Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar novelláskötet I_vote_lcapNezabar novelláskötet I_voting_barNezabar novelláskötet I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar novelláskötet

Go down 
+5
Jack Darkfield
Cirelin de Sovalon
Alan James Linwood
Leonard de Wandom
Kaen el Jericho
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2008 10:24 am

Sziasztok,

Már elég régóta fogalmazódik bennünk a gondolat, hogy kiadunk egy Nezabaros novelláskötetet. Ezért legyen szivesn írja ide be, aki szeretne novellát írni. Határidő nincs rá, de azokkal akiket érdekel a dolog, jó lenne egyeztetni. Formai és tartalmai követelményekről. És lehetőleg ne egy hónap múlva szóljon akit érdekel, hanem katt rám vagy Cirre amint lehet, mert korlátozott számban tudunk csak elfogadni novellákat. Köszönöm
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 2:27 pm

Én szeretnék jelentkezni.Bár nem vagyok egy Agatha Christie de azért remélem majd mulattat benneteket Wink
Vissza az elejére Go down
Leonard de Wandom
Diák
Leonard de Wandom


Főkarakter : envilagom@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1045
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nincskaszt

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 2:33 pm

Én már msn-en jeleztem az érdeklődésemet, de akkor most ide is beírom.
Már készül a novella 80%-a megvan füzetbe. Már csak a gépelésre vár.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu (my favourite)
Alan James Linwood
Diák
Alan James Linwood


Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Nezabar novelláskötet Mutatvanyos

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 2:58 pm

Szuper, Leo plíz gépeld be mielőbb, mert kb két héten belül már jó lenne valami késszel előállni, hogy tudjuk odaadni a kiadónak.
Amaya neked is örülünk, kivi vagyok a nagy műre, szal mindenki aki kész, az már küldheti. Már vagyunk egy páran szerencsére, szal alakulgat a dolog. Írói álneveket találjatok ki^^ Annak nem kell bolgárnak lennie. És ne a karineve legyen senkinek, hanem télleg írói álnév.
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar novelláskötet Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek506f0370868af7782228

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 3:04 pm

Nekem az Alapítás története már ki van pofozva, kiszedtem a túl HP-s dolgokat, és msot írok egy rövidebbet, már nem soká kész, 4 oldal. ^^
Muszáj ááálnééév? Én abban nem vagyok jó, hogy álneveljek, és miér nem lehet saját, vagy karinéven?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 3:18 pm

Én viszont tudok egy remek álnevet Cirnek!
Silva Cirelino! Razz
Miért szerintem egész jó!
Vissza az elejére Go down
Alan James Linwood
Diák
Alan James Linwood


Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Nezabar novelláskötet Mutatvanyos

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 3:19 pm

Felőlem nem kell csak gondoltam úgy profibb, ha írói álnevünk van^^
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar novelláskötet Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek506f0370868af7782228

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 3:34 pm

De miért jó, hogy a kutya ne tudja, mit írtál? Very Happy Én szeretem, ha tudják mit csináltam, ilyen hiú fajta vagyuk. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimePént. Feb. 08, 2008 3:52 pm

Én sokat írtam, de eddig csak az asztalfióknak... habár azt mondjk jók lettek. ( és 2 ujságban is megjelent)De igazából én sem álnéven, mert akkor nem tudják hogy én vagyok!
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2008 8:08 pm

Egy kis helyzetjelentés. Olyan 100-120 oldalasra tervezzük a mostani novelláskötetet, az eddig beérkezett művekből a 27. oldalon tartunk, és ezen felül a következő szerzők jelentették be igényüket, miszerint megjelentetnék benne a novellájukat.

Leonard de Waldom
Zahari Georgi
Sally Taylor
Jack Darfield
Agusta Klinblich
Amaya Delia
és jómagam is írok még egy novellát bele.

Tehát úgy tűnik szépen telnek meg a lapok, így aki nem akar lemaradni, minél előbb szóljon, hogy írna. A leadási határidő február 20. Tehát nem eddig kell jelentkezni, hanem eddig kell leadni. Jelentkezni pedig sürgősen.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Leonard de Wandom
Diák
Leonard de Wandom


Főkarakter : envilagom@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1045
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nincskaszt

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2008 10:04 am

Már neki áltam a gépelésnek. Igyekszem minél elöbb befejezni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu (my favourite)
Vendég
Vendég




Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2008 12:32 pm

Elnézést hogy ez ügyben beleírok, de Jacknek és Leonardnak elírtad a nevét.
Másrészt jómagam is hozzáadok majd egy novellát a kötethez.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nezabar novelláskötet Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2008 1:24 pm

Svetlana, ügyes vagy, hogy észrevetted, mondjuk én már megszoktam, az a "k" valahogy minduntalan lemarad a nevemből.. *vállvon*

Amúgy én is nekiálltam a gépelésnek, és, mivel szándékszom kisregényt írni, igyekszem minél előbb befejezni, de 20-ánál sokkal előbbre ne tessen várni a művemet, mert az efféle dolog lassan készül..^^"
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Nezabar novelláskötet Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2008 3:33 pm

Ha lehet énis jelentkezek már van egy félkész novelám.Max. 10 oldal lesz de nem biztos, hogy kitelik anyi. Laughing
Vissza az elejére Go down
Leonard de Wandom
Diák
Leonard de Wandom


Főkarakter : envilagom@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1045
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nincskaszt

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2008 4:04 pm

Svet én igazából nem is néztem tovább. Csak addig olvastam, hogy Leonard. A többiben bíztam, hogy jó. de végülis tökmindegy. Úgy is tudják kiről van szó.

Már én is gépelem olyan 2,5 oldat gépeltem be eddig
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu (my favourite)
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nezabar novelláskötet Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2008 8:24 pm

Nekem csak egy apró kérdésem lenne, méghozzá annyi, hogy A/5-ös vagy pedig A/4-es oldalban kell számolni?
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2008 1:35 pm

Mi sima word oldalban számolunk, gondolom a kiadó majd ez alapján optimalizálja.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2008 3:59 pm

Hajrá minden kedves pályázónak, készülget még más is, de úgy gondolom, a novellámat, vagyis inkább írásomat azt nem adom le, köszöntem Smile
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 7:25 pm

Azt most elmondanám, hogy 20-a éjfél a határidő, és én nem fogok senkinek könyörögni. Ha addig nem adja le nekem valaki, akkor nem kerül be. Csakis msnen fogadom a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Nezabar novelláskötet Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Nezabar novelláskötet QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2008 7:47 am

Én is, én is, én is!!! Bocs, ha kicsit kéőn szólok, de a felvételik most zajlanak, tehát suli nuku, és tudok írni, ráadásul még illusztrálom saját rajzaimmal is! Very Happy (Már ha lehet... Wink)
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2008 1:40 pm

Nekem végülis okés, bárki írhat, de szerdán éjfél a határidő, és csak msnen fogadom el.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 9:41 am

Mivel szar az otthoni gépem, kérném, hogy a mélemre küldjétek. Köszi.
[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 10:13 am

Ma éjfélkor jár le a novelláskötetbe a határidő, és azon a pár emberen kivül, akitől anno kikönyörögtem, mindössze Lee küldte el. Kétlem, hogy mindenki az uccsó napra hagyta volna, magyarán túl sok embert nem érdekel. A jövőben majd meggondolom, hogy van e értelme olyasmit csinálni, amibe nem fektetnek túl sokan energiát a hatalmas jelentkezések ellenére is. Mindenesetre akit érdekel még ma elküldheti a mélemre: [Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nezabar novelláskötet Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 10:55 am

Kaen, én előre mondtam, hogy 20-a előtt ne nagyon várd tőlem, mert kisregényt nem tudok könnyen, kisujjamból kirázni, és igyekszem elérni azt a nyavaláys 50 oldalt, és szerintem még 6 előtt megkapod e-mail-ben, vadul dolgozom még msot is rajta, már csak pár oldal, meg egy végkifejlet hiányzik.. ^^"
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 11:15 am

50?? Hűű, tudtam, hogy te kisregényt írsz, de nem tudtam hogy ilyen hosszú lesz. Mindenesetre várom.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Nezabar novelláskötet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar novelláskötet
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: