Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Erkély - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Erkély - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Erkély - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Erkély - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Erkély - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Kalandmester
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Erkély - Page 10 I_vote_lcapErkély - Page 10 I_voting_barErkély - Page 10 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Erkély

Go down 
+34
Nakota Shreya Sandhya
Noah Karl Pavel
Melusine Sorentyl
Merilien Marsillea
Kitiara Ferellion
Kyle Peters
Charlie Black
Dominic Mildor
Isabella Newton
Munashi Kataku
Clína Aoife Nessa
Lirina Sunrose
Maria Thekla
Kade Wulandari
Boris Casimir Pavlov
Samantha Radoslava
Theodor Anastas
Scott André
Hikaru Tudor Patrik
Shuang Zhen
Evangeline Elovics
Lumiére Etoiles
Natalia Tatiana Ridolf
Sophie Wendaline
Aaron Colins
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Eiron Arwel
Jaden Parker
Isobel O'Shennon
Mila Zelenkova
Alfons Gerard
Nicolas Demerest
Penelope Waylan
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Penelope Waylan

Penelope Waylan


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 145
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalisa_idezo
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek501d4b58bac9f8555161
Az én színem az indianred.

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2011 4:26 pm

First topic message reminder :

-Oh, így már értem. *Pillant a gyűrűre. Mondjuk tényleg nem a megszokott formájú darab, manapság nem sok fiú visel gyűrűt, főleg nem ilyen régies kinézetben. A fokhagyma kérdésre picit azért behúzza a nyakát. Végülis tényleg buta kérdés volt, de mit tudhat egy sima ember ezekről a dolgokról, főleg ha az amúgy egyáltalán nem ért a sötét dolgokhoz.* -Napirend...és étrendbeli változás ugye? *Próbál a helyzettel viccelődni picit, de még egyelőre saját maga számára nem teljesen vicces a helyzet. A többire figyel nagyon és hallgatja a beszámolót. Erről nem tudott, de akkor nem valószínű, hogy sikeres lesz a téli nagy karácsonyozás.* -Oh, értem, akkor jó eséllyel nem lesz esély nyugodt ünneplésre. Kár. *Szontyolodik el egy kicsit, de amikor a srác megfogja a kezét mosolyra vált a kissé legörbült szájszeglet. Közelebb húzódik, és belesimul az ölelésbe.* -Akit? *Áh, nem akar ő kierőszakolni semmit, meg amúgy is lehet, hogy pont nem is tudna mit kezdeni egy szemtől szembe megkapott információval. Végül aztán kicsit újfent elbizonytalanodik.* -Én tényleg nem tudom mit kezdjek veled...annyira mások vagyunk nem? *Kibontakozik az ölelésből.* -Veled túl sok rossz történt, velem pedig túl kevés, és ez gátat verhet közénk. Én nem tudnám végignézni azt, hogy te valakit... *Sejthető, hogy a befejező szó a "megölsz".* -Sőt még, ha tudok róla se biztos, hogy tudnám kezelni. *Teszi még hozzá.* -Vagy talán idővel? Vagy szerinted van, ami áthidalhat ilyen különbségeket? Azt se gondolnám, hogy jó kedvvel jönnél el velem bevásárolni, én pedig nem tudom magamat meghazudtolni. Sok minden fontos nekem, ami a te értékrendet szerint biztosan csak...butaság és jelentéktelenség. *Oldalra dönti a fejét picit. Talán, amit Nicolas lát benne nem több csak szimpla vonzalom, netán valami olyat, ami a saját sötét múltjából időnként visszarántja, de lehet hogy soha nem tudna azonosulni ezzel.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 2:20 pm

- Hát ez így van én már voltam ott párszor tényleg jó a kiszolgálás és mivel Mila úgyis teázni szeretne így mehetünk is felőlem.* Mondja miközben ugye bedobja a csikket a tartóba és nem csak azért dobta el mert a lány itt van hanem mert úgyis végzett és leszokóban vagy már vagy 2 éve....*
- Hát én is megértem én se szeretném .*Mondja bár ha jobban végig gondolja akkor ezt is lehet afféle dicsőségnek venni végül is a lány csak főprefektus.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 2:12 pm

*Ahogy Alf majd a lány is eldobja a csikket, illedelmesen egy hamutál szerűségbe, mintha az az érzése lenne Ciarának, hogy azért ilyen illedelmesek, mert ő ott van, de ez nem feltétlenül rossz. Sőt, még ha nincs is így, azért látszik rajta hogy tetszik neki kicsit a helyzet. Majd a lány daimonja jelzi a pumájának hogy ő itt a góré, amit Ciq csak szúrós szemmel lekövet, mert neki tök mindegy, nem is érdekli nagyon a másik daimon. Majd leül a hátsó lábára és csendben hallgatja a csevejt a fiatalok között.* -Megértelek, én sem szeretek az első sorban ülni, habár nagyon tetszik ez az új rendszer, ami nem régóta van...itt csak simán kalandokat kell átélni, meg dolgokat megoldani... utáltam a régi rendszerben amikor a tanárok kérdeztek, neked meg mindenhogy valamit felelni kellett....*mondja leányzónk kedvesen, majd a friss levegőre csak mosolyog egyet, mert ez nem igazán jó levegő, de ő is néha rágyújt ha olyanja van, úgyhogy nem emlegeti fel vagy ilyesmi.* -De igen, a Jeníliába tartunk, az az a teázó Nellondban....megy oda közben az ablakhoz, és kinéz rajta. Szép tiszta az idő, csak kicsit hideg van, amit ő utál, de nagyon szép a kilátás, magába szívja a hűvös friss levegőt, és jó érzéssel tölti el ahogy a hajába kotor a szél néha. Jó lenne most itt lenni egy kicsit, csak csendesen, a saját gondolataiba merülve, de valahogy most nincs nagy kedve ehhez, inkább megkérdi pár perc múlva.* -Lenne kedvetek velem tartani? Nagyon finom minden, olcsó is és a kiszolgálás is remek...nos? *kérdi egyszercsak a többiektől, majd daimonjával elöl el is indul lefelé a lépcsőn. Ha a többiek is vele tartanak akkor igy hármasban, daimonokkal, ha meg valamelyikőjük nem megy, akkor elbúcsúzik tőlük és egyikükkel megy a Teaházba, amelyik tetszik.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 1:57 pm

*Mila és Miroslav most már tök jól elvannak az Erkélyen, köszönhetően Alfons hőburkának. Habár kicsit bosszantja a véla-lányt, hogy neki nem jutott eszébe ilyesmi, végül is mindegy, hiszen az a lényeg, hogy nem fázik. Lassan elszívja a cigit, az utolsó slukkot is a szájába veszi és egy határozott mozdulattal fordul körbe az Erkélyen, valamiféle hamutartót keresve. Meg is találja, habár jól el van dugva, nyilván ez egy kijelölt dohányzóhely, de nem szeretik, hogyha itt bagóznak a diákok. Milát ez azonban nem zavarja, így beledobja a csikket a tálba, majd Alf felé tartja, hogy ő se dobja le vagy el a földre, hiszen akkor egy idő után undorítóan nézne ki ez az erkély. A hőmérsékletről váltanak néhány szót, majd hamarosan megjelenik Ciara is, puma daimónjával együtt. Miroslav egyből feláll és kissé morogva ugyan, de biccent a másik daimónnak, jelezve, hogy bizony ő volt itt előbb, úgyhogy most ő a főnök. Remélhetőleg a két állat nem fog összeveszni, habár miért tennék? Hogyha valakik összeveszhetnek, az a két lány, ugyanis Mila negyed-véla lévén igen csak csinos és emiatt elég sokan féltékenyek rá és ellenszenvvel tekintenek rá. De úgy tűnik, hogy a lány egyelőre nem akar vele gonoszkodni, így Mila kimérten biccent.*
-Szervusz Ciara! *köszönti a lány a főprefektust, akit persze szinte mindenki ismer, majd a daimónra is vet egy pillantást és neki is biccent, habár őt nem köszönti név szerint.*
-Nem régen érkeztem az iskolába, talán azért nem láthattál. De amúgy sem szoktam az első sorba ülni... *teszi hozzá egy aprócska mosollyal a lány, hiszen feltételezi, hogy Ciara - főprefektus lévén - mindig az első sorokban foglal helyet. A kérdésre, miszerint mit is csinál itt a párocska, Mila megcsóválja a fejét.*
-Friss levegőt szívtunk *válaszol egyszerűen, mire Miroslav prüszköl egyet. Nem szereti a cigit és a szagát sem, így mindig undorodva nézi végig, ahogy Mila cigizik. Megesik az ilyesmi, talán ez az egyetlen ellentét daimón és gazda között. Azonban Mila fülét egy másik szó üti meg a prüszkölésen kívül:*
-Jenília? Az nem az a teázó? *kérdez rá a dologra, hiszen még nem járt ott, de hallott róla. Micsoda véletlen, hogy pont egy forró teára vágyik. Talán elmehetne a lánnyal. Hátha jobban megismerkednek...
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 1:55 pm

*A fiú picit érdekesnek tartja azt az ellentmondásos monológot amit a lány mond,de csak elmosolyodik ezen hisz így valószínűleg sejti hogy mit akar ezzel mondani .*
- Hát én inkább a hideget szeretem Dec viszont valamiért nem . * Mondja picit gúnyosan .*
- Igen úszni,de nekem a teázás is megfelel. Nem nagyon szoktam általában.* Mondja inkább nem is figyel hogy a lány felkapja a hanglejtését.Bár nem a lányt akarta lesni nem tenné csak egy ajánlat volt de neki a teázás is megfelel.Majd megjelenik egyik "régebbi" ismerőse eléggé régen látta talán változott is valamennyit azóta.*
- Szia! Nem zavarsz nem csak a miénk az erkély.Főleg cigizünk.* Mondja válaszként a lánynak majd el is nyomja az övét.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 1:18 pm

*Ciara is az erkélyen köt ki, igaziból a kilátásban szeretett volna gyönyörködni, ezért jött fel ide, s daimon pumája is oldalán sétálva nézeget körben. A lányon egyébként egy lila-fehér-ciklámen csíkos vékony kötött hosszú ruha van, kicsit a térde alá ér, melynek folytatásában egy bőrcsizmát visel. Végtelen hosszú, hullámos haját most szépen végig egybe befonta, és egy piros masnival átfogta a végét. Egy kis sminkkel kihangsúlyozta a szemét, meg a száját, majd ahogy felér köszön a lánynak és a fiúnak. Kicsit meglepődik hogy épp Alfba botlik bele, de kedvesen mosolyog és megkérdi.* -Remélem nem zavartalak meg titeket...csak feljöttünk egy kicsit szétnézni, mert itt még sosem voltunk...aztán megyünk is a Jeníliába enni egy szendvicset...*néz a lányra, majd a fiúra, majd a lányt jobban megnézve bemutatkozik.* -En Ciara vagyok, naxis diák, még nem nagyon láttalak órán vagy a Kuriában....bár akkora ez az iskola és a környéke hogy nem csodálkozom rajta...néha van hogy el is tévedünk, pedig Ciqala nagyon jó nyomolvasó...*néz a daimonjára, aki csak a fejét meghajtja kicsit, ezzel is megerősítve gazdája bókját, és hát így legalább a daimon is be lett mutatva* -Es, mit csináltok itt?
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 1:02 pm

*A két diák együtt ácsorog az Erkélyen és habár annyira nincs hideg, elkél a kabát. Milán is van és azért érzi a szél hidegét, ahogy lassan bebújik a ruhája alá és megsimítja a bőrét, hogy libabőrt hagyjon maga után. Kicsit ki is rázza a hideg a lányt, de ez csak néhány másodperc.*
~Lehet nem ártott volna egy sál~*nyúl csupasz nyakához a leányzó, de végül csak észrevétlenül megcsóválja a fejét. Csak kibírja ezt az 5 percet sál, kesztyű meg sapka nélkül. Még viccnek is nevetséges! A leányzó a zsebébe nyúl, majd előveszi csinos kis gyújtóját és Alfons cigije elé tartja, afféle udvariasságból. A fiú persze elfogadja és Milának fogalma sincs róla, hogy a srác Elementalista. Biztos, hogyha tudná, akkor rengeteg közös témájuk lenne, hiszen Mila egy híres, elementalista család szülötte.*
-Igazán nincs mit *biccent a lány ismét kissé kimért stílusban, de hát ő már csak ilyen. Megszokta, hogy otthon így beszélnek vele. Szinte csak az apjával beszélhet normális hangnemben, de nála is meg kell tartania a tiszteletet.*
-Az bánt, hogy fúj a szél. A hideg idő nem rossz. Sőt! Jobb, mintha forróság lenne és a Nap csak úgy ontaná magából a forróságot. Mégis... Azt hiszem, mint minden ember, a meleget jobban szeretem, mint a hideg, borongós időt. Azt hiszem, családi örökség, hogy vonzódom a meleghez... *egy lágy mosoly suhan át Mila arcán és elbámul a távolba és visszagondol azokra az időkre, amikor apja kandallója előtt olvasott fel neki különleges dolgokat. Mikor Alfons előveszi a pálcáját, Miroslav morrant egyet, de nem elég gyorsan. Végül mind a ketten rájönnek, hogy a fiú csak jót akar, hiszen most már meleg hőburok veszi körbe őket.*
-Köszönöm. Most már igazán kellemes az idő. Nem is tudom, hogy miért nem jutott eszembe *biccent Mila a fiú felé, habár érződik rajta, hogy hogy lehetett ilyen idióta, hogy neki nem jutott eszébe. Kínos. *
-Úszni? *kérdez vissza a lány kicsit magasabb hangon és kimeredt szemmel néz a fiúra. Rettentően meglepődik és csak arra tud gondolni, hogy a fiú látni akarja bikiniben. No, nem mintha szégyellné a testét, na de azért mégsem mutogatja mindenkinek.*
-Khmm... *jön zavarba egy kicsit a lány, hiszen nem szokása a kirohanás és az ilyen fajta megbotránkozás.*
-Azt hiszem, én inkább egy forró teát innék egy jó kis társaság mellett. Nem szeretsz beszélgetni? *kérdez rá a dologra Mila, remélve, hogy Alf nem vette rossz néven az előbbi kirohanását.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 12:51 pm

*A lány is vissza köszön és a fiú persze hogy elfogadja a gyújtót udvariasságból bár mivel elemmentalista simán tud tüzet gyújtani a semmiből is . Na de meg is gyújtja és vissza is adja a gyújtót .*
- Köszi. * Bár lehet hogy rossz szerinte az idő Alf ezt szereti. *
-Hát szerintem jó csak gondoltam te nem szereted ezt az időt annyira .*Majd Alf ha már úgyis itt van hasznossá teszi magát két szívás között a lányra majd a diamon-ra szegezi a pálcáját és rájuk küld egy hőburok varázslatot .*
- Ha van kedved és végeztél akkor úszhatnánk egyet ? *Veti fel az ötletet a cigizésre inkább nem is kérdez rá.Csak most ez jutott eszébe mert olyan régen nem úszott már .*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 12:16 pm

*Úgy tűnik, hogy nem csak Mila az, aki káros szokást folytat ebben az iskolában, hiszen hamarosan társasága akad Alfons személyében. Már találkoztak egyszer - vagy talán többször is - a lényeg, hogy ismerik egymást. Miroslav már jó előre jelez a lánynak, hogy valaki jön, azonban Milát ez most nem zavarja, hiszen bárki kijöhet az erkélyre bármilyen okból kifolyólag. Hogyha esetleg ki akarna ugrani valaki, a lányt az sem zavarná. Csak nyugodtan, neki aztán tök mindegy. Azonban ahogy oldalra néz, Alf-ot pillantja meg, aki Miroslavnak is köszön. Az állat nem szólal meg, egyszerűen csak visszabólint a fiúnak és tovább ücsörög az ajtó mellett. Úgy tűnik, hogy Decimus nincs sehol, talán megint alszik a daimón.*
-Üdv Alf! Igen, pontosan ugyanúgy, ahogy Te *néz végig a fiún Mila és habár a hangja kimért és választékosak a szavai, aprócska mosoly jelenik meg a szemében, hiszen igen ironikus, hogy pont egy olyan ember kérdezi, hogy mit is keres idekint, aki szintén kijött. Érdekes... Mila előkapja a zsebéből az öngyújtóját és Alf felé tartja, aki hogyha elfogadja, akkor fel is pattintja a csinos, ezüst öngyújtó fedelét és hagyja, hogy Alfons meggyújtja a cigijét.*
-Hál'isten ma nincs olyan nagy hideg. Csak a szél fúj... *jegyzi meg csak úgy mellékesen a lány, hogy elkezdjen valami témát, mire csak egy pofátlan röhögést kap Miroslavtól - persze csak a fejében.*
~Mi van?~*fordul a daimón felé és belemélyeszti meleg barna szemeit a párduc fekete szemeibe, de nem sokáig, hiszen nem akarja, hogy Alfons rosszul érezze magát amiatt, mert kommunikál a daimónjával gondolatban.*
~Időjárás, hmm? Jó téma~*vigyorog gondolatban az állat. Mila azonban észrevétlenül megvonja a vállát és ismét a fiú felé fordul, hogy várjon valamiféle megjegyzést vagy kommentet.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 12:07 pm

*Alf-ra rájött a rá gyújthatnék így gondolta kisomfordál az erkélyre Dec-el legalább picit lehűl a hüllő mostanában eléggé pörgős és harapós kedvében van és általában a fiú vérét szívja vagy éppen bosszantja valamivel.*~Esküszöm néha inkább denevérnek néznélek nem pedig kaméleonnak esküszöm....~* Címezi meg neki ezt az üzenetet csak úgy mert eddig csak bosszantotta ezért ez lehet egy kis bosszú is a diamon felé hogy fázzon egy picit. Amikor a fiú kilép az ajtón megpillantja Milát és diamonját is picit érdekes fintor jelenik meg az arcán hiszen nem hitte volna hogy a lány is cigizik hiszen ha jól tudja benne is valamilyen szinten véla vér folyik de az is lehet hogy keveri valakivel.Mikor a korláthoz ér előkap 1 doboz cigit és ő is rágyújt és ha már úgyis ott van ráköszön a lányra.*
- Szia Mila! Hát te ilyen hidegben itt kint? * Mondja majd biccent egyet a lány diamonja felé is miközben a szemébe néz.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 11:43 am

*Mila és Miroslav ücsörög odakint az Erkélyen. Szerencsére most nincs olyan hideg, süt a nap, csak a szél fúj egy kicsit, de ide az erkélyre a hideg szél nem ér be. Azért Milán van egy bőrkabát-szerű dzseki, de csak ennyi jelzi, hogy igazából tél van. Egy csinos, magas sarkú félcipő van rajta, valamint egy szintén piros farmernadrág. Lehet, hogy odakint eléggé fázna a lányka ebben a nadrágban - de a cipőben biztos - de mivel csak néhány percre jött ide ki, így ezen nem is gondolkozott. Lágy füst száll fel a lány mellől, ahogy ismét beleszív a cigarettába, amit a kezében tart. Miroslav az ajtó mellett csücsül és igyekszik friss levegőt szívni, habár ez a cigifüst mellett nem valami kellemes.*
~Muszáj?~*nyöszörgi az állat, amire Mila csak elmosolyodik és csinos arcával, vörös loknijaival fordul hátra a daimón felé*
-Ühüm! *csak ennyit mond mosolyogva, majd vissza is fordul a korlát felé és lágyan kifújja a füstöt a levegőbe. Lassan órára kell mennie, de igazából még ráér, nem kell rohannia, hiszen a cuccai itt vannak. Max azért menne fel a szobájába, hogy egy kényelmesebb sportcipőt húzzon fel, hiszen most gyakorlati óra lesz, nem előadás. A gyakorlathoz pedig nem árt a sportcipő, hiszen a magas sarkú nem valami kényelmes a rohangászáshoz és ki tudja, talán valami mocsaras, sáros izé lesz. Ahhoz meg semmi kedve, hogy a sárban toporogjon.*
~Pedig tök jó buli lenne! Egy jó kis dzsungel. Hmm~*dorombol egyet Miroslav és Mila érzi, hogy daimónja totálisan bepörgött és ráizgult a témára.*
-Hát nem tudom Miro... Én jobb szeretnék valami olyan kutatgatós órát, mint a múltkor. Egy kellemes és szép kúriában...

Mai viselet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 9:49 pm

// Bocsi, hogy kicsúsztunk az időből, naem néztük az órát, bemegyünk gyorsan. >< //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 9:35 pm

- Nem hinném, hogy nem szeretnek. Lehet, hogy csak éppen rossz kedved van, akkor teljesen taszító a kisugárzása az embernek, az állatok pedig megérzik azt. *Mondja el saját véleményét és újra a csillagokat kezdi nézni. Viszont ha a fiú egy macskát akar venni, akkor ajánlott kiscicaként, akkor jobban hozzászokik az emberhez.* - Azok az utca macskák. Ha egy macska veled van már jó ideje, akkor amolyan kapcsolat jön létre köztetek, ami együtt tart titeket, szeretitek egymást. Érted? *Kérdi meg a példabeszéd végén a fiútól és még a tekintetét is a másikéba fúrja. Kíváncsi rá, hogy a másiknak milyen a valódi jelleme. Mit tenne, ha mondjuk ő nem lenne itt és csak a macska és Alfons lennének. Akkor is így tenne a fiú, vagy felrúgná, vagy egyszerűen tudomást se venne róla. Amúgy user se és a kari se érti( vagyis értené) hogy mire céloz a fiú a lenyűgöző alatt, Tia sosem tartotta magát lenyűgözőnek, már csak azért sem, mert egy genetikai kudarc, se nem ember, se nem Tünde, egy köztes állapot, egy selejt termék. Mindig is így látta magát.* - Nem rossz? De igen. Egy genetikai selejt vagy. Egy melléktermék. Félé-vér korcs, belegondoltál már, hogy milyen érzés lehet az, hogy tudatában vagy annak, hogy sehová se tartozol? Se nem vagy ember, se nem Tünde, vagy éppen más fajú. *Szólja le, vagyis inkább csak okítja kicsit a fiút. Nem akarná ráerőltetni a nézeteit, egyszerűen csak meg akarja mutatni, hogy milyen más szemével a világ. Persze ez a hangsúlyon is hallatszik. Teljesen nyugodtan beszél, arcáról semmilyen érzelem nem tükröződik. Kicsit olyan porcelán baba hatása lehet...*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 9:11 pm

*Hát igen ez van.Majd a fiú nyugtázza.*
-Igen tud bár én sem értem hogy miért pedig nem szeretnek alapból az állatok.*Mondja mondjuk az a teljes igazság hogy szeretni nem szeretik,de nem is utálják viszont a fiú rájött most hogy neki is kell egy macska és majd szerez is reményei szerint ha az idő engedi persze csak akkor.*
-Lehet de van amikor csak azért azok hogy foglalkozz velük vagy hogy kizsákmányoljanak étellel például,de hát úgy látszik hogy így is megéri tartani.*Majd mikor válaszol neki a lány picit ledöbben hogy egy fél vér hogy is lehet ennyire lenyűgöző bár biztos jó származású legalábbis ennek könyveli el.*
-Hát az se rossz én meg csak egy sima ember vagyok.*Mondja és lehet hogy nem a tök jó szó összetételt kellett volna használnia.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 8:41 pm

*Nos igen, néha a más lényekbe, akár állatokba is sokkal több érzelem szorul, mint néhány emberbe... Persze az ember is csak azért ilyen, mert érzelmileg már összetört és inkább beállt a sorba.* - Aranyos. Tud hízelegni. *És csak figyeli ahogy simogatja Lillét. Nem zavarja, amíg a macska nem ellenkezik, vagy amíg a fiú nem kínozza, addig nem fog tenni semmit. Láthatóan élvezi a macska, szóval Tia részéről minden rendben.* - Igen, azok, de nagyon is aranyosak és tudnak szeretet teljesek is lenni. *Egészíti még ki ezzel a fiú szavait, hát igen, saját tapasztalat. Mikor a fiú kijelenti, hogy tök jó másnak lenni kicsit meglepődik, pár pillanatig csak meglepetten, nagy vörös szemekkel tekint a fiúra, majd megrázza a fejét.* - Tünde, azaz fél-tünde. Édesanyám Tünde, édesapám pedig ember volt. Amúgy albínó vagyok, azért ilyen fehér a bőröm. Max ha véle lennék, akkor lenne fehér bőröm, de még úgyse biztos, származás kérdése. *Rántja meg a vállát. Nem sértette meg, csak úgy meglepte, hogy tök jó, hát nem az. legalább is szerinte nem. Inkább lenne teljesen Tünde, vagy ember. Bár az embereket megveti, túl gyengék, sérthetőek és nagyon is hajaznak az állatra ember helyett némely példányok...*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 7:46 pm

*A fiúnak eddig fel se tűnt hogy a lány albínó,de most már hogy felé fordult egyből észre vette a dolgot bár nem teszi szóvá,de tetszik neki a lány vörös szeme meg a fehér bőre hasonlít valami természet feletti lényre én nem úgy néz rá mint egy mutánsra semmi baja a más fajúakkal sőt néha még több érzelem szorul beléjük mint az emberekbe.*
-De aranyos ez a cica.*Mondja miközben fel emeli és úgy elkezdi simogatni.*
-Hát az is lehet elvileg eléggé önfejű lények mondja a lánynak mosolyogva bár nekem még soha se volt macskám.*Jegyzi meg majd le is teszi az állatot nehogy a gazdája rossz szemmel nézzen rá hogy össze kócolta vagy valami ilyesmi.*
-Már meg akar kérdezni de te mi is vagy tünde vagy véla?Mert nem tudom soha mondjuk ilyen fehér bőrt még soha se láttam tök jó.*Mondja és valamennyire reméli hogy nem sérti meg ezzel a kérdéssel a lányt.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 7:20 pm

*A kezeit összekulcsolva ejti az ölébe, majd ahogy a csillagokat nézi, lépéseket hall, majd becsukódik az ajtó és egy fiú tűnik fel mellette egy köszönés kíséretében.* - Szerbusz. *Bólint még a köszönés mellé és vörös szemeivel felméri a fiút. Nagy valószínűséggel még nem találkoztak, vagy ha mégis, csak egy futópillanatra, ritkán áll le beszélgetni valakivel, ha csak le nem szólítják, de hát az is ritkán van, albínó is, fél-tünde is, nem mindenki kívánkozik a társaságába... Bár igazából ő sem vágyik annyira társaságra, hozzá szokott már a magányos élethez, úgymond a vérében van. Ugyanúgy a csillagokat nézi, nem szól a fiúhoz, valahogy nincs kedve társalogni (mikor van...?), a csillagok pedig szinte megbabonázzák ragyogásukkal. Lille közben már leugrott a korlátról és a fiú lábának dörgölődzik, nem hiába, macska, szeret hízelegni és még jobban szereti ha kényeztetik.* - Furcsa, nem szereti az embereket, de úgy tűnik te szimpatikus vagy neki, vagy csak szimplán akar valamit. *Mondja a fiúnak oldalra döntött fejjel, miközben a még mindig dörgölődző macskát figyeli vörös szemeivel. Ha a fiú elég figyelmes, akkor feltűnhet neki, hogy a macska is, és Tia is ugyanúgy albínó.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 6:53 pm

*Alf ha már a kis kirándulásáról visszatért az iskolába miért is nem menne ki picit magányosan üldögélni az erkélyre bár sosincs egyedül mert hát ugye ott van Dec nem mintha mármint is hozzá akarna szólni az utolsó döntése óta.Na de ha már úgyis ott van az erkély ajtóban amit egy finomabb mozdulattal kihúz majd vissza is csuk tehát az egész puffan egy nagyot.Egy lányt pillant meg akivel emlékei szerint még nem találkozott eldönti hogy amennyire a hangultata engedi megpróbál vele rendes lenni ha esetleg beszélgetésbe keveredik vele és úgy érzi hogy a lány mellett nem kéne rágyújtania. Egyenlőre csak megáll a korlát mellett és megpróbál rátámaszkodik és ráköszön a lányra.*-Szia!* Majd ő is elkezdi a csillagokat kémlelni és keresi azt ami nem régiben hagyta el a szerencse csillagát.Vagy épp túl közel van hozza hogy lássa a vállán?Nem hinné.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 6:33 pm

*Allidonos fél-tündénk most is, mint mindig, az esti órákban indult le friss levegőt szívni, csak mivel már sötét van, úgy döntött, hogy megáll itt az Erkélynél, hisz innét is tökéletes a kilátás. A megszokott barna ruhája van rajta egy barna cipővel kiegészítve, oldalán az ostorral és kivételesen Lillét is magával hozta. De hát őt is meg kell sétáltatni néha, nem elég ha csak a szobában van, főleg, hogy otthon még hozzá is volt szokva, hogy Tia elviszi mindig az erdőbe sétálni, szóval na... Lille felpattan a korlátra, majd utána Tia és felül mellé. Szerencse, vagyis inkább előny, hogy ilyen jó az egyensúly érzéke. A korláton ülve az eget nézi és kivételesen, mivel mostanában nem nagyon lehetett, a csillagokra összpontosít. Régen, még Írországban, sokat nézegette a csillagokat édesanyjával, mindig megkeresték a csillagképeket, majd az éppen legfényesebben ragyogó csillagtól kívántak valamit.* ~ Régi szép idők. Amikor még minden teljes volt. ~ *Rázza meg kicsit lemondóan a fejét és összekulcsolt kézzel kíván valamit és a legszebben, leginkább ragyogó csillagra néz. Vajon tényleg teljesíti a kívánságát?*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 3:06 pm

*Mila csendben hallgat és úgy tűnik, hogy most Alfons is. Nem szólal meg a fiú, csak amikor Mila közli, hogy nincs a vállán semmi. Erre kap egy mosolyt, majd végül Alfons távozik, egy elég érdekes üzenetet hagyva maga után. Mila összevonja a szemöldökét, úgy néz a távolodó alak után.*
- Mit gondolsz? *szólal meg a lány, mire Miro felkapja a fejét és még elkapja, ahogy Alfons befordul a sarkon.*
- Nem tudom, nekem elég barátságosnak tűnik. De lehet, hogy sötét múltja van. Vigyázz vele! Bár ki tudja... Lehet, hogy másra gondol. De tudsz Te magadra vigyázni, nemde? Gyere, menjünk be, mert már fázom! *jelenti ki Miro a hosszú beszéd után, megcsóválja a fejét és az üvegajtóhoz sétál. Mila néhány másodpercig még elgondolkozik azon, amit daimónja mondott neki, majd végól egy sóhajtás közepette feláll, kinyitja az ajtót és Miroslavval "karöltve" felsétálnak a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 3:00 pm

*Hát igen Alf se untat senkit a problémaival mindenkinek van még ha nem is látszik és amúgy is nem ismeri a lányt annyira hogy elmondaná neki csak épp azért ilyen mert most ilyen napja van.*
-Igen valóban.*Mondja miközben picit mosolyra húzódik a szája.*
-Na nekem sajnos mennem kell majd máskor találkozunk biztos vagyok benne.*Mondja sokat sejtetően ezzel utalhat jóra és rosszra is elnyomja a cigit.Fel áll és el is sétál ezekkel a szavakkal.*-Vigyázz rá hogy kivel barátkozol!*A lány annak veszi aminek akarja,de ez csak egy jó tanács.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 2:52 pm

*Valóban látszik, hogy a fiú kicsit szét van csúszva, és habár Mila is észreveszi, nem foglalkoztatja különösebben a dolog. Lehet, hogy más agyba-főbe rohanna segíteni, kifaggatni a fiút, Mila úgy van vele, hogy ő nem teregeti ki a gondjait, más se tegye. Semmi kedve mások nyavalygását és sajnálkozását nézni és hallgatni, így már csak azért sem kérdez rá a dologra. *
- Nem kérek, köszönöm *utasítja vissza a cigarettát, habár néha neki is jól esne egy ilyen kis rudacska, de ez nem most van. Kicsit el is fordul, habár tényleg nem zavarja a füst, nem akarja, hogy cigiszagú legyen a haja. Miroslav felpillant egy pillanatra, hogy mi is van, de mikor látja, hogy Alf csak cigizik, visszahajtja ismét a fejét és szunnyad tovább. Mikor Alf leül Mila mellé és a vállára mered, Mila felvonja a szemöldökét.*
- Nincs ott semmi *jegyzi meg, hiszen úgy gondolja, hogy Alfons azért nézi a vállát, mert azt hiszi, hogy összekoszolta vagy valami ilyesmi.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 2:43 pm

*Hát igen Alf tényleg kicsit meg van még mindig zavarodva megesik ha az embernek sok dolog kattog egyszerre a fejében és mellékesen még mindig érzi a vállát és még mindig erősen gondolkozik hogy jó döntés volt-e?*
-Bocsánat picit el vagyok gondolkozva ezért lehet hogy néha keverem a dolgokat.*Kér bocsánatot bár azt se tudja hogy miért teszi ezt.Tényleg kicsit fel van belülről borulva a fiú,de ha már a lány ilyen kétségesen fel ajánlja rá is gyújt és megkínálja öt is ha kér akkor vesz ha nem akkor nem ez rajta áll aztán el is rakja a fiú.*
-Varsa?Biztos szép hely egyszer lehet megnézem közelebbről!*Jegyzi meg majd a lány melletti székbe rogy le egy ideig nézi a vállán azt a helyet ahova Lisa a jegyet véste majd két könyökét a térdére teszi és igy támasztja meg a fejét miközben szívja cigit hát igen kicsit gondterheltnek tűnik,d úgy látszik ő se a régi régebben jól viselte az ilyen dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 2:13 pm

*Alfons megjegyzésére Mila csak bólint egyet. Akit szeret. Na igen, apjával nagyon közeli kapcsolatban vannak, de az anyjával valahogy nem sikerült a lánynak közeli kapcsolatba kerülnie. A sok cicoma, a véla-vér és a bálok, amiket Mila mindig is utált valahogy elvették a kedvét attól, hogy folyton az anyjával lógjon. De persze karácsonyra hazament, ez még neki is természetes. Szereti annyira a szüleit és el tudja annyira viselni a karácsonyi bált, hogy otthon legyen a szüleivel. Na meg az apjával.
Alfons feltesz egy furcsa kérdést, miszerint, hogy van-e valami baj. Mila ezt nem nagyon érti, hogy honnan vette egyáltalán a fiú, hogy valami baja van. Érdekes, mert általában ezt csak akkor lehet megállapítani, hogyha valakit már régebb óta, vagy akár jobban ismersz. A két diák beszélt kb. kétszer, szóval Mila elég erősnek érzi, hogy a fiú egyből azt kérdezi, hogy mi a gond. A cicus jelzőre Miroslav is felkapja a fejét és morrant egyet, de nem fenyegetően, inkább figyelmeztetően. Végül is mindegy, hiszen hamarosan ismét visszahajtja a fejét mancsira és durmol tovább.*
- Nem néztem sehogy Miroslavra. Nem tudom, honnan vetted ezt! *jelenti ki Mila kissé erőteljesebb, undokabb hangon, de mivel semmi kedve most vitatkozni, inkább kibámul az erkélyen a birtokra, a fákra meg mindenre. Közben egy újabb kérdést kap, amire csak megrázza a fejét.*
- Otthon voltam *szólal meg, hiszen teljesen egyértelmű, hogyha karácsonykor otthon volt, akkor nem lehetett ott a bálon. Alfra pillant egy pillanatra és úgy néz rá, mint aki nem tudja, hogy mennyi az 1X1. Kicsit lenézően, de ez nem tart sokáig, ismét visszafordul a táj felé.*
- Varsa-ban lakom a családommal. Ott is születtem, így elég közeli diák vagyok* válaszol a lány egyszerű, szinte unott hangnemben, hiszen nem sok bolgár emberkével találkozott itt. Mikor Alfons előveszi a cigijét, majd elrakja, Mila legyint egyet.*
- Nyugodtan gyújts rá. Engem nem zavar...
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Erkély - Page 10 Elemista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 2:03 pm

*A lány természetesen válaszol,de látszik hogy nem nagyon volt kedve hazamenni,de a fiú inkább lett volna otthon mint itt az utóbbi pár napban.Na de mindegy is a lány ezt nem értheti.*
-Az jó ha otthon vagy azokkal akiket szeretsz.*Mondja miközben elgondolkozik egy picit.*
-Ja és csak arra gondoltam ahogy a cicusodra néztél,de ha nincs akkor rendben van.Te voltál a karácsonyi bálon?Nem láttalak.*Jegyzi meg és próbálja folytatni a beszélgetést és leterelni valami izgibb vágányra.*
-És te honnan is jöttél a suliba ment ha említetted is már elfelejtettem.*Mondja picit szégyenkezve majd elő vesz egy doboz cigit és bele pillant a dobozba és el is rakja nem akarja telefüstölni a friss levegőt a lány körül és mint kiderült számára nem nagyon szívlelik itt a környéken az emberek ha cigizik,de nem tiltott.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Erkély - Page 10 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Erkély - Page 10 93is

Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 1:34 pm

*A kérdésre Alf természetesen válaszol, habár a válaszából annyira nem lehet kihámozni, hogy mi a szitu, de hát megesik az ilyesmi. Természetesen Mila sem olyan nyílt, hogy egyből mindent eláruljon mindenkinek, ezért a visszakérdezésre is csak bólint.*
- Igen, otthon voltam, a szüleimmel karácsonyoztam *jelenti ki határozottan, mégis látszik rajta, hogy annyira azért nem volt jó, nem élvezte. De hát megesik, majd a szilveszter jobb lesz. Legalábbis reméli, hogy itt az iskolában lesz valami buli vagy ilyesmi. Miroslav igen csak meglepi a gazdáját, hogy köszönti Alfons-ot, de Mila nem szól erre semmit, csak elfojt egy aprócska kis mosolyt, amit talán Alf észrevett, de nem biztos, hiszen végül is Miro-ra figyelt. Alf kérdésére Mila felvonja egyik csinos szemöldökét, és úgy pislog a fiúra.*
- Baj? Nem, nincs. Honnan gondoltad, hogy baj van? *kérdez vissza Mila és kissé gyanúsan összevonja a szemöldökét.*
~Talán tud valamit, amit én nem?~*gondolja Miroslav felé, mire a párduc csak megcsóválja a fejét.*
~Nem vagy Te egy kicsit paranoiás?~*válaszol vissza a párduc, aki lassan, de biztosan elfekszik az erkély hideg kövén, magára hagyva a fiatalokat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Első emelet-
Ugrás: