Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_lcapNezabar novelláskötet - Page 2 I_voting_barNezabar novelláskötet - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar novelláskötet

Go down 
+5
Jack Darkfield
Cirelin de Sovalon
Alan James Linwood
Leonard de Wandom
Kaen el Jericho
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2008 10:24 am

First topic message reminder :

Sziasztok,

Már elég régóta fogalmazódik bennünk a gondolat, hogy kiadunk egy Nezabaros novelláskötetet. Ezért legyen szivesn írja ide be, aki szeretne novellát írni. Határidő nincs rá, de azokkal akiket érdekel a dolog, jó lenne egyeztetni. Formai és tartalmai követelményekről. És lehetőleg ne egy hónap múlva szóljon akit érdekel, hanem katt rám vagy Cirre amint lehet, mert korlátozott számban tudunk csak elfogadni novellákat. Köszönöm
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Nezabar novelláskötet - Page 2 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 11:24 am

Én is gépelek bőszen, és már eléggé a végén tartok... Etére meglesz, ígérem!
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 11:32 am

Bocs, hogy belekotyogod, de komolyan 50 oldal? Tehát akkor Jack kisregénye fogja kitenni az állítólagos novellás kötet felét? Akkor miért hívjuk novellás kötetnek?
Én azt sem tudtam ki ír kisregényt, és azt sem, hogy egyáltalán 10-15 oldalt meghaladnak majd ezek a dolgok...


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 20, 2008 11:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 12:48 pm

Ezer bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett, és neked nem szóltam Cir, gondoltam Kaen majd megemlíti.. Minden esetre kész, és 46 oldal a végösszeg, úgyhogy akkor el is küldöm.. De ha túl nagy terjedelmű, akkor egyszrűen ne legyen betéve a kötetbe, az a legegyszerűbb. Smile
Vissza az elejére Go down
Leonard de Wandom
Diák
Leonard de Wandom


Főkarakter : envilagom@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1045
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Nincskaszt

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 5:33 pm

Én most ebben a szent pillanatban(2008.02.20 18:33) küldtem el a novellát.
Az enyém 4,5 oldal lett.
Remélem tetszik majd.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu (my favourite)
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 6:27 pm

én max egy vérfarkasosat tudnék küldeni..de inkább nemXDXD elég régimá'..XD
Vissza az elejére Go down
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Nezabar novelláskötet - Page 2 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 7:39 pm

Jelentem, ezennel el lett küldve irományom Kaennek, összesen 8 oldal plusz négy oldal saját készítésű illusztráció. Nem is olyan rossz eredmény másfél hét alatt... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 7:43 pm

az illusztrációra kíváncsi vagyokám... Nah jó a történetre is... de kevésbéXDXD
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 11:04 am

Nem kivánok neveket mondani, és kifogásokra sem vagyok kiváncsi. Azok, akik igértek a novelláskötetbe cikket, és nem küldték be a határidő előtt, már nem kérem.
Az a gond, hogy sokan csak megvonják a vállukat, hogy ha igérnek valamit, és nem csinálják meg időben, mert úgy vannak vele, hogy mindegy, legfeljebb nem kerül be. Csak azzal nem számolnak, hogy én a kiadóval megállapodtam a novellák számában, és oldalszámban is. Ennek fényében mások felelőtlenségét én magyarázhatom ki, és oldhatom meg. Úgy vagytok vele, hogy ez csak egy játék, oly mindegy. Mert egy valódi cégnél, hogy ha 10 emberől 6 nem csinálja meg időre a munkáját (amit ráadásul ő vállalt) akkor simán ki vannak rúgva. Itt meg tudjátok, hogy azon felül, hogy nekem szar, nem tudok mit csinálni.
De igen, mégis tudok. Két dolog. Az egyik, hogy a jövőben ha valaki nem végzi el, azt amit vállalt, kevesebb bizalmat fog kapni, és ha szüksége lesz valamire, úgy fogunk hozzá állni, hogy ő sem teljesitette a részét. Ergo aki most nem irta meg a novellát, amit megigért, a jövőben sem fogunk tőle számitani semmire, még akkor sem ha megirja. Újsággal kapcsolatban ugyanaez. Ha vki cikket igér, és nem adja le, akkor többet ne is adjon, mert úgy nem fogunk senkivel együtt dolgozni, hogy nem tudjuk mire számitsunk. És ez csak egy apró nyomatékositása a dolognak, amit majd a való életben fogtok tapasztalni, ha nem csináltok meg vmit, amit vállaltok. A másik, bár kicsit tartozik ide, de minden regisztrált tagra vonatkozik beosztástól függetlenül, hogy ha valaki nem végzi el azt, amit vállalt, a következő dolognál, ahol lehetősége van mondjuk szavazni, vagy beleszólni, ezt a jogot meg fogjuk vonni tőle, hogy érezze, hogy mindennek van következménye. Még egy játékoldalnak is, mert bármilyen furcsa, egy játékoldalhoz is normális működés kell.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 8:56 am

Én csak a segítségemet ajánlanám fel ha lehet! Ha nem megy , és én már megtanultam, akkor scannelés után nagyon szivesen vállalok bármilyen gépelési feladatot! Smile
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 9:00 am

Köszönjük Lilia, de ilyen téren későn érkeztél, mert maga a kötet már ilyen téren meg van, még egy írásra várunk, mert sajna Kaennek nem sok ideje van, no meg kiadót keresünk. De köszi a segítségfelajánlást. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Nezabar novelláskötet - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar novelláskötet - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 9:15 am

Nagyon szivesen... ilyen téren lehet rám számítani ha van valami Smile
Azért ha megjelenik a könyv.. megveszem... Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nezabar novelláskötet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar novelláskötet   Nezabar novelláskötet - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar novelláskötet
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: