Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holdfény sétány Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holdfény sétány Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holdfény sétány Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holdfény sétány Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Kalandmester
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holdfény sétány I_vote_lcapHoldfény sétány I_voting_barHoldfény sétány I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holdfény sétány

Go down 
+94
Mélissa Ognyana
Lorraine Betranche
Evelia Ismere
Martina Stravich
Hua Xiangfeng
Seldrit El Perimd
Rory L. Milborrow-Quenell
Lina Wierro
Emily Kyra Beawer
Kádár Enikő
Katherine Mary Black
Juan Miguel Santiares
Lismine Lockwood
Lavena Theia
Xavier Raanan
Laura Wylee
Bianca Phelps-Blamely
Aeryn Baker
Rosetta Waylan
Celso Eustorgio Bonifacio
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Eris T. Fillion
Armand Promotof
Allan Redrick
David Robert Beawer
Priscilla Elena Black
Victoria T. Lassenien
Julian Redrick-arch
Jérémy Raphael
Fiachra
Mira Rose
Sepp Dierk
Zachary D. Reed
Barbara Candice Blake
Nadin Senoil
Phionnalla Cairistìo
Sabine Cornwell
Taylor Halway
Diane Charmey
Lisa Amour
Shiwo Altolos
Adela Ionela Mirunela
Krasimir Waylan
Krastio Miroslav
Morana Volos
Mardhug Grihol
Effie Ginger Delaney
Morgane Devan
Zeph Owen
Rosalie Hooper
Sean Randy Zealot
Valery Black - Eramir
Pierre Bontavier
Ivona Ivanovna
Elizabet Kingston
Han Jaejoong Varvara
Beatrice el Esposito
Angelina Britanny Moore
Cathrine Collins
Lynette Stelly
Hunyadvári Szevér
Eligio Lance Jens Tichaon
Rose Emily Scott
Aaron Drawer - Allidon
Joe M. Renaldo
Ashley Christable
George Darkrain - archiv
Andrey Bogdan
Viktorya Rada
Adam Thomson
David Grivalt
Kalandmester
Anabella Stepp
Ann-Tabitha Serenity
Alex Black
Fleur Isabelle Trender
Angelina Mary Black
Samantha Cooper
Miranda Wilson
Rayko S Dragomir - archiv
Jenny Krissy
Szofia Levita
Jessica Dream
Wanda Dorcas Gloria
Asen Belphegor Valentin
Ariel
Hognael
Alexandra Sirov
Marielle il Sernioll
Meriel Candisson
Nick C. Maundrell
Sheila Leays
Ivor Oleg
Cirelin de Sovalon
98 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Holdfény sétány Elemista
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 7:29 pm

*A lány figyeli hogy mit csinál majd a kérdésre felkapja a tekintetét és a lány gondolkozására inkább nem is reagál mert nem akarja fárasztani a lány az idióta monológjaival sem inkább válaszol neki és próbál nem a lány alsóbb részeire fókuszálni.*
- Alfons.De ez miért is lényeges neked?És ha már itt tartunk be se mutatkoztál.~Kicsit butácska ez a lány nem?Szerintem is de lehet csak fáradt végül is nem néz ki egy háborús hősnek csak egy kislány.Mennyi lehet 15-16 éves kis szűz lányka?Lehet.Vidd el inni akkor legalább nem iszol annyit.És ő rá nem gondolsz?De épp most tettem.Nem azt nem.Nem jó ötlet hidd el.~


-------

http://www.nezabar.net/viewtopic.forum?t=2017
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 7:17 pm

*A lány a holdra néz, amikor beugrik neki, hogy a dal címe holdfény.*-A dal címe holdfény. *~Jajj, ez hangos volt.*-Bocsi, csak magamban beszéltem. Pirul el a lány. Aztán felkapaszkodik egy faágra és elkezd rajta himbálódzni. Néha egy-egy esti fuvallat hozzáér a szoknyájához. Amitől az felröppen. Sima lábai egész csábító látványt nyújtanak. Majd elereszti a faágat és a fiúhoz szegez egy kérdést.*-Mi a neved?
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Holdfény sétány Elemista
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 7:09 pm

*Alf megpillant egy lány de először nem is foglalkozik vele és sétál tovább a gondolataival illetve csak félig a gondolataival mert a másik fele ugye Dec ... Na de kicsit meglepődik bár nem mutatja. Hogy csak úgy leszólítja egy csaj az utcán ez kicsit szokatlan neki.De persze nem bunkózik visszaköszön.* - Szia *Majd jobban szemügyre veszi a lányt.*~ Hát elég jól nézni ki nem.De szerintem is habár naponta több csajt látsz mint én a táskádból nem?Miért pont én döntsem el?Jól van kérdezni csak szabad.Jó bocs csak ez a hideg az agyamra megy nem tudom hogy te hogy viseled ilyen lazán.~
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:49 pm

*Egy szőke szépség libben keresztül a holdfény sétányon. Fényes hajában virágkoszorú, törékeny testén pedig egy rózsaszín selyem ruha simul, ami egészen rövid. Ha még mindíg apácaként élné az életét ez a viselkedés megengedhetetlen lenne, de így megszokott. Szóval csak megy azon az úton és közben egy zongoradarab jár a fejében. Nem is tudja a címét, csak hirtelen eszébe jutott. Aztán egy zöld hajú fiúra lesz figyelmes. Óvatosan odaszökken mellé és köszönti.*-Szia.
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Holdfény sétány Elemista
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:38 pm

*Alf épp gondolataiba süllyedve lassan sétálgat a macskaköves úton ebben a jó kis hűvös alkonyatban ami már inkább estének tűnik.Na de ez mindegy is éppen nagy vitában van Dec-el hogy mit is egyenek vacsorára ha egyszer sikerül visszaérni a suliba és hogy le is kéne menni a Jenillába inni valamit bár ezt a kaméleon nem nagyon tolerálja mert ahogy Alf ivási szokásait se néha mert ha nővel iszik akkor tudja a mértéket viszont ha egyedül akkor nem biztos semmi sem mint a járása utána.*~Szerintem valami kínait kéne enni.Szerintem meg valami olaszt.Hát igen mostanában jobban tolerálod a tésztát de a kínaiak is esznek elég sokat.Igen megfontolandó.És tutira lekéne menni inni valamit már rég ittam egy jó vörösbort vagy fehéret.Na ne megint letolsz egy üveg bort aztán meg majd nézhetsz hogy mi lett a fejeddel reggel.Hm lehet de próba szerencse és amúgy is rossz a kedvem.~
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Oliver Andrei Petrova

Oliver Andrei Petrova


Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Holdfény sétány Auror
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek1503861cvw

Hua Xiangfeng multija^^

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 2:01 pm

-Nem veszem annak, ne aggódj.*~Már hogyne venném? Az én szép nevem furcsa? Lányok...*Csóválja a fejét a gondolatra, majd abba is hagyja, mert nem akar idiótának tűnni. Látja, ahogy a lány arca felragyog. Ezek szerint minden jól megy ma. A lányt természetesen hazakíséri.*-Innen gondolom már be tudsz menni. Sajnos vissza kell mennem az iskolába.*Mondja a lánynak. *-Örülök, hogy találkozunk. Szia.*Köszön el, majd elindul az iskola felé. Megkeresi Tyline-t, és elmondja neki a sikeres napját. Aztn meg ki tudja? Lehet, hogy újra találkoznak Ameliával.*

//Köszi a játékot.Smile//
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:55 pm

*-Andrei. De furcsa név. Persze ne vedd sértésnek. De még soha nem hallottam. *-Köszönöm. *Majd arcára kiül a ragyogás. Még soha senki nem bókolt neki. Aztán ugye ledől a padról és Oliver ismét segít neki felállni.*-Tényleg megtennéd, hogy hazakísérsz? Az rettentő nagy segítség lenne. De biztos nincs más dolgod? Nem akarom rabolni az idődet.* Aztán Amelia elindul és reméli, hogy a fiú tényleg vele tart, mert egyedül aligha haza tudna menni.*
Vissza az elejére Go down
Oliver Andrei Petrova

Oliver Andrei Petrova


Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Holdfény sétány Auror
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek1503861cvw

Hua Xiangfeng multija^^

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:46 pm

*Észrevette a lány pirulását, de nem mond semmit, mert nem akarja zavarba hozni.*-Na igen. Khm.*Vigyorodik el a dícséretre. Szereti, ha elismerik értékességét. Még szerencse, hogy Amelia egy véleményen van vele. Legalább nem fognak vitatkozni. Mert hát Oliver szeret érévnyesülni.*-Ó köszönöm. Van még egy nevem, az Andrei. orosz név, és tiszteletet parancsolóan hangzik. Ezért is nem használom.*Teszi hozzá, hogy szerénynek tűnjön.*~Még jó, hogy nincs itt Tyline. Beszólna, vagy rámborítana egy pohár baracklevet.*Gondolja, és örül, hogy unokatestvére nincs a közelben.*-A te neved viszont nagyon szép. Egy virág jut eszembe róla.*Igazából alma, csak az nem lenne jó bóknak. Mikor a lány leesik a padról, segít neki újra felülni.*-Hazakísérjelek?*Kérdezi udvariasan, mert a lány nem tűnik olyannak, aki egyedül fog hazamenni innen.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:38 pm

*A kacsintástól Amelia elpirul.*-Hát igen még szerencse, hogy te találtál rám. Egy ilyen úriember.*Amelia felnevet.*-Hát igen egy apáca nem tud megváltozni egyik pillanatról a másikra.* Mondja elmerengve, egy pillanatra elbambul.*-Oliver remek név. Engem Ameliának hívnak. És mi szél hozott erre? * Aztán a nellondi lány megint megszédül, úgy mint reggel, de megpróbálja leplezni. Ám amikor ez a furcsa érzés harmadjára is jelentkezik Amelia leesik a padról.*


A hozzászólást Amelia Ellwood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 02, 2011 1:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Oliver Andrei Petrova

Oliver Andrei Petrova


Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Holdfény sétány Auror
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek1503861cvw

Hua Xiangfeng multija^^

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:27 pm

-Ó értem. Hát igen, z tényleg jobb lenne. Mert a végén valaki még azt hiszi, hogy felöntöttél a garatra.*Kacsint a lányra, majd elvigyorodik. Kényelmesen hátradől a padon, és csalk élvezi a helyzetet. Még jó, hogy nem tudja az igazságot a kísérletezés céljáról, mert minden bizonnyal annyira nevetségsnek találná, hogy jólneveltség és a Tyline-elé-állított-kitűnő-példa ide vagy oda, kiröhögné Ameliát. Az újság elhajtogatása alap. Végülis nem egy szabadonereszett börtöntöltelékkel, hanem Oliverrel van dolga. És ez csak így, önmagábam is jelent valamit.*-Igen, én is erre gondoltam. Az apácák nem változnak meg csak úgy.*Vigyorog. Angliában rengeteggel találkozott, és elég komolyan vették a dolgaikat.*-Ugyan már, nincs mit. Ez csa természetes. Biztos vagyok benne, hogy ezt más is megtenné.*Az utolsó mondatot persze egyáltalán nem gondolja komolyan, csak ilyenkor ezt illik mondani.*-Oliver vagyok. És kegyedben kit tisztelehetek?*Kérdezi kíváncsian a bemutatkozás után.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:19 pm

-Hogy mitis? Hát arra már nemis emlékszem csak kísérleteztem. De ezek szerint máskor óvatosabbnak kell lennem. *Próbálja elterelni a témát a bájitalról. Mivel Amelia pontosan tudja, hogy mire is kellett volna a bájital. A gátlásai leküzdésére. És mivel az italt elítéli, úgy gondolta ehhez a megoldáshoz folyamodik.* Aztán látja, ahogy a fiú elhajtogatja az újságot. Ezt kedvesnek találja. Végre valaki szentel rá is egy kis figyelmet.*-Hogy egy apácát? Na ne nevettess. Az biztos, hogy nem én voltam.*A szűz lány nem szeretné elárulni, hogy mi volt. Végleg elakarja felejteni a múltat. Ezért saját magának is hazudik.*-Köszönöm uram.* Mondja Amelia, amikor a fiú étnyújtja a poharat.* Amúgy megkérdezhetem a nevedet? Persze nem muszáj megmondani. Csak szinte senkit nem ismerek errefele. És olyan jó lenne abban a tudatban élni, hogy legalább egy valakinek tudom a nevét.*
Vissza az elejére Go down
Oliver Andrei Petrova

Oliver Andrei Petrova


Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Holdfény sétány Auror
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek1503861cvw

Hua Xiangfeng multija^^

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:11 pm

*A lány válaszát érdeklődve hallgatja. Ő arra tippelt, hogy rendesen becsípett az este, de ezek szerint nem áll messze az igazságtól.*-Értem. De mit akartál elérni a bájitallal? Talán kivehetnél könyvet egy könyvtárból, ahol minden le van írva.*Ajánl egy szerinte tökéletes megoldást. Az újságot összehajtogatja, és elteszi a táskájába. valószínűleg most nem lesz rá szüksége. A lány kérdésen meglepődik. Persze csak azért, mert ezek szerint ugyanarra gondolnak.*-Nem tudom. Egyszer láttam egy apácát itt, aki hasonlított rád.*Válaszolja vigyorogva, mert nem gondolja, hogy a lány és az apáca egy és ugyanaz.*-Hát persze, azonnal.*Villant egy sármos félmosolyt, majd a táskájból előbányászik egy műanyagpoharat és a pálcáját, majd az utóbbival vizet bűvöl bele.*-Parancsoljon, kisasszony.*Nyújtja át a poharat a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:04 pm

*Amelia még lépni is alig képes, úgyhogy nagyra értékeli amikor a fiú elvezeti egy padhoz. Aztán kérdezgetni kezdi a lányt. Amelia először csak a fejét fogja és egy kicsit megrázza.*-Jajj hát hol is kezdjem. Már nem is tudom. Valamilyen bájitalt próbáltam készíteni, de biztosan kifelejtettem valamit, vagy rosszul kevertem össze az adalékoket, és ez lett belőle.* Aztán a fiú olyan furcsán tekint rá. Mintha felismert volna benne valakit. Ezért Amelia megis kérdezi tőle.*-Ne haragudj, de ismerjük mi egymást?*Utána egy kicsit eldől a padon.*-Hogy tehetsz e valamit.* Hát már ígyis eleget tettél. De ha nem lenne túl nagy kérés nem tudnál nekem keríteni valahonnan egy pohár vizet? Azt nagyon megköszönném.
Vissza az elejére Go down
Oliver Andrei Petrova

Oliver Andrei Petrova


Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Holdfény sétány Auror
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek1503861cvw

Hua Xiangfeng multija^^

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:58 pm

*Mikor a lány megfogja a kezét, segít felhúzni.*-Csak óvatosan.*Figyelmezteti a lányt, és az egyik közeli padhoz vezeti. Óvatosan leülteti, majd visszarohan z újságjához, magához veszi, és leül a lány mellé. A lány kérésére elmosolyodik.*-Hát persze, ez csak természetes. Mi törtnt, ha megkérdezhetem?*Tesz fel egy roppant udvarias kérdést. Várakozóan néz a lányra. Az az érzése, mintha látta volna már valahol. Egy apácára hasonlított, akit szntén itt látott, a faluban. De az csak nem lehet ő...*-Esetleg tehetek valamit?*Kérdezi, majd ha a lány esetleg igennel felel, akkor biztosan önelégült lesz. Hát igen, aki ennyi mindent tesz másokért, az nagyon nagy ember...*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:47 pm

*Amelia éppen próbál eszméletéhez térni, mikor egy fiatalember lép oda hozzá. Először megtörli a szemét, hogy ez a valóság e vagy csak a képzelet szüleménye. De nem telik el sok idő és ráeszmél, hogy ez bizony a valóság.*-Ó te jó ég.* Mivel még mindíg nem önmaga odanyújtja a kezét a fiúnak. Aztán mikor sikerül felállnia, leporolja a ruháját, és megigazítja a haját. Néhány falevél és belekerült a hajába. Legszívesebben tüstént elfutna, de ahhoz még nincs elég ereje.*- Köszönöm. Mondja kissé megszeppenve.*-De ha megkérhetem ez maradjon köztünk.*
Vissza az elejére Go down
Oliver Andrei Petrova

Oliver Andrei Petrova


Hozzászólások száma : 44
Kaszt : Holdfény sétány Auror
Üzenőláda : Holdfény sétány Tek1503861cvw

Hua Xiangfeng multija^^

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:41 pm

*Oliver, az angol úriember és varázsló szokásos ebéd utáni sétáját teszi. Mivel még mindig az Angliában megszokott könnyű ételekhez van hosszászokva a gyomra, ezért itt igencsak sokat kell mozognia, hogy ne szedjen fel pár plusz kilót, és ne nézzen ki úgy, mintha egy mugli gyorsétterem törzsvendége lenne. Ma nagyon jó kedve van, ezért szokásához híven az angol himnuszt fütyörészi. Fehér színű inget visel, és kék farmernadrágot. Hóna alatt újság található, ha netán olvasni támadna kedve, és épp nincs kéznél semmi. Sétálás közben egy lányt vesz észre, aki éppen bedőlt a bokorba. Odasiet hozzá.*-Segíthetek, kisasszony?*Nyújtja a kezét lovagiasan, ami azt eredményezte, hogy az újság kiesik a hóna alól. Na mindegy, majd később felveszi.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány Druida

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:31 pm

*Az apácaként érkező Amelia szinte teljesen megváltozott. Lecserélte szűzi külsejét. Bár azért még mindíg inkább egy szende kislányra hasonlít, mintsem valami vadmacskára. De legalább már sokkal felszabdultabban viselkedik. Vagyis most éppen a lehető legfelszabadultabb. Múlt éjjel összekevert valami bájitalt. És biztosan elrontott valamit, hiszen nem teljesen önmaga. Ahogy felkelt már érezte, hogy nincs minden rendben. Az első látható nyom az volt amikor az ágyból kikelve elkezdett szédülni, aztán pedig felesett egy papucsban. Miután sikerült magára ölteni egy lenge selyemruhát, amit virágok díszitenek, illetve a hajába is rakott pár virágot, elindult a sétány felé. De amint látható az ötlet nem egészen válik be. A friss levegő semmiféle segítséget nem nyújt. Amelia bedől egy bokorba és csak pár percel később veszi észre hogy hol is van.*
Vissza az elejére Go down
Zac Leaving

Zac Leaving


Főkarakter : torta11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 521
Kaszt : Holdfény sétány Elemista
Üzenőláda : Bárkivel játszom csak írjon.( Üzi vagy MSN)
Holdfény sétány Tek5081a3816d18e4585836

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:52 pm

*Zac lefotózta a lány és ekkor meg lát egy ismerős arcot.Mélissa az rossz emlékek fűzik hozzá. De most nem tudja mit tegyen de odamegy hozzá Enikővel*-Méllisa szia!-~ Most jön a halál most biztos hogy megöl.Na de nekem úgy is mindegy~*gondolja magába és hátra teszi a zsebét. A hátsó zsebében van a pálca és azért nyúl hogy ha kell tudjon védekezni. Majd csak sétálgatnak hárman a sétányon.*

// fagyi Enikőnek mennie kell//
Vissza az elejére Go down
Mélissa Ognyana

Mélissa Ognyana


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Holdfény sétány Elemista

Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:44 pm

*Ma kissé kihívóan öltözött az Eramires leányzó. Egy szürke kockás szövetszoknya, egy vastag harisnya és egy hosszú ujjú felső van rajta. Haja lófarokba van kötve. Szemei csak enyhén ki vannak húzva. Száján pedig egy leheletnyi szájfény van. Ma egy kissé messzebb ment a kúriától. Ilyen távol eddig csak egyszer volt, akkor sem valami kedves emberekkel találkozott. Semmilyen szép emlék nem köti se a kúriához, se az emberekhez. Talán ez-az ő hibája is, hisz mindenkivel olyan bunkón viselkedik. Persze tud ő kedves is lenni, csak ki kell érdemelnie az embernek. Egy sétányra ér, ahol először nem lát egy lelket sem. Ennek megörül. Nem valami társasági lény az igazat megvallva. Ám hirtelen egy lányt pillant meg, akit eddig még nem látott. Utána rögtön egy fiú jön, akivel még tegnap az étkezőben találkozott. Kapott is tőle ajándékba egy némító bűbájt.* ~Miért is? Ja igen. Sokat beszélt. ~ *Nem nagyon akar odamenni hozzájuk, ezért úgy tesz, mintha észre se vette volna őket. Egyedül kezd el sétálgatni, de a két diák előtt muszáj elmenni. *
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Holdfény sétány Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Holdfény sétány Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:38 pm

-Persze, menjünk.*Áll fel, a tányért otthagyva. Minek vigye vissza, van erre személyzet is. Mennek egy darabig, míg végül a holdfény sétányon kötnek ki.*-Szép emlékek kötnek ehhez a helyhez.*Vigyorodik el gúnyosan, felidézve a csodás perceket. Mikor a fiú előveszi a fényképezőgépet, kicsit meghökken, de nem jön zavarba.*-Hogyne, ha szeretnéd...*Mondja, majd odaáll az egyik fához, hogy legyen valami háttér. Miután ezt a dolgot letudták, leül az egyik padra.*-Te honnan érkeztél? A neved alapján Amerikára tippelnék.*Mosolyog a fiúra. Egyszer volt már ott, és tetszett neki a sok nagyváros, de azért mégis csak Pest az igazi. Alig várja, hogy karácsony legyen, és mehessen haza.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:51 pm

*Cirógatásnak nem lehetne nevezni, amit csinált. Inkább böködte. Mikor megszólal Lorr Tyline halványan elmosolyodik.* -Sajnos csak én vagyok. *Átnyújtja a táskát az Eramiros társának, és megszólal.* -Nem nézlek hülyének, sőt megértem. De jobb lenne, ha indulnánk. A kijárási tilalom előtt kell Nellondba érnünk. *Mosolyog a szőke, majd sietős léptekkel el indul a a Jenilia felé.* -Be a Jeniliába, a át a teleporton, be a suliba. *Mondja miközben egyre gyorsabban lépdel, de igyekszik nem lehagyni Lorr-t.* -Igen az egyik padon volt. Nos köszönöm egész tűrhető volt. Összefutottam két ellenségemmel, egy barátnőmmel és egy prefektussal. Ja, és láttam őt. De csak egy pillanatra, de ez is több a semminél. Viszont eltűnt a szemem elől, mikor utána akartam menni. És hogy telt a tiéd? *Kérdi miközben megy rendületlenül a Jenilia felé.* - Nem vagy éhes? Beugorhatnánk a suliban a konyhába? Mit szólsz? *Kérdi Lorraine-től, ha tudta tartani a sietős templt. Mindenesetre Tyline belép a Jeniliába megúszva a büntetést.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Holdfény sétány Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Holdfény sétány Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:43 pm

*Szinte csak pár percig tartott volt míg Lorraine alvó állapotban volt ő mégis álmot látott. És persze nem másról mint Victorról. Egyszercsak érzett valamit. Valaki a vállát cirógatta. És megszólat.-Victor te vagy az?. *Mikor kivilágosodott előtte a világ és meglátta a szőke Tyline-t elszégyellte magát.*-Jajj légyszi ne nézz teljesen hülyének.*Majd meglátta a lány kezében lévő táskát és elmosojodott. Jajj de kedves vagy megtaláltad? És a padon volt? Amúgy milyen volt a napod?


A hozzászólást Lorraine Betranche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 28, 2011 3:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:34 pm

*Épp a nagynénjétől tart haza felé a Belsi szőkesége. A vállán nem egy hanem két táska foglal helyet. Az egyik a sajátja - tele vázlatokkal, amíg a másik egy amolyan talált tárgy. Mivel tegnap Lorraine említette, hogy elhagyta a táskáját Tylinenak meg feltűnt, hogy hasonlít a leírás ezért magával hozta a rózsakertből. Zsebre vágott kézzel baktat vissza a kúria omladozó épüte felé, persze előbb a Jeniliába megy, hogy onnan jusson vissza az iskolába. Kicsit lehűlt az idő, de ez a lányt csepett sem zavarja. Vígan sétál topban meg rövidnadrágban.* ~ Végre nincs olyan borzasztó meleg. *Gondolja, miközben megpillantja az elbóbiskoló Lorr-t. Odalép mellé, és megérinti a vállát.* -Szia. Ugye tudod, hogy nem jó Nellondban elaludni? A nagynéném szerint elszaporodtak a zsebtolvajok. *Üdvözli az Eramirost lányt. Sokkal obb állapotban van, mint délelőtt.* -Amúgy ez nem a tiéd? *Mutatja fel a másik "gazdátlan" táskát.* -Nem lenne kedved majd visszajönni velem a kúriába? *Kérdi a lánytól, majd körbenéz. Nagyon reméli, hogy nem követik a rokonai.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Holdfény sétány Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Holdfény sétány Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:26 pm

*A Nap lement és az ég besötétedett. A kék égbolton gyönyörűen ragyogott a Hold.* Lorraine még tenni akar egy éjszakai sétát mielőtt elkezdődik a kimenő tilalom. Szerencsére már nincs olyan meleg mint napközben. Lorraine miközben lassan bandukol, szeretett Victorján jár az esze próbálta kiverni a fejéből, de nem ment neki. Eszébe jutott, mikor Párizsban pont ilyen idő volt és képzenfogva sétáltak a Sacré-Coeur épülete előtt. Olyan romantikus volt, de már nem érdekes.~ Kár háborgatni a múltat. Séta közben leül egy padra és lehunnya a szemét, talán egy pillanatra elis szundít.*


A hozzászólást Lorraine Betranche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 28, 2011 3:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 3:14 pm

-Dehogyis nem! Szemfüles kis ördögfióka.*Morogja a nő, miközben a fiatalokat bámulja.* ~ Biztos, hogy észrevett. Biztos vagyok benne. *Még mindig a lányt bámulja a túl oldalon.* -Akkor tűnt alkalmasnak. Ki gondolta volna, hogy egy kamera? *Dünnyögi Camryel. Ismét előveszi a könyvecskét ír bele, amjd elrejti a köpényének a zsebében.* _ne haragudj, de menem kell. Mindjárt jönnek és még el akarom kapni Olivert. Szia. Majd máskor. És sajnálom. *Mondja az auror, és kirohan a szalonból, eltűnik valahol. Magára hagyja Lavot, aki vagy ott marad, vagy ő is elmegy. Nem érdekli. Siet. Levelet kell küldenie.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holdfény sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holdfény sétány
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: