Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ködszirt - Page 2 I_vote_lcapKödszirt - Page 2 I_voting_barKödszirt - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ködszirt

Go down 
+95
Alise Ellwood
Radomir Waylan
Játékmester
Aidan Hamilton
Iris Leighton Fane
Éclair Lagarde
Jonas Preston
Reyna Cahill
Titokzatos idegen
Maxwell Richards - Archív
Hamon Joulice-Melange
Brooke Summers
Jared Novarro
Felix Fallen
Tessa Leone
Ariadne Helena Krausheim
Lumiére Etoiles
Noraneida de la Fuente
Lirian con Silvanas
Speranza di Bagliore
Anita Radoslava
Kockadobás
Isobel O'Shennon
Evangeline Elovics
Sarah Lairs
Alfons Gerard
Nessie di Alsiera
Daran Fila Chirs
Seth Svarog
Camryn Lilleyman
Benjamin G. Chevalier
Oyasumi Setsuna
Rosalin Aljana
Alex Kerphina
James Ravenwood
Nikorina Grozda
Yosif Zhivko
Lizbeth Westlive
Teodora Yana
Hua Xiangfeng
Hunyadvári Szevér
Sylvia Grozda
Wanda Dorcas Gloria
Senilla Rachel Roseberg
Bianca Phelps-Blamely
Cirelin de Sovalon
Candace Flora Crystalmoon
Samantha Troops
Arwen Epessëje
Cyrdana Cailleach
Victoria T. Lassenien
Mephisto Ov Hell
Elinor Rheia Lioness
Lumiére el Michelle
Patrick Baker
Charity Foster
Alessy de Vontier
Zoey Amanda Clapp
Jérémy Raphael
Spirit Oldevent
Shawn Griffin
Leona Arts
Hallbjörn B. Laxness
Meriel Ravenwood
Maximilian Smith
Shiwo Altolos
Anne Holiday
Makoto Haruko
Rayko S Dragomir - archiv
Gwen Janessa Kingstone
Jack Darkfield
Anaze White
Chiyori Kiryuu - archiv
Ivor Oleg
Ivan Cargo
Cecil Krimhilde
Ayla Madyzyn
Katerina Shezhana Varvara
Siegfried Zauberer
Jasna Novarro
Laura Wylee
George Darkrain - archiv
Rosetta Waylan
Nargile Ljubjana
Aali White
Fehér Angelika
Samanta Shine
Spirit Darkness
Andrey Bogdan
Concordia Xanto
Amaril Gwyneth
Atum Malah
Neko Zutto
Timothy Waylan
Kalandmester
99 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2009 12:59 pm

First topic message reminder :

Maga az épület valamivel távolabb a hegyekben található. Jobban szólva egy magas kőszirt oldalába lett bele építve nem is akármilyen hozzá értéssel. Messziről körül lengi a mágia mégis lakatlan. Senki nem látta még a külvilágból, hogy miért ? jó kérdés valószínűleg az óvatlan szemek elől örökre rejtve is marad. Ha nincs szárnyad csak egy úton juthatsz oda fel. Az iskolában lévő teleport szobából, ez az egyetlen út felfelé a területre, s ugyanígy onnan vissza. Amikor megérkezel egy kisebb terembe találod magad. Ez is hasonló mint az iskolába lévő teleport szoba és a ugyan olyan célt is szolgál. Innen négy kijárat vezet egy jobbra egy balra egy egyenesen és egy a hátad mögött déli irányba. Ha megfordulsz és kimész talán az egyik legcsodásabb élmény tárul a szemed elé, egy amolyan kőfaragású teraszon találod magad innen belátni szinte mindent. Alattad végeláthatatlan erdősség, s hegyek bár a hely elég magasan van így tériszonyosoknak nem ajánlott a kint lét bár meg lehet szokni. Ha kinézelődted magad elindulhatsz esetleg a terem közepébe nyíló ajtón ami egy közös társalgóba visz. Itt egy tágas terem vár mindenféle ülő alkalmatossággal puffokkal kanapékkal s a terem végébe egy óriási kandallóban lobog a tűz ha hideg van. Elég barátságos hely mondhatni sok mindenre jó beszélgetésekre, még gyakorlásra is ha valakinek úgy szottyan kedve. No de lépdeljünk tovább. Ha esetleg kíváncsi vagy a balra lévő teremre benyithatsz. Bent egy elég különös terem vár amint belépsz mintha halk zene szólalna meg. Ha jobban körülnézel láthatsz itt pár hangszert melyek maguktól működnek viszont ha kimondod a "Hallgass" szót elnémulnak, s ha akarsz te is játszhatsz rajtuk. Megtalálható itt bármilyen hangszer a hegedűtől az elektromos gitáron át a dobig. Elég jó kis hely lehet főleg ha az ember unatkozik, de ha még egy kis különlegességre vágysz, elindulhatsz a jobbszélső terem felé is. A hely lefelé vezet valamilyen pincébe. Itt már csak pár fáklya világít s elég morbid egy hely is bár morbid embereknek lehet éppen tetszene. Maga a hely egy gyakorló pálya de a bábuk különleges bűbájjal vannak ellátva, mintha élő emberek lennének. Itt aztán kiereszthetsz magadból mindent s varázslatodnak látszata is lesz. A bábuk mozognak s a sérülésekre ugyanúgy reagálnak mint egy ember. A szadistább alkatú diákoknak megfelelő környezet lehet a gyakorlásra. Ha megfáradtál viszont a teleport szobába vissza térve máris a kúriába mehetsz vissza.

írta Nil Vasilev
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:57 pm

*Követem a mozdulatot, ahogy lefelé pillant. Nem hiszem, hogy az a jó megoldás, ha nem vagyok őszinte, persze lehet hogy ő azt élvezné jobban, de mégsem akarok nyíltan hazudni. Más az, ha játszom, szórakozom, egy-egy apró füllentés, de mégis csak nyílt vagyok többnyire és azt mondom, ami az igazság, azt, ami valójában történt. Most sincs ez máshogy, akárhogy is nézzük, jól szórakoztam, jól szórakoztunk mindketten azon, hogy ő mélyen valamiféle jót lát bennem. A szüleim tettem róla, hogy ez cseppet se tükrözze a valóságot, ha az apám fiaként lenne is bennem véletlenül ilyesmi, ami amúgy is kis esélyű, ha egy bukott van a felmenőid között, de az anyám akkor is tett róla, hogy a maradék szikráktól is megszabadítson. Nincs is ilyesmire szükségem, az érzelmek gyengévé tesznek, a kötődés is. Talán csak Nellie az, akiért kockára tenném az életem, köztünk valamiféle testvéri érdekszövetség alakult ki, sok-sok év alatt. Tökéletes hatást érek el csupán azzal az aprósággal, hogy megfogom a kezét, látom ahogy kipirul, és hatalmasat nyel. Küzd saját magával, hát nem édes?* -Nem szenvedtem, ennél azért jobban bírom a strapát hidd el. *Kígyókkal teli vermet is éltem már túl, ahhoz képest ez a kis dallam, azért nem volt erőteljesen kínzónak mondható. Továbbra sem engedem el a kezét, és kicsit érdeklődve oldalra is döntöm a fejem a válaszára. Nincs túl meleg. Közelebb húzódom hozzá, nem túl nagy a szék a zongora előtt, nem hiszem, hogy túl sokat menekülhetne arrébb, ha ilyesmi fordulna meg a fejében, ha csak fel nem pattan ugye. Mostmár szorosan egymás mellett ülünk, az oldalunk, a lábaink teljesen összeérnek.* -Ha fázol, csak szólnod kell, a tollak elég jól védenek. *Suttogom, kicsit közelebb is hajolva a füle táját célozva meg. Nem bírom, ha valaki hozzáér a szárnyaimhoz, de más a helyzet, ha én érek hozzá vele, akihez én akarok.* -Túléltem, de kedves, hogy aggódsz, néhány élőholt, vagy démon nem tehet nekem keresztbe végleges, mégis csak angyal vagyok. *Persze ez nem igaz, elég durván megsérült a szárnya, de túlélte, ez a fő. A végén csak elmosolyodom, tudom, hogy nem mondd igazat, a sötétben folyton utánam kutat a tekintete.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:41 pm

- Hát igen, tudod én egy ilyen vicces lány vagyok! * mondom lemondóan, majd ismét a földet nézem. Amióta vele vagyok, komolyan mondom több porszemet számoltam már meg, mint... mint mondjuk bárki más. Nem akarok zavarba jönni, ám mégis kellemetlen helyzetbe hoz. Kissé csalódom, kissé megbántódom, hiszen nem is sejtheti hogy én azt mennyire komolyan gondoltam. Hiszem, hogy kötődhet valakihez, hogy lehetnek érzelmei, még ha képtelen is azokat kimutatni. És azt is hiszem, hogy talán engem is kedvelne, ha megismerne. Mert én rendes lány vagyok, olyan, aki figyel az emberekre, és nem azért írtam neki, hogy közröhej tárgya legyek! Nem akartam az lenni! Nem akartam, hogy röhögjön és szórakozzon rajtam, vegyen csak komolyan.
Kissé magamba fordulok, majd mikor mellém huppan lágyan kezembe veszi kezeimet. Testemen végigszáguld a libabőr, majd arcom kipirul és hangosan, óriásit nyelek. Nyelvemmel önkéntelenül nyalom meg a számat, szinte már érezni vélem leheletének simogatását, bőrének illatát, parfümjét. *
- Köszönöm, sajnálom, nem akartam, hogy szenvedj! Nyugodtan félbeszakíthattál volna... * mondom neki bár belül örülök annak, hogy nem tette. Elégedett vagyok, mert udvarias volt, kivárta, és még ha nem is tudatosan, de talán nem akart fájdalmat okozni. Lehet hogy érezte, hogy valójában ez mennyire sokat is jelent nekem... hálásnak kellene lennem! *
- Hát nincs itt túl meleg .. * suttogom zavartan, majd mikor válaszol a kérdésemre csak bólogatni tudok. Az elején engem is nagyon meglepett, hogy hogyan is zajlik mindez, de már megszoktam az örökös karcolásokat, zúzódásokat. *
- Azért remélem nem esett bajod... bár gondolom tudsz vigyázni magadra * mondom, miközben tekintetemből süt a büszkeség, hiszen tényleg így gondolom. Hogy ő az, aki a jég hátán is megél, és aki bármit elérhet! *
- Téged? Nem, nem kifejezetten... csak... sétáltam... mondtam... *próbálok kitérni a válasz elől és másfelé pislogni. Túl közel van, én pedig túlságosan rajongok érte... nem lesz ez így jó! *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:28 pm

*Persze, hogy tisztában vagyok vele, hogy többet remél, bár persze ez nem több, mint naiv álomkép. Nellie-vel jót nevettünk azokon a hiú ábrándokon, amiket vele kapcsolatban táplál, hogy ott van valahol mélyen a jóság és hasonló zagyvaságok.* -Igazából nem kellett sok mindent mesélnem, látta ő is, amiket az üzenőfalra írtál, és hogy is fogalmazzak, remekül szórakozott. *Nem köntörfalazok, miért is tenném? Nincs rá okom, hogy visszafogjam az igazságot. Mondanám neki azt, hogy oda vagyok érte, ha ez nincs így? Persze vannak dolgok, amiket szívesen megtennék vele, de hát ez csak egyszerű férfiúi vágyakozás, semmi több, nem olyasmi, amire ő vágyna. Végül aztán leül a zongorához és eljátssza nekem a kellemes dallamot. Egészen csalogató, megnyugtató... lenne annak, aki nem hozzám hasonló. A vége felé már szinte kezdem unni a taktusokat, mintha csak ugyanaz játszódna le újra és újra. Túl sok érzelem, teljesen felesleges. Ellököm magam végül a zongorától, ahol álltam, majd közelebb lépdelek és leülök mellé, szinte csak millimétereken múlik, hogy nem érnek össze a lábaink. Látom, hogy remeg a keze, és sejtem, hogy valami emléket idézhetett fel a dallam, ami ennyire megérintette. Érdekesek lehetnek az efféle családi kötelékek, soha sem ismertem ilyesmit.* -Egészen... kellemes, csak kissé hosszú. *Teszem hozzá, az is valamit, hogy nem hagytam ki a kellemes és helyettesítettem eleve a hosszúval. Még remegő kezére pillantok, majd előre nyúlok és két kezembe zárom az övét.* -Fázol talán cicus? *Látom rajta most is, már eddig is láttam, hogy ha azt mutatnám, vagy azt mondanám, amit hallani akar, megkaphatnám. Esetleg egy kevéskét csepegtethetek neki abból, amire vágyik, hogy egy kicsit szórakozhassak.* -Velem? Nem túl sok minden, telnek a napok, az iskola talán kissé drasztikus, az itteni órák, és furcsa események nem épp egészség kímélőek. Meglepett a helyzet, de... végülis közismert tény, hogy az itteni tanítás nem épp hagyományos. No és veled? Rajzolgatsz és engem keresel a sötétben? *Egyértelmű, hogy az elején lévő mondatban megbújó veszély szócskát helyettesítette saját magával.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:15 pm

- Remélni? Én nem remélek semmit! Na jó, talán azt, hogy nem negatív dolgokat! * mondom az oly óriási hazugságot, amit még soha nem hordott a hátán a föld. Hiszen hogyne remélnék. És nem csak ennyit! Remélem, hogy csak szépet mondott rólam, hogy talán egy kicsit megfogtam, hogy egy kicsit kedvel, hogy talán egy picit megmaradok az emlékeiben... bárhová is sodor majd az élet. *
- Hát én sem vagyok nagy komolyzene párti, de vannak pillanatok, mikor szeretem hallgatni. * vonom meg a vállamat, majd a fiúra nézek, és mikor hozzámér, finoman megrázkódom. Önkéntelenül is követni kezdem, egészen a zongoráig. Hangja, szavai csalogatnak, majd mikor ujjaival finoman lenyomja a billentyűket, olyan érzés kerít hatalmába, mintha csak az én bőrömet érintené meg sima, bársonyosan puha ujjaival. Egyszerűen képtelen vagyok ellenállni neki, lassan sétálok a zongorához, majd ülök le elé, és kezdek bele a zenébe, mely lassú, számomra érzelmekkel teli, és melyet annyira szerettem. Még apu tanította meg, aki nem is értem, hogyan tudta ezt eljátszani zongorán, hiszen óriási keze és ujjai voltak.
Mikor végzek a dallammal a fiúra nézek. *
- Nos hogy tetszett, kicsit belefeledkeztem.. * suttogom, és csak most veszem észre, hogy ujjaim még mindig remegnek, és a billentyűkön pihennek. A zongora mindig rengeteg emléket idéz és ezek jelenleg nem épp kellemesek. Lévén hogy apu már halott, én pedig itt vagyok egyedül. Kényszeresen elmosolyodom, majd kicsit arrébb csúszok, hogy a fiú leülhessen ha szeretne. Közben rákezd a többi hangszer is, és a zongora magától kezdi el játszani az előző dallamot, immár kiegészítve a hegedűvel és minden mással. Egy percig csak bámulok, majd hálásan a fiúra tekintek, akár még neki is köszönhető lehetne ez az egész. *
- És mesélj, mi történt veled mostanában?

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:56 pm

*Mint mindig most is rendkívül jól szórakozom a kérdésen, és ahogy látom, amikor szinte leesik az állat, mivel meséltem róla Nellie-nek. Akaratlanul is elmosolyodom a reakció láttán, milyen naiv! Kényelmesen hátradőlök a fotelben, már amennyire egy magamfajta kényelmesen el tud helyezkedni egy ilyen ülőalkalmatosságon, amit nem épp szárnyaknak fejlesztettek ki. A háttámla nem elég puha, egy kicsit igazán tervezhették volna kényelmesebbre is. Követem a tekintetemmel, ahogy a leányzó feláll, majd sétára indul a teremben, így én is nagyjából felmérem, hogy mi is van itt, hiszen olyan gyakran még nem jártam, főleg nem idebent. Túlságosan... zárt. Rövid kis fecsegésbe kezd a hangszerekről. Finoman megrántom a vállam.* -Miféle dallam az cicus? Én nem mondhatnám, a hangszerek nem az én világom, valahogy soha sem vonzott, hogy megtanuljak rajtuk játszani. Esetleg hallgatni, de azt se túl gyakran, legalábbis nem a klasszikus műfajért rajongok főként. A szavaira szélesen elmosolyodom és mostmár felállok én is a fotelből. Könnyed léptekkel indulok meg felé, nem tudom, hogy mi jár a fejében épp, de biztosan rendkívül élvezném, ha látnám most az elméje rejtette titkokat. Egészen közel érek már, amikor végül az utolsó pillanatban kitérek elől, egy alig érezhető pillanatig a szárnyam szélével súrolom a karját, mintha csak véletlen lenne, de természetesen egyáltalán nem az. A zongora mellett állok meg végül, neki dőlök és finoman végighúzom a mutatóujjamat a felületén. Alig láthatóan megnyalom az ajkaimat, egyszerűen csak, hogy kicsit átnedvesítsem őket, majd a kérdés hallatán újra elmosolyodom. Halkan szólalok meg, lassú, búgó hangon, amit már jól ismerhet.* -Mit remélsz, mit meséltem rólad Nellie-nek? *Újra a zongorára siklik a tekintetem, és mintha csak utasítást adnék ki... ám a szemem mégis csak valamennyire kérést sugall.* -Játssz nekem, játszd el azt a dallamot.
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:40 pm

- Hogy mit csináltál? * nyekkenek, majd tátom el a számat úgy fél percig. Arcom vörösre vált, szemeimmel először az arcát fürkészem, majd a földet ahol ráadásul még apró kavicsokat is kezdek rugdallni. Cipőm kissé poros lesz, majd zavaromban képtelen vagyok arra, hogy megszólaljak. Mesélt rólam a testvérének. Ez már-már felér egy szerelmi vallomással, egy plátói érzelem kinyilvánítással, ami több mint amit eddig bármikor is reméltem. Hiszen Aidan vad! Egy megzabolázhatatlan telivér, mely tökéletes, kecses, és melyhez fogható még nem létezett a világon. Szemem felpattan, zöld íriszeim a fiú csillogó lélektükreibe fúródnak, majd apró sétára indulok a szirt belső termében. Szemügyre veszek mindent, hangszereket, majd a fiú mellett állok meg, a nem messze lévő zongorát bámulva. *
- Tudod... soha nem tudtam zongorázni, de imádtam volna, ha értek hozzá. Egy év alatt sikerült elsajátítanom egyetlen dallamot, amit soha nem fogok elfelejteni. Te tudsz játszani valamilyen hangszeren? * merengek el a múlton, majd nézek a fiúra kérdőn, és összébbhúzom magamon a pulcsit, mert sajnos az időjárás itt nem éppen kellemes. Kérdésére közben elmosolyodom, majd a sötét felé pislogok. *
- Igen, mostanában a sötétséget keresem és a benne lévő veszélyeket! * kuncogom fel, majd inkább abbahagyom, hiszen nem tudhatom az angyalom hogyan is reagál. Lopva arcát fürkészem, hosszú ujjait, szemét keretező sűrű szempilláit. Megszemlélem vastag alsó ajkát, fehér porcelánszerű bőrét, sötét tincseit és egyre erősebb vágyat érzek ahhoz hogy hozzáérjek. Ujjaimmal beletúrnék hajába, fejét magamhoz húznám, miközben ujjaimat szívére fektetném, fejemet pedig a mellkasára. Hallgatnám éltető dobbanásait motorjának, és boldog lennék, mert tudnám értem zakatol...
Megrázom a fejemet, majd a gondolatokat ki is reppentem onnan. Nem gyengülhetek el, nem kergethetek hiú reményeket, hiszen ez az egész csak a képzeletem szüleménye. *
- Nem rajzolni jöttem, csak úgy ... sétáltam.... * mondom, majd hümmögök egyet és a fiú felé fordulok *
- Aidan! Miért beszéltél rólam a testvérednek? * szegezem neki a kérdést. Tudnom kell a választ, hogy megnyugodjak... *
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 7:00 pm

The member 'Alise Ellwood' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Ködszirt - Page 2 Tiz
Result :
Ködszirt - Page 2 Tizolda Ködszirt - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 7:00 pm

//Ja és dobok gyors ^^//
alapesély +10

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:59 pm

*Szerencsére Regina készségesen segít és így remekül össze tudnak dolgozni. Alisenak jut a harcolós rész, ami illik is hozzá, amíg Regine elpusztítja a követ. A szörny nem egy könnyű ellenfél. Még szerencse, hogy összeköttetésben állt a kövel, így amikor Regina elpusztítja akkor a szörny is megsemmisül. Csodaszép lila fénylő köveg esnek Alisera. Gondol egyet és néhányat a táskájába eltesz. A sötét felhőtömeg nemsokára olyan ragyogó és tiszta lesz, mint a palota környékén. Amikor felpakolta a táskáját és visszavette a hátára észreveszi, hogy a két szárnyas lény megjelenik.*-Megcsináltuk. Remélem, hogy mostmár minden rendben lesz.Köszönünk mindent. Remélem, hogy még találkozunk.*Integet nekik amikor hirtelen újból a ködszirten vannak. Egy lila szilánkot előkap a táskájából és odaadja Reginának, neki még marad jónéhány.*-Tessék, fogd. Köszönöm, hogy segítettél nekem. Nélküled talán...mondom talán nem sikerült volna. Legalábbis nehezebb lett volna. Teázni, persze. *Majd megidéz egy viharmadarat, hogy könnyen és biztonságosan lejussanak egyenesen a Kúriához.*

//Köszönöm szépen a mesét, nagyon jól szórakoztam Smile //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:49 pm

The member 'Játékmester' has done the following action : Roll dices

#1 'Tízoldalú' :
Ködszirt - Page 2 Tiz
#1 Result :
Ködszirt - Page 2 Tizolda Ködszirt - Page 2 Tizolda

--------------------------------

#2 'Tízoldalú' :
Ködszirt - Page 2 Tiz
#2 Result :
Ködszirt - Page 2 Tizolda Ködszirt - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:49 pm

// Dobok-dobok:

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-67: mágikus felszerelés
68-89: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:44 pm

The member 'Regina Ruosin' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Ködszirt - Page 2 Tiz
Result :
Ködszirt - Page 2 Tizolda Ködszirt - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Ködszirt - Page 2 Tek4e197942589353288437

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:44 pm

*Össze kell dolgozniuk, de végül pont jókor talál célba a varázslata, így Alise megmenekül a csapástól. Csupán a szilánkok esnek mindenhova szét. Hamarosan megjelenik két furcsa lény, valószínűleg azok, akikről a szaktársa beszélt. Megköszönik a segítséget, és még meg is jutalmazzák a lányokat. A következő pillanatban pedig már a jól ismert Ködszirt tetején jelennek meg.* - No Alise, lenne kedved teázni egyet? Kipihennénk a fáradalmakat! *Kérdi vidáman Regina az Ellwoodtól, mert most, hogy ezt túl élték, talán egy frissítő tea jót tenne.*

// Köszi a mesét! Smile

alapesély +10
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy//
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:34 pm

* Alise és Regi nagyon jól összedolgoznak, s a csatlósok hamar elbuknak. A következő ellenfél maga a szörny, aki hatalmas erővel támad rá a diákokra. Ahogy alisa elkezdi elterelni a figyelmét, az mentem csapkodni kezd áramos farkával, s néhányszor majdnem eltalálja a lányt, aki ha ügyes, a többit is ki tudja kerülni. Ekkor jön Regi, s egy határozott pálcamozdulattal suhint a kő felé, amely a szörny medencéjében foglal helyet. A varázslat suhan, s a gigantikus lény éppen telibe kapná Aliset hatalmas csapásával, amikor a varázslat célba talál, s aprócska szilánkokra robban, méghozzá a szörnnyel együtt, így Alisere ráesnek a fénylő, lila kövek, amikből akár el is tehet magának párat, hisz igen szépek. A helyet hamarosan fehér fény árasztja el, s megjelenik a két szárnyas lény. * - Legyetek áldottak, emberek fiai! Hálásan köszönjük a segítségeteket! Íme a jutalmatok! * Azzal mind a két diák kezébe ad egy varázstárgyat, és a következő pillanatban ismét a ködszirt tetejénél találják magukat. *

// Köszönöm szépen a részvételt, örülök, hogy eljöttetek, remélem tetszett! ^^ Dobhattok! ^^ (Mindenkinek +10 a dobásához, amiért ennyire megvárattalak titeket.)

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-73: mágikus felszerelés
74-92: általad választott mágikus felszerelés
93-00: familiáris vagy személyes tárgy

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-70: mágikus felszerelés
71-91: általad választott mágikus felszerelés
92-00: familiáris vagy személyes tárgy

relikviamester min. 4 szint opál karperec nélkül
1-26: különleges tárgy
27-39: általad választott különleges tárgy
40-69: mágikus felszerelés
70-90: általad választott mágikus felszerelés
91-00: familiáris vagy személyes tárgy

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-67: mágikus felszerelés
68-89: általad választott mágikus felszerelés
90-00: familiáris vagy személyes tárgy//
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Ködszirt - Page 2 Tek4e197942589353288437

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:16 pm

*Suttogva válaszol.* - Igen, én vagyok. És értem, akkor segítünk. * Még bólogat is, így láthatatlanul Alise-nek. Aztán szaktársa fölpattan, és elintézi a csatlósokat. Ezután a szörnyet veszi célba, Regina pedig kapva az alkalmon, a kőre szenteli figyelmét.* - Assulatim Flatus! *Mondja ki a pálcamozdulat kíséretében. Ugyan ez a varázslat ajtók kinyitására speciálozódott, de remélhetőleg itt is jó lesz. Ha meg nem, akkor próbálkozik mással. Az a kő bizonyára fontos a szörnynek, és ha szilánkokra robban az a párosnak csak jót jelenthet.*

//Természetmágia III.

Szilánkokra robbantás: A druidák nem pepecslnek mindenféle trükkös bejutással, álkulcsokkal, zárnyelvek tologatásával, bár nagy hanggal jár, mégis ezt a megoldást választják. Miután az ajtók fából vagy fémből készülnek, tudhatjuk, hova is robbantanunk, ahol a legjobban sebezhető. Természetesen a varázslat nem csak tárgyak ellen hatásos, emberek és állatok ellen is bevethető, ám ne csodálkozzunk, hogy utána már nem lesz esélyünk átkutatni az ellenfelet, ugyanis nem sok marad majd belőle.//
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 6:08 pm

*Alise nevetve ugrándozik egyet kettőt látva sikerét, a csatlósokat elállította az útból nem zavarnak már több vizet így már koncentrálhat teljes figyelemmel a "fő" szörnyre. Amikor kikel a ködörből akkor látja csak, hogy milyen hatalmas a lény.*~Megígértem anekik, tehát meg kell tennem. Őt is le kell verni és kész is.*Majd meghallja fejében a lények hangját, ami azt mondja neki, hogy pusztítsa el a követ.*~Köszönöm.-Regina. tiéd a kő, a többit bítd rám. *Kiáltja a lánynak, majd elkezd szaladni, hogy Reginától minél távolabb kerüljön és a lény ne vegye őt észre. És teljes erejéből újból támadásba lendül.*

EHM I
Polip alak/Kraken:
Elemi besorolása: Víz
Mozdulat: csinálni kell koncentráció közben egy vállkörzést és két oldalt megjelennek a karok
Leírás: Az elemi harcosok egymás között az alakzatot egyszerűen Krakennek szokták hívni, de a Polip alak a mágushivatal által elfogadott megnevezése. A hatására kezdetben két pár két méteres vízkar jelenik meg a vízmágus körül, amivel bármire képes lehet, tárgyakat megragadni, durván támadni, védekezni, stb. Csak akkor lehet megidézni természetesen, hogyha a környezetben van víz, vagy van nálad egy nagyobb palack víz, amiből összeáll. Hogyha nincsen tó, vagy jég a közelben, akkor is a levegő nedvességéből össze tud állni, de száraz, zárt térben nem, és sivatagban sem, ha nincs nálunk víz.

Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 5:48 pm

* Tehát immáron mind a ketten azon a helyen vannak, ahol a furcsa, nagy energiával ellátott lények és vezérük lapul. Illetve csaak lapult, ugyanis hamarosan hangos dörrenést hallhatnak, s a lény kikecmereg a gödréből. Ő már nem olyan buta mint a csatlósai, így kapásból megérzi a láthatatlan lányok szagát, ám Alise hatalmas fényrobbanása - ugyanis amellett hogy hatodik évfolyamos, még illuzionista is - zavarta meg, ami apró, papír szerű cafatokká robbantotta az összes energiával telített csatlóst. A szörny egyedül maradt. viszont gigantikus méretének köszönhetően még így is nagyon nehéz ellenfél. Ha megfigyelik a lányok, akkor láthatják, hogy egy fényes kristály van a mély gödör közepén, amiből csak úgy sugárzik a rengeteg energia, és valószínűleg az tartja életben a lényt. Ekkor Alise hirtelen hangokat hall, és felismerheti a madárszerű lény visítós hangját. * ~ Pusztítsd el a követ! ~ * Folyamatosan ez a parancs visszhangzik a fejében, de gyorsan kell cselekednie, és minél jobban összedolgoznia Regivel, mert a szörny nem engedi ám olyan könnyen elpusztítani a követ. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 5:40 pm

*A lény kedvesen válaszol Alisenak, mert nem baj, hogy az ablakot csak így betöri, hiszen ők így szoktak közlekedni, mert bizonyára mágiával jócskán el van látva és valószínűleg újraépül magától.*~Nahát ez tök klassz. Milyen jó lett volna, ha társulat próbáin is ilyen varázslattal ellátott helyeken és tárgyakkal dolgoztunk volna. Ó mik voltak ott néha.*Kicsit elmosolyodik gondolatmenete végén. Amikor a kedves lény akihez az előbb repült a palotába kedvesen megsimogatja a fejét. Ezt ő úgy fogadta, mint amikor első varázslata sikerült, és tanítói megdicsérték, minta gondoskodóan viselkedne vele.*~hmm..., hogy érti azt, hogy én könnyebben be tudok olvadni? Na mindegy nem fontos.-Persze mindent megteszek, hogy sikerüljön.*Fel lelkesült mosollyal A gömb felé halad, és a következő pillanatban egy másik helyen találja magát, és egy furcsa lényt is lát, ami nem nagyon mozog, valószínűleg alszik. Egyszercsak egy rántást érez és egy női suttogó hangot hall. A lány utasítására láthatatlannaá teszi magát, és már úgy szól a lányhoz.*-Regina? te vagy az a lány aki a viharfelhők felé mentél, igaz? Ó hát egy gyönyörű palotában járjatam, ahol furcsa madárszerű, de nagyon kedves lények voltak. Segítséget kértek, hogy intézzem...vagyis intézzük el ezeket a lényeket. Gyerünk Regina, előre.*Majd előugrik és támadásba lendül.*

Energiamágus 1. szint: ...Egy körben kétszer támadhat...

1.Láthatatlanság
Varázsige: Abscondas
Leírás: A legegyszerűbb módszer arra, hogy elrejtőzzünk a fürkésző tekintetek elől az az, ha teljesen eltűnünk. Ezzel a varázslattal képesek vagyunk úgy megtörni a fényt, hogy ezzel teljes láthatatlanságot érjünk el. A csalást rendkívül nehéz észrevenni, csak nagyon tapasztalt illúziómágusok képesek kiszúrni a láthatatlanná vált varázslót, és akár másokat is bevonhatunk alá, kezdetben csupán magunkat, évfolyamonként, illuzionisták +1 fő.

2. Fényrobbanás:
Leírás: Az illuzionista a környezetében már meglévő fényt használja fel főkuszáltan, mely a kiválasztott helyszínen fizikai robbanást idéz elő. Kezdők eleinte 3*3 méteres területen képesek robbantani, évfolyamonként ez 1*1 méterrel nő, valamint illuzionistáknak még +1*1 méter. A robbanás fizikai sebesüléseket okoz, igen hatékonyan alkalmazható támadásra pl. sötét lények ellen is, de ha csak rá akarunk valakire ijeszteni, akkor is bátran használhatjuk, és csak a közelébe irányítjuk a varázslatot. Alkalmazható továbbá akár figyelemfelkeltésként, ha viszonylag sötét van, vagy magunkra akarjuk fordítani a tekinteteket (vagy magunkról másra terelni).
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Ködszirt - Page 2 Tek4e197942589353288437

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 5:25 pm

*Sikerül a varázslat, így szép nyugodtan elsomolyog a csúnyán néző fegyveresek mellett, akik bizonyára azon gondolkozhatnak, hogy hová tűnhetett ily hirtelen. De neki ez csak jót jelenthet, legalább addig se néznek a felettesük irányába. Megbújik egy szikla mögött, ahonnan még elérhető közelségben van a lény. Onnan azonban észreveszi, hogy Alise is megjelenik, és gyorsan maga mellé rántja, majd alig halhatóan a fülébe súgja a következőt.* - Regi vagyok, láthatatlan, te is változz át! *Aztán kissé fölemelkedik, hogy még jobban szemügyre vegye a lényt. Azonban az fölkel, Regina pedig visszaül a helyére.* - Na mit tudsz? Hol jártál? *Súgja megint a lány fülébe, vagy a közelébe attól függően, hogy látja-e még.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 5:12 pm

* Alise hamarosan megérkezik a palotába, ahol betörik az ablakot ugyan, de lény csak kedvesen rázza a fejét, hogy nem, mindig így szoktak közlekedni. Biztosan valami csúcs szuper ablak, ami minden egyes ilyen alkalommal újraépíti magát. A nő madár békésen fogadja Aliset, s amikor a lány még tiszteleg is, akkor odamegy, és megsimogatja a fejét.* - Büszke vagyok az emberiségre, hogy ilyen bátor és nemes lelkű utódokat hoznak a világra és nevelnek fel. * Jelenti ki nyugodtan, majd válaszol a kérdésekre. * - Különös, energiával ellátott lények. Többször meggyűlt már velük a bajunk, de mindig rejtélyesen eltűntek, és eddig senki nem mert a rejtekükbe merészkedni. Viszont neked több esélyed van, mint nekünk, jobban be tudsz olvadni. * Mondja, azzal előkotor a szárnya alól egy fénylő lila gömböt, olyat, amit Regi is látott. * - Sok sikert, kis pinty! * Azzal odaadja a lánynak a gömböt, aki hamarosan Regina mellett terem, és elmondhat neki minden információt, feltéve hogyha a lány megkopogtatja a vállát, vagy berántja egy szikla mögé, hogy azért tudja hogy ott van, csak épp láthatatlan ugyebár. Közben hallhatják a hatalmas szörny szuszogását, hamarosan felkel. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:58 pm

[Bárányfelhők]
*Kissé félve várja a lény választát. Eddig ez a kedves kíváncsisgodó érdeklődés még nem nagyon vált be, de nagy meglepetésére a lény nem támadt rá habzó szájjal, hanem szaglászni kezdi, ami elég váratlanul éri a lányt, és hümmögve gondolja magában.*~Oké, hát végülis biztos ez a szokás. De huhh legalább nem támadt rám, egyre jobban tetszik itt nekem.*Csillogó szemmel, lelkesen, mint egy kisdiák figyel a lényt.*~Pinty vagyok juhuu, milyen aranyos. Még jó, hogy nem támadtam rá. Külseje ellenére örömmel fogad.* Majd a madárszerű lény felkapja őt és repülni kezdenek. Biztonságban érzi magát, annak ellenére, hogy itt még bármi lehet, dehát ő is tud repülni egy kis varázslattal, tehát nem lehet itt nagy baj. Nem sok ideig repülnek, amíg elérnek egy palotához. Egy gyönyörű mesébe illő palota volt, aminek a legmagasabb tornyához repülnek. Betöri az ablakot, amin Alise meglepődik.-Nem lesz baj abból, hogy betörte?*Mire kettőt pislant látja, hogy ott van egy ugyan olyan fajból származó lány aki kedvesen üdvözli a lányt. Egy katonás tisztelgésre emlékeztető mozdulattal mondja, egy határozott és kedves mosollyal.-Természetesen segítek.*Kezeit normális állásba maga mellé ereszti.*-Milyen lények vannak ott? Mit érdemes róluk tudnom?
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Ködszirt - Page 2 Tek4e197942589353288437

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:55 pm

*A tündérsárkány hamar megjelenik, és felengedi a leányzót a hátára. Az út azonban nem olyan kellemes, a gyakornoknak ügyelnie kell arra, hogy le ne essen. Mikor a gömb közelébe érnek, Regina nyújtja a kezét, hogy valamilyen úton-módon hozzáérjen. Sikerül is az ujja hegyével megfognia, aminek következtében ez a furcsa kis akármi felrobban nagy-nagy fényességgel. Regi behunyja a szemét, és mikor újra kinyitja egy teljesen más helyen van. Sziklák mindenhol, és egy medence, amiben egy hatalmas lény alszik. A lány megfordul, hogy megköszönje a sárkánynak szolgálatait, de az már nincs sehol. Visszafordul, és észreveszi, hogy a medence közelében fegyveresek is megjelennek. Valószínűleg a lény alárendeltjei, és csúnyán is néznek, tehát gyorsan kell cselekedni.* - Obscuris! *Mondja ki a láthatatlanság varázsigéjét, és persze erősen koncentrálva szorongatja a medálját. Szeretné közelebbről is megvizsgálni a lényt, de harcolni azt nemigen tud.*

//Asztrál-Mentál Mágia II.

Láthatatlanság: A név magáért beszél, képesek lehetünk a mágia segítségével láthatatlanná válni külső szemlélők számára, vagy tárgyakat tehetünk láthatatlanná, pl. hathatós csapdákat, rejteni való kincseket. Nem konkrétan mi válunk láthatatlanná, hanem olyan módon befolyásoljuk azok tekintetét, akik ránk, vagy az adott tárgyra tekintenek, mintha kikapcsolnánk a látást a fejükben, amikor arra fókuszálnak. Egyszerűen képtelen lesz felfogni a látványunkat, aki minket néz, e miatt átlát rajtunk. Erős mágus asztrál-mentál mágus természetesen érzékelheti a zavart a térben, de csak, ha pár pillanatig azt a pontot nézi, ahol mi állunk. A láthatatlanság kezdetben csak a szem elől véd, később a fül sem lesz képes ránk hangolódni, így mozgás is lehetséges közben. (mentalista, elsődleges)
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:39 pm

[Bárárnyfelhők]

Alise ügyes repülési technikájának köszönhetően úgy suhan a felhők között, mintha jó maga is részben madár lenne. Azonban hamar beér a felhők sűrűjébe, ahol már nem ilyen kellemes a helyzet. Az éktelen sikítozásnak hamar meglesz a gazdája, s ködből egy fehér, ijesztő lény bontakozik ki, ami megszólítja Aliset, a lány pedig kedvesen felel neki. Leteszi a villáját, és elkezdi szagolgatni a lányt, valószínűleg nem erre számított. * - Bátor leányzó vagy te, kis pinty. * Karmos ujjával végigsimítja a lány homlokát, és egy fura mosolyszerűséget villant, majd egy hirtelen mozdulattal felkapja a lányt a hátára, és elindul vele a levegőben. Nem repülnek túl sokáig, inkább csak magasabbra, mígnem a felhők közül kibontakozik egy hatalmas nagy palota, és a madár egyenesen annak a legeslegmagasabb tornya felé száguld. Annak betöri az ablakát, és leteszi Aliset, aki egy ugyan-olyan lénnyel találhatja magát szembe, mint az előző. * - Üdvöz légy, bátor leányzó. * Köszönti meg kellemes hangon. * - Köszönöm, hogy segítesz nekünk, minden kérdésedre választ kapsz. A másik birodalomban olyan lények élnek, akik mindig is az ellenségeink voltak, hatalmas villámaikkal leakarják igázni birodalmunkat. Azért hívtunk ide titeket, hogy segítsetek megakadályozni ezt.

Ködszirt - Page 2 Palota_www.kepfeltoltes.hu_

[Vihar]

* Reginának megjelenik a tündérsárkány, s az olyan lendülettel viszi fel, manőverezve a villámok között, hogy majdnem leesik a hátáról. Egyre közelebb ér a gömbhöz, s amikor ujja hegye hozzáér, az hirtelen robban egy hatalmasat, szintén nagy fényjelenséget hagyva maga után. Amint a fény elmúlik, Regina egy teljesen más helyen találja magát, s tündérsárkánya már nincs mellette. Hatalmas sziklák mindenhol, s ha kicsit sétál, akkor megláthat egy medencét. No nem olyan medencét, hanem egy kőbe vájt hatalmas gödröt, amiben egy ijesztő lény alussza álmát. Hamarosan a csatlósai is megjelennek, tehát vagy elbújik, vagy felveszi velük a harcot, ugyanis nem tűnnek túl békésnek, és hatalmas sugárzó kardokkal vannak felszerelve. *

Ködszirt - Page 2 Death_colossus_by_mobilesuitgio-d3j21b9_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Ködszirt - Page 2 Tek4e197942589353288437

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:25 pm

*A gyakornok tehát egyedül ugrál el egyenesen a vihar sűrűjébe. És amint odaér arra lesz figyelmes, hogy itt bizony már vannak villámok. És nem is kevés, ugyanis némelyik villám centiméterekre tőle suhan el. Ebben a szorult helyzetben mást nem tud csinálni, minthogy figyelmesen megvizsgálja még egyszer a környezetét. Erőfeszítései nem vallanak kudarcot, hamar egy fénylő gömbfélét pillant meg. Az azonban már annyira messze van, hogy csak repüléssel tudná megközelíteni. A repülés azonban elemi dolog, Regina meg köztudottan nem egy elemi mágus. Így hát, hogy ne robbantson, inkább a természetet hívja segítségül.* - Nymphydrus Citatus! *Mondja a varázsigét, miközben egy rózsaszín pinty tollát morzsolgatja, amit a táskájából halászott elő. Reméli, hogy megjelenik a sárkány, és segítséget nyújt neki a gömb megközelítésének érdekében.*

// Természetmágia III.

Tündérsárkány idézése: Ki ne akarna sárkányon lovagolni? A vérbeli druidák élhetnek azzal a keggyel, hogy egy tündérsárkányt idézhetnek a szomszédos létsíkról. Ám vigyázat, kinek sötét a szíve, halállal lakol, ha rá meri kényszeríteni akaratát egy ilyen szent tereménytményre. A tündérsárkányok inkább szövetségesek, barátok, nem pedig szolgák, kérni lehet csak őket, és mivel az egyensúlyra esküdtek fel, még az sem biztos, hogy segítenek, ha nem egyezik az érdekük az idézővel. Ebből adódóan tehát nem csak utazni lehet rajtuk, hanem komolyabb, hathatósabb segítséget is nyújthatnak.//
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Ködszirt - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ködszirt - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:24 pm

[Bárányfelhők]
*Alise izgatottan repked a levegőben, csodálja a bárányfelhők csodás, mesébe illő képét, olykor még a hátára is fordul, mintha csak egy kanapén pihengetne. Azonban a sikítozás egyre zavaróbb egyre félelmetesebb.Egyszercsak olyan, mintha már mellette lenne a sikítozó, kellemetlen hang okozója. Oldalra fordítja a fejét és egy furcsa madárszerű lényt lát, aminek hatására, inkább lehuppan a felhőre, nem lebeg tovább. Ártatlanul mosolyog a furcsa lényre, habár eléggé ilyesztő, de ezt nem mutatkozik meg az arcán.*-Bocsánat micsak ide keveredtünk. Elmondanád, hogy hol vagyok? Hogy hová vezet ez az út? Ja és a másik út végén mi van?*Alise kíváncsi természet, ez most kiütéssel győzött félelme felett. A madárszerű lény válaszait várja, miközben nagyokat pillog rá, ártatlanul, hogy lássa nem akar rosszat.*


A hozzászólást Alise Ellwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 27, 2013 4:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködszirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködszirt   Ködszirt - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ködszirt
Vissza az elejére 
2 / 41 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: