Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Kalandmester
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Bálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Bálszépe Divat- és Szépségszalon

Go down 
+56
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Dissoine M. Dreadcurse
Melusine Sorentyl
Kobayashi Daisuke
Cecile Mignonette
Scott Masters
Hazel Ravenwood
Denzel O'Neil
Diana Lunitech
Artemis Taylor
Tessa Leone
Agatha Brooks
Lincoln Lawrence
Claire Fairchild
Samantha Radoslava
Scott André
Evangeline Elovics
Anita Radoslava
Jessica Westlive
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Cat R. Morgan
Mira Todorka
Emily Kyra Beawer
Nessie di Alsiera
Yeo Jung-hwa
Loretta Sabilo
Lismine Lockwood
Sarah Lairs
Daran Fila Chirs
Lorraine Betranche
Amelia Ellwood
Kádár Enikő
Sophia Zenovia
Játékmester Eramir
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Lina Wierro
Andrey Bogdan
Lizbeth Westlive
Marina Raya
Ann-Tabitha Serenity
Nagy Klaudia
Maximilian Smith
Olga Snezhana
Atanas Iordan
Lilia Radoslava
Amaril Gwyneth
Ewelyne B. Cart
Wanda Dorcas Gloria
Ashlie Brogar Glevor
Melody Grey-Kingston
Aylossa Serendin
Gisellle Floretta
Cirelin de Sovalon
60 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Elemista

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:02 pm

*Érdekes ez a joghurtos dolog, lehet, hogy én is meglátogatom azt a fagyis standot. Persze, ki tudja, hogy én milyen meglepetést kapok, lehet, hogy egyszerűen csoki emberré változok és elolvadok a napon, vagy mit tudom én. Halkan kuncogok az ötletre, majd hamarosan már a leányzót kóstolgatom. Illetve a tócsáját. Kiderül, hogy tényleg joghurt a dolog, és a gyümölcsök is valódiak és finomak. Leveszem a ruhát, majd a tekintetemmel meglátom Felicityt, ahogy a ruhákat nézegeti. Elmosolyodom, és odasétálva hozzá megcsóválom a fejemet.*
- Tehát szereted. Helyes! Akkor... *sétálok néhány sort, majd előhúzok egy igen kellemes ksi ruhácskát. A felső részén garbó van, de nincs ujja, és a nyakánálcsipkés átlásztó, a derekánál van egy széles, fekete öv, nagy csattal, az alja pedig lengő szoknya, kb. térd alattig érő. ÉS persze az egész zöld színű.*
- Szerintem ez nagyon édesen állna rajtad, Honey! *becézgetem a leányzót és lágyan megsimítom a haját.*
- Egy csinos oldalkonttyal állati dögös lennél benne. *nevetek fel, és meglengetem előtte a szoknyát.*
- GYerünk, próbáld fel! Aztán mehetünk sütizni!
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Mentalista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon P0fe
Színem: cornflowerblue

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:49 am

*A lerohanást abszolút nem veszem rossz néven és elkönyvelem ezt annak, hogy egy különleges fajba tartozik. Mert azért ritka, hogy egy ember random megölel valakit, akit körülbelül csak látásból ismer. Örülök, hogy összefutok Meriliennel, legalább nem egyedül kell nézelődnöm az üzletben. Még a véleményemet is kikéri, arról a vörös, illetve fekete ruháról, hisz az eladók mindenképp arra mennek, hogy eladják a készletüket. Hát igen. Merilien a tükörben nézegeti magát, hogy hogyan is passzol hozzá ez a ruha. Szerintem szép és elegáns, de ez az én véleményem. Nem annyira szeretem a fekete ruhákat, mert számomra túl sötét, viszont ahogy most Merilienen nézegetem, egészen csinos kis ruhának bizonyul. A tócsás magyarázatomat követően diáktársam elneveti magát, ami miatt nem érzem kellemetlenül magam. Az tény, hogy ilyet nem minden nap lát az ember, ráadásképp vicces látványt is nyújtok, úgyhogy semmi gond. A bocsánatkérésére csak legyintek, mert tényleg nem baj, ha nevet. Most már én is azt tenném, hisz igazán nagy poén ilyet látni.*
- Igen, joghurt. * bólintok egyet, mire a lány megkóstolja a földről. Érdekes, mit ne mondjak. Ezt azért nem ismételném utána. Az ötletére már én is felkacagok, s mikor megkóstolja csak tovább nevetek.*
~ Ha kinézelődted magad, akkor megyünk, ugye?~ * bújik elő Kirtel a ruhák közül, s barna tekintetével pislog rám.*
~ Ahham, persze, de az még egy kicsit messze lesz.~* biccentek egyet felé, mire ő csak lábamhoz lép és ott foglal helyet. Sok érdekes ruha van itt, s csak tovább kotorászok.*
- Ha fagyizni nem is, de egy sütizés bele fér. * mosolyodom el, aztán kikapja kezemből az imént fogott felsőt és javasol nekem egy másik színt, a zöldet.*
- Hmm... Igen, szeretem. * bólintok párat, aztán kíváncsian figyelem, hogy mire készül.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Elemista

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:41 am

*Valóban nagyon közvetlen vagyok, de hát én már csak ilyen vagyok. Muszáj az érintés, az érzelem, ezek nélkül szinte nem is tudnék élni. Mindig rossz kedvem lenne és szomorú lennék, mint pl. Scarletta. Neki nem sok barátja és kapcsolata van, és hát látom rajta, hogyan sorvad el szép lassan. Persze igyekszem neki segíteni minél többet, de hát nem lóghatok folyton vele, nekem is vannak barátaim és szükségleteim. Bár az igazat megvallva most eszembe sem jutott, hogy elhívjam vásárolni. Kicsit el is szégyellem magam miatta, de hamar el is felejtem ezt az egészet, mert felicity elmeséli, hogy mi is történt vele, mitől is húz maga után joghurt tócsát. Amikor befejezi a történetet, felnevetek, majd megcsóválom a fejemet és a szám elé kapom a kezem.*
- Ne haragudj, nem akartalak kinevetni, de... Ez nagyon vicces! Ez tényleg joghurt? *hajolok le és mártom bele az ujjamat a fehér tócsába, majd kapom be. Nem túl higiénikus tudom, de ez most nem érdekel, hiszen csak a legtetejébe nyalok bele.*
- Hmm. Ez tényleg az. Tudod mit? Ha a gyümölcsök beleesnek a joghurt tócsába, akkor gyümölcsös joghurt lesz. *kacagok fel ismét és megcsóválom a fejemet. A földről felveszek egy málnát, majd a joghurtba mártogatom és úgy kapom be.*
- Teljesen jó! *nevetek. Besétálok a próbafülkébe, hogy leszedjem magamról a ruhát, és hamarosan ismét Felicity mellett állok.*
- Nem akarsz fagyizni? Hát, meg tudom érteni.*mosolyodom el.*
- Oh, nem szívem, a sárga nem a Te színed. *veszek ki egy felsőt a lány kezéből és tartom oda a testéhez, majd megcsóválom a fejem.*
- Nem-nem. Hozzád inkább... Valami sötétebb illik. Zöld? Szereted a zöldet?
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Mentalista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon P0fe
Színem: cornflowerblue

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:28 am

* Merilien hirtelen lerohanása és üdvözlése egy kicsit hirtelen jött számomra, de ha ő ilyen, akkor ilyen. Emiatt nem fogom elkerülni vagy piszkálni, mert rendesnek tűnik. Legalábbis így első ránézésre. Ha pedig van egy bizonyos másik oldala, akkor már más a helyzet, de jelenleg a jó fej kategóriába sorolnám. Mondjuk tiszta idióta vagyok, hogy másokat kategóriákba osztok, de semmit sem bízok a véletlenre. Sok olyan emberrel találkoztam már, aki jópofizott nekem, közben meg csak érdekből jött barátkozni. Hát igen, sajnos ezekből az emberekből is egyre több van, no de mindegy. Miközben Merilien a tükör elé lépked, én megerősítem, hogy tényleg egy kicsit vékonykának tűnik ebben a ruhában. De talán ez még nem olyan nagy katasztrófa, ami miatt el kellene jönnie a világ végének. Lassacskán diáktársam kiszúrja a fehér cuccot, amit magam után hagyok. Én csak sóhajtok, mielőtt még elkezdeném megmagyarázni. Kicsit közelebb hajolok a lányhoz, hogy azért ne kürtöljem világgá.*
- A Neza udvarán van egy fagyis mobil, ahol lehetett kapni mindenféle ízű fagylatot. Na most attól marad a lábnyomom helyén joghurt tócsa. Plusz a hajamból is gyümölcsök potyognak. * mondom neki kicsit halkan, aztán csak az egyik sorhoz lépek, hogy valamit keressek.A ruhák közt matatok, hát ha akad egy számomra érdekes darab, amit örömmel hordanék. A ruhatáramban nem sok csinos, elegáns gönc van, inkább csak nadrágok, amik néhol már kikoptak. Kirtel eközben a sorok közt sétálgat unalmában, persze közel hozzám. Nem szeretek sokat időzni egy boltban, mindent felpróbálni, amit csak lehet, de be kell, hogy valljam, ebben az üzletben sok ruha tetszik, és egyszerűen muszájnak érzem, hogy megtapizzam és alaposabban megnézzem magamnak.*
- Oh, értem... * motyogom, mikor a rossz kedvéről beszél.* - Fagyi?! Öhm... Szívesen mennék, csak azt hiszem emiatt a kis tréfa miatt nem tudnék megenni egy fagyit. * nevetek fel.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Elemista

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:22 am

*Egydiáktársam sétál be a ruhaboltba, aminek nagyon örülök, hiszen legalább lesz valaki, aki realisztikusan mondja meg, ogy jól áll-e a ruha, avagy sem. Hiszen az eladóknak nm nagyon lehet hinni ilyen téren. Naná, hiszen nekik minden jól áll a vendégen, az a lényeg, hgy minél több ruhát vegyenek meg. Egy gyors ölelés és bemutatkozás után már indulok is vissza a tükörhöz és kíváncsi vagyok, hogy Felicity milyen véleménnyel lesz erről a ruháról. Igazán szép, szolíd, mégis a vörös és fekete színeivel igencsak kihívó. A furcsa joghurtos öntet nem szúrom ki, hiszen most el vagyok foglalva magammal és a csodálatos ruhámmal. Egészen addig, amíg a tükörben meg nem látom a Felicity által húzott fehér nyomot.*
- Jézusom, az mi? *nézek a tükörképre, majd megfordulok és a fehér cucchoz sétálok.*
- Ez... *nézek a lány felé meglepetten.* -...belőled jön? *pislogok rá, habár igazán megszokhattam volna, hogy a nezabarban minden megtörténhet. A kérdésére azonban válaszolok, egyszerűen vállat vonva.*
- Rossz kedvem van, úgyhogy boldogításnak akarok venni néhány ruhát. De... Most már annyira nincs is rossz kedvem. Van kedved beülni valahova enni egy fagyit, vagy ilyesmi? *mosolyogok a lányra, miközben besétálok a próbafülkébe, hogy levegyem a ruhát.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Mentalista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon P0fe
Színem: cornflowerblue

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:13 am

* Nagy valószínűséggel, ezzel a megjelenésemmel igazi turistalátványosság vagyok. Remek... Ez hiányzott nekem, hogy az emberek jól megbámuljanak. Ha pedig netán egy bátrabb emberke odajönne hozzám, hogy mégis mi folyik belőlem, akkor bevetnék egy jó kis magyarázatot. Például, hogy "ez egy új fajta joghurt, amit ilyen módon reklámoz a cégünk". Bár egész biztos sík idiótának néznének, de hát mégse mondhatom, hogy egy fagyi művelte ezt. Hjaj... Nehéz így flangálni ide-oda, de kezdem megszokni. Persze nem akarok így maradni életem végéig, úgyhogy már igazán vége lehetne ennek. Ahogy az utcán vonulunk, észreveszek egy igencsak hívogató boltocskát. Szép ruhák díszelegnek a kirakatban, úgyhogy nagyon is érdekel, hogy mi van az ajtó mögött. Odaérünk, bemegyünk, köszönök. Ugye ezek az alap dolgok, mikor valaki belép egy üzletbe. Még szétnézni sincs időm, amin becsukom az ajtót magunk mögött, egy Nezás diák rohan le. Szinte egy mondatba hadarja el a nevét, miközben átölel, ami kicsi hirtelen jött. Nem tudom, hogy talán valami érdekes fajba tartozik e, ezért inkább nem szólok a furcsa köszöntés miatt.*
- Szia! Igen, Nezás vagyok. Ő Kirtel, a daimonom, én pedig Felicity vagyok. * mutatkozok be, miután elenged, aztán csak egy pillantást vetek az eladókra. Valóban... Mindenre azt mondják, hogy tökéletes, csakhogy a vásárló vegyen valamit. Ez nem fair, kicsit sem.*
- Persze, örömmel. * mosolygok rá. Furcsállom, hogy még nem szúrta ki a folyamatosan potyogó gyümölcsdarabkákat, no meg a padlón szétfolyó joghurtos tócsákat*
- Talán egy kicsit vékonyítja, de nem olyan vészes.* gondolkodok el. Nem vagyok az a hű de nagy ruhaszakértő, de egyet s mást én is tudok.*
- Milyen alkalomra szeretnél ruhát? * kérdezem, miközben Kirtellel a ruhákhoz lépünk és elkezdünk turkálni a jobbnál jobb választékok között.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Elemista

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:05 am

*A hatalmas, egész alakos tükör előtt ácsorogva illegetem-billegetem magam, mikor meglátom magam mögött a belépő szöszit. Megfordulok és széles mosollyal sietek oda hozzá.*
- Helló, szia! Te is Nezás vagy, ugye? Még nem találkoztunk, Merilien vagyok! *ölelem meg a lányt totál közvetlenül, ami neki lehet, hogy furcsa lehet, nekem, Szerető francoskának totálisan alap, hiszen minket az érintések és az érzelmek éltetnek.*
- Légyszi, segítsetek nekem ruhát választani! *pillantok le az állatkára is, aki vélhetőleg daimon, ezért beszélek többes számban.*
- Tudjátok az előadó mindenre azt mondja, hogy jól áll, csak hogy vegyem meg. *hajolok közelebb a lányhoz, a kezemet a vállára téve suttogom a szavakat a fülébe és sóhajtva megforgatom a szemeimet ezzel fejezve ki a lenézésemet ez ellen az aprócska kis trükk iránt. Kicsit hátrébb lépek, majd a tükörhöz sétálok és ismét megfordulok.*
- Mit szóltok ehhez a ruhához? Nem túlságosan vékonyítja a csípőmet? Hogy is hívják azt? Darázs-derék, vagy mi? *nézek kérdőn a lányra és szinte nem is hagyom, hogy szóhoz jusson.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Mentalista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon P0fe
Színem: cornflowerblue

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 10:58 am

* A joghurt és gyümölcs darabkákat még mindig muszáj elviselnem, úgyhogy Kirtellel így slattyogunk végig egész Nellondon, hogy egy kicsit kimozduljunk. Remélem holnapra elmúlik ez az egész, mert már tűkön ülve várom, hogy végre hazalátogathassak. Persze az egy dolog, hogy ők kicsit sem fognak nekem örülni, de már látni akarom őket, ha törik, ha szakad.*
- Nem is rossz ez a joghurt. * hallom Kirtel hangját magam mögött, s mire megfordulok, már látom, hogy nagyban lefetyeli a fehér valamit a földről. Egek... Én soha nem lennék képes a földről enni, vagy mégis? Max, ha leesik, akkor felveszem, mert annak kutya baja. De jesszus, mikre nem gondolok.*
- Pár nap után végre rávetted magad? * kérdezem daimonomtól, aki csak egy szúrós pillantást küld felém, miközben én halkan kacarászok. Amúgy tényleg nem értem magam. Ha joghurtot és gyümölcs darabkáka hagyok magam után, akkor mégis mi a frászkarikáért kell végigvonulnom Nellondon? Na mindegy, ez mostmár késő bánat. Szomorkásan pislogok le a földre, nem is nagyon érdekelnek a kirakatok, inkább csak az üres út, ami elém tárul. De ha hátra nézek... Pff... Tócsa, tócsa, gyümi, tócsa... Ahogy hátrasandítok észreveszek egy ruhaboltot. Azonnal felkelti a figyelmem, úgyhogy veszek egy fordulatot és odasietek a kirakathoz.*
~ Úgy bemennék...~ * sóhajtozok, ahogy odaérünk az ajtóhoz. Daimonom csak megböki lábamat, jelezve, hogy menjünk már be. Ahogy elnézem, őt kicsi sem zavarja a joghurt, de talán az eladóknak erről más véleményük lesz. Mindenesetre bátorságot veszek magamon és belépek az üzletbe. Hangos "Jónapot"al köszönök.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Elemista

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 10:49 am

*Hamarosan elkezdődik a tanítás. Az utolsó év, az utolsó vizsgák, az utolsó kalandok. Az igazat megvallva kicsit kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz velem... Mi lesz velünk, hogyha itt vége lesz mindennek. Mit fogunk csinálni ebben a világban? Lehet, hogy eltávolodunk egymástól, és majd nem is fogjuk tudni értesíteni egymást, hogyha megnyílik az átjáró. Félek, hogy soha nem fogunk hazatalálni. Márpedig nekem nagyon hiányzik a családom! Hogy a bánatomat elfojtsam, vásárolok. Hát persze, hiszen mivel is lehetne elfojtani a bánatot, mint egy jó kis vásárlással? Azt sajnálom, hogy Lulu most nem ért rá, akkor együtt tudnánk vásárolni, ő pedig elmesélhetné, hogy mégis mit is vegyek, és hogy mit mivé lehetne átalakítani. Bizonyára a párjával van, mostanában egymás nyakán lógnak állandóan. Még csak a randijukról sem tudtam még kikérdezni a lányt, habár szinte biztos vagyok benne, hogy lefeküdtek. Már alig várom, hogy meséljen! Ezen pörög az agyam, miközben egy fekete-vörös, testhez simuló ruhát próbálgatok fel és illegetem magam a tükör előtt. Végighúzom vékony derekamon a kezemet, majd sóhajtok.*
~Milyen jó lenne, ha lenne itt valaki, aki tanácsot tudna adni. Az eladó mindenre azt mondja, hogy jó, csak hogy megvegyem...~*csóválom meg a fejemet kicsit szomorkásan.*
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:22 pm

*Na igen, csak azért nehéz nekem még eldönteni, hogy mi lehet olyan téma, amivel óvatosan kell bánnom és mi olyan, amivel pedig nem. Szóval.. inkább jobb, ha kevésbé kérdezek és akkor biztosan nem lesz nagyobb baj, mert ki tudja, hogy mennyire tudja visszafogni magát, ha valami kényes témára tapintok rá megint. Tudom én, hogy nem volt valami egyszerű az élete, már az alapján is, amiket mondott és ahogy viselkedik időnként, de mégis majd egyszer szeretném, ha elmondaná, ha megosztaná velem, együtt cipeljük a terhét, és úgy neki is egy kicsit könnyebb legyen. Nekem is sokkal jobb azóta, hogy ő tudja, akkor is, ha nem tud segíteni, nem tud tenni a helyzetem ellen semmit, de azzal, hogy nem magam vagyok a problémámmal, már jobban érzem magam. Viszonozom a finom csókot, kellemesen borzongató. Vajon valaha kihuny majd ez az érzés, ami most minden egyes érintésétől végigszalad rajtam? Remélem, hogy soha!*
-Jól van, tudod, ha rossz témára tapintok csak annyit mondj, hogy ezt ne, és én máris elfelejtem. *Mosolyodom el mostmár. A szemem is lassan tisztulni látszik, majd távozik, hogy átöltözhessek. Leveszem a zöld ruhát és visszaveszem a sajátomat, a hajamat kicsit megigazítom és a tükörben a szemeimet is megnézem. Nem olyan vészes. Amikor készen vagyok, már az ajtóban vár a kis zacskókkal, amiben az új ruháim vannak. Amikor kilépünk belé karolok és kicsit még lábujjhegyre állok, hogy egy csókot leheljek az ajkaira.*
-Köszönöm a ruhákat, igazán! *Egy kis séta, az most jót fog tenni.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:08 pm



*Nem kérem én tőle, hogy soha ne kérdezzen, hogy ne hozzon fel semmilyen témát. Egyszerűen csak vannak olyan dolgok, melyek kicsit kényesek a számomra. És őszintén szólva, reményeim szerint, mire minden témánk elfogy eljutunk arra a szintre, hogy már tudok neki beszélni arról, ami történt velem. El tudom majd mesélni az örökös bántalmazásokat, melyeket a régi sulimban kellett elviselnem. Akkor majd talán el tudom mesélni neki, hogy mindig én voltam a kis szerencsétlen, akinek a fejét a wc-be nyomták, és akit suli után mindig megvertek épp azért, mert akkora volt a pofája. Ez persze most sem változott, csak itt legalább büntetik az ilyen viselkedést, ami egy jó pont az iskolát tekintve, és így már nekem sem kell állandóan meghunyászkodnom, és elrejteni a véleményem. Vagyis inkább rettegnem, mert régen rettegtem… Egyedül Nati állt mellettem, és ez az ami miatt annyira ragaszkodom hozzá. Ott volt mellettem mindig, mikor szükségem volt valakire, és később, miatta kotródtak el a bántalmazók is, mert megvédett. Egy lány… engem… a férfit…
Ahogy a lány közelebb jön, lágyan ölelem magamhoz, majd mikor elmondja hogy nem fog többet kérdezni, csak felemelem a fejét, és lágy csókot lehelek az ajkaira. *
- Semmi baj, kérdezz nyugodtan, én pedig próbálok nem kiakadva lekezelni! * mondom, majd mikor invitál a távozásra, akkor csak bólogatok. *
- Oké, és igen, vedd le gyorsan ezt a zöld borzalmat, ezt nem vesszük meg! * vigyorgom, majd fogom meg a két ruhát, és viszem ki az eladónak hogy kifizessem. Magára hagyom a lányt, és csak remélem hogy kicsit már lenyugodott, hiszen sikerült megismertetnem az első bunkó megnyilvánulásommal, már ami a jelenlegi érzelmi életünket illeti… *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:43 pm

*Nem is tudom, biztosan nehezen fogadnám el, talán félre is érteném, vagyis inkább talán nem érteném, hogyan ragaszkodhat valakihez ennyire, ha egyszer így elbánt vele. Én senkivel semmi tenném, inkább megbeszélném, vagy próbálnám rendesen tisztázni, nem pedig elmenni szó nélkül. Az annyira fájhat! Vajon a szüleim, a barátaim, mit gondolnak? Remélem tudják, hogy nem hagytam volna ott őket önszántamból, nem mentem volna sehova csak azért, hogy nélkülük legyek. Oh, remélem ismernek annyira, hogy tudják, hogy velük lennék, ha tehetném! Félek, hiszen nem tudom, hogy Ő tett-e valamit, hagyott a nevemben levelet, amivel megbántott bárkit is, akit szeretek, írt-e olyat, ami nem igaz, és amivel a szívükbe gázolt. Remélem nem, hinnem kell, hogy nem, e nélkül biztosan nem bírnám ki, csak folyton gyötrődnék.
Tényleg megbántott és rosszul is érzem magam, hogy a múltja egy része annyira fájdalmas, hogy titok előttem, hogy én nyíltam meg előtte igazán és ő még nem, de tudom, hogy erre idő kell, hogy majd talán egyszer menni fog neki, talán majd tud beszélni velem erről, régi dolgokról, mindenről. Én szívesen meghallgatnám, fognám a kezét, simogatnám a haját, vele lennék, amíg kibeszéli magából a fájdalmat, az néha segít, tényleg segít! Felállok végül és egyszerűen, bár kissé tétován, de hozzá bújok. Zakatol a szívem, ahogy feszülten várok, de végül megemeli a kezeit és a karjaiba zár, ami határozottan jó érzéssel tölt el. Halkan felsóhajtok és szinte a mellkasának dörgölöm az arcom. Felpillantok végül rá, a szemem talán kicsit piros, de visszatudtam tartani a könnyeket.*
-Semmi baj, tényleg, majd igyekszem jobban gondolkodni, mielőtt kérdezek. *Bár ez nehéz, hiszen egy idő után kifogynak a témáink, ha mindig visszatartom a kérdéseimet, ha félek megkérdezni, ami eszembe jut, nehogy kiboruljon tőle.*
-Ha szeretnéd mehetünk, csak ezt leveszem. *Most jövök rá, hogy még mindig a kényelmetlenül rövid szoknyában feszítek. Az előző kéket, a piros kockásat azokat mindenképpen szeretném, de ez tényleg túl sok lenne, azaz pont hogy túl kevés.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:29 pm



* Persze hogy nem tudta, hogyan is tudhatta volna. Hiszen az életét nem itt élte le, nem az orosz kietlenségen nőtt fel, nem zötyögött minden nap egy lassan elenyésző buszon, és nem ő csókolta meg a legjobb barátját azért, mert balga módon beleszeretett, és mert nem látott választási lehetőséget és kiutat egy kilátástalan helyzetből. Én így láttam, éreztem. Megtettem, ezzel pedig mindent elrontottam. Lelépett, pofára ejtett, és az az egy ember menekült el tőlem, aki mindig is fontos volt. Miatta éreztem magam embernek, normálisnak, ő volt az egyetlen barátom, a lány akit szerettem. És nem, már nem szeretem, de a társasága igenis hiányzik. Hiszen az ember barátok nélkül nem igazán teljes. Ő pedig teljessé tette az én életemet, legalább is ilyen formában. Nem viszonozta az érzéseimet, de ettől még jó lenne legalább egy levelet váltani vele. Megbeszélni ezt a dolgot, hogy minden a múlté, hogy elfelejtettem, hogy túlléptem rajta és soha többé nem szólok hozzá ha kell, csak jöjjön vissza! Hogyan mondhatnám ezeket el Lena-nak, anélkül, hogy ne értse félre mit is jelent a számomra még mindig Nati? Nem a szerelmet, hanem egy elvesztett barátot, akire szükségem lenne. Nem kívánom, nem akarok tőle semmit. Jelenleg egy szőke hajú leányzó jár a fejemben túl sokszor is, aki a múltból csöppent ide! De a sok áradozás mellett, hogyan hallaná meg azokat a fontos mondatokat, melyeket neki szánok, melyeket hallania kellene? Egy lány sem figyelne már arra, ami a lényeg, ha elkezdenék beszélni Natiról és az erényeiről. pedig Isten látja lelkem tényleg nincsenek már érzéseim. Egyszerűen csak megbántott, eltűnt, és ez megvisel a mai napig. És ez egy olyan dolog, egy olyan mély törés számomra, melyet nem akarok megosztani senkivel, még vele sem. Majd ha már itt lesz az ideje….
Kezemből a görcs lassan kienged, döbbent arcára bámulok, és a szám önkéntelenül is lebiggyed. Nem akartam tuskó lenni, azonban megint sikerült hozni a formámat.
Egyetlen öröm az ürömben, hogy Lena nem nagyon zavartatja magát. Azt adja, amire a legnagyobb szükségem van, és amire egyáltalán nem számítok. Azt sem tudom, mikor ölelt meg valaki is utoljára. A család és barátok híján nem igazán van fizikai kontaktusban részem, úgyhogy mikor hozzám bújik simán ledermedek. Kezem csak úgy esetlenül lóg a testem mellett és nem tudom mit is kellene tennem. Hezitálok, hogy viszonozzam e az ölelést. Végül is győz a vágy, karom lágyan öleli át keskeny vállát, finom, törékeny testét. Nem tudom sír e viszont remélem nem ríkattam meg a pokróc modorommal. *
- Én is sajnálom! Majd igyekszem kissé szocializálni magam, és nem kiborulni egy-egy kérdésen… és tényleg nem tudhattad…
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:11 pm

-Semmi, nem lényeges, tényleg! *Erősködöm, nem akarom kimondani, ami eszembe jutott, hiszen annyira már ismerem hogy nem egyszerű jellem és igazán nem szeretném megbántani, hogy úgy érezze változtatni akarok rajta, hiszen kedvelem úgy ahogy van, de tényleg! Így inkább lakatot teszek a számra és kész, ha akarná se tudná kiszedni belőlem, amit eredetileg mondani akartam. Legszívesebben inkább megfognám a kezét, hogy válasszon még egy ruhát, aztán... aztán nem is tudom menjünk és sétáljunk egyet csak mi ketten valahol a parkban, mint... mint egy pár. A kellemes gondolatokat viszont egy pillanat alatt elűzi a fejemből, amikor az egyszerű kis kérdésre olyan erősen és hirtelen válaszol. De hát nem tudhattam, tényleg nem tudhattam, hogy valaki ennyire csúnyán elbánt vele, vagy hát nem is tudom, hogy mi történt, de biztosan fájó neki, ha ennyire támad csak egy szimpla kérdés miatt is. Lefagyok, hebegek, habogok, aztán alig hallhatóan kérek elnézést és sietek, szinte menekülök be a próbafülkébe. Elhúzódik a függöny, én pedig lassan pillantok fel rá. Látom, hogy szinte remeg a szája, ahogy beszél, és a keze is ökölbe van szorítva. Egyetlen apró kérdés, hogyan boríthatta ki ennyire?*
-Tényleg... tényleg sajnálom, nem tudtam. Nem tudhattam. Nem kérdezem többé... ígérem, nem fogom. *Megrázom a fejem nyomatékosításképpen. Azért rossz ez, fáj, hogy ennyire rám ripakodott, és az is, hogy nem tart még annyira, hogy elmondja miért ennyire pipa, hiszen én mindent elmondtam neki magamról. Túl nyitott vagyok, Maggie mindig azt mondta, hogy túl nyitott vagyok. Amikor látom, hogy az ökölbe szorított kéz végül kienged egész lassan, szinte félve állok fel a padról és közelebb lépek hozzá. Tekintetemből apró kérdés indul felé. "Szabad?" Aztán még egyet lépek, hogy hozzá bújjak, ég a szemem, de nem akarok sírni, nem!*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:57 pm


- Vagy? * kérdezek vissza, majd inkább elharapom a nyelvem. Nem akarok erről beszélni. Nem akarok arról hallani, hogy változnom kellene! Tudom, hogy változnom kellene, anyám szerint szelídebbnek kell lenni az élethez, és hogy én nem vagyok kellően alázatos hozzá. Nos valószínűleg igaza van, sőt nem csak valószínűleg! Ez tény, azonban nem érdekel. Ha lehetne, akkor egyszerűen csak egy vállrándítással lerendeznék mindent. Az egész életet is. Én vallok egy elvet, amin nem akarok változtatni, és kész. Ezt kell elfogadnia mindenkinek, még Lena-nak is, hogy ha velem akar lenni. És remélem velem akar lenni. Mert én szeretnék vele lenni, sőt elég sok mindent megtennék azért hogy közöttünk működjön ez a dolog. Remélem nem lövök mellé ezzel a dologgal…
A függöny lassú ütemben húzódik el a próbafülkén, én pedig ismét szemügyre vehetem a lány tökéletes alakját. Nagyon szép, a haja csillog, ahogy a szeme is. Szája rózsaszín, én pedig ismét megcsókolnám, falnám a száját, ha nem érezném túlzottan rámenősnek a dolgot. Tudom, hogy ő ajánlotta fel nekem magát, hogy nem én tettem meg a kezdő lépést, azonban mégis csak máshogy nevelték, én pedig próbálom tartani magam ahhoz, hogy én se legyek az, aki beszennyezi tökéletes lelkét, lényét!
A zöld színre kicsit elhúzom a számat, majd arra is, mikor megkérdez valami olyan dolgot, amihez igazából semmi köze. Az eddig oly tökéletesen viselkedő Szergej egy pillanat alatt tűnik el, én pedig ott maradok egy olyan énemmel, ami minden csak éppen kedvesnek nem nevezhető. Annak idején Nati erre csak megvonta volna a vállát és közölte volna velem, hogy hülye vagyok, de jelen pillanatban nem vele vagyok, és úgy gondolom, Lena-nak nem is kell úgy viselkednie. Hiszen én bírom hogy sebezhető, és ezt jelenleg ki is használom. Szóhoz nem nagyon jut, csak bemegy a próbafülkébe, én pedig idegesen kezdek járkálni. Ruhát nem vitt magával, úgyhogy simán utána lépkedek. Meg sem torpanok a fülke előtt, egyszerűen csak elrántom a leplet, és az ücsörgő lányra nézek. Állkapcsom még mindig remeg, szemem izzik, de immár kissé nyugodtabban próbálok beszélni. *
- Ne haragudj ezért a stílusért, melyet veled szemben megütöttem. Egyszerűen csak ez egy olyan dolog, ami nem tartozik másra, és én nem is akarok erről beszélni. Ez kényes téma, és kissé kiborít, ha faggatnak. Ne tedd ezt kérlek többé, majd elmondom, ha úgy érzem, hogy meg akarom veled osztani.! * mondom a lánynak, majd ökölben lévő kezem végre kiengedem. *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:27 pm

-Hát akkor csak olyat kell találni, akinek nem baj ez, vagy... *Elharapom a mondatot, nem akarom hogy úgy tűnjön, mintha már az elején változtatni akarnék a jellemén, hiszen nekem így is tetszik és egyébként sokszor kedves is, de az is igaz, hogy néha meg nagyon bántó tud lenni, amikor épp olyanja van, még akkor is, ha én általában ezeket a dolgokat nem veszem fel. Azt hiszem pont ellentétesek vagyunk, hiszen én meg elég könnyen nyitok mások felé, amivel már sokszor meg is jártam. Nem sok ellenérzés, vagy gyanakvás szorult belém, minden bizonnyal azért, mert elég könnyű és egyszerű életem volt eddig, nem volt ami kialakítson bennem mások felé való zártságot. Mindenesetre a csók után újra eltűnök az öltözőben, és amikor már elhúztam a függönyt beállok a tükör elé egy pillanatra, és magamat nézegetem, konkrétan a számat, hogy látszik-e rajta valami, hiszen még most is úgy érzem, mintha csak bizseregne. Kellemes érzés szó se róla, de nem látok semmiféle változás. Tudom, buta dolog, ilyet feltételezni, mint amikor az ember felnőtt korba lép és azt hiszi, ettől minden hirtelen megváltozik. Hamarosan előkerülök az öltözőből, hogy megmutassam neki a ruhát, de eléggé kényelmetlenül érzem magam benne hogy nagyon rövid a szoknya.*
-Hát azért szerintem elég rövid. *Én továbbra is így érzem, főleg ahogy így megnéz magának. Tényleg kicsit olyan, mintha még ennyi ruha sem lenne rajtam, egy leheletnyit el is pirulok és gyorsan jön a kérdés azt hiszem tématerelés miatt is egyben. Elég hirtelen ér a válasz, szó szerint lefagyok és a mosoly is az arcomról. Finoman szólva is felcsattan és majdhogynem rám förmed, amiért megkérdeztem.*
-Én... én csak... *Habogok. Egyszerűen csak érdekelt, én nem akartam semmit sem erőltetni, és nem akartam kicsikarni sem belőle semmit sem.* -Egyszerűen csak érdekelt, ne haragudj. *Gyorsan fordulok sarkon és veszem be magam újra az öltözőbe, bár nem vittem magammal egy ruhát sem, amit fel kellene próbálnom, csak lehuppanok bent a fal melletti padra. Én tényleg nem akartam semmi rosszat.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 1:54 pm


- Mert általában nem akarok magamhoz engedni senkit. Belefáradtam már abba, hogy mindig magyarázkodnom kell, hogy elnézést kell kérnem azért, ha elmondom, mit is gondolok. * mondom, és nem túl feltűnően elhúzom a számat. Valójában nem is tudja, mennyire igaza van. Tényleg nem szeretek magamhoz senkit sem közel engedni, hiszen a legjobb példa erre az egészre az, ahogyan Natival is jártam. Oké, én rontottam el, de gyakorlatilag itt hagyott egy szó nélkül, mintha a barátságunk egy fabatkát sem ért volna! A szerelmemről pedig ne is beszéljünk… Bár elképzelhető, hogy csak én vagyok az aki abszolút nyomorék az érzelmi kérdésekben, és nem bírom észrevenni, hogy mi is a helyzet, éppen adott pillanatokban. Mindenesetre remélem, hogy most jól fogom a rezgéseket, és nem csak behallucinálom azt, hogy Lena-nak tényleg tetszem. Mármint csak nem csókolt volna vissza, sőt, nem bújt volna hozzám, ha nem kedvelne…
persze tudom, hogy ez már csak a magam győzködése, hiszen a mai lányok nem éppen az erényeikről híresek, de én hiszek abban amit a lány állít, és tudom, hogy végre sikerült olyan lányra lelnem, aki tényleg komolyan gondolkodik, és aki nem ebben a felpörgött világban élte le az élete eddigi részét… és akinek a tisztaságát még nem mocskolta be semmi és senki!
A zöld ruhát csókunk után a lány kezébe nyomom, majd kellemesen bódult mosollyal az arcomon küldöm be a próba fülkébe. Nem telik el sok idő és szégyenlősen lépked kifelé. A ruha nem rossz, bár nekem a zöldnek ezen árnyalata annyira nem tetszik rajta. Valahogy sápasztja, bár tény, fantasztikusak a lábai benne. Látványától csak felsóhajtok, majd próbálom nem túlzottan bámulni. Hiszen nem valószínű hogy nagyon örül annak, hogy így nézek rá. Aki amúgy is meztelennek érzi magát az egy ilyen pillantás után még jobban kellemetlennek érzi a pillanatot, én pedig ezt nem szeretném. *
- Jó, de nem az igazi. Amúgy nem olyan rövid ez, csak a színe… nem igazán illik hozzád, szerintem… * mondom, majd mikor a lány megkérdezi csókoltam e már mást kissé meglepődöm. Ez persze nem is lenne gond, de ezt a meglepődött pillanatot felváltja a felháborodottság és a düh érzése. A fejem lélekben füstölni kezd, fülemen csak úgy tolom ki a gőzt, melyet most nem tudok időben kiengedni magamból… *
- Nem értem miért fontos ez! De igen volt, már voltam szerelmes, de ez nem jelenti azt, hogy már most az vagyok, vagy hogy leszek. Tetszel nagyon, de nem tudom, mit érzek, és ha siettetni akarsz, és valami olyan dologról beszélni, amihez amúgy nincs közöd… nos inkább hagyjuk a témát! * háborodom fel, majd mikor a lány szemébe nézek, akkor esik le, hogy tulajdonképpen mit is mondtam. Ismét hoztam a formámat, úgyhogy mintegy leplezve a zavaromat tüntetőlegesen hátat fordítok, és járkálni kezdek… A francba… *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:22 pm

*Mosolyogva rázom meg a fejem, hiszen azért én nem így láttam. Eléggé morcoska volt, mint aki mindenkit már előre el akar marni maga mellől, hogy ne legyen olyan, aki aztán megbántja. Afféle védekező mechanizmus.*
-Ha te mondod, de én eddig azért nem úgy láttam, inkább mintha nem akarnál senki sem közel engedni. *Picit oldalra döntöm a fejem, és hogy velem jönne... ha tudnám, biztosan lelkesen vetném magam a nyakába és puszilgatnám érte össze-vissza, de hogy azt szabad-e? Mármint mennyire bolygatná meg a világ rendjét? Bár már az is eléggé megbolygatja, hogy én nem vagyok ott, Lionel pedig igen... szóval. De ezt most nem fejtjük ki jobban, nem is érdemes, mert megcsókol, a testemen pedig mint egy villámcsapás, úgy rohan végig a remegés. Azért ez nem olyan, mint amiről a lányokkal beszélgettünk a pizsipartikon, ez annál sokkal-sokkal fantasztikusabb! Követem a mozdulatait, igyekszem leutánozni, átfonom vékony karjaimat a nyaka körül és a kezem automatikusan a hajába túr. Legszívesebben így maradnék és el sem szakadnék tőle, hiszen iszonyatosan finom és puha és... én még akarom! A szívem hevesen kalapál, a bőröm pedig lázas forróságban ég, ahogy a derekamnál fogva magához húz, szinte már megemel, én pedig lábujjhegyen ágaskodom, hogy minél jobban hozzá tudjak simulni. Aztán már tényleg nem is érzem a talajt a talpam alatt. Milyen erős! A papa biztosan rá bízna gond nélkül, és a legfontosabb az, hogy nekem fontos, hogy én... kedvelem, talán már szeretem is? Amikor letesz, egész gyenge a lábam, de végül csak nem csuklok össze. Felpillantok rá, amikor megemeli a fejem, hogy a tekintetünk találkozni tudjon.*
-Rám biztosan nem erőlteted magad, ez volt... ez volt a legjobb dolog, ami valaha is történt velem! *Felelek csillogó szemekkel, lopva az ajkaira pillantva újra. Kész vagyok, azt hiszem innentől képtelen leszek másra gondolni, csak arra, hogy újra akarom, hogy megint érezzem, hogy kóstoljam... normális dolog ez? Elnevetem magam arra, mit a ruháról mondd, majd bólintok és egy gyors puszit nyomok a szájára.*
-Akkor ez marad, de ez... ez a zöld? *Kicsit elkerekedik a szemem, hiszen azért ez már határozottan rövid, a combom tetejéig ér, ebben ha túl hirtelen mozdul az ember, még a végén kilátszik mindene? Nyelek egyet, de végül hirtelen fordítok hátat és tűnök el az öltözőben, hogy pár perc múlva kerüljek elő. A hajamat kicsit megigazítottam, és zavartan húzogatom lefelé a rövidke szoknyát.*
-Ez elég... rövid nem? *Határozottan nem érzem jól magam benne, de tényleg. Aztán felmerül bennem egy kérdés, ami már akkor is motoszkált a fejemben, amikor öltözködtem. Picit közelebb lépek, rendületlenül húzogatva lefelé a szoknyát.*
-Te Szergej, neked volt már előttem valakid? Csókoltál már mást? *Nem is azért, mert féltékeny lennék, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire gyakorlott.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:39 pm


- Ugyan! Én soha nem adom fel! * mondom a lánynak biztatóan, és próbálok nem arra gondolni, hogy milyen érzés is lenne átkelni vele egy másik világba. Az az igazság, hogy szívesen hagynám itt ezt a világot, azért, hogy vele átkeljek a múltba. Soha nem voltak itt barátaim, itt nem számít az őszinteség, az, ha valaki egyenes. Itt csak fájdalom és bántás jár azért, hogy olyan vagyok amilyen, lehet, hogy ott pedig pont ezért elfogadnának, kedvelnének és megbecsülnének. És bírnám, ha az apja úgy gondolná, hogy egy ilyen férfit szánt a lánya mellé. Oké, nem vagyok egy kigyúrt szépfiú, de van eszem, és határozott vagyok. Értek sok dologhoz, és én megvédeném a lányát bármitől!
Ezen kívül sok mindenen már nem bírok gondolkodni, ugyanis megadja nekem a zöld jelzést, én pedig először ledöbbenek, utána pedig szinte már őrült tempóban gyaloglom bele az érzések ezen szépségeibe.
Lágyan túrok a hajába, és próbálok finom lenni. Hiszen először is, nem vagyok én sem annyira profi. Egyszer csókolóztam, és azt sem viszonozták úgy, ahogy vártam, úgyhogy a szívem talán ezért is jár olyan őrült tempóban. Nem igazán tudom mit kell tennem, hogy a másiknak jó legyen, de azért próbálkozom. Próbálok finom lenni, nem túl heves. Csak akkor gondolom hogy valamit jól csinálok, mikor megérzem testének remegését, és mikor már ő is olyan hevesen présel, szorít magához, ahogyan én őt. Keze a hajamba túr, fejemet közelebb húzza, én pedig lassan elengedem a fejét, és a derekánál fogva még közelebb emelem magamhoz. Törékeny testét egyáltalán nem nehéz megtartanom úgyhogy szinte már felemelem a földtől a csók közben. Eközben persze nyelvem lágy táncba kezd, orromba pedig beköltözik mindennél finomabb illata. Virágok csiklandoznak és tudom, elvesztem. Soha nem gondoltam volna, hogy valami ilyen jó lehet!
Mikor elszakadom tőle, akkor lágyan leteszem, majd szavait hallva csak hangosan felkacagom. Közben kezemmel megtörlöm az arcomat, majd ujjaimmal a lány álla alá nyúlva „kényszerítem” arra, hogy a szemembe nézzen. *
- Nem féltem én tőle, maximum azért, mert szerettem volna, hogy neked jó legyen! Nem vagyok az a típus aki a lányokra erőlteti magát! * magyarázom abszolút komolyan *
- És jó ez a ruha, én megtartanám, ha másért nem, az első csókod emléke miatt! * vigyorgom, majd a kezébe nyomok egy zöld mini ruhát is, ami már egyáltalán nem olyan visszafogott, csak hogy megnézzük, azzal mire megyünk… *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 1:15 pm

-Vagy egyszerűen csak pont rossz embereknél próbálkoztál, akik nem értékelik, olyanok helyett, akik esetleg igen. *Nekem nincs gondom az őszinte emberekkel, én is annak mondom magam, bár persze számít, hogy az illető milyen módon adja elő a maga igazát, mert ha azt durván vágja az ember képébe, bántó módon, azért az egy olyen helyzet, amit nehezebb kezelni. Ezt a fiút pedig mindenképpen kedvesnek gondolom, akkor is ha a maga módján az, sőt igazából legalább nem egy szoknyapecér, aki minden lánynak csapja a szelet.*
-Jó lenne, de nem hiszem, hogy van erre esély. *Ejtek meg egy halovány mosolyt. Én már elfogadtam azt, ami van, és jobbnak érzem, ha nem reménykedem a végtelenségig, hogy egyszer majd hazajutok. És egyébként is talán jobb is, ha nem kell döntenem az otthon és az itt között, mert az biztosan iszonyatosan nehéz lenne. Igen, azt hiszem tényleg azt várta, hogy majd pirulok és meglepődöm a szavain, de azért már egy ideje itt élek, láttam én már csókolózó párokat a folyosókon, sőt hallottam is ezt-azt a lányhálókból, és hasonlók, szóval... azért nagyjából tudom, hogy mi fán teremnek a dolgok, régen is tudtam, attól, hogy megvoltak a magunk szabályai. Sőt attól még az én időmben is voltak fiatalok és a fiatalok hajlamosak nem ragaszkodni a szabályokhoz. Felágaskodom hát és egy puszit nyomok a szájára, ezzel is megmutatva, hogy nem tartok attól, hogy megcsókol. Hevesen dobog a szívem, ahogy közelebb lép és cseppet sem mondhatom, hogy ügyetlen lenne, én minden bizonnyal jóval inkább az vagyok, hiszen nem csókoltam még soha senkit. De igyekszem, tényleg! Lágyan mozognak az ajkaim, és amikor a nyelve is a számba kerül, a keze pedig a tarkómra a hajamba túrva egy pillanatra lefagyok. De tényleg épp csak egy pillanatra, aztán újult erővel vetem bele magam az újdonságba. Akaratlanul is felnyögök, amikor egyre erősebben csókol és egyre hevesebbé válik, amin újfent kissé meglepődöm, mármint így saját magamon, ezen az önkéntelen reakción. Az egész testem bizsereg, a szívem pedig úgy zakatol, mint még soha ez előtt. Az egész szédítő... Teljesen elveszítem az időérzékem, nem is tudom, hogy pár pillanat volt csak ez a csók, vagy percek, de végül kinyitom a szemem és buta mosollyal nézek rá, még mindig hozzá simulva.*
-Hát... hát ettől féltél? *Bukik ki belőlem, nem is tudok mást mondani, csak a mellkasához szorítom a fejem, szorosan hozzá bújva. Hallom, hogy az ő szíve is milyen hevesen zakatol, majd kiugrik a helyéről.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 11:52 am


– Mások nem igazán értékelik ezt a tulajdonságomat. Hiszen ezzel rögtön le is írom magam, és ez el is vezetett ahhoz a tényhez, hogy nincsenek barátaim. * mondom a lánynak, miközben apró kezét simogatom és csókolom. El sem hiszem, hogy ilyen közel van hozzám, és hogy nem távolodik el tőlem! Natival jó barátok voltunk, és mégis eldobott magától. Soha nem érzett irántam semmit, de valahogy mégis bánt a dolog, hogy még csak észre sem vette, hogy én viszont valami olyan isteni magaslatokba emelem, ahová talán soha senki. Nem gondoltam volna, hogy Lena lesz az a lány, aki kiránt a gödörből, és aki a kedvességével elvarázsol. És az egy dolog, hogy elvarázsol, de valahogy hagyja, hogy én odalegyek érte, és viszonozza a maga módján. *
- Egyszer remélem találkozhatom az édesapáddal! Kitűnő ember lehet, és én szívesen esdekelnék előtte a lányáért! * mondom a lánynak komolyan, majd mikor előadom a monológomat arról, hogy mennyire tiszteletben akarom tartani, kicsit másképp reagál, mint ahogy én várom. Valahogy felkészültem a piruló arcra, arra, hogy távolságot akar tartani. Hiszen ő egy másik világból jött, egy olyan helyről, ahol teljesen másak az erkölcsi normák. Én pedig igyekszem megfelelni neki, bár álmomban sem gondoltam volna, hogy kicsit lázadt már akkor is, mikor még otthon élt. Elmeséli, hogy máshogy üli meg a lovat, ami természetesen nagy szó, hiszen ismereteim szerint a nőknek nagyon sok szabályt kellett betartaniuk. Na meg akkor még nem voltak feministák, akik harcoltak a jogokért, és azért, hogy teljes értékű emberekként kezeljék őket, úgyhogy most meglepődöm. Azon pedig még jobban, mikor felém hajol, lábujjhegyre áll, és lágy puszit nyom az ajkaimra.
Azt hiszem ez az a pillanat, mikor a gát melyet eddig oly nagyon védelmeztem átszakad. Egy lépést teszek felé, kezeim közé fogom arcát, és szemeiben gyönyörködöm. Közelebb hajolok, mellkasom mellkasához szorul, szinte már felé tornyosulok. Fejét picit feljebb emelem, majd mikor már nem tudom magam egyáltalán visszafogni ajkára hajolok.
Szám lágyan simul az övére, majd pár másodperc alatt el is kezd mozogni. Egyetlen egyszer csókoltam csak nőt, és őszintén szerintem akkor sem voltam valami túl jó, úgyhogy most igyekszem mindent beleadni. Próbálok finom lenni, és lágyan veszem birtokba ajkait. Először csak kissé kinyitom számat, majd később mikor már tudom, hogy a lány is készen áll, csúsztatom át a nyelvemet és cirógatva érintem meg. Akarom, hogy élete egyik legjobb perce legyen ez a csók. Akarom, hogy erről álmodozzon, hogy vágyjon rám!
Szemem lecsukódik a mozdulat során, majd egyszerűen csak átadom magam a felemelően édes, mámorító érzésnek!
Mennyire tökéletes…
Ahogy a percek telnek, én is úgy leszek sürgetőbb, úgyhogy észre sem veszem, mikor kissé már vadabbul veszem birtokba száját, annak belsejét. Kezem elengedi arcát ujjaim hajába túrnak, majd állapodnak meg a tarkóján és úgy húzom most már közelebb magamhoz, mintha csak az életem múlna rajta….
Ennyit a finomságról… *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 11:22 am

*Finoman megrázom a fejem arra, amiket mondd. A hajam már szinte teljesen szétjött, túl hosszú és sok ahhoz, hogy egy szem csak hosszú ideig képes legyen megtartani, főleg, hogy közben átvettem egy másik ruhát is. Lehet, hogy vannak olyanok, akikkel goromba és biztosan vannak hibái is, de ezek engem nem érdekelnek, hiszen velem azért kedves is volt és odaadta a könyvét, pedig láttam én, hogy mennyire félti. Már ezzel megnyert magának.*
-Szerintem igenis kedves vagy, csak jól megválogatod, hogy kivel. A papa szerint ez jó tulajdonság, én túl nyílt vagyok mindenkivel, de nem tehetek róla. *Hát igen az apám üzletember, ő nagyon jól tudta, hogy nem lehet bárkivel csak úgy nyitottnak lenni, és könnyedén jó kapcsolatba kerülni, mert annak könnyen rossz vége lehet. Óvatos ember, én ezt nem örököltem. El sem akarom vonni tőle a kezem, amikor az apró kézcsókokkal illeti, annyira jó érzés. Lehetséges, hogy a mi időnkben ezért csúnyán néztek volna ránk, de kit érdekel?*
-Szép a mosolyod tudod? Többet kéne gyakorolnod! *Aztán a kedves szavak hatására a nyakába vetem magam, és szipogok kicsit, hogy legyűrjem a gombócot, ami torkomat kezdi szorítani. Nem akarom, hogy azt higgye rossz kedv miatt sírok, hiszen jól érzem magam, és nagyon mélyen meghatottak a szavai. Jól eső a közelsége, és nehezen szakadok el tőle, hogy a szemébe tudjak nézni. Akár még percekig csüngnék ott, mint egy gyerek.*
-Nem vagy semmirekellő és a papa nem olyan szigorú ám, csak sokszor annak mutatja magát. *Szeretetteljes mosoly jelenik meg az arcomon, amikor rá gondolok. Talán már sosem láthatom, de az emléke akkor is ott fog élni a szívemben örökre. Hirtelen késztetéstől vezérelve nyomok egy puszit a fiú arcára, aki viszont egy leheletnyit eltol magáról és egészen komolyan kezd el beszélni. Csendben figyelek, aztán szépen mosolyra húzódik a szám.*
-Hát nem arról volt szó, hogy nekem pedig alkalmazkodnom kell ehhez a világhoz? Látod, én igyekszem! *Pillantok lefelé, hiszen a szoknya a térdem felett ér pár centivel, nekem már ez is hatalmas lépés.* -És egyébként is, tudod hány lány mesélt már nekem arról, hogy... hogyan lopott csókot tőlük egy sármos katona a bálon? *Csilingelőn felnevetek, és kicsit közelebb lépek hozzá.* -Én már odahaza is szerettem lovagolni, rendesen megülve a lovat, pedig azt egy kisasszonynak nem szabad... *Játékos fény csillan a szememben, aztán hirtelen emelkedem lábujjhegyre és egy puszit nyomok a szájára. Csak így egyszerűen, de jelezve, hogy egyáltalán nem érzem azt egy csók miatt, hogy eget rengető bűnt követne el.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 11:07 am


– Magamnak való vagyok, ráadásul sok hibával. Nem vagyok túl kedves, sokan átgázoltak rajtam, azonban te valahogy beférkőztél az elmémbe. Nem tudok vele mit tenni… nem tudok veled elutasító lenni… * mondom a lánynak az apró kézcsókok között, majd mikor ráemelem a tekintetem kellemesen elmosolyodom. Kivillantom a fogaimat, és egy percig fogva tartom íriszeit. Azonban valami történik, ugyanis a következő pillanatban már a lány a nyakamban van, én pedig egy pillanatig csak állok döbbenten, majd átadom magam az érzésnek, és közben úgy érzem én vagyok a világ egyik legszerencsésebb férfija.
Lágyan karolom át derekát, finoman ölelem magamhoz törékeny testét, és hajolok le hozzá, hiszen nem akarom, hogy túl sokáig ácsingózzon lábujjhegyen, hogy elérje a nyakamat. Aprókat szipog, majd bólogatni kezd a nyakamban, én pedig mosolygok rendületlenül és lehunyom a szememet. Fejem a vállán pihen, állam lágy nyomással helyezkedik el az apró gödröcskében. Közvetlen közelről szívom be friss, üde, virágos illatát, tincsei az orromat birizgálják, én pedig úgy érzem a mennyországba kerültem. Hiszen ilyen illata csak az angyaloknak lehet! *
- Kérném én az apádtól is, csak… lehet hogy fegyverrel űzne el a házatoktól! Egy ilyen semmirekellőt, mint én… * mondom vigyorogva, majd mikor a lány megpuszil, kissé megdermedek. Finoman tolom arrébb, és nézek komolyan az arcába. *
- Nem akarok veled sem tiszteletlen lenni, sem túl rámenős, azonban tudnod kell, hogy ha így folytatod, nem tudok úriember maradni, és meg foglak csókolni! Nem akarlak elijeszteni, de tudnod kell, hogy itt másképp mennek a dolgok, én pedig próbálkozom, de… túl nagy kísértést jelentesz számomra. Én pedig nem szeretnélek sem siettetni, sem megijeszteni! * mondom a lánynak komolyan. Én tényleg szeretnék neki udvarolni, és igen, mindennél jobban szeretném megcsókolni, azonban nem akarom, hogy a dolog úgy süljön el, mint ahogy Natival is. Hogy megcsókolom, és ő azt mondja, mégsem szeretné ezt a dolgot. Nem bírnám elviselni, ha összezavarnám, vagy ha valami olyat tennék, amivel megriasztom. Hiszen az ő korában a férfiak nem voltak ilyenek mint most. Ott nem csókoltak meg csak úgy egy nőt! Ott komolyan udvaroltak hosszú hónapokig! Ki kellett érdemelni egy nő érintését, és én azt akarom, hogy ha nem is hónapokig, de legalább érdemesnek tartson arra, hogy megérintsem! *
Vissza az elejére Go down
Lena Langhorne

Lena Langhorne


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 45
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Jos
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Tek517d0267831192845540j
Az én színem a tan.

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 10:52 am

*Igazán jól érzem itt magam... vele. Egyébként is szeretem a új ruhák friss illatát, és az sem zavar, hogy olyan nagyon mélyen néz rám, amiről szinte azt érzem, hogy megremeg a lábam és alig bírom tartani magam. Egyre közelebb jön, én pedig csak dermedten állok, hiszen még sosem volt igazán kapcsolatom senkivel. Csak Lionel volt, de vele sem történt semmi, még egy csók sem, csak néha 1-1 apróbb találkozás, aztán annak is hamar vége szakadt, hiszen eljött Ő és mindent felborított. Persze a mama mesélt már a férfiakról, bár nem sokat, csak hogy amikor majd valaki elvesz, akkor... hát hogy a gyerekeket nem a gólya hozza, de a mi időnkben ez még koránt sem volt nyílt téma, inkább csak mi lányok beszélgettünk egymás között kuncogva, oldalt pillantva egy-egy bálon a fiatal férfiakra, és álmodoztunk, hogy vajon milyen lehet egy csók. Persze az álmodozás mindig egészen más, mint a valóság.*
-Ez igazán kedves tőled. *Mosolyodom el finoman, arcomon cseppnyi pír jelenik meg, amikor már közvetlenül előttem áll. Én sem tudom mikor változtak meg a dolgok, hiszen az elején akadt olyan pillanat, amikor nem volt túl kedves, bár én akkor sem éreztem, hogy annyira nagyon goromba lenne, csak hát sejtettem, hogy megkeserítette az élet. Végigsimít az arcomon én pedig belesimulok a mozdulatba, az arcomhoz szorítva a kezét, aztán röviden elkuncogom magam.*
-Pedig hogy óckodtál az egésztől. *Olyan lelkes és megint ő is vörösre vált, de aztán mégis lép, megragadva a kezem és finoman csókolva végig az ujjaim. Az arcomon mosoly játszik és jóleső bizsergés száguld végig a testemen. Már azt is régen elfelejtettem, hogy zavarba ejtően rövid - legalábbis az én időmhöz mérten - a rajtam lévő szoknya. Megigézetten figyelem minden egyes mozdulatát, ahogy az ajkai olyan nagyon puhán érintik a bőrömet, mintha csak félne, hogy összetörök, ha erősebben ér hozzám. Felpillant végül, én pedig egy leheletnyit tátott szájjal nézek rá, főleg amikor felteszi a kérdését. Pár pillanatig lefagyok azt hiszem, nem is a kérdés miatt, hanem ahogy felteszi, hiszen tudom, hogy ebben a korban ez nem szokás. Igyekszik ahhoz alkalmazkodni, amit én szoktam meg, és ez annyira... Hirtelen vetem magam a nyakába, átkarolva a nyakát, amihez persze kicsit lábujjhegyre is kell állnom, a fejemet pedig a vállába fúrom. A szememet égetni kezdi a feltörni akaró sírás, de elnyomom a késztetést, hiszen ezek most boldog könnyek lennének, nem akarom, hogy azt higgye nem azok. Sután bólogatok a vállába, aztán végül felemelem a fejem, így a nyakát átkarolva egészen közel van az arcunk egymáshoz.*
-Hát... hát persze! És ez... ez annyira kedves tőled, mármint, hogy tudom én, ebben a korban nem így mennek a dolgok. De legalább az apámtól nem kell engedélyt kérned, ő elég szigorú ember. *Mosolyodom el, és hirtelen egy puszit nyomok az arcára. Mondtam én, hogy kedves fiú, már az elején is mondtam!*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon Vandor

Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 10:33 am


* Fogalmam sincs, hogy mi is ütött belém, az azonban bizonyos, hogy valami olyan különleges bizsergést érzek, mint amit Natinál is éreztem. Itt annyival másabb a szituáció, hogy valahogy az egész erőteljesebb. Mintha a lénye finom kézként simítana végig rajtam és kapná el minden zsigeremet és szorítaná meg, ezzel is kellemes zsibbadás és szédülés keverékét előidézve. Mert igen, zsibbadok, szédülök, a szívem hevesen dobog, szinte már kiugrik a helyéről. Minden sejtem érte sóvárog, és most úgy érzem, nincsen nála tökéletesebb, gyönyörűbb lény ezen a világon. Önző módon magamnak akarom, már – már fájón epekedem érte, annyira, hogy beleremegek. Kell nekem, mint a levegő, és talán még soha nem éreztem ilyen elemi erejű vágyódást. Vajon milyen bűbájt szórt rám? Vajon mi miatt lett ennyire fontos a számomra? Hiszen mindig is tartottam a távolságot. Csak megszemléltem és gyönyörködtem párszor hosszú szőke hajában… Mikor változott ez meg? Mikor lett ez valami egészen más? És én mikor lettem ilyen bátor, hogy csak úgy odasétáljak hozzá? Oké, Natit megcsókoltam egy buszon, amit még csak viszonozni sem viszonzott, őt azonban nem szeretném elijeszteni. Hiszen tiszta, mindennél tisztább! És nem akarom lényét bemocskolni! *
- Tényleg így gondolom… * suttogom közvetlen közelről, hiszen szinte észre sem vettem, olyan gyorsan tüntettem el a közöttünk lévő távolságot. Ujjaimmlal finoman simítok végig porcelánszerű arcán. Bőrének ragyogása rabul ejt, és én nem látok semmi mást, csak a lányt, és annak csillogó, észvesztően kék lélektükreit. Szemének kékje olyan akár a legtisztább víz, én pedig érzem, mindennél jobban el szeretnék benne merülni. *
- Bármikor megtenném, ha szeretnéd! * válaszolom a köszönésére, majd arcom vörösre vált, hiszen túlzottan őszinte vagyok. Ráadásul a zavar csak erősödik, mikor arcát belesimítja tenyeremben, én pedig tarthatom törékeny mivoltát. Keze az enyém után nyúl, majd finoman kapja el azt. Szám önkéntelenül is szétnyílik, mély levegőt veszek, hiszen muszáj oxigénhez jutnom emellett a nagy szívdobogás mellett.
Hirtelen veszem át az irányítást, és kapom el immár én a kezét, és hajtom ujjait ökölbe. Így emelem kacsóját a számhoz, hogy lágy csókot leheljek rá, és nem csak egyet, hanem minden egyes ujját illessem egy ilyen puha érintéssel. Közben a tekintetét keresem és ha végre a szemembe néz, felteszek egy igazán komoly kérdést.. *
- Megengednéd, hogy udvaroljak neked? Lehetnék a lovagod? * kérdezem, és izgatottan várom a választ. Nem akarom lerohanni, és azt sem tudom, hogy egyáltalán van e már valaki a szívében, azonban tudnom kell, hogy van-e esélyem. *
- Úriemberként viselkednék...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálszépe Divat- és Szépségszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bálszépe Divat- és Szépségszalon
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: