Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Kalandmester
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Masszázs és aroma szoba I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba I_voting_barMasszázs és aroma szoba I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Masszázs és aroma szoba

Go down 
+7
Mike Preston
Lilia Radoslava
David Ayton
Sidonia Gisa
Nathaniel Harris - Archív
Denzel O'Neil
Cirelin de Sovalon
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 3:39 pm

*Kicsit váratlanul éri ez a kedves fogadtatás a fiú részéről, de ki ne lepődött volna meg, ha egy ismeretlen fiú a nyakába ugrik, minden látszólagos ok nélkül. Viszonozza a fiú ölelését.*- Látom nem csak én vagyok ilyen energiabomba. Huh ez megnyugtató.-*Mosolyog a két diáktársára.*- Az én nevem Alise, Alise Ellwood, örvendek.-*Bemutatkozása közben meghajol, kicsit színpadiasan, kezével, mint egy patomimes aki a láthatatlan cilinderét veszi le fejéről meghajlás közben.Kiegyenesedik.*- Hát ami azt illeti, én csak ide sodródtam, mentem, mentem és itt lyukadtam ki, ne mondhatnám, hogy valamiféle céllal jöttem. És Ti?*Miután a fiú felegyenesedik, Alise lelkesen csillogó tekintettel kérdezi*- Nahát te is tudsz ilyet? Hol tanultál te ilyeneket, honnan jöttél? És e Ifjú hölgy?* Kérdezi az egyedien felöltözött lányt, nagy lelkesedéssel.*
Vissza az elejére Go down
Aidric Selding

Aidric Selding


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 183
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mutatvanyos
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile
Masszázs és aroma szoba Tek510aa980a7db90397581

Éjdrik ^^

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 3:05 pm

- Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....sztok. * Egészítit ki köszönését amiko a másik lány is megjelenik, és rögtön a nyakába ugrik mindkét lánynak. A következő kérdés sanszos, hogy az lesz Alise részéről, hogy ismerlek-e. * - Aidric vagyok, bár azthiszem te ezt tudod. * Néz mosolyogva Catre. * - Mi járatban vagytok? * Kérdezi mosolyogva, bár kicsit úgy tűnhet nem figyel, ugyanis éppen hídba megy le, és onnan figyeli fejjel lefelé a másik két illetőt a szobában, akik eléggé esélyes, hogy hülyének nézik. De azért figyel, és issza minden szavukat. Természetesen csak képletesen, mert user nem biztos benne, hogy ilyen állapotban lehet inni, hidazás közben mindkét kezével támaszkodni szokott. Bár lehet, hogy ez csak az ő rossz szokása. Na szóval amint végez azonnal feláll, és vigyororgva várja mutatványa pontozását. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 2:56 pm

*Alise nem tud sokáig egy helyben maradni, így nem kellett sok idő, hogy kijöjjön a kastély falai között. Barangolt egy darabig, pontosan nem tudta, hogy hol van, vagy azt, hogy merre megy ez azonban cseppet sem zavarta. Néhány perces séta után meglátott egy kicsit talán csicsásnak mondható, épületet, ami egyre hívogatóbb volt Alise számára. Egy kicsit töpreng, majd magabiztosan bemegy, remélve, hogy ezzel nem csinál butaságot, hiszen még nem nagyon tudja, hogy hová tilos a bemenet. Mikor beért az épületbe fél perc és két fiatalba botlik, akik valószínűleg diákok.~Huh na akkor nem hiszem, hogy nagy gond hogy bejöttem ide.~ *Kis sóhajtással, és annál nagyobb megkönnyebbüléssel cikázott át fején ez a gondolat. -Sziasztok.-*Köszön rájuk nagy lelkesedéssel, és egy széles mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 2:41 pm

* Sosem volt egy szégyenlős alkat, bikinis fotózásokon is részt vett annak idején, de azóta már semmiféle fotózáson nem volt elég hosszú ideje. Talán újra be kéne adnia a derekát, de nem, már nem celeb, se semmi ilyesmi. Bár nagyon szuper lenne ismét híresnek lenni, de egyelőre a saját életét kell rendbe raknia, majd utána jön a többi. Tehát békésen sétálgat a folyosókon,majd a birtokon, mígnem eléri a csodák palotáját, ami számára nem túl impozáns épület, de rengeteg helység van benne, ahol az ember remekül tudja érezni magát. Az egyik ilyen a masszázsterem, ahol kiválóan el lehet lazulni, feltéve ha nincs bent senki, mert hát elég zavaró amikor szinte teljesen pucéran fekszik egy ágyon és a másik meg csak bámulja, ilyenkor ki tudná kaparni az illető szemeit egy fogpiszkálóval. Ruhája ismételten neon színekben pompázik, ezúttal a sárgászöldet választotta. Csat, göndör konty, elegáns öltöny, mindez ugyan olyan színben, kivéve a hajat. Amint belép az ajtón, megpillantja Aidricet, s nem tudja hogy nevessen vagy sírjon. No, ma sem fog masszázst venni. * - Szia! * Köszön kedvesen, de nem ül le mellé, hanem az egyik dolgozótól kérdezget pár dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Aidric Selding

Aidric Selding


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 183
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mutatvanyos
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile
Masszázs és aroma szoba Tek510aa980a7db90397581

Éjdrik ^^

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 2:22 pm

* Mi a szent francot keres egyáltalán itt? Nem szereti a masszázst, főleg nem az típus, aki meztelenül rohangál össze-vissza. Megint látomása volt. Szóval ide kell jönnie, és várnia kell. Logikus, tényleg, abszolút. Nem is Ric lenne, ha nem jönne ide. Szóval amikor megjlenik, és már a masszőrök készülnek, ő csak megráza a fejét, és vigyorog. Méltatlankodnak egy sort, és elcsíp valami káromkodás félét is, de csak ennyit mond szomorúan az anyázásra: * - Meghalt. * Aztán megint széles mosollyal vár valamire. Mint valami jóllakott napközis. És mégis van benne valami furcsa ma. Sokat gondolkodott azon, amit Noah mondott neki, és arra jutott, és arra jutott, részben igaza van a srácnak, de a másik oldal, nos az örökre titok marad számára. Lehet, hogy tényleg szemét az összes ember, és nem kéne megbíznia bennük? Ha így van, ő akkor sem adja fel. *
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:16 am

*Hát az egyáltalán nem lepné meg, ha nem sokára már egy külön szobába heverészne a bátyó, miután jól szórakozott a masszőr hölggyel. A megjegyzésre csak halványan elmosolyodik, miközben ugye még mindig a padlót fixírozza.* -Oké, majd ellenőrzöm őket, bár azért kétlem, hogy minden sarkon valami veszedelem leselkedik, az már azért unalmas lenne egy idő után. *Azért a veszedelem után még nekik is utána kellett menni, nem jött az csak úgy mindig helybe. Hallja a mozgást, ezért felpillant és kissé gyanakvóan figyeli, mit is művel Jonas az öltözőben. Azt is kinézi belőle, hogy nyomkövetőt tesz a cuccaira, de azért csak nem. Kiderül, hogy a számát mentette csak el elvileg legalábbis.* -Oké, de ne keress démonügyben oké? *Ez már csak költői kérdés, ha létezik ilyen, úgyse vár rá igazán válasz, főleg hogy azt nem tudja befolyásolni, hogy a bátyó alkalmasint miért zargatja. Mindenesetre a meghallgatás alatt tuti ki fogja kapcsolni a telefont, mert a végén még pont akkor találja ki, hogy teszem azt, menjenek szellemet írta a szomszédos kisvárosba. A válaszra azért figyel, igyekszik a szemében lévő érdeklődő csillogást kiölni. Sajnos akármennyire is el akar ettől az egésztől szakadni, mégis csak ott van benne az alapvető ösztön, a vére, ami nem hagyja nyugodni, akkor is, ha igyekszik minél inkább elnyomni azt. Halkan sóhajt egyet, aztán csak megrázza a fejét.* -Holnap 11-kor van a meghallgatás, azt nem akarom kihagyni...szóval...ne ölesd meg magad oké? *Az már tuti, hogy a fél délután kínlódással töltheti. Miért is kellett idejönnie Jonasnak? Akkor is elmegy a meghallgatásra, megígérte Blagoy-nak és magának is, és az ikrek is ott lesznek. Jó persze bárkinek tudna szólni, hogy mégsem ér rá, de azzal eléggé rossz benyomást keltene már egyből az elején a társulatnál. Aztán csak fejcsóválva int egyet a bátyó után. Fél füllel hallja még, amit a telefonban mondd. Morcosan tápászkodik fel az asztalról, kicsit talán túl erőteljesen löki el a lány kezét, aki a hátával volt elfoglalva, mert kicsit csúnyán néz rá.* -Rohadt élet... és bocs... *Fújtat, majd végül lepattan az asztalról. Nagyjából rendben van a háta, és nem...nem fog reggel felkelni és szellemekre vadászni, meghallgatásra megy.*
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Jos

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:03 am

*Még mindig duruzsol valamit a kiscsajnak, aki ezek után el is hagyja a termet, elképzelhető, hogy a közös szobát készíti elő, hiszen a srác elégedett fejet vág, és elkezdi visszahúzni a bakancsát, illetve megnézi a telefonját, hogy kapott e sms-t, ilyesmik, illetve a zenelejátszó listáját kezdi el összerendezni, fél szemmel mégis odanézeget Mike-ra.*
Minek? Biztos voltam benne, hogy valami olyat fogsz csinálni, amit szeretsz. Nem tudlak elképzelni mosogatófiúként a közeli kocsmában. Az nem is a te világod lenne. A színház viszont egész jól hangzik, csak arra figyelj öcskös, hogy minimum vizsgáld meg a társulatot, hogy nem kóborló lelkek, vagy ilyesmi. *Válaszolja kisfiús mosollyal, és feláll, húzza elő a következő cigit, a három már sok egyhuzamban, kis köhögést is levág itt a masszázsszalon közepén, amit a lányok csúnya nézéssel honorálnak, lévén ide pihenni jön be mindenki, ráadásul a cigifüst egyre inkább kezdi elnyomni a füstölök eredeti illatát. Felhúzza a pulcsiját, és a bőrdzsekit is, mégsem indul még, fel kell venniük egymás adait, hogy tudják tartani a kapcsolatot. Megkeresi Mike ruháját az öltözőben, a telefonján csinál egy szám kijelzést, és megcsörgeti saját magát, hogy megismerje az öcsi számát. Aztán elmenti, majd Mike-én is a sajátját. Most már tudják egymást keresni. Visszasétál a terembe, és nekitámaszkodik a falnak, miközben az utolsó szippantásokat lélegzi be.* Elmentettem a számod. *Újabb diákok jönnek be, lassan tényleg nem árt távoznia, mert itt csak foglalja a helyet, viszont még meg kell beszélniük valamit. Elneveti magát a kérdésre.* Azta, tudtam én, hogy érdekel, nem veszett ki belőled a Preston vér. Vannak szekták, de most nem ez a lényeg. Azt hallottam, hogy kicsit északabbra van egy falu, ahol már jó hideg van, tehát érdemes lenne bundabugyit húzni. A helyiek rettegnek kissé, mert közel három hete nem kel fel a nap, sötétség borítja a vidéket, a sötétben pedig különös, szortyogó hangot hallanak. Hárman meg is haltak, halálra rémültek valamitől. Reggel indulok, ha érdekel, elhoztam a Chevyt. Csörgess majd meg. *Odasétál a sráchoz, odanyújtja az öklét, aztán elindul a kis ferdeszeműhöz, de már közben felpattintja a telóját, és még Mike hallgatja a következőket* Sz'asz Lory! Persze, itt van, vigyázok rá, nyugi..
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 5:37 pm

*Az meg sem lepi, hogy Jonas rumot csepegtet a teába. Lássuk be mindig halmozta az élvezeteket, kicsit talán túlságosan is, bár olyan valaki esetén, aki napi szinten szembenéz a halállal...végeredményében ez egyáltalán nem meglepő. Ebből lett neki elég, egyszerűen nem akar úgy élni, hogy bármelyik nap az utolsó lehet, és igazából nincs kilátás, csak menni és ölni, meg vadászni.* -Majd meglátjuk... *Jegyzi meg, mostmrá a padlót fixírozva. Ha csak pár hete lesz, amit nyugiban tölthet, már az is valami. Lássuk be Blagoy is elsőre tudta, hogy kicsoda a név alapján, lehet hogy el kéne hagynia a családnevet a bemutatkozásoknál? Igen, ez végülis jó ötlet lenne. A csendre és a kuncogásra felemeli a fejét a masszázs asztalról és csak látványosan szemforgat.* -Nem lep meg, hogy meg se kérdezed, mit találtam. Gitáros leszek egy színházban...csak úgy mellesleg. *Hát igen, valahogy Jonast mindig jobban lekötötték a nők, meg a démonok, meg a cigi, meg a pia, meg a nők...mint bármi más egyszerű földhözragadt dolog. Az elejtett megjegyzésre igyekszik egyszerűen lehetőség szerint nem figyelni, de csak felpiszkálja a kíváncsiságát a másik. Miért is kellett ide jönnie? Már egészen jól meg volt!* -Miféle? Ne mondd, hogy itt is démoni szekták ügyeskednek Nellondban. *De mégis ott bujkál egy cseppnyi kíváncsi fény a szemében, ahogy a másikra pillant.* -És apa hogy van? *Azért érdekli, hiszen nem nagyon tud róla semmit, Lorell mondd időnként egy-két infot, de azt is tudja, hogy az apjuk úgyse mondaná el a huginak, ha bármi gond lenne, hogy ne aggódjon.*
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Jos

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 5:25 pm

*Megérkezik végre a teája, amibe gátlástalan módon némi rumot csepegtet a bőrdzsekiből előhalászott háziflaskából. Jólesően kortyolgatja, miközben az ázsiai csaj nem bírja tovább nézni a fészkelődést, és a fotel mögé állva egy vállmasszásba kezd a srácnál, aki kaján vigyorral karmesterkedik, hogy hol, és milyen ütemben.* Te hanyagolod őket, de ne hidd, hogy van a világnak egy kis szeglete, ahol egy Preston démonmentes életet fog élni. De nekem mindegy, nem azért jöttem, hogy erőltessem a dolgot. *Vonja meg a vállát, és picit lejebb húzza magához a csajt, valamit belesúgva a fülébe, mire az kuncogva fejráz. Nem lehet tudni, hogy ez most elutasítás, vagy az ellenkezője.* Hát hajrá öcskös, drukkolok a munkádhoz. Én itt vagyok, mégiscsak tesó vagy, ha kellek, akkor megtalálsz. *Joviálisan csóválja a fejét, nem hisz az ő ilyen renegát dolgokban, de Mikey úgyis a saját bőrén fogja megtapasztalni, milyen az, amikor el akar bújni a múltja elől.* Beiratkoztam. *Veszi elő a diákigazolványát, amin már a neza van feltűntetve.* Jó mi? *Gyújt rá a következő bagóra, aztán nevetve megvonja a vállát.* Úgy hallottam itt is van jó sok sötét, és nyomasztó. Sőt, máris felkeltette valami az érdeklődésemet, de mindegy, téged ez úgysem érint, játszd csak a normális jófiút öcskös. *Flegmán iszogat, tudja, hogy Mike mindig pokoli kiváncsi volt. Néhai anyjukra ütött.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 5:06 pm

*Kicsit megrázza a fejét, amennyiben ez lehetséges, így fekvő helyzetben egyáltalán.* -Ne aggódj nem unatkozom, hanyagolom a démonokat és társaikat végre egy kicsit. *Morran vissza kicsit megint, de aztán enyhülni látszik, amikor az apjuk kerül szóba.* -Nem tudom, hogy hogyan próbáltad puhítani, de legutóbb azzal váltunk el, hogy ne merjem hazatolni a képem...ez alapján nem érzem, hogy a javamat akarja már bocs... *A méreg helyett mégis inkább szomorúság bujkál a szemében, az azért még sem jó, ha az ember elveszítette az anyját, és aztán az apját is, csak azért mert az annyira konok, hogy nem hajlandó elfogadni, ha nem mindenki azt teszi, amit ő akar, hogy tegyen.* -A nevemet pedig...tudom, feltűnt már, de attól még nem kell, hogy éljek is vele. És nem akarom, hogy belerángass valamibe. Melót keresek, sőt ha mázlim van, holnaptól lesz is, ne zavarj bele oké? *Már-már kérlelő a hangja. Kezdett egészen jól berendezkedni, az ikrekkel is el van, mégha időnként az őrültbe is kergetik, aztán a meghallgatás is ott van holnap, alakulnak a dolgok, a normális élet. A sörre már nem tudja megállni, hogy ne ejtsen meg egy mosolyt.* -Látom itt is hamar meg fognak kedvelni... *Aztán azért csak marad a teánál a bátyó, jó eséllyel amúgysem kapott volna semmi mást.* -Sejtettem, de akkor minek vagy itt? Engem nem tudsz hazarángatni úgysem. Ne mondd, hogy valami nagy és sötét készülődik pont itt, mert komolyan kiborulok, épp a nagy és sötét dolgok elől menekültem ide. Egy kis normális élet tudod... persze szerinted baromság. *Lehatja mostmár a fejét, beszélni úgy is tud, ha a padlót fixírozza.*
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Jos

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 4:55 pm

*Őt aztán nem zavarja, hogy ha a csaj pirulós fajta, ez csak a látszat, az ágyban majd úgyis sikoltozni fog. Szívja a cigit, és végre Mike is felpillant, kissé morcos hangsúllyal támadja le őt. Ezen ha nem is nevet, de szórakozottan húzza össze a szemét. Az állát dörzsölve könyököl előre a térdére, ahogyan lóg ki szájából a méregrúd, és csak bólogat a szavakra.* Dehogy teszem, inkább jobbá varázsolom, mielőtt még halálra unod magad itt. *Elhallgat, és figyeli a szakértő mozdulatokat, neki is kedve lenne hanyatt dobnia magát, mégis fontosabb az, ami miatt most itt van, itt vannak.* Ne bántsd szegényt, a javadat akarja, ahogyan én is. *Cinkos pillantással fenyegeti meg a srácot, de látszik, hogy csak viccel, ahogyan emelgeti felé a mutatóujját tanárnénisnek beillő mozdulattal.* Tudom én, hogy kis hamis vagy, és itt is élnéd világodat, de a neved elől úgysem tudsz elfutni. Apa pedig szeret, és elfogad. Tettem róla, hogy így legyen. Nem kell karácsonyi pulykát ennetek, akkor is a fia maradsz. *Körbenéz, és megrángatja az egyik csaj karját.* Szivi, lehet itt kapni valami innivalót? Sört? *Az ázsiai, akivel eddig szemezett, most felháborodottan néz le rá, és megrázza a fejét, jelezve, hogy itt maximum teát szokás inni.* Ne szórakozzatok már velem bakker. *Felsóhajtva veszi le a pulcsiját, ami alatt póló van. Metallica címerrel.* Legyen tea. Legalább nem alszom el. *Elnyomja valami réztálban a csikket, a teához mégsem illik.* Tanulni? Viccelődsz kisöcsém? *Az átokra megértően bólogat, az ősboszi bizony nem egy könnyű falat, még nekik, Prestonoknak sem.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 4:39 pm

*Na igen sejtelme sincs róla, hogy Jonas az iskolában van. Egyszerűen elkerülték egymást, ami nem meglepő, hiszen a kúria elég nagy, és a húguk se nagyon szólt egy szót sem a tényről, hogy a srác is ide jön. Azért az tuti, hogy ezt majd fel fogja róni neki, hiszen biztosan tudott róla. Kényelmesen elnyúlt tehát az ágyon, a fejét besüppeszti a nyílásba, ami minden masszáz asztalon megtalálható, és a földet fixírozza egy ideig, amíg a hölgyemény rá nem tér a lényegre, utána már egyszerűen csak becsukja a szemét, és időnként nyekken csak fel. Néha fáj sajnos, de ez kell, mert másképp az izomhúzódás nem fog visszamenni legalább pár hétre. Aztán tudja jól, hogy úgyis megint előjön majd a kellemetlenség, ez már örökre megmarad. Az ismerős hangra viszont oldalt fordítja a fejét. Első körben összeszűkíti a szemét, amikor meglátja Jonast.* -Áh...Jonas. *A kérdésre nem is nagyon mondd semmit, nem igazán kötik le az itteni lányok, pedig kéne, csinosak, de mégsem mozgatnak meg benne az ég világon semmit. Azon persze nem lepődik meg, hogy a bátyja azonnal a megszokott flörtölési hajlamait éli ki, amitől akad leányzó, aki finoman szólva is pironkodva fordul el.* -Csak ne tedd tönkre a napot, egész jól indult. *Morran rá egy kicsit, de talán egyszerűen csak a fájó háta miatt morózus. A megjegyzésre viszont már kicsit megnyugszik.* -Nem is tudnál, eszem ágában sincs hazamenni, és amúgyse hiszem, hogy apa jól fogadná, ha megjelennék... De Lorellel számolok, nem szólt, hogy jössz. *Teszi még hozzá, hiszen a leányzó csak tudta, hiszen azzal is tisztában volt, hogy ő ide jár suliba.* -Hogy itt? Masszíroztatok, tudod még mindig az a remekbe szabott átok kínoz, az életben nem fog elmúlni, két-három hetente előjön újra és újra. *Apró sóhajt aztán csak megrázza a fejét. Tudja, hogy nem erre vonatkozott a kérdés.* -És te? Ne mondd, hogy tanulni jöttél...
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Jos

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 4:30 pm

*Itt van már közel két napja, és mivel úgy sejti, Mike-ot nem bírja majd rá az utatásra, ő is maradni kénytelen, kiírtandó démonok, kisértetek itt is szép számmal lehetnek. Ezért nem volt számára túlságosan sietős, hogy megtalálja a srácot. Most viszont már kellőképpen feltérképezte a helyet, könnyedén eligazodik, ezért úgy dönt, hogy utánajár, merre lehet az öcskös. Azt már kiderítette, hogy melyik szobában lakik, de azt még nem, hogy mikor is tartózkodik benne, merthogy sokat biztosan nem. Most is tett egy próbát, és miután nem ismeri a telefonszámot, marad a jó öreg szerencsét próbálós kutatás. Némi kérdeződködés után kiderül, hogy a srác a masszázsszobát célozta meg. Ő is belép hát, és amikor a fiatal lányok elindulnak felé, tétova mosollyal emeli fel a kezét, hogy ő aztán most nem kér ilyesmiből. Megvárja, míg a srác is előkerül, ám az nem vette most még észre őt. Lekapja a bőrdzsekit, és a fogasra dobja, aztán lehuppan az egyik fotelbe valahol Mike asztalának közelében.* Szevasz Mikey. Csodás társaság nemigaz? *Az aromaszobában amúgy is füstölők illatoznak, nem fogja elrontani a hangulatot, ha közben rá is gyújt. Az egyik ázsiai csaj csúnyán néz rá, de nem szól semmit. Ő pedig cserfesen kacsint vissza, és beleszippant a cigibe. A lábáról a bakancsot lerúgja, és hátradőlve ejtőzik.* Nyugi, nem akarlak hazarángatni. Mit keresel itt? *Aztán sejtelmesen belevigyorog az egyik mellette elhaladó lányka szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 2:37 pm

*Csak sikerült annyira összekaparnia magát jó egy nap alatt, hogy legalább le tudjon jönni egy masszíroztatásra. Muszáj, mert egyébként esélytelennek tűnik, hogy végig tudja ülni rendesen a meghallgatást holnap. Kínlódva pedig nem lehet rendes átéléssel gitározni azt azért lássuk be. Nagyjából be tudta lőni Nath leírása alapján, hogy hol a szöszben lehet ez a hely, szóval udvaron átvágva végül sikeresen eléri a csicsás épületet. Hát lássuk be elég érdekes...finoman szólva sem az ő stílusa, vagyis azért annyira nem vészes, de azért kicsit sok. Kicsit azért megnézi magának az édesség boltot, lehet hogy nem bírja majd megállni, hogy valamit beszerezzen, de majd csak visszafelé. Szóval célirányosan közelíti meg a masszázs szobát, ahol már jó előre egy hollóval kért szépen időpontot. Belöki az ajtót, biccent a bent várakozó fiatal hölgyeménynek, miszerint fél perc és itt is van megint. Gyorsan átvedlik, törölköző a derekára, aztán amikor már megint előkerül fel is dobja magát az asztalra. Hason fekve amúgy is kevésbé fáj a háta, de most az a cél, hogy végleg elmúljon az izomhúzódás kellemetlen érzése.* -Lent, csípő tájon a legrosszabb, ahol érezni lehet a heget is. *Magyarázza el a hölgyeménynek, aki csak csendesen biccent és neki is áll a dolognak. A háttérben egészen kellemes dallam csendül fel, bizonyára valami japán izéke lehet, fene tudja, annyira nincs ezekben otthon, de a hangok alapján kellemes.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 8:54 pm

– A szüleim Oroszországban élnek, Szentpéterváron. Van ott egy hatalmas birtokunk, egy kastély, ami igazából álmaim kastélya volt gyermekként. Hát semmi nincs velük, nem tartjuk a kapcsolatot… elsodort bennünket az élet. Nincs közöttünk harag, csak én másfelé vettem az irányt.. * megvonom a vállam, és próbálok nem elmerengeni a múlton, ami teljesen máshogy is történhetett volna. *
- Vannak ilyenek a Nezában… * mondom a szobabeosztásos dologra, majd az újabb mozdulatok után eszembe jut, hogy tulajdonképpen már kicsit többet is látott belőlem, és talán jó lenne levelet írnom a szüleimnek, immár ezzel is rendbe hozni a kettőnk közötti kapcsolatot. *
- Elfordulnál? * kérdezem, majd ha megteszi, gyorsan magamra kapom a ruháimat. *
- Isteni kezed van, és jövök neked egyel! Most viszont mennem kell * mosolygom a fiúra kedvesen, majd egy lágy puszit nyomva az arcára angolosan távozom. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 8:41 pm

- Én sem mondtam, hogy abszolút lehetetlen, de mégiscsak nehezebb. Ha barátkozol valakivel, nem biztos, hogy ugyanaz a baráti körötök... de ha van egy rokonod, akkor ugyanaz a családotok. Hogyha megszakítod vele a kapcsolatot, akkor is ott lesz a többi rokon, aki érintkezik velük... szóval érted. Soha nem tudsz teljesen megszabadulni tőlük. *Nagyon végletes esetben persze lehetőség lenne erre is, hogyha valaki minden rokonával elvágja a kapcsolatot, vagy legalábbis nem nagyon tartják, de... bármennyire is az agyára megy az egész családja úgy a nap huszonnégy órájában, valahogy ezt mégsem tenné meg. Valahogy Nolwenn mégiscsak a húga, és gondolkodás nélkül töri be bárkinek az orrát, aki bántja, és bármennyire is hangoztatja hogy meg akar szabadulni Theotól... annyit voltak együtt, hogy már nem is tudja pontosan, mit csinálna nélküle.*
- Nem hiszem, hogy attól hogy ikrek vagyunk, elvárható, hogy jó legyen a kapcsolatunk. Igazából elég kiskorunktól nem jövünk ki jól... nem is tudom megmagyarázni, valahogy mindenen összeveszünk. Egyszerűen nem vagyunk meg jól. Nem passzolunk. *Pedig mennyire, de mennyire hasonlítanak... és hogyha valaki mondjuk Nolwennt bántja, vagy valamiben kivételesen egyetértenek, mennyire jól össze tudnak fogni! Hogy aztán utána ezt remekül letagadják. De hát ez valóban igencsak régre nyúlik vissza.* - A szöszi, aki beosztott, különösen szadista kedvében lehetett. Szemrebbenés nélkül hazudta, hogy az a szabály, hogy sorban kell feltölteni a szobákat, így nem tud külön rakni. *Mondja, hogy már meg sem lepődött? Számított rá, hogy a sors úgysem fogja engedni, hogy megszabaduljon a testvérétől. Egészen beletörődött mára. Mikor a lány nyögdécselni kezd, azért valljuk be, valóban beindul egy kicsit a fantáziája, és igyekszik elterelni arról az útról, amerre nem kellene mennie.* - És ha testvéred nincs is, mi van a szüleiddel? Te régóta vagy itt egyébként?
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 8:22 pm

– Persze, tudom én, hogy a családját nem választhatja meg az ember, de amúgy azzal sem értek egyet teljesen, hogy nem lehet velük megszakítani a kapcsolatot. Persze, tudom, nehéz… de … szóval érted. Amúgy meg szerintem egy baráti kapcsolatból sem könnyű kijönni.. * húzom el a számat, bár ezt ő úgysem látja. Igazából totálisan megszakítottam velük a kapcsolatot éppen most, úgyhogy nem kell arról beszélni milyen dolog, mikor az embernek senkije sincsen. A Jeremys Lya-s dolog miatt eltávolodtam a szüleimtől, gyakorlatilag megszakítottam velük a kapcsolatot, és most, hogy már egyre veszélyesebb a helyzet, ők is ugyanezt tették velem. Kitagadtak! A barátaim, akik a családom volt! Egyszerűen lemondtak rólam! Felháborító! *
- Hát akkor nem vagy eleresztve jó testvérekkel. És Teo-val mi a baj? Ikrek vagytok, szóval nem annak kellene lenni, hogy ti vagytok a legjobb testvérek, meg hogy össze van kötve a sorsotok… meg ilyesmi? * kérdezem kíváncsian, majd mikor hozzám ér málna illatú kezével felszisszenek annak hűvössége miatt. *
- Miért nem mentetek külön szobába? *érdeklődöm egyre nagyobb kíváncsisággal. Szóval most már tudni akarom, miért nem lehettek ők külön, ha nem bírják egymást, és hogy miért is jó ez nekik. *
[b] - Ó, az ott jó…
* nyögdécselek közben a kezei alatt. El kell ismerni, igazán remekül csinálja.. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 8:07 pm

- Órákig tudnék mesélni. *Feleli a kérdésre, majd szemforgat, és elfordul, a falat fixírozva.* - Bárcsak én is egyke lennék, komolyan. Mármint ne értsd félre, biztos, hogy vannak nagyon jó testvérek, akik közel állnak egymáshoz... de én kaptam egy idegesítő kishúgot, aki anyuci kedvence, gondolkodás nélkül árul be a legkisebb dologért, és közben meg úgy tesz, mintha ő lenne a világ közepe, és egy földre szállt angyalka. Meg egy ikertestvért, aki... komolyan, Theo-t nem lehet megmagyarázni. *Mondja végül, rövidre zárva a dolgot. Furcsa, hiszen akárhányszor valaki megkérdezi, miért veszekednek annyit Theoval... igazából nem tud válaszolni a kérdésre. Van egy indok, igen, de valljuk be, az a bizonyos indok eléggé röhejesen hangzik hangosan kimondva. Csak akkor fordul vissza, amikor Lilia kijelenti, hogy kezdheti is a masszázst. Megfordul, és az ajtó felé pillant, de a masszőr még mindig sehol, szóval vállat von, és a krémek között kezd böngészni.* - Fogalmam sincs, melyiket kellene használni, szóval reménykedj, hogy maximum az illatukban térnek el. *Figyelmezteti előre a lányt, amjd szépen bekeni a kezeit, és lassan masszírozni kezdi a lányt, miközben tovább figyel.*
- Figyelj, sokszor mondják, hogy a barátaid is lehetnek olyanok, mint a családod, de van egy alapvető különbség. A barátaidat te választod, és hogyha megromlik a kapcsolatotok, akkor ki tudsz belőle lépni és otthagyni. A családoddal normál esetben együtt kell élned, és bármennyire is utáljátok egymást, nem léphetsz csak úgy le és szakíthatsz meg velük minden kapcsolatot. *Sokan azon is értetlenkednek, mégis miért vannak Theoval állandóan egymás közelében - most az iskolába is együtt jöttek, ugye -, hogyha ennyire utálják egymást, de valahogy... a makacsságuk mindig összehozza őket. Mindketten akartak a Nezabarba jönni, és egyikük sem volt hajlandó lemondani róla azért, mert a másik is így döntött. Olyan, mintha a Sors valóban összekötötte volna őket, és jót röhögne rajtuk. A kérdésre kicsit megvonja a vállát, miközben a lányét masszírozza.* - Nem régen... talán egy hete? Szerencsére szobám már van. Balszerencsémre, Theo a szobatársam. És meg ne kérdezd, miért nem kértük, hogy legyünk külön... az egy külön történet.
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 7:58 pm

– Rossz család? *teszem fel a költői kérdést, majd a kezemmel intek neki, hogy forduljon el. Ha megteszi, akkor ismét leveszem magamról a ruhát és kényelmes helyzetbe helyezem magam. Nem érdekel innentől kezdve semmi sem, csak fogjon hozzá, és csinálja! *
- Én egyke vagyok, nekem nincs testvérem. Mondjuk valószínűleg ezért nem is nagyon tudom megérteni milyen lehet együtt élni valakivel, aki mindenkinél közelebb áll hozzád. * merengek el egy pillanatra. *
- Na el is kezdheted ám! * mondom a srácnak, ezzel is bíztatva, hogy most már elkezdheti a masszírozást. *
- Volt egy barátnőm, akit annyira kedveltem, mintha a testvérem lett volna. De köztünk nem volt rivalizálás… köztünk harmónia volt, meg veszekedés, mert hát nem értettem egyet az összes döntésével. Különbözőek vagyunk, úgyhogy van ilyen… de mindig is jóban voltunk, maradtunk. *
mesélek a fiúnak, miközben csukott szemmel átadom magam a kezeinek, ha végre hozzákezd az egészhez. Közben hirtelen madárcsicsergés és csobogó patak hangja tölti meg a helyet. Úgy látszik még arra is gondoltak ,hogy ha tényleges lazulás történik, akkor mindez tökéletes legyen a természet hangjaival kiegészítve. *
- És amúgy mióta vagy itt? Még sosem láttalak?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 7:47 pm

- Na tessék. Mindjárt elkezdessz majd beszélni az egészséges életmód trükkjeiről... testedzés, étrend, és ellazító masszázs minden héten? Az utóbbi nem is hangzik annyira rosszul. *Hümmög, és elgondolkozva dobol az egyik ujjával a falon. Nem, ő nem masszíroztatni jött be, de igazából határozottan nem hangzik rosszul a dolog. Csak ugye... a hely. Az ingyenes mozisarok lehetősége is remekül hangzik, ahol bármit megnézhet, de ahhoz az kell, hogy bemerészkedjen ebbe a csili-vili babaházba.* ~ Lehet még ma éjszaka el kellene mennem a moziba, ha már bent vagyok... kössük össze. ~ *Dönti el magában, aztán visszafordítja a figyelmét Liliára.*
- Nathaniel. Nem is kell beképzeltnek lenned, normális, ha tisztában vagy vele, hogy nézel ki. De attól, hogy megnézlek magamnak, nem fogok rögtön nyálcsorgatni, vagy rádvetni magam. *A szemeit forgatja a feltételezésre is. Jó, más kérdés, hogy logikusan beindulna a fantáziája, de annyi önkontroll akkor is van benne, hogy nem kezdené el a rendes masszázsnál jobban tapizni a lányt, hogyha egyértelmű elutasításba ütközik. Az viszont biztos, hogy határozottan jól néz ki. Szerető francoska - mint tudjuk, az nem olyan, mint a véla, nincs emberfeletti szépsége vagy külön mágikus vonzereje, de ettől még az átlagnál garantáltan jobban fest. Félredöntött fejjel figyeli Liliát, néha kicsit elkalandozik a tekintete, de végül mindig visszatér a lány arcára. Egyelőre nem lép közelebb, hogy valóban masszírozni kezdje.*
- Mondhatjuk így is. Eléggé... sokat veszekszünk. Sőt, igazából mindig.
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 7:30 pm

– Hát nem túl sűrűn lát az orvos, nekem elhiheted.. * vigyorgom a fiúra, és immár a kezeimet is magam mellett pihentetem. Nem, nem akartam én odatenni, csak hát ez is egy önkéntelen reflex volt. Tudom, tudom, kicsit elutasító vagyok, és tudok nagyon az lenni, erről árulkodik a testbeszédem is, de hát akkor most mivan? Nem vagyunk egyformák, és most miért is kellene jópofát vágnom ahhoz, hogy rám ront egy srác és egyszerűen csak gyakorlatilag elkezdi keresni a mobilját. Még jó, hogy alattam nem kereste… *
- Amúgy Lilia vagyok, és nem, nem vagyok se beképzelt, se semmi. Reális vagyok! Most miért? 18 éves kortól már azért az ember erőteljesen rá tud gerjedni valakire, elég csak egy kicsit vonzónak találnia. Ne mondd, hogy ha te lány lennél, akkor nem fordulna meg semmi ilyesmi a fejedben… * teszem fel a költői kérdést. Persze lehet annak szántam, ám mégis választ várok. Szerintem igenis igazam van, és ezzel a kijelentéssel nem azt szerettem volna sugallni hogy valami baj van vele, hanem épp ellenkezőleg. Egészséges(nek) – kinéző – férfi, egy meztelen nővel… na jó, majdnem meztelen nővel… szóval nem egyszerű. Az én fantáziám tuti beindulna…
Szemeimmel arcára pislogok, megfigyelem orrának egyenes vonalát, csodálatosan nagy szemeit, telt ajkát, és újabb önkéntelen reakciót produkálok. Kezem megszorítja az ágy szélét, kicsit mocorgok, és tágra nyílt íriszeimmel szinte iszom magamba a fiú arcának szépségét. *
- Hát én is ezt mondom! De amúgy nem vagytok jóban, vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 7:19 pm

- Na látod, ezért kellene magaddal hordanod. Bár megjegyzem, itt a legtöbben madarakkal kommunikálnak, nem? Kész csoda, hogy a telefon működik, de az iskolában alig van valakinek. *Itt sokkal inkább a mágia az úr, mint az elektronika, és Nathaniel is inkább arra használja a mobilt, hogy az otthoniakkal beszéljen... ami meg határozottan drága, szóval nem teszi gyakran. Tehát megkérdezhetnénk, hogy akkor mégis miért ennyire fontos a ketyere? Nos, a válasz alighanem az, hogy azért, mert Theo eldugta, és ez igenis elvi kérdés. Hogyha Theo valamit eldug, akkor ő igenis vissza fogja szerezni, méghozzá anélkül, hogy a bátyja szerezne róla bizonyítékot, hogy betette a lábát erre a borzalmas helyre. Mikor a másik összefonja maga előtt a kezeit, csak a szemeit forgatja.* - Te mondtad, hogy nézhetek. *Emlékezteti Liliát. Azért nem bámul annyira, de mégis, elég fura volt, hogy szándékosan arrébb kellett néznie, és nem is nézhetett rá a lányra, amikor hozzá beszélt. Na meg valljuk be... a látvány sem utolsó.*
- Hogy a nyálamat csorgatnám? Az meglehetősen undorító lenne. És nem tudom, miből gondolod, hogy annyira ki vagyok éhezve, hogy az első viszonylag meztelen lányra nyálcsorgassak. Jól nézel ki, valóban, de köszönöm szépen, a legkevésbé sem vagyok szexuálisan frusztrált. *Válaszolja, miközben nekidől a falnak, a kezeit zsebredugva, és egyelőre úgy figyeli Liliát.* - Akkor mit csinálsz az orvosnál? *Kérdezi arra, hogy nem szeret mások előtt vetkőzni, aztán kitárja a karjait.* - Na látod! Én ezt mondom neki húsz éve. Theodore Harris nem normális. De nekem bezzeg soha nem hiszi el.
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 7:06 pm

– Tuti nem jöttem korán, és nem tudom hol a masszőr. Remélem már hagyott üzenetet a telómon, amit természetesen nem hoztam magammal… *a számat önkéntelenül is elhúzom arra a tényre, hogy valószínűleg nekem is a telefonnal van épp a problémám. Ez a nap a telefonok világnapja, vagy legalább is az eltűnésüké. Igazán remek! Mindenesetre mikor már felöltöztem, akkor veszem észre, hogy a fiú időközben megtalálta a telefonját. Csak megérte keresni… ráadásul pont itt! *
- Öröm és boldogság! Legalább már megvan … * jegyzem meg kimérten, majd amint felém fordul a kezemet önkéntelenül is összefonom magam előtt. Ruha már van rajtam, mégis úgy érzem, mintha meztelen lennék. Rém ijesztő… *
- Komolyan megmasszíroznál? Minden hátsószándék nélkül? Anélkül, hogy csorgasd rám a nyálad? *kérdezem totálisan komolyan. Nem lehet ám csak úgy beleugrani mindenféle dologba, pláne nem úgy, hogy egy tökidegen ajánlja fel. Végül is ha úgy válaszol ahogy én akarom, talán hajlandó leszek belemenni… de csak akkor, ha a pálcám a kezembe lehet, mert anélkül tuti nem ér hozzá semmimhez, az ziher! *
- Nem kifejezetten szeretek mások előtt vetkőzni, szóval jobb hamarabb letudni… *adok választ a kérdésére. Tényleg nem bírom, ha végignézik ahogy vetkőzöm. A pasim stírölhet, de mások inkább ne! Túlzottan zavar, és nem szeretek elpirulni az esetleges megbotránkozó, vagy épp elismerő pillantások miatt. Hiába változtam nagyon sokat, még mindig nem fogadtam el teljes mértékig, hogy mennyire önálló és független lány vagyok, aki csak saját magáért felel. Még mindig nem tudom mindig félre tenni azt, ahogyan az emberek egymást kezelik. Szomorú… *
- Egy dobostortáért? Most ez komoly?! Szerintem a tesódnak valami nincs rendben a fejében… * fortyanok fel amolyan Liliásan, na remek! Végre megismerheti a valódi énemet… *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 6:53 pm

- Hát, hogyha tényleg kértél időpontot, akkor vagy pofátlanul korán jöttél, vagy elég pocsék a kiszolgálás. *Jegyzi meg, persze arra utalva, hogy masszőr éppenséggel még mindig sehol. Csak ő és Lilia, kettesben. Lilia majdhogynem nulla ruhában, ő pedig... jó, azért a sálat, sapkát, egyebet már lepakolta az afféle ruhatárban, mikor elindult keresgélni (itt bent már úgyse találkozik Theoval, vagy ha igen, az a másikon is csattan... bár a másiknál akkor lenne telefon amivel le tudja fotózni, nála meg nem, de ez csak nem történik meg). Viszont ahogy egy törölközőkupacot túr át, rálel a mobilra, és diadalmasan mutatja fel, még mindig a tarkójával Lilia felé.* - Tá-dááá! Látod? Megvan. *Mondaná, hogy már megy is, épp mikor a lány kijelenti, hogy nyugodtan odanézhet, szóval így is tesz. Mostmár azért megnézi magának a másikat, hiszen eddig nem volt lehetősége. Határozottan elismerően húzza félmosolyra a száját, és kicsit biccent, majd megvonja a vállát.* - Hát, felőlem megmasszírozhatlak, ha már annyira akarod. Úgy látom, csúnyán felültettek, ha tényleg mostanra volt időpontod. De azért jó gyorsan levetkőztél meg befeküdtél, amikor itt sincs a masszőr. *Jegyzi meg azért mellékesen, a telefont zsebredugva. A kérdésre elfintorodik.* - Na látod, ezt én se értem. Állítólag mert megettem a tortája felét. De dobostorta volt, a francba is, örülhet hogy hagytam neki egy felet. Pláne, hogy előtte kibírhatatlannak nevezett, akivel nem tud együtt lakni. A hátam mögött.
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 6:39 pm

– Ha már ennyi mindent tudsz okoska, akkor az esetleg meg sem fordult a fejedben, hogy talán napokkal ezelőtt már voltam itt, és időpontot kértem? * kérdezem, majd óvatosan felé fordulok, és mikor látom, hogy nem néz felém, akkor magamra kapom a felsőmet és ülő helyzetbe tornázom magam. Legalább ennyi gerinc van benne, hogy elfordul, és hagyja hogy magamra kapjak valamit. Mondjuk tény, nem vagyok túlzottan meghatva ettől a nagyfokú figyelemtől, amit irányomba tanúsít, de hát mit is várhatok én másoktól. Lábamat lelógatom a magas ágyról, majd sóhajtok egyet miközben ecseteli hol is érintettek volna meg. Igen, akarom hogy megérintsék a fenekem és a lábam..! Istenem de jó lenne! Határozott kezeket akarok és teljes ellazulást! *
- Tudom mire vállalkoztam, nagyon szerettem volna hogy hozzám érjenek! * felelem, majd miután ezt is tisztáztuk újabb sóhaj hagyja el a számat *
- Jó, idenézhetsz, magamra kaptam valamit! Amúgy tényleg azért jöttem masszázsra, mert akartam, hogy minden porcikámból kinyomkodják a negatív energiákat. És amúgy nincs nálam a telóm, direkt nem hoztam magammal semmit… * mondom majd emelem meg a kezemet amolyan tanácstalan lényként. Most mégis mit tegyek? Szívatják, na és?! Ezért az kell, hogy velem is ezt tegyék?
- Amúgy miért lopta el a testvéred a telefonodat? * kérdezem kíváncsian. Legalább ezt elárulhatná, csak hogy eldönthessem, akarok e neki segíteni, vagy sem… *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Masszázs és aroma szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Masszázs és aroma szoba
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Udvar
» szoba [solved]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: