Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Noel Young kéglije - Page 2 I_vote_lcapNoel Young kéglije - Page 2 I_voting_barNoel Young kéglije - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Noel Young kéglije

Go down 
+5
Reuben Varas
Flame Torchwood
Kockadobás
Blagoy Ivo Lazar
Cirelin de Sovalon
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Noel Young kéglije - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 10:31 am

First topic message reminder :

Noel Young kéglije

A kereskedő negyed egyik közepesen forgalmas utcáján áll ez a ház. Emberek sétálnak el előtte minden nap, de nem igazán tulajdonítanak neki jelentőséget, maximum azt jegyzik meg, hogy mennyire régi, néhányan talán megjegyzéseket tesznek, hogy le kellene már bontani, nem lakni benne. Az egyetlen, ami talán feltűnő lehet a kétemeletes, keskeny, szürke, darabos vakolatú házon, az az élénk kékre festett ajtó, de még ezen is bőven meglátszik az idő vasfoga, hiába maradt meg a színe.
Ha belépsz a házba, továbbra is tapasztalhatod az elhagyatottságot, de furcsa módon a kinézetük ellenére a bútorok strapabíróak, az asztalokra nyugodtan pakolhatsz, és a kétes kinézetű székek sem fognak összecsuklani alattad. Igencsak zsúfoltnak tűnik, sokkal több bútor van, mint amennyi kellene ide, a ház pedig nem valami tágas, a lépcső is keskeny csigalépcső, hogy ne foglaljon helyet. Lent egy kisebb fürdőszobát találhatsz, és egy aprócska konyhát, az utcára néző ablakkal, fent pedig két hálószobát, semmi mást... vagy mégis?
Akad a házban még két ajtó. Legtöbbször, ha kinyitod az őket, csak falat találsz mögöttük, és különben sem nagyon van hely ahhoz, hogy valami befalazott helyiséget rejtsenek. Mélázhatsz azon, miért kerültek oda, ha nem nyílnak sehova... De lehet, hogy ha jó pillanatban nyitod ki őket, vagy épp a jó időben mászol be az egyik hatalmas, régi szekrénybe, netán ládába az emeleten, ez megváltozik.
Mióta új lakó költözött a házba, a zsúfoltságérzetet nem csak a bútorok keltik. Koszos, elhagyatott kávéscsészék, ruhadarabok, vagy épp tankönyvek az asztalokon, a pulton, a fotelekben, a könyvespolcon... Az újdonsült tulajdonos aligha a rend szeretetéről híres. Sőt, ha figyelmesen körbenézel, némelyik bútoron (vagy gyakrabban inkább a falon némelyik bútor mögött) égésnyomokat vehetsz észre, és az évekig ittlévő szárított virágcsokrok is eltűntek, amik sok helyen díszítették a házacskát. Elvétve találhatsz néhány dolgot, ami modernségével kivirít a környezetből, de a legfeltűnőbb alighanem egy mágiával megbűvölt számítógép az egyik emeleti hálószobában.

írta Ariana Ravenwood


Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 3:19 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Blagoy Ivo Lazar
Nellondi polgár
Blagoy Ivo Lazar


Főkarakter : Clína
Hozzászólások száma : 122
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : .
Noel Young kéglije - Page 2 Tek510ed0375bb152565263

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 3:03 pm

-Na, most kerek a történet! Mondjuk a kokain valóban jobb húzás volt a főhőstől. Az sokkal általánosabb a magsabb körökben, extasyt meg a hozzám hasonló lámák adnának egy sokat tapasztalt zenésznek. *Ő is próbál komoly maradni, de persze a mosoly ott bujkál a szája szegletében.* -Lazulj, én is röhögni hoztam. Amúgy, meglepően élethű a film, már ami a valóságot illeti. Mondjuka főhős inkább farkasember-szerű, mivel folyamatosan van, mondjuk... Áh, de le ne lőjem már a dolgot! Majd meglátod! Még mindig nem értem a tündér dolgot. A tündér is élő, értelmes lény, mint mi, nem hiszem hogy csak úgy be lehetne fogni. Vagy igen? *Az álom témára kihúzza magát a kanapén, és most ő vesz egy nagy levegőt, hogy gyorsan ledarálja a dolgokat.* -Egyik este lenéztem a Jenilliába, hogy megigyak valamit, amikor ott találtam Nataliát. Már a tekintetén látszott, hogy engem keres, mondjuk akkor nem értem, miért nem hozzám jött rögtön. Talán nem akart kívánósnak tűnni, vagy nem tudom. A lényeg, hogy megint belesodort egy jó közös ivászatba, és közben megitatott velem valami bájitalt, amitől azonnal beleszerettem. Érdekes érzés volt. Mindenesetre ő is ivott belőle, szóval csak nem lehetett valami méreg. Ezek után mindketten kidőltünk. De itt nem lett vége az estének, egy görög színházban tértünk magunkhoz, ahogy a Pillangókisasszonyt kellett volna előadnunk. Most megy a színházban, szóval nem lett volna nehéz, de a hoppmester, a rendező egy irgalmatlan nagy pöcs volt, folyamatosan ordibált velem, pedig tök jól ment az előadás. Aztán valami elromlott, nem tudom miért. Gondolom ilyenek az álmok. Más történt, mint amit varázsoltam, ezért a rendező lekevert egyet. Itt elpattant az agyam, és vérfarkassá változtam, felszegeztem egy rúdra és... *Itt egészen elhalkul, majd elakad a szava. Nagyokat kell nyelnie, mielőtt folytatni tudja.* -... és... Aszt hiszem megettem a szívét. *Leheli.* -Nati meg végig nézte. Aztán valaki lelőtt minket, és erre felriadtam. Nati ott volt az asztalnál, de elég kimerültnek tünt, el is köszönt elég hamar, pedig szerettem volna beszélni vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 2:46 pm

*Blagoy korántsem sokkol le annyira a történeten, mint amennyire kellett volna neki, amit határozottan csalódottan könyvel el, majd megvonja a vállát.* - Áh, a második album óta már leszoktak a drogokról, asszem. Különben is kokain volt, nem extasy. Csak aztán Dallont reggel felhívta a felesége és haza kellett mennie a kölykökhöz. *Fejezi be végül a sztorit, még mindig halálosan komolyan, majd a horrorfilmet kezdi forgatni a kezében, a tokot olvasgatva.* - Én a horrorfilmeken általában röhögök. Pláne a vérfarkasos horrorfilmeken, és pláne mióta láttam igazi vérfarkast. Jó, nem átváltozva, de na, tudom hogy körülbelül hogy viselkednek. Asszem. De kíváncsi vagyok rá. *Biccent végül, majd megvonja a vállát.* - Nem tudom, Flame imádja a tündéreket, és minden áron akar egyet, de mondtam neki, hogy az csak akkor működik, hogyha a tündér vele akar maradni. Na jó, nem értem én ezt az álmot, kezdd inkább az elején.
Vissza az elejére Go down
Blagoy Ivo Lazar
Nellondi polgár
Blagoy Ivo Lazar


Főkarakter : Clína
Hozzászólások száma : 122
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : .
Noel Young kéglije - Page 2 Tek510ed0375bb152565263

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 2:32 pm

*Öblösen felnevet a kacsintásra, majd követi befelé. Már a nagy levegővételnél gyanítja, hogy itt bizony nem unalmas napjainak ecsetelése lesz a téma. A történetet sokáig forgatja az agyában, végül kicsit darabosan szólal meg.*
-Hát... Jó, jó, de... Nincs benne konfliktus és tetőpont. Pont a lényeg marad ki, miszerint extasit kevertél a baracklevükbe, amivel akkor koccintotatok -az új barátság kezdetére-, amikor eldöntöttétek, hogy nem akartok alkoholizálni. *A személyeket persze valóban nem ismeri, de ez most számára nem ks lényeges.* -Ez egy ilyen vérfarkasos horror film, gondoltam úgyis telihold van, legalább legyen mitől rettegnünk.
*Nevetve mondja persze, hiszen tudja, hogy egyikük sem fog félni ma este. Minden a lehető legnagyobb rendben lesz. Holnap pedig frissen, és kisimulttá bűvölt arccal megy le péksütiért az egész csapatnak. Király lesz.*
-Amúgy miért akartok tündért fognai? Mire jó az? *Ha már úgyis dumálnak, akár bele is kezdhet a történetbe.* -Az én sztorimban állítólag kevés alkohol van, de az én koromban már (khm) ki tudhatja azt!? Van benne még ezen kívül fura álom, amiben vérfarkasként gyilkoltam, és Nati, akivel együtt ittunk, aztán belekerült az álmomba... Ez persze csak a trailer volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 2:17 pm

*Őt alig lehet rávenni bármivel is, hogy mondjuk elmenjen megnézni egy előadást a színházba... jó, Blagoy már rávette egyszer, de akkor is ott volt mellette, hogyha egyedül kellene végigülnie valamit, az már egy teljesen más téma. De ha valamire el lehetne cibálni így, az alighanem a Nyomorultak lenne. Arra, hogy Blagoy gyúr, csak a szemeit forgatja. Annyira nem tartja viccesnek a dolgot, hiszen ki tudja, mi lenne, ha valóban elszabadulna, és mondjuk Chris nem is lenne itthon... jó, ő is képes lenne elvégezni azt a varázslatot, amit a fiú a múltkor, de mégsem szívesen maradna egy "átváltozott vérfarkassal" kettesben.* - Akkor majd erősítünk a pántokon. *Kacsint rá végül Blagoyra, majd megvonja a vállát, és fapofával, gondolkodás nélkül kezdi önteni magából a szót.* - Ültem egy salátabárban és sakkoztam a helyi idősek klubjának döntőseivel, amikor hirtelen egyiküknek a torkán akadt egy olivabogyó, és addig fulladozott, hogy kénytelenek voltunk beszállítani a kórházba. Ott amíg körömrágva vártuk az eredményt, találkoztam Spencer Smith és Dallon Weekes párosával, mivel Brendon Urie-nak már megint sikerült eltörni a bokáját és ennek ellenére végigvinni az előadást, így ő is a kórházban volt. Sokáig beszélgettünk, elmondtam nekik, hogy már egy csomó koncertjükön voltam, és megmutattam nekik az aláírt fényképeket, amiket akkor kaptam, majd kértem Dallontól is, mert tőle még nem volt. Ezután pedig kivettünk egy hotelszobát és szenvedélyesen végigszeretkeztük az éjszakát hármasban. Alkohol nélkül. *Adja elő szemrebbenés nélkül. Valljuk be, improvizációban jó, mint a múltkor, mikor előadta Gimli és Legolas házasságának történetét... más kérdés, hogy Blagoy talán nem is tudja, kikről beszél. A DVD-re viszont ő néz értetlenül.* - Ez meg miről szól egyáltalán? *Nem, nem ismeri, így elsőre nem veszi a poént. A daimón visszaköszön, Noel pedig vállvon a kérdésre.* - Nem tudom, merre mászkálnak. Rashny nemrég volt itt, aztán átment, de szerintem azóta már nincsenek itthon. Amúgy jól vagyunk, Flame-mel tündéreket akarunk befogni valamikor este. És te?
Vissza az elejére Go down
Blagoy Ivo Lazar
Nellondi polgár
Blagoy Ivo Lazar


Főkarakter : Clína
Hozzászólások száma : 122
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : .
Noel Young kéglije - Page 2 Tek510ed0375bb152565263

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 1:53 pm

*Kicsit még fütyörészik is, a forradalmi dalt a Nyomorultakból. Legutóbb azt kezdték el próbálni, szóval eléggé a fülében maradt a dolog. Gyakorlott telihold túlélő, erre a három napra mindig szabadságot vesz ki, aminek a színészek nagyon örülnek, az igazgató meg kevésbé. Ilyenkor egy előadás sem megy, és csak remélni lehet, hogy ez nem gyanús senkinek. Noel ajtót nyit, és rögtön mosolyt varázsol a merengő srác arcára.*
-Tudod, gyúrok! Erősek azok a pántok. *Reagál vigyorogva a sör-kérdésre.* -Amúgy semmi érdekes. Legutóbb volt egy bizarr esetem, amikor berúgtam, de ezt majd bent elmesélem. Mondjuk vicces, hogy sosem kezdődik hülye történet úgy, hogy: ültem egy salátabárban és sakkoztam a helyi idősek klubjának döntőseivel... Mindig az a fránya alkohol!
*Beérve először is kipakol, majd a DvD-t Noel kezébe nyomja. Ha a srác ismeri a filmet, érteni fogja a poént, ha pedig nem, akkor meg fogja érteni, amikor elkezdik nézni. Mindenesetre már csupán megszokásból köszön a daimonnak (szigorúan francia akcentussal!), és mindennek, ami esetleg mozog, legyen az sétáló csésze, vagy bármi hasonló.*
-És veled? *Kérdezi, miközben lehuppan az ikonikus kanapéra.* -Te hogy vagy? Chris? Rashny? A huga?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 1:43 pm

*Már épp gondolkozik rajta, hogy előkaparja valahonnan a kanapé alól a könyvet, amit tegnap olvasott - Finny vagy sírógörcsöt, vagy szívrohamot kapna, hogyha látná, hogy bánik velük... de legalább olvas, na, és bűbájokkal különben is könnyen meg lehet javítani bármit ami elszakadt vagy összegyűrődött -, amikor Blagoy csönget. Vagyis nagy eséllyel Blagoy az, mivel mást nem várt, Flame-nek is megmondta, hogy lehetőleg ne teliholdkor vadásszanak tündérre, így eltolták néhány nappal... de a lány tegnap is figyelmeztetés nélkül állított be, szóval ki tudja. Az ablakon kipillantva viszont meggyőződik róla, hogy Blagoy az, szóval beengedi szépen, és végigméri, mit hozott.* - Szervusz. Sör egyébként van itt is, nem kellett volna ennyire felpakolnod, de ha elbírod, egye fene. Na mi újság? *Láthatóan egyedül van, bár persze attól még lehet, hogy a többiek a másik oldalon lebzselnek.*
Vissza az elejére Go down
Blagoy Ivo Lazar
Nellondi polgár
Blagoy Ivo Lazar


Főkarakter : Clína
Hozzászólások száma : 122
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : .
Noel Young kéglije - Page 2 Tek510ed0375bb152565263

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 1:26 pm

*Szép nap ez egy holdfényes estére, ugye? A vérfarkas már mozgolódik odabenn, de Blagoy -sápadtsága ellenére- majd kicsattan az örömtől. Biztonságba vonul, egy olyan helyre, ahol nem csupán tülélik, de meg is tudják állítani. Kimondhatatlanul hálás Chrisnek azért a varázslatért, amivel a fenevadat azonnal visszaűzi szentségtelen vackába. Épp ezért megfelelő számú (3-al osztható) sörrel, némi chipssel, és a poén kedvéért egy Ginger Snaps 1. DvD-t. A változás úgyis csak naplementekor következik be, addig joguk van jól érezni magukat.
~Utána pedig én érzem majd jól magam! Elharapom a kislány torkát és...~
~Igen, igen, ahogy mondod...~

Eléggé szánja a fenevadat, ezért nem szivatja halálra, ráhagyja vérgőzös gondolatait. Noel ajtaja előtt mélyet szippant a szabadság és barátság friss, rántotta illatú levegőjébe. A barátok otthona! Röviden becsönget, de azt már megállja, hogy bevonyítson az ablakon. Ma ez pont nem poén.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 12:35 pm

- Teljesen odavan érted. - Mit mondtál neki? - Azt, hogy zárkózott vagy, szó nélkül eltűnsz napokra hogyha épp úgy tartja kedved, és hogy ha bármi rosszat szólunk, rögtön visszatámadsz. *Rashny felvonja a szemöldökét ahogy Noelt hallgatja. Éppen a vásárolt cuccokat próbálják elosztani egyenlően Chris és az ő hűtője között, bár abban már megegyeztek, hogy ennek nem sok értelme van, úgyis mindenki táplálkozik mind a kettőből.* - Így ismertél meg? - Hát, az első néhány hétben nagyonis. Minek vettünk egyáltalán ennyi tojást? Az életben nem esszük meg. - Relcey rántottát kért. És azóta? *Noel megvonja a vállát, majd végignézi még egyszer a szatyrot, és minden benne maradt dologgal együtt a másik srác kezébe nyomja.* - Lassan megjön Blagoy. - Akkor én megyek át. Az őrült barátaidat inkább Chrisre meg rád hagyom. *Noel a szemeit forgatja, miközben Rashny valóban távozik a szatyorral a másik oldalra, majd felsóhajt, és alaposan nyújtózkodik egyet. Őrült barát... Cecile is ezt mondta, de nem őrült ő, csak... Végül megrázza a fejét, Cecile-en egyébként sem akar gondolkozni. A homlokát masszírozza, és közben visszasétál a nappaliba, várva, hogy Blagoy betoppanjon. Kíváncsi rá, hogy a másik mit fog szólni a pince állapotához.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 8:32 pm

*-A keksz azért keményebb.. *toldja hozzá, majd a kérdésre, hogy hol rajzanak, elmosolyodik.* -Nellond szélén, egy kicsit bonyolult elmagyarázni, de valamelyik zsebemben van egy térkép, azon rajta van. *iszogatja a teát, miután megette a banánját, és halkan hümmög egy sort. Nem, nem akar Elijah-ról beszélni, valahogy, túl furcsa az egész helyzet számára. Így inkább továbbsuhan a fiún, és koncentrál arra, aki itt van vele, emg arra, akiről éppen beszélgetnek. Ahogy hallgatja, nem annyira illenek Rashnnyra ezek a dolgok, de nincs mit tenni, talán ő más. Talán ami közöttük van, vagy rosszul látta. De van valami ebből a zárkózott stílusból, amikor elhúzódott.. De majd megismeri jobban. Minden esetre okosan, és szépen pislog, aztán legrosszabb esetben itt szunnyad el, vagy visszamászik a suliba, attól függően, meddig beszélgetnek, és talán még mennyi mindenről.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 8:25 pm

*A kérdésre elbizonytalanodik, és megint megvonja a vállát.* - Fogalmam sincs, de egy alma hatalmas nekik. Bár, ha felvágjuk... tényleg nem értek a tündérekhez. Filia kekszet kapott, meg epret. *Szögezi le, még mindig a saját tapasztalataihoz ragaszkodva.* - Áhá, akkor tényleg éjszaka kellene menni. Ha világítanak, csak könnyebb megtalálni őket... szóval hol is rajzanak? *Kérdez rá, mert ahogy kivette a szavakból, ez valami más hely, nem csak a Tündérkert. Az elhúzott szájat nem tudja mire vélni, de nem akar már ennyire belemászni a lány dolgaiba, így nem teszi meg. Más kérdés, hogy elég nehéz visszafognia magát, a jelleméből fakadóan, de na, csak nem akar mindenkit elüldözni maga mellől azzal, hogy beleszól a dolgaikba... nagyon. Arra, hogy milyennek ismerte meg, megvonja a vállát.* - Eléggé zárkózott. Nem szívesen beszél magáról, ritkán válaszol kérdésekre. Gyakran szó nélkül eltűnik akár napokra, ha épp úgy tartja kedve, és nem mondja meg hol volt. Nagyon is hajlamos hallgatózni. A legkisebb rossz szóra támadó és ellenséges lesz. *Sorolja, miközben a banánt bontogatja, majd majszolja. Majd tovább írja le Flame-nek a Rashnyval való ismerettsége első néhány hetében tapasztaltakat, továbbra is nagyrészt negatívumokat. Aztán alighanem majd máskor mennek tündérre vadászni.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 8:12 pm

*Nem, most bedurcizik egy kicsit, azt a lányok szokták, ő is megtehti egy kicsit, de csak annyira, hogy egedül maradjon a gondolataival.* -Ennyire törékenyek a tündérek fogai? *pislog értetlenkedve, majd elkapja a banánt, a teát letéve maga elé, mellé kibontja a banánt, és azt kezdi el rágcsálni.* -Olvasgattam róluk, de még nem eleget. Azt tudom, hogy van egy hely, ahol éjszaka rajzanak, ezért világítanak úgy.. Meg ott a Tündérkert, ott igazából mindig jelen vannak, bár ott minden világít. De igazából éjjel-nappal előjönnek, nappal elszórtan, egyesével. *mondja, mint nagy tündértudús, bár még csak egy könyvet olvasott ezekről a lényekről. Aztá beleharap a banánba, és azt kezdi el eszegetni, közben pedig figyel. És, a sötét srácok, akik mellette lesznek lovagok? Önkéntelenül is egy fél-démoni, parázsló, vörös szempár jelenik meg előtte, amire elhúzza a száját, és egy kissé magába zárkózik. Nem olyan dolog, amit akar, de olyan, amibe belesodródik. A fél-démon fiú.. Most meg egy árny-alak. Finoman vonja meg vállait.* -Inkább mesélj, te milyennek ismerted meg? Aztán, aztán.. Majd valamikor visszakeveredek az iskolába. *toldja hozzá, úgy mellékesen, igazából talán csak magának, bár kérdés, Noel kidobja-e, ha esetleg nagyon késő-sokáig beszélgetnek, vagy nem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 8:02 pm

- Meglesz. *Biccent arra, hogy kijavítja majd a lányt, majd ugyebár eltűnik a másik oldalon. Hátrapislog, mert számított rá, hogy Flame esetleg utána megy, de ez végülis nem történik meg. Úgy látszik, valóban nincs itthon senki, szóval nyugisan lesétál a hűtőhöz, kutat benne, és hamarosan visszatér három banánnal.* - Eper nincs, banán van. Az is puha, szóval nem fog beletörni a foguk, mint mondjuk az almába szerintem... *Egy banánt átad a lánynak, saját fogyasztásra, egyet magának, és egy elég lesz a tündéreknek alighanem, azok úgyis kicsik.* - De lehet jobban járnánk hogyha holnap vadásznánk... vagy inkább éjszaka jönnek elő? Csak mert elég késő van. Abszolút nem értek a tündérekhez. Egyáltalán hol akarsz rájuk vadászni? *Kérdezget, miközben leül a kanapéra a saját banánját bontogatva.* - Ami pedig Rashnyt illeti... nem hiszem, hogy épp ő a kedvesség mintaképe. De hogyha te meg vagy róla győződve, hogy az, akkor gondolom úgyis hiába magyaráznám az ellenkezőjét. Te is az a fajta lány vagy, aki a sötét srácokra bukik, akik majd csak mellette válnak szőke hercegekké?
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:44 pm

*Hangosan felnevet a fiú szavaira, hogy mi van, pontosabban mi nincs a hűtőben.* -Rendben, akkor keressünk egy boltot. Azt hiszem, az a biztos.. *mondja, majd amikor Noel prüszkölni kezd, akkor Flame abbahagyja a meteorozást, szépen az oldalára csatolja, lehuppan valami fotel-szerűségbe, vagy kanapéra, lerúgja a csizmáját, felhúzza lábait, mondhatni összegömbölyödik, és a kezében tartja a kis teáját, amit lassan fújogat.* -Lehet. Akkor.. megvárlak.. Aztán ha gondolod, ki is javíthatsz! *szól még a fiú után, kisé morogva, kissé dohogva, mert ő nem ismerte meg olyan nagyon rossz embernek ezt a bizonyos valakit. Csinált neki vacsorát, még beszélgettek is, tulajdonképpen kedvesket is mondott. De rózsaszín szemüveg? Zachary is piszkálta, de.. Megcsóválja a fejét, és inkább nekiáll kortyolgatni a bögréjéből, amíg a fiú visszatér, nem nagyon szeretne ezen naaagyon hosszasan töprengeni. Főleg, mert nagyon kivel sincs megbeszélnie, másfelől meg ugye.. Fene se tudja, mi igaz ebből a sokmindenből, és mi nem, vagy mit érez ő pontosan. Most azért jöttek, hogy tündérre vadásszanak, és ez teszi ennyire boldoggá! Jó, csalogatnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:32 pm

*Máshoz vannak szokva, ő otthon ahhoz, hogy még a saját szobájának az ajtaját is zárta, hátha az kint tudja tartani a mostohaapját, hogyha az úgy döntött volna esetleg, hogy beront hozzá üvöltve, ahogy régebben megtette. Itt meg, mióta Blagoyra teliholdkor rájön a hülyeség, meg Rashny is erősen paranoiás bizonyos dolgokkal kapcsolatban... pláne rászokott, hogy zárják az ajtót, még akkor is, ha igazából nem jön be tolvaj, vagy ilyesmi.* - Áh... nem nagyon járok piacra, de valahogy így sejtettem. Boltok pedig tuti vannak. A hűtőben? Hát... friss gyümölcs aligha, pláne eper. *Vakarja meg a fejét, és elgondolkozik, honnan szerezhetne, de aztán megint Rashnyra terelődik a szó, mire felprüszköl.* - Nagyon kedves valaki? Ez az első dolog, ami eszedbe jut róla? Vagy nem ugyanarról a személyről beszélünk, vagy valamelyikőtök be volt szívva, vagy rózsaszín szemüveget viselsz, ilyen tippjeim vannak. *Legyint, miközben hogyha kész a tea, akkor önt Flame-nek, magának meg kólát, és be is hozza szépen a poharakat.* - Chris hozta haza, ő mutatta be. *Válaszol arra röviden, hol találkoztak, majd elgondolkozva a belső összekötő ajtóra terelődik a tekintete.* - Lehet megnézem odaát van-e gyümölcs. Mindjárt jövök. *Persze kérdés, hogy ha ő nem tart, Rashny mégis miért tenné, meg egyáltalán hogy kerül Chris a képbe, de Noel egyelőre csak belöki az ajtót, és átsétál a másik lakásba, átkutatni a hűtőt.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:14 pm

-Furcsálom, de a te otthnod, a te szabályiad. *mosolyodik el, és figyeli, ahogy a fiú átfordítja a kulcsot. Nem zavarja, csak tényleg szokatlan számára. Bár az arab térségben a sátorvárosok dívtak a sivatagban, és ott nem nagyon volt se zár, se ajtó, csak a sátor fala, amin ki-be lehetett járni.* -Gitár, az is jó lehet, ha pengethető. *mondja, apró vállvonással, makd a piac kérdésére eléggé kétkedve néz.* -Már besötétedett. Az árusok korán kelnek, és a déli harangszóval el is tűnnek általában. Futnak a kései nap és a sötétség elől.Mi van a hűtődben? *próbálkozik máshonnan megközelíteni. Mert ha van valami a hűtőben, nem kell boltot keresni. A kérdésre, amivel a fiú a konyhába megy csak somolyog egy sort, enyhe rcpírral, majd lehuppan valahova, és ezzel a lendülettel fel is áll, és meteorjait veszi elő, pörgetve párat a parázsló teniszlabdákkal.* -Mert szerintem egy nagyon kedves valaki. Kissé furcsa, de.. hol ismerted meg? Már, ha nem tolakodok. *toldja hozzá, még nem tudja annyira, mi a helyi szokás ilyen ismerkedés téren, még szokja az európai, balkán kultúrát. Ikerház.. bármi is legyen az, jónak hangzik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:05 pm

- Áh, csak afféle megszokás. Ha zavar... *Azzal visszafordítja a kulcsot, hogy kinyissa az ajtót, de benne hagyja persze. Majd kezek vissza a zsebbe, és besétál, megvonva a vállait a csalogás ötletére.* - Van mágikus pengetőm, de gitáron kívül máson nem nagyon tudok játszani, szóóóval... egyébként fogalmam sincs, mit szeretek a tündérek, meg mivel lehet őket csalogatni. Valami friss gyümölcs? Ilyenkor van egyáltalán piac? Valamiféle boltot kereshetnénk. Eper? Az viszonylag puha. Vagy Filia imádta a kekszet is. *Sorolgatja megint az ötleteit, az egyetlen tündérből kiindulva, akit ismer.* - Tudom, hogy az vagyok, de épp miért is? *Kérdezi még, miközben eltűnik a konyhában, és enyhe, gondolkozó fintorral keresgél a teák között. Fekete, vagy keleti... végül csak talál valamit, amire rá lehet fogni, hogy hasonló ízvilágú, és fel is teszi szépen főzni, a konyhából kiszólogatva. Ajtó ugyebár nem választja el a nappalitól, a hangnak nem sok áll az útjába. A kérdésre megvonja a vállát, amit Flame mondjuk nem lát, ha nem követte, de lassan visszasétál a lányhoz.* - Aham, az ikerház másik oldalán.
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 6:48 pm

*Amikor hallja, hogy kattan a zár, akkor kissé felszaladnak a szemöldökei, és érdeklődve fordul meg, a fiú felé.* -Titkos dolgot csinálunk? Vagy készülsz valamire? *értetlenkedik egy cseppet, nem tudja, Nellond ezen része mennyire veszélyes, mennyire kellene zárni az ajtókat. Nem annyira jártas még itt, így ez neki elsőre így meglepő.* -És mivel csalogatjuk őket? Hozol udot, és pengetünk? *fonaj össze karjait maga előtt, majd még megejt egy sóhajt, és közben vadul teper az agya, hogy krédezzen, vagy ne krédezzen inkább. Aztán valahogy mégiscsak az arabsága, és az enyhe távolságtartása győz.* -Szerencsés fickó vagy! *mosolyodik el, majd egy cseppet eltöpreng.* -Ha van valami teád, azt megköszönöm. Valami fekete tea, vagy keleti.. Amíg pakolunk, persze csak addig. *mondja, és igen, jól sejthetően nem kér alkoholt, amúgy sem az az ivós fajta, nem kifejezetten szereti az ízét. Inkább körbepislog a lakásban, úgy sem járt még itt, majd értetlenkedve jut eszébe egy régebbi mondat, amit immáron igyekszik puszta kívácsiság miatt feltenni.* -Hogyhogy a másik ajtón? Rashnny itt lakik a szomszédban?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 6:40 pm

*Tudja nagyjából, milyenek Flame kitörései, ő maga is elveszíti néha a fejét, pedig nem is elementál, csak épp tűzmágus... bár fél-démonként főként megvan benne a belső tűz, még ha másmilyen is, mint a lányban. Mégis túlzásnak érzi, hogy így reagál a másik egyszerűen a névnek az említésére, de nem teszi szóvá, vagy hányja a szemére. Félreáll Flame útjából, hogy be tudjon lépni a másik, majd be is csukja mögötte az ajtót, sőt, azzal a mozdulattal ráfordítja a kulcsot is. Valahogy megszokás, reflex ez is, bár aki nagyon akarna, az ilyen mágikus területen be tudna jönni máshogy is. Védővarázslat nem sok akad, nem laknak annyira durva környéken.* - Lepkeháló? Fene tudja, a pincében minden akad. De még mindig a csalogatásra szavazok, hogyha hálóval fogjuk meg őket, aligha tudjuk szép szóval maradásra bírni. A közös kaland viszont maradhat. Előtte kérsz teát vagy valami? Kávém is van, vagy kóla. Alkoholt gondolom nem kérsz így rögtön. *Sorolja, hogy mit tud adni, majd mikor Flame a szája elé kapja a kezét, újra szemforgat szolidan.* - Na, azért ennyire nem lélegzetelállító. Amúgy persze, hogy ismerem, mondtam, hogy... *Kezdi, majd egy pillanatra megakad, és folytatja.* - ... ismerem.
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 6:22 pm

*Tűz elemű alapjáraton, éppen ezért egy cseppet zavarosak nála ezek az érzelmi kötérések, és a zavait sem tudja úúúgy leplezni, mint mások, ezért kell a kis nyugalom, és néma meditáció. De csak pár légzés, és már mehet is minden tovább. A lángbaborulásra nem is figyel fel annyira, részéről ez inkább játékos löket, Noel pedig csak reflex-ből cselekszik, de nem lő rá a lányra, bár akkor se sok baja lenne belőle. Amikor ujjat emelnek rá, pislog vagy kettőt, majd a fiú mögé néz.* -Szellőztetsz, vagy beengedsz? És nem tudom még, mivel fogjunk tündéreket.. Nincs hatalmas lepkehálód? *kérdezi, kissé félredöntött fejjel, majd, ahogy végiggondolja, meg csalogatás lesz belőle, akkor csak mormog maga elé, egyik karját dörzsölve a másikkal.* -Rendben, ebben is van valami.. Akkor csak megnézzük őket. De egy közös kaland azért belefér? *kérdezi, reménykedő szemekkel, aztán amikor újra Rashnny-ra kerül a szó, akkor szája elé kapja kezeit, és úgy takarja enyhén vörösödő arcát.* -Főztem neki vacsorát. *bukik ki belőle, majd csak pislog, és kissé gonoszkásan sandít a fiúra.* -Tényleg nincs semmi! Vagy.. nem tudom.. én.. nem tudom.. *rázza hevesen a fejét.* -Ismered? *csillannak fel szemei, mintha szikrák gyúlnnak benne, hatalmas remény-tüzek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 5:59 pm

*Látja a lány határtalan lelkesedését, habár egyelőre még nem tudja mire vélni. Aztán a név említésére Flame határozottan elvörösödik, akkor a szemeit forgatja, és mintha kicsit ciccegne is, de fennhangon nem szól semmit... viszont a lökés meglepi, valóban hátratántorodik, és automatikusan lángba borulnak a kezei. Nem támad a lányra, inkább afféle reflex ez, és hamar el is múlik. Majd a lány fejet csóvál, dadog, és csukott szemmel lélegzik mélyeket hogy lenyugodjon, mindezt egy név említésére.* ~ Határozottan érdekes. ~ *Zsebredugja a kezeit, majd a tündérvadászat említésére mégis előhúz egyet, és ujjával megfenyegeti Flame-t.* - Lassítsunk egy kicsit! Ahhoz nem ártana valami felszerelés is, mivel akarsz tündért fogni? És úgysem tudod őket megtartani, hogyha ők nem akarják. Ők is önálló lények, olyan lenne, mint a rabszolgatartás. Szóval nem vadászat ez, inkább... megpróbáljuk magunkhoz csalogatni őket, és meggyőzni hogy maradjanak. *Megvonja a vállát, majd újból zsebredugja a kezeit.* - Szóval mi van Rashnyval? Ne mondd, hogy semmi, ez után nem hiszem el.
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 5:31 pm

*Bizony, alig bír magával, egyik lábáról a másikra teszi a testsúlyát, majd, amikor ajtót nyitnak, már éppen vetődne Noel nyakába, és már éppen lökdösné beljebb és lelkesedne, hogy tudja, hova, merre, hogyan, amikor meghallja azt a bizonyos nevet, amire olyan hirtelen megy át az öröm pirulásba, hogy az valami hihetetlen. A füle legtetejéig, az egész arca hihetetlen vörös, piruló színbe változik, és egy aprót taszajt is a fiún (Hangorkán kesztyű) de ténleg kicsit, afféle "Na de na" felkiáltás helyett. Aztán erőt vesz magán, finoman megcsóválja a fejét.* -T.. tü.. tündér.. *dadogja ki, majd vesz egy mély levegőt, lehunyja szemeit, kitárja a két karját, elfelé, maga mellé, kisterpesz, és szépen lenyugszik. Aztán újra csillogó szemekkel pislog a fiúra.* -Menjünk tündérvadászni! Megígérted, úgyhogy le a papuccsal, fel a cipőt, szerezzünk valamit, ami ehhez kell! Remélem nem zavarok, és nincs vendéged. *toldja hozá apró megszeppenéssel, láthatóan kifejezetten be van zsongva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 5:23 pm

*Ritka látvány tárulna annak a szeme elé, aki most hirtelen betoppanna, ugyanis Noel a kanapén fekszik - teljesen elnyúlva, természetesen -, könyvvel az ölében. Nem mondhatni, hogy semmit nem olvasott életében a kötelezőkön kívül, de ettől függetlenül ez nem túl gyakori, pláne valódi könyv formában, és még csak nem is az interneten. Most viszont Finny hatására mégis úgy döntött, hogy a kezébe vesz valami ilyesmit. Érdekes a kapcsolatuk, hiszen Ethan szerint ő rossz hatással van a fiatalabb fiúra, de ezek szerint ő meg jó hatással Noelre. Aztán hirtelen heves kopogásra lesz figyelmes, mire összeráncolja a szemöldökét, majd a könyvet a kanapén hagyva odacsoszog kinyitni az ajtót. Papucsban van, farmernadrágban és ingben, nem öltözött túl. A túlzottan vidám Flame látván meglepődve dől neki az ajtófélfának.* - Heló csajszi. Rashny nincs itthon. *Közli rögtön, hiszen látta az üzenőfali beszélgetést, majd elmosolyodik, és félreáll az útból.* - Vicceltem. Mármint tényleg nincs itthon, de gondolom ha ő kellene, a másik oldalon kopognál. *Flame maximum majd jól meglepődik, ha véletlen nem tudta, hogy a másik itt lakik, hiszen Rashny eddig nem említette név szerint.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Elemista

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 5:04 pm

*Hatalmas lelkesedéssel csörtet végig az utcán, hangos nevetéssel, majdnem mindenkin átgázolva, még egy hatalmas nyalókát is behúz valahol, az egyik árusnál. Érthetetlen, miért ilyen boldog, eddig kifejezetten zárkózott volt. Talán valakivel találkozott, kapott valami jó hírt, nem lehet tudni, de most kifejezetten nagy örömmel, mint valami tűzvihar, söpör végig az utcákon, aztán megállapodik Noel Young kéglije előtt összeveri szivárvány csizmáját, és hangosan bekopogtat az ajtón, könyned, laza ritmusú dallammal. Nyakában sál, hajában virág, öltözéke a megszokott sötétbarna könnyed kabátka, hosszú nadrág, a lábán pedig a csizma, a kezeit ujjatlan kesztyűk fedi, szemei csak úgy lángolnak a boldogságtól és jókedvtől.*
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Noel Young kéglije - Page 2 Nincskaszt

Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 6:44 pm

The member 'Noel Young' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Noel Young kéglije - Page 2 Tiz
Result :
Noel Young kéglije - Page 2 Tizolda Noel Young kéglije - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Noel Young kéglije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel Young kéglije   Noel Young kéglije - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Noel Young kéglije
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: