Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Zafíra városrész Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Zafíra városrész Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Zafíra városrész Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Zafíra városrész Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Zafíra városrész Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Zafíra városrész Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Zafíra városrész Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Zafíra városrész Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Zafíra városrész Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Kalandmester
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Zafíra városrész I_vote_lcapZafíra városrész I_voting_barZafíra városrész I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Zafíra városrész

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 8:12 pm

*Hát akkor ez mondhatni afféle sakk-matt helyzet, ha úgy vesszük. Mindenesetre akkor úgy fest, hogy a dvd meg van, és ágyból tényleg sokkal kényelmesebb tv-t nézni, de akkor tuti, hogy megszabadul legalább a cipőjétől kezdés képpen és akkor irány az ágy, persze szigorúan tv nézés céljából. * -Oké, akkor tv, nekem úgy tökéletes. *Azért persze, hogy aggódni fog, mert meglepődni rajta, hogy ha egyáltalán nem lenne a dolog veszélyes, de tényleg. Bólint végül a kérdésre, és akkor irány a háló.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 7:47 pm

*Nem az a helyzet, hogy nem érdekelné, de annak nem látja értelmét, hogy erőltesse, ha egyszer a fiú még a szimpla alvástól is ennyire zavarban érzi magát. Arra nem is gondol, hogy Charlie-nak milyen pizsamái lehetnek, hiszen legutóbb sem abban aludt, szóval még nem volt alkalma megcsodálni egyik verziót sem.* - Azt hiszem, ez még éppen megvan az a... tíznél kevesebb DVD között ami elfér egy táskában. Szóval akár tévén is nézhetjük, úgy kényelmesebb, nagyobb a képernyő. *Mondja, miközben megeszi a pizza maradékát, majd nyújtózkodik mielőtt felkapná a tányérokat hogy a mosogatóba tegye.* - Nem hiszem, hogy veszélyes lesz, inkább csak kutatás. *Na meg ha veszélyes lenne, ezek után aligha mondaná meg egyáltalán.* - Akkor, film? *Pillant vissza Charlie-ra, majd alighanem valóban filmeznek, az ágyból nézve, ha Adannán múlik, akkor összebújva.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 7:36 pm

*Igazából valamilyen szinten ez is visszatartja az egésztől, hiszen láthatóan Adannát nem érdekel annyira ilyesmi így vele. Vagy legalábbis nem nagyon mutatja ki, el vannak, mint két barát, akik időnként mondjuk csókot váltanak, annyi bátorsága pedig egyszerűen nincs, hogy ő hozza fel az egészet, hiszen a hölgyeménynek már voltak előtte pasijai, ő meg tuti, hogy totálisan béna, és egyébként is lehet, hogy Adanna inkább csak úgy el van vele, mert kihívás, hogy más mint eddig.* -Öhm... oké. *Pizsi témában, azért majd valszeg inkább vesz egy újat, mert őszintén szólva se a kisautós, sem a lézerkardos verziót nem szívesen hozná el, amikben úgy fest, mint egy öt éves.* -Akkor első rész, az jó lesz nekem, le kell még töltened, vagy nézzük eleve online? *Tömi be közben az utolsó falat pizzát is. Termetéhez képes sokat és gyorsan tud enni, valószínűleg szimplán elég gyors az anyagcseréje, azért nem nőtt meg jobban, és nem mennek fel rá érdemben a kilók, nem pedig azért, mert hogy olyan rendkívül sokat mozogna. A válasz mondjuk tök logikus, szóval zavartan bólint egyet.* -Jah, igaz, és mikor mész, és hova? És nem veszélyes? *Aggodalmaskodik egy kicsit. Az tuti, hogy ő egy ilyen helyzetben egyszerűen elfogadta volna a pénzt és köszöni szépen hagyják szépen békén.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 7:25 pm

*Ő meg nem nagyon sürgeti a dolgokat, hogyha az együtt alvástól is ennyire izgul Charlie, ki tudja, talán szívrohamot kapna, ha nagyon ráhajtana. Pedig már együtt vannak egy ideje, de hát... ráér. Kérdés, hogy meddig, hiszen már ígyis tovább maradt, mint ahogy általában szokott, és azért nem tervezi az életét Nellondban leélni, de egyelőre még nem gondolkozott a távozáson.* - Rendben, akkor simán hagyj majd itt egyet. *Helyesel, aztán mosolyogva viszonozza a csókot, és a Die Hardra tereli vissza a gondolatait.* - Annyira nem, igazából. Eléggé különálló sztorik, de kezdhetjük az elsővel. *Felnevet, mikor Charlie aztán megint Avanelt idézi, és bólint.* - Tényleg nem volt rossz. De ha már főgonosz, akkor még mindig Skyfall. *Jegyzi meg, aztán elmosolyodik.* - Valdonban is a város határán kívül voltam, az nem telik pár napba. Országhatárt gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 7:03 pm

*Na igen, ez bőven benne van, visszakozik, mert illik és mert ez tipikusan az a helyzet, ami jó és rossz is, mert kicsit félelmetes és kényelmetlen, viszont az meg határozottan jó, hogy Adanna mellett lehet, nézheti ahogy alszik és hallgathatja, ahogy szuszog. Másról már nem is beszélve, de az megint egy olyan dolog, hogy amikor Avanellel dumáltak róla, akkor tök egyszerűnek tűnt, de igazából...marhára nem az.* -Van több pizsamám is, akár el is hozhatok egyet, nem kell e miatt külön venni. *Amúgy se sok zsebpénze van, és nem akarna e téren Adannából élni, hogy ő vegyen neki pizsit, az azért végképp rém égő. A puszinál azért kivételesen gyorsan reagál, és amikor a hölgyemény már épp vissza akarna húzódni, akkor kap az alkalmon és a puszit egy röpke csókkal is megfejeli. Már eleve azzal akart volna indítani, amikor elképzelte, hogy beállít a pizzával, csak ugye egy kicsit máshogy alakultak a dolgok.* -Akkor már az első inkább, azt hiszem, végülis csak van oka a sorrendnek a sztori szempontjából nem? És Avanel szerint az első rész főgonosza istencsászár! *Na igen, a haver harcos, nem csoda, ha sokkal inkább oda van ezért a filmért, mint mondjuk ők. Tele van robbanással, lődözéssel, meg minden. A helyes számítógépes srác megjegyzésre azért elhúzza a száját.* -Inkább Die Hard. *Vágja rá rögtön. Egészt neki a helyes srácok nem az estei, és mégse nézzen már vele Adanna helyes pasikat, az milyen már?* -A határon? Mármint a város határán? *Az fel sem merül benne hirtelen, hogy másik országról van szó. Az életben nem volt még más országban, csak ugye itt az iskola miatt. Nem egy kalandor típus na.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 6:44 pm

- Majd megoldjuk valahogy. Komolyan, holnap lemegyünk, veszünk neked egy pizsamát, és itt fogjuk tartani. *Válaszol szemforgatva. Sejti, hogy Charlie nem annyira ellenkezik az ötlet ellen, inkább csak nem akarja rögtön elfogadni, és úgyis mondania kell rá valamit. Az meg persze, hogy logikus, hogy Charlie félti, és azért jól is esik neki az aggódás. Mosolyog, amikor a srác végül nem tudja befejezni a mondatot, és csak áthajol az asztal felett hogy puszit adjon az arcára.* - Még nem láttad a Die Hardot? Egyik részt sem? Hm, akkor nem tudom melyikkel kezdjünk... az elsővel lenne logikus, de igazából nekem a harmadik a kedvencem. *Mondja két falat között, persze nem tele szájjal, azért ott még nem tart, akkor sem, ha kézzel eszi a pizzát. Jó, ez nem annyira nagy dolog, elvégre ki nem eszi kézzel a pizzát?* - Felőlem Skyfallt is nézhetünk, abban van helyes számítógépes srác. *Veti fel, majd a kutatásra megvonja a vállát.* - Megyeget. A napokban át kellene majd ruccannom a határon, azt hiszem, de pár napnál nem fog tovább tartani.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 6:35 pm

*Jó azért csak nyel egyet a felvetés hallatán, hiszen a legutóbbi ittalvós esetnél finoman szólva is rémesen kínosan érezte magát reggel, meg úgy általában egész éjszaka is, szóval nem volt a dolog éppenséggel egyszerű.* -Oh, jaa, hogy... értem. Hát végülis, csak most sem hoztam tudod pizsamát. *Igaz, hogy az a múltkor sem kellett érdemben, de valami hülye válasz azért csak kikívánkozott belőle, a nélkül nem is ő lenne ugye. A válaszra azért kicsit megint elhúzza a száját, mert oké jogos a dolog, csak hát ettől függetlenül nem valami remek ezt így hallani, hogy mégis csak Adanna áldozza be magát másokért.* -Jó, de... de... *Sóhajt végül, mert nem tud épkézláb indokot mondani, ami miatt tényleg nem jogos az, amit a hölgyemény mondd, de attól még logikus, ha félti őt ezektől a dolgoktól nem? Mindenesetre felcsapja a pizzásdoboz tetejét szépen, és vesz is egy szeletet, amit elkezd szépen eszegetni, leülve szintén az asztalhoz. A válasz pedig tök logikus, igazából ő sem tart dvd-ket, minden a gépén van, ami kell.* -Oké, jogos. A Die Hard jó lehet, Avanel úgyis folyton azzal nyúz, hogy rém ciki, hogy még nem láttam, mert az mégis csak alap film a mi fajtánknak, ha már annyit játszunk a gépen ilyesmit. De valahogy sose vonzott annyira, nem is tudom... *Magyarázza a dolgot, és hát érthető, hogy éppenséggel a menő, izzadt, tápos rendőrfickóról szóló film nem épp az ő műfaja, mert ő aztán nem igazán sorolható ebbe a kategóriába.* -És hogy állsz azzal az izével? A kutatás cuccal? *Sokat nem tud a kincskeresős dolgokról, de már minimálisan beleolvasott egyszer a hölgyemény jegyzetfüzetébe ugye.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 6:23 pm

- Akkor itt maradsz reggelig, és akkor már nem lesz hűvös. *Veti fel az ötletet. Nem nagyon komplikálja túl, éjszaka már amúgy sem engedné ki Charlie-t az utcára. Az egy dolog, hogy ő simán mászkál, de ő pisztolyt hord az övében meg sokkolót, szóval az azért más kategória. Végül viszont csak kijön a fürdőből, felöltözve, és Charlie válaszán elmosolyodik.* - Neked talán vadidegenek, de másoknak a gyerekük, vagy a szülőjük, nagyszülőjük. És valljuk be, nekem azért sokkal jobbak a túlélési esélyeim, mint... bármelyik muglinak abban a városban. Legalább valami fogalmam is van a mágikus bestiákról. *Jegyzi meg, majd letelepszik az asztalhoz, és a kérdésre megrázza a fejét.* - Nem, igazából nem kellenek. *Ő is elvan a kezével meg a pizzával, soha életében nem ette még késsel-villával, még ha így be is mocskolódik a keze. Arra, hogy mije van, szemrebbenés nélkül válaszol.* - Internetem. *Igazából bármilyen filmet meg tud találni, hogyha nagyon kell.* - DVD-t nem túl sokat tartok, általában utazok, szóval... Talán Die Hard, Star Wars filmek, meg ilyenek akadnak.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 6:11 pm

*Na igen, eddigi élete nagy részét a gép előtt töltötte el, csak amikor muszáj volt, akkor mozdult ki, tehát az igazi veszélyeket csak játék közben ismerte meg, ami pedig nem számít ténylegesen annak, hiszen ha valakinek fröccsen a vére egy játékban, az cseppet sem olyan, mint ezt mondjuk a valóságban látni, főleg olyan valakin, aki fontos is. Azért az legalább valami, hogy pizza terén jól választott, és picit elhúzza a száját kabát témában.* -De... de ha most hűvös van, akkor később hideg is lehet, amikor megyek vissza. *Teszi hozzá még, hiszen első blikkre nem számol azzal, hogy teszem azt itt is alszik, maximum, ha elhúzódik a film és Adanna nem akarja feltétlenül kiengedni az utcára már éjjel, no meg nem is mehetne elvileg ki, bár igazából itt sem tartózkodhatna az iskolai takarodó után, szóval... e téren mindegy. A válaszra pedig azért elkerekedik a szeme.* -A...ha, szóval akkor te halsz meg helyettük, azért hogy tök vadidegeneket megvédj. Ez olyan... *Végül inkább csak fújtat egyet. Általában fordítva szokott lenni az efféle helyzet, van valami durva pasi, akiért aggódhat egy csaj, ő meg itt van pasiként, nyeszlett, kiborul a vértől és aggódhat a barátnőjéért. Tiszta ciki. Amíg várja kint Adannát tányérokat keres, nyitogatja a szekrényeket, aztán végül megkapja az infot, szóval elő is veszi azt, ami kell.* -Neked kell hozzá villa, meg kés? *Ő inkább enné kézzel, sokkal egyszerűbb, mint csiszatolni, és egy-egy falatért annyit melózni.* -Nem is tudom, attól is függ, hogy mid van. *Jó az a helyzet, hogy nem gondolta át ennyire mélyre menően a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 5:38 pm

*Persze, el is felejtette, hogy Charlie-nak ilyen szempontból nem nagyon van még a valóvilágban igazán tapasztalata. Ő már gyerekkorától kezdve örökmozgó, kinti lény, tíz éves korára beszerezte az összes elképzelhető horzsolást és eltörte a csontjai felét.* - Nem feltétlenül, ismerek olyat, aki nem bírja a kukoricát. De igen, az ilyen alapokkal tényleg nehéz mellényúlni azért. Én szeretem. *Helyesel, majd azért megnyugtatja Charlie-t, hogy jót választott.* - Hűvös. A hűvös távol áll a hidegtől, a hűvöshöz nem kell kabát. *Legyint, de hát igen, alighanem más a megszokásuk, meg a tűréshatáruk a fiúval.* - Az aurorok... fene tudja. Épp elég dologgal kell foglalkozniuk, na meg különben sem annyira bízom bennük. *Vonja meg a vállát. A kérdés hirtelen éri, de szinte gondolkodás nélkül válaszol rá.* - Akkor az van, hogy nem egy ártatlan idős hölgyet vagy egy tízéves gyereket ölt meg, akiknek esélyük sem lett volna védekezni ellene. *Jelenti ki, majd Charlie ki is viharzik, amit elsőre nem nagyon ért, de végül vállvon.* - Oké! *Lassan kiszáll a zuhany alól, megtörölközik, megtörli a haját, aztán felöltözve, de még vizes hajjal megy ki Charlie-hoz, papucsban.* - A tányérok a felső szekrényben vannak, jobbra. Evőeszköz harmadik fiók. Szóval van filmre ötleted?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 7:45 pm

*Jó, hát lássuk be eddigi élete nagy részét otthon a szobájában töltötte. Izgalmakat általában csak a tv-ben látott, vagy számítógépes játékokban élte meg, szóval nem meglepő, hogy ha így első alkalommal vért, meg sebesülést látva finoman szólva is kiverődik nála a biztosíték és igen nehezen kaparja össze magát megint. A kérdések valamelyest segítenek, mert legalább kicsit másra koncentrál, bár elég nehéz kivernie a fejéből a véres képet.* -Sonkás, sajtosat, kukoricával. Gondoltam azt mindenki szereti. *Hát igen, jobb, mint mondjuk egy tenger gyümölcsei, vagy valami extrás, azok eléggé kiszámíthatatlanok, nem mindenki eszi meg őket, igazából ő is inkább a hagyományos ízek felé húz. Aztán csak lepillant magára, mert itt bent, eleve a zuhanyzóban, ahogy száll fel a gőz, nagyon is kezd meleg lenni.* -Este azért kint még hűvös van. *Nem teszi hozzá, hogy "mert az anyukám azt mondta...", az azért rém ciki lenne, pedig az anyukája azt mondta, hogy inkább rétegesen kell öltözni, maximum ha nem kell a kabát, viszi kézben. Szóval végül leveszi magáról és egyelőre az ölében helyezi el. Észre sem veszi a válaszban, hogy rosszul mondta a dolgokat, főleg miután Adanna kifejti, hogy mi is történt, amitől megint csak lelki szemei előtt felelevenedik a véres kar képe.* -De... de minek mentél oda? Miért nem intézik ezt el az aurorok? *Hát igen, ez kézenfekvő lenne neki, de hát Adanna meg ezt műveli. Az azért persze gáz, hogy ezt most élőben látta, innentől tuti, hogy folyton aggódni fog.* -És... és mi van, ha megöl az a szörny? *Fordul meg hirtelen, meglátva a zuhanyfüggöny mögött a leányzó sziluettjét. Gyorsan pattan fel és viharzik ki a fürdőből.* -Felvágom a pizzát! *Szól még vissza, tányérokat keres stb.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 7:35 pm

*Charlie úgy látszik, mégiscsak bejön, így mostmár feltűnik Adannának, hogy még a kabátját sem vette le. Csak halványan mosolyog, sejti, hogy a fiú nagyon lesokkolódhatott. Beáll szépen a zuhany alá, és igyekszik leküzdeni a kísértést, hogy sokáig áztassa magát, hiszen úgy nem túl izgalmas beszélgetni, hogy Charlie végig háttal van. Szóval szorgalmasan mosakszik, és hallgatja a tervet.* - Pizzát? Milyet? *Nem, tényleg, nem fogadta be az agya kint a doboz látványát, na meg ha így is lett volna, nem látott bele, hogy milyen ízű, szóval rákérdez. Az összekeverésre felnevet.* - Rendben, felőlem nézhetünk pizzát. Csak előbb vedd le a kabátodat. Különben is annyira meleg van, biztos kell még kabát? *Azért gondol rá, hogy csak el kellene mondani mi történt, mielőtt Charlie halálra aggódja magát, szóval rövidre zárja.* - Valdonban valamiféle szörny szedte az áldozatokat, és... sikerült elintéznem, de kicsit rosszul sült el a dolog. Még mindig nem vagyok benne biztos, pontosan mi volt, több tippem is van... *És korántsem biztos benne, hogy elég volt amit a méregre használt, és nem lesznek hosszútávú következményei, de ezt nem teszi hozzá.* - Milyen filmet együnk?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 7:26 pm

*Persze logikus, hogy a helyzet jelenleg Adannának rosszabb, de hát nem tehet róla, hogy se a hirtelen sokkoló helyzeteket nem kezeli jól, se a vért nem bírja és most a kettő frankón összekombinálódott. Szóval csak ül a kanapén nyitva hagyott ajtónál, a pizza lassan kihűl, a kabátját még le sem vette. Ki van ütve, hogy finoman fogalmazzunk. A szisszenésekre szinte automatikusan rezzen össze, mert hát nem kifejezetten tűnik békésnek és kellemesnek most odabent a helyzet, és akkor még finoman fogalmaztunk, aztán csak előkerül Adanna fej az ajtó résénél.* -Öhm... persze. *Bólint a zuhanyozás kérdésre, a javaslatok hallatán az a durva, hogy a többi annyira sokkolta, hogy ettől már zavarba sem jön. Kicsit automatikusan áll fel és lépdel el az ajtóig, hogy becsukja, kissé robotos most a dolog jellege. Követi az utasításokat és ennyi, aztán meg szépen fogja és bemegy a fürdőszobába. Dehogy nézi meg a sebet, jó ég, az kéne csak! Azért persze tuti, hogy amint beér, annyi reflex van, hogy hátat fordít azonnal, úgy ül le valami szennyes kosárra, vagy egyébre, mert minden bizonnyal nincs kimondottan sok szék bejáratva a zuhanyzóba. Szóval erőteljesen nem néz hátra, amíg Adanna bemászik a víz alá, majd elkezd csobogni a víz, ő meg csak nézi az ajtót.* -Hoztam pizzát. *Böki ki, mintha nem lenne a dolog tök egyértelmű tény, lévén teljesen jól látszott odakint a doboz. Aztán eljut a tudatáig, hogy kérdés is volt ám előzőleg, bár fogalma sincs, hogy mit is mondjon most a mi újságra. Azt, hogy nem ájultam el... még, vagy hogy minden frankó? Az első lenne az igazság.* -Hát... én, gondoltam, ehetnénk egy filmet és nézhetnénk egy pizzát. *Böki ki végül, kissé összekeverve a szavakat. Igen erős volt a sokk na.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 7:17 pm

*Valóban alig érzékeli Charlie-t elsőre, valljuk be, eléggé megvan most a maga dolga, amivel el van foglalva, így azt sem veszi észre, hogy a másik nagyon nem kezeli jól a sebet. Hát még ő... szerencsére úgymond hozzá van szokva, de azért mégis eléggé pánikol, mert ez a seb nagyon nem néz ki jól, és ennek az anyagnak nagyon nem kellene mélyre jutnia. Szóval bevágódik a fürdőszobába, és néhány percig szöszmötöl. Szisszenések hallatszanak ki néha a fájdalomtól, de amíg sziszeg, addig legalább életben van. Elhangzik egy gyógyító ige is, aztán kidugja a fejét.* - Ne haragudj, de muszáj lezuhanyoznom, láttad, hogy nézek ki. Maradhatsz ott, vagy résnyire nyitva hagyom az ajtót és leülhetsz elé hogy halljalak... vagy be is jöhetsz, ha gondolod. *Ajánlja, majd megakad a szeme a nyitott bejárati ajtón.* - Azt csukd be légyszi, vedd ki a kulcsot, zárd be belülről. Mi újság? *Kérdezi csevegő hangnemben, mintha nem ömlött volna belőle az előbb a vér. Aztán visszahúzódik a fürdőbe, de résnyire nyitva hagyja az ajtót, hogy hallják egymást. Ha Charlie véletlen bemenne, akkor láthatja, hogy a seb begyógyult, de azért vér még akad itt-ott. Szépen levetkőzik, és beszáll a zuhany alá, de figyel a fiúra, a fülével legalábbis. Arra, hogy mi történt, egyelőre nem válaszol, még össze kell szednie a gondolatait.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 6:59 pm

*Igen megüti a fülét az ismerős hang és finoman szólva is leblokkol, amikor meg is látja a mellette megálló Adannát, aki láthatóan először észre sem veszi. Annyira lefagy főleg, miután meglátja a vérző és zöld trugyitól csöpögő kezét, hogy csak egy hajszálon múlik, hogy nem ájul el helyben. Nem az itt a kérdés, hogy húzódzkodik-e, hogy zavar, hanem hogy egyáltalán magához tud-e térni, úgy az egésztől általában. Pár pillanatig igazából csak meredten bámul a másikra, és végül talán az utolsó pillanatban eszmél fel annyira, hogy a már csukódó ajtó után nyúljon. Azt nem lehet mondani, hogy rohanna a hölgyemény után, de amennyire képes igyekszik szedni a lépcsőfokokat. Ez kb. azt jelenti, hogy majd egy fél perccel később érkezik fel a lakáshoz, így a fürdőszobás dologra már csak egy alig hallgató. "Uhum"-mal válaszol, márha válasznak lehet mondani azt bugyborékoló hangszerű izét, ami a torkából tör felé. Szóval egy kissé le van sokkolva. Még úgy fél percig áll a szoba közepén, az ajtót ugyanúgy nyitva hagyva maga mögött, ahogy az Adanna tette, totálisan nem jut eszébe , hogy talán be kellene csukni. A pizzát végül leteszi az asztalra, majd leül a kanapéra, és a fürdőszoba ajtót fixírozza meredten, amíg a hölgyemény elő nem kerül.* -Mi... mi... mi... *Nem úgy fest, mint akinek sikerül befejezni a mondatot, de végül még néhány ismétlés után kiböki végül.* -... történt veled? Csupa vér volt... *A vér szócskánál megint közel van hozzá, hogy helyből elájuljon, de végül csak sikerül leküzdeni a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 6:51 pm

- Oké, oké, ez így nagyon nem jó, basszus, basszus, basszus... *Ilyesféle hangok üthetik meg Charlie fülét, ráadásul ismerősök. Aztán hirtelen berobban mellé a nő, láthatóan ha érzékeli is, hogy áll valaki más is az ajtó előtt, elsőre nem nagyon fogja fel, ki az. A ruhája enyhén tépázott több helyen is, de a legdurvább a karján, ami láthatóan erősen vérzik is, de közben mintha valamiféle zöld folyadékkal keveredne a vér... szóval elég undi. Villámgyorsan beüti a kódot, majd feltépi az ajtót, és csak utána akad meg a szeme Charlien, felfogva, hogy mi történik.* - Ó, heló, uhm, nagyon rosszkor jöttél, nem kéne így látnod, de akkor már gyere be. *Sürgeti, nem akarja túl sokáig tartani az ajtót, szóval hogyha Charlie nekiáll húzódozni, hogy de ha zavar akkor inkább nem jön be, stb., akkor képes elengedni, és a fiú vagy elkapja, vagy nem. Majd már spurizik is felfelé, kulcsot elővéve. Az ajtót nyitvahagyja, hogy Charlie is bejusson, aztán eltűnik a fürdőben, bevágva maga mögött az ajtót, és azon keresztül kiszólva.* - Pakolj le nyugodtan, mindjárt elintézem!
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimePént. Május 03, 2013 6:20 pm

*Hát ott volt a bál, meg azért már párszor volt Adannánál, talán lassan az alapvető feszengés is kezd oldódni és hát Avanel azt tanácsolta, hogy igenis legyen egy kicsit bátrabb. Az persze tény, hogy ezt mondani könnyebb, mint megtenni és mindenféle jó és hathatós szövegeket lenyomni is sokkal egyszerűbb, ha nincs ott a jelenlévő. Meglátjuk, hogy mi sikerül. Annyi tuti biztos, hogy történt olyasmi, amiben amúgy is szeretné kikérni a hölgyemény tanácsát, meg egy filmet is megnézhetnének együtt, vagy ilyesmi. Az útvonalat már nagyon jól ismeri, és bár kissé késő van, ismeri azokat az utcákat, ahol elég erőteljes a közvilágítás, hogy ne érezze úgy, hogy mindjárt előugrik valami rém a következő sarkon túl, ami ziher, hogy letépi a fejét és keresztben lenyeli. Pizzát egyensúlyoz az egyik kezében, amikor igyekszik nem elügyetlenkedve még a gombot is megnyomni, amivel felcsenget. Az a helyzet, hogy nem jelentkezett be előre, szóval lehet hogy tök ciki lesz, ha nincs is itthon Adanna, de akkor majd fogja és szépen elmegy és megeszik Avanellel, vagy ilyesmi. Az oldalán ott a jól megszokott táska, a cuccaival, egyébként viszonylag szokványosan és egyszerűen van öltözve. A szőke haj nem túl rendezett, a szemébe lóg helyenként, egyszerű farmerdzsekit visel, alatta egy egyszenű szürke póló, alul pedig farmer és edzőcipő. Nem egy divatbolond fajta.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 8:17 pm

*Na igen, azért is nem mer csak úgy durr bele nyitni, vagy konkrétan megmondani, hogy Gigi mennyire bejön neki, mert sajnos tényleg ültették már fel nem egyszer. Sőt most igazából a leányzó is átejtette, maximum valahol érthető okból. De majd a medállal...ha addig nem dobja, vagy esetleg el sem jön a megbeszélt időpontba, vagy ilyesmi.* -Oké, akkor mindenképpen beugrok majd, szólni, hogy mikor és hol, meg hogy jó-e neked, aztán gondolkodom, hogy lehetne megoldani ezt egyszerűbben. *Igen, simán képes lesz csak e miatt beszerezni egy mobilt a leányzónak, amin majd persze tuti megint nagyon meg fog majd lepődni. Nehezen, de azért elengedi Gigi kezeit, amikor visszahúzza. Szinte sikít a fejében a gondolat, hogy "De hát, te vagy az!", de mégsem sikerül kimondania.* -Nem lenne gond, a szüleim sok mindent el tudnak intézni, de... jól van. *Megereszt egy félmosolyt, aztán a leányzó már menne.* -Szia Gigi! Mindenképp üzenek! *Int még utána, és pár pillanatig még ácsorog a pincelejáró tetején, nézi, ahogy az írópalánta eltűnik odalent, aztán halkan sóhajt egyet, magához szorítja a táskáját, és visszabattyog a Jenilia felé. Remélhetőleg már nem nagyon téved el.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 7:34 pm

*Persze, rendes srácnak tűnik, de hát ez nem garantál semmit - hagyták már ott rendesnek tűnő srácok is, ahogy Lucast is koptatták már le kedves lányok kamu telefonszámokkal. Még mindig alig hiszi el, hogy Lucas találkozni akar vele, csak nagy szemekkel pislog, majd bólint.* - Rendben, én... holnapig biztos itt leszek, de... majd benézek, hogy üzentél-e. *Hagyja, hogy Lucas fogja a kezét, igazából megnyugtatja az érintés, és halványan elmosolyodik mikor a fiúból kibukik a hirtelen válasz. Mintha el is pirulna egy kicsit, nincs ekkora lelkesedéshez szokva.. Majd Lucas újra erről a valakiről kezd beszélni, aki tetszik neki. Persze, hogy is gondolhatta... erőltetett mosollyal visszahúzza a kezeit, és kicsit megvonja a vállát.* - Persze, rendben. Az a gond, hogy nem tudom, mikor kell bemennem dolgozni... *Elég kiszámíthatatlan az időbeosztása, ezért is jó lenne neki egy mobil, hogy legalább szólni tudjon, ha közbejön valami.* - Nem hiszem, hogy az iskola vezetősége értékelné ha csak úgy belógnék. De ne aggódj, megoldom. Már... hozzászoktam. *Megint elhallgat, és kicsit zavartan megköszörüli a torkát.* - Azt hiszem, én visszamegyek... akkor... jóéjt Lucas. Majd üzenj! *Köszön el, és visszaoson a pincébe ha a fiú elköszönt.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 9:11 pm

*Hát akkor, majd nagyon fog erősködni, amint persze rá meri szánni magát, hogy egyáltalán megkérdezze, vagy odaadja, vagy bármi ilyesmi. Nem, azért nem az a fajta, aki e miatt faképnél hagyná a másikat, főleg mivel kedveli is Gigit. Csendesen hallgatja a múlt eseményeit, és főleg amikor látja, hogy a leányzó szemei is kezdenek vörösödni, könnybe lábadni mostmár óvatosan nyúl előre, hogy megfogja a kezeit. Nem szól semmit, hiszen mi értelme lenne azt mondani, hogy sajnálom? Az nem oldd meg semmit sem. A újabb kifakadásra és durcás megjegyzésre elhúzza kicsit a száját.* -Sajná... *Összeszorítja a száját, hiszen tényleg nincs értelme, ettől lehet, hogy Gigi csak még jobban kiakadna.* -Hagyjuk akkor, nem számít... *Picit elmosolyodik, amikor előkerül a hirtelen kérdés, és az írópalánta meglepődik, hogy nem hagyja faképnél vagy ilyesmi. De hát eddig is láthatta, hogy alapvetően rendes srác, nem csinálna ilyet.* -Akkor, szólok itt, hogy mikor, vagy te üzenj, ha ráérsz, és néha benézek, hozok nekik ezt-azt... *Teszi még hozzá, hiszen kedves család, csak persze kérdés, hogy a büszkeségük mennyire hagyja majd, de majd igyekszik úgy csinálni, hogy ebből ne legyen gond. Főleg a gyerekeknek hozni apróságokat, vagy olyat, ami neki már tényleg nem kell.* -Minél előbb! *Bukik ki belőle a hirtelen válasz, aztán kicsit zavartan vakarja meg a tarkóját, észre sem vette, hogy még mindig nem engedte el a leányzó kezét, ha csak ő nem húzta vissza a sajátját persze.* -Vagyis...izé...amikor neked megfelel, de szeretném minél előbb meglepni, mert azt hiszem...fogalma sincs róla, mennyire kedvelem és majd így talán...talán akkor tudni fogja. *Vált megint kissé habogósra.* -És ma akkor itt tudsz aludni? Ha hely kell...én segíthetek, nem tudom, hogy a suliban aludj néha, vagy nem is tudom... *Áh, azt tuti nem hagyná, hogy akár csak valami lakhelyet biztosítson neki, de mi lenne ha...pörögnek a fogaskerekek. Igen, írni fog a szüleinek, ha lenne egy kis garzonja itt, ami az övé, valami bér lakás esetleg. Nem kerülne sokba, csak akkor a cuccait is tudná hova tenni, ez jó indok lehet igen. Meg kell próbálni.*

//fagylalt//
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 8:18 pm

*Ha Lucas nagyon erősködne, alighanem elfogadná, de aztán... egyébként sem sok ismerősének van mobilja, meg nem is nagyon merné használni semmi másra, csak hogy a fiú el tudja érni, hiszen azért adta, nem? Meg egyébként is hülyén érezné magát, amikor fedél sincs a feje felett, néha kérdés, tud-e enni valamit, de mobiltelefonja, az van... aztán mégsem tudná csak úgy eladni, hogy legalább az árából vegyen valamit, mert a fiú hívni akarja rajta. Valljuk be, sok dilemmája lenne egy ilyen ajándékból is. Mikor Lucasból kiszakad az "oh", akkor csak zavartan bólint, az egyik kezével a másik karját dörzsölgetve. Bizony, oh. Már fel van rá készülve, először a sajnálkozásra, aztán meg Lucas majd kimenti magát valamivel... a sajnálkozás meg is érkezik, szóval csak rutinosan vonogatja a vállát, hogy semmi gond, úgysem tud vele mit csinálni. Mikor Lucas rákérdez, hogy miért, csak széttárja a karjait.* - Miért... mióta az eszemet tudom, így vagyok. Gyerek voltam amikor utcára kerültünk apával, akkor anya már nem élt. Aztán néhány éve apa is meghalt, de előtte is beteg volt, gyenge, nem tudott igazán dolgozni semmit, meg fel se vették, vagy ha véletlen igen akkor a munkatársai halálra cikizték, mert nem volt állandó lakhelye, meg normális ruhái, meg... *Egészen belelendül a sorolásba, majd csak megrázza a fejét. Láthatóan szúrják a könnyek a szemét, inkább nem is folytatja.* - Nem mindegy? Ez van és kész. *Mondja aztán durcásan. Úgyis el fog menni, most úgyis itthagyja, és...* - Mivan? *Bukik ki belőle a kérdés nem túl nőiesen mikor Lucas megkérdezi, hol láthatná. Valljuk be, erre nem számított, összezavarodik, és elgondolkozik a válaszon.* - Uhm, nem tudom. Ide eljöhetsz, pár naponta benézek, és nagyjából tudják, hol vagyok, vagy hagyhatsz üzenetet... ha megbeszélünk egy időpontot, oda tudok menni, ha nem kell bemennem dolgozni... *Na igen, akkor vállal plusz munkát, amikor tud, így eléggé furcsa az időbeosztása, nem nagyon tud előre lebeszélni semmit, mert közbejöhet bármi. Tényleg nem ártana neki egy mobil, hogy legalább szólni tudjon előtte.* - A Jenilia előtt, talán? Mikor szeretnél elmenni?
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 8:00 pm

*Akkor belenyomná a zsebébe csak azért is na. Jó persze ez nem ennyire egyszerű ez is tény, és tisztában van vele, hogy a legtöbben nehezebben fogadják el azt, ha valaki csak úgy ad nekik, főleg, ha igazán nincsenek is mélyebb kapcsolatban, vagy ilyesmi. Tényleg esze ágában sem volt így megrántani Gigit, csak hát ott van benne az a fránya démoni oldal, amit nem igazán használt sosem, de attól még létezik, és nem tudja tökéletesen teljesen elnyomni magában, főleg ha hevesebb érzések uralkodnak el rajta véletlenül, mint most, hogy nem akarta, hogy a leányzó elmenjen. Feszülten figyel, hogy miről is van szó, már egyből az merül fel benne, hogy valami olyan titok, ami miatt újra csak le lesz koptatva, de aztán mégis kiderül az igazság, amin azért elég erőteljesen meglepődik. Nem ismert még személyesen senkit sem, akinek ennyire nincsen pénze, hogy még rendesen ruhákra sem telik. Fogalma sincs hirtelen, hogy mit is mondjon erre.* -Oh! *Ennyi bukik ki belőle hirtelen, aztán pár pillanatig nem is tudja, hogy ezen kívül mit is tehetne még hozzá.* Hát...én...sajnálom? *Igen, kérdésként mondja, mert fogalma sincs hogyan illendő, lehet hogy totál nem fair azt mondani valakinek, hogy sajnálja a helyzetét, lehet hogy ettől csak még jobban kiakad.* -De miért? *Bukik ki belőle aztán a kérdés, hiszen nincsenek akkor szülei, vagy...egyáltalán ez az egész annyira szokatlan. Jó persze nem hülye, tudja hogy vannak ilyen helyzetű emberek, de nem nagyon ismer egyet se személyesen.* -És akkor hogyan talállak meg, ha látni szeretnélek? ~Látni, érezni, megérinteni...~ *Nagyot nyel, ahogy megint elkalandoznak a gondolatai.* -Beszéljünk meg helyet és időt? Eljössz velem alkatrészt venni az ajándékhoz? *Igen, ez jó ötlet lehet, aztán majd addigra eleve elkészíti és meglepi vele...ha lesz elég bátorsága.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 7:03 pm

*Persze kérdés, hogy egyáltalán elfogadná-e, hiszen a mobil azért nem annyira olcsó dolog... neki legalábbis nagyon nem, úgy érezné, hogy tartozik a másiknak, és ilyen tartozást aligha tud megfizetni valaha is, ha enni is akar. Aztán persze ha Lucas tényleg megcsinálja majd az ékszert, és nekiadja, akkor elkezd gondolkozni hogy talán róla volt szó, de addig nem is nagyon fordul meg ilyesmi a fejében. Az anyuka pedig valóban nagyon meghatódik, hogy a fiú ennyire rendes hozzájuk. Gigi először csak mosolyogva néz, majd elhangzik az a kérdés, amire rögtön kicibálja a fiút. Rosszul is érzi magát, hiszen tudja, hogy most az anyuka is szégyelli amiért rosszat mondott... de később úgyis visszajön majd, alighanem rögtön azután, hogy Lucasszal elválnak, és minden bizonnyal itt húzza meg majd magát éjszakára. Hadar, majd már menne is, de Lucas visszarántja. Bár a fiú nem akar rosszat, azért hirtelen elég erős a rántás, nekicsapódik a másiknak, és eléggé megijed, hiszen Lucas jóval erősebb nála... ha bántani akarná, és mondjuk nem érné el a pálcáját, nem feltétlenül lenne esélye. Szerencsére hamar rájön, hogy erről nincs szó, épp "csak" magyarázkodhat. Nagy levegőt vesz, és kicsit zavartan mosolyodik el.* - Hát, sokáig úgyse titkolhatnám, mi? *Megrántja a vállát, mintha nem számítana az egész, és nyel egy-kettőt mielőtt válaszolna.* - Nem bántott senki, egyszerűen csak... ilyen az összes ruhám. Az a néhány, ami van. Igazából ennyi az egész... tértágított, azért több van benne, mint amennyi látszik, de nem valami sok. *Mutat a félig szakadt zsákra.* - Általában ott alszom, ahova épp beengednek. A cím, amit megadtam, az egyik ismerősömé, laktam ott néhány napig, aztán a szülei kiraktak, azóta látogatóba se járhatok, csak mikor nincsenek otthon. Hát, ennyi.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:49 pm

*Igazán lehetett volna annyi esze, hogy mondjuk hoz egy mobilt a lánynak. Képes lenne rá, de tényleg, mert így benne van, hogy totál nem fogja majd megtalálni, ha esetleg össze szeretne vele futni, mert hát szeretne, csak ugye ezt még így ki sem mondta, pedig akarná csak hát...nem elég bátor hozzá.* -Igen, engem is szoktak. *Mosolyodik el. Úgy fest tényleg hasonlóak, és egész jól egymásra hangolódtak a furcsaságaikkal, ezért is kedveli a leányzót, aki most a tetejében azt hiszi, hogy neki meg valaki más tetszik. Hogy a jó életben jöhetne ki ebből az egészből értelmesen? Kell valami apropó, valahova elhívni, vagy...vagy valami...bármi. Zakatol az agya, miközben elérnek végül végül a célig. Kicsit meglepődik, hogy lefelé kell menni, még jó, hogy tele van a keze és nem kezd el fent kopogtatni. Azért tényleg örül neki nagyon, hogy a gyerekek örülnek a háznak, és kicsit még zavarban is van, hogy az anyuka könnyek között hálálkodik.* -Semmiség, tényleg...szívesen, akár máskor is, ha...ha ez jó önöknek. *Habog egy sort, mert amúgy tényleg szívesen adna, csak hát nem tudna a világon mindenkinek, de ha már pár családdal jót tesz az is nagy öröm számára, csak a hálát viseli igen nagyon nehezen. A nő szavai hallatán viszont elég rendesen elcsodálkozik, igazából totál le is fagy, próbálja feldolgozni az infot, miközben hirtelen elkezdi Gigi kifelé cibálni. Igazából annyira leblokkol, hogy nem is nagyon jut eszébe ellenállni, csak kapkodja a fejét ide-oda, és inteni próbál a családnak. Aztán kint úgy fest, hogy Gigi is eléggé hadar, tőle azért ezt nem szokta meg. Eszébe sem jut elhúzni a kezét, vagy elengedje a leányzóét, csak akkor veszi észre, hogy még mindig fogják egymást, amikor a másik végülis elrántja. Reflexből utána kap, talán hirtelen kicsit erősen is, bár egyáltalán nem akarja nagyon megrántani, csak rosszul sikerül hirtelen. Konkrétan jó eséllyel, neki is csapódik a leányzó, amitől kissé megtántorodik, de végül sikerült megtartania magát.* -Bocs...én csak...ne rohanj el, légyszi. Mi volt ez, miért mondták, hogy aludj itt? Mi ez az egész? *Buknak ki belőle a kérdések és nem nagyon akaródzik neki elengedni Gigi csuklóját, de nem is szorítja azért erősen.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:37 pm

*Arra, hogy majd bizonyítja, csak bólint. Persze, ígéri, hogy majd mutat neki valamit, de igazából azt se tudja, találkoznak-e még... most is puszta véletlen volt, abszolút nem tudják egymás elérhetőségeit. Még a munkahelyét is alig tudja megadni, mert ki tudja meddig lesz az. Aztán Lucas elmeséli a történetet az órával, mire ő is nevet, de nem rosszindulatból, inkább csak jó, hogy valaki megérti.* - Akkor jól egymásra találtunk, más tiszta hülyének néz az ilyenekért. *Az biztos, hogy mindketten elvarázsoltak, bár mindketten máshogy. Talán pont így jó, mert hasonlítanak, de mégsem teljesen ugyanolyanok, egyik véglet sem szokott jót tenni egy kapcsolatnak. Mikor Lucas megdícséri az ötletet, megint mosolyog.* - Örülök, hogy segítettem. Remélem örülni fog neki, majd mesélj. *Még csak különösebben rosszul sem esik neki hogy Lucasnak már van kiszemeltje, annyira nem számított rá hogy pont ő kellene neki, hogy inkább csak beletörődik, hiába tetszik neki a srác. Majd megérkeznek, és bár Lucas a házba indulna, Gigi a fejét rázza, és a pincelejáróhoz vezeti. Nem kifejezetten gazdag családhoz jönnek, ott lent húzták meg magukat, de ha kevés is, legalább állandó helyük van, szerencsére a házban lakók jól megtűrik őket, és a pincét sem akarják használni semmire.* - Dehogyis! Nem akarod látni, mennyire fognak örülni neki? Na, gyere már. *Húzza be a srácot, és alighanem tényleg átadják a babaházat. A gyerekek imádják, az anyuka könnyek közt hálálkodik, majd persze Gigihez fordul, és rákérdez, hogy van-e hol aludnia aznap este. Erre persze rögtön zavarba jön, és kijelenti, hogy rohannia kell, majd később visszajön, és beszélnek hosszabban. Kicibálja magával a srácot mielőtt akár csak visszakérdezhetne (na persze ha nem ellenkezik, hiszen Lucas azért jóval erősebb nála), és elvörösödve hadar már odakint.* - Nekem most... tényleg mennem kell. Látod, mondtam, hogy imádni fogják. Uhm... remélem, hogy aki tetszik, az is imádni fogja amit összeraksz... szóval... szia. *Észreveszi, hogy még mindig Lucas kezét fogja amit megragadt hogy kihúzza, szóval visszarántja.* - Szia.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zafíra városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zafíra városrész
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: