Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Kalandmester
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Jack Darkfield
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Rupert Rankle
DiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 DiákTanács választások 2008. Szavazás

Go down 
+3
Ann-Tabitha Serenity
Aali White
Kaen el Jericho
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2008 8:01 pm

A Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola IgazgatóTanácsa DiákTanács választásokat hirdet. Minden szakból bárki jelentkezhet képviselőnek, aki nem rendelkezik tanár vagy főprefektus karakterrel.

A Diáktanács feladatai:
-iskolai programok szervezése
-pályázatok kiírása és elbírálása
-a diákélet fellendítése
-diák kérések és panaszok elbírálása
-oldalfejlesztési ötletek

Aki képviselőnek jelentkezik, jelentkezzen Kaen el Jericho professzornál privát üzenetben.
Minden szakról szavazás útján két-két ember kerül a DiákTanácsba, mégpedig a következő módon. Minden diák minden szakra leadhatja a voksát, hogy az adott szakon kit lát legalkalmasabbnak, tehát nem csak a saját jelöltek közül kell szavazni.
A jelöltek 2008. február 24. éjfélig jelentkezhetnek. Minden nap frissiteni fogjuk a jelöltek listáját, tehát aki nem látja a nevét, és küldött, az szóljon az egyik tanárnak. Február 25-én indulnak a választások, amik egy hétig, azaz március 2.-a éjfélig tartanak. Diákmulti és tanár multi nem szavazhat, ahogyan a tanárok sem.
Prefektus lehet egyben DiákTanács tag is.

Jelöltek listája:

Árnydalnokok:
-Katharina Lukevszky
-Aali White
-Aisa Black
-Faylinn Prilla Boyogov
-Seler Gors Galet
-Miwako Suspiria
-Eligio Lance Jens Tichaon
-Ann-Tabitha Serenity
-Erdős Katalin
-Amaya Delia //új karija Avril Sheila Roseberg lesz.Amy.//
-Amanda Clarks


Bestiamesterek:
-Miranda York
-Lee Hansang
-Lorelai Smith
-Leonza Erdel
-Estera Linnet

Elemi mágusok:
-Thomas Defreund
-Nikorina Grozda
-Bonnie Donovan
-Igor Volovnyev
-Curtis Glinterleer
-Anaze White
-Arabella Jagusia
-Svetlana Vladislav Ivanov

Holtak őrei:
-Layla Roberts
-Ivanova Angelovics
-Clare Petal
-Tony Cascada
-Aida Whimberg
-Jack Darkfield
-Veronika Svetlana
-Sabrina Baxter
-Jane Scott
-Estella Grimaldi
-Tara Nicole Grennie



A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 28 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24, 2008 9:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2008 9:43 am

Eddig 5 jelentkező van, még csak a holtak őreinél alakult ki minimális versenyhelyzet, a bestiáktól még jelentkező sincs. Remélem mindenki jelentkezik mihamarabb, aki akar, nehogy lecsússzon. Kérdezni meg bátran lehet!
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2008 8:27 am

Napi helyzetjelentés: eddig 14 jelentkező van méghozzá a következő felállásban a szakok szerint 7-1-1-5.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bestiamesterek és az elemi nem akarnak képviseletet diáktanácsban, ám azt tudnotok kell, hogy nekünk bőven megfelel, hogy ha nagyrészt dalnok és holtak őreis diák kap mandátumot. Ám ha bestiamester és elemi mágus diáktól a jövőben panasz fog érkezni, szét fogjuk tárni a kezünket, hogy a diáktanács a kutyát nem érdekelt tőletek. Ez az 1-1 automatikus bejutó, inkább csak jelképes, mint valódi érdeklődés. No mindegy, ti tudjátok.
Kérdezni mindenesetre lehet.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 9:49 am

Napi helyzetjelentés: 21 diáktanács jelölt ami az őszi választáshoz képest mindenképpen sokkal jobb, habár még mindig nem jelentkezett mindenki aki akart.
Az alábbi a szakok eloszlása: 8-3-3-7
Tehát a bestiáknál és az elemistáknál még mindig nincs szó túl nagy versenyről, hiszen 3 bejutóból 2 mindenképpen bejut.
Kérdéseket továbbra sem kapok, úgy tűnik minden egyértelmű.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2008 6:35 pm

Na igen...Egy kis kérdés.
Ezek a DiákTanács tagok úgy kb. hetente hányszor gyűlnek össze tanácskozni? Vagy...Egyáltalán hol tanácskoznak? Msn? Skype? Vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 10:33 am

Lesz egy fórum, amit a diáktanács tagok fognak látni, sima diákok nem. It beszélik meg fórumon a tanácstagok a dolgokat. Nincs olyan, hogy leülni tanácskozni, mert ez egy folyamatosan működő fórum, ahova napi szinten reagálni kell.
A nezabarban szigorúan tilos (illetve csak nagyon ritkán lehetséges) a fontos dolgokat msnen megbeszélni. Minden felügyeleti szerv fórumon működik, hogy vissza lehessen keresni a dokumentációkat és nyomon lehessen követni a munkát, illetve azok is lássák, akik pár napig nincsenek. De a diáktanácsba napi szinte illik irni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 1:41 pm

Hm.. mindenki félreérti a diáktanácsot. Nem arról szól, hogy fejleszteni kell, nem várunk fejlesztéseket, csak ha eszetekbe jut vmi. Inkább amolyan beszélgetés a diákságról, mondhatni kötetlen téma, ami éppen eszetekbe jut. Itt aztán lehet chatelni, és ha sikerül megvalósítani időnként valamit, az csak jó.
Ezek alapján javaslom, hogy jelentkezzen mindenki akit érdekel a dolog.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 4:33 pm

Most már 8-3-8-9 a felállás, tehát 28 diák jelentkezett... gyűlnek az elemisták ^^
Más kérdés, jelöltnek is szavaznia kell? Mert ha nem kötelező, nagyon valószínű, hogy én más elemistára nem adom a voksomat... önző vagyok, de néha csak egy-egy szavazattal nyer a másik, és ha én pont azt adtam, még a végén ideges leszek.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 5:00 pm

Igen, gyűlnek, mert eléggé reklámozom a dolgot üzik formájában. Mindenki szavazzon magára nyugodtan, ez nem önzőség.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 7:08 pm

Tényleg? Lehet saját magunkra szavazni? Akkor már van egy szavazatom XD
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 7:12 pm

Naná, ez nem Teréz anyu fórumos játéka. Itt mindeki győzni szeretne, és nincs értelme másra szavazni, mint magatokra. Majd ha elindul a szavazás, mondom a szabályokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 7:13 pm

Na én imádok beszélni....Főleg ha közben tudom hogy figyelnek is rám.... Razz

És ha ezzel még használok is... sunny

Ugyhogy ez most jól indul...Csak így tovább.... lol!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 7:21 pm

Én csakazért is másra fogok szavazni, ha az egy szavazat dönt, akkor az nem egy biztos győzelemXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 7:43 pm

Nyühh, de brutál gázos, hogy csak mi vagyunk ilyen fene nagy kevesen :S...köbö két napja még 3 bestia és 3 elemista volt, azóta 5 elemista jelizett, bestia meg szerintem fel sem totla magát, nemhogy firkantgasson...mondom ezt én, aki vagy 4 napja fel sem kukkolt, de mentségemre szolgáljon, hogy frenetikus töri felvételit írtam... Razz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 7:51 pm

Én minden létető aktiv emberkének küldtem egy rövid üzit, amiben felhivtam a figyelmét, hogy jelentkezik e. Sokan nem is tudták, hogy van ilyen, pedig van ez a fórum, körmél is ment, hír is ki van téve.
Egyébként Miranda ez puszta matematika. 15 aktív elemistából több fog jelentkezni, mint 5 aktiv bestiából.
Gonosz leszek: az elemista jelentkezési hullám is akkor indult meg, amikor elkezdtem emberkéknek személyesen reklámozni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 8:09 pm

Jogosan gonosz, én is Kaen kampányának áldozata lettem... Very Happy
Én csak azért is Jackre fogok szavazni, tudom, mennyire akarja ezt a posztot... ^^
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek5177c71f872575175299

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 8:15 pm

Én előre megsúgom...valszeg rád szavazok Svetlana...XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 8:25 pm

Hát igen, én is azért lettem csak utána jelentkezve, mert a tévhitekben éltem én is, és gondolom ezért is lett kiírva, hogy nem olyan hüdenagy dolog, hogy az ilyen hozzám hasonlóak merjenek jelentkezni. Jelentkezz te is, szavazz te is, éljen a demokráciaXD
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 8:28 pm

Köszi Svetlana, már csak az kell, hogy a Jack FanClubba is belépj.. /részletek Silmeránál Cool / Amúgy én nem tudom kire fogok szavazni, de nem magamra, az tuti. Smile Csak azért sem.. ^^"
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 8:49 pm

No akkor most keménykezű leszek kissé. A továbbiakban hétfő hajnalig aki bármilyen szavazattal kapcsolatos spekulációt említ, az ki lesz zárva a versenyből. A szavazás még nem indult el, ne okozzatok csalódást azoknak, akik még nem jelentkeztek bátorság híján.
A másik, hogy igen, azért csaptam egy kis reklámot a dolognak, mert egyrészt a diáktanács egy jó dolog, ahova sok aktiv ember nem jelentkezett, viszont nem is olyan véresen komoly, hogy bárkinek is vesztenivalója legyen.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 9:16 pm

sziasztok jelentem én is meg lettem gyözve hogy itt lehet némi keresnivalom...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 9:21 pm

sziasztok. engem is meggyőzött Kaen. lehet, hogyha nem biztat,akkor nem jelentkezek
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimePént. Feb. 22, 2008 10:09 pm

No igen, mert bárkinek van esély, csak némi bátorság kell gyerekek. Nem vérre megy a dolog, csak egy kis megméretettetés, ami mindenkinek jót tesz. Azért köszi azoknak, akik az én sugallatomra jelentkeztek.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 8:31 am

Én is csak Kaennek köszönhetem, hogy végül jelentkeztem. Csak egy kérdés. Ugye minden szakról 2 ember jut tovább, akkor szakonként egy vagy két emberre kell szavazni?
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 8:49 am

Minden szakról 2-2 ember kerül be a diáktanácsba ez igaz Arabella, ám a szavazási rend más. Minden diák, aki rendelkezik szavazati joggal, 4 emberre adja le a szavazatát. Minden szakról 1-1 emberre. A szavazatokat összesítjük, és mindenhonnan a 2 legtöbbet kapó kap mandátumot.
Tudjuk, hogy sokan nem ismeritek egymást, ám ez pont erre szolgál. Hogy ne csak arra szavazzatok, akit ismertek, hanem mindenkiben legyen annyi, hogy utánéz, hogy kit is tartana alkalmasnak. Tehát érdemes megnézni a másik aktivitását, esetleg visszakeresni játékait.
Reméljük hogy a verseny nem népszerűségi, hanem valóban alkalmassági alapon fog eldőlni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





DiákTanács választások 2008. Szavazás Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DiákTanács választások 2008. Szavazás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: