Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
NezaFM Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
NezaFM Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
NezaFM Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
NezaFM Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
NezaFM Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
NezaFM Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
NezaFM Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
NezaFM Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
NezaFM Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Kalandmester
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Jack Darkfield
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Rupert Rankle
NezaFM I_vote_lcapNezaFM I_voting_barNezaFM I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 NezaFM

Go down 
+2
Ginger Bradley-archiv
Cirelin de Sovalon
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : NezaFM Illuzionista
Üzenőláda : NezaFM Tek506f0370868af7782228

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2008 5:26 pm

A Nezabarban hallható rádió. Minden hétvégén jelentkezik a humorban és zenében bőven lubickoló műsor. Kívánságműsor, élő "betelefonálási" lehetőség, interjúk, minden, ami szem-szájnak ingere.
Pontos részleteket csütörtökig minden érdeklődő kapni fog.

A műsorvezető: [Only admins are allowed to see this link] kiasszony

A hallgatói leveleket neki lehet küldeni üzenetben.

Kedves diákság!

Jó hírek a zene- és pletykaszeretőknek! E hétvégén (június 28-29) sugározzák ki a NezaFM első adását (amivel ezentúl minden hétvégén találkozhattok)! A műsorvezető, Ginger Bradley minden héten jó zenével, új pletykákkal és izgalmas interjúkkal kényezteti hallgatóit. A "Jó reggelt, Nezabar" és a "Neza Nights" csak két példa a számtalan műsornak. Mindegyik életteli és vidám műsor ideje alatt adódott a lehetőség "betelefonálásra", vagyis inkább bagolyküldésre. Emellett zenét is lehet kívánni. Ne habozzatok, hanem szombatonként vagy vasárnaponként kapcsoljátok be a mágikus rádiótokat és tekerjétek fel a hangerőt! Függönyt fel a NezaFM-nek és moderátorának!
Köszönet sponzorunknak!

Ginger Bradley
NezaFM - copyrighted

//Magyarázat:
Mint láttátok, nyílt egy új topic a NezaFM névvel. Én, mint Ginger oda fogom beírni a műsorokat a zenét belinkelve. Minden műsor után egy-két óráig lehet "betelefonálni", avagy hozzáadni a saját mustárodat és így tudok rá reagálni, ezzel beépítve a műsorba. Zenét kívánni lehet szintén betelefonálásnál, vagy pedig üziben, de az csak jövő héten kerül akkor a műsorba. Vagy nem -^.^- Leveleket lehet küldeni szintén privát üziben, useresen, mint karakteresen is, remélhetőleg kaptok választ is. Jó szórakozást rádióolvasás közben! Kérdéseket tessék nekem postázni, válaszolok rájuk, ha tudok!//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 10:59 am

Páááááálinkás jó reggelt mindenkinek! Vasárnap reggel van, minusz tíz fok itt nyugaton. Gyönyörû az idô, esik, fúj a szél és lefagy a lábunk, ha kidugjuk a takaró alól! De nincs menekvés, fel kell kelni! Mi esik ilyenkor a legjobban? Egy adag „Jó reggelt, Nezabar!“ velem, Ginger Bradleyvel, kivel mással, a Nezabar egyetlen rádiómoderátorával.
Vágjunk is bele, álmoskáim, rögötn a közepébe, vagyis a zenébe. Nehogy visszaaludjatok itt nekem, hiszen kimaradtok a legtutibb dolgokból, például a NezaFM további rettentôen jó nem tudom milyébôl. Mindegy, nem is érdekes, de az érdekes az, hogy én, mint a zene kisanygala, be is rakom az elsô dalt, hogy ne aludjatok nekem vissza.
Na, döntések és pofonok, mindketten szörnyűek, de talán a legjobb wake-up-dal most lehet, hogy a Thunderstruck az AC/DC-tôl! Igazi legenda egy banda!
Reggel van, gyerekek, NezaFM-et hallgattok és Ginger Bradley vagyok, szintén egy élô legenda!

[Only admins are allowed to see this link]

Na, újra itt vagyok, ragyogok, ti meg remélhetôleg kipattantato az agyból és jó hangosan halgattátok a rövidgatyós iskolás szólóját. Na, most, hogy leöntöttetek egy fél liter kávét is a torkotokon és jót reggeliztetek, utólag is jó étvágyat, kezdhetjük a nap legfontosabb hírével:
Magánnyomozónk inkognitóban nyomozgatott a Nezabar területén. És mi érdekeset derített ki, mikor kutakodott a privátéletekben? Mi mást, mint azt a szenzációs hírt, hogy Cirelin de Sovalon kezét megkérte Kaen el Jericho! Gratulálunk nekik! Amúgy en, mint sztárriporter, megkíséreltem, hogy interjút kérjek de Sovalontól. Hát, mondjuk úgy, jól tud átkozni, annyi biztos. Még mindig fáj a hátsófelem a nagy landolástól...Mindegy, megyek, kikérdezem a vôlegényét.
Egy jó tanács Allidonos és Naxeldires diákoknak: Vigyázzatok, nehogy Alldeldír legyen ebbôl!
Mindegy, mindenesetre gratulálunk nekik és direkt nekik találtam egy jó kis dalt. Túl kedves vagyok, ahhoz képest, hogy repültem, de nagyon. Na, itt is van, Kate Bush – Sunset!

[Only admins are allowed to see this link]

Ha már szenzációs szerelmi híreket hallottunk a mai nap és mindannyian elvágódtunk a padlón meglepettségtôl, akkor következzen a többi jó dolog. Méghozzá a NezaFM pletykarovat! Mindenki mossa meg a fülét, mert nem egy érdekes dolog történt a Neza falai között az elmúlt pár hét alatt. Elsô áldozatom...Rosetta Waylan! Miket művel az a kis koboldoska? Hát...Mintha valamikor csókolózott volna egy félóriással, Dorago Deltalo, ha jól emlékszem. Ez nem lenne nagy durranás, ha elôtte nem egyezett volna bele abba, hogy Thomas Defreundal megy a szülinapi bálba. És mintha egyik este a nem tudom melyik hálóban Thom és Rose sikeresen kiderítették, hogy ôk egymást nagyon csípik. Egy újabb pár, de mi lesz Deltaloval? Idegösszeroppanást kap majd? Vagy Leonard Wyatt volt? Á, mindegy, lényeg, hogy valaki.
Másik édes párocskánk Curtis Glinterleer és Hana Dentry. A kuvikszemű eléggé közkedvelt a csajoknál, ott volt Ricki Emilia is és Sieanna Damhaint, ha jól emlékszem a nevére. Most akkor komolyan gondolja Hanával, vagy nem és kinyír a hír miatt? Végülis mindegy, megedzôdtem, nem sokan szeretik a riportereket. Kár, mert mi nagyon jó fejek vagyunk. Hoppá, most kellene jönnie a következô dalnak. Jöjjön is, ha már szerelmes dolgoknál tartunk, Roxette - Listen to your Heart!
Vasárnap 11 óra van, Gin-Tonic vagyok, jó reggelt!

[Only admins are allowed to see this link]

Folytassuk is. Párok mindenütt vannak, például nemrég Adams Thom Eternal és Tasha Lidiya Marina összejöttek. Amúgy mindig csodálkoztam ezeken a neveken, három lánynév, de akkor melyik a vezetéknév? Ugye milyen jó kérdés? Á, látom, már dél van, kezdôdik a kaja-idôszak. Miközben esztek, mível kényeztesselek titeket? Mondjuk a törpegolymókok emésztési folyamatával, vagy inkább az érdekel titeket, hogy hogyan nyelik le egyben a kígyók az áldoazatikat? Megoldható, csak várjatok, gyorsan utánanézek a Wikipédián...

[Only admins are allowed to see this link]

Na, Scar Syymetry - Quantumleaper. Jó kis szám, fôleg a "If you rise and fall"-része...Dumdidmmdidumm...
Térjünk át a napi témára. a mai téma a "Neza Theme Watch"-ban...mi is legyen? Á, jöjjenek elôször a hírek:

Hírek! Sponzorálja a Nezabar újság!
Arnack - Mi is ez?
Csalánpor
Arnack az Arnuil-Jack keveréke, ugyanis ez a két tanársegéd lászólag eléggé bírják egymást. Mintha már kézenfogva láttuk volna ôket. Igaz ez? Nem lenne egy kicsit problémás a féltünde életkor egy emberéhez képest? Kérdéses, hogy komoly-e, de nagyon annak tűnt. Jarnuilünk is lesz Karelin mellett? Talán majd ki lehet csikarni belôle egy nyilatkozatot. Vagy Jackbôl, vagy Arnuilból. Érdekes lenne...
Egyik diákunk, történetesen Scarlett Emerald, mindig csalánporral hadonászik. Valószínűleg ôrölt szárított csalánlevelek lehetnek. Íme, a nyertes kérdés: Hogy lehet az, hogy Scarlett kezét nem csípi, de az ellenségét igen? Naaaaaagy relytélyel állunk szemben. Vajon milyen hatóanyagok vannak még benne? Csalán, csalán, csalán és...csalán? Nem lehet biztosra venni...Hiszen ki rak már csalánporba csalánt? Pontosan, senki! Ez az évezred legnagyobb relytélye. Meg kell fejteni, ha Nobel-díjat akarunk!

Idôjárás:
A Dr. Idôjós kft szerint ma nagyon meleg lesz. De mível nem megbízható, forduljatok Claire Relge-hez, ô már csak tudja. Lehet, hogy valójában béka, akit átok sújtott és tünde lett belôle? Megint egy rejtvény...

Reklám:
NezaFM - A jó zene eredete. Vagy a rosszé.
Softdrink - Szebbé teszi az életedet!
Nezabar újság - Havi hírek érdekes cikkekben

[Only admins are allowed to see this link]

Na, reklám, idô, hírek, vége íme, újra itt vagyok én! Én,akit mindenki imád, szeret, kedvel, hiszen szuper vagyok! Na, ez volt Michael Jackson a Beat It nevű számával. Kissé zizi egy pasi, de a zenéje még egész jó. Nem ér fel a Metallicával, de egész jó. Mondjuk komolyan kissé...mindegy, a zenéjét szeressük.
Jé, délután egy óra van! Mit jelent ez? Live-műsort! A Neza Live jön most! betelefonálás, kívánságműsor és egyebek. Tessék betelefonálni!
Most jön még a Metallica - The Unforgiven és utána rögtön indul a Neza Live!


[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Grozda Moraru-A
Diák
Elisaveta Grozda Moraru-A


Főkarakter : vibex10@hotmail.com
Hozzászólások száma : 867
Kaszt : NezaFM Nincskaszt
Üzenőláda : Gyertek, gyertek játszani! Vajon mit is játszani? Na jó gyertek csak nyugodtan játszani és stresszeljétek pici Elisámat:)

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 11:14 am

* És már csöng is a telefon: A vonalnál Elisa várakozik, hogy a kedves Ginger felvegye a kagylót.*
Vissza az elejére Go down
http://www.vibex.gportal.hu ginny.gportal.hu
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 11:19 am

Aha, már csöng is, hallja mindenki? Csöng a telefonom! Az én szép rószaszín telefonom!
[Gombnyomás, kattanás]
Tiéd a vonal. Hallgatlak, kedves betelofnáló!
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Grozda Moraru-A
Diák
Elisaveta Grozda Moraru-A


Főkarakter : vibex10@hotmail.com
Hozzászólások száma : 867
Kaszt : NezaFM Nincskaszt
Üzenőláda : Gyertek, gyertek játszani! Vajon mit is játszani? Na jó gyertek csak nyugodtan játszani és stresszeljétek pici Elisámat:)

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 11:24 am

- Kedves Ginger. Engem az érdekelne, hogy mióta kezdett el nyomozni az iskolában. Több száz fiatalt lenyomozni... elég hosszadalmas feladat. * Kezd el játszani a telefonnal.*
- Ön végzi a piszkos munkát, vagy vannak informátorai is? Közülünk vannak, azaz a diákok közül, vagy jobban szereti, ha ön végzi a dolgait. Lehetséges, hogy letagadja kik a segédei... Ez nem lenne szép öntől. Bár nagyon ravasz, mert nem gyanakodnánk rájuk.
- És mik a tervei? Azaz mit akar kihozni ebből az egészből? Kit szeretne leginkább lenyomozni. Eddig inkább a vezetőség szennyesét teregette ki. Külön kiszemeli az áldozatait? Vagy egyeseket kihagy mint például az Allidonosok nagy szöszijét: Ryan J. Osborne-t? Hány hölgyeményt csapott már be.... Azt szerintem már ő se tudja, de Katalinunk talán fontosabb számára mint az eddigiek?
- Egyelőre ennyit szeretnék megtudni. * nagy szemekkel, illetve hatalmas fülekkel várja a hölgy válaszát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.vibex.gportal.hu ginny.gportal.hu
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 11:36 am

[torokköszörülés]Ehh...Üzleti titok. Azt ugye tudja a kisasszony, hogy mi? Ez miiiiiiind üzleti titok. Azt is tudi kellene, hogy mi az az inkognito, tehát erre tôlem nem kapsz választ, sajnos. Ryanrôll készül egy extrakiadás, tehát emiatt nem említettem meg, és róla úgyis annyit tudtok. Máson kell csámcsogni.
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Grozda Moraru-A
Diák
Elisaveta Grozda Moraru-A


Főkarakter : vibex10@hotmail.com
Hozzászólások száma : 867
Kaszt : NezaFM Nincskaszt
Üzenőláda : Gyertek, gyertek játszani! Vajon mit is játszani? Na jó gyertek csak nyugodtan játszani és stresszeljétek pici Elisámat:)

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 11:44 am

* megrázza fejét, és elhúzza a száját.*- Khm... Khm... nagyon köszönöm a "kielégítő" választ. Sok fincsi pletykát hallhattam az előzőek után. Khm... Ryan-ről nincs értelme cikket írni. Olyan mint a döglött hal: amerre elment, mindenki tudja, hogy ott járt. Sokáig érezni utána bűzt. Ryan nem a bűzt hagyja maga után, hanem a kisírt szemű lányokat, jobbik esetben, csak a virágokat tönkretevő lányokat. Köszönöm, hogy meghallgatott.*leteszi a telefont és várja, hátha másnak szerencséje lesz.*
Vissza az elejére Go down
http://www.vibex.gportal.hu ginny.gportal.hu
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 1:16 pm

*Ismét cseng a telefon. Egy lelkes betelefonáló ül a vonal túlsó oldalán és várja, hogy bekapcsolják az adásba. *
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : NezaFM Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : NezaFM Tek5177c71f872575175299

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 1:39 pm

*Egy másik vonalon ismét felcsendülhet a telefon, ugyanis egy enyhén sértődött kobold lány van a túloldalon, na meg a usere, aki mindjárt halálra röhögi magát.* ~Ha nem veszi fel..én..élve megnyúzom...!! Ha felveszi? Akkor is! Csak kaparintsam a kezeim közé..én..én...~ *Ki tudja ez melyikük gondolata már..^^ Jó, hogy a kobold lány, Rosetta nem is ismeri mi a frász az a telefon xDDD *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 1:59 pm

*Egy újabb telefonáló várakozik a vonal végén. Nem valami lelkes, talán inkább ingerült, habár ez hangján valószínű hogy nem fog hallatszódni, hiszen a vér... Sokat számít.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 2:05 pm

*Már lassan 1 órája vár, hogy Ginger felvegye azt a nyamvadt telefont. Már eléggé mérges, ezért fogja és lecsapja a telefonkagylót. *~ide se telefonálok be többet! Süket ez a nőszemély?! Pedig megmondtam volna neki a magamét~ *gondolja, miközben várja az adás további részét. *

//User meg próbálja elérni Ginger userét, de semmi válasz//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 2:51 pm

*Tasha szépen helyére billenti a kagylót, és kikapcsolja a rádiót*
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 7:43 pm

//Még egyszer sorry, gyerekek, hogy eltűntem! :S//
*Már jó ideje bezárta a boltját és fejhallgatóval hallgatta a nem leadott zenét. Így meg sem hallotta a telefoncsöngést nagyon. De most, hogy valaki órákig zavarja a zenés sziesztázását, már végre leeseik neki is, hogy bizony valaki még mindig telefonál. Gyorsan kikapcsolja a zenet és megnyomja a rózsaszín telefonja kapcsoló gombját, a rádióközvetítést meg beindítja, hogy mindenki hallhassa.*
-Igeeen?- *Mézesmázos hang.*
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : NezaFM Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : NezaFM Tek5177c71f872575175299

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 7:56 pm

*A már még ingerültebb lányka picit üvölt először ahogy a telefonba szól.*
- HÁLLÓ!! *Köszön bele, majd megütögeti a kagylót, visszaemeli a füléhez és mégegyszer beleszól.* - Ez biztos működik?? *A hangja kicsit érdekes, egyrészt dühös, másrészt lepődött, nem telefonhívő.*
- Először is mondnaám, hogy Leonard Wyattal semmi, ismétlem SEMMI nem volt.. Még csak beszélni is utoljára hoszabba pár hónapja beszéltünk, tehát nagyon rossz a hírszerzője.. Másodszorra pedig.. Mi.. Mi köze van a .. a .. magánéletemhez?! *A hangja dühös, fel tudna robbanni, de még is visszafogottabb, mint az elvárt, még is valamiféle rádióban van,vagy miben. *
- Dorago meg fogja érteni egyrészt... Másrészt szálljanak le rólam! *Jelenti ki elég durva hangon, majd egy sértődött cöhh-t hallat.* - Remélem tudja, hogy nem tudom megszámolni egy kezem, hogy hán y órát vártam magára.. Kárpótlásul szeretném, hogyha következő alkalomra egy kért számomat berakná...*Halk sugdolózásban elmondja mit akar, jó lenne esetleg lekapcsolni a rádiót ilyenkor.*
- Tehát.. Mégegyszer, felháborító a rádió szövege! Igazán találhatnának nálam jobb pletykát... Úgy se vagyok valami nagy szám, még akkor se, ha esetleg két fiúnak tetszenék.. *eLhúzza a száját, majd odavág egy ingerült 'VISZLÁT'-ot és le is rakja a telefont.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 8:13 pm

*Majd' megsüketül, mikor Rose beleordít a kagylóba, hiszen eléggé hangosan lehet hallani. Megdörzsöli füleit, hiszen komolyan fájdalmas, ha az embernek beleordítanak a stúdiójába.*
-Aú..Na, azt jó tudni, hogy Leonardal semmi sem volt.- *Mostmár tudja is, hogy ki van a vonal tulsó végén. Néha nem ártana bemutatkozni.*
-Csakhát nagyon hasonlítanak és mindig összekeverem ôket. Akkor Deltaloval volt? Hm, nem kellett nagyon lehajolnia?- *Kérdezi még mindig mézesmázos hangon. Nem vár választ erre a kérdésre.*
-Másrészt így születnek a sztárok. És egy érdekes személ yvagy, jó kutakodni az életedben.- *A dühös hangon jót virul, hiszen pályafutásán má rmegszokta az ilyesmit, csak az sokkolja, ha valaki beleordít a telefonba. Mondjuk nem ártana technikai alapismereteket tanítani a Nezán, de végülis mindegy. Itt is minden meg van bűvölve, hogy mûködjön.*
-Na, megkapod, aranyom, jövô héten.- *Még mindig mézesmázos kalácshangon beszél. Az igaz, lehet, hogy van jobb alany Rosenél, aki nem ordít bele rögtön a telefonba. Végülis minek felháborodni? Csak így lesz híres az ember, vagyis kobold, sehogy máshogy. És kell kirôl pletykálni. Az ingerült Viszlát sem lepi meg különösebben, inkább kedvesen elköszön.*
-Na, hallhattuk Rosetta véleményét is az egész róla szóló anyagról. Már tudjuk, hogy Deltalo udvarol neki, nem Leo. Ennek megünnepeléseként jöjjön a Nightwish - Nemo!
Gin-Tonic vagyok, tíz óra tízenkettô van!

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 8:23 pm

*Kata ismét betelefonál. Eléggé dühös a süket nőre, amiért nem szólt neki vissza a telefonba. Mikor a nőszemély felveszi, hangosan elkezd ordibálni, hiszen úgy hiszi, hogy Ginger süket egy kicsit.*-Hallooooooo! Hall engem? Délután is hívtam magát, de nem folt képest meghallani. Kicsit süket tetszik lenni? *kérdezi orditozva, majd lejjebb tekeri a hangerőt.*-Nah szal azért hívom mert van egy két dolog kedves hölgyem amit tisztáznunk kell. Előszöris, úgy merjen Ryanről és rólam olyan pletykákat írni, amik nem igazak, hogy mit is csinálok..Ö nem tudom. *mondja kuncogva.*-A másik ügy pedig az, hogy, nem fél attól, hogy Cirelin Úrnő is hallotta a rádióban, hogy Ön miket mond? nem tetszik félteni azta bzonyos testrészét? *kérdezi, talán kicsit nyugodtabb hangnemben. Ha át lehetne látni a rádión akkor látni lehetne, hogy kicsit elpirult. *-Ismételten elmondom, hogy semmi közöm Ryan Je...J . Osbornehez.*gyorsan szája elé kapta kezét a Je szócskánál. *-Mit kell azon csámcsogni? Elisáról nem tudna valami pletykát? Vissza kell vágnom drága barátnőmnek.*mondja kuncogba, majd várja a választ. nem tezsi le a telefont, hiszen még lehet lesz mondanivalója.*

// és user kér egy számot nem a kari, mert szomorú, amiért Lanácskája elmegy egy hétre Sad //
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 8:52 pm

*Ismét csörög a rózsaszín Gin-Tonic feliratú telefon és Ginny még kivételesen kapcsolja is rögtön. Megint egy üvöltô diákot hall, de látszólag ô ismeri is a telefont, tehát még súlyosabb. Gyorsan füléhez emeli a kezeit.*
-Képzeld, hallak, nem vagyok süket, de léteznek fejhallgatók is. Emiatt nem hallottam meg és nem vagyok süket!- *Nem kellett volna ide jönnie dölgözni. Itt mindien második betelefonáló ordítozik és majd sikeresen megsüketül idô közben.*
-Nocsak, Ryanrôl és rólad? Csak nem te vagy Kata?- *Kérdi enyhén meglepôdve, de információ után szomjazó, mohó hangon.* -Mondd csak, mi is az, amit művelsz te Ryannel? Amúgy meg kösz, hogy aggódsz, de ne gondold, hogy nem biztonságos kis bunkerem a stúdió. A hátsó felem is jól van, köszöni a kérdést.- *A J. betű igencsak felkelti a figyelmét, de lehet, hogy azon kívül egy-két zeneszámmal csak ki tud még facsarni mást is a kis citrom-Katából.*
-Ha tudsz Elisáról valamit, ne habozz, drágám.- *Kérleli kedves hangon, de olyanon, hogy minden jégcsap megolvadhatna mé gmnusz harminckilenc egynegyed fokban is, egyedül az ô hangja hallatán.*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : NezaFM Illuzionista
Üzenőláda : NezaFM Tek506f0370868af7782228

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 8:53 pm

//Én most csak offolok, mert lassan alvás. ^^ Nagyon jó a rádió és szupik a zenék, csak így tovább. Smile *el is osongál*//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:00 pm

*Elmosolyodik picit a nő szavain.*-Akkor jó! Azt hittem , hogy süket tetszik lenni Hölgyem. Akkor elnézést az ordibálásért .*mondja .Kicsit szégyenli magát.*-De képzelje az vagyok. És nem tetszik a hangszíne. Kicsit változtasson ha lehet, mert nagyon nyálas , meg csöpögős ez a hang. Túl kedves brr. Kiráz tőle a hideg.* Mondja a rádómoderátornak.*-Én mit művelek vele? Könyörgöm ő csó...*megint szájára tapasztja kezét.*-Izé őt kérdezze. Amúgy semmit, Azt hiszem semmit és csak barát, azt hiszem.*Túl sokszor használja a mai nap folyamán az " azt hiszem szót" , bár csak azért mert nem szereti ha a magánéletéről kell beszélnie. *-Örülök, hogy jól van..De én szóltam előre. Cirelin Úrnő ha megtudja jaj magának kisasszony.*mondja kuncogva..*-Elisáról? De hiszen Ön a ripoerttel vagy nyomozó vagy mi a szösz. Deritse ki! Az a dolga. Nem vagyok én besúgó.Mit képzel maga ? Nem árulom el abarátnőmet. Amúgy szépen rajzol.*mondja. Ennyit azért el mer árulni Ginger kisaszonynak. Még mindig nem teszi le a telefont. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:13 pm

//Köszi, Cir mami, ott paráztam, hogy jó lesz-e, vagy nem ^^ Amúgy mindenkinek, fanpostot is várok! XD//
-Jó, semmi gond, már megszoktam. Rosetta is beleordított, hallhattad rádión.- *Mondja még mindig az egyik fülét dörzsölgetve.* -Nem hallottál még kedves műsorvezetôt? Ejnye.- *De hangneme rögtön megváltozik, amolyan fiatal csajszi-hangneme van most. Lehet, azzal többet ér el.*
-Csó? Csóró? Csoki? Vagy netán...- *Viszzatartja lélegzetét.* -Csak nem megcsókolt? Egy lány is mondott valami olyasmit, hogy talán veled komolyan gondolná.- *Megköszörüli torkát.* -Ôt kérdezzem? Fiúkkal nem üzletelek.- *Célozga arra, hogy nem nagyon mondanak sokat neki a fiúk. A Jaj-magának-beszólásra csak vállat von, amit Kata persze nem láthat. Igen, jó kis bombabiztos bunkere va egy hónapra elegendô élelmiszerrel.*
-Jó, akkor kiderítem én. MOndjuk akkor a live showban nem lesz róla szó, de...-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:19 pm

-Rosetta? A kobold lány..Jah igen hallgattam. Szerintem csak ideges volt a drága főprefikisasszony. vagyis már nem az mindegy.*mondja Gingernek. *-Csóró? nem nem csóró, Csoki?Hm azzal nem szokott tömni. Szerencsére, mert amúgy elhíznék.*mondja egy kicsit nevetgél, majd folytatja.*-Igen. De csak hülyeségből..ne tessék félreérteni. Igazából én sem értem. Nah mindegy. ne tessék ezen csámcsogni, mert ha nagy leszek magáraküldök egy hm illúziótigrist..már ha sikerül.*mondja a rádiósnak.*-Nem üzletel velük? De gonosz feminista maga.*mondja nevetve, persze nem gondolta komolyan. *-Remélem Elisám nem hallja, hogy épp ő a téma.Amúgy igazából mely pletykák érdeklik leginkább,*teszi fel a rádiósnak ezt a kérdést, ami üzletnek is vehető, de egyáltalán nem az. Csak kiváncsi. *
Vissza az elejére Go down
Ewelyne B. Cart
Diák
Ewelyne B. Cart


Hozzászólások száma : 96
Kaszt : NezaFM Jos
Üzenőláda : Nahátfigyelj.Szeretek játszani.mindegykivel.^^de azért Ewe stilusáért nem vállalok felelősséget.>.<

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:31 pm

*Biibb...Biibb..*

-Hálóó! Chris D. vagyok, igen. igen tudom, hogy furcsa hogy fiú..demivel maga mindent tud, ezért megkérdezném hogy...* gondolkozik..mert igzaából, csak muriból hivta fel Gingert. *
-...ismer-e szőke, csinos lányokat a suliban?? *teszi fel a kérdést,..de itt csak előbújik belőle a fél-véla énje..hiába..a vér kötelez..*
-Különben nagyon tetszik a műsor. érdekes dolgokat lehet megtudni... *és ha már ittvan, számot is kér legközelebbre*
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:49 pm

-Vagy nem ismeri a telefont.- *Már kezd jól elbeszélgetni Katával, olya annyira, hogy el is kezdi reszelni a körmét és kiigazítani. Nem kell neki szabad kéz a telefonálásra, hiszen ki van hangosítva.*
-Megcsókolt? Hűha.- *Majdnem elejti a reszelôjét.* -De akkor most hogyan álltok? Amúgy nekem nem árt az íllúziótigris. Ugye nem gondolod, hogy béna boszi vagyok?- *Pedig az, de még mennyire, de blöffölni tudni kell.*
-Hümm, hát, nem mondanak valami sokat. Várj, itt valaki a kettes vonalon.- *Kattanás hallatszik, majd Chris hangja a rádióban.*
-Szia Chris.- *Köszön a fiúnak.* -Szôkéket? Hát, csak Kiss Alice pattan a fejembe meg Ashley Audry Bernette, különben szöszik itt nincsenek nagyon. A barna hajúak úgyis szebb lányok.- *Kihallatszik hangjából, hogy vigyorog, de bizony komolyan gondolja.*
-Kösz a rózsákat. Na, akkor csak neked Avril Lavigne - Hot!

[Only admins are allowed to see this link]

-Na, itt is vagyunk újra. Kata, hol is tartottunk? Jah, melyik pletyik. Hááááát...- *Elgondolkozik.* -Mindegyik jó, ameddig megvan a maga különlegessége. Na de gyerekek, mindjárt éjfél és nekem is kell a szépségi alvásom, no meg a show ideje is lejárt.- *Sóhaj.*
-Na, mindenesetre ez volt a mai NezaFM, most búcsúul itt van még a Nightwish - While Your Lips Are Still Red egy kis alvózeneként! Jövô hétvégén újra találkozunk! Ez volt a NezaFM velem, Gin-Tonical! Ciao Bella!


[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:54 pm

-Hogy állunk? Hm a lábunkon.*mondja kuncogva.*-Amúgy sehogy.És nem tudom milyen boszi, amjf talán egyszer kiderül. Na azt hiszem én most megyek is, mert már éjszaka van. Jó éjt Miss Bradley! Jó éjt mindenkinek! Viszlát! *köszön el, majd lerakja a ltelefont.*
Vissza az elejére Go down
Ewelyne B. Cart
Diák
Ewelyne B. Cart


Hozzászólások száma : 96
Kaszt : NezaFM Jos
Üzenőláda : Nahátfigyelj.Szeretek játszani.mindegykivel.^^de azért Ewe stilusáért nem vállalok felelősséget.>.<

NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 9:57 pm

-Hm..köszönöm a választ Ginger. Majd bepróbálkozok, valamelyiknél csak sikerül. *mondja nevetve*
-Hm..akkor én megyek is köszönöm mégegyszer. Jóéjt midnenkinek. *mondja majd elnyom egy ásítást és leteszi a kagylót*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





NezaFM Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
NezaFM
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: