Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_lcapBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_voting_barBálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Bálszépe Divat- és Szépségszalon

Go down 
+56
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Dissoine M. Dreadcurse
Melusine Sorentyl
Kobayashi Daisuke
Cecile Mignonette
Scott Masters
Hazel Ravenwood
Denzel O'Neil
Diana Lunitech
Artemis Taylor
Tessa Leone
Agatha Brooks
Lincoln Lawrence
Claire Fairchild
Samantha Radoslava
Scott André
Evangeline Elovics
Anita Radoslava
Jessica Westlive
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Cat R. Morgan
Mira Todorka
Emily Kyra Beawer
Nessie di Alsiera
Yeo Jung-hwa
Loretta Sabilo
Lismine Lockwood
Sarah Lairs
Daran Fila Chirs
Lorraine Betranche
Amelia Ellwood
Kádár Enikő
Sophia Zenovia
Játékmester Eramir
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Lina Wierro
Andrey Bogdan
Lizbeth Westlive
Marina Raya
Ann-Tabitha Serenity
Nagy Klaudia
Maximilian Smith
Olga Snezhana
Atanas Iordan
Lilia Radoslava
Amaril Gwyneth
Ewelyne B. Cart
Wanda Dorcas Gloria
Ashlie Brogar Glevor
Melody Grey-Kingston
Aylossa Serendin
Gisellle Floretta
Cirelin de Sovalon
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Tek506f0370868af7782228

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 9:32 am

First topic message reminder :

Már kívülről is látszik a pompa és a ragyogás iránti rajongás. Nem véletlenül a Palota negyedben található meg a kis üzlet, ahol fellelhető minden, ami a divathoz szükséges. A bolt két valamennyire egymástól elkülönülő részből áll.
Az egyikben találhatóak meg a ruhák, minden amit csak el tudsz képzelni, estélyiktől kezdve, az egyszerű hétköznapi viseletig. Az árak a Palota negyedhez vannak alakítva, de találhatóak akciós termékek is, amik a kevésbé tehetős népeknek is hasznosak lehetnek. Akadnak ruhák, cipők is szép számmal, az eladók pedig készségesen sietnek segítségedre, ha valami kérdésed lenne. Egy külön kis szekrénysor rejti az ékszereket, fülbevalóktól kezdve a remekbe szabott diadémokig minden kiegészítő fellelhető itt.
A másik teremben pedig a külsődet formálják át lelkes fodrászok, sminkesek. Elkészítenek mindenféle frizurát, hajfestés is belefér, no meg egy-egy tetoválás sem kizárt, netán henna kipróbálási lehetősége. A pedikűr-manikűr, netán egy kellemes masszázs, a hátsó szobákban még erre is lehetőséged van.
Ha a szemed és a külsőd kényeztetésére vágysz, mindenképpen neked való a Bálszépe Divat- és Szépségszalon!

Boltos: Alyossa Serendin
Előtörténet, jellem és kép ITT megtalálható.

írta Cirelin de Sovalon


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 17, 2011 8:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 7:25 pm

* Amelia nagyon kedves a lánnyal, ő nem szokta meg ezt a bánásmódot.*- Igazából még Írországban történt. Találkoztál már vámpírral vagy vérfarkassal? Külön-külön sem jó móka velük találkozni de ha egy hibriddel találkozol össze az még rosszabb. A barátnőm hibrid volt, ő volt az egyetlen barátnőm. De egy nap amikor a telihold feljött átalakult és megtámadott, ő tette ezt velem. Meg kellett ölnöm. Igazából tudom hogy ez a seb sohase fog begyógyulni, de nem is akarom hogy begyógyuljon. Ez az egyetlen dolog ami a múltamhoz köt, és itt van velem.
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 7:18 pm

*Elborzadva nézi, ahogy Daran pulóverén átüt a vér.*-Te jó ég.* Mondja kissé hangosan. Pedig szinte soha nem szokta felemelni a hangját. Mivel beszéd közben szinte mindíg a földet bámulja, így nem vette észre amikor Daran elkezdett vérezni. Majd benyúl a lepel ruhája alá és egy hosszú anyagdarabot húz elő. *-Tessék remélem ez megfelel. *Majd segít neki bekötni a sebet.*-Van kedved beszélni róla?* Kérdezi a lámytól. Sosem üti bele más dolgába az orrát. Csak ha az illető is szeretne beszélni róla.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 7:13 pm

* Daran kicsit megdöbben mikor a lány hirtelen azt mondja hogy muszáj volt elszöknie.*- Persze, beszéljünk másról.* Daran elhúzza a száját és megkérdezi amit nagyon nem akart.*- Nincs véletlenül nálad fásli vagy bármi amivel be lehetne kötözni a sebemet?* Hogy a lány ne nagyon lepődjön meg a kérdésen a bal alkarjára pillant amin a pulóver már kicsit átázott a vértől.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 7:08 pm

*Hát igen. Amelia nem csoda, hogy hisz a lélekvándorlásban. Mindíg is voltak látomásai. Volt, hogy csak pár pillanatig tartottak, de voltak hosszabbak is. Miközben Darannal beszélget hirtelen pár percre elsötétül előtte a világ. Képeket kezd látni a különleges múltú lányról. Valamilyen régi időben. Voltaképp ez is még az oka, hogy megszökött a zárdából. Hiszen neki bizonyítéka is van arra, amiben hisz. Míg a zárdában Isten imádatát nem tudták bizonyítani, csak hittel valami olyanban amihez kézzel fogható tény nem kötötte őket. Persze ezzel Amelia most nem azt akarja mondani, hogy nem hisz Istenben. Csak mellette még másban is hisz. A szűzi lány mostmár biztosan tudja, hogy nem véletlenül találkozott ma Darannal. Aztán meghallja, hogy a lány már embert is ölt. Más esetben elfgoná a rettegés. De most semmi ilyet nem érez. Hiszen, mint elmondta a saját életének védelmében tette. *-Muszáj volt elszöknöm értsd meg.* Csúszik ki Amelia száján e mondat és közben ilyesztően mereng a semmibe szemeivel.*-Jajj, bocsáss meg, de hirtelen elfogott egy rossz érzés ahogy a zárdára gondoltam. Az anyám hagyott ott húsz évvel ezelőtt. Amikor megszülettem. Azóta persze már kiderült, hogy ő meghalt. Már nem érzek gyűlöletet iránta. Sőt semmit nem érzek. Azon a helyen borzalmas dolgokat műveltek velem. Ha nem lenne gond esetleg beszélhetnénk valami vidámabb témáról nem gondolod?
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:55 pm

* Daran nagyon furcsa dolgot kezd érezni közte és az apáca kinézetű lányka között. Olyan mintha már évek óta ismernék egymást.* - Igazából hatéves korom óta a nagymamám nevel. A szüleim egy betegségben haltak meg. A mamám tudatta velem hogy boszorkány vagyok, de engem nem különösebben érdekelt a dolog, inkább a harcművészeteteket kedvelem. * Elhallgatott. Látta a lány arcán a kíváncsiságot.*- Nem kell megkérdezned. Igen. Öltem már embert. De ha nem tettem volna meg akkor most én nem élnék. * Rápillantott a bal alkarjára de nem tett semmit csak még erősebben megszorította. Ekkor érezte hogy a fásli amivel reggel átkötötte elkezdett átázni de nem érdekelte csak ült tovább mintha semmi nem történt volna.*- És te hogy hogy apácazárdában nevelkedtél ?* Igazándiból kíváncsi volt a lány múltjára, hátha megtalálta az ő igazi lelki társát.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:45 pm

*Valamiféle furcsa köteléket érez Amelia, Daran és közte. Lehet, csak a sorsuk hasonló. Vagy akár előző életükben ismerték egymást. Bár a szűzi lánynak a több órás hittanórákon nem a lélekvándorlást tanítottak. Ő mégis ezt érzi magához a legközelebb. Talán más számára nem túl hihető ez a nézet, de Amelia egyre többször fedez fel olyan tényeket amelyek talán bizonyítani tudnák ezt. Hiszen mostis amikor meglátta ezt a lányt már érezte, hogy megkell ismernie. Amikor egyébként senkivel sem szokott szóba állni. És talán Daran is kissé furcsa, mint Amelia. És kiközösített. Nem akar belevájkálni a múltjába a barna hajú lánynak, ezért még nem is kérdez rá csak ennyit mond.*-Nos, biztos érdekes lehet a múltad. Nem kell róla mesélned, ha nem szeretnél.* Annak reményében, hogy Daran kiönti neki a lelkét. Mert ő aztán tényleg tud titkot tartani. Hiszen alig beszél. Maximum Istenhez szól.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:36 pm

* A lány tömegnyi kérdést zúdít Daranra. Bár a lány nem sokat szokott a múltjáról elárulni, mégis úgy érzi megbízhat ebben a lányban.*- Igazából az ország nagyon szép. Nyáron szinte minden zöld, télen pedig hófehér. Végül is nem sok mindent lehet. Én mindig a nagymamám rózsakertjében játszottam, bár volt olyan nap hogy kint a dombokon. Igazából amikor gyerek voltam sok sárkány élt a környéken így nagyon nehezen tudtam kimozdulni otthonról.* Eltöpreng de szinte azonnal fojtatja.*- Igazából nem volt szép életem. Egyébként már hallhattál rólam egy-két dolgot. Sokan csak úgy emlegetnek " A lány akinek a múltját ködfátyol borítja, a lány aki egyik pillanatról a másikra érkezett a nezabarba, a lány akinek vér tapad a kezéhez", pedig egyáltalán nem ismernek, nem tudják mit éltem át.* Ennél a mondatnál önkénytelenül megmarkolja a bal alkarját.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:29 pm

*Amelia most úgy érzi, hogy egy lelkitársra akadt Daran személyében. Még akár jó barátok is lehetnének. Mindenesetre Amelián nem múlna. *-Tényleg Írországból? Nahát ez remek. Nos én sajnos csak utálatot érzek Írország iránt. Szinte sosem jártam a zárdán kívül. És ott semmi szép nem volt. De mondd milyen kívülről az az ország? Mit lehet ott csinálni? És te miért jöttél a nezabarba? * Teszi fel a kérdéseket az apáca kinézetű lányka. A több heti némaság után csak úgy áradnak belőle a szavak. Pedig más esetben alig lehet bármit is kihúzni belőle.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:08 pm

* Daran szeme elkerekedik mikor a lány Írországot említi.*- Képzeld én is Írországból jöttem. Egy kis faluból, ahol kevesebb az állat mint a sárkány.* nevetni kezd. Lehuppan az egyik fotelba és kényelembe helyezi magát.Igazából nem úgy ül mint egy lány hanem mint egy fiú.*- Ismerős érzés. Engem is sok helyről kinéztek már a viselkedésem, az öltözködésem, vagy a cselekedeteim miatt.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:01 pm

*Daran kedvesen fogadja a nadrágot, mégha lehet, hogy nem is tetszik neki. Majd két fotelre mutat.*-Persze van. Márha kedved van beszélgetni egy olyasvalakivel mint én. Amióta itt vagyok alig beszéltem valakivel. Az is inkább nem is beszélgetés volt, hanem csúfolódás a kinézetem miatt. Tudod én egy apácazárdából jöttem írországból vagyishogy megszöktem, mert nem bírtam tovább a napi többszöri fenyítést. Ezért is tánhet furcsának a viselkedésem is. És te honnan jöttél?* Amelia magára sem ismer, hogy ő kezdeményezett és most több mondat is elhagyta a száját teljesen magától. Ez nem rá vall. Dehát változni kell, ahoz, hogy végre betudjon illeszkedni.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 5:55 pm

* Daran megvizsgálja a nadrágot. Bár kicsit elüt a stílusától de azért a kezébe veszi. Mivel nem lát rajta se flittert se gyöngyöt és a színe is fakó megtetszik neki és úgy van vele hogy ennél jobbat úgy sem talál.*- Én Daran vagyok!* mosolyog.*- Van kedved beszélgetni?* kérdezi tétován két fotelre mutat.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 5:35 pm

* A barna hajú lány kicsit furcsálkodva nézi ahogy Amelia megszólította. Lehet tényleg butaség volt. Dehát olyan magányos mostanság. Aztán mégiscsak egész jól jön ki a dologból, mert megkéri Ameliát, hogy segítsen neki. Ez tiszteletreméltó számára.*-Szívesen segítek, ha megengeded. Majd elkezdi nézni a nadrágokat. Pár percen belül ráis akad egyre. A saját stílusának megfelelően választotta ki ezt a ruhadarabot. Majd megmutatja a lánynak. *-Tessék. Ez hogy tetszik?* Amelia egy egészen furcsa nadrágot mutat fel.*-Amúgy a nevem Amelia.* Nem is tudja ez most, hogy jön ide. Csak azt akarta, hogy legalább egy valaki tudja itt, hogy hogy hívják, hogyha véletlen meghalna tudjanak mit írni a fejfára.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 5:21 pm

* Daran a szeme sarkából látja hogy egy apáca kinézetű lány áll fel az egyik fotelból, de nem igazán törődik vele inkább tovább kutat egy rendes farmer után. Amikor a lány odasétál és megszólítja kicsit meglepődik, ugyanis őt nem szokták csak úgy megszólítani a boltokban vagy bárhol máshol, bár nem tudja miért, talán a kinézete miatt vagy amiatt hogy mindig lesütött szemmel jár. Most kivételesen felnéz a ruhák közül és elmosolyodik.*- Szia.!* Köszön.*Nem tudnál segíteni nekem?.* Kérdi és visszaakaszt egy újabb kísértetiesen csillogó farmernadrágot a fogasra.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 5:12 pm

*Amelia ismét a szépségszalonban köt ki. Azért pont ide, mert ez az egyetlen hely amely nyugodtsággal tölti el a lányt és nem bántják a megjelenése miatt. Nem csinál semmit csak leül az egyik fotelba, és reméli, hogy nem küldik ki azért mert nem vásárol semmit. Egy barna hajú lányt pillant meg. Nem szokott csak úgy kinézni magának embereket. De ez a teremtés egészen szimatikus Ameliának. Látja ahogy a farmereket nézegeti és a sok flittertől elfintorodik a szája. Bár az apáca lány sosem szokott ilyet csinálni most mégis odamegy a lányhoz és üdvözli.*-Szia.* Csak ennyit mond és reméli az ismeretlen személy majd felhoz valamilyen témát. Mert Amelia zavarában most nem lenne ilyenre képes.*
Vissza az elejére Go down
Daran Fila Chirs

Daran Fila Chirs


Főkarakter : nagypanni97@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 224
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Auror

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 5:01 pm

* Daran belép a takaros kis üzletbe, Bár nem az ő ízléséhez tervezték de muszáj be mennie hogy egy új nadrágot tudjon vásárolni magának. Lassan végig sétál a ruhás állványok között de nem talál magának olyan farmert amin ne lenne legalább egy flitter. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeSzer. Szept. 07, 2011 2:44 pm

*Eltelik pár perc, és a fodrász igencsak serénykedik Lorr haján, de Qal csak a fenekét bámulja mindeközben ahogy kicsivel elötte igazgatja a lány haját, meg ilyesmi. Nem tehet róla, elvégre fiú, és ha egy ilyen tünemény bár ollóval a kezében jár elötte ide-oda, hát ráveti tekintetét. Majd csak mosolyog amikor kicsit féltékeny megjegyzést tesz Lorr, pedig nem is hitte hogy tetszhet ö valakinek is, na, mindegy. Most már ezt is tudja, még egy mosolyt elenged ezért és csak kis mosollyal nyugtázza mikor kiszáll a székböl a lány és néhány érmével kiegyenlíti számláját.* -En masszíroztattam itt, nagyon kellemes a svéd masszázs ugyanis. Es az fekete hajú leányzó kifejezetten érzékien edzett meg.... *teszi hozzá kicsit merészen, de csak olyan csipészesen inkább, hogy kipuhatolja hogy mennyire esett bele a lány, vagy hol is tart ez a románc, vagy mi jelenleg.* -Na jó, gonosz voltam, belátom, de nálad eddig még nem láttam szebbet. Meg bocsátasz egy esdeklö szívü don huánnak, aki szívesen meghívna egy udítöre, ha nem kosaraznád ki... *kérdi a lánytól kedvesen, majd ha a lány elfogadja, és megbeszéltük hogy igy lesz, akkor együtt mennek ki az üzletböl, természetesen gálánsan ajtót nyit Qal, és a Jeniliába mivel nyilvános hely ö lép be elsönek mint férfi.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 3:13 pm

*Mire az utolsó hajszárító mozdulattal is végez a fodrász akkor jelenik meg mögötte Qual. Először a tükörben pillantja meg amint közelít felé. Azt is látta ahogy a pultos lánnyal flörtöl. Ez nem jó jel. Akkor biztos a többi lányt is csak úgy félvállról veszi. A lányok jönnek mennem. Mindenesetre Lorraine udvariasan üsvözli az indián fiút.* Szia. Hát igen. De már kész is van. És te mit csinálsz itt a szépségszalonban? Azon kívül, hogy az összes lánnyel flörtölni próbálsz?* Mondja Lorr nem annyira kedves hangon. Elvégre nem szereti ha hülyére veszik. Majd feláll a székből és jobban megnézi a tükörben a frizuráját. Egész jól sikerült. Talán még szebb mint régen. Elégedetten köszöni meg a fodrásznak, majd odanyújtja a pénzérméket.*


//Lorr életre kelt.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 3:03 pm

//fagy, Lorr eltünt//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 2:20 pm

*Qal épp a masször szobából jön ki, ingét gombolja be, majd betüri farmerjába, és egy nagy mosoly kíséretében pár érmét rak a pultra. Persze várnia kell azért pár percet hogy mennyi az igazi végösszeget amennyit fizetnie kell, lehet hogy kevés, de mindeközben is flörtöl a pultos lánnyal, és ha valaki épp a fodrászaton van, az épp láthatja is ezt. Majd ahogy meglesz és rendezik a dolgokat, megfordul, amikor is kiszúrja Lorrt, és odamegy hozzá.* -Látom új sérót vágatsz magadnak, bár szerintem nincs rá szükséged, mert így is szép és helyes vagy...*jegyzi meg, majd leül egy várószékbe.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 1:55 pm

*Nagy nap ez a mai Lorr-nak. Hónapok óta most először sikerül eljutnia a szépségszalonba. Már azóta tervezgeti ezt amióta alvajárás közben megcsonkította a haját és olyan lett mint egy pudli. Szerencsére már megnőtt egy kicsit, így már nem hasonlított egy kutyára viszont mégis csak szükség lenne egy kis igazításra. És ha már itt van pár új holmit is szeretne beszerezni. Reggel óta egy rózsaszín vállpántos póló van rajta illetve egy fehér szoknya. Mivel az idő már hűvösebb mint délelőtt ezért Lorr egy fekete blézetr is terített a hátára. Már bejelentkezett pár nappal ezelőtt, úgyhogy remélhetőleg nem kell majd várnia a vodrászra. Najó azért szeretne egy kicsit várni. Mindíg izgul mielőtt a hajához érnek. Amikor belép leül egy székbe és a frizurás magazint kezdi el tanulmányozni. Alig telik el pár perc és Lorr máris megtalálja a megfelelő frizurát.*-Ezt kérem.* Jelenti be a fodrásznak majd a hajmosó székbe ül. Érzi, ahogy a meleg víz símogatja a fejbőrét. Mindíg is szerette ezt az érzést. És ha már annyit fizet érte elvárja, hogy sokáig csinálják neki. Mikor kész vannak a mosással alaposabban is körülnéz a szalonban. Hátha lát valakit akivel válthatna pár szót.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 11:06 am

*Kicsit meglepődik az idegenen.* -Ne kérlek, ne hívj hölgyemnek! Senki nem hív annak, és utálom is. Egyébként meg egy egyszerű fél-vér diáklány vagyok szóval nem is kell így köszönteni. Hívj inkább Ylinore-nak, vagy Yornak, de a hölgyemet kérlek mellőzzük. *Előbb a köszönésen akadt fent, majd a hajlongáson. Moren felhörög, bár ez nála röhögésnek számít.* ~ Buuugyant... *Visítva röhögve bár ezt is csak a Belsis lány hallja.* -Jaj, ne. Kérlek ne hajlong. Itt senki nem csinálja ezt ráadásul felesleges is. Tiszta őrültségeket művelsz. *Fintorog a lány miközben a daimonja épp valami rosszaságon töri a fejét. Mikor az ordas hallja, hogy tényleg egy zárdából jött akkor már a feküdön fetrengve nyüszít mire jó pár ember odafordul. Yor lesújtó pillantással néz a saját daimonjára.* ~ Elég legyen már! Nem hallasz?! Ne nem bírooom abb abbahagyni... *Tovább vihog a padlón az a szerencsétlen, mire Ylinore bosszúsan leguggol mellé.* -Zárdából? Érdekes. Nagyon sajnálom, hogy így viselkedik a daimonom, de néha rájön valami, és nem lehet megállítani őt. Teljesen megbolondult. *Próbálja rábírni a farkast, hogy álljon fel, de az mindig eldől. * -Írország jó messze van innét. Egyébként mit szólnál hozzá, ha megmutatnék neked néhány dolgot Nellondban? *Előjött a segítőkész énje Ylinore-nak. Innentől nem lehet lelőni.* -Mit szólnál a fagyaltozóhoz? Igaz én nem eszek édességet, de ott lehet ásványvizet venni. Elég szomjasak vagyunk, és a Jenilia meg messze van. Egyébként nagyon kellemes hely. *Mosolyog a lány, és reméli, hogy hamar otthagyják a szalont, mert utál ilyen helyeken lenni a kis druida. Ha Amelia nem is tart vele akkor is átmegy a fagyizóba csak akkor előtte elköszön.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:53 am

*Voltaképp még mindíg nem tudja Amelia, hogy mit is keres itt. Azt sem tudja, hogy mihez kezdjen az életével. Eddig a napjai imádkozással teltek. Ahogy gondolataiban elmélyülve áll a divatszalon kellős közepén hirtelen egy talárba öltözött lány közelíti meg a daimonjával. Az állat az együttérzés legkisebb jelét sem mutatja Amelia felé. Viszont a lány nyagyon kedves hozzá, ami meglepő számára. Amelia lesüti a szemét és meghajol a fél-tünde előtt majd köszönti.*-Jónapot hölgyem. *Majd addig marad ebben a pozícióban míg a lány azt nem mondja, hogy felállhat, és így folytatja tovább a társalgást.*-Nos ami azt illeti most érkeztem Írországból egy zárdából. *Azt még nem mondja el, hogy megszökött. Mert még mindíg retteg tőle, hogy talán visszaküldik. Miközben beszél a padlót bámulja és a szavak amik elhagyják száját allig hallhatóak*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:41 am

*Érdekes módon a Belsi fél-tünde főprefije is a szalonban köt ki daimonjával. Ő nem akar szépítkezni, vagy egyéb dolgokat. Csupán azért jött ide, mert már el kellene neki néhány új talár. Igen talár, ugyanis a fél-tünde lány soha nem lenne képes olyan ruhákat viselni, amiket Amelia nézegetett. Épp a kosarába pakolta az ötödik talárt, mikor felfigyelt erre a különös jelenségre. Egyébként visszatérve Ylinore öltözködésére azért mindig talárban van , mert el akarja rejteni a lábán, a karján és a vállán lévő sebeket. Némelyik órai sérülés volt, de a legtöbbjük a nagy állatimádata miatt van. Visszatérve Ameliára. A farkas daimon gondolatban nagyban mondja a véleményét róla.* ~ Te, Yor. Nézd már! Egy apáca. Épp miniszoknyát nézeget. Ha már egy apáca felpróbálja, te miért nem? *Prüszköl a röhögéstől az ordas, mire bezsebelhet Ylinore-tól egy szúrós pillantást.* ~ Moren! Elég lesz. Utálom ezeket az ostoba és bíráló vicceidet. Légyszíves tartsd magadban! *Szól mentálisan a fél-tünde, majd mikor Amelia kijön a próbafülkéből odalép hozzá.* -Szia. Te bizonyára új vagy itt. Én Ylinore Castella vagyok a Nezbar egyik diákja. Ő meg itt a bosszantó daimonom Moren. És mi járatban erre? *Mosolyog rendületlenül Yor, bár ez talán letámadásnak számíthat, pedig ő csak kedves akar lenni.* ~ Na de Yor! Menjünk innen. Nem akarok egy imádkozós nőszeméllyel egy légtérben tartózkodni. Elég legyen már. Kellett neked nyafogni. *Látszik, hogy gondolatban veszekednek, bár Ylinore arcáról nem fagy le a mosoly. Újra Amelia felé fordul.* -Esetleg tudnék segíteni valamiben? *Kérdi a lányka, majd szól, hogy várják meg mindjárt jön. Elüget az ordassal kifizetni a talárokat, majd megkéri a boltost, hogyha lehet akkor tegyék félre neki úgyis mindjárt visszajön érte. Visszasiet Miss Ellwood-hoz, és kíváncsian várva a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Druida

Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:27 am

*Miután Ameliánik sikerült megmenekülnie az Írországi zárdából Nellondban kötött ki. Számára ez a hely a szabadságot jelenti, hiszen eddig csak szenvedésben volt része. A szűzi lány akinek a kinézete egy apácáéhoz hasonló megszeppenve lép be a szépségszalonba, hisz most, hogy kiszabadult a nővérek fogságából új kinézetre vágyik. Mégsem járkálhat ilyen öltözékben ezek között az emberek közt. Bár nem tudja pontosan mit is keres hiszen még szinte sohasem járt a zárda és annak külterületén kívül. Amelia amint bemegy és körülnéz látja az emberek elítélő tekintetét. Nemis számított másra, de azért rosszul esik neki. Majd elkezd körülnézni. Először a ruhákat nézi meg. Csodálkozva tekint rájuk főleg mikor meglát egy miniszoknyát. Ő még sohasem látott olyan ruhadarabot ami egy kicsit is mutatott volna valamit az ember testéből. Aztán leemel a ruhaállványról egy talpig érő ruhát aminek az ujja rövid.Ha a régi lakóhelyén ezt meglátták volna rajta, biztosan pálcával ütötték volna a hátát addíg ameddig nem vérzik. De már nem ott van. Belép a próbafülkébe és felpróbálja a ruhát. Nem ismer magára. Viszont fejkendőjét még nem meri levenni. Majd visszateszi a ruhát oda ahonnan levette. Még nem áll készen rá, hogy ilyenekben járjon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 7:08 pm

*Mikor Cam kéri Eniköt hogy az ossza meg vele, min mosolyog, Lav felfigyel, és csak gondolkodik hogy a lány valóban igy tesz-e. Majd jön a kérdés Lavnek is.*-Nos, hát én immáron 3 hónapja vagyok itt, de nem sokat tartozkodom jelenleg szerény hajlékonyban, mivel apámtól folyamatosan próbálom átvenni a csapat vezetöi szerepkörét. *mondja cseevegö hangnemben, majd folytatja.*-A palotanegyedben? En is arra tartanék, van némi csecsebecse amiktöl jó lenne minél elöbb megválnom. *mondja, majd a maga melletti japán kard markolatára teszi a kezét, hogy az az egyik ilyen tárgy.* -Szóval, ha még áll a fizetése, akkor engem meghívhat egy italra. *folytatja, majd megfújja kezét, mert közben már készen is vannak körmei, csak egy pillanat, és meg is száradnak. Enikö szavára pedig csak bólint egyet, és azon gondolkodik melyiket válassza. Mikor Eni lassan ki is libben körükböl, csak egy páával nyugtázza a dolgot, majd a nöre néz és ezt mondja.*-Nos, akkor csak ön után, hölgyem. *mondja mosolyogva a nönek, majd kifelé menet biccent a nönek és néhány tallért a pulton hagy fizetés kapcsán. Utjukat pedig ott folytatják immáron kettecskén, amerre a hölgy szeretné.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálszépe Divat- és Szépségszalon   Bálszépe Divat- és Szépségszalon - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bálszépe Divat- és Szépségszalon
Vissza az elejére 
9 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: