Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ködszirt Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ködszirt Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ködszirt Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ködszirt Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ködszirt Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ködszirt Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ködszirt Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ködszirt Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ködszirt Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Kalandmester
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ködszirt I_vote_lcapKödszirt I_voting_barKödszirt I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ködszirt

Go down 
+95
Alise Ellwood
Radomir Waylan
Játékmester
Aidan Hamilton
Iris Leighton Fane
Éclair Lagarde
Jonas Preston
Reyna Cahill
Titokzatos idegen
Maxwell Richards - Archív
Hamon Joulice-Melange
Brooke Summers
Jared Novarro
Felix Fallen
Tessa Leone
Ariadne Helena Krausheim
Lumiére Etoiles
Noraneida de la Fuente
Lirian con Silvanas
Speranza di Bagliore
Anita Radoslava
Kockadobás
Isobel O'Shennon
Evangeline Elovics
Sarah Lairs
Alfons Gerard
Nessie di Alsiera
Daran Fila Chirs
Seth Svarog
Camryn Lilleyman
Benjamin G. Chevalier
Oyasumi Setsuna
Rosalin Aljana
Alex Kerphina
James Ravenwood
Nikorina Grozda
Yosif Zhivko
Lizbeth Westlive
Teodora Yana
Hua Xiangfeng
Hunyadvári Szevér
Sylvia Grozda
Wanda Dorcas Gloria
Senilla Rachel Roseberg
Bianca Phelps-Blamely
Cirelin de Sovalon
Candace Flora Crystalmoon
Samantha Troops
Arwen Epessëje
Cyrdana Cailleach
Victoria T. Lassenien
Mephisto Ov Hell
Elinor Rheia Lioness
Lumiére el Michelle
Patrick Baker
Charity Foster
Alessy de Vontier
Zoey Amanda Clapp
Jérémy Raphael
Spirit Oldevent
Shawn Griffin
Leona Arts
Hallbjörn B. Laxness
Meriel Ravenwood
Maximilian Smith
Shiwo Altolos
Anne Holiday
Makoto Haruko
Rayko S Dragomir - archiv
Gwen Janessa Kingstone
Jack Darkfield
Anaze White
Chiyori Kiryuu - archiv
Ivor Oleg
Ivan Cargo
Cecil Krimhilde
Ayla Madyzyn
Katerina Shezhana Varvara
Siegfried Zauberer
Jasna Novarro
Laura Wylee
George Darkrain - archiv
Rosetta Waylan
Nargile Ljubjana
Aali White
Fehér Angelika
Samanta Shine
Spirit Darkness
Andrey Bogdan
Concordia Xanto
Amaril Gwyneth
Atum Malah
Neko Zutto
Timothy Waylan
Kalandmester
99 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
SzerzőÜzenet
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Ködszirt Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Ködszirt Iue0

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 6:57 pm

*Furcsa táncot lejtenek így ketten. Az egyik nem tud szabadulni az angyalság erejétől, a másik a démoni erők miatt nem tud kiteljesedni. Furcsa, ősi ellentét ez, mely mindkettőjüket feszélyezi, de Zakariás igyekszik minél erősebben küzdeni ellene, és főleg a saját erejét minél mélyebbre rejteni. Persze a lány védekező reakciói is segítenek ebben, hiszen ahogy látja, hogy átöleli magát, egy cseppet fölényesebb helyzetben érzi magát. Aztán a döbbenet, a furcsa reszketés, amit vérfarkasként főleg megrez. Lassan eljut addig, hogy képes legyen kihúzni magát, kezeit kitárja, és egy cseppet meg is ropogtatja a nyakát.* -Ez máris más képet fest. *mondja, és egy újabb, furcsa mosolyt villant, de ez csak átsuhanó. Közben kisöpri a szeme elől a haját, és úgy nézi a lányt, nekidőlve a falnak, kezeit lazán zsebrevágva, kissé féloldalra döntve a fejét, mert még mindig feszélyezi a jóság ereje.* -Elég nagy baj, hogy ilyen keveset tudsz, de nem én foglak felvilágosítani, abban biztos lehetsz. *mondja, majd egy laza mozdulattal kap elő egy szál fekete cigarettát, kattan a zippo és már rá is gyújt.* -Ugye, nem zavar? *néz még fel, majd, igazából választól függetlenül rágyújt a cigarettára és beleszív egy jó mélyet. Aztán kezet fog a lánnyal.* -Rossz hírem, hogy amíg nem vagy tisztában az erőddel, egyenrangú, vagy gyengébb. Egyébként Zack, helybeli, eléggé régóta koptatom itt a padokat. És bocs, ha nagyon megijesztettelek.. nem kell aggódni, nem harapok. *mondja, de azért villant még egy fogsormutogató mosolyt, persze ez csak a vérfarkasság miatti félig ösztönös valami. Hallva, hogy a lány sulija elpusztult, beazonosítja, honnan jött és nagyjából mikor. Cigarettázva ráncolja homlokát.* -Ahhoz képest sokáig elbújtál előlem. Pedig messzire érezni.. *mondja, kissé libabőrösen, de egyszerűen végighúzza a kezét a karján, hogy elhessentse az érzést.*
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Ködszirt Mentalista_druida
Üzenőláda : Ködszirt Tek4ff07021880301792070

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 6:40 pm

*Ha átgondolnám, akkor sem érezném magamat erősnek. Angyal vagyok, ám mindig gyógyításra, védekezésre használtam a mágiát, semmint erőfitogtatásra, ezért nem tudhatom, hogy mennyit érek valójában. Annyi bizonyos, hogy halhatatlan vagyok, és csak a legerősebb angyalok, démonok képesek végleg megölni. Már ez is újdonság, hiszen eddig halandónak hittem magamat, mégha a tündék és félangyalok ereje is több mint az embereké. Kénszag nem árad a naxeldíresből, ám ahogyan figyel, ösztönösen átölelem magam, mintha ezzel bármi védelmet is nyerhetnék vele szemben. Lesütöm a tekintetemet, ám eszembe ötlik, hogy még a vámpírfiú Kiliannel szemben is fel tudtam emelni a hangomat, tehát nem kéne most meghunyászkodnom. A démonság mégis más, nem tudok rajta uralkodni. A torz mosoly viszont egyenesen riaszt, és végül meg is szólal ő. Minden szava jeges tőrként hatol a szívembe. Fénylény? Nem vagyok én feu follet, még akkor sem, ha az angyalok a fénnyel és a jósággal azonosítják. Fehér a szárnyam, de ki tudja, hogy mikor ütközik ki rajtam apám bukása, gonoszsága.* A szagom? Nem tudom, hogy miről beszélsz. *Rebegem reszketve, nem jut el a tudatomig, hogy milyen erőről beszél.* Én... nem szoktam bántani senkit. Habár... nem olyan rég magamra cáfoltam, de végülis csak egy pofon volt. *Eltűnődöm a kérdésen, hiszen ha nem akar bántani, miért viselkedik ennyire... sötéten? Miért érzem magam űzött vadnak a jelenlétében? Szőke tincseim már fátyolként takarják el szemeimet, pedig nem veszem le róla a tekintetemet.* Most ugyanolyan, vagy én vagyok az erősebb? *Mosolyodom el erőtlenül, és megkockáztatom, hogy esetleg szíven szúr valami démoni pengével, s közelebb lépek.* Lirian. Ria. Ahogy jólesik. *Kezet nyújtok.* Tavaly nyáron érkeztem, amikor elpusztult az iskolám. Ez még áll, tehát fejlődök. *Döntöm oldalra a fejemet, angyali szépségem sugárzik, de tényleg nem tehetek róla. Kikapcsolhatatlan.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Ködszirt Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Ködszirt Iue0

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 9:23 am

*Csak áll, és figyeli a lányt, a szrányait, a bögréjére réved a pillantása, aztán csak áll. Az angyali kisugárzás túl erős, hogy elrejtse saját magát, és ahhoz is túl erős, hogy ki tudja magát húzni, ami roppant mód zavarja. De egyelőre nem tesz semmilyen mozdulatot. Tekintetével figyeli a lányt, mintha csak valami prédát próbálna becserkészni, ahogyan lassan hátrál, hallgatja a légzését. De nem, nem áraszt semmiféle kénszagot, nem szándékozik kitörni. Az erős pulzálás is csak azért volt, mert éppen edzett, és levezette azokat a bizonyos zabolátlan erőket ott, ahol másnak nem igen árthat. Ahogy a lány végül megszólal, Zakariás arcán furcsa, torz, gonosz mosoly jelenik meg, és egy cseppet kijjebb húzza magát, de valahogy az angyali kisugárzás nem engedi, hogy teljesen kihúzza magát, így enyhén görnyedten áll a lány előtt. Mosolyogva szemléli, majd lassan int nemet fejével.* -Ne aggódj, fénylény. Csak a szagod vonzott ki, nem sejtettem, hogy ekkora az erőd. De nem szándékozom az életedre törni. Még csak ártani sem akarok neked. *finoman méri végig ismét a lányt.* -És ahogy látom, te sem engem. Mitől félsz ennyire? Hisz én is ugyan olyan diák vagyok, mint te.. *mondja, miközben széttárja karjait, tesz pár lépést, bár tény, hogy a görnyedt járás cseppet sem kényelmes neki, de valami nem engedi, a másik túlságosan jó energiája.*
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Ködszirt Mentalista_druida
Üzenőláda : Ködszirt Tek4ff07021880301792070

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 9:17 am

*A morgó hangra megdermedek, ahogyan a gonoszság illata az orromba kúszik szépen lassan. Máris rámtaláltak? Lelepleződtem, és itt a vége? A nyomomba eredt valami szörnyűséges rém, hogy pontot tegyen örök életem végére? Rémülten húzom magam alá a szárnyaimat, és leteszem bögrémet a földre, ahogyan megfordulok. A fiú, aki rám néz szörnyű szemeivel, ismerős számomra, láttam már őt, talán voltunk is együtt kiküldetésben, mégis, ahogyan most itt áll előttem, érzem benne a démoni erőt, amely őseim ellensége. Jószándékú vagyok, mástól ritkán nézem ki, hogy gonoszság vezérelné, mégis... ami árad belőle, az túlontúl olyan, amit még el tudnék viselni. Felállok a gugoló pozicióból, és vállam felett a levegő felé pillantok, hiszen talán szükség lesz rá, hogy elrugaszkodjak, ha az életemre akarna törni. Nem látok nála fegyvert, míg én magam meg tudom idézni a rám jellemzőt, habár még sosem tettem, fogalmam sincsen, hogyan is nézne ki. Talán egy íj? Szeretem az ősi faragásukat, de csak megcsodáltam eddig őket, nem szokásom harcolni, gyógyító vagyok, amióta az eszemet tudom. Bizonytalanul döntöm oldalra a fejemet, balommal pedig a falat támasztom meg, hátha attól önbizalmat nyerek. Aranyszín tincseim csigaszerűen omlanak tengerkék szemeim elé, ahogyan végre levegőt véve szóhoz tudok jutni.* Azért jöttél... hogy bánts? Hogy megölj? *Kérdezem vontotottan, és figyelem a mozdulatait. Úgy tartják, a démon mielőtt kitörne, kénszagot áraszt. Így lassan, mélyet szippantok a levegőből, talán a felismerés megmenthet, ha időben reagálok.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Ködszirt Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Ködszirt Iue0

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 8:47 am

*Elég erőteljes, morgó hang érkezik Lirian füleibe, ha éppen figyelmez rájuk. Aztán hangos fogcsattogtatás, szétáradó démoni energia, aminek szinte lehetetelen parancsolni. Valami furcsa, ősien sötét, és gonosz lappang itt a falak között, és mintha éppen valami nagyon durva dolgot marcangolnának szét.. aztán egy fekete nadrágban és ingbe öltözött fiú lép ki a fényre, kissé még mindig morogva, mellette egy ugyancsak éjfekete, már-már zordó külsejű németjuhásszal. Az angyal, a tiszta vérű, fényes angyal jelenléte megzavarta, és szinte ösztönös reakcióként morog rá, és mégis jön elő a gyakorlóteremből, ahol energiáit és feszültségét vezette le. Muszáj, nem szabad, hogy random elszabaduljon akár démoni, akár átkozott vére, így néha muszáj levezetnie az energiáit, kiengedni a fáradt gőzt, ahogyan most is. Nyakában barna-fekete sálat visel, haja félhosszú, kissé szemeibe lóg, elfedve ezzel egyrészt ébenfekete, kútmély szemeit, és sápatag, fehér arcát. Persze nem teljesen, nem is emosan, sokkal inkább csak félig, mintha éppen rejtőzködne. Nem húzza ki magát teljesen, egyelőre csak méregeti az angyalt, miközben igyekszik visszafogni, elrejteni démoni energiáit, bár a másik, ha akarta, már rég megérezhette rajta, hiába félig vándor, és kötődik a természethez, az ősgonosz, ami benne van, bizony így is ki-kiüt. Nem szól, csak megáll, kissé feljebb szegve a fejét, és kutatóan méregeti az angyalt, valamint kitárt, hófehér szárnyait, minth furcsálná a másik viselkedését.*
Vissza az elejére Go down
Lirian con Silvanas

Lirian con Silvanas


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 150
Kaszt : Ködszirt Mentalista_druida
Üzenőláda : Ködszirt Tek4ff07021880301792070

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 8:40 am

*Nem olyan régen tudtam csak meg, hogy teljesvérű angyal vagyok, még mindig nehéz felfognom. A tündék, akik felneveltek, egész idő alatt hazudtak nekem. Vagy óvni próbáltak? Felfogás kérdése. Mit keresne egy angyal a halandók között? Amíg csak úgy véltem, hogy valami ideköt, addig egészen boldog voltam, ám így, hogy tudom, a felsőbb teremtmények egyike vagyok, akik talán folyamatosan figyelik a lépteimet, cseppet sem könnyű. Ezen egyátalán nem javított a Killian féle affér, de talán egy kicsit elvonta a figyelmemet. Viszont napok óta nem láttam, ezért visszazuhanok a magányba, a barátaimat mégsem akarom ezzel terhelni. Apám talán egy sötét angyal, ezt régen tudom, de az akit az anyámnak hittem, egy tünde leány, aki már meghalt, nos semmi közöm hozzá, talán az anyám él valahol, és ő is magamra hagyott. A repülés még nem igazán megy tökéletesen, fél-angyalként nem szerettem használni, de így muszáj, mert ki tudja, mikor ragadnak el a szárnyasok. A mai napomat az erdőben töltöm, hogy talán némi vigaszt leljek, de az állatok megérzik a bizonytalanságomat, így kitérnek előlem. A ködszirtet célzom meg, úgysem jár errefelé senki. Nincsen hideg, mégis a kandalló előtt ücsörgöm, és kakaót iszok, aztán a bögrét szorongatva kiülök a teraszra, és onnnan bámulok kifelé. A hajamban bordó csat, alig fogja fel aranyszín tincseimet. A ruházatom ezüst kivágott nyári ruha, a szárnyaim alatt megkötve, most már nem is akarom rejteni őket. A hófehér tollak szétterülnek a falon, amelynek a hátamat vetem.*
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Ködszirt Auror

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 7:20 pm



-Tudom. *célozva ezzel Budapestre immár magyarul megszólalva akcentus nélkül.*
-Vagyis több évig éltem arra. * teszi még hozzá lehuppanás közben. És szórakozottan figyeli a készülő műalkotás festési folyamatait, mintha bele akarná az agyába vésni a lány minden egyes mozdulatát, ahogyan kialakítja a formákat, húzza a vonalakat, hordja fel a kezére a színeket. A beszélő macska meg sem lepi, hallott már beszélő állatokról, és hasonló dolgokról, habár a varázsvilág csak pár éve ismerős a számára és igazán részese csak bő egy éve lett.*
- Több mint jó! *mosolyog Berillre.*



//FAGY.//

Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Ködszirt Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködszirt Tek518fe3dbcdf0e0453096

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 7:01 pm

- Hmm-hmm. Hát rendben van, Enrathol Dorhead, a Duna melletti Vidanból. Akkor összefestem a kezedet. *Olyan bárgyún és balgán mosolyog, mint egy kislány, akihez most vágtak hozzá 433 tábla csokit.* - Én egyébként a Duna melletti Budapestről jöttem. Vagyis. A duna igazából átmegy a városnak a kellős közepén. Mármint... érted. *Feleli, miközben megfogja a srác kezét, lehuppan a földre, enratholt persze húzza magával, és az ölébe kapja a karját. Úgy 5-10 perc alatt hoz össze egy babérkoszorús koponyát a srác kézfejére. Amikor befejezi, hümmögve veszi szemügyre munkája gyümölcsét.* - Szerintem egész korrekt lett. Hogy vélekedsz effelől, kedves barátom? *Pislog Enratholra.* - Nekem is tetszik. *Szólal meg most Fleeriel.* ~Nem, mintha Téged kérdeztelek volna...~ *Daimon és gazdája között mostanában valamiért elég feszült a hangulat.*
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Ködszirt Auror

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 6:47 pm


*Nagyra nyílt szemekkel nézi a koponya alatti levelek útját, és végül is azt leséné, hogy honnan is erednek azok a zöld tetoválás csodák. Zárt mosollyal néz a lány szemibe. *
-Enrathol Dorhead. *egy kicsit oldalra biccenti a fejét.*
- Vidanból jöttem, állítólag festői táj a Duna mellett. Arcra azért én nem szeretném, jobban szeretem, ha mindenki tudja ki vagyok. *A mosoly nem hervad le az arcáról, és miközben beszél, enyhén feszülten és kissé idiótának tűnően vakargatja meg a fejét, bal kézzel, majd a jobbjára néz.*
-De mondjuk, a jobb kezem már úgyis festékes, ebből valami jobb dolgot is kihozhatnál a pacánál, ami most van rajta.
*Ajánlja fel a jobbot a lánynak.*

Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Ködszirt Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködszirt Tek518fe3dbcdf0e0453096

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 6:30 pm

- Naa! Csodálatos pókembert tudok festeni. *Böki oldalba újdonsült ismerősét.* - Tetoválónak készülök. Értenem kell ehhez. Nézd csak meg! *Húzza le pólóját egy kicsit, és mutatja meg a legújabb szerzeményét. Valami van ilyesmiről szó, kicsit visszafogottabb verzióban, nyilván.* - Úgyhogy rám bízhatod magad. De mármint nem akarom rátetoválni az arcodra. Csak festék. Érted. *Azzal pedig rágyújt egy cigire. Elég furcsán néz ki, szóval ki tudja, minek nézi a srác, de bárki, aki megkóstolja, tanúsíthatja, hogy nem mókás cigiről van szó, csak elfogyott a pénze, úgyhogy magának kellett töltenie.* - Nőből vagyok. Mindent akarok, és azt most azonnal. *Jelenti ki tárgyilagosan két slukk között.* - Egyébként ki vagy és honnan jöttél, ha már ilyen jól elbeszélgetünk?
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Ködszirt Auror

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 6:18 pm


*Akárhogy is néz ki Berill, Enrathol nem a ruha alapján ítél. Volt ő már sokkal rosszabb "bőrben", amikor még otthon volt... A gondolatok egy pillanatra elterelik a jelen eseményeiről, és a lány mondatának első felére nem figyel eléggé, így csak "... a zsenik is bolndok ..."-tól figyel igazán a Berill mondandójára. Egy pillanatra megijed, hogy még csak bemutatkoztak de "már" vetköztetni akarják, majd "testfesteni", és mindkettő látszik rajta, hogy nem szeretné. Az előbbi szigorú tekintet és a szúrósság nyomát sem lehet már találni, sőt, inkább egy önkéntelen vigyor van az arcán. Ezzel a vigyorral méri végig újra Berillt.*
-Lehet túl gyorsan akarsz mindent. * jut eszébe nagyapja böcsessége, aki mind magára mind unokájára használta eme szavakat.*
-Ezek a dolgok szerintem nem parancsra jönnek, mint a varázslatok és a kutyák, mondjuk én nem értek a művészethez...*szélesedik vigyora mintha valaminek örülhetne.*

Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Ködszirt Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködszirt Tek518fe3dbcdf0e0453096

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 6:07 pm

- A legtöbb művész bolond. Ezért szeretjük öket. Nézd például Dalít. Vagy Vasarelyt. Vagy azt a Pop Artos csávót. De a zsenik is bolondok, és őket is szeretjük. Mint Einstein. Szóval. Lehet, hogy ez a kikövezett út a csillagok közé? *Tárja szét kezeit színpadiasan, kerekre tágult, rajzfilmbe illően csillogó szemekkel. Aztán némi gondolkozás után visszacsúsztatja a fegyvert a tokjába, és a srácra sandít.* - Nem, valóban. Igazad lehet. És ha mondjuk aktokat festenék? *Vigyorog rá végül Enratholra.* - De persze valami különlegességgel! Minden fazonnak pandafeje lenne. Például. *Nem létező kecskeszakállát pödörgeti és a messzeségbe réved.* - Neeem, akkor meg perverznek gondolnának. Nehéz élet ez a művészség! *Húzza el a száját, és az ég felé néz, mintha onnan várná a segítséget.* - Hát, ma elmarad a Deus ex machina. *Jelenti ki csalódottan.* - Szeretnéd, hogy kifessem a fejedet valaminek? *Biccenti oldalra a fejét, és gondolkodva mered a fiúra. Nem kell tőle megijedni, csak szórakozott egy kicsit, de a légynek sem tudna ártani; bár ez első ránézésre talán nem így tűnik a lila-fekete csíkos féllábas harisnyájában, acélbetétes bakancsában, alig 30 centis farmernadrágjában, meg szerteszana szaggatott fekete trikójában... És az a cilinder...!*
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Ködszirt Auror

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 5:58 pm


*Amikor elengedi Berill kezét, már észreveszi, hogy miért is ment ez olyan nehezen. A festék. A Smith láttán - ahogy az rá irányul, hiába van kibiztosítva - nem költözik félelem a szemeibe, inkább azok szúrósak és fenyegetőek lesznek egy pillanatig, majd ahogy a fegyver a vászonra irányul, megkönnyebbül és már nem veszi annyira komolyan a dolgot, de a fenntartásai megmaradnak. Majd Fleersre vetül a tekintete, mint egy ragadozómadár, amint a zsákmányára néz, és egy pillanatra gonosz vigyor suhan át az arcán.*
-Jaj de szép! * már lép is a cicához és simogatja meg a jobb tenyerével, persze finoman, hogy az ne ijedjen meg, és barátkozásnak vegye. Meg persze azért is hogy némi festéket szedjen le a tenyeréről macskaszőr segítségével, meg azért, mert úgy veszi észre, hogy Fleers az kimaradt a mókából.*
- Égett vászon lenne és bolondnak tartanának. * Jelenti ki, miután végzett a "bemutatkozással". ~Nem alaptalanul.~ teszi még hozzá gondolatban.*

Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Ködszirt Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködszirt Tek518fe3dbcdf0e0453096

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 5:46 pm

*Semmi baj, most már Eranthol keze is csupa szín és vidámság, akárcsak Berillé. Nem úgy megy az, kérem, hogy csak úgy kimaradunk a muriból! Aztán persze választ is kap, "tarka".* - Hmm. Hát ezzel feladtad a leckét, barátom. *Farmershortjának oldalán függő fegyvertartójából előveszi Smith-ét, és az állához ütögeti. Aztán a srácra szegezi. Majd rögtön tovább a vászonra.* - Mi lenne, ha belepörkölnék egyet? *Egyik szemét lehunyja, céloz.* - Ilyennel még tuti senki nem próbálkozott. Tuti, hogy végre felfedeznék a csodálatos tehetségemet! Ja, ő amúgy Fleers. *Biccent oldalra, a daimon irányába, majd meghúzza a ravaszt. Kattanás... Bizony, nem volt biztosítva - nem mintha meglepődne rajta, ezt igazából így tervezte, nem szándékozott ő átlyuggatni egy vadonatúj vásznat! Pusztán a játék kedvéért. Kellemes elképzelés telelövöldözni egy képet. Na de előbb kellene rá festeni valamit...*
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Ködszirt Auror

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 5:33 pm


*Furcsálva és sűrűn pislogva figyeli, ahogy a lány örül a poénnak és nem hogy nevetne rajta, hanem teljes természetességgel kezeli, mint aki tényleg meg lett dicsérve. Azért tovább mosolyog, tetszik neki a kialakult helyzet, és megint egy ismeretlen arc, egy új ember. A felismerhető kérdésre is csak a vigyor a válasz, ami egyre bárgyúbb és látszik Enratholon, hogy a kiszakadó röhögést tartja vissza éppen, a sárga festék arcra kenés miatt. A kéznyújtást elfogadja, ő is bemutatkozik.*
-Enrathol... * egy kicsit a lány szavába vágott, de még felfogva Berill szavait gyorsan elfojtja a további beszédet. Gondolkodás nélkül böki ki az előbbi kis dallam egy szövegét:*
-Tarka.*közben elfelejti elengedni Berill kezét, mert az az érzése, hogy valamit félbehagyott.*

Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Ködszirt Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködszirt Tek518fe3dbcdf0e0453096

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 5:19 pm

*Fleeriel távoli füttyszót vél hallani, amire figyelmezteti Berillt is - ám a lány most túl elfoglalt ahhoz, hogy bármiféle füttyögőkkel foglalkozzon. Fel sem tűnik neki, hogy valaki érkezik, mégpedig a háta mögé, és a még megfestetlen képét veszi szemügyre. Csak akkor tűnik fel neki az idegen, amikor a srác megszólítja. Az elismerésre büszkén kihúzza magát, és piros festékes ecsetével Fleerielre bök, akit így sikerül is beteríteni.* - Látod?! Végre valaki elismeri a művészetemet! Szóval felismerhető? *Pislog hatalmas szemekkel a srácra, és kézfeje hátával megtörli orrnyergét, ezzel némi sárgát csempészve az arcára. Megemeli a fején pihegő cilindert és pukedlizik egyet, majd a kezét nyújtja.* - Berill vagyok, Berill Dalida Cornish. Mondd ki az első szót, ami most az eszedbe jut! *Szólítja fel a szegény ismeretlent. Igen, Berill már csak ilyen. Aztán, ha a fiú kimondta az első szót, ami hirtelen beugrott neki, Berill néhány vonással fel is írja azt a vászonra. Hogy miért? Fantasztikus kérdés, amely talán örökre megválaszolatlan marad...*
Vissza az elejére Go down
Enrathol Dorhead

Enrathol Dorhead


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Ködszirt Auror

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 5:11 pm

Játékhoz:

*Valamiért a "ti ti ti ti tá tá" dallamfütyörészés közben az iskola teleportszobájába vitte a lába, és innen - ahogy már hallotta párszor - a legjobb választás a ködszirt, ahol még - e rövid idő alatt nem volt. Ahogy a teleportáció végbement, megint előjön az enyhe gyomorkavargó érzés, amely a mágikus helyváltoztatásnál nála általában szeret felbukkanni, például, hogy most megkeserítse a majd kellemesen elfogyasztott italok ízét, zamatát.
Érkezéskor újra eszébe jut a "ti ti ti ti tá tá" dallam, és újra előveszi azt a hangszert, amellyel - szerinte - tud - mások szerint nem tud - bánni: a füttyöt. Lassan sétál ki a teleport szobából. Megtorpan az elé terülő látványtól. A festékes lány egy tiszta vászonnal maga előtt, és egy macskával maga mellett. A megtorpanáshoz hanghatás is társul, vagyis hogy hang elhallgatás. Ugyanis a fütty abba marad. Szedi a lábát és mindennemű bemutatkozás nélkül a lány mögé megy, hogy megnézze pontosan mit is fest.*
-Áh * jön az áhítat szava és a felismerésé, vagyis a megvilágosodásé* - Téli tájkép. *Bólogat elismerően és mosolyogva.*
-Szép...* nyel egyet és a bólogatás egyre gyorsabb lesz.*

Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Ködszirt Mutatvanyos
Üzenőláda : Ködszirt Tek518fe3dbcdf0e0453096

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 4:57 pm

*Először Fleeriel jelenik meg a színen, a teleportszobából andalog ki. Na persze, Berillnek már nem ilyen egyszerű a dolga; ahhoz képest, hogy boszorkány, igen-igen szereti megnehezíteni a saját dolgát. Szájából egy zacskó lóg, egyik kezében feszített vászon, másik kezében egy festőállvány, aminek kiálló lábaiban nagyon úgy tűnik, hogy el szeretne esni... Na meg persze ismeretlen helyről kiáll a lányból néhány ecset is, és egy üveg víz. Amikor végre kiér a teraszra, nagyot szusszan, és mindent ott helyben elejt, ahol van.* - Így könnyebb! *Felel Fleeriel, a macska-daimon rosszalló tekintetére, és felállítja az állványt. Rá a vásznat, maga mellé a zacskóból előkerülő poharat, vizet. Festékpaletta is kerül elő, meg jó néhány tubus, mindenféle lehetetlen színekkel. Fleeriel lecsüccsen a lány mellé, és fejét oldalra biccentve figyeli, hogy Berill mit összepancserkodik... Nem egyszerű ez a lány, az tény. Már tokától bokáig festékes, de a vászon hófehér. Hát igen... Nem könnyű a művészek élete.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 9:09 pm


- Ezek nem a legféltettebb titkaim, ezek azok a dolgok, amiket alap esetben nem kérdeznek meg tőlem soha. Most jól esett elmondani, és máskor is elmondanám neked... te sötét alak! * kedveskedem kissé és igyekszem a helyzet komolyságát komolytalanabbra terelni. Hiszen miért is hiszi azt, hogy ezek életem nagy titkai? Nem azok, ezek csak töredékek belőlem, amit meg akarok neki mutatni. Hiszen a kíváncsiság nagy úr, hátha pont egy ilyennel fogom felkelteni az érdeklődését! *
- Hogy mit csináljak? Dorombolni... neked? * pirulok el, és lelki szemeim előtt már látom is, ahogy testével a falhoz szegez, hogy érzem mámorítóan férfias illatát, ajkát a nyakamon, majd nyelvét a számban.. Egy pillanatra behunyom a szememet, és próbálok a kitörni készülő pánikon úrrá lenni. Túlságosan ígéretesnek hangzik minden amit mond, és lassan ha így haladunk el fogom hinni, hogy talán tényleg van esélyem, hogy lehetek a számára különleges. Pedig a tiltakozás ellenére egyszerűen nem tudok tőle menekülni! Rajongásig imádom, és ha lehetne csak ő létezne a világon, és én! Ketten egy párban! *
- Tehát akkor azt már nem árulod el minek is... * motyogom magamnak, miközben a szárnyát simogatom. Apró kezemmel végigcirógatom, majd elkapom a tekintetét és egy hosszú másodpercig tündöklő szemébe nézek. Annyira csodálatos, annyira rabul ejtő, és hangos morranásából arra következtetek, hgoy élvezi amit teszek. Ismét vörössé válik arcom, majd zavartan engedem el őt és már-már érzem a hiányát, mikor felpattan mellőlem. *
- Én is remélem, hogy találkozunk még valmikor! * mosolygom kedvesen, és természetesen egyáltalán nem hiszem azt, hogy a barátságnál több dolog miatt akarhatná a társaságomat....
Milyen kár... *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ködszirt Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ködszirt Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:38 pm

*Finom mosoly suhan át az arcomon, amikor egyszerűen csak elárulja, hogy mi is az, ami a legfontosabb számára. Nekem, a sötét lelkűnek adja meg azt, amivel akár sakkban is tarthatnám, amit felhasználhatnék ellene, hiszen ha akarnám... nem tudná megvédeni, azt ami fontos, velem ellentétben.* -Már-már izgalmas, hogy mennyire nyílt vagy és naiv, a legféltettebb titkaidat mindig ilyen könnyen adod ki a sötétségben lapuló veszélyes alakoknak? *Naná, hogy saját magamra célzok ezzel, teljesen egyértelmű. A lelkem mélyén lévő jóság... kétlem, hogy valaha is megtapasztalhat olyasmit, amire vágyik, talán valami ahhoz hasonlót, vagy azzal rokon dolgot. Netán, hogy érdekesnek tartom és minél több időt töltök el vele, minél többet hallom naiv szavait, és gyermeteg lelkesedését, annál többször vágyom rá, hogy megszerezzem magamnak. Távol marad, közben pedig nyíltan elárulja, hogy rendkívül nehezen megy neki, mint most is. Röviden felnevetek, mély baritonom szinte betölti a termet, elnyomva a hangszerek még mindig visszhangzó halk szavát.* -Az egómat feljebb nem tudnád cicus, és igenis... egyre inkább akarom, hogy dorombolj nekem. *Az akarom szócskát jól meg is nyomom, immár nyíltan kimondva, hogy a játék célja pontosan az, hogy megszerezzem magamnak. Úgy érzem, hogy már elértünk arra a pontra, ahonnan nagyon nehezen tudna visszahátrálni, a háló már a lábára csavarodott és talán csak akkor tudná lefejteni magáról, ha azzal önnön testében tenne márt.
Aztán finoman simogatni kezdi a tollaimat, aprók az ujjai, az én kezeimhez képest szinte gyermekinek mondható. Finom és óvatos mozdulatok, mintha csak félne, hogy még véletlenül se okozzon kárt, véletlenül se tegyen olyasmit, amivel kellemetlenséget okozna nekem. Folyamatosan őt nézem, miközben mozdulnak az ujjai, aztán ő is felpillant, nem engedem el a tekintetét néhány pillanatig, aztán csak halkan felmorranok, jól esően. Nem mondom ki nyíltan, de ebből tudhatja, hogy jól esett, amit csinált. A kérdésére csak megemelem kicsit a vállam.* -Annak tekintesz, aminek szeretnél, én is annak tekintelek, aminek én szeretnélek cicus. *Egy pillanatra előre nyúlok, finoman végigsimítok az arcán, majd lassan felállok a helyemről. Lepillantok még rá újra.* -Játszani, szárnyalni... figyelni. *Nem vagyok az a típus, aki mondjuk nekiáll teszem azt vízisielni, vagy efféle hobbit űzni, az ilyesmi nem az én világom. Aztán csak újra elmosolyodom, majd a kijárat felé pillantok.* -Várom, hogy újra dorombolj nekem cicus... nagyon fogom várni. *Nem köszönök el, legalábbis szavakkal nem, csak egy hosszabb pillantással, majd hátat fordítok, és kint a párkányról rugaszkodom el, néhány pillanatig csak zuhanva a mélybe, majd szárnyra kapva, érezve a szabadságot, amit annyira imádok.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:17 pm

Spoiler:

- Persze, hogy van olyan! Nekem ilyenek a rajzaim. Soha senki kezébe nem adnám oda őket! Tudod a tárgyak rajzolása egy hobbi, de amit igazából imádok az a ruhák tervezése. Egyszer talán majd a lányok és fiúk csak az én ruháimat fogják hordani! * vigyorodom el, majd próbálok kissé másra is koncentrálni, ami természetesen nem igazán megy. Kezem sajogva ég, ujjaim görcsösen merednek elém, majd mikor elkapja azokat, ismét zavartan kezdek mindenfelé pislogni. A kérdésemre nem válaszolt, már ami a szárnyának érintését illeti, bár igazából egyszerűen már nem is gondolok rá. Jobban lefoglal maga az a tudat, hogy hozzám ér, hogy hosszú ujjai tűzként égetik bőrömet és hogy én mennyire zavarba jövök. Szerintem soha nem fogok tudni mellette normálisan viselkedni, egyszerűen annyira megbabonáz. Tudom, naív vagyok, és hiszékeny, én azonban bízom benne. Hiszem, hogy talán benne is lapul némi jóság. Kell benne lennie valaminek, kell hogy legyen lelke, még akkor is ha harcol ellene. És én mindenél boldogabb lennék, ha azt az aprócska lélekdarabot én találhatnám meg. *
- Igazából.. dorombolni? Kedves vagyok veled, de én tisztességes lány vagyok, és mindemellett próbálom nem feljebb emelni az egódat, még akkor is, ha gondolom számodra minden tettem és mozdulatom egyértelmű... * felelem halkan, majd ismét elvörösödöm. Hiszen őszintén kijelentettem, hogy próbálom leplezni az érzéseimet, és ezzel el is árultam magam! Hogy lehetek én ilyen ostoba? Most azt fogja hinni, hogy mélységesen szerelmes vagyok belé, ami persze nem is túl nagy túlzás, azonban mégis! Sosem játszom ennyire nyíltan, én csak a csendes megbújó vagyok, nem a főszereplő, akivel érdekes dolgok történnek.
persze mindezek után már csak azon lepődök meg ennél is jobban, hogy szárnyát a kezemre teríti, én pedig kissé elnyílt ajkakkal pillantok először a fiúra, majd a fekete tollakra. Mikor nem látom az arcán, hogy helytelenítené a dolgot, lágyan hozzáérek azokhoz. Ujjaim végigfuttatm minden egyes tollon, azok tövén, majd lágyan elidőzöm a pihéken is. Kezem cirógatja, majd pár másodperces simogatás után lopva az arcára nézek. Vajon nem csináltam rosszul? Vajon kellően finom voltam? Hiszen mennyire jó is lenne, ha megjegyezné, milyen az érintésem, és innentől kezdve már vágyna rá, akarná, hogy hozzáérjek!
Nagyot sóhajtok, majd feljön a barát téma. Érdeklődve nézek rá, majd kulcsolom össze a kezemet magam mellett. *
- Á értem! Attól ugye még nem baj, ha én a barátomnak tekintelek? Én nem tartom időpocsékolásnak, úgyhogy nem kell miatta aggódnod. Ezt a terhet átveszem én! * kuncogok fel hangosan *
- És amúgy mit szeretsz nagyon? Mármint van valami hobbid? Valami, ami kikapcsol? * érdeklődöm, hiszen próbálom megismerni ezt titokzatos angyalt. Szívem egyetlen angyalát.. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ködszirt Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ködszirt Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 7:41 pm

*Nem látok a fejébe, így nem tudom pontosan, hogy mit is gondol rólam, de ha tudnám lehet hogy sok esetben helyeselnék. Az tény, hogy határozott vagyok és persze eléggé erőteljes jelleme is, amit sokan nehezen viselnek, sőt nem ritkán rosszul jövök ki bizonyos helyzetekből, de ez a világért sem tántorítana el az elveimtől. Nem csoda, hogy legutóbb is megsínylette a szárnyam azt a cseppnyi arroganciát. Lehetséges, hogy ha a többiekkel tartok... de nem erősségem a csapatmunka és egyébként sem dolgozom össze mindenféle balga halandókkal. És hát lássuk be, végül csak nekem köszönhették, hogy az egész ügy megoldódott, a makettet megsemmisítettem, de persze semmi köszönet. Na ezért nem értettem meg soha azokat, akik önzetlenül tesznek másokért, ha ott a jutalom, akkor még csak-csak, de az emberi önzőség olyan határtalan, hogy csak úgy tenni értük... egyenesen őrültség.
Azzal persze tisztában vagyok, legalábbis az apró jelek alapján, hogy mikre gondolhat velem kapcsolatban és nem is tudom, valahogy engem is érdekel ez a lány. Furcsa, kicsit más mint az eddigiek. Naiv, ám mégis erős és igyekszik ellenállni... nekem. A legtöbbeknek ez nem szokott menni, vagy igen rövid ideig, vagy túlságosan és a végén lelépnek inkább. Ő nem menekül, de más sem tesz. Igazán furcsa és szokatlan, talán épp ezért kelti fel az érdeklődésemet. És, hogy eljuthatna-e a szívemig? Nem sokan tették még ezt meg, és nem is tudom, hogy akad-a ilyen hely, ahova el lehetne jutni. Az érzéseket már kiölte belőlem az anyám, nem hiszem, hogy valahol mélyen túl sok lenne még belőlük.*
-Pedig, ha belegondolsz mindenkinek akad olyasmi, amit félt és magának akar, legyen az egy napló, egy személyes tárgy, vagy a haja, netán a nyakszirtje. Bármi lehet ez, nem minden angyal félti a szárnyát másoktól, nem vagyunk egyformák. *Hát annyi szent, hogy nagyon nem. A kérdésén azért meglepődöm, hiszen bátorságra vall, vagy csak kicsúszott és maga sem gondolta volna, hogy ki meri mondani? Elmosolyodom ennek ellenére, de végül egyelőre nem mondok semmit, láthatóan gondolkodom a dolgon, bár már ennek is örülhet, hiszen nem mondtam nyíltan nemet. Ezzel már többet ért el, mint az a fél-angyal, a szemtelen... de meg is kapta azt, ami neki jár. Várok tehát a válasszal, amire előkerül a keze, egészen véletlenül látom csak meg a véraláfutásokat a tenyerén, amit gyorsan igyekszik is elrejteni. Egyszerűen nem engedem neki, határozottan fogom meg a kezeit, és fordítom felfelé a tenyerét.* -Hát ennyire próbálsz nekem ellenállni cicus? Pedig mennyivel egyszerűbb lenne dorombolni karmolás helyett... *Súgom egész halkan, majd mostmár döntök. Kicsit távolabb csúszom tőle, csak néhány centivel és a szárnyamat leemelem a válláról, hogy kettőnk közé húzzam be. Felemelem a hozzám közelebb lévő kezét és lassan a szárnyam élére helyezem.* -Dorombolj... *Mosolyt eresztek meg, persze mint oly' gyakran, most sem lehet tudni, hogy mi bújik meg a mosoly mögött, mit is gondolok pontosan. A kérdésére már nem tudom visszafogni, hogy röviden fel ne nevessek.* -Úgy ismertél meg, mint akinek sok barátja van? Nem igazán szoktam barátkozni... nálam más úton haladnak az ismeretségek. Szövetséges esetleg, de csak ha okom van rá. Ellenség, netán szerető, a baráti szál időpocsékolás.
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 10:34 am

Még mindig túlságosan merev vagyok, és ezt nem is bánom. Ha apám itt lenne, az a drága, biztos büszkén nézne rám, a lányára, és arra a nőre aki lettem, vagy éppen, aki lenni próbálok. Soha nem akartam másokat megváltoztatni, igyekeztem elfogadni az embereket olyannak amilyenek. Aidan-nal is ezt teszem. Tudom, hogy gyönyörű, azonban én nem csak ezt látom. Szemeim előtt egy tökéletes lény áll, aki mindenkit túlszárnyal. Erős személyiség, olyan, aki őszinte, és aki nem fél attól, hogy kimutassa gondolatait, vagy éppen a foga fehérjét. Hazudnék, ha azt mondanám nem rajongok a kinézetéért, azonban ennél sokkal többet számít a lénye, mely megborzongat, már-már elgyengít. Dühödt, elszánt tekintetében milliószor elvesznék, fintorát, gúnyba szaladó ajkait ujjaimmal érinteném. Imádom, hogy ennyire elszánt, hiszen ez azt jelenti, az élet dolgait is hasonló vehemenciával kezeli. Félti a tulajdont, ami azt jelenti, hiába is titkolja, vannak dolgok, eszmék melyekhez ragaszkodik, ez pedig egyfajta hit, még ha nem is Isten az, akit imád. Nekem elég, hogy kiáll magáért, hogy úgy kezeli a helyzetet ahogyan, és akkor laza, mikor csak a helyzet megkívánja.
Kissé felengedem, majd ujjammal egy tincset a fülem mögé simítok, persze nem túl sok sikerrel. A fekete hajszálak rögvest vissza is ugranak a szemem elé, hát igen, ismét csak egy félsiker! Vajon megfelelő lehetnék én az ő számára? Vajon lehetnék az a lány, akinek örülne, hogy mellette van? Megérdemelhetném a tiszteletét, azt hogy azonos félként tekintsen rám, hogy elismerje, hogy ha nem is fizikálisan, de lelkileg vagyok olyan erős mint ő? Lehetnék az a lány, akiért rajong, aki csak az övé? Vajon elég lennék számára minden tekintetben, annyira, hogy másra többé nem is vágyna? Hiszen csak kérnie kellene, és én örömmel tekinteném a társamnak, annak a férfinak, amelyből csak egyetlen van minden nő számára a földön. Mert tudom, hogy számomra ő a megtestesült vágy, szerelem, érzelem és erő, a biztonság, melyet mindennél jobban akartam. Vajon ha szeretném, és igyekeznék, büszke lenne rám? Elindithatnám benne ezt az aprócska vezérhangyát, mely az esze után a szívét is megtalálja?
Ahogy lassan rámteríti a szárnyát ismételten megborzongok. Fejemet felkapom, és immár farkasszemet nézek vele, bámulom íriszeit, és képtelen vagyok kikerülni a hatása alól. Apró kezeim észrevétlenül fonódnak ökölbe, körmöm már-már fájdalmasan nyomódik bőrömbe, és lassan azt érzem, még egy kicsit a közelembe marad csúnyán fájdalmat fogok magamnak okozni, csak azért, hogy ezzel is megpróbáljak menekülni. Ez az én egyetlen védelmi és menekülő útvonalam. A fájdalom mely mindig kijózanít és forróvá vált fejemet, és szívemet képes lehűteni. *
- Nem tudtam, hogy az angyalok szárnyát csak engedéllyel lehet megérinteni. Mármint értem én hogy te akarod eldönteni, hogy ki érhet hozzá, és hogy megint más ha ezt te teszed. Nekem megengeded, hogy megsimogassam a tollakat, melyeket oly kevés embernek engedsz? * szalad ki a kérdés a számon, majd azonnal meg is bánom. Hiszen tolakodó vagyok, és valószínűleg idegesítő is. Hiszen én nem vagyok senkije, miért tenne velem kivételt? Miért kellene nekem másnak lennem? Miért járna nekem ekkora megtiszteltetés? Hiszen nem érdemeltem ki semmivel, nem tettem semmit, amiért ekkora "ajándék" járna.
Arcomon megjelenik a sokadik pír majd inkább mentegetőzni kezdek. *
- Ne haragudj, nem akartam pofátlan lenni, és ... hiszen épp az előbb mondtad, hogy azt nem lehet mindenkinek... * sütöm le a szememet, majd mikor közelebb jön hozzám elködösülő lélektükrökkel nézem arcát. Pillantásommal finoman végigsimítok vonásain - apró borostáján, hófehér bőrén, cakkos felső ajkán és erőteljes orrán. Egyre közelebb siklik hozzám, érzem a leheletét, mely ajkamat megnedvesíti, én pedig önkéntelenül is megnyalom az ajkaimat és nyitom szét azokat enyhén. Nem akarom, hogy közelebb jöjjön, hogy megcsókoljon, elrontaná a hangulatot, hiszen én nem vagyok olyan lány aki könnyen kapható. Nem akarom hogy elrontsa, hogy utána magamat hibáztassam féktelen természetem miatt. Mikor ujja megtalálja az egyik hangot a zongorán, és elsiklik mellettem, elfordítom a fejemet automatikusan, majd fel is szisszenek. Körmeimet sikeresen építettem bele ugyanis kezem finom bőrébe, és még csak észre sem vettem, hogy mekkora fájdalmat okoztam magamnak, ez pedig nem jó jel. Vajon ostoroznom kellene magam ezek után, hogy kicsit kikerüljek a hatása alól? *
- Öhm... saját magamtól. Megszereztem a kottát, és addig kalimpáltam, míg végül összeállt. De tudod nem volt egyszerű, ugyanis olyan apróak a kezeim, hogy nem érem át az egy oktávot... * magyarázok, majd figyelmetlenül mutatom meg neki a kezem, és az ott éktelenkedő vöröslő és liluló véraláfutásokat, melyeket épp az előbb okoztam magamnak. Mikor meglátom hibámat szégyenlősen teszem az ölembe a kezem, majd meredten a zongorára koncentrálok. *
- Miért? Nem lehetünk barátok? Mármint nekem nincs sok barátom, viszonylag nehezen kommunikálok... Neked sok barátod van? * kérdezem ezzel is terelve a témát a kezemről, és persze reménykedve abban, hogy talán mégis megengedi hogy a szárnyához érjek, és finoman végigsimítsak a hosszú tollakon, azok tövén és a pihéken, melyek elrejtve megbújnak a feketeségben.. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ködszirt Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ködszirt Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 7:47 am

*Érzem, hogy kezdem elérni lassan a célt, vagy legalábbis nagyon közel vagyok már hozzá. A szavai és tekintete legalábbis mindenképpen erről árulkodnak, egyszerűen süt róla, hogy mire gondol, hogy mit érez. Nem lepődöm meg rajta, ismerem már ezt a tekintetet és persze soha sem tudhatom, hogy ez pontosan minek is szól, a tetteimnek, a külsőmnek, a fajomból adódó kisugárzásnak? Biztosan nem azért rajong értem, aki vagyok, hiszen attól tart, nagyon is tart, az is biztosan látszik. No meg igazán kételkednék benne, ha azt is csillogó szemekkel nézte volna végig, amiket eddigi életem során tettem. Minden bizonnyal sok mindenen elszörnyedne. Mégis azt hiszem, hogy pont ez a furcsa naivitás teszi érdekessé, és az a mégis ott bujkáló ellenállás, amivel próbálkozik, bár csekély sikerrel. Lássuk be, egész más ő, mint akikkel eddig találkoztam. Sokan könnyen odaadták magukat és melyik vadász szereti igazán a könnyű prédát? Hol van akkor az igazi kihívás? Aztán persze akadnak az érthetetlen reakciók is, mint az a másik angyal, Lirian, aki tökéletesen úgy kezelt, ahogy soha senki nem mert volna. Azt hiszem épp ezért rajongok annyira a női nemért, változatos, ám valahol mélyen mégis egyformák, hasonlóak a vágyaik, mégha nem is mindegyikük ismeri be nyíltan. A kérdésére csak elmosolyodom, egészen sokat tud rólunk, meglepődtem!*
-Más az, ha én teszem és megint más, ha te tennéd engedély nélkül. Jól tudod, hogy akadnak angyalok, akik nem viselik jól, ha a szárnyukhoz érnek. A szárny... olyan, mint számotokra a legérzékenyebb helyek. Erős és mégis egyben bizonyos pontokon... *A pillantásom minden elárul, így végül nem öntöm szavakba a lényeget. A szárnyam belső részei, az apróbb tollak környéke, a töve... még alig hagytam valakinek, hogy ezeket megérintse.* -Ezt azok soha sem fogják megtapasztalni, akik mágiával teremtenek maguknak szárnyakat, az soha sem lesz olyan, mint a valódi. *Aztán finoman megemelem a szárnyam, a hozzá közelebb esőt és kiterjesztve a hátára, a vállára borítom.* -Így már bizonyára nem fogsz fázni. *Súgom egészen halkan, hiszen elég közel vagyok ahhoz, hogy ne kelljen hangos szavakra pocsékolni az energiákat. A szavaira viszont majdnem elnevetem magam, de végül csak szelíd mosollyá csitítom.* -Úgy gondolod, hogy barátok lennénk? Már-már tetszik ez a nagy naivitás, egészen izgató. *Egészen közel hajolok, látom, hogy szinte le van fagyva, kétlem, hogy lenne annyi lelkiereje, hogy elrebbenjen, bár ki tudja. A szám majdnem érinti az övét, de az utolsó pillanatban kitérek és mellette hajolok el, finoman leütve egy billentyűt a zongorán.* -No és ki tanított meg ezen játszani?
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 8:13 pm

- Igen, gondoltam, hiszen te olyan erős vagy! * mondom, majd nézek fel rá csillogó szemekkel. Ujjaimat rákulcsolom a kezére, lágyan végigsimítok a bőrén és máris megbánom. Hiszen úgy viselkedem mint egy kis luvnya, amelyik egy helyes fiú láttán rögtön lázba jön. Kifújom a levegőt és próbálom normalizálni a szívverésemet, valamint visszatalálni a rendes kerékvágásba. Nem akarom magam beleélni semmibe sem, hiszen ő soha semmit nem igért nekem, soha nem lesz belém szerelmes, soha nem fog hozzám kötődni, még akkor sem, ha én egyszerűen csodálatosnak tartom. Imádom, oda vagyok érte, és azt érzem, a világon bármire képes lennék azért, hogy csak egyszer úgy nézzen rám, mint egy nőre, és ne mint egy játékszerre. Szeretném látni a szemében a szenvedélyt, hogy akar engem, hogy nem csak játszik, hanem tényleg fel is korbácsolom az érzékeit, a vágyait. Akarom őt, és úgy, ahogy van! Ha nem akar, nem kell megváltoznia, én boldog lennék mellette, még ha úgy is viselkedne velem, mint egy lábtörlővel, akkor is!
Lassan hozzám simul, lába hozzámér, combom az érintéstől megremeg. Mély levegőt veszek, egyszerűen totálisan kikészülök a közelségétől. Fázom, reszketek, de valószínűleg nem a hidegtől, miatta remegek, miatta reagál így a testem! *
- Nem lenne gond, ha kicsit hozzámérnél? Mármint úgy hallottam, nem minden angyal szereti, ha a szárnyához érnek.. Nekem megengeded? * nézek rá kérdőn, majd lassan elengedem a kezét. Hiszen oké, hogy van közöttünk egy jó kis testi kontaktus, azonban érzem, nem kellene ezt intimebbé tenni. Ha átkarol a szárnyával, attól boldog leszek, és nem kell már az hogy a keze is az enyém legyen... még túlságosan elgyengülnék. Azt pedig nem akarom! Nem akarok közelebb menni hozzá, nem akarok kísértést érezni arra, hogy megsimogassam... pedig mennyire szeretném!
Ahogy közelebb hajol magamba tartom a levegőt és próbálok nem megmozdulni. Csak pár milliméter kellene és szája vészesen közel kerülne hozzám, annyira, hogy tekintetemmel rátapadnék, és totálisan megbabonázna. *
- Hát persze hogy aggódom! Másért is aggódom! A barátok, haverok már csak ilyenek! Nem akarnak rosszat a másiknak... * csúszik ki a számon a balga mondat, és megmerevedek. Még mindig nem mozdulok... úristen mennyire közel van! *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködszirt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ködszirt
Vissza az elejére 
1 / 41 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: