Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Kalandmester
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Harmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_lcapHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_voting_barHarmadik emeleti folyosók - Page 21 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Harmadik emeleti folyosók

Go down 
+135
Brittine Olinlaf
Felicity Artmenson
Lyra Baker
Lilia Radoslava
Alodia Hylle
Liam Ramsay
Hermina Eavens
Jasmine Müller
Tessa Leone
Alise Ellwood
Selena Alassar
Elyse Rollins
Rachel Flormurray
James Ravenwood
Shana Hannah Savitri
Samantha Radoslava
Nessie di Alsiera
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Daisy Roberts
Valeriel Ravenwood
Lismine Lockwood
Eldunary Aysa
Penelope Waylan
Nicolas Demerest
Isabella Newton
Ann Harvard
Ruzha Violeta Krasimira
Seldrit El Perimd
Rosetta Waylan
Io Finiarel
Onya Birri
Ruka Nightwine
Regina Ruosin
Sehrezat Dorime
Ravenna Evernight
Milena Lyudmia
Jenna Shot
Sophia Zenovia
Lila Whyet
Martina Stravich
Keezheekoni Ehawee
Anne Wulner
Alice Wantroose
Adanien Ilfirin
Kelly Fender
Aramis Morrigan
Rory L. Milborrow-Quenell
Lavena Theia
Hua Xiangfeng
Teodora Yana
Magdalena Kristina
Yolanda Perkins
Charlotte Heaven
Lina Wierro
Parti Nancy
Lina Constance Thanatos
Megan Sweet
Asberoth Venator
Mason Peers
Irina Yuliana
Kate Monroe
Yosif Zhivko
Liloo W. McNamara
David Robert Beawer
Sarah Wood
Vilen S. Vyacheslav
Serenity Charisma Godwin
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Zaina Viktória Tilda
Elanor Wasilkow
Belnis Undomiel
Daniel Dragos
Lizbeth Westlive
Samuel J. Colwell
Aimée Dorothea Brown
Bianca Phelps-Blamely
Kitty C. Miller
Estera Linnet
Christofer Reinhold
Selene Ashley Northingham
Katherine Mary Black
Samantha Troops
Emily Kyra Beawer
Dana Leathermoon
Senilla Rachel Roseberg
Pierre Bontavier
Kelsey Edison
Zac Leaving
Martin Silent
Elisaveta Mira
Corinne Franziska Weis
Teca Moon
Hersilia Luz
Scarlett Emerald
Isabella Clerence
Steven Grivalt
Katerina Shezhana Varvara
Kevin Rott
Robin Star
Berker Mikolaj
Jared Frost-archív
Arabella Jagusia
Chiyori Kiryuu - archiv
Anne Holiday
Andrea Tabassum
Han Jaejoong Varvara
Mira Rose
Barbie L. Noelle Pinkie
Nagy Klaudia
Anna Ivanov
Sylvia Ramondova
Brittany Wells
Elizabet Kingston
Leona Arts
Rose Emily Scott
Joe M. Renaldo
Laima O'relle
George Darkrain - archiv
Cerridwen Paderau Afon
Anabella Stepp
Nadin Senoil
Lionel Estrax - arhiv
Esmée Diane Gervaise
Natalie Depp
Julien de Pompadour
Jasna Novarro
Medison Kreehl
Lilyana Yordana
Ann-Tabitha Serenity
Edward Freeze
Marina Raya
Cirelin de Sovalon
139 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Illuzionista
Üzenőláda : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Tek506f0370868af7782228

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:48 pm

First topic message reminder :

A Kúriát számos zegzugos, kanyargós folyosó szeli át, melyet azonban nehéz kiismerni. Nagyon sok helyen van, hogy egy titkos ajtóra, vagy bemélyedésre bukkansz, amely akár olyan helyekre is vezethet, melyeket nem biztos, hogy jó, ha megismersz.

A második emelet folyosói is hasonlóan kanyargósak, mint az iskola többi részében levők. Balra, és jobbra is sorra nyílnak a négy fős fiú-hálók, és ha már jól kiismered magad ebben a rengetegben, tudhatod, hogy hol van a fiúk közös fürdője. A fiúk várószobáját nem nehéz megtalálni, közvetlenül a lépcsővel szemben van.

A falakat sorban szegélyezik festmények is, ritka az olyan hely, ahol ne lennének egymás alatt, fölött felfüggesztve a beszélő, festett portrék, csoportképek. Jobb vigyázni, hogy ne bosszantsd föl a festmények lakóit, mert elég nagy lármát tudnak csapni, és ha ők kimondanak valamit, hamar eljut a kúria minden zeg-zugába, hiszen a lefestett alakok tudnak járkálni a különböző festmények közt.
írta Cirelin de Sovalon


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Folyoso3


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 31, 2010 6:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 6:55 am

*Hilary érkezik a folyosóra és siet hogy kiérhessen az udvarra.Hiszen mindig kiszellőzteti a fejét csak mindig máshol, de most az udvarra gondolt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 4:22 pm

*Hilary siet hogy minél előbb odaérhessen legjobb barátnőéhez Mirához.*
Vissza az elejére Go down
Sylvia Ramondova
Diák
Sylvia Ramondova


Főkarakter : darkalaxis@hotmail.com
Hozzászólások száma : 46
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Illuzionista
Üzenőláda : "Játszótarsam, mondd akarsz-e lenni?"
Ha igen, akkor katt msn-en, s már jövök is... Smile

Animágia:
1.szint: Leveli béka
2.szint: Vízi sikló
3.szint: Keresztes vipera

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 3:11 pm


*Sylvia végigsuhan a folyosón, hogy mielőbb a szabadban lehessen, s egy kicsit ejtőzhessen a napon. *
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 4:33 pm

*Lassan másodszorra is felérnek. A lány egy kicsit lassít, mivel ő igen gyorsan tudja már szedni a lépcsőket* -Általában nem szoktak ide merészkedni. Viszont lesz olyan varázslat, mikor egy pókot hozol létre...- *igaz... ez nem hozta meg a lány kedvét valószínű, na de Ann nem szeret hazudni.*

//fayg, mert mennem kell//
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 2:11 pm

*Ann is felér az emeletre a lány mellett. Egy kicsit meg is izzadt* -Fújj! Ez a szag, és az enyém~ *borzong meg egy kiscit,majd a lányra néz* -Órák azért nincsenek, mert még a pótvizsgaidőszak van. de szeptembertől megkezdődik a tanítás- *mosolyodik el a lány* ~vajon én mit fogok tanulni? és amit tanulnom kell, az vajon nagyon nehéz lesz?~ *gondolkodik el, majd újra a lányt figyeli. Közben egy-két hajszálat is megigazgat, amit eddig csak szabadon voltak* -Szobák? Milyikba kerülsz?- *szól először egy kicsit zavartan, hizsen az előbb még el volt bambulva* -Attól függ, hogy melyikben van szabad hely, de nyugi, nem lesz ott tumultus...- *mosolyodik el, és lassan már a szoba ajtajához is érnek, már csak pár ajtó előtt haladnak el, aztán a lány az egyik ajtón benyit* -Itt is volnánk. Most éppen csak ketten vannak ebben a részben- *nyit be az egyik szobácskába Ann* -Válassz magadnak egy ágyat, és nyugodtan vedd birtokba a terepet.- *bekíséri még a lányt a várószobákhoz ha szeretné, aztán ha nincs már rá szükség, távozik.*
Vissza az elejére Go down
Barbie L. Noelle Pinkie
Diák
Barbie L. Noelle Pinkie


Főkarakter : thepinkismylife@hotmail.com
Hozzászólások száma : 62
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 1:57 pm

*jópár emeletet meg másztak mire fel értek a harmadikra.*-mért nincsenek még órák?*kérdi*-mitöl függ hogy meik szobába kerülök?
Vissza az elejére Go down
Nagy Klaudia
Diák
Nagy Klaudia


Főkarakter : kazincimarta@nadlanu.com
Hozzászólások száma : 469
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot és mágtöbb játkot! csak szólj és megyek!


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:43 pm

*Megvonja a vállát. *
-Akkor is olyan voltam. Csodálkozol, hogy veled nem voltam olyan? *Kérdezi, de erre már nem kap választ. A fiú ad neki egy puszit és hirtelen eltűnik. A lány megvonja a vállát és bemegy a szobájába. *
Vissza az elejére Go down
http://www.awrilfanatic.gportal.hu
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:41 pm

*Christopher még mindig elképedve néz a lányra. Most nem érdekli az elgyötört tekintet, a fájdalmas arc és a könnytől csillogó szemek. Most csak meglepődött. Valahogy nem tudja elképzelni Klaudiát antiszociálisként, depisként, vagy éppen mogorvaként. hiszen vele mindig is kedves volt, néha volt csak olyan, hogy esetleg rossz kedvű volt, de akkor is hamar felviditotta a fiú. *
-De hát... Velem soha nem voltam mogorva. Vagy antiszoc. Nem is tudlak úgy elképzelni - motyogja a fiú és mélyen Klau szemébe néz. Majd sóhajt egyet.*
-Kérlek... Legyél boldog! Én szeretlek! - nyom egy puszit a lány arcára, majd távozik.*
Vissza az elejére Go down
Nagy Klaudia
Diák
Nagy Klaudia


Főkarakter : kazincimarta@nadlanu.com
Hozzászólások száma : 469
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot és mágtöbb játkot! csak szólj és megyek!


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:34 pm

*Sóhajt egyet. *
-Mit nem értesz ebben? Elég antiszoc voltam, mikor megérkeztem az iskolába, mindenki egy ellenszenves lányként jegyzett meg, akivel nem lehet beszélgetni, mert állandóan morgolódik, zúgolódik. Meg nehezen is lehet a bizalmamba férkőzik. Jójó, köszönőviszonyban vagyok sok személlyel, de nem sok embernek meséltem még a múltamról sem, inkább tereltem a témát. Ennyi. *Mondja, majd a ruhája masniját kezdi el babrálni. *
Vissza az elejére Go down
http://www.awrilfanatic.gportal.hu
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:31 pm

*Chris nem néz Klaudiára, igy nem is láthatja a kis könnycseppet, ami bizony csak kibuggyant a lány szeméből akarata ellenére is. Nem néz fel a lányra, hiszen azt nehezebb lenne elviselni. Igy is látja maga előtt Klaudia elgyötört arcát és neki is sirhatnékja támad. De persze ő soha sem sir. Valóban, megmondta Klaudiának, hogy nem akar semmi komolyat. mégis most úgy érzi, hogy játszott, vagy éppen játszik a lány érzéseivel. Amit nagyon nem akart. Nem tudta, hogy Klaudia ennyire szereti, hogy ennyire bele van zúgva és hogy nem tud nélküle élni. Mikor kijelenti, hogy csak vele van jóba, Chris a sirást is elfelejti, annyira meglepődik.*
-Tessék? - néz fel értetlenül. Hiszen nem tudja elképzelni, hogy egy ilyen lány, mint Klaudia, hogy-hogy nem szerzett magánka barátokat. Hiszen kedves, aranyos és mind emellett szép is. *
-Ezt nem értem - teszi hozzá Chris, hiszen valóban igy van.*
Vissza az elejére Go down
Nagy Klaudia
Diák
Nagy Klaudia


Főkarakter : kazincimarta@nadlanu.com
Hozzászólások száma : 469
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot és mágtöbb játkot! csak szólj és megyek!


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:27 pm

*Rápillant a fiúra megint. Látszólag közömbös a tekintete, de ha a fiú jobban megnézi az arcát, a szeme sarkában ott egy könnycsepp. Gyorsan megtöröli a szemét, nm akarja, hogy a fiú meglássa. *
-Nem, ez nem a te hibád. Én voltam az ostoba, hiszen megmondtad, hogy nem szeretnél tőlem semmi komolyat, mégis reménykedtem, hiú ábrándokba ringattam magam... *Mondja neki. Mikor azt mondja a fiú, hogy képes lenne eltűnni az életéből, rémülten néz rá. *
-Kérlek ne.... Te vagy az egyetlen az egész iskolában, akivel igazán jóban vagyok... *Vallja be. *
Vissza az elejére Go down
http://www.awrilfanatic.gportal.hu
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:23 pm

*Chris szive majd kiugrik a helyéről. Ő nem akarta ezt. Ő nem akart fájdalmat okozni egy lánynak sem. Persze benne volt a pakliban, hogy lesz, aki a flört9lgetést komolyan veszi és bele szeret és nagyot koppan. De Chris nem pont Klaudiának akarta ezt. Nem akart vele rosszat tenni, de sajnos most már késő. Lehajtja a fejét és úgy szólal meg:*
-Kérlek ne haragudj rám. Én nem akartam neked fájdalmat okozni. Én csak... - nem tudja mit mondjon. hiszen hazudik. De igen is akarta ezt. akart flörtölgetni Klauval, akarta hogy megcsókolja, és akarta hogy belé szeressen. De nem igy. Nem ilyen "halálosan". Ezt nem akarta. Nem akarta, hogy a lánya szenvedjen.*
-Ha akarod... Akkor eltűnök az életedből, és elkerüllek és soha nem kell látnod - ajánlja fel készségesen a fiú, habár ez neki is nehezére esne.*
Vissza az elejére Go down
Nagy Klaudia
Diák
Nagy Klaudia


Főkarakter : kazincimarta@nadlanu.com
Hozzászólások száma : 469
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot és mágtöbb játkot! csak szólj és megyek!


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:20 pm

*Ránéz a fiúra, elgyötört arccal. *
-Mondj valami új dolgot... Hiszen csak rád kell néznem, létom, hogy nem érzel úgy irántam, mint én irántad.. De tudod, az egyik fél mindig jobban szereti a másikat. És aki jobban szeret, az szenved. Most nekem jutott ez a szerep.. Ez van. *Mondja, majd újból kinéz az ablakon. Próbál uralkodni az érzésein, nehogy itt hisztirohamot kapjon, vagy elkezdjen sirni a fiú előtt. *
Vissza az elejére Go down
http://www.awrilfanatic.gportal.hu
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:16 pm

*Chris még mindig a lányt nézi, ugyanúgy, aggódva. Nem tud mit tenni, semmi ötlete nincs. Kissé naiv, de reméli, hogy nem miatta van Klaudiának ilyen rossz hangulata. De azért rákérdez.*
-Figyelj, ha a délelőtt van ilyen rossz hangulatod... - kezdi a fiú, de nem nagyon tud mit mondani. Sóhajt egyet és lesüti a szemét. Úgy érzi, hogy tisztáznia kell Klaudiával a dolgokat.*
-Klaudia! Én nem vagyok szerelmes beléd - hagyják el száját a szavak. Mintha nem is ő mondta volna. Tudja, hogy kegyetlen, amit most mondott, de úgy érzi, hogy tudnia kellett ezt a lánynak. Maga is megrémült ettől a mondattól és kiváncsi, hogy mit fog Klaudia reagálni. De azért még hozzáteszi:*
-De nagyon szeretlek. És szeretek veled lenni...
Vissza az elejére Go down
Nagy Klaudia
Diák
Nagy Klaudia


Főkarakter : kazincimarta@nadlanu.com
Hozzászólások száma : 469
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot és mágtöbb játkot! csak szólj és megyek!


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:14 pm

*Bámul kifelé a fejéből, a lépteket meg se hallja. Nézi az eget-látszólag. Igazából, csak mered kifelé az ablakon. Mikor Chris ad neki egy puszit, összerezzen. *
-Szia. Köszi, megvagyok. *Mondja halkan, és nem túl meggyőzően. Majd újból elkezd bámulni kifelé az ablakon. Mást nem tud csinálni. *
Vissza az elejére Go down
http://www.awrilfanatic.gportal.hu
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:10 pm

*Christopher elvolt egész délután, de végig maga előtt látta Klaudia elgyötört arcát, ahogy őt és Rose-t nézi. Majd most végül megunta és elhatározta, hogy felkeresi a lányt. Körbejárta az emeleteket, de mivel nem találta sehol a lányt, igy a szobájához indult, fel a harmadikra. Szerencséjére a lány az egyik ablakpárkányon ült és nézett kifelé a fejéből - vagy az ablakon. Ez kérdéses. Christopher elmosolyodott, majd odasétál a lányhoz és lenyomott neki egy puszit - ami délelőtt elmaradt. Majd leül a lánnyal szembe a párkányra, szerencsére még pont odafért. Ahogy a lány arcára pillantott, bizonytalan lett. A mosoly is eltűnt az arcáról, komoly lett. És aggódó.*
-Jól vagy? - kérdezi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Nagy Klaudia
Diák
Nagy Klaudia


Főkarakter : kazincimarta@nadlanu.com
Hozzászólások száma : 469
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot és mágtöbb játkot! csak szólj és megyek!


Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 5:05 pm

*Kisétál a Sáskából, persze hibátlan külsővel, smink megcsinálva, haj kifésülve, a ruha is makulátlanul tiszta, habár még a délelőtti van rajta. Keres magának egy ablakot, felül a párkányra, bámul kifelé és gondolkodik. ~Hogy viselkedhettem igy délelőtt? Most biztos mindkettőjüknek megvan rólam a véleményük... Hogy lehettem ekkora marha? ~ Tépelődik magában. *
Vissza az elejére Go down
http://www.awrilfanatic.gportal.hu
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2009 8:20 pm

*Nina a lány mögött érkezik, kecses mozgát most is kitűnően használta, bár gyorsabban mozogtak, ő cseppet sem fárad el ennyitől. Megáll a lány mögött, egy darabig a folyosót pásztázza, olyan ismerős neki valahonnan.*
- Értem, szóval pár nap itt?! És kösz a segítséget-* mondja hidegen majd belép az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Anna Ivanov

Anna Ivanov


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2035
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2009 8:15 pm

*Anna érkezik meg egy új deridionos lánnyal a harmadik emeleti folyosóra. Elég későre jár, 10 óra már elmúlt, épp ezért siettek úgy fölfelé. Legalábbis a féltünde lány sietett, hogy Nina hogy bírta hátul, az annyira nrm érdekli. Végül megállapodnak egy viszonylag nagy ajtó előtt, amelyre fel van föüggesztve, hogy: 'Várószoba - Lányok'.*
-Itt volnánk. Egyelőre idebent kapsz helyet, majd nemsokára átkerülsz egy rendes hálóba, ahol már csak négyen vagytok. *Magyaráz kicsit szárazon Anna, majd benyit a szobába. Odabent láthatóan vannak más újonnan érkezettek is. Az illem megkívánja, hogy Ninát engejde előre, így várja, hogy a lány bemenjen.*
Vissza az elejére Go down
Sylvia Ramondova
Diák
Sylvia Ramondova


Főkarakter : darkalaxis@hotmail.com
Hozzászólások száma : 46
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Illuzionista
Üzenőláda : "Játszótarsam, mondd akarsz-e lenni?"
Ha igen, akkor katt msn-en, s már jövök is... Smile

Animágia:
1.szint: Leveli béka
2.szint: Vízi sikló
3.szint: Keresztes vipera

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2009 8:09 am


*Kilép a folyosóra és elindul, hogy mielőbb a Rózsakertbe érjen. *
Vissza az elejére Go down
Elizabet Kingston
Diák
Elizabet Kingston


Hozzászólások száma : 368
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 10, 2009 3:17 pm

* Liza érdekesnek találta ezt a helyzetet és persze viccesnek is így mosolygott folyamatosan. Kis kutyáját magához ölelte még jobban ne hogy a tigris elragadja tőle. De nem mondott semmit a jelenetre csak figyelte a dolgokat. Mikor a lány az ajtót kinyitotta Liza csak nézte a szobát. Majd fel vette kezébe az egyik csomagot és bevitte. Kutyusát ágyára rakta*
- Maradj itt mindjárt jövök* Mondta neki kedvesen és kiment az ajtón vissza a folyosóra.*
- Köszönöm a segítséget innentől boldogulok* Mondta kedvesen ann-nak és kivette belőle a csomagját majd vissza ment a szobába hogy be rendezkedjen. Hogy Ann mit csinált Azt Liza nem tudja de nem is érdekelt a továbbiakban ha lesz gondja úgy is felkeresi de most a szoba meghódításával fog foglalkozni és amúgy sincs kedve bájcsevegni. Hát igen ő egy ilyen természet.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 10, 2009 3:04 pm

//elolvadunk Elizabet-tel//

*Ann Elizabet mellett érkezik fel* ~Vajon mit csinálnának ő és Myra~ *hallja a háta mögűl érkező hangot. Laefe eddig lemaradt egy kicsit, hiszen nem akarta megijeszteni az új lányt* -Hülye vagy?- *fordul meg felháborodva Ann, hiszen majdnem az egyensúlyát vesztette el a tigris miatt* -Na már most kérdezni sem szabad...- *mondta az orra alatt Laefe, és úgy ballagott tovább* -Hát ha halálra rémítesz, akkor nem is...- *válaszolt vissza a lány, aztán csak be mutatatta a nagymacsot* -Ő itt Laefe, a daimonom... Rossz nagycic...- *simította végig Ann Laefe fejét, majd Ann elindult végig a kietlen folyosón* ~Furcsa. Senki sincs erre, és hangokat se lehet hallani... Elvitték őket a kegyencek~ *viccelődött Laefe, de persze ez Ann-nak egyáltalán nem volt vicces* -Ez nem vicces- *fordult a tigris felé* -És pontosan tudod is, hogy miért- *mondta Ann a legkomolyabban, majd egy kulcsot vett elő a táskájából. Odaértek egy ajtóhoz, amit a lány kinyitott. Az ajtó mögött a már megszokott apró társalgó állt, aztán Ann egy ajtó felé mutatott* -Ez lesz az. Itt van a kulcs is hozzá. Ez egy olyan átmeneti lakhely. 1-2 napig leszel itt, utánna kapsz egy végleges helyet...- *mosolyodott el, aztán még egy gondolatot fűzött hozzá* -Engem itt, ezen az emeleten megtalálsz... Gepárd háló, a hálóm neve- *majd a lányt nézte, és azt várta, hogy segíthet e még valamiben. Laefe addig meg úgy is az ajtó előtt pihent, ugyhogy miatta nem fájt Ann feje.*
Vissza az elejére Go down
Brittany Wells
Diák
Brittany Wells


Főkarakter : armaivanda@hotmail.com
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Nincskaszt
Üzenőláda : Aki szeretne játszani, az küldjön pü-t vagy vegyen fel msn-re.
Akárkivel játszom, mindegy milyen szakos.

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 09, 2009 7:20 pm

* Zarával érkezik ide fel. Nem nagyon beszélgetnek,de Brittanynak nem is kell beszélgetőtárs. Nem szereti a társaságot, de ha már muszáj... Beérnek a Várószobába,majd meghallgatja a lányt. Bólint egyet, hogy érti.- Oké köszi. Remélem, majd még találkozunk.* Ezt nem gondolta komolyan,de azért elmondta. Nem akar ellenséget se magának. Mikor elmegy a lány gyorsan kipakol és kicsit lefekszik. Jó, azért elfáradt,de este szeretne egy kicsit menni ismerkedni. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 09, 2009 6:30 pm

* Zara érkezik fel a folyosóra de nem egyedül hanem egy lánnyal. Amint felérnek zara egyből a szobához vezeti a lányt nem szol hozzá hiszen nincs mit mondani a lánynak. Mikor meg említi hogy nem barátokat keres elcsodálkozik de nem mutat ki semmit.*
~ Hát ha bajban lesz akkor kire számíthat ha nem a barátai~* Gondolkozik el ezen egy percig hiszen neki is segítettek már barátja anélkül hogy rászorult volna a segítségre na de nem foglalkozik vele tovább mert megérkeztek.*
- Itt fogsz laki először amíg az adminisztrációt meg csinálják. Ha kész lesz jön majd egy prefektus és megmutatja a szobádat* Mondja nagyon egyszerűen minden érzelem nélkül a lánynak. Majd kinyitja az ajtót hogy a lány be tudjon menni letenni a csomagokat. Majd suhint pálcájával az ajtóra és a lány neve megjelenik a listán.*
- Nekem most mennem kell remélem innen már boldogulsz egyedül is. Szia*mondja a lánynak majd elindul a lépcső fel. Nem segít a lánynak többet nem szereti ha kicsúfolják azért mert kék a haja hiszen nem ő tehet róla. Így született. Még szerencse hogy nyugodt természete van és nem lehet kihozni a sodrából. Majd eltűnik a lépcsőkön a kék hajú lány*
Vissza az elejére Go down
Elizabet Kingston
Diák
Elizabet Kingston


Hozzászólások száma : 368
Kaszt : Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Nincskaszt

Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 09, 2009 4:42 pm

*Liza és Ann tűnek fel a folyosón. Lisa engedte a lánynak hogy vigye az egyik csomagját hiszen másik kezében Miát fogta aki kicsit félt az új hely miatt. Mikor Ann megemlíti a patkányát Liza egy fintort vár hiszen nem szereti a patkányokat mert csúnyák. De nem mond semmit hiszen nem kedvesen mondaná és inkább türtőzteti magát. Kiszámíthatatlanan személyiség és nem túl kedves leányzó biztos hogy lesz vele gond a suliban. Figyelmesen hallgatja amit Ann mond neki. Mikor felérnek megáll hiszen nem tudja hogy merre menjen.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harmadik emeleti folyosók
Vissza az elejére 
21 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: