Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Magyarország - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Kalandmester
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Magyarország - Page 7 I_vote_lcapMagyarország - Page 7 I_voting_barMagyarország - Page 7 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Magyarország

Go down 
+4
Samuel J. Colwell
Játékmester
Nargile Ljubjana
Kalandmester
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Magyarország - Page 7 Nincskaszt

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2008 4:21 pm

First topic message reminder :

Remélem nem kell kifejteni, mit is takarhat a téma. ^^
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:44 pm

*Ő is egy megnyugodó mosolyt ereszt meg mikor a lány biztosítja hogy jól van.Kezdetben nemigen hizi el,de mikor a csillagokról kezd brándozni,akkor már nem kételkedik.Annyira.Ekkor pedig egyhalk kis dorombolás hallatszk a hasából.* De igazad van.Menjünk enni. *És a következő pillanatban már lent s vannak és mindketten finoman eszegetnek.Bár Nargile legszívesebben bepusztítaná az egészet nem akar neveletlennek tűnni.* Aztán mond,mit akarunk még ma csinálni? *Kérdezi és akaratlanul is egy kis fáradtság lappang meg benne ahogy felteszi a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:38 pm

* Mikor Annehez lép Nargile a lány igyekszik az épp vörös szemeit takarni majdnem sírásba is kezd mikor meglátja a szekrényen lévő családi képeket. Majd egy pár pillanatba meg is nyugszik és még mosoly is keletkezik arcán* - persze most már igen, eszembe jutott hogy nem kell folyton a multon rágódni inkább haladok előre a jövőben * fél mosolyal az arcán mondja, majd kitárja a szobája ablakát, s mikor az égre néz egyszer csak felszólal* - nézd csak mennyi csillag van az égen! * mondja egy kis lenyűgöző hangon, majd hátrébb lép és ismét megszólal* - Nos ott tartottunk hogy mindketten éhesek vagyunk nem de? akkor gyere azt bekapunk valamit! * mondja Nargilenek s ha a lány is követi a teleport szobán keresztül immár a konyhába vannak amit a ház izléséhez igazítva egy nagy góthikus színekkel harmonizáló amerikai konyha*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:32 pm

*Itt is figyelmesen kötlnéz,ez a szoba is borzasztóan tetszik neki.Másnak talá egy kicsit nyomasztó lenne,de ő egyáltalán nem az a típus,aki nem bírja vagy nem szereti a gótikát.Látja,barátnője borzaszóan el van gyengülve ezért gyorsan odalép mellé és megkérdezi* Jól vagy? *Enyhe aggodalmas hngot ütött meg,de ez most nem érdekelte egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 9:03 pm

* Anne felsóhajt egyet s szemeit is becsukja mikor Nargile kinyítja a szoba ajtaját* ~ Anne most nem nem gyengülhetsz el... nem soha erős maradok~ * sikerül kicsit össze szedni magát majd Nargilehez fordul* - Kérlek menj előre! nekem ez most nrhéz pillanat erőt kell vennem magamon hogy oda bemenjek! * mondja nem túl felvillanyozva Anne majd cipőjét leveszi a szoba ajtaja elött és a két papucs közül amit oda készített az értesített Dada kiválasztja az egyiket, tulajdonképpen mindkettő ugyanúgy nézki mindekettő egy snass fekete szörmés papucs, s ekkor Nargile után lép be a saját szobájába*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 8:55 pm

*Egy bólintással nyugtázza a néniről hallott dolgokat aztán alaposan körbeszemlélődik még azon az ajtó előtti kis helyen is mert mindent nagson szépnek érdekesnek és izgalmasnak talál.* ~Na,ha nem is tudunk meg semmit,már ezért megérte az egész kaland ezért az egész házért.~ *Ejti ki a szavakat gondolataiban,ábrándozva.Aztán figyeli alányt meghallgatja a kérését,néhányat pislog rá,valahogy teljesen megrti őt,hogy fáj neki.Fáj neki itt lennie,és nincs ereje benyitni saját szobájába.Úgyhogy szintén egy fej-jellel jelzi beleegyezését és ráteszi kezét a kilincsre,majd egy kissé határozatlan mozdulattal kinyitja aztán azt szélesre tárja.Maga elé akarja engedni brátnőjét hisz mégiscsak az ő háza,így tulajdonképpen egy betolakodó,akinek aztán igazán semmi joga nincs előremenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 8:39 pm

* Anne csendes léptei közbe hallgatja Nargilet, hogy hol a dadája stb stb.* -óó Nargile ő nyaral tudom mert küldött nekem, képes lapot, és pontosan tudja hogy haza tértem, neaggódj, tele rakta nekünk a hűtőt, sőt megkérte a lovászt, és a kertészt is hogy nézzenek ránk hogy minden renben van-e, különben el se jöttem volna ha teljesen kilátástalan lenne a helyzet, amm egyébként köszi! * egy nem túl hiteles hangon mondja a köszi h szép helyen laksz megjegyzést, mert túlságosan is rossz emlékek kötik a házhoz, és ha nem is látszik Annet eléggé mélyen érinti hogy haza tért. Ekkor lassú léptekkel elérnek a teleport szobához, ami egy szimpla lila nagyon kicsi szoba, a padlózaton jelek rajzolódnak ki s ha elmondod hová is akarsz menni a házba ott is teremsz* - Anne Wagner szobája elé! * mondja ki a bűvös szót Anne aki most csak mosolyogva néz Nargilehez* - Igazából én is éhes vagyok pont ezért mondtam hogy utána konyha! * mondja Anne majd a két lány megfordul és egy szép bükfából készült boltíves lila színű ajtót látnak körülötte a falak csak szimla szürkék amit színes csillagok törik meg, Ha be nyit az ember Anne szobájába szembe egy függönyös francia ágyat lát az meg az illető, természetesen fekete színben pompázik, s lila sörmés ágyhuzattal bevetett az ágy, az egyik oldala mellett egy fésülködő asztal fekete színben pompázik az ágy másik felénéél egy régi körübelül egy mééter magas szekrény található ami talán nem látszik de el van bűvülve és sokkal nagyobb mint aminek látszik, a szekrény tetején sorakozik a családi képek tizei. Majd az oldal falra tekintve, egy fürdőszoba ajtó látható, mely körül színes tükröz sorakoznak, a szoba másik falán egy hatalmas ablak található, amely mellett egy ajtó vezet a szép erkélyhez.S az erkély ajtó mellett egy hatalmas könyves polc pihen telis tele mágiáról szoló könyvekkel. A padlót fekete puha szőnyeg borítja, s a többi falon Anne izléséhez mérve boszorkányos képek lógnak, a világítás teljesen régi módi, ugyanis Anne szereti a gyertyákat, úgy gondolja ha áram szünet lenne akkor is lenne világítás és ez így praktikus, Anne fala sötét lilák és középen egy nagy fekete csík, fut végig. Ez a szoba igazán tükrözi miért is lett Naxeldíres lány. Ekkor Anne csak sóhajtozva áll a most még becsukott szoba ajtó elött* ~ mennyi emlék nem merek benyitni~ - Megtennél nekem Nargile egy szivességet, benyitnál te helyettem? * kérdi meg a lányt s most kicsit le is hajtja a fejét*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 8:17 pm

*Nargile jó alaposan néz végig minden részletet a házon.* Gyönyörű...Egyszerűen gyönyörű helyen laksz! *Állapítja meg álmélkodva.* ~Csodásak ezek a boltívek,a színek,ahogy harmonizálnak egymással...Ahogy a kandallóban ropog a tűz.Ó, brcsak én is ilyen helyen lakhatnék! ~ *Gondolkozik magában csendesen,vágyakozva.* Persze, remek ötlet, menjünk!Ne haragudj,kicsit szégyellem is de...Farkaséhes vagyok. *Szemérmes illantást vet Anne-re azzal el is indulnak a teleportációs helyre mikor hirtleen Nargilenak eszébe jut egy kérdés.* Anne..Emlékszel,említetted a dadádat.Ő most hol vn?És mihez kezdünk nélküle?ÉS mivan ha ahogy elmentél a falubeliek kapva kapak az alkalmon hogy elmentél és ~és megölték..Na nem,ezt azért durva lenne mondani.~ és elraboltak vagy mit tudom én? *Kérdezi egy kicsit aggódó hangon baránőjét és szemében furcsa fénnyel várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 7:54 pm

- Ne hagyad csak el bírom!*Néhány perc múlva oda is érnek az üres ház ajtajához, kissé félelmetesnek tűnhet az éjszakában lévő gothikus ház és a kapu ajtó nyikorgása, de ez egy boszorkány családnak nem meglepő dolog manapság, ekkor Anne nyitja a bejárati ajtót majd sóhajt egyet* - Nos itt lennék! * viszi be cuccait, nos amint beérnek a házba egy hatalmas nappali húzódik, kézt oldalt két félkör alakú lépcső vezet fel az első emeletre, majd onnantól egy rejtett megbűvölt teremben lehet felteleportálni a ház többi szegleteibe, a két lépcső között egy hatalmas kandalló épp most lobbant lángra, az érkezők számára mindig így reagál, majd a kandalló elött egy fekete műbőr dívány húzódik elég nagy termetű és elég kényelmes a leülők számára, majd a dívány mögött még négy fotel található körbe helyezve s ez között egy üveg asztalocska áll, ha balra néz az ember egy folyósót talál amely a konyha s étkező fele halad, ha jobbra néz az ember ott az üvegház bejáratát találja ahol egzotikus növényeket nevel a család, a falak csupán mind fekete vagy éjfél lila színűek, s ekkor Anne feloltja a skristály kinézetű egyszerű csillárt amely úgy csillog a nappali közepén mintha valami csillag lenne* - Gondolom te is elfáradtál és én is, mitszólnál ha elöbb felmennék a szobámba lepakolni majd a konyhába mennénk valamit enni? pihenés képpen, közben meg beszélnénk a mai napot! *fordul kíváncsian Nargilehez*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 6:58 pm

Oké,örülök,hogy nem kell sokat gyalogolni.Jó lenne már egy kicsit ledőlni egy pih-puha ágyikóba,vagy meginni egy jó erős kávét. *Mondja ábrándozva majd elindul Anne után és eszébe jut valami.* Te,ne cipeljem valamelyik csomagodat? *Kérdezi kedvesen,és rámosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 6:40 pm

*Annenek elérkezett a nagy pillanat, lehuppant a kabinjukba és lassan el is aludt, majd fölkel egy nagyobb zörrenélnél, mikor s vonat akkorát huppant, hogy még az ablakok is belemeregtek, ekkor Anne egy hangra lesz figyelmes, amiből csak annyit vesz ki* ~ titkos szoba~ * ekkor Anne szemei kicsit megfagynak hogy valyon ki háborgatja telepatikus úton, vagy talán ezt a hangot nem csak ő hallja, ekkor Nargilere figyel akin, nem igazán veszi észre hogy bármi szokatlan is lenne, majd hirtelen megszólal a vonat bemondója, "pálya udvar" ekkor Anne felkapja a kulcsát, tőrét,pálcáját és elindul a kijárat fele* ~ valyon mi lehetett ez? jobb lesz ha ezt most nem mondom Nargilenek mert még a végén nem akarok csúnyán fogalmazni szóval bolondnak néz~ * ekkor Annehez még egy hang szólal meg, először azt hiszi megint az az ismeretlen de arra lesz, figyelmes hogy most ez Nargile* ~ hogy merre? őő áá meg van~ - Nos északra kell mennünk mindössze 5 perc a házig az út! *s ekkor már igen sötét van, s Anne össze húzza a talárját, elvégre itt kicsit hűvösebb van mint, az iskolánál, majd előveszi pálcáját s egy olyan fényt varázsol ki belőle ami körübelül 2 méternyi távolságú fényt áraszt kimagából* - Lumos solem! *mondja ki határozottan az igét majd így haladnak lassa előre*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 6:13 pm

*A vonat zötykölődik a síneken,érik ahogy száguldanak vissza kalandos helyük felé.Csendesen utaznak mindketten,fáradtak,ez az évzáró azért betett egy kicsit mindkettejüknek.De azért boldogok is,mert a Naxeldir nyerte meg a Szakkupát - ami azért valljuk be,nem kis büszkeség.Főleg hogy őket is abba a szakba tette be a Sorsfordító.* ~Hm..Nagyon gratula a szorgalmas Naxis diákoknak.Ha én is elkezdhetek tanulni,én is ilyen leszek..Legalábbis mindent megfogok próbálni.De azért a világért sem akarok stréber lenni.Csak segíteni nekik.~ *Ahogy így elmélkedik gondolatai között ér,ahogy lassan kezdenek lecsukódni szemei.Aztán hirtelen összrázkódik.* ~Mi ez a furcsa hang már megint..?Áh,biztos csak fáradok.Nincs itt semmilyen furcsa hang.~ *Gondolja,bár maga se igazán hiszi el saját szavait.Megrázza magát,hogy egy kicsit kitisztuljon.Majd hirtelen hátrakapja a fejét,mostmár egész biztos benne,hogy nem képzelődik,ámbár fogalma sincs,ki ez mi ez.* ~Ha még egyszer hallom,mostmár megkérdezem Anne-t is.~ *Most ránéz barátnőjére,de ő is inkább kómás,és egyáltalán nem úgy néz ki,mint aki akármilyen furcsa hangot is hall.Aztán ezúttal egy tiszta és értelmezhető hang szólal meg - a pályaudvar leszálló.Megfogják csomagjaikat,és mindketten leszállnak a vonatról.* És innen most merre tovább? *Kérdezi Anne-t jogosan,ugyanis neki lövése sincs a pályaudvartól merre fele lehetnek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 2:44 pm

* Anne nagy nehezen erőt vesz magán és bekopogtat, persze csomagjait leprakolja a teraszon s kezét szorongatva, ál ott hogy mi fog történni, Nargile nyugtatóan Anne vállára helyezi kezeit, s kedves pillantással nyugtatja Annet* ~ Csak add istenem hogy itthon legyen valaki, csak add~ * s ekkor egy levél huppan le Anne kezébe mit a lány gondosan, végig is néz, megforgatja a kezében majd idegesen Nargilere néz* - Ez a nezabarból jött! * mondja kissé idegesen* ~ úristen valami rosszat csinálltunk~ * gondolatai és kétségei támadnak, majd közbe szól Nargile hogy olvassa már fel a levelet : -

" Kedves Anne Wagner és Nargile Ljubjana!


Hallottuk, hogy önök engedélyjel, most távol vannak iskolánktól, de azonban egy ünnepélyre ( évnyitó, évzáró) vissza kell hívnunk önöket körübelül 2 óra hosszára, a levélhez csatoltunk két vonat jegyet, amivel vissza térhetnek az iskolánkba. Majd ha úgy látják, akár vissza is mehetnek és pihenhetnek Magyarországon!

Üdvözletét küldi a Naxeldír vezetősége!


*mikor Anne olvass a levelet egyszerre megnyugszik meg kissé ideges is lesz,* -na szép, épp hogy most jöttünk már vissza is kell mennünk, jól kezdődik, na sebaj ez amúgy is egy kaland, no meg most ajtót se nyitnak, és kapóra jön hogy a kulcsomat meg az iskolába hagytam, szóval ha jól látom, körübelül ha most elindulunk busszal a vonat llomáshoz elkapjuk a visszamenő vonatunkat Bulgáriába! * mondja Anne okoskodva a szokásos stílusban, s akkor Nargile is csak egy igenlő választ tud erre küldeni, majd a két lány lassan elindul a buszmegálló fele, természetesen Anne már nem viszi magával a bőröndjeit hanem otthagyja a teraszon, a házra meg amúgy is kutyák vigyáznak, Anne és Nargile egy pár perc múlva már a buszon is ülnek, mivel eléggé kifáradtak szemeik néha leis ragadnak, s egyszer csak arra lesznek figyelmesek hogy a sofőr megszólal* - végállomás! * erre a szóra Nargile és Anne felpattannak, majd lassú fáradt lépteikkel haladnak az éppen indulásra készhez álló vonatukhoz, s szerencséjükre mikor felszállnak éppen találnak egy üres kabint amibe leis ülnek, tulajdonképpen egymás fejéhez dölve alszanak. S mivel ez egy nem átlagos vonat így egy órán belül már az iskolájuk területén találják magukat*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 2:22 pm

*Száz meg ezer gondolat kavarog a fejében,de egyikszik most tényleg csak a feladatukra koncentrálni elvégre nem háznézőben hanem amolyan kutatómunkán vannak itt.* ~Sztegény lány..azért biztos fájhat neki.Szép ház és biztos rengeteg élmény köti ide..és nem feltétlneül pozitívak.Na mindegy most elég ebből az "anyai szeretetből."Feladatunk van,azt kell megoldani.~ Menjünk. *Mondja határozott hangon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 2:15 pm

* Anne míg barátnőjét várja, hátra fordul és egy szép látvány tárul elé, egy gothikus stílusban épített kisebbnek mondható rezidencia áll elötte, a boltívek úgy csillognak most mintha újonnan épült ház lenne, a kert ahol épp ő van közepén egészen a bejáratig egy széles út vezet, s mellette kis virágok nyílladoznak, majd a a ház elött még oldalt egy kis szökőkutacska van ami éppen nincs működtetve, általában nem is szokott mert a házigazda aki most már csak Anne nincs otthon, aztán a ház mellett található egy kisebb lovarda szerűség, amit Anne édesapja csináltatott mert imádja a lovakat, a ház mögött viszont egy hatalmas Bükfa és egy szomorú űzfa nyújt kellemes árnyékot és alatta található egy háromrészes hinta majd kicsit, távolabb haladva található egy kicsi kör alakú medence is, körübelül itt a vége a Anne otthonának* ~ ez a hely annyi emléket hordoz magában~ * gondolatai, fűződnek a ház körül, mikor hallja hogy nargile megérkezett* - Köszi, igen szerintem is otthonos!óó a lovak? neem hagyd nem sokára úgyis bemennem maguktól a futtatónkra, ott meg majd a lovász leveszi róla a nyerget! * Majd Anne sóhajtva és kissé megremegve áll a házuk elött* ~ most mi legyen, elvégre elég sok ideje nem voltam itthon~ - Nargile akkor mi legyen? bemenjünk?*kissé félő hangon szól barátnőjéhez*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 2:03 pm

*Csak pár perccel érkezik később barátnőjénél,ugyanis a veszélyes terület után ő vágtázott,de egyszer megálltak az erdei pataknál inni mind a ketten.Aztán megpillantja a házikót és előtte Anne-t.* ~Na végre.Szép kis házikó.Nagyon...otthonos.A nap meg izagalmas az tuti.És lassacskán kezd fárasztó is lenni..És ha belegondolunk,ez még csak a kezdet.~ *Majd odalépeget Anne-hez,ő is leszáll a lóról és leveszi táskáját a hátáról.A kantárt visszaaksztja a ló nyakába,nehogy zavarja ha valamit akar csinálni,aztán elengedi.Rum kényelmes legelészésbe kezd nem zavartattja magát.* Ez lenne az? *Kérdezi a lánytól a ház felé bökve.* És nem kéne ezeket a kis angyalokat leszerelni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 1:57 pm

* Anne immár egyedül halad az erdőben, majd hirtelen suttogásra lesz figyelmes és a haját is felkapja a szél, a ló szerencsére nyugott valamiért nem érzi most azt hogy veszély közeledne, mikor Anne próbál higgadt lenni közepes hangerővel felszólal* -KI az? * egy válasz se jön* ~ nah ennyit erről azt hiszem soha nem lesz vége már ezenek a kalandoknak, nekem mára kezd elegem lenni~ * most aztán mérges tekintettel haladva tovább, lassacskán el ér a házukhoz ahol lepakol lassan a lóról s elengedi, majd ott várja csendesen ücsörögve Nargilet*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 1:46 pm

~Jó hülye kérdés...A vak is látja hogy halálrarémült szegény~ *Aztán egy sóhajjal mondja azt Anne-nek hohgy szivesen amiért segített a lovas dologban.Majd figyelmesen hallgatja a suttogást,utána ő is körbenéz és látja a kentaurokat.* ~Jóég..Ez izgalmas lesz~ *Aztán abba az irányba néz ahol Anne mutatja útját a ház felé.Egy bólintással nyugtáz mindent,aztán eszébe jut valami,de mire feltehetné kérdését a lány már elindult a bal úton,és most nagyon kockázatos lenne utánakiabálni.* ~Én?Menni?Egyedül?Egy ismeretlen úton?És mivan ha Anne-nel megitn történik valami?Jaj..nincs túl sok jó érzésem..De nem szabad izgulni.Különben Rumra is átragad arras meg aztán tényleg semmi szükség nincsen.~ *Gondolja aztán nyugalmat erőltetve magára igyekszik a lehető leghalkabb léptekkel indulni a neki szánt útvonalon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 1:04 pm

* Anne elött lepereg egész élete, elvégre szegény lány rég élt át ekkora kalandot* ~ jézusom most mi lesz, soha nem tudom meg a titkot, vagy mit~ * aztán mikor Nargile megállítja a lovat Anne fejét a lónak a nyakára dönti* - húúú Nargile ezer kösz, nem szoktam hozzá az ilyenekhez, eléggé megijedtem! * kedves mosolyal köszöni meg Anne Nargile segítségét majd hirtelen valamire figyelmes lesz, hogy hol is vannak? szerencsétlenségükre egy alvó Kentaur csordába botlottak* ~ te jó ég....~ * aztán halkan oda súg valamit Anne Nargilehez* - szétválva kell átmennünk ezen a csordán, ha felkeltjük őket, elég nagy bajba keveredünk, én megyek balra te jobbra okés? nagyjából egy kilóméterre van innen a ház ha arra haladsz eljutsz oda, én egy másik úton megyek! * mondja suttogva miközbe Nargile útjára mutat,majd Anne mostmár ténylegesen határozottan megragadja a kantárt és szép lassan elindul a balra vezető úton, majd mikor már elhagyta a csordást, közepes tempóju kocogásba kezd*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:56 pm

*Bólint egyet Anne szavaira aztán az ő lova is hirtelen megindul de szerencsére ő jól tudja kezelni a helyzetet és mivel már ismeri a lovakat van egy tippje mire ez a hirtelen felindulás* ~Valamitől megijedtek..~ *Mivel már úgy hisziAnne nem igazán tudja merevségétől teéljesíteni a neki kiabált feladatokat a másik taktikához folyamodik,vagyis a lovas érzéshez.Gyorsan odavágtat Anne mellé,majd hirtleen lassú ügetésre aztán lépésre fogja vissza Rumot,nyugalmas gondolatokat táplál felé,így a másik ló is ösztönösen megnyugszik.* Jólvan,nem történt semmi baj. *Mondja Anne-nek mosolyogva.* Nagyon megijedtél?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:28 pm

* Nos Nargile segítsége elött Anne felpakolta a lovakra a cuccait, majd Nargilehez ment aki a fehér lónál bakot tartott Annenek* ~ úristen mi lesz ha átesek a lovon? haha semmi max röhögünk egyet~ * Annekek szerencsére elsőre ment az egész~ * - Nos Balto vadász kutya ő fut utánunk, ne aggódj miatt neki ez egy átlagos futás, már megszokta.* Mondja Anne Nargilenek, mikor hirtelen Wiskey megindul, ekkor Anne annyira megilyed hogy sikítozva kiabál* - Álj meg álj már meg te buta ló ájjál már meg! * De Wiskey csak vágtat előre s szegény Anne úgy meg van iedve hogy teljesen lefagyva nem csinál semmit* ~ hogy kell ezt a lovat megállítani? nem emlékszek belőle semmire, úristen, most mit csináljak? ~ *szegény Anne ott ül a lovon erősen kapaszkodva s hirtelen hátra néz és Nargile után ordít* - Segíts kérlek segíts! ~ elég hogy lovagolni nem tudok, most már egy buta libának is tűnök, hülye ló nem hiszem el hogy mindig ilyennek kell lenned~
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:18 pm

*Bíztatón mosolyog barátnőjére.* Hát persze hogy segítek!De..mi lesz evvel a kis aranyossal? *Néz most le a kutyára,aki még mindig liheg és csóválja a farkát.Aztán odamegy Anne-hez,kezeit összekulcsolja majd azt mondja neki* Gyere,lépj rá a tenyeremre,kapaszkodj a nyeregbe,és mire hármat számolok,vegyél lendületet és vesd át a lábad a nyereg másik oldalára szóval pattanj fel. *Kicsit oktatói a hangja,de azért ott van benne a bíztatás is.Majd mikor megállapítja,hogy Anne biztosan ül a lovon,ő maga is felpattan,úgy várja a választ a kutyát illetően.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:06 pm

* Anne megnézi a lovak nyergelését, és megállapítja hogy jól vannak felnyergelve* ~ nah ha a házhoz érünk beszélek a lovásszal és megköszönöm neki hogy szépen tartja a gyönyörűségeimet~ * majd Anne mikor hallja Nargile szavait, felé néz* -Nos a helyzet az hogy nyerget kötni, felpakolni prímán tudok, de lovagolni mindössze kétszer ültem lovon, és hát érted! * egy kínos mosoly keretében mondja Nargilenek, majd egy kis csend után ismét megszólal* -Szóval, ha segítenél a fel ülésben, és az irányításban, az megköszönném! * teszi hozzá Anne akin mégis csak meg látszik, bármennyire se szeretné, hogy egész élete a könyvek és az illedelmes viselkedés körül forog*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:55 am

*Bármilyen komolyságot is igyekezett láttatni,a kutya barátságosságán nem bírta megállni hogy elne nevesse magát.* Hát szia,te! *Mondja neki kedvesen. *Gyönyörűséges lovak,meg kell hagyni.Akárki is gondozza őket,érti a dolgát. *Állapítja meg kissé komolyodva,mert ezt tényleg nem játékosáágból mondta.Aztánnekidől Rum nyakához és finoman simogatja meg.A ló ezt egy barátságos prüszköléssel viszonozza,és éppen ezért így szól a lányhoz* Vele megyek. *Mosolyog.Aztán eszébe jut valami és hirtleen hozzáteszi* Segítsek? *Kérdezi.* ~Én magam 10 éve lovagolok,nekem igazán nem nehéz egyedül felpattannom rá.Őneki pedig kitudja..Nemtudom lehet mondani kéne.De nem akarom hogy egy felvágós libának nézzen.~ *Gondolja és válaszra várja Anne-t.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:41 am

* már majdnem 10 perce áldogálnak mikor Anne már nem bírja tovább* -mi lesz már! * s mikor pont kimondja épp akkor elöttük terem két csodálatosan szép ló, mindkettőjüknek úgy csillog a szre, s látszik rajtuk hogy egészségesen tartottak. S majd mindkét ló közelebb megy Annehez, az egyik ló hófehér szőrű, a másik éjfél fekete, s majd végül Balto a husky kutya is befut, szintén üdvözli Annet majd Nargilere ugrál* - Sziasztok, én drágáim! * majd Nargilehez fordul* - A fekte szőrű, Rum, a fehér szőrűt Wiskeynek hívják, s az a rakoncátlan dög pedig Balto! * egy mosoly keretében mondja Anne Nargilenek, majd a két megnyergelt ló felé fordul* - Nos Nargile válasz melyik lóval akarsz jönni? *Teszi fel a kérdést közbe Anne ellenőrzi hogy valóban jól vannak e meg nyergelve*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 7 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:31 am

Szuper! *Válaszolja mostmár nem annyira széles mosollyal,nehogy a másik lny azt gondolja,nem veszi komolyan az egészet.* ~Égi jelzés?Jé,ezt ismerem,és asszem meg is tudom csinálni..~ *Avval össze teszi a kezeit,lehatja fejét és mormog valamit.Erre hirtelen egy fénycsóva repül ki keze közötti helyből,akárcsak a pálcából,felnéz az égre,és elégedetten állapítja meg,hogy sikerült tűz jelet küldenie pálca nélkül is.* ~Na végre egy sikeres varázslat is a hoppanálás után...~ *Gondolja,aztán várakozóan néz először Anne-re,majd lopva a többi irányba,hogy mikor érkeznek már meg a lovak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyarország - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyarország
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: