Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sarki róka háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sarki róka háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sarki róka háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sarki róka háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sarki róka háló I_vote_lcapSarki róka háló I_voting_barSarki róka háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sarki róka háló

Go down 
+5
Harvey Halle
Neram Arthas
Adanna Kinsley
Mephisto Ov Hell
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Sarki róka háló Mentalista
Üzenőláda : Sarki róka háló Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:57 pm

*És ez engem egyáltalán nem lep meg, mármint hogy nem vette észre a légkondit, nem szokott csak úgy észrevenni mindent... azaz inkább semmit. A kérdésére csak megrántom a vállam és elhúzom a szám. Miért ne lenne erre lehetőség?*
-Hát simán, jönnek és lefight-olják a dolgokat, mert be akarnak húzni, vagy mit tudom én. Simán bajba kerülhetek miattad. *Volt már rá példa, túl sokan zsongtak már körül miatta és ez engem mindig baromira idegesített. Mintha csak valami kiegészítő elem lennék ,vagy egy áthatolásra váró akadály a feladatban, hogy megszerezzék a csajt. Pedig hát közismert tény, hogy a nővérem nem az a hosszú távú kapcsolat párti lány, hiszen állati sokat utazik.*
-Itt? De... de minden ágy foglalt. Jó Avanel most nincs itt pár napig, valami ügye van odahaza, de hát nem tudom... tudod ez fiú szoba. *Hát igen, és az itt tartózkodó fiúk nagy része, nem az a nagy nőfaló. Jó, én nem vagyok az a nagy nőfaló és lehet, hogy zavarna. Otthon se volt közös szobánk, és ha most elkezd mindent parfüm illatban áztatni... kimenekülök a világból, de komolyan!* -Jó, de maximum pár nap, egy-kettő, addig keresünk neked olyan szobát, ami tetszik, oké? *Egyezek bele, bár nem valami nagy lelkesedéssel, aztán felnyitom a laptopot, ő meg pár perc múlva majdnem rá is csapja az ujjamra. Eleve hogy lehet ilyen agresszívan bánni egy géppel?*
-Basszus! Jó, hogy elég gyors vagyok és ne a gépemen bosszuld meg, hogy kiestél. *Morranok rá, és gyorsan félre is rakom magam mellé a laptopot. Nehogy már tönkre vágja csak mert ideges, az ujjaimat meg főleg ne. Sóhajtok egyet, amikor felszívja magát megint, aztán valami csajról hadovál. Igazából ráérek, de... mi értelme lenne?*
-Ha ő is félős, meg én se vagyok egy bátor alkat, akkor szerinted ez hogy egyeztethető össze? *Lelép átöltözni, én meg végülis bólintok egyet.* -Na jó... de ha ciki lesz a helyzet, akkor lelépek és kész. De nincs egy kicsit késő gyakorolni? *Jó elég sok éjszakai pálya van, kivilágítva, meg minden, de ez már akkor is durva fanatizmus. Én is gyorsan magamra kapok valami értelmesebb szerelést, mert a rövidnaci, meg a szakadt póló azért annyira nem valami táp, aztán végülis utána megyek. De tuti, hamar lelépek, ha gáz lesz a helyzet. És nem veszek ütőt a kezembe, ez ezer százalék!*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Petrova

Svetlana Petrova


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Sarki róka háló Mutatvanyos

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:35 pm

*Hát jó, nem vettem észre a légkondit, automatikusan tárom ki az ablakot, hogy kicsit körül is nézzek, hogy hova nyílik a kilátás. Gyorsan szembefordulok vele, hogy ne érezze azt, hogy bár hozzá jöttem, mégsem vele foglalkozom. Felkacagok a szavaira, és ösztönösen túrok bele a hajamba, mintha csak valami divatbemutatón lennék.*
- Hülyéskedsz? Ha kiszámolják, hogy egy fiúszobában vagyok, akkor annak mi értelme lenne? Feljönnek, és megküzdenek a kegyeimért? Ne legyél paranoiás. *Most már tényleg az ágyon ülök mellette, és azon tűnődöm, hogy hova is tehetném a cuccaimat.* - Kipakolhatok itt, amíg nem lesz saját szobám? Nem akarok valami rideg átmeneti hostelbe kerülni, ugye megérted? *Kérdezem, és már keresek is egy szekrényt, hátha van valami üres. Ezt csak a szememmel teszem, nem lépek ilyesmiben, amíg nem ad ténylegesen engedélyt. Fontos számomra is a győzelem, a szüleim vérét örököltem, és még pluszban belém is verték az ilyesmit. Végre felpattintja nekem a laptopot, és beállítja a sportcsatornát. Nem kell sokat várnunk, mert biztos voltam benne, hogy központi hír. És persze visszajátszák azt is, ahogyan kiakadok. Na igen, veszíteni aztán nem tudok. Utána a kommentátorok még viccelődnek az idegrendszeremen, erre majdnem kinyírom Charlie ujjait, ahogyan lecsapom a laptop tetejét.*
- Na jó... tényleg visszamegyek gyakorolni, és lemosom őket a francián... *Rázom meg a fejemet, és elkezdem leszedegetni a műkörmeimet. Megállok a mozdulatban, mert eszembe ötlik valami.* - Te kisöcsi... valami eszembe jutott. Te még nem is ismered az edzőpartneremet, Kimet. Félig japán, iszonyat kis aranyos, de nagyon félős. Jól kijönnétek. Eljössz a gyakorlásra? Bemutatlak neki. *Dobom fel a lehetőséget, és amíg agyal a válaszon, addig előkeresem a bőröndöt, amit már apuci ideküldetett. Előszedem belőle a hófehér teniszmezemet, az ellenzős sapkát, és gyorsan átöltözöm a fürdőben. Nekem nem lenne gond a fiú jelenléte, hiszen rokonok vagyunk, de tudom, hogy milyen pirulós. Már az ütőt pedzegetve térek vissza, a hajam copfban.*
- Ne gyere... Nellondban van egy pálya. Ott leszünk. Mit szólsz? *Már az ajtóban fogadom a válaszát az oktatásról, ezen el is vigyorodom.* - A diákok lettek a tanárok...? Ez milyen már... De legalább nagyobb esélyem van a kitűnő bizonyítványra. Király!
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Sarki róka háló Mentalista
Üzenőláda : Sarki róka háló Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 7:49 am

*Hát én eddig még nem jöttem ki jól a külsőmmel sosem. Az, hogy ha a legtöbb lánynál kisebb vagy fél fejjel, és még véletlenül se néznek nagykorú közeli pasinak elég ciki tud lenni, szóval én nem élvezem olyan nagyon. Lehet, hogy vannak, akik szerint édes vagyok, de... a franc se akar igazán édes lenni őszintén szólva. Szóval maradok a gépemnél, azzal nem lesz gond. Amikor Svet kitárja az ablakot csak lazán forgatom a szemem. Oké, nincs durván friss levegő és sok oxigén bent, de megy a légkodi, így legalább nincs durván forróság, erre beengedi a meleget? Kifelé pillantok és most esik le, hogy már egész sötét van kint, szóval akár még reális is lehet a szellőztetés. Annyira nem is figyeltem e téren az időt, csak tudtam, hogy a nővérem mikor jön, de nem tudatosult az összefüggés. Azért ettől függetlenül rámorranok kicsit.*
-Ne zavarjon ám, hogy megy a légkondi. *Okos mágikus kis szerkezet, amit közösen raktunk össze, és még Jake is besegített a jégmágiájával, szóval egész jó lett, általában nem krepál be, és így jól elviselhető a nagy meleg. Bár már egész értelmes levegő jön be kintről. A füttyentgető pasikra csak forgatom a szemem.*
-De ha kiszámolják, hol vagy és beállítanak nekem ide zargatni, hogy ki volt itt az ablakban és ezzel megzavarják a játékomat... véged! *Pedig simán van rá esély. Anno a suliból is inkább azért maradtam ki, és tanultam inkább magántanárnál, mert baromira elegem lett az "Add már meg a nővéred számát." jellegű könyörgésekből. Oké, az elején még vicces volt, hogy ezt-azt adtak érte, de egy idő után már idegesítő, ha sehova se tudsz menni, mert folyton ezért zaklatnak.*
-Akkor se normális dolog ez, én tuti, hogy nem hagynám. *Hát jah, de ez én vagyok, neki meg ez eleve úgy vettem észre, hogy nem olyan gáz, mert ő maga is baromira fontosnak tartja a győzelmet. Persze, hogy nincs tv, meg a sport amúgy se nagyon érdekel, a hírek se, szóval inkább csak neten szoktam nézelődni, ha nagyon unom magam. A kérdésre sóhajtok egyet, aztán megint felhajtom a laptop tetejét és be is állítom neki, amit kér. Vicces, hányan irigyelnének most, hogy a dögös Svetlana Petrowa ül mellettem az ágyamban, valószínűleg az a három pasi is, akiknek előzőleg integetett.*
-Nekem? Elvagyok kösz, az elején gáz volt, mert nem működött semmi normálisan, de szerencsére találkoztam egy sráccal, a szobatársam lett azóta és baromira jól ért a hardverhez. A kütyükhöz. *Teszem hozzá, mert jó eséllyel fogalma sem lesz róla, hogy mi a francról beszélek.* -Szóval megszerelte nekem a dolgaimat és mostmár minden oké. *A kérdéseire csak forgatom a szemem, de ezt nem nagyon látja, mert épp a laptopot állítom be neki. Meg sem lep, hogy ilyesmin nyafog.*
-Igen, be kell járni, de azt hiszem ettől az évtől diákok oktatnak, ilyesmi hír volt, szóval, ha találsz helyes pasikat, akkor lehet hogy meg tudod oldani, hogy ellógj. *Nem lepne meg, ha kidumálná magát és egy-két kedves mosollyal simán elintézné, hogy könnyebb dolga legyen, mint másoknak.* -És igen varázspálcával, de vannak más fókuszok is. *Én se szoktam varázspálcával hadonászni, sőt...*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Petrova

Svetlana Petrova


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Sarki róka háló Mutatvanyos

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 7:28 am

*Az a véla vér valóban egész esélyes, mert anya is úgy néz ki, mintha mágikusan rakták volna össze. Charlie kinézetével pedig semmi gond nincsen, nagyon sok lány bukik az ilyen cuki, kisfiús alkatokra, akikre azt mondják, hogy olyan éédes. Mondjuk én nem, de az más tészta, de nem is olyan szemmel nézem az öcsit. A telefonnal a kezemben felállok, és a fülemhez tapasztom azt. Lehívom az aktuális sporthíreket, hát persze hogy a legnagyobb riválisaim könnyűszerrel vették a második kört. Affrancba. Ledobom a telefont az ágyra, és kitárom az ablakot, mert a hacker bizony fülledt, levegőnélküli szobában is csak egy dologra figyel. Az internetkapcsolatra. Élelem, ital, vagy netán egyéb létszükséglet nem is fontos neki. Kihajolok az ablakon, hogy némi levegőt szívjak be, az udvarról pedig egy háromfős fiútársaság kezd élénk füttyögésbe, amint meglátnak. Széles mosollyal integetek, aztán megfordulok, és csak a hátamat mutatom nekik, mégiscsak a testvéremhez jöttem.*
- Áh, már megszoktam. Mindketten ilyenek. Egymást akarják túllicitálni, hogy ki tud többet kipréselni belőlem. *Darálom le, beszívva kicsit az ajkaimat, mutatva hogy csöppet sem stresszmentes az életem.* - Néha van időm, ha megmagyarázom nekik, hogy muszáj pihennem, különben úgy néznék ki, mint egy mosogatórongy, annak pedig nem sok értelme lenne. *Körbenézek a szobában, hogy van-e tévé, de nem látok sehol, a srác nem néz híreket, vagy csak gépen.* - Bekapcsolsz valami sportcsatornát? Kiváncsi vagyok, hogy mit mondtak rólam. Biztosan most mindenki rajtam röhög. De inkább tudjak róla, ne érjen felkészületlenül apuci földbe döngölése. *Kérdezem, és ülök le mellé. Amíg beállítgatja a gépet, remélem, hogy így tesz, addig visszakérdezek.*
- Na és neked milyen itt? Nekem ez annyira furcsa. Eddig ahova jártam, ott elég volt beküldeni a leckéket, itt tényleg be kell járni az órákra? *Kérdezem csodálkozva, tágra nyitva amúgy is valószinűtlenül nagy szemeimet.* - Nem tudom, hogyan tudnám belepréselni, de hát jól mutat majd az önéletrajzban. Ha addig nem szakadok bele ebbe is. Meg... varázspálcával kell itt okoskodni? *Kérdezem lekicsinylően, Charlie-t sem tudom elképzelni úgy, hogy ő lenne itt az ősmágus.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Sarki róka háló Mentalista
Üzenőláda : Sarki róka háló Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:49 am

*Persze tudom én, hogy ő smink nélkül is tökéletes. Én is örököltem anyutól, hogy helyes az arcom, csak épp túlságosan is. Lehet, hogy valami felmenők között volt véla vér, vagy fogalmam sincs, de esetemben baromira nem előnyös a külsőm. Alacsony vagyok, szőke, helyes arccal, és már nem egyszer néztek lánynak, vagy tizennégy éves kölyöknek, pedig lassan húsz leszek. Szóval én baromira nem értékelem, hogy olyan a külsőm, amilyen, de nem lehet ezzel mit kezdeni, szerencsére a gépen keresztül úgy se látszik. Bezzeg Avanel, na ő tipikusan olyan valaki, aki hajaz Svetre. Ezért örülök, hogy nincs itt pont most. Attól pedig, hogy van pénze még ugyanúgy az apja befektetése miatt lett neki, nem magától, hanem mert az elején finanszíroztak neki mindent, amit kell, én meg örülök, ha sikerül egy-egy új kiegészítőt beszereznem, és arra is húzza a száját az apám. Mondjuk jah, valamennyi bevételem már van, de azért nem jött be annyira az élet, mint a havernak. A kis ajándéknak azért örülök, nem is akarom tudni, hogy mennyibe fájt neki, annyi biztos, hogy eléggé szórja a pénzt, de ez már legyen az ő baja igaz? A telefonját is megszerelem Jerry cuccával, majd ha visszajön szólok neki. Nem hiszem, hogy kiakadna. Aztán csak csendben várok, amíg az apjával beszél. Rühellném azt a pasast, ha az én apám lenne.*
-De kedves... legalább néha hagyhatna neked egy kevés szabadidőt. Mi a francért kell állandóan kapkodni, meg rohanni és megszakadni? *Aztán el is magyarázza nekem, hogy kiesett valami versenyen. És? Hát majd lesz másik. Annyit utaznak, nem is tudom hogy évente hány tornán vesz részt, szóval egy mit számít?*
-Ja értem, hát az szörnyű, akkor megértem, hogy így kiborult. *Mondom megjátszott átéléssel, aztán csak megrántom a vállam. Most komolyan egy vereség nem a világ. Mondom én, aki ha kiesik a CS bajnokságból, akkor legszívesebben baltával vágná szét a gépet mérgében... de ez más tészta. Aztán kiderül, hogy e miatt nem engedi anyával találkozni sem, ami azért szerintem nagyon gáz és szemét dolog. Svet majdnem elnőtt és az apja úgy bünteti, mintha öt éves lenne.*
-Nem látogathatod meg anyát? De ezzel anyut is bünteti, nem csak téged, ez azért elég nagy szemétség, meg amúgy is mindent véresen komolyan veszel, ezt még a hülye is látja. *Vagy legalábbis, aki egy kicsit is ismeri annak ez teljesen nyilvánvaló.*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Petrova

Svetlana Petrova


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Sarki róka háló Mutatvanyos

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:29 am

*Igazából smink nélkül is helyes a pofim. Ha nem így lenne, akkor ki sem választottak volna reklámarcnak, hiszen a formákon sminkkel sem lehet sokat változtatni, csak kiemelni azokat. De úgy érzem, hogy sokat dob a kinézeten, ezért nem árt, ha mindig van valami alkalomnak megfelelő. Rengeteg csinos, és drága kiegészítő van rajtam, na de ha tudnám, hogy Charlie ilyesmiket gondol, hogy mindent apa fizet, nagyon kiakadnék. Lehet, hogy egykor így volt, még az elején, de azóta már nem kevés pénzt kerestem, úgyhogy a hitelkártyák a saját nevemre szólnak. Nem is örülnék, ha bekorlátoznák, hogy mire költhetek, és mennyit. Pedig néha nem ártana, mert kezdenek elszabadulni a hitelkamatok, és ha a szüleim megtudják, hogy néha mennyivel vagyok minuszban... De hát nagy lábon kell élni, az a tuti. Arról nem tehetek, hogy Charlie apuja nem túl gazdag, de ezért magunknak kell tennünk. Hiszen a kisöcsi egy számítógépguru, az ilyen tudásért igen sokat fizetnek. Elvigyorodom, amikor kikapja a kezemből a kütyüt, volt bennem némi lekenyerezési vágy. Hiába, hogy ő nem szeret engem annyira, néha kicsit anyáskodónak érzem maga vele szemben. A sok utazás, és felületes kapcsolat mellett a szüleim után talán ő az egyetlen biztos pont, még ha ennyit marjuk is egymást.*
- Nincs mit. *Aztán a telefonomat is átveszi, én pedig a kezembe temetem az arcomat, az kész katasztrófa lenne, ha itt és most tökéletesen elromlna. Millió dolgom van, nem érek rá, hogy mágikus bizgentyűk miatt el legyek válva a külvilágtól. Amint hálás fejjel átveszem, már meg is jelenik rajta apa feje, merthogy videotelefon, nem kicsit bosszús ábrázattal.* Kipakoltál...? Neeem, most értem ide apuci. Beszélünk, és megyek nemsoká, jó? *Ő felmordul, és kinyomja. Charlie-ra pillantok, és halványan elmosolyodom*
- Azért ilyen zabos, mert kiestem az ausztrálon. Második forduló. Az elsőt simán nyertem 6:1, 6:0-ra, és a második is esélytelennek tűnt, mert kis bátortalan volt, de mégis... tudta, hogy gyenge a fonákom. *Húzom el a számat.* Apci pedig rámfogta, hogy nem vettem komolyan, úgyhogy most nem is enged el anyához, ameddig nem leszek formában. Még edzőpartnert is hozatott.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Sarki róka háló Mentalista
Üzenőláda : Sarki róka háló Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 8:37 pm

*Oh, meg se lep, hogy majdnem fellök és még az ajtót sem csukja be maga után, aztán eltűnik a wc-ben. Igazán remek! Még jó, hogy pont nincsenek itt a többiek, Avanel hazament pár napra, csak csorgatná a nyálát, amire baromira nincs most semmi szükségem. Nem vagyok az a típus, aki a sokat büszkélkedik a nővérével, nekem nem kell a hírverés. Feltápászkodom az ágyról és becsukom utána a bejárati ajtót, mert visszaülök és pár perc beletelik, mire végre megint előkerül. Persze máris úgy néz ki, mint akit most engedtek ki a sminkszékből egy teljes renoválás után.*
-Kopogtál? Kapargattad az ajtót? Ha épp mondjuk aludtam volna, a végén azt hiszem, hogy a labirintusból szabadult fel ide valami rém. *Húzom el a szám kissé. Nem, határozottan nem vagyok feldobva, hogy itt van, de van beleszólásom? Hát miért lenne? Azt már fel sem veszem, hogy mik bukkannak elő az ágyamra ledobott szatyrokból, tudom, hogy vásárlási mániában szenved, és hogy az apja mindent fizet neki. Na persze, így azért könnyű, az én apám ennyire nem tehetős, örülhetek, hogy nagyjából finanszírozza a játékszenvedélyemet, és egyelőre még nem kellett elhúznom dolgozni úgy igazán. A játéktesztelés meg azért valamennyit hoz a konyhára. Amikor előkerül a kis szerkezet felszökik a szemöldököm. Na persze a lekenyerezés... de azért mégis kikapom a kezéből és megejtek egy gyorsan tovatűnő mosolyt.*
-Kösz... de kell. *Gyorsan le is teszem magam mellé, vele átellenesen, hogy kellő védelemben legyen a cucc. Ráérek megnézni még... ma sem alszom, majd holnap délelőtt, ez már eldőlt. Mondhatnám, hogy Avanel irigy lesz, de ő bármikor megvehet bármit, szóval... * -Azért tényleg kösz. *Teszem még hozzá, majd a telefonjára pillantok, ami lassan összeomlik.*
-Szerintem ez nem bírja a mágikus környezetet, csoda hogy csak most omlott össze a rendszere. Ha megpróbálod bekapcsolni teljesen kisülhet... szóval... *Kapom ki a kezéből, mert képes addig ütögetni és piszkálni, amíg végképp beadja a kampót és akkor majd jön a nyafogás, meg a hiszti. Ha Jerry itt lenne...*
-Én annyira nem vagyok jó szerelés terén, a szobatársam igen, de azt hiszem talán Nellondban van. De talán... *Feltápászkodom és a már említett szobatárs szekrényéhez lépek. Csak nem haragszik meg egy kis apróság miatt. Előkaparok pár alkatrészt, csavarhúzót, majd pár perc múlva vissza is csúsztatom Svet kezébe a telefont, ami mostmár láthatóan működik.*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Petrova

Svetlana Petrova


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Sarki róka háló Mutatvanyos

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 8:18 pm

*Először is végigrongyolok mellette, ledobva a táskákat mellé, amiből pár bugyi is kikandikál, de most nem ez a fontos. Szemvillanás alatt felmérem, hogy merre van a kló, és már vágom is be magam mögött. A gyors pisilés után egy alig pár perces szminkkorrekció, és csak utána nyitom ki fellélegezve.*
- Mi-mi? *Kérdezek vissza, mert nincsen hosszútávú memóriám. Aztán homlokon csapom magam, és bólintok.* - Már megint az idióta lövöldözős játékaid? Kopogtam, nem hallottad, ennyi. *Vágom el a vitát, és leülök mellé, kibújva a holdjáróból, hiszen az is új, és már kezdi törni a sarkamat. Az kéne még, hogy a papa sántítani lásson. Feltolom a homlokomra a napszemüveget, és úgy pillantok rá a féltesóra.*
- Megvan... egy része. *Válaszolom kicsit szemrehányóan, nem értem, hogy miért kell úgy kezelnie (joggal!) mint egy boltkórost. Én sem rovom fel a játékszenvedélyét (állandóan). Belenyúlok a szatyrok egyikébe, és hogy lássa, nem csak ruhákat vettem, és kihúzok belőle egy iPad-et. Én nem értek hozzá, de lerí róla, hogy méregdrága volt.*
- Olyat kértem, amit mágikus környezetben is tudsz használni. Persze ha nem kell... *Vonom meg a vállamat, és hallom a pittyegést, megint sms. Talán a végső figyelmeztetés. Előkapom a telót, de csak berezeg, és elsötétül a képernyő. Mágikus interferencia lehet. Megrázom, csak csak delfinszerű villyogó hangot ad ki. Kérdőn nézek a srácra.*
- He?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Sarki róka háló Mentalista
Üzenőláda : Sarki róka háló Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:50 pm

*Totál képtelen vagyok koncentrálni és pont fejbe kapom a golyót, mire meg is jelenik a "Game over" felirat és persze Avaneltől azonnal a nagy vigyorgós szmájli. Mázlid volt!" gépelem be neki, aztán amikor meghallom a kaparászást el is köszönök gyorsan, persze eléggé gyászos hangulatban, és lecsukom a laptop tetejét. Bár minek? Úgyis tudja, hogy a gépnél ültem, minek úgy tenni, mintha nem így lenne.*
-Nyitva van, le tudod nyomni a kilincset igaz? *Szólok ki reflexből. Most miért kell úgy nyitni, mint egy rossz horrorfilmben, mintha csak ő lenne a szörny, aki épp rám akar törni? Amúgy is tudtam hogy jön, nem kellett attól félnie, hogy rányit valamire, ami nem rá tartozik. Persze erre is volt már példa, mert hát a magánszféra bakfitty, ha neki épp arra van szüksége, hogy rakjam össze a gépét, mert meghalt a rendszer... Forgatom a szemem, majd fel is állok, hogy kinyissam előtte az ajtót. Persze a keze tele szatyrokkal és majd fél fejjel magasabb nálam egyébként is, de felvette ezt a rém otromba cipőt. Mintha direkt mutatni akarná, hogy szinte semmi nem mutatja, hogy a génállományunk fel elvileg közös.* -Már meg vannak az új ruhák mi? *Pillantok a szatyrokra, aztán kitárom az ajtót és visszalépdelek, hogy lehuppanjak az ágyamra. Egyszerű fehér Simon Colwelles szakadt póló van rajtam, alul egy kék rövidnaci, és persze amúgy mezítláb, mert kellőképp meleg van, bár persze a srácokkal már rég beszereltünk egy mágikusan megbuherált légkondit. Éljen sokáig a szerelőzseni Jerry és a szomszéd szoba kis jégmágusa!*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Petrova

Svetlana Petrova


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Sarki róka háló Mutatvanyos

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:39 pm

*És tényleg pontosan a megbeszélt időpontban kopogok az ajtaján. Nem is értem, hogy őt hogyan nevelhették ennyire máshogyan, hogy nem tud alkalmazkodni. Végülis csak az anyunk közös, de azért ő biztosan meglátott valamit a papában, vélhetően ezt, hogy milyen kolerikus jellem ő is. Merthogy az, belém is ezt nevelték nagyon. Vörös műkörmeimmel türelmetlenül kaparom az ajtót, jelezve, hogy bebocsájtást várnék, de mielőbb. Az egyik vállalom vagy három táska, a nellondi bevásárlás eredménye. Új város, új ruhaszett. Muszáj mindig megújulnom, még a frizurámon is elgondolkoztam, de nem lehet a szépségcéggel való szerződés miatt. Amíg le nem jár a kampány, addig maradok ilyen. És hogy utána? Rózsaszín? Apa megölne. Fekete? Túl gyászos. Meglátjuk. A vörös természetes színt maximum színezni szoktam, mert szinte mindent ledob magáról. Még fel sem értem a lépcsőfordulóban, apa máris sms-ekkel bombáz, hogy mikor megyek ki a pályára, amit kinézett nekem. Persze gyakorolni. Csepp szusszanást sem enged. Nem válaszoltam, de tudom jól, hogy ha nem teszem meg belátható időn belül, akkor személyesen is megjelenik. Addig hátha tudok pár szót váltani a kisöcsivel. Külsőleg fénylik most a hajam a komoly lakkoktól, és egy rózsszín nyári ruhát viselek, hatalmas holdjárókkal, mintha nem lennék egyébként is botsáska. Füleimből übernagy csüngők lógnak. És éppen bepisilek.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Sarki róka háló Mentalista
Üzenőláda : Sarki róka háló Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:37 pm

*Tényleg nem hiszem el! Az a szerencse, hogy nem azonos a nevünk és nekem aztán nem szokásom híresztelni, hogy a féltestvérem, és ő se szokott velem büszkélkedni. Eddig tényleg azt hittem, hogy csak egy vicc, hogy nem gondolja komolyan, hiszen nem sokat konyít a mágiához, nem is érdekli, csak a külseje, meg a tenisz, meg a népszerűség, meg ilyenek. Akkor meg mégis minek? Totálisan nem értem, és így még a játék sem megy. Folyton az órára nézek, hogy mennyi időm van még, de tudom, hogy úgyis az lesz az első dolga, hogy ide jön majd. Anya telefonált, meg mondta, hogy segítsek neki az első napokban, mutassam be a fontosabb embereknek, meg ilyenek. De hát honnan kéne nekem ismerni a fontosabb embereket? Nem vagyok se népszerű, se nem járok túl sokat emberek közé, azok pedig akik a chaten lógnak pont nem sorolhatóak a húde hírességek közé. Mindjárt jön... és ő aztán soha az életben nem szokott késni, tényleg soha!*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 7:42 pm

-Én sem.. eddig.. *töpreng el egy kissé, miközben elmereng, emg azon, hogy vajon neki mi az első emléke. Nem tudja. Annyi bizonyos, hogy vadászok kiírtották a sárkányokat, akikkel élt, a szüleit, az ő szárnyait levágták, és csak ő élte túl, aztán Arthas magához vette és felnevelte, a kentaurok között. De.. emlékszik is erre? Hegek a hátán, azok mindent magyaráznak. Aztán felpislog.* -Na kössz! *és egy laza, de annál határozottabb mozdulattal vágja hozzá a párnát, lhetőleg az arcába, a kis nyelvnyújtogatóa arcába, aztán felpattan az ágyról, végignéz magán, beletúr a hajába, meg tgombolja az ingjét, gyorsan.* -Persze, emberek közé, simán! *morog még, aztán megrázza magát, és elslattyog a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 7:38 pm

*Kuncog Neram válaszára, és megrázza a fejét.* - Olyat se hallottam még, hogy valaki nyuszi akarjon lenni kenguru helyett. *Jegyzi meg. Ő nem is tiltakozik a Jéghercegnő miatt, épp csak visszavág, de nem igazán javítja ki. Az mondjuk érdekli, hogy miért pont hercegnő, hogy lett belőle lány, amikor ugyanúgy lehetne Jégherceg is, Harvey is hívta már úgy... de nem teszi szóvá. És valljuk be, kezdetben neki igenis voltak olyan gondolatai, amik vezethettek volna nem éppen testvéri dolgokhoz, viszont ezek lassan eltűntek. Mióta Harveyval jár, abszolút nincs ilyen, vagy a másik fiú miatt, vagy egyszerűen csak mert jobban megismerte Neramot és testvérnek fogadta.* - Megtisztelni? Téged? *Nyelvet ölt a másikra, majd megvonja a vállát.* - Nem várunk, de lassan csak előkerülnek. Vagy kimehetnénk járni egyet. Késő van, de még nem vacsoráztam. *Jegyzi meg, és ha Neram jön vele, akkor lecsoszognak a konyhába valami szendvicsért.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 7:20 pm

*Morrant, mintha megszokott lenne a becenév. Megszokott, amit nem szeret.* -Nyuszi vagyok. *ilyet mondana magára? De reflexből teszi, és észe sem veszi, mit mond. Csak mondta. És természetesen, belülről jött. És Neram nem akar emmi olyan dolgot Jakekel, vagy Jaketől, ami miatt aztán magyarázkodhatnának Harvey előtt, nem akar ő rosszat a fiútól, sokkal inkább szeeti, szeret vele verekedni, birkózni, bunyózni, és húzni a másikat. Ez is belülről jön, és inkább testvér-féle, haveros civódás ez, mint valam durvább, félreérthetőbb, kétes, túlfűtött érzelmű valami. Amikor Jake kibújik az ölelésből, és felöltözik, elmosolyodik, majd akkor is, amikor feljebb csavarja a hőmérsékletet.* -Vendéget várunk? Gondolom, nem engem tisztelsz meg. *mondja kissé áldurcásan, miközben végignyúlik az ágyon, kényelmesen, kéjesen, nyújtózkodva, aztán nem bírja, és elneveti amgát, egy nagy sóhajjal, és csak nézi a plafont.* -Nem tudom. Emlékeznünk kéne valamire, amire nem emlékszünk. Érzem.. a deja vu is ezért van. Csak azt nem tudom, hogyan.. *fordítja oldalra a fejét, úgy figyelve a fehérséget.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 7:15 pm

- Kenguru. *Vágja vissza Neram szavaira, pedig... nem is tudja, miért. A Jéghercegnő teljesen érthető, megmagyarázható, de mi köze Neramnak a kengurukhoz? Fene tudja, épp csak egyszer ez volt az első dolog, ami eszébe jutott róla, és azóta megragadt. Megint egy olyan dolog, amit képtelen megmagyarázni. A félreérthető helyzetekből pedig lassan már sportot űznek, de ez Jake közelében már csak így van... nem Neram az egyetlen, akivel ez történik... viszont a végén mindig véget ér a dolog, anélkül, hogy valóban történne valamit amit később nehéz lenne bevallani Harveynak. Az pedig határozottan zavarja, hogy nem emlékszik, pedig nem kellene, hiszen normális... más sem emlékszik a gyerekkorára. De mégis furcsa az egész. Frusztráltan sóhajt, majd felkel az ágyról, kibújik az ölelésből, és inkább ruhákat kezd keresni. Legalább egy nadrágot magára húz, meg egy inget, anélkül, hogy begombolná. A pálcájával köröz, igéket mormol, kicsit feljebb csavarja a hőmérsékletet. Lassan visszatérnek a szobatársak alighanem.* - Semmi nincs, amit tehetnénk? Ötletem nincs, az biztos. Csak... várok, és... próbálok rájönni mi folyik itt.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 6:44 pm

*Csak nyelvet nyújt.* -Jéghercegnő. *csak ennyit mond, áldurcásan, mint valami kisfiú. Aztán jön a háború, amire felsikkant, hát, nem túl férfiasan, ez is inkább kisfiús, majd villan a szeme, és bizony orvul lebirkózza a másikat, és közepesen állítja le. Vagyis.. igen, megint félreérthető helyzetben hempergőznek és csikiződnek össze-vissza, amíg végül abba nem hagyják, és lihegve nem terülnek el. Neram legalábbis szívesen csikiződik egy darabig - már ha van ilyen szó. Aztán krédez, és amikor válaszokat kap, pontosabban a fiú eléggé felkapja a vizet, akkor csak morrant, majd igyekszik csitítani a fiút.* -Sshh.. Semmi baj! Persze, hogy nem emlékszel.. és.. biztos csak mesélték, de kicsi volt. Meg az esés miatt akár az is lehet. Az oka az álomnak. Hogy nagyobb volt a baleset a jégen.. Semmi baj.. *és igen, a lát dolgok alatt inkább azt érti, hogy a fiú úgy látja, emg érzi a dolgokat, és ott a furcsa érzés, és a dolog kilép az álomból. Igyekszik nyugtatni a fiút, majd arra, hogy nem tudja van-e álomszakértő, csak sóhajt, amikor pedig a vállára hajtja a másik fiú a fejét, akkor bíztatóan átkarolva, picit megszorítva a vállát, olyan finoman, bátorítóan.* -Hidd el haver, nekem is elegem van belőle. Főleg, hogy durvul..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 6:38 pm

- A matrac az matrac, akkorát csak nem tudsz koppanni. És nincs is hideg, ez csak hűvös. Még az is alig. *Forgatja a szemét Neram kommentje után. Az orv csikizést persze visszaadja, és hogyha Neram nem állítja le időben, akkor véres háború kerekedik belőle, ami elég érdekes úgy, hogy rajta éppenséggel alsónadrágon kívül semmi nincs... vagy legalábbis erősen félreérthető, hogyha valaki benyit. Aztán a fiú kérdezgetni kezd, mire pislog, és nyel egyet.* - Első emlék...? Nem tudom, tényleg nem tudom... úgy értem, senki nem emlékszik az első néhány évére, ugye? Egyszerűen mert kicsik voltunk. *A hajába túr, majd megrázza a fejét.* - De vannak fotóim. Körülbelül tíz éves koromig Norvégiában éltünk, apa olyan öt évvel a születésem előtt költözött oda... nem tudom! *Dobja fel a karjait a levegőbe.* - Fogalmam sincs, mi a legelső emlékem, stressz alatt meg pláne nem tudok gondolkozni. Mikor hat éves voltam, elcsúsztam a jégen és betörtem a fejem, de nem is tudom, hogy erre emlékszem-e, vagy csak mesélték. Nem tudom, van-e álomszakértő. *Csóválja a fejét. A lát dolgokat pedig nem úgy értette, hogy olyan dolgokat, amik nincsenek ott - a dolgok ott vannak, csak épp érzi, hogy valamire emlékeztetik, és nem tudja, hogy mire. Aztán Neram vállára hajtja a fejét.* - Utálom ezt az egészet.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 6:22 pm

-Nah! *koppan a feje a matracon, majd orvul megcsikizi, oldalba bökdösve a fiút.* -Finoman. Hidegben nagyobbat koppan a fejem is, Jéghercegnő.. *dohogja, aztán, amikor hallja, hogy nem csak álmok, mintha hideg vizet öntöttek volna a nyakába. Nem fordul meg a fejében, hogy ne higgyen a srácnak, egyszerűen nem tud nem hinni neki. Van benne valami.. valami, ami.. hozzá köti. Hirtelen ül fel, és mered a fiúra, kellőképpen ijedten.* -Mi a franc van velünk, Jake? Mi.. mi történt? Mesélj, honnan jöttél! Meddig emlékszel visszamenőleg? Mi az első emléked? *riad meg egyre jobban, mert ha a fiú már lát is dolgokat, az tényleg durva kezd lenni. Az Álom bájitalra meg csak morog, megint, kissé elfordulva.* -Egyszer sem akarom. Nem old meg semmit.. Le kell küzdeni, rá kell jönni.. Nincs valami álomszakértő fejes itt? *pislog vissza, nincs benne nagyon a tanárok lelkivilágában, és szakterületeiben, nem tudja, van-e álommágus. Bár, hogyha a fiú tényleg a való életben lát dolgokat, akkor lehet, nem álomtudós kellene, hanem hipnotizőr.* -Ez kedz egyre furább lenni. *karolja át egyik kezével a másikat, de nem azért, mert fázik. A helyzettől rázza a hideg rendesen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 6:16 pm

*Mikor Neram visszadobja a kérdést, hogy mi a helyzet az álmaival, akkor vág egy fintort, és a fejére húzza a párnát, lényegében Neram feje alól kirántva.* - Ne is kérdezd. *Dünnyögi, majd csak kidugja a fejét a párna alól, hogy ránézzen a másikra.* - Nem csak álmok, Neram. Járok az iskolában, látok dolgokat, találkozok emberekkel, és itt vannak ezek az érzések, a déja vu... mintha emlékeznem kellene valamire, de egyszerűen képtelen vagyok rá. *Hogy van-e más... tudja, hogy Harvey is küszködött rémálmokkal, de hogyan függene össze az egész? Pete-tel egyelőre nem beszéltek ilyesmiről, ahogyan a két lánnyal sem akivel annyira jól megtalálták a hangot még a bál előtt.* - Persze, rászokni... csak arra gondoltam, hogy párszor, hátha hamar elmúlik, de igazad van. Kockázatos. De mégis mi a rémálmok oka? Nem nagyon tudunk mást, mint tüneteket kezelni.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 5:57 pm

*Egyelőre nincs baja a hideggel, van rajta egy ing, félregombolva, de ott van, és annyira hideg úgy sincsen. A yárral meg neki nincs baja, de ő nem ilyen Jéghercegnő, ő szereti a tavaszt, a meleget, a nyarat. Olyankor békésen tud ejtőzni a virágzó mezőn. Aztán elmorogja, mit is álmodik, és bár valóban más, más mint a fiúé, de ebben is van egyedüliség, és ott az a bizonyos árny. Az árny, ami mindent elpusztít, mindent, csak őt nem. Ő az egyetlen, aki túléli, aki ott marad, egyedül, és.. nincs is, aki láthatná őt, hiszen mindenki halott..* -Fogalmam sincs, mihez is kezdhetnénk. És azt se tudom, mi ez az egész. De nagyon nem tetszik. A tiéd hogy van? *céloz itt persze arra, mi a helyzet Jake rémálmaival. Azt nem krédezi meg, van-e más, akinek vannak ilyenjei, sohasem lehet tudni, meg faggatózni sem akar, és talán Jake nem is tudja. Az Álombájitalra azonban morog egyet.* -Nem karok feleslegesen gyógyszert szedni. Arra azt hiszem még könnyű is rászokni.. nem megoldás. *morgolódik, mert bizony, a tüneti kezelés itt kevés.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 5:52 pm

*Persze a hideg úgyis csak addig fog tartani, amíg egyedül van a szobában... amint visszatérnek a szobatársai, aligha fogják értékelni a dolgot. Hiszen Harvey meg is mondta, hogy ő szereti a nyarat. Ez mondjuk még azóta sem fért a fejébe. Az őszt meg a tavaszt esetleg, na de a nyarat? Teljesen felesleges egy évszak, csak a nyári szünet jó benne, de az meg simán lehetne tavasszal is, vagy ősszel... vagy télen, és akkor még síelni is elmehetne békésen. Neram szavaira, pontosabban arra az egy szóra viszont felvonja a szemöldökét, aztán félreáll hogy a másik bejöhessen és elnyúlhasson az ágyán.* - Rémálmok? *Ismétli értetlenül, majd leül az ágyra, és hallgatja a fiú álmait. Nem épp olyanok, mint az övé - nincs benne fulladás, nincs benne, hogy nem látja őt senki más, nincs benne, hogy repül, majd zuhanni kezd... de ami közös, az az árny. A furcsa árny, ami a saját álmaiban egyszerre vonzza és tölti el félelemmel...* - Na remek. *Jegyzi meg, elhúzva a száját, és elnyúlik Neram mellett.* - Fogalmam sincs, hogy lehetne őket megszüntetni. Álombájital?
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 5:36 pm

*Az ajtó nyílik, a hideg kiárad, Neram meg persze azonnal összerezzen, kirázza a hideg, majd betoppan a szobába, és halkan morgolódik, persze értelmeset nem mond. Aztán a "ramatyul nézel ki" felszólalásra megpróbál csúnyán nézni.* -Rémálmok. *beletúr a hajába, megdörgöli a szemeit, majd nemes egyszerűséggel besétál a szobába, és elnyúlik Jake ágyán.* -Rémálom. Mindig ugyanaz.. már három napja. Nem tudok alduni. Egy faluban vagyok. Mindenki olyan, mint én.. aztán jön valmi furcsa árny, valami gonosz. Amikor az árny elvonul, é maradok ott, egyedül, körülöttem mindenki halott. Kiürül a falu. Aztán felriadok. *fejét belefúrja a párnába, kezeivel betemeti magát, aztán fáradtan pislog fel a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 5:32 pm

*Az igazság az, hogy minél jobban melegszik az idő, annál kevésbé merészkedik ki a szobájából, amit meg persze kész kis jégveremmé változtat legtöbbször. Határozottan rosszul bírja a meleget, kínlódik a kánikulában, és már arra is gondolt, hogy lelép valahova északabbra a nyárra... sőt, nagy az esélye, hogy meg is fogja tenni, épp csak még Harveyt kell rábeszélni hogy jöjjön vele, meg talán Neramot, és meg is vannak. Most is nyüsszögve fekszik az ágyán, egy szál alsónadrágban, hiszen a több ruhával csak növelné a hőmérsékletet. Aztán kopognak, mire csak feltápászkodik, és ajtót nyit, úgy, egy száll alsónadrágban. Az ablak csukva, mert bentről is inkább csak a meleg jön, és a hőmérséklet így egészen kellemes - számára, de azért másoknak sem vészesen hideg, inkább hűvöskés.* - Mégis mivel? *Vonja fel a szemöldökét, végignézve Neramon.* - Csak mert az biztos, hogy ramatyul nézel ki.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 5:04 pm

*Határozottan kopogtat, miután átrombolt a szomszéd szobából. Haja kócos, szemei karikásak, az ing is félre van gombolva rajta éppenséggel, és nem lehet tudni, hogy pizsamában van-e, avagy sem. Semmilyen állat nem kíséri, és kellőképpen morcosnak is tűnik, szemei kissé beesettek, nem csak karikásak, az inge persze kockás, és az alsórésze is, ami valahol határeset egy rövidgatya és egy alsógatya között, persze az előbbi. Csak olyan alvósabb fajta, ez is kockás, olyan alvósszettet visel, de ki tudja? Eléggé szétesettnek tűnik. Ha Jake nyitja ki az ajtót, bágyadtan ránéz, és csak ennyit morog.* -Megfertőztél.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 9:42 am

[Jake-nek]

*Igen, tulajdonképpen a szoba eyik feléből a másikba caplat, lopakodik át, de mégiscsak az ő ünnepéről van szó, és ez neki fontos, ahogyan a Jégkirálynő is, aki szerencsére éppen nincs a környéken. Halványan mosolyog egy sort, majd besurran a szobába, egészn Jake ágyáig, majd a kzében levő apró csomagot a fiú ágyára teszi. A csomagban egy hógömb található, aminek a talpa jégvirágokkal, és egyéb, télies motívumokkal van kirakva, a hógömbben magában azonban apró tojások hullanak, hogyha megrázza valaki, és színes, és talán még világít is, vagy csak a fény játszik rajta, és egy húsvéti nyuszi van a közepén, de nem az a megszokott fajta bolyhos, hanem valami harciasabb, jobb kiállású, aki néhány nagyobb, kőtojással együtt, egy fa tövében ücsörög, és körülötte hullanak a színes tojások. Mellette egy apró levél. "Rég találkoztunk, csinálhatnánk megint valamit, együtt." Se aláírás, se semmi, csak a kis csomag, meg az ajándék, ami bizony ott pihen Jake ágyán.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sarki róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sarki róka háló
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: