Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fekete özvegy háló - Page 19 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 19 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 19 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fekete özvegy háló

Go down 
+20
Miley Hortingberg
Toportyán Zakariás
Laura Wylee
Meriel Ravenwood
Valeriel Ravenwood
Hallbjörn B. Laxness
Leona Arts
Lola Lois Burn
Senna Marsine - archiv
Andrey Bogdan
Hunyadvári Szevér
Rowan Stanford - archiv
Maria Love
Samantha Troops
Nathaniel Ravenwood
Jack Darkfield
Blanche Ravenwood-archiv
Caroline Nelson - archiv
Samuel J. Colwell
Kalandmester
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Nincskaszt

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:19 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Cecile Mignonette
2. Speranza di Bagliore
3. Thalia Lester
4. Ariana Hooper


A szoba lakói - bal oldal:
1. Eryn Souza
2. Elizabeth Mary Bennet
3. Miley Hortingberg
4. Maria Love
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 8:40 am

- Az emberek tudatlanok. A legtöbb embernek fogalma sincs, mit veszít azzal, hogy nem ismer meg. Fogalmuk sincs, mekkora kincset veszítenek veled. Ha pedig annyira nem látnak az orruknál és a félelmüknél tovább, hogy nem látják a kincset, akkor miért törődsz velük? *Rövid szünetet tart, majd elmosolyodik; bár az esernyő takarásában, de szemén is látszik, hogy mosolyog.* - Legalább több jut a kincsből nekem. Babonás pedig valóban nem vagyok... és nem is tudod még igazán, mennyire furcsa ez a tárgy... *Sejtelmesen forgatja az esernyőt a kezében. Közönséges esernyő lenne, vagy valóban különleges? Nos, mindenképpen a második... a kérdés csak az, hogy kinek. Viszont mikor a fiú újra az ajándékot kezdi nézni, akkor a forgatás lelassul, majd újra leáll, Ariana is egészen mozdulatlanná dermed, és egyre kétségbeesettebb szemekkel pislog ki harogomo-ja mögül. Mikor a fiú kiejti a szavakat, miszerint nem tetszik neki, egy hosszú pillanatig behunyja a szemét, majd kinyitja. Közelebb húzódik a szekrényhez, szinte teljesen annak ajtajához lapul, az esernyőt pedig a feje fölé emeli. A kezét, amin ujjait eddig keresztbe tette, most csak maga mellett lógatja, másikkal ugyebár az esernyőt tartja, úgy, hogy az valamennyire eltakarja az arcát. Fejét lehajtja, haja az arcába hullik, így az még kevésbé látszik.* - Ahogy gondolod. *A hang még hidegebb, mint mikor a fogadóban Dean került szóba; már ha ez lehetséges egyáltalán. Hirtelen löki el magát a szekrénytől, Zakariáshoz lép, kis híján kitépi a kezéből az álomfogót, majd az asztalhoz sétál, nem nézve a fiúra.* - Akkor hazaviszem a... húgomnak. Biztosan örülni fog neki. *A szó előtt elcsuklik a hangja; az esernyőt a székre teszi, az álomfogót az asztalra, maga elé. Az asztalra támaszkodik, előredől, haja az arcába hullik, szemét behunyja... Szőke kislány, halványkék ruhában, kezében színes, papírból hajtogatott szélforgó, azt fújogatja, hogy forogjon. Szürke sírkő, rajta gyönyörűen faragott kereszt, született 1998. április 23., a tavasz gyermeke, meghalt 2005. április 12., már majdnem hét éves volt...* - Ő biztosan... nagyon fog neki örülni. Ő... nem fogja visszautasítani. Ő... nem tudja visszautasítani. *Tompán hallja a saját hangját, mintha messziről, nagyon messziről szólna; megtörten buknak ki a szavak a száján, aztán beharapja remegő ajkát, és nem szól semmit, csak csukott szemmel támaszkodik az asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 8:14 am

-Lehet.. *a fiú felsóhajt, és egy kissé lehorgasztja a fejét.* -De az emberek nem mindig akarják megismerni a másikat.. Sőt, szinte soha. És éppen a szemem az, ami miatt mindenki furcsálkodva néz rám. Az ember féli a furcsát, az ismeretlent, megretten tőle, és nem is akarja megismerni. Engem sem. Éppen ezért vagy te ilyen kivételes. *mosolyog halványan, felnézve a lányra. Az esernyőre csak ráncolja a homlokát.* -Furcsa dolgaid vannak, de ahogy elnézem, babonás egy cseppet sem vagy. Vagy talán ennyire vakmerő vagy és fittyet hánysz a balszerencsére? *kérdezi kissé kihívóan, cukkolva a lányt, de csak játékosan, furcsálkodva nézve az esernyőt. A tündérre meg csak vállat von.* -Angyal, tündér, a lényeg, hogy egy égi lény vagy. *aztán csak sejtelmesen somolyog tovább a lány bizonygatós szavaira.* -Akkor megmaradok ebben a jóhiszemben, úgy látom. Persze az ember mindig azt adja, amit kap, mert mást nem igen tud. És ha így van, akkor velem szemben egy rossz szavad sem lehet. *mondja, kissé kihívóan, kacéran huzogatva szemöldökeit, majd az ajándékot kezdi el bontogatni.* -Még. *csak ennyit mond, majd megszemléli az ajándékot. Feljebb emeli, megnézi, ahogyan megcsillan rajta a fény, a tükörben visszaverődik, megpillantja benne magát, az éjfekete szemeit. Kászon is lehunygszik, és kihúzva magát, leül Zakariás lábaihoz.* ~Honnan szerezte szerinted? Nem tudom, de ez nagyon sokba kerül.. Nem mindennapi.. Páratlan munka.. Biztosan drága volt. Nem kéne visszautasítanod. Nem kéne elfogadnom. Ennyit nem érek, ez biztos. Szerintem neki igen. És lehet, hogyha nem fogadod el, akkor megbántod. Nehéz ügy.. Nagy dilemma.. Akkor mondd neki kedvesen. Igyekszem. Csak ügyesen.~ *a fiú végül visszateszi az álomfogót a dobozba, majd ránéz Arianára.* -Ennél jobb ajándékot keresve se találnék. Ha az igazat kéne megmondanom, ez nem tetszik.. Imádom! Csakhát.. ez nem lehetett valami olcsó, és igazán nem szeretném, hogy magadat adósságokba hajszold miattam, meg, hogy ennyit kiadj értem. Akármennyire bizonygatod, hogy van miből, és érek ennyit rá kell, hogy cáfoljak. Ilyen sokat nem érek. Ez a legremekebb munka, amit valaha is láttam. Dean biztosan nem örülne neki, hogy ilyen kincset adsz nekem. Ez túlságosan is nagy érték ahhoz, hogy ilyen könnyen, egyszerűen köszönetből add. Röstellem, és nem is szeretnélek megbántani, mert ez egy csodás ajándék, de tényleg, de.. félek, hogy.. nem fogadhatom el.. *mondja, bár kezeivel még mindig az álomfogót piszkálja, egyik kezével a tollakkal játszogatva, azt pörgetve ujjai között, néha a tükörhöz is hozzá-hozzá érve.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 8:03 am

*Mikor Zakariás csak leteszi maga mellé az ajándékot, akkor csalódottan pislog, majd a legelső mondatra elhúzódik, eléggé gyorsan, és csak kérdő tekintettel néz a fiúra, annak magyarázatát várva. Azt hamarosan meg is kapja, mire elmosolyodik, és megvonja a vállát.* - Nem értem az embereket. Az egyetlen magyarázat, amit el tudok képzelni, hogy a szemed taszítja őket... Bár engem az is inkább vonz, szerintem tényleg szép szemeid vannak. De ha az emberek túllépnének ezen, és megismernének, biztos vagyok benne, hogy sokkal kedvesebben fogadnának, mert téged a jellemed alapján lehetetlen nem kedvelni. ~ Jó... egy valakit tudok, akinek sikerült. De ő kivétel. Az részben miattam van, másik részben pedig ő szinte senkit nem kedvel. ~ *A szavak kimondása közben egyszerűen feláll, kinyitja a szekrényt, annak alján tapogatózik, majd kihúzza a rózsaszín - igen, rózsaszín - esernyőt, rajta sötétebb, rózsaszínes mintákkal, mint rózsaszirmok, rózsalevelek, és egyéb. Kinyitja, majd csak forgatja a kezében; egy pár pillanatig azt nézi, majd felpillant Zakariásra, és elmosolyodik.* - Különben pedig... merem azt mondani, hogy nem földreszállt angyal vagyok. A legtöbb embernek hiába mondom... őrangyaluknak fogadnak, angyalnak hívnak... pedig korántsem vagyok az. Ha már minden áron égi lénynek akarsz nevezni... nevezz tündérnek. ~ De nem Tennyo-nak... soha sem Tennyo-nak. Azt még neked sem szabad. ~ - A határtalan kedvességről és jóságról pedig... nem vitatkozom veled, úgysem tudnám elérni, hogy ne ezt gondold rólam. Szavakkal nem, viselkedéssel pedig veled szemben nem vagyok képes bizonyítani, hogy tévedsz. *A jósos szavakra csak a vállát vonja meg, somolyog, továbbra is az esernyőt forgatva.* - Ennyire még nem vagyok profi. *Mikor a fiú végre kinyitja az ajándékot, de nem szól semmit, akkor az esernyőt úgy emeli fel, hogy a száját el is takarja, csak kétségbeesetten csillogó szemei látszanak. Másik kezét a háta mögé rejti, és két ujját keresztbe teszi, szurkolósan, persze csak miután becsukta a szekrény ajtaját, hogy háttal neki tudjon dőlni.* - Nem tetszik...?
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 7:48 am

*A lány szavaira még egyszer végigméri a dobozt, majd nemes egyszerűséggel leteszi maga mellé az ágyra.* -Azt még igazán megvárhatom. *mondja komoly hanggal, de sejtelmes mosollyal. Amikor a lány átkarolja a nyakát, akkor a szíve kissé hevesebben dobod, de csak somolyog magában. Aztán, mikor a szavakat hallja, összeráncolja a szemöldökét.* -Igazán furcsa egy teremtmény vagy te Ariana.. Nem sok ember akarta eddig ugyanis meghálálni a puszta létezésemet. Többen inkább ellenkezőleg voltak.. Nem szívesen fogadtak.. Ha ezek után még képes vagy azt mondani, hogy nem egy földreszállt angyal vagy, akkor el kell árulnod, mit vétettél, hogy a Magasságos letaszított maga mellől. Nem bírta elviselni határtalan kedvességed és jóságod? *kérdezi igazán komolyan, kedves hangon, a maga mélyfekete szemeivel figyelve a lányt, majd a kutya, hallva Pereus szavait, behúzza a nyakát, farkát, fülét. Afféle "sajnálom, nem akartam, ugye nem haragszol azért?" magatartást vesz fel, és még a vadmacska oldalát is megbökdösi, megnyalva az állatot. Zakariás pedig védekezően emeli maga elé a kezeit.* -Jólvan, jólvan, kibontom! Látom, robban a bomba. *neveti el magát egy kicsit, bár ez inkább kuncogás, majd maga elé veszi a csomagot és bontogatni kezdi.* -Bár.. *somolyog tovább.* -Sosem gondoltam volna, hogy egy jós bepánikol egy ajándék miatt.. Elvileg látnod kéne a reakciómat. És, ha tőled van, csak jó lehet. *mondja, majd kibontja a csomagot, de tényleg, és megszemléli a tartalmát. Egy ideig csak méregeti, és nem szól semmit, se arca, se szemei nem árulják el, mit gondol az álomfogóról.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 3:53 pm

- Pontosan három perc és huszonnyolc másodperc múlva. *Jelenti ki habozás nélkül, komoly arccal. És nem mondhatni, hogy rángatja a fiút, inkább csak finoman vezeti, bár tény, hogy az egész szobán át. A következő szavakra csak felsóhajt, majd átkarolja Zakariás nyakát, úgy, mellette ülve, és a vállára hajtja a fejét.* - És nekem arra is szükségem van, hogy valamivel viszonozzam az egész létezésed. *Mikor Kászon ugatni kezd, akkor Pereus rosszallóan tekint rá, gyilkos szemvillanással.* - Ezaz, süketíts meg, idióta... *Morogja, mire Arianától kap egy enyhe pofonszerűséget, pontosabban inkább csak meglegyinti, fájdalmat okozni nem akar. Aztán csak visszafordul Zakariáshoz, és kiskutyaszemekkel pislog rá.* - Tessék kibontaniiii! Egy csomót stresszeltem, hogy tetszeni fog-e neked, szóval bontsd ki, mielőtt bepánikolok, és visszaveszem.

//Csokis-fügés fagylaltdesszert, nyami ^^//
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 3:34 pm

-Nem vagyok kíváncsi. Csak egyszerűen érdekel, mikor robban a levélbombád. *aztán, miközben rázogatja a csomagot, szépen karon ragadják és lenyomják az ágyra, ami ellen igazából nem nagyon tiltakozik, mégha egy egész szobán kell is átrángatni. Mikor aztán lenyomják, a lány szavaira csak biccentget.* -Hát, nekem is jó minden, az igazat megvallva. De azért ne keverjünk engem veled. Mert te nem véletlenül kaptad azt a naplót, neked akkor szükséged volt rá. *mondja egy biccentéssel, aztán a lány szavaira kissé értetlenkedve, de végighallgatja a szavakat, majd biccent.* -Hát, ha így érzel, akkor kell, hogy legyen. *mondja, majd a levélbomba kifejezésre csak tartja az ölében a csomagot.* -Tudtamén! *Kászon is hevesen ugatni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 3:26 pm

*A fiú szavai hallatán finoman végigsimít a virágokon, mikor a vázába teszi őket, majd hálásan rámosolyog a kutyára, aztán ugyebár az ölelés, majd már oda is adja az ajándékot.* - Mondták már neked, hogy néha túl kíváncsi vagy? *Kérdezi meg kissé félredöntött fejjel, mosolyogva, majd bólint, és ha Zakariás semmiképpen nem hajlandó beljebb lépni, akkor szépen megfogja a karját, az ágyhoz vezeti, ülőhelyzetben lenyomja rá, aztán leül mellé, és felhúzza a lábát.* - Akkor ezt meg is beszéltük. Különórák. És mikor gondoltad? Nekem szinte bármikor jó, amikor nincs szakkör, mert azért azokra illik elmennem, tudod, példamutatás... És az én névnapom, születésnapom is messze van, mégis megkaptam tőled a naplót, és mégis itt vagy velem, tehát ezt nem fogadom el indokként. *A következő mondatra lehajtja a fejét, és igazán halkan szólal meg, a takarót nézve.* - Pedig de. Tudod... néha annyival könnyebb lenne, ha nem lennél, de... mégsem tudlak elveszíteni. Talán néha könnyebb lenne úgy, ha sosem léptél volna bele az életembe, de már megtetted, a része vagy, és innentől nincs visszaút. Szeretlek; nem mint a szerelmemet, de azt hiszem, nem is mint egy barátomat; nem mint egy testvért, nem mint bárkit, egyszerűen... szeretlek. Van ilyen egyáltalán? *Kérdőn néz fel a fiúra, majd halványan elmosolyodik az utolsó kérdésre.* - Levélbomba.
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 3:13 pm

*Kászon lelkesen vakkant, és hevesen csóválja a farkát, mikor a lány megsimogatja, majd elveszi tőle a virágcsokrot.* -Külön neked válogatta. *teszi még hozzá a fiú halvány mosollyal, majd figyeli, ahogyan a lány beviszi a dolgokat. Kissé felvonja egyik szemöldökét.* -Csak nem rejtegetsz valamit? *kíváncsiskodik, a lány furcsa megmozdulásaira, ahogyan fordul, meg minden.. Végül pedig már csak arra lesz figyelmes, hogy Ariana a nyakában lóg, aminek persze nagyon is örül. Mosolyogva öleli vissza a lányt, szorosan, miközben finoman végigsimít a hátán.* -Hát jó, ha ennyire szeretnél még többet velem lenni, igazából adhatok különórákat.. *hallatszódik a beleegyező, kissé megjátszottan elnyújtott hang, majd a lány újabb szavaira, és elengedésére kíváncsian pislog párat, majd értetlenül emelkednek meg szemöldökeit, de világért se lépne beljebb az ajtóban.* -Méghogy nekem? De hiszen, a születésnapom tudtommal messze van, a névnapom szintén.. *töpreng félhangosan, majd mikor megkapja a csomagot, akkor értetlenül néz továbbra is.* -Nem is tudtam, hogy átkozni szoktál ezért. De.. mi van benne? *kérdezi, miközben a füléhez emeli, és finoman megrázza. Hallja, ahogyan zörög benne valami, és a tükörhöz ütődnek a szálak meg a tollak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 2:43 pm

*Kászon bólogatására csak nevet, majd egyik kezét gondosan a háta mögött tartva leguggol a kutya elé. Először is, daimón ide vagy oda, kissé megsimogatja a kutya fejét, persze csak röviden. Aztán veszi el a csokrot, és egyenesedik fel.* - Köszönöm szépen. *Látványosan a kutyának köszöni meg, majd úgy fordul meg, hogy az eddig a háta mögött tartott kezét előre veszi, így maximum néhány pillanatig látszhat a zöldes csomagolópapír, ami minden bizonnyal rejt valamit. Az asztalhoz lép, Zakariásnak háttal, és az ajándékot először is egy könyvkupac mögé teszi. A sarka persze kilátszik, de talán annyira nem feltűnő. Ezután felkapja a vázát, majd már el is tűnik a fürdőben; friss vizet tölt bele, és méltó helyére teszi a virágcsokrot, aztán vázástól vissza az asztalra, és ezután fordul Zakariás felé.* - Pedig tényleg vennék tőle néhány órát, mert nekem hiába járt a fejemben folyamatosan, hogy mégis hol lehetsz, sehogy nem találtalak. *Rövid habozás után előre lép, és szorosan átöleli Zakariást, fejét a fiú vállára hajtva, és elég sokáig nem is engedi el.* ~ De biztos, hogy tetszeni fog neki...? - Ariana, ha megint kezded a hülyeségedet, esküszöm felugrom az asztalra, és én adom oda neki! ~ *Pereus szemei már határozottan dühösen villannak meg, ahogy a lányra néz, az pedig nyel egyet, majd elhúzódik, és halványan rámosolyog a fiúra.* - Szerintem van itt neked valami... *Azzal már meg is fordul, az asztalhoz lép, és elveszi onnan az előbb letett valamit. Zöld papír, benne pedig a fekete álomfogó a tükörrel, mellette pedig a fiú találhat egy rajzot saját magáról, ahogy a kutyája mellett guggol. Kissé habozva lép Zakariás elé, és lassan nyújtja felé, bizonytalanul.* - Csak valahogy viszonozni akartam a naplót, meg úgy... mindent. Azt, hogy egyáltalán létezel, és itt vagy, és éppen mellettem, és hogy beléptél az életembe, még ha van olyan pillanatom is, amikor hevesen átkozlak ezekért.
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 2:32 pm

*Mikor a keze a levegőt kaparássza, és kishíján megüti a lányt a nagy lendületben, még idejében visszarántja a kezét. Kászon lelkesen csóválja a farkát, miközben fejével bólogat, és igyekszik a csokrot Ariana számára láthatóvá tenni, jelezve ezzel, hogy neki jött. A lány szavait hallva Zakariás arcán halvány mosoly jelenik meg, és megtámaszkodik féloldalasan, sármosan az ajtófélfában.* -Hát, tudod, ha egyszer valaki mindig a gondolataimban jár, akkor bizony könnyen megjelenik, szinte a semmiből. És titkos forrás a mesterem, nem adhatom ki sajna, pedig tény, hogy az egyik legjobb, mind közül.. *mondja sejtelmesen mosolyogva, miközben fekete szemeivel figyeli a leányzót. A kérdésre elmosolyodik.* -Ahogy a kedves hölgy kívánja, nekem igazából teljesen mindegy. *mondja egy elegáns fejbiccentéssel a gáláns mondat után.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 2:11 pm

*Az utolsó mondat úgy lenne helyesebb, hogy "megköszörüli a torkát és bekopogna az ajtón", tekintve, hogy még mielőtt kopogásra emelt keze elérhetné az ajtót, az kitárul. A szoba kilépni készülő lakója megtorpan, mikor tudatosul benne, hogy útját akadályozzák; a kutya alapján már jól tudja, hogy kicsoda. A virágcsokron elmosolyodik, majd felemeli eddig lehajtott fejét, és rámosolyog Zakariásra.* - Hozzád indultam, Szépszemű. Kitől tanulod a gondolatolvasást? Befizetnék hozzá néhány órára, úgy látszik, hatásos. *Reméli, hogy a kezében lévő valamit sikerült észrevétlenül a háta mögé rejteni, majd hátrébb lép egyet.* - Bejössz esetleg, vagy megyünk valahová? *Persze a vadmacska is a lába körül ólálkodik, de csak biccent a kutyának meg a fiúnak, nem mozdul Ari lába mellől.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2009 2:02 pm

*Egy vékonyabb fiú sétál a folyosókon, miközben kutyája után kutat. Valahogy elrohant előre, és nem nagyon látta, merre kanyarodott. Éppen ezért kicsit tempósabban kezd el sietni, futni, szaladni, majd vesz egy kanyart, és meg is látja, ahogyan Kászon ott ül a fekete özvegy háló előtt, szájában egy virágcsokorral, és lelkesen csapkod a farkával, vadul szugerálva az ajtót. Zakarisá elneveti magát, majd odakocog a kutya melé, és megigazítja magán feket pólóját, farmerjét, haját, sálját, mely a nyakában van, karpereceit, majd végül megköszörüli a torkát és bekopog az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 19 Nincskaszt

Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:19 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Cecile Mignonette
2. Speranza di Bagliore
3. Thalia Lester
4. Ariana Hooper


A szoba lakói - bal oldal:
1. Eryn Souza
2. Elizabeth Mary Bennet
3. Miley Hortingberg
4. Maria Love
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fekete özvegy háló - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fekete özvegy háló
Vissza az elejére 
19 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» Fekete torony
» Fekete mamba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: