Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fekete özvegy háló - Page 2 I_vote_lcapFekete özvegy háló - Page 2 I_voting_barFekete özvegy háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fekete özvegy háló

Go down 
+20
Miley Hortingberg
Toportyán Zakariás
Laura Wylee
Meriel Ravenwood
Valeriel Ravenwood
Hallbjörn B. Laxness
Leona Arts
Lola Lois Burn
Senna Marsine - archiv
Andrey Bogdan
Hunyadvári Szevér
Rowan Stanford - archiv
Maria Love
Samantha Troops
Nathaniel Ravenwood
Jack Darkfield
Blanche Ravenwood-archiv
Caroline Nelson - archiv
Samuel J. Colwell
Kalandmester
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Nincskaszt

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:19 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Cecile Mignonette
2. Speranza di Bagliore
3. Thalia Lester
4. Ariana Hooper


A szoba lakói - bal oldal:
1. Eryn Souza
2. Elizabeth Mary Bennet
3. Miley Hortingberg
4. Maria Love
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 6:50 pm

- Maradjunk a négynél. *Adja meg végül magát, amikor látja, hogy Elijah a sok számot úgysem tudja megjegyezni. Ha kap egy fixet, azzal mind a ketten jobban járnak... már ha a négy napot be tudja tartani. Mondjuk fogadni merne, hogy ha kicsúszik a négy napból, akkor rögtön emlékezni fog, hogy a kettő volt a minimum.* - Tényleg nem baj. Nem azért mondtam. Csak bizonyítottad, hogy mennyire különbözik a szórakozásról alkotott véleményünk. *Aztán Elijah elkezdi magyarázni, hogy nem csak az a helyzet, mire felsóhajt, és összefonja maga előtt a karjait.* - Tudod, hogy nem kötelességem lefeküdni veled, vagy ilyesmi, ugye? *Firtatja, miközben lehuppan a másik mellé, egyelőre anélkül, hogy hozzáérne.* - Beszélnünk kellene. *Jegyzi meg, de aztán elakad. Mégis mit mondjon? Ha most előadja, hogy eddig működött az érzelmek kerülése, de most már azért együtt vannak egy ideje, és egyre kevésbé van rendben... annak tuti, hogy csúnya vége lenne, és durván elüldözné Elijaht. Persze ez így nincs rendben, neki szüksége van az érzelmekre, sokáig úgysem mehet a dolog anélkül hogy megbeszélnék, de talán annak a beszélgetésnek nem most kellene lezajlania.* - Tényleg ennyire akarod a vadászatot? *Ajánl végül nagy kegyesen egy olyan témát, amitől a fiúnak lehet jobb. Elvégre csak kompromisszumokat kell kötni.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 6:29 pm

*Pontosan erről van szó, még ha akart volna, akkor sem tudott volna alkalmazkodni a helyzethez, ha egyszer egyáltalán nincs tisztában ezekkel a dolgokkal ugye? Amikor aztán Thalia több számot is emleget, minimum kettő, vagy négy, vagy öt.* -Négy, vagy öt, de a kettő is belefér... majd jegyzetelek. *Azt is mondhatta volna, hogy menjen mindenki a fenébe, aki kitalálja ezeket a szabályokat, szóval ahhoz képest viszonylag enyhén reagált a dologra.* -Nem baj, mégis húzod rá a szád és gúnyolódsz, akkor miért ne vegyem bajnak? *Aztán ugye a tekintete kissé tévútra téved, de hát nem tud ezzel mit tenni, a visszavágáson pedig már meg se nagyon lepődik. Valahogy minimum második beszélgetésük ajtócsapkodással és tányértöréssel végződik, ha lenne tányér a környéken, ennek hiányában marad az ajtócsapkodás. Forgatja a szemei a válasz hallatán.* -Nem csak a formás kebleid meg a harapásod, meg a többi, de nem tudom mit vársz Thal. Legalább egy hete nem bújtál velem ágyba, mert durcázol a hülye bál miatt, és ha egyszer nem engedted azt a versenyt, akkor igen a harapásod is hiányzik, de attól még...te is. Ez így együtt jár, csomagban. *Újabb vállrántás. Nem lehet tőle azt várni, hogy pasiként ne legyen fontos neki a szex, függőként pedig a vámpír harapás. Akkor is, ha nem csak az a fontos, de attól még eléggé a lista élén van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 5:37 pm

*Lenyel egy durvább visszavágást, és helyette inkább becsukja a szemeit. Elszámol magában tízig, utána nyitja ki újra, hogy rápillantson a fiúra. Végülis, csak nem várhatja el tőle, hogy mindent tudjon anélkül, hogy bárki elmondta volna neki.* - Két nap még rendben van. Kicsit. Négy jobb lenne. Vagy öt. De kettő a minimum. *Mondja lassan, türelmesen, vagy legalábbis látszólag.* - Nem azt mondtam, hogy baj. Azt csinálsz amit akarsz. *Rántja meg a vállát. Mikor Elijah kijelenti, hogy hiányzott neki, akkor már elmosolyodna, de aztán a srác remekül elrontja azzal, hogy rögtön a mondat után a dekoltázsára siklik a tekintete. Kicsit összeszorítja a száját, feláll, és széttárja a karjait.* - Áh, értem. Hiányoztam. Hiányoztak a szép kebleim, meg a formás combjaim, meg a harapásom, nem igaz? Csak tudod, ha ennyi kell, akkor mondd meg nyugodtan. Ehhez nem kell kapcsolatban lennünk. Ha ennyi az egész, akkor felőlem aztán ahhoz jársz el akihez akarsz, amikor nem vagyok kéznél. *Csípőre teszi a kezeit, és kifújja a levegőt. Egyértelmű, hogy csak a nyomaték kedvéért, hiszen amúgy nem éppen lélegzik.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 5:23 pm

*Hát igen, talán pont ezek miatt nem is értette sosem, hogy Thalia miért ragaszkodott ennyire hozzá mindig is, hiszen hát lássuk be, annyira durván sok közös vonásuk csak nincs nem? Mégis csak összejött valahogy ez az egész, bár azért az nem mondható, hogy zökkenőmentesen.* -Megfordult a fejemben, de basszus, nem megy nekem ez a hülye etikett izé. Nem tudom mikor illik, két nappal a bál előtt láttam egyáltalán a hirdetést. Hiába járok be a suliba... attól még nem figyelek minden apróságra, hogy miket tesznek ki hirdetést, meg hasonlók. *Finoman megrántja a vállát, miközben követi tekintetével a fotelben elhelyezkedő leányzót.* -Komolyan amúgy is honnan tudjam, hogy két nap nem kevés-e? Akkor meg az a baj, túl bonyolult ez az egész izé. *Húzza el megint kicsit a száját. Na mostmár legalább egy kicsit morcos is, pedig eredetileg nem volt az, de hát ez az egész... Tényleg nem nagyon érdekli igazából, hogy Thal melyik barátnője kivel kavar, meg ki milyen ruhákat vesz fel, a saját ruhatára sem valami nagyon változatos. Bőven elég neki, hogy pátyolgatnia kell Reubent is, e mellé már igazából ezek a pletyka szintű dolgok nem férnek bele. De hát ez eddig is nyilvánvaló volt.* -Már az is baj, hogy beültem egy sörre, meg dumálni? Eddig nem volt vele bajod. Nem vagyunk folyton együtt, amikor épp nem az van, akkor mégis mit kéne csinálnom? Otthon ülni és rád várni? *A kérdésre csak lazán beletúr a hajába, az előre lógó tincseket meg kifújja az arcából.* -Nem tudom, gondoltam beszélhetnénk, napok óta nem láttalak, nem tudtam, hogy még mindig fújsz-e rám... és azért hiányoztál is. *Egy pillanatra azért csak megakad a tekintete a leányzó dekoltázsán, csak van neki ugye? Pasiból van na egyértelmű, hogy nem csak beszélgetni szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 2:29 pm

*Épp ezért furcsa, hiszen Elijah keményfejűségével és a hirtelen haragjával mindig jól bánt, nem hagyta magát elijeszteni, és akkor sem hagyta ott, amikor a fiú minden áron el akarta zavarni magától. Mégis az ilyen "apróságok" azok amin elgondolkoztatják a kapcsolatukon, vagy hogy meddig bírják majd így.* - Eszedbe sem jutott meghívni? *Húzza el a száját, majd egyszerűen leül a fotelébe, még véletlenül sem Elijah mellé. Felhúzza a lábait, eligazítja a szoknyáját, és az ölébe ejti a kezeit. Tökéletesen kihúzza magát, úgy figyel a másikra, mosolytalan arccal.* - Az órákra bejársz az iskolába, az általában heti két alkalom, és akkor még nem is számoltam, amikor mondjuk úgy döntesz, hogy te látogatnál meg engem, és nem fordítva. Nem hiszem el, hogy egy húsvéti bálra invitáló plakát mellett sem mentél el. *Ingatja a fejét. De persze Elijaht láthatóan Nellie ruhája sem érdekli, vagy Alodia ékszerei, vagy Raven... teljesen más dolgok fontosak nekik.* - Persze. Kitalálhattam volna. *Jegyzi meg gúnyosan, majd inkább a körmeit kezdi fixírozni.* - És akkor most miért vagy itt?
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 2:15 pm

*Jó hát lássuk be, hogy ő nem egy kimondottan könnyű eset, sőt mondhatni rendkívül nehéz eset. Az a baj, hogy még azzal sem volt tisztában, hogy az időben szólás mit takar pontosabban, soha az életben nem járt puccos bálokra, a téren olyan szinten más az előéletük, hogy ihaj, nem csoda, ha nehezen érzi át azt, hogy ez a leányzónak mennyire nagyon fontos. Az azért még nem jutott eszébe, hogy pont a miatt ne működhetne a dolog, van elég más gondjuk, mint pl. hogy mindketten eléggé hirtelen haragúak és keményfejűek, jó főleg ő. Szóval lehuppan az ágyra és figyel a válaszra, ami persze kellőképpen tükrözi a morcosságot, amit eddig is érzett a leányzóból.* -Szóval akkor gáz, hogy nem mentem? Komolyan Thal fogalmam sem volt, hogy pontosan mit is akarsz, mire már oda jutottam az volt, hogy mész a csajokkal, meg aztán... nem tudom, ez az egész felhajtás nekem nagyon sok. Világos persze, hogy neked fontos, de amúgy is miért ne szólhattál volna te róla? Tudod, hogy alig fordulok meg a kúriában, sokszor el se jutnak hozzám ezek a hírek és... *Elhúzza kicsit a száját. Basszus, most meg itt magyarázkodik? Nem kéne, miért teszi, amikor a leányzó morcos és még arra sem volt hajlandó, hogy normálisan lejöjjön hozzá megbeszélni, vagy hogy leüvöltse a haját, vagy valami. Inkább csak... fülbevalókat válogat.* -Semerre, elvoltam otthon, beültem inni egy sört a kocsmába, meg ilyenek. *És hallgatta a sztorikat áhítattal a versenyről, mintha egy drogosnak mesélnének történeteket egy droglabor pontos működéséről.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 2:01 pm

*Persze, kérdés, hogy mi lett volna a legjobb megoldás - talán legutóbb is értelmesebb lett volna, ha már nem mennek le a nagy veszekedés után, de ha ekkora energiát belefektettek, azért mégis csak úgy kívánta a helyzet, nem? Viszont határozottan jobban örült volna, hogyha Elijah inkább az időben szólás dolgot választotta volna. Akárhogy is, neki igenis fontos ez a bál, a régi életére emlékezteti, és egyébként is odavan a zenéért, a ruhákért, a táncért... Annyira a része ez az egész, hogy az is megfordult már a fejében, működhet-e egyáltalán a dolog, ha Elijah ezt nem érzi át. Persze ott még nem tart, hogy ezt hozzá is vágja a fiúhoz, inkább elhessegette a gondolatot.* - Csodás. Nellie ruhája fantasztikus volt, nem olyan, amit én viselnék, de... lélegzetelállító. Raven is gyönyörű volt, a végén lelépett egy Jared nevű sráccal, Alodia is talált magának partnert... de amúgy remekül szórakoztam nélküled, kösz a kérdést. *Végül felteszi az egyik pár fülbevalót, kicsit megigazítja a haját, és hátrapillant a fiúra.* - És te merre voltál addig? Meg utána?
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 1:50 pm

*Hát az igen ritka, amikor egy nőn nem lehet észrevenni, hogy morcos, akkor is, ha nem mutatja. Bőven le lehet szűrni az apróbb jelekből, mint hogy nem állított be reggelivel és nem ugrott csak úgy random be hozzá, hiszen még kulcsa is van ugye. Tehát tökéletesen tisztában van vele, hogy a leányzó morcos a bál miatt, csak hát...a legutóbbi sem sikerült a legfényesebben, ezért aztán úgy volt vele (hülye pasi logika), hogy akkor most jobb nem erőltetni a dolgot. Persze, ha eleve beadja a derekát, elhívja rendesen előre és kész... de az meg valahogy nem sikerült. Addig agyalt, hogy akkor mi legyen, meg egyáltalán mennyivel előtte illik ezt intézni, hogy aztán inkább hagyta a fenébe, mint hogy az legyen, hogy túl hamar szólt, vagy túl későn, mert már nem lehet rá ruhát venni, vagy bejelentkezni a fodrászhoz, vagy jó ég tudja, hogy mik vannak, amik fontosak lehetnek a lányok számára egy ilyen nagy esemény előtt, ami persze szerinte csak egy bál. Mi a fene olyan nagy dolog benne egyáltalán? Elhúzza kicsit a száját, amikor belép és Thalia még csak hátra sem néz. Visszafogja magát, hogy ne szóljon oda, hogy "Vedd fel az egyiket, nem tök mindegy?". Jó eséllyel ezzel a kis parazsat se perc alatt brutális erdőtűzzé szítaná, ennyire pedig már ismeri Thaliát, hogy ezt nem tuti, hogy kéne. Végül aztán csak egyszerűen lehuppan a leányzó ágyára, hátralöki magát, hogy a falig elérjen és neki tudjon dőlni.* -Mi a helyzet? Milyen volt a nagy hacacáré? *Megfordult persze a fejében, hogy egy csókkal nyit, de most valahogy... nem érzi indokoltnak. A leányzó hátra sem nézett, pedig tudta, hogy ki jön, szóval...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 1:44 pm

*Na az biztos, hogy még mindig morcos a bál miatt. Más kérdés, hogy nagy erőkkel igyekezett nem mutatni, meg végül remekül szórakozott... Ravennel és Alodiával ment le, táncolt Nellie-vel, és ráadásul még Cecile új pasiját is sikerült megnéznie magának, a rengeteg újságíróval és fényképésszel együtt. Ha még hozzáadjuk Reubent és Nikit, akikkel az este egy részét töltötte, akkor mondhatjuk, hogy teljesen csajparti volt számára a bál, és Elijah elmehet a francba, mert sokkal jobban szórakozott, mint legutóbb. Ettől függetlenül persze igenis morcos, már csak azért is, mert a fiú a bál óta is alig kereste. Nem mondhatni, hogy emiatt direkt kerülte a srácot, de a bál óta nem volt olyan, mint előtte többször, hogy csak random beállított hozzá esetleg reggelivel, vagy ilyesmivel Nellondban. Most, mikor a fiú kopogtat éppenséggel két fülbevaló között próbál választani, ami nála igencsak megszokott probléma. Persze tudja, ki keresi, a szaglása a helyén van.* - Bújj be. *Szól ki egyszerűen, de mikor Elijah belép, arra sem fordítja a fejét, csak a fülbevalókat figyeli, mérlegel. Más kérdés, hogy tükörképe neki éppen nincs, hiába áll a tükör előtt.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 1:34 pm

*Jól van, az a nagy helyzet, hogy már napok óta nem futottak össze bővebben. Persze nincsenek is összekötve teljesen, meg minden, de az a nagy helyzet, hogy ha valaki pasiból van, főleg olyanból mint ő...akkor ez a pár nap már nagyon hosszú idő minden szempontból. Persze rendben van, nem hívta el Thaliát a bálra, és e miatt biztosan kicsit durcás is, de akkor sem illik a fél-démont kiéheztetni mindenféle szempontból, hogy vegyük csak egyszerűen a szexet, vagy pedig a harapást. Függő a jó életbe, és a versenyre sem nevezhetett be, pedig azóta is nagyon böki a csőrét a dolog. Most sem küldött semmiféle előzetes bejelentkezéshez levelet, vagy hasonlót, egyszerűen csak a tükrön át ruccant át a kúriába, amit azért nem szokott túl gyakran, de még ismeri a járást, hiszen az órák miatt azért amúgy is be kell nézni heti szinten többször is. Szóval célirányosan a harmadik felé indul. Rövid ujjú sötétbordó inget visel, fekete farmert, a haja nagyjából rendezett, de azért nincs kimondottan belőve, és kb. 2 napos borosta virít az arcán. Határozottan ütögeti meg az ajtót, amikor felé, magyarul szólva kopogtat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 4:06 pm

- Akkor majd meglátjuk. *Mondhatjuk, hogy elkönyveli magában a vereséget, nem úgy fest, mintha nagyon meggyőzte volna Cecile-t, de... valljuk be, talán tényleg egy kicsit rosszul, vagy épp rossz időpontban kezdett neki. Aztán a lány visszakérdez, mire hevesen megrázza a fejét.* - Nem úgy értettem! *Szögezi le, majd megakad. Gondolkozik, mit mondhatna, de valahogy őszinte és pozitív érvelés sehogy nem akarja az ajkaira jönni, hazudni pedig nem akar. Végül megrázza a fejét.* - Mindegy, talán nem most kellene erről beszélnünk. Eléggé meg vannak kavarodva a gondolataim. Összefoglalva a lényeg: a szerelem nem mindig rózsaszín habos és tökéletes. Sokszor bonyolult, vagy nehéz, vagy riasztó, de a jó dolgokért alapvetően megéri. Én nem bántam meg, hogy jártam akár Deannel vagy Sebastiannal, vagy hogy eljegyeztük egymást, még akkor sem, hogyha visszatekintve tényleg túl korai volt, és vége is lett. *Mondja, fel sem nézve a papírról, bár nem ír közben, csak a tekintetét fordítja arra. Az biztos, hogy most éppen a bonyolult időszakban van, de hiába beszélgetnek nyíltan Cecile-lel, erről most nem akar még pluszban megnyílni. Aztán mégiscsak felpillant, és bólint.* - Persze, mehetünk. Majd inkább estefelé írom meg, vagy inkább holnap... holnap jobb lesz. *Dönti el, és a félkész levelet becsúsztatja a fiókba, aztán utána alighanem elmennek sütizni.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 3:53 pm

-Áh, világos. *Bólint a válaszra. Végülis így akkor teljesen érthető a helyzet, csak elsőre eszébe sem jutott volna. Aztán ugye szépen felöltözik, részben azért is kezdte el, mert látta, hogy Ari irkálna valamit, akkor pedig nem igazán akar zavarni benne.* -Lehetséges, meglátjuk. *Rántja meg a vállát. Nem igazán biztos ebben, de az egyszer szent igaz, hogy ha mégis így lenne, akkor nem tehet ellene semmit. Bár tehet, hiszen kihátrálhat még az előtt, hogy többet kezdene érezni, bár az is tény, hogy vannak esetek, amikor már a kihátrálás sem segít. Majd kiderül, ahogy mondani szokták ez még a jövő zenéje, aztán fene tudja, hogy közeli, vagy távoli jövő. Aztán Ari szavaira picit felszalad a szemöldöke, és visszahuppan az ágyára, mikor már teljesen készen van.* -De akkor ez nem kihasználás? Azért vagy vele, mert nincs jobb? Nem azért illik kimászni egy kapcsolatból, mert nem az igazi? Ha akkor szakítasz, amikor már találtál mást az eléggé...nem tudom, nem túl fer nem? *Ennyi igazságérzete van. Na persze ez nem azt jelenti, hogy neki gond lenne.* -Persze félre ne érts nem ítéllek el, csak eddig úgy láttam, hogy...te ennél, nem is tudom...másabb vagy. *Az ő esetében ilyesmi nem lenne meglepő, de valahogy Arit kifejezetten pozitív valakinek gondolta, aki tuti nem használna ki másokat, vagy nem bántana meg, de persze ki tudja, nem ismeri annyira mélyen, csak így futólag. A kérdésre csak újabb vállrántás közeledik.* -Naplót nem fogok írni, unatkozom, és sütire vágyom. Neked nincs kedved bedobni egy szelet tortát, vagy ilyesmit? Boldogsághormon, jó nagy adag csoki. *Magyarázza egy félmosollyal. Persze igazából simán megy egyesül is, hiszen látta, hogy a leányzó írogatni készül, alapvetően zavarni sem akar.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 3:45 pm

- Otthon laktam, nemesi neveltetés, a rokonaimon kívül nem túl gyakran láttam korombelieket. Jó, persze, a bálokon igen, de azok nem épp a legkötetlenebb esetek voltak az ismerkedésre amiket el tudtam volna képzelni. Szóval valami olyasmi. *Megvonja a vállát, nem veszi nagyon a lelkére. Mielőtt a Nezabarba jött, nem is nagyon gondolkozott őszintén szólva a kapcsolatokon. Nem szól semmit mikor Cecile kilejt a fürdőbe, majd felpillant, a másikat figyelve mikor az megint beszélni kezd.* - Előbb vagy utóbb rá fogsz jönni, tudsz-e ilyet érezni. Ha igen, akkor alighanem úgyis be fog furakodni az életedbe, akárhogy próbálod ellökni. De egyébként ő szakított. *Válaszol végül a kérdésre. Cecile-re figyel félig, félig pedig a papírra maga előtt. Már egy ideje le akart ülni levelet írni, ha pedig a másikat úgy sem tudja meggyőzni, meg láthatóan készülődik, akkor ő is tud a kettőre figyelni egyszerre.* - Nem nagyon van a környezetemben bárki, aki akkora kísértést jelentene, hogy kilépjek miatta a kapcsolatból... szóval nem, nem hiszem. Hova készülsz amúgy? *Teszi fel végül a kérdést, hiszen Cecile elég hirtelen kezdett el csak úgy öltözködni.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 3:37 pm

*Furcsálkodva dönti kicsit oldalra a fejét, homlok ráncol. Nem teljesen érti a dolgot, és természetesen mint mindig ilyen esetben nem rest rákérdezni.* -Miért tizenöt éves korodig be voltál zárva, vagy addig nem találkoztál pasikkal? *Hát jó lássuk be az ő első szerelme 12 évesen volt, bár tény és való, hogy inkább volt nevezhető gyerekkori buta rajongásnak és persze még véletlenül sem lett értelmes kimenetele. Első csalódás. Szemmel követi, ahogy Ari átmegy az asztalhoz a füzettel, ő is lerúgja mostmár magáról a takarót és a fürdőszoba felé libben el. Szépen kicsípi magát, mert azért ilyen itthoni cuccban mégsem fog kimenni a szobából. Visszalejt alsóneműben, hogy kihalásszon a szekrényéből egy felsőt, szoknyát, amiket le is dob az ágyra, majd amíg a harisnyát hámozza fel magára válaszol szépen.* -Egy év...az nem rossz, de miért lett vége? Meguntad? Ő unta meg, kiégett az egész? Amúgy meg az sem biztos, hogy egyáltalán tudok ilyesmit érezni, szóval... *Finoman megint megrántja a vállát. Kissé kiégett már odabent szívtájékon, nem csoda, ha nem akarna még több sebet szerezni, és amúgy sem biztos benne, hogy egyáltalán képes lenne valakit igazán szeretni. Felveszi a blúzt és a szoknyát is, meg újra a fürdőszoba felé veszi az irányt, fésülködés, szolid smink.* -Akárhogy is nézzük, bonyolult...fogalmam sincs, hogy látom-e értelmét, de persze ha te látod, akkor hajrá. De az alapján ahogy beszéltél nem érzem, hogy a mostani pasid örökké tartó szerelem lenne, akkor meg csak időhúzás, ami alatt nem találhatsz tényleg igazit, nem? Már persze, ha elvetjük annak a lehetőségét, hogy az egész baromság. *Teszi még hozzá, nehogy úgy tűnjön, hogy úgy beszél, mintha igazat adna Arinak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 3:23 pm

*Valljuk be, neki sem sikerültek az eddigi kapcsolatai valami jól... viszont ettől függetlenül Cecile-lel ellentétben meg van győződve róla, hogy megérte. Megérte, mert tapasztalt, és mert igenis sok szép emléke van azokból az időkből, még akkor is, hogyha fájtak egy ideig mikor vége lett a kapcsolatnak. Ezt magyarázza, hogy a negatív dolgok hozzátartoznak, de ígyis megéri - de persze kérdés, mekkora sikerrel. Egyelőre nem úgy látja, mintha sikerülne meggyőzni Cecile-t.* - Deannel valamivel több, mint egy évig jártam. Tekintve, hogy tizennyolc éves vagyok, és tizenöt éves koromig nem is nagyon lett volna lehetőségem bárkivel szerelembe esni, azt hiszem ez elég jó arány. *Válaszol a kérdésre, kicsit megvonva a vállát, majd láthatóan a lány továbbra sem nagyon hisz neki, mire felkel az ágyáról és visszaül az asztalhoz, az egyik füzetét véve maga elé.* - Persze, hogy a legjobb barátod is egyben, legalábbis jó esetben. De az, hogy van egy legjobb barátod, nem azt jelenti, hogy kivétel nélkül mindent vele beszélsz meg. Nem vagytok egyformák, nem minden ugyanúgy érdekel titeket. Felesleges időhúzás? De ha soha nem próbálod, akkor mégis honnan tudnád, hogy ki az a más, vagy jobb, akit találhatnál? Nem minden kapcsolat tökéletes és örökké tartó szerelem. Sőt.
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 3:13 pm

*Finoman megrántja a vállát, még mindig látszik az arcán, hogy eléggé szekeptikus az egész szerelem üggyel kapcsolatban.* -Lehetséges, hogy akadnak kivételek. *Azért lássuk be Ari elbeszélései alapján neki se volt túl sok igazán gyümölcsöző kapcsolata, még ha olyan valaki győzködné, aki épp a határtalan boldogság felhőjén ücsörög, és minden szava maga lenne a pozitívum, de így azért egy kicsit nehezebb az ügy.* -Te Ari, egyáltalán, de komolyan volt olyan kapcsolatos ami elég hosszú ideig tartott, hogy azt mondd van értelme sokat próbálkozni, és nem csak egyre jobban kifacsarodik az ember az egésztől? Lehet, hogy akadnak ritka kivételek, akiknek minden bejön az életben, de kétlem, hogy én közéjük tartoznék, akkor meg...? *Aztán a következő szavakra csak végképp rázza a fejét. Tényleg zavaros az egész, sose volt szerelem párti, de igazából ez még annyira sem erősíti meg abban, hogy az legyen. Ha nem a szerelme az embernek a legjobb barátja, akkor ki? Vagy amúgy mi értelme van az egész kapcsolatnak? Valahogy így azért fura.* -De akkor...azt mondod, hogy nem a szerelmed a legfontosabb, pedig tényleg azt mondják mindenhol, hogy az az igazi, ha a szerelmed egyben a barátod is, meg ilyesmi, nem? Ha nem vele beszélsz meg mindent, akkor...csak egy felesleges időhúzás, és majd úgyis találsz mást, vagy jobbat. Nem értem, tényleg. *Igen, a napló írásról már tuti letett végleg, nem nagyon van értelme, végülis minek ilyesmivel bajlódni, annyira nem szoktak mély érzelmei lenni, ha meg mégis...akkor majd szépen elnyomja őket magában, mert ezek alapján amúgy is csak fájdalmat okozna az egész, vagy azért, mert nem sikerül, vagy azért, mert túlságosan bonyolult.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 6:35 pm

- Sokan gondolják, hogy senki nem fogja szeretni őket, vagy épp mások mondják az illetőre, hogy áh, sose lesznek barátai vagy párja, aztán általában jön valaki, aki megcáfolja. *Ennél a mondatnál célzatosan Thalia ágya felé bök az állával, félig-meddig a lányra, félig Elijahra gondolva.* - Például az én első szerelmem, aki később a vőlegényem is lett... igazából egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány emberrel volt közeli, baráti kapcsolatban. Mégis összejöttünk, és együtt is voltunk elég sokáig. Hogy meddig éri meg kísérletezni... *Megáll, hiszen az jönne a nyelvére, hogy ezt Cecile-nek kell eldöntenie, de Cecile épp most akarja eldönteni, hogy nem kísérletezik tovább, de mást mégsem tud igazán mondani.* - Nem tudom. Igazából neked kell érezned, hogy meddig tudsz továbbmenni. Ha úgy érzed, hogy el kell zárkóznod, nem tudlak megállítani benne, csak ajánlhatom, hogy inkább meghallgatlak, és próbálok legalább azzal segíteni. *Mondja végül, és arra, hogy a lányt nem érdekli Noel, már nem is válaszol. Sejti, ez mennyire igaz.* - Kilenc hónapig. Mondjuk, hogy eléggé összekovácsolódtunk... először nagyon jó barátok voltunk, majd eltávolodtunk egy időre, de mióta kikerültünk onnan, azt hiszem, tényleg jóval közelebb vagyunk mint valaha. *Majd Cecile konkrétan a szemébe mondja, hogy a szerelem baromság, mire kicsit összeszorítja a száját mielőtt válaszolna.* - Nem tudom. Ezt mondom, hogy... én sem értem pontosan. Azt hiszem... attól, hogy szerelmes vagy, még nem biztos, hogy a szerelmed áll hozzád a legközelebb. Ezzel biztos sokan vitatkoznának, de mégis... a régi barátokkal többet éltél át, vagy nem is tudom.

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 6:23 pm

*Ari szavaira csak figyel csendesen, fogalma sincs mit mondhatna. Van abban ráció, amit a leányzó mond, de hát meg van annak is az oka, hogy így védte magát már elég rég óta, egyszerűbb és kevésbé fájdalmas ez egyszer szent igaz. Végül csak sóhajt egyet.* -Talán nem is vagyok rá alkalmas, hogy bárki szeressen, nem? Ilyen vagyok, és a legtöbben ezt nem fogadják jól, nem fogok gyökeresen megváltozni. Nyitottam valaki felé és nem gondolta úgy, hogy van értelme, mi van, ha megint rossz felé teszem, vagy megint...és megint? Meddig érdemes kísérletezni, amíg az ember végképp szét nem törik? Nem tudom, hogy meg akarom-e várni. *Aztán csak picit megrántja a vállát. Igen, lehetséges, hogy Noel így gondolta.* -Lehet, hogy úgy gondolta, nem érdekel, nem számít. *Oh, dehogy is nem számít, csak ezt jóval könnyebb mondani. Azért egy apró mosolyt megereszt arra, hogy ne gyújtsa fel Ari ágyát, azért nem tenné, álmában nem. Aztán végighallgatja Ari infoit. Igen, azért így fer a dolog, hogy ő is tud valami ilyesmit, és legalább azt is tudja, hogy ki az a Chris, hiszen találkoztak már kalandokon és beszélt is a fiúval nem rég. Jóképű, ez tény, nem kárhoztatja a szőkeséget, hogy összefeküdt vele. Hát igen milyen mások, ő nem lenne zavarban attól, hogy történt egy s más, a fizikai dolgokat sokkal jobban megszokta már, mint az érzelmieket.* -Világos. Meddig voltatok ott? Mondjuk egyáltalán nem meglepő a dolog, ha össze voltatok zárva, meg minden, teljesen érthető. *Picit oldalra dönti a fejét, akkor azért ezt a részt nem érti teljesen.* -Akkor minek vagy ezzel a Zakariással? Ha közelebb érzel magadhoz egy barátot, akit azt mondod nem szeretsz, bár lefeküdtél vele... *Neki nem gond kimondani nyíltan.* ...akkor van értelme, hogy a párodnak hívd? Mondtam, hogy a szerelem baromság! *Megrázza megint a fejét, ez sem erősítette meg, hogy nincs esetleg igaza szerelem témában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 6:08 pm

*Igazából mint tudjuk, vérfarkasként Ariana kétszer olyan jól égne mint egy átlagos ember, de... khm, szóval ettől függetlenül valóban nem ajánlott csak úgy elégetni az egyik diáktársunkat. Viszont hiába nincsenek közel, annyit talán Cecile is sejt róla, hogy nem éppen fogja ellene használni, ha megtudja, hogy mégis kik állnak hozzá közel.* - Nem tudom... ha te valóban úgy érzed, hogy könnyebb, akkor nem vitatkozom veled, de nem tudom elképzelni, miért lenne az. Úgy értem... persze, ha egyedül maradsz, és mindenkitől elfordulsz, nem tudnak bántani, viszont nem lesz aki átöleljen, aki szeressen... érted? Ez sok mindennel van így, kizárhatod a negatívumokat, de sokszor ezzel a pozitívumoktól is elfordulsz. *Persze sokáig vitatkozhatnának rajta, hogy megéri-e a szerelem, vagy a kapcsolatok, hiszen ha mondjuk több a negatívum... de ezeket most nem említi meg. Szerinte megéri, de ha Cecile nem így gondolja, aligha tudná meggyőzni.* - Tényleg nem tudom. Nem hiszem, hogy szándékosan játszott volna veled, de... lehet, hogy azt hitte, neked sem számít. *Mondja bizonytalanul, majd mikor Cecile kijelenti, hogy nem lenne fair elégetni, önkéntlenül is elmosolyodik.* - Légyszi ne gyújtsd fel az ágyam amíg alszom. *Jelenti ki, majd elgondolkozik a dologra, és megvonja a vállát.* - Nem tudom konkrétan garantálni, csak ígérettel. Nem lenne okom a hírnevedet rombolni. De hogyha gondolod... bár nem tudom, ezt mennyire tudnád ellenem használni, de... *Megakad, gondolkozik, mit oszthatna meg, hiszen valóban úgy igazságos. Aztán végül kicsit a távolba réved a tekintete, nem néz Cecile-re, és úgy válaszol.* - Tudod, ez a dolog, hogy nem tudod, mit érzel... amikor az arénában voltunk Chrisszel... szóval tudod, már előtte is nagyon régóta barátok voltunk, és igazából mikor legelőször találkoztunk, flörtölt is velem, csak akkoriban mást szerettem viszonzatlanul, így nem lett belőle semmi. De az arénában rengeteget gondolkoztam rajta, hogy mi lenne, hogyha... Pláne, hogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és hát... történt egy s más. *Kicsit zavartan vakarja meg a fejét, nem mondja ki konkrétan, de lehet sejteni, hogy ahogy Chris fogalmazott, nem csak az hogy a fiú befonta a haját. Aztán felpillant Cecile-re, úgy fejezi be.* - Aztán kijöttünk az arénából, kicsit kitisztultak a dolgok. Őt várta más... azóta már nincsenek együtt, de ez egy másik téma, először még folytatták a kapcsolatukat. Én pedig Zakariással vagyok. Nem vagyok szerelmes Chrisbe, de... valahogy jelenleg közelebb érzem magamhoz, mint a páromat. Nem tudom, ez mit mond a kapcsolatunkról.
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 5:55 pm

*Néha talán tényleg könnyebb olyan valakinek elmondani a dolgokat, akit nem ismerünk annyira, mint egy élő és lélegző napló. Aztán persze közben meg veszélyesebb is, mert hát Arit csak nem égetheti el ugye? De vannak rá módszerei, hogy tegyen róla, ha netán a lány ki akarná kotyogni a dolgait...Vagy...valami viszonzás, ami miatt kölcsönösen őrizhetik egymás titkát. Végülis az lenne a fer. Csak rázza a fejét Ari szavaira, egyszerűen nehéz ezt így elfogadni, főleg neki, aki régen megfogadta, hogy semmiféle érzelmi bonyodalomba nem fog belemenni azért sem.* -Nem tudom, de ha nem hagyom magamnak, hogy felmerüljön bennem ilyesmi, ha csak...azt teszem, amit eddig, akkor könnyebb. *Jó ég tudja, persze ez így butaság, de mégis csak úgy van vele, hogy ha nem nyit, akkor nem is fájhat, és eddig egészen jól megvolt mindenféle érzelem és érzés nélkül. Ari annyit jósként biztosan le tud szűrni, hogy ha nem is mondható szerelemnek, de eléggé afelé tendáló, amit elkezdett érezni, és bőven esélyes, hogy ha tovább folytatja, akkor konkrétan szerelmes is lett volna, épp ezért van, hogy egyszerűen nem ment le már jó ideje Nellondba.* -Ezzel is csak azt mondod, hogy játszott velem. Bár persze miért is akadhatnék ki ezen, hiszen én is ezt tettem másokkal, védekező mechanizmus. De azt szoktam meg, hogy mások vágyakoznak utánam, nem pedig hogy én... *Elharapja a mondatot. Nem egyszerűen ki kell vernie a fejéből a dolgot, nem pedig bele menni még jobban.* -Rendben, akkor ez lesz, az elégetés, vagy a...kibeszélés. De tudod... *Picit oldalra dönti a fejét.* ...tudsz rólam valamit, amit senki, és téged nem tudlak...vagy legalábbis nem lenne fer elégetni. Honnan tudom, hogy te nem adod ki, vagy nem adod tovább, rontva a hírnevemet?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 5:45 pm

*Na igen, furcsa dolog, hiszen például Ariana Chrishez áll a legközelebb elég sok téren, de nemrég Kyle-nak nyílt meg olyan dolgokról amikről a másik fiúnak nem. Pedig oké, barátok, de mégsem voltak annyira szoros kapcsolatban a fél-angyallal eddig... úgy látszik, a bezártság, meg hogy kölcsönösen kiöntötték a szívüket, valamennyit változtatott ezen.* - Persze, hogy baromság. Persze nem minden esetben, van, hogy nagyon jól összejön, de közben rengeteg a viszonzatlan szerelem, a nem működő kapcsolatok... nem mindig habos és rózsaszín az egész, de igenis lehet annyi jó dolog benne, hogy megérje. Szóval érthető, hogyha úgy érzed, hogy most meg vagy sebezve, és egy ideig jobb, ha távol tartod magad az ilyenektől, de... úgysem tudod teljesen irányítani. *Arra nem kérdez rá konkrétan, hogy Cecile szerelmes-e most, ahogy elnézi, ő sem tudja igazán. Inkább próbál minden látnoki és empatikus képességet bevetni, hogy a félszavakból is megértse, miről van szó.* - Nem azt mondtam, hogy direkt fuss a szerelem után, de nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy teljesen elzárkózol a dologtól, és ellöksz magadtól mindenkit. *Amikor Cecile szemöldöke felszökik, kicsit visszahőköl, és zavartan vonja meg a vállát.* - Nem azt mondtam, hogy tutira igazam van. Soha nem mondta konkrétan, hogy nem érdekelnék a lányok, egyszerűen csak nem tudok róla, hogy lett volna komolyabb kapcsolata lánnyal eddig. *Magyarázza, hogy miért mondta az előbb amit mondott, majd bólint. Most, hogy így belegondol, talán tényleg naiv felfogás, de mégsem gondolt arra, hogy valaki épp az ő naplóját olvasgatná.* - Talán, de hogyha megfigyelnek, vagy ilyesmi, ugyanúgy rájöhetnek ki fontos neked, nem? Nem hiszem, hogy a naplón múlik. De hogyha úgy érzed, hogy nem biztonságos, akkor ne vezesd. Akkor csináld amit mondtam, hogy csak kiadod magadból, aztán elégeted. Vagy egyszerűen fakadj ki valakinek, mint most.
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 5:31 pm

*Neki meg aztán sose volt senki, aki igazán közel állt hozzá. Lássuk be Sper is inkább valamiféle első számú szövetséges, de nem nagyon tud róla többet, mint bárki más, sőt lehet, hogy sokan jobban is ismerik. Lássuk be sosem ültek le egy meghitt teázásra, vagy hasonlóra, fura is lett volna valahogy. Arira pillant, amikor a lány előre hajol, láthatóan figyel, tényleg érdekli? A kérdésekre megrázza a fejét.* -De én nem...engem nem érdekel ez az egész...a szerelem, baromság. *Kicsit akadozva beszél, összeszedetlen, pedig mindig is nagyon jó pörgött a nyelve, de most mégsem megy igazán jól, amit mondani akar...nem csoda, saját maga sem érti.* -Nem volt más, nem vagyok az a fajta, aki úgy közeledne valakihez, nem is akarok, az egész csak egy hülye csapda, amibe kár belesétálni. És ez is csak arra világított rá, a szerelem értelmetlen. *Hogy szerelmes lenne Noelbe? Ebben még maga sem biztos, vagy legalábbis nem mondaná ki így nyíltan, akkor talán rosszabb is lenne.* -Neked kettő, én nem akarok többet. Nem szokásom senkinek sem megnyílni, az egy magam fajtának túl veszélyes. *Igen neki, sok titka van, amire ha olyanok jönnek rá, akiknek nem kéne, akkor nagy bajba is kerülhet.* -Nem is akarok többet, minek pofára esni? *Aztán Ari szavaira picit felszökik a szemöldöke. Mostmár tényleg mérges egy kicsit, mert ezt így hallani...* -Nem érdeklik a lányok? Akkor miért nem rugdosott ki az ágyából...kétszer? Hm...csak szórakozott mi? *Jó tény, hogy az elején ő is. Hülyeség volt azt hinni, hogy Noel nem. A naplóra pillant megint, aztán szépen leteszi maga mellé, egyelőre elveti az ötletet. Végülis most legalább valamennyit kibeszélt magából, akkor meg minek leírni.* -Naiv felfogás, bárki felhasználhatja ellened, ha tudja kit kedvelsz, ki fontos neked, vagy csak olyasmit, amit nem kötnél bárkinek az orrára. *Egyre inkább lebeszéli magát a dologról.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 5:19 pm

- Áh, értem. *Vagyis francokat érti, annyit ért, hogy bonyolult dolog, és láthatóan Cecile vagy nem akar beszélni róla abszolút, vagy pedig titkon nagyon akarna, csak nem is tudja, hogyan kellene. Valóban, a mostani szobatársaihoz egyáltalán nincs annyira közel, mint mikor régen lakott itt: Jana és Susan, na meg utána Brittany... egyikük sem volt már itt, amikor kikerült az arénából, vissza az iskolába. Aztán Cecile félig-meddig mégis elmondja mivan. Ariana kicsit előrehajol, egymásnak nyomja a talpait, és a lábfejeibe kapaszkodik, majd elhúzza a száját, ahogy gondolkozik és igyekszik összerakni a képet.* - Az, hogy Noellel rosszul sült el... nem feltétlenül azt jelenti, hogy mással sem sikerülne. Úgy értem... próbálkoztál másokkal a saját korodból mielőtt először elkönyvelted, hogy nem kellene? Hányszor? Mindig lesznek rossz tapasztalatok, nekem is elég csúnya vége lett két kapcsolatomnak, azóta sem beszélek egyik fiúval sem, pedig szeretnék, de eltávolodtunk... de ez nem azt jelenti, hogy senkivel nem lesz jobb. *Először általánosságban próbálja megközelíteni a témát, és elmondani a véleményét, majd végigpörgeti az agyát Noelen, hogy úgy is válaszoljon.* - Őszinte szólva nem úgy vettem észre, mintha érdekelnék a lányok, szóval nem elsősorban a te hibád. *Szögezi le, és figyeli ahogy Cecile becsapja a naplót.* - A napló a tiéd. Rajtad kívül nem kell másnak olvasnia, így nem baj, ha teljesen összeszedetlen. Csak írd ami eszedbe jut, akár szavakat, mondattöredékeket, nem kell, hogy bárki más számára legyen értelme. Sőt, ha csak töredékeket írsz, akkor ha véletlen tényleg elolvassa más, lehet hogy nem is fogja érteni. De nem tudom... soha nem gondoltam erre. Nem hiszem, hogy valaki épp a naplóm alapján akarna ellenem fordulni. *Elbizonytalanodik, hiszen... vannak olyan dolgok a naplójában, mondjuk a vérfarkasság, amit akár használhatnának is ellene, de tényleg soha nem gondolt rá, hogy valaki így tudná meg.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Fekete özvegy háló - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Fekete özvegy háló - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 5:10 pm

*Na igen, a kitörő lelkesedés nem igazán az ő formája, már az is valami, hogy nem teljesen morózus, vagy nem túl nyitott, nagyjából ez a két véglet nála. Jó persze vannak időnként kivételek, de nem túl gyakori. A válaszra csak megint a napló üres lapjait kezdi el bámulni, nem igazán az a téma, ami jelenleg a szíve csücske. Aztán a kérdésre megint megrántja a vállát, de nagyon is látszik rajta, hogy egyáltalán nem hagyja hidegen a dolog.* -Összetűzés? Nem...nem így mondanám, nem tudom, hogy mondanám. *Felpillant Aira, aki közben elhelyezkedik a másik ágyon vele szemben. Szobatársak, de alig tud róla valamit, talán épp egy alapvetően tőle távol állónak a legkönnyebb megnyílni? Néha így van jó ég tudja. Elhúzza picit a száját egy röpke szünet után.* -Hagyjuk, hülye voltam, mint egy buta kislány, de nem lesz többet, már megfogadtam magamnak régen, és mostmár be is tartom. Tudtam jól, amikor idejöttem, hogy nincs értelme velem egy korúakkal kezdeni, mennyire igazam lett. *Sóhajt egyet, aztán csak mérgesen megrázza a fejét és becsapja a naplót.* -Azt se tudom, hogy mit akarok leírni pontosan, szóval...mindegy is. *Azért a bolt nevét igyekszik szépen megjegyezni, nem lesz nehéz volt már ott párszor. Nem jós, de ért a jósmágiákhoz is, így hát szerzett már be ott ezt azt, no meg remek misztikummágiás hozzávalók is akadnak.* -Majd valamikor benézek, régen voltam, rákérdezek az eladónál. És nem biztos, hogy a bajaid, de a legbelső érzéseid rejthetnek olyasmit, amit aztán valaki felhasználhat ellened, ettől nem félsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 5:03 pm

*Csak biccent Cecile köszönetnyilvánítására. Sejtette, hogy a másik nem fog kitörően hálálkodni, amiért visszavesz a jókedvéből, de azért mégiscsak sokat jelenthet, szóval igyekszik. Arra viszont nem számít, hogy teljesen mással fog belenyúlni a dolgokba.* - Persze, hogy velük van, elvégre legjobb barátok. Meg amúgy is sok időt tölt mostanában Nellondban, mióta a háza van... a végén még én is leköltözök, hogy legalább lássam. *Megvonja a vállát, de persze nem gondolja teljesen komolyan. Neki itt vannak feladatai, meg amúgyis szeret az események közepében lenni, és a diákokra figyelni.* - Miért, volt valami összetűzésetek Noellel? Az biztos, hogy néha nehezen lehet bírni a stílusát... de én már hozzászoktam. *Majd visszateszi a naplót a fiókba, és bólint.* - Aham, hogyha eleve úgy veszed, akkor persze erősebb, meg hatásosabb, de most csak nem szaladsz le Nellondba gyorsan venni egyet. Hogyha csak ki akarod írni magadból, de nem kell, hogy meg is maradjon, akkor csinálhatod azt hogy leírod, aztán elégeted, vagy akármi. Nem tudom, mi a célod vele. Nálam ez valamennyire emlékgyűjtés is, tudod. Évek múlva visszaolvasni, mi volt velem régen. *Lehuppan az ágyára, lerúgja a cipőjét, és felhúzza a lábait törökülésbe. Így nagyjából szembefordul Cecile-lel, és úgy figyel.* - Aaaa... hú, valahol nellondban. Az ezoterikus boltban. Jövő és múlt titkai, talán? Állítólag kifejezetten jósoknak van a napló, ezért kaptam ajándékba, bár nem tudom, hogy mitől. Egyébként meg... igazából nem tudom, mit tennék, ha valaki elolvasná. Mármint, a barátaim úgysem teszik, megbízom bennük, idegeneket meg nem tudom, miért pont az én bajaim érdekelnék.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fekete özvegy háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete özvegy háló   Fekete özvegy háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fekete özvegy háló
Vissza az elejére 
2 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Fekete torony
» Fekete mamba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: