Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Valdon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Valdon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Valdon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Valdon - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Valdon - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Valdon - Page 2 I_vote_lcapValdon - Page 2 I_voting_barValdon - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Valdon

Go down 
+25
Lyra Baker
Elidor Calvanion
Cecile Mignonette
Samuel J. Colwell
Charlie Black
Adanna Kinsley
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Hamon Joulice-Melange
Loreen M. Lynette
Neytiri Menachem
Elisaveta Grozda Moraru-A
Ashlie Brogar Glevor
Rupert Rankle
Ann-Tabitha Serenity
Arabella Jagusia
Scarlett Emerald
Leonard de Wandom
Amaril Gwyneth
Kaen el Jericho
Celadine Leatherweed
Leonard Wyatt
Pjotr Boljakov
Kalandmester
Cirelin de Sovalon
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Valdon - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 9:53 pm

First topic message reminder :

Kisebb község, inkább mugli, mint varázsló lakosságú. Mágiahasználó igen kevés van, ők pedig ugyebár rejtőzködni kényszerülnek, de azért elvétve akadnak. A központban egy szökőkút az úr, vele szemben pedig a Polgármesteri Hivatal, és persze itt található a rendőrség is. Egy általános iskolája van a városkának, valamint egy a nagyobbak számára, egyetemmel azonban nem büszkélkedhet, ha valakinek ilyen tervei vannak, kénytelen máshova menni.
A lakóházak családi házak, némelyik egészen régi már, mint ahogy a bennük élő családok is, bár ez leginkább a mágus családokra vonatkozik. Felhőkarcolókat hiába keresel. Viszont azért akadnak itt különféle boltok, persze csak a megszokott, mugli dolgokkal, a varázslók nem itt intézik a bevásárlást, azért inkább Nellondba mennek. Akad egy kisebb internetkávézó és egy gyorsétterem is, hiszen haladni kell a korral, viszont a kicsit régimódi Vaszkon kocsmája azért még mindig egy elég erős, állandó vevőkörrel rendelkezik. Ha valaki kíváncsi valami hírre, akkor itt biztosan informálódhat, mindig találni fog valakit, aki otthon van a legfrissebb pletykákban.
Ami még van itt a város szélén, az természetesen egy régi temető. A temetőőr nem túl barátságos egyén, de megfelelő fizetségért sok mindenre hajlandó. Nem lehet tudni mik száradnak a lelkén, hogy kinek mit tett meg, vagy tussolt el egy temetéskor. Talán jobb is, ha senki sem érdeklődik ezek felől, mert még ő is egy sírban találja magát.
Az a kevés mágus, aki itt lakik, a városka szélén található teleport segítségével közlekedik Nellond és Valdon között, a diákok is ezt használhatják, ha véletlen a mugli városra lennének kíváncsiak. A teleport egy afféle mozgásérzékelővel is rendelkezik, így hogyha Valdon oldalán jár valaki a közelben, nem fog működni, hogy elrejtse magát a muglik elől.


Valdon - Page 2 Valdon


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 23, 2012 9:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 11:11 am

*Hát abba bele sem gondolt, hogy esetleg túl erős Charlie-hoz képest, szóval csak nevetgél, ahogyan a srác levegőért kapkod, és amolyan bocs jellegűt int neki. Végighallgatja még őt a játékot illetően, és komoly képre váltva bólint, ő sem komálja azt, hogy sok pénzt kifizet, aztán semmi értelme nem lesz, mert bele kell nyúlnia a gyárilag bennehagyott hibákba. Inkább a lányokról beszélgessenek, mert végülis a játékokat akár éjszakánkét a gép mellett is tudják kommentelni, de a magánéletük most kezd egyre fontosabb lenni. A viccelődésre csak kínosan röhög, és megrázza a fejét* Nem rád gondoltam Chucky. A legjobb lány barátomra. Szóval én csak vele tudnám elképzelni. *De inkább int a srácnak, hogy folytassa.* Nem, szerintem ez a korai izé csak legenda. Sokkal inkább azt tudom elképzelni, hogy ha nagyon nem megy a dolog, akkor túlságosan sokáig csinálod, és már a leányzó unja, vagy mittodomén. *Vigyorodik el, mert már sosem volt ilyen jellegű problémája, de ennek már bővebben utánaolvasott, mert őt is érdekli a téma.* Annak meg csak örülj, hogy ő tapasztaltabb, teljesen mindegy, hogy melyikőtök irányít. A srácoknál ugye nem nagy kunszt, hogy mi a jó, de ha ő már rájött, hogy mi kell neki, akkor ki is tudja talán ezt fejezni, és könnyebb dolgod lehet. *Még azon mosolyog, hogy Adanna úgysem engedné meg, hogy Charlie egy vele egykorú, egy szintű lánnyal gyakoroljon, szóval ez mély víz lesz a javából.* Hát nekem is van egy lány, aki nagyon tetszik, és jól is érzem magam vele, csak... *Kicsit elhúzza a száját, ez még Charlie-énál is durván cikibb.* Az a vicc, hogy a múltkor pont Adannával beszélgettünk erről, és neki valahogy nem volt baja vele. Szóval... egy nagyon közeli rokonom az.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Valdon - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 10:07 am

*Hát majdnem ki is köpi a tüdejét annyira rendbe jön a hátba vágástól. Mázli, hogy a csontozata nem gyengébb egy leheletnyivel, mert akkor még a háta is berepedt volna, kifejezetten nyeszlett lássuk be. Adanna úgy lenyomná szkanderben, mint a sicc, nem csoda, ha nem túl nagy az önbizalma a lányok terén amúgy sem.* -Értem, lehetséges, akkor minden bizonnyal majd összerakják, de tényleg elég tré. Nekem is volt már olyan, hogy mentem a szörny ellen és hirtelen átváltott tündérre, jó ég tudja, hogyan rakták össze ennyire trehány módon. *Tér még rá kicsit a játék témára, de a lányokkal kapcsolatos dologtól megint csak eléggé zavarba jön. Érthető, mindig ez van.* -De e téren minden oké, nagyon bírom, persze néha kicsit kicikiz, de azt hiszem csak mert ő is bír, bár totál nem vágom, hogy miért, nem vagyok valami húde jó pasi. Csak ő sokkal magabiztosabb, mint én. *A bátorító szavakra azért elmosolyodik, és nyammogja tovább a szendvicset. Azért csak nem ennyire egyszerű ez az egész.* -Tudom, ő is ezt mondta, hogy ne görcsöljek rá, de kivitelezni sokkal nehezebb, mert mi van ha én idő előtt...érted...marhára para az egész. *Jó lássuk be bárki más lenne akkor is para lenne, de így meg, hogy Adanna tapasztalt nő, még nehezebb. De az is tény, hogy mivel lassan húsz éves, nem nagyon tudna olyan lányt találni a saját korosztályában, aki tök tapasztalatnak hozzá hasonlóan, vagy hát lehetne, csak nem egy könnyen.* -Apróbb dolgok? Hát nekem még az se nagyon. *Aztán picit felkönyököl az asztalra és oldalra dönti a fejét.* -És van olyan, aki a legjobb barátod, mert én nem fogok ágyba bújni vele haver, az tuti. *Szélesen elvigyorodik, egy kicsit azért érdemes oldani az amúgy kissé feszült hangulatot.*
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 9:43 am

*Felpattan, és jól hátbavágja Charliet, hogy szegény srácnak csak úgy döng a háta a csattanásoktól, de hátha így jobban visszaterelődik a normális kerékvágásba a lélegzete. Aztán visszahuppan a helyére, és bólogatva ért egyet.* Szerintem is, de utánanéztem, mindenki panaszkodik rá, és kaptunk rá olyan igéretet, hogy jön hozzá egy javító patch. Hát kösz, most már túlvagyok rajta, de hallottam már olyat is, más játékban, hogy összekeveredtek a kódok, és a kovácsok üllőjéből nem fegyver esett ki, hanem malac. Vicces látvány, oké, de rém illúzióromboló. *Aztán át is térnek a lányok témakörre. Hát igen, feminim jelleme van, ez kissé igaz is, de ez csak azért, mert nagyon érzékeny, és fontos neki hogy olyanok vegyék körül, akiknek fontos, és akiket ő fontosnak vél. Ezért nem tudott mit kezdeni a túl felületes nekromantalánnyal. Pedig ott már majdnem célnál volt, de aztán mégsem.* Tehát jól megvagytok, csak még nem minden az igazi? *A kérdésen kissé elpirul, és félrenéz, mert hiába hogy jól néz ki, attól még nehéz bevallani a tényt, hogy nem egy casanova. Egyenlőre inkább a srácnak válaszol, kommenteli ami történt.* Oh, sajnálom, ez végülis az izgalomnak betudható, de ha neki ezzel nincsen gondja, akkor ne idegeskedj ezen, majd továbbléptek. *Aztán nyel egyet, és megrázza a fejét.* Hát... nem! Volt már próbálkozás, főleg felém, de valahogy mindig visszatáncoltam. Aztán olyan is volt, hogy én akartam, és a leányzó meg kinevetett. Végülis odaáig sosem jutottam el, hogy az megtörténjen, de már apróbb dolgok voltak, habár az nem ugyanaz. *Rákönyököl az asztalra, végülis pasik, megbeszélhetik ezt.* Lehet, hogy hülyén hangzik, de én olyannal akarom, aki a legjobb barátom is egyben. Máshogy nem megy.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Valdon - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 9:27 am

*Figyel persze a válaszra, de kicsit máshol járnak a gondolati, ami látszik is abból, hogy közben majdnem félrenyeli a kólát, mert egyszerre próbál inni és közben a szendvicsért is nyúl, meg valami még eszébe jut, és a táskájában is próbál kotorászni, ami már sok a férfi elmének. Bólogat azért mindettől függetlenül, amitől végképp felmegy az orrába a szénsav és egy gyenge köhögőroham jön rá, amit azért sikerül legyűrnie.* -Szóval kandalló, nem olvastam utána, én feladtam, de majd segíthetnél átmenni akkor a köv. pályára. Nem is értem, hogy nem tesztelték le rendesen, van akiket kifejezetten ezért fizetnek. Kiadják a szart drága pénzért. *Jó persze, neki nem drága, hiszen úgy kapta kölcsön Avaneltől, de azért nyafoghat, hiszen a haver pénzért nyúlják le egy hibás játékkal. A tágra nyílt szemek láttán önkéntelenül is elmosolyodik, komolyan, mintha néha lenne a srácnak egy kis feminin beütése jellemre, pedig az ő vonásai azok, amik külsőre néha kissé lányosnak hatnak, főleg alacsony termete, szőke haja, és fiatalos arca miatt.* -Sugárzom? *Azért ezt még így nem vette észre, az önbizalma talán valamivel megnőtte, de azért olyan húde nagyon nem, ahhoz idő kell.* -Kösz haver. Hát jó minden oké, összejöttünk, voltunk a bálon is meg minden, de... *Elhúzza kicsit a száját, az a fránya önbizalom hiánya.* ...fogalmam sincs mit eszik rajtam. Anakin neked volt már...szal úgy csajod? *Túlságosan pironkodó még mindig, hogy csak úgy kimondja nyíltan, hogy Avanel feküdt-e már le valakivel. Simán van rá esély, hiszen jól néz ki, tuti könnyen talál csajt, ha akar.* -Totál para van, múltkor ott aludtam nála, mert...leöntöttem magam kólával, és alig aludtam basszus. Na nem azért, hanem mert...szal érted. Neki már volt több pasija is úúúgy, nekem meg...soha. Tiszta ciki!
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 9:17 am

*Gyakorlatilag egy-két harapásból befalja a szendvicset, aztán már csak a krumpliból szemezget, a másik kezével pedig az egeret tekergeti. Ráköszönnek, ő pedig végre elégedetten mosolyoghat, megérkezett a haver. Befejezi még a cikket, amíg a srác sorba áll, aztán arébb húzza a tálcáját, hogy a szőke is leülhessen.* Szia Chucky! *Megvárja, míg a kissrác levetkőzik, és ő is elkezd eszegetni, aztán válaszol csak.* Hááát... éjszakákon át nyúztam azt a játékot, de a 34. kifogott rajtam. Végül arra jutottam, hogy valami bug lehet benne, mert hiába mentem vissza a házba, ahol a kandalló belsejében kellett volna megtalálni a kulcsot, az egész ház üres. Tehát nincsenek benne egyátalán tárgyak, nemhogy kandalló. Arra gondoltam először, hogy talán túl korán megyek vissza, kell még előtte valami, de már bejártam az egész birodalmat. *Vállat von* Úgyhogy kóddal kiütöttem, és most a következőn vagyok, ahol egy zöld ruhás tünde tolvajcsaj lett a társam. *Aztán csak legyint, végülis nem ez a lényeg, hanem hogy mi is van a sráccal* Alig látlak mostanság, vagyis ott vagy, de mindig elkerüljük egymást, ha beszélni kéne, pedig annyira kiváncsi vagyok. *Nyílik tágra a szeme a várakozástól.* Naaa... mindent el kell mesélned, tisztára sugárzol, mi van ezzel az Adannával? Összejöttetek? *Várja már repesve a választ, még az evést is abbahagyja, és lecsukja a gépe tetejét.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Valdon - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 8:56 am

*Hát igen tényleg nem nagyon beszélgettem mostanában, pedig ha már Avanel az iskolába jött miatta...pedig mennyire utálja a hideget, azért kéne. Csak hát annyi minden volt, Adanna, neki meg Mystric és persze hiába futottak össze a szobában pár szóra, általában már olyan hulla fáradt állapotban, hogy igazából abból értelmes beszélgetés nem sült ki, csak a "Hogy vagy?" "És te?", aztán beállt a "Zzzz" állapot és a mély álom. Azért is írt az üzenőfalra, mert futtában az jutott eszébe, aztán most szépen meg is jelenik a mekiben. A reggeli menü lassan kifutóban, szóval már lehet rendesen kajálni és hiába próbálja meg Adanna rendesebb táplálkozásra motiválni azért mégis csak ez a legegyszerűbb és leggyorsabb, bár korántsem a legolcsóbb étkezés. Benyit az ajtón, egyszerű téli kabátban van, a fejébe húzva sapka, persze sál is, alul egy kék farmer, az oldalán táska, amiben a palmtop pihen. Nem szokott laptoppal járkálni, azt csak ritkán viszi magával, a kézi számítógép könnyebb és egyszerűbb is vinni, no meg mit tudjuk ő nem az a nagy izompacsirta, mint egyesek. Amikor kiszúrja Avanelt egy félmosollyal int is neki, és az asztalához sétál.* -Hali Anakin! Fél perc és jövök. *Ledobja a kabátot, meg a táskát is leteszi, aztán szépen a pénztárhoz sorol be és egy hasonló menüt rendel, mint Avanel is. Nem sokára vissza is tér, és nagyot kortyol a kólából.* -Mi a helyzet veled? Rég dumáltunk, sikerült már teljesíteni a Monster Truck 34-dik pályáját? *Kezdő témának megteszi, aztán persze hogy nem ez érdekli most főleg, de nem szoktak az időjárásról beszélgetni, meg arról minek, hideg van és tré idő, ennyi.*
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Valdon - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek50d5dd7d8a2b12712254

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2013 8:36 am

*Az alkotó fossza teszi itt tiszteletét. Korábban még nem járt errefelé, ám mekizni imád, ezért nincsen is ellenére, hogy éppen itt találkozzon a másik számítógépmániás sráccal. Főleg hogy bár együtt laknak, és érintőlegesen találkoznak, régen nem beszélgettek egy nagyot, csak hetente 2-3 alkalommal a gépies hálózati játékok. Hősünk jó melegen van felöltözve, nagy kabát, kucsma, kesztyű, mocsárjáró csizma. A hóna alatt a laptop. Nem is gyalog jön, repülő lovaskocsit bérelt erre a célra, hogy gyorsabban ideérjen. Bent nekivetkőzik, rendel egy jó nagy adag aktuális télimenüt, aztán wifivel már kapcsolódik rá a helyi Lan-ra. Nem játszik, csak a facebook képeit rendezgeti, ahova a játékokból kimentett rekord print screeneket szokta feltöltögetni, na meg diablo 3 tesztet olvas. A hölgy kihozza neki a tálcát, ő pedig vidáman köszöni meg, és eszegetni kezd, fél szemmel pedig nézi a gépet, időnként pedig felpillant, hogy a szőke kissrác mikor fut be.*
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Valdon - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:25 pm

Mivel nekem már annyi durva tárgyam van, hogy csak na, és értékelem a jó mesét, cserélek veled dobást, tiéd a zöld//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:08 pm

The member 'Kalandmester' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Valdon - Page 2 Tiz
Result :
Valdon - Page 2 Tizolda Valdon - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:08 pm

//én is dobás//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:05 pm

The member 'Noel Young' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Valdon - Page 2 Tiz
Result :
Valdon - Page 2 Tizolda Valdon - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:05 pm

*Felmászik Cecile sárkányára, és elhúzzák a csíkot, még mielőtt felrobban az épület. Útközben eszébe jut, vajon mit fognak szólni a muglik az elhúzó sárkányra, de alighanem inkább az intézettel lehetnek elfoglalva, ami szintén a levegőbe repült. Sikerül is biztos helyen landolniuk, ahol hamarosan megjelenik a minisztérium embere.* - Nem gondolja, hogy egy kicsit elkésett? Vagy már csak emléket törölni jött? A mieinket is viszi? *Érdeklődik, de nem sok kedve van válaszolgatni a kérdésekre, a bizonyítékok nagyrésze úgyis megsemmisült alighanem.. a diktafon viszont még nála van. Ezt egy angyali - démoni - mosollyal belenyomja a férfi kezébe, és el is húzza a csíkot, elég az neki.* - Ó, én bármikor szabad vagyok. Várom hogy keress. *Kacsint Cecile-re, és fel is emeli a kezét, mintha elkapná a csókot a levegőben, aztán pucol vissza Nellondba.*

//Köszi a mesééét ^^
alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-63: mágikus felszerelés
64-74: általad választott mágikus felszerelés
75-85: familiáris vagy személyes tárgy
86-00: relikvia//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:05 pm

The member 'Elidor Calvanion' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Valdon - Page 2 Tiz
Result :
Valdon - Page 2 Tizolda Valdon - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Elidor Calvanion

Elidor Calvanion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 103
Kaszt : Valdon - Page 2 Illuzionista_nekromanta
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek5072fa8a0afb45585765

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:05 pm

//Köszönöm szépen a mesét, még sok ilyet, nagyon tetszett^^

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-57: mágikus felszerelés
58-68: általad választott mágikus felszerelés
69-79: familiáris vagy személyes tárgy
80-00: relikvia //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:04 pm

The member 'Lyra Baker' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Valdon - Page 2 Tiz
Result :
Valdon - Page 2 Tizolda Valdon - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Lyra Baker

Lyra Baker


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 147
Kaszt : Valdon - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Nessie di Alsiera multija, a tüzes szőke:)

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:04 pm

*Könnyedén, bár a szárnyak növesztése miatt nem fajdalommentesen kireppen a törött ablakon, és Miranda intézettől tisztes távolban leszáll. A többiek úgy tűnik, Cecile sárkányán jutottak le, ami egyébként be is falt pár embert, Elidor bombái pedig hamarosan felrobbantották az épületet. Ezután megérkeztek a minisztérium emberei. Lyra nem nagyon foglalkozott velük, unott arccal várakozott, míg meg nem kapta az ajándékot, aztán daimonjával együtt távozott a színről.*

//Köszi szépen a mesét, nagyon élveztem, érdekes volt az egész, szóval nem bántam meg, hogy eljöttem Smile Éééés dobás:

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-63: mágikus felszerelés
64-74: általad választott mágikus felszerelés
75-85: familiáris vagy személyes tárgy
86-00: relikvia//
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:02 pm

The member 'Cecile Mignonette' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Valdon - Page 2 Tiz
Result :
Valdon - Page 2 Tizolda Valdon - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Valdon - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 6:02 pm

*Belefészkelődik Elidor karjaiba, nem tudja nem kihasználni az efféle helyzeteket. A sárkánynak pedig int, hogy suhanjon ki az éjszakába. Majd, amikor leérnek gyorsan útjára bocsátja, a közeledő mugli néz bizonyára furcsállaná, hogy mi a frászt keres itt egy bazi fekete sárkány. A végén azért nem tudja megállni, hogy ne forduljon Noel felé, aki a diktafont majd odaadja a pasinak.* -Szóval akkor mikor szépfiú? Keresni foglak! *Egy csókot dob csak úgy kézzel a fél-démon felé, aztán szedi a sátorfáját. Van mit kipihennie az tuti.*

//Köszönöm a mesét élveztem. ^^

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-60: mágikus felszerelés
61-71: általad választott mágikus felszerelés
72-82: familiáris vagy személyes tárgy
83-00: relikvia//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:55 pm

*Lyra kirepül, a két fiú pedig rámászik a Cecile által megidézett sárkányra, aki bekapja azt a pár eltorzult embert, akik éppen utólérnék őket, és szépen a magasba is száll velük. Az épület felrobban, a magasból még látják, hogy a muglik sikítoznak, már látszódnak, ahogy jönnek a szirénázó autók, és Valdon határában, biztos távolságban a Miranda intézetben földet is érnek. Egy öltönyös úriember meg is jelenik, napszemüvegben.* - Van valami információjuk arról, hogy mi történt Valdonban? *Tér egyből a tárgyra, biztosan a minisztérium embere, és már annyit ők is felfogtak, hogyha Nezabarosok vannak valahol, ahol balhé van, akkor arról biztosan vannak infóik. Elég könnyen le lehet szerelni, ha Noel vagy Cecile a kezébe nyomja a diktafont, amit találtak, innentől hamar ott is hagyja őket... de azért egy kézmozdulattal ott hagy nekik egy-egy ajándékot a problémás ügy felderítéséért.*

//köszi, hogy itt voltatok, remélem élveztétek, dobhattok^^
alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-63: mágikus felszerelés
64-74: általad választott mágikus felszerelés
75-85: familiáris vagy személyes tárgy
86-00: relikvia

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-60: mágikus felszerelés
61-71: általad választott mágikus felszerelés
72-82: familiáris vagy személyes tárgy
83-00: relikvia

relikviamester min. 4 szint opál karperec nélkül
1-26: különleges tárgy
27-39: általad választott különleges tárgy
40-59: mágikus felszerelés
60-70: általad választott mágikus felszerelés
71-81: familiáris vagy személyes tárgy
82-00: relikvia

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-57: mágikus felszerelés
58-68: általad választott mágikus felszerelés
69-79: familiáris vagy személyes tárgy
80-90: relikvia //
Vissza az elejére Go down
Elidor Calvanion

Elidor Calvanion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 103
Kaszt : Valdon - Page 2 Illuzionista_nekromanta
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek5072fa8a0afb45585765

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:48 pm

*Szemből nagyon jól levédte magát, ám arra nem számított, hogy a háta mögött Noel valami hasonlót tesz, így a két detonáció összeakad, így ők is összekenődnek. Sajnálkozva segíti fel Cecile-t, és némi Indiana Jones zenét követően megkeresi az elgurult kalapját. Visszaigazítja a helyére, és miután látja, hogy a cselszövőfossza máris megidézi azt a sárkányt, amit ő is előszeretettel alkalmaz. Mivel Lyra nyúlcipőt húz, ő maga Cecile felé hátrál, tiszteltteljesen int az őshüllőnek, és lehelyez pár időzített bombát. Aztán felpattan a sárkányra, szorosan átölelve a cselszövőt, már csak azért, hogy jól elférjenek. Aztán bólint, hogy mehetnek. Ha kiértek az ablakon, akkor aktiválja a robbanó tölteteket.*

//Időzített bomba, aum, elsődleges: Az időzített bomba, ahogy a nevéből is kitűnik egy robbantó varázslat. Érdekessége abban rejlik, hogy csak akkor robban fel, ha aktiváljuk. A varázslat ott robban, ahol mi korábban kijelöltük, így csapdaként is remekül alkalmazhatjuk, vagy akár ajtókat törhetünk át vele személyi sérülés nélkül. Másik funkciója is a pusztítást szolgálja, de nem egy adott területet, hanem személyt robbanthatunk vele. Hasonlatos a robbanó rúnához és igen fájdalmas gyilkosság eszköze lehet.
Vissza az elejére Go down
Lyra Baker

Lyra Baker


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 147
Kaszt : Valdon - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Nessie di Alsiera multija, a tüzes szőke:)

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:44 pm

*Úgy fest, hogy csak ő választotta a közelharcot, a többiek ugyanis nagyrészt szerencsétlenségükre ketten kétfelé robbantatnak, minek következtében akkora lesz a légnyomás, hogy amennyien vannak, mint egymásnak repülnek. Csak a lány jó reflexeinek köszönheti a legközelebb lévő emberke, hogy nem szúrta fel a karddal, ugyanis ő pont testtel a többiek felé röpült, a kardot maga elé tartva. Mindenesetre még éppen el tudta kerülni, hogy felnyársaljon valakit, de azért így sem volt fájdalommentes az ütközés. Miután leérkeztek, a lány fájdalmasan felnyögött.*-Basszus.*Mondta, mikor észrevette, hogy bár igencsak sok lényt kinyírtak, még mindig túlerőben vannak, úgyhogy most jöhet a B terv: menekülés!*-Én mentem!*Mutat az iroda felé, ahol ki fog reppenni, hiszen Cecile már ki is törte az ablakot.*-Ha kell, egy valakit még elbírok.*Ajánlja fel, majd ha nincs jelentkező, kimászik az ablakba, és szárnyat növeszt magának.*-Altivolus!*Ezt követően elrepül, kicsit messzebb az épülettől, hogyha valaki fel szeretné robbantani a helyet, akkor ne legyen útban.*

//SHE elsődleges, Szárnyalás:

Spoiler:
//
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Valdon - Page 2 Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:31 pm

*Az életszívás remélhetőleg felépíti kicsit a sebeit és új erőre kap, a lovag pedig szertefoszlik, ami végül nem gond, mert amúgy is csak felpofozta volna, hogy milyen alapon húzta fel ennyire megalázó módon. Maximum most nem volt rá már idő, főleg mert a két irányból való robbantás hatására eléggé egymásnak spriccelnek. Kissé felnyögve csapódik a többieknek.* -Nincs ellenemre a testi kontaktust, na de ne így udvaroljatok...fiúk... *Legendás fekete humora visszatérni látszik, de azért valljuk be lesz mit kipihennie majd, mert az utóbbi pár percben csak ide-oda pattogtatták, mint egy gumilabdát. Le kéne lépni, ez már biztos.* -Hát nem megmondtam, hogy romboljuk le az egészet? *Rázza meg picit a fejét, majd a gyűrűvel a már amúgy is betört ablak irányába legyint.* -Ha jól láttam ez nektek megy...hajrá! *A káoszsárkányt úgy idézi meg, hogy az ablak előtt jelenjen meg és szépen ki lehessen rá ugrani és lelécelni, messziről figyelve, ahogy az egész épület összeomlik, remélhetőleg persze.* -Acidum Draconis! A vacsi tálalva! *Int még a hatalmas fekete lénynek, hiszen akad pár lélek, amit elfogyaszthat nyugodt szívvel, mielőtt még leviszi őket innen.*

//Nagyon nekromanta - Káoszsárkány idézése:
Leírás: A sötét varázslóknak sem árt néha egy hathatós segítő, aki bölcsességével, mágiájával, vagy egyszerűen a fizikai erejével az oldalukra állhat, és megfordíthatja az események sorsát. A káoszsárkány nagyobb mint egy tündérsárkány. Nem kell neki tisztelet, ám ajándékot vár, ami legtöbb esetben valami apró mágikus csecsebecse vagy pedig azonnal felfal valakit. Jobb esetben azt, akire rámutatunk, rosszabb esetben akit elsőként meglát... A káoszsárkány különlegessége, hogy savat köp, szippantásával pedig a lelkeket tudja elrabolni.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Valdon - Page 2 Nincskaszt

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:24 pm

*Cecile grabancát megfogja a lovag és felhúzza, mint a kölyökmacskát... izé, rókát az anyukája, és szépen lerakja, sőt, még el is kezdi pofozgatni a támadó lényeket. A többiek pedig együttes erővel irtják a többieket, Lyra kardozik, és ezzel együtt gólemezik, Noel és Elidor pedig robbant két irányba... bár két ellenkező irányba robbantanak, a mágiájuk berezonál, valamiért mindkettőjük robbanása elég nagy lesz, és a légnyomástól mind a négy diák egymás felé repül, fájdalmasan összekoccanva. Cecile esetében ez már a második repülés, de legalább most nem az ablakon kirepült, ami már haladás, viszont most már a lovagja is szertefoszlott. Elég sok támadójuk meghalt, de azért még vannak többen, és persze fent vannak a második emeleten... valahogy le kéne jutni, ki kéne jutni, és még az épületet is elpusztítani. Úgy fest, marha sok lakója volt az intézetnek, ugyanis még mindig túlerőben vannak a rémek a diákokhoz képest.*
Vissza az elejére Go down
Elidor Calvanion

Elidor Calvanion


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 103
Kaszt : Valdon - Page 2 Illuzionista_nekromanta
Üzenőláda : Valdon - Page 2 Tek5072fa8a0afb45585765

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:19 pm

*Tehát szétkenik a lányt támadó rémet, és végre körbe tudnak nézni. Szakértő szemmel vizsgálgatja a lapokat. Magában már most eldönti, hogy nem a figyelmeztetés lesz itt a lényeg, hanem a teljes purgáció. Amint itt végeztek, valami őselemi robbanással kell elpusztítani az egész helyet, hogy a kór semmiképpen sem terjedhessen tovább. Úgy tűnik, későn szól a másik párosnak, mert már az igazgatói szoba környékén vannak, és apuci meg is jött. Két választás van most. Az egyik, hogy talán a labort kéne megkeresni, ahol hátha van valami ellenszer féle, ha voltak olyan okosak, hogy vész esetére elkészítsenek egy ilyet. De mivel hősünk tart attól, hogy ez nem így van, a másik, és baromira egyszerű megoldást választja, a harcot. Úgyis jobban szereti, mint a trükkös megoldásokat. Látja, hogy Cecile-t kivágják az ablakon, akkor már nem is nagyon lenne idő löttyöket öntögetni. A sétapálcából előkerül a varázspálca, amit már forgat is, mormolva az igét, aztán köpenyét Operaházfantomjás stílusban az arca elé kapja, hogy ne szárítsa ki szemét a légnyomás.*

//Fényrobbanás, ilm, elsődleges, nagyon illuzionista: Az illuzionista a környezetében már meglévő fényt használja fel főkuszáltan, mely a kiválasztott helyszínen fizikai robbanást idéz elő. Kezdők eleinte 3*3 méteres területen képesek robbantani, évfolyamonként ez 1*1 méterrel nő, valamint illuzionistáknak még +1*1 méter. A robbanás fizikai sebesüléseket okoz, igen hatékonyan alkalmazható támadásra pl. sötét lények ellen is, de ha csak rá akarunk valakire ijeszteni, akkor is bátran használhatjuk, és csak a közelébe irányítjuk a varázslatot. Alkalmazható továbbá akár figyelemfelkeltésként, ha viszonylag sötét van, vagy magunkra akarjuk fordítani a tekinteteket (vagy magunkról másra terelni).
Vissza az elejére Go down
Lyra Baker

Lyra Baker


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 147
Kaszt : Valdon - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Nessie di Alsiera multija, a tüzes szőke:)

Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 5:17 pm

*Végül is hármas erővel sikerült legyőzni a lényt, bár Lyra eléggé csalódott, hogy erejének és a varázslatnak az ereje nem volt elég egy ilyen kis izére. Nos, minden esetre legalább a sebe hamarabb gyógyul, órákon belül már csak a heg fog látszódni. Ekkor azonban meghallja a dühös nép ébredezését, amin biztosan nem jelent semmi jót, szóval felfegyverkezik, és hívja a daimonját is, hogy segítsen a támadásban. Elvileg ezek csak egyszerű emberek, minden esetre sokan vannak, és az is lehet hogy a szer ember feletti erőt adott nekik... Hát, nem lesz egy könnyű futam, minden esetre támadásra fel! Kihúzza az övéből a kasztok krdját, mire megjelenik mellette a cuki tűzgólemke is, és így indulnak csatázni. Nem várják meg, míg ők jönnek ide, inkább ők mennek oda. A lány villám gyorsasággal meg eléjük, hogy ő tudja megtenni az első lépést. Azonnal elkezdett kardozni, a gólem is tüzeskedett rendesen, és a dühös puma is nekiugrott néhány embernek, így remélhetőleg sikerül viszonylag nagy erejű támadást véghezvinni. A többi pedig a jövő zenéje.*

//RVM elsődleges, Kasztok kardja:

Spoiler:
//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valdon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valdon   Valdon - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valdon
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: