Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holdfény sétány - Page 2 I_vote_lcapHoldfény sétány - Page 2 I_voting_barHoldfény sétány - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holdfény sétány

Go down 
+42
Anaina Elermin
Felicity Artmenson
Alise Ellwood
Noah Karl Pavel
Isabella Newton
Adam Kerphina
Kaen el Jericho
Kockadobás
Lumiére Etoiles
Alex Kerphina
Katherine Goldenlane
Vaszilij Potrevszkij
Natasha Potrevszkij
Reuben Varas
Hunyadvári Szevér
Játékmester
Blair St. Claire
Dorita Adelaida
Beatrice el Esposito
Deyan Serenity
Claire Fairchild
Samantha Radoslava
Mikhael Knyaz
Mila Zelenkova
Kalandmester
Boris Casimir Pavlov
Anelie Mei Xi
Natalia Tatiana Ridolf
Cat R. Morgan
Nessie di Alsiera
Gavrail T. Prandzheva-Z.
Lyra Baker
Aurora Valanthe Mediaris
Evangeline Elovics
Lara Corvin
Marco Mimieaux
Eira Eilertsen
Higashiyama Natsumi
Caleb Dawson
Kelly Wildheart
Alfons Gerard
Amelia Ellwood
46 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Amelia Ellwood
Nellondi polgár
Amelia Ellwood


Főkarakter : foldibianka15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Druida

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 7:35 pm

First topic message reminder :

-Csak úgy megkérdeztem. Az én nevem Amelia, Amelia Ellwood. Írországból. *Aztán Amelia elkezd nevetni, de ő maga sem tudja hogy min. Az az igazság, hogy mielőtt elindult volna becsiccsentett egy kicsikét. De hát olyan magányos. Mit csinálhatott volna egyedül abban az üres szobába. Így hát inkább kijött ebben a lenge ruhában. Az is lehet, hogy megfázik, de ez sem érdekli igazán.*-Bocsi, ha zavartalak akkor megyek is.* Majd Amelia elindulna, mikor egy faág elszakítja a ruhájának egyik pántját, és fedetlen keble egy pillanatra megmutatkozik. De csak egy pillanatra, mivel a szűzi lány azonnal megfogja a ruhát és eltakarja vele, és ismét elpirul.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 7:59 pm

* Érdeklődve hallgatja Aliset és kicsit lelombozódik, amikor rájön arra a tényre, hogy egy jó darabig nem tud majd mihez kezdeni magával, bár a lány társasága most nagyon jól jön neki. Örül is annak, hogy pont vele sikerült most találkoznia, már a tópartnál is érdekelte őt Alise élete.*
- Igen, valóban gyönyörű. * bólogat hevesen Felicity. Az újdonságok mindig lekötik a figyelmét, főleg, ha az az újdonság egy szép táj.*
- Londonból. Ott születtem, ott éltem le tizenhat évet. Egyszerűen imádom azt a várost, bár lehet csak azért, mert isteniek az ottani teák. * vonja meg vállát, miközben elmélkedik London városáról. Azért egy kicsit sajnálja, hogy messzebb került otthonától, viszont egyre jobban kezdi megszeretni ezt az iskolát. *
- Meg még a nevezetességek. A London Eye a kedvencem mindközül. * teszi hozzá vidáman. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 7:48 pm

~Nahát milyen bohókásan lépdel. Lehet, hogy ő is egy humorzsák. Ez nagyszerű!.*Figyelmesen hallgatja Felicity válaszát. *-Áhh értem. Hát én is valami ilyesmiért jöttem. Csak sétálni szerettem volna egy kicsit, tudod gondolkozni egy kicsit.Mondjuk, inkább csak a tájban gyönyörködtem, és teljesen máshol járt az eszem.*Mondata végére komikusan begörnyeszti a hátát és sóhajt egyet. Aztán visszaegyenesedik, hogy emberi testtartását visszanyerje.Amikor újra a lányra néz látja, hogy Felicityt is elvarázsolta a táj szépsége. Felicity vállára támasztja a könyökét.*-Ugye milyen szép.*Sóhajt.* Sok helyen jártam már Felicity, de eddig azok nyűgöztek le leginkább, ahol volt valamennyi mágia is. Tényleg te honnan jöttél?*Leveszi a könyökét a válláról, hogy most már ne a lányra támaszkodjon, és nyugodtan tudjon mesélni neki életéről.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 7:29 pm

* Abbahagyja a tyúklépegetést, hisz sose érne oda Alisehez, ha betartja ezt az eszméletesen lassú tempót. Odakocog a lányhoz, még mindig ott van arcán az a barátságos mosoly. Úgy érzi, msot talán nyíltabb tud lenni nem úgy, mint először, mikor Isoldával és a vele találkozott. Pár méterre van márcsak Alisetől, amikor a lány rögtön lerohamozza kérdésekkel. Mi tagadás Felicity sem gondolta volna, hogy találkozik itt bárkivel is, akit ismer egy kicsit. Sikeresen Alise elé ér. *
- Gondoltam itt is körülnézek, nem igazán ismerem még a helyet. * válaszolja mosolyogva. Hát igen, csak körülnéz, bár ami neki körülnézést jelent, az általában csak bambulás a semmibe.*
- És te? * teszi fel a kérdést ő is. Tekintetéből azonnal kiderül, hogy kíváncsi arra Alise mit keres itt, hátha ad neki ezzel valami ötletet. Hátha tud magával kezdeni valamit itt, a Holdfény sétányon. Most veszi csak észre, hogy milyen gyönyörű helyre tévedt. Csillogó szemekkel pillant körbe, a sétány teljességgel lenyűgözi őt. Nem igazán volt alkalma ilyesféle helyekre járnia, de ahogy elnézi lesz most bőven. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 7:18 pm

*Fejét éppen az ég felé emeli, hogy megcsodálhassa a csillagokat. Kicsit sem lassít, nem zavarja, hogy nem látja merre megy. A nyaka már kicsit fárad amikor a háta mögül hallja a nevét. Egy gyors mozdulattal megfordul, hisz alig ismer valakit, és, hogy valaki pont erre mászkál. Meglepő. Az arcáról teljes mértékben le lehetett olvasni a meglepettséget, elég őszinte ember, általában, Amikor meglátja Felicityt maga mögött, rögtön megismeri, elvégre nem rég találkoztak először. Még a nevére is emlékszik, pedig hát az Ő memóriája pfuu. A lány még oda sem ért szinte kapálózva integet neki, miközben kiált felé.*
- Héhééj szia Felicity! Hát te meg? Mi járatban erre felé?*Kérdezi tőle barátságos mosolyával. Örül, hogy van társasága, habár erre még nem nagyon jött rá.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 7:01 pm

* Most aztán nagy fába vágja fejszéjét, ugyanis alig ér ki a birtokról, máris egy távolabbi helyre igyekszik. Fogalma sincs mi lehet ott, vagyhogy mi vár majd rá, de kíváncsi a többi érdekességre is. A Holdfény sétányon sétál, nem siet, inkább szórakozásból tyúklépésekkel halad. A tájat fürkészi és az embereket, akik mellette sietnek el ügyes-bajos gondjaik intézése végett. Néha elgondolkodik azon, vajon az ő élete is így fog-e telni, hogy mindennap siet valahová. Nem igazán szeretne ilyen életet élni, már így is hozzá van szokva a lassú életmódhoz, ahogy a mondás tartja: Lassan jársz, tovább élsz. Egy ismerős alakot vél felfedezni nem is olyan messze tőle. *
- Alise! * kiált oda a lánynak egy mosollyal arcán.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 6:54 pm

*Alise lassan, nyugodtan sétálgat a Holdfény sétányon. Nagyon nyugodt kis hely, csendes, és gyönyörű. Szinte percenként merül el a táj szépségében, aztán néha visszaröppenget a valóságba. Dehát mit csináljon, ízig vérig álmodozó. Ritkán jár a valóságban. Most kivételesen egyedül sétálgat, így legalább tud egy kicsit gondolkodni is. Lassacskán ugyan,de kezd belerázódni az itteni diákéletbe, azonban második célja még várat magára, hogy szerezzen egy olyan barátot aki korban közel áll hozzá, és tényleg barát ként fordulhat hozzá. A társulatban volt féltucat "második " apja és "második" anyja, azonban a korabeli varázslókkal, lényekkel, emberekkel nem sokat találkozott. Azonban emiatt egy cseppet sincs elkenődve, nem lehet ilyen egyszerűen letörölni mosolyát, ami mindig ott díszeleg arcocskáján.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 9:18 pm

- De nem miattad. Hanem Oliver miatt. Aki egyet ért Oliverrel, vagy aki Oliver közelében van, az nem lehet jó ember. Ezért is mondtam, hogy csalódtam benned, mert úgy ismertelek meg, mint aki nem keveredik olyan társaságba, mint ami a Roxfortban volt. Én tudom, hogy jó ember vagy. Annyira nem vagyok rossz emberismerő. *nézek mélyen a fiú szemébe és hogyha engedi, akkor lágyan megszorítom a kezét. Nem is tudom, hogy mit vár, mit mondjak, de az biztos, hogy ez most a szívemből jött, és ez a hangomon is hallatszik. Én sem akarok erről a témáról beszélni, azt hittem, hogy ezt már lezártuk, nem értem, hogy a fiú miért hozza fel megint a témát. Hamarosan elvégzem a varázslatot és Noah immár egészségesen, remélhetőleg fájdalmak nélkül ücsörög mellettem a padon. Mikor őszintén kijelentem, hogy mire is gondoltam, a fiú megdöbbentnek látszik és el is fordul. Fogalmam sincs, hogy mit mondhattam, mi rosszat, vagy megdöbbentőt mondhattam, így ismét megfogom a fú kezét és megszorítom, remélve, hogy rám néz.*
- Valami rosszat mondtam? *fúrom a szemébe a sajátomat és kíváncsian pislogok, hogy mi is történhetett.*
- Azt hiszem, ideje mennünk... *motyogom és zavartan állok fel a padról, elengedve Noah kezét és várakozóan nézek rá, hogy jöjjön utánam. Már elmúlt a takarodó, úgyhogy ideje visszatérni a Kúriába. És amúgy is eléggé kínos a helyzet kettőnk között. Talán nem is tetszem Noah-nak, csak beképzeltem. Vagy ilyesmi... Szívás!*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 9:05 pm

- Honnan tudod, hogy nem pont azért van ez, mert nem vagyok jó ember? És igazából te is eléggé megkérdőjelezted a múltkor hogy milyen is vagyok valójában. Még valami csalódottsághoz hasonló dolgot is emlegettél, ha jól emlékszem... * hozom fel a kényes témát. Igazából nem akarom elrontani az esténket, csak úgy gondolom tényleg jó lenne még egyszer átrágni a dolgot. Gondolkodtam elég sokat ugyanis, és arra jutottam, hogy igazából én is meg lehetnék sértve azért, amit feltételezett rólam.
Kicsit megrázom a fejem és elhesegetem a gondolatot, most lehet nem kellene erről beszélgetnünk, pláne, hogy ennyire jól alakulnak a dolgok.
Bells varázslata sikerül, én pedig miután megérzem az ujjait nyakamon a táj felé fordulok. Itt az idő, hogy bocsánatot kérjek az előbbi megjegyzésemért, és azért, hogy ünneprontó voltam. *
- Sajnálom az előzőt! * mondom, majd mikor a lány kiböki, hogy mire is gondolt az előbb némaságba burkolózom. Arcom vörösre vált, ami nem igazán látható ebben a félhomályban, azonban én teljesen zavarba jövök. Soha nem fordult még elő velem,hogy egy lány udvaroljon nekem. Mindig is úgy gondoltam ez a férfi dolga, és őszintén talán kicsit a hiúságomat is bántja. Hiszen nekem kellene megtennem az első lépést, nem pedig neki. De most mit csináljak, mit mondjak? Hogy maradjunk a normál felállásnál? Ez szarabbul hangzana, mint bármilyen szakítós duma. Holott nem arról van szó, hogy nem érdekel, hanem arról, hogy nyomul... Én akarok nyomulni, én akarom a karjaimba kapni, és én akarom megtenni azt a bizonyos első lépést... *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 8:52 pm

*Aggódva hallgatom, ahogy Noah közli, hogy még nincs valami jól. Emlékeztetem, hogy mágusok vagyunk - vagy mi a szösz - úgyhogy simán meg tudnánk gyógyítani magunkat. Gyorsan egy közeli padhoz húzom és felajánlom a szolgálataimat, illetve a természet szolgálatait. A kérdésre felvonom a szemöldököm és elgondolkozom rajta.*
- Halottakkal? Ugyan már! Attól még, hogy látod a halottakat és tudsz néhány durva varázslatot, nem vagy rossz ember. És lehet, hogy a természet egy-egy varázslat után elfordulna tőled, de ezt nem teszik olyan gyakran. És amúgy is, én varázsolok, nem te. *öltöm ki rá pajkosan a nyelvem, ahogy elmesélem, hogy nekem mi a véleményem erről az egész dologról. A varázslat természetesen sikerül, hiszen miért is ne sikerülne? Egész jó vagyok Természetmágiából, és ez nem is olyan nehéz varázslat, Noah-nak sem voltak olyan erőteljes sérülései, inkább csak valószínű a bordáinál az izma húzódhatott meg, és a nyakánál is hasonlóan. Mikor végzek a gyógyítással, lágyan végighúzom az ujjaimat is Noah nyakán, mire a fiú nagyot nyel és elfordítja a fejét. Erre lopva elmosolyodom és nem veszem le a pillantásomat róla, néha az ajkára siklik a tekintetem, de végig az arcát nézem. Lassan visszafordul felé és egy kérdést tesz fel, amire kicsit meglepődök.*
- Öhm... Nem, semmi... *pirul el és sütöm le a szememet. Sajnos a mosolyt nem tudom letörölni az arcomról, de nem is szeretném. Lassan visszaemelem a tekintetem Noah-ra és mélyen a szemébe nézek.*
- Csak azon gondolkoztam, hogy mit szóltál volna, hogyha megpusziltam volna a nyakad. *vallom be és elég vörös lesz a fejem, és a hajam alja is elkezd vörös fényben játszani, amit a fiú nem biztos, hogy észre vesz, lévén sötét van, meg minden... A szárnyaim lágyan remegni kezdenek, miközben igyekszem elsüllyedni azért, amiért ennnnyre őszinte voltam.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 8:43 pm

- Nocsak, tényleg? * kérdezem a lányt vigyorogva, mikor a gyógyító varázslatokról kezd el beszélni. Nem, nem akarom kinevetni csak egyszerűen annyira aranyos, mikor ilyen aggódó. Imádom, amiért észre sem veszi azt, hogy mennyire meg tudja mások szívét dobogtatni a viselkedésével, a szerénységével. Hangosan kacagok, majd mikor leültet az egyik közeli padra körbe mutat a fákra. *
- Gondolod, hogy szívesen meggyógyítanának a fák? Hiszen élettelen dolgokkal kóperálok, nincs ez ellenükre? * teszem fel a költői kérdést, majd elkomorulok. Hát nem olyan vagyok amilyen régen, és amilyen akartam valaha is lenni. A halottakhoz való kötődésem, csak hab a tortán. Vajon a természet úgy gondolja, hogy én vagyok olyan fontos személy, hogy segítenie kell nekem a gyógyulásban? Én nem vagyok ebben olyan biztos...
Ettől függetlenül gyógyításban részesülök. Pálcáját végighúzza a mellkasomon, nyakamon, majd pálcáját ujja is követi. Feje oldalra billen, úgy néz rám, én pedig erőteljes késztetést érzek arra, hogy kedvességéért magamhoz húzzam. Nagyot nyelek, önkéntelenül is megnyalom a számat, majd kiragadva magam a kellemes pillanatokból a tájat kezdem bámulni. *
- Valami baj van? Olyan érdekesen néztél rám az előbb! * teszem fel a világ talán leghülyébb kérdését, és remélem nem veszi piszkálódásnak.. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 8:14 pm

*Örülök, hogy Noah végül eljött, habár igazából gonosznak érzem magam, hogy egy ilyen óra után még elvárom tőle, hogy romantikus sétát tegyünk a sétányon, amikor lehet, hogy alig tud menni, vagy ilyesmi. Bár annyira nem gondoltam bele, hogy ilyen nehézkesen tud mozogni és hogy ennyire fájnak a bordái és társai. Egy lágy puszival köszöntöm, amire ő is belepirul, meg én is. Fura, mert barátok között szokás a puszi, de úgy tűnik, hogy mi nem igazán tartozunk a barát kategóriába. Legalábbis én biztos, hogy nem tartom Noah-t a barátomnak. Remélem, hogy ő sem engem. Bár, amit múltkor műveltem, meg tudnám érteni, hogy kerülni akar, vagy ilyesmi, de úgy tűnt, hogy igazán megbocsájtott nekem és egész jól kijövünk azóta. Remélem, hogy ki is fogunk jönni...*
- Tudod, hogy kb. háromféle gyógyító varázslatunk van? *nevetem el magamat és kérdőn nézek rá, habár az aggodalom nem tűnik el a szememből és a pálcám után kutatok.*
- A Természetmágiásat még el is tudjuk végezni, mert itt vannak a fák, akik biztosan boldogan segítenek neked, hogy újra egészséges legyél. *mosolyodom el, és lágyan a kezébe csúsztatom a sajátomat. Érzem, hogy kicsit furcsán érinti, talán meg is rezzen picit, így elgondolkodom, hogy visszahúzom a kezemet, de végül nem teszem. Noah kijelenti, hogy majd leül, hogyha fáj, mire felháborodottan pislogok.*
- Na állj! Gyere, ülj le most! *húzom egy közeli padhoz a fút, majd tényleg előveszem a pálcámat és elvégzem rajta az Azonnali gyógyítás varázslatot, pálcámat végighúzva a bordáin, és a nyakán. Elgondolkozom rajta, hogy mi lenne, hogyha az ujjaimmal, vagy az ajkammal végezhetném el a varázslatot, de mivel koncentrálnom kell, gyorsan kiverem a fejemből a gondolatot. A varázslat sikeres, és ahogy mellé ülök, lágyan mégiscsak végighúzom a nyakán az ujjamat.*
- Azt hiszem, egész jól sikerült. *döntöm oldalra a fejemet és kicsit elgondolkozom.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 8:02 pm

* Lassan bicegve érkezem meg, majd elnyomom a legbájosabb mosolyomat. Tudom hogy ez az, amivel bárkit leveszek a lábáról azonnal, ezt még Isa mondta, mikor együtt laktunk. Igen, Isa! A gyámom, akit már hónapok óta nem láttam. Igazán megkedveltem, nem olyan, mint az anyám, hanem mint a legjobb barátom, a nővérem. Napok óta azon gondolkodom, hogy írnom kellene neki... hogy mesélnem kellene Bellsről... és arról hogy van egy lány, aki tetszik, és akit pont úgy hivnak mint őt, a megmentőmet! Vajon az én Bellsem is meg fog egyszer menteni? Vajon benne is benne van a vágy azután, hogy jót cselekedjen? *
- Hát már jobban, fogjuk rá! * mosolygom, majd egy apró pír száguld végig az arcomon, mikor megpuszil. Kezét a kezembe ejti, én pedig kitágult pupillákkal nézem az arcát, azt a gyönyörűt. Kezdenek a dolgok komplikálttá válni, a kézfogás már nem kifejezetten a barátság jele, én pedig nem tudom most ezzel mit is kezdjek. Imádom ezt a lányt, annyira szép és kedves, és okos... de nem tudom, hogy tényleg rám van-e szüksége. Mármint senki nem akar egy lelkileg instabil barátot magának, akinek tragédiák sorozata volt az élete, és aki néha mindenkinél bunkóbb. Nem akarom megbántani, nem akarok neki fájdalmat okozni! Tanácstalan vagyok ezzel az egésszel kapcsolatban, viszont az igaz, hogy ettől függetlenül is csak ő jár az eszembe a nap 80%-ban... már amit ébren töltök.
Túl nagy baj ez nekem... *
- Nem történt semmi gond, egyértelmű, hogy ha jönnöd kell, hát jössz! És nem, semmi baj, tényleg, max leülünk egy padra, ha nagyon fájna... * szorítom meg az ujjait finoman, majd lassú tempóban elindulok és húzom magam után.. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 7:42 pm

*Leszállva meglegyezgetem néhányszor a szárnyamat, majd kicsit meg s igazítom őket és összezárom. Meglátom Noah alakját is, ahogy feltűnik a sétány végén, és elmosolyodom. A kisfiús mosolyától el tudnék olvadni, habár akarva-akaratlanul is eszembe jut Oliver, ahogy rá nézek. Annyira hasonlítanak. Hogyha Oli nem "romlott" volna meg, biztos, hogy olyan lett volna, mint Noah. És ez kellemetlen. Mindegy is, lassan odasétálok hozzá és szívem szerint megölelném, de tudom, hogy nincs a legjobban.*
- Szia Noah! *köszöntöm és közelebb hajolok hozzá, két puszit nyomva az arcára.*
- Jobban vagy már? Voltál a Gyengélkedőn? Bocs, hogy nem vártalak meg, de be kellett ugranom a Jégvilágba... *kezdem el a bocsánatkérések sorát, és aggódva nézek a fiúra, miközben lágyan megfogom a kezét és együtt érzően megszorítom. Kis pír fut végig az arcomon, ahogy rámosolyogok és kicsit zavarba is jövök. A szárnyaim remegni kezdenek, és a lágy szellő is táncot jár a tollaimmal és a hajfürtjeimmel.*
- Azért akartam itt találkozni, mert múltkor errefelé nem sétáltunk, és iszonyat szép este a sétány. De ha tudom, hogy ennyire nem vagy jól... *mosolyodom el lágyan, majd ismét aggódva pislogok a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 7:36 pm

* A délutáni óra nem volt éppen kedveme való. Az egy dolog, hogy sikerült összefutnom olyan emberekkel, akikkel egyébként soha az életben nem állnék szóba, de hogy még mindezek mellett kárt is tettek bennem... nos az mindennek a teteje volt.
Lassú és fájdalmas léptekkel igyekszem a Bells-el megbeszélt találka helyre, hiszen már napokkal ezelőtt lefixáltuk, hogy találkozni fogunk. Nem, ez nem randi... ez csak... amolyan "szeretjük egymás társaságát" találkozás. Még akkor is, ha mostanában túl sokszor jut eszembe, és túl sokszor gondolok arra, mi lenne, ha kettőnk között más is lenne nem csak barátság. Kezemmel végigsimítok a mellkasomon, hiszen a bordámat nagyon durván megütöttem. Megropogtatom a nyakamat is és próbálok úgy tenni, mintha egyáltalán nem látszódna annak a démonnak a keze nyoma a torkomon. Nem hiába, bivaly erős volt ám, és tényleg szerencse, hogy komolyabb bajom nem esett.
Végre megérkezem a megbeszélt találka helyre és már messziről kiszúrom a lányt. Magassarkújában és csinos ruhájában nem lehet nem rá figyelni. Csodás szárnyai körülölelik kecses testét, én pedig akaratlanul is felsóhajtok. Még mielőtt túl feltűnően nyálcsorgatnék, inkább felé indulok, kezemet a zsebembe süllyesztem, majd kisfiús mosollyal az arcomon megállok előtte. *
- Szép estét!
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 7:20 pm

*Ma egész délután a Jégvilágban dolgoztam, ami nem volt valami kellemes. Az igazat megvallva kicsit unalmas volt, lévén, hogy tél van (hál'isten, lassan tavasz) és ilyenkor nem sokan járnak cukrászdába. no, meg ma délután gyakorlati óra volt, így a legtöbb diák kifáradt, elfáradt és inkább a szobájában, vagy csak simán a Kúriában pihen és nem a Jégvilágban tölti felesleges perceit. Nekem is már csak néhány percem van, mielőtt bezárok. Habár ma be sem kellett volna jönnöm, az egyik kollégám beteget jelentett az utolsó két órájára, így nekem kellett beugranom előtte. Kellemetlen, de hát sajnos ez van. Legalább kapok plusz fizetést. 8 után, mikor kitessékelem az összes vendéget gyorsan bezárok, hiszen "randim" van. Nem, igazából csak találkozó. Noahnak hagytam egy üzenetet, hogy hogyha szeretne, akkor sétáljunk egyet a Holdfény sétányon, ami este gyönyörű. Múltkor is - mikor kibékültünk - sétálunk egyet, de ide nem jutottunk el, amit nagyon sajnálok. A Jégvilágtól szárnyon érkezem ide, így a hajam kicsit összeborzolódik, de talán még előnyömre is válhat. Egy fekete farmert viselek, egy csinos magas, de telitalpú fekete cipőt és egy hosszú, fehér szövetkabátot. A szárnyamat lassan meglegyintem és körbenézek, hogy a fiú vajon itt van-e már (és hogy egyáltalán eljön-e.)*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 4:21 pm

- Azt mondtad, tisztelet a kivételnek, már ha az vagyok. Szóval ha nem vagyok kivétel, akkor már rögtön nem jár a tisztelet? *Teszi fel újra a kérdést, átfogalmazva, hátha így érthetőbb a fiú számára. Látja, hogy a fiút azért nem különösebben érdekli a hosszas kifejtés, de ő döntött úgy végül, hogy beszélgessenek, szóval ez mondhatni ezzel jár. Lassan az ő süteménye is elfogy, mire kicsit csalódottan pislog a tányérjára. Afféle pótcselekvés is volt az evés beszélgetés közben, gondolkozik rajta, ne rendeljen-e egy kávét, hogy tudja kavargatni a kanállal. Aztán Adam elmereng a kérdésen, de láthatóan már távozni készül.* - Akkor mindegy. Lehet, hogy tényleg csak véletlen. *Megvonja a vállát, végülis nem az ő dolga felkutatni, hogyha Elijah és Adam titokban rokonok. Ahogy tudja, Elijah amúgysem bírja nagyon az anyját, a családja többi részét meg nem ismeri, szóval nem tudná elképzelni, hogy lelkesen ugorjon egy megkerült iker nyakába.* - További szép napot. *Mondja végül, látván, hogy Adam távozni készül, de ő még valóban rendel egy kávét magának, szóval marad egy ideig, a süteményezőben ücsörögve.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 4:15 pm

*Értetlkedve próbálja követni a lány gondolatmenetét, de nem sok sikerrel.* Mi? *Kapja fel a fejét.* Kiket? A kivételeket, vagy azokat, akik a külsőt részesítik előnyben? He? *Ráncolja a homlokát, valahol lemaradt, de végülis mindegy, mert a vámpírlány hosszas magyarázatba kezd, amiből Adam végül kihámozza az igazságtartalmat. Csak hümmög, míg beszélgetőpartnere folytatja a sütizést, ő már végzett a csigájával.* Aha. *Vonja meg a vállát, ő legtöbbször ágyba szokott bújni azzal, aki az esete, csak hát olyan ritkán van ilyen, hogy végül kikötött Emmánál, és egyenlőre most egy megfelelő szintet mutat az a kapcsolat, aztán majd az idő eldönti, hogy akarnak-e mást is egymástól.* Persze hogy van, de ha mindig ilyen szigorúan beskatyulyáznánk a különbségeket, akkor az isten sem tudná követni, hogy ki bukik kire. Nekem aztán olyan mindegy, ahogy esik, úgy puffan. *Nem csábításnak, csak kötözködésnek szánta a hasonlóságát a lány pasijával. Feláll, most már tényleg ideje mennie. Viszont annyira nem tiszteletlen, hogy ne varrja el a szálakat. Megmarkolja a széktámlát, és úgy mereng el a kérdésen.* Kétpetéjű ikrem? Nem tudok róla. Kölyök voltam, amikor a nevelőapám magához vett. Rég volt. Csak mondta volna, ha nem egyedül vagyok. *Felkapja a dzsekijét, de még megvárja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 4:02 pm

*Felemeli a kezét, jelezve, hogy nála aztán nincs víz, egy korty meg pláne nem. Ha hordana magával, akkor már rendes mennyiségben, nem csak néhány cseppet, de... nem igazán van szüksége vízre, valljuk be. Pláne nem ilyenkor, amikor még meleg sincs, és bármelyik sarkon tud venni valami ihatót körülbelül ha nagyon akar.* - Mert ha én nem vagyok kivétel, akkor már rögtön nem tiszteled őket? Egyébként meg van különbség aközött, hogy valakit vonzónak tartok, és hogy az "esetem". És attól, hogy járok valakivel, nem biztos, hogy automatikusan mindenkinek az ágyába akarok mászni aki hasonlóan néz ki. *Magyarázza tovább, és kicsit elgondolkozva dugja a szájába a villát, a nyelvével letisztogatva róla a sütemény maradékát.* - Mind a kettő fontos valamilyen szinten. De azt hiszem, hogyha valakinek a belső tulajdonságai tetszenek, előbb vagy utóbb akkor is megszereted a külsejét, hogyha véletlenül nem tartottad annyira vonzónak elsőre... szóval rövidtávon a külső a fontos, hosszútávon a belső. *Vonja le végül a következtetést, és hátradől a széken.* - A végén még kiderül, hogy elcseréltek a kórházban, vagy valami. Nincs kétpetéjű ikertestvéred akivel nem hasonlítotok?
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:47 pm

*Megrázza a fejét, nem, tényleg nem a maffiával kapcsolatos a sztori, de úgysem megy most bele, hogy elmesélje, talán majd egyszer. Letörli a bajszot, nem zavarta nagyon, úgysem látja többet ezeket a járókelőket.* Csak egy korty kellett volna, de sebaj. *Lecsusszan a székről, és nem, nem kólát vesz, az egészségtelen, hanem vizet. Azt kezdi el benyakalni, de végül nem áll meg egy kortynál. Visszaül Thaliához, bár lassan ideje lenne a dolgára is menni. A kérdésen, ami lesújtó arckifejezéssel párosul, álldörzsölgetve vállat von, nem tud nem mosolyogni.* Mittudomén, a legtöbbeket a másik külseje fog meg. Tisztelet a kivételnek. Már ha az vagy. *Vet egy kétértelmű pillantást a lányra, nem tudja eldönteni, hogy csak álszent, vagy bárki lehet, aki Elijah-val azonos jellemmel rendelkezik.* Külső vagy belső? Melyik a fontos? *könyököl az asztalra, és kiváncsian vár a lány válaszára, hogy mi fogta meg a srácban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:28 pm

- Ó, szóval tényleg a maffiával van valami. Értem. *Bólint mindent tudóan amikor Adam kijelenti, hogy nincs jogosultsága elmesélni a dolgot. A süteményezőben ő békésen elvan a sütijével, amin különféle gyümölcsök vannak, valahogy előnyben részesíti, mint a csokoládét.* - Bajszod van. *Jegyzi meg, nem nagyon csinál titkot a dologból, hadd vegye észre magát a fiú. Úgyis cikibb lenne, ha mondjuk nem szólna, és később így menne ki az utcára... megfordul a fejében, hogy talán inkább ezt kellett volna, szándékosan, de már úgyis késő. Arra, hogy van-e vize, felvonja a szemöldökét.* - Nem igazán hordok magamnál. Miért nem veszel egy kólát vagy valami? Ha meg tudtál volna hívni, csak van nálad még annyi. *Mondja egyszerűen, ő aligha fogja fizetni a srác italát, bár minden bizonnyal nem is kell majd.* - Persze, hogy nem. *Hagyja rá végül a vagyonos dologra, majd a következő mondatra afféle "ezt most komolyan gondolod?", lesújtó pillantást vet Adamre.* - Mi olyan érdekes rajta? Miből gondolod, hogy a külseje miatt vagyok Elijahval?
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 10:58 am

*Azzal már nincsen gondja, hogy Tálja visszahúzza a kezét, nem akarta ő fogdosni, csak az elrohanást hivatott megakadályozni a mozdulat. Ellenben a lehiggadáson ő is lemerevedik, a végén még kiderül, hogy szociális gesztusokkal jobban lehet érvényesülni.* Hát... ez nagyon hosszú, és bonyolult, és nem hinném, hogy fel vagyok jogosítva, hogy elmondjam. *Biccent, és mennek tehát a süteményezőbe, végülis neki nem gond ha a lány nem hívatja meg magát, csak egy békeajánlat volt, de mindenki magának fizet. Egy jó nagy kakaóscsigát vesz, rengeteg porcukorral, ezért amikor beleharap, utóbbi totálisan beteríti az arcát orr alatt. Törölgeti rendelületlenül, a kakaótól pedig bajsza is kerekedik, mint egy ovisnak, ezt még nem veszi észre. Lehuppan az egyik asztalhoz, hiszen azok is vannak, és megvárja a lányt is. Hátradőlve gondolkozik egy reális válaszon.* Nem szokásom lopni, csak.. *Ráncolja a homlokát, és tekergeti lefelé a csigát. Inni nem vett, basszus. Pedig jó tömény a cukormennyiség, összeragad a szája.* Nincsen vized? *Kérdez vissza eltérve a tárgytól.* A vagyon pedig amúgy sem az én világom, sosem vonzott ilyesmi. *Rágja a száját, mert nem akarózdik neki színt vallani.* Tudod nem csak a vagyon miatt keveredhet valaki zűrbe. *A válaszon elmereng, fogalma sincsen az illetőről, de hát ez az ő antiszoc viselkedése miatt nem meglepő* Várj csak... a párod? *Elvigyorodik.* Hasolítok rá? Ezek szerint a magamfajta fickóra buksz? Ez érdekes.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 10:32 am

*Valljuk be, eléggé meglepődik, mikor a fiú utána nyúl, és elsőre nem épp arra gondol, hogy a másik beszélgetni akar... talán csak megunta a tettetést, és most jön az, hogy igazából tényleg vette fel Elijah alakját, és... de nem, nem tűnik illúziónak a dolog, mintha valóban így nézne ki, mintha mindig is így nézett volna ki. Azért kényelmetlenül érzi magát az érintéstől, és nem durván, de határozottan elhúzza a karját, viszont mégis marad, és érdeklődve hallgatja, hogy eléggé rájuk jár a rúd mostanában.* - Itt valahogy mindig történik valami. Mégis miért akarnak kinyírni? Csak nem loptál meg valami nagy maffiavezért? Netán ékszerek? Arany? Drog? *Próbálja kicsit elviccelni talán a dolgot, bár érdekes lenne, ha kiderülne, hogy tényleg hasonlóról van szó, és Adam majd szépen megpróbálja leütni, hogy túl sokat tud. A kézfogást elfogadja, és bólint.* - Thalia Lester, Naxeldir. *Ő nem volt még itt Noah idejében, így nem köti össze, hogy ugyanaz a vezetéknév mint a szakvezető esetében, de az biztos, hogy nem Price. Mikor viszont a fiú láthatóan meg akarná hívni, megcsóválja a fejét.* - Hagyd csak, nálam is van pénz. De mehetünk. *Egyezik bele a süteményezésbe, csak épp szívesebben fizetné magának. Választ magának egy gyümölcsös süteményt, és alighanem leülnek az egyik asztalhoz, állva mégsem kényelmes enni. Mostmár nem takargatja annyira a gyűrűt, nem is mutogatja, de észrevehető.* - Nem, Elijahnak hívják. Ezek szerint abszolút nem ismered? Pedig tényleg borzasztóan hasonlítotok.
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 10:14 am

*A visszadobott labdán először mosolyogna, aztán rájön végre, hogy túllőtt a célon. Megint. Amikor a lány távozna, akkor utánanyúl, ezen már úgysem lehet rontani, maximum javítani, ha van egyátalán esély rá.* Jól van.. *Bólint, és nyel egyet. Zavartan végigsimít a tarkóján, és megrázza a fejét.* Az elmúlt időben mindenki velem szórakozik, na nem mintha olyan fontos lennék, de... *Nem tudja, hogy mit is mondjon, idegenről van szó. Mindegy.* Kissé sokan akartak kinyírni az elmúlt időszakban, sajnálom, ha zabos vagyok. *Vonja meg a vállát, aztán kezet nyújt.* Ha nincsen ilyen szándékod, Adam Kerhpina, Eramir. *Lép a lány mellé, és a süteményes felé int.* Hadd tegyem jóvá. *Nyúl bele a zsebébe, nem túl híres a vagyona, de zsebpénze van, amit szinte sosem költ el, mert a suliban, vagy Elláéknál rohad.* Válassz valamit, én is éhes vagyok. *Ha Thalia belemegy, akkor fizet kettőjüknek valamit, és attól függően, hogy a vámpír mennyire hajlandó, leülnek, ha nem, akkor max pulthoz állnak.* Ki a párod? Alex? Nem igazán hasonlítok rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 9:51 am

- Micsoda rendkívüli képességek! És mondd csak, te hogyan találsz új ismerősöket, hogyha senkihez nem szólsz hozzá, akivel előtte nem beszéltél? Az úgy elég bonyolult lehet. *Ő sem az a tipikus mindenkivel csevegő, közvetlen alak, és legtöbbször idegeneket sem szólít le az utca közepén, de azért mégis szokott ismeretlenekkel beszélgetni, elvégre... így születnek az új ismeretségek. Arra, hogy kit érdekel, hogy nő, csak a szemeit forgatja.* - Hát jó, ha ennyire savanyú vagy... Adam. Nem áll szándékomban olyanokkal csevegni, akik láthatóan a hátuk közepére sem kívánnak. Ennyire még akkor sem érdekelsz ha csontra ugyanúgy nézel ki mint a párom. *Megcsóválja a fejét, majd egyszerűen kikerüli a srácot, és hogyha az nem szól utána, akkor bizony távozik.* - További szép napot! *Szól még vissza, és megy süteményezni.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Holdfény sétány - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Holdfény sétány - Page 2 Tek50b7a117a1b218325862

Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 9:46 am

*Meglepődik, a fenyegetés be szokott vállni, a kiscsaj viszont állja a tekintetét. Ezen már visszakozik, és elismerően bólint, az agresszív fintorból viszont nem enged.* Beszélgetést? Minek? Nem is ismersz. *Lép most már kissé hátrébb, végeredményben nem fogja itt szétszedni a lányt, akiről nem is sejti, hogy miféle, és hogy talán azonosak az esélyek. A varázslatra felmordul, nem érti, hogy a lány mit ügyködik, és hogy ki az Elijah egyátalán. Biztos valami szélhámos strici.* Jól teszed, menj csak utadra. *Bólint végül, és nem torolja meg a varázslatot, ha ez ellen nincsenek levédve, akkor nem gond, hogy nézegetik őket, Peter majd megoldja, ahogyan szokta. Emléktörlések, ilyesmik. Meghaituzzák Tálját.* Kit érdekel, hogy nő vagy? Lovagkorban élünk? Nem. Akkor meg ne pattogj itt nekem. Megteheted amit csak én, és tudom én, hogy az álszent kis csinos pofik mögött mik lapulnak rendszerint, úgyhogy ne szórakozz velem. *Aztán felsóhajt, uralkodnia kell az indulatain, mert a végén még a kanálisban végzi, hogy ha valami olyanba köt bele, akibe nem kéne.* Legyen jó napod. Adam vagyok. *Most ő fonja karba a kezét, és hunyorogva pillant a lányra, várakozóan, hogy vajon miért faggatózik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holdfény sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény sétány   Holdfény sétány - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holdfény sétány
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: