Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_lcapSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_voting_barSziklakert - Szoborpark - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sziklakert - Szoborpark

Go down 
+114
Lirian con Silvanas
Valentine Fergusson
Celia D'cruze
Camille Madeline
Leo W. McNamara
Vígh Nikolett - archívum
Alexandra Voltano
Sidonia Gisa
Isobel O'Shennon
Elijah West Price
Nye Drystan
Játékmester
Cat R. Morgan
Natalia Tatiana Ridolf
Artemis Taylor
Isabella Woan
Nessie di Alsiera
Eldunary Aysa
Kockadobás
Anyliana de Pervione
Jordan Carlenis
Mila Zelenkova
James Ravenwood
Horváth Ádám
Wanda Dorcas Gloria
Lorraine Betranche
Martina Stravich
Freddie Lightstone
Demian Emil Deyan
Jasna Novarro
Effy Siggers
Patrick Scandal
Juan Miguel Santiares
Lavena Theia
Lismine Lockwood
Lina Wierro
Hua Xiangfeng
Miley Hortingberg
Emanuel Branimir
Senilla Rachel Roseberg
Athreana Andraste
Behrooz Jahrom
Vilen S. Vyacheslav
Emily Kyra Beawer
Liloo W. McNamara
Lilith Draver
Daniel Soyler
Cyrdana Cailleach
Sarah Crawford
Toportyán Zakariás
Aphrodite Ozera
Kynger Iwood
Shawn Griffin
Andrew Worthington
Victoria T. Lassenien
Patrick Baker
Ariadné Tanith
Jérémy Raphael
Ivona Ivanovna
Hunyadvári Szevér
Anthon Duke Roseberg
Shylee
Effie Ginger Delaney
Estera Linnet
Selena Angel
Atanas Iordan
Toomas Vladislav
Alessy de Vontier
Leona Arts
Kalandmester
Robin Star
Ginevry Enton
Gethin Awstin Conley
Rosetta Waylan
Chiyori Kiryuu - archiv
Isaac Karnel
Samantha Cooper
Steven Grivalt
Jessica Dream
Anabella Stepp
Berker Mikolaj
Rayko S Dragomir - archiv
Nymphadora Do'Urden
Mira Rose
Aali White
Latiffa Milena
Brittany Wells
Pierre Bontavier
Hallbjörn B. Laxness
Lorelei Hemplesley
Sean Randy Zealot
Liliya Darina
Elizabet Kingston
Anton Grigoriy - Allidon
Viktorya Rada
Rupert Rankle
Siegfried Zauberer
Laura Wylee
Nikorina Grozda
Samuel J. Colwell
Alexandra Sirov
Leia Sovo
Makoto Haruko
Josh Norton
Andrey Bogdan
Rose Emily Scott
Angelina Mary Black
Amaril Gwyneth
Jack Darkfield
Katja Vlodva
Jerzy Arkensky
Concordia Xanto
Valandil Finvë
Kaen el Jericho
118 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 27, 2009 11:47 am

First topic message reminder :

A sziklakert a birtokon terül el. Mesterségesen lett létrehozva, kivájva mágikus úton a lélekölő hegységből idemaradt sziklás talajból. Kacskaringós lépcsők futják át a kertet, míg egy várfalhoz hasonlatos kétméteres kőfal veszi körül. Lehet itt bújócskázni, de pihenésre, és nézelődésre is kiválóan alkalmas. Zöld fák, és egyéb növények is találhatók itt. A kert közepén egy szoborpark kapott helyet. Itt az egykori alapítók szobra kereshetők fel, ám híres varázslóknak is szobor lett emelve. A szoborparknál padokra lehet leülni, illetve van egy fából emelt hatszög alakú menedék, ami alá be lehet húzódni. Ez alatt is padok találhatók, mintegy harminc ember fér el alatta.
írta Kaen el Jericho
kép by Kaen el Jericho


Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Sziklakert
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:55 pm

* Kissé kirázza a hideg és megdörzsöli kabátján keresztül fázós karjait. Jobban tette volna, ha még a suli falain belül magára vesz vagy három réteget, akkor tuti, hogy nem fagyott volna szét. Lizre pillant, mikor megigazítja sálját és elkezd mesélni.*
- Dehogyis. * vigyorodik el kedvesen. * Biztos nem veled volt a baj, ez a hely már alapból érdekes és hogyis mondjam... megnyugtató. * magyarázza vidáman és összébb húzza magát a mostani idő miatt. Az előbbi tolakodó kérdésére válaszolva Fel bólint egyet és inkább nem kérdezősködik tovább, hisz ez neki és Liznek is jobb. Látja arcán, hogy kissé megérinti ez a kérdés és nehezére is esik elmesélni az egészet, ezért Fel betelik ezzel a válaszával. Amúgyse érdekli ez a dolog, legalábbis ő próbálja ezt elhitetni magával. Egyszercsak egy puha valamit érez a kézfején, mely odadörgöli magát. Elmosolyodott a cica tettén és óvatosan megsimogatta az állat fejét. Most inkább hanyagolta a simogatás közbeni hangeffekteket, ugyanis Liz kissé zakkantnak nézné.*
- Szóval Emily? * örül, hogy megtudta a cicus nevét. Mindeközben tovább simogatta Emilyt, s ennek hatására keze már nem is fázott annyira. Észreveszi, hogy Liz kicsit fészkelődik, talán az idő vagy esetleg a pad kényelmetlensége okozza.*
- Ha gondolod sétálhatunk én amúgyis szét fagyok.* vacogja fogai közt egy mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:44 pm

*Egész meleg délutánnak indult, ám mire kijutottam a szoborparkba elfeledkeztem róla,hogy cseppet lehűlt az idő, úgyhogy lehet, nem ez a kabát volt a legmegfelelőbb választás. Mindenesetre megigazítom kötött sálamat, azzal is melegítsem magam egy kicsit és figyelek Fel válaszára.*
-Ó, értem. Nem tudom miért, amikor én idejöttem, valamiért rögtön meg akartam nézni magamnak ezt a helyet... de biztos velem volt a baj már akkor is. -nevetek fel könnyeden. Fogalmam sincs mi lett velem, de azt hiszem a visszatérésem hatására felszínre törtek a régi emlékeim és nem bírom megállni, hogy ne mondjam el valakinek... erre pedig épp kéznél van a lány. A kérdése hallatán elgondolkozom, vajon elmondjam-e neki távollétem valódi okát.*
-Haza kellett utaznom egy időre. -válaszolok diplomatikusan, remélve, hogy a lány nem kérdez erről a témáról többet, nem akarom mindenki orrárra kötni a dolgot, bár így is el fog terjedni a suliban, de ez van. Ne rajtam múljon már. Közben Emily is kezd fázni és egyre jobban fészkelődik, majd mivel tudja, hogy nálam nem lel melegedést, megpróbálkozik Felicitynél. Óvatosan odasündörög hozzá és megszaglássza a kezét, majd hozzányomja fejét, jelezve, hogy simizésre vár. Ha megkapja, egyre szemtelenebb és a végén akár még a lány ölében is kiköthet, ha nem figyel.*
-Látom Emily is megbarátkozott veled. -Konstatálom a cicus akcióját egy mosollyal, majd kicsit fészkelődök a padon, mert nem épp a kényelmesek közül való*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 pm

* Mikor a lány leül mellé észreveszi a macskát, mely hűségesen felugrott mellé a padra. Ez láttán elmosolyodik és bátorkodna megkérdezni, hogy hogyan hívják a jószágot. Ezzel a kérdésével talán egy kulturált beszélgetést tud kezdeményezni, hisz ritka alkalom az, ha egy diák odamegy hozzá és nem neki kell leszólítania. Kicsit összehúzza magán fekete szövetkabátját, mert a szellő egyre hűvösebb és csípősebb volt arca számára. Összefonja karjait a mellkasán, hogy egy kis meleget tartson magában, ha már azt kabátja kevésbé tudná. Már épp szólásra nyitná száját, amikor Liz teszi fel kérdését*
- Nem igazán. Őszíntén szólva most vagyok itt először. * néz a távolba, ahol kőszobrok magasodnak emberi formában. Nem sok helyet fedezett fel itt léte alatt, ezért nem sokat tudna mesélni arról, hogy milyen varázslatos helyeken is járt. Habár akadt egy-kettő hely, ahol már járt és szívesen menne oda még párszor. Vegyük példának a Holdfény sétányt, az a hely egyszerűen lenyűgöző volt számára.*
- Elfoglalt voltál vagy esetleg más ok? * kérdezi, bár amint kiejti ezeket a szavakat, szívesebben visszaszívná, hisz nem szeretne tenyérbemászó lenni kérdéseivel, ráadásul ilyen kérdéssel, amire a válasz lehet hogy fájdalmas, esetleg magánügy.*
- Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, nem fontos válaszolnod.* ejt egy mosolyt. Reméli, hogy ezzel nem bántotta meg Lizt.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:22 pm

*Kicsit elbizonytalanodtam, amikor megláttam, hogy a lány mennyire bambul, de késő... már hozzá szóltam, nem fordulhatok meg és sétálhatok el fütyörészve, mint valami idióta. Mondom, maximum elhajt, de szerencsére nem így történik. Bemutatkozik ő is és arrébb csusszan, feltételezem, ezzel azt akarja jelezni, hogy helyet foglalhatok mellette. Nem is kéretem magam sokáig, lecsüccsenek mellé, bár már kezd hűvös lenni, de azért nem olyan borzasztó. Ahogy leülök, Emily is elhelyezkedik mellettem a padon, bár eredetileg az ölembe kívánkozik, de sárosak a mancsai és nem igazán értékelném, ha összekoszolná a kabátom, így kénytelen mellettem helyet foglalni. Kicsit elgondolkozom, mit is mondjak, mert mégsem ülhetünk itt kukán, aztán eszembe is jut, merre lendíthetem a beszélgetést. Nem tudom miért, de mióta visszajöttem, szeretek új embereket megismerni. Mármint azelőtt is szerettem, de most valahogy még inkább felerősödött bennem a vágy. Talán azért, mert eddig prefektusi mivoltomnál fogva adott volt a dolog.*
-Gyakran jársz ide? Én régebben nagyon szerettem, de már jó ideje nem voltam itt ~meg sehol máshol a nezában~ fejezem be a mondatot magamban, ezt a lánynak nem kell tudni. Persze ha valaki rákérdez, elmesélem neki távollétem okát, de többnyire csak olyanok teszik fel ezt a kérdést, akivel vagyok olyan jóban, hogy a választ is megtudhassák.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:11 pm

* Kicsit elbambulva figyelgeti a közeli szobrokat. Lágy szellő simogatja orcáját, mely a fákat sem kíméli, így néha-néha hajladozva mozognak. Egy pillanatra lehunyja lilás-kék szemeit és fáradtan dől hátra a padon. Kissé le is csusszan, s épphogy a padon ül, mert már csak egy hajszál választja el attól, hogy leessen a földre. Kezeit a hasára pakolja és összefonja ujjait. Most elmélyedve bambul, nem a szobrokat figyeli, hanem a maga előtt tátongó üres utat. Eléggé vicces látványt nyújthat, ugyanis félig nyitva van a szája. Pillái meg sem rebbennek a hosszas bámulás után, de gondolataiból egy számára idegen diák lány ragadja ki. Nyűgösen feljebb tolja magát a padon, mert az előbbi helyzete kényelmesnek bizonyult, és tagjai nem igazán díjazták, mikor változtatott ezen a helyzeten. Mosolyogva pillant fel a lányra.*
- Üdv. * biccent kedvesen.* - Felicity Artmenson vagyok, de csak Feli vagy Fel. * mondja ő is a beceneveit, majd odébb csusszan utalva arra, hogy Liz nyugodtan leülhet mellé.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:01 pm

*Ideje lassan visszarázódnom már a sulis életbe, bár annyira nem esik nehezemre, hiszen otthon is próbáltam követni a tananyagot és gyakorolni amennyi csak tőlem telik, apa legnagyobb bánatára. Hát igen, neki még mindig nem sikerült feldolgoznia, hogy az édes kicsi lányából nem ügyvéd lesz... de van ideje felfogni, ugyanis a döntésem nem változik, maradok. Ezért is örülök, hogy újra itt vagyok, legalább nem beszél nekem hülyeségeket egész nap, és koncentrálhatok a mágiára. Mivel ma egész jó idő van, úgy döntöttem, kicsit sétálok kint, az sosem árt a tanulás közepette, meg hát Emilyre is ráfér egy kis mozgás, ha már egyszer olyan tunya, hogy magától egy lépést nem tenne. Fel is öltöztem, majd hétköznapias ruhámban elindultam hű cicusommal az oldalamon. Miközben leértem a lépcsőn, azon gondolkoztam, merre is menjek. Végül a szoborparkra esett a választásom, ott úgyis már rég jártam, így hát arra veszem az irányt. Nem haladok sietős léptekkel, hiszen nem sietek sehová. Amint megérkezek, egy lányt veszek észre egyedül ücsörögni egy padon. Egy pillanatra elgondolkozom, odamenjek-e hozzá, végül úgy döntök, megpróbálkozom, maximum elhajt. Oda is lépek hozzá könnyed léptekkel és egy mosollyal az arcomon köszöntöm.*
-Szia. Lizbeth vagyok, de mindenki csak Liznek szólít. Nem zavarlak? -Próbálok nem túl tolakodó lenni, remélem sikerült, és nem ijesztem meg, illetve nem haragítom magamra a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 4:52 pm

* A sziklakert felé bandukol, ugyanis egy kicsit ki akar kapcsolódni. Az előző napokban sok mindenen esett keresztül, ezért már igazán ráfért ez a kis "túra". Lassan lépked a sziklás utakon, nem szeretne orra bukni, mondjuk a közelben senki sem látná. Óvatosan körbepillant, hogy van e a láthatáron bárki is, majd megkönnyebbülten sóhajt, mikor nem lát egy szem diákot sem a környéken. Így nem lenne röhejes, ha elesne, de azért szívesebben maradna ebben a távolságban a talajtól. A távolban, ami nincs is annyira messze észreveszi a szoborparkot. Agyán átsuhan az a gondolat, hogy talán meg kéne néznie, hisz ott egész biztos híres varázslóknak emelt szobrok is vannak. Lépteit egy kicsivel gyorsabban szedi és el is ér a parkig. Ott ismételten lassít, majd egy közeli padra sandít. Odabattyog és helyet foglal, miközben a szobrokat fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
Valentine Fergusson

Valentine Fergusson


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Auror

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:46 pm

*Azért valóban igaz, hogy kövérnek vagy hasonlónak nem mondható, sokkal inkább izmos, széles a válla, kicsit olyan robosztus alkat, tehát azért a magasságához meglévő kiló benne van. Magyarul ha rádőlne valakire annak az nagyon is fájna. No meg persze a két hatalmas szárnya, amiket valamennyire össze tud húzni, de hát az is kényelmetlen hosszú távon, nem denevér ő végső soron, hanem sárkány, ami meg azért két külön faj, na.* - Én meg... igazából egyiknek se. Próbálom megtalálni az átmenetet a két felem között, megtalálni az egyensúlyt. Ha más nem akkor együtt gyakorolnánk repülni. *Magyarázza, majd rákérdez, hogy miért élt az utcán... és a kérdésre csak megrázza a fejét.* - Nem, nem igazán. Tudod, az óriások nem szeretik igazán a fél-óriásokat, szülessen az bármilyen más fajtól. Attól, hogy az apám jégsárkány attól még nem szerettek jobban az óriások. Apámat én se ismertem soha, fogalmam sincs ki ő, és hol lehet, egyáltalán tudja-e, hogy létezem. Szóval nem, nem volt senki, akihez mehettem volna. Csak egy képzeletbeli barát... akiről kiderült, hogy mégsem olyan képzeletbeli. *Kalandozik el egy kicsit majd bólint, és feltápászkodik, hogy elkísérje Liriant vacsorázni. Ő még annyira nem éhes, de hát hamarosan valószínűleg úgyis az lesz.*
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista_druida
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4ff07021880301792070

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:03 pm

*Nem igazán érti a grizzly méretű srác zavarát, valahogy mindig is úgy gondolta, hogy a méret magabiztossággal is jár. Nem megbántani akarja, mégis egy halk nevetés csúszik ki az ajkain* Nem hiszem, hogy akinek segítesz, úgy vélné, hogy láb alatt vagy. Ha nagy vagy, akkor helyet szorítunk neked. Szerintem nem vészes, inkább magas vagy, az pedig nem foglal helyet. *Szelíditi immár mosolyba a nevetését. Ő sem egy repülésmester, az első pár alkalommal úgy nézett ki mint egy csapkodó denevér, akinek legalább az egyik szárnya törött, teljesen más mozdulatokat imitálni, és megint más igazából repülni.* Szívesen segítek, habár... Akkor lehet, hogy együtt szegnénk a nyakunkat. Inkább tündének tartom magam, mintsem angyalnak. *Csilingeli vidáman, és figyelmesen hallgatja Valentine rövid történetét, ami sajnos tényleg rövidre nyúlik, kiváncsi lenne részletekre is.* Az utcákon? Miért? Nem volt senki, aki kedves a számodra? *Meg sem fordul a fejében, hogy ez esetleg bántó téma lenne.* Még nincsen egy éve, de oly gyorsan elröppent, mintha most lett volna. Én a tündék között nevelkedtem, de az apám angyal, sosem láttam őt. Azt mondták, hogy jobb így nekem, de sosem értettem, hogy miért mondták ezt, fura. *Feláll, és megrázza a haját.* Jobban vagyok, elkísérsz engem egy korai vacsorára? Szívesen hallgatnálak még, de már fáj a hasam, hosszú volt ez a nap.
Vissza az elejére Go down
Valentine Fergusson

Valentine Fergusson


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Auror

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:52 pm

*Halványan elmosolyodik arra, hogy már a megjelenése tekintélyt parancsolna, hát igen, az biztos, hogy az egyszerű, utcai bűnözők Szófiában fejvesztve menekültek a srác elől amint meglátták, legalábbis a nagy többség, de igazán sötét lényekkel szemben még nem volt lehetősége kipróbálnia magát.* - Igyekszem segíteni, ahol tudok, csak tényleg nem akarok láb alatt sem lenni... márpedig azért túl nagy vagyok ahhoz, hogy átlépjenek rajtam, ha láb alatt lennék. *Viccelődik egy kicsit, pedig komolyan így gondolja. Amíg nem tud rendesen landolni, nem látja sok értelmét arra, hogy esetlegesen elinduljon kalandozni a többiekkel. Majd Nimhue-vel majd akkor, ha már biztosabb a repülésében. Hallgatja Lirian leírását az ispotály igazgatójáról és bólogat, hogy érti ő, bár annyira nem tud hozzáfűzni semmit.* - Hát... innen is, onnan is. *Kezdi, elvégre... nem nagyon volt olyan helye, amit az otthonának tekinthetett.* - Az óriások között nőttem fel, a hegyekben... aztán voltak idők, amikor Szófiában éltem, az utcákon. Aztán visszamentem a hegyekbe... hogy végleg eljöjjek onnan, és végül is ide kerültem. Nem olyan izgalmas a történetem, csak ennyi. És te? Mióta vagy itt? Tipikusan olyasvalakinek tűnsz, aki már rengeteg mindenkinek segített, ezért szinte már mindenkit ismer.
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista_druida
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4ff07021880301792070

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:38 pm

*Hálásan hagyja magát elkapni, meg is lepődik, hogy Valentine milyen erős. Így aztán tényleg nem esik el, és végül oda is kisérik a padhoz. Kicsit felcserélődtek a szerepek, segíteni jött, és most mégis ő szorul támogatásra. Eszik, alszik, aztán kutya baja sem lesz. Még szerencse, hogy holnap nem kell mennie, bár ha alszik pár órát, lehet, hogy műszakot cserél, nem tudná átaludni az egész napot. Vagy ha bejön valami érdekes eset, akkor úgyis küldenek neki baglyot, ami addig vijjog, míg a gyógyító fel nem ébred, még akkor ha előtte csak pár percet hunyt.* Oh, nem is kell sokat tenned, má r maga a jelenléted is tekintélyt parancsol, elrettenti a sötét teremtményeket. *Finom mosollyal rázza meg a fejét, kételkedik benne, hogy az angyalsárkány útban lenne, neki legalábbis semmiképpen sem.* Járd a saját magad útját, nem az számít, hogy ki venné hasznodat, segíts, ahol tudsz. *Kibontja most már a haját, és megigazgatja a tincseit, kell nekik a szabadság.* Az ispotály vezetőjével ma találkoztam először. Ő is nagyon tekintélytparancsoló. Nem tudom, hogy a pénze, a hatalma, vagy a jelleme miatt, de ahova belépett, mindenki megnémult. Mégis, nagyon helyes ember, bizalomgerjesztő, hogy ennyi mindenkin segít. *Dönti oldalra a fejét, és visszapillant Valentine-ra.* Honnan jöttél? Kár, hogy eddig elkerültük egymást, én lehetnék a háttérgyógyítód, ha megfáradsz egy csata után. *Javasolja önzetlen sóhajjal.*
Vissza az elejére Go down
Valentine Fergusson

Valentine Fergusson


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Auror

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:16 pm

*Persze, hogy inkább orvoslány, de az mindjárt jobban hangzik fejben is hogy doktornő. Még akkor is, ha inkább csak egy gyakornok, vagy egy rezidens - vagy ki tudja, Valentine aztán soha nem volt még kórházban, és azokat a bizonyos kórházas sorozatokat is csak pár pillanatig látta az utcákon. Inkább csak szókapcsolatok akadtak meg az emlékezetében amik aztán így előjöttek Lirian láttán. Aztán a lány mégis begyógyítja a mellkasát, és összerogy, Valentine pedig váratlan reflexekkel kap utána, és megtartja. Elég gyors, és erős, gyakran volt az, az óriások között is, hogy azt hitték ő is ugyanolyan lassabb, mint ők, de hát előjött benne a sárkányvér elég szépen, úgyhogy legalább olyan fürge és gyors, amilyen nagydarab.* - Nem kell bocsánatot kérned, egyáltalán. *Mondja, majd az egyik padhoz vezeti a lányt, hogy üljön le oda, vigyázva, hogy ne essen össze megint. A szárnyakat persze megcsodálja - elég sok szárnyas lénnyel találkozott már itt, sőt, csak azokkal. Cassandra, Nimhue tündérek, Lirian most angyal, no meg persze ő maga is a sárkány-szárnyaival. Amikor deli megmentőnek van titulálva, elpirul, és zavartan nevet egy kicsit.* - Ugyan... nem sok mindent csináltam még itt. Azért is gyakorlom a leszállást, hogy majd tudjak segíteni, mert amíg nem tudok normálisan repülni, kevesebb hasznomat veszik. A földön csak útban vagyok, mert olyan... nagy vagyok. *Tárja szét a karjait, olyan "hát igen ez van"-mozdulattal.*
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista_druida
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4ff07021880301792070

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:01 pm

*Inkább csak doktorlány, annyira még nem idős tünde mércével sem, az isptályban is medikusnak, mint orvosnak nevezhetnénk, feltett szándéka mégiscsak az, hogy idővel az iskolában tanult természetes gyógyítói tudását még komolyabb szintre emeli. Egyátalán nem jön zavarba attól, hogy Valentine kissé hápog, számára ez nem igazán ismert fogalom. Kedves mosollyal bólint, és most már arébb húzza az ujjait, hogy megvizsgálja a liluló duzzanatot. Csak arébb, mert a tenyerét felette tartja, hagyja, hogy azon át fehéren fénylő gyógyító energia áramoljon át a srácba. De akkor már kiütközik a másfél napnyi embert (tündeangyalt) próbáló feladat, és szép lassan összecsuklik, valahol Valentine lábai előtt. Nem ájul el, csak a térdei rogytak meg, szerencsére a fejét sem veri be.* Ajj.. sajnálom, biztosan az álmosság. *Húzza fel magát, a köpenyt most már végképp leveti, és kihúzva magát látszik a jól elrejtett, de nem titkolt angyalszárny, ami persze hófehér.* Hogy én? *Kérdezi most már kissé homályos tekintettel, majd bólint.* Igen, de...*Ásít egy hatalmasat, éppen a szája elé kapva a kezét.* ...most végeztem, mégis jó érzés ezt csinálni. *Meg is korran a gyomra, egy fagyott kétszersültön kívül nem evett semmit az utóbbi időben. Ha pedig éhesen megy aludni, akkor csak dobálni fogja magát. Még azért tartja magát.* Nem láttalak még errefelé, pedig ha tudom, hogy ilyen deli megmentőnk van, nyugodtabban aludnék. *Jegyzi meg ábrándos pillantással.*
Vissza az elejére Go down
Valentine Fergusson

Valentine Fergusson


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Auror

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:49 pm

*Sikerül landolnia ugyebár, és hamarosan egy szőke doktornő jelenik meg. Legalábbis... valami nagyon hasonló. Kapásból azok az orvosi sorozatok jutnak az eszébe, amiket néha a szófiai kirakatokban lévő tévékben látott. Fehér köpeny, összefogott szőke haj, igen, határozottan olyan, mintha mondjuk a Vészhelyzetből sétált volna ide a lány. Csak megütötte volna ennyire magát...? De nem, a fejét nem verte be. És egyébként is, a lánynak hegyes fülei vannak, nem valószínű, hogy sorozat-szereplő lenne. És még a mellkasát is megtapogatja, amire azért zavartan pislog párat.* - Khm... nem, tört már csontom, igaz, hogy nem a bordám, és nem hiszem, hogy most igazán. Nem is nagyon fáj. Gondolom jobban fájna, ha eltört volna a bordám, nem igaz? *Kérdezi, és ő is megtapogatja a saját bordáit, de nem, annyira nem fáj. Persze a nyomkodásra picit megrándul az arca, mert nekivágódott de azért nem annyira nagyon. Közben a szárnyait összehúzza, hogy kisebb helyet foglaljon, így is elég nagy.* - Semmi gond. Valentine. *Mutatkozik be szintén, majd végignéz a lányon. Nem, határozottan nem képzelődött, orvosnak néz ki.* - Te... valahol orvoskodsz? *Kérdezi kicsit sután, mire zavartan megvakarja a tarkóját. Nem igazán kommunikált sokat még másokkal, na, néha nehezen tudja megmondani mire kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mentalista_druida
Üzenőláda : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Tek4ff07021880301792070

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:26 pm

*A nellondi ispotályból jön, hihetetlen sok mostanság a sürgős eset, ki tudja, hogy vajon miért van ennyi végzetes összecsapás, medvetámadás, és még a jó élet tudja, hogy mi. A neza betegszobájáról egyenes út vezetett a medimágusi állás felé, hiszen Rosetta után talán ő az egyik legigéretesebb dokitanonc az egész iskolában. Most egy komolytalan 36 órás ügyelése volt, tünde lévén mégsem veszi fáradtságnak, hiszen többeknek tudott segíteni, mintha csak kalandozott volna a barátaival, és útközben aki segítségre szorul, annak áll szolgálatára. A lány szőke tincseit összefogta, így higénikusabb, és persze fehér köpenyt visel, amit néha elfelejt levetni, főleg ha ennyire fáradt. Lassan már húzza az ágy, de mielőtt álomra hajtaná a fejét, úgy dönt, hogy még szív egy kis friss levegőt. Az udvaron át igyekszik, amikor megpillant egy jó nagy szárnyas alakot, a szoborpark felé manőverezve. A tünde-angyal egy ideig figyeli a leszállási kisérletet, majd egyre jobban aggódni kezd, amikor becsapódásba megy át a dolog, ezért megszaporázza lépteit, és nem sokkal a koccanás után ér oda. Homlokát ráncolva szinte bemutatkozás nélkül szalad oda.* Jól vagy? Nem tört csontot? *Tapogatja meg a mellkasi részt szakértő szemmel, aztán néz csak fel a sokkal magasabb srác arcára.* Elnézést, Lirian. *A kezét ott felejti.*
Vissza az elejére Go down
Valentine Fergusson

Valentine Fergusson


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Auror

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:03 pm

*Repülni már elég jól megy, a landolást még gyakorolni kell. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy repülés közben egyszerűen a vége az lesz, hogy egy magas alak kapaszkodik egy nagyobb, angyal-szobor szárnyába. Oké, kezdjük kicsit korábbról. A lényeg, hogy nem igazán gyakorolta sokat a hosszú távú repülést - az óriások nem nézték túl jó szemmel a szárnyait, és amikor Szófiában vadászott bűnözőkre, akkor is inkább csak hatásos belépőkre, magasról leereszkedésekre, megrémisztésre használta őket. Hosszú távú repülések, és persze utána az elegáns landolás, az még kevésbé. A múltkor is majdnem elsodorta szegény Nimhue-t a kilátóban a landoláskor. Most csak egy szobor szárnyának ütközött neki, ami azért önmagában nem egy fájdalommentes dolog, de legalább nem arccal előre csapódott bele a földbe. Végül aztán elereszti a szoborszárnyat, és onnan már könnyedebben a földre érkezik. Szürke szövetkabátját leporolja, amennyire tudja, és azért vág pár fájdalmas fintort - az ütközés után alighanem a mellkasán lesz pár lila folt, de legalább nem tört el semmije.*
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 4:00 pm

*Camille-t valószínűleg sokkolta az elmondottak komolysága. Az élet nem habos torta, a tanulság mindössze ennyi. Végighallgatja a lány ajánlatát, majd ismét arra a bizonyos leereszkedő, gúnyos mosolyra húzódik a szája. Nem, neki nincsenek barátai. Viszont a dolog egy próbát megér, amennyiben ő semmit nem ígér a másiknak.*
- Rendben Vakarcs. De nevezzük inkább másképp. Társak leszünk, mit szólsz? *nyújtja a kezét. A kísérlet érdekesen kezdődik. Társak ők, csak egyikük felsőbbrendű. Az elnevezések sehogy sem passzolnak. Viszont tisztában van vele, hogy a naiva minden szavára ugrani fog, ami igen csak megkönnyíti itteni életét. Ráadásul aki egy kedves lánnyal barátkozik esetleg további rajongókat szerezhet. hiszen erre van igazán szüksége, nem?*
Vissza az elejére Go down
Camille Madeline

Camille Madeline


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Az én színem a MediumPurple..Smile

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:53 pm

*A vakarcs jelzőre már nem is nagyon figyel, azonban miután meghallotta, hogy mennyi minden szörnyűség történt Celiaval, amíg vele szinte semmi..elég szörnyen kezdte magát érezni. Viszont ezen még lehet változtatni, akár barátság is lehet ebből a rivalizálásból.* - Akkor kössünk egy fogadást, és így megtudhatjuk azt, hogy melyikünk világa a hamis illúzió. *Nevette el magát, majd arca a szokásos kedves, és barátságosról egy egészen komoly arccá változott át.* - Szívesen lennék a barátod, és én megígérem..soha nem foglak elhagyni. Szeretnélek jobban megismerni, és színessé tenni a szürke hétköznapjaidat. Együtt gyakorolni, és edzeni az elemi mágiákkal, hogy mi lehessünk a legjobb elemi harcművészek az iskolában. Mosolyt csalni naponta az arcodra, és minden könnycseppedet letörölni a szép arcodról. Ez a dolga egy barátnak, és én most a Barátod szeretnék lenni. *A mosoly hirtelen visszaszalad az arcára, majd elkezd Celia felé közeledni, de mégsem lép be a személyi zónájába. A kezét a lány felé nyújtsa, várja, hogy egy barátságos kézfogás után meg is kezdődjön mindaz, amit az előbb felsorolt. Be kell vallania, hogy valójában a vattacukor világa is több helyen hamis, és eléggé sebesült. Ezért is szeretné még ennél is jobban megismerni a lányt, hiszen együtt talán erősebbek, és bátrabbak lehetnek az élet nehéz útjain. Camille még alig tud valamit arról a szóról, hogy "fájdalom, elutasítás, valaki elveszítése", és bár nem is akar róluk semmit sem tudni, szeretne felkészülni rájuk..az új barátjával együtt.*
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:39 pm

*Amikor a másik lány tiltakozni kezd felsőbbrendűen mosolyog és meglepő módon még végig is hallgatja. belemegy a beszélgetésbe, bár nem titkolt célja, hogy kegyetlenül szétzúzza a másik világát.*
- Édes vagy. ~Na jó, ezt nem kellett volna, mos egy pont oda.~ De szánalmas is. Akkor had meséljem el az életemet tömören. Régen én is így bíztam mindenkiben, mint te. Aztán egy nap MINDENKI *itt arckifejezésével is hangsúlyozza a szó fontosságát* - akit szerettem ellenem fordult. Négy apám volt egyszer, és ma már egy sincs. Voltak barátaim, de elhagytak és ha megpróbálok valaki mellett megmaradni szintén elhagy. Nézd! *mutat a karjába vésett apró rózsaszín betűkre.* - Már csak én maradtam. *odanyomja Camille orra alá a karját amin most már tökéletesen kivehető a 4 apró betű. CELI.* - A lényeg az, hogy amint hibázol semmi vagy. Amint teszel valamit hibázol. Viszont ha nem teszel semmit, akkor ugyan úgy semmibe vesz mindenki. Tehát egy nagy Senki vagy, Vakarcs. *már gy nem úgy ejti ki a száján a vakarcs szót, mit az imént, már nem káromkodik. Ez inkább becézésnek tűnik, valamilyen fura módon.*
Vissza az elejére Go down
Camille Madeline

Camille Madeline


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Az én színem a MediumPurple..Smile

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:29 pm

*Amit a másik lány mond neki, az elsőre elég ijesztőnek hangzott (legalábbis az ő fejében), de nem adta fel az elveit ilyen hamar, még azért harcolni akart értük, ha már mást nem is tehet.* - Bocsánat, akkor nem vagy sznob. De miért kell az életnek szarnak lennie? Ha úgy gondolsz rá, mint egy vattacukorra, akkor biztosan az is lesz. Élj egy kicsit optimistábban, és biztos minden sokkal szebb lesz. Nem gondolod? *Mosolyodik el, hiszen ez talán sokkal jobban megkönnyíti a magyarázatának igazságérzetét. Talán azért találkozott ezzel a lánnyal, hogy segítsen neki szebben látni a világot? Vagy talán éppen fordítva, és azért találkoztak, hogy az ő szeméről essen le végre a fátyol, és meglássa az igazságot az életről? Ez majd biztosan kiderül, de előtte még itt van az érv háború. Még nem tudni, hogy melyik lány érvei győzedelmeskednek majd végül, de mindegyik bízik a saját igazában.* - Vannak barátaid? Hiszen ha valakinek van barátja, akkor elismerheti, hogy ő a cukormáz a vattacukron, és a legfinomabb ízesítés az édességben. Ha van valakihez, vagy valamihez tartoznod, akkor felesleges az élet szörnyűségein gondolkoznod. Egyszerűen csak élvezd az egészet, és mosolyogj. Így az ellenségeidet is a pokolba üldözheted, hiszen ha látják, hogy boldog vagy, akkor egy idő után biztos feladják a kínzásodat. Nem igaz? *Kacsint rá egy még kedvesebb mosoly társaságában, majd vár Celia reakciójára.*
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:19 pm

*Gyorsan félreteszik a párbaj ötletét, az egész incidenst csak a feketén virító folt jelzi a középkori lovasszobor oldalán. Szegény ló igencsak megszenvedte Celia frusztrációját.
- Sznob? *nevet fel. Igen, lehet hogy erősen megválogatja kivel áll szóba, hogy kit enged közel magához, de ez közel sem sznobság. Sokkal inkább természetes védekező mehanizmus, amit mindenki kialakít, akit az élet párszor pofán vág.* - Na idefigyelj, Vakarcs. A sznobizmus messze áll tőlem. Egyszerűen nem bírom az ilyen kis naivákat mint te. Akik abban a hitben élnek, hogy a világ rózsaszín és vattacukorból van. Mert amúgy rohadtul nem. Inkább sötétbarna, mint a szar és a szaga is hasonló. Kezded érteni? Bevonhatják arannyal, akkor is csak szar marad. *magyarázza hűvösen. Egyáltalán nem biztos, hogy Camille bármit megért abból amit most mondott, de nem is érdekli különösebben. Amikor ő forró ölelést kapott idegenektől annak egyéb velejárói is voltak. Valószínűleg ifjabb kori túlzott közvetlensége tette ilyen hamar megfáradt emberronccsá. A kérdés csak az, hogy van-e még olyan ember akiben megbízhat, és az ő nézetein is változtatni tud.*
Vissza az elejére Go down
Camille Madeline

Camille Madeline


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Az én színem a MediumPurple..Smile

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:09 pm

*Celianak igaza van abban, hogy nem kellene párbajozniuk, mivel így elég könnyen kicsapnák őket az iskolából, és az azért elég kellemetlen lenne egy ilyen kis apróság miatt.* - Miért vagy te ennyire..sznob? Vagy nem is tudom mivel lehetne téged illetni, de a barátságosat biztosan messzire elkerülné az a szó, amit éppen keresek. Van valami oka annak, hogy ennyire nem bízol az emberekben, vagy zavar ha belépnek a személyi zónádba? Kérlek magyarázd el, mert én ezt most nem értem.. *Camille mindig is úgy élt, hogy az ölelkezés, és a barátkozás természetes dolog, ezért nála nem is létezett olyan, hogy valaki nem szereti ha egy idegentől egy forró ölelést kap, legfőképpen egy ilyen hideg téli délutánon. A tűzgolyó ellövése után ő is lehiggadt, bár nem is volt ideges, így nem is nagyon kellett lenyugodnia. A másik lány kifejezetten komolyabbnak tűnt, de mi baj van abban, ha valaki szeret szórakozni? Ezt nem értette meg, és ezért most mindenképpen rá kellett kérdeznie, hogy mit gondol erről az egészről a lány. Lehetséges, hogy ez majd Cam szemszögét is megfogja változtatni, de lehet, hogy nem..és marad ugyanilyen hiperaktív, örök-gyerek, amilyen eddig is volt.*
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:00 pm

*Soha nem volt éppen kedvesnek mondható, csak ha a világ épp ezt a szerepet szánta neki. Ha már a vízirányításról volt szó, ő azzal leckézteti meg a kislányt, szemét módon. Nem kifejezetten gonosz még, hiszen csak incselkedik. A másik viszont mintha bosszút forralna. ~Ki gondolta volna ilyen aranyos kislányról?~ néz maga elé döbbenten, de ugyanakkor örül, hiszen olyan régen használt már elemi mágiákat. Amásik légmanipulálssal próbálkozik, ami kissé meglepi, így egyszerűen beleesik a hóba. Hangosan felnyög, ahogy a hideg hó belefolyik a felsőjébe.*
- Celia. *böki ki, miközben felizzik szemében a harag tüze, amivel rögtön rá is talál igazi elemére. Ő nem ennyire lovagias, nagyon nem érdekli kit aláz porig. Úgy ahogy van, hótól összetapadt hajjal feláll és egy apró tűzgolyót kezd táncoltatni az ujjai között.* - Nem szeretnék párbajozni. Nem kockáztatom, hogy kicsapjanak. *magyarázza hűvös hangon, de lehet hogy már késő. A golyót az egyik szobornak vágja, amin nagyobbacska kormos folt jelenik meg, körülötte pedig némi kőmorzsalék.*
Vissza az elejére Go down
Camille Madeline

Camille Madeline


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Az én színem a MediumPurple..Smile

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 2:39 pm

*Amikor a hideg víz egyenesen belekúszik a cipőjén keresztül a lábáig, akkor egy kicsit felsikít, mert nem éppen a legkellemesebb érzés ez télen. Talán ő nézte eddig rosszul a tényeket? Esetleg mégsem mindenki olyan kedves, amilyennek ő gondolta? Megeshet, ám akkor ha túl akarja élni mások bunkóságát, akkor neki is ugyanígy vissza kellene vágnia. Így hát ő is felveszi az elemi harcművészethez szükséges pózokat, és a mozdulatokat is lassan elkezdi megtenni. Nem szándékozik vizet irányítani, hiszen nem sülne ki abból jó, hogyha két vízmágus összecsapna, és azt sem nagyon szeretné, hogy újdonsült "barátnője" megfázzon, ezért a légbefolyásolást veszi igénybe. A körülötte lévő levegő egyre gyorsabban kezd mozogni, míg végül szél lesz belőle, amit Camille ügyes kézmozdulatokkal a másik lány felé irányít. A levegőáramlat van annyira erős, hogy fellökje a kedves ellenfélt egyenesen a mögötte fekvő hófehér hóba. Azonban az is megeshet, hogy nem csak a vízirányításban jeleskedik, és ebben az esetben könnyedén visszaküldheti a lila hajú mutatványos lány felé a széllökést. Bár nem annak indult, de ebből még egy párbaj is kisülhet. Camillenak eddig még nem volt része ilyen harcokban, de egészen élvezi, talán még győzhet is ha ügyesebb lesz a lánynál.*
- Hogy hívnak? *Kérdezi meg még a széllökés célba érése előtt, hiszen azért javasolt tudni annak a nevét akit a földbe kívánunk döngölni. Ez most nem igazán jellemző főhősnőnkre, de ez a másik személy elég ügyesen előhozta ezt a rejtett énjét is.*
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 4:20 pm

*Őt is lefagyasztja a lány reakciója, nincs hozzászokva az iyen közvetlen megnyilvánulásokhoz. Nem csoda hát, hogy kissé hevesen reagál. Csoda, hogy pálcához nem kap a személyes terének ilyen komoly megsértése után. Tőle aztán senki ne várjon kedvességet, nem az a típus, aki mindenkivel mosolyog. És az ő szülei... pontosabban a társaság aki felnevelte arra tanította, hogy tegye ami jólesik, miközben megtartja a normális ember látszatát. Aza jánlatra összedörzsöli tenyerét és vigyorogva néz a nála valamivel alacsonyabb lányra. *
- Akkor hajrá. csak azt mond meg, mit lehet ebben együtt csinálni. Áztassalak el? *teszi fel a kérdést szinte már őszintén. Tényleg fogalma sincs, milyen kellemes módja lehet a közös gyakorlásnak, hiszen ő az elemi harcművészetet (mint minden mást) többnyire pusztításra használja. Kezd megjönni a kedve egy kis "játékra". Az ő játékszerei pedig az elemek és az emberek. Kihúzza magát és sugárzó mosolyt erőltet az arcára.* ~Majd én megmutatom ennek a kismadárnak, hogy hogyan játszanak a nagylányok.~ *gondolja és kezét egy nagyobb hókupac felé nyújtja. Egyetlen csoklómozdulattal kisebb hógolyónyi vezet tart irányítása alatt. Kecses kígyóként tekergeti azt néhány centivel a föld felett. Az apró vízsugár nyolcasokat ír le a lábuk körül, majd egyenesen Camille cipője felé veszi az irányt és kedvesen belecsordogál.*
- Így gondoltad? *kérdezi, miközbe szürkéskék szemeit csodálkozón tágra nyitja.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklakert - Szoborpark   Sziklakert - Szoborpark - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sziklakert - Szoborpark
Vissza az elejére 
2 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: