Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_lcapDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_voting_barDiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 DiákTanács választások 2008. Szavazás

Go down 
+3
Ann-Tabitha Serenity
Aali White
Kaen el Jericho
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2008 8:01 pm

First topic message reminder :

A Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola IgazgatóTanácsa DiákTanács választásokat hirdet. Minden szakból bárki jelentkezhet képviselőnek, aki nem rendelkezik tanár vagy főprefektus karakterrel.

A Diáktanács feladatai:
-iskolai programok szervezése
-pályázatok kiírása és elbírálása
-a diákélet fellendítése
-diák kérések és panaszok elbírálása
-oldalfejlesztési ötletek

Aki képviselőnek jelentkezik, jelentkezzen Kaen el Jericho professzornál privát üzenetben.
Minden szakról szavazás útján két-két ember kerül a DiákTanácsba, mégpedig a következő módon. Minden diák minden szakra leadhatja a voksát, hogy az adott szakon kit lát legalkalmasabbnak, tehát nem csak a saját jelöltek közül kell szavazni.
A jelöltek 2008. február 24. éjfélig jelentkezhetnek. Minden nap frissiteni fogjuk a jelöltek listáját, tehát aki nem látja a nevét, és küldött, az szóljon az egyik tanárnak. Február 25-én indulnak a választások, amik egy hétig, azaz március 2.-a éjfélig tartanak. Diákmulti és tanár multi nem szavazhat, ahogyan a tanárok sem.
Prefektus lehet egyben DiákTanács tag is.

Jelöltek listája:

Árnydalnokok:
-Katharina Lukevszky
-Aali White
-Aisa Black
-Faylinn Prilla Boyogov
-Seler Gors Galet
-Miwako Suspiria
-Eligio Lance Jens Tichaon
-Ann-Tabitha Serenity
-Erdős Katalin
-Amaya Delia //új karija Avril Sheila Roseberg lesz.Amy.//
-Amanda Clarks


Bestiamesterek:
-Miranda York
-Lee Hansang
-Lorelai Smith
-Leonza Erdel
-Estera Linnet

Elemi mágusok:
-Thomas Defreund
-Nikorina Grozda
-Bonnie Donovan
-Igor Volovnyev
-Curtis Glinterleer
-Anaze White
-Arabella Jagusia
-Svetlana Vladislav Ivanov

Holtak őrei:
-Layla Roberts
-Ivanova Angelovics
-Clare Petal
-Tony Cascada
-Aida Whimberg
-Jack Darkfield
-Veronika Svetlana
-Sabrina Baxter
-Jane Scott
-Estella Grimaldi
-Tara Nicole Grennie



A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 28 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24, 2008 9:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 8:56 am

Ok, értem! Köszi!
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 8:57 am

No akkor helyzetjelentés az utolsó két nap előtt. 33 jelentkező, ami nagyon szép, ám még mindig van két napja mindazoknak, akik bizonytalanok, és úgy érzik, mégiscsak jelentkeznének.
A szakok felállása: 11-3-8-11
A dalnokoknál és a holtak őreinél 5,5 szeres a túljelentkezés.
Az elemistáknál 4 szeres.
A bestiáknál továbbra is az a 3 ember árválkodik, akiből 2 bejut. Egyrészt ez a szak aktivitását mutatja, másrészt legalább az aktiv prefektusok veheték a fáradtságot, hogy jelentkezzenek.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 5:44 pm

Hát én is Kaen üzenete után jelentkeztem. Nem is gondoltam volna, hogy jelentkezzek, de KN meggyőzött. Holtak Őreisek közül elég sok a jelentkező... kíváncsi vagyok, hogy a szakokról kik jutnak be. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 6:29 pm

Nyáá, de ez így olyan fain lehet...nem is bánnám, ha veszítenék, hogyha ennyi ember közül lehetne bekerülni...nade háromból. Mondjuk én azzal nem értek egyet, hogy az aktív prefik vehetnék a fáradágot, mert lehet, hogy arra már abszolút nem lenne idejük a prefiség mellett, viszont a nem prefi, de aktív bestiák nemtom, hogy mért néznek csak ki okosan a fejükből...vagy megeshet, hogy nincsenek is olyanok, hogy nem prefi, de mégis aktív bestiák!!?? :S
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 6:36 pm

Én nem akarok okoskodni Miranda, de elhet nem kapott nálatok elég nagy reklámot a dolog, vagy nem is tudom. Még két nap, addig még le is körözhettek akár:) Hajrá bestiások
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 8:39 pm

Ismét egy kis pontosítás. Szerintem aki prefi elég aktiv, mert sokan szétcsetelnek minden fórumot. A diáktanács pedig nem egyéb egy újabb csetelős fórumnál, szal kétlem, hogy baromi nagy munka lenne, hogy plusz egy helyre kell írni.
Másrészt: én minden aktiv embernek írtam egy üzit, hogy van e kedve jelentkezni a diáktanácsba. Ez a dalnokoknál és a holtak őreiseknél olyan 30-30 embert jelentett, az elemistáknál 16-18 volt, a bestiáknál 6-7.
Olyannak minek írjak, aki felnézett egyszer?
Ezt be kell látni, anélkül hogy meg akarnám bántani a bestiamester szakot, hogy 0 az aktivitás. Még a prefik közül is ketten simán azt mondták hogy nem.
Aktiv diák aki nem prefi nincs is, tehát lényegében a bestia prefik szinte semmilyen diákot nem tudnak felmutatni, akit kitanítottak, és aktiv lett. Csak azok, akik prefik lettek, de ez ördögi kör, hogy nagy ritkán van egy aktiv bestia diák, prefi lesz, a régi akinek a helyére kinevezték, meg eltűnik.
Tehát az az 5-6 ember aki van, az sem mind aktiv, és ők is mind prefik, talán 1-1 új leledzik néha, mielőtt eltűnne.
És nem tudom megérteni azt, amikor látom, hogy nyávogás van,hogy de hát én próbáltam hivni mindenkit msnen játékra. Meg hogy küldtem mindenkinek üzit, és senki nem válaszolt. 100 emberből? Bocsássatok meg, de ez szemenszedett hazugság. A nagy számok törvénye alapján ha én 20 embernek küldök üzit, vagy 20 embert megkérdezek, 1 minimum pozitiv visszajelzést ad. Egyszerű statisztika. Tehát az 5-6 bestia szörnyű ténye a bestiák hozzáállásából ered, meg hogy bocs, most felvételizem. Egyrészt mindig lesznek olyan dolgok az életben, ami miatt az embernek nehéz, de a hobbiját senki nem hanyagolja el, ha fontos neki, főleg ha még felelős poziciót vállal. És ismétcsak érdekes, hogy ezek az emberek nem mondtak le, pedig már simán egy-egy új kezébe lehetett volna adni a prefiskedést, mert ennél amit időnként felmutattok, sokszor még egy új is jobban csinálná, mert a semminél a kevés is több.
Nyafogó hszeket mellőzzük, msnen megkereshető vagyok, paradicsomokkal nem ér dobálni. A stilusom kéretlen ez igaz, ám tényeket közlök.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 9:36 pm

Kaen. Gratula!!!!!
Én egyetértek veled teljes mértékben... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 9:59 pm

Én is egyetértek Kaennel teljes mértékben.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2008 10:56 pm

Bár nem az én feladatom lett volna, de sikerült Leonzát is meggyőznöm, hogy van keresnivalója a diáktanácsban, tehát már a bestiáknál is megvan a 4 fő ami azt jelenti, hogy senki nem kerül be automatikusan. Ettől függetlenül remélem,hogy a lelki fröccs hat, és holnap még jelentkezik mutatóba egy-egy ember. Persze nem arról van szó, hogy mindenki jelentkezzen, hiszen ez nem kötelező, csak az egész mutatja egy picit a bestia szak helyzetét, amiből ki kéne lábalni, mert a második félév elkezdődött, és mire nyár lesz, jó lenne 4 jól működő szakkal elkezdeni a szünetet. Ámen.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 7:51 am

Teljesen egyetértek Kaennel. Végülis aki csak egyszer lép be, annak nincs értelme regisztrálni...
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 9:24 am

No most picit felvágok: úgy tűnik volt értelme reklámból írnom a diplomamunkámat, Esterát is megfűztem, hogy jelentkezzen.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2008 2:56 pm

Egyáltalán nem nagyképűség. Az csak előny, ha tudod, hogy miből vagy igazán jó. Ja, és csak így tovább! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DiákTanács választások 2008. Szavazás   DiákTanács választások 2008. Szavazás - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DiákTanács választások 2008. Szavazás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: