Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Afrikai aranymacska háló I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló I_voting_barAfrikai aranymacska háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Afrikai aranymacska háló

Go down 
+8
Senna Marsine - archiv
Leona Arts
David Branson
Pierre Bontavier
Cirelin de Sovalon
Ann-Tabitha Serenity
Aravis Anton
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Yoan Asen

Yoan Asen


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 121
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida
Üzenőláda : Afrikai aranymacska háló Tek4f9afa4bbff565501446

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 4:23 pm

*Yoan, miután kísérője kinyitotta neki az ajtót rögtön besétált a szobába és körülnézett. Tágas szoba volt, ahonnan 2 ajtó nyílt kétfelé. Mikor nyúlt volna a bal oldali szoba ajtaja felé, kicsit megállt. Elszégyellte magát, hogy is nem gondolt rá, hogy zárva lenne az ajtó? Gondolta, most lepakol, és ezután mindenre odafigyel, nehogy még egyszer ilyen égető helyzetben találja magát.
Mikor benyitott rögtön kiszúrt az egyetlen üres ágyat, és ledobta rá magát. Bőröndjét letette az ágyra, és kinyitotta. Nem felejtette el, hogy benne van madara is, ezért még régen kilyukasztotta a táskát, hogy szegény barátja ne fulladjon meg. Kivette a madár kalickáját, becsukta ládáját, és elindult kifelé a hálóból.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:54 pm

*Liz nem szól semmit. Attól fél, hogy mindjárt el kell válnia a fiútól. És sajnos a félelme beigazolódik. Nem szeretne tovább a fiú terhére lenni, így feláll. Még egy puszit nyom búcsúzásul a fiú arcára.*
-Én is nagyon szeretlek és ez örökre így marad. .. Szia! *Mondja, majd zokogva távozik a fiú szobájából.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:52 pm

* Pierre csendesen öleli Lizt. Úgy látszik eljutott hozzá az infó, de Liz bízik benne és ő is Lizben. Bízik benne hogy pár évmúlva visszatérhet érte. * Szeretlek Liz. ÉS szeretni is foglak mindörökké. De most ha nem haragszol nagyon fáradt vagyok és szeretnék lepihenni. Hamarosan haza kell utaznom. * Nem akarja kimondani hogy lehet véglel búcsút kell vennie tőle. * Hát minden jót kívánok. Szeretlek Liz. SZia. * vesz búcsút, ha Liz ávozik. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:39 pm

*Liz engedi,hogy a fiú felfűzze a gyűrűz a nyakláncára, majd megnézi. ~Szép .. de bárcsak nekem szánták volna.~ Ismét erősebben kezd zokogni, ami valószínűleg egész este így lesz, hiszen nem tudja elfogadni a történteket.*
-Én is nagyon szeretlek .. Hallottam valamiféle csókról, de nem érdekel. Bízom benned, ha meg így lenne, akkor pedig biztosan okod lenne rá, de úgy vélem ez is csak egy rágalom. Hiszek neked és nagyon szeretlek .. mindennél jobban. *Mondja ki, a fiú szavait ismételve, majd ő is jobban öleli a fiút. Nem szeretné, hogy elengedje.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:34 pm

* A gyűrűt a lány nyakláncára fűzi amiből mindkettejüknek egyforma van Liznek hála. Pólója alól előveszi a saját láncát is. * Szeretlek Liz és egyszer visszatérek érted. * Mondja a lánynak majd öleli nagyon szorosan öleli. * Nem tudom kit hallottál az allidonos lányok körében, de valaki tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat. De nincs igaz én téged szeretlek mindennél jobban. * Mondja Liznek és öleli szorosan magához öleli. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:29 pm

*Liz nem tudja abbahagyni a sírást, de azért figyel a fiúra. Nem nagyon fogja fel először a dolgokat, így egy kis idő kell, hogy összeálljanak a dolgok a fejében. Csak ezután próbál meg valamit válaszolni.*
-Nem szeretném, ha apádnak bármi baja esne, ezért nem állok az utadba. Ha elveszed a lányt .. én azt is megértem .. bár elfogadni soha nem fogom. .. Tényleg nekem adod? .. Örökké szeretni foglak és ne reméld, hogy a gyűrűd egy tóban köt ki. *Mondja, majd még mindig sírva egyre szorosabban öleli a fiút. Azt szeretné, ha most megállna az idő, és nem kéne elengednie a fiút. De sajnos ez lehetetlen. Nem tehet mást, mint beletörődik a dolgokba, még akkor is, ha szíve majd meghasad a fájdalomtól.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:21 pm

* Pierre könnyes szemmel néz Lizre. * Sajnálom szívem, de ha ellenállok apám bele fog halni a sok teherbe. Én én megpróbálom elitézni, hogy ne keljen elvennem a lányt és egyszer vissza térhessek hozzád. De most el kell hogy hagyjalak. De tudd meg, hogy szívembe örökre szeretni foglak még, ha mást is választasz. Tessék neked adom most eljegyzési gyűrűmet kérlek örizd amíg Tied ha vagyok, ha szíved mást választ dobd az első tóba, hogy ha viszont látlak ebből tudhassam. Én szívembe örökre Téged foglak szeretni és ezt ígérem Neked szívem szép szerelme, hogy elintézem. * Mondja könnyezve és többször megbicsaklik a hangja. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:15 pm

*Liz ismét nagyon zokogni kezd. ~Nem ez nem lehet.~ Majd még szorosabban öleli a fiút .. A fiút, akit mindennél jobban szeret. Most nem tud megszólalni. nagyon fáj neki ez a dolog. Úgy érzi, nem érdemelte meg ezt a sorsot se ő, sem pedig a fiú. Nem tud szólni, csak öleli a fiút, akit hamarosan el kell engednie, nem tehet mást. És bele kell törődnie abba a gondolatba, hogy mást vesz feleségül. Aztán mégis megszólal, bár szavai alig érthetőek a sírástól.*
-Nem. Ez nem lehet. És ez már végleges? ... Nem lehet beszélni a szüleiddel? ... Nem tehetik tönkre minimum két ember életét. *Többet nem tud mondani, mert remegni kezd és rátör egy újabb sírógörcs.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:08 pm

* Pierre is zokogni kezd de vissza öleli Lizt. * Nem Liz látom nem érted. nem nőttem fel ahhoz, hogy megkérjem a kezed mielőtt apám elfáradt, így már megérték számomra egy lány kezét. El kell vennem és hozzá kell mennem. Igazgatnom kell a falut és a birtokot. Ez az én sorsom. * Mondja a lánynak könnyes szemmel. * Oh mért nincs még fél évem, ha lenne talán Te várnál az eskövői bálra, de így...* Mondja elcsukló hangon.* A lány akihez hozzá kell mennem gyermekkori jó barátom, de én nem szeretm őt. Téged szeretlek és most mégis...* Mondja a leánynak könnyes szemmel. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 7:02 pm

*Liznek kezd egyre furcsább lenni a fiú viselkedése, hiszen többnyire legalább puszit szokott kapni. Amikor a fiú odanyújtja a levelet, elveszi, majd kibontja. Aztán elkezdi olvasni. nem hangosan, csak magában, hiszen a fiú, már biztosan olvasta, nem is egyszer. Amikor a végére ér, legördül egy könnycsepp az arcán. Aztán csendben végighallgatja a fiút. Amikor végzett, Elkezd zokogni, könnyek egymás után potyognak le az arcán és odamegy a fiúhoz. Nem tud megszólalni, hiszen annyira sír. Inkább csak megöleli. Nem szeretné elveszteni, hiszen annyira szereti .. Nem éli túl a hiányát. Amikor kicsit összeszedi magát, még mindig zokogva, de ennyit sikerül mondania.*
-Szeretlek. Nem szeretnélek elveszteni. ... Veled mehetek? *Kérdi, hiszen inkább itt hagyja a Nezát, csak ne kelljen elválnia a fiútól.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 6:51 pm

* Pierre beséltáll a szobába és leül Liz mellé. Arca elgyötört. Se puszi se csók se ölelés, csak leül. Egy ideig csendben van majd a lány kezébe adja a levelet. Hallgat amíg Liz elolvassa majd fájdalmas hangon megszólal. * Haza kell mennem. A falu számít rám eljött az idő, hogy én vegyem át a stafétát. Ha apám túl sokat dolgozna és elveszítenénk én nem élném túl. talán majd magánoktatók tanítanak és egyszer még vissza térhetek. Minden esetre Lizbeth Westileve szép jövőt kívánok Neked. Sajnálom. Én azt hittem álmainkat valóra válthatjuk, de a sors mközbeszólt. Ha minden jólmegy egy barátnőm eljön és átveszi a helyemet itt. * Mondja a lánynak fájdalmas szemekkel. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 6:45 pm

*Liz kicsit furcsállja a fiú viselkedését, de szót fogad. Bemegy és leül a ágyra, ahol megpillant egy levelet, melyen könnycseppek találhatóak. ~Nahát .. Vajon mi lehet benne .. lehet, hogy valami rossz hír?~ Gondolkozik, de nem bontja ki a levelet, hiszen nem neki szól. Ha szeretné a fiú, majd megmutatja, Liz nem turkál. Csak ül és várja a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 6:39 pm

* Pierre nem tudja, hogy elküldje-e Lizt vagy beengedje. * ~ Így nem láthat. * Gondolja majd ráveszi ,magát és megszólal. * gyere be én mindjárt itt leszek. Foglalj helyet. * Mondja a a lánynak majd eltűnik a fürdőbe. Egy kicsit rendbe teszi magát. A lány amikor belép egy levelet láthat az ágyön köycsepekkel. Nemsokára Pierre is besétáll. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 6:34 pm

*Liz várja, hogy a fiú ajtót nyisson, és eléggé meglepődik, amikor a fiú elküldi. Márpedig ő nem megy el. Megköszörüli a torkát és megszólal.*
-Pierre, én vagyok .. Liz. Kérlek engedj be. *nem mond többet, reméli, ez is elég, hogy a fú meggondolja magát.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 6:31 pm

* Pierre könnyes szemmel ül az ágyán. Teljesen gondolataiba meredve. Kezében egy levél van. Tanácstalanul néz körben a szobában. és valaki kopogtat. * A szobában most senki sincs én meg nem kérek társaságot. * Kiabáll ki és reméli, hogy bárki is az távozik. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 6:23 pm

*A folyosó csendjét léptek zaja töri meg, mely egy ifjú allidonos lánytól, Liztől származnak. Pierre szobája felé igyekszik, remélve, hogy ott találja. ~Remélem, hogy ott van, mert már kezd hiányozni. .. Pedig utoljára tegnap láttam.~ Ezen el is mosolyodik, dehát mit tehetnek .. Szereti a fiút. Amikor odaér az ajtóhoz, bekopog. Várja, hogy a fiú ajtót nyisson neki.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Júl. 13, 2010 7:56 pm

* Pierre megrázza a fejét. * A rajzot majd késöbb elemezzük mutasd a karod most. * Mondja kicsit komolyabban de hangjában nagyon nagyon sok szeretettel. Odaül mellé és kedvesen átöleli. * Liz megsérültél ne titkold kérlek mutasd a karod. Azonnal lemegyünk a betegszobába, ha kell, ha nem bekötöm, de ezt ne csináld. Ha gyegébb vagy akár egy kicsivel is nem hagyhatom hogy harcolj. Oda tejes és erős emberek kellenek. Inkább pihend ki magad és gyógyulj meg, hogy újra erős légy. De most gyorsan teleport a konyhába ott megbeszéljük. * Mondja és már el is tűnik. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Júl. 13, 2010 7:29 pm

*Liz amikor megérkezik, Pierre épp rajzolt. Ezt csak onnan gondolja, hopgy az ágyon van egy rajz felszerelés. Rápillant, majd kíváncsi lesz. Úgy dönt megnézi. Reméli Pierre nem lesz mérges. Amikor leemeli róla a kréttát, megpillantja magát egy képen. ~De aranyos, még engem is lerajzolt. ... Csak ne ájultan feküdnék. Miért nem patrónus bűbáj közben rajzolt le?~ Majd hirtelen beérkezik a fiú. Hozott sütit és kekszet, bár Liz nem éhes, mert épp indulás előtt evett egy kicsit. Azért rendes Pierretől. Reméli a fiú nem veszi észre a fura ruháját. ~Ne vedd észre, ne vedd észre.. ne..ne..neeeeeeeeeee. Bakker. Miért figyel ennyire?~ Mégiscsak észrevette. ~Nem baj, most tereljük el a szót.~*
-Remélem nem baj, de bátorkodtam megnézni a rajzaid. Ez én vagyok? *Próbálkozik, hogy ne kelljen megmutatnia a csúnya és fájós karját.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Júl. 13, 2010 7:18 pm

* Pierre ücsörög az ágyán. Kezében rajztábla és egy széndarab. Egy papírt firkálgat bőszen és egész szép firka azt meg kell hagyni. Ismerős jelenet lehet azokszámára akik tegnap este 6 órakkor az Udvaron meghallották az óra kongását és meglátták az érkező csuklyás alakot. Az ellenkező diákok és a támadó lények nagy sötét kavarodása. Ahogy a két fél egymásnak támad. A támadó hatalmas pókszerű lények a csuklyás alak halála. Liz ájult fekvése a földön és hősies harcolása mind-mind egy képen jelennek meg. Úgy kavarognak a képen a jelenetek, ahogy a fiú fejében a gondolatok. A félelem és nem a haláltól való félelem. Egy másik félelem egy lány elvesztésének félelme. Egy lányé aki egy fiú számára nem csak egy lűny. Több annál sokkal több. Az élete értelme a szerelme. Aki egy rombadőlt világot épített fel a szomorú fiút újra nyitottá az életre alkalmassá tette. Az ő elvesztése jelentené Pierre számára a világának végét. Jöhetnek bár borús napok Lizzel leküzdhetőek, de nélküle a szebb napok is szenvedések lennének. Gyötrődés és vergődés. Emelett ott van az iskola a második otthona amit sötét veszély fenyeget uralmával és aminek már csak a diákok állhatnak ellen. És az otthona az családja akik szeretik és akik hazavárják nem csak a halálának a hírét a fiút aki épp és egészséges. De nem most erről nem álmodozhat. A földön kell maradnia elvégre bármikor támadnak is készen kell állnia. Ő kész feláldozni magát, de Liz elvesztésére nem lenne kész. épp ezért viselte meg annyira az ájulása is. Hiszen a lány egyszercsak összecsuklott komolyabb is lehetett volna. És ha nagy a baj nem téritíti magához a stimula. És ez megrémisztette nagyon is megrémisztette. De tanult belőle jobban figyel barátnőjére. Nem akarja bentartani. Úgyse tudná. De óvni megóvhatja bármi áron. És ezen gonolatok közt merengett amikor valaki zörgetett. Ledobja a rajztáblát és repül az ajtó felé. legnagyobb örömére amikor ajtót nyit Lizt pillantja meg. A nyakába ugrik átöleli és elárasztja puszikkal. Megfogja a kezét és beljebb hívja. *
- Szia Liz. Jó látni. Gyere beljebb. * Mondja majd az ágya felé irányítja. Ő megáll összeszed egy tálcára némi innivalót és kekszet. Majd a lány után szalad. *
- Itt is vagyok. Mi történt a karoddal? Vagy ez a legujjabb divat? Nem nem valamit rejtegetsz mutasd. * Mondja rémülten. Imeri a lányt tudja, hogy oka van ennek a furcsa pólónak leteszi a tálcát az ágy szélére és mellé lép. Majd félve várja mi is történt. Csak ekkor fogja fel hogy a rá támadó lények meg is sebezhették volna. És hogy valószínű ez az oka. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeKedd Júl. 13, 2010 6:53 pm

*Liz igyekszik Pierre szobája felé. Mindig csak Pierre megy érte, egyszer ő is szeretne.~Otthon lesz, Ha nem akkor kereshetem egy ideig.~ Nagy levegőt vesz és bekopog. Nem öltözött ki nagyon. Csak egy nadrág, egy pólóvan rajta, melynek az egyik ujja hosszú, természetesen Liz csúnya karján, a másikon pedig csak rövid ujjú. Várja, hogy a fiú ajtót nyisson neki.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 2:24 pm

* Pierre dörömbölést hall az ajtón. Felkapja a fejét, de még jó darabig eltart mire felfogja, hogy valaki áll az ajtó mögött és az kopogtat. Mire ezt sikerül felfognia percek is eltelhettek hirtelen ledob mindent az öléből felpattan. Borul ott minden az éjjeli szekrényt is feldönti ezzel sikeressen öszetör egy bögrét is. De ezt sem fogja fel teljesen. Csak a zajt lehet hallani. Az ajtóhoz lép visszanéz és hatalmas rumlit lát.
- Pakolj! * Mondja majd pálcájával int. Kinyitja az ajtót és mire David belép csodálatos rend van a szobába. Pierre nem eröltet mosolyot az arcára monotom fejjel áll. Kezét nyújtja a fiú felé.
- Szia. Gyere be. * Mondja majd az ágyra ül. A kupacba került cuccokat kicsit arráb tolja és ,áris kényelmesen elférnek. Várja, hogy David elé tárja érkezésének célját.

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 2:13 pm

* David földre szegezett fejjel sétál a hálók elött.*~ Talán ez az utolsó napom itt?~* Tűnődik keserűen. Eddig nem nagyon hatotta meg a halál gondolata,de most,hogy kiderült van egy eltitkolt unokatesója akit érthetetln okok miatt eltitkoltak előle,most élni akar,és ki akarja derítni miért nem mondták el neki,hogy nem halt ki minden családtagja Charlien kívül.*~ Beszélekn vele...talán ő többet tud a harcról mint én...~* Bekopog Pierr ajtaján.*
- Helló Rokon...én vagyok az David...* suttogja halk hangon...nem szokott félni de most mégis valami furcsa szorongató érzész van a gyomrában.
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 2:05 pm

* Pierre csendesen ül az ágyon. A nap ugyan ragyog odakinn az ágen ez a nap mégsem olyan vidám. Az iskolában készül valami valami ami ma kezdődik. Ma kezdődik ismét. Pierre készül rá küzdeni fog iskolájáért a főprefektus. De szíve mélyén mégis fél. Kutyusait itt kell hagynia, de maga mögött hagy mást is. Családját is. Ha nem tér vissza ki lesz a bátyusa a kis Bernadettének. Az ágyon ülve egy színes képet bámul. Egy kislányt ábrázol egy barna göndör hajú kislányt. Bernadette az. A kishúga akinél jobban senkit sem szeret. Levelet ír a családjának. De nem ír a közelgő veszélyről. Nem ijeszti meg őket. Nem akarja, hogy aggódjon édesanyja, apja vagy megriadjon beteg nagymamája vagy kishúga. Az ágyon ülve gondolkodik a múltról. Milyen volt amikor még otthon volt...milyen szép volt a csalűdjával a birtokon. De most nem ott van. Most a Nezabarban van és az iskolát veszély fenyegeti. Most erre kell készülnie. Nem tudja mi vár rá. De tudja, hogy nagy küzdelmek állnak előtte és társai előtt.
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Druida

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 7:25 pm

//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 7:21 pm

*Felpattan a helyéről és a kutyákkal tart.*
-Háát szerintem is kezd hűvösödni, úgyhogy elfogadom a talárt. Köszönöm szépen. És nem kérek sem enne sem inni. A sok izgalom után nem menne le semmi a torkomon.* Mosolyodik el, majd elmegy a kutyákkal és Pierrevel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Afrikai aranymacska háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Afrikai aranymacska háló
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: