Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holdsugár Étterem - Page 2 I_vote_lcapHoldsugár Étterem - Page 2 I_voting_barHoldsugár Étterem - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holdsugár Étterem

Go down 
+3
Janna Lemanski
Jaden Parker
Cirelin de Sovalon
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 6:06 pm

First topic message reminder :

Nellond Palota negyedének egyik legnívósabb étterme, amit természetesen nem tud csak úgy bárki megfizetni. Természetesen mágiahasználók helye, így aztán különleges hely, mely különleges lényeket is szívesen fogad. A tulajdonos nagyon jó viszonyt ápol az aurorokkal, így itt igazából semmiféle atrocitás nem érhet senkit, hiszen mondjuk úgy, megfizetik az árát annak, hogy minden téren figyelnek az igényeikre. Így akár még speciális pl. vámpír menü is kapható itt, természetesen csak állati dolgokkal, azért egy pohár embervér nem rendelhető, de a steak kérhető nagyon véresen is.
Az étterem tiszta és elegáns, hófehér abroszokkal, csillogóan tiszta étkészlettel és evőeszközökkel, tisztelettudó pincérekkel, a munkájuknak élő kiszolgálókkal, tökéletes ételekkel és hangulattal. A zene általában szolid és élő, de inkább a háttérnek ad plusz, mintsem elvonja a figyelmet mondjuk egy nyugodt beszélgetésről. Két és akár több személyes asztalok is vannak, tehát akár nagyobb családi vacsorák, ebédek is elfogyaszthatóak, de a romantikusabb két fős étkezések is kivitelezhetőek.
Az asztalokon kis gyertyák fénylenek, és az falakon lévő világítás is viszonylag szolid. Nincs ugyan félhomály, épp annyi a fény, ami nem zavarja a szemet, de túl sok sem, ami esetleg zavaró lehet.

Holdsugár Étterem - Page 2 Etterem
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 6:52 pm

- I... igen, kicsit elbeszélgettünk. Nem változott, túl sokat. * mondom és az hátra dőlök. *- Ha azt vesszük férfiasabb lett, és még jóképűbb. A szeme is ugyan olyan gyönyörű zöld mint amire emlékeztem. * mondtam és csak akkor tértem észhez mikor Haku rámvigyorgott. *- Már mint nem úgy értem. Ő csak egy régi b... barát. * habogok pipacsvörös arcal. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holdsugár Étterem - Page 2 82h3


Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 6:45 pm

*Csillogó szemekkel néz rá.* ~Kawaii (Édes)! Szóval egy régi ismerős, hee? Milyen nagy mázlista! Radásul a nevét elnézve tuti francia a srác.~
-Ez nagyszerű hír! * vigyorodik el. * -Igazi meglepetés, hogy egy barátod is itt tanul. Jót is beszélgetettek? Sokat változott, amióta nem láttad? **sajnálja hogy rögtön kérdészuhatagot dönt rá, azonban most a kíváncsiság hajtja előre. Felkeltette érdeklődését ez az téma, főleg hogy így szóba került.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 6:40 pm

*Megleppetten nézek Hakura mert nem is vettem észre hogy elmerültem gondolataimban. *- Á! Izé... csak találkoztam egy régi barátommal. Semmi különnös. * habogok és látom azt a mindent tudó mosolyát, és tudom, hogy ez veszett ügy, hogy tagadjak. *- Khm... emlékszel, meséltem neked Jean-ról.* mondom a az arcomat vakarva. *- Hát... itt tanul a Nezában, és felismert. * mondtam és láttam Haku csillogó szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holdsugár Étterem - Page 2 82h3


Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 6:29 pm

*Látja, hogy barátnője elmosolyodik. Ő is ezt teszi az arcát fürkészve. Kissé, mintha elgondolkodott volna.*
-Csak nem történt valami jó? *hajol előre vidáman. Látja, hogy szinte merengő tekintete van neki, mintha csak egy emlékben mélyült volna el. Aranyosan fest így, ráadásul úgy látja, ez az első alkalom hogy a lány ilyen vidáman és őszintén mosolyog valamin, de hogy min, azt nem tudja. Minden esetre furdalja oldalát a kíváncsiság.*
~Vajon min töpreng?~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 5:48 pm

//Olvad//
*-Jól van akkor ketten fizetünk. *sóhajtok miközben az ételre várunk. Kicsit elkalandoznak a gondolataim, de most kivételesen nem az előttünk álló út miatt, ha nem egy rég nem látott, barát miatt, akivel újra találkoztam. *~ Hihetettlen hogy ennyi év után újra láttam. Vajon mire gondolt mikor találkoztunk? Mert én örültem neki. ~* gondolkodom ahogy kinézek az ablakon halvány mosollyal az arcomon. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holdsugár Étterem - Page 2 82h3


Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 10:05 pm

-Azért nem neked kéne mindig fizetned. Vagy ha makacs jellem vagy te is, akkor lehetne úgy, hogy én is adok bele, mert semmiképp sem szeretném hogy ma te álld a teljes összeget! * mondja komolyan. * -Lehet, bár most csak véletlenül találtam erre az étteremre és persze a gyomrom egyből meg is kordult. Úgy döntöttem hogyha már ez van, akkor benézek. Szerintem igazán szép hely, még a kávéháznál is jobb. *pillant körbe. Felicity most is eszébe jut, de csak a pozitív emlékekre tud gondolni vele kapcsolatban, a rosszakra nem, mert Sophie eltereli azokról a figyelmet, pusztán a jelenlétével.* ~Biztosan ő is élvezné, de már messze járhat, valahol az álmok birodalmában. Sokat segíthetne a kedvén, ha hárman jönnénk el ilyen helyekre. A csoportos együttlét még ma is csodákra képes!~ *gondolkodik el, majd tovább tanulmányozza az étlapot, és végül leadja rendelését. A sushira esett a választása, elég régen evett már hazai specialitásokat. Kínai barátnője után eszébe jut a mai edzés. Szintén kemény volt és szerzett pár sebet, de túlélte. Még ezután is vele akar menni, semmi nem tántoríthatja el, vagy változtathatja meg véleményét. Konokul áll ellent minden szónak, szilárdan áll ki döntése mellett.*
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 9:50 pm

*Felhúzom a szemöldököm a meghívásra. *- Nem, majd én állom. Ne a diák etesse a mestert, hanem fordítva. * mosolygok és megakad a szemem a zöldséges tofun. *- Úgy látom, érzéked van a puccos helyekhez. *mondom neki és közben leadom a rendelést. Kicsit még mindíg a gondolataim rabja vagyok, de jelenleg Haku eltudja terelni róluk a figyelmem. Ő és Felicity azok akik segíteni próbálnak. És Haku a mai edzés után is velem akar jönni. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holdsugár Étterem - Page 2 82h3


Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 9:36 pm

*Amikor megpillantja Sophiet, azonnal integet, majd elmosolyodik amikor le is ül hozzá az asztalhoz. Hamarosan ő is kikap egy étlapot. Kinyitja és elkezdi tanulmányozni.*
-Hát nem. Nem tudom mi ütött belém mostanság, de már nagyon bosszant. Érzem hogy néha-néha gyengébb is vagyok, csak mert hiányzik a teljes kipihentség. * sóhajt fel keserűen. * -Ami meg a rendelést illeti, nem. De ha most rendelsz te is valamit, én állom! *vigyorodik el, felnézve egy pillanatra a hófehér lapok közül, majd visszasüllyed hogy áttanulmányozza a menüt. Elég sok minden van rajta, kicsit nehéz a választás.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 9:30 pm

*Nellond utcáit járom. Még mindíg elveszettnek érzem magam. Nem sikerül sehogy se elfogadnom a kapott üzenetett. Ahogy elhagyom a sötét utakat, a palotanegyedben kötök ki. Furcsa kontrasztot alkot a sötétnegyed veszélyes és taszító sötétsége, a palotanegyed hivogató, csábító hangulatával. Jelen pillanatban jobban csábít a sötétnegyed. Illik a hangulatomhoz és a lekemben lévő sötétséghez. Már fordulnék vissza, de megpillantom Hakut, bent az étteremben. Mikor megpillant azonnal integet. Bemegyek és köszönés képp biccentek. Odamegyek hozzá és leülök. *- Szia. Megint nem tudsz aludni? *kérdezem ahogy a pincér egy étlapot ad a kezembe. *- Rendeltél már? *kérdezem újr a és rámosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holdsugár Étterem - Page 2 82h3


Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 9:16 pm

*Nem tud aludni ma sem. Nem érti miért ilyen nyugtalan minden éjszakája, de már kezdi bosszantani az, hogy nem tudja rendesen kipihenni magát. Ásítozva sétál Nellond utcáin. Már vagy hatodjára nézi figyelmesen az utcákat, utcatáblákat, azonban mind hiába. Semmivel sem jut előrébb. Nagyot sóhajtva megy az egyik sötét, kivilágítatlanon, aztán egyszer csak fényt pillant meg a távolból. Kíváncsian indul el felé, így vetődik el egy étteremhez. Rögtön megkordul a gyomra az étel puszta gondolatára is, szóval lenyomja az ajtó kilincsét és beljebb lép. Illedelmesen köszön mindent bent lévőnek, majd helyet foglal egy két személyes asztalnál, az épület egyik ablaka mellett. Kerek kis asztal, rajta fehér abrosz. Maga a hely is nagyon szép és elegáns a maga egyszerűségével.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 8:51 am


- Ó hát azt esetleg máshol is meg tudom tenni, nem csak egy mosdóban! * kacérkodom, majd tör ki belőlem a nevetés. Mikor megemlíti, hogy mit tenne velem, újabb mosolyt varázsol az arcomra. *
- Ez igazán csábító ajánlat! * suttogom ajkaiba, majd mikor kigombolja az ingét, és leveszi a zakóját én is segítek neki benne. Kezem végigsimít mellkasán, eljátszadozom a mellbimbójával, majd csókolom sürgetően. Akarom ezt a férfit, és ha ez a leggyorsabb módja, ám legyen. Tériszonyom egyébként sincsen, bár ilyen formában még sosem repültem. *
- Nem tudok róla, hogy lenne * hadarom, majd a nyakába kapaszkodom, miközben elkapja a derekamat és a lábamat. Mint egy tollpihét, úgy emel fel, majd repül velem a kúria irányába. Testem bizsereg, ám a hűvös éjszakai levegő képtelen kiseperni elmémből és szívemből a boldogság érzését. Mosolyogva nézem hát a holdat és a csillagokat, és úgy gondolom egészen szerencsés vagyok, hogy egy ilyen adonisz karjaiban tölthetem az időt… *
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 8:29 am

*Annyira sóvárgom, hogy csak egyszer mondja azt, hogy én is sokat jelentek neki, hogy több vagyok, mint előttem mások... ki tudja hányan voltak már pedig. Látom, hogy a szavai vegyes érzelmeket varázsolnak az arcára, azt hiszem örül annak, amit mondtam, de mégis csak ott valami más is. Talán egyszer majd eljön annak is az ideje, hogy nem úszik felhő a boldogsága elé, hogy nyugodtan kimondhatom, hogy szeretni akarom, imádni a végtelenségig, sőt talán egyszer majd ő is viszonozza ezt, és akkor leszek a világon a legboldogabb ember... fél-angyal. Csendben maradok, csak hagyom, hogy járjanak a fejében a gondolatok és nem kérdezem meg, hogy mi kavarog odabent. Majd, ha akarja, ha úgy érzi, akkor elmondja, megbeszéli, én pedig várok, amíg képes vagyok rá. A röpke kis kihívásra pedig persze rögtön válaszol, közelebb lép, a hajamba túr és kényeztetni kezdi a nyakam, a fülem, én pedig csak halk sóhajokkal adom át magam ennek az érzésnek. De nem, vissza akarok jutni a szobámba, mostmár kaptam belőle, tudok várni legalább egy keveset, vissza tudom fogni magam. Belemarkol a hátsómba, én pedig nekifeszülök a testének, csípőmet az övének nyomom, érezheti, ahogy újra lüktetni kezd a lágyékom, de próbálom visszafogni magam, amennyire csak ez most lehetséges.*
-Hm... még sosem használtam másra az íróasztalomat, csak írásra... és hát először a mosdóban, amit a száddal műveltél velem... *Megremegek, ahogy bevillannak első együttlétünk képei, a körmeinek nyoma még napokkal később is a hátamon virított, csodálom, hogy nem törtünk be egy tükröt, annyira hevesen feszültünk a falnak. Nem sorolom hosszan, de annyi mindent tudnék még művelni vele, néha még én is zavarba jövök attól, hogy miféle fantáziákat képes bennem megmozgatni, amikre előtte soha nem gondoltam volna. Mély boldogsággal tölt el, hogy végül igent mondd, nálam töltené az éjszakát, nem kell most más, ez is elég, és talán majd idővel más is lesz, mást is mondani tud nekem.*
-Ez kölcsönös lesz, lefárasztjuk egymást a végletekig... *Mosolyodom el szélesen és már attól beindulok, hogy csak említést teszünk arról, ami nem sokára következni fog. Az pedig, hogy sikoltozni fog a kéjtől... biztos vagyok benne, azon leszek minden erőmmel és tettemmel. Kényeztetni akarom a testét, minden egyes porcikáját, hogy a végén már annyira ne bírja elviselni a kéjt, hogy azért könyörögjön, hogy hagyjam abba, de én akkor is tudni fogom, hogy nem gondolja komolyan. Olyat akarok nyújtani neki, akit előttem még soha senki, ha kell akkor ezzel láncolom magamhoz, hogy ne tudjon kiverni a fejéből!
Próbálom lehűteni magam, mégsem mehetünk végig így az utcákon, majd végül gyorsan döntök. Nem akarok most mások szeme elé kerülni, elmenni a tükörig, húzni az időt. Lehúzom magamról a felsőmet, a zakót és az inget egyszerűen csak elhajítom vissza a sikátorba. Majd veszek másikat. Megfeszítem a hátizmaimat, hogy a szárnyam materializálódjon. Kiterjesztem, a kezemet pedig felé nyújtom.* -Remélem nincs tériszonyod! *A térde és a dereka alá nyúlok, hogy felemeljem karcsú testét. Annyira akarom már most, hogy minden erőmet beleadom a repülésbe, mielőbb el akarom érni a kúriát.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 8:01 am


- Valami több… * ismétlem el gépiesen a szavakat, és agyamra egy rózsaszín, áthatolhatatlan köd telepszik. Szinte fel sem fogom amit mond, hiszen annyira hihetetlen az egész. Egyetlen estét töltöttünk együtt, és ő máris kötődik hozzám. Na nem mintha én nem találnám vonzónak, mert nagyon is tetszik, csak valahogy ez a hirtelen jött érzés félelemmel tölt el. Mi van, ha én nem vagyok a számára megfelelő? Mi van, ha csak arra vagyok képes, hogy bántsam, hogy megsebezzem? Hiszen még nem akarom elveszíteni a szabadságomat, azonban hiába is ellenkezek saját magammal, egyre közelebb kerülök hozzá. A gyomrom bizsereg, és valószínűleg a mai este után képtelen leszek másra gondolni, csak rá. Csodálatos férfi, én pedig nem hiszem el, hogy találtam egy ilyet. Félek a helyzettől, hogy esetleg boldog legyek, pedig tudom nem kellene. Nem halandó, tehát a kettőnk közötti kapocs rengeteg ideig tartana, azonban mégis hezitálok. Nem kellene gondolkodnom, el kellene engednem magam és csak átadnom magam az érzéseknek, azoknak a jó dolgoknak, amiket vele kapcsolatban érzek. Bárcsak láthatnám a jövőnket! Sokkal jobb lenne minden! *
- Nocsak! És milyen ötletek? * csillan fel a szemem, majd egyszerűen nem bírom megállni,hogy ne ingereljem. Annyira gyorsan cselekszem, hogy szinte nem is lehet látni. Hihetetlen gyorsasággal mozdulok előre, és ő csak annyit vehet észre, hogy egyik pillanatban még előtte állok, a másikban, már szorosan simulok hozzá, és a testéhez. Kezem a hajába túr, finoman döntöm oldalra fejét, és csókolom végig kecses ívű nyakát, finom bőrét. Kicsit elidőzök a fülcimpáján…. nagyon szexi füle van. Belecsókolok abba is, majd mikor már jóleső sóhaj szakad fel a torkomból számat ajkára teszem és most gyengéden, finoman csókolom meg. Kezem közben a fenekére siklik, és a formás domborulatba jólesően markolok bele. Ebből csak az szakít ki, hogy elhív magához. Meglepetten hagyom abba a műveletet, majd nézek nagyon komolyan a szemébe. Nyílt invitálás, melyre szívem szerint nem mondanék nemet. Mégis átgondolom a lehetőségeket és csak egy lagymatag bólogatással tudok reagálni. El vagyok varázsolva, már azt sem tudom, mit is teszek. *
- Jó, nálad alszom. Majd vigyázok az álmodra, ha elaludtál… * suttogom az ajkaiba. *
- De azért előtte szívesen lefárasztanálak… tudod, hogy könnyebben menjen az álomországba való kalandozásod! * vigyorgom és mondom kétértelműen. Remélem engem is le fog fárasztani, hogy a testem remegni fog a jóleső érintésektől, mozgástól, csókoktól. És azt is remélem, hogy már-már önkívületben fogok sikoltozni a kéjtől…és attól, amit adni tud. *
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 7:25 am

*Pedig egyszer eljön majd az időm, mégha lassabban is mint egy embernek, amikor majd megöregszem és a testem már nem fogja bírni az itteni világ viszontagságait. Nem hiszem, hogy bírnám az öröklétet, örülök neki, hogy az anyám egy ember volt, hogy az időm hosszú, de mégis véges. Nehéz lehet halhatatlannak lenni, nagyon nehéz. Ám mindez most nem számít, hiszen ez a pillanat mindent elsöpör, mindent kivégez a fejemben és azt hiszem az övében is, hiszen vonaglik, megfeszül a teste a karomban, ahogy eljut a csúcsra, és még is van benne még annyi erő, hogy úgy mozogjon, ahogy még soha nem mozgott rajtam senki. Hangos nyögésem és megfeszülésem jelzi, hogy én is átléptem azt a pontot, amire már akkor vártam, amikor még csak meg sem rendeltük az ételt az étteremben. Szorítom őt magamhoz, képtelen vagyok elengedni, ha lenne erőm, egyszerűen újra kezdeném, és addig maradék itt vele, amíg csak van bennünk szufla. Hihetetlenül vágyom rá pedig most kaptam meg és ez egyszerűen kisüti minden idegvégződésemet, hogy a rossz gondolatokat úgy űzze el, mintha nem is lettek volna soha. Érzem, hogy most neki is jó így, nem moccan, nem akar elszakadni tőlem és ez nagyon is jó érzéssel tölt el. Végül nehezen, de csak elengedem, öltözni kezek, de nem veszem le róla a tekintetem, hogy amíg még nincs rajta ruha, betelhessek a látványával. A kérdése kicsit meglep, hiszen láthatóan mégis érdekli ez a téma, pedig néha tényleg úgy tűnik, hogy játszik csak. Nem tudok kiigazodni rajta. Megrázom a fejem és válasz helyett csak közelebb lépek, hogy finoman megcsókoljam, megöleljem. A kezem felfelé csúszik a combján, csábító gondolat, hogy tudom a ruha alatt nincs semmi, és nem is tudok megállj parancsolni a kezemnek, hogy ne suhanjon csak egy pillanatra oda, ahol az előbb még más testrészem járt ki és be.*
-Azt hiszem az, hogy ilyen őrjítően hatsz rám csak jót jelenthet. Vágyom rád minden pillanatban, még akkor is, amikor alszom, de ismerni is akarlak. Nem akarnálak ennyire, ha nem lenne ez már most valami több... *Megborzongok, hiszen kimondtam, már most kezdek belé szeretni, pedig megálljt akartam parancsolni magamnak, hogy ne érjen fájdalom, hogy ne törjön össze, ha végül tovább áll és nem velem akar lenni. Mindenesetre így is gondolom, hiszen ha akartam volna bizonyára lehetett volna dolgom vad nőkkel, mint ő is, de pontosan olyannal, mint ő még soha nem találkoztam. Nem csak a szexről van itt szó, van benne valami plusz, valami több, amitől ez az egész olyannak tűnik, mintha nem is lenne igazi. Azt hiszem soha nem leszek képes igazán betelni vele, életem végéig ilyen erősen fogom kívánni az érintését, a testét, a csókját és ezen félek, az sem változtatna, ha ő már nem érezne így.
A fejemet maga felé fordítja, igazából észre sem vettem, annyira elvoltam telve vele, a látványával, hogy nem éreztem a fájdalmat, de most hogy mondja, tényleg fel van dagadva a szám. Aggódását látva elmosolyodom, hagyom, hogy megvizsgálja a sebet, és lágy gyógypuszival hintse a számat, amikor a nyelve is hozzám ér kellemes bizsergés fut végig rajtam.*
-Majd jóvá teszed, vannak ötleteim, hogy keríthetnél erre sort. *Húzódik széles mosolyra a szám, majd átkarolom a derekát, és a fényesen kivilágított utca felé indulok vele. Úgy akarok kilépni innen, mint egy férfi, aki egy ilyen bombázót birtokol, hogy azt igenis bárki értse és lássa, aki odakint van a sétányon, bár elég későre jár már, valószínűleg ez csak néhány lézengőt jelent. Aztán meg is torpanok, hiszen nem tudom hirtelen, hogy merre induljunk. Pihenni vágyom, de nem tudom, hogy ő mit szeretne. Újra elbizonytalanodom, és félve szólalok csak meg.*
-Aludnál nálam? Csak ne szökj meg, amikor elalszom, maradj reggelig, hogy akkor is láthassalak. Ha akarod..., ha éhes vagy... *Kicsit oldala döntöm a fejem, lehet hogy enne rendesen és nem akarom, hogy azért váljon el tőlem, mert vadásznia kell. Nem akarom, hogy valami idegen nyakára tapassza azokat az édes ajkakat, akkor már inkább az enyémre.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 8:26 pm


* Mondatára már nem válaszolok, azonban elkezdem figyelni szívének dobbanását. Önkéntelen reflex mindössze, azonban én mégis azért aggódom, hogy nehogy megszűnjön dobogni az a drága gép. Hiszen akkor mi is lenne velem? Elveszítenék valakit, aki fontos számomra, akinek talán egyszer meg fogom engedni, hogy szeressen. Ezt pedig nem szeretném egyáltalán.
Körmömmel a hátába vájok, majd mikor elélvezek lehunyt szemmel rázkódom a kezei között. Ahogy összeszedem magam, a szemébe nézek, megadom neki az utolsó csavarásokat és lökéseket a testemmel, majd elégedett tekintete végre elködösül és én is hasonlóképpen nézem végig, ahogy kiélvezi testem minden porcikámat. Érzem lüktetését, minden rezdülését, és nem mozdulok. Nem csak engem tart, hanem karjával a falat is támasztja, én pedig egyszerűen nem akarok lemászni az öléből. Nem akarom elengedni, ha lehetne, így lennék vele összekapcsolva örökkön örökké. Nem a szex miatt – na jó, persze azért is – azonban az összetartozás érzése most éppen fontosabb számomra. Mert vele összetartozunk, számára engem teremtettek, és számomra őt, ez pedig annyira hihetetlen! *
- Én is nagyon jól érzem magam veled, de biztos vagy abban, hogy nem csak a vágy mondatja ezt veled? Mármint hogy nem csak azért akarsz velem lenni, mert a tested ilyen őrült módon kíván? * nézek a fiúra kérdőn, majd a válaszát várva összeszedegetem a ruháimat. Magamra húzom a ruhát, melltartót és bugyit már nem veszek fel. Most jó érzés szabadnak lenni, mindenféle rongyok nélkül. Ha nem nyilvános helyen lennénk, most meztelenül flangálnék és átadnám magam a mérhetetlen szabadságnak, a tiszta levegőnek. Nagyot sóhajtok, majd a fiú ajkait veszem szemügyre. Megharaptam, megszívtam és most nem túl szép lilás árnyalatban pompázik. Kezemmel elkapom a fejét, kicsit a fény felé fordítom, majd mikor immár a fényben is látom, kissé elhúzom a számat. Nem akartam bántani, ilyen csúnya sebet szerezni neki… azonban kicsit féktelen voltam. Lágyan csókolom hát meg száját, amolyan gyógyító puszit adva és finoman simogatom meg nyelvemmel száját. *
- Nem akartam fájdalmat okozni neked! De ez elég csúnyán néz ki!
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 8:05 pm

*Nem tudok már válaszolni a kérdésére, pedig tudom, hogy nagyon is érdekelné a válasz, de már annyira égeti a testemet a vágy, hogy az agyam egyszerűen nem pörög megfelelő képpen, csak húzom magam után, ki a sötétbe, ahol persze ő tökéletesen lát, de annyi félhomály van, hogy én is megszemlélhessen tökéletes formáját. Brutálisan felizgat, ahogy magához von, ahogy érzem, hogy ő is vágyik rám, és persze képtelen is lennék most elmenni innen, húzni az időt, hiszen mohón szívja az ajkamat, én pedig viszonzom ezt, a fülével játszom, nyakát kényeztetem. Felhúzom a combjait, ő pedig kicsit ellöki magát a földtől, hogy átkulcsolja a derekamat. Egyszerűen képtelen lennék azzal a tudattal élni, hogy ezt a csodálatos testet mások is birtokba veszik, pedig már minden bizonnyal sokan tettek így. A parancsnak engedelmeskedem tehát, és most tényleg nem hagyom, hogy más módon kényeztessen. Egyé akarok válni vele most és azonnal! Pillantok múlva meg is szabadulunk a ruháinktól, a körmei a hátamba vájnak, de ez csak még jobban felizgat, nem tölt el fájdalommal. Egy pillanatra megállok mozgás közben, amikor elhagyják az ajkait a szavak, amik talán mindennél többet érnek most nekem.*
-Amíg csak ver a szívem... addig szeretnélek... *Válaszolok elhalón, ő pedig a nyakamra hajol, karcolja a bőröm és már-már furcsa módon vágyom rá, hogy a véremet vegye. A szívem egyre hevesebben zakatol, ahogy újraindítom a mozgást, ütemesen ki és be, vadul és egyre erősebben, ahogy érzem, hogy ő is közelít a csúcshoz. Minden egyes hang, ami a torkából távozik arra utal, hogy élvezi az együttlét minden egyes pillanatát, és én sem fogom vissza magam, sóhajtok, nyögök, az egész testem bizsereg és remeg. Megfeszül, amikor elönti a mindent elárasztó kéj, szinte megremeg, én pedig jóleső mosollyal konstatálom a tényt, hogy ilyen magasra repítettem. Én is rendkívül közel vagyok már, tesz erről, így aztán még néhány utolsó erős lökéssel végül kiadok magamból mindent, vágyat, feszültséget. Felnyögök, talán még a bejáratnál is hallani lehet, de kit érdekel ez most? Akit zavar az ilyesmi, az majd szépen elengedi a füle mellett. Pár pillanatig még tartom őt a karomban, a háta falnál, még jó, hogy nem zavarja a hideg, és képtelen vagyok elszakadni tőle, távozni belőle, mintha csak annyira egyé váltunk volna, hogy ha tehetném örökre így maradnék. Végül nehezen, de rászánom magam, hogy leengedjem, szuszogok, elfáradtam, kielégültem és megint olyan messze van az ágy! Némán nyúlok a ruháimért, hogy gyorsan kapjam fel őket, aztán rá pillantok, közelebb lépek és szó nélkül lehelek egy finom csókot az ajkaira.*
-Igen, biztos vagyok, egyre biztosabb. Egyszerűen megőrjítesz, még soha nem éreztem ilyet, senki mellett, kiüríted a fejem, és úgy érzem magam veled, mintha buta tini lennék. *Adok mostmár választ a kezdeti kérdésére, hiszen nem felejtettem el, csak hát egyszerűen abban a pillanatban nem voltam képes gondolkodni.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 7:47 pm


- Biztos vagy ebben, és hogy engem szeretnél? Miért? * teszem fel a költői kérdést és őszintén szólva, szívesen hallgatnám a választ rájuk. Azonban most minden más jobban érdekel, mint hogy a válaszával törődjek. Jobban izgat, hogy férfiassága megkeményedik a talpam alatt, hogy látom sürgető tekintetét, és hogy olyan gyorsan hagyjuk el az éttermet, mint még szerintem soha életemben. Már nem gondolkodom, egyszerűen csak átveszi a vágy a testem felett a hatalmat, és képtelen vagyok arra, hogy gondolkodjak. Szavai visszhangot keltve csengnek bennem és képtelen vagyok megszabadulni attól hogy szeretne engem, és hogy elvenne feleségül. Valami megmagyarázhatatlan dolgot indít el bennem, szinte már sikítok az érintéséért, és azért, hogy igen, én lehessek az, akit az oltárhoz vezet, hogy én legyek akit akar, akibe szerelmes! Nekem kell annak lennem, még akkor is, ha netalántán a későbbiekben megbántom. Nem akarom most, azonban tudom, nála jobbat soha nem találnék!
Erősen markolom meg a kezét, majd futok utána kacagva, mikor kivezet a sötétbe. Az étterem melletti sikátorba érkezünk, én pedig állatiasan kezdem el csókolni. Már-már marcangolom az ajkát, és mikor megérzem vérének édes ízét, és hallom ahogy felnyög, még jobban beindulok. *
- Sehová sem akarok menni! Veled akarok lenni, itt és most! * búgom a fiúnak, majd segítek neki a vetkőzésben. Kezem végigsimít puha bőrén, mellkasán, majd tolom le a nadrágját, és ujjaimmal elkalandozok a legkényesebb pontján. Sajnos nem sokat időzhetek ezen a helyen, akármennyire is szeretnék, mert ő is ugyanolyan hévvel vetkőztet, mint én őt. A ruhámat leemeli rólam, kikapcsolja a melltartómat majd a falhoz présel. Megtalálja a mellemet, lehúzza a bugyimat, én pedig egy ugrással az ölében termek. Lábammal átkulcsolom a csípőjét, majd hagyom, hogy a magáévá tegyen. Minden lökésnél egyre mélyebbre csúszik bennem, majd a sóhajok és nyögések között más is elhagyja az ajkam. *
- Kérlek! Szeress! * nyögöm elhalóan, majd még jobban belé kapaszkodom. Viszonzom a csókját, vadul táncol nyelvem a nyelvével, majd a hátába mélyesztem a körmeimet. Nem sértem fel puha és finom bőrét, azonban a csók után a nyakához hajolok. Nyelvemmel végignyalom finom bőrét, érzem ahogy lüktet a szíve, és már-már vérének fémesen mézédes ízét is a számban. Fogam megnyúlik, én azonban nem akarom most a vérét venni. Lágyan karcolgatom, ahogy már megszokhatta, majd mikor megszorítja a derekamat még közelebb húzom magamhoz. Kell hogy itt legyen mellettem, bennem, hogy érezzem testének minden rezdülését!
Ajkamból egy hangos sóhaj szakad fel, majd gyorsabb és erősebb lökései után hamar a mennyországba kerülök. Jólesően borzongok meg, sikítok fel az élvezettől, majd pihegek. Ha még ő nem fejezte volna be, kicsit megemelem a csípőm és körzök vele párat, hogy ezzel is ingereljem… *
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 6:43 pm

*Az a baj csak, hogy nálam talán előbb, vagy könnyebben alakulnak úgy a dolgok, és félek tőle, hogy ha nála pedig közben mégsem, akkor ott maradok az érzéseimmel magamnak, szétcsúszva és egyszerűen neki csak végül nem úgy alakultak a dolgok. Ezért hát inkább csak csendben maradok és hallgatok, nem akarom ezt most kimondani, inkább megtartom magamnak és őt figyelem, hogy könnyebb legyen, hogy a jókedve bennem is eltüntesse a kétségeket. A válaszára csak elhúzom kicsit a szám, igazából sejtem én, hogy tudja a konkrét választ és nincs szó itt semmiféle fantáziáról, vagy hasonlóról, csak így könnyebb talán neki, mintha nyíltan vállalná fel a dolgot.*
-Akkor csak szimplán...azt hiszem igen. Beléd tudnék szeretnék szeretni, hiszen még soha senkivel nem éreztem magamat ennyire szabadnak. *Mondom ki mostmár nyíltan is, hiszen igazából felfedtem már a lapjaimat, ez már annyira nem jelent sokat, tudja jól, hogy mit gondolok, látom az arcán, mintha egy kicsit talán rosszul érezné magát az egész miatt. Ezt nem akarom, hiszen nem akarok elvárásokat intézni felé, nincs hozzá jogom. Aztán persze újra gyorsan el is söpör minden zavaró gondolatot, ahogy a lába felfelé csúszik az enyémen, majd érzékeny ponton állapodik meg. Csoda, hogy képtelen vagyok innen úgy távozni, hogy ne szegeződjön rám minden tekintet... Eszelősen kívánom őt, azóta, hogy először megláttam kihívó külsejét és mozdulatait ott a parkban. Gyorsan fizetek, talán még soha nem fizettem ilyen gyorsan étteremben, aztán sietve vonom őt magam után kintre. Jobb lenne eljutni valahova, legalább valami fedett helyre, de ő sem bír magával és nekem sem megy már. A falnak nyomom az egyik félreeső sikátorban. A palota negyedben vagyunk, biztonságos környék, de attól még könnyen lehet, hogy valaki esetleg erre jár. Hát akkor majd más utat keres magának!*
-Talán jobb lenne.. eljutni valahova. *Lihegem, de ezek csak szavak, tudom, hogy úgyis képtelen lennék eleget tenni nekik, hiszen az időbe telne, én pedig már a mellét masszírozom, a másik kezem finoman simít végig a hátán, fel a hajáig, amit óvatosan húzok meg, ahogy beletúrok. Ajkaink összeforrnak, vadul és érzékien szívja be az enyémet. Érzem, ahogy a vérem kiserken és édeskés íz árad szét közöttünk. Felszisszenek, de csak egy pillanatra, hiszen sokkal erősebb most a vágy, ami a testemet feszíti. Hátravetem egy pillanatra a fejem, hogy levegő után kapkodjak, ő pedig ez idő alatt már meg is szabadít a zakótól és az ingtől. Késő este van, hűvös kezd lenni, de egyáltalán nem érzem most, hogy fáznék. Egyszerűen fűt a hév, a testem forró, szinte lüktet és csak arra vár, hogy egyesülhessen az övével. Felnyögök, amikor a keze lefelé csúszik, és megsimít ott, ahol most a legérzékenyebb.*
-Megőrjítesz! *Suttogom, pedig úgyis tisztában van ezzel a ténnyel, kár újra és újra elmondanom, de azért hátra örül neki, hátha legyezgeti a hiúságát. A szavai még inkább felpezsdítik a vérem, egy mozdulattal húzom felfelé a ruháját, hogy kibújjon belőle és szabaddá váljon az a tökéletesen csodálatos test. A felesleges ruhadarabokat is hamar eltüntetem róla, finoman simítok végig a hátán, majd pattintom ki a melltartó csatját is. Olyan csodálattal nézek rá, ahogy talán még férfi nem nézett rá soha. Ő pedig már a nadrágtól is megszabadít, láthatja, hogy készen állok, pedig csak percek teltek el, olyan gyorsan gerjedek be tőle, hogy arra nincsenek szavak. Lefelé kezdem tolni róla a bugyit is, hiszen a testem az övé után áhítozik, remélem, hogy segít és az utolsó pár centiben már ő is részt vesz. Formás combja után nyúlok, felhúzom az oldalam mellé, a szám újra az övét keresi, majd egy határozott mozdulattal hatolok belé. Nem húzom most az időt, olyan szinten ki vagyok éhezve, mintha minimum évek óta nem lettem volna senkivel, pedig csak pár hete gyűrtük a lepedőt a szobámban. Felnyögök, és vadul kényeztetem, haladok lejjebb a nyaka felé, markolom a melleit, simítom a derekát. Tényleg megőrjít!*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 5:22 pm


* Lehet hogy nem kellett volna így fogalmaznom. Hiszen az úgy alakulnak a dolgok, nálam tényleg azt jelenti, hogy ha úgy alakul. Nem céloztam semmilyen férfira, szórakozásra és mások kihasználására, viszont tény, hogy félek attól, hogy el kell veszítenem a szabadságomat. Túlságosan izgat még egy valaki rajta kívül, akinél muszáj bepróbálkoznom, mielőtt túlzottan komolyra fűzöm a kettőnk közötti kapcsolatot. Hiszen lehet, hogy csak a régre visszanyúló ismertségünk az, ami túlzottan nagy vibrálást indít el bennem. És ez természetesen nem azt jelenti, hogy Jadenhez így kevésbé vonzódom, vagy hogy nem szeretnék vele több időt tölteni! Egyszerűen csak nem akarom megbántani! Akarom hogy várjon rám, ha nem jön össze, és ott legyen Ő mint a lelki társam, a férfi az életemből. Talán ezért nem kellene túl sokat találkoznunk, hiszen most mondta, hogy ő csak egyszer lesz szerelmes. És mi van, ha én vagyok az a lány, akit képes szeretni, és akitől képtelen immár „megszabadulni”? Nem bírnám elviselni, ha miattam kellene szenvednie, hiszen annyira tiszta és nagylelkű, és kedves…. és egy igazi jó pasi! *
- A kérdésre csak te adhatsz választ, ha nekem kell, akkor ott már a fantáziámra bízod, én pedig azt képzelek el válaszként, amit csak szeretnék… * mosolygom, ám belülről kissé mardos a bűntudat. Lehetséges lenne, hogy elvenne? Hogy képes lenne az oltárhoz kísérni, és örömmel, repdeső szívvel mondaná ki az igent? Meglepő lenne az tény, azonban boldog pillanat is. Hiszen az én vágyam, hogy egy rendes férfit találjak, akihez hozzámegyek, és akivel egy család lehetünk! Talán ő megfelelő lenne erre a szerepkörre.
Túlzottan mereven bámul és már percek óta nem szól semmit. Szeme simogatja a bőröm, keze ökölbe szorul önkéntelenül is, én pedig képtelen vagyok arra, hogy megálljt parancsoljak magamnak. Egyszerűen imádom ha valaki határozott, és ez gyengévé tesz! Ez az én gyenge pontom, ahol bármikor meg lehet fogni. Elolvadok a pillantásától és hiába a vacsora, vagy a jó beszélgetés, vagy éppen a fejemben lévő félelmek képtelen vagyok arra, hogy megtartóztassam magam. Lábam lágyan kúszik fel a vádliján, combján, majd állapodik meg ágyékánál. Nem nagyon érintem meg, éppen csak végigsimítok rajta, még úgy, hogy ne legyen túl szembetűnő. Íriszeimből mérhetetlen vágy sugárzik felé, és ha nála lennénk, már rég az ágyon találná magát, úgy hogy én lágyan ölelem át a combommal. Gyorsan fizet, a kezemért nyúl, majd szinte már sürgetve suttogja a fülembe a kínzóan édes szavakat, melyektől libabőrös leszek. Sietve állok fel a székből, kapaszkodom a kezébe, majd követem innen kifelé, hogy mások ne is lássanak. Nem bírja tovább, ahogy én sem. Az étterem melletti zsákutca felé rohanunk, ahol sötét van, és ahol semmi más nem található, csak a hátsó bejárat, és ahol beadják az ide szállított alapanyagokat.
Szinte már erővel lök neki a falnak, én pedig hiába koppanok nagyot, szinte meg sem érzem. Jólesően borzongok érintésétől, majd nyögök fel hangosan, mikor kezével a mellemet veszi célba. Ajka az ajkamra tapad, én pedig egyszerűen annyira kívánom, hogy szinte már állatias erővel húzom magamra, és szorítom vadul. A szemfogam kissé megnyúlik, a csók közben beleharapok alsó ajkába, majd mikor kissé felsértem száját, nem engedem el. Vére megízesíti a csókunkat, én pedig hangosan felmorranva dugom nyelvem ajkai közé és azzal is iszom vérének minden egyes édes cseppjét. Ezután szájára tapadok, majd szívó mozdulattal ingerlem őt is, és saját magam. Eközben kezem a tarkójára téved, majd pedig az ingéhez. Letépem róla a vékony ruhadarabot, majd miután végigsimítottam a mellkasát, a nadrágja és meredező férfiassága felé simogatok. *
- Azt hiszem, most kellően forró vagyok! Teljesen átmelegítettél! * suttogom ajkába, majd egy mozdulattal oldom ki övét és gombolom ki a nadrágját, hogy végre hozzá férhessek! *
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 12:41 pm

*A nyílt kérdés hallatán határozottan meglepődök, egyszerűen nem tudom, hogy mit válaszoljak neki. Igen, kérdés nélkül elvenném, nem jelentene gondot, de közben úgy érzem, hogy ez csak egy egyszerű játékos kérdés, és nem tudom jó-e, ha kiadom magam csak úgy. Az asztalra pillantok, lesütöm a szemem és valahogy kellemetlen érzés lesz rajtam úrrá. Ha úgy alakulnak a dolgok... ez mit is jelent pontosan? Akkor, ha már kitombolta magát? Én pedig egyszerűen legyek türelmes annak tudatában, hogy más férfiakkal... egyszerűen képtelen vagyok válaszolni és bár látom rajta, hogy jó a kedve, jól érzi magát velem, de mégis ez a tény. Nem szabad hagynom, hogy belészeressek, hiszen ő nem biztos, hogy viszonozni fogja, talán soha, vagy mire igen, addigra már nem fogom bírni a várakozást, megtörök a súly alatt. Akaratlanul is visszahúzom a kezem az övétől és csak az asztalt bámulva szólalok meg végül. Száraz a torkom, a bor pedig már elfogyott, a pincér azt hiszem látja, hogy most jobb, ha nem zavar minket a sertepertéléssel, ezért nem töltött újra.*
-Azt hiszem, te már tudod a választ erre a kérdésre Janna. *Bököm ki végül, kissé érdesen szólalok meg, hiszen a torkom kapar, csak azért nem köhögök, mert elég nagy az akaraterőm, hogy visszafogjam magam. Az anyjáról érkező mondatok már szinte alig jutnak el az agyamig, úgy zakatol most bent minden. Nem, talán mégsem volt jó ötlet ez a vacsora, talán egyszerűen meg kellett volna várnom, amíg ő dönt úgy, hogy keresni akar, nem nekem hívnom, hiszen nem várhattam mást, mint ami most van. Csak némán bólintok, megpróbálok egy félmosolyt erőltetni az arcomra, de most nem megy túl könnyen. Soha nem találkoztam még ilyen lánnyal, és akárhogy is nézzük nem gondolom, hogy hiba volt engedni neki akkor, amikor magával húzott a mosdóba, de mégis fogalmam sincs, hogy minek teszem így ki magam, hiszen nem tudok neki nemet mondani, pedig kellene. Játékosan nevet, a hangja betör a fejembe és igyekszik kitörölni onnan a nyomasztóan zavaró gondolatokat. Fel kéne állnom, és elköszönni, ha nem teszem meg, akkor hamarosan úgyis megint a hatalmába kerít, és akkor már késő lesz. Ülve maradok, nézem őt, ahogy nevet és az én arcomon is egyre inkább felfelé emelkedik a szám szeglete, főleg amikor az érdemeimet magasztalja. Talán... talán e miatt majd idővel kedvelne igazán, mert olyasmit adhatok neki, amit más nem. Szerethetem őt, ha akarja, minden egyes porcikáját a leggyengédebb és a legvadabb módon, odaadóan és hűségesen, óvnám és vigaszt nyújtanék neki bármikor, amíg csak ver a szívem.
Ő beszél, én pedig képtelen vagyok bármit is reagálni, csak hallgatom, próbálok küzdeni saját magammal, majd újabb kérdés. Téged! Ez zakatol a fejemben, ő pedig újra szédítő játékba kezd, és tudom, hogy mivel itt maradtam, mivel nem mozdultam, mostmár nincs esélyem. Nagyot nyelek, ahogy a lába felfelé indul az enyém mentén, halkan sóhajtok fel, majd mozdul a kezem és a pincérért intek. Gyorsan rendezem a számlát, tudom, hogy menni akar, és én is erre vágyom mindennél jobban.*
-Téged... élvezni minden porcikádat, beszívni a bőröd illatát, érezni a forróságot odalent. *Súgom a fülébe, egészen a nyakáig hajolva, amikor kihúzom a széket, hogy segítsek neki felállni. Nem érdekel, hogy kik látnak most, ez egy privát hely, innen nem jut ki semmi sehova. Megfogom a kezét, és az ajtó felé indulok. Olyan távol van a kúria... Amikor kiérünk az étteremből, már képtelen vagyok türtőztetni magam, egyszerűen az ajtótól pár méterrel nyomom őt a falhoz, a derekáért nyúlok, finoman simítok végig felfelé, majd a mellére markolok rá, a szám pedig mohón keresi az övét. Hogyan képes ez a lány... ez a nő ennyire a végletekig felajzani ilyen rövid idő alatt? Mintha csak képtelen lennék betelni vele, mintha ötven évet fiatalodnék mellette hirtelen.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 12:16 pm


* Nem gondolom, hogy rossz tanár lenne belőlem, egyszerűen csak túl laza vagyok ahhoz, hogy fegyelmet tartsak. Leginkább pont ettől félek az oktatással kapcsolatban is, hogy egyszerűen úgy lesznek vele, hogy mit is magyarázok, mikor ők sokkal jobban tudják. Nem szeretem kioktatni az embereket és kérkedni sem szoktam, azonban lehet, hogy majd ezekre az alkalmakra kénytelen leszek mégis valamit megmutatni magamból.
Mikor keze a kezemért nyúl, kellemes mosollyal nézek arcába. Régen találkoztam már ekkora jellegű empátiával, és tudom, tényleg komolyan gondolja ezt az egészet, és én pedig nagyon boldog vagyok, hogy érdeklem. *
- Na igen, egyszer biztos. Ha esetleg úgy alakulnak, elvennél? * nézek rá kérdőn, és vigyorogva. Nem hiszem, hogy túl sokan ajánlották már fel számára az esküvő lehetőségét, én viszont biztos vagyok abban, hogy ha nem találok mást, ő lenne a tökéletes a számomra. Hiszen szerethető, sőt mi több, imádnivaló, és csak egy kicsi lehetőséget kellene adnom neki, és rögvest beleszeretnék. Azonban hiába minden jó tulajdonsága, hiába a kedvessége, még nem akarom megadni az esélyt… még… most.. még nem állok rá készen, hogy ő lehessen az igazi. Pedig minél többet nézek csillogó íriszeibe, minél többet találkozunk, annál fontosabbá fog válni a számomra, én pedig egyre nehezebben fogom elengedni. Fiatal vagyok még a megállapodáshoz, azonban tudom, hogy ő lenne a legeslegjobb dolog, ami valaha is történt velem, ebben az életben. Még kell néhány tapasztalat, néhány férfi, hogy tényleg tudjam, vele működhetne.
Ujjaim megszorítják a kezét, majd mikor elveszik előlünk a tányért, elengedem. *
- Az anyám imádna. Ha bemutatnálak neki, mint egy barátot, tuti, hogy hónapokig azzal traktálna, hogy mikor is lesz az esküvő és hogy reméli, hogy benned megtaláltam a nagy Ő-t. Szerintem állandóan sütiket küldözgetne neked… * kacagok fel, majd veszem kicsit játékosabbra a figurát. Nem akarok szomorkodni, nincs miért, és a komorság nálam nem mindennapos dolog. Jól megvagyok magammal, a gondolataimmal, az életemmel, és nem akarok problémákon rágódni. *
- Ó hát nagyon is megéred a pénzed. Szerintem még fizetnének is nagyon sokan azért, hogy megcsókold őket! Szóval ha esetleg megszorulnál, már tudod, hogy mivel is juthatsz némi extra bevételhez! * kacsintok a fiúra, majd újabb korty bort tüntetek el a poharamból. *
- Szeretem, mikor tudják, hogy én mit akarok! Még akkor is, ha tévednek… És te? Te mit akarsz? * kérdezem kihívóan, majd lábam az asztal alatt lábához ér. Szinte már némán hagyom lenn a földön a cipőmet, és csúsztatom apró lábamat végig a lábán, egészen a combjáig. Mindeközben kellemesen mosolygok. Csak tudatni akarom vele, hogy megkívántam… *
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 8:59 am

-Ahogy én hallottam ez inkább olyan, mint egy afféle tanulókör, ahol tudod segítitek egymást. Nem kell feltétlenül úgy viselkedned, mint egy tanárnak, szerintem az nem baj, ha egyszerűen csak velük együtt vagy és igyekszel megszerettetni velük azt, ami téged érdekel. *Valahogy én is mindig így viszonyultam a munkámhoz, nem akartam sosem a nagy betűs pszichológus lenni, inkább egy barát, aki segít, és tanácsadó, aki támogat, egyenrangú, nem több, vagy mások felett álló. Azért is jobb nekem ez a fajta munka, mint mondjuk ha tanár lennék, az mégis csak egy hivatalosabb dolog. Amikor a bátyjáról beszél látom, hogy elkomorul. Nem akartam, hogy miattam menjen el a kedve, de mégis csak ismerni akarom őt, és tudni ilyen mély dolgokat is, amiket talán még csak keveseknek mondott el. Halkan sóhajtok egyet, majd átnyúlva a tányérom mellett a kezét keresem meg, hogy megfogjam amíg beszél, hüvelykujjammal pedig finoman simogassam, hogy könnyebb legyen elmondania. Tudom, hogy nehéz lehet, és a szüleinek mennyire nehéz lehetett!*
-Persze, érthető édesanyád reakciója, és a tiéd is, hiszen mégis csak a bátyád, aki nehezen viselhette, hogy tudja, hogy végül majd egyedül marad. *Bár attól még nem szabadott volna ilyet tennie a húgával, de nem ítélhetem el, hiszen nem voltam még soha hasonló helyzetben és azt hiszem Janna sem értékelné, ha becsmérelném a bátyját.* -Tudod anyukádnak biztosan az is elég lesz idővel, hogy egyszerűen csak boldog vagy és eléred a céljaidat és végülis férjhez még mehetsz idővel, azt még talán láthatja is. *Ejtek meg egy apró biztató mosolyt. Igenis ezt akartam tudni, hogy ő is sebezhető, hogy a nagyszájú, szabad szellemű lány mögött ott van egy érzékeny teremtés, akit olyan szívesen ölelnék most meg, hogy érezze, hogy megértem, hogy ha kell nálam bármikor talál vigaszt. Aztán csak elmosolyodom, felhörpintem az utolsó korty bort, miután az étel maradékát is eltüntettem, a pincér pedig szinte láthatatlanul suhan el mellettünk, hogy elvigye az üres tányérokat.*
-Pedig tudod én is voltam fiatal, bár a vad bulizás akkor is távol állt tőlem, ez inkább másban nyilvánult meg. Egyszerűen engem mindig is vonzottak az emberek, érdekeltek, de nekünk nem igazán volt szabad csak úgy bármikor elhagyni az iskolát. Én mégis sokszor elszöktem, csak figyelni, szabadon szállni a felhők között. *Próbálom elmagyarázni, hogy ne arra gondoljon bohóság alatt, hogy ittam és nőztem, nem erről van szó, az ilyesmi tényleg távol állt tőlem, inkább a csínyek, egy kis szabadság a magam módján.*
-Nem rossz? Ennyit ér sok évnyi tapasztalat? *Húzódik a szám szélesebb mosolyra. Bár persze ez így olyan, mintha rendkívül sok nővel lett volna dolgom, hogy fejlődjek, ami persze egyáltalán nincs így, maximum a hosszú időbe, több minden fért bele elszórva. Érdeklődve kérdez rá a szerelemi témára, én pedig csak röviden felnevetve rázom meg a fejem, aztán az utolsó kérdés hallatán a szívverésem újra gyorsulni kezd és akaratlanul is szépen formált, telt ajkaira siklik a tekintetem.*
-Nem feltétlenül bumm és első látásra, egyszerűen csak kialakul. És hogy te? *Nagyot nyelek, pár pillanatig csak nézem az arcát némát, nem tudom, hogy mit is mondhatnék, hiszen pont azért igyekszem visszafogni magam, óvni a lelkemet tőle, mert félek hogy ripityára törné.* -Én nem hiszem, hogy neked szükséged lenne rám... komolyan. *Bököm ki végül az igazat, hiszen így gondolom. Lehet, hogy szívesen van velem és szórakoztatom, mert jó vagyok, mert naiv és nem olyan, mint ő, de végeredményében mégis csak egy szórakozási lehetőség vagyok és mint minden gyerek, egyszer majd ő is ráun az új játékra, ami most még vonzza, később már érdektelen lesz.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 8:42 am


- Hát én azért félek tőle. Mármint tudod, szeretek bulizni meg mindenben benne lenni.. és a diákok nagy részét ismerem. Ha pedig bulis vagyok, és kicsit bohó .. nem biztos hogy úgy fognak rám tekinteni, mint egy tanárra. Biztos nem leszek szigorú, de jó lenne olyan órákat csinálni, ami maradandó élmény számukra, és megszeretteti velük a jósmágiát. * mondom, majd közben megérkezik az étel, én pedig apró kockákat vágok belőle, és lassan enni kezdek. *
- Nem igazán tudta a dolgot kontrolálni, és szerintem magányos volt.. * húzom el a számat egy kicsit, majd az átváltozás éjszakájára gondolok. Nem is tudta hogy mit csinál. Sírt, remegett, én pedig szenvedtem piszkosul. Milliószor esedezett azóta a bocsánatomért, én azonban valahogy… valahogy nem tudtam gyűlölni. Akartam, de a hozzáállásom teljesen más volt. Tudtam, hogy én leszek neki az egyetlen biztos pont, a kötelék, és számomra is ő az, a szüleimen kívül. Szeretem a bátyámat, és attól hogy mennyire nehéz volt megszoknom a helyzetet és feldolgozni, még mindig a testvérem. Nem tudok rá haragudni, nem tudok kiborulni. Túl vagyok rajta, csak élek a mának, és küzdök azért, hogy sokra vihessem, hogy a szüleim büszkék legyenek. *
- Nem haragszom rá, tényleg! Szerettem volna, de nem ment. Anyu nagyon sokat sírt abban az időszakban. Úgy érezte, elvesztette mindkét gyermekét. Okolta a bátyámat, nagy volt a feszültség. Szerinte elvett engem tőlük… Tudod, igazából megértem a mamát. Hiszen nem így képzelte el a jövőnket. Tökéletes nevelést adott a papával együtt, de nehéz feldolgozni hogy az akiket mindennél jobban szeretsz túl fognak élni téged. Ez persze nem baj, csak ő látni akarja hogy férjhez megyek, hogy gyereket szülök, így pedig erre már nem leszek képes… *mondom kissé elhalkulva. Nem nagyon beszélek ezekről a dolgokról, mert valahogy nem érzem magam tőle vidámnak. Ilyenkor midig rám tör a vágy, hogy anyut és aput megöleljem, hiszen mi vagyunk egymásnak a minden, én pedig fontosnak tartom a családi köteléket. ők azok, akik mindig ott lesznek, ha baj van, azonban nem tudok mit csinálni a helyzettel. Nem tudom visszacsinálni az idő kerekét, és jelenleg nem is akarom. *
- Bohó? Nehéz téged bohóként elképzelni. Te az a rendes fiú vagy, aki öltönyben jár, keményen dolgozik, és keveset lazít. Ez persze nem gond, csak én valahogy nehezen képzellek el úgy, hogy vadul bulizz vagy épp űzd a lányokat. Bár őszintén megmondva, bizonyára nagy sikered lenne… Hiszen istenien csókolsz, és hát a többi szolgáltatás sem rossz! * vigyorodom el, majd lassan lenyelem az utolsó falatot is a tányéromról majd töltök az előttem álló pohárba egy nyelet bort. Bírom az alkoholt, csak eddig valahogy nem akartam inni, most azonban jól fog esni, leöblíteni a finom kaját. *
- Ó! Hát tudod, én nem vagyok túl jó angyalból, szóval ezt nem tudtam. De akkor ez most olyan, hogy jön valaki, meglátod és bumm! ? * nézek rá kíváncsian és próbálom elképzelni, hogy milyen lehet valakit a halálig szeretni, csak azt az egyet, azt viszont a világ végéig. *
- Vagy talán én is lehetnék az?
Vissza az elejére Go down
Jaden Parker
Nem Játékos Karakter
Jaden Parker


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 78
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdsugár Étterem - Page 2 Lbqw
A színem a tan

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 8:01 am

-Hát persze! *Reagálok kissé hirtelen, hiszen van még olyan zug a testén, amit talán nem ismerek, és van még olyasmi a tarsolyomban, amivel talán újat mutathatok neki és határtalan örömet okozhatok, csupán ettől is tartok kicsit, másra akarok most koncentrálni. A beszélgetésre, ami látom, hogy kicsit feszélyezi, a sok kérdés, de végül belemegy és én rendkívül örülök, hogy nem pattan fel, és megy el. Megérkezik közben az étel, én pedig enni kezdek, finoman vágva a húst, kis falatokkal haladva, hogy minél tovább tartson és ezt a beszélgetést is minél tovább húzhassam. Figyelek rá minden idegszálammal rá koncentrálok. Nem vagyok a tanári kar tagja, így annyira bennfenntesnek sem mondhatom magam e téren, csak hallottam a hírét ennek az oktató dolognak, de konkrét neveket nem.*
-Oh, hát gratulálok, biztosan jó tanár leszel Ezek szerint a jósmágia az, amiben el tudsz mélyülni. Sokan pedig nem kedvelik, mert gyakran kiszámíthatatlan, hiszen a jövő képlékeny és folyton változik. *Lássuk be ez ránk is igaz, hiszen tudom, hogy nem akarja elkötelezni magát, közben pedig mégis hajthatatlanul próbálkozom változtatni ezen, próbálom megismerni és rávenni, hogy ne csak egy szexpartnert lásson bennem, mint sokakban. A kora is kiderül, és képtelen vagyok leplezni, hogy meglep, amit a bátyja tett vele.*
-De miért? Miért változtatott át? *Bukik ki belőlem a kérdés, hiszen azt hinné az ember, hogy ezt nem sokan vállalják önként, vagy ha meg is történik, nem örülnek neki, ő pedig úgy látszik, hogy annyira nincs ki tőle, pedig még nem olyan régen lépett az öröklét útjára. A szülei még élnek, és látni fogja, ahogy meghalnak majd, miközben ő még csak nem is öregszik, és soha nem láthatja, hogy a gyermeke fehérbe öltözik, hiszen nem lehet neki... Nem tehetek róla, de akkor is sajnálom, soha sem néztem le az élőholtakat, hihetetlenül nehéz lehet így az élet.*
-Megértem édesanyádat, egy szülőnek fontos, hogy lássa, hogy a gyermeke élete egyenes mederbe fordul és békére lel. *Elmosolyodom kicsit, hiszen az én anyám ezt már soha sem láthatja, neki még van rá esélye, hogy megadja ezt az örömet az sajátjának, márha persze akarja. Az utolsó szavai hallatán szélesebbre vált a mosolyom. Igen, ezzel a résszel tisztában vagyok és azt is leszűrtem, hogy mennyire önálló is, hiszen sosem láttam mögötte senkit, aki segítené, vagy akire hagyatkozna. Iskolába jár, dolgozik mellette, ez már önmagában is nagy dolog, a legtöbbeket a szüleik tartanak el és kész. Aztán vissza is dobja a kérdéseket, aminek határozottan örülök. E nélkül olyan lett volna ez, mint valami vallatás, vagy faggatózás, mintha csak engem érdekelne, hogy ő milyen és fordítva ez nem lenne így. Mégis hezitálok, hogy talán meglepődik majd, vagy ki tudja. Nehezen kezdek bele, de végül csak sikerül.*
-Azt már tudod, hogy mi vagyok, úgyhogy talán nem lep meg a korom, mondtam már, hogy idősebb vagyok nálad. Ősszel leszel 113, és hogy milyen voltam? Igazság szerint régen talán bohóbb, de az már tényleg régen volt, és azt hiszem anyám öröksége. Anyám ember volt... ő már nem láthatja, ahogy az oltár elé vezetek valakit, de örülök minden percnek, amit vele tölthettem. Az apám angyal, egy szürke, afféle semleges, sokáig éltem angyalok között, míg végül már nem volt maradásom. Tudod a magamfajtákat a félvéreket sokan nem kezelik túl jól, ezért mentem inkább anyámhoz, azóta csak ritkán találkoztam az apámmal. Egy húgom van, ő ember, már idős. *Elkomorulok kicsit, nehéz ez, de talán az a pozitívuma az egésznek, hogy vigyázhattam anyám gyermekére, hogy megtehettem az unokáival is, és majd az ő gyerekeivel, amíg élek. Bár ők már nem hiszem, hogy ismerni fognak, de én tudni fogom, hogy ők kicsodák. Az utolsó kérdésre csak futólag elmosolyodom, megáll a kezemben a villa, és zavartan nézek rá.*
-Nem került még sor rá. Tudod, úgy tartják, hogy az angyalok csupán egyszer esnek szerelembe életük során, egyszer érzik igazán a legmélyebb szinten ezt... én pedig félig angyal vagyok. *Nem célzok én ezzel semmire, de így talán érti, hogy miért fogom vissza magam vele szemben. Félek, hogy ha megtörténik, ha beleszeretek, akkor utána már képtelen leszek mást választani magamnak, és akkor tényleg nem marad más számomra, csak a végtelen magány, hiszen ő kicsapongó, önálló, nincs szüksége komoly kapcsolatra.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Holdsugár Étterem - Page 2 Jos

Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 7:37 am


- Azért remélem, hogy van még pár dolog, amit megismernél rajtam… * nevetek fel, majd mikor komolyabb vizekre evez, én is hasonlóképpen reagálok. Ujjaimmal az étkészlet darabjait kezdem simogatni, és mivel én nem iszom bort, a kés éle az ami a legjobban leköt. Finoman nyomkodom, és húzom végig rajta az ujjamat, anélkül hogy bármilyen kárt is tenne bennem. Az éttermi evőeszközök már csak ilyenek. Túlzottan nem élesek, inkább rám és a fogaimra bízzák a munka dandárját. *
- Hát jó, beszélgessünk. * adom meg magam, majd vonom fel a szemöldökömet, mikor meghallom a rengeteg kérdést. Túl sok információt akar, és ez kissé ijesztő, ám ettől függetlenül készségesen válaszolok. Talán ideje ezt is elkezdeni egyszer, úgyhogy próbálok nem fennakadni ezen. *
- Célok? Nos vannak. Például most neveztek ki oktatóvá az iskolában, én fogom tanítani a jósmágiát, valamint a tér-idő mágiát. Jó lenne a későbbiekben is ezzel foglalkozni, szóval jelenleg ez a célom. Hogy sikerrel vegyem a dolgot, és legyen egy jól fizető munkám. * mondom, majd gondolkodom el egy picit. Még senkinek sem újságoltam el, hogy oktató lettem, a családomnak sem, szóval furcsa, hogy pont ő az első, akinek eldicsekszem az eredményemmel. Bár számára ez biztos nem nagy dolog, hiszen tudása jóval magasabb szintű, mint az enyém, azonban azt hiszem jó úton haladok a siker felé. *
- Persze, hogy van családom. Van anyukám, apukám, sőt, még egy bátyám is. 20 éves vagyok, és a bátyám változtatott át olyan 3 évvel ezelőtt. Igazából véletlen volt, én azonban nem bántam meg. Jól érzem magam így,bár a kaják hiányoznak. Az ételek íze, és hogy ehessek mondjuk egy hamburgert. Úristen imádtam a hamburgert! Mostanra már csak a hűs jöhet belőle, az viszont véresen! * mosolyodom el, és próbálok viccelődni. Próbálom tompítani azt a tényt, hogy tényleg, sokkal sokkal fiatalabb vagyok nála. *
- A szüleim tudják, hogy vámpír lettem, egyébként ők emberek. Elfogadták már, az elején nehezen ment, de mostanra megbarátkoztak a dologgal. Amúgy csak attól félnek, hogy túl későn fogok magamnak párt találni, anyu mindenképpen szeretne hozzáadni valakihez, szeretné látni ahogy fehér ruhában vonulgatok… * vonom meg a vállam és igazából megértem. Az ő egyszerű életük számomra már csak pár másodperc. Valószínűleg én is szeretném megnézni a lányomat az oltárnál, és szívesen lennék büszke rá. *
- Talán én is ezt akarnám.. mármint ha lenne gyerekem… Egyébként ugyanilyen voltam… vagyis fontos volt a szabadság, hogy teljes értékűnek érezzem magam. Nő vagyok, de akarok munkát, fenntartani magam, tudod, nem szorulok a férfiakra. Bocsi, ez kicsit furcsán hangzik tudom, de szeretném ha mások is látnák, hogy képes vagyok megállni a saját lábamon, és hogy ehhez nem kell egy férfi segítsége. És hát szeretem a szexet… de ezt már sejted… * vigyorodom el, majd elengedem a kést, amit már percek óta szorongatok. *
- Na és te? Hány éves vagy? Milyen voltál? Család, testvérek, célok? Házasság?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holdsugár Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdsugár Étterem   Holdsugár Étterem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holdsugár Étterem
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: