Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Valdon Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Valdon Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Valdon Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Valdon Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Valdon Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Valdon Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Valdon Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Valdon Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Valdon Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Kalandmester
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Valdon I_vote_lcapValdon I_voting_barValdon I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Valdon

Go down 
+25
Lyra Baker
Elidor Calvanion
Cecile Mignonette
Samuel J. Colwell
Charlie Black
Adanna Kinsley
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Hamon Joulice-Melange
Loreen M. Lynette
Neytiri Menachem
Elisaveta Grozda Moraru-A
Ashlie Brogar Glevor
Rupert Rankle
Ann-Tabitha Serenity
Arabella Jagusia
Scarlett Emerald
Leonard de Wandom
Amaril Gwyneth
Kaen el Jericho
Celadine Leatherweed
Leonard Wyatt
Pjotr Boljakov
Kalandmester
Cirelin de Sovalon
29 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 7:05 pm

to; Kasey

- Hát persze hogy nem csak azért, hanem azért is, mert helyes volt az eladó, bár tény, most kibírhatatlanul viselkedtél... * nézek rá séta közben morcos fejjel, ami gonoszkássá válik, ahogy a sátáni vigyor kiül a fejére. *
- Jól hallottam, hogy azt mondtad mással? Talán veled már randiztam? Nem emlékszem, bocs! Így sajnos biztos nem is lehetett valami emlékezetes... * húzom az agyát, majd immár én is vigyorogva sétálok tovább. Randi megszakító ötleteire hangosan elkezdek röhögni és elképzelem, hogy a kedvemért széttép valakit őrjöngő farkas képében, majd ezután a kép után csak felvonom a szemöldököm és arcomra kiül a "csak próbáld meg, tuti kinyírlak!" kifejezés. Nem, egyáltalán nem örülnék annak ha megtenné! Na jó, egy kicsit! De csak azért, mert a pasi amúgy nem a zsánerem és egy mentőakció mindig jól jön. *
- Kedvenc virág? Hümm... imádom a tulipánt a hófehér tulipánokat, és a nagyon világos rózsaszínűeket.. * vigyorgom a srácra, bár nem értem miért is kérdezi. Mondjuk inkább nem is akarom firtatni, jobban foglalkoztat a nyuszi az ölemben. Névötletem hallatán Kasey hangosan felröhög, majd megdicsér a kreatívságomért. *
- Azért nem dominó, mert nem fekete fehér... és azért nem dió... mert ... mert nem hasonlít rá. Mondjuk zoknira sem hasonlít... de ez jobban passzol... * vigyorgom, majd tovább csacsogva a kastélyba sétálunk... *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:25 pm

*Lilia természetesen válaszol a kérdésemre, és nincs feldobva. Mintha eltűnt volna a jó kedve, ami nem valami jó érzéssel tölt el.*
- Azért randizol mással, mert idegesjtő vagyok? *vonom fel kérdőn a szemöldökömet és lassan egy gonoszkás vigyor mászik az arcomra. Észre sem veszem, hogy belekombináltam a mondatba a "mással" szót, mintha velem is randizna, csak épp... Mégsem. Kellemetlen.*
- Akkor ne menj el. Én csak jót akartam. Te mondtad, hogy magányosnak érzed magad, gondoltam ez a srác majd jó kis társaság lesz. Bár persze... Hozzám képest egy nagy nulla. *vigyorodom el szélesen és halkan fütyörészve lóbálom a ketrecet az egyik kezemben.*
-Kibukva? Nem. Maximum elájulok, hogy mennyire gyönyörű vagy, kinyírom csávót és véletlenül épp akkor fogok az étteremben járni, ahova mentek. Mivel a csávó nem fog megjelenni, ezért velem kell majd vacsoráznod. *mesélem el gyermeki naivitással és kedves mosollyal az arcomon az ördögi tervemet, majd elvigyorodom és megvonom a vállam.*
- Úgysem érdekel az a csávó, nem? Simán kinyírhatom. Vagy ha nem is nyírom ki, addig majd sóbálvánnyá változtatom ,vagy ilyesmi. *vigyorodom el ismét. Baromira élvezem a helyzetet, azt meg kell hagyni.*
- Melyik a kedvenc virágod? *szólalok meg hirtelen, mielőtt még Lilia a nyuszival kezdene foglalkozni, és nagyon remélem, hogy választ is kapok. Hamarosan azonban a lány gondolatait lefoglalja új szerzeménye, és mikor kimondja a nevet, prüszkölve nevetek fel.*
- Micsoda? Zokni? Hát ez nagyon nagy! *nevetek, és hamarosan már ráérkezünk arra az útra, ami Nellondba vezet, onnan pedig a Kúriába.*
- Miért nem Dominó? Vagy Dió? *vigyorgok a lányra, és bekukkantok a dobozba.*
- Szerinted válaszolni fog?
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:24 pm

to; Kasey

- Gyakorlatilag elmegyek egy randira, amire nem akartam, mert annyira... annyira idegesítő vagy! * suttogom, majd sóhajtok egy hatalmasat lemondóan. Valójábn soha nem ismerkedtem még így, és nem is fogok később se. Egyszerűen csak ... Egyszerűen csak kihozta belőlem az állatot, és nem, most még a két szép szeme sem menti meg. *
- De remélem tudod, hogy te leszel a legjobban kiborulva, mikor majd meglátsz szép ruhában kisminkelve és a virággal, amit ettől a sráctól kaptam... * mondom nem kis egóval. Persze biztos ki fogja kérni magának, és el fogja mondani mennyire nincs igazam, én azonban tudom, hogy ettől függetlenül igazam van. Sokkal jobb lenne ha ő hívott volna randira, ha neki öltöztem volna így ki és ha nem mindig a nemlétező barátnőjéről beszélne. Bár biztos létezik, sőt van egy sanda gyanum hogy a földet takarítós csaj az, ettől függetlenül még mindig nagyon furcsa sok minden.
Ahogy az utcán sétálunk, lassú, óvatos mozdulatokkal kinyitom a dobozka fedelét, és megszemlélem a kissé riadt nyulat. Kedvesen rámosolygok, ujjammal megérintem torzonborz fejét, majd beszélni kezdek hozzá. *
- Vajon milyen nevet szeretnél? Mivel szeretem a butácska neveket... mit szólnál ha mondjuk Zokni lenne a neved! Szerintem találó és megtisztelő név ez egy ilyen helyes nyúl úr számára... * mondom kedvesen és hangosan felkacagom. *
- Neked hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:23 pm

*A szúrós pilantásra felvonom a szemöldököm és kérdőn nézek Liliára. Nem értem ,hogy mi baja van, de mikor elfordul, egy fenyegető vigyort küldök a srác felé, akinek meg is rebben kicsit a szeme és el is fordítja rólam a tekintetét, hogy a ketrecek és nyúlkaják felé forduljon és összepakolássza azokat a dolgokat, amik Liliának és újdonsült kedvencének kellhetnek.*
- Hogyne, Kasey bármit megtesz a Hölgynek! *hajolok meg Lilia előtt vigyorogva és egy kacsintást is küldök a lánynak, majd tartom a kezemet, hogy a srác belepakolhassa a cuccokat. Nem erőltetem meg magam ,hiszen egy ketrec és néhány nyúlkaja nem valami nagy súly - legalábbis egy vérfarkasnak nem.*
- Még valami? *nézek a lányra, majd amikor nemet int, kifordulok az állatkereskedésből és egy kézzel tartva a ketrecet, kinyitom Lilia előtt az ajtót, akinek nyilván a kezében van a kis doboz és a nyuszi.*
- Üdv! *intek a srácnak gonoszul vigyorogva, majd sietve Lili után megyek az utcán, útban a suli felé. A kérdésére mint egy ártatlan kisfiú, aki nem tudja, hogy miről van szó, úgy nézek rá és pislogok néhányat.*
- Miért mit?*kérdezek vissza, habár a szemem még mindig vigyorog, így Lilia tudhatja, sejtheti, hogy pontosan tudom, hogy miről is van szó. Maximum a nagy boci szemeimnek nem tud majd ellen állni.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:23 pm

to; Kasey

- Tudod mit? Igen, elmegyek veled! * nézek szúrós szemmel Jake-re, majd a srácra is, aki előttem áll mosolyogva. *
- Igen, azt hiszem ilyen dolgokra is szükségem lesz, leginkább egy nagyobb nyúlketrecre... szerintem jó nagy kellene, és Kasey majd hozza! Mint ahogy a nyúltápot és az itatót is... * mondom mosolyogva, majd a két fiúra nézek. Milyen csodás helyzet. Egyik oldalamon Jake, akit imádok, akitől gyorsabban ver a szívem, a másikon pedig egy idegen, aki randira hív és aki egyáltalán nem érdekel, csak azért megyek vele bárhová, már ha megyek, mert Kasey úgy viselkedik ahogy. Újabb vigyort küldök az én drága barátom fel, majd mikor az apró dobozba kerül a nyuszi örömtáncot járva ugrándozni kezdek. El sem hiszem, hogy megtettem életem második legnagyobb volumenű döntését. Hiszen egy nyúl akár 10 évig is elélhet! Ebből adódóan elég hosszútávú dologba vágtam a fejszémet!
Mikor minden cuccot felpakolok Jake-re, szabad kezemmel kinyitom az ajtót majd a friss levegőn immár tiszta fejjel a suli felé indulok. *
- Most nem azért, de miért kellett ezt csinálni? * teszem fel a költői kérdést, és nézek a fiúra *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:22 pm

*Lilia kirohanására csak elvigyorodom és feltartva a kezeimet tenyeremmel a lány felé hátrálok.*
- Oké, nyugi, bocsi. Azért aranyos. *nevetek fel, és hamarosan már a karjaimban tartom a leányzót. Szorosan ölelem magamhoz, talán túl szorosan is, ami nem illik egy barátsághoz. De ez most valahogy nem érdekel, nekem is köd lepi el az agyamat és mikor eltűnik, akkor zavartan húzódom félre a lánytól. Örülök a srácnak, és úgy látom, hogy Lilia is. Elárulja, hogy melyik nyuszikát is szeretné, mire a srác mosolyog.*
- Igen, ez a fajta nagyon aranyos. És rendkívül szelíd. Néhány hét után már megszokja a gazdáját, és szinte pórázon is lehet sétáltatni. *magyaráz hozzáértő módon a srác és Liliára mosolyog. A pulthoz viszi a nyuszit, becsoma... Na jó, azt talán nem, de egy kis dobozba rakja.*
- Ketrecet veszel neki? És nyuszikaját? Szívesen segítek iválasztani. És ha van bármi kérdésed, állok rendelkezésedre! *nyújtja át a névjegykártyáját a srác, és még egy kacsintást is mellékel hozzá, ami elég hülyére sikeredik. Legalábbis nekem tutira jobban áll. Unottan dőlök a falnak, kezeimet a mellkasom előtt összefonom és hangosan sóhajtok egyet.*
- Hogyne, elmegy veled randizni, csak haladjunk már. *szólalok meg és vigyorogva nézek Liliára. Még a végén összehozok neki egy ilyen gyökér, flörtölni sem tudó pasit. *
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:21 pm

to; Kasey

- Annyira tipikus férfi vagy! Miért minden fehér és fekete nálatok? És a köztes utak? * emelem a szemem a fiúra, és nem is próbálok foglalkozni azzal amit mondott. Ez olyan csúnya dolog. Beskatulyázza szegény nyuszikat! Ez pedig azért nem jó mert
1. nem férnek el olyan pici helyen,
2. nem éri őket fény,
3. akkor a többi félével mi lesz? Akkor azok már nem is fognak nyuszinak számítani?
Vagy ennyi erővel én nem vagyok ember, mert a hajam vörös és elüt a nagy átlagtól? Lehet ufó vagyok és ezért fogom ki a problémás embereket és a beteges vonzódásom a farkasok iránt is valami földöntúli átok? Na mindegy, inkább nem is agyalok a kérdésen, igaz nem is tudok. Agyamat köd lepi el, Kasey magához ölel!
Először meglepődöm, hiszen miért is ne tenném, majd mikor ránézek ... nem látok mást csak a csodálatos szemeit, mosolyra húzódó ajkát, melyet oly szívesen megcsókolnék. Mit csinálnék? Nem, én olyat nem akarok! Csak semmi csók, hiszen a barátságba ilyen dolog nem fér bele. Ettől függetlenül képtelen vagyok elfordulni tőle, pláne hogy keze a derekamra siklik és úgy ülel még közelebb magához. A pillanatot az eladó pasi szakítja meg, aki felé immár óriási, megkönnyebbült mosolyt küldök. *
- Igen, őt szeretném! * mutatok az apróságra majd mikor a srác a kezébe veszi én látványosan elkezdem Jake-et kerülni. Közelebb megyek a fiúhoz, megcirógatom újdonsült nyuszimat a kezében, és egy perccel később már az ismeretlen névjegykártyáját szorongatom, meg az ajánlatát, hogy elvinne vacsorázni. Kába vagyok, így csak bólogatni tudok, majd az ajánlatra elpirulok és zavartan makogni kezdek... *
- Öhm.. izé.. hát ... nos... igazából...
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:21 pm

*Igyekszem figyelmen kívül hagyni ezt az egész macskás ügyet, és csak vágok egy fintort, de a szemem közbe nevet és mikor Lilia vigyora még szélesebb lesz, nem bírom ki, hogy én is el ne nevessem magam, és meg is csóválom közben a fejemet.*
- Tudod, hogy utálom a macskákat. És szerintem ők is utálnak engem. *vonom meg a vállam és a lányra kacsintok, ezzel jelezve, hogy nyilván a vérfarkasságra gondolok, hiszen valószjnű azért fújnak rám a macskák. Pech. Vagy inkább szerencse? Jobb, ha minél távolabb tartják magukat tőlem. Érzem, hogy Lilia fél és reszket, és a keze is totálisan hideg. Fogva tartom a tekintetét és lágyan elmosolyodom a vérnyúl említésére.*
- Hát... Legalább izgalmasabb lenne a dolog. *vigyorodom el és alig bírom ki, hogy ne nézzem folyton a lány ajkát, vagy ne nézzek rá a kezünkre. Hiszen lágyan megsimította a kezemet, ami furcsa borzongástváltott ki belőlem. Kellemetlen... És persze egyben baromi kellemes is. Az én gondolataim is hasonló irányba szállnak, mint Liliáé, de igyekszem elfojtani őket és a kis nedves orr épp időben érkezik meg. Érzem a lágy szorítást, és Lilia végül elfordítja a fejét, mire kifújom a levegőt és sóhajtok egyet. Megcsóválom a fejem, és én is lenézek a kis nyuszira és észrevétlenl fintorgok egyet.*
- Igen, az. Csodás. Bár... Én azt hittem, hogy a nyuszik általában fehérek. És nem ennyire szőrösek. *jegyzem meg és igyekszem, hogy a hangom ne legyen bántó. De azért egy kedves mosolyt kipréselek magamból, és figyelem a lány arcát, aki hirtelen felém ugrik és átölel, szorosan a karomba bújva. A karjaim szinte irnyítás nélkül ölelik át, egyik kezemmel a hajába túrok, másikkal pedig a derekát húzom közelebb magamhoz. Lehunyom a szememet és mélyen beszívom az illatát. Sóhajtok egyet, végül rájövök, hogy mit is csinálok és elengedem a lányt és ellépek mellőle kicsit távolabb - biztos távolba. Kissé zavartan köhécselek egyet, és kezeimet a zsebembe rejtem.*
- Látom, sikerült választani! *jelenik meg ismét a srác és széles mosolyt küld Lilia felé, engem észre sem véve. De az igazat megvallva most kicsit örülök neki. Össze kell szednem magam...*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:20 pm

to; Kasey

- Vagy épp te tőlük! * vigyorgom még mindíg és szerintem soha nem fogom elfelejteni ezt a macskás dolgot! Mint egy kutya és a macska. Bár tény, ha a cicu ráugrott volna Jake-re, valószínűleg hangos röhögésben törtém volna ki.
Kezem eközben kezével a hatalmas nyúl ketrecben és én idegesen pislogok körbe. Egyrészt totálisan zavarban vagyok, másrészről meg az izgatottság teljesen kikészít. Remegek és félek ettől az egésztől. Igen, baromira hülyén hangzik, azonban totálisan ki vagyok borulva, mert mi van ha egy nyúl sem vágyik a társaságomra? *
- Jó tudom, tudom, de én kivételesen szerencsétlen vagyok az ilyen ismerkedős dolgokban. És ráadásul vonzom az érdekes lényeket is .. * nézek rá ezzel is célozva a vérfarkas dologra, és arra, hogy igen, képes vagyok arra, hogy a nyúl amit megvettem valami egészen más legyen.. *
- Sosem lehet tudni, lehet hogy vérnyulat viszek haza és legyilkolja a fél iskolát! * vigyorgom, majd ujjammal önkéntelenül is megsimogatom Jake kezét. Elkapom a pillantását, majd próbálom nem észrevenni, hogy milyen vágyakozva nézi az ajkaimat. Nyelvemmel végigsimítok rajtuk, mert ettől a nézéstől kiszáradnak egy pillanat alatt, majd szinte már erőszakot kell tennem magamon, hogy ne simuljak hozzá, hogy ne szívjam be teljesen bőrének illatát. Milyen jó lenne a karjaiban, istenem...
Ekkor érzem meg az apró és nedves kis orrot, ami a kezemhez ér. Megszorítom Kasey kezét, majd végre az apró nyúl felé fordulok. Fülei lekonyulnak, torzonborz szőre sárgás színben pompázik, én pedig egyszerűen elolvadok, szerelembe esek.. *
- Úristen de csodás! Látod te is ? * kérdezem a fiút miközben apró szökkenésekkel közelebb kerülök hozzá... annyira, hogy fél pillanat múlva már csak azt veszem észre hogy hozzásimulva állok az örömtől kipirult arccal, csillogó szemekkel és úgy nézek rá. Kezem még mindig az övét szorítja ... a pillanat tökéletesen idilli... már csak ő kellene... *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:17 pm

-Hogy mi? Menekültem a macskáktól? Ugyan, kérlek! Egyszerűen csak félnek tőlem. *vigyorgok pofátlanul, de persze van benne valami, hogy igazából én menekültem el a macskáktól, és nem ők féltek tőlem. Naná, hiszen ők nem tudtak volna hova menekülni. Elkapom a lány kezét, mikor boxolna bele a vállamba, és elvigyorodom, majd rákacsintok, végül elengedem a kezét.*
-Na, igen, a salátalevél nem tart túl sokáig. Tartott... *vonom fel a szemöldökömet, ahogy még elkapom az utolsó falatokat a nyuszik szájában.*
- Wow, ez gyors volt. Na mindegy.. *vonom meg a vállam, ahogy nézem a nyuszikat. Még mindig azon jár az agyam, hogy Gabriella mit szólna egy nyuszihoz, vagy hogy vehetnék neki valami állatot ajándékba, de végül arra a döntésre jutok, hogy kezdük valami kisebb ajándékkal és az állatot pedig majd megbeszéljük. Lili elég depresszív sávra vált és arról kezd el motyogni, hogy abszolút nem érdekes. Utálom az ilyet, és tudatni szeretném vele, hogy abszolút nem úgy van, ahogy ő látja, így lágyan felemelem az állát és a szemébe nézek. Az én bőröm és testem is belebizsereg a néhány másodperces szemkontaktusba, habár én is ádázul mondogatom magamban, hogy csak barát, csak barát!! Érzem, hogy Lilia meghatódott, és ez baromi jól esik, így egy lágy mosoly jelenik meg az ajkamon és igyekszem nem vetni több pillantást Lilia ajkaira. Elég volt az az egy is, amit biztosan észrevett. Pech!*
- Mindenkinek van egy kis gikszere, Darlin'! *lazulok el, és örülök, hogy Lili is poénnal üti el az amúgy kellemes, de kellemetlen perceket.*
- Oh, nyugi. *szorítom meg a leányzó kezét lágyan, ahogy kijelenti, hogy nem mer odanézni. Fogva tartom néhány másodpercig a tekintetét és hamarosan érzem - és Lilia is érezheti, hogy valaki hideg, nedves orrát nyomkodja a kezünkhöz.*
- Nocsak, nocsak, azt hiszem megvan a jelentkező. *jelentem ki titokzatosan mosolyogva, de nem nézek a ketrecbe, hagyom, hogy Lilia nézzen oda először.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:16 pm

to; Kasey

- Talán az a baja, mint a macskának... láttam én, hogy milyen komoly ábrázattal figyeltétek egymást és hogy menekülőre fogtad... * húzom az agyát, majd boxolok bele a vállába játékosan. Közben persze óriási vigyor terül szét az arcomon, egyszerűen képtelen vagyok nem így reagálni a közelségére. Mily megható... *
- Az igaz, de másodpercek múlva nem lesz belőle semmi... szóval esetleg talán én is lehetnék érdekes... már ha egyáltalán az vagyok... * hajtom le a fejem zavartan, majd mikor ujjaival lágyan felemeli a fejem lélektükreibe nézek. Önmagamat látom azokban a csillogó íriszekben és érzem ahogy könnyek lepik el szemeimet. Nem, nem fogok sírni, csak meghatódtam. Hiszen mit mondhatnék egy ilyen kedves gesztusra? A viselkedésére? Hogy talán azért nem kellek senkinek, mert neki sem kellek? Baromság lenne ilyen hülyeségekkel traktálni. Neki van valakije, én pedig itt vagyok és kitartok a barátságunk mellett. Mert ez az egész csak az lehet és semmi más! Lesütöm a szememet, ajkam szólásra nyitom, majd újból összezárom. Kavarognak bennem a gondolatok, és próbálok nem valami orbitális baromságot mondani. *
- Hát miért? Nem tartozom épp a normálisnak nevezhető kategóriába... te is tudod, hogy van némi gikszerem... * mosolyodom el, majd ujjammal a dilisekre jellemző ujjmozgást csinálom a fejem mellett. Üssük el poénnal és viccelődéssel a szar perceket! Ez az első lecke, amit szerintem mindenkinek tökélyre kellene fejlesztenie.
Mosolyom azonnal abbamarad, mikor megfogja a kezemet és a sajátjával együtt teszi a ketrecbe. Meredten bámulok rá, és döbbenten, lélegzetvisszafojtva figyelek. Szívem vadul dobog, és nem csak az értintésétől... vagyis egyáltalán nem az érintésétől! Ő Kasey és a barátom! Csak izgulok, hogy lesz e végre nyúlpajtásom... *
- Nem bírok odanézni! * nézek a fiúra kétségbeesetten és próbálom elterelni a gondolataimat valami mással, hogy ne kelljen a nyulakra koncentrálnom. Nehéz dió... *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:15 pm

*Vigyorogva nézek a srác után, aki egyszerűen csak fintorogva, megunva a jelenlétemet, tovább áll.*
- Hát ennek meg mi baja? *suttogom Liliának, mintha nem tudnám, hogy miért adva fel a lelkes eladó szerepét a srác. Micsoda kicsinyes alak. Nem valami kitartó - hál'isten, mert tuti, hogy idegesítene, hogyha itt legyeskedne Lilia mellett. A lényeg, hogy lelépett, én pedig magabiztosan és pofátlanul vigyorogva etetem a salátalevéllel a nyuszikat.*
- Hát, mivel saláta van nálad, nem hiszem, hogy Rád fognak izgulni. Inkább a kajára. Mikor azonban Lilia kimondja a következő mondatot is, elkomorulok. Lágyan felemelem az állát és elmosolyodom.*
- Miért ne akarna téged bárki is? *nézek mélyen a szemébe, nem foglalkozva azzal, hogy az eladó hangosan köhécsel mögöttünk. Kacsintok a lányra és megfogom a kezét, majd az enyémmel együtt rakom be a ketrecbe, mire a nyuszik félénken tova szaladnak, és kissé félénken ugyan, de szaglászni kezdik a kezünket - egyelőre csak messziről.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:14 pm

to; Kasey

* A srác nem túl készségesen morran Jake-re, majd mikor odajön hozzánk egy fintorral ad neki is a zöld levelekből. Természetesen én úgy csinálok, mintha mi sem történt volna az imént. Miért is világosítsam fel arról az én kis Kasey barátomat, hogy olyan, mint egy óvó, védő barát... a nem feltétlen "csak" barát kategóriából. Kellemesen elmosolyodom, majd mikor az eladó fiú unott arccal távozik mellőlem a ketrecek felé fordulok. Apró nyusszogók toporognak a kezem körül, ujjaim néha bele-belenyúlnak egy-egy selymes bundába. Igazából fogalmam sincs melyiket válasszam. Olyat szeretnék, amelyik engem is akar. Hiszen joguk van dönteni, hogy kihez kerüljenek. Vajon érezni fogják rajtam a szerető gazdi illatot? *
- Szerinted jó döntés az, ha beteszem a kezem, és amelyik először jön oda hozzám, azt viszem magammal? * nézek Jake-re és tanácsot várok. Ideje hogy megemberelje magát és ne csak etessen, hanem segítsen is. *
- Akarhat engem bármelyik is?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:13 pm

*A fiatal eladó igazán élvezi Lilia társaságát, amire csak fintorgok. Valamiféle furcsa érzés kerít hatalmába és mikor odaérek a macskákhoz, kiráz a hideg. A macskák is vélhetőleg éreznek valamit, mertfjúni és karmolni kezdenek felém. Gyorsan hátrébb lépek, majdnem leverve egy halas akváriumot.*
- Hé, óvatosan! *morran felém a srác, mire vágok egy fintort.*
- Bocs... *morgom, és lassan odasétálok Lilia mögé.*
- Nem bírnak a macskák. *suttogom a fülébe és elvigyorodva várom a reakcióját, mielőtt még felsikoltana, hogy mennyire édesek a nyuszik. Én is belenézek a kis ketrecbe, ahonnan tényleg ezerféle (ha nem több) kis szőrmók mozgatja az orrát cukin nyüsszögve.*
- Tényleg jó fejek. *vigyorgok a srácra, akin látszik, hogy immár nem nagyon élvezi, hogy én is ott vagyok.*
- Kaphatok én is? *pislogok rá ártatlanul, és a saláta levélre célzok, amit Lili-nek adott. A szemem persze gonoszul és pimaszul fénylik, így tuti, hogy a srác vágja, hogy mit is akarok elérni: hogy ne másszon rá Liliára.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:12 pm

to; Kasey

* A fickó hamar megtalál a kis üzletben, ez tény. Átható pillantással méreget, majd mivel Jake egyáltalán nem vevő rám, ezért minden figyelmemmel felé fordulok. Nem túl idős, és igazán jóképűnek is mondhatő, szóval nem esik nehezemre csábos mosolyt villantani felé és simán közelebb menni. Látom a szemén, hogy kedvére van a dolog, így hát kitüntető figyelemben részesít. Könnyed léptekkel visz keresztül a bolton, majd a nyulas kérdésre állapodik meg az apró állatok előtt. Igazából minden fajtából van egy, én pedig csillogó szemekkel sétálok feléjük. Fehér, tarka, fekete, szerintem csak lila nincs... de mindenesetre ettől függetlenül is azt érzem megérkeztem a Liliák menyországába. *
- Úristen de aranyosak! * nézek csillogó szemekkel a férfira, majd mikor a kezembe ad egy saláta levelet tündöklő mosolyban részesítem. Jake meg... tartson csak terepszemlét... ha már ki akar maradni életem egyik legnagyobb döntéséből.. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:11 pm

*A fiatal eladó igazán élvezi Lilia társaságát, amire csak fintorgok. Valamiféle furcsa érzés kerít hatalmába és mikor odaérek a macskákhoz, kiráz a hideg. A macskák is vélhetőleg éreznek valamit, mertfjúni és karmolni kezdenek felém. Gyorsan hátrébb lépek, majdnem leverve egy halas akváriumot.*
- Hé, óvatosan! *morran felém a srác, mire vágok egy fintort.*
- Bocs... *morgom, és lassan odasétálok Lilia mögé.*
- Nem bírnak a macskák. *suttogom a fülébe és elvigyorodva várom a reakcióját, mielőtt még felsikoltana, hogy mennyire édesek a nyuszik. Én is belenézek a kis ketrecbe, ahonnan tényleg ezerféle (ha nem több) kis szőrmók mozgatja az orrát cukin nyüsszögve.*
- Tényleg jó fejek. *vigyorgok a srácra, akin látszik, hogy immár nem nagyon élvezi, hogy én is ott vagyok.*
- Kaphatok én is? *pislogok rá ártatlanul, és a saláta levélre célzok, amit Lili-nek adott. A szemem persze gonoszul és pimaszul fénylik, így tuti, hogy a srác vágja, hogy mit is akarok elérni: hogy ne másszon rá Liliára.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:10 pm

to; Kasey

- Hát de nem azt beszéltük hogy.... ó... * mondom, majd hagyom is abba a mondatot, mert rájövök, hogy nem, egyáltalán nem beszéltük meg ezt a dolgot. Hát igen, tipikusan elodáztuk a dolgot, fontosabb volt arról beszélni, hogy biztos hogy találkozunk. Mondjuk igaz is, nekem Jake jelenléte számít.. nem is kicsit, és nagyon örülök, hogy itt lesz velem felelősségteljes döntést hozni. *
- Na jó, most már menjünk, menjünk, mert szétvet az ideg! * suttogom a fülébe, miközben megölel. Próbálok illatáról nem is tudomást venni, majd mikor kinyitja az ajtót belépek. A kellemes kisállatillat megcsapja az orromat, én pedig automatikusan nyúlok a fiú kezéért és szorítom meg azt, mintha csak a párom lenne. *
- Nyulat szeretnék venni! * mondom az eladónak elhaló hanggal és megszeppenve. Arcomra pír ül ki úgy nézek rá vágyakozva... Remélem van nyuluk! *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Valdon Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Valdon Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:09 pm

*Habár azt hittem, hogy a nyúlvétel egy igen kellemes és egyszerű cselekedet, hamarosan kiderül, hogy mégsem az. Ugyanis baromira nem beszéltük meg, hogy pontosan hol találkozunk, így én Nellondban várakoztam, majd végül Valdonba sétáltam át, hiszen ott van állatkereskedés. Kicsit késtem is, de csak néhány percet, ami azért nem róható fel nekem. Az állatkereskedés előtt meg is pillantom Lilia csinos alakját és rikító cuccait. Elvigyorodom és Cat jut eszembe, aki szintén elég durván szokott felöltözni. Kicsit elszomorodok és el is gondolkozom, hogy vajon mi lehet a lánnyal, kiheverte-e már a nagy veszekedést az illetővel. Legutóbb, mikor találkoztunk eléggé szottyadt és szomorkás állapotban volt. Minden esetre Lilia személye jó kedvre derít, így gyors léptekkel indulok felé. Egy fekete farmert viselek barna bakanccsal, egy fekete kapucnis pulcsit és egy laza,sötétzöld kabátot, aminek az ujját felgyűrtem. Vállamon egy barna táska van átvetve, amiben mindenféle dolog lapul, amire esetleg szükségem lehet. Amúgy totál úgy nézek ki, mint egy mugli, de hát ez nem is meglepő itt Valdonban, hiszen itt mindenki mugli. Pontosabban alig vannak varázstudók. Lilia lágyan átölel, és én is átölelem őt. Jól esik, és egy pillanatra lehunyom a szemem és beszívom édes, ismerős illatát.*
- Szia! Bocs, azt hittem Nellondban találkozunk. *vakarom meg vigyorogva a fejemet, és az álaltkereskedés felé nézek.*
- Nos, mehetünk? *mosolygok rá bátorítóan, hiszen látom rajta, hogy mennyire ideges, és egy egyszerű mozdulattal tárom ki előtte az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Valdon Illuzionista
Üzenőláda : Valdon Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 1:07 pm

to; Kasey

*Feszülten várakozom az állatkereskedés előtt. Fehér tunikám, hosszúszárú csizmám és zöld kabátom kiemel a tömegből. Nem véletlenül különleges párosítás a zöld és a vörös..
Lazán nekitámaszkodom az épület falának, csak úgy nézem a hömpölygő embertömeget és próbálom tekintetemet mindenkin végigfuttatni. Kasey-t várom, mert Hawaii óta nem találkoztunk, és ott lefixáltuk végre a nyúlvétel időpontját. Valójában halálosan izgulok, mert most végre lesz egy nyulam, egy kis jószágom, amire már oly régóta vágyom. Nagyot sóhajtok, majd mikor meglátom a fiú magas alakját egy kellemes mosollyal próbálom leplezni idegességemet, ami jelenleg remegésben mutatkozik meg a leginkább. *
- Halihó! Késtél, már alig vártalak! * hadarom egy szuszra, majd lágy öleléssel köszöntöm kísérőmet. *
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon Harcos
Üzenőláda : Valdon Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 3:45 pm

*Ő már totálisan kész van az evéssel, tehát már a szemetek kidobásánal tart, amikor látja, hogy Charlie pakolászik lassacskán.* Hát én sem vagyok nagy flörtölős, valahogy jön néha, aztán eddig nem volt belőle gondom. Meg hát úgy vagyok vele, hogy szinte teljesen mit mondasz, ha egy hullámhosszon vagytok, akkor teljesen mit mondasz, nem? *A reakcióra elmosolyodik, és bólintva veszi fel a kabátját.* Igazán semmiség, jól is érzem magam itt, csak aztán legyen is értelme, lássalak többet, ne ilyen ritkán! *Sapka, sál, és persze vadul bólogat a játszótermes javaslatra, de közben a Mystricet érintő témákon agyal. Találkozzunk, és legyek határozott... Végülis most is az vagyok, és igen, nem együtt nőttünk fel, csak köztudatban voltam nála, ő pedig teljesen idegen nekem. *Nevetgél a srác szavaira, igen, tökéletesen egyszerűbb a gép mellett okoskodni, mint egy csillogó szempárba értelmes mondatot kinyögni. A nők a legbonyulultabb gépek!* Menjünk, eresszük inkább ki a gőzt! *Nyitja ki az ajtót, és már távoznak is.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Valdon Mentalista
Üzenőláda : Valdon Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 1:08 pm

*Neki meg kihűl csak a szendvics, de nem baj, lesz még idő megenni majd hidegen is, vagy lehet hogy becsomagolja, aztán elviszi, jó lesz majd későbbre, mert amekkora adagokat adnak, szinte sose tudja egyszerre megenni. Ráncolja a homlokát, van abban valamit amit Avanel mondd, csak hát most még abban az állapotban leledzik, hogy Adannát úgy tökéletesnek látja, és fene veszi észre az esetleges hibáit. A flörtölős dumára az a cinkes, hogy konkrétan megint csak elpirul, és zavartan neveti el magát.* -Azt hiszem képtelen lennék ilyesmit mondani, vagy kitalálni, de megjegyzem ezt, hátha valamikor el tudom sütni. Tudom, hogy magamtól kéne, de azt tök esélytelennek látom. *Hát igen, totálisan semmi köze nincs a flörtöléshez, esélytelennek látja a dolgot lássuk be. A pólós ötletre bólint, végülis ez nem is hangzik annyira bénán.* -Nem rossz, kösz Anakin, azért örülök ám, hogy átjöttél ebbe a suliba, és megtudjuk dumálni a dolgokat. Nekem annyira nem megy ez az egész. *A Mystrices témára persze, hogy nem reagál rosszul, hiszen mégis csak haverról van szó, nem fogja leoltani, vagy ilyesmi, miért is tenné?* -Akkor találkozzatok még és hátha változik valamit a dolog. Vagy nem tudom, ha én legyen határozott...hát legyél te is. Ne ő csókoljon meg. Lehet, hogy csak...franc se tudja, képeket látott rólad, az más, mint együtt nőttetek volna fel nem? *Megrázza picit a fejté egy sóhajt kíséretében, miközben csomagolni kezdi a szendvicset.* -Nem vágom miért ilyen bonyolult ez az egész csajdolog. Most komolyan egyszerűbb meghackelni az Aurorközpont rendszerét, mint lerendezni az embernek magában, hogy mit érez, vagy mit kéne tennie és hogy. Kész röhej! *Kinyújtózik egy kicsit, aztán kiroppantja a nyakát, és az ajtó felé pillant.* -Elmegyünk mondjuk nem tudom játékterembe?
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon Harcos
Üzenőláda : Valdon Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 12:53 pm

*Hát még szerencse, hogy ő már végzett az ebédjével, mire ehhez a témához értek, mert hát kellőképpen zavarbaejtő a dolog, de legalább úgy-ahogy meg tudják beszélni.* Dehogy hibátlan. És bármit lehet cikizni. Nem attól leszel macsó, ha megalázod, hanem ha ugratod, belekötsz abba, amit mondd, de persze, csak játékosan. *Elgondolkozik, és eszébe jut valami.* Például... láttam már többször, hogy Adanna az övében valami pisztolyt hurcolász. Mondhatsz ilyet, de ne ezt, hogy: Nehogy elsüljön az ott az övedben, mert akkor nekem már nem kell. *Vigyorog. Nem egy flörtcsászár, de azért szeret viccelődni, és végülis egymás ugratása ebben merül ki. Az Adannás képet ő is maga elé idézi, mert hát miért ne tenné, de aztán vissza a valóságba.* Ha kihagytad az alkalmat, akkor keress rá te. Ez akár indok is lehet, hogy rátereled a szót, hogy már kezd kihagyni az agyad, és tényleg jól emlékszel, mit is láttál a pólója alatt? És szépen leveszed róla. Kétlem, hogy ellenkezne, ha már itt tartotok. De ehhez kicsit legyél határozottabb. Na jó, pont én mondom. *Rántja meg a vállát, ő ilyesmit aztán végképp nem tenne Mysticcel, hiszen abszolút testvéri még a viszonyuk. Ráadásul most megint visszatérnek az ő problémájára, ami egyenlőre megoldhatatlannak tűnik. Azért örül neki, hogy Charlie nem itéli el teljesen.* Miért lenne röhej? Nem vagyok mindenható, nekem sem volt még igazán senki komoly. *Mormolja várakozóan, kiváncsi a srác véleményére.* Jó, ezekre már én is gondoltam, már taliztunk is nem olyan régen, csak mi ketten, de nem volt randi, csak teáztunk, és az édestestvéréről beszélgettünk. Ami nem uncsi, de neki nagyon fontos a család, meg hogy mit szól hozzá az apu, meg az anyu. Ráadásul ugyanaz az anyánk, akire én már alig emlékszem, de ő meg vele nőtt fel. *Vonja meg a vállát, valahol mégis jó, hogy ki tudja magából adni a dolgot.* Magától egy ilyen tisztességes lány kétlem, hogy rászánná magát, hogy csak úgy megcsókoljon engem. Vérrokonok vagyunk, de mit csináljak, ha csak ő kell?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Valdon Mentalista
Üzenőláda : Valdon Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 12:36 pm

*Igen, mással amúgy se nagyon tudná ezt megbeszélni, de attól még ugyanúgy zavarba ejtő a dolog. A kajája lassan ki is hűl, mert annyira zavarban van, hogy igazából nem nagyon jut el odáig, hogy haladjon a szendviccsel. Inkább csak a krumpliból majszol időnként és önti rá a kólát, mert a végén megint félrenyelne, és nem biztos, hogy a hátában lévő izmok (mik?), nem szakadnának ki a helyükről, ha Avanel megint hátba találná veregetni merő jószándékból. Avanel szavaira enyhén szólva is vörösbe megy át a képe.* -De nem megy, ő valahogy hibátlan, nem tudom, mit cikizzek rajta. Múltkor feltűzte a haját, és úgy is annyira jól nézett ki, hogy ihaj, meg rányitottam véletlenül, amikor öltözött és...el sem tudom mondani, ha lett volna lélekjelenlétem kattintani egy képet, akkor azt nézegetném egész nap. *Arra pedig végképp csak habog, hogy legyen durvább. Az tény, hogy lehetséges, hogy arra lenne szükség, hogy ő lépjen, hogy Adanna lássa, hogy szeretné a dolgot, és nem kapna sokkot, ha meglátná a leányzót ruha nélkül, de hát...* -Húzzam a haját? *Már reagálni sem tud a kérdésre, de persze érti, nem teljesen hülye, látott már ezt-azt a neten, ez az átka annak, ha az ember gépközelben nő fel. Szélesebb lesz a látóköre, de ettől még az alapvető félénkség nem szűnik meg létezni benne. Nagyot nyel és csak kissé szaggatottan bólint.* -Valamit majd...majd valahogy... *Habogja, újabb adag krumplit tömve inkább a szájába és Avanel dolgára figyel. Picit azért fenn akad a szemöldöke arra, hogy a féltestvéréről van szó, de ha nem ismerte, akkor azért e nem olyan durva.* -Ja, hogy jaaa! Akkor neked olyan, mint akárki más, hiszen nem érzed a vérét, hogy rokon. *Neveti el magát zavartan vakargatva a tarkóját a szabad kezével, ami nem kajás, csak időnként a kólás poharat emelgeti vele. Arra már hevesebben rázza meg a fejét, amit a srác mondd.* -Dehogy kéne. Röhej, hogy én adok tanácsot, de szerintem az a legegyszerűbb, ha csak vele vagy sokat, elhívod ide-oda, aztán...ha te is bejössz neki úgy, akkor idővel rá fog jönni nem? Tudod nekem Adannával...az elején csak cikizett és asszem, tök gáz, de össze akart hozni Jerry-vel. Tiszta lökött! Aztán meg megcsókolt, én meg nem is csókoltam vissza, tisztára égő volt. De valahogy alakult magától minden, találkoztunk, meg a paintball, szal...érted?
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon Harcos
Üzenőláda : Valdon Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 12:22 pm

*Hát tényleg kicsit cikis téma, de ha már barátok, akkor pont az ilyen témákban kéne, hogy segítsenek egymásnak, hiszen közel ugyanannyi idősek, nagyjából hasonló a tapasztalatuk, és mint kiderült, mindketten az első bénázások fázisában vannak. Sőt, Charlie még előrébb is jár, hiszen ő aztán még meg sem mondta Mystricnek, hogy mit érez, nemhogy az ágynál lennének. Talán nem is lesznek sosem, mert megmondani, és hogy utána a lány hogyan reagál, az egyenlőre még Avanelnek is megeszmészthetetlen dolog, nemhogy a vámpírnak. Inkább a szőke srácnak válaszol először, lehalkítva a hangját, hiszen itt sokan járkálnak, a témájuk pedig nem éppen publikus.* Nem kell beszélni róla szerintem. Meg kell próbálni valamit, és ha nem tetszik neki, vagy máshogy kívánja, akkor nagy lány már, úgyis szólni fog, elhiheteted. Ha pedig cikiz, akkor cikizd vissza. Ha ő ilyen szemtelen, pimasz alkat, akkor csak a labda visszadobása jelenti a megoldást. Talán még az is felmerülhet, hogy attól látja meg benned a macsót, hogy... *Gondolkozik el, valahogy megint Mystric ugrott be neki, pedig most Adannáról van szó.* Legyél kicsit durvább vele, fura módon arra gerjednek a lányok. Mielőtt én próbálkoztam volna ezzel a mostanival, előtte volt egy kisebb afférom egy itteni diáktársunkkal, akinek kicsit meghúzgáltam a haját, és kiderült, hogy attól még jobb is volt neki. Szóval ilyesmi, majd ami adódik, gondolom. *Fűzi ilyen szép hosszúra a mondandóját, aztán pedig a saját magát érintő kérdés jön, amire már nagyon nyel* Hát jó, elmondom. Aaaa.. féltestvérem. Sosem ismertem őt, kiderült, hogy ő is átesett erre a világra, és én nem tudok rá testvérként gondolni. Iszonyat szexi kis mosolya van, édes minden mozdulata, és kezdek beleőrülni, ő meg lelkesedik, hogy mennyire hiányoztam neki, merthogy ő tudta, hogy én ki vagyok, otthon képe is volt rólam, szóval ő testvérként kezel. Be kéne innom nagyon, lemenni nellondba, felbérelni egy prostit, rámondani egy illúziót, hogy úgy nézzen ki, mint Mystric, és aztán...*vigyorog kínlódva.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Valdon Mentalista
Üzenőláda : Valdon Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 12:07 pm

*Hát pedig lássuk be fizikai erő terén nem sorolhatók egy kategóriába, sőt kifejezetten távol állnak egymástól, Avanel egy erősebb legyintésétől neki jó eséllyel minimum két bordája törne el. Hát nem is csoda, ha esze ágában sem lenne kikezdeni a sráccal e téren, na nem mintha bármilyen téren verekedős típus lenne. Jó persze viccnek szánta a dolgot, hogy kicsit oldják a hangulatot, hiszen nem a legkönnyedebb témáról beszélgetnek, legalábbis számukra nem, mert persze bizonyosan akadnak olyanok is, akiknek ez nem jelentene problémát.* -Világos persze, és van is rá jelölted? *Kérdez rá, hiszen akár még lehet is, annyira nem ismeri még Avanel baráti körét, ha van neki persze, igazából nem annyira mozognak sokat együtt, meg hát lássuk be ő is, ha kimozdul a gép elől, akkor inkább Adannával megy valahova. A válaszra viszont már kicsit fellelkesül.* -Tényleg? Gondolod, hogy legenda? Azért az jó lenne, mert tiszta gáz lenne úgy az egész, nem tudom. Szóval inkább, hogy unja...ez se sokkal jobb. *Húzza el picit a száját, viszont mondjuk teljesen igaza van Avanelnek abban, amit utána mondd. Ha a másik fél tapasztalt, akkor tud adni olyan tanácsokat tippeket, amik hasznosak lehetnek, csak hát erről beszélni...már attól bepánikol, nem hogy továbblépni.* -Igazad lehet, csak ahhoz nem tudom, tudnom kéne beszélni erről, vagy egyáltalán nem folyton kiborulni és...és elvörösödni. Pedig én... *Elharapja a mondatot, és a kezeibe temeti az arcát.* ...hú haver én már baromira átesnék a tűzkeresztségen, és mivel nagyon bírom őt, vele szívesen. Csak mi van, ha kicikiz közben? Néha eléggé...izé tud lenni. *Na igen, azért Adanna sokat javult, de attól még mindig tart egy kicsit tőle. Aztán Avanel arra tér rá, hogy neki ki jön be.* -Nagyon közeli rokon? Valami unokatesó? *Nem is gondol rá, hogy testvér. Az tényleg durva, azon már tuti, hogy végképp kiakadna, ha tudná, hogy a lány vámpír.* -De hát ha ő jön be, akkor nem számít, nem? De erre csak most jöttél rá, vagy hogy? *Lássuk be, nem tud túl sokat a srác családjáról.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valdon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valdon
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: