Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
NezaFM - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
NezaFM - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
NezaFM - Page 2 I_vote_lcapNezaFM - Page 2 I_voting_barNezaFM - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 NezaFM

Go down 
+2
Ginger Bradley-archiv
Cirelin de Sovalon
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : NezaFM - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : NezaFM - Page 2 Tek506f0370868af7782228

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2008 5:26 pm

First topic message reminder :

A Nezabarban hallható rádió. Minden hétvégén jelentkezik a humorban és zenében bőven lubickoló műsor. Kívánságműsor, élő "betelefonálási" lehetőség, interjúk, minden, ami szem-szájnak ingere.
Pontos részleteket csütörtökig minden érdeklődő kapni fog.

A műsorvezető: [Only admins are allowed to see this link] kiasszony

A hallgatói leveleket neki lehet küldeni üzenetben.

Kedves diákság!

Jó hírek a zene- és pletykaszeretőknek! E hétvégén (június 28-29) sugározzák ki a NezaFM első adását (amivel ezentúl minden hétvégén találkozhattok)! A műsorvezető, Ginger Bradley minden héten jó zenével, új pletykákkal és izgalmas interjúkkal kényezteti hallgatóit. A "Jó reggelt, Nezabar" és a "Neza Nights" csak két példa a számtalan műsornak. Mindegyik életteli és vidám műsor ideje alatt adódott a lehetőség "betelefonálásra", vagyis inkább bagolyküldésre. Emellett zenét is lehet kívánni. Ne habozzatok, hanem szombatonként vagy vasárnaponként kapcsoljátok be a mágikus rádiótokat és tekerjétek fel a hangerőt! Függönyt fel a NezaFM-nek és moderátorának!
Köszönet sponzorunknak!

Ginger Bradley
NezaFM - copyrighted

//Magyarázat:
Mint láttátok, nyílt egy új topic a NezaFM névvel. Én, mint Ginger oda fogom beírni a műsorokat a zenét belinkelve. Minden műsor után egy-két óráig lehet "betelefonálni", avagy hozzáadni a saját mustárodat és így tudok rá reagálni, ezzel beépítve a műsorba. Zenét kívánni lehet szintén betelefonálásnál, vagy pedig üziben, de az csak jövő héten kerül akkor a műsorba. Vagy nem -^.^- Leveleket lehet küldeni szintén privát üziben, useresen, mint karakteresen is, remélhetőleg kaptok választ is. Jó szórakozást rádióolvasás közben! Kérdéseket tessék nekem postázni, válaszolok rájuk, ha tudok!//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 13, 2008 7:46 pm

//Bocsi gyerekek, holnap délelôtt írom meg csak, mert most én, avagy user, tök depis vagyok és nem megy a béna humorizálás. Sajnálom, skacok.//
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 9:55 am

//Bocsi az egy hetes késés miatt...Sorry!//

Szép napot, Nezabar!
Megint itt vagyok, Ginger Bradley, imádott moderátorotok és velem együtt a NezaFM is újra felpezsdíti az itteni életet. Muszály is lesz hiszen 15°-nál és esônél komolyan semmi nem eshet jobban, mint egy kandalló, jó zene és én, ki más. Térjünk is a lényeghez. Mível mindenki sokáig alszik és eléggé ritkán vannak fent kora reggel, jöjjön egy kis zene és utána a legszaftosabb hírek. Vagy nem legszaftosabbak, mindegy.
Íme, Iron Maiden - No More Lies

[Only admins are allowed to see this link]

Ne kérdezzétek, hogy miért ezt raktam be, csak ezt raktam be. Szóval, most, hogy napunkat elkezdtük egy kis Heavy Metal-al, jöjjenek csak az érdekesebb dolgok.
A múltkori adásban hallottunk valamit Arnuilrôl es Jackrôl. Nos, mostmár gondolom nem titok, hogy azok ketten hivatalosan, vagy nem hivatalosan, de mindenesetre összejöttek. Öreg szivtipró ez a Jack. Hallottuk, hogy egy Naxeldires diáklány, név szerint Marina Tatiana, valamilyen levelet csúsztatott volna be Jacknek, amin az állt, hogy "Szeretlek!". Nem, nem én szeretlek titeket, mondjuk részben igen, hanem ez állt a levélben. Gondolom Jack visszautasította, nem tudni, mindenesetre kevés idôvel azután Marina elűnt. Érdekes, de mindegy. Mindenesetre sok boldogságot Jarnuiléknek és tessék meghívni az esküvôre.
Apropó esküvô. A legutóbbi adásomban említettem, hogy Kaen el Jericho megkérte Cirelin de Sovalon kezét. Sajnos azóta tudtommal egy fikarcnyit sem haladtak. Nem is randiztak, nem, hogy összeházasodtak volna vagy bejelentették volna. Azt az örömet mondjuk én loptam el a két tünde orra elôl...De tudjátok, mi egy érdekes kérdés? Milyen bôrszíne lesz de Sovalon és el Jericho gyerekének? Hiszen éjtünde meg aranytünde keveréket nem látni sokszor. Na erre kiváncsi vagyok.
Jöjjön következô dalunk, kivételesen egy filmbôl. If You Wanna Be A Teacher's Pet a School of Rock-ból. Varázslóknak is tessék valahogy megnézni. Na, szóval íme, If You Wanna Be a Teacher's Pet!

[Only admins are allowed to see this link]

Na, térjünk vissza a témához, avagy a mi iskolánkhoz, nem Jack Blackéhez. Tehát, Jack meg Arnuil egy pár, Sovalon és Jericho között semmi uj sem történt és Marina szerelmes volt Jackbe. Történt egy s más. Az Allidonban is van egy új párunk, méghozzá Christofer Reinhold és Elisaveta Grozda Moraru. Chris látszólag Elisát a rettentôen udvarias jellemével hódította meg. Azokon a csajokon kívül, akik utálják a folyamatos magázást, melyik nem olvadna el? Hát, látszólag jó néhányan rástartoltak volna a fiúra, aki az életét élvezi, de nem használja ki a lányokat. És ezt hogyan csinálja? Sajnos ezt még nem tudtuk kiszedni belôle, talán ma még esetleg betelefonál és megmondja titkát a fiúknak, akik gyorsan szeretnék elhódítani álmaik nôjét. Apropó hódítás. Curtis Glinterleer három csajjal jár egyszerre, úgy tudni. Neki nem ártana Chris tippe, hogy miként lehet több lánnyal kavarni, anélkül, hogy kihasználnánk. Mindegy, örülök, hogy nem fiú vagyok és elérhetetlen a státuszom. Ne is próbálkozzatok, bombabiztos a stúdióm!
De ne bombázásról beszéljünk, vagyis ne most, mert most megint jön valami. Igen, igazatok van, zeneeee!
Finntroll – Jaktends Tid

[Only admins are allowed to see this link]

Nah, furi egy banda, de elég jó zene, szerintem, és én vagyok a modi, meg kitolok veletek, ha nem szeretitek, haha! Nem, nem is igaz, majd jön a kívánságműsor, meg a NezaFM Live, akkor tessék panaszkodni és mást kívánni.
Amúgy valahogy az Eramirosok nem hajtanak bele a nagy szerelmi történetekbe, vagy csak titkosított helyeken, mert róluk nem nagyon hallottam semmit, sôt, a Deridionosok is inkább visszafogják magukat. Túl sokat nem nagyon lehet hallani róluk...Hacsak nem számítuk a múltkori történéseket a föld alatti tikos forrásnál. Aki nem tudja, igen, van a föld alatt egy titkos forrás, tessék megkeresni. Mindenesetre ott volt valami, pontosan nem tudom, mindenesetre egy Allidonos kislánynál egy deridionos, név szerint Takeshi Shinobu játszotta a vizimentôt. Tehát Hayden L. A. G. Nyelvtörô-Chrysanta Takeshinek köszönheti életét. Jut eszembe, nem letépték neki a kezét? Már rosszul leszek a gondolattól, fúj...Nem tudok vért látni.
Azt hiszem, ameddig elmegyek betegeskedni, berakok egy kis Within Temptation-t. Running Up That Hill, ereetileg Kate Bushtól, de így Gothic Rock-ként sokkal jobb...Viszlát a közeljövôben.

[Only admins are allowed to see this link]

Itt is vagyok, emlékeztessetek arra, hogy többé nem gondolok vérre.
Jah, itt az idô. Hírek!
Fontosabb hír a műsor végén, kifejezetten de Sovalonnak.
A pálca titka!
Rablók a Nezabar falain belül.

A fontosabb hírt majd a műsorom végén kapjátok a fejetekhez vágva, most inkább beszámolok a pálcák titkairól. Mi egy jó pálca? Egy pálca, amit nem veszít el a gazdája. Két Allidonos diák is elvesztette a pálcáját. Gyerekek, az elsô pálca az igazi, ne tesék elveszíteni vagy tönkretenni!
Nos, térjünk a rablókhoz. Egy ideje két diák próbálta kirabolni a gyengélkedôt, sikertelenül. De ezzel a kis bűntettel kezdôdött volna a rablások sorozata? Bizony, az a hír járja, hogy valaki elôszeretettel tör be a lányhálókba...Lányok, vigyázat! Ajánlom mindenkinek a csalánpor kulcsészlelô anit-betörô-port, amit Scarlett is szokott használni. Idôközben kiderült, hogy valószínűleg a csalánpor komolyan csalánból készül. Micsada újdonság!

Az idôjárás, hát, mint mindig az abszolúte megbízhatatlan Dr Idôjós KFT derűs idôt jósolt, de inkább a saját leveli békáinkhoz fordoljunk. Kérdezzétek Estellát, Ashliet és Leilát, ha idôrôl akartok tudni.

Nos, reklám is kell feltétlen, így reklámozzuk a Nezabari újságot, ami olyan jó, hogy már abonáltam. Nemrég megjelent és ismét határozottan jó kiadás lett belôle. Imádnivaló. A legérdekesebb cikk, szerintem, Tiara Persey tollából van. Lányoknak a szív dolgai körül. Olvassunk is fel egy részleget, hátha vannak jó tippek fiúk elhódítására. Nem, mintha valaki érdekelne, de nem árt tudni. Nekem úgysincs szükségem rájuk, mindenki szeret.

„Randizási tippek:

1. A legfontosabb dolog az első randin, hogy elengedd magad, jól szórakozz, és add önmagad!

2. Ne hagyd magad rábeszélni, hogy a randin olyan dolgot csináljatok, amit te nem szeretsz

3. Javasolj neki inkább olyan programot, amit mindketten élvezni fogtok.

4. Ne hisztizz. Ne nyavalyogj!

5. A férfiak szeretik, ha sokat kérdezel, és nem csak beszélsz.

6. Egyéb:
- Attól, hogy minden héten másik sráccal randizol, még nem leszel rossz. Jogod van férfiakkal ismerkedni, és ameddig ez csak ismerkedés és beszélgetés marad, addig annyit randizol amennyit csak akarsz.

Ahhoz, hogy rátalálj az IGAZIRA, sokat kell randiznod. Randizz annyit, amennyit csak bírsz, és ne hagyd, hogy ezt bárki elítélje! Attól, hogy egyszer kétszer már randiztál egy sráccal, még nem jelenti azt, hogy jártok is, és főleg nem jelenti azt, hogy ne randizhatnál valaki mással is, aki megtetszik.“

Hát nem érdekes, csajok? Nyomuljatok álmaiok pasijára, de ezerrel! Zűrös idôkben mindig jól be lehet vágódni valakinál, ha úgy teszel, mintha védtelen lennél. A fiúk imádnak lovagoskodni.
Felellôsséget nem vállalok a tippekért!

[Only admins are allowed to see this link]

A kedvenc finn bandánktól, kitôl mástól, mint Nightwsihtôl volt ez a szám, A Wishmaster. Oltári, nemde? De most van vége a műsornak, tehát jöjjön a fontosabb hír.
Mint tudjuk, valamilyen furcsa emberek, lények, hapsik ostromolják szeretett iskolánkat. Már néhány támadás ért minket, leégett az istálló és a rejtett tisztás, lerombolódott a kilátó és a rózsakert, mellesleg elfoglalták az udvart, a vízesést és a tölgyest. Valami azt súgja, hogy nincsenek jó lapjaink. Néhány szakvezetô és szakvezetô helyettes is megsérült, vadôrünk is a gyengélkedén volt vagy van. Az ellenség a legutóbbi támadásnál óriásokkal közeledett, azelôtt valamikor lidércek és tűzmadarak voltak. De errôl minek beszámolni, ha mindenki tud róla? Nem, a fontosabb inkább az, hogy mik az áldozatok. Több napig feküdtek sokan a gyengélkedôn, de ôk nagyjából felépültek. Ott volt Jack, Elrohir most is kómában van, meg Lee és Noella. Ôt egy vámpír harapta meg, tehát vigyázat.
Súlyosabb károkat máosk szenvedtek, ugyanis négy személyt vesztett a suli.
Axan Eruthhalion, a könyvtárosnô életét vesztette, szintúgy Ryan J. Osborne, Tiara Persey és Kiaran Courber. Részvétem mindenkinek, aki ismerte ezt a négy személyt.

Azonban jó hírek is vannak, két ellenfél is életét vesztette.
Most megint egy kevéske zene, de mindenkit emlékeztetnék, hogy ez a hír külön az egyik igazgató felkérése miatt volt, nem szabad engem is bántani, nélkülem kihalna az egész suli.
Blackmore’s Night – Wosh You Were Here. Rögtön ezután kezdôdik a Live Show!


[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 10:05 am

*Szerencsételn tünde, nuku fogalom hogy miaza teleofn így eléggé bizalmatlanul méri végig a kagylót amit user odaírt a kezébe hogy vna és tessék kiicsti modernizálódni, nehogy így 110 év alatt berozsdáásodjon.* Halló!!*szól bele kicsit ahngosabban, hátha így meghallják mert nem igazán tudja, hogyna is működik ez.*
Vissza az elejére Go down
Christofer Reinhold
Diák
Christofer Reinhold


Főkarakter : christoferreinhold@freemail.hu
Hozzászólások száma : 352
Kaszt : NezaFM - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : Ha valaki szivesen jönne játszani, az írjon privát üzenetet vagy pedig vegyen fel MSNre és ott keressen.

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 10:08 am

*Chris mérgesen ül a telefon másik oldalán és várja, hogy bekapcsolják. Meglepődve hallgatta, hogy Ryan is meghalt. Ő bizony nem tudott erről. Legjobb barátja, pontosabban egyetlen volt(mást nem ismer még annyiraXD) . Kicsit megrázta, de nem fog sírni. Ryan nem ér meg annyit, hogy Crissünk sírjon érte. Kicsit dühös Gingerre, de megpróbál majd udvarias lenni mint általában. *~nah megállj Te vén boszorka meglapod a magadét~*gondolja *
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 10:13 am

*Körömreszelés közben éri az elsô csöngés. Félre rakja legjobb barátját, a reszelôt és Kapcsolja Arnuilt, majd méesmázos hangjában szól a mágikus mikrofonba, hiszen csak ha odabeszél, hallja mindenki.*
-Igeeen?- *Közben megnyom egy mások gombot, hiszen megint csörrent a rózsaszín telefonja. Christ is bekapcsolja a második vonalon, így ketten vannak egyszerre a show-ban, persze Ginnel együtt hárman. Ha viszont tundá, hogy Chris ôt vén boszinak nevezte, biztos kihajította volna. Annyi lifting-krémet használt és még csak huszonnégy éves, tehát ez nem valami kedves Christôl.*
-Tessék.-
Vissza az elejére Go down
Christofer Reinhold
Diák
Christofer Reinhold


Főkarakter : christoferreinhold@freemail.hu
Hozzászólások száma : 352
Kaszt : NezaFM - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : Ha valaki szivesen jönne játszani, az írjon privát üzenetet vagy pedig vegyen fel MSNre és ott keressen.

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 10:22 am

*Mikor bekapcsolják elmorog egy jó napot-ot, majd belekezd mondandójába.*-Ide figyeljen asszonyom. Tudom, hogy az Ön dolga a pletykák terjesztése, de nem kellene a magánéletembe beleszólnia! Semmi köze nincs ahhoz, hogy Elisával mi van! Szekáljon más párokat ne minket, vén boszorkány.*igen most azért is kimondta.*-És mi az, hogy Ryan meghalt? Legalább elmondaná, hogy mi is történt. *még elmormol pár trága szót, de csak magának. Arnuillal nem törődik, esetleg ha beleszól akkor üdvözli. Ha tudná,hogy egy tünde is ott van akkor talán még udvariasabb lenne, de igy...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 10:25 am

Áhh, remek, ezek srezint hall engem!*mondja és mivel a nő sem kiabál a telefonba ezért ő sem teszi.* Arnuil Olórea vagyok és egy fontos dolgot szeretnék kérni, mint a Nezabar hivatalos Rádiójától. Amennyiben a sötét kegyencek bejutnak a kúriába, minden diák menjen az Amfiteátrumba. Kérem ezt párszor még mondja el, hogy ne legyen fejetlenség. Amikor odaértek, keressék Jack Darkfieldot vagy Arnuil Olóreát! Nagyon fontos lenne!*mondja a tünde, majd aztán eszébe jut még valami.* Ja igen, és ha kérhetem, alaptalan pletykákat ne terjesszen rólam. *mondja kiisé rosszallóan majd hozzáteszi.* S amennyiben szabad, valami jobb kedvű nyárias dalt kérnék ezekre a feszült napokra, hogy oldja a rosszkedvet. Köszönöm!Ja és üdvözlet a másik hallgatónak is!
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 10:57 am

*Végre valahára senki nem ordít bele a stúdióba és a telefonkagylóba, így most az egyszer elmaradhat a füldörzsölés. Christ teljesen nyugisan meghallgatja, nem nagyon kapja fel a vizet, csak a vén boszorkás résznél.*
-Tessék? Én, egy vén boszorka? Hát, aranybogaram, sajnálom, de fiatal vagyok. Éppen, hogy kábé tíz évvel vagyok idôsebb nálad, tehát válogasd meg szavaid, kérlek. És ne feledd, rádióban vagy.- *Továbbra is mézesmázos a hangja. Már hozzászokott az ilyen kritikához, de nem nagyon hagyja magát elpenderíteni a "szórakoztató"-ipartól.*
-Ugyan igazad van, hogy nincs semmi közöm hozzá, de be kell valljam, nem kifejezetten érdekel, sajnálom. Ott kutakodok, ahol lehetséges. És Ryan halála..Hát, az egyik kegyenc, vagy hpgy hívják, villámot idézett, az meg belecsapott, utána meg lidércé vált. Tessék, elégedett vagy, aranyoskám?- *Kissé túlzásba viszi, de lyen tipus, Arnuilnál még el is mosolyodik, rögtön két érintett személy a betelefonálásnál? Érdekes műsor, de mennyit megadna azért, hogy egy felnôtt is hívja végre, ne csak néhány taknyos. Tisztában van vele, hogy arnuil idôsebb nála, de azért meghallgatná más véleményét is.*
-Nos, Arnuil. Micsoda meglepetés.- *Színleli a meglepettet. Tiszta Zordon.* -Rendben,e zt a hírt szívesen terjesztem, hiszen nekem is kell a hallgatóság. Tehát, mindenki, ha a kegyencek támadnak, sipirc az Amfiteátrumba és sorakozo Jack vag Arnuilnál. És Arnuil, miaz, hogy alaptalan? Nem vagytok együtt? Én máshogy tudom. Zenét meg kapsz, valami kellemes, felpezsdítôt..
Green Day - Basketcase! Itt megfázott a kölök, jó hallgatni, hehe...

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 11:08 am

Köszönöm! Ez életbevágóan fontos, mert mint mondta, már így is túl sokan haltak bele a támadásokba a mi oldalunkon!*mondja a tünde, majd hangjában érződik a nemtetszés.* Ha valóban olyna árgus szemekkel figyelne minket, láthatná, hogy nem, csupán nagyon jó viszonyt ápolunk, ami már önmagában is kivételes, elvégre jack nem szereti nagyon a fajtámbelieket, s kölcsönös utálattal indult a mi ismertségünk is, amiből tisztelet lett majd őedig barátság. És ha kérhetem, ezentúl cska olya tmondjon rólam is, ami IGAZ! Ellenkező esetben száímtson a Feketeíj és a Zöldíj család haragjára!*mondja talán fenyegetően, talán nem.* Áhh, remek, köszönöma számot. és további jó rádiózást, ertma zene mindig jó!*ez pedig egy pozitív visszajelzés.* Viszont hallásra és köszönöm!*s lerakja a kagylót a lány.*
Vissza az elejére Go down
Christofer Reinhold
Diák
Christofer Reinhold


Főkarakter : christoferreinhold@freemail.hu
Hozzászólások száma : 352
Kaszt : NezaFM - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : Ha valaki szivesen jönne játszani, az írjon privát üzenetet vagy pedig vegyen fel MSNre és ott keressen.

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 11:08 am

*Legszivesebben beszólna a boszorkánynak még valamit, de ekkor ráköszön valaki.*-Üdva a hölgynek is!*köszön Arnuilnak. Igen ő már csak ilyen, bár user legszivesebben rosszul lenne az ilyen jellemtől, de hát nah, ezt is ki kell játszani egyszer.*-Lehet, hogy nem öreg, meg nem is vén, de mégis úgy viselkedik.Olyan nyálas nagyanyás a stílusa. Köszönöm a válaszokat viszont látásra, asszonyom! Önnek is hölgyem!*köszön el mind a két személytől. Kicsit mérges még. Eszébejut még valami.*-Igen ott kutakodik ahol akar, de egyszer a magáról szóló kis pletykákat is meghallgatnám. Viszlát! *lecsapja a telefont és tovább hallgatja , hogy miről is beszélget ez a nyanyaXD
Vissza az elejére Go down
Ginger Bradley-archiv
Nem Játékos Karakter
Ginger Bradley-archiv


Főkarakter : bosnyak.babszi@live.de
Hozzászólások száma : 13
Üzenőláda : NezaFM vol. 2

NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 11:17 am

-Jaja, nincs mit, drágám.- *Mondja Arnuilnak és nagy fülekkel hallgatja a beszámolóját. Érdekeeeees.*
-Rendben, akkor legközelebb igaz dolgokról fogok beszámolni, habár szerintem ha valaki megnyalja egy daimon orrát, az nem szimpla barátság. Ne is tagadd.- *A Feketíj és Zöldíjas dologra csak legyint. A bombabiztos bunkerébe még a kegyencek sem jutnak be, akkor miért félne egy diáklány családjától?*
-Viszlát, Arnuil.- *Foglalkozzunk újra Chrisel.* -Akkor ilyen a stílusom, néha ez a legjobb, nemde?- *Kiérzôdik hangjábol az extraporció cukormáz, amivel bekeni a torkát reggelente.*
-Rólam nincsenek pletykák, szivi, de mindegy, remélem hallak még a showban. De most még egyszer zene és eznnel vége is a műsornak. Ginger Bradley elköszön tôletek, viszlát!


[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





NezaFM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: NezaFM   NezaFM - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
NezaFM
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: