Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Valdon - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Valdon - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Valdon - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Valdon - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Valdon - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Valdon - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Kalandmester
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Valdon - Page 10 I_vote_lcapValdon - Page 10 I_voting_barValdon - Page 10 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Valdon

Go down 
+25
Lyra Baker
Elidor Calvanion
Cecile Mignonette
Samuel J. Colwell
Charlie Black
Adanna Kinsley
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Hamon Joulice-Melange
Loreen M. Lynette
Neytiri Menachem
Elisaveta Grozda Moraru-A
Ashlie Brogar Glevor
Rupert Rankle
Ann-Tabitha Serenity
Arabella Jagusia
Scarlett Emerald
Leonard de Wandom
Amaril Gwyneth
Kaen el Jericho
Celadine Leatherweed
Leonard Wyatt
Pjotr Boljakov
Kalandmester
Cirelin de Sovalon
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Valdon - Page 10 Illuzionista
Üzenőláda : Valdon - Page 10 Tek506f0370868af7782228

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 9:53 pm

First topic message reminder :

Kisebb község, inkább mugli, mint varázsló lakosságú. Mágiahasználó igen kevés van, ők pedig ugyebár rejtőzködni kényszerülnek, de azért elvétve akadnak. A központban egy szökőkút az úr, vele szemben pedig a Polgármesteri Hivatal, és persze itt található a rendőrség is. Egy általános iskolája van a városkának, valamint egy a nagyobbak számára, egyetemmel azonban nem büszkélkedhet, ha valakinek ilyen tervei vannak, kénytelen máshova menni.
A lakóházak családi házak, némelyik egészen régi már, mint ahogy a bennük élő családok is, bár ez leginkább a mágus családokra vonatkozik. Felhőkarcolókat hiába keresel. Viszont azért akadnak itt különféle boltok, persze csak a megszokott, mugli dolgokkal, a varázslók nem itt intézik a bevásárlást, azért inkább Nellondba mennek. Akad egy kisebb internetkávézó és egy gyorsétterem is, hiszen haladni kell a korral, viszont a kicsit régimódi Vaszkon kocsmája azért még mindig egy elég erős, állandó vevőkörrel rendelkezik. Ha valaki kíváncsi valami hírre, akkor itt biztosan informálódhat, mindig találni fog valakit, aki otthon van a legfrissebb pletykákban.
Ami még van itt a város szélén, az természetesen egy régi temető. A temetőőr nem túl barátságos egyén, de megfelelő fizetségért sok mindenre hajlandó. Nem lehet tudni mik száradnak a lelkén, hogy kinek mit tett meg, vagy tussolt el egy temetéskor. Talán jobb is, ha senki sem érdeklődik ezek felől, mert még ő is egy sírban találja magát.
Az a kevés mágus, aki itt lakik, a városka szélén található teleport segítségével közlekedik Nellond és Valdon között, a diákok is ezt használhatják, ha véletlen a mugli városra lennének kíváncsiak. A teleport egy afféle mozgásérzékelővel is rendelkezik, így hogyha Valdon oldalán jár valaki a közelben, nem fog működni, hogy elrejtse magát a muglik elől.


Valdon - Page 10 Valdon


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 23, 2012 9:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Celadine Leatherweed
Diák
Celadine Leatherweed


Hozzászólások száma : 732

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:31 pm

*Neki aztán mindegy hova mennek, és amúgy is be kell látnia, hogy a többieknek igaza van. Elég idétlenül nézne ki ha csak úgy beállítanának a családhoz. Pjotr után ered remélhetőleg a többiekkel együtt. Próbálja kikerülni a sáros részeket mégis jó párszor belelép, közben azon gondolkodik, mit is mondhatnának Frongisnak*
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Hozzászólások száma : 110

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:20 pm

*Bólogat Zahari szavaira* Semmiképpen sem menjünk először a családhoz, őket hagyjuk utoljára, amikor már többet tudunk. Én is a bolondot, vagy Jozefin nénét javasoltam voltam. Akkor legyen ez a bolond, nekem elmondták merre lakik, mutatom az utat. Viszont nem tudom, hogyan kéne viselkednünk, hiszen azt nem mondhatjuk, hogy a kissrác osztálytársai voltunk, mert tuti belekérdeznek valami olyanba, amit nem tudunk. Szal.. ezen még agyalni kéne. *vállat von, majd elindul a célirányba, remélhetőleg a többieknek is megfelel ez. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:14 pm

*Zahari is Jozef kocsiján érkezik. Végignéz társain, majd elgondolkodva néz végig a környéken.* Nem tudom okos dolog-e egyből arrafelé menni... Szerintem túl feltűnőek lennénk... *Mondja halkan.* Először valamivel többet kellene megtudnunk az köpenyes alakról. Épp ezért azt a Frongis nevű alakot kellene megkeresni először... Mit szóltok? *Kérdi, és várja a többiek válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:12 pm

*Ő maga is kiszáll a kocsiból. Fekete sárkánybőr csizmája enyhén sáros lesz a latyakban. Összébb huzza magán éjkék köpenyét, mivel a nap már rég lebukott a horizonton s a hideg megint kezd a kabátok alá bújni. A csuklyát is a fejébe húzza, arcán komorság ül. Egyetlen ezüstös tincse csillan meg néha a holdfényben. Kezén is fekete bőrkesztyűt visel, köpenye zsebében pedig pálcája és egy kés. Íját ritkán hordja és túl feltűnő is lenne.* Ennyien állítsunk be oda? *kérdi Amayát kissé csodálkozva. Ésszerűbbnek tartja, ha szétválnak, így gyorsabban haladhatnak, bár nagyobb is a kockázat esélye.*
Vissza az elejére Go down
Celadine Leatherweed
Diák
Celadine Leatherweed


Hozzászólások száma : 732

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:10 pm

*Cassy a többiekkel együtt érkezik, Jozef elkötött kocsiján. Sok pletykát hallott már, és semmi esetre sem akarja elszalasztani a kalandot. Fekete talárját összehúzza magán, miután leugrik a kocsiról. Elég lenge öltözékben van a hideg ellenére. Kicsit vacog is szegény. Mély levegőt vesz amit hosszan kifúj, s az így keletkezett, felszálló párában gyönyörködik.*
- Én benne vagyok
*Amaya mellé áll, és várja a többiek reakcióját is*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:06 pm

*mikor megérkeznek lehuppan a kocsiról és megvizslatja a helyet*
-Na jó gyerekek szerintem mivel tudjuk a címet menjünk tovább és ne álljunk meg...
*majd visszahuppan és várja a többiek reakcióját*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 10 Nincskaszt

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 5:00 pm

//No, szépen az udvari hokizást átugorva, mindenki vegye úgy, hogy ott találkoztatok, mivel hallottátok az iskolai pletykát, a halott kissárcról, és hogy Pjotr ma megy nyomozni, és jöttetek segíteni. Elkötöttétek Jozef kocsiját, és lám itt vagytok. Pjotr elmesélte, hogy eddig mi történt:
Néhány Holtak őreis diák előtt megjelent egy 11 éves forma kisgyerek szelleme. A kissrácnak véres a feje...később a környvtárban kiderült, hogy a közeli mugli faluban, Valdonban halálozott el, kiesett a hintából szegény. Valdonban a kis csapat, később Szegvári Márk csatlakozásával többször is megfordultak, hátha kiderül, miért kér segítséget a Borgon Fantrov, azaz a kissrác. Beszélnek a temetőőrrel, aki szerint egy sötét köpenyes idegen alak minden este ellátogat a fiú sírjához. Az is kiderül, hogy a szülőket nem túlságosan hatotta meg a halál eset, viszont a fiú huga az eset óta nem beszél. A fiúk Vaszkon kocsmájában is járnak, ahol azt az infot kapják, hogy nem árt a szomszéd nénit, Jozefint sem meglátogatni, és hogy egy ember látta csak közelről az idegen férfit, a falu bolondja Frongis...de nem tudni, hogy ő mennyire szavahihető.
A fiú családjának címét is tudjuk: Trondo utca 5.

Akik most játszanak a következők: Pjotr, Arnuil, Amaya, Amara és Cassidy...és talán Zahari beesik.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 7:34 pm

*Thomas a rengeteg várakozás után a többiekkel együtt felugrik a kocsira és már szaguldanak is vissza az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:24 pm

* Amanda megunva a várakozást,felugrik a kocsira, majd a többiekkel visszautazik a kúriához.*
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Hozzászólások száma : 1104

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:23 pm

*A többiekkel visszamegy a Kúriához*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:22 pm

*Kristóf mivel már 1.5 órája álldogál és még mindig semmi így fogja magát és visszamegy a többiekkel a kastélyhoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:20 pm

//Értem Smile Egyébként láttam már ilyet olyan megoládssal is, hogy időn kívüli játékkal játszották.
Egyébként Amanda, én úgy látom, hogy a mesének vége, úgyhogy én majd valamikor visszavezénylem a karim, de a sorrendet ha nem probléma már nem tartom be Smile
Na, nem rondítok tovább offokkal Smile ////
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 10 Nincskaszt

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:20 pm

//Ha akarjátok kijátszátok, hogy karik visszamennek, mert mit tudom én hideg van, vagy simán vegyétek úgy, hogy visszamentek.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:19 pm

//Erre én is kiváncsi lennék,mer ennyi idő alatt mig irunk off-okat Márk is rég megirhatta volna a hsz-ét mivel ő jönne..//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:18 pm

//Oké ezt megértem de most akkor mi lesz?//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 10 Nincskaszt

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:17 pm

//Ez most egy mese részlete, egy nyomozás, ami kb. le mehetett volna 1-2 óra alatt, hisz kb. egy helyszínre mentetek volna el. Én meséltem már le mesét 1-2 óra alatt. Az, hogy 1 óra alatt nem sikerül az udvarról Nellondba jutni, az teljesen nem reális, az meg főleg, hogy van választási lehetőség és mindenki rázza a fejét, hogy nem tudja. Az ilyennel csak a mesélő kedvét lehet elvenni.////
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:15 pm

//ha megengedtek egy személyes véleményt: játszottam már ilyet máshol is, és semmivel sem voltunk gyorsabbak, mint most, ráadásul ott nem három-négysoros hozzászólások voltak. Ennek szerintem sok idő kell. Semmiképp sem egy-két óra.. leginkább egy délután, csak arra meg kinek van ideje? Nya mindegy, ez az én véleményem Smile //
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Hozzászólások száma : 110

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:14 pm

//Egen... 6 óra óta nem csinálunk semmit, én is csak ülök itt, és játszani nem sikerül. Tök értelmetlen, ha nem olvassátok el normálisan a hírt, ha már jelentkeztek rá. Adtam én is két választási lehetőséget, erre mindenki csak bámul mint egy ötéves. Komolyan mondom, ne mondjátok meg senkinek, hogy prefik vagytok, köszi. A mesélésről pedig amit a kalandmester írt, majd lesz cikk, mert jelen esetben semmi értelme szervezett kalandot indítani, ha mondjuk Thomas is lelép útközben... Na mindegy, ez van. Tanultam én is belőle.//
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Hozzászólások száma : 1104

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:13 pm

*Leo válaszol Pjort kérdésére*-Szerintem is előbb Josephinhez menjünk és utánna ha nem tudunk semmit akkor jöhet Frongis szóval egyet értek Amandával*mondja Leo*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 10 Nincskaszt

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:11 pm

//*Önbizalma és hite rohamosan csökken.* Több, mint egy óra telt el, és még azt sem sikerült eldönteni, hogy hova mentek, még Pjotr két lehetőséget is felvetett és úgy sem. *Megy kaparni a falat.*
Köszönöm szépen a mesét. Azt hiszem mára ez ennyi lett volna. Lesz majd egy cikk a következő újsában, hátha az segít. De ennek nem látom értelmét. Egy óra alatt nem juttok sehova, tök feleslegesen ülök itt lényegében. Annak meg nincs értelme, hogy Pjotr majd beszél, és majd megoldja, meg minden, mert akkor mesélhetek neki egyedül, és még gyorsabb is.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:10 pm


-Na jó, ezek szerint tévedtem a temetővel kapcsolatba * mondja, hisz ő is ember, követhet el hibákat..*
-Egyértelmű, hogy Pjort a vezetőnk, hisz ő ismerte leghamarabb a történetet, és ha én is beleszólhatok szerintem előbb Jozefinhez, az idős hölgyhöz kéne menni, ős talán szavahihetőbb mint Frongis a falu bolondja, és ha ő nem tud semmi érdemlegessel szolgánli akkor megpróbálhatjuk Frongist kifaggatni...de ez csak egy ötlet.. *mondja el saját egyéni véleményét miközben tőrét markolja egyik kezével a csuklyája keresztül. Kámzsája mint mindig most is fejébe van húzva..Várakozva tekint körbe a többieken...*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 04, 2008 6:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:09 pm

//Öhm... bocs, de usernek nemsokára mennie kell. Ha a mese vége előtt elmennék, akkor vegyétk úgy, hogy végig veletek van. Max fél óra és jövök.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:06 pm

*Thomas-nak hirtelen eszébejut valami.*
-Mi lenne, ha visszamenénk a kocsmába... Lehet, hogy vannak új információ, amik hasznosak lehetnek.*mondja*A család szerintem is ráér később. Nem hiszem, hogy meleg fogadtatásban részesülnénk.*mondja fintorogva.*
*Más nem jut eszébe. Csak várja, hogy a többiek reagáljanak az ötletre.*
~Most lehet, hogy valami értelmeset mondtam... Elvégre ott lehet, hogy új információkat tudunk szerezni.~
*Közben meghallja Kristóf ötletét.*
-Felőlem rendben. Nincs ellenvetésem. Akkor legyen Pjotr a vezetőnk.*mondja határozottan.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:05 pm

*Kristóf megtorpan és odamegy Pjotrhoz.*
-Oké akkor ne menjünk a temtőhöz.*mondja és ismét beszédre emelkedik Kristóf.*
-Aha hát szerintem a családra még nem kéne rátörni de akkor mit csináljunk vagy úgy mégis hol keresgéljünk?*kérdezi és zsebre rakja a kezét.*
-Na jó szerintem Pjotr legyen a vezetőnk mert azért mégis csak ő volt itt amikor ezek történtek.*mondja majd várja hogy akkor most hogy lesz.*

//Sorrend:Thomas,Amanda,Leo,Marko,Pjotr,Kristóf//


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 04, 2008 6:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Hozzászólások száma : 110

Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 6:01 pm

*megrázza a fejét* De miért mennénk a temetőbe? Most mondtam el, hogy mit is tudtam meg a temetőőrtől, teljesen felesleges visszamenni. De érdekes lehet, amit a kocsmában hallottunk, azon kéne elindulni. Csak kérdés, hogy merre. Jozefin ez az idős hölgy legyen, vagy, a falu bolondja Frongis. Szerintem a családot még ne látogassuk meg, amíg nem tudunk többet. Na mit mondtok?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valdon - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valdon
Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: