Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Kalandmester
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sziklakert - Szoborpark I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark I_voting_barSziklakert - Szoborpark I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sziklakert - Szoborpark

Go down 
+114
Lirian con Silvanas
Valentine Fergusson
Celia D'cruze
Camille Madeline
Leo W. McNamara
Vígh Nikolett - archívum
Alexandra Voltano
Sidonia Gisa
Isobel O'Shennon
Elijah West Price
Nye Drystan
Játékmester
Cat R. Morgan
Natalia Tatiana Ridolf
Artemis Taylor
Isabella Woan
Nessie di Alsiera
Eldunary Aysa
Kockadobás
Anyliana de Pervione
Jordan Carlenis
Mila Zelenkova
James Ravenwood
Horváth Ádám
Wanda Dorcas Gloria
Lorraine Betranche
Martina Stravich
Freddie Lightstone
Demian Emil Deyan
Jasna Novarro
Effy Siggers
Patrick Scandal
Juan Miguel Santiares
Lavena Theia
Lismine Lockwood
Lina Wierro
Hua Xiangfeng
Miley Hortingberg
Emanuel Branimir
Senilla Rachel Roseberg
Athreana Andraste
Behrooz Jahrom
Vilen S. Vyacheslav
Emily Kyra Beawer
Liloo W. McNamara
Lilith Draver
Daniel Soyler
Cyrdana Cailleach
Sarah Crawford
Toportyán Zakariás
Aphrodite Ozera
Kynger Iwood
Shawn Griffin
Andrew Worthington
Victoria T. Lassenien
Patrick Baker
Ariadné Tanith
Jérémy Raphael
Ivona Ivanovna
Hunyadvári Szevér
Anthon Duke Roseberg
Shylee
Effie Ginger Delaney
Estera Linnet
Selena Angel
Atanas Iordan
Toomas Vladislav
Alessy de Vontier
Leona Arts
Kalandmester
Robin Star
Ginevry Enton
Gethin Awstin Conley
Rosetta Waylan
Chiyori Kiryuu - archiv
Isaac Karnel
Samantha Cooper
Steven Grivalt
Jessica Dream
Anabella Stepp
Berker Mikolaj
Rayko S Dragomir - archiv
Nymphadora Do'Urden
Mira Rose
Aali White
Latiffa Milena
Brittany Wells
Pierre Bontavier
Hallbjörn B. Laxness
Lorelei Hemplesley
Sean Randy Zealot
Liliya Darina
Elizabet Kingston
Anton Grigoriy - Allidon
Viktorya Rada
Rupert Rankle
Siegfried Zauberer
Laura Wylee
Nikorina Grozda
Samuel J. Colwell
Alexandra Sirov
Leia Sovo
Makoto Haruko
Josh Norton
Andrey Bogdan
Rose Emily Scott
Angelina Mary Black
Amaril Gwyneth
Jack Darkfield
Katja Vlodva
Jerzy Arkensky
Concordia Xanto
Valandil Finvë
Kaen el Jericho
118 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 3:39 pm

-Jaj nem egyáltalán nem gondolom azt, hogy gonosz ember vagy.*Mentegetőzve szinte kapálózok*
-Csak tudod edig egy embert ismerek aki a Nekromágiához értett...nagyon is, és magának való volt, és fura, nem volt egy társasági ember. Ezért lepődtem meg, bár nem jó dolog általánosítani.*Majd a főzős sztorin elnevetem magamat.*
-Kitiltott? El sem merem képzelni, hogy mit csinálhattál
-Csobbanni?*Meglepetten nézek a fiúra.*
-Bár...csobbanásról lehet szó...*Támasztom meg kicsit elgondolkodva az arcomat.*
-Hát...én kérek elnézést. Nem tudom ki jön elő ilyen sztorikkal
*A Casanovás sztorira pedig komoly hangon csak annyit reagál.*
-Hát oké mi csobbanunk és annyi, szóval nyugi.
*Majd meg is látom az uticálunkat amerre Demyan viccesen mutat.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 3:18 pm

- Most úgy gondolod, hogy valami gonosz ember vagyok, hogy érdekelnek az ilyesmik, ugye? *nézek komolyan a lányra és egy kis bocsánatkérés is megvillan a szememben.*
- De amúgy annyira nem. Apámnak gyógynövény boltja van, úgyhogy nagyon jól ismerem az ilyeneket és imádok kotyvasztani. Bájitalokat. Főzni nem tudok. * vonom meg a vállamat nevetve.*
- Anyám sokszor kinevetett, hogy miért van az, hogy bájitalokat elképesztő ügyességgel és precizitással tudok főzni, de ételt abszolút nem. Néhányszor próbálkoztam. Aztán anyám kitiltott a konyhából. * vigyorodom el és egy kellemes emlék jut az eszembe, ahogy anyám nevetve kerget sodrófával.
Felajánlom, hogy elkísérem az ispotályba, ami nincs olyan messze és biztos vagyok benne, hogy néhány perc,vagy óra alatt rendbe hozzák Alise lábát.*
- Persze, semmi gond. Elkísérlek, és még tudunk csobbanni is egyet estig. *kacsintok a lányra vigyorogva. Az igazat megvallva élvezem a leányzó társaságát, pedig alig ismerem. Remélem ez azért változni fog.*
~De legalább nem szőke.~
Mesélek a barlangról is a vízesés mögött, a megjegyzésére pedig sértődötten forgatom meg a szememet.*
- Ugyan, mit gondolsz rólam! *háborodok fel, majd bocsánatkérően elvigyorodok.*
- Igen, teszteltem már. De ne gondolj valami nagy Casanovának, aki oda hordja a nőit. *vigyorodom el és megvonom a vállamat, majd mutatom az utat Nellondba, az ispotályba.*
- Nincs messze, néhány perc és ott vagyunk. *mutatok előrefele és hamarosan meg is láthatjuk az épületet.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 3:01 pm

*Kissé meglepődve kapom fel a fejemet amikor fejtegetni kezdi, hogy miért is bírja az ilyen véres dolgokat.*
-Nekromágia? Vagy úgy. Nem gondoltam volna, hogy érdekel az ilyesmi.*Amikor Demyan azt az "Öá" hangot adja ki magából, felnevetek.*
-Jaj inkább ne képzeld el, próbálj meg valami másra gondolni* Még mindig nevetek egy kicsit és a vállára teszem a kezemet egy rövid időre.*
-Kötözde Ispotályban? Arról még nem is hallottam? Bár nem voltam sokat a faluban. Hát, ha tényleg ráérsz, és nem gond akkor rendben van.* Kicsit zavartan mondom, hisz nem akarok teher lenni bár ő ajánlotta fel, így..csak nem jelent neki problémát.*
-Igen láttam meg hallottam is, hogy szoktak ott csobbanni, hát jól teszik, én is mennék, de hát...*Rámutatok a lábamra, így nem kell magyarázni.*
-Tényleg? *Kapom fel a fejemet a barlang szó hallatán, hiszen nem mindenki tud róla, valószínűleg. Demyan pedig már vén rókának számít az iskolába, biztos sok titkos helyet ismer a kastélyban*
-Chh nem látnak be...*Nevetem el magamat, hiszen egy kicsit tényleg sikerült zavarba hoznia ezzel a megjegyzésével.*
-Biztosan tesztelted már, ha így tudod.*Lököm meg egy kicsit a derekammal a fiút, mondatom közben.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 2:40 pm

*Mikor sétára invitálom a leányzót, elárulja, hogy eléggé fáj még a lába, én pedig - botor módon - rákérdezek, hogy mi is történt vele. Sejtettem, hogy ott a "kiránduláson" sérült meg,bár nem gondoltam volna, hogy lesz olyan ember, akinek még egy héttel utána is fájni fog a sérülése. Elég undorító dolog történt a lány lábával és habár őszintén elmondja, valóban kicsit felfordul a gyomrom.*
- De, van. Imádom a bájitalokat, meg a mérgeket és a Nekromágia sem áll tőlem távol a maga hulláival és zombijaival. Csak túl nagy a fantáziám és lehet kicsit durvábban képzeltem el, mint amilyen. * vonom megvigyorogva a vállamat és ismét kiráz a hideg.*
- Öá... *hallatok valami undorító hangot.*
- Pedig szerintem tutira tudnának adni valamit. Vagy ha itt a suliban nem is, a Kötözde Ispotályban, lent a faluban tutira meggyógyítanának. Elkísérjelek? Szívesen. Ráérek. *mosolygok a lányra és kíváncsian nézek rá, majd lenézek a lábára. Egészen csinos alakja van Alise-nek, tetszik. Biztos a lába is csinos, bár így nadrágban nem tudom megállapítani. Egy mini szoknyának jobban örülnék.*
~Demyan!! Fogd már vissza magad!~*szólal meg egy hang a fejemben, én pedig elvigyorodom.*
- Hogy itthon? Igazából semmi különös. A legtöbb diák hazament, aki tehette. Voltak páran, akik itt maradtak és élvezik a nyarat. Nagyon felkapott lett a Vízipark. Egy csomóan járnak oda fürdeni. Én a magam részéről a vízesést előnyben részesítem. Tudtad, hogy a vízesés mögött van egy kisebb barlang? Nem nagy, de tökéletes.. *itt elharapom a mondatot és kicsit elpirulok, majd elvigyorodom.*
- ... bizonyos dolgokra, mert nem látnak be. *nevetek fel jó kedvűen és remélem, hogy a lányt nem hozom ezzel zavarba, hiszen egyértelmű, hogy mire gondoltam. Lassan haladunk az aprócska kis ösvényen a Kúria felé, lassan kiérve a szoborparkból. Körülöttünk csinos virágos sziklák és lágy folyású kis patakocskák, melyek a sziklákból indulnak ki. Állati jól néz ki!*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 2:29 pm

*Egyértelműen látszik Demyan arcán, hogy kicsit beletenyereltem, a "ne hozd szóba" című könyvbe. Na mindegy inkább hanyagolom ezt a témát. Csak hümmögök egyet kettőt. Majd szóba jön a lábam is. Hmm...guszta téma, dehát nem akartam hazudni.*
-Bocsi látom nincs gyomrod az ilyenekhez. Dehát Te kérdezted.*Magyarázgatom miközben kicsit nevetgélve.*
-Egyébként ez a húsus gyógyszer tényleg elég guszta. De nem voltam még ott, nem is nagyon tervezek elmenni. Megoldom én, valamennyire értek hozzá.* És tényleg. Mindig nekem kellett a sérüléseimet ellátni. Nem volt ez utasítás, de természetesnek éreztem, hiszen lesznek olyan helyzetek amikor nem lesz ott sem barát sem pedig szövetséges, tehát boldogulni kell egyedül is. A padról felkelve, és elindulva a sétára, Demyan segít nekem, szorosan magához húz. Elég zavarba ejtő helyzet...nem kellemetlen csak zavarba ejtő, talán még az arcom is kipirult.*
-És mi történt itthon amíg elvoltunk?* Zavartan a fülem mögé helyezgetem a hajamat, hogy nyugtatgassam magam egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 12:08 pm

*Hümmögve hallgatom a lány szavait és nem is válaszolok rá sok mindent, csak egy halk Aha-t, hiszen teljesen egyet értek azzal, amit mond. Itt nem az számít, hogy a sor elején, a közepén, vagy a végén mész-e. Itt a gyorsaság, a talpra esettség, a logika és minden más számít.*
- Vagy éppen eltűnt, vagy belehalt az utazásokba. *szorul össze a szívem és mondom ki azt, amit Alise nem akart. Eszembe jut Ariana, a szőke, mindig vidám, kellemes megjelenésű csajszi, aki immár alulról szagolja az ibolyát, akinek tegnap volt a temetése és a megemlékezés. Szinte biztos vagyok benne, hogy Alise tudja, hogy most éppen rá gondolok. Mikor sétára invitálom a leányzót, most már emberi énem is megtudja, hogy fáj a lába és rá is kérdezek, hogy mi történt. Elmeséli a lényt, a robbanást és a savat és elhúzom a számat.-
- Áú, fujj! *fintorgok.*
- Voltál a Gyengélkedőn? Ott tuti, hogy tudnak adni valami húsnövekedés gyorsítót, vagy ilyesmi... *adok tanácsot a lánynak, de ahogy kimondom, érzem, hogyan fordul fel a gyomrom. Mennyire undorító!!*
- Ha vinni nem is, de segítek! *ölelem át a lány derekát és tartom erősen, szorosan magamhoz húzva. A helyzet az, hogy baromira élvezem ezt a közelséget, így mosolyogva nézek le a lányra és indulunk meg szép lassan.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 12:00 pm

-Hát igen, itt a józan ész, nagyon ritkán hasznos. Hisz azt gondolná az ember, ha tudod történik valami furcsa dolog és kb egy helyben ácsorogsz vagy a sor végén óvatosan kullogsz akkor megúszol mindent, de hát nem ez távolról sincs így. *Kicsit már felpörgtem, egyre jobb kedvem van, miközben beszélgetünk, ez hallatszik a hangomon, és látszik az arcomon is.*
-Hát igen tudom nem túl kellemes elszakadni a barátoktól. Hallottam, hogy sok ember vagy így vagy úgy, de nem bírta az iskolát.~Azt azért nem akarom kimondani, hogy páran csak úgy eltűntek, vagy feldobták a bakancsot, hiszen lehet, hogy Deyan egy közelebbi ismerőse is így járt. Nem akarok a lelkébe taposni.*Ingatom a kezemet, a fiú aggodalma miatt.*
-Nincs semmi komoly baja, már gyógyulgat, meg nem is fáj, csak lassan mozgok vele. De, ha akarsz akkor vihetsz.*Mondom már felkelve a padról.*
-Egyébként az utazáson sérült meg, bár gondolom ez egyértelmű, hiszen azóta bicegek. Valami furcsa lények ránk támadtak, és amikor az egyiket elintéztem az egy kicsit így hát...felrobbant és sav volt a testében, ami a lábamra fröccsent. Próbáltan gyorsan meggyógyítani, de az nagyon gyorsan lemarta a dolgokat, már a csonthoz ért, mire sikerült elkezdenem meggyógyítani. Hát röviden ennyi.*Mesélem, közben mutogatva, a robbanást, a lábamat, látszik, hogy előadókkal éltem jó pár évig.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 11:45 am

*Amit Alise mesél, bizony elgondolkoztató. Tényleg nem mindig egy helyen voltak a dákok, de még soha nem gondoltam erre így, hogy bizony szerencse s kell hozzá, hogy ne a legrosszabb helyre kerülj és túléld a dolgot.*
- Igen, sőt ha Nezás vagy, akkor gy jó nagy adag. *nevetek fel én is, hiszen köztudott, hogy a Nezában rengeteg furcsa dolog és eseménysorozat történik.*
- Ja, hát már itt vagyok egy ideje. Azért rengetegen elmentek már, akikkel kezdtem. Nem sokan maradtak. De legalább ők még itt vannak, és emlékeztetnek az első időkre. *mosolyodom el nosztalgikusan. A szobrokra terelődik a szó, majd Alise mosolyogva közli, hogy talán lehet, hogy ő is itt fog állni néhány év múlva. Mármint a szobra, nem ő maga.*
- Hjajja, mi történt a lábaddal? Fáj? Akkor ne sétáljunk, csak ha tudsz és szeretnél. *jelentem ki aggodalmasan és most már tényleg megnézem, és rá is kérdezek, hogy mi történt a lábával.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 11:36 am

-Hát tudod, szinte mindig külön utakra sodródtunk, lehet, hogy nekem az egyszerűbb, és biztonságosabb dolgok jutottak. Dehát az élethez szerencse is kell, nemigaz?*Nevetgél kicsit zavarta, közben egy kicsit vakargatja a fejét.*
-Áh értem, igen mondjuk Te már "vén" diák vagy, nemcsoda, ha meglepnek a változások.* Nos ez tényleg igaz, Demyan már régóta itt van, hozzászokott ahhoz ami volt, és biztosan szembetűnik neki a változás, főleg itt, hiszen azt mondta, hogy szeret itt lenni. Kezeimmel támasztom meg magamat, és az eget figyelem. Régen bambulhattam az égre, abba kis fehér szobába, wúú...*
-Én? *Kapon felé a fejemet, majd kicsit elnevetem magamat.*
-Végülis, ha sikerül megvalósítanom valamit hmm akkor talán.*Magyarázom kissé bohókásan.*
-Sétálni? Csak lassan tudok, de felőlem mehetünk.*Lassacskán felkelek a padról.*
-És merre menyjünk? Nem nagyon tudom, hogy innen mi merre van.
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 11:13 am

*Valóban egésze jó a kedvem, talán a napsütés matt van, vagy egyszerűen csak a jó idő matt. De az s lehet, hogy azért, mert végre megérkeztek - illetve vissza - a barátaim és az elutazott dákok.*
- Persze, de azért mégis elég rázós lehetett a dolog. Meséltek már néhányan infókat, hát nem tudom, hogy én megálltam volna- a helyemet ott, abban a helyzetben. *vonom meg a vállamat és komolyodik el a hangom s, és a szemem s, bár azt nem gazán lehet látni a napszemüveg miatt.*
- Arról? *nézek arra, amerről jöttem, majd megvonom a vállamat.*
- Lehet, hogy nagyon el voltam gondolkodva. gazából azon gondolkoztam, hogy ezeket a rózsaborokat mikor ültették de, mert nekem nem rémlenek. Jozef ezek szerint mindig szeret újítgatni. *vágom k magam gyorsan a dologból, nehogy a lánynak gyanús legyen a dolog. De az, hogy elnézelődtem, az elég ütős kifogás lehet ahhoz, hogy mért s nem vettem észre és száguldó cicát. Elhelyezkedem a leányzó mellett és mosolyogva szemlélem csinos arcát. így emberként még szebbnek tűnk.*
- Hát nem hiszem, hogy mi valaha is de ki fogunk kerülni. Bár Te lehet. *mosolyodom el, és kicsit oldalra döntöm a fejemet, úgy nézek a lányra.*
- Lehet, hogy azokat, akik megpróbálják megmenteni az iskolát, kiteszik ide.*magyarázom meg azt, ami az eszembe jutott. A megjegyzésére elnevetem magam és lazán leveszem a szemüveget, majd a pólóm nyakába akasztom.*
- Igazad van, még a végén mindenki kiröhögne.*vigyorodom el pajkosan.*
- Van kedved sétálni? *szólalok meg, bár sejtem, hogy a válasz a nem lesz, hiszen fáj a lába. De ezt én még nem tudom. Legalábbis az ember énem...*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 11:04 am

*Lassan a padhoz érve leülök, és hallgatom Demyant, aki igencsak jókedvűen érkezett.*- Hát...voltak érdekes dolgok, de hát mindegy...fogalmazzunk úgy, hogy már megszoktam. Nem üvegkalitkában nőttem fel, hozzászoktam a rázós helyzetekhez, de ez most lényegtelen.*Lehelletnyire meglököm Demyan karját amolyan "nem kell aggódnod" gesztus gyanánt.*- Nos a cica arra futott, amerről Te...amerről Te jöttél. Nem láttad? Pedig pont onnan jöttél.~Nemhinném, hogy ennyire elgondolkodott volna. A cica pedig úgy szaladt, hogy csuda, dehát lehet, hogy tényleg nem vette észre.-Persze ülj csak le.*Közben egy kicsit félre húzódok, hogy kényelmesen elférjünk.*-Igen szép hely ez, és érdekes, meg olyan, megtisztelő lehet, ha ide kirakják a szobrodat, ilyen nagy varázslók közé. Mondjuk én most járok itt először, de békés hely, plusz még az idő is ideális. Tudod, ha szemüvegben napoztatod az arcodat, akkor megmarad a helye.*Körözök az ujjammal a szemem körül, kicsit nevetve, hiszen akarva, akaratlanul el is képzeltem a "napozócsíkot" arcára.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:44 am

//Olvad!//

*Átváltozva végül ismét Alise-hez sétálok, és mosolyogva köszöntöm a lányt. Habár sejtem, hogy a cica karmolása miatt kicsit berágott, annyira azért nem akartam bántani.*
- Hát igen, tényleg régen találkoztunk, Alise! *mosolygok a lányra, bár sejtem, hogy azért mostanában annyira nincs mosolygós, vidám hangulatában.*
- Elhiszem, hogy most kicsit nehéz nektek. *hajtom le a fejemet és együtt érzően nézek a leányzóra.*
- Egy cicával? *tettetem a meglepődöttséget, majd körbenézek.*
- Merre futott? Nem is találkoztam vele. Kár, pedig én is szeretem a cicákat. *biggyesztem le az ajkamat picit, és úgy nézek ki, mint egy szomorú kisfiú. Mint gy dögös, szomorú kisfiú.*
- Megengeded? *nézek a padra, majd ha a lány biccent, vagy igennel válaszol, akkor leülök mellé a padra és onnan nézek körbe.*
- Szeretem ezt a helyet. Itt ücsörögni, vagy csak sétálgatni a szobrok között... *hunyom le egy picit a szememet és a nap felé fordítom az arcomat.*
- Imádom a jó időt.
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 1:39 pm

*Amikor a láncot kezdem el vizsgálgatni, a cica hirtelen a kezembe kap, elég barátságtalanul, majd el is szalad. Felpattanok és pár lépés után rájövök, hogy nem lenne sok értelme utána szaladni. Visszabicegek a padhoz, kissé szomorkásan, sóhajtok egyet. Egy lépésre a padtól, amikor halk fütyörészés üti meg a fülemet, és a nevemet hallom. Megfordulok és látom, hogy Demyan jön, igen jókedvűen.*-Szia Demyan, rég láttalak.*Lassan, óvatosan visszaülök a padra, egy kissebb sóhajtással.*- Hát nincs semmi...semmi újság. Hát...hát fogjuk rá. Egész nap kb csak fekszek, de valahogy nem tudom teljesen kipihenni magamat. Gondoltam, hogy a friss levegő jót tesz, de nem segített annyit amennyit vártam. Bár az előbb találkoztam egy cicával. Nagyon aranyos volt, de az előbb elszaladt, miután belekapott a karomba, á de mindegy is mostmár.*Kicsit nevetek is, hogy ne látszódjon, hogy egy cica mennyire el tud szomorítani.*- És veled mi újság? hogy vagy?*Nézek rá széles mosollyal, kíváncsi tekintettel*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 1:17 pm

*Nem sokáig fekhetek nyugodtan, ugyanis a lány fészkelődni kezd. Halkan nyervogok egyet, majd felülök és úgy nézek mérgesen a lányra. Hát nem tud nyugton maradni? Miért kell folyamatosan mozgolódni? Mégis mi a fen történhetett a lábával? Bocsánatot kér, majd lassan ismét simogatni kezd, és a medálom felé nyúl. Ajajj, itt az idő, hogy eltűnjek. Nem akarok gonosz lenni, de picit belekapok a lány kezébe a karmommal, haragosan fújok egyet, majd leugrok a padról és elfutok az egyik bokor mögé. Kicsit arébb futok még néhány bokrot, ahol az ösvény kezdődik, majd átváltozok. Habár a medálomat nem szoktam levenni, most megteszem, nehogy a lány felismerje rajtam. Lassan kisétálok a bokrok mögül, és kezemet a zsebembe téve halkan fütyörészni kezdek, majd kilépek oda, ahol már Alise is jól lát. Egy egyszerű farmer van rajtam, egy fekete, feszes póló és egy sötétzöld ing. Lehet, hogy kicsit meleg van hozzá, de elég dögös vagyok benne. Egy bőr karkötő van a kezemen, a másikon egy óra, a szememen pedig egy napszemüveg.*
- Helló Alise! *köszöntöm a leányzót és mosolyogva sétálok oda hozzá.*
- Mi újság? Kipihented már magad? *nézek a szemébe és kicsit el is komolyodok. Az utazásra célzok, ez természetes, habár persze elgondolkozhat azon, hogy én honnan is tudom... Hát, jó az informátoraim.*

Ruha
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 1:03 pm

*Nagyon élvezi, hogy simogatom, még dorombol is és a szemeit is már becsukta. Lassan el is alszik itt nekem. Amikor egy kicsit megmozdulok, láthatóan zavarja a cicát, és nem tetszését fejezi ki egy kis nyervogással.*-Jólvan na jól van mostmár nyugton maradok. Jaj te kis...* Majd a nyakánál kicsit megvakargatom, ekkor veszem észre a láncot a nyakában. Egy kis medál is lóg le róla.*-Ó hát ez...Talán a nyakörved? No nézzük csak meg, talán megtudom, hogy kihez is tartozol.*Lassan nem hirtelenkedve próbálom megnézni a láncról lelógó medált*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 12:48 pm

*A lánynak van humora, azt meg kell hagyni. A poénjára megcsillan a szemem és ha lehetne, s tudnék, akkor bizony egy jót nevetnék a viccén. Így csak lelkesen pillantok fel rá, majd megnyalom az orromat. Lassan a combjára hajtom a fejemet, és elfekszem a padon. Lágyan simogatni kezdi a fejemet, mire lehunyom a szemem és dorombolni kezdek. Oh, hogy én ezt mennyire imádom! Már csak a fülem tövét simogassa meg és el is élvezek itt helyben, a padon. Persze azért ennyire nem durva a helyzet, egyszerűen csak élvezem ezt az egészet. Mikor a leányzó ismét megmozdul, mérgesen pillantok rá és halkan nyervogok egyet nem tetszésem jeléül. Ismét elhelyezkedem, majd várom, hogy tovább simogasson. Egy aprócska láncot pillanthat meg a nyakamban,ami egy egyszerű medált formáz.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 12:20 pm

*A padra ülve sóhajtok egyet a megkönnyebbüléstől, mostmár kicsit pihenhetek.*- Tudod, most pont olyan lehetek, mint holmi öregasszony, Egy cicával beszélgetek, miközben a fájó lábam miatt sóhajtozok.*Cicus a combomra teszi az aranyos kis fejecskéjét, és kíváncsian néz rám. Még egy mély levegőt veszek, és lassan simogatom a buksiát, majd alig hallhatóan mondom neki.*Vicces, mint valami remet...az állatokkal sokkal őszintébben el lehet beszélgetni, mint az emberekkel.*Majd egy kicsivel hangosabban folytatom.*-Ne haragudj, hogy így költözködöm, csak a lábam, most nincs a legjobb állapotban. Elvileg még pihennem kéne, de nem vagyok az a típusú ember aki boldogan el tud lenni a négy fal között. Még azt is mondták, hogy mankóval kellene járnom, de pff az már túlzás lenne, elvégre....csak egy kis...sav. Hát kimondva dúrvábban hangzik, de lényegtelen. No, de Te honnan jöhettél?*Most én nézek kíváncsian a cicára, hátha elvezet valahová, vagy megtudom, hogy kihez tartozik.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 12:07 pm

*Ó, és ha tudná a lány, hogy minden egyes szavát értem. A lábára pillantok és kíváncsi vagyok, hogy vajon mi történhetett vele. Tudom, hogy ki ez a leányzó és azt is tudom, hogy ő is részt vett a kalandban. Régi lovas vagyok már a Nezabar történetében, mindenkiről tudok mindent. Amit lehet tudni, persze... Alise-szal is egész jóban vagyunk, habár nem beszélgettünk még olyan nagyon sokat, de én tudom, hogy ő ki, és vélhetőleg, hogyha azt mondanák, hogy Demyan, a sötét hajú gyerek, ő is tudná, hogy kiről van szó. De azt kevesen tudják, hogy animágus vagyok, és hogy ilyen édes cica alakom van. Lágyan a lány keze alá bújok, hogy simítson végig a bundámon, amitől kiráz a hideg. Micsoda perverz élvezkedés! Figyelem, ahogy leül mellé, majd lassan elfekszek mellette, államat a combjára támasztva és úgy nézek fel rá. Mintha kíváncsiság csillan a szememben, mintha várnám, hogy mesélje el, mi történt.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 12:02 pm

*A cica szerencsére elég barátságos, és nem szaladt el, sőt oda is jött hozzám. Nem egyszer kergettem már cicákat, hogy egy kicsit játszhassak velük. Hát igen...volt, hogy egy kereszteződés kellős közepébe szaladtam miközben autók kerülgettek ki, vagy egy szép családi fotó hátterében díszelgek és hasonló. De szerencsémre, ez egy nyugost cica, még egy kissebb pacsi szerűséget is ad a felé nyújtott kezembe. Finoman összecsukm a tenyeremet, mintha kezetfognánk, majd a tenyerem alá bújik, hogy simogassam. Hát mi más lenne a célom egy ilyen édes állatnál? Széles mosollyal mondom*-Nahát, Te nagyon barátkozó vagy.*Egy pár simogatás után, megpróbálom felvenni, és ha engedi, odabicegek a legközelebbi padhoz, és az ölembe rakom a cicust.*-Ne haragudj, de jaj már nagyon fájt a lábam. Talán még pihennem kellett volna egy kicsit, na de mostmár mindegy.*Beszélek a cicához, nem nagyon érdekel, hogy más ezért fél bolondnak tartana.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 11:49 am

*Lustán nyújtózom egyet a kőpadon, ami habár nem a legkényelmesebb, még mindig jobb, mintha a földön feküdnék. Nem szeretek a földön feküdni, mert akkor mindig tele megy a bundám mindenféle izével, és utána egy napig sikálhatom a hajamat, és egyéb szőrös testtájaimat. Ásítok egyet, kinyújtózom, majd hirtelen megmerevedek. Hallom, hogy valaki - csoszogva ugyan - de közeledik. Szeretem megtréfálni az embereket úgy, hogy igazi macska vagyok. Imádom, ha dögönyöznek, főleg, hogyha nőkről van szó. És bezony, most is a bokor mögül egy csinos - tényleg csinos - hölgyemény lép oda hozzá és nyújtja felém a kezét. Lassan felülök, és mélyen a lány szemébe nézek. Kicsit oldalra döntöm a fejemet, majd közelebb sétálok hozzá, lágyan megpaskolgatom a kezét az egyik mancsommal, majd ha még mindig ott tartja, akkor bebújok alá, és megsimogattatom magam. Kiráz a hideg, imádom, amikor simogatnak. Főleg, ha ilyen gyönyörű lányok teszik...*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Illuzionista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 11:44 am

*Lassacskán bicegek a birtokon, úgy nagyon nem is tudom, hogy merre lehetek. Csakhogy a...birtokon a szoborpark környékén. Sok nagy erejű varázslókról olvastam illetve hallottam, szinte legendákba illő történeteket. Nem nagy meglepetés, hogy az illúzionistákat jobban megjegyeztem, ez áll hozzám a legközelebb. Nemrég hallottam a parkról, és most már a lábam is van olyan állapotban, hogy megtehessek kissebb nagyobb sétákat is. Kicsit néha csoszogok a "rosszabbik" lábammal, de ez lényegtelen. Nézegetem a szorokat, bicegek jobbra balra, majd néhány perc múlva észreveszek egy cicát a padon.*-Nahát, milyen aranyos. Te meg mit csinálsz itt. A kastály elég messze van. Biztos valakinek az állatkája vagy.*Lassacskán leguggok és barátságosan nyujtom felé a tenyeremet, de semmi hirtelen mozdulattal, nehogy elijesszem.*~Vagy daimon lehet? Hát azt nem hiszem, akkor a gazdájának is itt kellene lennie.
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 11:25 am

*Az idő ma is csodaszép. Mostanában tényleg nagy jó az idő, és ennek baromira örülök. Hiszen nyár van, vagy mi a szösz. Imádom a természetet, egyszerűen szeretem a napsugarat, a fű illatát, a madarak csicsergését és az apró állatok motozását a fűben. Most is odakint töltöm az időt, jól belaktam ebédnél, így a Birtokon sétálgatok és hamarosan a Sziklakert felé indulok. Lábaim követik az apró ösvényt, mely a szoborparkba vezet. Gyönyörű szép bokrok és virágágyások veszik körbe a szobrokat, melyek különleges embereket, mágusokat mutatnak be. Szeretek itt sétálgatni, mert itt el lehet merülni a gondolatokban, és élvezni lehet a kellemes időt. Persze nem egy vízesés, vagy egy tópart, de azt hiszem, itt nyugodtabb a helyzet. Néhol kőpadok is vannak, így az egyik kőpadra heveredek le és élvezem a napsütést és a napsugarakat, melyek melengetik a bőröm. Macska alakban...*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Sziklakert - Szoborpark Tek4fa536663e22d3887459

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:24 pm

*Örömmel veszem a lány ötletét, hogy sétáljunk egy kicsit, így legalább akad egy csekély esélyem, talán nem fagyok szét. Fel is pattanok, majd megvárva a lányt elindulok valamerre. Úgy látom, nem elég gyorsan, ugyanis Fel megnyújtva lépteit indul el mellettem, így hát igyekszem követni. Pont ahogyan teszi azt Emily is, apró lábait csak úgy kapkodja, hogy utolérjen minket a kezdeti sokk után, miszerint otthagytuk egyedül. A lány kérdésére elmosolyodom.*
-Nem, a fürdőszobába nem jön velem, mert nem szereti a vizet. De amúgy többnyire igen. Kivéve órára, akkor nem vihetem. Úgyhogy kénytelen a szobámban megvárni. -Válaszolom mosolyogva, talán amíg beszélek sem koncentrálok arra, hogy fázom, pedig egyre inkább teszem azt.*
-Igen. Valahogy én is mindig szívesebben találkozom Allidonosokkal. Persze, a többiekkel sincs bajom, de mégis valahogy jobb érzés. -mosolyodom el, hiszen így van. Kicsit olyan, mint ha egy rokonom lenne minden egyes társam.*
-Azt hiszem, lassan mennünk kéne, mert tényleg megfagyunk. -Javasolom és már veszem is az irányt a kúria felé. Nem akarok udvariatlan lenni és itt hagyni Felt, de ha nem jön, kénytelen leszek, mert tényleg mindjárt megfagyok. Ha jön, akkor egészen a lányok folyosójáig együtt megyünk, majd ott egy mosollyal az arcomon köszönök el új barátnőmtől és a szobámba érve nem késlekedek, azonnal fogom a törölközöm, és indulok egy forró fürdőt venni.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Mentalista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark P0fe
Színem: cornflowerblue

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:14 pm

* Most tudatosul benne, hogy a koptatott farmer nem volt megfelelő választás, ugyanis a szél lazán átsuhan rajta, átfagyasztva ezzel a lábait. A macsekot kicsit odébb tolja, persze finoman, mert ő nem bántja az állatokat, majd feláll a padról. Lejjebb húzza a kabátját, mely az ülés miatt feljebb csusszant rajta. Mosolyogva Liz mellé iparkodik, pontosabban kocog.*
- Emily mindenhová követ téged? * néz fel a lányra kíváncsi tekintettel, majd vet egy pillantást a mellettük iparkodó kis macskára. Eszméletlen aranyosnak tartja, kár hogy neki nincsen háziállata. Nagy állatbarát, főleg a macskákat pártolja*
- Jó látni egy Allidonos diákot. * sóhajt fel vidáman és megnyújtja lépteit, mert ami őt illeti képes lenne szétfagyni a mostani tempóban. A táj látványa gyönyörű és órákat el tudna itt tölteni, csakhogy akad egy apró probléma. A probléma ez a förtelmes idő, mely a tavasz ellenére sem szűnik meg. Jobban jártak volna, ha nyáron időzgetnek itt kint, vagy legalább ez az idő tűnne el végre. Amúgy sem szereti a telet és a hideg hónapokat. Az úton sétálgatva néha szökken egyet, nem gyermetegsége miatt, hanem mert mindjárt lefagy.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Sziklakert - Szoborpark Tek4fa536663e22d3887459

Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 6:04 pm

*Kezd tényleg egyre hűvösebb lenni. Talán tényleg kár volt még előszednem a tavaszi kabátom az első napsugár láttán. De ha egyszer már úgy vártam, hogy felvehessem. Na nem baj, ebből okulva legközelebb valami melegebbet veszek, ha kintre jövök. A lány válasza hallatán elmosolyodom.*
-Megnyugtató tudni, hogy nem én vagyok fura. Igen, én is ezt szeretem benne. Ide szoktam járni gondolkozni, mert ez a hely a legtöbb embert nem nagyon érdekli, így általában csend van itt. Meg a képtárban. -lehet, hogy megint túl sokat fecsegek, nem tehetek róla. Egyszerűen beszédkényszerem van, pedig szombaton Deyannal alaposan kicsacsogtuk magunkat, a végén az anyukájának kellett bejönni szólni, hogy lassan ideje lenne aludnunk. Ennek ellenére nem tudom, miért beszélek megint ennyit.*
-Igen. Nem tudom, honnan jött ez a név, de szerintem illik hozzá. *Mosolyodom el. Nem tudom miért, de amikor megkaptam a cicust, rögtön az Emily név ugrott be és így végül rajta is maradt. A lány ötlete hallatán felcsillannak a szemeim, talán nem fagyok meg itt helyben a padon.*
-Okés. Én sem szeretnék a padhoz fagyni. -mosolyodom el, és fel is pattanok, majd megvárom míg a lány is feláll és elindulok előre.. úgy értem amerre a fejem áll.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklakert - Szoborpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziklakert - Szoborpark
Vissza az elejére 
1 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: