Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fekete özvegy háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fekete özvegy háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fekete özvegy háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fekete özvegy háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fekete özvegy háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fekete özvegy háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fekete özvegy háló I_vote_lcapFekete özvegy háló I_voting_barFekete özvegy háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fekete özvegy háló

Go down 
+20
Miley Hortingberg
Toportyán Zakariás
Laura Wylee
Meriel Ravenwood
Valeriel Ravenwood
Hallbjörn B. Laxness
Leona Arts
Lola Lois Burn
Senna Marsine - archiv
Andrey Bogdan
Hunyadvári Szevér
Rowan Stanford - archiv
Maria Love
Samantha Troops
Nathaniel Ravenwood
Jack Darkfield
Blanche Ravenwood-archiv
Caroline Nelson - archiv
Samuel J. Colwell
Kalandmester
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 7:55 am

*Megszorongatja kicsit Thaliát, a szavaira pedig csak egy kicsit megrántja a vállát és sóhajt egyet. Teljesen igaza van persze, hiszen nem szokása kifejezni az érzéseit, általánosságban nem is nagyon vannak neki, vagy legalábbis elég mélyen elásva.* -Fontos vagy... azt hiszem ez a lényeg nem? Más nekem még... nem is tudom. De azt mindig tudtad, hogy bonyolult vagyok, ezen már kár meglepődni. *Kicsit hátrébb húzódik, hogy rendesen a leányzó szemébe tudjon nézni.* -Előtted még soha senki sem tudott ennyire sem megnyitni, sosem, pedig csak próbálkoztak, úgyhogy már e téren is büszke lehetsz magadra. Veheted úgy, hogy te tanítasz... érezni, és azért ez nem megy túl gyorsan. *Hát igen, a gyerekek is évek alatt sajátítják el a legapróbb dolgokat is, mint a szeretet, vagy a hála, akár csak a mosoly, nem csoda, ha neki is idő kell hozzá, és lassan húsz évesen, rengeteg negatív érzés után azért ez igen nehéz. Bár nem egy nyelv zseni, de azért ennyit csak ért franciául, de végül csak egy mosolyt ejt meg, így kimondani, az még neki egy kis időbe telik jó eséllyel. Viszonozza a csókot, aztán a kérdés hallatán szélesebbre vált a mosoly az arcán, majd az ajtó felé pillant. Újabb, hosszabb csókot indít el, lassan lejjebb vándorolva Thalia nyakára.* -Hm...nem is tudom, nagyon morcosak lennének a szobatársaid, ha kizárnánk őket egy fél órára a szobájukból? *Gyengéden dönti hátra az ágyon a leányzót, a keze határozottan, de finoman indul el a térdétől felfelé a combján, egy pillanatra megállva a nadrág cipzárjánál, majd feljebb suhanva, hogy a felsője alá juthasson be. Sokszor ingerült, könnyen gerjed haragra ez mind tény, de ezektől függetlenül mindig is figyelmes és gyengéd szerető volt, annyi szent.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 7:48 pm

*Mikor Elijah a karját nyújtja felé, rögtön odabújik, úgy dünnyögi tovább a szavakat.* - Csak néha annyira... bonyolult vagy, és fogalmam sincs, mit gondoljak, hogy mit jelentek neked... nem tudok mindig csak a jelekből olvasni, mert mi van, ha ellent mondanak egymásnak, vagy ha félreolvasom őket... *Más igazából nem is nagyon jut eszébe, amit Elijahnak annyira tudnia kellene, ha időben meghívja a bálra, az már haladás. Arra, hogy Elijahnak sosem volt a családban része, kicsit erősebben szorítja meg egy pillanatra. Neki viszont volt, és vágyik is rá még mindig, ezért fogadta be annyira Reubent is, hiszen... ha korai is még, máshogy úgysem lehetnének később sem gyerekei, meg Reuben egyébként sem teljesen az. Majd Elijah kijelenti, hogy mennyire kiborító, mire kicsit elmosolyodik.* - Mintha te nem lennél az. *Jegyzi meg, jogosan, majd az utolsó mondatra már valóban megcsókolja.* - Je t'aime. *Dünnyögi mielőtt visszahúzza a fejét, halkan, de az egyik kezét még mindig Elijah ingjének a nyakánál tartja.* - Akkor ezt meg is beszéltük. Már alig emlékszem... miért is jöttél eredetileg?
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 7:31 pm

*Hát igen, az nem nagyon merült fel benne, hogy leszokjon, de talán ez a fajta függőség nem annyira káros, mint mondjuk a drog, vagy az alkohol. Azért reakció képpen megrántja a vállát egy pillanatra, csak éppen alig.* -Leszokni... mintha azt kérnéd egy drogostól, hogy a droglabor szomszédságában szokjon le, vagy az alkoholistától, hogy egy teli hűtő mellett álljon le az ivással. Azt hiszem az csak akkor működne, ha egyáltalán nem lenne olyan a közelemben...mint te. *Vagy baromi nagy akaraterő, de az meg nem kifejezetten van neki. Elég hamar elszakad a cérna, nem arról híres, aki nagy akaraterővel rendelkezik. A felsorolás hallatán végül csak sóhajt egyet, majd ellöki magát az ajtótól és az ágyhoz sétál. Először csak leül a szélére, majd végül a karját nyújtja a leányzó felé, hogy ha akar, akkor bújjon oda.* -Miért ne érdekelne? Az is te vagy, nem ezt mondtad? Akkor pedig érdekel, mégsem a legjobb, ha többet tudnak rólad a barátnőid, mint én nem? Azt nem ígérem, hogy nekem is bejönnek ezek a dolgok, de ha legalább valamennyire ismerem, akkor sok minden elkerülhető, ld. a báli meghívás, kinek, mikor, hogyan. Tudod, hogy nekem sosem volt ilyesmiben részem, se család, se bálok, se semmi. *A kérdés hallatán, ha odahúzódott végülis a leányzó, ha nem, akkor is magához vonja és megöleli.* -Több ráció van benne, minthogy legyen egy külön házad Nellondban. Szeretek veled lenni, mégha néha igazán kiborító vagy is. *Ez az az utolsó pár szó már inkább csak cukkolás, érezni lehet a hanglejtésén.* -És a rózsák se zavarnak, amíg nem akarod rózsaszínre festeni a házat, színes falakkal, és telepakolni minden giccses izékkel...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 7:22 pm

*Azért ő mégsem akarja, hogy a személyes dolgaiknak fültanúja legyen az egész folyosó.* - Érdekes, az eddig még egyszer sem merült fel a dolog folyamán, hogy leszokj. Nem igazán így van és kész. *Jegyzi meg, bár tény, hogy úgy elég nehéz lenne leszokni, hogy néha viszont kap a harapásból... de Elijah láthatóan nem is gondolt a lehetőségre.* - Segíteni? A drogfüggőnek sem drogot adnak, hogy segítsenek rajta, hanem inkább megvonják tőle. *Na nem mintha ilyesmit tervezne, de a segítség ebből a szempontból elég érdekesen hangzik. Elijah viszont határozottan meglepi azzal, hogy még mindig nem sétál el, és nem hagyja ott. Összeszorítja a száját egy ideig, mielőtt válaszolna.* - Már elmondtam, mi a fontos. Ha körülnéznél, látnád, mi a fontos. Az, hogy milyen volt a családom, ebből a szempontból mindegy. Báljaink voltak, hatalmas torták, ékszerek, zene... *Megrázza a fejét.* - Mindegy, tudom, hogy úgysem érdekel. *Kicsit vállat von, majd végigpillant a dolgain.* - Akkor... áll még a költözéses ajánlat? *Kérdezi végül halkabban.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 6:47 pm

*Jelenleg őt aztán teljesen hidegen hagyja, hogy ki hallja meg, hogy kiabál és ki nem. Ha valaki beleártaná magát a dolgaiba, akinek nincs hozzá köze, az úgyis pórul járna, szóval csak van annyi eszük, hogy ne tegyenek ilyet, az meg nincs benne, hogy ez bármit is rontana az imidzsén. Ez aztán soha sem érdekelte, gondoljon róla mindenki, amit akar.* -Ez lenne a logikus nem? Ha zavar a verseny, akkor tehetsz róla, hogy le legyen okom menni rá. Nem tudok ezzel mit csinálni, szükségem van rá és kész, valahogyan meg kell oldanom, és te eddig nem mutattál rá hajlandóságot igazán, hogy segítenél benne, vagy bármi. Aztán meg az egész költözés dologról is szinte le akarsz beszélni, én aztán nem fogok könyörögni neked... *Hát igen, már magát a témát is elég nehezen hozta fel, az hogy még ő győzködje a leányzót, hogy akkor költözzön hozzá, vagy sem, vagy mi legyen, az már tényleg sok. Amikor aztán Thalia az ajtó felé int csak megrázza a fejét, nem fog elmenni, legalábbis még nem, elvileg.* -Nem most kérdeztem meg, hogy hány nap a szabály a bálos izékkel kapcsolatban? Elvárod, hogy vágjam ezeket a dolgokat, de alig mondtál még valamit az egész múltkérdésről. Azt se tudom igazából, hogy pontosan milyen volt a családod, vagy mi az, ami annyira fontos neked. Kihagysz az egészből, aztán elvárod, hogy mindenféle bálokra járjak. Te legalább tudhatod fixen, hogy nekem mi a fontos... max. ha nem tetszik, akkor... *A kilincsre teszi mostmár a kezét. Igenis fontos neki a leányzó, viszont attól még fontos neki a szex és az éles fogak is, amit valahogy a hölgyemény nehezen ért meg.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 6:39 pm

- Ez az, üvöltsd szét a világba, szerintem is. *Ingatja a fejét, majd ugye becsapja az ajtót, hogy legalább az felfogjon valamennyit a szóváltásból... bár amennyire szuperhallással rendelkező egyén van ebben az iskolában, fene tudja, mennyit számít. Visszaül az ágyára mindenesetre, és onnan figyeli Elijah szavait, a karjait összefonva maga előtt.* - Akkor ezt akarod? Költözzek hozzád, és csak belőled igyak? És akkor nem mész el a versenyre sem? *Firtatja, hiszen most így érti, de az előbb még abszolút nem így volt. Már egyáltalán nem érti, mit akar Elijah, ezért kérdez inkább vissza, döntse el végre. Eredetileg nem is volt szó semmiféle összeköltözésről. Aztán viszont a fiú hozzávágja, hogy a múltja miatt nem fér bele az életébe, mire láthatóan kicsit leengedi a vállait, és úgy néz Elijahra, mintha minimum megütötte volna.* - Nem értem, miért kellene az egyiknek kizárnia a másikat. Igazán kibírnád, hogy elgyere velem néhány bálra. Különben is, mi vagyok a múltam, az ékszereim, az egész nélkül? Egy szép test és éles fogak. Ha ennyi kell, azt tényleg megkaphatod bárki mástól. *Int az ajtó felé a kezével, hogy ha így gondolja Elijah, akkor menjen csak.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 6:19 pm

*Fene tudja, talán ő maga sem tudja pontosan, hogy mit akar, vagy csak nem tudja normálisan megfogalmazni, mindkét verzióra van esély. A kérdésekre csak összeszorítja a száját, aztán Thalia kitépi a karját a szorításból. Látszik rajta, hogy legszívesebben már kiabálna, de egyelőre csak egy fokkal hangosabban beszél, mint a megszokott.* -Nem érted igaz? Ennyire nehéz ezt felfogni? Nem a verseny a fontos, teszek az egészre magasról, a harapás a fontos, és azt te is ugyanúgy megadhatnád, aminek sokkal több értelme lenne, csak mindenre van valami kifogás. Ha eleve együtt laknánk, nem hiszem, hogy mit tudom én hányszor eszel egy nap, nem tudnád megoldani velem. Nem, inkább bonyolítsuk meg, mert a kisasszonynak derogál a sötét negyedben velem lakni, inkább keres magának valami puccos kéglit valami felkapott helyen! *A végén már tényleg majdnem kiabálásig emeli fel a hangját, aztán végül a leányzó becsapja az ajtót mögötte - legalább nem hallgatja az egész folyosó, hogy veszekednek -, majd bevonul az ágyára. Egyszerűen csak nekidől az ajtónak, elég rendesen fújtat, a szemében ott táncol a jól megszokott tűz, amikor úgy istenigazából ki van akadva.* -Mit tudom én, te erőltetted ezt az egészet nem? Azt hiszem fontos lettél nekem, de neked még mindig a hülye múltad a fontosabb, hogy bájologhass időnként a ruháidban és válogass az ékszereid közül, meg bálokra járj, mit tudom én. Ebbe én kétlem, hogy beleférek, és szerintem te is kétled...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 5:55 pm

*Elijah elkapja a karját, amire igazából számított. Hogyha nem lenne vámpír, ezekből a megragadásokból alighanem már jóval nagyobb bajok lettek volna, de így kevésbé veszi fel, hiszen abszolút nem okoz fájdalmat, és alighanem ki is tudná tépni magát, ha nagyon akarná.* - El is engedtelek a hülye versenyedre, ezt akartad, nem? Vagy most már nem ezt akarod? Nevezzek be én is, attól jobb lesz? Döntsd már el! *Csattan fel, hiszen eddig az volt a baj, hogy nem engedi a versenyre, most pedig, hogy megtenné, Elijahnak hirtelen nem kell? Kirántja a karját a szorításból, de csak összefonja maga előtt a karjait, nem megy el.* - Na látod, ez egy remek kérdés, mostanában én is sokszor felteszem magamnak. *Vágja vissza arra, hogy mit akarnak egymástól, de végül csak visszalép a szobába, az ajtót becsapva maga mögött. Visszaül az ágyra, és úgy néz fel a másikra.* - Mit akarsz tőlem egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 5:41 pm

*Már nem is nagyon érdekli a szemforgatás, épp akkor történik, amikor kászálódik le az ágyról, hogy induljon. Azért jött, hogy beszéljenek és természetesen finoman szólva sem sült el a dolog értelmesen.* -Tök mindegy, hogy néz ki a szobám, ha nem esnek a fejemre a cuccok, de egyébként sem értem az egészet..., mégis mi a fenét akarsz pontosan? Vagy tényleg csak az akarsz lenni, aki időnként rám nyitja az ajtót, és ennyi? Akkor legyél csak az. Nem érdekelnek a rózsáid, az én kertemben is van, bár persze nem hagyományos, de az sem zavar, más sem zavarna. Attól, hogy én nem aggatok festményeket a falra, még nem égetném le őket, itt sem teszem, és az akadémia is eléggé fel volt cicomázva, azt is kibírtam. *Amikor aztán Thalia előtte akar kislisszolni az ajtó, aztán már csak elpattan benne valami, utána nyúl és elég erősen ragadja meg a karját. Lássuk be, egy fél-démonnal nem könnyű, folyamatosan ott fortyog benne a tűz mélyen és igen könnyű felkorbácsolni.* -Még te vagy kiakadva? Én jöttem ide, alkalmazkodom ehhez a bálos marhasághoz, mert neked az fontos, javasoltam, hogy ha zavar a verseny, akkor oldjuk meg máshogy, de mindenre van válaszod. Akkor... nem is tudom mi a francot akarunk mi egymástól, totálisan más világban élünk! *Nem is nagyon veszi észre, hogy még mindig a leányzó karját szorítja, jó eséllyel ez egy nem vámpírnak már erőteljesen fájdalmat okozna, persze csak akkor van ez így, ha kezdésképpen eleve nem rántotta ki magát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 5:33 pm

- Sejtettem, hogy nem gond. *Jegyzi meg, hiszen eleve Elijah hozta fel a dolgot, és ő ragaszkodott hozzá. Aztán persze Elijah a házzal kapcsolatban is ingerült lesz, mire a szemeit forgatja.* - Miért, talán élveznéd, hogyha így nézne ki a szobád? *Látványosan körbemutat a saját részén, a lila ágyneműn, a szárított virágokon, az ékszereken, az apró díszeken, a faragott szobrocskákon... az biztos, hogy másnak akár zsúfoltnak is hathat, mindenhol van valami.* - Nem azt mondtam, hogy a másik szobában is aludnék, hanem hogy akkor nem a tiéden változtatnék. De a rózsáimra különben sem mondtál semmit. *Biggyeszti le az ajkait, aztán finoman megvonja a vállát.* - Rendben, menj csak a kocsmádba a versenytársaiddal. Megnézem, merre jár Cecile. *Jelenti ki, és ha Elijah nem tartja vissza, akkor még a fiú előtt suhan ki az ajtón, igazából céltalanul, Cecile csak afféle indok volt. Nehogy már ő legyen faképnél hagyva.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 5:17 pm

*Majd talán egyszer oda is eljut, ha más nem, ha Thalia kiharcolja nála, vagy a fejéhez vágja, és egy kicsit észbe kap. Nem lehet tudni nála, hogy mi az, ami normális emberi reakciót vált ki, hiszen nem ember teljesen és a normális reakciókat se volt lehetősége elsajátítani. Finoman szólva is nehéz eset na.* -Értem én persze, akkor legyen így, nekem nem gond. *Neki nem is igazából, azt látta, hogy a leányzónak az, de ha így el tudja fogadni... aztán majd kiderül, hogy meddig és esetleg mikor akad ki utólag rajta, ha épp olyanja lesz. A házkérdésre kapott válasz hallatán azért szokás szerint hamar elönti az a bizonyos mélyen lapuló ingerültség.* -Jó akkor hagyjuk, olyan mintha már én erőltetném az egészet. Akkor legyen valami csilivili házad, aztán átjössz beszélgetni, vagy valami, amikor kedved van, vagy épp ráérsz a látogató özön mellett... nekem nyolc. Elég hülyén jönne ki, hogyha együtt laknánk, mégis külön szobánk lenne...akkor szerintem az egésznek semmi értelme. *Igen, azért valahol nagyon mélyen mégis csak vágyik valami normális életre, mégha tényleg nagyon mélyen is, és nem kapott kifejezetten olyan reakciót, amire gondolt volna. Azt hitte, hogy majd Thalia ki fog ugrani a bőréből, hogy neki ilyen eszébe jut, ehhez képest igazából még ő visszakozik, utasítja el az egészet, mégha finoman is teszi. Ellöki magát mostmár a faltól és lábra áll az ágy mellett.* -Akkor szerintem nem is zavarlak, keress házat a barátaiddal. *Határozottan az ajtó felé indul. Majd elfoglalja magát ma, ott a kocsma, vagy eleve keres magának valakit, hogy nevezhessen a versenyre, legalább kiélheti magát normálisan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 3:29 pm

*Az biztos, hogy még sosem mondta, márpedig Thalia számára azért elég fontosak a szavak, ha nem is túl hamar, de egy idő után mindenképpen. Egyelőre mindenesetre még bírja, és nem akarja ezzel elüldözni Elijaht, így nem is hozza fel a témát, de majd annak is eljön az ideje.* - Nem mondtam, hogy rossz ízű, de mégsem lehetsz mindig ott, amikor megéhezem. Ahogy én sem lehetek mindig ott melletted, ezért engedlek el a vadászatra, mert tényleg így fair, de ettől még nem kell örülnöm neki. *Arra, hogy az ő hibája lenne, csak felvonja a szemöldökét, afféle "ezt most komolyan gondolod?" jelentéssel, de Elijah talán jobban jár, ha nem is válaszol. Aztán a fiú arról kezd beszélni, hogy alakítsa át a házat, ami megintcsak meglepi, pláne, hogy Elijah már visszalépett egyszer.* - Nem hittem volna, hogy ennyire ragaszkodsz a dologhoz. De nem tudom... nehéz elképzelnem, hogy értékelnéd a dekorációs ötleteimet. A ház, amit kinéztem, rózsákkal van befuttatva, és a kertben is rózsabokrok vannak, szép, sötétvörös, lilás színben... belemennék, hogy mondjuk feketével legyen keverve, vagy ilyesmi, de szeretnék rózsákat. Amúgy... talán ha lenne egy külön szobám, akkor ott ki tudnám élni a dekorációs hajlamaimat, és minimalizálnám a folyosókon, a tiedhez meg nem nyúlnék. *Igazából maga a ház sem tetszik neki kívülről, túlságosan kísértet kastélyos, de ha már Elijah ennyire ragaszkodik az összeköltözéshez, nem kellene teljesen elutasítani a dolgot, inkább csak alkudozik. Na persze a minimalizálás azt jelenti, hogy a folyosókon is jelennének meg szárított virágok, vagy festmények...*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 3:12 pm

-Hát akkor tartogatok még meglepetéseket. *Mosolyodik el kicsit, de persze igen, inkább birtoklási vágy van benne, mint konkrét féltékenység, de végülis a kettő majdnem ugyanaz. Azért mégis csak fontos neki Thalia, ha nem is mondja napi szinten - jó még sosem mondta -, hogy mennyire szereti, mégis csak ide jött, és nem csak azért. A szájhúzásra azért kicsit elgondolkodik, látszik is hogy ráncolja a homlokát.* -Nem értelek... tényleg nem. Lehet, hogy csak nekem bonyolult a női logika. Nem lenne sokkal egyszerűbb, ha egyszerűen az étkezéseidet rám korlátoznád? Vagy unalmas, rossz ízű a vérem? Akkor tudod, nem lenne szükség ilyen kiegészítőkre. Így lényegében, nem repesel az örömtől, de mégis csak a te hibád, nem? *Rázza meg kicsit a fejét, hiszen nő mégis csak így gondolja a dolgot. Sokkal egyszerűbb lenne és persze jóval kevesebb veszélyt rejtene, ha nem ismeretlen vámpírokra kellene hagyatkoznia. Jó persze le is szokhatna, de ez nem fordul meg a fejében, ahhoz sokkal több akaraterőre lenne szükség, mint ami neki van. No meg ez végülis nem annyira káros szenvedély, sőt a szervezetét mindig új, friss vér termelésére ösztökéli, majdhogynem még egészséges is.* -Szóval nem a te ízlésed? Alakítsd át... rendezd be. Nem tudom. Maximum, ha áthívsz olyat, akit nehezebben viselek, akkor elmegyek valamerre, sétálni, kocsmába, nem is tudom, vagy csak az emeletre. De persze, ha a házam neked nem fekszik, mert inkább laknál valami puccos helyen a palota negyedben, azt is megértem. *Egy kicsit benne van a mostmár csak azért is hozzáállás. Azért néha elbír viselni pár látogatót, elég nagy a ház, el tud vonulni az emeletre, ha arról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 1:09 pm

- Nem is tudtam, hogy ennyire féltékeny típus vagy. *Cukkolja egy kicsit Elijaht. Na persze naná, hogy tudta, ennyire azért már ismeri - ha nem is féltékeny, inkább... birtokló? Olyasmi. Majd végül a másik konkrétan rákérdez a versenyre, mire kicsit elhúzza a száját, de megvonja a vállát.* - Menj, ha gondolod. Nem mondom, hogy repesek az örömtől, de nem tiltalak el tőle. *Majd hallgatja, hogy Elijahban miért merült fel az összeköltözés gondolata, de pont néhány perccel ezelőtt mondta, hogy Oriont ne cipelje fel hozzá, így mégse nagyon működik a dolog. Sorolja a neveket, és látja a növekvő horrort Elijah arcán, majd felnevet mikor a másik rögtön visszakozik.* - Nem úgy gondoltam, hogy mindig lenne nálam valaki, vagy hogy egyszerre hívnám meg őket. Csak említettem, hogy igenis számítanod kellene vendégekre. És különben is, a te házad nem annyira az én ízlésem. El tudok ott tölteni néhány napot, vagy ilyesmi, de jobban érezném magam ebben a másikban. *Sejtette, hogy a másik úgyis visszakozik, szóval ez most nem esik igazán rosszul.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 9:00 pm

-Azt reméltem is, mert akkor tuti, hogy minimum nyolc napon túli sérüléseket szerezne az illető... *Ennyi birtoklási vágya azért nagyon is van, nem viselné el, hogy Thalia bármiféle másik pasival bármit is műveljen. A bál témára már nem mondd semmit, hát akkor nincs más út, figyelni kell erre. Aztán azért visszakanyarodik még egy röpke pillanatig a vadászathoz, hiszen összességében nem mondta ki a leányzó, hogy nem gond neki, csak körüljárták a témát, meg a dolog veszélyességét.* -De akkor neked nem gond, ha benevezek a versenyre? *Megnedvesíti kicsit az ajkát, azért eléggé izgatott a válasz tekintetében.* -És milyen gyakran? Vagy te csinálnád gyakrabban, és akkor azt ritkábban kell, vagy...? *A visszakérdezésre csak finoman megrántja a vállát, végülis igen, ilyesmi merült fel benne, de az egyszer tuti, hogy nem gondolta át alaposan.* -Amúgy is nálam alszol időnként, és van amikor már kora reggel betoppansz, szóval... miért ne? Ha nem bírjuk, még mindig kereshetsz házat magadnak. *Bár azért az már régen rossz lenne. Aztán a felsorolást hallva azért tényleg enyhén szólva hátrahőköl. A végén egészen elkerekedik a szeme, mert az istennek sem érnek a lista végére és még aztán is olyan a kis szünet, mintha még kiegészíthető lenne.* -Csak őket? *Préseli ki magából kiszáradt torokkal.* -Hát ez... tényleg elég sok mindenki, akkor gondolom úgyis csak zavarnék, folyton lenne nálad valaki, lehet, hogy tényleg van értelme egy saját háznak... *Préseli ki magából a választ, valamiféle visszavonulót fújva, de igyekezve nem úgy, hogy "Jó ég, mi a franc, akkor inkább hagyjuk az egészet a francba!"*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:51 pm

- Nem is kell ehhez annyira bedobnom a bájaimat. Nem azt mondtam, hogy elviszem hátra egy körre, de elhiheted, hogy bőven megvannak a módszereim anélkül is. *A csábmesteri képesség egész ügyes ugyebár, de amúgy nem is annyira fontos a koktél... maximum ha nagyon unatkozna, akkor akarná csakazértis, hogy a város másik feléről szedjék neki össze.* - Ez az egyetlen dolog körülbelül, amiben ragaszkodom a hagyományokhoz. Igenis neked kell elhívnod a bálba. *Nem vitatkozik, csak leszögezi. Majd a barátnőiről szóló mondatokra már csak elnézően mosolyog, aztán a szemeit forgatja.* - Nem házat néztünk együtt, csak megemlítettem neki, és elmondta a véleményét. *Mondja, majd hirtelen lefagy.* - Várj... most arra céloztál, hogy költözzünk össze? *Firtatja finoman, határozottan meglepve... na de persze nem biztos, hogy ezt Elijah átgondolta.* - Azt tudod, hogy ha együtt laknánk, és az én házam is lenne, akkor semmi nem állítana meg, hogy meghívjam... Ravent, Cecile-t, Speranzát, Nellie-t, Reubent tuti, talán Alodiát, esetleg Lumiére-t, Arianát, Nikit, na meg persze Oriont... *Szünetet tart a nevek között, ráérősen sorolgatja őket.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:39 pm

*Megrázza a fejét a válasz hallatán. Jó, végülis teljesen jogos.* -Azért csak nem előttem fogod bedobni a bájaidat, valami fickónak, legalábbis remélem. És egyébként is, ha ennyire ügyes vagy te is elhívhattál volna a bálba, ez azért nem értem, miért lenne olyan nagy szentségtörés. *Halk megjegyzés, nem akar vele újabb balhét szítani, de na, azért mégis csak benne van ez is. Főleg, hogy még egy kis cukkolást is kap.* -Oké, maximum merő véletlenségből lépek rá a lábukra párszor, és akkor hamar megunják ezt a kis szórakozást, vagy... véletlenül elkalandozik a kezem és akkor meg te unod meg, hogy még piszkálj is ilyesmivel. *Kötekszik kicsit vissza, bár azért nem az a fajta, aki kikezdene mással, amikor itt van neki egy tökéletes pár, aki a mellett hogy sok hülyeségét elviseli, jó az ágyban és még kellően méretes szemfogakkal is rendelkezik. Kellhet ennél több?* -Házat? De hát ott van nekem az a nagy ház... mi értelme lenne annak, hogy folyton átmászkáljunk egymáshoz? Bár persze, ha eleve egy csajjal nézel házat... *Igen, ez valamiféle burkolt, "Akkor már miért nem költözünk össze?" kérdés volt, csak olyan nagyon burkoltféle. Így nyíltan konkrétan nem merülne fel benne, hogy megkérdezze, csak hát totál nem látja értelmét, hogy Thalia vegyen egy házat, amikor neki van egy elég nagy. Eddig úgy volt vele, hogy minden bizonnyal szívesen lakik a kúriában és ennyi, de ha egyszer leköltözne Nellondba...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:29 pm

- Ó, ugyanmár, nem nézed ki belőlem, hogy ráveszem, hogy szerezzen nekem hozzávalót akár a föld alól is? *Rebegteti meg kicsit a szempilláit. Az biztos, hogy elég sok mindent el tudott már érni a külsejével és a képességeivel. Halkan kuncog, mikor Elijah rákérdez a barátnőkre, de végül megrázza a fejét.* - Nem kell. Bááár, ha ők kérnek fel téged... ugye tudod, hogy nem illik visszautasítani? *Azért érezhetően cukkol most, nem várja el, hogy a fél ismeretségi körével táncoljon Elijah a bálon.* - Egyébként meg a barátnőim nagyrésze profi módon tud magának partnert szerezni akár a bálon is, ne féltsd őket. *Nyugtatja meg Elijaht. Aztán persze hagyja, hogy elnyújtsa a csókot, és ő is átkarolja a másik nyakát. Mégiscsak jól esik most végre megint közel lenni hozzá, pláne, ha még nagyjából meg is tudnak egyezni valamiben.* - Értem, persze. És nem terveztem, hogy elcipelem hozzád, ne aggódj. De egyébként gondolkozom én is egy házon Nellondban. Kedvelem a szobatársaimat, de mégis más lenne... már ki is néztem egyet, de még dolgozom az ügyön. Na meg Nellie máris megjegyezte, hogy nem tetszik neki, mert nem feketék a rózsák a kertben. *Ami persze úgy hangozhat, mintha a másik lánnyal válogattak volna, vagy őt jobban bevonná, vagy ilyesmi, pedig csak említette neki a bálon tánc közben.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:23 pm

-Talán, mert ha nincs hozzávalója, akkor nehéz lesz, maximum kever neked sört vodkával, ami nem biztos, hogy a kedvedre való lenne. *Nem arra érti a talánt, hogy nem menne a leányzónak, az tuti, hogy ha akarja, akkor eléri a célt, de ha nincs hozzávaló, akkor úgy azért nehéz. Amikor aztán a leányzó hozzá bújik, átnyújtja a karját a válla felett és magához is vonja szorosabban, finoman végigsimítva a haján.* -Oké, akkor ezeket igyekszem tényleg megjegyezni, meghívás, ruha, tánc. És max. a felét átvészelni. De ugye barátnőket, vagy ilyesmi, nem kell felkérni kegyelemből, ha nem ment velük senki? *Az azért már tuti, hogy sok lenne neki no. A kis ironikus viccelődésnek jutalma is van, és nem tudja megállni, hogy igenis ne túrjon bele a leányzó hajába, és vonja vissza magához, hogy a rövid csókot egy hosszabbá nyújtsa el. Hiánya van no, nagyon erősen. Még egy hét és már attól is beindulna, ha csak megérzi a leányzó illatát...* -Tudom, persze, de azt is megteheted, hogy te gyakrabban csinálod, és akkor ritkán kell csak ilyesmivel pótolnom a hiányt. Engem nem az adrenalin hajt, mint ahogy hallottam néhányakat, és nem is akarok vámpír lenni, vagy ilyesmi, egyszerűen csak... de ezt tudod. *A farkasra pillant még futólag, azért csak jobb, ha kotyog, mint ha nem tud ezekről.* -Nem naponta, de fél évente egy új, azért sok, és akkor is lehet, hogy őt is elhozod, mert mit tudom én... de ha nem, akkor nem leszek morcos. És totálisan nem értettem sosem, hogy Reuben mit kedvel rajtam, de tényleg! *Fura lány no, hiszen nem igazán volt vele túlzottan kedves sosem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:06 pm

- Talán? *Felvonja a szemöldökét, és végigpillant magán, amolyan "komolyan gondolod, hogy nem sikerülne?" stílusban. De egészen megenyhül, hogy a fiúnak még az ernyőcskék is eszébe jutnak, sőt, nem is gúnyosan hangzik a hangja. Kicsit közelebb húzódik, hozzábújva a másikhoz, a fejét a vállára döntve.* - Tökéletes úgysem lesz. De értékelem, ha látom, hogy próbálkozol. Hívj meg időben, tisztázzuk, hogy miben jössz, hogy én mennyire öltözzek ki, és táncolj velem a bálon, aztán maradj ott legalább a felén. Ennyiben megegyezünk? *Reméli, hogy ezzel azért még nem kér túl sokat. Az iróniára csak halványan elmosolyodik, és röviden megcsókolja Elijaht. Ő nem is nagyon mesélt még a családjáról, bár a legtöbbjükről nem is érdemes.* - Ha volt már kilengés, akkor igenis megvan az esélye. Nem azt mondtam, hogy jelentős, de akkor is ott van. És én bízom benned, a képességeidben, de azért mégis, ha már benned van egy vámpír foga... onnan jóval nehezebb menőnek lenni. *Csóválja meg a fejét, majd ugye Oberon közbekotyog, a reakcióra pedig a szemeit forgatja.* - Már megint... úgy mondod, mintha naponta csinálnám. Reubent sem kérte senki, hogy pesztráld! Bár ő legalább valóban kedvel téged, és bízik benned. De nem kell magadra venned az összes ismerősömet.
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:54 pm

*Azért azt határozottan élvezi, hogy sikeresen meglepte a leányzót a válasszal, bár láthatóan vonakodik persze. Azért egy kocsma eléggé más helyszín, mint egy bál, szó se róla.* -Ha szépen mosolyogsz, akkor talán még arra is rátudod venni a pultost, hogy keverjen neked valami csilivili koktélt, bár hogy ilyen kis esernyőket tud-e bele tenni... azt azért erősen kétlem, de ki tudja. *Hát igen, ha már hajlandó ezeket az etikett dolgokat figyelembe venni bál témakörben, akkor csak jár valami viszonzás is igaz.* -És mit kell még tudnom a bálos szabályzatról? Vagy nem akadsz ki, ha valami nem tökéletes? Totál nem vágom ezeket a dolgokat, szóval ha elbaltázok valamit, akkor ne lepődj meg, és ne akadj ki oké? *A piszkálódásra már csak kicsit megrázza a fejét.* -A véremben van, ez ellen aztán nem tehetek semmit, a reklamációt leadhatod az apámnak... jah, hogy nem tudjuk, hogy ki a franc az. Peched van! *Cseppnyi irónia azért akad a szavai mögött, de hát ez azért nem meglepő, sőt már-már elvárható és megszokott.* -Passz, valahogy csak betartják a szabályokat gondolom. Állítólag még nem nagyon volt kilengés, egy-egy alkalommal, de ha ennek nem lenne meg az esélye, akkor azt hiszem magának a versenynek értelme sem lenne, hiszen nem lenne kihívás lenne a vadaknak úgymond. *Hallotta, hogy akadnak afféle adrenalin függők is a versenyben és jó eséllyel, ha tudják, hogy úgysem lehet baj, akkor nem sok félnivalójuk van.* -És egyébként se félts engem Thal, azért nem vagyok kispályás, és gyenge sem. Valószínűleg szkanderben te győznél, de vannak még trükkjeim, hogy megvédjem magam. Próbáltam már eltenni láb alól, és látod még itt vagyok. De értékelem, hogy aggódsz. *Jó persze, ez inkább lebeszélés, mint tényleges aggódás, azzal is tisztában van.* -És miket mesélt, ki az, hallottam már ró...? *Itt akad meg, amikor közbekotyog a farkas is.* -Micsoda? Megint? Thal, ugye nem kell őt is pesztrálni? Bőven elég az a hebrencs Reuben... *Fájdalmas sóhaj. Nem egy apatípus na.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:44 pm

*Határozottan meglepi a válasz, és kicsit meg is inog rá, de végül rábólint a dologra.* - Hát jó. Abból nem lesz baj, ha egyszer elmegyek. Maximum ha borzalmasan sikerül, akkor legközelebb nem teszem be oda a lábam. *Kompromisszumok, hajtogatja magának. Abszolút nem vonzza a kocsma, de a lovakat is gyűlöli, mégis elment a bátyjával lovagolni, hogy utána táncoljon vele a bálon. Elhessegeti a gondolatot, túl gyakran gondol mostanában a bátyjára, pedig nem kellemes téma.* - Mintha enélkül nem lennél ingerült. *Jegyzi meg piszkálódóan, de végül elfogadja Elijah szavait, nem tiltakozik ellenük nagyon. Arra, hogy mennyire különleges, ha nem ismeri őket, megint csak az orrát fintorítja, de nem szól semmit.* - Azért ahhoz nagyon éhesnek kellene lennem, az egyszer biztos. És honnan veszed, hogy mindig mindenki betartja a szabályokat? Hogy képesek betartani? Könnyen lehet, hogy elvesztik az önuralmukat. Mégiscsak vámpírok. Nem mondom, hogy őrjöngő fenevadak vagyunk, de amikor iszunk, pláne koplalás után... igenis megvan az esélye egy balesetnek, ezt vedd számításba. *Igazából már ott tart, hogy felőle Elijah menjen a vadászatra, ha akar, de azért előtte tisztázzák, mit vállal... na persze van egy olyan érzése, hogy nem tud olyat mondani, aki elrettentse.* - Találkoztam valakivel, aki mesélt a vadászatról, tapasztalatból... - Jah, és aztán rögtön adoptáltad is. ~ Megegyeztünk, hogy befogod a csőrödet, amikor Elijah itt van. - Na de így volt, nem? ~ - Ez abszolút nem így volt. *Vet egy gyilkos pillantást a farkasra, aki ha tudna, szemforgatna.* - Ugyanmááár! Olyan, mint Reuben fiúban, csak vámpír. És szárnyai vannak. Hogy a francba ne adoptáltad volna? - Ne törődj vele. *Sóhajt fel végül, és visszafordul Elijahoz.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:33 pm

-Engem nem zavarna, ha eljönnél, sőt szívesen venném, csak hát sose érdekelt, vagy úgy láttam, hogy nem igazán vonzz, érdekel téged az egész. *A dobbantásra és a határozott válaszra csak csendben sóhajt egyet.* -Jól van, már eddig is értettem, hogy mennyire fontos. Majd erőt veszek magamon. *Nem teszi hozzá, hogy igyekszik jópofát vágni az egészhez, és hogy megteszi, ha ez kell, hogy utána kibonthassa a leányzót a ruháiból. Valószínűleg jobb is, mert abból csak balhé lenne. A durcázás, és kifigurázás hallatán azért elhúzza kicsit a száját. Az a kellemetlen tény, hogy neki meg akkor is ugyanúgy meg vannak a szükségletei, és a jó ég tudja, hogy milyen hosszú ideig bírná egyáltalán mondjuk a durcázós időszakot.* -Jó én értem, de... nem tudok mit tenni ezzel, valamilyen szinten akkor is engem büntetsz ezzel. Pasi vagyok Thal, a hosszú megvonás konkrétan egy idő után fizikai szenvedéssel jár, ingerültség stb. az meg senkinek sem jó ugye? *A másik dologról már nem is beszélve, amit még nehezebben visel, mintha annak, aki minden nap elszív egy doboz cigit, nem adnának egy napig egy szálat sem, ő meg már egy hete nem érzett vámpírfogakat a nyakában... egy hete!* -Jó ez mondjuk igaz, kitörlöd, de... *Nem, hirtelen nem tudja, hogy milyen ellenérvet hozhatna fel a dologra.* -Tudom, hogy nem ismerném őket, de megvannak a játék szabályai, szóval nem hiszem, hogy baj lehetne belőle és valahol pont az is adja a dolog különlegességét, hogy nem ismerem őket. Az meg, hogy nem csak nők... szerinted a személy számít? Ha iszod valakinek a vérét megnézed, hogy néz ki, hány éves? Ha éhes vagy és nincs senki más a környéken, gondolom akár egy hajléktalant is megkóstolnál nem? *Pedig azért azok rendkívül büdösek tudnak lenni, főleg egy érzékeny vámpírorr számára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:23 pm

- De te gondolom nem is értékelnéd, hogyha elmennék veled a kocsmába, vagy legalábbis nem igényled. Nekem viszont fontosak a bálok, és igenis fontos, hogy meghívj, és felkérj, és táncolj velem! *Jelenti ki, kisebbet dobbantva a lábával a nyomaték kedvéért, majd felsóhajt a válaszra, és megvonja a vállát.* - Persze, hogy jó, de csak akkor, ha jóban vagyunk. Vagy a másik véglet, egy nagyobb veszekedés után. De van, amikor egyszerűen nincs hozzá kedvem, amihez megvan minden jogom, és nem kellene úgy előadnod, mintha téged büntetnélek vele, mert... hogy mondtad? Durcázok? *Persze elhúzza a száját az utolsó szónál, szándékosan kifigurázva kicsit, majd a kérdésre fújtat.* - Igenis nagy cucc! *Erősíti meg, aztán végül csak felhozza a vadászatos témát, és hagyja, hogy Elijah átgondolja a választ.* - Persze, és utána kitörlöm az emlékeiket. Az azért teljesen más, nem éppen a kéjes élvezet a célja, pláne az én részemről. De gondolkoztam a vadászat dolgon. *Ha rögtön kimondaná, hogy elengedi rá, tart tőle, hogy Elijah kapásból nem is figyelne arra amit utána mond, így ezt egyelőre kerüli.* - Csak nem tudom, rendesen átgondoltad-e. Úgy értem... ezek olyan vámpírok, akiket nem ismersz. Nem csak nők, egyébként. Vagy rendben vagy a gondolattal, hogy férfiak nyújtsanak neked kéjes élvezeteket?
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 7:09 pm

-Oké, akkor négy, jegyzem. *Hát azért erre nem biztos, hogy mérget lehet venni, ha kicsúszik a négyből, akkor lehet hogy úgy veszi majd, hogy inkább hagyj az egészet, azaz megúszta a dolgot és az ezzel járó macerát is. A válasz hallatán azért megint csak elhúzza kicsit a száját.* -De ezt eddig is tudtuk nem? Te nem vagy kocsmázós típus, én viszont nem vagyok bálozós, vagy mifene. *A válaszra azért felszökik kicsit a szemöldöke. Jó, hogy nem kötelező, de na, azért mégis csak vannak szükségletei, amiket nem tud hosszú ideig elpakolni csak úgy.* -Nem kötelező, de attól még eléggé fontos, mint neked, hogy egyél. És amúgy is azt hittem, hogy neked is jó... úgy mondod, mintha csak miattam vállalnád a dolgot. *Azért így tényleg elég rosszul jött ki a dolog, mintha ez valami kötelező tartozéka lenne annak, hogy együtt vannak. A beszélnünk kellene szövegre megint csak felszalad a szemöldöke, mostmár kicsit előre dől, lehúzza a cipőit, majd törökülésnek helyezkedve el, szembe fordul Thalával.* -Miről kellene beszélnünk? Komolyan ennyire nagy cucc ez az egész bál dolog? *Fene tudja, hogy most miért is lett ez ennyire fontos, ő legalábbis nem érti no. Az érzelmek pedig, azoknak azért eléggé híján van, vagy hát rendkívül nehezen fejezi ki őket, már az is nagy dolog, hogy napok után idejött. Mégsem támadta le a leányzót, hanem esélyt adott annak, hogy kulturáltan beszéljenek. A kérdés viszont meglepi, nem gondolta volna, hogy ezt fogja felhozni a vámpír. Picit hümmög, homlok ráncol, aztán csak kimondja.* -Legutóbb azt mondtad rá, hogy nem akarod, hogy mások nyújtsanak nekem kéjes élvezeteket. Így fogalmazták ugye? De te... te szoktál másnak, hiszen szoktál vadászni. Nekem ez, annyira fontos, mint másnak a levegő, vagy neked a vér, nem megy...nélküle semmi. *Igen, ezt nevezik függőségnek, most is akaratlanul Thalia szájára siklik a tekintete, hiszen ott bújnak meg a fogai is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fekete özvegy háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fekete özvegy háló
Vissza az elejére 
1 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Fekete torony
» Fekete mamba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: