Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Spanyolország Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Spanyolország Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Spanyolország Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Spanyolország Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Spanyolország Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Spanyolország Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Spanyolország Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Spanyolország Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Spanyolország Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Kalandmester
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Spanyolország I_vote_lcapSpanyolország I_voting_barSpanyolország I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Spanyolország

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 4:23 pm

-Igazság szerint még nem gondolkoztam el rajta, de minél előbb házasodni akarok! Én is nagyon szeretlek! *mondja ki őszintén, majd amikor hoppanálnak, újra az iskola falai között találják magukat.* -Nos, újra itthon! Szerintem menjünk, kajáljunk egyet a Jeliniába, még annyira nincs kedvem a sulihoz! *mondja, majd a szobájába ledobja a táskát, és ha a lány is benne van, kézen fogva indulnak a Nellondba a Jelinia felé*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 4:16 pm

*Lelombozottnak érezte magát, és egyszerre boldognak is. Boldognak, hogy szerelmével van, és szomorúnak, hogy távoznak. Azár örökké is maradt volna. Egy pálcaintéssal összehajtotta a ruháit, és felszárította a rajta lévőeket. Társult vőlegényéhez, és ő is vetett vissza egy szomorú pillantást. Egyszer mindennek el kell múlnia...talán hogy egy mégjobb kezdődhessen el. A virágot ugyan nem értette, de talán nem is számított. Kisétáltak, egyre messzebb a szállodától. Egy kis sikátorba, ahonnan feltűnés nélkül hoppanálhattak.*
-Evan, mikorra tervezed az esküvőt?
*Kérdezte, hisz neki fogalma sem volt. Megölelte, s megcsókolta nyakát. Bizalmat, szerelmet, összetartozást érzett, és tudta, ez az, ami nem múlik el már.*
-Szeretlek!
*Mondta halkan, majd hoppanáltak a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 3:49 pm

-Oké! Majd még visszajövünk, ezt garantálom neked! *mondja, majd kimásznak a kádból, s fájó szívvel döbben rá, hogy vége. Vége a romantikus napoknak, az együtt létnek, és vissza tér minden a régi kerékvágásba. Pedig olyan jó volt megfeledkezni a hétköznapok problémáitól, meg csak úgy elbújni a világ elől. Megtörölközik, majd pálcájával felemeli a ruhákat, majd int egyet, mire azok összehajtva kerülnek a szálloda által biztosított, nevükkel ellátott utazótáskába, majd szintén pálcájával rendbe rakja a szobát. Ha a lány is összecsomagolt, akkor egyszer még visszanéz, zsebéből egy papírrózsát helyez az ágyra. Mostanában van egy ilyen hülye mániája, hogy mindenhol agy maga mögött egy virágot, amit ő hajtott. Szóval ha mindketten végeztek, akkor sóhajt egyet és elindulnak a hall fele, lefele a lépcsőn*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 3:28 pm

*Így már nem volt vicces, hogy nem kell neki a kacsa, ezért inkább kitette a kádból.*
-Kár...
*Mondta, miközben lebigyessztette a száját. Aztán ő is ráébredt, hogy megfeledkezett mindenről, az állatokról, a suliról, a családról, kötelezségekről.... Sajnos vissza kell térni a mindennapokba. Az eljegyzés óta nem voltak otthon. Így belátta Lara a tényeket, bár nem örült. Mikor a fiú a vállára hajtotta fejét, elmosolyodott, s simogatni kezdte. Ám a fiú hirtelen elaludt. Lara előkörön hagyta kicsit, feltehetőleg nagyon fáradt volt, bár nemrégen keltek fel. Így cirógatni kezdte, és halkan szólongatta.*
-Evan! Ébresztő...... akkor induljunk el lassan.
*Próbálkozott, mire érezte, hogy a fiú kezd megához térni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 2:44 pm

-Legyen a tied kacsa, én majd elleszek nélküle! *mondja, azzal a lendülettel a lányhoz hajol, megcsókolja, majd miközben átöleli, elveszi a háta mögül a kacsát* -amúgy lassan vissza kéne térni a suliba! biztos éhesek az állatok, és már hiányolhatnak a többiek! *mondja* -Meg hát lassan az esküvőt is el kéne kezdeni tervezni! *mondja, majd a lány vállára dől és hirtelen elalszik*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 2:21 pm

*Elág volt egyszer felvetni az ötletet, máris a kédban voltak. A gumikacsa láttán meglepődött, és ha még nem lett volna elég vizes, Evandrus mégjobban lefröcskölte. Gyorsan elkobozta a kacsát, és a háta mögé rejtette.*
-Ez mosztmár az én kacsám!
*Jelentette ki.*
-De talán alkut nyithatunk róla...
*tette hozzá egy elfolytott nevetés társaságában, s kíváncsian kémlelte a fiút. a kád szálén észrevett egy doboz fürdőhabot, és oda nyúlt érte, és a vízbe öntötte. Lassan már többször volt vizes ruhájában, mint nélküle. Persze ez nem zavarta.*
-Nos, hallgatom az ajánlatát Uram!
*Mondta komolyan, tárgyilagosan, kissé összehúzott szájjal. Remélte, sikeres lesz az árverés... persze ez nem anyagiakban értendő.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 2:12 pm

-Felőlem! akkor legyen belőle Jakuzzi! bár nem hiszem, hogy örülnének neki, hogy módosítjuk a berendezéseket4 *mondja nevetve, majd int a pálcájával, mire a kád megtelik forró vízzel. Felemeli a lányt, majd elindul a kád felé. természetesen ruhástól fekszik a lánnyal együtt a kádba, mivel van még száraz ruha a szekrényben. Amikor meglát a kádban egy gumikacsát, nem tudja mire vélni, hogy mit keres az egy elnöki lakosztályban, de nevetve kezd vele játszani, majd a lányra fröcsköli a vizet*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 2:03 pm

*Elmosolyodik, majd bólogatni kezd*
-Persze ha várost akarsz nézni....
*Kezd bele, de a fiú hamar emgszakítja a mondatot csókjával. S jól tippel, nem sok kedve maradt felkelni.*
-Najó, maradhatunk is!
*Mondta szendén, és magára húzta a fiút. csak hogy meglegyen a kontraszt a szavak és a tettek között. Pólója alatt védédsimította a fiú hátát, és ragyogó szemekkel nézett rá.*
-Egyébként.... itt elég nagy sarokkád van, csináljunk belőle jakuzzit?
*Sejtelmesen mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 1:17 pm

-Hát őszintén én se terveztem sok mindent a mai napra, d valamit azért a városból is kéne látni! Vagy felőlem ellehetünk itt egész nap a hotel szobában is4 *azzal átfordul és ő bírkózza le a lányt* -de nekem mindegy! Legyen ahogy akarod! *azzal ad egy olyan csókot a lány ajkaira, hogy az után biztos, hogy nem akar onnan felkelni.
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 12:55 pm

*Megörül, hogy elnyerte a fiú tetszését a süti, így boldogan hagyja magát ölelni, csókolni. Az ágyon eldőlve a fiú ráeszmél, hogy alig látták a a várost. *
-A terveim? Azt hiszem, veled akartam lenni csak.
*Mondja meg őszintél, és az ágyon a hátára fordítja, "lebirkózza" a fiút. a kezeit feje mellé teszi, és így hajol fölé.*
-Te várost akarsz nézni?
*kérdeszte félig felvont szemöldökkel. *
-Persze, ha mehetnéked van, én veled tartok.
*A szevak elhangzása után ráhajolt, és hosszas csókot adott szerelmének.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 12:50 pm

*felcsillan a szeme és hatalmas vigyor jelenik meg az arcán, amikor meglátja a rengeteg kókuszgolyót. Megkóstolja, és fejrázásokkal nyugtázza, hogy jól sikerült.* Na most már tudjuk, hogy főzni tudsz! Egyenlőre megtartalak! *neveti el magát, majd kiveszi a lány kezéből a tálcát, az asztalra teszi, majd megöleli a lányt, majd csókok kíséretében dől el az ágyon. egy kis idő múlva aztán ráeszmél, hogy napok óta itt vannak és még nem láttak szinte semmit a városból.* -És mi a terved mára?
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 12:29 pm

*A lány sebes léptekkel halad vissza a szobába. Meglepődött, tekintve hogy senki nem ellenezte terveit. Háta mögött rejteget valami, amikor beér. Evandrus egy csókod ad ajkaira, amire Lara elmosolyodik.*
-Hoztam neked valamit!!
*Néz ravaszul a fiúra.*
-Na most ugrik a majom a vízbe, én csináltam!
*Majd a háta mögü elővesz egy nagy tál kókuszgolyót, ami feltehetőleg nagoyn jól sikerült. Reméli, a fiú majd örül neki.*
-Szerettem volna kedveskedni neked!
*Teszi hozzá, és odaadja a tálat. Még szerencse, hogy ezt nem kell sütni, elég gyorsan készen van, és akonyhán készségesen megengedték neki, hogy tevékenykedjen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 3:57 pm

*Miután megreggeliztek, ő is felöltözik, majd a lányt várja, aki kiviharzik a szobából. Amíg a lány vissza nem ér, ő kimegy az erkélyre és elszív egy cigit és megissza a kávéját. Ha a lány visszatér, megcsókolja, s várja a fejleményeket*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 3:50 pm

*Ahogy felébred, mosolyogva fogadja a reggelit. *
-Neked is jó reggelt!
*Köszön ő is, kicsit megdörzsöli szemeit, majd társul a reggelizőasztalhoz.*
-Hogy aludtál?
*Kérdezte, majd egy falat garnélát tett a szájába. Hamar megállapította, ez nem lesz majd a kedvence.*
-Mára? Kitaláltam ám valamit! Csak ahhoz majd kicsit el kell szaladnom.
*Mondja, és azzal a lendülettel fel is öltözik. Pálcáját magánál tartja a biztonság esetére, és úgy egy csók kíséretében kiviharzik a szobából...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 3:37 pm

*Amikor felébred, a pincért hívja, s kér egy svédasztalos reggelit, azzal ébreszti a lányt.* -Szép jó reggelt! Jó étvágyat *mondja, majd elkezdenek enni* -És mi a terved mára? *kérdi a lányt, mivel neki semmi értelmes program nem jut az eszébe*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 9:04 pm

*Lara elfogadja, hogy a múltat jobb nem bolygatni, így neki sem kell beszélnie majd róla. Érdeklődve hallgatja a fiú, és elraktározza az információt. S tudja is, hogy egyszer meglepi kókuszgolyóval, azt legalább biztosan el tudja készíteni. Sejtette, hogy nem a spanyol az egyetlen nyelv, amin tud. Okos a fiú, meg kell hagyni. Pár hasonló vonásuk van, és ezekből keveset meg is figyelt.*
-Hát, akkor ha úgyis tudod, rövid leszek.... Örökbe fogadtak, aranyvérű vagyok, a nevelőszüleim is varázslók, nemrég jelentkeztek az igazi szüleim. Ritkán gyújtok rá, szeretem a csirketortát, vagy a húst minden mennyiségben. Én is szeretem a mugli irodalmat, és magam is írok. A hobbim talán a zene, gitározom. Én csak angolul és magyaru beszélek, meg egy kicsit németül. Szeretek utazni, és minél többet látni a világból, HAwaii és Mallorca a két legkedvesebb tengerpartom, szintén szeretem a vidámparkot. Egy évre leléptem a Nezabarból, miután megtudtam a családi ügyeket.
*Mondja el gyorsan, majd a vízzel kezd játszani. Lassan kiszállnak, még út közben beszélgetnek. *
-Képzeld, van egy kiskutyám is....
*Kuncog egyet, majd belekarol a fiúba. Addigra már kiürül az egész fürdő, s a folyosókon is csak egy embert látnak. Ahogy visszamennek a lakosztályukba, Lara egy gyors pálcamozdulattal megszárítja ruháikat, és bebújnak az ágyba. *
-Majd csinálok neked kókuszgolyót.... de nem engesztelésből, cska szeretetből!
*Mondja a lány, és hozzábújik Evandrushoz. Lassan álomba merül, hisz hosszú, és fárasztó nap volt ez a mai.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 8:44 pm

*Elkomorodik amikor a gyermekkoráról kérdezik, nem volt neki a legfényesebb, sőt! *szerintem inkább hagyjuk a múltamat! nem épen a legvidámabb! A többire szívesen válaszolok! Durván másfél éve, apám halála óta dohányzok, mint ahogy azt láttad, van egy kígyóm, és imádom a üllőket! Kedvenc kajám a kókuszgolyó, abból bármikor bármennyit megtudok enni, s ha jól csinálod, megbocsátok érte mindent! Hobbim a fekete mágia, s igen, szeretek olvasni, leginkább mugli könyveket. Nem, nem zenélek, bár szeretek énekelni, s tudok zongorázni is. 5 nyelven beszélek a bolgárral együtt! Angolul, spanyolul, magyarul és német ü l , de tervben van egy portugál is. Kedves emlék az első találkozásunk, helyszín... *ezen elgondolkodik egy kicsit* -Ibiza szigete! És természetesen a nellondi Vidámpark, ahol mellesleg összejöttünk! *mondja mosolyogva. Különösen jó a memóriája a dátumokhoz és a helyszínekhez. viszont gondolkodik a lány születésnapján, de nem jut eszébe, talán még nem is mondta a lány* -Viszont legalább ennyi infót szeretnék viszont hallani, már ha tudsz újat mondani, nagyon jó az emberismeretem!
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 8:21 pm

*A lány végignézi, ahogy a fiú beszáll mellé, majd vele szembe fordul, és elnyúlik, haját is beleteszi, őt sosem zavarta, ha vizes.*
-Hát, mesélj a gyerekkorodról, a hobbijaidról....
*Kezdte a kérdésáradatot. Ha már a vőlegénye, legalább tudjon róla minél többet.*
-mióta cigizel? Mi a kedvenc elfoglaltságod? Kedvenc állataid? Zenélsz? Szoktál írni? Kedveled az irodalmat vagy nem?
*nem kellett sokat gondolkodnia, csak mondta ami érdekelte.*
-Kedves emlékek? Kedvenc helyszínek?
*S szép sorban tovább...*
-És amit úgy gondolsz, hogy a menyasszonyodnak nem árt tudnia... kedvenc étel, ital?
*A kíváncsiságtól ragyogó szemekkel várta a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 8:09 pm

*Ő is levetkőzik, majd a medencébe lép.* -Mit akarsz tudni? Kérdezz! *mondja a lánynak, majd várja a kérdéseket,*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:29 pm

-Nem bánom, lejövök én veled a világ végére is!
*Mondta a lány, majd jót kacagott a fiú mondatán.*
-De nincs több ruhánk! vagy egy invito ruhásszekrénnyel megoldjuk?
*Kérdezte ismét nevetve. Ahogy haladtak végig a folyosón, az emberek szemeiben riadtságot látott, összeszűkült szemekkel fürkészte őket. Valószínűleg ez nem volt túl bizalomgerjesztő. Szerette, hogy úgy néztek rájuk, mint egy furcsa párra, akikből megmagyarázhatatlan erő sugárzik. A sötét pár...*
-Nos, én ide indultam, a medencékhez. Remélem, nem lesz itt senki.
*Jelentette ki, majd miután belépett, néhány kósza embert látott ott, akik feltehetőleg nem maradnak sokáig, miután ők is csobbannak. Egy félreeső meleg vizes jakuzzihoz értek, ahol Lara levette lábbelijét, zokniját, nadrágját és felsőjét, hogy most legalább azok ne legyenek vizesek, s mindez után bemászott. Onnan fürkészte szerelmét.*
-Mesélj nekem magadról még!
*Kérlelte, hiszen ugyan már majdhogynem mindent tudtak egymásról, Biztos volt benne, hogy tartogat még titkokat a fiú, és ő sem mondott még el mindent.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 4:50 pm

- Hát nem egy-két napra terveztem! Még van egy - két hely, amit meg akarok mutatni! Egyébként meg tapasztalatból tudom, hogy bármelyik ruha jó fürödni! De ezt már te is tapasztaltad! *mondja nevetve, majd elindulnak lófrálni. Út közben az összes szem rájuk szegeződik. Nem tudják, hogy csodálják-e őket, vagy féljenek- e tőlük, tehát a srác elérte a célját, viszont így a kiszolgálással biztos nem lesz gond. * -Szóval merre szeretnél menni? *kérdi a lánytól, és várja a kiötlött helyszínt, vagy úti-célt.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 4:43 pm

*A lány, mire felérnek, már majd' megszakad a röhögéstől, fogja a hasát is.*
-Ez annyira jó volt!
*Kacag tovább, majd miután ő is felvette száraz ruháit, s pezsgőzni kezdenek, értetlenül néz.*
-Hosszú napok? nem csak rövid időre jöttünk?
*Érdeklődi meg, majd a fiú után ismétli a házasságra szót. Összekoccannak a pharak, és kiisszák a tartalmát.*
-Egyébként fürdőruhát nem is vettem...
*Állapítja meg Lara, és Evandrushoz fordul.*
-Nálad van fürdésre alkalmas ruházat?
*Kissé megvonja vállát, és elindul ki a szobából.*
-Jössz szétnézni?
*Kérdi, és elindulnak lófrálni, hátha találnak valami helyet, ahol érdemes lesz tölteni az éjszakát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 4:16 pm

*Amikor belépnek csurom vizesen a szállodába, az összes szem rájuk szegeződik, s ő, kihasználva a rivaldafényt, pálca után nyúl. felfelé a lépcsőn maga mögé küld egy patrónust, aki a lent ülőkhöz kezd beszélni. Azon elképednek a beszélő őzsuta láttán, s ezután kezd el Evandrus nevetni. A patrónus szavai a következők: -Látom még nem láttatok beszélő őzt, mint ahogy vizes embereket sem! Hát igen! furcsa páros az biztos! na de most már megyek, mert várnak! *mondja a patrónus, azzal meghajol, s a pár után ered, s mögöttük semmivé foszlik* -Hosszú napjaink lesznek még ebbe a szállodába! *mondja, majd belépnek a szobába.Amíg a lány a fürdőben tevékenykedik, ő is átöltözik. Felveszi a frissen kapott ruhákat, majd az erkélyen elszív egy cigit. Amikor a lány kilép a szobából, ő tölt két pohár pezsgőt, majd koccintanak* -A házasságra! Viszont a kaviár után nem nézzük meg azt a Jakuzzit? *kérdi, majd kiissza a pezsgős poharat.
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Spanyolország Mentalista

Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 3:51 pm

//olvad//

*Lara elismerően bólint a fiú felé.*
-Szeretem, hogy ilyen sokoldalú vagy!
*Jegyzi meg, majd kicsit elmélyed a fiú tekintetében. Persze erre nincs sok ideje, hiszen ismételten a szökőkútban kötnek ki. Elkezdi fröcskölni, szemtelen, pimasz módra.*
-Másegyéb? Hát azt majd még megbeszéljük
*Kacsint szerelmére, és megöleli, viszonozza csókját.*
-Viszont nem nézünk utána a szállodában, hogy van-e jakuzzi, vagy hasonló hasznos dolgok? Különben vár még a kaviár és a pezsgő is...
*Mondja lesütött szemekkel, majd ismét fröcskölgetni kezdi. A játék után kikászálódik a kútból, kicsit kicsavargatja ruháit, és elindulnak vissza a szállodába. Hamarosan be is érnek. Miközben végigsétálnak csurom vizesen, Lara próbál komoly arcot vágni, de alig tudja elfojtani a nevetést. Hamar a fürdőbe megy, vizes ruháit leveszi, törölközőt csavar magára, s mikor kimegy, Evandrushoz fordul.*
-Ha gondolod, te is cseréld szárazra a ruháidat, én addig felöltözöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 9:21 pm

-Por supuesto, la señorita! *felel a kérdésre természetesen spanyolul* -Természetesen, bár ezt észrevehetted volna előbbis! Spanyolul kértem szobát, spanyolul fizettem ki a belépőt is! Viszont az előbb fürödni akartál!*Mondja, majd hatalmas vigyor húzódik a szájára. Láthatóan valamire készül. felemeli a lányt, majd vele együtt a szökőkútba ugrik, s merülnek az aljára. Lent megcsókolja a lányt, majd mikor feljönnek, így szól* - Parancsolj! Fürdünk! Esetleg egyéb kívánság, amit teljesíthetek? *kérdi, majd ismét csókol.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Spanyolország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Spanyolország
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: