Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Kalandmester
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Harmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 22 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Harmadik emeleti folyosók

Go down 
+135
Brittine Olinlaf
Felicity Artmenson
Lyra Baker
Lilia Radoslava
Alodia Hylle
Liam Ramsay
Hermina Eavens
Jasmine Müller
Tessa Leone
Alise Ellwood
Selena Alassar
Elyse Rollins
Rachel Flormurray
James Ravenwood
Shana Hannah Savitri
Samantha Radoslava
Nessie di Alsiera
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Daisy Roberts
Valeriel Ravenwood
Lismine Lockwood
Eldunary Aysa
Penelope Waylan
Nicolas Demerest
Isabella Newton
Ann Harvard
Ruzha Violeta Krasimira
Seldrit El Perimd
Rosetta Waylan
Io Finiarel
Onya Birri
Ruka Nightwine
Regina Ruosin
Sehrezat Dorime
Ravenna Evernight
Milena Lyudmia
Jenna Shot
Sophia Zenovia
Lila Whyet
Martina Stravich
Keezheekoni Ehawee
Anne Wulner
Alice Wantroose
Adanien Ilfirin
Kelly Fender
Aramis Morrigan
Rory L. Milborrow-Quenell
Lavena Theia
Hua Xiangfeng
Teodora Yana
Magdalena Kristina
Yolanda Perkins
Charlotte Heaven
Lina Wierro
Parti Nancy
Lina Constance Thanatos
Megan Sweet
Asberoth Venator
Mason Peers
Irina Yuliana
Kate Monroe
Yosif Zhivko
Liloo W. McNamara
David Robert Beawer
Sarah Wood
Vilen S. Vyacheslav
Serenity Charisma Godwin
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Zaina Viktória Tilda
Elanor Wasilkow
Belnis Undomiel
Daniel Dragos
Lizbeth Westlive
Samuel J. Colwell
Aimée Dorothea Brown
Bianca Phelps-Blamely
Kitty C. Miller
Estera Linnet
Christofer Reinhold
Selene Ashley Northingham
Katherine Mary Black
Samantha Troops
Emily Kyra Beawer
Dana Leathermoon
Senilla Rachel Roseberg
Pierre Bontavier
Kelsey Edison
Zac Leaving
Martin Silent
Elisaveta Mira
Corinne Franziska Weis
Teca Moon
Hersilia Luz
Scarlett Emerald
Isabella Clerence
Steven Grivalt
Katerina Shezhana Varvara
Kevin Rott
Robin Star
Berker Mikolaj
Jared Frost-archív
Arabella Jagusia
Chiyori Kiryuu - archiv
Anne Holiday
Andrea Tabassum
Han Jaejoong Varvara
Mira Rose
Barbie L. Noelle Pinkie
Nagy Klaudia
Anna Ivanov
Sylvia Ramondova
Brittany Wells
Elizabet Kingston
Leona Arts
Rose Emily Scott
Joe M. Renaldo
Laima O'relle
George Darkrain - archiv
Cerridwen Paderau Afon
Anabella Stepp
Nadin Senoil
Lionel Estrax - arhiv
Esmée Diane Gervaise
Natalie Depp
Julien de Pompadour
Jasna Novarro
Medison Kreehl
Lilyana Yordana
Ann-Tabitha Serenity
Edward Freeze
Marina Raya
Cirelin de Sovalon
139 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Tek506f0370868af7782228

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:48 pm

First topic message reminder :

A Kúriát számos zegzugos, kanyargós folyosó szeli át, melyet azonban nehéz kiismerni. Nagyon sok helyen van, hogy egy titkos ajtóra, vagy bemélyedésre bukkansz, amely akár olyan helyekre is vezethet, melyeket nem biztos, hogy jó, ha megismersz.

A második emelet folyosói is hasonlóan kanyargósak, mint az iskola többi részében levők. Balra, és jobbra is sorra nyílnak a négy fős fiú-hálók, és ha már jól kiismered magad ebben a rengetegben, tudhatod, hogy hol van a fiúk közös fürdője. A fiúk várószobáját nem nehéz megtalálni, közvetlenül a lépcsővel szemben van.

A falakat sorban szegélyezik festmények is, ritka az olyan hely, ahol ne lennének egymás alatt, fölött felfüggesztve a beszélő, festett portrék, csoportképek. Jobb vigyázni, hogy ne bosszantsd föl a festmények lakóit, mert elég nagy lármát tudnak csapni, és ha ők kimondanak valamit, hamar eljut a kúria minden zeg-zugába, hiszen a lefestett alakok tudnak járkálni a különböző festmények közt.
írta Cirelin de Sovalon


Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Folyoso3


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 31, 2010 6:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 6:02 pm

* Leona és Zara sétálnak a folyosón. Megnézték a lány szobáját és most az étkező fele tartanak. ám ekkor eszébe jut Zarának valami*
- Menj csak én még beugrok a szobába* Mondja kedvesen és a lány tovább is megy. Zara benyit a szobájába és lerakja a mappát majd becsukja és bezárja az ajtót.
~ mint ha bezártam volna. Vagy elfelejtettem? az lehet~ * nem firtatja tovább a dolgot és ő is elindul a lány után*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 5:43 pm

*Zara felszólítására, Leona bement eddigi szállására hogy összecsomagoljon. Nem tart sokáig, csak bedobálja cuccait a táskájába.
Mikor kijön, szól.
- Elindulhatunk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 5:38 pm

Zara érkezik a folyosóra és a váró szoba előtt meg áll.*
- Leona kérlek szedd össze a cuccaidat és menjünk a szobádba* Mondja kedvesen és valószínű hogy a lány be is megy szedelőzködik. Addig Zara előhúzza pálcáját és az ajtón lévő listára suhint egyet a pálcájával és a lány neve már el is tűnik majd a lány várja türelmesen. Hogy tovább tudjanak menni.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 4:41 pm

*Amikor felérnek az emeletre, ott a hosszú folyosón haladnak végig. Nem is tudni, hogy miért, de most az iskola olyan kihaltnak tünhet* -Szerintem a többiek kint vannak. Élvezik a meleget, és a jó időt- *mondta Ann mosolyogva, majd a táskájában kezdett el kuturászni, keresgetni. Nem volt túl hosszú idő, és meg is találta, amit keresett. Ez a valami pedig nem volt más, mint egy kulcs* -Még szerencse, hogy ez itt volt már egy ideje nálam- *mosolyodott el ismét, majd a kulcsot odaadta a lánynak. Egy rövid séta volt még hátra, majd Ann megállt egy ajtó előtt. Ez egy kis társalgóba nyílt. Majd onnan nyílt több ajtó, amik a szokák ajtai voltak. Egyhez oda sétállt Ann, majd benyitott rajta* -Ez lesz az- *ellenőrizte a lány az ajtón függő kis táblát* -Ez a várószoba. Itt csak egy pár napig leszel. Szóval ez egy ilyen átmeneti dolog lesz- *fejti ki a lány a tudni valókat* -Ha kérdésed lenne engem megtalálsz ezen az emeleten a Gepád hálóban- *teszi hozzá ezt még, úgy kiegészítésként* -Viszont ha nincs több kérdésed, akkor én lassan megyek, és hagylak téged kipakolni- *hagyja magára a lányt, és valahová elmegy még sétálni.*
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2009 10:34 am

-Ühhüm, nekem bejön.* mondta bólogatva, majd megrázza fejét.*- Nem, bár az az igazság, hogy fordult már elő ilyen. De semmi gond.* mondta kedvesen, magában meg is jegyezve, hogy ma elég beszédes kedve van a srácnak.*- De igen, a barátnőikhez szerintem. Bár hál' a jó égnek a mi hálónkba nem gyakori vendégek a fiúk.* vigyorodott el, majd dacosan bólint egyet.*- Ki is kérem. Nem vagyok az.* mondta olyan számonkérő, magabiztos hangon.*-Oké, de én nem dörgöltem az orrod alá. Amúgy meg igen, persze, jöhettek, ahogy látom, ők is elvannak egymással.* mondta moosolyogva, miközben a két állatra sandított.*- Erről még beszélünk. Különben is, be is kell engedjelek.* mosolyodott el, miközben a fiúra pillantott.*- Igen, mehetünk.* motyogta, majd ellökte magát a faltól, és Joe mellett elindult a folyosón. A hátuk mögött a két jószág is megmozdult, és lassú léptekkel ők is követték gazdáikat.*- Nem, Lucas már rég megvan nekem, csak általában szunyókál. De amióta Fred nincs, azóta többet van velem. Amúgy Nellondban vettem.* tette hozzá egy bájos mosollyal, miközben már a lefele tartó lépcsőkön haladtak.*

//Azonnal leszek msn-en. ^^//
Vissza az elejére Go down
Joe M. Renaldo
Diák
Joe M. Renaldo


Főkarakter : armaivanda@hotmail.com
Hozzászólások száma : 162
Üzenőláda : Nyugodtan hívhattok játszani,ha ráérek. És megyek is Wink
Mindegy milyen szakos vagy Razz

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2009 10:13 am

// olvadunk//

*Rose-t nézi,majd a kutyusra és néha daimonjára néz. Nem félti, hisz Killer nem fog neki menni, és nem fogja megharapni vagy ilyesmi. Érdeklődve nézi a kiskutyát,majd a kutya gazdájára tekint. Meghallgatja,majd elmosolyodik és bólint egyet. - Ha tetszik akkor máskor is így foglak köszönteni. Remélem megfelel.*Kacsint rá. - Nem számítottál arra,hogy valaki neked jön, nem? De tényleg bocsi, csak éppen elgondolkodtam kicsit. * Pirul el. Tényleg sajnálja. - De ugye azért még megmaradsz?* Pillant rá. Bár nem úgy tűnik mintha valami baja lenne a lánynak. Bár Joe nem nagyon örülne neki, ha Rose-nak valami baja esne. Főleg, ha ő okozza a bajt. Feláll a faltól,majd a folyosó közepére áll. Nem jön senki,de azért nem szeretne itt beszélgetni Rose-zal. Meg hát jó lenne egy kis séta. Ma még úgysem sétált. Friss levegő kellene neki is és daimonjának is. - Igen igazad van, még nem jártam erre. De talán egyszer majd gyakrabban járok ide. *Pillant Rose-ra,majd az állatokra. Elvannak, így szaktársára néz. - Áhh sok fiú jár fel? Gondolom a barátnőikhez,nem? Akkor legalább nem én vagyok az egyedüli fiú aki ide felmászik. *Mosolyodik el. - Nyugodtan kikérheted magadnak.* Kacsint rá. - Oh, akkor csatlakozhatunk a sétálásban? Vagy inkább kettesben akartok lenni? *Érdeklődik. - Igen, én ütköztem beléd. De ezt nem kell mindig az orrom alá dörgölni..* Néz hamiskás mosollyal a lányra.- Jó,de vigyázz. Szavadon foglak, és majd le nem tudsz vakarni magadról, annyira sokszor fogok a szobádba járkálni.* Persze ez nem igaz. Bár ki tudja... - Jó, akkor elmegyünk egy kicsit sétálni? *Kérdőn néz a lányra.-És tényleg..vettél egy kutyust? Múltkor még nem volt nálad. *Néz a lányra. Bár lehet,hogy csak Nellondban találta. *
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 4:53 pm

*Hogy őszintén bevalljuk, Lucas sem az a bátor fajta, sokszor bújt már Rose háta mögé, így a lányt kissé meg is döbbentette azzal, hogy olyan hirtelen, érdeklődve indult meg a puma felé, de csak mosolygott egyet rajta, Killertől nem féltette, hisz jól ismerte a daimont, s annak gazdáját is, és tudta, hogy egyiküksem tudna, vagy akarna ártani neki.*- De, tetszik, csak kissé ledöbbentett.* mondta kedvesen, miközben leporolta magát, és ő is nekidőlt a falnak, a fiú mellett, pár centire, vele szembe fordulva.*- Te megleptél, mivel még nem láttalak erre, de jól sejted, járnak fel ide fiúk. Nem is kevesen.* mondta vigyorogva, hisz ez az igazság.*-Öhm, kikérem magamnak, nem vagyok féltékeny.* mondta, majd lehajtott fejét. Nos, ez nem biztos, hogy teljesen őzinte mondat volt.*-Talált. Persze, gyere, akármikor, szívesen látlak.*mondta, immár egy bájos mosoly kíséretében.*- Én sétálni indultam Lucas-szal, de belédütköztem, vagyis fordíva.* jelentette ki mosolyogva, majd a következő kérdésre vállat von.*- Nekem teljesen mindegy, ahogy gondolod.* mondta, majd a barátkozó állatokra pislogott.*

//Freeze. ^^//
Vissza az elejére Go down
Joe M. Renaldo
Diák
Joe M. Renaldo


Főkarakter : armaivanda@hotmail.com
Hozzászólások száma : 162
Üzenőláda : Nyugodtan hívhattok játszani,ha ráérek. És megyek is Wink
Mindegy milyen szakos vagy Razz

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 4:40 pm

*Jó még egy kis pirulás is belefér, így kicsit elpirulva néz a lányra. Rose-zal már elég sok kalandjuk volt. Vegyük például amikor az az őrült sebész akart Rose-on gégemetszést végrehajtani. Az is egy őrült kaland volt, a kongresszuson. Kicsit elmosolyodik,majd a pumára néz, aki érdeklődve nézi a kiskutyát. Látott már kutyákat,de csak olyanokat amelyek félve futnak a gazdájuk háta mögé. Ez a kiskutya meg csak bátran jön előre, előre, előre a pumához. Pedig csak talán a térdéig ér fel a kiskutya. De hát persze, nem a vesztébe rohan. Nem fogja Killer bántani. Joe a lányra néz,majd elmosolyodik. - Ez az új üdvözlési módom. Talán nem tetszik? *Kacsint rá,majd nekidől a falnak. Innen már nem megy el, amíg nem beszélgetnek egy kicsit Rose-zal. Most már eléggé jól néz ki a lány, ahhoz képest, ahogy régebben kinézett. Azok a karikás szemek, mind eltűntek. ~Biztos tud már pihenni, de azért rákérdezek.* Merül gondolataiba,majd hirtelen Rose-re tekint, és egy mosoly kíséretében válaszol.- Meglepő,mi? Nem szoktam fiúkat erre látni,de nem hiszem,hogy én vagyok az egyetlen aki ide fent járt. *Mondja,majd megigazítja a piros pólóját. - Húú,de féltékeny valaki. Ne, ne aggódj, nincs barátnőm akihez jöhettem volna.*Kacsint rá,majd ránéz. - Ez a szobád? Vipera háló? Hm,majd egyszer meglátogatlak, rendben? *Mosolyog rá.-És te merre tartottál? *érdeklődik,majd a lány mellé sétál. - Elmegyünk valahova vagy a folyosón maradunk és beszélgetünk? * Pumájára néz, aki érdeklődve szemléli a kiskutyát,de nem bántja.*
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 4:15 pm

*Nos, a kiskutya ki is szalad a szobából, sietős léptekkel, még gazdáját se nagyon várja meg. De nem is gond, majd csak utoléri a lány. Kezeit gyorsan zsebre dugja, fejér lehajtja, hisz úgy sincs semmi érdekes a folyosón - legalább is szerinte. Azonban sokat nem lépdel, hanem azt érzi, hogy valami az útjába került, ami félre is lökte, sőt, hirtelen a földön kötött ki. Fejére teszi kezét, amit kissé megütött, majd egy fekete pumával találja magát szemben, és egy meglepett fiúval.*- Helló. Kellemes az üdvözlés, én mondom ...* motyogja mosolyogva, miközben elfogadja a segítséget, és feláll.*- Semmi gond.* mondta kedvesen, majd megölelte a fiút.*- Hogy te? Itt? Kit keresel? Csak nem a barátnőőd? * kérdezte vidáman, miközben a megdöbbent kiskutya is megérkezett, úgy látszik feltűnt neki, hogy gazdája kissé lemaradt. A puma térdéig is alig ért fel, de azért érdek;lődve indult el a számára "nagy" állat felé.*
Vissza az elejére Go down
Joe M. Renaldo
Diák
Joe M. Renaldo


Főkarakter : armaivanda@hotmail.com
Hozzászólások száma : 162
Üzenőláda : Nyugodtan hívhattok játszani,ha ráérek. És megyek is Wink
Mindegy milyen szakos vagy Razz

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 4:07 pm

*Nem csak Rose sétál a folyosón, hanem még Joe is. Egyes emberekben felmerülhet az a kérdés is,hogy mit keres a lány szobák folyosóján egy fiú. Nem másért van itt Joe, csakis azért,hogy sétáljon egyet. Éppen csak megkerüli az egész iskolát, hátha talál valahol társaságot. De lehet,hogy már itt a folyosón talál egy lány társaságot. Még az is jó. Nem muszáj fiúnak lennie. Meg amúgy is itt nem is nagyon várhat fiú társaságot. Ő az egyetlen olyan hülye fiú, aki erre sétál. Vagy nem is hülye. Csak szoknyapecér? Igen, az az. Bár még sok lányt nem ismer, így nem mondhatjuk rá,hogy szoknya pecér. Meg azért inkább a lányok után forduljon meg mint a fiúk után. Ez természetes. De most nem tud senki után megfordulni. Talán csak a maga elé képzelt lány után. Elgondolkozva sétál végig a folyosón, úgy látszik a külvilágot eléggé kivonta ezekből a gondolatokból. A földet nézve sétálgat, nem figyel fel a neszekre meg az ilyesmikre. Fekete pumája mellette sétál,de ő sem szól semmit. Így, a gondolatokba merülve sétálnak. Persze Joe észre sem veszi,hogy egy lány lép ki az egyik szobából. Elkerülhetetlen volt az összeütközés. Eléggé szépen nekiment a lánynak, aki elesett. gyorsan feleszmélt Joe,majd a lányra néz.- Rose!* Néz kicsit meglepetten,majd gyorsan felsegíti a lányt. - Bocs..*Vakarja meg a fejét és az egyik lábáról a másikra áll zavarában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 7:35 pm

- Szívesen máskor is. Keres meg ha szükséged lenne valamire.* Mondj a lánynak kedvesen majd a kulcsot oda adja neki hiszen az fontos majd hozzá füzi*
- Tessék itt a kulcs vigyázz rá. Remélem megfelel a szoba és ki fogsz jönni a szobatárssal is.* Mondja kedvesen hiszen nem jó elhagyni a kulcsot.*
- Nekem most mennem kell lassan kijárási tilalom van. Remélem tudod hogy 10 után csak a kijelölt helyeken lehet tartózkodik. Mondja mosolyogva a lánynak majd megfordul és elsietett.* ~ ma már volt két beosztáson. Remélem belejövök hamar~ Gondolja magában majd eltűnik a folyosóról*
Vissza az elejére Go down
Laima O'relle
Diák
Laima O'relle


Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Jos

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 7:25 pm

-Áh minden köszönök szépen *Áll meg az ajtó előtt, gyönyöeködve végigmérve a nyílászárót*
-Nem köszi, nincs több kérdésem, menj nyugodtan *Int a lánynak és belép a hálójába*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 7:17 pm

*Zara lép először a folyosóra. Ma kihaltnak tűnik a folyosó. Mondjuk neki mindegy hogy kihalt e vagy nem. Amíg a lány bemegy a várószobába Zara az ajtón lévő listára suhint pálcájával és a lány neve már nem is látható ott. Miután a lány megérkezett a csomagokkal elindul a folyosón, hogy megmutassa a lány szobáját. Egy fehér ajtó elé érnek. A lány bekopog hiszen nem illik csak úgy benyitni sehova. Válasz nem érkezik ezért zsebébe nyúl és kivesz egy kulcsot a zárba helyezi és az ajtó kinyílik.*
- Ez lesz a szobád egy diák lakik még itt.*Mondja a lánynak.*
- Van még esetleg kérdésed? Mert lassan mennem kell.* Mosolyogva mondja a lányka hiszen ha van tegye fel neki nyugodtan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 8:33 am

*Mila kiles az Ördögrájó háló szoba ajtajából.*
~vajon jár erre még valaki?~* gondolja, majd benéz a szobába. Nincs nagy kupi, igy elmosolyodik. Hoz egy kisebb, de annál vastagabb könyvet és kitámasztja vele az ajtót. Igy már biztosan lesz haszna a nyitott ablaknak, szellőzni fog a szoba egész nap.*
~azért majd ebéd után felnézek, hogy nem vitt-e innen mindent ki a szél~*gondolja Mila és a gondolatra, hogy a folyosó tele van a fehérneműikkel elneveti magát. Tudja, hogy ez nem fog megtörténni, de azért egy kis szorongás benne marad.*
~Ugyan már! Ma légy vidám!~ inti le magát.*
~Annak mindenki örülni fog!~*gondolja és el is mosolyodik. Na igen. Van, akire igen rossz benyomást tett, mivel rossz kedve volt és igen bunkó volt vele. Brooke képe villan be az agyába. Egy kicsit elszontyolodik.*
-De hát ő is gonosz volt Velem! - morogja Mila. Fújtat egyet, majd kizárva a lányt a gondolataiból, az Étkező felé siet, hiszen a gyomra vészesen morogni kezd. Na igen. Megéhezik az ember, ha 2 órája fent van, és vacsorára se evett többet egy narancsnál. Szóval lábai az Étkező felé viszik. Illetve először a lépcsők irányába és az Előcsarnokba. Reméli, hogy ma nem esik le a lépcsőkről. Nem akarja, hogy a térde, ami kilátszik rövid, csipkés, fekete ruhájából, tiszta kék-zöld folt legyen. Nem nyújtana valami szép látványt. Igy óvatosan, és lassan lépdel le a lépcsőkőn, hogy végre megtömhesse a gyomrát.*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain - archiv
Diák
George Darkrain - archiv


Főkarakter : bakosbalazs@freemail.hu
Hozzászólások száma : 520
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Nekromanta
Üzenőláda : Sziasztok!
Ha szeretnétek játszani, akkor írjatok nyugodtan Smile
Naxisok előnyben, de írhat bárki Smile


Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeVas. Aug. 02, 2009 6:32 pm

*Embert szerencsére még tényleg nem bántott, és ez a szerencse, mert lehet, hogy különben már nem is élne az állat, de sajnos van amire már az sem elég, ha egy diáknak az apja itt tanít, az a tarantula sajnos nem fog tudni ide bejutni, mert önmagában azért mégis csak egy veszélyes állat*
Jó hát azért bízok benned annyira, hogy tudom, hogy majd valahogyan megoldom, ezt csak úgy mondtam, meg azért nem olyan kicsik a szobák, gondolj bele, én is el tudok férni, pedig néha nagy kupit csinálok, de ezt tudod*mondja a lánynak egy furcsa mosoly keretében, amiből érződik, hogy őszinte de nem valami megszokott a fiútól. Igen a lány jól sejti, hogy a fiú titkolózik, de ez egyenlőre így is fog maradni, ez a dolog most még nem olyan sok emberre tartozik. igazából csak kettőre, meg még Lyrara is azért*
Tudom, hogy nem ugyan olyan, de gondoltuk ez a szoba név jó lesz neked, amúgy szerintem ehhez még apu is kevés lesz, de hát a fene tudja*mondja, hiszen apja sem akar azért dúrván szabályokat szegni, mert akkor aztán már állása sem lesz, ami nem jönne jól a családnak. Igen George ezt mondjuk úgy el is várta az anyjától, hogy felkészülve jöjjön ide a lány és ne kelljen még magyarázni is neki. Eközben már a lépcsőn baktatnak, és haladnak a harmadik emelet felé*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Cerridwen Paderau Afon
Diák
Cerridwen Paderau Afon


Főkarakter : bogicica11@citromai.hu
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 5dd8214

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 1:18 pm

*ő csak vigyorogva áll és nézi akogy a lány beszél ,nameg bólogat hozzá .*
-Értem,igen .ott kell feladni ,nameg elfér a táskámben egy icike picike dobozban úgyhogy ugyanott.*
*mondja majd ismét mosolyogva megszólal.*
-Igen , én is erre gondoltam .
*mondja vigyorogva és elindulnak a házimanókhoz *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 1:08 pm

- Köszönöm de anyámé az érdem* mondja a lánynak amiért megdicsérte a nevét. majd elmosolyodik hiszen anyja választotta neki ezt a nevet.*
- Igazából ezt a levelet szeretném feladni anyukámnak. Már régen nem láttam őt* Mondja kicsit szomorúan hiszen tényleg régen látta és hiányzik neki.*
- Gondolom a csomagot is ott kell feladni ahol a levelet!?* Kérdezi meg, mert ebben nem biztos hiszen még nem adott fel csomagot még soha.*
- Mehetnénk együtt ha van hozzá kedved.* mondja egy mosoly kíséretében mert nem nagyon van kedve egyedül mászkálni az iskolában*
- Eljössz velem a házi manókhoz? Vinnem kell húst a sólymoknak. nem szeretnék a beteg szobában landolni.* Mondja mosolyogva hiszen ha nem kapnak húst akkor súlyosan megcsipkednék a lányt*
Vissza az elejére Go down
Cerridwen Paderau Afon
Diák
Cerridwen Paderau Afon


Főkarakter : bogicica11@citromai.hu
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 5dd8214

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 1:01 pm

*Zarának adja a levlet ahogy odaér hozzá és a lány bemutatkozik így Cerri megszólal.*
-Szép neved van.
*mondja kedvesen majd válaszol Zara kérdésére.*
-Csak van egy kis csomagom amit feladnék.
*mondja majd mosollyal visszakérdez.*
-És te hová tartasz? Vagy csak sétálsz?
*kérdezi mosolygósan ám ez nem látszik a felébenyomott Kapucnitól ami a " palást" eggyik tartozéka*


A hozzászólást Cerridwen Paderau Afon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 25, 2009 1:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 12:54 pm

*Zara egy szöszi lányt pillant meg aki a levelét felveszi a földről.*
- Igen én voltam. Köszönöm. Zara vagyok* mutatkozik be kedvesen a lánynak. A vezeték nevét nem mondja hiszen ő sem szokta megjegyezni így feltételezi hogy más sem de akit nagyon érdekel az úgy is megkérdezi. A levelet ha minden igaz akkor a lány már vissza adta neki. Gondosan a zsebébe csúsztatja.*
- igazán aranyos* Mondja majd a cicára pillant.*
- És merre fele mész? * kérdezi meg mert ha egyfelé menne a lány akkor mehetnének együtt is.*
Vissza az elejére Go down
Cerridwen Paderau Afon
Diák
Cerridwen Paderau Afon


Főkarakter : bogicica11@citromai.hu
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Mutatvanyos
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 5dd8214

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 12:46 pm

*Az eremiros szöszi lép ki a Hermelin hálóból szokásos öltözékében egy lila felsőben és egy farmergatyában felette egy fekete palástszerű ruhadarab és a tetején a fejébenyomott kapucni.Cerri a földön megpillant egy fehér borítékotés felvesz.*- Te ejtetted el?*kérdezi a legközelebbi lánytól aki nem más mint Zara.*- Egyébként Cerrinek hívnak.És téged?*kérdezi barátságosan mikor eszébejut hogy nála van egy kis ajándék otthonmaradt szüleinek és az van oldaltáskájában Napóleon a cica mellett,*- Ja és ő itt napóleon.*bányássza elő kiscicáját ....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 12:28 pm

* Zara lép ki szobájából a folyosóra. Nincs kedve bent kuksolni ezért úgy dönt, hogy sétál egyet. Ma mint mindig egy kék szoknyában és egy hozzá illő felsőben látható.*
~ jaj a levél~* jut eszébe anyjának írt levele és visszamegy a szobába. A levél az ágyán hever megfogja és elindul újból a folyosóra.*
~ Anya hogy fog örülni hiszen mióta itt vagyok még nem is írtam neki~ Kezében egy borítékot szorongat. Ahogy becsukja maga mögött az ajtót a levél kiesik kezéből és pár méterrel arrébb landol*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 11:29 am

*Még mindig röhög, valahogy nem tudja abbahagyni. Eléggé furcsa látvány volt, naa... - Nincs mit. Máskor is.*Kacsint rá. Már végre sikerült összeszednie magát, így nem röhög a lány képébe. Csöndesen áll, és hallgatja a lányt. Néha még egy-egy mosoly az arcán látható. - Hát nem is tudom..véletlenül nem ismered? Mert ha megtudom ki volt akkor kitekerem a nyakát.*Mosolyog. Ő is folytatja a viccelődést. Ekkor Zara sétál feléjük. Leilának persze eszébe jut Torsten és Zara. Ezen megint el kezd röhögni. Mi van ma dilibogyót evett? - Szia Zara! Nme,dehogyis. Engem nem zavarsz.* Még mindig röhög, a köszöntést is két röhögés között mondta el.- Mi újság veled és Torstennel?* Még mindig csak rötyög.- Igen, kicsit beszívott. Vagyis sokat ivott.*Mosolyog el,majd Zarára néz és megint kitör belőle a röhögés.- Na jó, inkább menjünk ki,mert kell nekem egy kis friss levegő.*Mosolyodik el,majd karon fogja mind a két barátnőjét,majd elindul velük.*
Vissza az elejére Go down
Anabella Stepp
Segédtanár
Segédtanár
Anabella Stepp


Hozzászólások száma : 282
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Elemista

Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 11:13 am

*Leila csak röhög.* -Kösszkeh...*mosolyog kedvesen a lányra. Majd hallgatja tovább..* -Szóval valaki eltaknyolt előtted...vajon ki lehetett az? Hm...*viccelődik a lánnyal.* -Én amitn láttad kiestem a mosdó ajtaján a szappan miatt...vagy nem láttad? *vigyorog rá ám ekkor emgérkezik egy másik lány. Zara.* -Szia! Szerintem nem zavarsz. ~Csak egy kicsit...~ *hondolta oda gonoszul a végét. Msot hirtelen emgint gonoszkodós kedvében van. Na de msot ilyen az élet...* -Amúgy mijáratban erre Zara? *kérdi a láynt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 11:03 am

* Egy lány lép ki szobájából a folyosóra gondolta sétál egyet. Ma is mint mindig egy kék szoknya van rajta egy fehér felsővel. Haja ma fel van csatolva. Két lányt pillant meg a folyosón akik éppen beszélgetnek. Ahogy közeledik köszön nekik. *
- Sziasztok.* Mondja kedvesen majd Leilához fordul.*
- Jó hogy tegnap elvitted Ashely-t kicsit elázott szegény. *Mondja a lánynak hiszen tegnap este tényleg nagyon becsípet a leányzó.*- Ja igen nem zavarok?* Kérdezi meg a dolgot hiszen ha fontos dolguk van akkor tovább megy*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 10:54 am

*Épp indulna le amikor kicsapódik előtte az ajtó és egy lány terül szét a folyosón. ~Aztaa..*Néz rá kicsit meglepődve,majd felismeri a lányban Bellát, vagyis az egyik legjobb barátnőjét. Nem tudja megállni röhögés nélkül.- Szia Bella!*Mondja két röhögés között,majd meghallgatja a lányt. Kicsit alább hagy a röhögés,de nem hagyja abba. - Ez..* Még mindig röhög.- Jó,bocs. segítek.*Pillant rá ártatlan szemekkel,majd felsegíti,de vigyáz, nehogy az ő kezei is szappanosok legyenek. Megvárja míg elmegy a lány kezet mosni. Nekidől a falnak és onnan röhög még mindig. A szeme előtt lebeg, ahogy eltaknyolt a lány. - Ki is lehetett az az elvetemült aki ezt csinálta? *Néz Bellára amikor visszajön,majd a következő kérdésre megvonja a vállát.- Épp ki akartam menni sétálni, amikor egy útonálló elém ugrott. Vagyis esett.*Mosolyog a lányra,majd elgondolkozik.- És te? Hova vezet az utad? *Pillant rá érdeklődve.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harmadik emeleti folyosók
Vissza az elejére 
22 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: