Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fehér farkas háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fehér farkas háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fehér farkas háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fehér farkas háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fehér farkas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fehér farkas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fehér farkas háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fehér farkas háló I_vote_lcapFehér farkas háló I_voting_barFehér farkas háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fehér farkas háló

Go down 
+5
Emma Marshall
Sasha Lupinien
Liselotte Frey - archívum
Molly Grozda
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 8:06 am

*Kicsit elmosolyodik, biztatóan, amikor Sasha áldását adja arra, hogy beszéljen Melddel erről, meg akivel még kell, akitől Sasha tart, hogy éppen fúj rá, például Peter. Biccent, jelezve, hogy mindent meg tesz, aztán jön a zavarba ejtőbb téma, halvány pír is kerül az arcára, mert egy aprócskát elkalandozott a gondolataival. Azért még itt van és figyel... testileg... Persze amikor a lány megszólal, akkor újra rá figyel, elnéző mosollyal.* - Szerinted én nem voltam irigy? Amikor tudtam, hogy Adam téged nézett ki magának és engem csak barátnak tekint? Ez az érzés normális, emberi, és nem lehet kezdeni vele mást, minthogy kimondjuk, és akkor talán jobb lesz. Biztos vagyok benne, hogy minden csak jobb lesz, majd jön a szőke herceg, jós nem vagyok, de így lesz és kész. *Mikor a lány felállni készül elhúzódik, helyet ad neki, aztán ő maga is talpra áll.* - Benne vagyok, legyen a szerintem... Mi lenne, hogyha kinéznénk a Jeniliába? Buli-idő van, pörgés, fiatalság, essen ki a szemük, hogy a szórakozóhelyen kakaót iszunk. Sőt, hátha meghívnak páran minket, orvosolni a problémát. *Kicsit elvigyorodik, aztán megrázza a fejét.* - Na jó, nem, a legjobb lenne szerintem, hogyha elmennénk egy kakaóért, aztán kicsit... futni. Annál felszabadítóbbat úgy se találunk. Benne vagy? *Kérdezi, miközben a szekrényéhez sétál és kitárja az ajtaját. Csak úgy ömlenek ki a ruhák, amiket azóta szerzett, hogy ide járnak. Csinos póló, feszülős nadrág, magas szárú csizma, hát látszik, hogy nem emberi formában gondolta a futást. Valójában... április 25.-e van, telihold, lehet, hogy sietniük kéne és végül csatlakozni Peterékhez és falkástul futni, talán egy ilyen "közös program" megoldaná legalább Sasha kétségeit afelé, hogy meg van e még itt a helye, vagy Melddel mindent elrontott. Ahogy felkapta magára a cuccokat és megfésülködött, megrázta kicsit a haját már ott is terem a barátnője mellett indulásra készen. Kakaó és átváltozás, jó program, mindenképpen elviszi a gondolatokat.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 11:11 am

*Az tuti, hogy Adam inkább erősen kiosztaná, ami jelenlegi lelki állapotában nem sokat segítene, hiszen tudjuk jól, hogy a fél-elementál srác nem kimondottan nyugodt tanácsadó természetéről híres. A felajánlás hallatán azért kicsit lelkesedik, bólogat rá párat.* -Persze, hogy szabad. Bízom benned Em, hátha tud valamit tenni ezzel az egész helyzettel. Tudom, hogy nagyon nehéz most neki, meg minden, de csak nem lehet egy egész barátságot kidobni e miatt igaz? *Hát pedig nagyon sok barátság megy pont hasonló okok miatt végképp tönkre, szóval ez sem lenne feltétlenül meglepő, csak épp mindez egy falkán belül még nehezebbé teszi a dolgokat. Egy kicsit azért ő is zavarban van, de mégis csak kíváncsi no, és ez az érzés most erősebb, mint a zavar. Úgy fest, hogy Emmát is sikerült hasonló helyzetbe hoznia, a halvány pírról legalábbis ez látszik. Azért a fejtegetésre egy leheletnyit ő is elpirul, de nem vészesen. Végülis barátnők, miért is ne tárgyalhatnának ki ilyesmit, főleg mert alapvetően felnőttek is, nem kiskölykök már, vagy ilyesmi.* -Hát huh, és persze nem is kell részletezned Em, csak... annyira rossz, hogy irigy vagyok, mert az vagyok, teljesen kár lenne tagadni. *Elhúzza a száját, aztán végül kicsit megrázza magát, és lecsúszik az ágyról. A levelet egyszerűen belegyűri a zsebébe.* -Igyunk egy kakaót, vagy menjünk le úszni, vagy... bármit. *Vágja rá gyorsan. Egyszerűen el kéne terelni a gondolatait, mert akárhogy is nézzük az istennek sincs legalább pár nyugodt hete, folyton van valami kavarodás, ami mindent felforgat és csak nem engedi, hogy végre egy kicsit béke legyen körülötte, ne adj isten boldogság is. Felhúz egy cipőt, mert a sajátját igazából nem is tudja, hol és mikor hagyta el, majd megkeresi az udvaron, valahol csak meg lesz, vagy nem. Aztán bevárja Emmát, hogy végülis mi legyen, bármire vevő, csak figyelemelterelés legyen. Persze már elég késő is van, de egyszer az életben kiosonhatnak nem? Vagy ott a társalgó, az bármikor látogatható.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 7:09 pm

*Adamet maximum olyan szinten érinti a dolog, hogy egyszer ő is Sashába volt habarodva, ezért simán ki tudná mondani, hogyha a lány úgy viselkedik, ami a pasikat vonzza és ez helytelen. Persze biztosan lenne más mondanivalója is, de ahhoz beszélni is kell vele.* - Én elhiszem, Sasha. Tudod... Hogyha gondolod megpróbálhatok beszélni Melddel. Esetleg, ha nem akar veled találkozni, akkor üzenetet elvinni neki, szóban, és beszélni vele, hogy szereted, de barátként, de ez azt jelenti, hogy most is hiányzik neked és nagyon rossz, hogy nem vagytok jóba, és ilyesmi. Hátha segítek a helyzeten, igyekszem olyat mondani majd, hogy ne rontsak a helyzeteden. Néha egészen jól beleérzek az ilyesmibe, szabad? *Kérdezi, mert hát azért beleegyezés nélkül nem szól bele a dolgukba és nem akciózik, mert ha félre sikerül az elég ciki lenne. Mikor Sasha rátér az igen... intim témára elsőre megdöbben, aztán felkuncog és kissé az ajkába harapva idézi fel a dolgokat magában, egyáltalán nem Sashán kuncog, hogy ő még nem volt férfival, csak ez az egész helyzet, hogy erről beszélgetnek olyan... Tudja a fene, kicsit feldobódik, az arcán halvány pírral.* - Először is... hát, az elsőnél nem a legkellemesebb, de nem szabad félni tőle, egyáltalán nem fáj annyira, hogy meg kelljen ijedni tőle. Ez... természetes. És minél többet vagy együtt egy férfival, annál jobb, nem is tudom, hogy hogyan írhatnám le. Hogyha a párod figyel rád, és tényleg ellazulsz és fűtenek a vágyak, akkor igen... annyira jó lesz idővel, mint amennyire jónak elmondják. Mi azt hiszem tökéletesen egymásra hangolódtunk, pont annyira durva és heves, amennyire szükségem van rá és... Had ne kelljen részleteznem, mert a lábujjadtól a kobakodig belepirulsz, hogy mi... *Elhallgat, az arca egy árnyalatnyival vörösebb lesz és az arcára egy kis mosoly kúszik. Igazából olvasható belőle, hogy szívesen mesél többet is, nem sokkal többet, mert hát azért nem fogja kitárgyalni mi mekkora és pontosan mit csináltak az ágyban, vagy éppen máshol, csak ha még valamire kíváncsi, válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 7:58 am

*Na igen, azért nem érinti túl jól Emma válasza, hiszen ő is végül a mellett maradt, hogy lelépett abból a közösségből, ahol ez történt. Csak ugye más, mert számára itt szinte családról van szó, hiszen a Falka közelebb áll hozzá, mint Emmához a barátai, legalábbis jó eséllyel, főleg ha e miatt megutálták. Őt talán nem utálják... talán. Em biztosan nem, Adamet pedig jó eséllyel az egész hidegen hagyja, és hogy a többiek...? Ezt nem tudja, nem volt eddig mersze utána járni, ki hogy viszonyul ahhoz, hogy Meld miatta ment el egy időre.* -Örülök, hogy itt vagy nekem Em és mellettem vagy. Én tényleg nem akartam, hogy ez legyen az egészből, csak próbáltam jó megoldást keresni, de egyszerűen nem volt. Ha még az elején azt mondom Meldnek, hogy nem szeretem, nem úgy szeretem, akkor is nehezen viseli, bár így azt hiszem rosszabb. *Elhúzza a száját. Az a baj sajnos, hogy mit tudjuk nem épp a legokosabb ember a földön, ezért aztán hajlamos a választási lehetőségek közül nem épp a legjobbat kikeresni.* -Igazad van, csak azért ez nehéz, így hirtelen váltani, de próbálkozom. Tudom, hogy most mindenkinek úgy a jobb, ha nem megyek túl sokat Nellondba, nem nagyon futok össze Melddel, pedig annyira iszonyatosan hiányzik Em! *Legörbül egy pillanatra a szája széle, de aztán sikerül visszafognia magát. Nem akarok folyton sírni, már így is sírt eleget.* -Igen, azt hiszem felé ez erősebb... erősebb volt. *Teszi hozzá, hiszen már úgysem számít. Aztán felemeli a fejét kicsit, barátnőjére pillant és halványan, de csak elmosolyodik.* -Örülök neki Em, tényleg és őszintén! Majd egyszer... egyszer nekem is sikerül. És milyen... az? Nem úgy értem, hogy Adammel, csak úgy általában? Tudod én még sosem... *Egyértelmű, hogy mire próbál rákérdezni, huszonhárom éves és még olyan szintre nem jutott el soha senkivel.* -Tényleg annyira jó és felemelő? És... és először nagyon fáj? *Kicsit azért csak elvörösödik, mert mégis csak olyan a téma, de ő hozta fel, és mégis csak érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:56 pm

*Kicsit kiszárad a torka, amikor azt kérdezi Sasha, hogy végül is ő hogyan rendezte el ezt az ügyet, hogyan fogta vissza magát.* - Nem hiszem, hogy tetszeni fog a válasz, de szerintem mindenkinél máshogy megy ez. Annyira pofon vágott a dolog, hogy mindenki körülbelül kikiáltott könnyű vérű nőcskének hirtelen és elfordultak tőlem, hogy teljesen magamba fordultam és nem sokkal később léptem le, és változtam farkassá, és onnan ismersz. Valami elpattant bennem, nem is tudom, de egy kevés depizés után olyan lettem, amilyen, én most habár szerintem elég közvetlen vagyok, a pasikat gyorsan lerendezem, hogyha valaki többet gondol bele a tetteimbe. De nekem már előtte volt a sport és a zene is, szóval mások vagyunk, nálad lehet nem is lesz depizés meg semmi, főleg, hogy te nem fogsz egyedül maradni, hiszen itt vagyok. *Őszintén beszél, elég durván megviselte a dolog, de túllépett rajta, ahogy látni is lehet, és most jóval kevesebb konfliktusa van, és boldogan él míg meg nem... Remélhetőleg.* - Csak hidd el nekem Sasha, hogy nem kell karból karba ugranod, erősebb vagy, mint hinnéd, nincs szükséged a férfiakra ahhoz, hogy meg tudj állni a lábadon, és ha ez meg volt, akkor már jobb lesz. Ez szerintem... szerintem sok lány életében meg van, hogy annyira vágyik támogatásra hogy túl sok kapcsolatba lép bele, de talán ez után a kijózanodás után növünk fel. Vagy nem. Csak hangosan gondolkozom. *Ahogy a lány közelebb húzódik és a vállára hajol halkul a hangja, hogy ne legyen sértő a lány fülének, amúgy is a farkasfülek jó élesek, és kicsit átkarolja a lányt, a fenét se érdekli, hogy törölközőben van, nem fogja kínosan tartogatni a törcsit le ne csússzon.* - Tehát... igazából vonzódtál hozzá, amit nem éreztél a többieknél annyira. *Kicsit elmosolyodik a kapcsolatukra, mivel a lánynak közel van a feje még azt is hallhatja hogy a szíve hangosabban dobban meg.* - Nekem ő a nagy Ő, ebben biztos vagyok. Minden, amit tesz, minden amit mond, egyszerűen az, amire vágyom, el se tudnék képzelni mást magam mellett, mint őt. És hogy elsöprő... ó, igen, nagyon is az! *Egy kissé elvörösödik az arca, habár nem kimondottan prűd lányról van szó, de azért az emlékek zavarba hozhatják.* - És neked is eljön majd egy ilyen lovag az életedbe, lehet, hogy nem most, de türelemmel el fog jönni. Én is türelmes voltam, annyira, hogy az már majdnem halálra kínzott. Sasha, lehet, hogy nem a legjobb pillanat, de azt régóta tudod, hogy én kimondtam, és bármikor kimondom, hogy Szeretem Adamet, de a bálon... A bálon Adam is kimondta, és úgy is gondolta, éreztem, és hogyha nem lettünk volna éppen kalandban, akkor szerintem örömömben a hatalmas érzelmi töltetre menten farkassá változok és boldogan vonyítok, bár lehet nem illett volna, de na. *Rossz pillanat, lehet, hogy rémes pillanat, de az is lehet, hogy miután Emma éveket várt Adamre, Sashának inkább reményt ad, hogy igen is van ilyen szerelem és érdemes rá várni.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:39 pm

*Na igen, ez mondjuk jogos, Adam miatt is gáz lett volna, főleg, hogy nem is tudott az egészről, meg valószínűleg tényleg nem feltétlenül tudott volna változtatni az alapvető hozzáállásán, ha nem azért kell, mert valami nagy galiba kerekedik az egészből, mint ugye most.* -Igazad van Em, csak olyan jó lett volna ezt nem így megérteni. És te hogy csináltad? Utána már magától ment, vagy figyelned kellett rá, kivel hogyan viselkedsz, hogy ne legyen túl sok? Elég nehéz ez így... *Az pedig tény, hogy úgy könnyebb megtalálni, hogy mi illik az emberhez, ha sok minden kipróbál neki pedig erre, nagyon nem volt lehetősége. Az volt, amit tenni kellett és nem az, amit tenni szeretett volna, aztán amikor már tehette volna, amire vágyik... elfelejtette mi is lenne az.* -Ez jó ötlet lehet, hogy kipróbáljunk dolgokat. Azt sem tudom hirtelen, hogy mit próbálhatnék ki, mi az, amiben nem lennék béna, vagy egyáltalán érdekel. De köszönöm Em, hogy próbálsz segíteni ebben, akkor hátha tényleg nem kell minden áron valakivel lennem. Lehet, hogy az kéne, hogy egyszerűen egy ideig ne legyen senkivel sem... úgy, tudod. Lehet, hogy a szerelem nem nekem való, amíg nem vagyok tisztában saját magammal. *Teszi azért hozzá a végét, hiszen nem akar úgymond zárdába vonulni, vagy ilyesmi, és innentől aztán soha senkivel, semmit, csak sajnos tény és való, hogy baromira rosszul alakult a szerelmi élete az utóbbi időben minden létező szempontból. Az éles váltásra egy pillanatra megint befagy, majd mostmár tényleg közel húzódik Emmához, nem nagyon zavarja, hogy egy szál törölközőben van, egyszerűen csak a vállára dönti a fejét.* -Kedveltem, de azt hiszem jobban, vagyis máshogy, mint mást eddig. Nem is tudom, hogy milyen a szerelem, talán még sosem éreztem, de talán vele érezhettem volna. Tudod azt, ami nektek is van Adammel... az olyan erős és elsöprő. *Picit irigy is, de csak egészséges keretek között persze.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:23 pm

*Hát persze, mert közben megtudta, hogy Carl csak nagyjából logikus dolgokat mondott, nem azt,hogy hagyja itt őket, így már nem akarja őt megverni, bár így is van egy olyan érzése, hogy mondott olyat, ami kicsit túl lőhetett a célon és más is meg lehetett volna fogalmazni.* - Hogy mondhattam volna, hogy ne legyél valakihez kedves? Hogyha én korlátozlak be, akkor nem te változol meg, hanem kényszerítelek arra, hogy más legyél, ami, és habár a te érdekedben tettem volna, nem belőled fakad, nem igazi változás. Nem mondom, hogy minden lánynak kell egy ilyen fájdalmas sztori, mint neked, vagy mint nekem, de nem tudhattam, hogy csak feleslegesen szólnék, vagy tényleg túlságosan túlnyílt vagy. Főleg, hogy tudod... Adam is... szóval a bűvkörödben volt. Olyan lett volna, mintha féltékenységből szóllak le, Sasha. *Böki ki, és persze, hogy nem mesélte a sztorit, nem igazán büszke arra, hogy lényegében valamilyen szinten a közvetlenségével elérte azt, hogy több vasat tartson a tűzbe, többen is rámozduljanak, és mert tetszett neki a törődés nem utasította el eléggé. Valószínűleg ma már, hogyha ennyire szabad lenne, akkor Adam jócskán felmordulna rá, de ennyire nem is szabad szellemű már, tudja hol a határ, ha minden igaz.* - Nekem... pont fordítva. Bármit megtehettem, bármit kipróbálhattam, és így nem volt nehéz. Karatéztam, gitároztam, énekeltem, tettem, amit akarok szabadon, aztán amikor idősebb lettem, és egy kicsit már jobb lett volna kevésbé lazává venni a figurát már túlságosan... talán elkényeztettek (?) ahhoz, hogy hallgassak rájuk. De mindegy is, szóval nem csak úgy bevillant az isteni szikra, hanem kipróbáltam a dolgokat. És az nem akadály, hogyha jelenleg ügyetlennek érzed magad, majd belejössz. Mi lenne ha mondjuk jövőhéttől minden szerdán kipróbálnánk valamit, vagy mondjuk három valamit, ameddig nem találunk olyat, ami meg nem tetszik. Az biztos, hogyha megszereted a kosárlabdát, akkor rövid idő után laposra fogsz verni, mert a célzásommal tesi órán voltak problémák. *Kuncog fel halkan, de lassan visszakalandozik az előző témához.* - Nagyon...szeretted őt? Vagy csak kedvelted? *Éles váltás vissza, de tényleg annyira, de annyira keveset tud Percy-ről, pontosan azt se tudja milyen volt.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:09 pm

*No azért meglepő fordulat, hogy Emma először még meg akarta verni Carlt, aztán pedig igazat ad neki. Csendben hallgatja a kis történetet. Hát valahol ő is ebben a cipőben jár, hiszen ott volt Adam is, meg Meld, aztán most Percy, pedig igazából ő mindenkivel csak kedves volt, és talán csak Percy-ben fogta meg valami úgy más módon és nem csak barátilag, mint másokkal. Talán épp ezért rossz ez, de tény, hogy azzal illene csak igazán nyíltnak lennie, aki igazán fontos is, de nehéz megtalálni ezt a határvonalat, vagy arany középutat.* -Ezt még nem is mesélted, de miért nem mondtad eddig, hogy máshogy kéne... hogy nem szabadna ezt csinálnom, vagy nem így? *Persze nem várhatta el Emmától, hogy fogja és kioktassa, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe, főleg, mert jó eséllyel az ember hajlamos csak abból tanulni igazán, amibe beleesik. Sajnos az okos ember, más kárán tanul közmondás nagyon ritkán működőképet normális élethelyzetben, a legtöbben saját kárukon tanulnak.* -Én nem akarom, hogy elforduljanak tőlem e miatt, Melddel megtörtént már, nem akarom, hogy más is. *Húzza el kicsit a száját. Legalább annyira volt esze, hogy nem ment bele semmibe Percy-vel, amíg nem beszélte meg a dolgokat Melddel, bár így sem jött ki jól az egészből, annyi szent. A kérdésre csak kicsit ráncolja a homlokát, aztán tanácstalanul megrázza a fejét.* -Nem tudom Em! A szüleim sohasem hagytak semmit sem, hogy igazán kipróbáljam magam abban, ami nekik nem tetszett volna. És hát nem is vagyok túl ügyes, a legtöbb dolog nem menne nekem, még a gitárodhoz sem merek nyúlni, hátha véletlenül eltépek egy húrt. Te hogy jöttél rá, hogy mi köt le? Kipróbáltál dolgokat, vagy egyszer csak bevillant? *Láthatóan teljesen tanácstalan. Tény és való, hogy a Falka előtt az életét beosztották, nem volt hobbija, amit magának választott, a Falkával pedig már velük volt és végre szeretetet kapott, amit előtte tizenhárom évig nem, ez annyira elragadta, hogy megint csak nem érdekelte semmi más.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:58 pm

*Fél sikernek könyveli azt a kis mosolyt legalább törik a jég, törjön csak a jég. Hallgatja a választ és miközben nézi, vadul kattog az agya, hogy mennyire is van esélye annak, hogy segítsen ebben a helyzetben.* - Tudom, hogy ragaszkodó ember vagy, hogy gyorsan szeretsz meg valakit, ebben nagyon hasonlítunk, ezt nem kell megmagyaráznod, és... Carlnak lehet, hogy ebben igaza van. Mielőtt idejöttem, a falkába, azelőtt egy ideig... Szóval... Eléggé elapróztam magam, mindenkivel jóban voltam,mindenki azt hitte rámozdulok, és annyira jól esett a figyelmük, hogy későn vettem észre, hogy miközben volt barátom, egy másik is többre vágyik és meg is csókolt. Ellöktem, de akkor is megtörtént, én provokáltam ki azzal, hogy ennyire szeretet éhes voltam, és onnantól egy csapásra mindenki elfordult tőlem. Nagyon nagy pofon volt. Még annál is nagyobb. Én nem akartam ezt, nem így akartam, de legalább megtanította, hogy hol vannak a határaim a közvetlenségben. *Elhallgat egy pillanatig, majd köhint.* - És most van az, hogy előadom ezt a monológot, ami neked sehogy se fog segíteni, na mindegy. *Kicsit rosszul érzi magát az emlékre, de ezt most elnyomja, hogy Sashának segíthessen.* - Igaza van abban, hogy senki sem függhet a környezetétől mindig, meg hogy kell, hogy saját életed, hobbid legyen, de ez nem jelenti azt, hogy most hirtelen mindenkit lökj el magadtól, az nem segít. Nem tudom megmondani, hogy mit csinálj... Percy egy görény, hogy így lelépett, meg se érdemelte ezt az időt, hogy veled lehetett, de majd... Jön majd más, és Melddel is lehet, hogy egyenesbe jön a kapcsolatod. Lehet, hogy fújni fog egy ideig, hogy szakítottál vele, meg hogy ilyen gyorsan összejöttél Percy-vel, de egy család vagyunk és ez erős kötelék. És... Na jó, nem verem meg Carlt, abban igaza van,hogyha magányosnak érzed magad, akkor, hogy is mondjam... Építsd az éned, foglalkozz magaddal, igazán magaddal. Én ilyenkor sportolok vagy zenélek, ezek azok, amikben egyszerűen felszabadulok, és neked micsoda? *Sok ideje ismerik egymást, sok mindent csináltak együtt, de most az a lényeg, hogy Sashának mi vonná el a figyelmét, mi jut eszébe először, hogyha a saját magának megvalósításáról van esetleg szó.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:45 pm

*Hát igen, ezért is ütötte szíven ennyire az egész, hiszen ő sosem tenne ilyet, és akiket ismer, azok sem tennének vele ilyet, szóval nem csoda, ha finoman szólva is úgy érte az egész, mintha pofonvágták volna... egy vaslapáttal. Emma kiakadására és a verekedős reakcióra azért egy egész halovány mosoly megjelenik az arcán. Nagyjából ilyen reakcióra számított, nem csoda, hogyha régóta ismerik egymást, akkor tudják sok esetben, hogy a másik mire és hogyan reagál.* -Nem tudom Em. Egyszerűen csak ez van, és még nem tudom... hogyan dolgozzam fel. *Húzza el kicsit a száját, hiszen így van, ez a lényeg. Lehet, hogy akkor is könnyebb lett volna, ha a szemébe mondja a másik és mondjuk kiborul és összetörik, így viszont még a kiborulásig sem jutott el, pedig a sírás sok esetben sokat segít. Aztán Emma szavaira csak hevesen megrázza a fejét, hiszen rosszul jött ki, amit mondott és nem akarna belőle galibát Carlnak, pedig ha ez jutna el teszem azt Peterhez, akkor abból nagy is galiba lenne.* -Nem, dehogy, nem ő mondta. Csak annyit, hogy ha túlságosan nyitott vagyok mindenki felé és túl könnyen kedvelek meg valakit és mindenkit magam mellett akarok tudni, akit szeretek, akkor túlságosan függni fogok tőlük... tőletek. *Próbálja kicsit korrigálni a dolgot, bár persze ez nem is ennyire egyszerű.* -Tudod inkább azt mondta, hogy kellene más dolgokkal is foglalkoznom, valami hobbi, vagy ilyesmi. *Végülis Carl nem azt mondta, hogy menjen el, vagy hagyja el a barátait, hanem hogy kicsit több időt töltsön egyedül, hogy legyen saját élete is, hogy ha bármi gond van, akkor legyen valami, amihez vissza tud térni. Amivel tud foglalkozni akkor is, ha épp nem lóghat azzal, akivel szeretne.* -De mit csináljak most Em? *Pillant megint rá, kicsit közelebb húzódva.* -Percy elment, Meld után és folyamatosan kerül. Pár hét alatt teljesen szétesett... minden. *A végén az utolsó szót már szinte csak alig hallhatóan suttogja, sután átölelve a saját térdeit, amiket felhúzott maga elé.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:32 pm

*Teljesen zombiszerű a lány mozgása, talán még sose látta ennyire kiakadva őt, és ez jócskán megrémiszti, miközben végignéz rajta habár nem nagyon figyeli a mocskos lábacskákat. Állandóan leöntik a takarót kakaóval, szóval a házimanók már megszokhatták, hogy innen extramocskos dolgokat lehet kivinni. Átveszi a levelet, és miután meghallgatta a szavakat sietve kihajtogatja és végig futtatja a szemét a sorokon. Nem ismerte meg soha igazán Percy-t távolról konkrétan olyan volt, mintha egy ugyanolyan sráccal jött volna össze Sasha, mint Meld, csak őt nem ismerte mindig, nem voltak előtte barátok, és emiatt a lány nem tekintette inkább testvérének. Távolról persze, közelről bizonyára más volt a két fiú egymástól, minimum abban, hogy úgy tűnik, hogy egy darab búcsúlevéllel itt hagyta Sashát, végleg, amit kapcsolat közepén Meld soha nem tett volna meg vele.* - De hát még is mi lehet ennyire fontos? És miért nem mondja el, hogy mi a baj? Nem hiszem el, hogy ilyen gyáva legyen valaki, hogy levélben közölje,hogy lelép! így szakított veled? Megverem... megverem! *Ígérgeti, talán túlzóan, de éppen azért szólal meg így, mert eléggé kiakasztja a másik érzéketlensége. Begubózott, elzárta az érzelmeit, és ez Sashától olyan idegen, hogy kellően kiakasztó.* - Carlra akarsz hallgatni? Arra a Carlra, aki nem volt képes beilleszkedni az egyik legnyugodtabb közösségbe és inkább lelépett? Te egy szeretetre méltó lány vagy, akinek szüksége van barátokra és párkapcsolatokra, ahogy mindenkinek, nem pedig elidegenedni a világtól attól félve hogy csalódni fogsz. Ilyeneket mondott neked? Hogy hagyd itt a falkát? Inkább őt verem meg,és nem érdekel, hogyha erősebb nálam, nem mehetsz el, nem hagyhatsz itt minket, nem hagyhatsz itt engem. Térj már észre! *Indulatos, érzelmekkel teli szavak, amikkel lehet, hogy azt váltja ki, hogy a másik feldühödik, de még az is jobb, mintha elvesztené önmagát és páncél mögé rejtené, teljesen bezárkózva. Az már nem Sasha lenne, és Emma van olyan önző, hogy ne hagyja ezt az átváltozást.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 6:19 pm

*Oldalt pillant tehát, amikor Emma előkerül a fürdőszobából, elég vizesen, és törölközőben. Aztán leül az ágyára a lábához, amire azért csak rápillant rendesen, majd nagy kínlódva feltornássza magát ülő helyzetbe. Felhúzza a lábát, még mindig ugye mezítláb, ahogy eleve jött, a lába mondjuk rém mocskos, hiszen ki tudja mióta mászkál már cipő nélkül kint, meg bent a kúriában is, de ez most erőteljesen hidegen hagyja, sőt nagyjából észre sem veszi valószínűleg. A hátát a falnak veti és úgy pillant oldalra Emmára. Igen, megbeszélték legutóbb, hogy ha valami gondja van, akkor igenis elmondhatja, de ez most olyan szinten sokkolta, hogy még az se jutott eszébe, hogy mondjuk Em nyakába borulva álljon neki zokogni. Sóhajt egy hatalmasat, majd végül a levelet egyszerűen a leányzó kezébe nyomja.* -Nézd meg, szerintem egyértelmű onnantól már. *Teszi még hozzá, kimondani valahogy egyelőre még nem igazán tudja a tényt. Ahhoz túlságosan érthetetlen és megrázó az egész, hiszen fogalma sincs a miértekről. A levélben sincs semmi magyarázat, csak röviden kb. annyi, hogy Percy elment, és kész, hogy visszajön-e, vagy mi lehet ennek az oka, arról semmi. Megvárja, amíg Emma elolvassa azt a pár sort, majd lassacskán csak megszólal, bár nem teljesen témába vágóan.* -Azt hiszem Carlnak van igaza, nem szabadna mindenáron kötődnöm valakihez, talán... senkihez sem kéne. Fel kéne nőnöm, ahogy a gyerekek is egyszer elmennek otthonról, elhagynom a Falkát. Akkor Meldnek sem keseríteném meg az életét ezzel az egésszel és... lehet, hogy mindenkinek úgy lenne a legjobb. *Lebiggyeszti a száját kicsit. A jó ég tudja, hogy mennyire gondolja ezt komolyan, mert eléggé szárazon beszél, tényszerűen.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 11:55 am

*Áztatja még magát egy ideig, de mivel zuhany alatt áll és nem akarja kifolyatni az egész kúria meleg víz készletét - hé, lehetséges egyáltalán? -, lassan eltekeri a csapokat és nagyot nyújtózik, mielőtt kicsavargatná a hajából a vizet. Mialatt bent volt a szobában jó néhányszor éneklés hallatszott ki, vagy dúdolás, legtöbbször 20 mp-enként halál más dallam, ahogy a fejében pörögtek a zeneszámok. A hajára teker egy törülközőt, a testére egy másikat, aztán kibaktat a párában úszó fürdőszobából, kint kicsit talán meg is csapja a száraz, hideg levegő. Ami persze nem is hideg, csak a meleg víz alól érkezve tűnik annak. A bőre kissé libabőrösödik, de nem nagyon törődik vele, Sashara pillant, kissé felvonja a szemöldökét és a dúdolást is abbahagyja, ahogy levágódik a lány mellé az ágyra és az egyik kezét reflexből a combjára ejti, kicsit megrázva.* - Sasha, mi történt? *Nagy önuralom kell, hogy ne tegye hozzá, hogy "már megint", de tudja, hogy azzal csak megbántaná a lányt, vagy az eszébe juttatna minden rosszat, ami az elmúlt időszakban a kapcsolatai terén megesett vele, és azt nem kéne. Eléggé ismeri ahhoz, hogy tudja, hogy baj van, nem kell ehhez mentalistának lenni. Tökéletesen látja rajta, ahogy a plafont bámulja, hogy teljesen máshol jár, és nem vidám falván. A tekintete egyszerre segítőkész, várakozó és érdeklődő, látszik rajta, hogy úgy ítélte meg, hogy azon a beszélgetésen túl vannak, miszerint Emma boldog, ezért Sasha megtartja magának a nyomorát. Igen is tudni akarja, hogy mi történt, beszélgetni, és segíteni, hogyha tud. A papírt észreveszi a kezében, de nem lesz olyan követelőző, hogy kikapja belőle, csak rápillant, hátha a lány jelez, hogy lesse meg, mert igazából irtó kíváncsi, hogy mi is lehet benne, ami így kiakasztotta. Vagy nem az akasztotta ki?... Közben eléggé komikusan csúszik le a fejéről a törölköző és bukkannak ki tincse, aztán nedves haja alól a puha farkasfülek is.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:22 am

*Mindazok után, amiket Carl mondott neki nem fog persze gyökeresen egyből megváltozni, de azért valamennyire próbált. Az utóbbi napokban olvasott is sokat, nem nagyon ment Nellond tájára sem, hogy ne akaszkodjon a Falkára. Mindenkinek meg van a maga dolga és élete, neki sem kellene állandóan mások nyakán lógni, bár persze ez korántsem egyszerű. Persze mindettől függetlenül legbelül istentelenül hiányzik neki a társaság, rendkívül nehéz a gondolatait elterelni arról, hogy vajon miket csinálhat Emma - jó persze a szobában összefutnak, beszélnek este pár szót, de nem akaszkodik rá egész nap ugye -, mi lehet Jeremy-vel és Nemoval, hogy van Adam, és persze mi a helyzet Melddel. Aztán megkapta délután a rövid levelet, ami nagyjából úgy érte, mintha leöntötték volna egy vödör jeges vízzel, amiben lehetőleg még jégdarabkák is voltak, vagy inkább öt vödör jeges vízzel... minimum. Úgyhogy most este nagyjából olyan állapotban sétál be a szobába, mint egy friss zombi. Az utóbbi pár órában az udvaron mászkált, csak úgy random erre-arra, nagyjából semmi célzata nem volt a dolognak. Mezítláb van, és igazából sejtelme sincs róla, hol hagyta el a cipőjét és hogyan. Amúgy is gyakran mászkál mezítláb, most hogy jó idő van, de azért a kúria hideg kövén általában nem szokása. A víz csobogását se nagyon hallja meg, valahogy most a kinti világ megszűnt létezni számára. Besétál, aztán csak elfekszik az ágyon, és némán nézi a plafont. A kezében a gyűrött papírdarabot szorongatja. Amikor Emma előkerül a fürdőből egy pillanatra néz csak oldalra, aztán vissza a plafonra.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 24, 2013 7:57 pm

[Csütörtök, este]

*Farkasfüli egészen korán beér a szobába, már nyolckor itt van és azonnal egy zuhannyal kezd, ahogy beért. Egészen mocskosan fest, ami abból fakad, hogy konkrétan meg akarta mászni a Kékfátyol-vízesést, és bár igen is sikerült, sőt, kitűzött a vízesés tetejére egy fehér farkasfejes zászlót is, hogy szépen lobogjon. De mire felmászott, csupa mocsok volt, a vízesés felőli oldalról mászott persze, tehát csúszós köveken, teli sárral és vízpermettel, tehát fülig ázott aztán lefelé csúszott, végül a vízbe kellett másznia, hogy ne legyen merő sár, és bár melegebb idő van, azért még egyáltalán nem volt kellemes. Szóval kalandosan mászkált és felfedezett, most nem hobbifotós szemmel nézelődve, csak úgy természet járva. Szóval a sáros ruháit levágja a fürdőszobában egy kosárra, amin a neve díszeleg és azonnal a tus alá mászik, és olyan forróra csavarja, hogy a bőre pillanatok alatt égni kezd és kipirosodik, persze a hideg utáni forróságtól ég, nem tényleges égés perzseli a puha bőrét. A zuhany hangja megtölti szőrös füleit, először a hátára, majd az arcába engedi a vizet és szépen sikálja magát a szobából nyíló fürdő szobában, egészen nyugisan, és ahhoz képest, hogy egész nap mászkált, meg hogy valószínűleg holnapra lesz egy kis izomláza, bár farkasként gyorsan elmúlik, egészen sok energiája van. Biztosan a zuhany teszi. És a tudat, hogy enm fog megfázni a hideg víz után farkasként.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 11:04 am

*Nem akar akkora éles váltást, hogy a sírás után hirtelen kezdjenek el pletyizni az új kiszemeltről, mert a eléggé furcsa lenne, de azért érdekli a srác és határozottan szimpatikusnak találja, hogy ő mondta azt, hogy várjanak még ezzel és korai. Így is van. Nem illik karból karba ugrani szakítás után, még a végén nagyon elsietett lenne, persze Emma nem tudja, hogy hányszor találkoztak és mennyi időt töltöttek együtt, de akkor is, hogyha most jönnének össze egy kicsit olyan lenne, mintha a srác kihasználná a gyengeségét. De nem teszi. Jó pont.* - Akkor... Nem publikus. Tartom a számat, ígérem, Adamnek úgy se jutna eszébe erre így rákérdezni, szóval hazudnom se kell. Azért majd valamikor mutass be neki, később. *Toldja hozzá, mert lehet, hogy ki tudja szagolni a srácot, de nem akar kémkedni utánuk. Aztán Peterre lassan bólint, valójában örül, hogy nem ő az alfa, mert fogalma se lenne, hogy mit csináljon. Tényleg, semmilyen fogalma. Ehhez még egy mentalista kaszt sem elég.* - Jobb lesz és kész, mert én azt mondtam! Márpedig nem rég elkezdtem foglalkozni a jósmágiával, szóval már első osztályú Cassandra vagyok, úgy bizony. Szerintem menjünk le érte, együtt. *Mondja, és felkecmereg az ágyról, felhúzza a csizmáját és menet közben tovább beszélget a lánnyal, de jól jön az az energia és boldogsághormon löket, annyi szent.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 10:49 am

*Hát igen, szó se róla nem igazán van egy nyugis, békés élete, majd talán egyszer, vagy lehet, hogy soha, hiszen vérfarkasként azért mindig is elég hamari lesz, elég gyorsan dönt és túlságosan az érzelmei vezérlik. Ezt már jó eséllyel soha az életben nem fogja kinőni. Csendben hallgatja Emma szavait, szeretne hinni bennük persze és szeretné elfogadni, de hát akkor sem tud csak úgy egy könnyen túllépni ezen az egész kavarodáson. Haloványan azért elmosolyodik a latin macsós szövegen.* -Nem az...ő nem is akart, azt mondta, hogy egyáltalán nem akart belekavarni semmibe sem, sőt amikor elmondtam neki, hogy Melddel vége, akkor mondta, hogy egyelőre még várjunk, mert azért így nem lenne szép. Csak hát én...nem akartam még őrlődni és várni, de egyelőre még ez tudod nem publikus, hiszen végülis nem miatta nem ment ez Melddel, hanem csak úgy nem ment. *Elhúzza kicsit a száját, hiszen ha Percy nincs, akkor is idővel zátonyra futott volna a kapcsolat, sőt lehet hogy addigra még inkább elmélyül a szőke srác részéről és talán rosszabb lett volna a befejezés is. A kijelentésre azért megint legörbül a szája széle, de aztán pozitívabbnak tűnő rész jön.* -Jobb? Annyira szeretném, ha megint jóban lennénk. Peter azt hiszem tud, nem is tudom...de Peter mindenről tud, mégis csak egy vérfarkas a közelünkben, de Percy még nem beszélt vele erről, de akart. Nem tudom, hogy lesz. *Megint megtörli a szemét a takaró sarkával, aztán csak vonatottan bólint egyet.* -Minden jobb lesz azért vannak a rossz dolgok, jól van. *Nem túl meggyőző, de hát azt nem is lehet egyelőre elvárni tőle, majd talán idővel. Ahhoz, hogy újra annyira nevetős és jó kedvű tudjon lenni, mint hetekkel ezelőtt, azért sok időnek kell eltelni.* -Hozol forró csokit, vagy lemegyünk érte együtt? *Igen, az a helyzet, hogy jó lenne, ha kimozdulna legalább.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 10:37 am

*Igen, valószínűleg Meld az "áldozatabb" a szakításban, de őt meg Hamon vigasztalja, és Sasha körül, mint mindig, mióta itt vannak, nem csak ez az egy szakítás gyűlt fel,hanem tömegével a kavarodások. Még szerencse, hogy Emma egészen jól tudja követni a lányt és nem kell többször elmondatni ugyanazt, mire megértse.* - Nem okolhatod mindenért magadat, Sasha! Nem tehettél többet annál, minthogy Meldnek adsz egy esélyt, és annál se, hogy őszintéd elmondod, hogy vége, nem akarsz vele lenni. Percy... Őt nem igazán ismerem, de csak akkor lehetne ő a hibás, és én speciel csak akkor hibáztatnám, hogyha valami latin macsó gyerek lenne csábmesteri aljas képességekkel, hogyha rendes gyerek és ő az, aki kell neked... szóval... ezért senkit se lehet hibáztatni, hidd el. Az érzésekért soha, senkit. Azok csak vannak. *Újra megöleli szorosan, jelezve, hogy ő aztán nem fogja élből ellenségesen fogadni Percy-t, ha tényleg csatlakozni akar hozzájuk, persze Meld és Adam... Szóval, fogalma sincs, hogy ők hogy fognak reagálni, Meld ugye egyértelműen amiatt, hogy nagyon fújni fog, ha egy párként látja Sashát és Percy-t, Adam meg valószínűleg nem fogja szívlelni, hogy azzal kezdett a srác, hogy miatta kikosarazták Meldet. Tudja a fene.* - Ugyanolyan barátok nem lesztek. *Válaszolja, de nem azért, hogy megbántsa a lányt.* - Ami történt, megtörtént, az embereket ezek a történések változtatják, ugyanolyan már nem lesz, de ennél jobb biztosan! Visszajön, beszéltek és ki fogtok békülni, hidd el. Hidd el és akkor úgy lesz. Ne ostorozd magad kérlek, talán csak idő kell neki, ő tudhatja csak, hogy mennyi. És... Percy... Peter tud róla, hogy csatlakozni akar és mondott is már rá valamit? *Körülbelül semmit se tud a srácról, csak hogy vérfarkas, meg most már azt, hogy Sasha kedveli, de hát ez elég karcsú. Peter át tudja látni az egészet, és lehet, hogy tényleg a fiú feszkót hozna a falkába és elutasítja... De azért is a barátnője hibáztatná magát, ahogy mindenért.* - Mi lenne, hogyha mától abban hinnénk, hogy minden rossz, ami megtörtént, azért történt, mert valami sokkal jobb következik utána és... és hogy meg volt írva és senki se hibás érte? Ne ostorozd magad, kérlek.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 10:24 am

*Hát ez az, hogy ő is ilyen kettős helyzetben van, tudja jól, hogy Meldnek most iszonyú pocsék, de hát épp e miatt neki is az, és még csak azt sem érzi fernek, hogy valaki is őt vigasztalja, hiszen ő az egész okozója. Talán ezért is nem ment Emmához, hogy elmondja, hogy elsírja szó szerint a bánatát, mert úgy érzi nem neki most a legrosszabb.* -Tudom, de talán az egészet nem is szabadott volna elkezdeni, csak azt hittem úgy jó lesz, és egy ideig jó is volt csak aztán jött Percy... *Hatalmasat sóhajt és megint inkább csak bújik pár pillanatig, erőt gyűjtve ahhoz, hogy tovább beszéljen.* -Vele is én szúrtam ki, szeretne a falka tagja lenni azt hiszem, de most így hogyan? Nem akarom, hogy bárki is hibáztassa, hogy miatta van bármi is, hiszen az én hibám. Túl zavaros az egész! *Hevesen megrázza a fejét, Emma szavaira pedig csak szipog, és mostmár rendesen kicsit oldalra fordulva jól megöleli barátnőjét, átkulcsolva a nyakát kicsit, magához vonva.* -Azt hiszem most kicsit meg is érdemlem ezt azt egészet... *Bukik ki belőle a kissé önostorozó mondat, de jó eséllyel képtelen is lesz jobban lenni, amíg a dolgok nem rendeződnek valahogy.* -Lehet, hogy jobb lett volna, ha nem is jövünk ide, azóta zavarodott minden össze, azt szeretném ha minden úgy lenne, mint régen, de talán már soha sem lesz, és ha Meld talál magának valakit...már sose leszünk úgy barátok mint régen...vagy szerinted még van erre bármi esély? *Fene tudja, hogy egy reményteli igent vár, vagy egy őszinte nemet, igazából ő maga sem tudja, hogy jobb-e, ha bízik a jó dolgokban, vagy felkészül a rosszra. A lefestett pozitív jövőkép persze jól hangzik, de most valahogy képtelen elképzelni.* -Talán...jóra fordul minden. *Böki ki azért, bár az hogy folyamatosan lefelé biggyed a szája nem annyira azt jelzi, hogy tényleg el is hiszi.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 10:07 am

*Nem is azért sír Emma, hogy ezzel rávegye a másikat, hogy hallgasson el, egyszerűen száraz szemmel képtelen nézni a szenvedését és képtelen nem elsírni magát. De próbál erőt önteni magába, hogy aztán tudjon a lányba. Magához ölelgeti szorosan, és amikor hallja a szakítást halkan nyel egyet, de akármennyire sajnálja Meldet, akármennyire el tudja képzelni, hogy milyen rémesen érezheti magát, még is csak teljesen egyetért Sashával.* - Hogyha nem szereted úgy, akkor nem tehettél mást. Nem hitegethetted egy életig, hogyha te nem érzed ugyanazt... Biztosan idővel megérti és elfogadja, akármennyire rémes most a helyzet. Ennek így kell lennie, mindig így van. Egy család vagyunk. *Válaszolja, visszaszorítva a saját megilletődöttségét, hogy egészen magabiztos hangot üssön meg. Aztán arra, hogy rosszul esett a lánynak, kicsit elhúzza a száját.* - Tényleg sajnálom... Elvakultam, mindig csak Adam körül járnak a gondolataim és eközben nem vettem észre, hogy baj van. És az, hogy velem minden rendben van nem jelenti azt, hogy egyedül kell megbirkóznod mindennel! Itt vagyok, örökké és még tovább és bármikor elmondhatod, hogyha mi van veled, akkor is, hogyha azt hiszed elrontanád a kedvem. Kit érdekel, hogy milyen a kedvem, hogyha neked segítségre van szükséged? *Persze nem csattan fel olyan nagyon, klözel vannak egymáshoz, nem fog kiabálni, de érzelmesen mondja és komolyan is gondolja. Hogyha Sasha odajön hozzá, hogy elmondja a bajait nincs az az isten, hogy elküldje őt, vagy azt mondja, hogy bocsi, Adamhez készülök, vagy bármi, csak magától Emma nem volt elég szemfüles, túlságosan vastag volt a rózsaszín köd.* - Nem fog elküldeni senki, se haragudni rád amiatt, hogy elment. Vissza fog jönni, lehet, hogy megismerkedik valakivel, visszajön, bemutatja, barátok lesztek és egy hatalmas happy end lesz a vége, csak... Csak még várni kell vele. *Mondja, hogy valami pozitív jövőképet fessen le, hiszen erre azért tényleg van esély.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 9:54 am

*Hát igazából az most a legkevésbé sem érdekli, hogy Emmára is átragad a sírás, a miatt nem tudja visszafogni, amúgy is eléggé kikívánkozott belőle, így meg, hogy még kérdezgetve is van, nem csoda, ha nem tudja bent tartani. Nem ellenkezik, amikor a leányzó mellé fészkelődik és megöleli, sőt kicsit ki is bontja a saját kis felvett védekező pózát és bújik. Lassacskán szipogássá csendesül a sírás, már nem tud olyan nagyon sokáig zokogni, már volt az elég az elmúlt időszakban. Csak bólogat kicsit.* -Eléggé eltűntél, de nem akartam zavarni, gondoltam, hogy...minek bajlódj az én bajommal, ha neked most jó. *Persze azért ez így teljesen nem igaz, mert igenis rosszul érezte magát, hogy Emma el van tűnve, de nem akart még ezen is pluszban agyalni, elég más volt e nélkül is.* -Nem vesztünk össze, vagyis nem úgy. Én csak...szakítottam vele. Imádom Meldet, de barátként, testvérként, csak azt hittem, hogy ez majd átmegy másba idővel, és...akkora egy marha vagyok Em! *Egészen belefúrja a fejét barátnője vállába. Tudja jól, hogy hülyeség volt, de hát az a helyzet, hogy amikor még ott tartottak, hogy Meld bevallotta, hogy szereti, de ő meg gondolkodott a dolgon, akkor se volt jó a helyzet, olyan feszélyezettek voltak, nem könnyedek, mint előtte, amikor még semmit sem tudott. Aztán csak megrázza a fejét és könnyes szemmel pillant fel Emmára.* -Nem vagy az, csak boldog és...nem hibáztatlak, csak picit rosszul esett. *Vallja be végül, de tényleg nem érzi úgy, hogy nagyon mérges lenne a leányzóra, most az nem is menne, a többi dolog mellett nem is fér már a lelkébe a harag.* -Szóval miattam ment el, mert most nem bír látni...ami nem fer. Nekem kéne elmennem...Peter biztosan mérges, hogy széthúz a falka az én hibámból...
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 9:34 am

*Mikor a lány felül, aztán nemet int a kakaóra már érzi a vihar előtti csendet, itt valami nagyon-nagyon nagy dolog van készülőben, hiszen Sasha az elmúlt... sok év alatt egyszer sem mondott nemet a forrócsoki gyönyörűségére. Mikor látja a lány nyúzott arcát picit megremeg a szája, és még halkan fel is nyög.* - Sasha... ne... ne csináld, mert én is... Ahj, Sasha...! *Ahogy a lány elkezd sírni, Emmának is azonnal nedvesednek a szemei és néhány pillanat múlva már elhomályosul a látása és kövér könnycseppeket pislog. Azonnal közelebb húzódik, a barátnője eléggé magzati pózt vett fel, nehéz megölelni, de muszáj, hiszen sír, nem tudja nem megölelni. Egy kicsit magához szorítja, aztán elengedi, hogy beszélhessen.* - Tudom, hogy elment, de senki nem mond semmit, hogy még is mi történt. Én... Én nagyon eltűntem, ugye? Mi történt, ilyen csúnyán összevesztetek valamin? Miért lenne miattad? *Kérdezi, nem akar hadarni, meg hát úgy nem is tud, hogy néha szipognia kell és megtörölni az arcát.*- Úgy sajnálom, én... azt hiszem rossz barátnő vagyok. *Nyögi ki, a torokgombóc jelen van, de nem akarja magára vonni a beszélgetést, hiszen most Sashának azért nagyobb baja is van annál, mint hogy Emmának lelkiismeret furdalása van, hogy keveset beszéltek. Az pedig, hogy koszos lesz az ágy, valljuk be kit érdekel? Megélt ez már mindent, nasit, kakaót, most egy kis kosz már igazán mindegy neki, majd a házimanók megoldják.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 9:21 am

*Hát igen az szent igaz, hogy mostanában iszonyatosan keveset beszéltek. Igazából nem is nagyon tudta kivel megbeszélnie a dolgait. Jó persze Nemo próbált segíteni, de hát azért az mégsem ugyanaz, mintha az ember az évek óta legjobb barátnőjével tudja kidumálni a dolgokat. De megértette persze - mégha rosszul is esett neki -, hogy Emma most eléggé el van varázsolva, folyton Adammal van és szépen zajlik az élete, boldogan és gondok nélkül. Mennyivel egyszerűbb is neki, hiszen nem volt annyi bonyodalom, mint körülötte. Jó persze nem lenne fer, ha irigy lenne, hiszen lássuk be, ő kuszálta össze a dolgokat...nagyon. Hallja, ahogy nyílik az ajtó és természetesen tisztában van vele, hogy ki jött be, mégsem fordul meg egyelőre. Aztán érzi, ahogy Emma leül az ágya szélére a hátához, és azért az érintés hatására már megmoccan. Szipog kicsit, aztán végül csak feltornássza magát ülő helyzetbe. Nem vészesen kisírt a szeme, nem vörös, de az látszik, hogy könnyes. A takaró sarkát magával húzza, azzal törli meg kicsit a szemét, a térdeit pedig felhúzza maga elé, hogy azokat ölelje át. Nem érdekli igazán az sem jelenleg, hogy rendesen össze-vissza koszolja az ágyneműt. A kakaó hallatán pedig megrázza a fejét, ami azért lássuk be, elég szokatlan tőle. Pár pillanatig csak ücsörög és szorítja a száját, valahogy jönne, de nem tudja, hogy mi és hogyan is kezdje, aztán csak hirtelen tör ki belőle a dolog, és mostmár aktívan potyogni kezdenek a könnycseppek a szeméből.* -Meld elment...miattam... *Jó, hát ez ugye nem új információ Emmának, neki még igen, hiszen ma tudta csak meg, nem rég.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 9:09 am

*No, hát arról tud, hogy Meld lelépett Hamonnel, de valahogy senki nem akarta neki elmondani, hogy mi a szitu, mindenki csak azt mondta, hogy majd Sasha elmondja, neki kell elmondania. Keveset van itt, most például Peteréknél éjszakázott, de ahogy felkelt - és kicsit lustálkodott, szóval nem rég - hazajött, hogy beszélgessenek. Rövidujjú póló, farmer, csizma, a szokásos, a lényeg, hogy bejön és azonnal Sasha mellé huppan és a vállához ér, kicsit simogatva.* - Sasha? Ébren vagy? *Kérdezi, mert a hátához ült le, nem látja, hogy nyitva van e a szeme, csak azt, hogy az ágyán fekszik. Lelkiismeret furdalása van, hogy valami történt és ő nem volt a lány mellett, hogy keveset beszéltek az elmúlt napokban. Körülbelül mindenkivel előfordul, hogy amikor szerelembe esik kicsit önkéntelenül is elhanyagolja a barátait, de eljön a pont, amikor megvilágosodik... Például most.* - Sasha... hozzak... kakaót? *Kérdezi halkan, miközben lerúgja a cipőit, hogy egyik lábát felhúzhassa az ágyra és közel fészkelődjön a lányhoz. Nem akar azzal nyitni, hogy "szijó, elmondanád, hogy mi történt az elmúlt pár hétben? mert elég rendesen lemaradtam", szóval simizi a leányzó vállát és várja, hogy legalább felé forduljon, vagy legalább magától mondja el, hogy mi történt, mert Sashát soha nem kellett nagyon ösztökélni a beszédre. Kicsit az ajkába harap, valójában érzékeny orra érzi a könny sós ízét a többi szag alatt. Vagy lehet, hogy nem is az orra, csak... női megérzés. Barátnői megérzés.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 8:59 am

*Mostmár több, mint egy hete őrlődik. Még Peterékhez sem ment le, mert tudja jól, hogy most nem igazán akarja látni Meld, és direkt meg nem akarja, hogy ne adj isten lelépjen, amikor meglátja. Az még rosszabb lenne, mint a nyilvánvaló tény, hogy kerülgetik egymást. Mégis végül reggel nagy nehezen arra jutott, hogy benéz hozzá, csak hogy lássa hogy van, vagy csak hogy...lássa. Rém pocsék ez az egész így, hiszen mégis csak nagyon jó barát és rettentően hiányzik neki. Viszont amikor megtudta Jeremy-től, hogy Meld nincs, és egy ideig nem is lesz, mert elmentek Hamonnel, hát az úgy rendesen szíven ütötte. Azóta csak úgy bolyong kint a folyosókon, aztán végül csak visszatért a szobába. Szikrázó napsütés van odakint, de most ez se nagyon érdekli, pedig ilyenkor mindig kint van, minél többet. Lézeng kicsit a szobában, aztán csak elfekszik az ágyán. Oldalt fordul, átöleli a takarót és nézi az üres falat. Még a cipő is a lábán van, igazából eszébe sem jutott levenni. Újabb és újabb emlékek jönnek, ha lecsukja a szemét, akkor pedig még rosszabb az egész. Azért lássuk be, évek óta ismeri a srácot és azért eléggé jóban is voltak, milyen sokszor segített neki, sose szólta le, ha ügyetlenkedett, megvédte Adamtől is, pedig nem lett volna rá oka. Most pedig miatt szenved és miatta ment el. Hogyan lehetne teljesen kizárni a gondolkodást? Nem mozog a válla, nem sír most erőteljesen, hiszen azt már megtette az elmúlt napokban eleget, csak csendben gördül le időnként egy-egy könnycsepp az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér farkas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér farkas háló
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: