Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holdfény sétány - Page 8 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 8 I_voting_barHoldfény sétány - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holdfény sétány

Go down 
+42
Anaina Elermin
Felicity Artmenson
Alise Ellwood
Noah Karl Pavel
Isabella Newton
Adam Kerphina
Kaen el Jericho
Kockadobás
Lumiére Etoiles
Alex Kerphina
Katherine Goldenlane
Vaszilij Potrevszkij
Natasha Potrevszkij
Reuben Varas
Hunyadvári Szevér
Játékmester
Blair St. Claire
Dorita Adelaida
Beatrice el Esposito
Deyan Serenity
Claire Fairchild
Samantha Radoslava
Mikhael Knyaz
Mila Zelenkova
Kalandmester
Boris Casimir Pavlov
Anelie Mei Xi
Natalia Tatiana Ridolf
Cat R. Morgan
Nessie di Alsiera
Gavrail T. Prandzheva-Z.
Lyra Baker
Aurora Valanthe Mediaris
Evangeline Elovics
Lara Corvin
Marco Mimieaux
Eira Eilertsen
Higashiyama Natsumi
Caleb Dawson
Kelly Wildheart
Alfons Gerard
Amelia Ellwood
46 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Druida

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 7:35 pm

First topic message reminder :

-Csak úgy megkérdeztem. Az én nevem Amelia, Amelia Ellwood. Írországból. *Aztán Amelia elkezd nevetni, de ő maga sem tudja hogy min. Az az igazság, hogy mielőtt elindult volna becsiccsentett egy kicsikét. De hát olyan magányos. Mit csinálhatott volna egyedül abban az üres szobába. Így hát inkább kijött ebben a lenge ruhában. Az is lehet, hogy megfázik, de ez sem érdekli igazán.*-Bocsi, ha zavartalak akkor megyek is.* Majd Amelia elindulna, mikor egy faág elszakítja a ruhájának egyik pántját, és fedetlen keble egy pillanatra megmutatkozik. De csak egy pillanatra, mivel a szűzi lány azonnal megfogja a ruhát és eltakarja vele, és ismét elpirul.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 06, 2012 3:48 pm

- Oroszország nagyon szép hely. Azt oroszt is folyékonyan beszélem, szép nyelv, nekem nagyon tetszik. Egyszerű megtanulni. Sok nyelvet tanultam már, és nyolc elsajátítása sikerült is. * Mosolygott, majd a hajas témára tért. * Pedig egészen a suli kezdetéig vörös hajam volt. Nem is tudom hogy fognak otthon megismerni, ilyen stílussal. Mondjuk tudják hogy szokatlan a stílusom, de akkor is. * Nevetett. A tetkós témára pedig egy kicsit meglepődött. * - Nos, kínai jeleket szeretnék, nagyon tetszenek. De már van egy tetoválásom, nem is mutattam? A vállam mögött van egy, de azt hiszem leszedetem. Túlságosan nagy volt a feltűnési viszketegségem amikor csináltattam, a többi ilyen dologgal együtt. * Ezt kicsit lehajtott fejjel mondta, mert nem büszke rá. Kicsit elengedte magát annak idején, és nem lett annyira jó vége. Egy szimpla kis bosszúállást tervezett, de az egész viselkedését megváltoztatta mikor elkezdett bulizni meg ilyen helyekre járni. Ezt eddig még senkinek sem mondta el, a faját viszont már annál több embernek. * - Ó, el is felejtettem elmagyarázni egy dolgot. Egy kis titok, amit a barátaimnak szoktam elmondani. Még pedig azt hogy nem csak félvér vagyok, hanem gúnynéven színes vérű. Szóval. Ez egy ritka dolog, nem törvényes a neve, csak ilyen gúnynévként használják. De én nem hogy sértésnek veszem, hanem büszke vagyok rá. A jelentése pedig az hogy több faj vonásai is megtalálhatók rajta. Az én esetemben például mugli, varázsló és véla. * Magyarázta el és várja mit reagál rá a lány. Ezt a nevet ott norvégiában régi sulijában ragasztották rá, mert furcsálták hogy Cat olyan családból származik ahol nem számít a faj különbség, mindenki ugyan úgy tiszteletet élvez. *
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Holdfény sétány - Page 8 Tek502a779e8587e6975269

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 06, 2012 3:35 pm

*Egészen angolosan csevegnek az időjárásról Cattel, és ez megmosolyogtatja egy kicsit. Ez azonban az arcán nem látszik, mert már eddig is mosolygott.*
-Igen, Oroszországban is hasonló a helyzet. Igaz én még sosem próbáltam a tengerben úszni, túl hidegnek találtam. ~Pedig a falu egész közel van hozzá~ *az utolsó mondatot csak gondolja, bár nem tudja, miért is nem mondja ki. Szerencsére Cat hamar másról kezd beszélni. Nem tudja, meddig bírna még az időjárásról társalogni...* -Nem tudom, ilyen változást látsz a hajamon, csak szimplán kontyba fogtam. *Mondja egy kicsit meglepetten, de azért örül a bóknak.* A te hajad is jó. *Viszonozza a kedvességet.* Nem is tudnálak elképzelni vörösen.*Teszi még hozzá elgondolkozva. Amikor Cat a tetoválásokról kezd beszélni, felkapja a fejét. ezt azért nem gondolta volna a lányról.* Tényleg? És milyen tetoválásra gondoltál?

//A hajamban eddig is benne volt az ősz tincs, csak az előző képen nem látszott... Most frissítem a kariprofilomat, abban leírom, miért is van ott Smile //

Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 06, 2012 3:25 pm

* Szépen, békésen üldögél egy magában a madarakkal együtt és figyeli a tájat mikor egyszer csak egy halvány árnyékra lesz figyelmes. Felpillant ki az árnyék tulajdonosa és örömére nem már mint Nati, aki a hőségről kérdezősködik. * - Szia Nati! Gondoltam kijövök a madarakhoz sétálgatni. Ami pedig a hőséggel kapcsolatos, hát igen, pukkasztó idő van. Norvégiában a legmelegebb időszak is maximum 25 fokos. Ahhoz képest jó úszkálni a tengerben. * Mesélte el, majd látta hogy nati egy kicsikét változtatott a stílusán. * - Jó a hajad, nekem nagyon tetszik. * Mosolygott majd sajátjára célzott. * - Az enyém eredetileg sötét vörös, érdekes hogy mekkora változás lett, nem? * Valóban kicsit furcsa vörösből zöldet festeni, de hát ha Catnek tetszik... * - Mellesleg, akarok két tetoválást a kezemre. Innentől felfelé. * Húzza végig ujját a tenyerétől a könyök hajlatáig. Saját stílusán is néha igen csak meglepődik, ő választotta, neki tetszik. Amiatt viszont néha szomorkás hogy az emberek gyakran a külsőről ítélnek. Ez ahhoz a kevés dologhoz tartozik ami bántja, kevés az ilyen. *
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Holdfény sétány - Page 8 Tek502a779e8587e6975269

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 06, 2012 3:16 pm

*Nat az oroszországi nyarakhoz szokott, ezért mostanában igencsak szenved a melegtől. A meleg mellett még a maximalizmusától is szenved, közelednek ugyanis az év végi vizsgák, és Nati, bár majdnem mindent tud, mégis egész nap tanul. De ma délután a meleg miatt képtelen megmaradni a szobájában, ezért úgy dönt, elmegy valahová. Hosszasan töpreng, hogy a tóban ússzon, vagy pedig Nellondba menjen, de aztán eszébe jut a nellondi fagyizó, és ez a falu felé billenti a képzeletbeli mérleget. De amint a cukrászda felé igyekszik - rövid, piros-fekete kockás szoknyában, fekeet topban, fekete szandálban, kontyba tekert hajjal és a kezében új fényképezőjével - megakad a szeme egy csodaszép fasoron, ahol még sosem járt. Úgy dönt, a fagyi várhat egy kicsit, és belép a fák közé. Elámulva néz körbe, majd csinál egy-két képet a fák lombján megtörő fényről, és a madarakról. Mikor beljebb halad, akkor veszi észre barátnőjét, Catet, aki éppen a madarakat eteti. Halkan odamegy hozzá, hogy ne ijessze el a madarakat, és mosolyogva üdvözli.*
-Szia, Cat! Mi újság veled? Pokoli ez a hőség, nem?
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 06, 2012 2:58 pm

* Cat már egy kis ideje nem nagyon járt a palotanegyedben. Egész nap a könyvtárban kuksol és új igéket keres. De ebből már elege van, és ezért le jön egy kicsit sétálni. Most valahogy más ruhában van mint szokott. A stílus ugyan az, de mégis más egy kicsit. Abban a kis tunikában amiben egykor a fotózáson volt francia országban. A csizmája természetesen zöld, és legalább térdig érő darab. És ami az új, az hogy most kivételesen a körmével is csinált valamit. Nem szokott, de nem árthat kipróbálni. Így a körme most mugli féle zombikkal van kidíszítve. Így sétálgat végig a békés nyugodt utcákon, míg egyszer csak meglát egy gyönyörű sétányt. Nem járt még itt eddig, ezért gondolja megnézi. Lassú léptekkel ám magát kihúzva sétálgat. Egy kicsit áltatott komolysággal. Azért áltatott, mert Cat nem tud komoly lenni, ha nem muszáj. Nem lát sajnos senki ismerős alakot, de nem adja fel a reményt hogy összefut egy két ismerős arccal a környéken. Egyedül nincs kedve sétálgatni, ezért leül egy kisebb padra, és onnan nézi a hogy a madarak hogyan eszegetik az elszórt magokat. Végül aztán odamegy és ő is ad nekik egy kis ennivalót.
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Holdfény sétány - Page 8 Tek4ee5fd2b42d832965449





Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 6:56 pm

//Eltűnt a kész hsz.-em, itt a lényeg: A lány kiakad azon, hogy hölgynek nevezik és azt kéri a sráctól, hogy szívja vissza. A vámpíros cuccra egy öngyújtó segítségével és egy EHA varival tűzet vesz a kezébe és mondja, hogy ő sosem fél. Röviden ennyi bocsi, a legközelebbi hsz.-nél figyelek majd!//

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Gavrail T. Prandzheva-Z.
Diák
Gavrail T. Prandzheva-Z.


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Elemista

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 6:38 pm

- Forgószél... *Jegyzi meg halkan, amikor a lány megragadja a karjánál és kihúzza az üzletből. Ő is elementalista, de kevésbé hirtelen, bár, ő is előbb támad, mint, hogy kérdezne...* - Hova rohansz, hm? Van még időnk... Fiatal az este. Csak nem félsz, hogy elkapnak a kijárási tilalom megszegéséért? *Lassít le, amikor megérkeznek a Holdfény sétányra. A lány nyers megjegyzésére összeráncolja a homlokát.* - Mi a probléma? Miért nem tetszik a hölgynek? *Kérdezi, miközben tekintete olykor-olykor a lány nyakára téved.* ~Erős légy, Gav, erős légy.~ *Próbálja magát lenyugtatni, de igen-igen szimpatikus neki a lány, hogy úgy mondjam. Eddig minden bizonnyal sétáltak, most megáll.* - Mondd csak, nem félsz? *Hajol közelebb hozzá, leheletét érezheti a lány a nyakán. Elhúzódik tőle, és elvigyorodik - úgy, hogy fogai tisztán látszanak.* - Vigyázz magadra, ezt jó tanácsként mondom. *Egy picit eltávolodik a lánytól, és elindul, remélve, hogy Lyra nem akadt ki a kis jelenettől. Beletúr kócos, kékes hajába, és hagyja, hogy a szél, a gyengéd, de hideg szellő lehetőleg lehűtse forrongó vágyait.*


A hozzászólást Gavrail T. Prandzheva-Z. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 07, 2012 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lyra Baker

Lyra Baker


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 147
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Elemista
Üzenőláda : Nessie di Alsiera multija, a tüzes szőke:)

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 6:19 pm

*Ahogy a fiú "sármos" mosolyt vet rá, ő csak forgatja a szemét. A kis benyalós! Na de, ugorjunk túl rajta, egyszer kibírható. A lány figyeli ahogy Gavrail megveszi a furcsán fehér denevért.*-Minek neki ilyesmi?*Kérdezi halkan Pan a lány lábánál.*-Nem mindegy?*Pisztegi le Lyra, majd ha már az az undorító, vérszívó lény már a kalitkába került, leányzónk karon ragadta a srácot, s kiszánkázott vele az üzletből. Hát igen... egyik pillanatban még a szemét forgatja, a másikban meg már szaladgál. Mondjuk mit várunk egy elementalistától? Nyugodtságot azt szent, hogy nem. Ahogy kiértek a főútra, leányzónk egy kisebb utcára terelte át a srácot, a holdfény sétányra.*-De gyönyörű!*Mondta a daimon most kivételesen átlagos hangerővel.*-Engem nem tud meghatni.*Mondta csökönyösen Lyra. Mondjuk valóban, nem épp a szerelem, s a romantika embere, sokkal inkább tudja uralni az elemeket, amihez jó mozgás is társul. Romantika... még álmában sem.*
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 8 Tek8a2b851

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 7:57 pm

// Evandrus, kérlek figyelj, hogy a mondatok nagybetűvel kezdődnek és a "-" jel után tegyél szóközt, úgy kell gépelt formában írni. Ne haragudjatok, hogy itt, nem akarok üzizgetni. ez utóbbi, ahogy látom mindkettőtöknek szól. //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 7:47 pm

-Egy egyszerű kérdésen, amit egy értelmes felnőtt nem tesz fel bemutatkozás előtt! Amúgy igazad van! A tisztelet drág dolog, azt ki kell érdemelni! *mondja, majd amikor a lány bemutatkozik, ő is elárulja a nevét.* -Filicius! Filicius Njord! *mutatkozik, be majd elnyomja a cigijét, és egy szó nélkül indul el lakhelye felé. Útközben a fáradt gőz kieresztése végedt sötét átkokat lövell az ég felé, és elszív legalább fél doboz cigit. *
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 7:07 pm

* Igazság szerint csak azért maradt hogy bosszantsa a férfiút, tetszett az előbbi kitörése. Egyébkén teljesen hidegen hagyta ez az alak, leszámítva azt hogy egy másik hasonlóra emlékeztette. Aztán ismét belevetette magát, hátha fel tudja cukkolni a másikat.*
-Nem, a köszönéssel a tiszteletet fejezed ki, ezért alap dolog. Jelenleg csak egy idegen vagy aki felhördült egy egyszerű mondaton, amin az értelmes felnőttek csak át szoktak siklani. * Jött a jéghideg gúnnyal átitatott válasz a szépen ívelt ajkak közül.*
-Csak a furcsa és késeskülsejű alakokkal. S csak hogy meglegyen a lelki üdvösséged, Evangeline Elovicsnak hívnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:57 pm

-ÁÁÁ már értem! És ha nem akarsz ismerkedni akkor mit keresel még mindig itt? *kérdezi lekezelő éllel a hngjában, és nyugtázza, hogy nem fog párbajozni. Rágyújt még egy cigire, már csak azért is aztán csöndbn várja az esetleges válaszokat, vagy kérdéseket.* - Csak tudod a köszönés nem illem kérdése, hanem alap dolog, legalább is nálam! *jelenti ki, majd csöndben szívja a cigit, és csak akkor beszél, ha a lány szól, akkor is lekezelően és mérhettlenül hatalmas flegmatizmussal, mint ahogy a lány megzólította. A kacarászásra nem reagál, nyugtázza, hogy a lánynak vagy nincsen szókincse, vagy nem elég bátor, és nem tud mit visszaszólni. ezt győzelemként fogja fel, nem mintha versny lenne az egész, csak egyszerűen a vérében van a nyerési vágy.* -Amúgy erre az összes lány kslány ilyen lekezelő és bunkó? *kédi még mindig nagylépűen, látszik rajta, hogy teljesen hidegen hagyja a lány, mint nő, és mint beszélgető partner egyaránt.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:46 pm

* Láthatóan az ifjú méregzsák nem szereti ha csak egy kicsit is beleszólnak a dolgaiba. Semmire nem reagál míg az arcába nem fújják a füstöt, arra se tesz semmiféle megjegyzést csak mikor már nem érzi a kellemetlen bagószagot kezd el kacarászni. Élénk hangjából kihallani a vélák vérének szépítő varázserejét, ami elbódítja a férfi szíveket egycsapásra. Fél perc után erőt vesz magán, megköszörüli a torkát. Mint egy játékot úgy kezeli a helyzetet, cseppet se ideges vagy mérges. Sőt, mulattatja a jelenlegi helyzet.*
-Nos, én tudom az illemet csak nem alkalmazom minden esetben. Ergo tudok normálisan viselkedni és bemutatkozni, de mint már említettem, mikor megszóltalak nem állt szándékomban megismerni. A pöfékeléseddel kapcsolatban kérdeztelek, nem pedig kijelentettem, szóval az iménti felhördülésed felesleges volt.
* Miközben beszél elindul a pad felé és mondókája végét már a padon ülve fejezi be. Lábait kereszte fonta és diadalittasan mosolygott, mert ha meg is ingatja a másik szavait, az akkor is tovább fog zsörtölődni.*
-Ch.. mint Njord. * Morogta az orra alatt ahogy elnézte a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:32 pm

-látom kevés volt a tanár! Amúgy meg nem tudom, hogy miből gondolod, hogy azért, mert életedben először pont egy cigivel láttál, mindig füstölgök, mint egy túlfőzött ebéd, hogy a Te szavaiddal éljek! És ha már itt tartunk, az alap etikett ott kezdődik, hogy köszönünk, mielőtt megszólítunk valakit! Ne kritizáld, hogy havas a szomszéd háza teteje, amikor a saját küszöböd sem tiszta! Azon kívül meg te milyen alapon utasítgatsz engem bármire is? *osztja ki a lányt, abszolút jogosan. a van olyan dolog, amit utál, akkor az az, ha utasítgatják, pláne vadidegen emberek.* -Majd akkor tárgyalhatunk, ha megtanulsz köszönni, és normálisan viselkedni. *mondja már álva a szavakat, és a mondat végén a lány arcába fújja a füstöt. *
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:25 pm

* Miközben az ismeretlen alak mellett elhalad, nyugodt arckifejezéssel sétál tovább anélkül hogy egy pillantást is vetne a másik arcára. Mikor már a pad túlsó végénél állt csak akkor fordult meg, hogy jobban szemügyre vegye az ismeretlent. Minden szemrebbenés nélkül mérte végig tüzetesen a fiút. Hangjából semmiféle érzelem nem érződött ki.*
-Nem állt szándékomban ismerkedni, csak rendre utasítani egy kicsit. * Hangzott a higgadt válasz a szőke leányzótól, aki kicsit színpadiasan megfogta az állát mint aki gondolkozna valamit erősen.* -No lássuk csak, azt hiszem igen, mindig is modortalan voltam, hiába adtak mellém tanárt. * Jött a könnyed válasz, ám mosoly vagy kacagás nélkül. *
-És te mindig annyit füstölögsz mint egy túlfőzött ebéd?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:18 pm

-Parancsolsz? Bocs, ismerjük mi egyáltalán egymást? Mert szerintem nem! És tiszteljük már meg egymást annyira, hogy nem méterekről kiabálunk egymásnak! *mondja egyelőre higgadtan, ám pálcája védekezésre készen áll, ha párbajra kerülne a sor.* -Te mindig ilyen bunkón ismerkedsz? *kérdi a lányt enyhe éllel a hangjában, amikor a lány közelebb él. Viszont Evandrus elég mély benyomást tehetett benne, ha az összes vadidegen emberről ő jut a lány eszébe, feltéve ha az dohányzik*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:14 pm

* Ahogy halad a kellemes és nyugodtnak mondható helyen, tekintete már messziről kiszúrja az oda nem illő "foltot" Ami igazság szerint egy fiú aki a padon ücsörög és dohányzik. Eva felvonja a szemöldökét, ismerősnek tűnik neki az alak, de elsőre az bosszantja hogy itt rontja a levegőt. Még két méterre se volt mikor megszólította. *
-Azért remélem nem akarsz felgyújtani semmit, ha már egyszer magadat rongálod. * A félvélának akaratlanul is Njord jutott eszébe, igaz régen nem látta. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:06 pm

*Pálcával a kezében lépked céltalanul a Holtfénysétány kövezetén. Fekete bőrtalárja alatt az ingen 3 gomb kigombolva és a farmerjét is a csizmaszára rejti el, abszolút kitűnve a tömegből, dehát ez is volt a célja. Így bandukol él nélkül az utcán, majd rágyújt egy cigire és leül a legközelebbi padra. Fejébe vette, hogy ma tüzetesen megismeri Nellondot, és ismeősöket is szerez, bár a neki való cimborákat inkább a holtlelkekbe találja, dehát nm lehet minden ismerőse rosszfiú. Az Öccsének szánt nászajándékon gondolkodik. ám nem jut eszébe semmi érdekes, sosem volt az a nagy ajándékozó típus. Úgyhogy csak egyedül ücsörög a padon, és várakozik, hátha jön valami ismeretre méltó személy*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 6:00 pm

*Evangeline kellemes hangulatban indult neki a mai napon az egyszemélyes kirándulásának. Most kicsit érdekesre sikerült az öltözködése, ha úgy tetszik, mivel a mélyzöld ruha szoknyarésze alól nem csak a bőrcsizma látszik ki, de még a saik is. Ezenkívül bőrkabátot is viselt, ez legújabb szerzeménye a mai bevásárló körútjáról. Nem volt kedve a nyüzsgéshez így megcélozta a holdfény sétányt a palotanegyedben. Errefelé minden más, hivalkodó, ez a rész jobban emlékezteti a véla rokonai házára mint bármi más a környéken, mégis jelenleg csak a deja vu érzése van meg. Haját lófarokba kötötte s ahogy fekete csizmája kopog a macskakövön zsebre tett kézzel ballag céltalanul.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 2:55 pm

-Igazság szerint egy kis shoppingolást terveztem mára, de ahogy akarod! Felőlem ki is telepedhetünk! most hogy így mondod, tényleg kevesebbet gyújtok rá! *döbben á a felismerésre, lehet hogy jó hatással van rá a lány.* -de döntsd el te a mai programot! *mondja, majd várja az instrukciókat.* -Vagy mi lenne ha... *Pálcát ránt. a lányra gondol, miközben kimondja a varázslatot.* -Expecto Patronum! *Az őzsuta előjön a pálca hegyéből, s elrohan a sétányon.* -Gyere! *mondja a lánynak, majd elkezd rohanni az őzsuta után. Ha a lány követi, akkor hamarosan a Vidámparkhoz érnek. Evandrus odalép a Jegyszedőhöz, majd suttogni kezd, hogy csak ketten értsék* -Megérkezett a patrónus? *a helyeslő válaszra bólint, majd újra kérdez* -És sikerült teljesíteni a kérést? *Az újabb helyeslő válaszra ismét bólint* -Köszönöm, akkor az anyagiakat majd később! *mondja, majd elindulnak befele*




//folyt. a Vidámparkba//
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Mentalista

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 2:31 pm

*A válasz halltatán elmosolyodik a lány.*
-Te is nagyon hiányoztál!
*Mondta teljes őszinteséggel, majd kicsit távolabb húzódott. Letekintett kiskutyájára, majd hozzá szólt.*
-Ajj, mi legyen a neved?
*Csóválta fejét. A fekete kisállat továbbra is a közelben szimatolta a nyomokat. Még minden új volt neki.*
-Mi a terved mára? Menjünk valamerre? Bemenjünk porkócért és kitelepedjünk?
*Kérdezte lelkesen, erősen megszorította a fiút, és eztán a csuklóján lévő hajgumival tarkójára kötötte haját lófarokba. Nyújtózott egyet, és mély levegőt vett a friss levegőből. Ekkor érte a felismerés*
-Héé, te kevesebbet gyújtasz rá
*mondta csodálkozva*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 2:12 pm

-Hát nem jól! *szorítja a lányt szorosan magához* Nagyon hiányoztál *mondja majd elgondolkodik. Nem érti a lány meglepődését az ajándékok miatt. Számára teljesen egyértelmű hogy akit szeret, azzal ünnep minden nap, és az ünnepeket meg kell ünnepelni. És hát mondjon nekem bárki olyan ünnepet, amire nem jár ajándék? Na mindegy. amíg a lány nem szól, hogy zavarják az ajándékok, addig lesz még egy pár. *
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Mentalista

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 2:07 pm

*Bőszen bólogat a magyarázatra, hisz valóban, egyre inkább beköszönt a tavasz. A fiú egy dobozkát nyújt felé, amit mikor kinyit, egy kulcsot talál bele. Kissé értetlenül néz rám, majd mikor Evan megmutatja a sajátját, szelíden elmosolyodik, és gyorsan a saját hollója mellé teszi a nyakába. *
-Köszönöm szépen!
*A fiú elhalmozza őt ajándékkal, és ezt nem is igazán tudja kezelni, nem szokott ehhez még.*
-Hogy telt a napod?
*Kérdezi, miközben megöleli, és arcát a fiú mellkasához fekteti.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 12:00 pm

-Nem tudom! Talán a meleg miatt4 *mondja a ruházatára, majd átnyújtja az ékszeres dobozt.* -gondoltam, viszonyozom egy kicsit a nyakláncot! *mondja fülig érő vigyorral. ha a lány kinyitja a dobozt akkor egy kulcsot talál benne.Ha a lány értetlenül néz, akkor megmutatja a hozzátartozó lakatot a saját nyakában*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Holdfény sétány - Page 8 Mentalista

Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 11:53 am

*Lara egy kis társaságban sétál, egy apró fekete szőrmókkal a lában mellett a sétányon. Hamarosan megpillant egy talpig fehérben pompázó, félhosszú, sötét hajú fiú alakot. Picit megbillenti fejét, és felteszi halkana kérdést.*
-Evan?
*És közelebb sétál, mellette a csöppség vakkant egyet, valószínűleg ő is nyugtázta, hogy ismeri a fiút. Mikor odaér, megérinti a vállát, és ekkor fedezi fel, hogy valóban szerelme az.*
-Szia! Mi lelt?
*Nézett végig fehér ruházatán, és szélesen elmosolyodott.*
-Eddig azt hittem, te a sötét ruhákat kedveled, de sosem lehet téged kiismerni...
*Kuncogott magában, megölelte, és üdvözlésképp egy gyors puszit adott a fiú ajkaira.*
-Tényleg.... hogyhogy ennyire fehér vagy?
* Hüledezett, de ez is épp olyan jól állt rajta, mint a sötét. Lara egy fehér ujjatlan felsőt viselt, egy egyszerű farmerral és tornacipővel, rajta a talár, aminek szintén fel volt gyűrve ujja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holdfény sétány - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holdfény sétány
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: