Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Masszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_lcapMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_voting_barMasszázs és aroma szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Masszázs és aroma szoba

Go down 
+7
Mike Preston
Lilia Radoslava
David Ayton
Sidonia Gisa
Nathaniel Harris - Archív
Denzel O'Neil
Cirelin de Sovalon
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 7:45 am

First topic message reminder :

Masszázs és aroma szoba

Mint tudjuk a masszázs egy nagyon ősi gyógymód, egy olyan fajta kulturális örökség, melyet a varázslók is előszeretettel használnak és élveznek. Sok-sok országban vannak különleges hagyományai az effajta pihenésnek, ami nem meglepő, hiszen egy kellemes masszázs egyensúlyba hozhatja a testet és a lelket. A régi nagy harcosok is gyakorta tértek be egy pihentető gyúrásra miután letudták kötelességüket, megvédték a védteleneket, és jót hoztak a világba. A nagy királyok is sokszor beszélték meg az állami ügyeket egy kellemes pihenő közben, és sokszor ilyenkor születtek a legjobb ötletek a tudósok és feltalálók fejében, hiszen igazán jól ki lehet kapcsolni közben, meglátni az összefüggéseket, megszabadulni a mindennapi stressztől.
A palotában található masszás és aroma szoba sem ad kevesebbet annak, aki betér ide. Kellemes külsejű hölgyek, jó kinézetű férfiak várják azokat, akik egy kis felüdülésre vágynak, különféle variációk közül válogathatnak, az itt lévő személyzet mindenféle trükköt ismer. Masszázs közben különféle aromák, illatok szállnak a külön-külön lévő szobákban, ahol akár egyedül, akár többed magaddal is pihenhetsz egyet. Lágy zene szól, gyertyák fénye bizsergeti a szemedet is. Egy vizsga előtt, vagy épp után biztosan hasznos lehet itt lenned, vagy akár csak azért, hogy kikapcsolj.

írta Cirelin de Sovalon


Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 6:22 pm

*Az első mondatra a lánytól nem is nagyon reagál, érzi, hogy nem neki szólt. Aztán viszont a lány felemeli a fejét, és már valóban hozzá szól, mire felemeli az ujját, figyelmeztetőleg. Itt jó lenne a másikra nézni, de azért annyi illem szorult belé, hogy bármennyire is csábító lenne lesni, mikor villan ki valamije a másiknak... amennyiben Lilia nem akarja mutogatni magát, ő nem fog bámulni, amíg a másik kiszolgáltatott. Szóval nem is néz arra, tüntetően elfordítja a fejét, és valóban a telefonját keresi.*
- Már ne is haragudj, de ahogy hallottam, nem szóltál semmilyen itteni dolgozónak, hogy itt vagy. Tehát ha kopogtál is, nem vártad meg, amíg bárki kiszól, szóval valljuk be, nem vagy sokkal jobb, mint én. Egy. Kettő, most tippelni fogok, méghozzá azt, hogy abszolút nem ismered a masszőrt, szóval ha nem én jöttem volna be, akkor valami más idegen, akár még pasi is, aki nem csak látott volna, hanem még hozzád is érne. A fenekednél, és nagy eséllyel a lábaidnál is, ahogy legjobb tudomásom szerint a masszázsok működnek. *Mondja kicsit szemtelenül, kihívó félmosollyal, amit Lilia mondjuk nem láthat, mert ugyebár nem arra fordul... de valamennyire a hangján is hallatszik ez az arckifejezés, tehát elképzelhető.* - Nálad nincs telefon véletlenül? Felhívnám magam. A bátyám eldugatta valahol erre, és már átnéztem a cukrászdát is, meg a mozit, meg az ékszerboltot, de fogalmam sincs, hol van.
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 5:59 pm

* Testem lágyan terül el a puha ágyon, majd egy hatalmas sóhajjal megadom magam azoknak a terheknek, melyek már egy ideje vállamat nyomják. Hagyom hogy rám telepedjenek, hogy lehúzzák a törékeny csontokat. Szinte belesüppedek az ágyba, kezdem azt érezni egyszerűen csak beszippant magába. Igazából talán az lenne a legjobb. Hagynám, hogy beszívjon, megrágjon és totálisan új emberként kiokádjon magából. Én lehetnék a főnix, aki újjá született, immár tökéletes testben, tökéletes lélekkel, lezárva a múlt sebeit. Istenem, mennyire jó is lenne!
Ahogy ezeken gondolkodom szinte már jóleső borzongás fut végig a lábamon. Mintha egy könnyed szellő csiklandozna, és önkéntelenül is elmosolyodom, hiszen tudom, valaki végre rám talált… *
- Bocs, hogy nem szóltam, de gondoltam mindig van itt valaki… * mondom a láthatatlan látogatónak, majd már épp mutogatni kezdenék, hogy hol is fáj nagyon a hátam, mikor megszólal. Először megmerevedem, majd egy enyhe pírral, és tikkelő szemöldökkel felemelem a fejem, mert hát mást talán nem kellene mutogatnom. Pedig szívem szerint a középső ujjammal megismertetném az idegen fiúkát, csak félő, hogy akkor mást is közszemlére tennék, ehhez pedig azért még sem nem ittam eleget, sem nem vagyok kellőképp bevállalós. *
- Nem, nem láttam, de te ki fene vagy?! Kopogni luxus? *kérdezem sértődötten és reménykedem, hogy talán észreveszi magát. Ez egy aroma szoba vendégekkel! VENDÉGEKKEL! Ez pedig azt jelenti, hogy kopogni kell, vagy jelezni, hogy be akar jönni…
Hol marad az illem?
Basszus! *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 5:40 pm

*Ha Theo látná belépni ide... nem, ezt húzzuk át, ha bárki látná belépni ide, tuti, hogy annyi lenne az imidzsének. Még jó, hogy hideg van, és így teljesen indokolt, hogy sapka és az orráig felhúzott sál legyen rajta. Nem, önszántából soha nem jönne ide, hogyha nem muszáj, de... ez igen erősen a "muszáj" kategória. Történt ugyanis, hogy nem csak Mike, hanem Theo is sokkal jobban kiakadtak a megszemélyesítésen, mint ahogy gondolta. Jó, Theotól igazából várta, hogy kiossza, mert Theo mindig azt teszi, de most komolyan, ennyire nincs humorérzékük? Igazán nem kellett a fiúnak eldugatni (alighanem valami manó segítségével, mert nagy eséllyel a testvére sem rakta be ide a lábát...) a telefonját a Csodák Palotájában. Hogy neki ide kelljen jönni, és kutatni utána. Legalább valami utalást adhatott volna, hogy a palotában körülbelül merre!* - Ez a borzalom hatalmas! *Csattan fel, miközben eljut az aromaszobáig, és benyitva rögtön észreveszi a lányt, aki láthatóan eléggé masszázsra készült.* - Szervusz. Te se láttad a telefonom? *Nem zavartatja magát, amíg nem küldi ki senki, addig ő igenis elkezd körbenézni, kutat, benéz mindenhova... jó, a leányzó törölközője alá nem, pedig csábító gondolat.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 5:10 pm

Sietős léptekkel haladok a Csodák Palotája felé. Mintha csak egy mágnes lenne, úgy vonz engem, és én nem teketóriázok, felé közeledem. A Kasey-vel eltöltött percek, órák tökéletesek voltak arra, hogy rájöjjek mire is van szükségem. A fürdő mámorító volt, totálisan ellazultam. Komolyan mondom, az ember fiának erre kellene időt szánnia. Egy kellemes kis testi és mentális felfrissülés a legtökéletesebb dolog arra, hogy a lelki dolgok megnyugodjanak, és hogy tökéletes színben lássam a világot! Mondjuk már rám fért! Ideje volt, hogy valami olyan pozitív dolog történjen, ami tökéletesen megfelel az igényeimnek. Többek között ezért is rohanok most annyira a masszázs szobába. Akarok puha kezeket, erőteljes nyomásokat, és újjá akarok születni, egy új emberré válni… olyanná, akire Lou is büszke lenne! Csak hát ugye annyi különbséggel, hogy Lou immár nem az életem része, és nem is lesz soha!
Éljen a szingliség!
Ujjaim a lassan az ajtó fa keretére siklanak, majd mikor belépek a terembe nincs ott senki meg sem lepődöm rajta. Mit nekem, hogy a masszőr még nincs jelen, majd jön, addig én már készen várom. Sietősen ledobálom magamról a ruhát, felveszem a törülközőt és magam köré tekerem. Hasra vágódom, fejemet a nyílásba fektetem, és várok… remélem nem sokáig…
Vissza az elejére Go down
Sidonia Gisa

Sidonia Gisa


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Harcos
Üzenőláda : ,,A gyűlölet gonoszságot terem, s a gonoszság az élet ellensége."
,,Az emlékek annál hamarább elmúlnak, minél távolabb esnek az embertől."
,,Az mindegy (...), hogy emlékezel-e vagy felejtesz, ha egyszer a múlttal törődsz."

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 5:05 pm

* És most életében először történik valami olyasmi, amit még csak el sem tudott képzelni. Soha de soha nem számított ilyen érzésre, ezt rettentő nehéz felfogni. Ugyanis a szívébe belenyilallt a bűntudat. Ezt igyekszik takarni, de arckifejezése elárulja, hogy igenis meggyengült. De nem, semmiképp sem fogja feladni, soha semmilyen körülmények között nem törik meg. Már éppen nyitná a száját, hogy mondjon valami kevésbé sértőt, esetleg valami bocsánatkérés féleséget, amikor is elhangzik a megjegyzés. A megjegyzés, ami számára a legsértőbb, legundorítóbb beszólás az egész világegyetemben. Egyrészt mert soha semmilyen kapcsolata nem volt, szóval aligha lehetne k*, másrészt meg alapvetően ez egy nem túl szép szóhasználat. De ugyanakkor teljesen jogos volt, David csak nem hagyja sértés nélkül azt, amit ő itt művel. * - Ezt szíívd vissza. * Sziszegi pengevékony ajkakkal, s összeszűkült szemekkel. Aztán hirtelen ellazulnak az arcizmai, valamit forgat az agyában, egyelőre maga sem tudja mit. * - Tudod mit? Kvittek vagyunk. * Jelenti ki határozottan, majd lecsüccsen egy kényelmesnek ígérkező fotelbe, és keresztbe teszi a lábait. *
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 4:54 pm

* Davidnek eléggé szarul esik semmi kétség a kedves mondat, de erős akar maradni. Szóval mosolyog egyet, és lazán hátraugrik, ezzel is éreztetve a lánynak, hogy kezd messzire menni. Amúgy nem aggódik nagyon Cat miatt. Igyekszik segíteni neki, de amit ő akar, az lesz. * - Gondolom neked a bordélyházban nem tanítottak illedelmességet. De akármilyen olcsó tarifákat is kínálsz, nem kellesz. * Mondja, kezd elege lenni a lányból, nagyon haragszik magára azért, amit mondott, de nem tud mit tenni, nem bír az indulataival. Nem kér bocsánatot, csak dühösen fújtat. Nem egyszerű eset, de muszáj volt leállítania a lányt, bár nem biztos benne, hogy ez a legjobb mód rá. De ő csak ül, és néz, reménykedve abban, hogy a lányt nem sodorta semmi közelébe. Hát igen, az ilyen minek használ csúnya szavakat, ha utána megbánja őket? Örök kérdés, ahogy David teljes megismerésének lehetősége is. *
Vissza az elejére Go down
Sidonia Gisa

Sidonia Gisa


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Harcos
Üzenőláda : ,,A gyűlölet gonoszságot terem, s a gonoszság az élet ellensége."
,,Az emlékek annál hamarább elmúlnak, minél távolabb esnek az embertől."
,,Az mindegy (...), hogy emlékezel-e vagy felejtesz, ha egyszer a múlttal törődsz."

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 4:36 pm

* Na először is kacag egy hatalmasat, csipogó, és rettentő hátborzongató hangon, mintha valami horrorfilmbeli rémsikoly lenne. De ez tőle teljesen megszokott, szóval nem tulajdonít neki túl nagy jelentőséget. A fiú szavainak viszont annál inkább. A tyúkos megjegyzésre csak legyint egyet, valami olyasmit üzenve hogy 'Csak ennyit tudsz?'. A következő megjegyzése viszont felkapja a fejér. * - Ó valóban? És karmol is a pici cicuska, csak mert mostanában mintha valami nyomná az érzékeny kis lelkét. Gondoltam megvigasztalom, de a fekete macska balszerencsét hoz. * Kacsint egyet pajkosan, majd ismételten valami kegyetlen szófordulaton töri a fejér. * - És ha annyira jóban vagytok, miért nem nyújtasz neki támaszt? Miért hagyod hogy szenvedjen, és eméssze magát? * Hát persze, hogy mindig azt hozza szóba, és azzal gúnyolódik, ami a legjobban fájhat a másiknak. Ez neki sem esne túl jól, de őszintén szólva nem nagyon érdekli. A ruhás dologra elkezdi lóbálni a lábait, jelezve hogy márpedig igenis van rajta ruha, de nem szól vissza, mert várja a reakciót, hogy milyen érzelmeket vált ki a fiúból. Reméli valami nagyon dühös, hirtelen dolgot, a szomorú az annyira fura, elviselhetetlen. Neki esze ágában sincsen pálcát rántani, őrültség lenne a részéről. *
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 4:25 pm

~ Haha... Cuki aranyos kislány, azt hiszem kicsit elszámította magát. ~ * Gondolja bántó éllel, a lány felé fordul mosolyogva. * - Nos, remekül megvagyunk... Már ha a tyúk alatt magadra gondolsz. * Itt kacsint egyet. * - A barátnőm pedig.. a neve macska. És részben hasonlít is egy macskára. De egy tyúkra nem. * Mondja higgadtan, kimérten, kicsit élvezve is, hogy bosszanthatja a lányt, na jó, nagyon. De hát David Aytonról van szó. * - Selyemfiú? Nem, a pólóm asszem pamut, de nem tudom, nem néztem. Tudod, nálam az számít, hogy van-e rajtam ruha, nem pedig az, hogy miből van. * Na buuuuuuuummmmmmmmmm. Bár Sidonia valószínűleg már felöltözött, azért David részéről elkönyvelhetünk egy találatot. Továbbra is mosolyog, semmi félelemnek nincs nyoma az arcán, sőt derült. Bár lehet, hogy kéne egy kis félelem. De nincs. Hozzá van szokva az utálkozáshoz, nem nagyon hatja meg. Viszont annál inkább várja a lány vernyákolását. Az esetleges átkokra is fel van készülve. *
Vissza az elejére Go down
Sidonia Gisa

Sidonia Gisa


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Harcos
Üzenőláda : ,,A gyűlölet gonoszságot terem, s a gonoszság az élet ellensége."
,,Az emlékek annál hamarább elmúlnak, minél távolabb esnek az embertől."
,,Az mindegy (...), hogy emlékezel-e vagy felejtesz, ha egyszer a múlttal törődsz."

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 4:16 pm

- Áu! Ha ezt még egyszer megcsinálod... * Nem fejezi be a mondatot, mert semmi kedve másokat fenyegetni, azzal csak felhergelné magát. Márpedig az most nem lenne túl előnyös, mert akkor ismételten megásná magának a vermet, ami lenne úgy kb. a röpke huszadik, ha nem több. Éppen sikítana egy hatalmas nagyot - lehetőleg olyat, hogy valaki egy életre elveszítse a hallását - ugyanis a masszőr egy bazi nagyot roppantott a vállán, amikor is betéved egy ifjú lélek. Jól ismeri a srácot, jobban mint gondolná. Hát igen, rendszeresen látogatója az üzenőfalnak, szaftos kis pletykákat tudhat meg, amit később könnyűszerrel mások orra alá dörgölhet. S most lám, itt a megfelelő alkalom. Megfogja a törölközőt, és felül. Megigazítja kusza tincseit, s a fiú felé fordul, aki időközben be is mutatkozott. Meglepődik a hirtelen közvetlenségen, nem számított rá, hogy valaha valakiben bizalmat gerjesztene az ő kinézete. Megtörtént a világ.... akárhányadik csodája. Ki számolja? Ravasz mosoly jelenik meg az arcán, s zöld szeme megvillan, majd mézesmázos, eléggé cinikus hangon szólal meg. * - Ó, hellobello. Csak nem te vagy a feltűnési mániás selyemfiú? Hallottam rólad egyet s mást, hogy van a tyúkod? * Kérdezi, ördögi kacajt hallatva-e szavak elhangzása után. * - Ha megbocsájtasz. * Azzal az öltöző felé ballag, nem akarja egy szál törölközőben elvégezni a piszkos munkát. Pillanatok alatt visszatér, s részéről kezdődhet a harc. *
Vissza az elejére Go down
David Ayton
Diák
David Ayton


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 4:03 pm

* David mostanában eléggé eltűnt az iskola életéből, no nem szándékosan, de miután megszakította minden kapcsolatát az apjával, semmi esélye nincs rá, hogy valami normális munkát találjon anélkül, hogy tanulna... Eléggé elege van ebből a sok tanulásból, főleg, hogy az előző iskolájában elég gyenge akaratú ember tanárok voltak, szóval nem okozott problémát a jó jegyek megszerzése se semmi. De itt minden más, és nem hódolhat kedvenc szórakozásainak, egyszerűen nem tud tanulni, bár ezt majd holnap se vallja be magának. Szóval a masszázsszoba felé veszi az irányt, undorodva pillant a Hatalommágia terem felé. Nem azért, mert valami rossz élménye lenne, de az elméleti anyag nem megy a fejébe egy könnyen, mondhatni sehogy. Szóval lődörgött, aztán végül bement, de amikor bement, és meglátta, hogy nem csak ő van bent, egy bocsánatkérés társaságában el akarta hagyni a termet. Egyrészt, mert Catet régen látta, és nem tudja, mi van köztük, másrészt pedig a lány láthatóan "higgadt" "bájos'" szóval egyik se, ezért talán jobb lenne távolságot tartania. De visszafordul. Végülis ki ez a lány, hogy majd megmondja neki, hogy mit tehet és mit nem. Ráadásul szavak nélkül. Na ez nem történhet meg. *
- Szia. * Mondja kicsit hangosabban, hogy a lány felébredjen már ha van rá hatása a masszázsnak... Nem úgy látszik. * - David Ayton vagyok. * Mondja kimérten, csábos féloldalas mosollyal. Nem direkt csinálja, de muszáj kihaszálnia egy kicsit a bájaiból, unatkozik, szörnyen, és nem használ neki, hogy egyedül van.
Vissza az elejére Go down
Sidonia Gisa

Sidonia Gisa


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Harcos
Üzenőláda : ,,A gyűlölet gonoszságot terem, s a gonoszság az élet ellensége."
,,Az emlékek annál hamarább elmúlnak, minél távolabb esnek az embertől."
,,Az mindegy (...), hogy emlékezel-e vagy felejtesz, ha egyszer a múlttal törődsz."

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 3:50 pm

* Nahát ez elég bizarr. Egyrészt az, hogy egy sötét külsejű, drasztikus, idegbajos leányzó hajlandó betérni egy csicsás, hipercuki, rózsaszín palotába. Már önmagában is hihetetlen, de rátesz még egy hatalmas lapáttal, ugyanis a masszás terem felé igyekszik. Világ életében ki nem állhatta a masszázst, s annak mindenféle variációját. Tök feleslegesnek tartja, hogy agyonra ropogtatják az ember csontjait, és még csak visszaütni sem lehet. Ezért talán kevesebb mint egyszer fordult meg ilyen helyen amióta megszületett. Most viszont mégis azt sugallja neki egy kis hang, hogy ma, pont most ide kell jönnie. Csak nehogy az a hang legyen, aki rávette a nyilvános ordítozásra. Azért jelenleg az auror tanács üldözi, de egyelőre nem kapták el, és azon dolgozik, hogy ez ne is történjen meg. De egyszerűen nem tud megválni a családi tárgytól, nem képes csak úgy kidobni azt. Meg hülyeség is lenne, mert még nem vizsgálták meg Dárdosi professzorral. Lényeg a lényeg, hamarosan már az öltözőből lép ki, egy szál törölközőben. Tejföl szőke haja a vállára omlik, s vészjósló, zöld szemei dühösen forognak ide-oda. Ha valaki úgy végigmeri mérni, kitépi a szemgolyóját. Durcásan fekszik le a masszázságyra, s hagyja hogy a pasas végezze a dolgát. Nem sok kell hogy rúgjon egyet hátra... *
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 6:16 pm

*No igen a vörös haj tényleg általában hamari jellemre szokott utalni. Arról meg hát fogalma sem volt, hogy Ronnie-ban már ennyi ideje gyűlik az indulat akár eleve az ő irányába is. Lássuk be, nem kifejezetten túl figyelmes. Továbbra is eléggé megkövülten ücsörög a helyén és Ronnie szavait hallgatja. Fogalma sincs, mit mondhatna, hogy egyáltalán lenne-e értelme bármit is mondani. Hogy képes lenne-e más lenni, mint amit már évek óta játszik? Talán...talán már tényleg nem, talán már azt, hogy igazából ő milyen már annyira elfelejtette, hogy nem lenne képes újra önmaga lenni...kétségbeejtő. Szó nélkül ül csak és hallgat, még akkor is, amikor becsukódik az ajtó Ronnie mögött. Nagyon ritka az, amikor tényleg nem találja a szavakat. Néhány perc múlva áll fel a helyéről, és indul el az öltöző felé. Hatalmas sóhajjal pillant le az ott lévő ruháira, amikben jött, most valahogy...furcsán idegeneknek érzi őket, talán kell pár nap, hogy összeszedje magát. Hiába, hogy Ronnie végülis áldását adta, egy baj van, hogy már ő maga nem tudja, hogy van-e ennek értelme, hiszen igenis lássuk be Valeriel egy képbe szerelmes, egy szerepért rajong, de ő talán már ezzé a szereppé vált...de talán még nem teljesen. Végül aztán felöltözik és szó nélkül távozik, maximum majd a két masszőrnő fog meglepődni, hogy nincs már itt senki sem, és nekik nem szóltak.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 6:10 pm

*Lehet, hogy apró, de ugyebár vörös hajú, ahhoz eleve a hirtelenséget, a forró fejet párosítják... na meg ahogy mondják, óvakodj a csendes emberektől (koboldoktól), hiszen bennük gyűlik a legtovább csendesen az indulat, a keserűség, és előbb vagy utóbb muszáj kitörnie. Olyankor meg pisloghat az ember, mert soha nem gondolta volna, hogy tényleg ennyi fért beléjük. Ez történik most is, egyszerűen kiengedi magából, ami az utóbbi hónapokban benne volt, csak épp nem akarta, nem merte megfogalmazni. Denzel szavaira viszont leengedi a vállait, és nem annyira dühösen, inkább csalódottan, fáradtan néz a másikra.* ~ Nem érti. Még mindig nem érti... ~ - Összetörhetnéd a szívét, és akkor sem venne észre, csak annyit érnél el vele, hogy ki tudja meddig sírna éjszakánként. Ha pedig már ilyen vagy, akkor már nem is szerep. Akkor lehet, hogy ez vagy te. Gondolod, hogy le tudnád egyáltalán vetkőzni? *Költői kérdés, inkább Denzelnek szánja, hogy gondolkozzon rajta, nem ő akarja hallani a választ. Még inkább összehúzza magán a törölközőt, szinte átölelve magát.* - Csak... csinálj amit akarsz. Ha neked tetszik, akkor... úgysem tudok mit csinálni. Téged szeret, nincs értelme miattam összetörnöd. *Mondja halkan, ezzel tulajdonképpen áldását adva a dologra, aztán sarkonfordul, és csendben kisétál az öltözőbe.*
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:49 pm

*Csendben ül, majdhogynem a sajt kivégzését várja teljes nyugalommal, aztán Ronnie kifakadásának hatására teljesen leblokkol. Csak ül az ágy szélén továbbra is meredten néz a kissrácra, hiszen apró termete ellenére hatalmas indulatok és hatalmas hang távozik belőle, amit igazából nem gondolta volna, vagyis hát, nem is gondolt bele, hogy mi történhet majd, csak azon rágódott, hogy el kell mondania. Talán egy perc is eltelik, amíg csak hallgat és néz a vöröskére, majd tovább bámulja, ahogy az ajtó felé siet el, aztán mégis megáll ott, pedig már szinte látta lelki szemei előtt, hogy nagy robajjal csapja be maga mögött. Be kell vallania, hogy bár erre még nem túl gyakran volt példa eddigi élete során, de most szó szerint köpni-nyelni nem tud. Főleg mert nem csak a tettével van probléma, hanem Ronnie lényegében az egészét lényét döngöli földbe néhány mondattal. Az ágyon marad, elmozdulni végképp nem tud onnan, és nehezen jönnek a szavak, de végül csak megszólal.* -Ez egy felvett szerep, gondolod, ha egyszerű valaki lennék, akkor számítana? Legyek más? Lehetek sötét ruhás, gonosz varázsló is, akkor talán...téged szeret majd. Szerinted nem vagyok tisztában vele, hogy a szerepembe habarodott bele és nem belém? *Keserű szavak, talán évek óta nem mozdult már ki a jól begyakorolt szerepből, igazából még gondolatban sem, nem hogy nyíltan, kifelé, a világ felé.* -Régen játszom már, nem tudok más lenni, ez lettem...ilyen lettem, sajnálom ha ezzel bántottalak. *Hatalmasat sóhajt, még mindig az ágy szélén ücsörögve.* -De már nem tudom, hogy ki vagyok én...elmosódtak a határok. *Végül csak finoman megrántja a vállát. Talán mégis jó, hogy itt találkoztak, a ruhái nincsenek rajta, talán ha rajta lennének, akkor semmi esély sem lett volna rá, hogy kimozduljon a szőke herceg képéből.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:40 pm

*Nem is veszi észre, hogy Denzel mire próbálja felkészíteni, bár... ki tudja, erre mennyire lehet egyáltalán felkészülni. Az pedig tény, hogy szégyenlős, nem nagyon szokott alsógatyában mászkálni mások előtt, kényelmesebb neki a törölközőben nyakig. Mégis miután Denzel elmeséli a dolgot, már nem gondol erre, és egyszerűen hozzávágja, majd megrázza a fejét, és továbbra is dühösen, vagy inkább kétségbeesetten válaszol, a karjait nagy lendülettel széttárva.* - Nem! Nem kell kijavítani! Nem kell, nem lehet állandóan ilyen cifrán beszélni, miért csinálod egyáltalán, mintha az előbb nem hallottam volna, hogy meg tudsz rendesen is szólalni! *Fennhangon beszél, szinte kiabál, teljesen másba belekötve, máson vezetve le az egészet, mint amin kellene. Mikor a másik visszanyújtja a törölközőt, először kiüti a kezéből, aztán leugrik a földre, hogy felvegye, és megint maga köré tekerje.* - Mióta... mióta megjöttél, csak te érdekelted, a hercege a fehér lovon, a szép beszéddel, meg a színházzal, meg... nem hiszem el, hogy nem vetted észre, és jöttél azzal az egésszel, hogy majd én... na persze... hogyan is... hogyan is versenyezhetnék veled? Azt mondod, hogy majd nem találkozol vele többet? Gondolod, hogy akkor észrevenne? Ki kell, hogy ábrándítsalak, de nem vagyok magas, nem vagyok jóképű, nem vagyok színész, nem tudok énekelni, táncolni, és a legkevésbé sem vagyok szőke herceg. *A végén még toppant is a lábával, már az ajtónál, a törölközőbe csavarva, de ott még megáll, és visszanéz a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:34 pm

*Csendesen hümmög, annyira nincs otthon koboldtéren, nem is ismer mást Ronnien kívül, a Waylan családfát pedig végképp nem tudja betéve.* -Hát ezt nem tudtam, de talán máshol, ha a szerelem el kell, hogy jöjjön, akkor el fog, az utad majd felé sodor. *Előkészíteni a talajt, igen ez szükséges jelen esetben, főleg, hogy még a kiábrándult hangot is nagyon jól kihallja. Néhány percig még nézi a fiú hátát, aztán felül és jól bebugyolálja magát. Szégyenlős lehet a drága, neki erre mondjuk nincs kifejezetten oka, de megérti ezt is. Aztán amikor egy törölköző vágódik hozzá csak nagyokat pislog nem igazán tudja hirtelen mire vélni ezt a reakciót, de tényleg. A lehülyézés nem bántja meg egyáltalán, most lehet hogy még ennél durvábbat is simán lenyelne és még azután is ő kérne bocsánatot, hiszen az értékrendje szerint az, ami ugye a régi korok nemesi világát tükrözi, olyat tett, amit nagyon nem lett volna szabad. Az ember a barátját nem szúrhatja hátba, és ezt a csókot kifejezetten e képp kezeli.* -Hogy...hogy érted ezt? *Csökken ki egy fél pillanatra a megszokott szerepből és beszédstílusból.* -Vagyis hát mire véljem szavaira Ronnie? *Tanácstalanul pislog és bizonytalan mozdulattal nyújtja a törölközőt vissza a srácnak, ha akarja hát vágja hozzá újra.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:28 pm

- Denzel, a legtöbb kobold az iskolában a rokonom. Nem is nagyon találkoztam még mással a családon kívül, fiúval se, nemhogy lánnyal. *Felel a felvetésre, eléggé kiábrándítóan, de hát valóban így van. A nezabari koboldnépesség nagyrészét a Waylanok teszik ki.* - Gondolom akkor könnyebb dolgom lenne, de mégis, azt hiszem... ha lenne is koboldlány, akkor sem tudnék csak azért beleszeretni, érted? Ez... nem fajon múlik. *Mormolászik tovább, már tényleg alig érthetően. Továbbra is csukva van a szeme, lefelé néz, az arca a lyukban, így Denzel fészkelődését csak hallja valamennyire, de nem tudja hogy a másik éppen rá néz. Aztán viszont a fiú kiküldi a két nőt, mire eléggé meglepetten pislog. Mikor felül, rögtön megint bebugyolálja magát nyakig a törölközőbe, ülve ez még jobban megy, és nagy szemekkel néz a másikra. Enyhén nyitott szájjal, döbbenten mered a fiúra, mikor az elmeséli, hogy mi történt. Láthatóan teljesen lefagy, majd hirtelen lekapja magáról a törölközőt, és lendületből hozzávágja Denzelhez.* - Annyira... annyira... annyira hülye vagy! *Fakad ki. Nem túl szép dolog ugyan lehülyézni a másikat, és szinte látszik rajta, hogy rögtön meg is bánja, de mégsem kér bocsánatot, csak hitetlenkedve néz a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:18 pm

*Hát igen őt eléggé elvakította az, hogy milyen célt tűzött ki maga elé és nem igazán vette észre az egyértelműt, no meg lássuk be azért elég komoly fiú, a szerepébe illik, és Valeriel inkább egy bohém kislány, nem is biztos, hogy passzolnak, így gondolta ugye.* -De bizonyára csak akadnak kobold lányok is, akikkel neked is könnyebben menne minden efféle flört és a többi, nem? *Hát igen, végülis lehetséges, hogy az a logikusabb, ha az ember a saját faján belül válogat, de az szerelemnek kifejezetten nehéz gátat szabni és szabályok közé szorítani, hogy mit lehet és mit nem. Kicsit fészkelődik, és miután Ronnie rá is kérdez a dologra már nem bírja megállni, hogy ne nézzen a másikra. Maga elé húzza hát a törölközőt, de csak simán derék köré és felül a masszázs asztalon.* -Köszönöm most egy kicsit magunk maradnánk, amennyiben ez nem probléma. *A két nő kissé fújtatva távozik, valószínűleg nem szokták őket így félbe szakítani. Lássuk be, lehet hogy nem gondolta át jól azt, hogy itt kellene ezt megbeszélni.* -Gond? Igen azt hiszem ez megfelelő megfogalmazás. Nem régen a színházteremben próbáltam el a számot, amit a darab nyitásához írtam. Tudva lévő, hogy ott jóval erőteljesebb az akusztika, mint a sima szobákban. *Kis szünetet tart, hogy mondhatni erőt gyűjtsön.* -Belefutottam Valerielbe...az események pedig valami módon egymást követték és végül...elcsattant egy csók, de hidd el nekem barátom a helyzet és a szerep tévútra vitt csupán. Nem akarnálak bántani, hiszen úgy érzem jó barátokká váltunk rövid ittlétem alatt is. *Újabb szünetet tart, hogy a reakciókat lesse.* -Amennyiben úgy kívánod nem játszom el a szerepet, s... *Fájdalmas szóhaj szakad fel a torkából.* ...nem találkozom többé Valeriellel, ígérem!
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:10 pm

*Mit is mondhatna? Ő nem annyira vak, mint Denzel volt, feltűnt neki, hogy Valerielt sokkal inkább érdekli a herceg mint ő, sőt. Még az üzenőfalon is közölte a fiúval, hogy hiába küzd, nem fog eredményt elérni Ronnie és Valeriel között. Aztán persze a neki küldött üzenetet, a bocsánatkérést nem tudta mire vélni... majd alighanem most fogja, hogyha Denzel közli vele, mi történt. Viszont egyelőre Denzel szavai hatására még mindig meg van róla győződve, hogy a fiúnak fogalma sincs arról, kiért rajong a lány. Hümmög, és ő maga is lassabban válaszol.* - Valami olyasmi. Mármint... egyértelmű, hogy nem érdeklem. Észre sem vesz, és különben is... a lányok általában eleve nem vesznek észre. Nehéz is úgy, hogy lefelé kell nézniük hozzá. *Kicsit ironikus a hangja a végén, ami talán nem illik hozzá, de azért ilyen helyzetekben, ilyen témáknál talán indokolt. Mégiscsak tizenhét éves, hiába kobold, pici, és gyerekes, azért valahol mélyen ott lapul benne a saját korának értelme is.* - Valami gond van? *Kérdez rá aztán a sóhajnál, habár ő is kezd már kicsit motyogni, ellazulni.*
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 5:04 pm

*Hát mondjuk igen Ronnie nem egy úri családból származik Denzel pedig kifejezetten ilyennek mondható, habár a származása nem gazdag és előkelő, de a szerepe szerint nagyon is.* -Mindent ki kell próbálni legalább egy alkalommal. *Mondja még, bár már kissé lassabban beszél, hiszen a nyugtató érzés a gondolatokat is kicsit lassítja, blokkolja, ez már csak ilyen. Az utolsó mondat hallatán lefelé hajtott fejjel épp a padlót bámulja, majdnem elmosolyodik, aztán a záró két szó is eljut az agyáig. Halk sóhajt hallat, ami akár magának a masszázsnak is betudható.* ~Ettől tartottam.~ *Fogalma sincs egyelőre, hogy mit mondjon, erőteljesen gondolkodik a kérdésen, és vár...kivár, hogy valami okos gondolat szökkenjen az agyába.* -Úgy gondolod hát, hogy ő nem nyílik meg felé, s ezért nem lenne értelme a hadjáratnak, amit folytatok? ~Miért nem tudod megmondani nyíltan?~ *Rázná a fejét, ha nem lenne a masszázs asztal lyukacskájában és nem lefelé nézné a padlót, így csak gondolatban műveli ezt.* ~El kell mondanod, egyszer úgyis el kell mondanod!~ *Újabb halk sóhaj hallatszik irányából, de egyelőre még mindig marad a puhatolózásnál. A masszőrök addig is szépen dolgoznak, talán neki is könnyebb lesz, ha minél jobban ellazult.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 4:59 pm

*Ha tudná, hogy Denzel igazából megkapta az üzenetet, és szándékosan nem válaszolt, akkor azért egy kicsit morcos lenne, de persze a legjobbat feltételezi mindenkiről, és azt, hogy egyszerűen nem olvasta. Mikor végre sikerül elhelyezkednie, akkor behunyja a szemeit, még mindig enyhe fintorral az arcán, kicsit kényelmetlenül. A szemüvegét is le kellett vennie, és igazából lát nélküle, csak épp olvasni nem tud, de mégis furcsa az egész.* - Na, ne legyél már ilyen! Nálunk a családban senki nem jár ilyen helyekre. Egyszerű népek vagyunk. *Jelenti ki, és látszik, hogy azért még meg-megrándul a nő keze alatt. Ha jól is esik, mégis furcsa, hogy egy idegen kéz tapogatja. Csukott szemmel igyekszik kizárni a világot, így nem tűnik fel neki a masszőr bosszúsága sem. Aztán Denzel beszélni kezd, amire nem is válaszol egy ideig, akár azt is lehet hinni, hogy elaludt így csukott szemmel a masszázs közben. Utána viszont mégis megszólal, halkan.* - Hamvában halt ötlet, de nem miattam.
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 4:49 pm

*Végülis mindent ki kell próbálni egyszer, ki tudja talán Ronnie még meg is kedveli a dolgot. Sejtette, hogy nehezen adja majd be a derekát, meg is kapta a választ, hogy inkább máshol fussanak össze, de figyelmen kívül hagyta. Ha nem válaszol rá semmit, akkor végül kénytelen lesz eljönni, és így is lett, bár kis késéssel, de csak befutott a kobold fiú.* -Tudtam én! *Mosolyodik el, és egy "Huh" jellegű sóhaj is kiszalad a száján. Visszafogja a mosolyt, amit a srác bénázása miatt törne elő.* -Igen, ezt sikerült kitalálnom éles logikával. *Mostmár azért hozzápasszint egy mosolyt is a mondathoz, majd kényelmesen nyúlik el. Kifejezetten kedveli a masszázst, jól eső érzés, amikor az embernek kicsit kigyúrják a hátából a feszültséget és a kemény izmoknak is véget vetnek.* -Remélem azért, hogy végül mégis élvezni fogod. Egy jó masszázshoz nem sok minden mérhető, hidd el nekem, volt már részem benne nem is egy alkalommal, s bizonyos, hogy nem tévedek! *Néhány percre elhallgat, és átadja magát az kellemes érzésnek, időnként oldalt pillantva, hogy a kissrác hogy bírja, és persze a masszőr, hiszen neki sem lehet egyszerű ha az alany eléggé vonakodik és mereven áll a kérdéshez.* -Szóval... *Kezd végül bele, bár láthatóan nem megy neki egyszerűen.* -Tudod mindig én mondom, hogy te és Valeriel, és gondolataim olyan irányban cikáztak, hogy vajon te is gondoltál-e rá úgy, ahogy én gondoltam, hogy gondolsz, vagy tán csak én meséltem ezt be neked és magamnak is? Próbálkozásomnak van vajon értelme, vagy hamvába halt ötlet volt csupán? *Óvatos puhatolózás, igen, jobb ezzel kezdeni.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 4:41 pm

*Bizony, megkapta az üzenetet, és először fogalma sem volt, mégis miért menne ő épp az aromaszobába. Gondolt rá, hogy visszaír Denzelnek, hogy inkább találkozzanak valahol máshol, de elkeveredhetett a válasza, a fiú ugyanis nem erősítette meg, így... alighanem maradt az masszázs. Kicsit idegesen lépdel be, a törölközőben teljesen eltűnve, hiszen mégiscsak kobold, az emberek derekára tekert törölközőbe remekül bele tudja bugyolálni magát majdhogynem nyakig.* - Szia! *Köszön rá Denzelre, nyel egyet, és eléggé bizonytalanul pislog a masszőrökre. Bizony szegény nőnek kell bíztatnia, hogy feküdjön fel az ágyra, és lehúznia róla a törölközőt, mire még idegesebben fészkelődik egy darabig, és automatikusan takargatná magát, aztán csak lenyugszik.* - Uhm... szóval... még nem igazán voltam ilyen helyen. *Nyögi ki az egyértelműt.*
Vissza az elejére Go down
Denzel O'Neil

Denzel O'Neil


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek51001253059635043068
Az én színem a sandybrown.

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 4:29 pm

*Egy szál fürdőköpenyben lép ki az öltözőből. Na jó, azért van rajta alsónadrág, de hát több nem kell egy masszázshoz. Üzent Ronnie-nak is, hogy jöjjön el, biztosan jót fog tenni neki is egy kis lazulás és talán ha nyugodt körülmények között mondja el, amit akar, akkor sokkal könnyebben veszi majd a kissrác a helyzetet. Ebben reménykedik erőteljesen, amikor kilép tehát az öltözőből, hogy a masszázs asztalhoz sétáljon. Már lebeszélt mindent, két erőskezű hölgy ácsorog bent várakozva rájuk, a két asztal is már elő van készítve. Kellemes levendula illat lengi be az egész helyet, finom aromák, gyertyák lobogó fény, szóval minden együtt van ahhoz, hogy az embert tökéletes béke szállhassa meg. Aggodalmasan pillant az ajtóra, hol késik vajon Ronnie? Talán el sem jön, talán hallott már valamit, vagy Valeriel mondott neki infokat? Az nagy baj lenne, mert nem akarná, hogy mástól hallja, úgy sokkal rosszabb, utólag magyarázkodni... Felfekszik végül az asztalra és az egyelőre munka nélkül maradt hölgyre pillant.* -Bizonyosan nem sokára megérkezik! *Ezzel saját magát is igyekszik megnyugtatni.*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Masszázs és aroma szoba - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 7:45 am

Masszázs és aroma szoba

Mint tudjuk a masszázs egy nagyon ősi gyógymód, egy olyan fajta kulturális örökség, melyet a varázslók is előszeretettel használnak és élveznek. Sok-sok országban vannak különleges hagyományai az effajta pihenésnek, ami nem meglepő, hiszen egy kellemes masszázs egyensúlyba hozhatja a testet és a lelket. A régi nagy harcosok is gyakorta tértek be egy pihentető gyúrásra miután letudták kötelességüket, megvédték a védteleneket, és jót hoztak a világba. A nagy királyok is sokszor beszélték meg az állami ügyeket egy kellemes pihenő közben, és sokszor ilyenkor születtek a legjobb ötletek a tudósok és feltalálók fejében, hiszen igazán jól ki lehet kapcsolni közben, meglátni az összefüggéseket, megszabadulni a mindennapi stressztől.
A palotában található masszás és aroma szoba sem ad kevesebbet annak, aki betér ide. Kellemes külsejű hölgyek, jó kinézetű férfiak várják azokat, akik egy kis felüdülésre vágynak, különféle variációk közül válogathatnak, az itt lévő személyzet mindenféle trükköt ismer. Masszázs közben különféle aromák, illatok szállnak a külön-külön lévő szobákban, ahol akár egyedül, akár többed magaddal is pihenhetsz egyet. Lágy zene szól, gyertyák fénye bizsergeti a szemedet is. Egy vizsga előtt, vagy épp után biztosan hasznos lehet itt lenned, vagy akár csak azért, hogy kikapcsolj.

írta Cirelin de Sovalon


Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Masszázs és aroma szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masszázs és aroma szoba   Masszázs és aroma szoba - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Masszázs és aroma szoba
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Udvar
» szoba [solved]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: