon veszi észre a közeledő Elijaht, túlságosan el van foglalva azzal, hogy lebeszélje magát a büfé szétzúzásáról, na meg Anubiszt sem kellene szem elől tévesztenie, már vesztette el egyszer. Épp lehajol, hogy felkapja a patkányt, mikor a fiú felér a toronyba. Lentről pislog fel rá, és elhúzza a száját mikor meglátja a fiú mosolyát.* - Örülök, hogy te ennyire jól szórakozol. Az az életcélom, hogy szórakoztassam a környezetemet a hajszínemmel. *Elég erősen érződik a szarkazmus a hangjában, és egyértelmű, hogy még mindig nem tette túl magát a dolgon. Sőt, kicsit meg is sértődik, hogy Elijah majdhogynem kineveti... viszont ahogy a fiú kiejti azt a szót, ő is felprüszköl a nevetéstől.* - Trendi? Tényleg? Nem csodálkozom, hogy ezt nem gyakran mondod. *Majd el is hangzik a kérdés, hogy mi történt, mire csak legyint.* - Ne menj be a büfébe. Tényleg ne. Ha pedig bemész, akkor ne fogadj el semmit, mert a cukormérgezés a legjobb amit elkaphatsz ott.
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 3:36 pm

*Hallott azt új épületről, bár számára nem vészesen új, hiszen eleve csak lassan két hónapja került ide, még van pár helyszín, ahol nem járt, elég nagy a birtok. Végülis mindettől függetlenül úgy dönt, hogy illuzionista énjét hagyja felülkerekedni és benéz a színpompás palotába, ami bár a jelleméhez nagyon nem passzol, attól még lehet itt olyasmi, ami érdekes. Belökve az ajtót, egy pillanatra elhúzza a száját, ékszer bolt és édességek...állati flancos, és giccses számára. Nem is nagyon pazarol időt, tovább megy, és az ajtó nevekből igyekszik tippelni, hol mi lehet. Lefelé nyíl jelzi, hogy fürdők vannak, na nem, a fél-démon nem megy úszkálni, valami álom izé, meg mozi...felfelé veszi az irányt, arra talán van értelmes, de végül csak masszázstermet talál, ekkor hallja meg az ingerült ismerős hangot. Hát akkor már meg is van a cél. Nem sokára el is éri Thaliát, akinek tényleg rendkívül érdekes a hajszíne. Akárhogy is, sokszor mogorva, de most nem tud elnyomni egy mosolyt. Közelebb lépdel, fel a toronyba a néhány lépcsőn, majd kikönyököl, hogy fújja a saját a kavargó őszt hozó szél.* -Hát...ez rendkívül...trendi! *Mostmár nem tudja visszafojtani a szélesebb mosolyt, na persze teli szájas vigyort soha az életben nem fog látni tőle senki, ez szinte teljesen biztos. Aztán megrázza magát miközben az előbb oldalt pillantásból, újra a táj felé viszi tekintetét.* -Hát ez az a szó, amit azt hiszem, még soha nem mondtam ki... *Céloz a trendire és húzza el picit a száját.* -Szóval mi történt veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 3:29 pm

- Hogy lenne átkozott az összes leszármazottja minimum kilenc generációra... *Valakinek határozottan nincs jó kedve ezen a csodálatos helyen, ez elsőre is eléggé egyértelmű. Hogyha pedig valaki épp a toronyhoz vezető folyosóra fordul be, akkor megpillantja Thaliát is, és talán arra is rájön, miért nincs jó kedve.* - Miért pont zöld? Esküszöm, még az élénkrózsaszínnel is többet tudtam volna kezdeni, vagy a kékkel, vagy... de neem, neki zöld kell! Hogy az a... Anubisz, gyere már! *Ingerülten szól rá a kis patkányra. Bizony, a hajkoronája neonzöld színben pompázik, egyelőre rejtély, hogy miért. Mély levegőt vesz, összefonja maga előtt a karjait, és a falhoz támaszkodva igyekszik lenyugodni, hogy ne menjen vissza és zúzzon szét mindent. Azt aligha értékelnék, a végén még kicsapják érte, akkor pedig... nem igazán van hová mennie. Persze feltalálná magát, de a Nezabarban mégiscsak megvan a kényelme. Ilyesmiken töpreng, miközben lassan valóban lenyugszik, és csak enyhén duzzogva, a száját összeszorítva néz maga elé.*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 10:04 am

A Csodák palotája egy egy emeletes kis épület, ami nem messze helyezkedik el a kúriától. A földszinten található meg egyből a Misztikumok szobája, a Misztikummágia tanterem. Az ajtón belépve jobbra azonnal a Nyalánkságok kis büféjébe ütközhetünk, balra pedig egy kis folyosó indul el, erről nyílik a Mozi fanatikusok kuckója, és a Csicsás holmik árudája. A büfé mögött, ha jól körülnézel megláthatod a kis csalóka folyosót, ami mögé oson be, arra haladva találhatod meg az Álmok termét.
A középütt található Misztikumok szobája két oldalán találhatóak a lépcsők, jobbra felmehetünk az első emeletre, míg falra az alagsorba juthatunk le. Lent kisebb folyosó rendszer, mely lényegében az Alagsori fürdőket takarja.
A felső emeleten akadnak kisebb tetőtéri szobák is és rendes termek. Az épület közepén pedig egy kisebb tornyocska van, melynek a tetején szélkakas forog, valamiféle kristályos anyagból készült, így napsütéses időben csak úgy szórja a fényt magából. A tornyocskába fel lehet menni, nézelődni, de elég kis terület, maximum 2-3 fő fér el itt, és csupán 6 lépcsőt kell megmászni, hogy felérjünk.
Mindenesetre, ahogy felérsz az emeletre, jobbra indulva az egyik folyosó elágazik, ott juthatsz el a Tükörterembe. Furcsa, mert olyan, mintha a hely jóval nagyobb lenne, mint ami elfér itt, de hát tudjuk jól a mágia sok mindenre képes. Ha az elágazásnál a másik irányba indulsz, akkor a Masszázs és aroma szobába juthatsz el. A felérkezés után a bal oldalt választva a Hatalommágia tanterembe botlasz majd.

írta Cirelin de Sovalon
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók, összekötő lépcsők   Folyosók, összekötő lépcsők - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók, összekötő lépcsők
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: