Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Kalandmester
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sarki róka háló - Page 10 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 10 I_voting_barSarki róka háló - Page 10 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sarki róka háló

Go down 
+5
Harvey Halle
Neram Arthas
Adanna Kinsley
Mephisto Ov Hell
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Nincskaszt

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:48 pm

First topic message reminder :

[color=white]
Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Harvey Halle
2. Jacob Friedland

3. Pete Demerest
4. Leonard de Wandom

A szoba lakói - bal oldal:
1. Neram Arthas
2. Charlie Black
3. Samuel J. Colwell
4. Avanel Turcantil
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 4:31 pm

- Óhh igen... el is felejtkeztünk a beavatási... * Bammm... a fején csattan a kötet, mire Filipp le is borul az ágyról, majd felállva a fejét dörzsölve folytatja.* - Szertartásról... Áú. A dolog lényege az, hogy leborotváljuk a fejed, bedugjuk a vécére, és ráírjuk, hogy "Butt". Csak ennyi lenne az egész...
* Mondja vigyorogva, majd mikor felveti Dorian az itt maradós ötletet, akkor biccent kicsit.* - Tény, hogy odakint hideg van... Ezt a tábortüzesdit nem lehetne máskorra halasztani? * Kérdi majd aztán elgondolkodva folytatja.* - És mi lenne... Ha... mittudom én...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 4:25 pm

*Máté nézi a jelenetet, és végig simít a szakállán.
-Személy szerint, én azt javasolnám, hogy rakjunk kint tábor tüzet az udvaron, és dobáljunk bele erkölcstelen könyveket. És énekeljünk közben kalóz dalokat, és táncoljunk!
*Mondja a fiú, majd kuncog.
-Vicces lenne. Vaaaagy...esetleg másnak más valami ötlet?
*Odasétál a szekrényhez, kinyitja a zsákot, majd beszórja a ruháját, bedobva a táskát.
-Remek...kipakoltam.
*Azzal a srácokra néz.
-Ma esti program? Vagy még van beavatási szertartás is?
*Kuncog Máté
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 4:20 pm

- Ezt mintha már mondtad volna. *Jegyzi meg Dorian arra, hogy Máté erdélyi nemes.* - Szekrény meg arra. *Bök egyet az egyik szekrényre. Arra, ami nincs a két fiú számára tértágítva.* - Az, hogy kezdesz fordított életet élni ezek szerint drága. *Sziszegi Filipp felé, a hajnali órákra. A revolveres mutatványra egy pillanatra megrezzen a szeme, majd rosszallóan megrázza a fejét, a legkislányozásra viszont repül egy középvastag könyv keresztül a szobán, egyenesen Filipp feje felé. Egyelőre nagyobb vihart még nem keltett ezzel, a fiú arca még nyugodt... de a Jacta fiú tudhatja, hogy Doriant milyen könnyű átlökni a tűréshatárán.* - A nap meg nyugat felé megy. A véleményem meg az, hogy részemről nincs sok kedvem felállni innen, és összeszedni magam. *Vonja meg a szőke a vállát, oda sem figyelve simogatva az ölében lévő Chronát. De ha valaki, akkor Filipp tudja, hogy Dorian meggyőzhető arról, hogy merre menjen és mennyire.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 4:03 pm

- Igen is hajnalok hajnalán. És akkor ha nekem délután négykor van hajnal, akkor mivan szivi? * Kérdi a srác Doriant, majd visszaül az ágyra, az álla alá támasztja a coltot, és meghúzza a ravaszt. Az csak kattan egyet üresen.* - Ehhh ez a baromság még sem sem volt töltve.* Morogja kelletlenül, majd ledobja maga mellé.* - Erdély... igen hallottam róla. Ott éltek a Báthoryak, meg a Draculestiek. Azok közt is a Karóbahúzó vlt a leghírhettebb. Jól mondom? * Kérdi a srácot, aki valószínűleg jobban tájékozott a dologról. Dwalin közben oda siet a mókushoz, és azt kezdi el simogatni, mint szokta. * - Na akkor ha így bemutatkoztunk, akkor lehet megmondani, hog hogyan menjen tovább a nap. Már ami megmaradt belőle. Hétvége van. Ilyenkor még az üzletek is zárva vannak, hogy rohadnának meg... Pedíg van egy két eladható árúm, ami elég jó cucc. * Zsörtölődik a srác, majd körbe pillant szobatársain.* - Neked mi a véleményed kislány? * KÉrdi Doriant.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 3:59 pm

*/Máté elmosolyodik, majd mikor ráfogják a fegyvert, ő is kipattintja a kését, és dobásra készen állítja.
-Hé hé hé! Lassan a testtel!
*Néz a rá a fiú, kicsit ádázul, majd mikor a srác is, ő is leteszi a kését.
-Tök jó! Én erdélyi nemes vagyok. Aranyvérű.
*Kuncog a srác, majd leveszi az ingét, így félmeztelen lesz.
-Jó kis társaságba keveredtem. No hol a szekrény? Ki akarok pakolni.
*Kel fel a srác, felvéve a táskát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 3:54 pm

- Hajnalok hajnalán délután négykor. *Jegyzi meg cinikusan Filipp szavaira, majd arra, hogy Máté szerelmes lenne, az ő aranyszín szemei is megvillannak, majd szemei Filippre fordulnak, és vissza Mátéra, és felvonja a szemöldökét.* - Csúnya vége lett volna, ha engem nézett volna ki magának. *Jegyzi meg, ellökve magát az ablaktól, lehuppanva a saját ágyára, felhúzva lábait törökülésbe. Nem megy kezet rázni, ami őt illeti, ő már bemutatkozott.* - Amúgy szintén angol és aranyvérű. *Nem teszi hozzá, hogy külön család, elvégre evidens. A vezetéknevük is más, és totál máshogy néznek ki... bár ismerünk példát totál máshogy kinéző testvérekre. Külön vezetéknévvel is pláne. De náluk egyáltalán nem ez a helyzet. Szórakozottan forgatja a kezén lévő kalózgyűrűt, fél füllel figyelve a társalgásra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 3:04 pm

* Mikor Doian dögnek titulálja, azonnal felé fordul.*
- Ide figyelj szöszi... tudod, hogy utálom, hogy dögnek titulálsz... legalábbis ilyenkor... * Mondja morogva, majd feláll, és nyújtózik egyet. Izmos srác, szívecskés boxerben.* - És amúgy is... nem feledkezem meg az illemről... de hajnalok hajnalán minek üvölt... új srác vagy sem...* Morogja maga elé, majd mikor az új srác rápillant Dorianre, majd közli, hogy szerelmes, a srác azonnal felkapja a szekrényéről a revolverét, és Mátére fgja. Majd hallgatja tovább, és amikor az meséli tovább a dolgot, akkor leereszti.*
- Már azt hittem, hogy a szöszibe. * Mondja viyorogva, majd leteszi a fegyvert. oda lép Mátéhoz, és felé nyújtja a kezét, aki ha elfogadja, akkor a keze helyett az alkarjára szorít rá.*
- Filipp. Filipp Jacta. Angliai aranyvérű család egyik leszármazottja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 2:59 pm

*Máté leveszi a napszemüvegét, és feldobja az éjjeli szekrényre.
-Czilley Máté vagyok. Erdélyi cipőkoptató. Új szobatárs. Végre ide is eljutottam!
*Kuncog fel a srác, majd keresztbe teszi a lábát, és az ágyon levő cipős lábára néz.
-Azt hiszem...szerelmes vagyok. Nem tök jó? Bandaháborús korom óta nem éreztem ilyet. Amióta...eltűnt a késem. És a pénzes erszényem. Egy rajtaütéskor történt és...nagyon kibuktam. Akkor adtam ki parancsban, hogy irtsuk ki a "Medvék fiai" bandát. Nagy csata volt ott. Senki sem mert kimenni az utcára. Vér folyt! Én mondom nektek! Vér!
*Meséli a srác, majd nevetni kezd.
-De rég volt már. Mi voltam én?...Őrült? Egy csajnak adtam át a vezérséget mikor elhúztam! Egy csaj nem tud irányítani! Bláh!
*Fintorog a srác, majd sóhajt.
-Hangulatos kis szoba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 2:53 pm

- Sose hallgat a jó szóra. *Jegyzi meg egy hang az ablak elől, amire egy másik válaszol* Te se vagy különb. *Az ablak előtt álló, hóesést figyelő alak hátrafordul, új szobatársát mérve végig. Hosszú, derékig érő szőke haja felfogva lófarokba, de szokásával ellentétben pár hajtincs előrelóg, erőteljesen nőies vonású arca elé. Márpedig aligha lehet lány, ha ennek a szobának a lakója ugyebár. Farmernadrág van rajta, és egy hosszú ujjú ing, de se zokni, se cipő, láthatóan ő se nagyon van elemében, ellenben legalább nem másnapos. Háttal nekidől a falnak, az ablakpárkánynak támasztva a kezeit, aranyszín szemeivel továbbra is az új érkezőt vizsgálja, mintha csak így, ránézésre el tudná dönteni, hogy el fogják-e viselni egymást, végül biccent egyet. Vállán egy aprócska, csíkos mókus szintén figyel.* - Amúgy Dorian Smith vagyok, az a másnapos dög arrafelé, meg Filipp Jacta. *Bök az említett felé, akivel ellentétben azért nem feledkezett meg az illemről.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 2:47 pm

- No... mi a bront van... mit üvöltözöl? Nem hallottál még illemről? Nem csak te laksz itt wazze... Asziszed tied a világ?* Kérdi egy kifejezettem álmos, és morcos hang a takaró alól. Valahol a szekrényen egy selmyemmajom ugrándozik, majd az is megszólal.*
- Ne is törődj vele... tegnap megint elázott a Jenillában... Pedíg megmondtam már neki, hogy ne igyon annyit... Dehát beszélhetek is én neki... * Mondja a majmocska egy fiatal lány hangján. Közben a takaró alól egy kékes-fekete hajú srác kászáódik ki. Halál nyúzott, és alíg él. Kifejezetten látni, hogy tegnap volt épp elemében. Ellenben ma...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 2:44 pm

*Máté lép be a terembe, egy nagy katonai zsákkal a kezében. Szinte berúgja az ajtót, és körbenéz.
-Johó! Máté bátyó megjött!
*Kiált be. Máté a szokásos, megszokott ruhájában van. Egy terepszínű nadrág, Katonai bakancs, és a teljesen kigombolt fekete inge, ahol a meztelen, izmos felsőteste csillan meg. Nap szemüveg rajta, és a haja ki van bontva. Fogja a zsákját, feldobja egy üres ágyra, és felugrik rá.
-Háhá! Faja! Végre én is egy szobában! Kedves, imádni való, szobatársakkal.
*Azzal felnyitja a pillangó kését, és a fogát birizgálja vele.
-De hosszú volt ez a nap...
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 8:45 pm

- Hát rendben, akkor vissza a szobámba, és alvás. *Vonja meg a vállát, majd egy lendülettel felkel az ágyról, felveszi a rózsát és a rajzot, majd bólint.* - A holnap jó lesz. Telefonom pedig nincsen, így telefonszámom sem, de iskolán belül úgysem működnek az ilyen dolgok, szóval nem tudnál felhívni. Maximum címet tudok adni, ahova levelet tudsz küldeni, meg amíg itt poshadok a suliban, addig a Préri kutya hálóban vagyok. *Arra csak mosolyog, hogy kezdene tetszeni a fiúnak, majd könnyed léptekkel az ajtó felé indul.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 8:30 pm

- Ok. Szíwesen elkísérlek a szobádig. A kosárlabda alapjaira pedig holnap sort kerítünk, ha neked jó akkor. De kérlek siessünk, mert kezdek álmos lenni. A trükköt emg halasszuk el jo,mert álmos kezdek lenni. Még arra a gondoltam, hogy a telefonszámodat szeretném elkérni, tudod ... kezdesz tetszeni nekem. Na, akkor induljunk, mert itt bealszom egy ülő helyemben. -
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 8:23 pm

- Tényleg, Manson. Ő is egészen jó. Azért csak egészen, mert tőle csak néhány számot hallottam... This is halloween, Count to six and die... Ezek tetszettek, de a többi nem tudom, milyen. Tudod, én csak abból élek, amit az unokatestvérem hallgat. *Megvonja a vállát az ágyon ücsörögve, lábfejével pedig ráérősen köröz, nem nagyon tervezi, hogy megy valahová, pedig lassan kellene. A többi kedvencre csak hümmög, nem nagyon tud hozzászólni, ugyebár nem nagyon van zenei és filmes alapja, amiből gazdálkodni tud.* - Bűvészkedni? Zsebkendőt húzol ki a fülem mögül, vagy mi? Esetleg narancsot, vagy nyulat a kalapból? De a kosárlabda jó lehet, azt én magam is szeretnék megtanulni. Talán egyszer összefuthatnánk a sportcsarnokban, és megmutathatnád az alapokat, vagy ilyesmi. Persze, érdekel. *Kissé kihúzza magát, majd elmosolyodik, kissé szemtelenül, mikor a fiú megdícséri a szemeit.* - Jah, szokták mondani. És mutathatod, viszont utána távozom... jöhetsz te is, akkor a társalgó felé kanyarodunk, de bármennyire démon-fan vagy, az őrdémonokkal nem jó összefutni. Tíz előtt le kellene lépnem innen.
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 8:14 pm

- Zenében a kedwencem Marilyn Manson, Katatonia, Cradle Of Filth. Filmeket a horrofilmeket és a thrillert szeretem. Hobbim pedig a fekete mágia, a boszorkányság, a démonok és a wámpírok. Ezenkíwül szoktam még bűwészkedni meg kosárlabdázni is. Érdekes a személyiségem mitnemondjak. Érdekel egy bűwésztrükk egyenesen tőlem? * Miközben ezt kimondja rákacsint a lányra és wégigsimítja az arcát, közben megdícséri a lány szemeit. - Egy nagyszerű trükköt mutatok be neked... * Kezdi el a bewezetőt, mikozben reméli azt, hogy a lányt nem untatja ewwel. De ha ez nem tetszik a lánynak, akkor majd Mephisto előrukkol egy másik jo ötlettel. *
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 7:55 pm

- Az egészen szép munka. De nem gondolod, hogy megütheted a bokádat, ha olyan dolgokat árulsz, amikről azt sem tudod, hogy mik? Sőt, az is lehet, hogy egyszer az életedbe fog kerülni egy ilyen tárgy, ha ilyen sötét dolgok között mozogsz. Ezeknél tényleg hasznos, ha az ember nagyon tudja, mivel dolgozik. Én persze nem tudlak rávenni, hogy legalább nézz utána, de ha véletlen egy ilyen az életedbe kerül, akkor mikor a sírodra teszem a kaktuszt, meg fogom jegyezni, hogy én megmondtam. Feltéve, hogy marad belőled annyi, amit érdemes temetni. *Húzza mosolyra a száját a végén, miközben óvatosan leveszi a kígyót a válláról, majd ha a fiú közelebb jön, akkor annak nyakába helyezi.* - Márpedig kénytelen leszel, ha meg akarod tartani, mert mérges kígyót tilos az iskolában tartani, hiába mondod, hogy ugyan, a légynek sem árt, ha ott vagyok vele. Meg különben is, lehet, hogy lesz, amikor nem leszel ott. Szerintem erre még külön engedélyt sem adnak. Egyáltalán hogy engedtek be vele? *A fejét csóválja, majd elveszi a rajzot, négybe hajtja, és csak fogja a kezében, összefogva a rózsával.* - Hát, akkor köszönöm szépen, majd kirakom a falamra, vagy ilyesmi. Bár nem tudom, lehet-e egyáltalán rakni bármit is a falra, de különösebben nem is érdekel. Ha a prefektus szobatársam beszól, felmutatom neki a saját jelvényem, elvileg úgyis magasabb rangon vagyok, mint ő. *Megvonja a vállát, bár ennyire nem nézett utána a dolgoknak, rangoknak.* - Filmeket... Nem nagyon szoktam filmeket nézni, mert csak akkor van rá lehetőségem, ha a nagybátyámnál vagyok, olyankor meg főleg kint vagyunk. Lovagolunk, kint ülünk a kertben, lőni járunk, meg minden ilyesmi. De egyébként a Kill Bill tetszett, az jó volt... most így hirtelen nem jut eszembe több, régen filmeztem. A zene hallgatással körülbelül ugyanez a helyzet. Van egy magyar banda, a Junkies, meg egy másik, a Tankcsapda. Alfred bácsinál főleg azok szólnak, mert a fia egész nap ezeket bömbölteti. Nekik vannak jó számaik. Hobbi. Az előbb említett lövészet, lovaglás, járunk vadászni a bácsikámmal... ilyesmik. A bátyám ír, főleg verseket, meg valami irodalmárnak, műfordítónak, vagy mi a ráknak készül, de ezek engem nem fognak meg. Na de te jössz, várom a válaszokat. *Közben elsétál a fiú ágyáig, és könnyedén leveti magát rá. Leül, a hátát nekiveti a falnak, és a lábait csak kinyújtja maga előtt. Nem, nem kérdezi meg, leülhet-e. Ő ugyan nem fog engedélyt kérni. Csak a rózsát forgatja a kezében, a rajzot pedig leteszi maga mellé.*
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 7:39 pm

- A családi wállakozást wezetem. Ugyanis már nagyon régóta a családom fekete mágiawal és a boszorkánysággal foglalkozik. Én pedig az ehhez szükséges kellékeket árulom a boltomban. Nagyon wiszik az ottani dolgokat, bár felé sem tudom, hogy micsoda. Sátánka pedig mérgez, nem huzattam ki neki a fogait. De nem bánt senkitű, ha én is ott wagyok a közelében. A rajzot pedig megtarthatod, hisz neked csináltam. Te milyen filmeket szeretsz? Mi a zenei kedwenced? Mik a hobbiaid? * Zúdítja ismét el Mephisto kérdésekkel Serát. Ugyanis, ahogy egyre jobban elbeszélget Seráwal, úgy egyre jobban kezdi megkedwelni őt. Ismét a lány wálaszait wárja, közben azon gondolkozik, hogy Serát elwiszi egy étterembe egy nagyon finom wacsorára. De ezt csak azután mondja meg Serának, miután még beszélgetnek egy ideig. *
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 7:23 pm

- Szép. És mit dolgozol? *Hümmög először, majd egy kérdést is feltesz.* - Én szerencsére megúsztam a nevelőotthonokat. Csak ebbe a fránya iskolába küldtek el... de te egészen jófejnek tűnsz, talán mégsem annyira reménytelen a diákság. Bár még te vagy az első, akivel találkozok. És miért lennék makacs? *Felvont szemöldökkel dönti félre a fejét, majd végül válaszol a kérdésre is.* - Nagy-Britanniából, azon belül Angliából, legalábbis időm legnagyobb részét ott töltöttem eddig, de gyakran jártam Magyarországon. Három nyelven beszélek folyékonyan: magyar, angol, bolgár. Lekörözöm a bátyámat, neki csak az első kettő megy. Erdő van elég a közelünkben, vízesés már kevesebb, de állítólag itt a birtokon van az is. Egyéb kérdés? *Mikor a fiú a vállára teszi a kígyót, a szeme se rebben, csak félredönti a fejét, hogy meg tudja szemlélni az állatot.* - Áhááá, szóval ő Sátánka. Hát, igazából amiket soroltam, azok menőbbek, de kétlem, hogy azokat lehet tartani az iskolában. De ugye tudod, hogy ha nincsenek kihúzatva a méregfogai, kötelességem jelenteni az igazgatónak? *Megmutatja a mellkasán csillogó szakmegbízotti jelvényt, rábök az ujjával, bár eszében sem lenne jelenteni, de ez mellékes. Hagyja, hogy a fiú nyugodtan rajzoljon, ő addig ujja hegyével simogatja a kígyó fejét.* - Miért, én talán nem vagyok elég? Én szeretem őket. Meg a nagybátyám is. Ő hobbiból jár lőni, meg vadászni, meg minden ilyesmi. Gyűjteménye is van, onnan nyúltam le egy-két darabot, de ide nem tudtam elhozni egyet sem. A nevelőapám túl hirtelen rakott ki, nem volt időm elmenni a rejtekhelyre. Ezért is kell hamar hazatakarodnom. *Húzza el a száját csalódottan, majd a rajzra pillant.* - Egészen jó lett. Nekem adod, vagy megtartod?
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 6:58 pm

- Egy newelőotthonból jöttem. Ők adják a pénzt nekem, mellette pedig dolgozom is. Milyen makacs egy lány wagy te. Honnan jöttél? Szeretem az erdőket, a wízeséseket. Ha pedig nem tetszenek a neweim, akkor híwj úgy, ahogy neked tetszik. De nekem wiszont tetszik és ez nekem elég. * Ezzel odamegy Mephisto a szekrényhez és előweszi Sátánkát és a lány wállára rakja, figyelwe a lány reakcióit. Ezután wisszaül a fotelba és befejezi a rajzot. Nincs már sok hátra belöle. 5 perc és el is készül wele. Közben a lányt feszülten figyeli, hogy Sátánkáwal mit tesz. - Hogy jött ez a fegywerekhez waló ragaszkodás? Esetleg walamelyik családtagot is szereti a fegywereket? * kérdezi Mephisto, miközben befejezi a rajrot és megmutatja Serának. Közben ezt kérdezi: - Na, hogy tetszik? * Ezután csak a lányt nézi a reakcióit wárwa. *
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 6:48 pm

- Akkor mázlid van, hogy innen nyáron se zavarnak haza, mint a Roxfortban. De akkor hogyhogy nem mehetsz sehová? Honnan jöttél ide? Ki pénzel, meg ilyenek? *Kissé félredönti a fejét, nem érti a dolgokat, majd elhúzza a száját.* - Hékás, ami nekem nem tetszik, azt megmondom. Szerintem hülye név, de ahogy gondolod. És ne legyél ugyanolyan. Nem jó hagyni, hogy letaroljon a fűnyíró, és nem jó beállni a sorba. Persze tudni kell, hol a határ, és hogy mikor muszáj egyenruhát ölteni... de állandóan nem jó abban élni. Egyébként szívesen. *Zsebredugja a kezeit, de előtte még becsukja maga mögött az ajtót, majd csak nekitámasztja a hátát. A fekete rózsára elhúzza a száját.* - Ejnye, csak nem nekem akarod adni? Egy szépen kifényezett pisztollyal hamarabb veszel le a lábamról. Bár a fekete rózsa még mindig szebb, mint a vörös, vagy akár a sárga. *Jegyzi meg, miközben azért elveszi a rózsát, megszagolja, és biccent.* - Mindenesetre köszönöm, majd vázába teszem, bár mellettem semmilyen élőlény nem él sokáig, édes mindegy, hogy állat vagy növény. És mégis merre akarnál menni, Mephisto? *Ízlelgeti a fiú becenevét, majd felvonja a szemöldökét.* - Sátánka? Öcsém, ez egyre jobb. Ki ő, valami háromfejű kutya, Cerberus utódja legalább? Vagy netán akromantula, baziliszkusz? Az ágyad alatt tartod ládában? És rajzolj nyugodtan... *Meglepetten pislog, majd megvonja a vállát.* - Bár eddig még nem nagyon akart senki. De tessék, rajta. *Azzal próbál valamennyire mozdulatlan maradni, de persze nem merevedik meg teljesen, csak nem is ugrándozik.*
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 6:33 pm

- Semmi érdekes. Élem az életem. Nekem az ünnepeket itt kell töltenem, senki sincs akihez mehetek. Ugyanis meghaltak egy háborúban. A newemre wisszatérwe pedig nekem tetszik, nem kell leszólni. Attól, hogy még ilyen wagyok, én is ugyanolyan wagyok, mint a többiek itt. Na mind1. Köszönöm, hogy segítettél a takarításban. * Mikoris hirtelen Mephisto egy fekete rózsát húz elő a táskájából, ami szintén a goth életstilust jellemzi. A rózsát odaadja Serának e szawak kíséretében: - Tessék a takaritásért köszönetként, de sajnos csak ez wan, ma estére nem wártam wendéget. De ha eljössz welem walamerre, akkor nemcsak fekete rózsát tudok adni, hanem azt amit szeretnél. * Mihelyst kimondta ezeket a szawakat, a szekrényéhez siet. Rájött arra, hogy Sátánkát, a kobráját elfelejettete megetetni. Fürgén szórja is neki az eledelt. Ezután wisszahuppan a fotelbe és mélyen a lány szemeibe néz, előwesz egy füzetet és egy ceruzát és nekilát annak, hogy a hölgyet lerajzolja. - Elnézést csak meg kellett etenem Sátánkát. Ugye nem bánod, ha lerajzollak? * Kérdezi Mephisto és belemélyed a rajzolásba. Fürge mozdulatokkal készíti a munkáját, hogy minél hamarabb készen legyen wele és ne wárakoztassa meg a hölgyet. *
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 6:23 pm

*Könnyedén nekitámaszkodik az ajtófélfának, és felvonja a szemöldökét a fiú szavai hallatán, pláne, hogy az láthatóan meg sem lepődik az érkezésén.* - Mephisto? Micsoda hülye név... mindenesetre én Cynthia vagyok, de szólíts csak Serának. *Na igen, teljes első nevét nem reklámozza annyira. A legtöbb embernek egy nyávogós cica jut róla eszébe - Serának is. Ő pedig egyáltalán nem az... így a Serafina név legtöbbször a feledés homályába merül. Aztán figyeli, ahogy a fiú pakolgat, és szemforgatva előhúzza a pálcáját.* - Pakolj! *Rikkantja, mire minden a helyére reppen, nem csak Zsolt részében, hanem az egész szobában. Ezután Cynthia zsebredugja a pálcáját.* - Varázsló vagy, drága Pokoluram, nemdebár? Mégis mit akarsz tudni a családomról? Egy bátyám van meg egy bunkó nevelőapám, plusz az apám bátyja, aki Magyarországon él. Ennyiből áll a család, nem nagy történet. Az iskolát a hátam közepére sem kívánom, de az ünnepeket minden bizonnyal itt töltöm, hacsak Alfred bácsi ki nem ment innen villámgyorsan, de aligha fog. És feléd mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 6:14 pm

- Üdvözletem a Németh Zsolt a newem, de szólíts csak Mephistonak kérlek. Köszönöm. Hát igen... egy kicsit eltéwedtél. Ami a rendet illeti... szeretem a rendetlenségetű, de miwel egy hölgy wan a szobában, rögtönzök rendet egy pillanat alatt. * Ezzel Mephisto gyorsan nekilát rendet rakni, hisz milyen dolog az, hogy a rendetlen szobában fogad egy lányt? Miután wégzett a rendrakással ismét a lányhoz szól: - És rólad mit lehet tudni? A családodról, hogy tetszik neked Nezabar és hol töltöd az ünnepeket? * Fejezi ezzel be Mephisto a kérdések árasztását a szobában léwő hölgyre. *
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Sarki róka háló - Page 10 Auror
Üzenőláda :
Sarki róka háló - Page 10 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 6:07 pm

*A fiú nem is mehetett volna nagyon iskolába, hiszen téli szünet van, nincsenek órák sem már egy ideje. Ennek a folyosókon haladó lány határozottan örül. Mire vége a szünetnek, ő már úgyis otthon lesz... gondolja ő. Nem és nem hajlandó elfogadni, hogy esetleg tényleg itt kell majd maradnia. Tudja, hogy a második emeleten a fiú hálók vannak, de igazából azt hiszi, a harmadikon jár. Nagyjából kiszámolta, mennyit kell mennie a préri kutya hálóig, így már rááll a lába, és könnyedén nyit be abba a szobába, ami ugyebár a harmadikon a préri kutya. Vagyis hát... a sarki rókába. Célirányosan megy a jobb oldali ajtó felé, benyit, majd a fiú láttán megtorpan.* - Te meg mit keresel a szobámban? *Kérdezi döbbenten, majd mikor körülnéz, meglátja, hogy hoppá... téves. Elhúzza a száját, és megrántja a vállát.* - Ja, bocs, téves. Ez nem is az én szobám. Te, nem kellene rendet raknod? Hatalmas itt a kupi.
Vissza az elejére Go down
Mephisto Ov Hell
Diák
Mephisto Ov Hell


Főkarakter : lordmephisto@windowslive.com
Hozzászólások száma : 209

Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 5:57 pm

*Zsolt érkezik meg a szobába. A mai nap semmit sem csinált, iskolában sem wolt. Nem szokása iskolába járni, igy ma sem ment. A szokásos fekete ruhát wiseli, csak megwáltozott a stílusa. Ma egy Barbarella Lift bakancsot, egy Bat Attack bőrnadrágot, egy Aalderk inget és egy Aalderk bársony kabátot wisel. Ezenkíwül arca természetes miwoltából nem sok mindent látni, hisz azt smink borítja. A haja fekete színű és egyik oldalon rövidebb, mint a másikon. Ezenkívül visel még egy pentagrammos gyűrűt, egy pentagrammos bőr öwet, nála wan egy pentagrammos pénztárca, és sok pentagrammos kitűző dísziti a kabátját. Ez a tipikus Goth viselet. Zsolt a szobában leül egy fotelra és elkezd olvasni, a könyw címe, amit pedig olvas, az nem más mint: Lestat a wámpír.*


A hozzászólást Németh Zsolt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 21, 2009 6:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sarki róka háló - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sarki róka háló
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: