Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Afrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Afrikai aranymacska háló

Go down 
+8
Senna Marsine - archiv
Leona Arts
David Branson
Pierre Bontavier
Cirelin de Sovalon
Ann-Tabitha Serenity
Aravis Anton
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Nincskaszt

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:04 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.
[color=white]

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Oliver Andrei Petrova
2. Larius Andon
3. Pierre Bontavier
4. Qaletaqa Sundraja

A szoba lakói - bal oldal:
1. Owen Philips
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 9:23 am

* A lány ötlete jó volt.
- ez tetszik. Rendben majd megbeszéljük. * Mondja és szomorúan hallja, hogy a lány távozik.
- Rendben van. Szia. * Mondja majd megcsókolja barátnőjét. Kikíséri aztán visszaül a könyvek mellé. Most már jobban tudott figyeli nagyon boldog volt.
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 9:21 am

~Francia ország hótakaróval....jól hangzik~
-haza utazok majd pár napra meg elvileg a karácsonyt is ptthon töltöm...de ez még nem biztos...*Mondja majd komolyan elgondolkodik a Párizsi utazáson......*
-Mit szólnál ahhoz ha 1-2 napot nálatok töltenénk majd 1-2 nálunk....akkor én is be tudlak muatani anyu amúhy is mindíg rágja miatta fülemet....*Az órájára néz,hogy..most már biztos nem reggelizik max ebédel....*
-Nos nekem mennem kell....sajnos.*Megcsókolja a fiút majd kilép az ajtón.*~Ezen is túlestem!~*Gondolja majd vidáman elindul az kejálda felé.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 9:14 am

* Pierre boldogan figyeli a lánykát. Csendesen hallgatta a lányka ötletét aztán elmosolyodott.
- A félévi vizsgák után hazautazok egy pár napra. Habár meleg helyre vágysz, nincs kedved megnézni Franciaországot hótakaróval borítva? varázslatosan gyönyörű és a házban jó meleg van. * Mondja mosolyogva, de nem akarta olyan helyre vinni a lányt ahova semmi kedve.
- Persze, ha meleg helyre akarsz menni akkor kigondolhatunk egy olyasmi kirándulást. * Mondja mosolyogva aztán elkezdi törni a fejét, hogy hogyan kérdezzen rá a bálra menésre. Szerencsére ezt is megúszta, mert a lány titokzatos mondatba rejtve választ ad.
- Nekem már megvan a jelmezem. Kíváncsi leszek az én hercegnőm ruhájára is. De egy dolgot tudok biztos varázslatos lesz. * Mondja mosolyogva és várja mit szól hozzá.
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 9:03 am

*Angelnek nagy kő esik le szívééről mikor megtudja a fiú válaszát.*~Szóval nem jár senkivel!~*Gondolja boldogan.*
-Arra gondoltam mivel ugye decemberben lesz az első évfordulónk elmehetnénk valahova egy hétvégére...valami jó meleg helyre mert már legem van a hidegből...mint szólsz hozzá?*Kérdezi izgatottan majd eszébe jut a levél.*~Most már válaszolni kéne rá de valami rejtélyes modón...~*Eszébe is jut egy jó ötlet.*
-Amúgy jelmezbe jössz mert ha igen akkor kezdjetek gondolkodni mivel még nem tudom mibe megyek a bálba*Mondja csak úgy mellékesen.Majd rátészi a fejét a fiú vállára*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 8:54 am

* A fiú mosolyogva ül az ágyon. Örült, hogy Angel korán kelt és meglátogatta őt. Kíváncsi volt nagyon, hogy mit szól a lány a meghívóra, de sajnos nem tér rá.
- Örülök, hogy lejöttél. Én is megvagyok. * Mondja egy mosollyal és megint furának találja a lányt.
~ valami van vele.......de mi? Megkérdezzem, ne kérdezzem? * Hezitál magába, de aztán a lány végül megszólal.
- Igen emlékszem. * Feleli és nagyon figyel, hátha most megtud valamit. Erősen ledöbben, amikor Angel elmondja, mért ilyen fura. Vagyis, hogy mit akart mondani. A kusza mondatot könnyen megérti és nagyon boldogan ül.
- Óóóóóóóóó Angel én nem is tudom mit mondjak. Annyira örülök. Én szóval szerettelek most is szeretlek és ezután is szeretni foglak. * Mondja a lánynak csendesen és átöleli. Nagyon boldog volt. Az ölelést puszi követei. Aztán végül, ha a lányt sem zavarja megcsókolja. Miért is zavarná, ha már ott akarja folytatni ahol abbahagyták.
- Felejtsük el ezt a néhány hónapot. * Mondja mosolyogva. Nem kellett semmi többet mondani az arcára volt írva mennyire boldog.
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 8:42 am

*Angel leszegett fejjel állt az ajtó előtt,hisz már azt hitte nem nyer bebocsátást.Mielőtt elment voltna Pierr kinyitja az ajtót.*
-Szia!*Köszön Angel is ragyogó arcal*
-KÖssz én megvagyok és te?*Kérdezi direkte nem tér rá a bálos témára...*~Elmondom neki most amit múltkor akartam~*Nagy levegőt vett és rákezd.*
-Pierr emlékszel mikor a múltkor olyan rejtélyes voltam?*Kérdezi és választ biztosra véve folytatja.*
-Na szóval csak annyit akartam mondani,ha még te is úgy gondolod akkor folytathatnánk ott ahol régen abbahagytuk...*Reméli a fiú érti ezt a kusza mondatott és még szereti Angelt...bár az sem lepné meg ha már mással járna csak az a más nem ért rá a bálra menni ezért mint pótkeréként Angel vette elő...taán nem..*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 8:36 am

* Pierre az asztalán ült és tanult. Sikerült figyelmét a tanulásra fordítani. Ez most nem is árt neki, mert van mit megtanulnia. Kicsit többet foglalkozott a császkálással, mint kellett volna és a tanulást elhanyagolta. Szerencsére erre időben rájött és még tudja pótolni elmaradásait. Egyszer csak mintha nagyon halk lépek zaját hallaná. Szíve mélyén elkezdett reménykedni, hogy Angel közeledik. Az ajtó kinyílik. Így elszállt a reménye és hallgatta melyik fiú érkezhetett. Senki nem jött be. Hamarosan kopogást hallott.
~ Biztos csak képzelődök. * Mondja magában, de aztán valamiért mégiscsak feláll kinyitja az ajtót és kikukucskál. Nem képzelődött Angel áll az ajtó mögött.
- Szia. Gyere beljebb. * Mondja kedvesen és betessékeli a lánykát. Ha nem hozzá jött akkor majd szól. Ő most a szobarészébe vezette leültette és keksszel kínálta meg.
- Hogy vagy? * Kérdezte kíváncsian gyorsan becsukta a könyveit és a lány mellé ült az ágyra.
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 8:29 am

*Angel halk léptekkel szinte már lábujjhegyen közelíti meg az aranymacsek hálót.Pierrhez indult de félt,hogy ő még durmol.Egy hosszú farmer és pink póló van rajta és egy fekete pulcsi.Még nem reggelizet de annyira nem is éhes még.*~Nem lenne szívem felébreszteni...legfeljebb majd nézem ahogy alszik.~*Határozza el mielőtt odaér.Kicsit fülel az ajtó előtt mert ha több ember hangját hallja akkor nem menj be.Most Pierrhez jött és nem másokhoz.Ráteszi a fülét az ajtóra...néma csend.Rászánja magát és kopogás nélkül hallkan benyit.Pierr nincs az ágyban.Vissza csukja hallkan az ajtót és kopogni kezd...és reméli ajtüt nyitnak neki...*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 8:22 am

* Pierre ma reggel korán felébredt. Felvett egy fekete szabadidő nadrágot és világoskék pólót. Rávette talárját, hogy azért ne ilyen lengén öltözve menjen le reggelizni. Egy szendvicset evett és egy almával e kezében elindult ismét a hálójába. Kicsit rendet tett a szobarészében. elpakolta a fölösleges ruhákat könyveket összerakta az ágyneműjét. Leült íróasztalához és belemerült a tanulásba. Nem ment neki jól kíváncsi volt vajon megkapta-e levélt Angel és, hogy mit szól hozzá. Szeretett volna vele beszélgetni, de még nem akarta ilyen korán zavarni. Megpróbált a könyveire és a jegyzeteire koncentrálni, de ez elég nehezen ment.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 7:29 pm

*Deyan üldögél a szobájában, és írkál. Most már összállt a kép a fejében, hogy mit írjon a szüleinek, úgyhogy éppen ideje írni. Először is az apjának ír, úgy gondolja, jobb először a nehezén túlesnie. Igaz, már a megszólítással is bajban van, a legszívesebben lemagázná a saját apját, de úgy gondolja, neki kell kezdeményeznie, és úgy kell írnia, mintha 15 évig jóban lettek volna, és csak egy félreértést kell tisztázniuk. A levél a következőképp néz ki:*
"Kedves édesapám!
Tudom, hogy eddig soha életemben nem írtam neked levelet, és hogy milyen furcsának is találod ezt. De egy valamit meg kell értened. A téma ugyanolyan különleges, mint az alkalom, hogy írok neked. Remélem, át fogod gondolni, és nem dobod ki már az első sor után.
A lényeg a következő: megtudtam az igazságot, hogy miért is utáltál engem több, mint 15 évig, a születésem pillanatától kezdve.
Megtudtam, hogy előttem vártatok egy lányt, mintegy 4 évvel az én születésem előtt. Őt vártátok, és reméltétek, meg fog születni a jóslat ellenére, amit az ő születése előtt kaptatok. A jóslatban az állt, hogy csakis egy gyermeketek lehet, aki fiú lesz. A jóslat igaz lett, és a kislány meghalt. Az első levegővétele után megállt a szíve és meghalt.
Ezután születtem meg én, viszont engem a legkevésbé sem akartatok, sem te, sem anya. Véletlenül fogantam meg, mégis életben maradtam a születésem után. Rólam szólt az a jóslat. Azt is megtudtam, hogy azért nem fogadtatok szívesen, mert nem akartatok másik gyermeket az első lány halála után. Nekem ezután úgy állítottátok be, hogy azért nem szerettek, mert nem muglinak születtem, és nem fogom tovább vinni a cégedet, és ezért tagadtál is ki engem, mikor megkaptam a felvételi levelem a Nezabar Iskolába. Ez viszont nem volt az egyetlen ok. A másik az volt, hogy nem bírtátok nekem megbocsátani, hogy megszülettem, a lányotok pedig nem.
Tudok továbbá a kisöcsémről is, akit viszont már szívesen vártatok volna utánam. Ő kilencéves korom körül fogantatott, de pár hét múlva meghalt. A jóslat ugyanis csak rólam szólt, csak én születhettem nektek.
Hát ez lett volna a születésem története, amit 15 éven át sikeresen eltitkoltatok előlem.
Most tudom, mit kérdezel magadtól. Azon töröd bizonyára a fejed, hogy honnan tudhattam meg mindezeket. Nos, örömmel mesélem el neked ezt is. Ha ugyanis már eddig elolvastad a levelem, valószínűleg már elgondolkodtál egysmás dolgon. Tehát a forrásom: az én szeretett nővérkém. Igen, a nővérem mesélte el. Hogy hogyan, és miért, azt egyrészt én sem értem, másrészt pedig valószínűleg varázslat. Nagyjából úgy tudnám neked elmagyarázni, hogy látomásban láttam a nővéremet és a kisöcsémet már két alkalommal. Az első alkalommal csak találkoztam velük, nem nagyon beszélgettünk. A második alkalommal a kisfiút kellett elengednem, hogy végre nyugalmat találjon a teste és a lelke. A harmadik találkozás a nővéremmel volt a lényeg. Ekkor mesélte el a teljes igazságot, hogy mi hogyan történt.
Levelem elsődleges célját immár tudod. Ezek után már csak egy dolgot kell tudnod. Én mindezeket megbocsátottam neked, azért, mert csak így segíthetek a nővéremnek, hogy ő is követhesse az öcsémet, és teste-lelke nyugalmat találjon, ne legyen hozzám láncolva, mint egész eddig.
Válaszodat várom. Remélem, hamarosan új életet kezdhetünk, közösen anyával.
Szeretettel fiad:
Deyan.
"
*hasonló sorokat írt az édesanyjának is, csak a szükséges helyeken módosított rajta. Miután mindennel megvolt, még egyszer átfutotta a levelet, majd átment a madárházba, rákötötte a levelet a kuvikjának a lábára, és útjára bocsátotta, remélve, hogy sikerrel jár.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2009 1:42 pm

*Deyan épp a természetmágia háziját írja. Már az első felével készen van, szerinte szépen kifejtette a véleményét a témáról a tanárnak. "Végezd el a tanult varázslatot a saját szobádban." olvassa a következő rész szövegét.
Kis gondolkodás után szétnéz a megújult szobájában, ami most már sokkal nagyobb, mint eddig volt. Az ő részében nem sok mindent talál, kimegy hát a társalgóba, hátha találna valamit, amin kipróbálhatná a varázslatot. Az egyik sarokban talál is egy üres virágcserepet.*
~Na, ez jó lesz. Ültessünk valamit.~ *gondolja magában, és odalépked a virágcseréphez. Leguggol elé, majd a földben körberajzolja a cserép peremét. Aztán megkeresi a kör közepét, és odahelyezi a pálcáját. Átérzi magában a mágiát, és megpróbálja a földbe átirányítani, hogy segítségével élet keletkezhessen benne.*
-Naturas! *mondja, és rögtön el is kezd nőni egy szál ibolya a cserépben. Deyan megörül neki, mert az a kedvenc virága. Ezek szerint működik most már neki a varázslat. Egy perc erejéig ott is marad a virág, de aztán eltűnik.*
~Áh, pedig olyan szép volt. Na még egyszer.~ *gondolja, és újra körberajzolja a cserép peremét, megpróbálja átadni a földbe a magában rejlő mágiát, és a kör közepébe mutat a pálcájával.~
-Naturas! *mondja, és az ibolya újra megjelenik, és ezúttal ott is marad.*
-Karnas! Karnas! *mondja gyorsan a víz alapigézést, hogy megöntözze a kis virágot. A virág életre kap, és most már teljesen ki is nyílik.*
-Éljen, sikerült! Sikerült! *mondja nagy örömmel, véletlenül hangosan. A többiek, akik a szobában tartózkodnak, csodálkozva rá is néznek, de őt most nem érdekli. Örül, hogy egy nehéz varázslat összejött neki.
Mikor ezzel megvan, visszamegy a saját részébe, hogy megnézze, ott talál-e valamit, hogy a varázslat másik fajtáját is kipróbálhassa. Néhányszor körbe kell néznie, hogy felfedezze egy sarokban az ott már kezdődő pókhálót. Ott valóban nem nagyon szokott takarítani, mert nehéz elérni, lényegében hozzáférhetetlen helyen van.*
~Na, akkor ezt most kiiktatjuk a Naturasszal.~ *gondolja, és előre szegezi a pálcáját. Körbefordul a saját tengelye körül, és közben ugyanúgy, mint az előbb átérzi magában a mágiát.*
-Naturas! *mondja, és újra körbenéz. Látja, hogy a pókháló immár eltűnt, sikerült tehát rendeznie a szobájában a mágiát.*
~Nagyszerű. Akkor most irány Falassion professzor szobája. Leadom a házimat és bemutatom neki, amit tudok.~ *gondolja, és el is indult a tanár szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 8:00 pm

* Pierre az ajtóban állva azon kapta magát, hogy Zara ölelgeti. Nem nagyon értette ezzel a célját, de magában jót mosolygott rajta.
~ ha minden lányka ezt tenné velünk jó élet lenne itt. * Mondja magában és elfolyt egy nevetést. Egy idő után a lányka elengedi és egy puszi után elindul. Pierre még nem tért magához csak amikor egy puffanást hall. Odasiet a lányhoz.
- Jól vagy? * felsegíti és egy puszit nyom az arcára. Aztán, ha menni tud akkor elengedi.
- Szép álmokat. Szia. * Mondja neki visszaöltözik és elalszik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:56 pm

* és milyen szerencséje van hogy a fiú volt az aki ki is nyitotta az ajtót.*
- szia nem gond egy percre zavarlak csak és nem megyek be kérlek enged meg hogy megöleljelek* Mondja kedvesen és ha hagyja a fiú akkor meg is öleli. ez kb 1 percig tart és a lány elengedi a fiút.*
- Köszönöm kedves vagy jó éjt szia, majd találkozunk még* Mosolyodik el a lány és meg is fordul hogy távozzon, de előtte egy puszit nyom a fiú arcára búcsúzás képen. A folyosó végén el is esik egyenesen a lépcsőre vágódik rá*
~ Pierre~ * neveti el magát majd gyorsan össze szedi magát és meg sem áll a szobájáig. lehet hogy ki kellet volna fejtenie hogy miért is kapta a fiú az ölelést de ezt most nem teszi meg majd esetleg egy másik alkalommal.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:50 pm

* Pierre kopogtatást hallott. úgyis magányosan volt a szobában felpattant és ajtót nyitott. Nem volt jól öltözve egy fehér pólót viselt ami rajzokkal volt tömködve és egy boxszert. Így nem mert az ajtóhoz menni. Gyorsan felkapott egy nadrágot és ledobta a pólóját. Már nem számított látogatókra. Kinyitotta az ajtót és akkor látta, hogy Zara az. Kezébe vett egy ujjatlant is .
- Szia. gyere be. * Mondja neki mosolyogva.
- bocsi nem számítottam már látogatókra. * összeborzolta hatát és felvette a pólót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 7:46 pm

* egy kék hajú lány jelenik meg a fiúk hálójánál egy célszemélyt keres aki nem lehet már mint az ő kis hőse. Az ajtó csukva van és későre is jár.* ~ vajon hányan vannak bent? csak nem nyithatok be az tök cikki lenne~* kezét az ajtóra emeli és kopog. Türelmesen várja hogy valaki ki is nyissa az ajtót és csak remélni meri hogy az Pierre lesz nem más. Kék szoknyáját meg is igazítja mert elég sietett így az nem rendes áll ahogy kellene neki.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 3:32 pm

*Elgondolkodik egy kicsit Ann és Laefe is, de nem sok minden jut az eszükbe* -Hát ez nem sok... Mármint jó értelemben...- *aztán ha akarja, akkor segít felülni Deyannak* -Na gyere! Megnézem azt a fájó sípcsontot, meg hol ütött meg a másik csajszi?- *mondta és kérdezte Ann, majd Deyant figyelte.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 3:18 pm

*Ann nem egy nagy hipnotizőr, de a kedvéért engedelmeskedik neki, és becsukja a szemét, hogy visszaemlékezzen arra az estére. Nem túl kellemes emlék, de ezek szerint muszáj lesz.*
-Hát úgy volt, hogy Kate-tel beszélgettünk egy teljesen hülyeségről, az nem fontos. Aztán Aravis benyitott, és a nyakamba ugrott, hogy jaj de örül nekem, meg hogy milyen jó, hogy egyben vagyok a kóma után meg ilyenek. Akkor én is a nyakába borultam, és mondtam neki, hogy mennyire hiányzott meg hogy szeretem és megcsókoltam. Azt viszont már akkor éreztem, hogy nem stimmel valami, ugyanis visszacsókolt, de aztán rögtön el is kapta a száját, és leült Kate mellé, mert hogy ő meg sírt, hogy mi együtt vagyunk. Valószínűleg tetszek neki vagy ilyesmi. Aztán el kezdtük vígasztalni, hogy majd neki is lesz pasija, majd megkérdeztem Aravistól, hogy mi újság van vele, mi történt vele mostanában. Ekkor lehúzta az ujjáról a gyűrűt, és csak annyit mondott, hogy nem tud megváltozni, és visszaadta a gyűrűt. Leesett, hogy mi a helyzet, és elvettem tőle a gyűrűt, elrohantam, és bevágtam magam mögött az ajtót. Ennyi történt, semmi más. *mondja, aztán még kicsit csukva tartja a szemét, próbál még többre emlékezni, de mivel nem megy, kinyitja, és újra ránéz Ann-ra.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 3:06 pm

-Biztos hogy nem mondott semmit az illetőről Ari?- *kérdezte Ann, majd óvatosan a hátára fektette Deyant* -Na jó! Maradj így, és lazíts! Képzeld el újra a szituációt! Éld át újra azokat a perceket, de már úgy mint külső szemlélő...- *egy fajta hipnotikus állapotba varázsolja ezzel a fiút, és hallgatja, hogy Deyan mit is lát maga előtt* -Ha végeztünk téged is ellátlak!- *suttogja és most már tényleg csaka fiú szavaira koncentrál.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 2:47 pm

*Csak néz maga elé. Valahogy most kidühöngte és kisírta magát, de még mindig végtelenül szomorú. Ann kérdésére felnéz rá.*
-Fogalmam nincs. Igazából nem is érdekel. Ezek után azzal van együtt, akivel akar. Nem kérdeztem meg tőle, csak kikaptam a kezéből a gyűrűt és bevágtam magam mögött az ajtót. *meséli a történteket. Aztán eszébe jutnak az események Leonával.*
-De van még más is, amiért ki vagyok borulva, és erről csak én tehetek. Tegnap este annyira depressziós voltam, hogy vitatkoztam két lánnyal, és mikor az egyiknek a kutyája lepisilte a lábamat, belerúgtam a kutyába. Erre persze a lányok begurultak és az egyik sípcsonton rúgott, a másik meg behúzott egyet.
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 2:35 pm

*Egy ideig csak nézi Dey-t* ~Hát remélem nem lett baja~ *és úgy néz ki, hogy tényleg nincs baja, mert felül az ágyára* ~Hát ezt lehetett volna finomabban is~ *mondta Lae miközben Deyant és Annt is szemmel tartotta* ~szerinted ő nyugodtan ordított rá, arra a lányra?~ *kérdezte a lány, majd nagylevegőt vett, és Deyant figyelte* ~Nyugi Ann! Csak nyugi!~ *nyugtatta meg magát és az indulatait* ~Ugye nem akarod bántani? Mármint Arit?~ *kérdezte Lae a lány feszültségét érezve* ~Hát ha összefutok vele, azt megemlegeti...~ *igaz...ez a viselkedés most teljesen indokolt* -És kivel van együtt? Vagy mi van most?- *Ann fel sem tudta fogni a fiú utolsó két mondatát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 2:24 pm

//olvad végre//
*Ann megakadályozza, hogy végezzen Elével és az ágyára löki. Ráesik a hátára, ezért egy kicsit fájdalmas az esés, de túléli. Felül az ágyára, és úgy néz Ann-ra.*
-Én nem haragszok senkire, csak Elére, de rá nagyon. Miért kellett neki vitatkoznia veled? Akkor nem kellett volna féltselek, és még mindig együtt lennénk Aravisszal. Így viszont talált magának mást és szakítottunk. *mondja, aztán lehajtja a fejét, aztán egy kis csend után újra megszólal.*
-Mi lesz velem most? Nem tudok nélküle élni. Eddig is nehéz volt, de úgy tudtam, csak elment valahova és nincs az iskolában.
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 2:28 pm

//Én meg vaksi vagyok. Bocsánat, de most reagálok//

*Olyan hévvel jött fel, hogy az egyik szaktársát majd nem fellökte. Deyan rá kiabál, amivel Ann nincs kibékülva* -Na idefigyelj! Az lehet, hogy én bűnös vagyok, de ő semmiről sem tehet. És nem mész sehova- *löki vissza Ann az ágyára a fiút, anélkül, hogy pálcát húzott volna elő* -Állj le! Rám és Elrosra van okod haragudni, de senki másra nincs!- *közben a lánytól is elnézést kér, Deyan nevében is, majd udvariasan el is köszön tőle* ~Majd megmagyarázom neki, hogy most nem éppen a legalkalmasabb volt~ *gondolja és az immár az ágyán lévő Deyant nézi.*

//Deyan húzott, ugyhogy fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 2:10 pm

//Játszhatunk még Ann-nal?//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 2:02 pm

//Jó, most már reagáltam rá, kikiáltottam neki, hogy hagyj békén. A nagy betűs dolgot is mindjárt kijavítom Smile
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Afrikai aranymacska háló - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 1:58 pm

//De ez nem így megy, hogy nem reagálsz rá karakteresen, mert ott áll az ajtóban. Ha valaki áll az ajtódban a valóságban, akkor nem reagálsz rá, miközben valaki mással kezdesz el beszélni, mintha nem is létezne? Na ezért került a karid a gyengélkedőre, az irreális szerepjáték miatt.
És nincs olyan, hogy négyszemközti játék, te egy prefektus vagy, nem koptathatsz le egy diákot, főleg nem Ann, aki a saját szakos diákjával teszi ezt...//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Afrikai aranymacska háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Afrikai aranymacska háló
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: