Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Kalandmester
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Harmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 23 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Harmadik emeleti folyosók

Go down 
+135
Brittine Olinlaf
Felicity Artmenson
Lyra Baker
Lilia Radoslava
Alodia Hylle
Liam Ramsay
Hermina Eavens
Jasmine Müller
Tessa Leone
Alise Ellwood
Selena Alassar
Elyse Rollins
Rachel Flormurray
James Ravenwood
Shana Hannah Savitri
Samantha Radoslava
Nessie di Alsiera
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Daisy Roberts
Valeriel Ravenwood
Lismine Lockwood
Eldunary Aysa
Penelope Waylan
Nicolas Demerest
Isabella Newton
Ann Harvard
Ruzha Violeta Krasimira
Seldrit El Perimd
Rosetta Waylan
Io Finiarel
Onya Birri
Ruka Nightwine
Regina Ruosin
Sehrezat Dorime
Ravenna Evernight
Milena Lyudmia
Jenna Shot
Sophia Zenovia
Lila Whyet
Martina Stravich
Keezheekoni Ehawee
Anne Wulner
Alice Wantroose
Adanien Ilfirin
Kelly Fender
Aramis Morrigan
Rory L. Milborrow-Quenell
Lavena Theia
Hua Xiangfeng
Teodora Yana
Magdalena Kristina
Yolanda Perkins
Charlotte Heaven
Lina Wierro
Parti Nancy
Lina Constance Thanatos
Megan Sweet
Asberoth Venator
Mason Peers
Irina Yuliana
Kate Monroe
Yosif Zhivko
Liloo W. McNamara
David Robert Beawer
Sarah Wood
Vilen S. Vyacheslav
Serenity Charisma Godwin
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Zaina Viktória Tilda
Elanor Wasilkow
Belnis Undomiel
Daniel Dragos
Lizbeth Westlive
Samuel J. Colwell
Aimée Dorothea Brown
Bianca Phelps-Blamely
Kitty C. Miller
Estera Linnet
Christofer Reinhold
Selene Ashley Northingham
Katherine Mary Black
Samantha Troops
Emily Kyra Beawer
Dana Leathermoon
Senilla Rachel Roseberg
Pierre Bontavier
Kelsey Edison
Zac Leaving
Martin Silent
Elisaveta Mira
Corinne Franziska Weis
Teca Moon
Hersilia Luz
Scarlett Emerald
Isabella Clerence
Steven Grivalt
Katerina Shezhana Varvara
Kevin Rott
Robin Star
Berker Mikolaj
Jared Frost-archív
Arabella Jagusia
Chiyori Kiryuu - archiv
Anne Holiday
Andrea Tabassum
Han Jaejoong Varvara
Mira Rose
Barbie L. Noelle Pinkie
Nagy Klaudia
Anna Ivanov
Sylvia Ramondova
Brittany Wells
Elizabet Kingston
Leona Arts
Rose Emily Scott
Joe M. Renaldo
Laima O'relle
George Darkrain - archiv
Cerridwen Paderau Afon
Anabella Stepp
Nadin Senoil
Lionel Estrax - arhiv
Esmée Diane Gervaise
Natalie Depp
Julien de Pompadour
Jasna Novarro
Medison Kreehl
Lilyana Yordana
Ann-Tabitha Serenity
Edward Freeze
Marina Raya
Cirelin de Sovalon
139 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Tek506f0370868af7782228

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:48 pm

First topic message reminder :

A Kúriát számos zegzugos, kanyargós folyosó szeli át, melyet azonban nehéz kiismerni. Nagyon sok helyen van, hogy egy titkos ajtóra, vagy bemélyedésre bukkansz, amely akár olyan helyekre is vezethet, melyeket nem biztos, hogy jó, ha megismersz.

A második emelet folyosói is hasonlóan kanyargósak, mint az iskola többi részében levők. Balra, és jobbra is sorra nyílnak a négy fős fiú-hálók, és ha már jól kiismered magad ebben a rengetegben, tudhatod, hogy hol van a fiúk közös fürdője. A fiúk várószobáját nem nehéz megtalálni, közvetlenül a lépcsővel szemben van.

A falakat sorban szegélyezik festmények is, ritka az olyan hely, ahol ne lennének egymás alatt, fölött felfüggesztve a beszélő, festett portrék, csoportképek. Jobb vigyázni, hogy ne bosszantsd föl a festmények lakóit, mert elég nagy lármát tudnak csapni, és ha ők kimondanak valamit, hamar eljut a kúria minden zeg-zugába, hiszen a lefestett alakok tudnak járkálni a különböző festmények közt.
írta Cirelin de Sovalon


Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Folyoso3


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 31, 2010 6:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Anabella Stepp
Segédtanár
Segédtanár
Anabella Stepp


Hozzászólások száma : 282
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 10:40 am

*Egy ajtónyitás hallatsziik és egy lány duvad ki a fürdőből. Bella hanyatvágódva érkezik meg a harmaidk emeleti folyosókra. Keze tiszta szappan. Megpillant egy lányt. Leilát.* -Szia Leila! Nah nemc sak te vagy ilyen idétlen...én is. *mutatja fel még mindig a földön fekve a mancsait.* -Valaki elhullatta a szappant és én kiduvadtam. Sajnos. A franc egyen mindenkit.* próbál felállani de valahogy nem megy mert tiszta egy lett a cipője is a keze is.* -Lécci segitesz? *kérdi Leilát majd mikor a láyn segitett akkor feláll és visszasétál a fürdőbe. kezet most majd kijön ismét.* -Na jóh, de te mi járatban vagy erre? *érdeklődik LEilától.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 10:25 am

*Leila sétál ki a szobájából. Nem nagyon tudja merre is menjen. Végignéz a folyosón,majd bezárja az ajtót. Senki sincs a folyosón, akivel eltudna beszélgetni. Pedig most akárki megtenné. Csak Leilácska nagyon unatkozik. És ha unatkozik akkor csak egy kis társaság tudja feldobni. Amúgy is ma két vizsgán kell átesnie. Jó lesz kipihennie magát. Állatai mellette ugrándoznak. Ma jó idő van, így egy kockás rövidnadrág és egy sárga top van rajta. Haja kiengedve van,mint mindig. Nekidől a falnak és az övtáskájában kezd el keresni valamit. ~A könyvem... * Gyorsan visszamegy a szobájába,felkapja a könyvét,majd azzal együtt kezd el a folyosón átmenni. ~Hátha valaki most fog kijönni.* Fut át az agyán,majd kicsit lassabbra veszi a tempót.*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Vandor

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 8:03 am

- Áh, értem. Kis cseles. Engem is szó szerint kidobott az ágy.
*Mutat a fájós és kissé lila könyökére, majd akkor bólint, és gyorsan belép a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 8:01 am

-Szó se róla a srác is eléggé vörös de mit kell tenni ezért rántja el a fejét is, a nevetésre viszont kicsit ő is felnevet*-Szia,üdvözli ő is a lányt miközbe vissza néz rá a puszit viszonozza, majd kicsit elmosolyodik*-Hát szokatlan helyzetekbe rámszokott jönni*mondja kicsit még vörösen a kérdésre elgondolkozik*-Kinevetsz ha elmondom de legyen*mondja mosolyogva*-Lyriel talált valami bogarat a szobába és idáig kergette. Mivel DAimon én meg követtem nem volt kedvem fájdalommal kellni és itt kötöttünk ki. *mondja mosolyogva és itt örül őszintén hogy a farkas még itt megállt*-Amúgy nem nagyon. Nyolc körül már kivert minket az ágy*válaszolja miközbe a farkas egy morranással hálálja meg a simit,a lány mondatára pedig egy olyan nagyon nagy bólintással válaszol*-Öhhhm PErsze, nem nem gond*mondja majd kicsit megrázza a fejét*~Ne légy hülye vagy ha az vagy ne viselkedj úgy~hallja a daimon hangját a fejébe minden esetre addig tuti kintmarad ameddig kell*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Vandor

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 7:52 am

*Ahogy egy szál törülközőben, vizes hajjal kilép a fürdőből, kit látnak meg szemei? Na kit? Hát Lyrielt, miközben egy sáskára ugrik rá, vagy mire.*
- Ohh...
*Kicsit azért meglepődik, hogy ekkora idekint a forgalom, de ekkor megpillantja Liot is. Kicsit ledőbben, és elvörösödik, majd elneveti magát, ahogy a fiú elkapja a fejét.*
- Szijja!
*Köszön nagy hévvel, a fiú mellé lépked, majd az gazdakodik egy nagy cuppanós puszival az arcán.*
- Látom, szégyenlős vagy még helyettem is. Amúgy mi járatban errefelé ilyen kora reggel? azt hittem, a fiúk ilyenkormég alszanak. Szia Lyriel.
*Köszön a farkasnak, és megsimogatja a fejét kedvesen, ha az engedi, majd a hálója felé lépked.*
- Ha van kedvetek bejönni hozzánk, gyertek csak, de előbb felöltözöm, ha nemgond.
*Pillant végig magán, s megvárja, míg Lio válaszol, addig nem lép be a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Estrax - arhiv
Diák
Lionel Estrax - arhiv


Hozzászólások száma : 196
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 7:45 am

\\Második emelet\\

*Jól kezdődik a reggel az ajtó kivágódik és a farkas daimon futva vágtat ki rajta mögötte a srác méghozzá baromi nagy sungal, úgytűnik mintha a farkas követne valamit*-Héé várj már meg hova ilyen sietős rádjött a szapora?*ordít a Lyriel után de úgytűnik a farkas meg sem hallja*-Várjmár mindjárt elkapom de mit??? *úgytűnik nincs megállás megbeszélési idő vagy bármi a dögje már el is indult felfelé a harmadikra a srác csak kissé kifulladva lépi át az első lépcsőfokot*~úristen elkapom kitekerem a nyakát ha addig élek is... Várjunk egy percet. Addig élek~*fut át az agyán inkább neki iramodik így elég hamar fel is ér a harmadikra*

\\Harmadik\\

*Lassan átéri az utolsó lépcsőfokot is amikor látja hogy a farkas ugrik valamire. Egy sáska legalábbis úgytűnik. El is kapja a srác kissé lihegve dől a fallnak elég nagy zajt csaphattak *-te jó ég ezért futtatál meg???*néz rá majd ekkor látja hogy valaki kilép a folyosóra és azt a valakit még ismeri is*-Ööhhhm Szia Nadin*mondja kicsit elnyújtva, utána ismét inkább a farkas felé húzza a fejét szinte rántásszerüen*
Vissza az elejére Go down
Esmée Diane Gervaise
Diák
Esmée Diane Gervaise


Főkarakter : petruss13@hotmail.com
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 3:55 pm

-Hát akkor nem is baj, nem igazán lennék ott azon az izén.Olaszország?Ott még nem jártam.De, biztos szép hely!*mondta majd tovább nézte a lányt és kutyusát.*-Amúgy te vagy az első ismerősöm itt.Diákok körében.Szóval a büszke nyertes vagyis első te vagy.*Mosolygott még egyet, majd a daimon vírusos dologra válaszolt.*-Hát én nem igazán nevezném annak, hogy hamar elkaptam.Tudod az édesanyámnak is volt már, sőt apámnak is.Volt egy madárházunk otthon vagyis most is van.Szóval ott sok papagáj volt és egyik nap megláttam Damient a földön és én gondoztam.Ez körülbelül akkor volt amikor 8 éves voltam.Szóval ez már régi történet.

//fagy mert Natalienak mennie kellett Sad//
Vissza az elejére Go down
Natalie Depp
Diák
Natalie Depp


Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Mentalista
Üzenőláda : Lehet, hogy a Mennyország szép hely, de a Pokolban több az ismerős... Smile

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 3:43 pm

-A máguskongresszus. Brüsszelbe mentek. Aztán ki tudja, hogy most hol vannak már... Majd jönnek vissza... Bonyolult elmagyarázni, hogy mi az, s én sem nagyon tudom ,mert nem érdeklõdtem.*Mosolyog.*-Én Olaszországból, Firenzébõl.... De itt jobb!*Mosolyog megint, s a kutyusát szemléli, majd a lány papagáját.*-Én vagyok az elsõ ismerõsöd itt?*Mosolyog, persdze ez nem szemrehányás, hisz ki tuggya mióta van itt a lány? ha ma, akkor nem is baj, hogy Natalie az elsõ ismerõse. Meg másképp sem...*-Jókor jöttél. Szünetben. Meg tudod ismerni az embereket, s az órákon már fogod ismerni õket. jó helyzet.... Amúgy a papagájokat szereti. Nézni. Meg azokat, amelyikek nem csípik meg, ha odanyúl. Bár az olyan, az ritka, az olyan papagáj.*-Nekem nincs daimonom. Te jó gyorsan elkaptad a daimon vírust...*Nevet fel Natalie.*
Vissza az elejére Go down
Esmée Diane Gervaise
Diák
Esmée Diane Gervaise


Főkarakter : petruss13@hotmail.com
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 3:33 pm

-Rendben nekem a Dia is jó.Édesanyám is mindig így hívott.*Mondja majd gondolatai pár másodpercig párizsi házukba vándorolt.De ez tényleg nem tartott tovább pár másodpercig.*-Szép neve van.Persze aranyos is.*Csicseregte majd ismét megsimogatta a kutyust.*Köszönöm!*Mondta a papagáj megelőzve Esméet.*Hát igen, ő Damien.*mondta gyorsan a lány és ismét papagájára mutatott.Látja, hogy a lány nem közelít az állat felé, de megérti.Először ő sem szerette a papagájokat.Bár persze Natalie viselkedéséből inkább egy kis félelmet észlelt ez iránt a madár faj iránt.*-Remélem tényleg úgy lesz, ahogy mondod.Amúgy már most szimpatikus a suli.Amúgy tényleg nincsenek valami sokan.Milyen kongresszus?*kérdezte szemöldökét felvonva.Nem igazán tudta értelmezni azt, hogy a diákok kongresszuson vannak.*-Te amúgy honnan jöttél ide a Nezabarba.Arra gondolom rájöttél, hogy én francia vagyok.Városilag pedig Párizsból jöttem.*mondta majd mosolygott hozzá egyet.*
Vissza az elejére Go down
Natalie Depp
Diák
Natalie Depp


Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Mentalista
Üzenőláda : Lehet, hogy a Mennyország szép hely, de a Pokolban több az ismerős... Smile

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 3:22 pm

*Persze észre is veszik.*-Szia!*Az idegen nyelvû köszönésre nem lepõdik túlságosan meg. Ahogy mondja a lány, hogy nem harap, mosolyog egyet, de viccesen magának megjegyzi, hogy nem azért nem akart bejönni. Hanem mert épp még a haja, s a hajának köszönhetõen az ingje is vizes. De mivel rendes a lány, bemegy.*-Natalie Depp, szaktársad, s szintén.*Nyújt kezet.*-Nekem a Dia a szimpatikus, ha nem haragszol...*Mosolyog.*-Engem meg akáerhogy. Akár Deppnek is, ha úgy tetszik...*Mosolyog megint. Ez a mosoly néha fakul, ha már fájnak az arcizmai, s a legtöbb mondat után megint felhúzza fülig.*-Szemír a neve a kutyának. Németjuhász...*Mondja, hogy a lány is ne kelljen találgasson, mint nemrég Siegfried.*-Aranyos egy papagáj. S jó a neve.*De nem akarja most megsimogatni, mert tudja, hogy a papagájok csípõs bestiák legtöbbször. Noha ez daimon, akkor is biztos van benne elég papagájösztön.*-Gondolom most jöttél.*Gondolkodik, hogy az újaknak mit mondjon. Inkább elképzeli, hogy mi járt az õ fejében, mikor elõször itt téplábolt a suliban.*-Ne aggódj, nagyon meg fogod szeretni a Nezabart. Meg hogy szaktársam vagy, még a programokon is fogunk találkozni. Amúgy, most látod, kicsit üresség van a suliban, de ez csak azért van, mert a többiek elmentek a kongresszusra...*neki is jól jött volna anno valaki, aki elbeszél vele elsõ nap. Dehát nem volt. Most van. Naponta összefut valakivel. Fõleg az utóbbi idõkben.*
Vissza az elejére Go down
Esmée Diane Gervaise
Diák
Esmée Diane Gervaise


Főkarakter : petruss13@hotmail.com
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 3:12 pm

*Miközben Esmée pakolászik néhány cuccot ide-oda,daimonját se hagyja éhezni ezért neki is tölt enni,néhány könyvet rakosgat a fiókba.Ma egy kék top, hozzá fekete harisnya és azon egy sötétkék szoknya van.Lábán egy fekete balett cipő ékeskedik.Hogy miért így öltözött azt igazán ő sem tudja.Persze az eramir szakot ábrázoló kitűzőt sem felejtette.Damien röpköd a szobában és ez kicsit zavarja a lányt.Kissé ráripakodik barátjára.*-Nem tudsz egy helyben maradni?!-*Mondta kissé ingerülten, de gyorsan egy bocsánat nézést eresztett a papagáj felé.Egyszer csak ép gondolataiba egy kiskutya vakkantása rázza vissza.Az ajtó felé fordul és egy lányt lát meg egy aranyos kutyakölyökkel az oldalán.*-Salut!*Köszön természetesen mint mindig franciául.Valahogy nem tud róla leszokni.Int a lánynak, hogy kerüljön beljebb.*-Gyertek csak.Nem harapok.*mondta majd mosolygott egyet.*A nevem Esmée Diane Gervaise.Eramir és második évfolyam.*Mondta majd becsukta a bejövő lány után az ajtót.*Hívj csak nyugodtan Es-nek.Vagy Dia-nak ahogy jól esik, de az Esmée is tökéletes.*Miközben magáról mesélt kitette kezét amire természetesen daimonja Damien szállt le.*-És benned kit tisztelhetek? Na és ez a tündéri kutyus?*Kérdezte miközben megsimogatta az állat fejét.*~És velem mi lesz?Jajj...Elnézést..De most komolyan.Sajnálom Dam.~ -Ő pedig a daimonom Damien a papagáj.
Vissza az elejére Go down
Natalie Depp
Diák
Natalie Depp


Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Mentalista
Üzenőláda : Lehet, hogy a Mennyország szép hely, de a Pokolban több az ismerős... Smile

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 2:55 pm

*Kicsit még vizes hajjal, vagyis teljesen vizes hajjal megy át a harmadik emeleten. Az amúgy egyenes haja, most vizesen göndörke, de nincs szüksége vasalásra, hisz ebben nincs semmi boszorkányság, hogy neki olyan haja van, hogy vizesen göndör, de ahogy szárad, egyre egyenesebb. Fehér ingjének vállán látszik, hogy át van kicsit ázva, mert a hajárol csöpög oda a víz, de ez most neki nem számít, hisz most nincs találkozója senkivel, s amúgy is a suli, mióta lementek a diáok kongresszusra, elég üres... Azonban lát egy nyittt ajtót, ahogy megy a saját hálója felé, a madárpók háló fele. A várószoba az, egy lány épp pakolászik.*~Egy új lány.~*Kukucskál be. Nem nagyon akar bemenni, s zavarni pont most, ahogy megjött. Menne tovább, de kutyája vakkant egyet. Nos, a lány biztos meghallotta, amúgy is vékony, aranyos vakkantását a kutyakölyöknek. Mostmár enm megy Natalie sehova, várja, hogy a lány észrevette-e. Nos, akkor új ismeretséget fog kötni ma, úgy látszik.*
Vissza az elejére Go down
Julien de Pompadour
Diák
Julien de Pompadour


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Szeretni: meghódítani, bírni és megtartani egy lelket, amely annyira erős, hogy fölemel bennünket, s annyira gyönge, hogy éppolyan szüksége van ránk, mint nekünk őreá. <3 Nezabar <3
Az én elemi sárkánytojásaim. Katt.


Kék é
s Narancssárga <3

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 6:10 pm

- Tudod, Dais, a jóindulat beszélt belőlem! Na gyere, érj utol, nem árt a sport! *Mondja, gonoszkodva a fiú, de hallattszik a hangján, hogy tisztán boldog, és nem rosszindulatú ám. Csak viccel, sosem akarná ilyennel megbántani az ő tökéletesen bénácska Daisyét. Ő így szereti ám. *
- Huhm… *Mondja, azaz nyögi zavartan, amikor a lány megfogja a gallérját, és nekiugrik, támadó szavakkal. Pontosan, már mit sem számít, hogy a lány meddig is pirul, mennyire is forrósodik át, úgy is zavarbaejtően vörös lesz. Ugyanis Julien ahogy ránéz a lányra, azonnal lefagy, és konkrétan belebámul a lány tekintetébe. És amúgy: Igenis rossz poén volt, hú-de-nagyon-gyenge. Ahogy a fiú szótlanul belebámul a lány szemeibe, aza rca egyre közeledik hozzá, de úgy öt centinél megáll… Csak nézi.*
- Cickány… Cicc… Cicc… *Kezd el ciccegni, és azzzal a lendülettel megfogja a lány kezét, ami lehet, hogy még a gallérján volt, lefejti onnan és szépen elhúzza a folyosóra, hogy keresketni kezdje a Cickányt. Arcán látszik kicsit, hogy milyen zavart, de próbál azért többnyire magánál lenni, és az ajtókra figyelni, keresve a Cickány háló feliratot. Közben még mindig fogja a lány kezét, húzza magával, Kiss mögöttük döcög, mosolyogva, csendesen. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 5:47 pm

*Hát igen, az tényleg egy szép délután volt, de Dais már csak efféle hangulat ingadozós fajta, és ráadásul mint mondtam, rengeteg rossz tulajdonsággal van megáldva. Így Julien vagy ezekkel együtt szereti vagy sehogy. Márpedig nagyon úgy néz ki, hogy az előbbi válasz a nyerő, szóval semmi hüpp-hüpp JuJu. A pirulás viszont tényleg biztató jel, de ezt nekik nem kell még tudniuk, bár azt nem tudja, hogy mégis miért nem. Talán szereti kínozni magát...egy újabb rossz tulajdonság? Szuper.
Amikor Julien megfogja a kezét, ismét elpirul, bár jóllehet, hogy még az előbbi vörösség sem múlt el. Aztán futni kezdenek, így még ki is melegszik, szóval arca már totálisan skarlátvörös, de mit számít?!*-Hogy fogyózni kellene? Na jól van Julien, ezt még megkapod, ha utolérlek.*Azzal teljes erejéből nekilendül, hogy beérje a fiút, de ő nem olyan jó futó, szóval jóval mögötte kullog még az utolsó pár méteren is. Amikor odaér, kihasználva, hogy a fiú a falnál van, megfogja a gallérjánál fogva, úgy kezd beszélni.*-Mint azt te is említetted, egy cseppet sem vagyok kövér. Másrészt én meg sem szólalnék ha együtt venném fel a selyeminget a vászonnadrággal.*Arca legfeljebb tíz centire van Julienétől, így a fiú visszavághat a szájszagos poénnal, már ha emlékszik még rá. Megjegyzem, az egy csöppet sem volt rossz, bárki bármit mond. A szobás megjegyzésre csak megforgatja a szemeit, mint azt oly sokszor, ha selyemfiúja társaságában van.*-A cickány háló a miénk.*Mondja, de még mindig nem engedi el, majd csak kiszabadul.*
Vissza az elejére Go down
Julien de Pompadour
Diák
Julien de Pompadour


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Szeretni: meghódítani, bírni és megtartani egy lelket, amely annyira erős, hogy fölemel bennünket, s annyira gyönge, hogy éppolyan szüksége van ránk, mint nekünk őreá. <3 Nezabar <3
Az én elemi sárkánytojásaim. Katt.


Kék é
s Narancssárga <3

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 5:25 pm

* Nem játszott vele, nem úgy értettem ám, hanem úgy, hogy csesztette szerencsétlen kis szőkét. Az volt a legszebb délutánuk, amikor búborékokat fújtak, de azutána lány elkezdett pasivadászni, és Julien cak bántva lészen. Hüpp-Hüpp Ju. Mikor Kiss belebámul Dais fülig pirulós pofijába, az elméjében szép kis remény csillan. Lehet, hogy ez a pirulás egy bíztató jel?... *
~Julien, Julien! Azt hiszem… Azt hiszem Arra a kérdésre mondott igent! Hogy… Hogy tudna szeretni! Honnan tudod? Nem képzelődsz? Nem mondta ki… Én, nem tudom. Lehet, hogy hallani se akar erről. Minden esetre, most sokkal jobb kedélyű. Azt hiszem… ~ *Miközben megy eza ksi párbeszéd, a lány győzködi őket arról, hogy menjenek fel, és Kiss lejtsen egy sort Lalo ruhácskáiban, amit neki szabott. A fiú nem váratja magát, jobban mondva felkapja a karjába a daimonját, és azzal a lendülettel kispurizik a folyosókra. Mikor odaér Dais mellé, futólag megfogja a kezét, majd elengedi, és elszálguld a lépcsők felé.*
- Gyere Dais! Ha jól emlékszem azt mondták, hogy fogyózni kéne… Gyerünk, verseny! Vigyázok a vonalaidra. * Mondja, miközbena bocs bocsánatkérően kandikál kia kezéből. Olyan: „ Hülye szegény, ne bántsd” arcocskával. A fiú egészena harmadikig szalad, ahol lihegve megáll, és a falnak dől, várva Daisy-t Mondjuk, ki tudja, hogy melyikük is a gyorsabb. Az biztos, hogy Julien jó kondiban van, és előnnyel indult, mert a lány nem tudta, hogy versenyezni akar. Viszont a daimon egy picit nehéz… Mikor felér, mindenesetre a falnak dől, és lerakja daimonját.* - Na melyik szobában is vagytok? Fogadjunk, hogy valami idétlen nevű, ami pont illik rátok. *Mondja a fiú, egy kis mosollyal, de azért egy picinykét lihegve.*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Nekromanta
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 12:35 pm

*A fiú határozottn jól bírja a lépcsőzésr, egészen addig, míg észre nem veszi, hogy a lány hirtelen elhallgat, aztán elbukik a lépcsőn, a bőröndjével egyetemben. Noel telejsen elfelejt válaszolni a lány kérdésére, a bőrönd, amit lebegtetett, leszáll a lépcső tetején, a harmadik emeleten. A fiú azonnal lehajol a lányhoz, leszedi róla a bőröndöt, aztán szépen felsegíti, nem fogja hagyni, hogy egyedül szerencsétlenkedjen a lány. Tekintetében csak kérdés és aggódás látszik. A fiú szépen talpra állítja, és nem engedi el, a kezénél fogja, hogy véletlenül se boruljon vissza a hirtelen felállástól.* - Jól vagy? *Kérdezi aggódva, figyelve a lány arcát, és várva a válaszát. Aztán elindulnak tovább, a fiú természetesen elveszi a lány mellől a bőröndöt, a másik már fellebegett az emeletre, így ezt is ő viszi fel, de most manuálisan a kezében. *
- Mit is kérdeztél?.. Nem nagyon figyeltem a kérdést, amikor elestél. Ja igen, a Sötét Druidák. Tudod, a szakvezetőjük elhagyta a szakot, és utódot sem jelölt ki, így a diákok összeolvadtak a többi szakkal. *Magyarázza, miközben figyeli a lányt, hogy ne essen mégegyszer el, semmiképpen se. Aztán cska felérnek, és odasétálnak a Várószobához is. Remélhetőleg balesetek nélkül.* - Én is örülnék, hogyha én kapnám a feladatot, hogy átkísérjelek. Tudod.. hogyha gondolod, most lecuccolsz, és megmutatnék néhány helyet. Na persze máskor is lehet, hogyha most fáradt vagy. Meg persze... Megütötted magad? *Kérdezi, újra aggódva, de a két bőröndöt a kezébe veszi, és behúzza a várószobába, ahol már vannak, de na, most nem lehet mit csinálni. Úgy is a tanár, meg az a lány, átmegy a Delfinbe, amit még látnak, és ketten is maradnak.* - Amúgy itt nincsenek olyan rossz arcok, szóval ismerkedni is jó...

// Kövi höszö bent ^^ //
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Mutatvanyos

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 11:37 am

*Már azt hiszi, hogy soha nem fognak felérni arra az emeletre, ahová tartanak, de nem teszi szóvá a sok gyaloglást, nem kényes ő, csak cseppet fáradt* - Igen, én is így gondolom. Ez az iskola már első pillanatra is meggyőző és csodálatos. Egy időbe biztosan beletelik majd, mire kiismerem magam itt, addig is remélem, hogy nem fogok olyan helyre tévedni, ahová nem lenne szabad *mosolyodik el halványan. A lelkesedés egyáltalán nem zavarja, tetszik neki, hogy a fiú ennyire közvetlen és kedves* - Igen, majd órákon biztosan találkozunk, meg talán máskor is *jegyzi meg cseppet halkabban a lány aztán inkább figyel a további mesélésre* - Szóval öt szak, érdekes. És végül is miért szűnt meg? *érdeklődik kíváncsian, jó ha tudja, hogy milyen múlttal rendelkezik az iskola, ahol további éveit fogja tölteni* - Biztosan nagyon szép hely, majd egyszer talán én is eljutok oda, hogy megcsodálhassam *mondja, és mivel most leszáll közéjük a csend egy pillanatra elgondolkozik, és meg is van belőle a baj, merthogy nem figyel a lépcsőfokokra és mellélép. Hát igen, ez a lány is híres balszerencse-sorozatairól, de pont most kell elbénáznia a dolgokat? Egyensúlyát elvesztve huppan a földre. Még az a szerencse, hogy a lépcsőn azért nem esik le, már csak az kellene szegénynek* - Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? *dühöng magában egy sort, aztán elpirulva tekint a fiúra, már előre fél Noel reakciójától, bár nem is tudja, hogy miért. Nagyot sóhajtva próbálkozik a felállással, ami elsőre nem sikerül, ugyanis a bőrönd is a lányra zuhant. Szerencséje, hogy nem ütötte meg magát nagyon, így most a bőröndöt próbálja felállítani, csak azután áll fel ő maga is. Prince érdeklődve figyeli az eseményeket, de nem csinál semmit, egy helyben álldogál valahol Noel lába mellett* - Értem, akkor pár napig itt leszek. Nem, egyáltalán nem jelent problémát, a lényeg, hogy legyen egy ágy, ahol álomra hajthatom fejem *mondja kínosan mosolyogva mikor a fiú újra megszólal aztán leporolja ruháját és megáll egy pillanatra, nagyot sóhajt* - Hát remélem, hogy te leszel az *jegyzi meg, de aztán rájön, hogy kétértelmű lett a mondat, így gyorsan korrigál* - Mármint, csak téged ismerlek, jobban örülnék neked, mint egy vadidegennek *mosolyog a fiúra aztán vár, még maga sem tudja, hogy mire*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Nekromanta
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 11:19 am

*Mikor Prince barátkozva hozzádörgölődzik a kezéhez, nagyon megörül, hogy nem éppen réveti magát a csuklójára és jól megrágja, hanem kedveskedik inkább. A fiú szépen megsimogatja az állatot, kedvesen, de bátortalanul, hisz eléggé nagy keze van, egy keze nagyobb mint a kutyus feje. Nagy manccsal él a fiú. Mikor Medie válaszol a feltett kérdésekre,a fiú azonnal a lányr figyel, felemelve a tekintetét a kutyusról. Közben persze már szépen lépcsőzgetni is elindulnak.* - Értem! Hát, a Nezabarra igazán nem lesz panaszod, az biztos. Hatalmas a kúria, és a terület is, a birtok és minden olyan szép, és... fenséges. Bár vannak ijesztő helyek is, mint a Ködfenyves, meg a rejtett zugok itt a kúriában. *Mondja a fiú, mesélve, mosolyogva, miközben lépcsőznek, és lebegteti a bőröndöt felfelé. * - Akkor egy évfolyamon vagyunk? Ez.. szuper. *Mondja, őszintén a fiú, bár lehet, hogy túl lelkesen szólalt meg. na mindegy, vissza szívni már igazán nem fogja. * - Néhány hely igazán csodálatos, és gyönyörű.. Például, tudod, elviekben öt szak volt itt, az iskolában, és a Sötét Druidák eltüntek, mármint megszünt a szak, de a főhadiszállásuk egy része, nagyon szép. A másik része kicsit elborzasztó, hogy éppenséggel egy ilyen belső medencét csináltak belőle, vagy mit, hogy haszna legyen, vagy nem tudom. De amúgy vannak nagyon érdekes helyek. *Mondja a fiú, majd kicsit elhallgat, hogy levegőt is vegyenek. Közben lassan fel is érnek, és a fiú lassan körbepislog, a Várószobák felé.* - Tudod, amikor megérkeznek a diákok, akkor a Várószobában kell még egy-két napig lenni. Remélem, hogy ez nem jelent problémát, csak néhány nap múlva tudlak átkisérni a te szobádba. Már, hogyha én kapoma feladatot, lehet, hogy nem én fogok érted jönni.* Jézusom. Mikor lett ennek a fiúnak ekkora szája? Mindig is kedves és őszinte volt, na de ennyire? Ilyen sokat még sosem beszélt ez előtt... Már csak arra kéne rájöni, hogy ez most jó, avagy rossz.*
Vissza az elejére Go down
Medison Kreehl
Diák
Medison Kreehl


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Mutatvanyos

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 11:08 am

*Mosolyogva figyeli, ahogy Noel barátkozni próbál a kutyussal. Prince bár nem nagyon bízik az emberekben, de Noel kivétel. Talán azért, mert érzi rajta, hogy kicsit bizonytalan, talán másért, nem lehet tudni. Mindenesetre a fiú kezéhez dörzsöli aprócska fejét, ezzel adva a tudtára, hogy ő bizony nem harap és nem is ijed meg. Hiába ilyen kis termetű, elég bátor és ha gazdája bajban van, akkor nem rest rátámadni senkire sem. Miközben ők így jól elvannak a lány válaszol a feltett kérdésekre is* - Csak nemrégiben érkeztem vissza, eddig egy másik iskolába jártam, de az nem nyerte el tetszésemet, így most itt vagyok *mosolyodik el kedvesen, aztán folytatja a beszámolót* - Igen, egész életemben hajón voltam és izgalmakban is volt részem, elég sokszor. Azért jó néha kimozdulni egy adott közegből *mondja aztán figyeli, ahogy a fiú varázslattal lebegteti a bőröndöt* - Hát igen, ebben van valami *jegyzi meg halkan, de ő most már nem fogja elővenni saját pálcáját, tökéletesen megfelel neki az is, hogy kézben cipeli a bőröndöt* - Én is másodikos vagyok, vagyis leszek szeptembertől. Igen mindketten mágusok, de nem kereskedők. Édesapám feladta a mágiát azért, hogy utazhasson, és így van ezzel édesanyám is. Nem tudom, hogy miért döntöttek így, azt mondják nyugodt, csendes életre vágynak, amibe nem fér bele a varázslótársadalom zajos, mindig nyüzsgő világa *rántja meg a vállát, ebben egyáltalán nem ért egyet szüleivel, de ők tudják. Miközben lépcsőznek mindent megszemlél* - És hogy tetszik az iskola? *érdeklődik, jó lenne több mindent megtudni a suliról, na meg Noelről is*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 4:36 pm

-Akkor tudod merre találsz. ha gondod van, akkor keress meg. Szia.- *búcsúzik el Ann, majd a szobájába battyog, hogy piheljen egy kicsit*
Vissza az elejére Go down
Lilyana Yordana
Diák
Lilyana Yordana


Hozzászólások száma : 6
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 4:34 pm

*Mikor felértek Lily nézelődött azt is megköszönte a segítséget majd az egyik szimpatikus ágy mellé lerakta a bőröndjeit.*-Most nem vagyok éhes se szomjas, de köszön, hogy felajánlottad.Remélem még találkozunk. Szia!-*Azzal becsukta az ajtót és rádobta magát az egyik ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 4:24 pm

[Még az előcsarnokban]

-Transportus- *irányítja a pálcáját a lány Lilyana dolgaira, majd a pálca hegyét elrántja, mintha csak egy másik helyre akarná átdobni a csomagokat* -Ezzel teleportálom a csomagjaidat, így nem kell cipekedni- *fejti ki Ann a vélaményét, és ezzel azt is elmondta, amit az igéről tudni kell. De persze az igét, és a használatát nem most kell, hogy megtanulja a lány, ugyhogy Ann el is indul felfelé. Az utjuk a hosszú lépcsősoron vezet fel. az egész gyönyörű, így van mit nézegetnie lilyánának* -tetszik?- *kérdezte Ann, és folytatta az utat.*

[a harmadik emeleti folyosókon]

*Nem telik bele túl sok idő. Olyan 5-10 perc lehetett, és már fent is vannak a harmadik emeleten* -Itt lennénk- *mosolyodik el Ann. Lilyana bőröndjei már ott vannak fent a harmadikon* -így csak könnyebb volt, és nézelődhettél is- *fordul a lány felé, majd elindul a csomagok felé* -na itt már csak egy rövid szakaszon kell vinni a dolgaidat...- *Ann felveszi az egyik csomagot, vagy kettőt, és elindul végig a folyosón* -Nekem is itt van a hálóm. A neve Gepárd háló. Ott van- *mutat egy ajtó felé a folyosón. Nem telt el sok idő a harmadikra való megérkezésük óta, és a két lány már a vendégszobák ajtaja előtt is van* -ez az. Itt vagyunk- *nyit be Ann és Lilyt előre ereszti* -mégy ágyas szobácska... Egyenlőre ez lesz a szállásod- *mondja Ann mosolyogva* -Szerintem ne nagyon pakolj ki, mert rövidesen úgy is beosztanak téged... Ha éhes vagy, vagy szomjas akkor még megmutatom az étkezőt... ha nem, akkor nem is zavarlak...- *mondta a lánynak, és várta, hogy mit felel rá.*
Vissza az elejére Go down
Edward Freeze
Diák
Edward Freeze


Hozzászólások száma : 132
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 2:01 pm

Rendebn. *mondja és majd következőkor biztosan szólni fog. De sajnos marina már emgy is el pedig Edward még beszélgetett volna vele.*
-Hát akkor menjél aludni egyet! majd találkozunk és megmutatom! *mosolygott a lányra és intett neki amjd ő is elsétált a váró felé.*
Vissza az elejére Go down
Marina Raya
Diák
Marina Raya


Hozzászólások száma : 168
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 1:49 pm

-Hát úgy, hogy mindig panaszkodott nekem, hogy miért hozod ezt a kis szőrpamacsot is magaddal.És hát így lett ez.*Mondaná tovább a mondani valóját ám ekkor Edward hirtelen ellöki és ő teljesen pofára esik a földön.*-Áááá!Aú! Ez azért fájt.Legközelebb szólhatnál is.De persze azért köszönöm.*Mondta, majd azért egy hálás mosolyt küldött a fiú felé, aki időközben felsegítette a földről.Mikor újra talpon volt leporolta magát és azon gondolkozott miről tudnának társalogni.*~Miről tudnánk beszélgetni??Nem tudom.~-Sajnálom, ha nem vagyok valami nagy társaság, de nagyon fáradt vagyok.*Majd mikor ezt kimondta hatalmasat ásított.*-Lehet, hogy elmegyek aludni.Bár ilyenkor.Na mindegy.Én nem tudok már talpon maradni.Ha itt állnék még 1 percig, azonnal elaludnék.Szóval akkor én megyek is.Szia!Remélem majd találkozunk és megmutatod a kutyádat.*Majd elindult a váró felé, ám még visszafordult és intett a fiú felé.*
Vissza az elejére Go down
Edward Freeze
Diák
Edward Freeze


Hozzászólások száma : 132
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2009 1:29 pm

-Hát, nem nehéz...amúgyis eleget van az ember a családjával összezárva. *mosolyog a lányra majd hallgatja a csincsilla nevét.* -Aranyos név. De hogyhogy a daimonod érdeme? *érdeklődik. enm nagyon érti ezt. De majdcsak megtudja. * -Amúgy mondjál már valami érdekeset! *mondja ám ekkor egy nyitott ablakon berepült egy hatalmas méhecske és egyenesen Marina nyakát pécézte ki megszúrási helynek. Edward gyorsan lelőkte Marinát a földre és a méh nekicsállt a falnak.* -Meleg volt. *mondja mosolyogva és feltápászkodik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harmadik emeleti folyosók
Vissza az elejére 
23 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: