Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Magyarország - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Magyarország - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Magyarország - Page 8 I_vote_lcapMagyarország - Page 8 I_voting_barMagyarország - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Magyarország

Go down 
+4
Samuel J. Colwell
Játékmester
Nargile Ljubjana
Kalandmester
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Magyarország - Page 8 Nincskaszt

Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2008 4:21 pm

First topic message reminder :

Remélem nem kell kifejteni, mit is takarhat a téma. ^^
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:25 am

* Anne ekkor elő húzza pálcáját* - Csodás, akkor semmi akadája hogy lovagolni fogunk! ~ hmm melyik ige is az, na most legyél okos Anne~ * egy pár percig némán áll ott gondolkozik* ~ ááá meg is lenne~ * gondolja magában majd Nargile felé komoly tekintettel néz,és pálcáját az ég felé mutatja* -bradlia! * s evvel az igével, egy tűz jelzést ad az égre* - kérlek te is jelezz, így kiküldenek majd nekünk ha szerencsénk van két lovat! * mondja Anne Nargilehez fordulva* ~ remélem azért, nem néz holni kis gazdag elkényeztetett lánynak, mert néha eléggé vágynék arra hogy egy kis egyszerű élet az illem viselkedés nélkül~ * gondolja végig, s közben körbe körbe néz várva mikor jönnek ha van szerencséjük a lovak*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 8 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:17 am

*Anne nevetésére ő se állhat meg egy széles mosolyt.* Hogy tudok-e?De miaz hogy!Imádom is azokat a dögöket. *mondja ő viszont még mindig széles mosollyal.* ~Erdő,szép,legszebb terep.Yuppiyeeee.~ *Gondolja magában örömködve.* ~Na,jól indul...~ *Állapítja meg.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:12 am

* Anne csak fel nevet egyet mikor látja hogy Nargile milyen fejet mozdulatot tesz* - hehehehehe! * már hasát fogja Anne anevetéstől, majd fél komolyra vált* - Nos mehetünk arra is de támadt egy ötletem, kérdés tudsz-e véletlenül lovagolni? * Anne már pontosan kieszelte hogy hogyan s mint akar lovat szerezni* ~ Elvileg otthon kell lennie a dadámnak, ha megtudja hogy az erdőbe ragadt két ember, már pedig látni fogja azon a nagy ablakon hogy jeleztek biztos vagyok benne, hogy kiküldi nekünk, Rumot és Wiskeyt. No meg abban is biztos vagyok hogy Balto is jön utánuk~ * az égre felé nézve várja aztán Nargile válaszát*
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Magyarország - Page 8 Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:03 am

*Aprókat pillogva nyitja fel fokzatosan mélybarna szemeit.Amit elsőnek megpillant,az egy fa.* ~Fa.És az illatokból is arra lehet következtetni,hogy egy erdőben vagyunk.Na az már jó jel!~ *Végül teljesen tágranyitja látóeszközeit,és akkor lássa meg,hogy fa az van..Az van bőven,de ház az sehol.Hátranéz,hátha ott van,de ott sincs semmi.* ~Ez nem igaz...~ *Aztán hallja meg Anne szavait az erdőre,kentaurokra meg druidákra vonatkozóan,és egyet kell vele értenie. * Igen,én is nagyon remélem...Egyébként,szerintem menjünk arra! *Mutat most kelet felé.* ~Keletre van a világ vége..Aslan.Ha mást nem,legalább hozzá eljutunk.~ *Gondolja,aztán barátnőjét várja valami újabb ötlettel,avagy megerősítéssel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 10:54 am

* szemeit becsukva áll a helyen, és mikor kinyitja rájön hogy elrontotta a hopponálást* ~ az erdő neee az erdőőő, úristen, hisz ez egy hatalmas erdő~ * gondolja magában majd arra lesz figyelmes hogy nem csakő hanem barátnője is elrontotta a hopponálást, s ekkor felnevet* - látom nem egyedül vagyok aki inkább a mecseki erdőre gondolt java részt és nem a Wagner rezidenciára! * mondja a lánynak mosolyt keltve* - egyébként bent vagyunk az erdőbe, és eléggé nincs szerencsénk, ugyanis három lehetőség van, vagy kentaurokkal, vagy druidákkal, vagy egyikkel sem találkozunk, remélem az utóbbi! * mondja nargilenek, kissé elgondolkodtató fejjel, mert ez a nem olyan átlagos mint a muglik képzelnék* - Nos mit szólsz merre kéne indulnunk, csak nagyából ismerem a terepet, és amint látod az erdő másik felénél a végére kéne eljutnunk, van ötleted? * fordul Nargilehez, aki úgy látszik eléggé elcsodálkozott hova is kerültek*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2008 10:57 am

A Horvátba indulás napja szombatra esett. Reggel 7kor indult a család. Virág izgult, milyen lesz a tenger, hol lesznek egy teljes héttig. Jól viselte a hosszabb utakat is, de 10 órás utazáson még nem volt része. Lényegében Virág mégy egyszer sem volt külföldön. Az utazás közben inkább a sztrádán mentek, a határnál sem volt semmi baj. Egy csomó hídon, és alagúton mentek át, mire végre megérkeztek az Isztriai-félsziget csücskébe.
Az elkövetkezendő négy napot fürdéssel töltötték, végül ellátogattak Pulára az Afiteátrumot és a várat megnézni.
Nem örültek, mikor elkövetkezett a hazatérés napja, de most rövidebb volt az út, mert megálltak Nemeshetésen, és csak másnap indultak haza. Virág egy napot ég othon töltött, de ismét vissza akart menni Nezabarba. MIkor újból meglátta a kúria tornyát, oldogság töltötte el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2008 12:40 pm

Virág mosolyogva száll kis a vonatból. Budapesten van, már csak édesapját kell megkeresnie. Sietősen lépket nem szeret ebben a városban lenni. Sokkal jobb neki othon Dunaújvárosban, állataival, testvéreivel, szülőivel lenni.
Apja azt mondta neki a buszállomáson találkoznak. Tombol a nyár nagyon meleg van. Kéne vennie egy fagyit. Betér az egyik cukrászdába, és kér egy 2 gombócosat. Lassan sétál a fagyit nyalogatva. Hiszen anyja azt igérte elmennek Horvátba. Megnézik a nevezeteségeket, a Liipicai ménest és még sok mindent. 30 pec múlva már a buszálllomáson volt. Apukája is megérkezett, és nemsokára már az egyik távbuszon ültek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2008 3:09 pm

*Apjához megy és anyjához a kórterembe.* Nekem visszakellene mennem az iskolába.De hétvégenként hazajárnák rendben? *Kérdi.* *Persze kicsikém.Menj csak.Én örülök ha akkor hazaérsz. *Mondja anyukája.* Indulj el. *Zsanett anyját,apját,hugát megpuszilja és útnak indul.Akkor meglát egy férfit aki varázsol.* Khm. *A férfi felnéz.Emeli a pálcáját.* Most mindent el fogysz felejteni *mondaná,de Zsanett közbe szól.* Ne ne tedd!Én is mágus vagyok.Vagyis csak leszek.Eltudnál teleportálni Bulgáriába?Nagyon sietek. *MOndja időben.* Rendben.Most pedig már Bulgáriában vagy. *És Zsanett ott van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2008 6:26 pm

*Egész éjjel nem aludt.De tette is magát,ha az apukája bejött.Most mégis lemerészkedik újra a babához.* Miatad van anya kómában!Érted? *Mondja dühösen a babának.* Ha meghal te miattad akkor *Apja bukkan elő és szavábavág.* Akkor nem lesz semmi,csak egy plussz temetés. *Mondja komolyan.* És különben sem halt meg anyád.A nővér azt mondta hogy bemehetünk hozzá.Gyere. *És már indul indul is.Zsanett is megy.Mikor meglátja anyját a sok műszerben.* Anya!Anya! *Odaszalad az ágyhoz.* Apa te ha akarsz akkor menj el.Én itt maradok. *Mondja.* Nem maradhatsz itt Zsanett.És különben is pihennie kell. *Akkor a nő,Zsanett anyja mocorogni kezd.* Apa!Ébredezik!Nővér!Nővér!Anya!Anyu! *Kiálltozik.Anyja kinyitja a sötétkék szemét.* Zsanett?Tomi?Hol vagyok? *A nővér szalad.*Ez csoda!Menjenek aludni pihennie kell. *Küldi őket kifelé.* Szia anya! *Mondja.Mikor szobájába ér ugorva ugrana az ágyra de hoppá mellé ugrik.* Aú!Ez fájt. *Majd mosolyogva ledől aludni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2008 6:06 pm

*Zsanett a 14:20 helyett 18:20-kor érkezett.Kisírt szemein a smink el van kenődve.Leszáll a vonatról mikor a Pesti környezetet pillantja meg.Oly halvány moslyt ereszt hazája láttán.Nem erőset.Olyan gyengét hogy alig látni rajta.Mexi Hermione és Oliwer meg persze ő érkeznek Magyarországra.Utuk a Margit kórházba vezet.Zsanett egy taxit fog.* Jó napot! *Köszön halkan.* Nagyon nagy gond ha állatok is utaznak? *A sofőr hátra néz.Látja hog szemei kisírtak Zsanettnek.*
Szia!Mi a gond?Miért ittatja az egereket?Az állatok?Most utazhanak,ha nem pisilnek be. *Mondja mosolyogva.* És hova vihetlek?Titeket. *Teszi hozzá.Zsanett álmosan felel.*Sok a kérdés szerintem. *Halvány mosoly.* A gond hogy valakinek nagy baja van,aki számomra nagyon fontos.Hát ezért sírok,mert nagyon beteg lett.Köszönöm hogy itt lehetnek.A Margit kórházba.A leggyorsabb úton. *Mondja határozottan.Hamarosan odaérnek.* Köszönöm!És mennyi lesz? *Nyúl a tárcája után.Mikor meglátja hogy ezüst,bronz és arany van benne,megrémül.* A francba!Nem váltottam át a pénzt.Max aranyat tudok adni.Megfelel? *Kérdi.A sofőrnek majd kigúvad a szeme.*
Az igazat megvallva itt Magyarországon nincs semmi értelme,de ha beválltom akkor most én elfogadom. *Moslyog a lányra és átnyújtásra vár.Zsanett odaadja az egy aranyat.Bemegy a kórházba.Odamegy a púlthoz.Megszóléal.* Jó napot.Tiszaszegi Tamásné Róbert Ágnest hol találom? *Kérdi izgatottan.*
A 2. elmeleten a 13-as szobában. *Mondja a recepciós.Szalad állatostól.Mikor meglátja az apját akkor majd összeesik.* Apa! *Kiáltja rekedt hangján.* Mi van anyával?Amint csak tudtam jöttem ide. *Mondja könnyezve.*
Zsanett! *Mondja halkan,hisz egy kórházban van.* Semmit nem tudok.Nyugodj meg kérlek.Nem hittem volna hogy Hermione ilyen gyorsan átviszi neked Bulgáriába. *Akkor egy fehér ruhás nővér bukkan fel.Halkan megszólal.* Elnézést maguk Tiszaszegiék?Gondolom hogy igen.A felesége és a te anyád *néz Zsanettre* kómában van.De a baba egészséges.Összenéz apjával.* Baba?Milyen baba?Hisz anya nem terhes vagy nem volt az. *A nővér elmosolyodik.*Úgy tűnik mégis az volt.Az anyjához nem mehetnek be,viszont a babát megtekinthetik. **Zsanett a nőre förmed.* Nem!Nem akarok látni egy olyan teremtényt aki miatt anyám kómában van. *Zokog.Apja megszólal.* Zsanett!Nem okolhatod a testvéred érte.Én sem tudtam róla.Gyere nézzük meg.Merre van? *Kérdi a nővért.* Itt a folyosó végén. *Mutat.Zsanettnek nincs választása mennie kell.Mikor odaérnek és meglátja elmosolyodik.* De aranyos.Apa.Én most elmehetek egy picit aludni a pihenőbe? *Kérdi ásítozva.* Persze kicsim.Ha valami fejlemény lesz szólok neked. *Elindul.De nem alszik mikor odaér.Levelet ír.Ez áll benne:

Cirelin úrnő!Kérem ha tud segítsen nekem.Tud egy olyan igét,amit ha elmondunk,akkor egy kómást fel lehet ébreszteni.Kérem írjon minnél előbb.Tisztelettel:Tiszaszegi Zsanett egy dalnokja,aki segítséget ér.

Mikor befejezi akkor Oliwert és Hermionenek mond valamit.* Hermione,Oliwer!Vigyétek el ezt a levelet Bulgáriába.Hermione te tudod az utat,Oliwer te tudod kinek kell odaadnod.Menjetek hát. *Oliwer lábára köti a levelet.És elalstik,bár nem akar.De az álom elnyomja.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Magyarország - Page 8 Nincskaszt

Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2008 4:21 pm

Remélem nem kell kifejteni, mit is takarhat a téma. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyarország - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyarország   Magyarország - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyarország
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: