Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Spanyolország - Page 4 I_vote_lcapSpanyolország - Page 4 I_voting_barSpanyolország - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Spanyolország

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Spanyolország - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 12:15 pm

First topic message reminder :

A spanyol kalandok színtere
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:58 pm

*Clare gyorsan összeszedi cuccait és látja hogy Delt bejön.Még matat a bőröndjébe és a fiúra néz.Látja hogy könnyezik és azt is látja hogy kik vannak a képen.A fiú szülei.Neki is legördül egy könnycepp az arcán mert ha a fiú bánatos akkor ő is.Átöleli és úgy vígasztalja.*-Ne legyél ennyire szomorú.Tudom könnyű mondani hiszen én még azt se tudom hogy kik a szüleim de a te szüleid fenn vannak az égben és onnan figyelnek le rád.És ha szomorú vagy ők is azok lesznek.Megpuszilja Deltet majd így szól.*-Gyere búcsúzzunk el Alfredtól.*Felkapja bőröndjét és megvárja amég Delt követi és együtt mennek a keresztapa szobája elé.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:52 pm

[color=green]*deltnek is izlik a süté látja Clare kicsit szomoru de neki se esik jol, hogy menie kell visza a suliba.*Tényleg finam.*mondja majd Clare utána balag be a szobába ott leül az ágynak anak az oldalára melyiken van egy kis polc és a polcon ott egy kép egy képtertoban amit Delt levesz és elkezdi nézni egy könycsep gurul végig az arcán pedig a képen két mosolygo felnöt és egy boldog fiu van de Deltnek mégis egy két könycsep legurul az arcám.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:48 pm

-Ma?*Clare lebiggyeszti az ajkait.*De kár.Aranyos vagy hogy összepakoltál.Akkor már csak kevés cuccot kell beraknom.Köszönöm.*Szép lassan kész a süti.Clare óvatosan kistedi a tepsit a sütőből és ráteszgondosani egy alátétre.Mindegyikret jól megporcukrozza és atetejükre teszi a citromreszeléket és bekap egyet.*-Ez fini lett. *mondja és Delt szájába is betöm egyet.Majd szépen ráteszi a golyókat egy tányérra és Delttel együtt beviszi a nappaliba ha Allfred kijön lássa a sütit.*-Na készen vagyunk.Összeszedem a holmimat és akkor talán indulhatunk is.*mondja elkeseredetten és már megy is a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:39 pm

*Delt boldogan csinál mindentnagyon szeret fözni de a kérdés ami a viszamenést ileti kicsit elfintorodik.*Ma megyünk haza holnap nemtudom, hogy lesze rá idünk de lehet nem veted észre alég sok cucodat öszepakoltam remélem nem baj.*mondja kis és nagy boci szemeket mereszta a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:16 pm

*Cler elkezdi csinálni a tésztát.Cukor, liszt élesztő,tojássárgája.Jól összegyúrja de keleszteni nem kell .Pici golyókat gyúrnak Delttel majd berakják egy fél órára a sütőbe.*-Remélem sikerül.*mondja mosolyogva a lány.*-Egyszerű és finom lesz.*mondja és egy kis citromhéjat reszel a tálba.*-Olyan jól érzem magam.Kár hogy holnap mennünk kell.Mikor indulunk?Mert akkor úgy pakolok össze.*mondja szomorúan.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:08 pm

*Delt sonyin elmosoylodik de örül anak, hogy Clare nem dühös érte amikor a süti sütésröl van szo felpatan.*Rendben süthetünk.*Azal odabalag a hütöhöz és elöveszi a dolgkat na meg egy tepsit.*-Kezdhetjük.*Mondja és már fel is vet egy kötényt Clarenak is adot egyet és készenlében áll.*
*Alfred bolint Clarenak és könyvét hirtelen mecsukja majd felál.*Ha megbocsátotok menem kell van egy fontos dolgom.*Azal kisétál a konyhábol a nagyszobába onnan az elöszobába és ott felveszi nagy fekete csizmáját és a barna börkabátját utána kimegy az öreg faajton és elidul a dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 4:03 pm

-Jó rendben.Azt megköszönném.*mondja Alfrednak és Deltre néz.*-Te engem néztél??Jéé.Jól tudsz rejtőzködni.Modjuk nem is nagyon figyeltem mert kis hajót csináltam meg elvoltam.*Clare kicsit elpirul Delt nézésétől.Mikor megeszi a levest így szól.*-Szeretnék csinálni egy kis sütit.Tegnap láttam a hűtőben hogy megvannak az alapanyagok.*moslyog Clare.*-Delt.Segítesz?*kaccsin a fiúra és már fel is pattan.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:59 pm

*Delt csak elmosolyodik és mielöt válaszolna felhajtja a kis maradék kávéját és belekezd a válaszba.*Kösz én föztem.Hát tegnap délután téged figyeltelek a vizesésnél nagyon szép voltál a vizesésel a hátérben.*mondja majd nézi a lánytés közben néha nagy levegöt vesz.*
*Alfred a szemét fel sem emelve kimondja a sima kis választ.*Egy krimi nagyon jo és érdekes majd kölcsönadom ha akarod.*Mondja és elgondolkodo arcal olvasa tovább.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:53 pm

*-Delt légyszi add oda a levest.*kéri a fiút.Delt átnyújta Clarenek az ételt és a lány elkezdi enni.*-Nyammm!Ez nagyon finom.*mondja elismerően.*-És miről szól a könyv?A címe nagyon jó.*kérdezi és tovább eszi a levest majd Deltre néz.*-Bocsi hogy egész délután nem voltam itthon de a vízesés teljesen elvarázsolt.Te mit csináltál?*érdeklődik Clare.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:48 pm

*Delt bolint, hogy igen nem igazán van kedve most beszélni de a kávét ami a kezében van egy pohárban és gözölög az továb bámulja.*
*Alfred felnéz a könyvböl és kelemes de azért a szokásos tisztelet parancsolo hangján megszolal.*Igen izlet de most nem fárazd vele magad már etünk neked is ott van az ebéd.*Mutat a Delt másik oldalán levö tányéra amiben a finam leves gözölög.*Ja a Rideg tekintete olvasom ugyamugy.*mondja a könyvel kapcsolatos kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:44 pm

*Clare érdeklődve szemléli a könyvet amit Alfred olvas és lehet kicsit szemtelennek tűníik de ezt kérdezi.--Mit olvas?Mármint én is szeretek olvasni és érdekelnek a könyvet csak ennek nem tudom a borítójáról leolvasni a címet.*Majd Deltre néz.*-Köszönöm szerelmem jól aludtam.Tegnap megtaláltátok a kávét,teát és az ételt amit csináltam?*kérdezi mert kíváncsi hogy ízlett nekik.*-Ha ízlett most is csinálhatok valamit.*mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:35 pm

*Delt elgé rég otta fenn van most épp egy pohár meleg kávét néz és néha kornyolgat belöle majd felcsendül egy hang a Clarejé.*-Szia édesem remélem jol aludtál.*Kérdi és keresztapjára néz.*
*Alfred ott ül Delt melet és ép egy könyvet olvas egy kis szemüveg is van rajta majd amikor megérkezik a lány felnéz a könyvböl.*Szerbusz Clare.*Mondja ki és tekintete viszamegy a könyv lapjaira és továb olvasa.
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 3:31 pm

Tegnap Clare is visszament miután már elunta magát a vízesésnél ígyhát Delttel aludt.Kimegy a nappaliba ahol már Delt ül keresztapjával és Clare leül melléjük.*-Szép délutánt kíavánok.*teszi hozzá és a többiekre.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2007 3:31 pm

//Igyvan Kaen mester adot engedéjt az itlétre.//
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Spanyolország - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2007 1:14 pm

//Igen, tőlem kéredzkedtek el.//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2007 10:08 am

//Apró kérdés: valamelyik tanár tud arról, hogy ti itt játszotok, ide jöttetetK?//
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 30, 2007 8:39 pm

*Delt távozik elég álmos igyhát bent lefekszik.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 30, 2007 5:00 pm

*Delt jo sokáig aludt de jol eset neki suliban nem alszik enyit nincs rá ideje.Felkel ruhában van nem öltözöt át pizsibe bemegy a zuhanyzoba és lezuhanyozik utána kimegy felvesz egy fekete trikot egy fekete felsövel és egy farmert,oldalára felköti a kardot és a tört zsebébe dugja.Kimegy az ajtoikg látja Clare kiment sétálni igyhát felveszi fekete tornacipöjét és a fekete köpenyét majd távozik a házbol.kimegy látja a kis ösvényt amit már jol ismer és azon látja a lábnyomokat elindul a vizesésshez látja ott van Clare de nem megy oda hanem leül egy köre ami a sötétben van beburkolozik köpenyébe és csak a két szeme látszik ki a sötétböl de azok is homájosan igy figyeli Claret.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 30, 2007 8:22 am

*Nem sétál túl messze mert még nem ismeri ki magát de van a ház mellett egy kis ösvény azon halad.Mivel még reggel van egy pulcsit húzott mert délutánra úgy is meleg lesz.Kiért egy tisztásra és vízcsobogást hall.elindul a hang felé és egy gyönyörű vízeséshez ér.~jaj de gyönyörű!Imádom a vízeséseket.*gondolja és nézi tovább a vizet.Leheveredik a fűbe és levelekből megpróbál egy tutaj félét csinálni.nagyjából összehozta a dolgot és ráteszi a vízre és nézi ahogy elsodorja a messzeségbe.Úgy dönt egy darabig még üldögél itt.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 30, 2007 8:04 am

*Clare felkel de vigyáz nehogy felketse Doragot.Elmegy letusolni.Persze egy kis időbe telik amég megtalálja a fürdőt de végülis célba ér.Visszamegy a szobába gyorsan átöltözik zajmentesen és már megy is a konyhába.Nem tudja hogy kávéznak e a többiek de ő csinál egy kicsit meg teát is.Összeüt valami finom enni valót is ha majd felkelnek a többiek ne maradjanak éhen.Leül az asztalhoz iszik egy kis kávét és eszik is egy kicsit majd félrerakja a többi ételt és a teát meg a kávét és kimegy sétálni.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 10:49 am

*Delt régota szunyokál egy kicsit felkel de csak megfordult és roszul megfájdult a lába látja a melete fekvö lányt nagyon szereti Claret de most még fáradt semi kedve felkelni igyhát átöleli és viszaalszik.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 9:43 am

*Clare kicsit furcsálja azt hogy egy ágyban alszanak de végülis nincs ellene kifogása.*-Jól van menjünk.*Bennt a szobában hozzábujik Delthez és már el is aludt.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 9:42 am

*Delt is helyesli a dolgot és utána keresztapjára néz aki látszolag nincs a feletés elen.*-Nos akor csak anyi, hogy nincs csak az én szobámban ágy de elférünk azon keten.*Mondja mosolyogva és kézenfogva bemenek a szobába ott meg lepihenek.*
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


Főkarakter : manantial@freemail.hu
Hozzászólások száma : 803
Üzenőláda : Újra kezdeni mindent e világon, - megteremteni, ami nincs sehol, de itt van mindnyájunkban mégis, belőlünk sürgetve dalol, újra hiteti, hogy eljön valami, valamikor, valahol...


Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 9:39 am

*Nos azt hiszem lepihenek egy kicsit.Ez a zsupszkulcs eléggé kimerített.*mondja a lány és várja hogy Delt is csatlakozzon.*
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Spanyolország - Page 4 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 9:35 am

*Delt lesimitja a haját hát igen ez az ö Alfred keresztapja.*
*A negyed-óriás örül a puszinak és utána felál és Claret meg Deltet egyszere megöleli hát a széles karja mindig jok boltam erre a célre.*-Kedves Clare és persze az án kis Doragom.*mondja nevetve és továb öleli a két fiatalt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Spanyolország - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyolország   Spanyolország - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Spanyolország
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: