Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sarki róka háló - Page 2 I_vote_lcapSarki róka háló - Page 2 I_voting_barSarki róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sarki róka háló

Go down 
+5
Harvey Halle
Neram Arthas
Adanna Kinsley
Mephisto Ov Hell
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Nincskaszt

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:48 pm

First topic message reminder :

[color=white]
Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Harvey Halle
2. Jacob Friedland

3. Pete Demerest
4. Leonard de Wandom

A szoba lakói - bal oldal:
1. Neram Arthas
2. Charlie Black
3. Samuel J. Colwell
4. Avanel Turcantil
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 9:04 am

*Nem ő a nevetős-jókedvű-bolondozó lakója ennek a szobának, na. Igazából eddigi életében ő volt az, akiken a poénok csattantak, szóval nehezen veszi rá magát a dolgokra... ő sokkal inkább a szarkasztikus megfigyelő, de azért, ha néha felenged, akkor van ő is olyan bolond, mint például Jake és Pete... na jó, annyira nem. De most jelenleg azt csinálja, amihez a legjobban ért: alkot. A kezei alól előkerül lassan a rajz, a kép Pete álmaiból, és nem bírja elfojtani a mosolyát arra, hogy ennyire tetszik neki. Most itt végre úgy érzi, elfogadják a furcsaságaival, azzal, hogy azokhoz ért, azok érdeklik, amik. És tetszenek is a rajzai másoknak, nem csak Jake-nek, aki eléggé elfogult Harvey-val szemben, hanem Neram és most Pete is megdicsérte őket. Lassan ez már több dicséret, amit egész eddigi életében kapott. Aztán amikor Pete megköszöni, akkor elmosolyodik, és odaadja Pete-nek a rajzot.* - Nagyon szívesen. *Mondja, és biccent kicsit, bár Pete aligha látja, hiszen a rajzzal van elfoglalva.* - Oké, majd mondom neki, hogy kerested... vigyázz, ajtó! *Mondja, de Csingiling is megbökdösi a fiút, tehát azért sikerül kinavigálniuk.* - Hááát, remélem nem megy neki senkinek és semminek odakint se... *Motyogja, inkább csak... önmagának, hiszen már nincs a szobában senki. Majd visszafordul a saját korábbi rajzához... és tovább dolgozik a saját álmának megörökítésén.*
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sarki róka háló - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 6:51 am

*Felcsillan a szeme az ötletek hallatán és heves bólogatásba kezd.* -Áh tök igazad van! Erre így nem is gondoltam, hogy nyáron ez még hasznunkra is válhat. *Neveti el magát, és kifejezetten értékeli, hogy Harvey is kuncog kicsit, hiszen azóta hogy betoppant ide a maximum egy-egy félmosoly volt tőle, ami hát lássuk be az ö mércéjével mérve igen kevés, hiszen általában vidám és ezt ki is fejezi. Igazából őt magát nem zavarja, hogy még nem volt senkije, totálisan bele sem gondolt, hogy erre szükség lenne, maximum a környezet fogja furán venni egy idő után a dolgot, de annyira azért ismeri az unokatestéreit, hogy bár ők is hajlamosak cikizni, vagy leszólni, mert túlságosan komolytalan, de mások előtt tuti biztos, hogy megvédenék. Mindenesetre figyeli, ahogy készül a rajz, időnként feltör belőle egy lelkes "hű", mag "wow", ahogy alakulnak a dolgok, ahogy kardot kap, és ahogy néznek fel a gyerekek. Egészen nagyot dobban a szíve, ahogy a mű kezd összeállni, valahogy mindig is azt érezte, hogy nem való igazán ebbe az itteni kötött világba, kezd felnőni, kezdenek elvárások lenni felé és fogalma sincs, hogy ezeket hogyan lesz képes majd kezelni, mert ő ott szeretne lenni, az akar lenni, aki a rajzon van.* -Igen, lehetséges, de az biztos, hogy mindig nagyon jó érzéssel tölt el, amikor felébredek. *Bólint, most kivételesen egészen komoly ábrázattal. Halkan sóhajt egy aprót, majd csendben tovább figyel, amíg készül a mű. Lassan összeáll, mintha csak megelevenedne az álma.* -Annyira...annyira szép, be fogom kereteztetni! Köszönöm! *Apró mosollyal veszi át a rajzot, amikor már minden a helyén van. Kicsit ki is zökkent abból, amiért jött.* -Asszem...majd visszajövök valamikor, ha itt lesz Jake, vagy...mondd neki, hogy kerestem. Csak most...én...inkább... *Folyamatosan a rajzot nézi. Más ez most, mert még nem nagyon mondta el senkinek, most viszont itt van papíron előtte, és ugyanolyan zavaros érzések kavarognak benne, mint amikor felkel, jók, rosszak, mindenfélék. Még köszönni is egészen elfelejt, csak int és kissé elvarázsolva, még mindig a rajzot nézve oldalog kifelé. Csak azért nem koccan neki az ajtófélfának, mert a familiáris az utolsó pillanatban arrébb lökdösi.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:54 pm

- Majd tereljük a figyelmét, igen. Vagy majd túlpörög, és teleszórja hóval a folyosókat. Végül is, ha nagyon nagy a forróság, akkor egy kis hűsítő hó még jól is jöhet... ő lesz a házi jégkocka-készítőnk. *Kuncog, és hát azért nem kell mindent elsietni. Maga Harvey is... jó, azt nem mondhatjuk, hogy nem érdekelték mások, mert igen, de azért ő is eléggé későn érő típus volt, ennek ékes mintája, hogy az első csókja is csak Jake-el csattant el, hogy másról már ne is essen most szó. Kicsit mindig is kilógott a többiek közül, és neki nem volt meg az, ami Pete-nek, hogy azért volt egy tiszteletreméltó családi háttér, ami alapján talán mások kevésbé cikizték... a család meg már ugye megint egy más eset. Közben pedig alkotja a rajzot, és hát akkor élénk kék színhez nyúl, hogy minél tisztább eget tudjon rajzolni, és persze sárga, hogy a nap is ott legyen, bár van, ahol fehéren hagyja, hiszen inkább fehéres a nap, mint sárga, meg persze pár apró fátyolfelhő, hogy szép legyen az ég. És csak rajzolja, és a rajzon szereplő Pete kap is kardot a kezébe, hogy a magasba tartsa, tényleg, mintha szónokolna a körülötte törökülésben ülő gyerkőcöknek, akik mind-mind felnéznek rá... szóval csak próbálja minél inkább visszaadni azt, amit Pete elmesél neki.* - Talán ezekkel a gyerekekkel szemben megtanultad álmodban, hogy legyél felelősségteljesen felelőtlen. Olyasvalaki, aki csak annyira felelőtlen, hogy jól szórakozzatok, de azért mégis vigyázol rájuk. Mint... Pán Péter maga. Ha már a kedvenc mesédnél tartottunk az imént.
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sarki róka háló - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:11 pm

*No igen, viszont ugye így elég egyszerűen rá is lehet húzni a dolgokra, hogy egyszerűen csak beléivódott a mese és ennyi, semmi több.* -Persze tudom milyen, majd el kell terelni a figyelmét, vagy el kell vinni valami fedett jégpályára, vagy...Grönlandra nyaralni...izé, telelni. *Kutat ötletek után, bár azért az utolsó nem sok realitást tükröz annyi szent. Igazából a mosolyt e téren észre se nagyon veszi, igen nagyon távol áll tőle a szerelem, vagy minden efféle komolyság. Nem nagyon érdekelte eddig még egy lány sem, pedig lassan húsz éves, tuti hogy cikizni fogják lassan miatta. Figyeli, ahogy Harvey rajzolni kezd, aztán közelebb is lépdel hozzá, hogy figyelje a műveletet és ha arról van szó, akkor néha bele tudjon szólni esetleg egy-egy apró momentumot javasolva, hogy mit kéne máshogy.* -Nappal, szikrázó napsütés és meleg, és kellemes idő, olyan pólós, de még sem izzasztó. *Jó ezt már úgy sem lehet ilyen mélységig lerajzolni igazából, csak valahogy álmában minden olyan valóságosnak tűnik, mintha tényleg érezni a meleget, a lengedező szelet, hallaná a gyerekek nevetését.* -És...és van kardom is! A gyerekek pedig úgy néznek rám, mintha én lennék a vezető...ami röhej, mert soha nem voltam egy vezető típus, mindenki szerint túlságosan felelőtlen vagyok. *Rázza meg a fejét. Igazából tényleg felelőtlen, de akkor ha kellene, akkor tudna komoly lenni.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:02 pm

*Hát igen, könnyű ilyesmivel magyarázni a dolgokat, Harvey álmait már nehezebb. Mi volt előbb? A sárkányok iránti rajongása, vagy az álmai? A rajongása okozza az álmait, vagy fordítva, az álmait akarja életre kelteni? Talán ez már sose fog kiderülni, és fogalma sincs, hogy melyik volt előbb. A főnix és a tűz kérdése. A körnek nincs kezdete.* - Én is szeretem a nyarat, de hát ismered milyen... biztos az eleme miatt. Bár nem tudom, nyáron is lehet vizeskedni, de sokkal inkább elment ő a jég mint a víz irányába... szóval ismered. Minden baja lesz neki nyáron, már előre fáj a fejem tőle... *Sóhajtozik és rázza a fejét, de a mosoly ott bujkál a szája szegletében. Elvégre... így szeretett bele Jake-be, na mit szépítsünk a dolgon.* - Nem hiszem, hogy nagyon befagyasztaná a tavat... azzal nincs annyira kibékülve. Inkább hóesést csinál, azzal több vicces dolgot lehet csinálni, mint befagyott tóval. *Mondja, elvégre ő azért tisztában van azzal, mennyire nem szereti Jake az olyan hideg vizet. Amikor Pete magyarázni kezd, akkor oldalra vetődik az asztalához, kicsit kicsavarodva, és kisebb szenvedés után, pláne, hogy a ceruzákat továbbra sem tette le, de megszerez egy üres lapot, és gyorsan rajzolni kezd.* - Nappal, éjszaka? *Kérdez rá, és a megfelelő színösszeállítással skicceli a rajzot, persze, ha Pete mondja, hogy valami nem úgy van, ahogy Harvey halad, akkor van nála radír is, és töröl, és tovább dolgozik. A lényeg, hogy próbálkozik megörökíteni minél inkább Pete egyik kellemesebb álmát.*
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sarki róka háló - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:46 pm

-Igen, ez lehetséges, az álmaim is valahogy ezt mutatják. *Dönti kicsit a fejét oldalra, elgondolkodva a dolgon. Valahogy tényleg ez van, simán lehetséges, hogy azért álmodik kalózokról, meg kattogó órákról, meg krokodilokról? Az ötlet hallatán elneveti magát, kicsit hátrébb is csúszik az ágyon, hogy neki tudjon dőlni a falnak. A lábát azért persze nem teszi fel, ennyi jól neveltség van benne, ha ez nem is olyan húde sok.* -Na ez klassz ötlet! Ha valami ilyesmi üt be, szólj, segítek felmosni, meg elcipelni a hűtőházba. Bár azért cinkes lenne, ha be lenne oda szorítva egész nyárra. A nyár jó! *Imádja a nyara, fürdeni ugrálni a vízbe, rohangálni a fűben, és minden hasonló nyalánkságot. Bár a téllel sincs baja, akkor is sok móka lehetőség van, de azért a nyarat egy egy leheletnyivel akkor is jobban szereti.* -Hát ezt simán el tudom képzelni, csoda, hogy még a tavat nem fagyasztotta be újra, bár lehet, hogy csak azért, mert túl nagy. *Fejtegeti a dolgot, mert amúgy simán eltudja képzelni Jake-ről, hogy ezzel is megpróbálkozzon, bár azt nem tudja, hogy a befagyott tavakért jó eséllyel nem annyira rajong. Kicsit ráncolja a homlokát az ötletre. Nem nagyon mesélt még senkinek sem az álmairól, a rokonság jó eséllyel kinevetné, főleg a komolyabbak, mint Nicolas, vagy Bellona, Tate meg valami rejtélyt szimatolna mögötte. Matt pedig...hát mit vesz ő kicsit is komolyan?* -Hát végülis... A nem félelmetesek általában egy erdőben szoktak lenni, sok fa, gyerekek és valamiféle bunkerszerű dolgok. Az álmomban is mindig van tündér, és...és...tudok repülni! *Igen ez a jó álom szokott lenni, utána mindig valahogy kipihenten és békésen ébred.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:38 pm

- Hát igen, azt mondják, a gyerekkorunk kedvenc meséi sokáig velünk maradnak. *Mondja, és igazán nem meglepő, hogy ha ennyire szerette azt a bizonyos mesét, akkor amint tündért kap, akkor Csingilingnek nevezi el. Meg azért valljuk be, egyébként is Csingiling a legismertebb kis tündér, és nagyon sok tündér-familiáris lehet szerte a világban ezzel a névvel. Nem is olyan meglepő igazán.* - Köszi. *Mondja halványan mosolyogva, amikor Pete megdicséri a rajzait. Szó se róla, eléggé szépek, ha valamivel jól bánik, akkor azok a kezei. Mármint a rajzolás, a faragás, barkácsolás, természetesen, mi más.* - Ha elolvad, akkor majd összeseperjük felmosóronggyal, beletesszük egy vödörbe, majd lemegyünk Valdonba, és keresünk egy hűtőházat ahova be tudjuk vinni. Látod, már van katasztrófatervem erre az esetre. Amúgy hallottam pletykákat, hogy pár hete teljesen behavasította a rejtett tisztást kint a birtokon. *Ingatja a fejét, hát igen, Jake már csak ilyen marad.* - Persze, nem baj. *Igen, még egy dolog amihez hozzá van szokva, hogy csak úgy ráugrálnak az ágyára. Amíg Pete nem akar ott maradni, addig ugrálhat. Aztán kiderül, hogy Pete is álmodik... mindenki álmodik itt? Harvey, Jake, most Pete is... ja igen, minden este álmodik elvileg minden ember, csak nem mindig emlékeznek rá. Legalábbis egyszer régen ezt olvasta Harvey.* - Ha gondolod, és van kedved mesélni róla, akkor megpróbálhatom lerajzolni az egyik, nem félelmetes álmodat. *Ajánlja fel, elvégre a mostani rajza már nagyrészt készen van. És miért is ne?*
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sarki róka háló - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:11 pm

*A kérdés hallatán szélesen elmosolyodik, végülis az asszociáció teljesen logikus, ezt el kell ismernie.* -Nem, de nagyon bírom azt a mesét, azért is lett a tündér neve Csingiling. Régen sokat mesélték nekem, azt hiszem ezért vagyok oda a tündérekért, mindig is oda voltam értük. *Az más kérdés, hogy a repülésért is oda van, de ezt is igazából arra fogja, hogy kiskorában sokat olvasták neki a Pán Pétert. Ez bizonyára e miatt afféle tudat alatti kötődés lehet. A sárkányos rajzokat is megcsodálja.* -Hűűű, te nagyon profi vagy! *A félmosoly láttán azért csak elneveti magát.* -Szóval jól van...tuti biztos vagyok benne, hogy hóval dekorál mindent, amíg csak el nem olvad, hogy csak azért is visszaidézze a telet. Fogalmam sincs, hogy fogja kibírni a negyven fokokat majd nyáron...mi van, ha ő maga is elolvad? *Nevetgél kicsit, persze hogy viccel, nem gondolja komolyan, hogy Jake esetleg elolvadna majd nyáron. Aztán találomra lehuppan az egyik ágyra.* -Nem gond? *Kérdez rá így utólag...bár persze nem így illik, de a híres Demerest neveltetés nála annyira sok hatást nem ért el.* -Meg várom, vagy ilyesmi, nem tudod mikor jön? *Maximum, ha nem toppan be, akkor lelép, meg ha zavar. Erre persze magától nem fog rájönni, maximum ha kimondottan szólnak neki.* -Álom? Azok nekem is szoktak lenni, jó lenne néha lerajzolni őket, de én leragadtam a pálcika embereknél. Bár én sokat nem szeretek, gyakran eléggé félelmetesek... *Hát igen, nem egyszer ébredt már konkrétan verejtékben úszva az éjszaka közepén, úgyhogy olyan szinten káoszt varázsolt az ágyába, hogy azt elképzelni is nehéz, olyankor általában az ágynemű a földre kerül, a lepedő meg vagy rácsavarodik, vagy egy halomba gyűri az ágy végébe.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:04 pm

*Megérkezik Pete, és még egy tündér is jön vele, és ugye felpislog, amikor bemutatkoznak egymásnak.* - Pete és Csingiling... csak nem Sohaországból jöttetek? *Kérdezi somolyogva, tényleg csak szimpla asszociáció, Pete mint Peter Pan, és Csingiling, a kis tündére. És még olyan kis lelkes pörgős is a fiú, hogy még illik is rá. Aztán tekintetével követi a röpködő tündért... őt ugyan nem zavarja. Össze van zárva Jake-el általában, és őt se nagyon lehet lelőni, egy kis tündér már nem fogja őt zavarni, bármennyire is megmozgat mindent. Mellesleg kigyönyörködheti magát az asztalán lévő temérdek sárkányos rajzban, mert mint mindig, most is tele van azokkal Harvey íróasztala.* - Hát tegnap este úgy tűnt nekem, hogy teljesen jól van. *Nem tud elfojtani egy félmosolyt, amikor ezt mondja. Hoppá, kezd hatással lenni rá Jake, na. Aztán Pete megnézi a rajzát, mire kicsit arrébb húzza a kezét, hogy jobban láthassa a másik fiú.* - Egy álmomat. *Mondja, és valóban elég sokszínű a rajz. Ovális, szürkés aréna, benne egy lángoló, vörös sárkánnyal, sok-sok ember, szarvas sisakokkal a nézőtéren.* - Olyan élénk volt az álmom múlt éjjel, és egyszerűen muszáj... lerajzolnom, mielőtt elfelejtem. Érted. Vagy nem érted. Nem mindenki olyan bolond mint én. Csak álom, ugyebár. *Kicsit elkalandozik, talán a végén már nem is nagyon Pete-hez beszél, inkább csak magában, hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sarki róka háló - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:43 pm

*Szóval ácsorog kint és eltelik pár pillanat, mire végül választ kap. Már majdnem ott tart, hogy sarkon fordul, mert tuti nincs itt senki. Kissé hamari jellem és igazán pár pillanatot is rendkívül nehezen vár ki. Végül mégis csak hangot hall, szóval lenyomja a kilincset, beengedi előre a tündért. Legalább most nem csukja oda, mert már arra is volt példa, kellett idő, amíg megszokta, hogy vele van. Meglátja bent az ismeretlent, aki rajzol és tuti itt lakik, ha még zokni sincs rajta, nem hogy cipő.* -Hali! Pete, Csingiling. *Mutatkozik be, majd a tündérke felé int, aki aktívan el is indul a szobában és igyekszik megnézni magának minden mozdíthatót. Ezt egyelőre észre sem veszi, nem az a nagy felügyelő típus, ha zavar valakit, hogy a tündér babrál a cuccaival, úgyis szólni szoktak.* -Jake-et keresem, gondoltam megmutatom neki őt... *Bök a familiáris felé.* ...és kíváncsi voltam, hogy bírja tél, meg minden nélkül. Mit rajzolsz? *Lép közelebb végül gondolkodás nélkül hirtelen félbeszakítva saját magát az előtörő kérdéssel. Simán áthajol a srác válla felett, hogy megnézze a képet. Nem egy nagy művész, a rajzok nem az ő műfaja, pálcikaember szinten van.* -Wow! Tök menő! *Hát ha az ő álmait leakarná valaki rajzolni, azok sötétek lennének, kalózhajókkal, meg krokodilokkal tele, igazából többnyire nem szoktak túlságosan vidámak lenni. Maximum az a rendkívüli érzés, amikor repül...na azt imádja!*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:36 pm

*Hát Jacob most nincs itt, ki tudja, merre kavarja a bajt. Arra, amerre éppen tudja, de legalábbis nem a szobában. Most csak Harvey ül ott, teljesen egyedül, kivételesen nem az asztalánál, hanem az ágyán ül, hátát a falnak vetve, ölében egy írótábla, amire rárakva papírlap, és arra rajzolgat. Ceruzák szanaszét az ágyán, ahogy nyúl egyik szín után a másikért, egyszerre több ceruza is van az ujjai között, és csak váltogatja hogy mikor melyikkel rajzoljon éppen, meg váltogatja őket, bele van merülve mélyen. Aztán meghallja a kopogást, mire pár pillanatig nem is reagál, annyira nem jut el a tudatáig... csak utána kiált ki.* - Szabad! *Mondja, de nem nagyon néz fel, bele van merülve. Most kivételesen nem csak sárkányokat rajzol. Álmodott, és reggel óta ezen dolgozik, ezen a rajzon, azon a furcsa arénán, ami álmában megjelent, ahol ő volt, és pár másik gyerek, meg sárkányok... és reggel óta dolgozik rajta, rendületlenül, enni is alig evett, mert nem akarja, hogy kimenjen a fejéből. Csak egy egyszerű barna pólót és nadrágot visel, még zokni sincs rajta, annyira nem mozdult ma ki egész nap. Aztán amikor belép Pete, akkor is beletelik pár másodperc, mire felnéz.* - Ó, helló. Azt hiszem, mi még nem ismerjük egymást. Harvey vagyok, kit keresel? *Kérdezi, megigazítva egyik kezével a szemüvegét, de a ceruzákat a világ minden kincséért nem tenné le.*
Vissza az elejére Go down
Pete Demerest

Pete Demerest


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 85
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sarki róka háló - Page 2 Tek50ddd1cdcf2eb1809191
Pán Péter (Az én színem a tan.)

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:15 pm

*Halk fütyörészés hallatszik a folyosón, ahogy ruganyos léptekkel sétál végig rajtuk. Az arcán mosoly játszik, hiszen ma tökéletes idő volt, sütött a nap és baromi jól el volt. Eszméletlenül kíváncsi rá viszont, hogy vajon a hóimádó Jake hogy bírja azt, hogy a tél kezd elmúlni. Szóval e miatt döntött úgy, hogy benéz a sráchoz, amúgy is már régen beszéltek, pedig azért volt egy-két jó balhéjuk együtt, ha csak pl. a karácsonyi bált vesszük. Sőt azóta még a tündért sem mutatta meg a srácnak, pedig nagyon kíváncsi lehet már rá. Szóval nézegeti az ajtókat, erőteljesen, a kis tündér előtte repked...mintha tudna olvasni, próbál persze segíteni.* -Meg van! *Kiált előre, mert közben Csingiling már eléggé eltűnt a szeme elől. A kis tündér végül azért csak előkerül. Megáll az ajtó előtt és kopogtatásra emeli a kezét. Azért csak nem tör be úgy hirtelen, mert mintha lett volna szó róla, hogy van itt valami szerelmi izébizé is, és ki tudja mire nyitna rá... Ruházatot tekintve szimpla farmert visel, felül egy inget, persze lazán, semmi nyakkendő és semmi erőteljes gombolgatás, mert az azért nagyon nem az ő stílusa.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 10:11 pm

- Majd egyszer összehozzuk Mollyval. *Jegyzi meg még, majd ugye jön a csók. Észreveszi, hogy Harvey elég bizonytalan, de valljuk be, ezt rendkívül aranyosnak találja. Nem mondhatni, hogy ő profi lenne, de úgy látszik, Harveyhoz képest mégiscsak több tapasztalata van, amit furcsa módon élvez. A szemforgatásra meg a picike mosolyra csak előrehajol, és még egy puszit nyom Harvey szájára - ez nem igazán csók már, tényleg csak egy apró puszi, néhány pillanatig összeérinti az ajkaikat.* - De csakis tőled. *Egészíti ki a kijelentést, majd hagyja, hogy Harvey tovább fogja a kezét. Elterül vele, és apró csókokat lehel az ujjaira, majd az arcára mindenütt, aztán suttogva megígéri hogy mindjárt jön. Lezuhanyozik, átöltözik, majd szépen visszamászik Harvey mellé - eszében sincs a saját ágyában aludni. Más kérdés, hogy nagy eséllyel nem történik semmi, épp csak együtt alszanak összebújva, mint eddig, és egyelőre ez neki teljesen elég.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 9:55 pm

- Nem csak a Doktor, körülbelül mindenki. De szerintem már csodálkozna, ha valaki szót fogadna neki, és nem menne utána, vagy nem barangolna el. *Magyaráz, majd ugye Jake megcsókolja, és iiigen, mondhatjuk, hogy Harveynak nem igazán volt még eddig tapasztalata ezzel kapcsolatban. Sőt, nagyon nem. Ő volt a visszahúzódó, a fura srác, mindig is, sosem volt igazán senki, aki megcsókolta volna őt. Vagy csak próbálta volna. Vagy csak egyszerűen közölte volna, hogy vonzódik hozzá, vagy valami. Jake viszont érezhetően jobban tudja, mit kell kezdenie a kezeivel ilyen helyzetben, hát Harvey maga pedig csak hagyja, hagy vezesse, meg minden. A csók után, a megszokott csibészes ragyogást látva csak megkönnyebbülten megforgatja a szemeit, de nem tud elfojtani egy picike mosolyt.* - Ha ennyire rosszkedvű vagy csak egy csók kell, hogy felvidítson. Oké, vettem. *Csipkelődik, és szabad kezével megnyomja Jake orrát egy kicsit, majd hátrébb húzódik, elnyúlva az ágyán, de Jake kezét még mindig fogja, csak elterül. Kész, csókot kapott, kidőlt. Na jó, azért nem ennyire, nem erről van szó, egyszerűen elhelyezkedik. Úgyis van egy olyan érzése, hogy Jake nem a saját ágyában fog aludni az éjjel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 8:55 pm

- Bizony. *Harvey szavaira lassan kezd megnyugodni, láthatóan tér vissza az életkedve, és már igazán mosolyog. Túlélte, Paul is túlélte, az árnyak eltűntek, az ottani emberek megmenekültek... ráadásul Paul itt van Nellondban, és bármikor ránézhet, hogy mi van vele. Tanítgathatja a mágiára, most, hogy rájött, hogy varázsló. És még Harvey is itt van, szóval abszolút semmi oka hogy rosszul legyen, bármi is történt, és bármennyire is furcsa és rémisztő volt az egész. Aztán kuncog, mikor Harvey megjegyzi, hogy soha senki nem marad ott.* - Na igen, a Doktor tudna mesélni. *Ért egyet. Utána egyszerűen megcsókolja, valamiért megfelelőnek találva az alkalmat. Először kicsit tart tőle, hogy talán Harvey lerúgja az ágyról, de aztán a másik ha bizonytalanul is, de visszacsókol. Jake kicsit belemosolyog a csókba, és valóban vezeti, gyengéden. Egyik keze Harvey állán van, és amikor érzékeli, hogy a fiú csak lógatja a sajátjait, az egyik kezével megfogja Harveyét, és finoman körözni kezd rajta a hüvelykujjával. Aztán hátrahúzza a fejét, de a kezei maradnak ott, ahol voltak.* - Ezt... már nagyon régen ki akartam próbálni. *És a régi, csibészes ragyogás visszatért a szemeibe, és mosolyog... ragyog, ha pontosak akarunk lenni.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 8:38 pm

- Én tudom. Megmentetted őket. Megmentettétek őket. Többes számban. *Mondja határozottan, még ha nem is volt ott, még ha tényleg igazából nem is tudhatja... mert tényleg igazából nem is tudhatja, hogy így volt vagy nem így volt. A lényeg, hogy lelket öntsön Jake-be, ez a fontos, ez számít. A büszkeségre, és a szavakra mosolyogva megrázza a fejét.* - Hát persze, hogy nem maradt ott. Legyen szó bármilyen könyvről, filmről, sorozatról, történetről, ritkán marad ott valaki, akinek azt mondod, hogy maradjon ott. Kivéve ha kifejezetten arról szólt a történet, hogy az illető milyen hűséges, vagy valami. De ti inkább úgy festettetek, mintha horrorfilmbe csöppentetek... és neki most volt a Big Damn Heroes jelenete. *Beszél, beszél, már azt sem tudja miről. Majd Jake bólint, végigsimít az arcán, és... megcsókolja. Egy pillanatra lefagy, ledermed, majd becsukja a szemeit, és visszacsókol, bár eléggé érezhetően nincs benne sok gyakorlata, hagyja, hogy Jake vezesse, és a kezeit csak szerencsétlenül lelógatja maga mellé, nem igazán tud mit kezdeni velük. Ölelje át? Hol ölelje át? Nyakánál? Vállánál? Derekánál? Tegye az arcára a kezét? Túrjon a hajába? Túl sok lehetőség, és csak két keze van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 7:36 pm

*Valóban, talán csak véletlen, hogy pont illúziómágia órán van... talán azért, mert arra jár be leginkább, ott a legaktívabb, és nem csak a háttérben működik. De a másik eset teljesen más volt, nem volt se tó, sem árnyékok, ott "csak" azért akadt ki mert Willt ott kellett hagynia, de hát Will sem akart eljönni, igaz? Ez viszont teljesen más volt, és hiába próbálja leküzdeni az emlékeket, hiába nem akar beszélni róla, muszáj kiadnia magából. És nagyon, nagyon jó hogy Harvey itt van.* - Igen... azt hiszem... nem tudom. *Vallja be. Mintha mondott volna ilyesmit a tanár, meg a többiek, meg igazából ha sikerült kisütni mindhárom fészket, akkor alighanem eltűntek, de annyira le volt sokkolva a végén, hogy nem száz százalékig biztos benne, mi történt. De Paul mentette meg, ez mostmár lassan kezd igazán tudatosulni benne, és kicsit mosolyra húzza a száját.* - Hihetetlen az a srác. Megmondtam neki, hogy maradjon a benzinkútnál... persze, hogy nem tette. *Süt róla a büszkeség, mintha minimum a saját fia, vagy legalábbis a kisöccse lenne. Pedig csak most találkoztak... De hát Harvey még nem nagyon látta gyerekekkel (khm, Paul most gyereknek számít), így nem tudhatja, mennyire könnyen a védelmébe veszi őket. Majd Harvey megkérdezi, vele minden rendben lesz-e. Bólint, a hüvelykujjával végigsimít Harvey arcán, és kicsit megnyalja kiszáradt ajkait. Aztán, talán még mindig kicsit a félelem, a "vajon kijutok-e innen élve" hatása alatt, afféle most vagy soha gondolattal előre hajol, és gyengéden, de hosszan megcsókolja Harveyt... ha nem löki le kapásból az ágyról.*
Vissza az elejére Go down
Harvey Halle

Harvey Halle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Druida_ereklyevadasz

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 7:27 pm

*Csak csöndesen öleli magához Jake-et, simogatja a haját, próbálja megnyugtatni. Tényleg, mi a fene van ezeken az órákon? A múltkori illúziómágia óra után se volt éppen Jake a legjobb állapotban, bár a mostani állapotához képest... nem, az semmi volt a mostani állapotához képest. Még nem látta a fiút ilyen állapotban, és ettől úgy érezte, mintha gombóc nőtt volna a torkában.* - Persze, hogy minden rendben lesz vele, sőt, a falut se fogják tovább terrorizálni azok az izék... nem? Nem csak Pault mentettétek meg, hanem még több embert, akik ott éltek, és később bármikor áldozatul eshettek volna. *Mondja halkan, simogatva tovább a fiú haját. Tényleg, csak próbál lelket önteni a fiúba, előhozni a pozitívabb részét a dolognak... hogy mennyi embert megmentettek, Paulon kívül is, igen, talán a végén Paul vitte be az utolsó csapást, de ha ők nincsenek ott, akkor Paul sose marad életben addig, hogy bevihesse azt az utolsó lámpát, a kegyelemdöfést. Kegyelemlámpást. Vagy mit.* - És persze, hogy minden rendben lesz vele. De... veled...? *Kérdezi aggódva a fiút, elvégre most Jake nem igazán fest úgy, mintha egyhamar megint jól lenne... és csak belehasad a szíve a gondolatra, de... Jack is rendben lesz ugye? Rendben kell, hogy legyen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 6:38 pm

*Miután Paul kilépett a teremből, és kiderült, hogy itt van, oké, de nincs hová menni, végigvitte az eredeti tervét: lekísérte Pault Nellondba, és megkereste vele azt a csapat utcakölyköt, akikkel már egy ideje jó barátságban van. Rájuk bízta a fiút, és megígértette vele, hogy majd felnéz hozzá a Nezabarba, na meg persze ő is gyakran meglátogatja. Utána újra egyedül maradt a gondolataival, minek köszönhetően mire visszaért a szobájába, legalább annyira ki volt akadva, mint mikor visszaértek. Harvey szerencsére a szobában van, és nem hiszi el Jake-nek hogy minden oké, szóval kifakad, elmondja mi történt, és hogy mennyire félt, és mennyire lesokkolt, és hogy mennyire nem érzett ilyet még soha. Aztán csak csukott szemmel pihen, Harvey vállába fúrja az arcát.* - De túléltem... és Paul is túlélte. Megmondtam neki, hogy maradjon a benzinkútnál, de utánam jött, és végül ő mentett meg minket. És kijutott a városból, itt van, lent Nellondban. Mostmár minden rendben lesz vele. *Motyogja, ezzel magát is nyugtatva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:53 pm

- Tudom, tudom... de hát nem csak tea van ott, nem? Mármint teázó, de csak árulnak kávét, vagy forrócsokit, vagy mittudomén... miért csinálna valaki házat csak teának? *Ingatja a fejét, nem érti a logikát, de hát még sosem volt ott. Ő mindig úgy gondolta, hogy oké, teázó, de azért nem csak az van, de még egyben sem járt, így a végén még kiderül hogy Neramnak van igaza.* - Akkor szerinted hova vigyem? *Húzza el a száját. Valami nagyon jót akar, valami nagyon lenyűgözőt, de hát hogy is akarhatna mást. Arra, hogy középen találkoznak, felmutatja a hüvelykujját, aztán elsiet felkapni egy kabátot, és valóban elmásznak teázni.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:44 pm

*A kérdésre, hogy miért nyúl, Neram egy cseppet elmereng, eltöpreng, mert fogalma sincs. Csak tudja, érzi, valahol ott bent, legmélyen, mintha.. mintha ez fontos lenne. Nem is mond erre semmit, csak kisurran a fiú alól, és a tükörhöz sétál, majd lasan Jake felé fordul, és hagyja a gondolatot ott, messze, ott van az ő igazi helye. Távol a fiútól. Valdon említésére elmosolyodik.* -Csak vigyázz, mert lehet, hogy én teázós vagyok, de Harvey nem az a tipikus teázós alkat. De kipróbálhatjuk, hátha lelünk ott valami mást is, ami lenyűgözi belülről is. Nem csak kívülről. *mondja, majd int a fiúnak, hogy persze, menjen csak.* -Középen találkozunk! *int, majd megáll a tükör előtt, miután Jake elment, és csak mered magára, a szemeibe, halkan sóhajt egyet, megcsóválja a fejét, és ahogy kiropogtatj a vállait, azonnal odakap, érzi, ahogy megint húzódnak a hegek.* ~Az egésznek semmi értelme..~ *súgja, majd felkap egy könnyed kabátot, magára kanyarítja, farmerra cseréli a rövidnadrágot, és már a középső helységben is terem, hogy elnézzenek abba a bizonyos teázóba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:35 pm

- De nyúl igen? Miért pont nyúl? Úgy értem, a legtöbben inkább nyulak nem akarnának lenni. Kicsi, szőrös, imádnivaló, nem valami kifejezetten "férfias". Kivéve ha harci vérnyúl. *Teszi hozzá, majd szépen lepuffan, ami nem ééér. Ő kényelmesen elvolt Neram ölében, igazán nem örül neki, hogy le lett onnan lökve. Tény, hogy Harvey a legfőbb célpont, de mint tudjuk, Neramot is eléggé kedveli, és valóban határozottan közvetlen figura. Az őrült helyre a szemeit forgatja.* - Jaj már, úgyse pont oda vinném, ahova most téged. És egyébként még fogalmam sincs, hova fogom vinni... Valdonban van egy teázó, aminek hatalmas sárkány van az oldalára festve, de csak kívülről láttam... szóval nem tudom milyen ott a tea. Na látod, azt lehet kipróbálhatnánk. *Felpattan, nyújtózkodik, majd az ajtó felé pislog.* - Akkor öltözz, én is előszedek valami kabátot, és gyerünk Valdonba! A muglik tök jó dolgokat csinálnak néha.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:24 pm

*Bizony, ha nagyon kínos, úgyis szól, közbelép, ellöki a fiút, emg egyebek, úgyhogy nincs ezzel még semmi baj. Az orrnyomásra azért morrant egyet.* -Nem vagyok kenguru. Ezt már akkor is mondtam. *húzza össze a szemöldökét, majd a puffanás utáni méltatlankodásra csak somolyog magában. Jól sejtette, Harvey a fő célpont, ők mg csak jó haverok, barátok. Úgy tűnik legalább is, Jake pedig kellőképpen közvetlen. Ami eddig még nem igen okozott gondot. A nevetve feltett kérdésre Neram megfordul, és a fiúra pillant.* -Nem akarom, hogy Harvey-t valami őrült helyre rángasd. Úgyhogy leszek olyan jófiú és kegyes, hogy elnézek veled valamerre, és megmondom, mennyire őrültség! Csak, hogy meglegyen a napi jócselekedetem.. *mondja, kihúzva magát, majd elmosolyodik, és a fiúra kacsint.* -És persze te fizetsz! *teszi hozzá széles vigyorral.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:16 pm

*Látja, hogy Neram zavarban van, de őszintén szólva elsőre még kicsit mulattatja a dolog. Ha látná, hogy a másik már tényleg igazán kényelmetlenül érzi magát, akkor abbahagyná... de hát Neram akkor alighanem úgyis lelökné, vagy legalábbis szólna, szóval ettől nem tart. Mikor a másik az orrát mozgatja, csak vigyorog, és persze szépen megnyomja Neram orrát.* - Te tényleg nyúl vagy. Csak tudnám, honnan jött egyáltalán... én kengurut mondtam elsőre. *Ráncolja a homlokát, vissza próbál emlékezni, de nem is tudja, miért pont Nyuszinak kezdte el hívni. Azóta meg úgy ráragadt. Majd Neram kicsúszik alóla, Jake puffan az ágyon, és persze rögtön méltatlankodik.* - Naaa! Akkor ez most visszautasítás? Nem ér, pedig annyira szépen kértem... *A fejét csóválja, és kicsit összeborzolja a haját.* - Azért remélem, Harvey igent mond majd. *Ez az első alkalom, hogy nyíltan kimondja, hogy Harveyt akarja randira hívni - na nem mintha Neramnak nem lett volna elég jel, amiből rég kitalálhatta.* - Fehér Herceg, na ez már jobban hangzik! Szóval akkor mégis jössz velem randira? *Kérdezi nevetve, miközben a lábait lógatja az ágyon.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Sarki róka háló - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 3:06 pm

*Igen, igen, átesik pár dolgon, aztán amikor kinyitja, és Jake már ragadja is pólón, akkor bizony eléggé meg van szeppenve, de hagyja magát vezetni, lehuppan az ágyra, majd amikor Jake elhelyezkedik félig az ölében, akkor már azért tényleg kezdi zavarban érezni magát. De hagyja, hagyja, mert még nem olyan durva a dolog. Ha nagyon, amx lelöki magáról Jake-t, és reméli, hogy nem akar naaagyon messzire menni. Csak az orrcimpáit mozgatja, majd pár pillanatnyi csönd következik a beragyogós rész után, aztán Neram elmosolyodik, és lassan biccent, miközben megtámaszkodik az ágyon.* -Egész jó, láthatóan javulsz, ééés.. *kicsusszan Jake alól, így a fiú puffan az ágyon, ami kellőképpen kényelmes, így nagy baja nem lehet, Neram pedig máris a tükör előtt terem, igen, van itt egy kisebb, és megigazítja összeborzolt haját, miközben a tükörben Jake-t figyeli.* -..hova lesz a séta, Fehér Herceg? Ha már én leszek a mai kísérleti nyulad, remélem kiteszel magadért. Úgyis, jössz eggyel. *kacsint a tükrön keresztül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sarki róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarki róka háló   Sarki róka háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sarki róka háló
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: