Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Afrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_lcapAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_voting_barAfrikai aranymacska háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Afrikai aranymacska háló

Go down 
+8
Senna Marsine - archiv
Leona Arts
David Branson
Pierre Bontavier
Cirelin de Sovalon
Ann-Tabitha Serenity
Aravis Anton
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Nincskaszt

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:04 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.
[color=white]

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Oliver Andrei Petrova
2. Larius Andon
3. Pierre Bontavier
4. Qaletaqa Sundraja

A szoba lakói - bal oldal:
1. Owen Philips
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 7:19 pm

* Pierre a lányra mosolyog örül a döntésének örül, hoyg együt mehetnek kutyát sétáltatni. Kivezényli a kutyusokat a szobából magára vesz egy talárt mert már kezd hűvösödni odakint.
- Neked nincs szükséged egy talárra? Nem fogsz megfagyni? Nálam vana húgom talárja, ha gondolod felveheted nyugodtan. * Mondja neki mosolyogva majd elővesz egy talárt és a kezlbe nyomja.
- Szeretnél még inni enni valamit indulás előtt?
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 7:12 pm

*Követi a fiút, majd egy kicsit lecsüccsen. Jól esik neki a sok kaland után. *
-Szerintem menjünk, vigyük őket. *Majd megsimogatja a kutyusokat.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 7:10 pm

* Pierre a szobály felé indul meg.
- Mit szólnál,ha összeszednénk a kutyusaim és kimennénk a szabadba megsétáltatni őket? Vagy maradjunk beszélgetni? * Teszi fel az ajánlatot miközben a szobályába kinyitja az ajtót és betessékeli a lánykát.
- Csücs le. * Mondja mosolyogva miközben a rohamozó Dínót és Tappancsot fogadja.
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 11:40 am

* A bagoly berepül az ablakon és Pierr ágyára. Engedelmessen lerakja a küldeményt melyben ezek a sorok állnak:
~ Kedves Pierr!
Nem léptem félre...nekem Kevin sosem volt több mint egy barát...de ma már nem is a barátom. Megértem a döntésedet...valahogy sejtettem. Nem akarok így levezni veled...olyan mint alsóba....Nem tudom talán ha másként alakulnak a dolgok akkor maradok....de így már semmi értelme,hogy tovább rontsam az iskola levegőjét.Régóta fontolgatom,hogy sulit váltok...talán most jött el az ideje. Miamitól nem messze van egy hasonlóan színvonalas varázsló iskola. Átiratkozom. Az eddigi ajándékot amiket adtál...nem szeretném megtartani...mert csak...csak arra emlékeztetnének,hogy mennyire hülye és vak voltam egykor.Hálát adok az égnek,hogy megismertem egy ilyen nagyszerű embert mint Te Pierr. Ha minden jól alakul, péntek délután megyek el a suliból,de még folynak az egyeztetések. Jobb lene,ha nem találkoznénk többet...neked is nekem is könnyebb lenne az elválás.Kár,hogy nem Happy End-el végződött ez a dolog.Arra kérlek,hogy menj el Floridába...tudod a két jegy amit tőlem kaptál...úgy terveztük,hogy együtt megyünk...sajnos másként alakult minden.Nem kérlek arra,hogy megbocsáss....ne tedd!Már ne!

SZERETLEK! Angel Bon Nedelya~
. A bagyoly elhagyja a szobát. Ki tudja merre repül...*
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mutatvanyos

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 6:11 pm

~Ez olyan hülyeség...minek is jöttem ide,hisz már rég van csaja...tapadnak rá a nők...1~* Elmegy a háló előtt,de nem kopogtatt,tovább lépdel...*~Most már csak azért is bemegyek...bár azt mondta elszökök mellőlem...hát csak szökjön ha ilyen gyáva!Én ugyan nem fogok kuncsorogni neki!~*Mérgessen elindul a lépcső felé...*~ De akkor is én szúrtam és szeretem...vagyis szeretném szeretni...ha még lehet...~*Visszafordul a háló felé.*~ De akkor is,hogy néz ki hogy egy lány kuncsorog egy fiúnak...ő mondta,hogy már megunt...vagy csak én értettem úgy?~*Mikor eléri a hálót bekopog az ajtón.Nincs válasz.*~Nincs itt szerencsére...sajnos...~* Azóta,hogy szakított Pierrel...azóta nem eszik,nem alszik csak marcangolja magát és azon gondolkosik,hogy kaphatná vissza.Még egyszer kopog majd lenyomja a kilincset. Az ajtó nyivta volt. Ez melepte Angelt,hisz a fiú mindíg kulcsra zárja a szobát.Belép a szobába és Pierr ágyához szökken. Lerakja a vaskos levelet és a desszeretet. Ez valamikor bon-bon volt de már csak egy szétolvadt csokimassza.A levélben ez állt:*
~ Drága, Egyetlen Pierre!
Tudom,hogy nincs mentség arra amit tettem. Hülye voltam mondjuk ki. Nem tudom mi a fene történt velem akkor. Mikor otthagytál nem éreztem se fájdalmat,se dühöt...nem éreztem semmit. Csak később jöttem rá mennyire fontos vagy nekem. Megértem,ha már nem vágysz a társaságomra. Mellesleg megjegyzem,hogy az extrém sportokat továbbra sem hagyom abba,de ezentúl veled megyek sziklát mászni...Smile. Tegnap este hatalmas űr éreztem magamban...mintha kivágták volna egy részem....Nagyon hiányzol és esedezem a bocsánatodért!

NAGYON SZERETLEK! ANGEL BONTAVIERRE

Ui.: A csoki egy kicsit megolvad de azért kanállal meg lehet enni!Smile~

* Lehajtott fejjel blattyog ki a szobából...hiányzik neki Pierr mosolya,mély barna szeme...hülye volt,hogy hagyta elmenni...Még egyszer hátranéz és felmegy a szobájába.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 8:40 pm

*Nem hall semmit. Már éppen azon van hogy elinduljon vissza a szobájába ekkor hangokat hall. Valam8i csaholás félét, mire elmosolyodik és eszébe jut a két kutyus, majd egy puffanás. Érdeklődve nézi az ajtót, ami nemsokára kinyílik és megjelenik mögötte az álmos fiú. Mielőtt belépne, megöleli Pierret majd lecsüccsen a mutatott helyre. Amíg a fiú összeszed néhány dolgot, Leona letelepszik a földre hogy a kutyusokkal játszon. Miközben a két kis ebet simogítja, halkan válaszolgat a fiúnak.*
- Nem volt konkrét célom... csak úgy jöttem. Nem kell szabadkoznod miatta én kérek bocsánatot hogy ilyen későn jöttem... talán holnap jobb lett volna..
*kap egy kis innivalót amit mosolyogva elfogad és iszik belőle egy kicsit. A pohár nemsokára az egyik kis szekrény tetejére kerül, Leona pedig kicsit arrébb ül és egy könyvet kezd el szemlélni a földön. A címe felkelti az érdeklődését. összeráncolt homlokkal néz a fiúra.*
~ Nem gondoltam volna hogy ilyeneket is olvasol..~
*Csendesen a kezébe veszi és találomra kinyitja valahol. Beleolvas, közben a kutyusokat simogatja. nemsokára leteszi a könyvet, nem szívesen olvas ilyesmit lefekvés előtt. Törökülésbe helyezkedik majd Pierrehez fordul.*
- Hogy vagy mostanában? Régen láttalak...

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 8:28 pm

* Az este ismét leszállt. A szobá egy lámpa világította be. Pierre az ágyán feküdt egy fekete borítós pókhálóval díszített könyvet tart kezében. A rettegés című könyvet olvassa. Ez így lefekvés előtt bizonyára nagyon jó ötlet. Pierre ma egész nap a könyvei mellett kuksolt még a jó idő sem csalogatta ki a kuckójából. A szoba most üres majd takarodóig biztos visszatérnek szobatársai is. Egy fekete vászon nadrágot és egy fekete pamut pólót visel. Barna haja kicsit kócoska. Kutyusai ágya előtt pihengetnek. Ekkor a szoba ajtaján kopognat.
~ Vajon ki lehet az ilyenkor? * Kérdezi magától majd látta hogy kutyusai felpattantak és az ajtóhoz szaladtak. Ő is így cselekedett könvét a szoba közepében dobja el. A rendezett szobában ez kicsit furán fest, de ez van. Kinyitja az ajtót majd megpillantja Leonát. Örül a lánynak hisz rég nem látta. De vajon mi az oka a látogatásának? Majd biztos kiderül.
- Szia. Miben segíthetek? Gyere beljebb. * Kérdezi kedvesen szemei majd letapadnak a fáradságtól. Persze be is invitálja a lánykát, hátha itt tudja fogni ge y kicsit beszélgetni.
- Ne haragudj már nem számítottam látogatóra. * Mondja ruhájára tekintve majd felveszi a könyvet a földről.
~ lehet ez az oka a rémálmaimnak? * Kérdi magától majd ezt a gondolatot kiveri a fejéből és lerakja a vaskos könyvet az asztalára.
- Csüccs. * Int az ágyára majd a kutyusokkal hagyja a lánykát. Hoz egy kis üdítőt meg kekszet majd lerakja a tálcá az ágyra és tölt a puharakba. Leona kezébe adja az egyiket majd iszik pár kortyot. Szemei álmosan mégis érdeklődve csillognak a lányra.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 8:17 pm

*Leona indul el a második emelet felé. Egész nap a szobájában döglött és most úgy döntött hogy kimozdul. Lassú léptekkel közeledik a folyosó felé közben eldönti kihez is szeretne tulajdonképpen menni. Érdeklődve nézi az ajtóra kiírt neveket. Odakint végre szépen sütött a nap erre nem tudott elszabadulni a könyvek felől. Kicsit mérges emiatt. mogorván megáll egy ajtó előtt majd sóhajtva bekopog. Hullámos haja a vállára omlik. Fekete kötött pulcsit visel, farmernadrággal, ami elég ritka viselet nála. Lábán bakancs díszeleg és karba font kézzel várja hogy Pierre ajtót nyisson. Reméli hogy egyáltalán bent van. Ekkor eszébe jutott hogy nem hozott semmit. Nincs is konkrét célja amivel zavarhatná a fiút. *
Vissza az elejére Go down
Joseph Kelentin
Diák
Joseph Kelentin


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Nekromanta

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2010 5:32 pm

*Este van. Eljött a séta ideje. Joseph ilyenkor szokott sétálni menni, mert ilyenkor nem zavarja meg senki, legalábbis kisebb rá az esély. Most azonban még sem megy ki, sétálni, ez is már olyan egyhangúvá vált neki, a mindennapos sétát is meglehet unni. Épp ezért ma gyakorolni fog, méghozzá a szobájában. Joseph átlapozza a tankönyvét hát ha van olyan varázslat, amit itt is tud gyakorolni. Rövid időn belül rá is talált.* ~Naturas...~ *Olvassa el a varzsigét, majd rövid tanulmányozás után, feláll az ágyáról és egy megfelelő célpont után kutat. Az egyik polcon meg is lát egy, már szinte elhalt virágot. Leveszi a polcról, majd leteszi maga elé a földre.* ~Bensőnket is adjuk bele? Elmélyülünk benne?~ *A fiú nem nagyon érti, hogy is kell elmélyülni egy varázslatban, mindenesetre egy két percet koncentrál mielőtt elkezdené. Kivételesen, a cél érdekében szép dolgokra gondol. Főkent arra, hogy a hervadt virágból, milyen szép virág lesz. Tehát ránéz a virágra és pálcájával körberajzolja azt. Természetesen nem szószerint, szóval egy kört ír a virág köré, aztán rámutat és így szól*
-Naturas!
*Csendül fel a hangja. Nem sokára, meg történik, az amiben reménykedett. A növény, mintha kissé feléledne, bár még mindig nem olyan, mint újkorában* ~Jólessz...~ *Határozza el magában, többet nem kíván foglalkozni a dologgal, hisz a lényeg hogy sikerült neki, az már kevésbé fontos, hogy milyen mértékben. Leül hát az ágyára és tovább lapozgat. Tekintete, azonban újra és újra a virágra téved.* ~Na jó~ *Hatázorra el magát és újra belekezd. Körberajzolja a virágot rámutat és így szól*
-Naturas!
*Szól ismét és a virág ismét jobb állapotba kerül.* -Naturas! Naturas! Naturas! *Végzi el a varázslatot többször egy más után, kisebb nagyobb szüneteket tartva, mert ugyebár koncentrálni is kell közben, ami azért igénybe veszi még egy varázsló tudását is. De, végül sikerült a növény most már tündöklő égszerként virít a polc tetején, nem mint elhalt, epusztult zöldség. A fiú elégedetten tekint rajta végig, aztán ledől egy kicsit. Többet nem gyakorol, mára ennyi elég. Most csak gyönyöködik szerzeményében*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 8:03 pm

* Pierre az ágyán ül. Éppen kis fiolákba kezdi öntögetni az eddig üvegbe zárt lötyiket. A fiolákra dugókat húz. A bájitalokat ma délelőtt készítette el. A nagy Neza Marathonra készülődött. Ma fog célhoz állni. Így aztán lelkes készülődésbe kezdte. Már eddig is komoly tréningerés volt kutyusai segítségével. Mint mindig most is jó erőben volt és alig várta a megpróbáltatást. Tudta, hogy nem csak a futásról szól a dolog, így aztán tanulmányi felkészülést is folyatott. Minden készen állt. Átöltözött zsebét megtöltötte a bájitalokkal teli fiolákkal. Pálcáját elrakta és búvsút vett kutyusaitól. Izgatottan indult a helyszín felé.
Vissza az elejére Go down
Emil Jahzeel

Emil Jahzeel


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 339
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 2:23 pm

*Emil átadja a kulcsokat Josephnek, majd biccent neki és teljesen érdekletenül hagyja el ezt a hálót. Ő sem lesz éppen jóbarát. Na mindegy...*
Vissza az elejére Go down
Joseph Kelentin
Diák
Joseph Kelentin


Hozzászólások száma : 135
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Nekromanta

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 2:19 pm

*Hosszú a folyósó, nagy a csend, a bőrönd pedig nehéz. Legalább a srác nem beszél hozzá* ~Vajon észrevenné, ha faképnél hagynám?~ *Gondolkodik el. Eljátszik a gondolattal, milyen szórakoztató lenne játszani a diáktársával. De ő nem egyszerű diáktárs. Ő egy prefektus, aki megbüntetheti ezért, így inkább marad a vándorlásnál. De az út végre véget ért. Joseph felsóhajt, leteszi a bőröndöt.* ~Na végre....remélem királyi helyet kapok.~ *Az ajtó kitárul, elég kellemes látvány fogadja. Szép minden és ami a legfontosabb, van hűtő, tehát nem kell többet az ebédlőben mászkálnia. Ki sem kell tennie a lábát a szobából, kivéve ha óra van. Ez olyan felemelő érzéssel tölti el, mintha egy embert kínozna. A fiú mindent megmutat. A helyiség bal része lesz az övé. Több ágyat is lát és cuccokat. Ránéz a férfira.* ~Vannak szobatársaim? Nemár!~ *Nem igazán örül neki, hogy nem lehet egyedül, mert a szobatársaival kell legyen. De aztán átfut az agyán egy másik alternatíva* ~Majd megkínzom őket!~ *Gonosz vigyor jelenik meg az arcán. Miután mindent megszemléltek, végre megkapja a kulcsot. Bőröndjét lerakja az ágya mellé, aztán a könnyes búcsúhoz érünk. Nem, igazán lehet használni ezt a szót, még csak hatalmas túlzással sem. A fiú még elkezd valamit magyarázni, de természetesen erre az információra Josephnek nicns szüksége, ezért körül belül a mondandója felénél így szól*
-Viszlát!
*Majd rácsukja az ajtót.* ~Na persze, majd pont a te tanácsaidra leszek rászorulva...chh...mégilyet, megáll az eszem!~ *Csóválja a fejét, aztán berendezkedik a hálójában. Talán még a könyveit is előveszi, mert a tanulás sosem árt*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 8:59 pm

* Amint elbúcsúzott Leonától a szobájába sietett. Átöltözött háló ruhába, majd mosakodott és eült az ágyára. Egy csomagot talált. Elolvasta a levelet, de úgy döntött csak holnap válaszol rá. Eldőlt elaludt majd álomba sírta magát.
Vissza az elejére Go down
Senna Marsine - archiv
Tanár
Tanár
Senna Marsine - archiv


Hozzászólások száma : 438
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 6:55 pm

*Egy kis csomag jelenik meg a szobában. Egy levél is található a csomagban - a nellond bármelyik boltjában levásárolható 7 ezüstös kuponon kívül -, ami a következőt tartalmazza:*

Tisztelt Bontavier úrfi,

Remélem nem bánja, hogy nem tudta megcsillogtatni tehetségét, és kicsit élvezte az estét. Elnézést, az esetleges félreértés miatt.

Senna Marsine, allidonos szakvezető-helyettes
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 4:04 pm

* Hát igen Pierre nem volt túl jól. Délelőtt lázas is volt most meg szédül.
- Megköszönném, ha elvinnéd Dínót sétálni. Jó olvasgatást. Nem kell kapkodnod. * Mondja a lánynak. Miután elmennek lefekszik és egyből elalszik.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 4:00 pm

*Leona nem törődik a fiú pesszimista szavaival, ő bízik benne és abban, hogy mindent megtesz és jól alakulnak a dolgok. Látja, hogy neki sem fájnak már a családjával történtek. Ennek végtelenül örül. A fiú szavaiért nagyon hálás. Bízik benne, hogy igaza van, és visszafogadják az Arts családba. Mosolyogva feláll és átöleli barátját. Egy puszit is nyom az arcára.*
- Köszönöm! Örülök, hogy nálad is minden rendben van. Meglátod, nem lesz semmi baj. Most viszont mennem kell, köszönöm a könyveket. Igyekszem visszahozni őket. Egyébként, hogyha pihenni szeretnél, vagy gondolod, elvihetném Dínót sétálni.
*Mosolyogva pillant a kutyusra. Azért gondolta, hogy elmehetnének, mert a másik ebecske szundikál és Pierre is úgy látszik pihenne egy kicsit. *
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:50 pm

* Leona talán többet remélt tőle, mint amit tényleg tehet, de hát jó barát a fiú és a lányka is, szóval mindent elkövet, hogy minden rendbe jöjjön. Szeretné, ha Rayko újra vidám lenne és Leona nem aggódna miatta, hanem jól mulatnának együtt.
- Tudod nem ígérek semmit, de mindenképp beszélek vele. Remélem lesz valami hatása is. * Mondja a lánynak aki eközben megnézegette a könyveket. Talán tetszeni fognak neki. A családjáról is kérdezett amit egy picit meg is bánt, mert nem tudta, hogy mit reagál rá. Szerencsére mosolyogva kezdett beszélni.
- Örülök, hogy jól alakulnak a dolgaid. És örülök, hogy talán megtalálod a családodnak azt a részét akik úgy bánnak veled ahogy megérdemled. * Mondja mosolyogva és megsimítja a lányka arcát. Ő is beszélni kezd. Szerencsére már nem esik a nehezére sőt mosolyogva tud visszaemlékezni azokra a szép napokra, amik nagymamája halál előtt voltak. És most már abba is biztos, hogy lesznek még szép napok.
- Kishúgom vidámsága felvidította az egész családot. A kisleányka nem értette teljesen a történteket és olyan volt mint régen. Kérte a család törődését. Így aztán szépen átjutottunk rajta. Már én is jól vagyok és mosolyogva tudok emlékezni a régi szép napokra és hiszem és tudom, hogy lesznek még ilyenek. * Mondja aztán most elhallgat egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:39 pm

- Köszönöm, hidd el én vele leszek. Remélem minden rendbe jön.
*Legszívesebben felugrana, hogy megölelje barátját. Nagyon hálás neki és reméli hogy a beszélgetésnek lesz eredménye. Hálásan rámosolyog, majd figyeli a kezébe nyomott könyveket. A legendákra nagyon kíváncsi. Elvigyorodik. Alig várja, hogy neki kezdhessen. Bele is lapoz egy kicsit, és a képeket nézi. Van benne pár. Ekkor a fiú feltesz egy kérdést. Leona már régen nem merült bele komolyabban a dologba. De érdekes dolgok történtek mostanában, szóval egy reménykedő mosolyt megengedett magának.*
- Tudod, már minden jól alakul. Képzeld el, hogy van egy unoka testvérem.. és neki küldtem levelet a nagyim temetésével kapcsolatban. És amikor visszaírt, elmesélte, hogy nem hallott rólam, már nagyon hosszú ideje. Mert ugye, anyám eltűnt és nem mondott senkinek, semmit. A nagymamám pedig inkább rejtegetett engem, mert nem tudta mi lenne a többiek reakciója apámmal kapcsolatban... de mindegy.. A unoka testvérem vissza írt. Ő már kicsit nagyobb mint én. Frissen végzett valami másik varázsló iskolában és munkába állt. Tartjuk a kapcsolatot, mesél a többiekről... és azt szeretné, hogyha nyáron egyszer elutaznék hozzájuk... ezt még nem döntöttem el, majd elválik...
*hatalmas mosollyal az arcán néz barátjára. Álmában sem gondolta volna, hogy ilyesmi történhet vele.*
- A te családoddal minden rendben? Te jól vagy?
*Komolyan néz a fiúra. Nem tudja, hogy kiheverte-e már, ami történt, és hogy a családja is rendben van-e már.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:27 pm

* Pierre figyelmesen hallgatja a lánykát. nagyon megdöbbent azon amit Leona Raykóról mesélt. Komolyan aggódni kezdett a fiúért. tudta, hogy megesik vele, hogy duzzog egy sort, de látta Leonán, hogy biztos benne, hogy komolyan bántja valami a fiú lelkét. Ismerte a fiút és tudta mennyire komolyan veszi a büszkeségét és valaki ebbe bele tört és az biztos nem könnyű most a srácnak. Bíztatóan nézett Leonára.
- Persze Rayko jó barátom majd beszélek vele. remélem rendbe jön a lelki békéje. Te meg ne aggódj miatta. Légy vele mint máskor ne hanyagold nehogy ronts a helyzetén. Légy őszinte és kedves vele, mint mindig. * Mondja a lánynak majd kiválaszt kettő különösen jó könyvet.
- Tessék ez egy legenda nagyon érdekes és rejtélyes. Ez meg egy szerelmi kalandregény. majd megtudjuk melyik tetszik neked. * agyja a lányka kezébe két kedvenc köyvét.
- és mond csak mi a helyzet a családoddal? * Kérdezi csendesen, olyan csak akkor válaszolja, ha akarsz hangnembe. Nem akarta elrontani a hangulatot, de érdekelte a lány.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:13 pm

*Leona megkönnyebbülten pillant a könyv halomra. Igazából nem is tudja, hogy mit szeret, de majd eldől. Hisz Pierrenek és tudja , hogy jó könyveket kap majd a kezébe. Vigyázni is fog rájuk, hiszen hallotta a múltkor, hogy a fiú a nagypapájától kapta. Majd szépen berakja őket a szekrénybe, ott biztosan nem eshet bajuk. A fiú a következő kérdésével, pontosan oda irányítja a beszélgetést ahova a lány szeretné. Lesüti szemét és mesélni kezd.*
- Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Mi sem táncoltunk, mert nekünk is kalandunk volt... a zöld kapun mentünk keresztül és egy városba kerültünk... hát végül is meg kellett oldanunk néhány dolgot.. De jól éreztem magam. Aztán Raykoval még együtt maradtunk egy kicsit és beszélgettünk.. Tudod, mostanában nincs vele minden rendben..Kérdeztem, hogy mi baja és elmondta, hogy volt egy kis kalandja és vesztett. És azóta nem találja a helyét és azt mondta szégyent hozott a családjára. De ez nem igaz! Pierre én annyira szeretnék segíteni neki, de nem tudom mit mondjak. Próbáltam meggyőzni, hogy nem tett semmi olyasmit, amivel aláásta volna bárkinek a tekintélyét, de nem tudtam meggyőzni.. és arra gondoltam, hogy te talán tudnál segíteni.. elvégre te is fiú vagy és talán jobban megérted min megy most keresztül. Szóval, arra szeretnélek megkérni, hogy ha lesz időd, akkor tudnál vele beszélni?
*Tekintetével kérleli barátját. Ő nem tudott mit tenni és úgy érezte, hogy ez nem egyszerű duzzogás Raykonál. Valami komolyan bántja a lelkét.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:01 pm

* Leona nem ellenkezett, hogy nem hozzá jött amit örömmel tapasztalt a fiú. Kutyusával már jó barátok lettek végül is Dínó mindenkit megkedvel aki kényezteti őt. Tappancsot nem hajtotta fel a lányka amiért hálásan pillantott rá. A kicsi kutya már egy ideje nem aludt valami jól és most végre álomra hajtotta buksiát. Közben a lánykával nekiestek a keksznek és a gyümölcslének is.
- Összegyűjtöttem néhány könyvet majd elmondod, hogy milyen jellegűeket szeretsz és az alapján válogatunk közüllük. nem is kell velük kapkodni, de majd meglátod, ha neki esel le se tudod majd rakni. * Mondja mosolyogva a lánykának aztán a bál kerül szóba.
- Igen Zarával voltam. Én nagyon élveztem jó kis kalandba volt részünk. Na és neked meg Raykonak, hogy tetszett a bál? Táncoltatok? * Kérdezte mosolyogva a lánykától aztán hagyta hadd meséljen.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:48 pm

*Leona mosolyogva szemléli az ajtóban megjelenő barátját. Megöleli és viszonozza a puszit is. Látja, hogy a fiú emlékszik az ígéretére, ezért nem hozza szóba. Vigyorogva leguggol és megvakargatja a kutyus pocakját, meg ahol eléri. Nagyon megkedvelte a kutyust. Mostanában elég sokszor volt alkalma simogatni. A másik éppen alszik, úgyhogy a lány csendesen elmosolyodik majd a fiú felé fordul. *
- Köszönöm..
*Megeszik egy kekszet és iszik egy kicsit a gyümölcs léből. A könyveket kezdi szemlélni, Pierre asztalán. tetszik neki a tartalmuk. Majd elkerekedett szemmel figyeli , az ágyra helyezett kupacot.*
- Hű... hogyha ezt mind nekem szánod, előre közlöm, hogy nem olvasok valami gyorsan..
*Rávigyorog barátjára és leül a kutyus mellé. Reméli, hogy tud egy kicsit egy helyben maradni és játszhat vele. Még nem akar rögötn a közepébe vágni a kérdéseinek, így csak egy apró témát hoz fel.*
- Láttam, hogy ott voltál tegnap a bálon, de nem volt alkalmunk beszélni.. jól láttam, hogy Zarával voltál? Jól éreztétek magatokat?
*Mosolyogva nézi barátját. Iszik még egy kicsit közben hallgatja a választ. Szétbomlott haját a füle mögé simítja és vár.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:38 pm

* Pierre csendeben feküdt az ágyon. Néhány oldal elolvasása után mintha kopogtatást hallott volna. Szinte biztos, hogy valaki van az ajtó mögött, mivel a szobába egyedül tartózkodott nem valószínű, hogy csak szobatársai neszeznek. Feláll lerakja a könyvet, úgy, hogy tudja folytatni, ha elment a látogató. Az ajtóhoz lépked és kitárja. Egy csinos lányka állt és várt bebocsátást. Nagyon megörült, mert Leona jött.
- Szia Leona. Gyere beljebb. remélem hozzám jöttél, mert a többiek felszívódtak. * Mondta mosolyogva, de nem is várta meg a választ. Betessékelt a lányt majd becsukta az ajtót. Egy öleléssel és egy baráti puszival egészíti ki a köszöntést majd betereli a hálórészébe. Ekkor jutott eszébe, hogy könyveket ígért a lánynak. Dínó lelkesen üdvözölte a látogató lánykát. tappancs fel sem ébredt tovább aludt az ágy sarkában. Pierre poharakat gyümölcslét és kekszet vett elő. A kekszet egy tányérra rakta a tányért egy tálcára rá két poharat amit tele töltött alma lével.
- Vegyél. * Parancsol rá kedvesen a lánykára aztán leül mellé az ágyra. Az asztalára rakja a tálcát amit mindketten jól elérnek. Egy kicsit vár aztán végül megszólal.
- Hogy vagy? Mesélj valamit. * Mondja a lánynak aztán egy nagy kupac könyvet hoz az ágyra. Mosolyogva ránéz és várja mit mesél. Ha nem kezd beszélni magától akkor kérdezgetni fogja bár nem az a típusú lányka akit nyaggatni kéne. És elég jó barátok mindent elmondanak egymásnak.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:20 pm

*Leona sétál a folyosón. Megáll a szoba előtt. Pierrehez jött, mert a fiú múltkor könyvet ígért neki. Bekopog az ajtón, majd várja a választ. Nincs nála semmi. Fehér ruhában van, fekete harisnyában és bakancsában. Haját kontyba fogta. Nyakában lóg a nyaklánca, éppen a medáljával játszik. Igazából nem csak könyvet szeretett volna kérni a fiútól, hanem tanácsot is. A tegnapi beszélgetés Raykoval kicsit megrémítette és elhatározta hogy helyre rakja barátját. Idegesen hallgatózik, de nem hall odabentről neszeket. Azért reméli, hogy talál itt valakit.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Afrikai aranymacska háló - Page 2 Druida

Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:14 pm

* Pierre a délelőttöt végig aludta. A tegnapi bál nagyon elszívta az erejét. végül aztán felkelt megebédelt aztán felment a szobájába. Egy melegítő nadrágba egy rövid ujjú pólóban és papucsban ült a szobában. Így elég ritkán lehet látni, de inkább csak szobatársainak. De hát, ha csak ül a hálóban tanul meg pihen minek öltözzön fel szépen. Arra vannak a kényelmes ruhák. Most az ágyon feküdt kezében egy vörös borítós arany betűs könyv volt. Nem meglepő módon olvasással ütötte el az idejét. Tegnap délelőtt már végzett a tanulással. Jól is tette,mert egy olyan este után mint a tegnapi nem képes tanulni. Így mára maradt a pihenés és a kikapcsolódás. kutyusai fent feküdtek az ágyán, Ők is élvezték már a kis kikapcsolódást. Szobarésze mint mindig most is szép rendbe volt rakva csak egy két könyv hevert az íróasztalán. Dínó odabújt gazdijához egy kis kényeztetést várt. Most meg is kapja. Tappancs már be is vágta a szunyát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Afrikai aranymacska háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrikai aranymacska háló   Afrikai aranymacska háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Afrikai aranymacska háló
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: