Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fehér farkas háló - Page 2 I_vote_lcapFehér farkas háló - Page 2 I_voting_barFehér farkas háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fehér farkas háló

Go down 
+5
Emma Marshall
Sasha Lupinien
Liselotte Frey - archívum
Molly Grozda
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Nincskaszt

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:32 pm

First topic message reminder :

Fehér farkas háló - Page 2 Whitewolfw
Fehér farkas háló

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sasha Lupinien
2. Nayeli Gytha
3. Emma Marshall
4. Dissoine M. Dreadcurse

A szoba lakói - bal oldal:
1. Madeleine Hargreaves
2. Isobel O'Shennon
3. Isolda Mahla Tyrphosie
4. Naia E. Lawrence
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 11:45 am

*Szépen letörli a könnyeket és öleli magához, miközben hallgatja a szavait. Nem tud túl sok mindent az angyalokról, így még az is új információ, hogy dühükben nem kiabálnak, csak ha elátkozzák a másikat, az pedig szépen simogatja a lelkét, hogy a lány azt mondja, hogy nem szeretett mát őelőtte.* ~ És nem is fogsz szeretni senki mást... remélem. Hősszerelmes trubadúr. ~ *A történet eléggé szomorú ahhoz, hogy neki is küzdeni kelljen azzal, hogy el ne szomorodjon, márpedig ő az erős férfi, és ő fog reményt lehelni a szerelmébe, nem bágyadhat el. A fájdalmát átérzi, erősebben magához szorítja, nem törődik ő sem a fájdalommal. Hogyha Isobel el akarná taszítani, szakítani akarna vele nincs az az isten, hogy hagyja. Konokabb ő annál, sokkal makacsabb, egy átok nem állhat közéjük és a lány nem lökheti el magától, akkor se, ha szerelemből teszi.* - Nincs az az átok, ami erősebb lenne nálunk, Isobel. *Suttogja halkan, és végigsimít a hátán, magához szorítja, majd annyira enged, hogy a lány könnyedén felé tudjon fordulni. Vigasztaló, hosszú, bizalmas csókban olvadnak fel a nemlétező kételyei, édesen elmerül a lány puha ajkaiban, miközben a keze egészen magához vonja. Aztán elengedi, először ő bontja ki az ajándékát, az ezüst medálra elmosolyodik, és azonnal a nyakába akasztja, majd megcsókolja a lányt, a rózsaszín zsebkendőre pedig halkan felnevet.* - Illik a szemem színéhez. Köszönöm, nagyon szép, magamnál fogom hordani, mindig. *Aztán áttolja az ajándékot, a csomagban három szórólap van, mind a három egy szigeti üdülő paradicsom, a híresebb fajtákból, mellette pedig egy hajtű, kontyba való, de látszik rajta, hogy tartós és a harc közben nem akad semmibe, nem zavar semmit sem.* - A kövek illenek a szemed színéhez, a hajtű pedig egy kicsiny pengét rejt. Hogyha esetleg nem tudnál angyalkardot idézni, ez is jól jöhet. Egy igazi gyönyörű harcos ékszere. De hogy hogyan is kell használni és hordani azt őőő... nem pontosan tudom. *Kicsit elvigyorodik, a magyarázat közben (illusztráció: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRmvvo5qQWzZ3iFYD7tOxHz3Mb57BzU2RX6vARD7-ovIeRqFmCZQ , körülbelül ilyen) és a papír lapokhoz is fűz néhány szót.* - Eredetileg arra gondoltam, hogy felkereshetnénk a helyeket, mert valamiféle vízi szörny jelent meg más-más időpontban. Elsőre nyaralni vittelek volna, de fogadjunk, hogyha balhé nélküli nyaralásra indulunk, akkor is belekeveredünk valamibe, így hát gondoltam ezeket a szép helyeket nyomozás közben is felfedezhetnénk. Mit szólsz? *Kérdezi, nagyon is szívesen kikötne a lánnyal Hawaii-n, még ha közben valamilyen sötét összpontosulás után is kutatnak... Beszélgetnek még egy ideig, mesél a hajtűről, ez volt az a bizonyos, amit el akartak venni, de nem érti miért, átok tuti nincs rajta, relikviamesterként ebben biztos, ezért meri odaajándékozni, aztán teljes bizonyossággal olyan hévvel csókolja meg a lányt, hogy abszolút elfelejti, hogy valaha is fájtak a sebei...*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tekb916204

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 11:25 am

*Megrázza a fejét, és miután Jameshez bújik, nincsen is szabad keze, hogy letörölje a könnyeit.* Neem, az angyalok nem szoktak csak úgy szitkozódni. Nem is tudom, hogyan felejthettem ezt el. Nem szerettem még előtted senkit, ezért eszembe sem jutott. De... *Nyeldesi a könnyeit, és most már picit eltolja magától a herceget, hogy legalább az orrát kifújja. Aztán kapkodva veszi a levegőt, olyan komoly nyomás nehezedik a mellkasára, attól fél, hogy mindjárt felrobban a szíve, a fájdalomtól és az izgatottságtól egyaránt.* Nem is maradhattunk utána már. A többi angyal nem nézte jó szemmel előtte sem, hogy ott élünk, apám pedig már nem kockáztathatott egy lázadást. Bár kamaszkoromban éltem pár évig velük ismét, mindig én voltam a félvér, a nephilim, aki halandók között jár, nem angyali. De most már értem, nem is csak a vérem, talán az átok volt, ami kitaszítottá tett köztük. *Tördeli a kezét, most hirtelen nem is tudja, hogy mit tehetnének. Nem akarja elveszíteni a srácot, sem úgy, hogy belehal valamibe, sem úgy, hogy szakítanak, de akkor talán megóvhatná. Halálos dilemma. Inkább szipogva hallgatja őt, szeretné elhinni, hogy minden rendben lesz.* Én is ezt érzem, együtt erősek vagyunk, de ha az átok erősebb nálunk? *Kérdezi kétkedve, aztán James vállába fúrja magát, nem törödve annak fájdalmával* Szoríts magadhoz. Mint amikor először tetted. Higgyük azt most is, hogy nem érhet semmi baj. *Majd elfordítva a fejét hagyja, hogy ajkai szétnyílva betaláljanak James-é között, és összeforrjanak egy hosszú, édes csókban. Végül szétvállnak, és a csomagra téved a tekintete.* Dehogynem, de bontsuk ki együtt, te is az enyémet. *Az ágy elől egy apró csomagot húz elő, amit ha James kinyit, akkor egy ezüst medált talál benne, a belsejében Isobel képével, egy szép rózsaszín zsebkendőt, amibe a lány vélhetően saját maga hímezte bele az "Örökké a tiéd" varrást. Aztán bontogatja a sajátját.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 11:12 am

*Mikor nagyjából megmosakodott, illetve Isobel megmosdatta a törölközővel még áttörli magát, hogy ne legyen nedves, amikor felveszi a pólót, majd belebújik lassan belecsusszanva, szépen átöltözik a friss ruhákba. Mikor kisétálnak a fürdőből vissza a szobába egy kicsit megtorpan a lány mögött és erőltetve magát a már tiszta, de kicsit nedves szárnyai lassan kitárja. Pokolian húzódik a seb, de muszáj megmozgatnia, helyretennie, hogy ne rosszul regenerálódjon, mert szépen lassan önmagától csak elkezd. Vér nem serken, jó jel. Visszaereszti a szárnyait, minimálisan húzza már csak a sérültet. Leül mellé, szíven üti elég rendesen a lány gyötrődése, bátorítóan szorítja meg kissé a kezét és közel húzódik hozzá. Végig hallgatja a történetet, de ha a lány tényleg csak két éves volt, amikor ez történt, nagyon is lehetséges, hogy csak a mese nagyította fel, nem volt mágia, csak szóbeli szitkozódás, nem igazi átok, csak egy rémmese. Egy szörnyű emlék. De még is, azért az angyalok szavát nem lehet figyelmen kívül hagyni. Valójában már az meglepi, hogy az emberi anyja ott élhetett az angyali síkon, de nem mutatja a meglepődését. Isobel apja arkangyal volt, elvitte magával őt és az anyját, eközben az ő apja követeli, hogy válasszon emberek vagy angyalokhoz tartozik, nem tűrve a kettősséget. De most nem róla van szó, szóval az átokra figyel.* - Nem hiszem... Nem hiszem, hogy erről lenne szó, Isobel. *Mikor meglátja a könnycseppet összeszorul a szíve, még egy kis fájdalom az ezernyi húzódó seb mellé. Közelebb húzódik, magához vonja, letörli a könnycseppet.* - Azon a napon, mikor visszatértél eldöntöttük, hogy partnerek vagyunk, társak a szerelemben és minden veszélyben is, akkor is, hogyha mindez igaz, harcolni fogunk, együtt, mert szerintem a világ nem hordott a hátán még ilyen tökéletes csapatot. *A hangja magabiztos, tényleg el is hiszi, amit mond, büszke a lányra, büszke arra, amennyire összeszokottak a csatákban, ahogy egymásra tudnak hangolódni és akármilyen is ez az átok...* - Nem állhat közénk egy átok. Ha létezik is, legyőzzük, elpusztítjuk, minden átkot meg lehet törni. *Magához öleli a lányt, a hátát simogatja, védelmezőn öleli, elfeledve a fájdalmait, csak tompán lüktetnek a sebei. Jobban fáj neki, hogy azt a magabiztos nőt, akit megismert, így látja, mint egy törött borda.* - Hát az ajándékodra nem is vagy már kíváncsi? *Próbál ezzel a kis kérdéssel a fülébe duruzsolva tovább vigasztalni és megnyugtatni.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tekb916204

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 10:54 am

*Igyekszik minél óvatosabban eljárni a törölgetést, a mosdatást illetően. Most eszébe sem jut az ajándéka, mármint amivel ő készült, most sokkal fontosabb gondjaik vannak. Hátrébb lép, hogy James fel tudjon öltözködni, van már annyira rutinos, hogy tartanak itt egy pólót, és egy nadrágot a srác számára, ha véletlenül itt aludna, másnap ne a használt cuccban menjen. Ez most ki is van mosva, ezt bányássza elő az angyallány a szekrényből, és segít is felöltözködni. Persze alsógatya is van a szettben, és attól mert hogy ő nő, ő is végigmustrálja a lassan lemeztelenedő srácot. Csak akkor folytatja, amikor James már tiszta, és legalább a sebei nem mocskosak. Leülnek együtt vissza az ágyra, és ujjai közé veszi szerelme kezét.* Szerintem is butaság, na de ha igaz? *Kérdez vissza tiltakozóan. Most minden eshetőséget figyelembe akar venni, még ha kicsi is rá az esély. Felsóhajt, és belekezd* Én már nem is emlékszem rá, de mesélték. Talán egy vagy két éves lehettem, anyával is az angyaloknál éltünk, éppenhogy meg voltunk tűrve, de azért nem volt gond. Apám tudod, arkangyal, megtorolt minden sértést, ami az irányunkban keletkezett. Volt egy nővére, feketeszárnyú, mindig is hatalomvágyó. *Elhallgat, hiszen nehéz úgy felidéznie a dolgot, hogy egyátalán nem is emlékszik. Pedig ha igaz a dolog, most minden információtöredékre szükségük lehet.* Én nem akarom, hogy bármi bajod essen miattam. *Jelenik meg egy hatalmas krokodilkönnycsepp a szemében. Nem egy sírós alkat, de most kitör belőle. Próbálja folytatni a dolgot, de nehezen megy.* Apám végül leverte az ármánykodását, és elkergette, mert már egyértelmű volt, hogy bukott. Ám akkor a nagynéném átkot mondott, nem is értem, hogyan tehet ilyet egy angyal. Nem apámra, hiszen a hatalma kevés volt ellene. Rám. Valami olyasmit, hogy akivel beteljesül a szerelmem, azt szörnyű átok, és balszerencse kisérje. Talán most ért utól, hiszen még nem olyan régen... tudod, te és én. *Dől most már a fiúhoz, és tör ki belőle a zokogás.*

Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 10:30 am

*Hát igen, azért igyekszik nem nagyon begerjedni a lány láttán, nem mintha ezt olyannyira tudná befolyásolni, összpontosíthatna a sebeire, a fájdalomra, de a fene akar arra összpontosítani, csak azért, hogy elűzze a vágyakozó érzés.* - Nincsenek titkaim, és máskor azonnal szólok, sőt, el se megyek nélküled, veszélyes hely ez a Nellond. *Sármos félmosoly, igyekszik lekaparni a tekintetét a lányról, aztán a hirtelen megmerevedésre - mármint Isobelére - és fejrázására kissé összevonja a szemöldökét, de éppen akkor rándul meg kissé a szárnya, nyögni nem akar, így a nyögést és a értetlenkedést is magába fojtja a fájdalommal. Az ölelés utáni kacaj simogatja a lelkecskéjét egy csókot nyom a lány hajába aztán követi a fürdőbe, az ágyon hagyva az ajándékot. Levetkőzik lassan, az oldalán a legnagyobb lila folt az egyik bordájánál vonul, a felkarjánál van néhány kisebb karmolás és a szárnyán vér és nyílt seb, amit jó, hogyha megtörölgetnek. A mézillat kellemes, és a szivaccsal mosdatás szintén, amikor nem ér sebhez. Márpedig jó néhányszor ér horzsoláshoz. Egyrészt mentalista, másrészt ismeri a lányt, pontosan tudja, hogy van valami, még mielőtt elkezdené mondani. A fejét felé fordítja, hallatva a szavait, de ahogy a lány lehajtja a fejét érte nyúl és maga felé fordítja, finoman.* - Ez butaság. Már mint, nem tudom milyen átokról beszélsz, de attól még, hogy sérülten jövök haza nem kell azt hinned, hogy miattad történt. Én mentem oda, én vállaltam a harcot, az én döntésem volt, hogy bajba kerülök, úgy hiszem. Miért lenne valami nagyobb átok? Miről van szó pontosan? *Kérdezi, hiszen nem akarja csírájában elfojtani a lehetőséget, hogy létezik valamiféle átok, még is csak a varázsvilágban élnek, sőt, a nezában tanulnak, itt minden lehetséges. Ettől függetlenül nem akarja, hogy a másik őrlődjön, erősnek, magabiztosnak akarja látni, boldognak mindenekfelett. Az arcát és a fogát megmosta, míg Isobel szivaccsal törölgette, de most megállt kicsit a tisztálkodásban, hogy hallgassa a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tekb916204

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 10:18 am

*Mosolyogva nézi, ahogyan James lefagy a vetkőzése láttán, hiába egy pasi még sérülten is pasi. Tovább hallgatja őt, és csóválja a fejét, még mindig nem derült ki, hogy mit is szeretett volna megszerezni.* Hacsak nem titok, máskor igazán szólhatnál, ha ilyesmi gondolatod támad, mert ugye ki tudja, mikor les ránk valami sötét dolog, akkor pedig nem is tudnám, hogy mi történt veled, ha nem jössz vissza. *Továbbra is szemléli a sebeket, nem lát semmi eltérő dolgot, ami arra utalna, hogy démoni beavatkozás történt, mégis olyanok, mintha most ütötték volna. Ráadásul ő angyalként mégiscsak jól ért a medimágiához, ennek ellenére hatástalan volt a gyógymódja. Különös. Amikor James az átkot említi, elsápad, aztán megrázza a fejét, nem, nem hinné, hogy az az átok lenne az. Olyan régen történt már, hogy már nem is hisz benne, úgysem teljesült be sosem. Vagy csak azért nem, mert sosem táplálta a jóslat beteljesülését? Végülis nem volt senkije, James az első az életében, és rögtön le is csapna rá? Nem, biztos csak a véletlen műve, nem lehet ez az összefüggés. Mindenesetre eltűnődik ezen, nem akarja megijeszteni a szőke herceget. Hagyja magát átkarolni, immár figyel az óvatosságra, nehogy még nagyobb fájdalmat okozzon. A szavakra felnevet, és megrázza a fejét.* Teszek rá, hogy véres vagy koszos lesz a szoba, a lényeg, hogy itt vagy. *Felsegíti a srácot, és bólintva követi a fürdőbe, ahol még mindig mézillatú samponszag terjeng a levegőben. Segít a fiúnak levetkőzni, és egy szivacsot benedvesítve elkezdi kimosni a karmolásokat, vágásokat. Mégsem hagyja nyugodni a dolog.* Én... lehet, hogy miattam történt mindez veled. *Hajtja le a fejét, valahogy szégyeli a dolgot.* Nem is tudom hogyan mondjam, de... *Veszi szaggatottan a levegőt, ahogyan végül mégis kimondja.* Talán jól sejted, ha átokra gyanakodsz. Nem hiszek, nem hittem benne, de talán mégis van. És engem kisért. Vagyis azt akit szeretek. *Dönti oldalra a fejét, nem tudja, hogy mit mondjon, inkább mosdatja a srácot.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 10:01 am

*Kicsit megakad a tekintete a ledobott köntös után a lányon, talán a szava is megakad, ahogy nézi, hogy gyógyítgatja. Természetesen engedelmesen nyújtja a szárnyát, mutatja a sebeit, mint egy engedelmes harcos, aki hazatért és most a gyógyítóknak adja át magát, hogy szedjék rendbe. Csak hát... úgy tűnik, hogy nem megy nagyon.* - Hidd el, hogy nem gondoltam, hogy az, hogy megveszek valamit egy boltban annak az előszele, hogy kilyukadok Timbuktuban. Jó, elég fura fazon volt, és láttam, hogy neki is kellene, de azért az én fantáziám odáig nem terjed, hogy ilyen dolgokat képzeljek bele... És még is. Az ember azt hinné, hogy már mindent látott, erre egy vásárlásból közdelem lesz az életéért. De én győztem, minden esetre. *Egy kis mosoly, igazán nem akarta az életét kockáztatni egy tárgyért, nincs szó arról, hogy Isobelt hátra hagyta, nem önként sétált át azon a térkapun és harcolt tovább és tovább. Mondjuk, talán odadobhatta volna harc közben, hogy bocs srácok, még se kell, a tiétek lehet, de ennél sajnos büszkébb és butább. Mikor a lány a két kezébe fogja az arcát belenéz a tekintetébe.* ~ Remek lesz. Tökéletes. ~ *Kicsit elmosolyodik, nem annyira törődve a sebekkel, pedig néhány mozdulatnál piszkosul fájnak.* - Nem tudom pontosan, hogy mivel támadtak, eléggé szedett-vedett volt a társaság, lehet, hogy olyan átok, vagy olyan fegyver is eltalált, amin hathatósabb átok van, mint egy sima gyógyítás. Nem is fáj annyira, akármennyire rémesen is festek, hidd el. *Nyugtatja, igazából kissé ferdítve, de hát végül is elbírja a fájdalmat, akkor annyira súlyos, halálos például nem lehet.* - Szép madarak. *Böki ki, mintha csak terelni próbálna a sebeiről. Mikor a lány hozzábújik, de az ölébe nem ül le James átkarolja karcsú derekát feláll és magához vonja egy hosszú ölelésre.* - Azt hiszem jobb lenne, hogyha egy-két perce eltűnnék a fürdőszobában, mielőtt az egész szoba koszos lesz, és talán még véres is. Velem tartasz? *Kérdez, és valóban csak arra gondol, hogy Isobel a fürdőben legyen mellette, beszélgessenek, míg ő megmossa az arcát, leveti a koszos, szakadt pólóját, megtisztítja a szárnyát - vagy hát inkább segítséget kér, mert azt azért nehéz. Jó, nem csak ennyi jut eszébe, szóval nem olyan ártatlan a kérdés, de annyira nem mozgékony, sajnos. Elengedi, a táskáját lerakja, egy csomagot kicsúsztatva a lány ágyára, miközben várja a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tekb916204

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 9:47 am

*Lekapja magáról a köntöst, hiszen James előtt nem kell szégyenkeznie, de a szobát most jól bekulcsolja, a többiek úgysem jönnek vissza egyhamar. Komoly pofival hallgatja a srácot, ő maga is kiteríti a szárnyait, hogy azokkal a hercegét simogassa, és csak akkor fedezi fel, hogy még az is törött. Így inkább kevésbé figyel a mondandóra, gyorsan előkapja a pálcáját, és gyors egymásutánban három gyógyító varázslatot lő el a sebekre, törésekre, de még nem vizsgálja a hatásukat, hanem visszatekint a szőkére, hogy értelmezze a hallottakat.* Mit szerettél volna megszerezni? Ugye tudod, hogy kiborulok, ha feleslegesen kockáztatod az életed bármi miatt? Nem árt rám is gondolnod ilyenkor, nem? *Kérdez vissza enyhén számonkérően, ám mégsem hárpia, sokkal inkább aggódó a tekintete. A Valentin napos dolog most nem is számít, fő, hogy a szerelme él, még ha nincsen is túl jól. Visszapillant a sebekre, amik az istennek sem akarnak gyógyulni. A pálcájából kilő egy Avist, amire madarak reppennek fel, tehát nem a varázseszközzel lehet a gond. Feláll, a kezébe fogja James arcát, mintha valami lovat vizsgálna.* Nem értem... Nem akarnak gyógyulni. A pálcám rendben van, mi történt veled édes? *Bújik a fiúhoz, ami kissé furcsán jön ki, hiszen ő áll, a fiú pedig ül, de hát most nem akar így az ölébe huppanni.* Milyen szörnyűség lehet, ami így nem akar begyógyulni? *Csóválja a fejét, és szinte anyaian vonja magához James-t*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 9:34 am

*Hát igen, az elmúlt szűk egy hétben nem találkoztak és nem is nagyon mondta, hogy eltűnne a lány elől, nem mondta, hogy hova megy és miért. De hát azt hitte, hogy egy nap alatt megjárja, visszatér 14-én és szépen ünnepelnek, hát nem is mondta, hogy elmegy. Álldogál az ajtó előtt, az öltözködés biztosan néhány pillanatig eltart, majd amikor nyílik az ajtó kissé érdeklődve várja, hogy ki is bukkan fel, reménykedve abban, hogy Isobel lesz az, nem akarja a szobatársnőire a szívbajt hozni, hogy egy véres srác megjelenik a szobájuknál, akit nem ismernek, mert valószínűleg nem ismerik.
Halk sikkantás és nyakba vetődés, James megtámasztja a lábát, hogy elkaphassa, alap esetben izmos teste meg se rezzenne, de most a törött szárnya megfeszül, a bordája szinte csikorog, még se nyög fel, a szőke hercegek nem mutatják a fájdalmukat, főleg akkor nem, hogyha a párjukat tarthatják a karjukban. Azokban a karokban, amik egészen jól megúszták, szóval erősen át tudja karolni a lányt. Magához szorítva abban a pillanatban beleszagol a lány friss illatába, majd követi őt a szobába, a fájdalma tompul attól, hogy most másra fókuszál. A csókot viszonozza, de egészen röviden, érezhető, hogy kissé zavarja, hogy ilyen zilált.* - Hercegnőm? *Kicsi sármos mosoly, szinte el is feledteti a néhány halvány karmolást az arcán. Kérdés nélkül leül az ágyra, a szárnyait kiteríti maga mögött, az arcán végigfut a fájdalom egy halványabb jele. Azért a köpeny alatt is látszik, hogy az angyal lány nincsen túlöltözve, így röpke pillantásokkal végignézi a felkapkodott ruhákat.*
- Szóval, az úgy volt... Távolabbra sodort múlt héten az élet, mint szerettem volna. Nellondban voltam, amikor egy rosszarcú férfi ugyanazt nézte ki magának, mint én, ezzel eddig nincs is probléma, de miután megvettem erővel akarta elvenni, aztán jött néhány haverja, majd átestem egy térkapun, aztán valahogy kiverekedtem magam közülük és... Komolyan fogalmam sincs, hogy hol voltam. Timbuktuban? Ha van ilyen. Repülni nem nagyon tudok, meg túl nagy is lett volna a táv, az útvonaltervezés pedig nem az erősségem, szóval... *Felemeli a karját és kicsit megvakargatja a tarkóját ezzel is mutatva, hogy kissé tanácstalan állapot volt.* - Sajnálom, hogy nem értem vissza 14-ére, pedig hidd el, hogy szándékomban állt, Isobel. *Megvert kiskutya szemmel néz a leányzó szemeibe, a kezét a másikéra futtatja, finoman két kezébe fogva. Bizony, szőke hercegről beszélünk, nem volt szándékos a hírhedt Valentin-nap kihagyása.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_auror
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tekb916204

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 9:19 am

*Mostanság egyre rosszabbul alszik, ő maga sem tudja, hogy miért. Talán mert ritkábban találkoznak James-szel, talán mert még mindig itt lebeg a feje felett az állandóan idegtépő gondolat, hogy egy arkangyal lánya. Egy félvér, aki nem is ember, nem is angyal, mégis mindkettő egyszerre. Az anyjáért már bosszút állt, angyali származását megtagadta, a saját útját járja, de tudja, hogy korántsem ilyen egyszerű. Legalább a szerelmi élete úgy-ahogy rendben van még a ritka találkozások ellenére is. A Valentin napot külön töltötték, amin egy cseppet csalódott, végülis ez lett volna az első, de talán a srác nem ennyire romantikus. Nem, ez nem lehet, mindig is szőke hercegnek itélte meg, akkor miért lehetett ez a nagy távolmaradás. Talán beijedt a kapcsolat komolyságától. Rosszkedvűen ücsörög a fésülködőasztala előtt, próbál magából valami értelmes kinézetet kipréselni. Most is sugárzik, ezt elrejteni sem tudná, ám halandó oldala mégis kiütközik olykor, most éppen karikás szemek, és fáradt mozdulatokban. A kopogásra hátrapillant, megfagy a fésülködő mozdulat. A többi lány most nincsen a szobában, de attól még kereshetik őket is. Feláll, és körbenéz, hogy mit is kapjon magára, mert egy fekete csipkés bugyi, és egy aranyszín hálóing van rajta, semmi más. Legalább valami pólót, gyorsan magára is kap egy topot, a köntöst pedig a hátára tekeri, elől jól összecsatolva, ha idegen jönne, akkor ne első gondolata az erőszak legyen. Ez persze érdekes lenne, az inkvizítor lány kezében semmi perc alatt jelenne meg az angyali penge, és miszlikbe aprítaná az illetőt. De ki akar hajnalok hajnalán véres vödröket takarítani? Hátradobja hajkoronáját, és ajtót nyit, résnyire, majd meglátva szerelmét, halkan sikkant fel, és tárja ki még jobban, hogy James nyakába ugorhasson, szemernyit sem törődve a sebekkel. Ha fel tudja magát vonszolni a harmadikra, meg sem kottyan neki az ilyesmi. Remélhetőleg. Aztán észbekap, és behúzza a srácot a szobába, ott ad csak egy csókot. Még jó, hogy már mosott fogat.* Hercegem. Mi a jó... ég történt veled? *Ül le az ágyára, remélve, hogy James is mellécsüccsen.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 8:46 am

[2013. február 18., délelőtt]

*Isobel... Nos, már az is egy egész kalanddal ér fel, hogy a lány hálóját megtalálja a srác, mert mindig vagy nála találkoztak, vagy máshol, az iskolában, és valószínűleg, amikor elment, majd visszatért új hálóba került, ezért van együtt az "új-lányokkal". Egy kicsit agyalt, de a kereső varázslat megtette a hatását. Csak ne lenne véres meg olyan mocskos...* ~ Nem valami romantikusan festek, szakadt cucc, és a szányam, auh... De itt vagy, és siettél, amennyire csak tudtál. Azt hiszem kevés személy van, aki jobban megértené, hogy miért késtünk. ~ *Valójában jobban sietett, mint kellett volna, ugyanis az egyik hófehér szárnya minimum rándultan, kicsit kicsavarodva húzódik a hátán, még vér is csorog belőle, talán el is tört, felszállni fele most képtelen lenne. Ezért is volt kicsit nehézkes a haza jutás. Nem tudja, hogy a lány hogyan is fogadja, hogy 14-én nem kereste fel, de talán egy kis kölyökkutya kép ezzel a borzalmas kinézettel meglágyítja a szívét. Vagy nem. Akkor talán az ajándék...?
James megáll az ajtó előtt és kopog, már annyira nincs reggel, hogy attól tartson, hogy hangos kopogással felveri a szobát, csak ébren vannak. Kopog, vár, koszos, végigkarmolt, alvadt vérrel tarkított arcával néha elfordul, végigméri a falat, az ajtókat, pótcselekvésképpen. Köpenye szakadt, ahogy körülbelül minden ruhadarabján látszik egy folt, vagy szakadás. Felsóhajt, de a levegő ahogy betódul a tüdejébe azonnal kitágulva megnyomja az egyik valószínűleg sérült bordáját. Apró nyögés, de kihúzza magát és vár. Nagyon ramatyul festhet, de a szeme csillog, a tekintete ép és éber, és végre ideért...*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:03 am

*Hát lássuk be Adam kissé morózus, és talán Emmán kívül senki sincs, aki ezt igazán teljes mértékben tolerálni tudja, de hát pont ezért van Emmával nem? És persze tény, hogy van egy család, de az embernek nem csak családja van, hanem másfelé is ismerkedik, amúgy nem lett volna értelme eljönni az iskolába, mert akkor mindig együtt lennének, ugyanúgy, mint eddig.* -Vigyázunk is, és csak óvatosan vonunk be bárki mást, de nem szabad mindig zártnak lenni, néha kicsit muszáj nyitni, neked is kellene Adam. *Ő viszont határozottan könnyen maga alá tud kerülni, és szomorú sóhajjal reagálja le Adam szavait, főleg, hogy egyre erőteljesebbek. Igen, mindig is ez tartotta távol a sráctól, hiába, hogy időnként kedves, vagy próbál nyitni, de aztán mindig visszasüllyed valamiféle önmarcangoló mocsárba, ahol mindenki hibás, és minden rossz.* -Ne mondj ilyet Adam! Hidd el, hogy majd jobb lesz ez, csak egy kicsit nyiss az emberek felé, nem mindenki rossz...Adam! *Kiált utána, de már ki is surran az ajtón a srác, neki meg ott van a kezében a forrócsokis bögre és hiába próbál utána mozdulni, simán beleakad a takaróba, és kintről maximum a puffanás hallatszik, ahogy szétterül a padlón, a bögre pedig ripityára törik.* ~Csoda lenne, ha valamikor minden nyugodt lenne és békés.~ *Sóhajt egyet, megremeg kicsit a szája széle, de aztán visszafogja a sírást. Valakivel muszáj beszélnie, Ellával, Peterrel, valakivel akire felnéz és aki okosabb nála. Adam nem mehet el!*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:55 am

*Hát úgy tűnik, hogy nagyon nem azt éri el, amiért valóban jött, hogy picit jól érezzék magukat, hanem Sashával is gyakorlatilag már mindenen össze tud kapni. Lassan már tényleg ott tart, hogy akkor szépen lelép innen, végülis ha nem is volt jó élete, túlélte, mielőtt Peter rátalált. Most pedig van egy "családja", akivel állandóan összetűzésbe kerül, ennél lelkileg még az is jobb, ha egyedül van.* Aha. Hát akkor én tévedtem. Én azt hittem, hogy vigyázunk egymásra, és nem nagyon vonunk be senkit az életünkbe, de akkor én gondoltam rosszul. *Nem szomorú, hanem inkább tényszerű. Van benne szomorúság, ő úgy gondolja, hogy ha már talált valakiket, akikkel jól megvan, akkor minek tovább ismerkedni?* Nekem semmi gondom nem volt az összezártsággal, nem vágytam többre. Ellának igaza van. Ismerkedjetek. Én is azt fogom tenni. Lehet, hogy teljes mértékben. *Vonja meg a vállát, ő már csak ilyen végletes, neki feltétlen elkötelezettség kell, ezért nem kezdeményezett Sashánál is annak idején, mert a lány mindenkiben a kedves, aranyost látja, akkor úgysem lett volna teljesen az övé. Okosan döntött egykor, hogy ebbe nem menne bele.* Vagy ha nem sikerül, akkor... *Hallgat el, aztán határozottan bólintva áll fel, és a kilincsre teszi az ujjait.* Nos, mint tudjuk, magányos farkasok is vannak. Na szevasz. *Lép ki, és húzza be maga mögött az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:40 am

*Elhúzza kicsit a száját és csak kortyolgatja a forrócsokit. Jó, tény, hogy túl naiv, simán belesétáltak a csapdába is múltkor, pedig sejtették, hogy nem igaz, de nem is volt más választás.* -De hát...én nem is adtam ki semmiféle titkot. Nem mondtam neki semmit sem a falkáról, azt pedig megérezte, hogy mi vagyok, kár lett volna tagadni. *Aztán csak kicsit morcosan húzza fel az orrát. Oké, hogy Adam próbál mosolyogni, de hát akkor is látszik rajta, hogy nem tartja túl okosnak a barátkozást, pedig hát, akkor ennyi erővel senkivel sem kéne.* -Látod Adam, azért vagy te egyedül. *Bukik ki belőle a válasz, elsőre bele sem gondol, hogy elég bántóra sikeredett, de aztán próbál kicsit visszakozni.* -Úgy értem, nem lehet mindenkiben a rosszat látni és gyanakodni, mert akkor sosem ismersz meg senkit. Percy igenis aranyos fiú, és nem hiszem, hogy e miatt nem kéne vele ismerkedni, csak olyannal, aki nem az. Vagy nem is tudom, miből döntöd el, hogy kivel lehet? Senkivel? *Igenis szeret nyitott lenni, Nemoval is könnyen összebarátkozott, és jó persze tény, hogy el is kotyogta a falka dolgot, de azzal segített Jeremy-nek. És most azért igyekezett visszafogni magát az új vérfarkas esetén. A Meldes témára csak hümmög és gondolkodik. Fogalma sincs, hogy mit is mondhatna, aztán óvatosan kezd bele.* -Tudod, azt mondta nekem nem régen Ella, hogy a Falka talán picit azért bonyolult, így szeretet viszonyában, mert sokáig össze voltunk zárva, most pedig megismerünk másokat is, mint Jeremy Nemot, vagy hogy Meld megtalálta Hamont. Lehet, hogy vannak olyan dolgok, érzések, amik az összezártság miatt alakultak ki, mint a barátságotok, egyes szerelmek. De attól még nem biztos, hogy nem igaziak, csak...lehet, hogy neked is érdemes lenne mások felé nyitni, egy kicsit több bizalommal. *Hát igen, azért így tényleg magára marad Adam, hogyha nem próbál meg ismerkedni, miközben mások pedig igen.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:30 am

*Az ágyon ücsörögve hallgatja a lányt, és csak a fejét ingatja, mert Sasha még mindig túlontúl naív, és hinni akar mindenkiben.* Kedves, aranyos... *Mormolja.* Neked mindenki az, tényleg nem értelek. Ha jön valami idegen, lehet vele ismerkedni, de miért kell kiadni a titkainkat így elsőre? Pont azért kedves és aranyos, hogy az ilyen kis édes teremtmények, mint te vagy, bedőljenek neki. Bezzeg engem a kutya nem küldene kémkedni, mert nem vagyok alkalmas arra, hogy megtévesszek másokat az ártalan kis pofámmal. *Próbál mosolyogni, de hatalmas butaságnak tartja, amit Sasha tesz, hogy csak így elsőre fel sem merül benne, hogy talán rosszul barátkozik. A szörnyeteges kalandon legszívesebben felpattanna, és megölelné a lányt, de nem, nem lenne helyes, ki tudja, hogy miben torkollana, meg hát nem is az ő dolga, majd Meld haverja ezt megteszi. Inkább együtérzően bólogat, támogatásáról biztosítja a bambiszeműt.* Tényleg kár, hogy nem voltam ott, talán máshogyan alakult volna. *A Meldes dologra csak megvonja a vállát.* Nem is tudom. *Ráncolja a homlokát, kényelmetlen neki a téma, de végülis ő hozta fel, akkor már belevág.* Mondom, kb. egyszerre érkeztünk, hasonló körülmények közül, és talán mivel ez közös volt bennünk, egymáshoz csapódtunk. De az is lehet, hogy csak ideig-óráig volt ez közös érdek, mert mint mondtam, totálisan nem hasonlítunk. Mindkettőnknek megtetszettél, de ő előbb mondta nekem, utána én már kihátráltam a dologból, és talán ez rá is nyomta a bélyeget a barátságunkra. Beszéltünk ugyan, de úgy, hogy nekem vissza kellett fognom magam, ő pedig bátortalan volt, kész rémálommá vált a vele együttlét. *Feláll, és inkább járkálni kezd.* Itt pedig rátalált Hamonra, állandóan vele lóg, vagy veled. Nekem kizárásos alapon marad Emma. Akivel jól érzem magam, csak így meg olyan, hogy felesleges jópofiznom Melddel, mert lassan már semlegesek leszünk egymásnak. Vagy inkább bántóak.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 2:41 pm

*Pedig, hogyha fel van oldódva, akkor nagyon is sokat tud beszélni, csak ugye lássuk be Adammel szemben ez eddig nem igazán történt meg, hiszen többnyire marták egymást, vagy egyszerűen egy idő után menekült a közeléből.* -Azért nem hiszem, hogy ritka a magunkfajta, maximum nem találkoztunk sokkal, de itt az iskolában is úgy tudom vannak mások is. *Aztán Adam szavaira egészen elszörnyed. Jó-jó benne is felmerült először, hogy talán Peter miatt küldték a fiút, de hamar elhessegette, elég naiv, hogy ne legyen túlságosan gyanakvó.* -Adam! *Pirít rá kicsit egészen elvékonyodott hangon.* -Kedves fiú, aranyos, eléggé zavarban is volt, nem tépkedjük ki a karját! Ne mondj ilyeneket! *Azért ez lássuk be nagyon drasztikus megoldás. Majd még úgyis beszél Percy-vel, puhatolózik, de nem tűnt egyáltalán valami besúgó kémnek. Bár persze lássuk be, aki kém, az többnyire nem tűnik annak, mert akkor igazán pocsék kém lenne. A házas dologra fejráz picit.* -Fogalmam sincs hogyan találjuk meg Jill bátyját, valami Masters, de nem tudom honnan származhat. Pedig tudnia kellene, hogy a húga... *Elharapja a mondatot és csak szomorúan sóhajt egyet. Már nem ír, kibőgte már magát még aznap este. A Meldes dologra csak figyel csendesen.* -De hát...? Nem lehet, hogy most csak többet vagy Emmával, ő meg velem, meg Jeremy-vel, mert valahogy így jött ki a lépés és simán csak eltávolodtatok? Üljetek le, beszélgetni, vagy nem is akarsz? *Hát igen, a legnagyobb gond az, ha Adamet nem is érdekli a dolog annyira, bár persze ha neki nem gond, akkor nem gond, de most össze kellene tartaniuk. Az is elég nagy baj, hogy Liam úgy kilóg.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 2:33 pm

*A sok elhangzott infóra csak kapkodja a fejét, nem gondolta volna, hogy Sasha ennyire szószátyár, bár ha sok minden történik vele, azt nem lehetne egy mondatban összefoglalni.* Hihetetlen, hogy ilyen sokan vagyunk, én azt hittem, hogy a magunkfajta nagyon ritka, és csak Peter volt rém szemfüles, hogy így összevadászott minket. *Fejcsóválva folytatja, miközben igyekszik a tekintetét eltépni Sasha ajkaitól.* Másik falkából? És besúgóként küldték volna, afféle kémként? *Megrázza a fejét, és felnevetve adja meg a megoldást.* Rángassuk egy picit meg a karját, és hátha elkezd dalolászni. Kitépett karral is lehet élni, ha már szobrászat, akkor a Dávid szobor is hűdejól elvan, nem? *Teszi fel a kissé morózus kérdést. Aztán Sasha már át is tér a horrorsztorira, ez már lényegesen izgalmasabb téma. A leíró részeknél egészen előredől, és izgatottan fojtja vissza a lélegzetét.* De kár hogy erről lemaradtam. Lett volna hozzá egy-két karomcsapásom. Szeretem megreformálni az ilyen házakat. Na nem is nagyon, csak... kicsit. *A Meldes érdeklődésnél már kissé ki van bukva, de azért mondja.* Hát tudom én? *Rebegi magához képest egészen lesújtva.* Azt hiszem, hogy ezt benéztük. Kb. ugyanakkor talált ránk Peter, és mint az új iskolában, aki mellé leülsz, az lesz a haverod. Valahogy egymásra voltunk utalva, mint a két nyomorult, pedig semmiben nem hasonlítunk. *Hallgat el, és fújtat kissé.* Magammal kapcsolatban téged védtelek, nem is őt, ez most már nyilvánvaló. Falkatag, meg a családom része, ez tény, de nem érzem, hogy több lenne, és valahogy nem is érzem ezt bajnak. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 2:15 pm

*Azért az gonosz dolog is lenne, ha visszadobná a könyvet, hiszen ő kezdte az egészet az ijesztegetéssel. A kérdésre csak nyelvet ölt, tudja jól Adam, olyan gonosz, hiszen amúgy is tudja jól, hogy leányzónk idegei nem kifejezetten a legjobbak, mondhatnánk finoman szólva is ijedős fajta. Mostmár nem törődik a forrócsokival, majd később kivágja az egész ágyneműt mosásba, avagy lepasszolja majd a manóknak, úgyis ez a dolguk. A kérdésekre csak sóhajt egyet, tényleg kicsit jobban is kifejthette volna, mert igazán nem mondott sokat ezekkel a viszonylagos hadart részinfokkal. De hát ez tőle azért megszokott, kissé csapongó, előbb jár a szája, mint a gondolatai.* -Szóval, annyi biztos, hogy ő is farkas, most jött az iskolába, és valahogy olyan sejtésem volt, mintha...nem is tudom, szerinted lehet, hogy valami másik falkából jött? Percy-nek hívják és szobrászkodik egyébként. *Teszi még hozzá. Hát igen, ezekkel a klub dolgokkal olyannak tűnt neki a dolog, mintha a másik is valami falka tagja lenne, még a kevéske logikája is ezt hámozta ki a zavaros beszédből.* -Elaludtunk, Peteréknél, és egy sötét házban tértünk magunkhoz, volt ott még pár diák, egy szarvas lány, alig volt rajta ruha! Meg egy ninja, elég fura volt. De a lényeg, hogy szörnyek voltak, meg minden és Jill segített kijutni, de kiderült, hogy ő is szörny, és megsemmisült a kapu, de ő újraindította, csak ott kellett maradnia. Meg kellene találni a bátyját, hogy...hogy lehet, hogy meghalt. *Elhúzza picit a száját. Még így is zavaros lehet a sztori, de talán valamivel világosabb. Aztán a kijelentésre feljebb tornássza magát az ágyban és homlokráncolva pillant a fiúra.* -Ezt mire érted, vagy miből gondolod? Nem értem, Meld nem mondott semmit.
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 2:06 pm

*A feléje száguldó könyv elől tényleg ügyesen kitér, de azért annyira nem bunkó, hogy vissza is dobja. Csak felveszi, és visszadja Sashának. Nem kér bocsánatot, azon meg jót derül, hogy a lány még magára is öntötte a forrócsokit, csak nem volt már olyan meleg, hogy visítson miatta a lány.* Olyan... milyen? *Kérdezi kb. olyan hangsúllyal, mint Jázmin Alladint. Csak nehogy az jőjjön ki, hogy szabatos, de ez nem valószinű, mert csak nincs itt egy dzsinn, aki hülyeségeket súgjon a vérfarkas leányzónak. Tehát ott ül az ágyon, és egyértelmű, hogy nem Emmához jött, hanem egykori nagy szerelméhez. Remélve, hogy az lassan visszavesz a nyávogásból, ennél még Emma csöpögése is jobb. Miután innivalót nem talál, csak simán vizet iszik, attól is elmúlik a szomja. A szobrászatos dolgon igyekszik nem elaludni, de ha a lányt ez érdekli, akkor az ő baja. Ő nem egy művészlélek, ami már kiderült az eddigiekből, így csak aházik egyet. Ellenben a másik dologra már felkapja a fejét.* Miért volt fura? Egyátalán ki az? *Kérdezi tűnődve, sőt az ez után következőre még inkább értetlenkedik.* Milyen ház? Ki halt meg, és milyen szörnyek? *Furcsálkodik, és rátér a jövetele céljára.* Sokat gondolkoztam, és valahogy tényleg úgy fest, hogy nem is vagyunk olyan fene nagy barátok Melddel.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 1:51 pm

*Várakozóan tekint az ajtóra, aztán semmi, és még mindig semmi. Megrántja a vállát, majd vissza a könyvhöz, biztosan valaki elvétette, vagy a szomszédba kopogtattak és rosszul hallotta, vagy ilyesmi. Aztán lassan nyílik az ajtó, majd a földöntúli hang. Finoman szólva is összerezzen és mostmár lazán magára önti a forrócsoki egy részét. Azért mostanában elég sok kellemetlenség történt, és amúgy sem a legjobbak az idegei. Aztán benyit Adam, naná, hogy reflexből hajítja felé a nála lévő könyvet, ami jó eséllyel csattan az ajtón, hiszen egy vérfarkas reflexeit elég nehéz kijátszani, főleg ha egyébként aki céloz nem is kifejezetten az ügyességéről híres.* -Olyan vaaagy! *Nyafog, de a könyvért már nem mászik el, majd ha Adam elmegy, akkor megkéri, hogy adja vissza. Most olyan jó melegben van.* -Szia, Emma nincs itt. *Vágja rá egyből, hiszen biztosan őt keresi a fiút. Oké, párszor mostanában összefutottak, de azért az nem merül fel benne, hogy kifejezetten vele szeretne beszélgetni, vagy ilyesmi. De aztán úgy fest, nem Emmát keresi, le is ül. A kérdésre csak picit megrántja a vállát. Innivaló nem sok van, maximum víz a fürdőben, a bögréjét a konyhából hozta fel, nincs plusz adag.* -Olvastam. A könyvtárban találtam ma egy könyvet a szobrászatról, egész érdekes. És amúgy semmi extra, a szokásos, tengődöm, tegnap találkoztam egy fiúval, ő is vérfarkas. Fura volt, elrohant. Előtte nap pedig elkerültünk egy házba Melddel, ahol mindenféle szörnyek voltak és egy lány...meghalt a végén, de talán mégsem. *Picit megremeg a szája széle. Kellemetlen emlék na.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 1:46 pm

*Amint meghallja, hogy Sasha kiszól bentről, már nyúlna is a kilincsért, aztán eszébe jut valami, és mégsem teszi. Vár jópár másodpercet, mintha tényleg ő lenne a mumus. Aztán nagyon-nagyon lassan, lenyomja a kilincset, de nem nyit be, hanem vészjósló lassúsággal résnyire tolja, és sírontúli hangon suttog befelé.* Sashaaaa....Sashaaaaa... *Leheli kissé félelmetesen, aztán mégis nagy elánnal nyit be, arcán pimasz mosoly ül.* Szevasz. Remélem nem ijesztettelek meg. *Pedig de, pontosan ez volt a szándéka. Nem is várja meg, hogy hellyel kínálják, leül Emma ágyára, legalábbis szagból itélve. Aztán várakozóan tekint a lányra, mintha nem is ő jött volna látogatóba. Ez persze eszébe jut, ezért gyorsan a a tárgyra is tér.* Csak kiváncsi voltam, hogy mi a helyzet veled. Mit olvasol? *Kérdezi, és a bögrét látva körbenéz, hogy mit is ihatna, ha csatlakozni akarna.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 1:40 pm

*Az ágyában ücsörög felhúzott lábbal a takaró alatt. Hűvös van, amit nem igazán szeret, de ettől függetlenül nem tud túl sok időt bent tölteni, nem véletlenül volt tegnap is a Nellondban és most is csak rövid ebéd utáni szusszanást engedélyezett magának, majd szépen megy tovább. Amúgy is meg kéne keresni ezt a Percy-t, mert eléggé elrohant, érdekelné, hogy mégis miért. Olvasgat éppen, egy jó meleg forrócsokit szürcsölgetve időnként. Azért ez neki nagy kihívás, egyik kézben bögre, a másikban könyv...és amikor kopogtatnak millimétereken múlik, hogy a meglöttyenő barna lé nem az ágyában végzi.* ~Huh!~ *Reflexből akart ugyanis felállni, hogy menjen ajtót nyitni, de aztán úgy dönt, most az egyszer inkább nem packázik a sorssal és egyszerűen csak kiszól.* -Gyere be, bárki is vagy! Kivéve persze, ha ember evő mumus, akkor maradj kint! *Viccelődik kicsit. Ha emberevő mumus lenne, akkor már amúgy is rárontott volna, vagy az ágy alatt rejtőzne már órák óta, hogy megvárja az éjszakát, amikor felfalhatja a lányt, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy az ajtó nyitva van, szóval simán be lehet menni természetesen.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Fehér farkas háló - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 1:35 pm

*Mivel abban maradtak Sashával, hogy megpróbálnak barátok lenni, így is tekint a lányra az utóbbi időben, de továbbra is annyi minden zavaros. Végülis a mikuládés varázscsokit nem küldte el, odaadta Emmának, akin semmi változás nem látszott, Sashának pedig sima édességet küldött. Most viszont beszélgetni van kedve, ezért úgy dönt, hogy felballag a harmadikra, és bekopog, hátha a lány "otthon" van. Hogy miről beszélgessenek, azt ő sem tudja, csak úgy simán tét nélkül. Az utóbbi időben is inkább Sashával beszélgetett, nem Melddel. Ez önmagában is jelent valamit. A fényképezőjét most a szobájában hagyta, csak egy sima garbóban van, és farmerben, kényelmes viselet. Kicsit hátrasimítja a haját, fújtat, és kopog.*
Vissza az elejére Go down
Maxwell Richards - Archív

Maxwell Richards - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda :
Fehér farkas háló - Page 2 Tek5153697a32e767201106

Az én színem a gray.

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:40 pm

*Nyújtózkodva ébred reggel, és kisimítja a haját az arcából. Valahogy reggelente sok hosszú hajú egyedhez hasonlóan neki is mindig káosz a hajkoronája, de az évek alatt már hozzászokott. Arra nem is akar gondolni, mi lenne, ha így látná valaki, kómásan, kócos, borzos hajjal. Tuti, hogy rögtön odalenne a tekintélye, ami ebben az iskolában még egyébként sincs. Még. Elnyom egy ásítást, és belelép a papucsába, majd mikor indulna a fürdőszoba felé, belerúg valamibe az ágy mellett. Csodálkozva hajol le, hiszen valóban, igazán nem egy apró dolgot kért... kitől jöhetett hát ez az ajándék, ha nem a Mikulástól? Vagy egyszerűen szó szerint túl nagy volt a kérés? Kicsit csalódottan kezdi el bontogatni a csomagot, de mikor az összehajtott keretet találja meg, felvillan a villanykörte a feje felett. Áhá, szóval így. Szépen kihajtogatja, majd helyet keres neki a falon, és egy bűbájjal felerősíti, aztán hátrébb lép, hogy megszemlélje a művet, és halványan elmosolyodik.* - Köszönöm, Mikulás. Üdvözlöm a rénszarvasokat. *Suttogja, még néhány kósza tincset a fülé mögé simítva. Előrébb lép, és szórakozottan, óvatosan érint meg egy bizonyos szívének kedves alakot a képen... majd automatikusan visszakapja a kezét, mikor az illető előreugrik. Pislog, majd hamar rájön, hogy nem jön ki a képből, épp csak jobban megnézheti. Az alak integet, Madeleine pedig halvány mosollyal visszainteget neki, majd újra megpöccinti, és iskolatársa visszaugrik a helyére.* - Boldog karácsonyt, Mikulás. *Mondja még halkan a szoba csendjének, majd az ajkain játszó halvány, ritka mosollyal együtt bevonul a fürdőszobába.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fehér farkas háló - Page 2 Nincskaszt

Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:06 pm

*Madeleine kora reggel egy kis csomagot talál az ágya mellett. Furcsa, hiszen nem kifejezetten kis dolgot kért. Ahogy bontani kezdi, egy fa keretet talál benne, amit ki lehet hajtogatni újra és újra és újra...a végén egy kb. 1,5*2 méteres képkeretet kap belőle, ami épp felfér az ágya fölé, és pehely könnyű. A hátterében a Fellah akadémia pompázik régi fényében, előtte pedig sok-sok kis alak integet, a lány által ismert megannyi tanár és diák az Akadémiáról. Apró kis turpisság a képben, hogy ha valamelyik apró alakra rákoppint, akkor előre ugrik a képen és megnézheti nagyban is, majd ha újra rákoppint, akkor visszahúzódik.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér farkas háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér farkas háló   Fehér farkas háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér farkas háló
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: