Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fehér farkas háló - Page 3 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 3 I_voting_barFehér farkas háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fehér farkas háló

Go down 
+5
Emma Marshall
Sasha Lupinien
Liselotte Frey - archívum
Molly Grozda
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Nincskaszt

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:32 pm

First topic message reminder :

Fehér farkas háló - Page 3 Whitewolfw
Fehér farkas háló

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sasha Lupinien
2. Nayeli Gytha
3. Emma Marshall
4. Dissoine M. Dreadcurse

A szoba lakói - bal oldal:
1. Madeleine Hargreaves
2. Isobel O'Shennon
3. Isolda Mahla Tyrphosie
4. Naia E. Lawrence
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 6:23 pm

*Hozzábújik szorosan az ölelésben, mosolyogva, aztán hallgatja a Meldes dolgot, de olyan rózsaszín köd lebeg előtte, hogy csak igen elhivatottan tud beszélni.* - Akkor is egy család vagyunk és nem fog elromlani a barátságotok, mert akkor meg én verem meg! *Mondja, mintha mindennek a megoldása ennyi lenne, és kicsit felnevet. A lepedős dologra bólogat, kicsit szájhúzva pislog. az ágyneműre, aztán elkezd mindent lehúzni, takarónak a huzata, ágylepedő, és mindent oldalra vág, nem túl rendmániásan, de még a matracon is ot van egy pici folt.* - Affene. Pszt-pszt... veled aludhatok? *Kérdezi csendesen, mert nem sok kedve van romlott kakaóval aludni, mert ha jobban beitta magát kitudja milyen szagok terjengenének este, ha rajta aludna.* - Holnap hívok egy manót, úgy se hívogattam még őket soha se. Miénk a hatalom, muhahhaa! *Megjátszott ördögi kacaj, ami ijesztően jól áll neki, tekintve, hogy valójában nem valami ijesztő. A koszorús lány dologra tágra nyilnak a szemei, nem mintha rövidtávra tervezne, de azért na, a csókkal eljátszadozott milliárdszor, a házasságon és a gyerekek nevén nem éppen.* - Persze! *Vágja rá, nem is igazán belegondolva a dologba, aztán bíbelőldik az ággyal, majd megvárja a fogmosásból a másikat és hogyha szabad bebújik mellé. Nem valami nagytermetű páros, még ha Emma olyan normálisan magas is, nagyon karcsú, simán elférnek ketten. Sokáig-sokáig beszél még este, hogy Adam milyen becézéseket mond még, milyen jó illata van, milyen néha-néha megérinteni a borostáját, végig pedzegetni, hogy a kabátja milyen hihetetlenül jól áll neki és így tovább, minden szavából hallatszik, hogy már robbant ki belőle mindez, és napestig el tudná mesélni... Végül is Sasha kérdezte, hogy még is mi tetszik benne, hát itt van!*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 6:13 pm

*Sejti, hogy Emma hamar már egészen máshol jár, biztosan látja az arcán, ahogy egyre jobban elkalandozik valamerre. Picit vizslatja a másikat, hogy vajon merre járhat, és a felnyögésből azért valamelyest sejteni tudja. Neki is akadnak efféle kis ábrándjai, csak azoknak valahogy jóval kevesebb realitás alapja van.* -Jól van, akkor ketten, ellátjuk a baját, ha bántani mer! *Mosolyodik el újra, aztán Meldre gondol. Valahogy nem tudja vele ezt elképzelni, de azért Emma szavai kicsit felvidítják e téren. Újra megöleli a leányzót, mert azért örül neki, hogy ő most nagyon boldog és lelkes, és mindenképpen éreztetni akarja vele, hogy nem akarja a saját bajait ráerőltetni és most ezzel elrontani a helyzetet.* -Tudom, hogy jót akarsz Em, és én annyira szeretném, csak félek, hogy ha viszont mégsem, akkor rámegy a barátságunk is, amit nem akarok. Elég nekem, hogy Adam nem kedvel. *Elhúzza picit a száját, aztán Em átvedlik hálóruciba, eléggé szétterjedt a kakaó az ágyában.* -Lehet, hogy jobb lenne lepedőt is cserélni. *Teszi azért hozzá, és ő is előkászálódik a takaró alól. Nagyot ásít, azért késő van már és a forrócsokinak nem sok koffein tartalma van lássuk be. A vadmacska dologra jót mosolyog leöntve az utolsó korty csokit.* -Csodás leszel Em, tuti ki fog dőlni, amint a szájáig elérsz és már nem kell neki majd soha többé senki más! Jajj lehetek majd én a koszorúslányod ugye-ugye lehetek? *Lányok, hát naná, hogy máris elrugaszkodtak kissé, pedig még meg se történt semmi, de máris minimum ott tartanak agyban, hogy családalapításra is sor került. Végül elspurizik a fürdőbe fogat mosni és pár perc múlva tér vissza, de ugyanúgy hallgatja a leányzó szavait bentről is. Aztán már a saját ágyába bújik be, és onnan pillog ki ölelgetve a takaróját.* -Örülök neked Em, igazán, és mindent mesélj el nekem...részletesen! *Az utolsó szót szinte nyomatékosítva szótagolja is, aztán villany leolt, picit még biztosan trécselnek, aztán majd kidőlnek.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 5:58 pm

*Mikor hallja a reakciót a viszonzásra egy pillanatra lefagy, aztán muszáj őszintén felnevetnie. Sasha érzelmes lány, de nem éppen verekedős, hát a kép, ahogy Adamet megveri, eléggé abszurd, bár... Nevet, nevet, aztán egyre jobban elcsendesül és az amúgy is kipirult arca tovább vörösödik. Néhány pillanat kellett, míg a verekedő feleknek magát és Adamet képzelte el, ahogy egymásnak feszülnek, verekednek, majd a fiú a földre viszi, az adrenalin dolgozik benne, a szikra elpattan és...* - Ühm... *Nyögi ki, a gondolatai messze kalandoztak. az a fránya csók, már ezernyi pózban ezernyi módon képzelte el. Kicsit megrázza a fejét, rákvörösen, és végre reagál a nevetésen kívül is a megverésre.* - Áldásom adom rá, de csak akkor, hogyha ketten megyünk neki, aztán te lefogod és én ütöm. *Mondja, de egyáltalán nem komolyan, mókázva. Hallgatja a Meldes dolgot, és lassan bólint, egyetértően.* - Nagyon mások, ég és föld, és még is Meld az, aki itt van velünk, aki a családunkhoz tartozik... Carl már csak egy... rossz emlék, Sasha! Nem fogom ráderőltetni Meldet, akármennyire imádom, de az esélyt ne vágd el előtte, lehet, hogy annak a tűznek csak még nem jött el az ideje és eljön a pillanat, amikor igazán egymásra találtok. *Mondja, hiszen tényleg nem akarja, hogy egy nemkívánt, egyelőre "laposnak" előre jelzett kapcsolatban szenvedjen a másik, miközben ő már ezerféle módon képzelte el a csókot, de minden egyes alkalommal izgatottan, szikrázó erővel, vadul. A forrócsoki folydogál egy ideig, de aztán Emma nem bírja a koszt az ágyban és csak kikászálódik. Minden előrejelzés nélkül a törülközőt dobja rá, hogy felitassa a kakaót és egy szekrényből egy hosszú hálóruhát húz magára, majd visszatér a törölgetéshez, közben hallgatja a lányt.* - A pirosat? Biztos? Felveszem a combcsizmámat a testhezsimuló fekete nacival, igazi vadmacska leszek! Vad...farkas? *Pillant felfelé, jelezve, hogy ő igen is farkas fülekkel rendelkezik, de végül is majdnem eladható macskának is.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 5:47 pm

*Jót kuncog Emma fogcsattogtatásán, tudja jól, hogy túlságosan pozitív a leányzó ahhoz, hogy ennek bármennyire is legyen realitás alapja. Tudja jól, hogy butaság volt azt hinnie, hogy Meld kerüli, de hát szokása, hogy ilyeneket gondol, nem tehet róla. Em igyekszik saját magát tunningolni, amire csak erőteljesen bólogat. A kérdésre viszont egy pillanatig tétovázik. Fogalma sincs, mi a jó, ha azt mondja igen persze, és ha mégsem, akkor Em összetörik, vagy ha azt mondja reméli, akkor meg megmarad a kétely és a leányzó nem fogja merni megtenni a szükséges lépéseket.* -Igen Em, viszonozza, viszonoznia kell, mert ha nem...ha nem...hát majd én...megverem. Megverem jó Em? *Mintha bármi esélye lenne Adam ellen, amikor a vámpír is laza mozdulattal kényszerítette térdre, Adam meg mégis csak pasi, akkor is ha vérfarkasok mindketten, de neki aztán nincs túl sok önbizalma és e miatt igazából az ereje is kisebb. Elmosolyodik picit Emma szavaira, ő is ezt reméli, hogy majd idővel minden rendbe jön.* -Igen remélem, csak tudod...annyira nehéz ez, mert én nagyon kedvelem Meld-et, jó barát, de ott volt régen Carl, ő egész más, erős és...és...Meld aranyos, de valahogy tudod hiányzik...a tűz! Vagy buta dolgot akarok, mert ez csak a filmeken van? *Igen, valahogy azt várja, hogy Emma azt mondja igen, csak a filmeken, és túl sokat vár, de hát ő is annyira oda van, és ez azért irigylésre méltó és Adam is nagyon heves, ha viszonozza Emma szerelmét, akkor az is hasonló lesz. Nem akar irigykedni rájuk, mert az sok kapcsolatot megmérgez. A ruha kérdés kicsit eltereli a gondolatait, így újra elmosolyodik, a forrócsokit észre sem veszi, hiszen ő amúgy is elég ügyetlen, nem gond, ha néha más is az, sőt!* -Valami csinit Em, bár nem hiszem ám, hogy ez lenne a legfontosabb, hiszen nem a ruháid miatt van veled. Nem rég lenyúltam egy felsődet, piros, na az szerintem nagyon tuti lenne!
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 5:36 pm

*Kicsit mosolyog a fejleharapáson és csattogtatja picit a fogát, mintha menten átváltozna, hogy leharapja. A kerülésre megingatja a fejét, hogy tényleg butaság volt, miért is hitte ezt... Na jó, belemagyarázható, hogy nem találkoztak egy fontos dolog után, akkor kerülheti, de akkor is.* - Támadjam le, támadjam le, támadjam le. *Ismételgeti magában, erőt gyűjtve, és közben azért még icipicit visszakozik ő is.* - És viszonozza majd, ugye? *Kérdez, de egy pillanat múlva reménykedve folytatja.* - Támadjam le, támadjam le... *Elhallgat, mikor várja a válaszokat, figyel a lányra és jólesően, mintha egy hegyomlás szaladna le a szivecskéjén felsóhajt. Egyrészt azért, mert örülnek az örömének, a remélhető örömének, másrészt, mert ezek szerint Sashának Adam soha eszébe se jutott, nem is fog, nem tetszik neki, nem vágyakozik utána, titkon se, sehogy se, akkor se, hogyha elképzeli boldogan, mert nem Adamre irigykedik, hanem a szerelem, a párkapcsolat mivoltára.* - Biztos vagyok benne, hogy minden elrendeződik, idővel, és neked is minden egyenesbe áll, hidd el, tudom! *Az, hogy Adam iránt eszébe se jutott féltékenynek lenni a barátnőjének olyan szintű megkönnyebbüléssel tölti el, hogy már is kicsit hátradől, fészkelődve, nyugodtabban, aztán hirtelen ül fel, a törölközőjeét megragadva, mielőtt lecsúszik, ugyanis még mindig nem öltözött fel.* - Sasha... Sasha mit vegyek fel?! *Őszinte, kétségbeesett riadalommal, hatalmas komolysággal bámul a lány szemeibe. Talán volt olyan heves is, hogy borul valamelyik forócsoki, akkor majd gyorsan-gyorsan feltörölgetik kiugorva az ágyból.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 5:24 pm

*Jót mosolyog azon, hogy Emma milyen lelkes, persze jó értelemben véve. Valahogy neki is ez kellene, ennyire oda lenni valakiért, de még a Jeremy felé érzett dolog is inkább kislányos rajongás volt, nem pedig igazi lángoló szerelem, ami a nagy filmekben van.* -Jól van no, értem én, le ne harapd a fejem! *Szorongatja meg kicsit újra Emmát. Örül neki, hogy tudja ezt, így azért sok minden más, érthető és sokkal jobban is érzi magát. A könnycseppet segít letörölgetni, és elnézést kérően pillog nagy kiskutya szemekkel.* -Jól van no, tudod hogy...kicsit el tudok rugaszkodni a valóságtól és nagyon rémeket látni. Melddel pár napig nem találkoztunk és már azt hittem direkt került, butaság pedig tudom. *Aprót ránt a vállán, néha tényleg túl vidám, máskor meg túl ködösen lát mindent, csöppet végletes lássuk be. Nem tud nem kuncogni kicsit, ahogy Em felvázolja a helyzetet a csókkal kapcsolatban.* -Szép lenne, tényleg! Nem is tudom, talán az lenne a jobb, ha...ha letámadnád. Félek tőle, hogy ha beszélsz vele, akkor visszakozik, és a végén megbántana, mert tudod annyira sok a tüskéje, hogy ihaj. Nem tudom miért, de mintha az egész világ ellen folyton védekeznie kellene. *Megrázza picit a fejét, tényleg sose értette igazán Adam-et, azt végképp nem, hogy kedveli ennyire Meld, és Emma is oda van érte. Bár a lány esetén ez a rossz fiú, akit majd mi jóvá teszünk effekt simán benne lehet. A kérdésre őszintén mosolyodik el, tényleg őszintén.* -Persze Em! Én azt szeretném, ha boldog lennél, és mostanában a falkának is jó, ha minden egyben van, talán akkor Adam is magabiztosabb lenne és kedvesebb. *Aztán egy aprót sóhajt, legyünk őszintén, egyáltalán nem ellenezné a dolgot az egyszer biztos.* -Csak tudod...azt hiszem picit irigykedem, de attól még áll, amit mondtam, tényleg! *Megrázza magát, mint a kutya az eső után, és nagyot kortyol a forrócsokiból. Szívmelengető és az most kell nagyon is.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 5:06 pm

Szerinted én értem? *Kérdezi, sopánkodva, aztán hozzáteszi, kicsit megrázva a fejét.* - Nekem nem kell összegyúrt pasi, nekem ő kell. Csak hogy... Csak úgy, hogy szeret. *Mondja, túlságosan magabiztosan, még saját magától is megrémülve. Hát, mondjuk ez egy eléggé hiányossága Adamnek, hiába ő a tökéletes, ha egyszerűen nem szereti, mást szeret. Hallgatja a szavait, és néhányszor biccent a Peteres résznél, de amikor meghallja, hogy azt hitte elveszik ez a barátság összeszorítja az állkapcsát és elfátyolosodik a szeme.* - Sasha Lupinien, ne akard, hogy bőgjek! *Nyögi ki, mert alapból felfokozott állapotban van az érzelmeitől, de már a gondolat is, hogy megszűnik, ami most van, teljesen elborítja a fejét, belesajdul a buksija és szépen pislogja is a kövér könnycseppeket. Sasha átmászi, ő pedig szorosan megölelgeti, hozzábújik először, csak aztán engedi el és igazgatja el a takarókat, az anyagokat magukon, hogy ne fázzanak. A nevetésre letörölgeti a pici könnyeket, igazán csak 4-5 csepp, mindet igyekszik kipislogni, aztán elmosolyodik.* - Még is csak te vagy az idősebb... Vagy mi. *Böki ki, pedig ránézésre pont ugyanannyik, de hát Sasha elméletileg 2-3 évvel idősebb nála, vagy több.* - Mi lenne ha... Hogyha találkoznék vele, és csak úgy beszélgetnénk, egyre közelebb bújnék, aztán a számmal az övé felé araszolnék és... Jajj, annyiszor képzeltem már el, hogy milyen is a csókja! Ahogy viszonozza, ahogy magához ölel, erősen megszorítva, de nem túl erősen, és... *Abbahagyja, az arcát elönti a pír, picit megrázza a fejét.* - Vagy azt mondod előbb beszéljek vele, nem illik letámadni? Amikor hozzábújok, alig akarom elengedni, de talán ezt se vette soha észre. Ugye szurkolsz nekem, ugye nagyon szurkolsz nekünk? *Kérdezi, és közben már nagyon-nagyon fixírozza a leányzót, tényleg örülne-e, tényleg őszintén örülne-e, hogyha összejönnének. Alapból ismerik egymást nagyon, meg hát a leányzó másodkasztja majd mentalista lesz, szóval látni szeretné, hogyha még is van egy csöppnyi ellenérv.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 4:50 pm

*Elmosolyodik a válasz és visszakérdezésre. Jó hát tényleg buta kérdés volt, pont tőle, aki olyan sokáig oda volt Jeremy-ért, és évekig epekedett Carl után is, aki erős és határozott jellemével simán levette a lábáról, pedig hát ő se volt egy könnyű jellem, talán épp hasonló, mint Adam. No igen a beceneveket hallotta már, saját maga esetén csak a gazelláról tud, talán ha van már, akkor azokat jó is ha nem ismeri.* -Igen észrevettem, de nem tudom, gondolod? Lehet, hogy tényleg a lelkes mélyén, de akkor meg minek tagadja? Hogy megmaradjon a "kemény vagyok" álca? Annyira nem értem én a pasikat Em! *Hatalmasat sóhajt. Egyszerűen olyan bonyolultak ezek a kapcsolatokat, hogy ihaj, néha úgy érzi, hogy jobb lenne egyszerűen nem is foglalkozni semmivel, ami a szerelemmel kapcsolatos. Carl ott hagyta, Jeremy nem úgy tekint rá, Meld szereti, de nem igazán tudja valahogy kimutatni erőteljesebben.* -Néha úgy érzem, hogy több pasiból kéne egy tökéleteset gyúrni, túl nagyok az elvárásaim ugye? *Nagyot kortyol a forrócsokiból, és inkább arra figyel, amit Emma mondd, nem akar témát terelni másfelé, csak szokása elkalandozni.* -Biztosan kedvel téged és nem csak a társaságodat, hiszen bárki mással is mehetne mit tudom én inni. Egyébként is én mondtam, hogy Peter mintha az apánk lenne, de nem hiszi el, és persze arra is csak rám morrant, hogy neki nem az apja. Tisztára mintha mindegy mit mondok úgyis rossz. *Finoman vállránt. Nem róla van most szó, nem szabad erre terelnie akkor a beszélgetést.* -De legalább már értem Em, így értem! Tudod... *Lesüti a szemét.* ...azt hittem már, hogy elveszítelek, mert keveset beszéltünk és folyton csak Adammel vagy, de akkor már minden világos! *Kipattan a takarója alól és átevickél a poharával együtt Emma mellé, hogy jól megölelgesse, és hozzá bújjon be inkább, úgy mégis bensőségesebb. A kérdésre egyszerűen csak elneveti magát.* -Tényleg tőlem kérdezed? Aki évekig epekedtem Jeremy után? Fogalmam sincs, ha nem veszi észre, akkor maximum úgy teheted meg, ha elé állsz és megmondod. És akkor rájön, hogy szeret és...és...de szép lenne, mint a filmeken! *Összecsapja a tenyért. Egész lelkes, talán akkor Adam is sokkal pozitívabb lenne, mint most.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 4:38 pm

*A meleg boldogságforrást tartogatja a kezében, belekapaszkodva, miközben kinyögi a dolgot, és ahogy hallgatja a lányt gyorsan iszik is néhány kortyot, erőforrásgyanánt, mert ez egy igazán nehéz dolog, amit először mond el bárkinek is, bár hogyha valaki extra szemfüles, nagyon mentalista, vagy utólag belenéz a füzeteibe, dalos kottáiba... Bizony van olyan, ami Adamnek, Adamről szól.* - Mi tetszik benne?... Mi nem? *Kérdez vissza, nyögve, ezzel jelezve, hogy felsorolni, összeszedni egyáltalán nem tudja. Vagy hát, megpróbálhatja, de sokáig fog tartani. Azért még is csak néhány szóval szépít, hogy a barátnője jobban átérezhesse, ne lássa ezt ilyen lehetetlennek.* - Hallottad te is, hogy hogy szokott hívni... Csillagvirág, tündérke, minden egyes kedveskedő szavába beleremegek, és velem egyáltalán nem olyan, mint mással! Valahogy... Valahogy szeretném azt hinni, hogy valamerre mélyen ő is ezt érzi, azért ilyen kedves, azért vagyunk együtt ilyen sokat, mert nem csak a társaságomat kedveli, hanem... Hanem engem is. *Mikor hallja a Peterest színpadiasan leteszi a forrócsokit, aminek a felét már meg is itta, kezébe vesz egy párnát és elkezdi fejelgetni.* - Azt mondtam neki, hogy én a barnákat szeretem. Sasha, a barnákat. Őt! Nem Petert! De úgy tűnik, hogy azonnal bebeszélte magának, nem is akar tudomást venni arról, hogy én minden egyes érintését keresem, minden szaván csüngök, hogy annyiszor vele akarok lenni... Nem... Nem mondtam el! *Csak kicsit emeli fel a hangját, kiadva magából hadarva az érzéseit, amit eddig, túl sokáig magában tartott. Leengedi a párnát, miután megint fejelt bele egyet, és segítségkérő kék szemeivel bámul a másikéba, könyörögve szinte a tanácsért.* - Hogy mondjam el...?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 4:27 pm

*Meg is jelenik az ismerős arc a fürdőszoba irányából, úgyhogy széles mosollyal pillant fel a könyvből, amit ugye elkezdett közben olvasgatni. A kérdésére bólint, hiszen persze naná, hogy forrócsoki, tudja jól, hogy barátnője imádja, és persze ki nem? Tölt neki is és miután leült szépen felé nyújtja. A kérdésre csak picit oldalra dönti a fejét, de aztán mintha csak beleszagolva a levegőbe érezné, hogy más is van itt.* -Van néhány dolog, de mintha neked... *Kicsit fürkészi Emma arcvonásait, hogy mit tud leszűrni belőle, de igen, jól látja, hogy valamit tuti mondani akar, úgyhogy nem szólal meg inkább, csak figyel, és iszogatja a forrócsokit. Aztán ki is derül a turpisság, azaz a nagy titok. Hát akkor ezért! Majdhogynem felvillan a villanykörte a feje felett, ahogy a felismerés letaglózza, ez azért lássuk be sok mindenre magyarázatot ad. Aztán a következő pillanatban a lelkesedése után elhúzza picit a száját.* -De pont Adam? Em, egyáltalán mi tetszik rajta, tisztára morózus, és olyan támadó. Jó, hát veled nem annyira, de...de... *A szeretem szó elhangzására újabbat kortyol a forrócsokijából és inkább csak ízlelgeti, hogy mondhatni időt nyerjen vele. Aztán leteszi, és közelebb húzódik az ágya széléhez.* -Szereted Adamet? Jajj Em, ő azt hiszi, hogy ez meg sem fordul a fejedben. Mostanában teljesen fura volt beszéltem vele párszor, egészen fogjuk rá normális volt. Barátnak tart és azt hiszi te inkább mondjuk Peterért vagy oda. Én mondtam, hogy Peter, mintha az apánk lenne, de hát... *Behúzza picit a nyakát. Nehéz ügy, legszívesebben lebeszélné Emmát, de hát az érzéseit úgyse változtathatja meg, és lehet, hogy Adam sokkal kevésbé lenne morózus, ha lenne neki valaki, aki szereti.* -És próbáltad már mondani neki? *Jó hát ez buta kérdés, naná hogy nem, hiszen akkor biztosan nem gondolná Adam, amit gondol.*
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 4:17 pm

[Késő este]

*A fürdőszobában törölközik, amikor meghallja, hogy nyílik az ajtó. Azonnal azért nem vágódik ki, mert hát bármelyik szaktársa lehet, de meggyorsítja a szárítkozást és magára csavarva a nagy, fehér, bolyhos anyagot sétál ki.* - Sasha! *Mosolyodik el kicsit, de látszik a szája sarkában, hogy valamit nagyon-nagyon el akar mondani. Talán most jött el az a pillanat, de... Muszáj elmondania, mert az érzés kirobban belőle.* - Az ott forrócsoki? Egy istennő vagy, aranyba kéne önteni. *Szépen lecsüccsen így törölközőben az ágyra, eszébe se jut, hogy a lány a másik poharat igazán hozhatta volna másnak is, de valahogy olyan érzése van, mintha csak ők ketten lennének itt most, mint a falka lányai. Persze van jó néhány szobatársuk, de összpontosít arra, hogy kibökje, amit akar.* - Szóval... Miújság? *Kérdezi, és már is egy hatalmas homlokoncsapást képzel magának.* ~ Fussunk neki még egyszer, és most bökd ki. Gyerünk.~ *Biztatja magát, de annyira nem bátorodik fel, hogy azonnal a másik szavába vágjon, miután meghallgatta, csak azután mondja ki.* - Van valami, amit muszáj elmondanom, és nagyon-nagyon fontos lenne, hogy tudj valami tanácsot adni, tudom nem kéne negatívan hozzáállnom, de mindig úgy belém döf, amikor azt mondja, hogy csak barátok és... Szóval, Adam tetszik. Nagyon. Olyan hatalmas, grandiózus, hegyomlásnyi szó, ki se merem mondani de talán sikerül... Szeretem? *Az utolsó szónál a hangja már majdnem kérdés, annyira furcsa kimondania a szót, a szíve azonnal felpörög és repes, és szétfeszítik az érzések.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 4:05 pm

[Késő este]

*Valamikor késő este osongál be a szobába úgy 8-9 magasságában. Eddig sétafikált, gondolkodott, szellőztette a fejét, és mostmár reméli, hogy Emma is nagyjából bódult állapotából magához tért és lesz kedve vele trécselni kicsit. Sok minden van, amit megbeszélne batárnőjével, viszont rég nem volt rá úgy igazán lehetősége, mert állandóan Adammel lóg, és hát lássu be neki is volt pár elintézni és megbeszélni valója. Nagy kancsó forrócsokit és két poharat egyensúlyoz egy tálcán, ami számára igazán nagy kihívás, és vagy kétszer majdnem el is dobja az egészet a folyosón, de végül csak sikerül elérnie a célt. Nagy szusszanás kíséretében teszi le az egészet az asztalra, miközben körbepillant, Em itt van, jön nem sokára, vagy esetleg a fürdőben? Egyelőre gyorsan átveszi a pizsijét, majd reggel fürdik, most egyszerűen nincs kedve, vagy majd még este, amúgy is letussolt valamikor délután, mert ahhoz volt épp kedve. Szóval felkapja a farkasos pizsit és bevackolja magát az ágyába a jó meleg takaró alá. Önt az egyik pohárba forrócsokit, és egy könyvet kap le a polcról, amíg várakozik, addig az olvasás teljesen jó elfoglaltság.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 6:50 am

*Rémesen telt az éjszakája nagy része. Emmáék annyira kidőltek, hogy a leányzó a társalgóban aludt, ő pedig egyszerűen képtelen volt álomra hajtani a fejét. Nézte a plafont, forgolódott és folyamatosan ahányszor lecsukta a szemét annak az ocsmány vámpír fickónak a ronda fogai és a vicsora jelent meg a szeme előtt, amitől aztán persze újra rátört a rettegés, amit a motelben élt át. Végül aztán valamikor hajnalban rászánta magát, hogy tegyen ez ellen, farkasmintás pizsiben, mezítláb indult el a folyosón, hogy szinte hangtalanul osonjon végig a második emeletig. Ilyenkor már nem szabadna kint mászkálni, de ha egyszer képtelen így aludni, akkor muszáj tenni ellene. Tudja már, hogy Meldék hol alszanak, és egy iskolában csak nem zárják kulcsra az ajtót, úgyhogy óvatosan csendes mozdulattal nyomta le a kilincset hajnal 2 magasságában, hogy besurranjon. A vérfarkas tuti felébredtek rá, de mivel elég csendes talán a szobatársai nem. Szó nélkül, maximum egy óvatos mosollyal bújt be Meld mellé, hogy végre kicsit biztonságban érezhesse magát és képes legyen aludni kicsit reggelig.*
Vissza az elejére Go down
Molly Grozda

Molly Grozda


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 302
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50670950709f47.78021947

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 10:18 pm

*Kicsit mosolyog még a lehetetlen ötleten, hogy pislogással győzik meg a vezetőséget.* - Majd összeszedünk néhány csinos lányt és csapatosan pislogtok. *Mondja miközben a pillantásai a mosolygós fejre futnak, ami eléggé halvány volt eddig is, szóval tuti, hogy lassan felszívódik teljesen. Majd legközelebb is rajzol valamit, most, hogy ezt tudja, Nayeli egyszer se fogja megúszni, hogy ne kapjon valami mintát. Hogyha egyszer megengedte, akkor mindig élni fog a lehetőséggel. Valdonra bólint, még sosem ment el odáig, de tudja, hogy valahol itt van, aztán a kis fossza előadásra halványan eltátja a száját és néhányszor érdeklődve beleszólva.* - A te fajtás? Szóval másik világ? Onnan jöttél? Hű, én azt hittem... Hogy ember vagy. Vagy legalább itteni. Nem mintha számítana, annyira hasonlítunk, mármint mi speciel tök mások vagyunk, de na, szóval ránézésre csak a fehér haj meglepő, de ma már nem az. Tudod, nálunk csak az öregeknek van fehér hajuk, meg ugye akik festik. *Mondja mert hát így már nagyon nem tudja, hogy a másik mit tud erről a Föld nevű bolygócskáról.* - De... Olyan késő van! *Nem csak a lustaság szól belőle, bár az is, de a sötétben már nagyon nem szeret járni, ráadásul elmúlt 11. Néhány másodpercig csak pislog, aztán a húzásra azért még is enged.* - Na jó, gyerünk. *Mondja, kis mosollyal és a daimón is leugrik a helyéről és felük tart, a sötétben villogó szeme jelzi az útjukat, Molly pedig hihetetlenül rosszul oson, szóval lehetőleg nem tiltott helyeken császkálnak így 10 után... Majd irány az ágy. De annyi szent, hogy mikor elválnak, akkor Molly megöleli a lányt és még súg egy kis köszönömöt a fülébe.*
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Fehér farkas háló - Page 3 Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:53 pm

*Na igen, szép tervek, nagy tervek, kérdés, mennyire lesz belőle valami. Úgy, ahogy elképzeli, egy rendes házzal Nellondban... hát aligha, maximum ha az apja mégiscsak feltűnik, a síkok között utazva, és esetleg megszánja. De erre ki tudja, mennyi esély van, elszakadtak tőle a nővérével mikor idekerültek. Viszont képes rá, hogy legalább valami hasonló, akármilyen faházat összetákoljon, egy fa tetején lévő erődöt... sőt, Molly jön is az ötletével, amire rögtön felcsillannak a szemei.* - Rendben! Majd nagyonnagyon szépen nézünk, biztos vannak üres szobák, úgy értem, itt is csak hárman lakunk, a másik oldalon meg senki. Nem is kell mindkét oldala, elég csak az egyik akár, annyit... annyit biztosan kaphatunk. *Nem, korántsem ennyire biztos, de ő be van lelkesülve.* - Mindenki angyali lenne! Csak teraszt nem tudom, hogy csinálunk... de biztosan találunk valakit, aki segít. A nyár még messze van. És nekem sincs kedvenc színem, minél színesebb, annál jobb. *Ez megint ellentétben van a fehér ruhájával, viszont a fülében két különböző fülbevaló, a cipője is sárga, szóval a kiegészítői igenis színesek, nagyonis. A karkötő meg inkább karpánt, nem gyöngyökből van, hanem textilből, de készségesen válaszol.* - Valdonban találtam egy boltot, ahol mindenféle ilyen színes dolog van, szivárványszínű kitűzők, meg ilyenek. *Molly szavaira kuncog, mikor a kertészre tesz megjegyzést.* - Hát igen, különféle nevek vannak, nem mindegyik hangzik ugyanolyan jól, de ettől még mindegyik képesség érdekes. És én első generációs vagyok, úgymond, Temstor lánya. Ő az Utazó, itt... nálatok azt hiszem, tér-idő mágusnak neveznétek. És sajnálom, de nem. *Valóban sajnálkozva csóválja a fejét.* - Találkoztam egy fiúval, aki szintén Utazó, de nem is tudott róla, mert nagyon kicsi volt, amikor átkerült az emberek közé. De megérezzük egymás jelenlétét, az én fajtám, úgyhogy tudnám, ha veled is így lenne. *Magyarázza, majd a sütikre pillant.* - Ki fognak hűlni... van kedved megkeresni velem Emmát és Sashát? *Fogja kézen Mollyt, és húzza kifelé, keresni. Aztán persze majd valamikor elválnak alighanem, és visszajön aludni.*
Vissza az elejére Go down
Molly Grozda

Molly Grozda


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 302
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50670950709f47.78021947

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:28 pm

*Teljesen rápörög a gondolatra és hihetetlenül jól esik neki, hogy a másik is ilyen lelkes, sőt, klubházat csinálnak, kettőjüknek! Ez egy olyan lánynak, aki öt év alatt három emberrel beszélt, plusz még néhány emberrel egyetlen egyszer, ez hihetetlenül jóleső és nagy szó.* - Igen, nagyon-nagyon jó lenne! Nyáron talán tudnánk csinálni egy klubházat, vagy talán, hogyha nagyon szép kérvényt írunk, akkor kapunk egy szabad szobát az emeleten, amit átépítenek és kifesthetjük, hatalmas terasszal, és nagy ablakokkal, és csak úgy járnánk oda, hogy szárnyakat idézünk és... Te tényleg olyan lennél, mint egy angyal! *Mosolyodik el kedvesen, aztán bólint a dologra.* - Nekem sincsen kedvenc színem, minden színt szeretek, bár most nincs mire mutatnom, mert hát... dögcédula, farmer, terepszínű póló, hát ebből annyira nem látszik, de csak hidd el, mert így van. Szép karkötő, hol vetted? *Kérdezi, szinte reflexből, mintha lenne arra esély, hogy az anyjánál lett véve. Hülyeség, hiszen Magyarországon van az anyukájának a boltja és hát Nayeli messze nem járhatott még arra, hogyha a nevét se tudta. Kicsit nagyon zavarba jön, amikor Nayeli a szájára teszi az ujját, elvörösödik rendesen és pislogva süti le a szemét. Megszólalna, de csak akkor teszi, amikor visszahúzza a kezét.* - Hát... Hát jó. *Böki ki, zavartan, majd hallgatja a dolgokat.* - Az utazó mellett aza kertész olyan gyengén hangzik. Akkor te egy ilyen ősnek az ükükükükükük-unokája vagy? Nekem is jó lenne egy ilyen ükükükükük nagypapa. Minden nyelven érteni, később teleportálni, nem jönne rosszul! Gondolom nincs rá esély, hogy előbukkanjon nekem is egy ilyen ős... *Felsóhajt, lemondóan, kicsit még furcsa neki ez a dolog, hogy a másiknak különleges képességei vannak, de továbbra is azt hiszi, hogy ez egy evilági valami és ő is ember. Hiszen annyi minden van itt, csak...* - Furcsa, hogy még sosem hallottam ilyesmiről. Nem mintha annyira nyitott szemmel járnék, de akkor is.
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Fehér farkas háló - Page 3 Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:14 pm

*Majdhogynem nyüsszögni kezd örömében, na jó, azt azért nem, de egy "vííí" elhagyja az ajkait, mikor elképzeli a dolgot, ahogy Molly említi a teraszt is. Gyerekesen csapja össze a kezeit, és lelkesen bólogat.* - Az annyira... annyira jó lenne! Kár, hogy nem tervezhetjük meg mi a szobánkat az iskolában... kellene egy ház, egy afféle klubház, ahova elmehetnénk mi ketten, meg még akiket meghívunk, és teljesen mi terveznénk az egészet, hogy hogy nézzen ki. Nem kell építeni, egy meglévőt is át lehet alakítani, csak... kellene hozzá egy ház. *Gondolkozik, de hát... néhány diáknak van lehetősége Nellondba költözni, neki viszont nincs pénze, nincs gazdag szülője kéznél, és régi szerető is aligha fog ráhagyni valamit.* - Én minden színt szeretek. Furcsa, mert mindig fehérben járok, de hát... látod! *Mutatja az egyik csuklóján a szivárványszínű karpántot. A másikon most nincs, amelyiken a virág van, de általában mindkettőn hordja. Aztán Molly szavaira rosszallóan odanyúl, és egyszerűen a lány ajkaira helyezi az ujját.* - Pszt! Mosolyogsz, aranyos vagy és kedves. Tökéletes vagy angyalnak. *Jelenti ki ellentmondást nem tűrően. Aztán visszahúzza a kezét.* - Ó, hát... az Utazó a képességeinket jelzi. Pontosabban... vannak az ősök, tudod, akiktől származunk, például az Utazó, a Kertész, a Vadász... mindegyik a képességeiről kapta a becenevét, van nekik rendes is, és a leszármazottaik a képességeiket öröklik.
Vissza az elejére Go down
Molly Grozda

Molly Grozda


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 302
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50670950709f47.78021947

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 9:01 pm

- Igen, biztosan megtanulnám, segítenének. És ha a falon végig ablak lenne csak úgy áradna be a fény és mondjuk lenne egy pici terasz, a szárnyakat kinyújtóztatni a napfelkeltében, a naplementében... Hú, bámulatos lenne. Hogyha én angyal lennék, én arany-ezüst-fehár színekhez ragaszkodnék, az olyan... angyali! *Mondja ábrándosan felsóhajtva, kicsit elmászott a fantáziája.* - Tudod, mostanában kezdtem el olvasni egy könyvsorozatot, amiben angyalok, vámpírok és vadászok vannak, jó, el kell vonatkoztatni az igazságtól hozzá, de akkor is elképzelni, hogy az ottani erős, tökéletes, sugárzó angyalok szárnyalnak az égen, és hogyha mondjuk mi is közéjük tartoznánk, olyan tökéletes szárnyakkal...! *Kicsit elgondolkozik, de csak kibukik belőle.* - Vajon van kövér angyalnő? Vagy csak tökéletesek vannak? *Gondolkozik picit, a fájdalommal már nem is törődik, csak legyint, mintha akkora hős lenne, hogy kibírja, pedig nincs valami nagy fájdalom küszöbe, amikor kimegy a bokája elég gyorsan eltörik a mécses. A csinosra kicsit elmosolyodik, de a mosolyban benne van, hogy nem tud hinni neki.* - Köszönöm. És Utazó? Az mit jelent? Ez valami foglalkozás, vagy valami különleges csoport, vagy... Mi is? *Kérdezi, még mindig sima embernek nézi a másikat. Egy fehér hajú sima embernek.*
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Fehér farkas háló - Page 3 Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:52 pm

- Ha szárnyad lenne, biztosan hozzászoknál egy idő után. Persze, hogyha lenne bátorságod elkezdeni... de biztos lenne más, aki segítene! Valahogyan. Más, akinek van szárnya. És az ablak... egy hatalmas ablak, nagy ablakpárkánnyal, ahova le lehet szállni... egy egész fal ablaknak kialakítva! *Ötletel tovább, és felsóhajt, álmodozóan.* - Az annyira jó lenne! Akarok egy ilyet, akkor is, ha nincs szárnyam. A festéshez is annyira jól jönne, meg úgy mindenhez, csak nézni a tájat... bíborszínű függönyökkel. Vagy esetleg kék... égkék. *Folytatja az álmodozást, és már el is képzeli, hogy ha nem is tud ilyet kialakítani magának, legalább megfesti az álomszobáját. Jó, hogy még nem járt Reed tanárúr lakosztályában, mert erőszakkal kellene kicipelni onnan alighanem, ha egyszer beengednék.* - Függőágy is lenne hozzá! *Majd Molly a fájdalomról beszél, mire elhúzza a száját.* - Sajnálom. De legalább gyorsan helyre tudod hozni. *Aztán a másik teljesen belelkesül, ahogy előjön a szmájli, mire Nayeli is nevet.* - Bizony! Én is mindig így reagálok mikor kijönnek a rajzaim, pedig már megszokhattam volna. És szerintem nagyon csinos vagy így is! *Közli vele teljes meggyőződéssel, majd megrázza a fejét.* - Neeem! Apa Utazó. Tud teleportálni, meg lefagyasztani embereket, bár azt én is, de ő jobban... meg tud nagyon gyorsan futni, meg térkapukat nyitni, meg mindenféle. Ha idősebb leszek, majd én is tudni fogom mindet, meg ennél többet is.
Vissza az elejére Go down
Molly Grozda

Molly Grozda


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 302
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50670950709f47.78021947

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:18 pm

*Hát igen, a fehér haj, a fehér ruha, bájos arc, nem véletlenül lesz angyalnak tippelve.* - Igen, biztosan nehéz lehet vele mozogni, aludni, egyáltalán beférni egy kisebb ajtón. Bár ha lenne egy tágas ablak a szobában én csak azon keresztül közlekednék. Na jó, igazából kicsit tartok a magasságtól, de ha szárnyam lenne biztos nem tartanék. Azt hiszem... *Tippelget, elpislogva, kicsit tovább gondolva a dolgot, miközben eszegetés közben jó párszor a mosolygós fejre pillant, hogy mikor jelenik meg.* - Hát, gyenguszak a tagjaim, de mióta itt vagyok legalább gyorsan helyretesznek. Csak míg a Gyengélkedőre jutok, vagy természetmágiát használok, addig pokolian fáj. *Válaszolja a bokás dologra, miközben megjelenik a karcolás. Majdnem kiköpi a kaját olyan lelkesen kiált fel és mutogat a lány karja felé.* - Ott van, ott van! *Örvendezik kicsit, mosolyogva. Molly határozottan telt, mondhatni dagi, hát sóhajtva válaszol.* - Mert hizlal. Meg minden... És nekem nem kéne tovább hízni, fogynom kéne. *Magyarázza röviden, de nagyon kínos így erről beszélni, hát inkább a még rosszabb zombis dologra tereli a szót. Kicsit értetlenül néz a másikra, ismételten.* - Apukád dzsinn? Akkor fél-dzsinn vagy? *Kérdezi, teljes mértékben ott tart még, hogy a másik evilági, így a teleportálást csak ezzel tudja egyeztetni.* - Köszönöm, hogy nem haragszol, de én attól még haragszom magamra. *Mondja félhangosan, szorongva picit.*
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Fehér farkas háló - Page 3 Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 8:07 pm

*Náluk nem nagyon voltak olyan lények, akikkel keveredni tudtak volna. Persze voltak különféle szellemek, lelkek, természetfeletti dolgok, de mégsem pontosan angyalok, démonok vagy egyebek, maximum hasonlóak. Kuncog, mikor szépnek lesz nevezve, és körbepörög a fehér ruhájában. Valóban angyali kissé, bár talán a fehér haja furcsa, de mégis jól áll neki. Ráadásul természetes, ami keveseknek ilyen az iskolában.* - Köszönöm szépen! Annyira szép lenne, ha lennének szárnyaim, szép fehérek... de azt hiszem, elég nehéz lenne velük mozogni, nem? De mégis... gyönyörűek. *Álmodozik, majd valamikor rájön talán, hogy van rá bűbáj, amivel ideiglenesen veheti őket fel. Hagyja, hogy Molly szmájlit rajzoljon a karjára, bár kicsit kuncog közben, hiszen viszket.* - Úgy ni! Pár percen belül fel fog duzzadni, figyeld meg. *Mondja, hiszen most még csak maximum halványan látszik a karc, a körme nyoma, nem úgy, mint a virág.* - Ennyire rossz a bokád? Az nem szép. És ez nem gyógyítható? *Kérdezi kicsit naivan, majd bólint.* - Igen, Emma és Sasha, velük lakok itt. És miért nem szabad hét után vacsorázni? *Sose figyelt különösebben az alakjára, igazából mindig eleget mozgott, rohangászott ahhoz hogy ne legyen gond, pláne hogy elég szerencsés génjei vannak, így az ilyesmi ismeretlen számára. Aztán megrázza a fejét Molly szavaira.* - Ugyanmár, semmi baj! Én is nagyon féltem... ha apa már megtanított volna, tuti, hogy elteleportálunk valahova messzire azonnal.
Vissza az elejére Go down
Molly Grozda

Molly Grozda


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 302
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50670950709f47.78021947

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:56 pm

*Kicsit meglepődik, hogy a lány gondolkozik és be kell lőnie, hogy mi is az az angyal, kicsit értetlenül bámul rá.* - Igen, azok! És te is vagy olyan szép, csak a szárnyaid hiányoznak, ezért kérdeztemmm... *Mondja, nem akarja a másikat zavarba hozni, de hát tényleg olyan angyalian bájos, hogy simán lehetne angyal. Valahogy nem fogadja el, hogy a lány egyszerűen csak minden nyelven ért, a kezét minimálisan megpiszkálja, körmével odabiggyesztve azt a bizonyos mosolygós szmájlit, amit már kigondolt magában. Eszegeti a muffinokat az asztalhoz ülve és felkönyökölve hallgatja a többit.* - Azt elhiszem, ilyenek nekem annyira nincsenek, ellenben elég egy kis félrelépés és már roppan a bokám. Az se sokkal jobb, bár azért évente maximum egyszer megy ki, vagy törik el, vagy ilyesmi. Rémesen hangzik, tudom... *Halkan felsóhajt, aztán tovább eszeget, igazából kimondta, hogy nem kéne, de akkor is megeszi.* - Ők kicsodák? A szobatársaid? És igen, épp ez az, hogy süti! És kilenc óra lassan. Anyu ilyenért ketté csapna, már akkor is sikított, hogyha hét után akarok vacsizni. De ezt nem lehet megállni! *Hogyha szabad, akkor vesz még egyet és elkezdi majszolni.*
- Szóval... Figyelj... *Kicsit lesüti a szemét, nagy levegőt vesz, mielőtt kibökné.* - Tudom, hogy szánalmas vagyok és nagyon sajnálom, hogy eltűntem téged ott hagyva a zombi kutyákkal.
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Fehér farkas háló - Page 3 Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:43 pm

*Iszonyatosan érdeklődik minden iránt, így elég gyorsan tanul, főleg országokat, helyeket, elvégre... utazó. Ki tudja, talán egyszer majd eljut oda, ha sokáig marad itt, ebben a világban. Amikor Molly rákérdez, hogy angyal-e, akkor felcsillannak a szemei.* - Ők... ők olyan nagyon szépek, és nagy, fehér szárnyaik vannak, ugye? *Vagy feketék, vagy szürkék, de eddig még nem jutott el a tanulmányban, egyfajta eszményi kép kapcsolódik nála az angyal szóhoz, ami nem feltétlenül reális, sőt. De hát ez elég sok dologgal van így nála. Aztán megrázza a fejét, és válaszol a kérdésre.* - Nem, nem vagyok angyal. Egyszerűen csak ha beszélnek hozzám valamilyen nyelven, tudok azon válaszolni. Tök furcsa, még én sem szoktam hozzá. *Kuncog, de hagyja, hogy Molly megnézze a virágot, akár meg is érintse, ha gondolja.* - Kicsit viszket, néha meg nagyon, de fájni nem szokott. Inkább csak... néha elég kellemetlen tud lenni, amikor nem direkt csinálom, és teljesen feldagad az arcom. *Magyarázza, és lelkesedik, mikor Molly megdícséri a sütit.* - Köszi! Kicsit fura alakjuk van, eldeformálódtak, de igyekeztem. Remélem, nem hűl ki nagyon mire Emmáék visszajönnek, nem tudom, hol vannak. *Ingatja egy kicsit, majd felvonja a szemöldökét.* - Naa, ugyanmár! Ez csak sütii!
Vissza az elejére Go down
Molly Grozda

Molly Grozda


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 302
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 3 Tek50670950709f47.78021947

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:18 pm

- Igen-igen! *Bólogat, jól esik neki, hogyha magyar szót hall, és a másik el se felejtette az ország nevét, meg minden, szóval... Jó hallani, na. Valóban nem kérdezett rá múltkor, de érlelődött benne a kíváncsiság rendesen, szóval most már itt az ideje, hogy kibökje.* - És... Hogy-hogy érted és beszéled, hogyha igazából nem is ismered? Angyal vagy? *Kérdezi, hiszen angyalokat ismer, fosszákat nem éppen. A dermatográfiára kicsit szájtát és azonnal a lány kezéhez hajol, hogy megnézze a virágot.* - Ez nagyon jól hangzik, de nem vagy emiatt sérülékenyebb? Nem fáj? *Kérdezi, kicsi aggodalommal talán, pedig nagy a kísértés, hogy a körmével kicsi szmájlit rajzoljon a lány bőrére. De nem teszi, mert hogy a süti illat túlságosan lefoglalja, a gyomra picit meg is kordul. A szájában összefut a nyál a csokis muffin láttán és mosolyogva átveszi.* - Persze, hogy kérek! Nagyon jól néz ki, mit számít néhány drazsé? *Egyébként nem fogadná el mástól a kaját, hogyha éhen hal akkor is vissza szokta utasítani, de ez kifejezetten nekik lett csinálva, hát nyugalommal eszeget, nyammog, leülve az asztalhoz.* - Nagyon finom, de az biztos, hogy nem ügyelsz az alakomra! *Mosolyodik el, kicsit zavartan pislogva egy drazséra, ami lefut a sütiről az asztalra. Gyorsan összeszedi és meg is eszi, szépen leeszegeti a maradékot a muffinról, mielőtt leesegetnének.*
Vissza az elejére Go down
Liselotte Frey - archívum

Liselotte Frey - archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 3 Mutatvanyos_idezo
Üzenőláda : Aranyhaj/Rapunzel

Fehér farkas háló - Page 3 Tek5145ff308fe675376826

Az én színem a palegoldenrod.

Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 7:09 pm

*Molly kérdésére játékosan szalutál, és bólint.* - Persze! Magyar, ugye? Magyarországról. *Szólal meg immár az említett nyelven. A múltkor nem került szóba végülis, hogy hogyan beszéli folyékonyan, amikor azt sem tudja, milyen nyelv ez... na igen, zombik mellett nem nagyon volt idejük megtárgyalni. Magától viszont most sem kezd el mesélni róla, nem csinálna belőle nagy titkot, hogy kiféle, miféle, de csak akkor árulja el, hogyha valaki konkrétan rákérdez, addig dolgozzanak csak a jelekből, utalásokból. Mikor a tekintet a karjára vándorol, akkor megrázza a fejét.* - Neem! Rajzoltam rá, és felpúposodott. Azt hiszem, itt dermatográfiának hívják. Olyanom van. Mindig ezt csinálja, nyomásra, meg karcolásra felpúposodik. *Magyarázza, majd mosolyog, mikor a macska rögtön elhelyezkedik valahol.* - Hagyd csak, hadd pihenjen. Nyugodtan ülj le te is, ha akarsz. *Védi meg, aztán lebiggyeszti az ajkait, mikor Molly rögtön kiszagolja a sütit.* - Ennyire egyértelmű? *Kérdezi csalódottan, és lepakolja a könyveket.* - Neked akartam csinálni, meg a lányoknak, de... nem mennek bele rendesen a drazsék. Azért... kérsz így is? *Nyújtja Molly felé az egyik csokis muffint, a tetején ott vannak a drazsék, csak ugyebár könnyen leesnek, nem nagyon vannak belesütve.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér farkas háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér farkas háló
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: